Chovatelský zápisník - Výsledky sezóny 2017

Chovatelský zápisník

Výsledky sezóny 2017

Uzavřeno:
leden 2018
EvropaSev. AmerikaAustrálieAsieJižní AmerikaOstatní

Velká Británie

Nell Gwynn Stakes G3

19. duben, Newmarket - 1400 metrů, dráha dobrá až tvrdá
1.Daban (IRE)3kAcclamation - Malaspina, Whipper9-0
2. Unforgettable Filly3kSepoy - Beautiful Filly, Oasis Dream9-0
3. Poet's Vanity3kPoet's Voice - Vanity, Thatching9-0
Dále: Pamplemousse (IRE), Sea of Grace (IRE), Kilmah, Roly Poly (USA), Kazimiera, Tallulah Rose, Brave Anna (USA), Choumicha
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 - 4 - 2 - 4 1/2
Čas: 1:24.42
Majitel: Abdullah Saeed Al Naboodah, Chovatel: Kildaragh Stud
Trenér: John Gosden; Jezdec: Lanfranco Dettori

Craven Stakes G3

20. duben, Newmarket - 1600 metrů, dráha dobrá až tvrdá
1.Eminent (IRE)3hFrankel - You'll Be Mine, Kingmambo9-0
2. Rivet (IRE)3hFastnet Rock - Starship, Galileo9-0
3. Benbatl3hDubawi - Nahrain, Selkirk9-0
Dále: Contrapposto (IRE), Larchmont Lad (IRE), War Decree (USA), Gulliver
Výrok: 1 3/4 - krk - 2 - krk - 2 1/2 - krátká hlava
Čas: 1:35.15
Majitel: Sir Peter Vela, Chovatel: Premier Bloodstock
Trenér: Martyn Meade, Jezdec: Jim Crowley

Greenham Stakes G3

22. duben, Newbury - 1400 metrů, dráha dobrá až tvrdá
1.Barney Roy3hExcelebration - Alina, Galileo9-0
2. Dream Castle3hFrankel - Sand Vixen, Dubawi9-0
3. Zainthom3hStreet Cry - Kaseema, Storm Cat9-0
Dále: King's Gift (IRE), Via Serendipity, Sea Fox (IRE), Make Time (IRE), Mr. Scaramanga, Lord Cooper, War Secretary (USA)
Výrok: 2 - 4 - hlava - 2 1/2 - 1/2 - hlava - 4 1/2 - 3/4 - 14
Čas: 1:23.08
Majitel: Godolphin, Chovatel: Eliza Park International Pty Ltd
Trenér: Richard Hannon; Jezdec: James Doyle

Fred Darling Stakes G3

22. duben, Newbury - 1400 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Dabyah (IRE)3kSepoy - Samdaniya, Machiavellian9-0
2. Urban Fox3kFoxwedge - Lomapamar, Nashwan9-0
3. Promising (IRE)3kInvincible Spirit - Lethal Quality, Elusive Quality9-0
Dále: Rain Goddess (IRE), Queen Kindly, Mystic Dawn (IRE), Glitter Girl, Arwa (IRE), Think Fashion (IRE), Pichola Dance (IRE), Poet's Princess
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - krk - nos - krk - 3/4 - 2 - 1/2 - 4 1/2 - 9
Čas: 1:24.54
Majitel: Abdullah Saeed Al Naboodah, Chovatel: Rabbah Bloodstock Limited
Trenér: John Gosden; Jezdec: Lanfranco Dettori

bet365 Mile G2

28. duben, Sandown - 1600 metrů, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Sovereign Debt (IRE)8vDark Angel - Kelsey Rose, Most Welcome9-1
2. Gabrial (IRE)8vDark Angel - Guajira, Mtoto9-1
3. Jallota6vRock of Gibraltar - Lady Lahar, Fraam9-1
Dále: Opal Tiara (IRE), Mitchum Swagger, Cougar Mountain (IRE), Dawn of Hope (IRE), Kool Kompany (IRE), Tashweeq (IRE)
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - hlava - 7
Čas: 1:44.24
Majitel: Lady O'Reilly & Partners, Chovatel: Yeomanstown Stud
Trenér: Ruth Carr, Jezdec: J. Sullivan

Two Thousand Guineas G1

6. květen, Newmarket - 1600 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Churchill (IRE)3hGalileo - Meow, Storm Cat9-0
2. Barney Roy3hExcelebration - Alina, Galileo9-0
3. Al Wukair (IRE)3hDream Ahlava - Macheera, Machiavellian9-0
Dále: Lancaster Bomber (USA), Dream Castle, Eminent (IRE), Top Score, Spirit of Valor (USA), Larchmond Lad (IRE), Law And Order (IRE)
Výrok: 1 - krk - hlava - 1 3/4 - krk - krk - 1 1/2 - 3 3/4 - head
Čas: 1:36.61
Majitel: Mrs John Magnier, Chovatel: Liberty Bloodstock
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: L. Moore

Jockey Club Stakes G2

6. květen, Newmarket - 2400 metrů, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Seventh Heaven (IRE)4kGalileo - La Traviata, Johannesburg9-1
2. One Foot In Heaven (IRE)5hFastnet Rock - Pride, Peintre Celebre9-1
3. Pinzolo6vMonsun - Pongee, Barathea9-1
Dále: Galapiat, Cleonte (IRE)
Výrok: 5 - 1 3/4 - 1 1/2 - 25
Čas: 2:34.39
Majitel: Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Michael Tabor, Chovatel: La Traviata Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: L. Moore

One Thousand Guineas G1

7. květen, Newmarket - 1600 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Winter (IRE)3kGalileo - Laddies Poker Two, Choisir9-0
2. Rhododendron (IRE)3kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal9-0
3. Daban (IRE)3kAcclamation - Malaspina, Whipper9-0
Dále: Talaayeb, Fair Eva, Unforgetable Filly, Poet's Vanity, Urban Fox, Queen Kindly, Hydrangea (IRE), Kilmah, Intricately (IRE), Ce La Vie, Dream Start
Výrok: 2 - krk - 1 1/4 - 2 1/4 - 5 - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 8 - 2 1/4 - 30
Čas: 1:35.66
Majitel: Mrs John Magnier, Michael Tabor and Derrick Smith, Chovatel: Laddies Poker Two Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: W.M. Lordan

