Chovatelský zápisník

Jana Němečková

j.nemeckova@chovatelskyzapisnik.cz

Klávesnicí a bedry projektu je má maličkost. Přibližný věk: 35 let, bydliště coby kamenem dohodil do Chuchle, ovšem srdcem stále v Brně. Usměvavá milovnice králíčků, heavy metalu, inlinů a Stranger Things. A ano: celkem otevřená bytost, která nemá potřebu si hrát na velkého nedostupného experta. :)

Co se dostihové kariéry týče, tak před cca dvaceti lety zakladatelka webu TB Diamond a jeho dlouholetá autorka, někdejší dlouholetá zahraniční dopisovatelka European Bloodstock News a několik let rovněž profesionální dostihová fotografka. Později webdesignérka, editorka, autorka všeho potřebného na TB Diamond a jeho nástupci, Chovatelském zápisníku. Dodnes nadšená sběratelka dostihové literatury, zejména zahraniční historické a chovatelské.

Ačkoliv tomu moje webová činnost nenasvědčuje, věnuji se především data analýzám hřebčích linií a lokálních zahraničních chovů, trendů a vývoje plnokrevnika. Bohužel poměr vloženého know-how a celkem pochopitelně nízkého zájmu čtenářů vylučuje publikační přípravu, a tak využívám možnosti se vyřádit na fantastickém tématu českých rodin.

Působím také jako konzultant a je možné se na mě obracet s rodokmeny, plány na připouštění či konzultacemi jakékoliv chovatelské problematiky, v mezích mého skromného vědění :) Podotýkám však, že není v mých možnostech se např. 6-8 hodinám práce věnovat zdarma.

Magdalena Hamříková

www.fotomaha.cz

Nejlepší dvorní fotografka, jakou tento web mohl najít :)) V případě zájmu o její fotografie ji neváhejte kontaktovat přes uvedený web.

Facebook

facebook.com/chovatelskyzapisnik

Veškeré novinky sdílíme na FB stránce Chovatelského zápisníku, na jejíž správě se obě podílíme. Kdykoliv je možné nás kontaktovat i přes tuto stránku.

Poděkování

Zvláštní poděkování patří Evě Holubcové, která nám svěřila do "opatrování" unikátní a dodnes nepřekonané profily rodin a plemeníků. A stejně tak paní Gabriele Jeníčkové, jejíž fotoarchiv je plný pokladů a umožňuje nám, mladším generacím, obdivovat dávno zapomenuté hrdiny českého turfu.

Autorská práva

Chcete-li použít jakoukoliv část stránek či fotografii, obraťte se na nás. Ve většině případů rády vyjdeme vstříc, ale jsou i fotografie, které z důvodu např. chovatelské hodnoty chceme zachovat pouze na tomto webu.