Dahlia Stakes G2

7. květen, Newmarket - 1800 metrů, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Somehow (IRE)4kFastnet Rock - Alexandrova, Sadler's Wells9-0
2. Elbereth6kMount Nelson - Masandra, Desert Prince9-0
3. Aim to Please (FR)4kExcellent Art - Midnight Flash, Anabaa Blue9-0
Dále: Muffri'Ha (IRE), Aljazzi, Silver Step (FR), Skiffle
Výrok: 3 1/4 - 4 1/2 - krk - 3/4 - 1 - 17
Čas: 1:49.19
Majitel: Michael Tabor, Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: L. Moore

Chester Vase G3

11. květen, Chester - 2500 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Venice Beach (IRE)3hGalileo - Danedrop, Danehill126
2. Wings of Eagles (FR)3hPour Moi - Ysoldina, Kendor126
3. The Anvil (IRE)3hGalileo - Brightest, Rainbow Quest126
Dále: Tamleek (USA), Count Octave, Cunco (IRE), Finn McCool (IRE), Druids Cross (IRE)
Výrok: 1 1/4 - nos - 1 - 2 3/4 - 1/2 - 8 - 34
Čas: 2:35.84
Majitel: Smith / Mrs. Magnier / Tabor / Flaxman Stables, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Duke of York Stakes G3

17. květen, York - 1200 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Tasleet4hShowcasing - Bird Key, Cadeaux Genereux134
2. Magical Memory (IRE)5vZebedee - Marasem, Cadeaux Genereux134
3. Comicas (USA)4vDistorted Humor - Abby's Angel, Touch Gold134
Dále: Mobsta (IRE), The Tin Man, Tupi (IRE), Growl, Suedois (FR), Jungle Cat (IRE), Nameitwhatyoulike, Baccarat (IRE), Brando
Výrok: 2 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 2 - 1/2 - 3 1/2 - 3 - 1 1/4 - 4 - 11
Čas: 1:12.74
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Whitsbury Manor Stud
Trenér: William Haggas, Jezdec: Jim Crowley

Musidora Stakes G3

17. květen, York - 2100 metrů, dráha měkká, tříleté klisny
1.Shutter Speed3kDansili - Photographic, Oasis Dream126
2. Vintage Folly3kMakfi - Katimont, Montjeu126
3. Serenada3kAzamour - Serres, Daylami126
Dále: Vociferous Marina, Miss Infinity (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 1 - 2 1/2 - 22
Čas: 2:18.62
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms Ltd
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Middleton Stakes G2

18. květen, York - 2100 metrů, dráha měkká, čtyřletí a starší
1.Blond Me (IRE)5kTamayuz - Holda, Docksider126
2. The Black Princess (FR)Ifraaj - Larceny, Cape Cross126
3. Smart Call (SAF)Ideal World - Good Judgement, Horse Chestnut129
Dále: Queen's Trust
Výrok: 1 1/4 - krk - 1 1/2
Čas: 2:09.76
Majitel: Mrs. Barbara M. Keller, Chovatel: Wardstown Stud Ltd
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Oisin Murphy

Dante Stakes G2

18. květen, York - 2100 metrů, dráha měkká, tříletí
1.Permian (IRE)3hTeofilo - Tessa Reef, Mark of Esteem126
2. Benbatl3hDubawi - Nahrain, Selkirk126
3. Crystal Queen3hSea the Stars - Crystal Star, Mark of Esteem126
Dále: Rekindling, Wolf Country, Forest Ranger (IRE), Syphax (USA), Exemplar (IRE), Swiss Storm, Contrapposto (IRE)
Výrok: 3/4 - 1/2 - 2 - 1 1/2 - 3 3/4 - 2 - 5 - 1 1/4 - 4 1/2
Čas: 2:08.40
Majitel: Sheikh Hamdan bin Mohammed Al Maktoum, Chovatel: Darley
Trenér: Mark Johnston, Jezdec: Franny Norton

Yorkshire Cup G2

19. květen, York - 2800 metrů, dráha měkká, čtyřletí a starší
1.Dartmouth5hDubawi - Galatee, Galileo127
2. Simple Verse (IRE)5kDuke of Marmalade - Guantanamera, Sadler's Wells127
3. High Jinx (IRE)9vHigh Chaparral - Leonara, Surumu127
Dále: Endless Time (IRE), Marmelo, Clever Cookie, Muntahaa (IRE), Crimean Tatar (TUR)
Výrok: krk - krk - hlava - 3/4 - 1 - 26 - 12
Čas: 3:01.90
Majitel: The Queen, Chovatel: Darley
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: Ryan Moore

Lockinge Stakes G1

20. květen, Newbury - 1600 metrů, dráha měkká, čtyřletí a starší
1.Ribchester (IRE)4hIffraaj - Mujarah, Marju126
2. Lightning Speaer6hPivotal - Atlantic Destiny, Royal Academy126
3. Breton Rock (IRE)7vBahamian Bounty - Anna's Rock, Rock of Gibraltar126
Dále: Somehow (IRE), Galileo Gold, Aclaim (IRE), Mitchum Swagger, Toscanini (IRE)
Výrok: 3 3/4 - 2 1/2 - 3/4 - 3 - 3 - 3/4 - 4 1/2
Čas: 1:43.00
Majitel: Godolphin, Chovatel: A. Thompson & M. O'Brien
Trenér: Richard Fahey, Jezdec: William Buick

Sandy Lane Stakes G2

27. květen, Haydock - 1200 metrů, dráha tvrdá, tříletí
1.Harry Angel (IRE)3hDark Angel - Beatrix Potter, Cadeaux Genereux126
2. Second Thought (IRE)3hKodiac - Bobby Jane, Diktat126
3. Mubtasim (IRE)3hArcano - Start the Music, King's Best126
Dále: Poet's Vanity, Medicine Jack, Brian the Snail (IRE), Alphabet
Výrok: 4 1/2 - 1 3/4 - 1 3/4 - 1 3/4 - 3/4 - 4
Čas: 1:08.56
Majitel: Godolphin, Chovatel: CBS Bloodstock
Trenér: Clive Cox, Jezdec: Adam Kirby

Temple Stakes G2

27. květen, Haydock - 1000 metrů, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Priceless4kExceed And Excel - Molly Brown, Rudimentary127
2. Goldream8vOasis Dream - Clizia, Machiavellian130
3. Alpha Delphini6vCaptain Gerrard - Easy to Imagine, Cozzene130
Dále: Final Venture, Kachy, Washington DC (IRE), Take Cover, Encore d'Or, Waady (IRE), Quiet Reflection, Cotai Glory, Thesme
Výrok: 1/2 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - krk - 3/4 - 1/2 - 5
Čas: 0:57.55
Majitel: A.D. Spence, Chovatel: Biddestone Stud Ltd
Trenér: Clive Cox, Jezdec: Adam Kirby

Coronation Cup G1

2. červen, Epsom - 2400 metrů, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Highland Reel (IRE)5hGalileo - Hveger, Danehill126
2. Frontiersman4hDubawi - Ouija Board, Cape Cross126
3. Hawkbill (USA)4hKitten's Joy - Trensa, Giant's Causeway126
Dále: Elbereth, Journey, Idaho (IRE), Red Verdon (USA), Air Pilot, Prize Money, US Army Ranger (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 3 1/2 - 1 - krátká hlava - 1 - 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 2
Čas: 2:33.34
Majitel: Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Michael Tabor, Chovatel: Hveger Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Oaks Stakes G1

2. červen, Epsom - 2400 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Enable3kNathaniel - Concentric, Sadler's Wells126
2. Rhododendron (IRE)3kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal126
3. Alluringly (USA)3kFastnet Rock - All For Glory, Giant's Causeway126
Dále: Horseplay, Coronet, Isabel de Urbina (IRE), Pocketfullofdreams (FR), Sobetsu, Natavia
Výrok: 5 - 6 - 3 3/4 - 1 - 2 3/4 - 2 3/4 - 1 3/4 - 7
Čas: 2:34.13
Majitel: K. Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Derby Stakes G1

3. červen, Epsom - 2400 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Wings of Eagles (FR)3hPour Moi - Ysoldina, Kendor126
2. Cliffs of Moher (IRE)3hGalileo - Wave, Dansili126
3. Cracksman3hFrankel - Rhadegunda, Pivotal126
Dále: Eminent (IRE), Benbatl, Capri (IRE), Douglas Marcarthur (IRE), Best Solution (IRE), Glencadam Glory, Permian (IRE), Dubai Thunder, Venice Beach (IRE), Salouen (IRE), Khalidi, Crowned Eagle, Rekindling, The Anvil (IRE), Pealer (GER)
Výrok: 3/4 - krk - 3/4 - 1 3/4 - krk - 1 - 1 3/4 - 1 1/4 - krk - krk - 2 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - 2 1/4 - 2 1/4 - 5 - 10
Čas: 2:33.02
Majitel: Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Michael Tabor, Chovatel: Mme Aliette Forien & Mr. Gilles Forien
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: P.B. Beggy

Queen Anne Stakes G1

20. červen, Ascot - 1600 metrů, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Ribchester (IRE)4hIffraaj - Mujarah, Marju126
2. Mutakayyef6vSea the Stars - Infallible, Pivotal126
3. Deauville (IRE)4hGalileo - Walkslikeanegyptian126
Dále: Spectre (FR), Kaspersky (IRE), Dutch Connection, Cougar Mountain (IRE), Oh This Is Us (IRE), Lightning Spear, Jallota, American Patriot (USA), Kool Kompany (IRE), Miss Temple City (USA), Toscanini (IRE), Ennaadd, Dutch Uncle
Výrok: 1 1/4 - krk - 1 - 3 1/4 - krk - krk - 1 1/2 - hlava - 5 - 1 - krátká hlava - 3/4 - 1 - krk - 36
Čas: 1:36.60
Majitel: Godolphin, Chovatel: A. Thompson & M. O'Brien
Trenér: Richard Fahey, Jezdec: William Buick

Coventry Stakes G2

20. červen, Ascot - 1200 metrů, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí
1.Rajasinghe (IRE)2hChoisir - Bunditten, Soviet Star127
2. Headway2hHavana Gold - On Her Way, Medicean127
3. Murillo (USAú2hScat Daddy - Mostaqeleh, Rahy127
Dále: Brother Bear (IRE), Aqabah (USA), Prince of the Dark, Romanised (IRE), De Bruyne Horse, Nebo (IRE), Chookie Duneedin, Denaar (IRE), Arawak (USA), Zaman, US Navy Flag (USA), Connery (IRE), Red Roman, Haddaf (IRE), Ivy Leaguer
Výrok: hlava - krk - krk - 3/4 - 1/2 - krk - 1/2 - 1 1/4 - 1 - 1 - 1/2 - hlava - 1 - hlava - krk - 1 - 14
Čas: 1:12.39
Majitel: Rebel Racing, Chovatel: James & Geoff Mulcahy
Trenér: Richard Spencer, Jezdec: Stevie Donohoe

King's Stand Stakes G1

20. červen, Ascot - 1000 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Lady Aurelia (USA)3kScat Daddy - D'Wildcat Speed, Forest Wildcat125
2. Profitable (IRE)5hInvincible Spirit - Dani Ridge, Indian Ridge130
3. Marsha (IRE)4kAcclamation - Marlinka, Marju127
Dále: Muthmir (IRE), Take Cover, Alpha Delphini, Cotai Glory, Sings of Blessing (IRE), Final Venture, Goldream, Ardhoomey (IRE), Priceless, Willytheconqueror (IRE), Gracious John (IRE), Washington DC (IRE), Medicean Man, Just Glamorous (IRE)
Výrok: 3 - hlava - 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava - krk - krk - 1 1/2 - 1 1/4 - krk - nos - nos - 1 1/4 - 2 3/4 - 1/2 - 25
Čas: 0:57.45
Majitel: Stonestreet Stables, G. Bolton, P. Leidel, Chovatel: Stonestreet Thoroughbred Holdings LLC
Trenér: Wesley A. Ward, Jezdec: John Velazquez

St. James's Palace Stakes G1

20. červen, Ascot - 1600 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Barney Roy3hExcelebration - Alina, Galileo126
2. Lancaster Bomber (USA)3hWar Front - Sun Shower, Indian Ridge126
3. Thunder Snow (IRE)3hHelmet - Eastern Joy, Dubai Destination126
Dále: Churchill (IRE), Forest Ranger (IRE), Rivet (IRE), Mr. Scaramanga, Peace Envoy (FR)
Výrok: 1 - hlava - 3 1/4 - 3 1/2 - krk - 2 1/4 - 43
Čas: 1:37.22
Majitel: Godolphin, Chovatel: Eliza Park International Pty Ltd
Trenér: Richard Hannon; Jezdec: James Doyle

Queen Mary Stakes G2

21. červen, Ascot - 1000 metrů, dráha dobrá až tvrdá, dvouleté klisny
1.Heartache2kKyllachy - Place in my Heart, Compton Place126
2. Happy Like a Fool (USA)2kDistorted Humor - Lastofthsummerwine, Sky Mesa126
3. Out of the Flames2kShowcasing - Primo Lady, Lucky Story126
Dále: Now You're Talking (IRE), Neola, Pursuing the Dream (IRE), Darkanna (IRE), Treasuring, Missy Mischief (USA), Maybride, Mrs. Gallagher, Lady Anjorica (IRE), Mamba Noire (FR), Sirici (IRE), Mother of Dragons (IRE), Formidable Kitt, Bath And Tennis (IRE), Rioticism (FR), Debutante's Ball (IRE), Wings of the Rock (IRE), Chica la Habana (IRE), Go Bananas, Emilia James
Výrok: 2 1/2 - 1/2 - hlava - 1 - krk - hlava - 1/2 - krátká hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - krk - krátká hlava - 3/4 - krk - 1/2 - krk - 1 1/2 - 2 3/4 - 2 3/4 - hlava - 7
Čas: 0:59.63
Majitel: The Hot To Trot Syndicate, Chovatel: Whitsbury Manor Stud
Trenér: Clive Cox, Jezdec: Adam Kirby

Duke of Cambridge Stakes G2

21. červen, Ascot - 1600 metrů, dráha dobrá až tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Qemah (IRE)4kDanehill Dancer - Kartica, Rainbow Quest126
2. Aljazzi4kShamardal - Nouriya, Danehill Dancer126
3. Usherette (IRE)5kShamardal - Monday Show, Maria's Mon126
Dále: Smart Call (SAF), Aim to Please (FR), Turret Rocks (IRE), Dawn of Hope (IRE), Pirouette, Greta G (ARG), Furia Cruzada (CHI), Same Jurisdiction (SAF), Mix And Mingle (IRE), Opal Tiara (IRE), Summer Icon
Výrok: 3/4 - krk - 3/4 - 2 - 1/2 - hlava - 2 1/4 - krk - krk - 5 - 1 - 3 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:38.34
Majitel: Al Shaqab Racing, Chovatel: Ecurie Cadran Bissons Sas Iei
Trenér: Jean-Claude Rouget, Jezdec: Gregory Benoist

Prince of Wales's Stakes G1

21. červen, Ascot - 2000 metrů, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Highland Reel (IRE)5hGalileo - Hveger, Danehill126
2. Decorated Knight5hGalileo - Pearling, Storm Cat126
3. Ulysses (IRE)4hGalileo - Light Shift, Kingmambo126
Dále: Queen's Trust, Scottish (IRE), Mekhtaal, Johannes Vermeer (IRE), Jack Hobbs
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - 3/4 - 1 - krk - 1 1/2 - 1/2
Čas: 2:05.04
Majitel: Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Michael Tabor, Chovatel: Hveger Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Norfolk Stakes G2

22. červen, Ascot - 1000 metrů, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí
1.Sioux Nation (USA)2hScat Daddy - Dream the Blues, Oasis Dream127
2. Santry (IRE)2hHarbour Watch - Babylonian, Shamardal127
3. Cardsharp2hLonhro - Pure Illusion, Danehill127
Dále: Frozen Angel (IRE), It Dont Come Easy (IRE), True Blue Moon (IRE), McErin (USA), Koditime (IRE), Consequences (IRE), Havana Grey, Billy Dylan (IRE), Nine Below Zero, Pilkington, Viscounts Loftus (IRE), Gift in Time (IRE), New Empire, Poorauldjosephine
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 1 - nos - krk- 1 1/4 - krk - 1 1/2 - nos - 2 - 1 3/4 - 1 1/4 - 3 - 5 - 23
Čas: 1:00.88
Majitel: Michael Tabor, Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Chovatel: Fethard Bloodstock
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Ribblesdale Stakes G2

22. červen, Ascot - 2400 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Coronet3kDubawi - Approach, Darshaan126
2. Mori3kFrankel - Midday, Oasis Dream126
3. Hertford Dancer3kFoxwedge - Tebee, Selkirk126
Dále: Rich Legacy (IRE), Apphia (IRE), Alluringly (USA), Coconut Creme, The Sky Is Blazing (IRE), Serenada, Gracious Diana, Astronomy's Choice, Naughty or Nice (IRE)
Výrok: krk - 1 - 1 1/2 - 1 1/4 - 2 1/4 - 1/2 - nos - 1 1/4 - krátká hlava - 5 - 9
Čas: 2:32.06
Majitel a chovatel: Denford Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Olivier Peslier

Gold Cup G1

22. červen, Ascot - 2 1/3200 metrů, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Big Orange6vDuke of Marmalade - Miss Brown To You, Fasliyev128
2. Order of St. George (IRE)5hGalileo - Another Storm, Gone West128
3. Harbour Law4hLawman - Abunai, Pivotal126
Dále: She Is No Lady, Torcedor (IRE), Sheikhzayedroad, Sweet Selection, Prince of Arran, Nearly Caught (IRE), Endless Time (IRE), Harrison, Quest For Fame (IRE), Trip to Paris (IRE), Simple Verse (IRE)
Výrok: krátká hlava - 6 - 1/2 - 2 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - hlava - 4 - 2 3/4 - 10 - 40 - 13 - 23
Čas: 4:22.40
Majitel: W.J. and T.C.O. Gredley, Chovatel: Stetchworth & Middle Park Studs
Trenér: Michael Bell, Jockey. James Doyle

King Edward VII. Stakes G2

23. červen, Ascot - 2400 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříletí hřebci a valaši
1.Permian (IRE)3hTeofilo - Tessa Reef, Mark of Esteem126
2. Khalidi3hHigh Chaparral - Bazique, Cape Cross126
3. Crystal Ocean3hSea the Stars - Crystal Star, Mark of Esteem126
Dále: Raheen House (IRE), Glencadam Glory, Call to Mind, Salouen (IRE), Frankuus (IRE), Sir John Lavery (IRE), Best Solution (IRE), Intern (IRE), Best of Days
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 1 - krk - krátká hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1 - 1 1/2 - krk - 1 1/4
Čas: 2:30.10
Majitel: Sheikh Hamdan bin Mohammed Al Maktoum, Chovatel: Darley
Trenér: Mark Johnston, Jezdec: William Buick

Commonwealth Cup G1

23. červen, Ascot - 1200 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Caravaggio (USA)3hScat Daddy - Mekko Hokte, Holy Bull129
2. Harry Angel (IRE)3hDark Angel - Beatrix Potter, Cadeaux Genereux129
3. Blue Point (IRE)3hShamardal - Scarlett Rose, Royal Applause129
Dále: Bound For Nowhere (USA), Mr. Scarlet, Tis Marvellous, Straight Right (FR), Visionary (IRE), Intelligence Cross (USA), Legendary Lunch (IRE), Victory Angel (IRE), Yalta (IRE)
Výrok: 3/4 - 1/2 - 3 - 2 - 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 3/4 - 5 - 4 1/2 - 6
Čas: 1:13.49
Majitel: Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Windmill Manor Farms Inc Et Al
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Coronation Stakes G1

23. červen, Ascot - 1600 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Winter (IRE)3kGalileo - Laddies Poker Two, Choisir126
2. Roly Poly (USA)3kWar Front - Misty For Me, Galileo126
3. Hydrangea (IRE)3kGalileo - Beauty is Truth, Pivotal126
Dále: Dabyah (IRE), La Coronel (USA), Tomyris, Precieuse (IRE)
Výrok: 2 1/4 - krk - 1 - 1 3/4 - 3/4 - krk
Čas: 1:39.39
Majitel: Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Laddies Poker Two Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Queen's Vase G2

23. červen, Ascot - 2800 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Stradivarius (IRE)3hSea the Stars - Private Life, Bering126
2. Count Octave3hFrankel - Honorine, Mark of Esteem126
3. Secret Advisor (FR)3hDubawi - Sub Rose, Galileo126
Dále: Belgravia (IRE), Time to Study (FR), Desert Skyline (IRE), Mister Manduro (FR), Face the Facts (IRE), Alqamar, Night of Glory, Haripour (IRE), Wisconsin (JPN), Fierce Impact (JPN)
Výrok: krk - 2 - hlava - 1 - krk - 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - hlava - 3 1/2 - 18 - 5
Čas: 3:01.47
Majitel a chovatel: Bjorn E. Nielsen
Trenér: John Gosden, Jezdec: Andrea Atzeni

Hardwicke Stakes G2

24. červen, Ascot - 2400 metrů, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Idaho (IRE)4hGalileo - Hveger, Danehill127
2. Barsanti (IRE)5vChamps Elysees - Silver Star, Zafonic127
3. Chemical Charge (IRE)5hSea the Stars - Jakonda, Kingmambo127
Dále: Dartmouth, Wings of Desire, Dal Harraild, Western Hymn, Across the Stars (IRE), Muntahaa (IRE), Stellar Mass (IRE), Prize Money, Arthenus
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2 - krk - 1/2 - 4 - 1 1/4 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1 1/2 - hlava
Čas: 2:28.94
Majitel: Michael Tabor, Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Chovatel: Hveger Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Seamie Heffernan

Diamond Jubilee Stakes G1

24. červen, Ascot - 1200 metrů, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.The Tin Man5vEquiano - Persario, Bishop of Cashel129
2. Tasleet4hShowcasing - Bird Key, Cadeaux Genereux129
3. Limato (IRE)5vTagula - Come April, Singspiel129
Dále: Librisa Breeze, Finsbury Square (IRE), Tupi (IRE), Suedois (FR), Aclaim (IRE), Al Jazi (IRE), Kachy, The Right Man, Long on Value (USA), Comicas (USA), Dancing Star, Windfast (IRE), Mobsta (IRE), Kassia (IRE), Magical Memory (IRE), Growl
Výrok: krk - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - nos - 1/2 - 1 - krk - krátká hlava - 6 - hlava - krátká hlava - 4 1/2 - 12 - 1 1/2 - 4 1/2 - UR
Čas: 1:12.02
Majitel: Fred Archer Racing - Ormonde, Chovatel: Mrs. Elizabeth Grundy
Trenér: James Fanshawe, Jezdec: Tom Queally

Eclipse Stakes G1

8. červenec, Sandown - 2000 metrů, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Ulysses (IRE)4hGalileo - Light Shift, Kingmambo133
2. Barney Roy3hExcelebration - Alina, Galileo123
3. Desert Encounter (IRE)5vHalling - La Chicana, Invincible Spirit133
Dále: Cliffs of Moher (IRE), Eminent (IRE), Decorated Knight, Lightning Spear, Salouen (IRE), Taj Mahal (IRE)
Výrok: nos - 3 1/2 - 1 - krátká hlava - 3/4 - 2 1/4 - 1/2 - 1/2
Čas: 2:03.49
Majitel a chovatel: Flaxman Stables Ireland Ltd
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: Jim Crowley

Lancashire Oaks G2

8. červenec, Haydock - 2400 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.The Black Princess (FR)4kIffraaj - Larceny, Cape Cross131
2. Abingdon (USA)4kStreet Cry - Justlookdontouch, Galileo131
3. Ajman Princess (IRE)4kTeofilo - Reem There, Mark of Esteem131
Dále: Hertford Dancer, Rich Legacy (IRE), Lucy the Painter (IRE), Dubka
Výrok: 1/2 - 1 - 1 3/4 - krk - krk - 2 3/4
Čas: 2:33.74
Majitel: R.J.H. Geffen, Chovatel: Petra Bloodstock Agency Ltd
Trenér: John Gosden, Jezdec: Robert Tart

July Stakes G2

13. červenec, Newmarket - 1200 metrů, dráha dobrá, dvouletí
1.Cardsharp2hLonhro - Pure Illusion, Danehill126
2. US Navy Flag (USA)2hWar Front - Misty For Me, Galileo126
3. Rajasinghe (IRE)2hChoisir - Bunditten, Soviet Star129
Dále: Invincible Army (IRE), Alba Power (IRE), Enjazaat, Roland Rocks (IRE), Grand Koonta (IRE), Denaar (IRE), It Don't Come Easy (IRE), Sound And Silence, Hey Gaman
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - hlava - 2 - 1/2 - 1/2 - nos - 2 3/4 - 1/2 - 3 1/4 - 1 3/4
Čas: 1:11.75
Majitel: Sheikh Hamdan bin Mohammed Al Maktoum, Chovatel: Godolphin
Trenér: Mark Johnston, Jezdec: James Doyle

Princess of Wales's Stakes G2

13. červenec, Newmarket - 2400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Hawkbill (USA)4hKitten's Joy - Trensa, Giant's Causeway128
2. Frontiersman4hDubawi - Ouija Board, Cape Cross128
3. Algometer4hArchipenko - Albanova, Alzao128
Dále: Western Hymn, Wings of Desire, Muntahaa (IRE)
Výrok: 3/4 - 3 3/4 - 2 - 2 1/4 - 11
Čas: 2:31.00
Majitel: Godolphin, Chovatel: Helen K. Groves Revokable Trust
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Duchess of Cambridge Stakes G2

14. červenec, Newmarket - 1200 metrů, dráha dobrá až tvrdá, dvouleté klisny
1.Clemmie (IRE)2kGalileo - Meow, Storm Cat126
2. Nayleti (IRE)2kArch - America Nova, Verglas126
3. Mamba Noire (FR)2kWootton Bassett - Baileys Applause, Royal Applause126
Dále: Mistress of Venice, Out of the Flames, So Hi Society (IRE), Darkanna (IRE), Cosmopolitan Queen
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - krk - 1/2 - 2 - 1/2 - 5
Čas: 1:10.34
Majitel: Michael Tabor, Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Chovatel: Liberty Bloodstock
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Falmouth Stakes G1

14. červenec, Newmarket - 1600 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Roly Poly (USA)3kWar Front - Misty For Me, Galileo124
2. WuheidaDubawi - Hibaayeb, Singspiel124
3. Arabian Hope (USA)Distorted Humor - Achieving, Bernardini124
Dále: Sea of Grace (IRE), Delectation, Greta G (ARG), Opal Tiara (IRE)
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 2 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:36.01
Majitel: Michael Tabor, Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Chovatel: Misty For Me Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Superlative Stakes G2

15. červenec, Newmarket - 1400 metrů, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí
1.Gustav Klimt (IRE)2hGalileo - Massarra, Danehill127
2. Nebo (IRE)2hKodiac - Kindling, Dr. Fong127
3. Great Prospector (IRE)2hElzaam - Guana, Dark Angel127
Dále: Zaman, Zaaki, Finniston Farm, Bullington Bandit (IRE), Etefaaq (IRE), Aqabah (USA), Maksab (IRE)
Výrok: hlava - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 2 3/4 - 1/2
Čas: 1:25.39
Majitel: Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

July Cup G1

15. červenec, Newmarket - 1200 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Harry Angel (IRE)3hDark Angel - Beatrix Potter, Cadeaux Genereux126
2. Limato (IRE)5vTagula - Come April, Singspiel132
3. Brando5vPivotal - Argent du Bois, Silver Hawk132
Dále: Caravaggio (USA), Intelligence Cross (USA), Growl, Intisaab, The Tin Man, Mr. Lupton (IRE), Tasleet
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - krk - 1/2 - 1 1/4 - 1 - 1/2 - krk
Čas: 1:11.25
Majitel: Godolphin, Chovatel: CBS Bloodstock
Trenér: Clive Cox, Jezdec: Adam Kirby

Summer Mile Stakes G2

15. červenec, Ascot - 1600 metrů, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Mutakayyef6vSea the Stars - Infallible, Pivotal127
2. Kaspersky (IRE)6hFootstepsinthesand - Croanda, Grand Lodge127
3. Hathal (USA)5hSpeightstown - Sleepytime, Royal Academy127
Dále: Gabrial (IRE), Sovereign Debt (IRE), Firmament, Zalamea (IRE)
Výrok: 3 - 1 1/4 - 1 - 2 3/4 - 3 3/4 - 3
Čas: 1:41.60
Majitel: Hamdan al Maktoum, Chovatel: Cheveley Park Stud Ltd
Trenér: William Haggas, Jezdec: Dane O'Neill

York Stakes G2

29. červenec, York - 2100 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Success Days (IRE)5hJeremy - Malaica, Roi Gironde129
2. Mondialiste (IRE)7hGalileo - Occupandiste, Kaldoun129
3. Hathal (USA)5hSpeightstown - Sleepytime, Royal Academy129
Dále: Central Square (IRE), Victory Bond, Elbereth, Algometer
Výrok: nos - 1 1/4 - 1 3/4 - současně - 2 1/4 - 5
Čas: 2:10.59
Majitel: Robert Ng, Chovatel: Robert Ng & Dermot Farrington
Trenér: K.J. Condon, Jezdec: Shane Foley

King George VI. and Queen Elizabeth Stakes G1

29. červenec, Ascot - 2400 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Enable3kNathaniel - Concentric, Sadler's Wells119
2. Ulysses (IRE)4hGalileo - Light Shift, Kingmambo133
3. Idaho (IRE)4hGalileo - Hveger, Danehill133
Dále: Highland Reel (IRE), Benbatl, Desert Encounter (IRE), My Dream Boat (IRE), Maverick Wave (USA), Jack Hobbs, Sixties Song (ARG)
Výrok: 4 1/2 - 3/4 - 4 - 2 1/4 - 6 - krátká hlava - 2 - 11 - 4 1/2
Čas: 2:36.22
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms Ltd
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Vintage Stakes G2

1. srpen, Goodwood - 1400 metrů, dráha dobrá, dvouletí
1.Expert Eye2hAcclamation - Exemplify, Dansili127
2. Zaman2hDutch Art - Wake Up Call, Noverre127
3. Mildenberger2hTeofilo - Belle Josephine, Dubawi127
Dále: James Garfield (IRE), Seahenge (USA), Curiosity (IRE), Roland Rocks (IRE), Finsbury Park, Cold Stare (IRE), Sallab (IRE)
Výrok: 4 1/2 - 3/4 - hlava - 2 1/2 - 4 1/2 - 3 1/4 - 4 - 1 1/4 - 8
Čas: 1:26.97
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms Ltd
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: Andrea Atzeni

Lennox Stakes G2

1. srpen, Goodwood - 1400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Breton Rock (IRE)7vBahamian Bounty - Anna's Rock, Rock of Gibraltar129
2. Home of the Brave (IRE)5hStarspangledbanner - Blissful Beat, Beat Hollow129
3. Suedois (FR)6vLe Havre - Cup Cake, Singspiel129
Dále: Limato (IRE), So Beloved, Aclaim (IRE), Dream Castle, Jallota, Librisa Breeze, Spirit of Valor (USA), Oh This Is Us (IRE), Jungle Cat (IRE), Stormy Antarctic
Výrok: 1/2 - krátká hlava - nos - 1/2 - krk - nos - 1 3/4 - 1/2 - 1 - 3/4 - 1/2 - 2 1/4
Čas: 1:26.62
Majitel: John Cook, Chovatel: George Kent
Trenér: David Simcock, Jezdec: Andrea Atzeni

Goodwood Cup G1

1. srpen, Goodwood - 3200 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Stradivarius (IRE)3hSea the Stars - Private Life, Bering120
2. Big Orange6vDuke of Marmalade - Miss Brown To You, Fasliyev133
3. Desert Skyline (IRE)3vTamayuz - Diamond Tango, Acatenango120
Dále: Wicklow Brave, She Is No Lady, Pallasator, Sheikhzayedroad, US Army Ranger (IRE), Sweet Selection, Prince of Arran, Higher Power, High Jinx (IRE), Qewy (IRE), Oriental Fox (GER)
Výrok: 1 3/4 - 3 1/2 - 3 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 3 1/4 - 1 - 3 1/4 - 5 - 2 - 30
Čas: 3:25.47
Majitel: B.E. Nielsen, Chovatel: Bjorn Nielsen
Trenér: John Gosden, Jezdec: Andrea Atzeni

Sussex Stakes G1

2. srpen, Goodwood - 1600 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Here Comes When (IRE)7vDanehill Dancer - Quad's Melody, Spinning World134
2. Ribchester (IRE)4hIffraaj - Mujarah, Marju134
3. Lightning Spear6hPivotal - Atlantic Destiny, Royal Academy134
Dále: Zelzal (FR), Toscanini (IRE), Lancaster Bomber (USA), Kool Kompany (IRE)
Výrok: krk - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2
Čas: 1:46.11
Majitel: Mrs. Fitri Hay, Chovatel: Old Carhue & Graeng Bloodstock
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Jim Crowley

Richmond Stakes G2

3. srpen, Goodwood - 1200 metrů, dráha měkká, dvouletí hřebci a valaši
1.Barraquero (IRE)2hZebedee - Chica Whopa, Oasis Dream126
2. Nebo (IRE)2hKodiac - Kindling, Dr. Fong126
3. Cardsharp2hLonhro - Pure Illusion, Danehill126
Dále: Etefaaq (IRE), Green Power, Headway, Bullington Bandit (IRE)
Výrok: 1 1/4 - 2 1/4 - 2 1/4 - hlava - nos - 2 3/4
Čas: 1:15.42
Majitel: Manton Thoroughbreds II, Chovatel: Helen Smith & Sally Mullen
Trenér: Brian Meehan, Jezdec: William Buick

Nassau Stakes G1

3. srpen, Goodwood - 2000 metrů, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Winter (IRE)3kGalileo - Laddies Poker Two, Choisir125
2. Blond Me (IRE)5kTamayuz - Holda, Docksider133
3. Sobetsu3kDubawi - Lake Toya, Darshaan125
Dále: Hydrangea (IRE), So Mi Dar, Queen's Trust
Výrok: 1 1/2 - krk - 1 1/4 - 1/2 - 1/2
Čas: 2:11.79
Majitel: Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Laddies Poker Two Syndicate
Trenér:

King George Stakes G2

4. srpen, Goodwood - 1000 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Battaash (IRE)3vDark Angel - Anna Law, Lawman125
2. Profitable (IRE)5hInvincible Spirit - Dani Ridge, Indian Ridge128
3. Marsha (IRE)4kAcclamation - Marlinka, Marju125
Dále: Take Cover, Washington DC (IRE), Kyllang Rock (IRE), Final Venture, Glass Office, Priceless, Kachy, Ardad (IRE)
Výrok: 2 1/4 - 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1 - 2 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 3/4
Čas: 0:58.51
Majitel: Hamdan al Maktoum, Chovatel: Ballyphilip Stud
Trenér: Charles Hills, Jezdec: Jim Crowley

Hungerford Stakes G2

19. srpen, Newbury - 1400 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Massaat (IRE)4hTeofilo - Madany, Acclamation132
2. Librisa Breeze5vMount Nelson - Bruxcalina, Linamix132
3. Nathra (IRE)4kIffraaj - Rada, Danehill129
Dále: Breton Rock (IRE), Sir Dancealot (IRE), Ibn Malik (IRE), Kaspersky (IRE), Poet's Vanity
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - hlava - 2 - hlava - 11
Čas: 1:25.84
Majitel: Hamdan al Maktoum, Chovatel: Shadwell Estate Company Limited
Trenér: Owen Burrows, Jezdec: Jim Crowley

Great Voltigeur Stakes G2

23. srpen, York - 2400 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí hřebci a valaši
1.Cracksman3hFrankel - Rhadegunda, Pivotal126
2. Venice Beach (IRE)3hGalileo - Danedrop, Danehill126
3. Mirage Dancer3hFrankel - Heat Haze, Green Desert126
Dále: Douglas Macarthur (IRE), Spanish Steps (IRE), Atty Persse (IRE)
Výrok: 6 - 6 - 1/2 - 16 - 22
Čas: 2:34.65
Majitel: A. E. Oppenheimer, Chovatel: Hascombe and Valiant Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Juddmonte International G1

23. srpen, York - 2100 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Ulysses (IRE)4hGalileo - Light Shift, Kingmambo132
2. Churchill (IRE)3hGalileo - Meow, Storm Cat125
3. Barney Roy3hExcelebration - Alina, Galileo125
Dále: Cliffs of Moher (IRE), Decorated Knight, Shutter Speed, My Dream Boat (IRE)
Výrok: 2 - krk - 4 1/2 - 1 3/4 - 4 1/2 - 1
Čas: 2:12.11
Majitel a chovatel: Flaxman Stables Ireland Ltd
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: Jim Crowley

Lowther Stakes G2

24. srpen, York - 1200 metrů, dráha dobrá až měkká, dvouleté klisny
1.Threading (IRE)2kExceed And Excel - Chaquiras, Seeking the Gold126
2. Madeline (IRE)2kKodiac - Madhulika, Marchand de Sable126
3. Mamba Noire (FR)2kWootton Bassett - Baileys Applause, Royal Applause126
Dále: So Hi Society (IRE), Special Purpose (IRE), Happy Like a Fool (USA), Natural (IRE), Neola, Actress (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - 3/4 - nos - 1/2 - 3 1/2 - 1/2 - 12
Čas: 1:12.48
Majitel: Sheikh Hamdan bin Mohammed Al Maktoum, Chovatel: Darley
Trenér: Mark Johnston, Jezdec: James Doyle

Yorkshire Oaks G1

24. srpen, York - 2400 metrů, dráha dobrá až měkká, tříleté a starší klisny
1.Enable3kNathaniel - Concentric, Sadler's Wells124
2. Coronet3kDubawi - Approach, Darshaan124
3. Queen's Trust4kDansili - Queen's Best, King's Best133
Dále: Nezwaah, Alluringly (USA), Abingdon (USA)
Výrok: 5 - 3/4 - hlava - 9 - 13
Čas: 2:35.79
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms Ltd
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Lonsdale Cup Stakes G2

25. srpen, York - 3300 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Montaly6vYeats - Le Badie, Spectrum129
2. Dartmouth5hDubawi - Galatee, Galileo132
3. St. Michel4hSea the Stars - Miss Provence, Hernando129
Dále: Sheikhzayedroad, High Jinx (IRE), Dal Harraild, Thomas Hobson, Prince of Arran, Higher Power
Výrok: nos - 1/2 - 2 - 1 - krátká hlava - 1 1/4 - 12 - 2 1/2
Čas: 3:31.06
Majitel: Farleigh Racing, Chovatel: Farleigh Court Racing Partnership
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: P.J. McDonald

Nunthorpe Stakes G1

25. srpen, York - 1000 metrů, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Marsha (IRE)4kAcclamation - Marlinka, Marju134
2. Lady Aurelia (USA)3kScat Daddy - D'Wildcat Speed, Forest Wildcat132
3. Cotai Glory5hExceed And Excel - Continua, Elusive Quality137
Dále: Battaash (IRE), Priceless, Profitable (IRE), Final Venture, Alpha Delphini, Goldream, Washington DC (IRE), Take Cover
Výrok: nos - 3 3/4 - 1 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1 - krátká hlava - krk - 3 - nos
Čas: 0:57.97
Majitel a chovatel: Elite Racing Club
Trenér: Sir Mark Prescott, Jezdec: Luke Morris

Gimcrack Stakes G2

26. srpen, York - 1200 metrů, dráha dobrá, dvouletí hřebci a valaši
1.Sands of Mali (FR)2hPanis - Kadiania, Indian Rocket126
2. Invincible Army (IRE)2hInvincible Spirit - Rajeem, Diktat126
3. Cardsharp2hLonhro - Pure Illusion, Danehill129
Dále: Headway, Staxton, Nebo (IRE), Stormbringer, Frozen Angel (IRE), That's a Surprise (IRE), Nobleman's Nest
Výrok: 2 3/4 - 1 - současně - 1 - 1 1/2 - krk - 3/4 - 7 - 3 1/4
Čas: 1:11.16
Majitel: The Cool Silk Partnership, Chovatel: Simon Urizzi
Trenér: Richard Fahey, Jezdec: Paul Hanagan

Celebration Mile G2

26. srpen, Goodwood - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Lightning Spear6hPivotal - Atlantic Destiny, Royal Academy130
2. Zonderland4hDutch Art - Barynya, Pivotal130
3. Hathal (USA)5hSpeightstown - Sleepytime, Royal Academy130
Dále: Oh This Is Us, Richard Pankhurst, Opal Tiara (IRE)
Výrok: nos - 3/4 - 4 - 2 - 2
Čas: 1:38.89
Majitel: Qatar Racing Limited, Chovatel: Newsells Park Stud
Trenér: David Simcock, Jezdec: Oisin Murphy

Sprint Cup G1

9. září, Haydock - 1200 metrů, dráha těžká, tříletí a starší
1.Harry Angel (IRE)3hDark Angel - Beatrix Potter, Cadeaux Genereux127
2. Tasleet4hShowcasing - Bird Key, Cadeaux Genereux129
3. The Tin Man5vEquiano - Persario, Bishop of Cashel129
Dále: Blue Point (IRE), Cougar Mountain (IRE), Mr. Lupton (IRE), Growl, Kimberella, Brando, Queen Kindly, Magical Memory (IRE)
Výrok: 4 - 1 1/2 - 2 1/2 - 2 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - krk - 3/4 - 3 3/4
Čas: 1:13.90
Majitel: Godolphin, Chovatel: CBS Bloodstock
Trenér: Clive Cox, Jezdec: Adam Kirby

May Hill Stakes G2

14. září, Doncaster - 1600 metrů, dráha dobrá až měkká, dvouleté klisny
1.Laurens (FR)2kSiyouni - Recambre, Cape Cross126
2. Dark Rose Angel (IRE)2kDark Angel - Roseraie, Lawman126
3. Nayleti (IRE)2kArch - America Nova, Verglas126
Dále: Sizzling (IRE), Billesdon Brook, She Believes (IRE), Tajaanus (IRE), Miss Bar Beach (IRE)
Výrok: hlava - hlava - krk - 2 3/4 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:40.06
Majitel: John Dance, Chovatel: Bloodstock Ageny Ltd.
Trenér: K.R. Burke, Jezdec: P.J. McDonald

Park Hill Stakes G2

14. září, Doncaster - 2900 metrů, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Alyssa4kSir Percy - Almiranta, Galileo131
2. Aljezeera3kFrankel - Dynaforce, Dynaformer121
3. Melodic Motion (IRE)3kNathaniel - Quad's Melody, Spinning World121
Dále: Detailed (IRE), Wild Irish Rose (IRE), Dubka, Harlequeen, Natural Scenery, Sweet Selection, Groovejet
Výrok: 1/2 - současně - 3/4 - 3/4 - 3 1/4 - 3/4 - 3 1/2 - 1/2 - 1 3/4
Čas: 3:11.59
Majitel a chovatel: Miss K. Rausing
Trenér: Ralph Beckett, Jezdec: Pat Dobbs

Flying Childers Stakes G2

15. září, Doncaster - 1000 metrů, dráha dobrá až měkká, dvouletí
1.Heartache2kKyllachy - Place in my Heart, Compton Place124
2. Havana Grey2hHavana Gold - Blanc de Chine, Dark Angel127
3. May Girl2kMayson - Instructress, Diktat124
Dále: Pursuing the Dream (IRE), Roland Rocks (IRE), Midsummer Knight, Spoof, Yogi's Girl (IRE), Wings of the Rock (IRE)
Výrok: 1/2 - 4 1/2 - 1/2 - 3 - 2 1/4 - krk - 3/4 - 3
Čas: 0.58.73
Majitel: The Hot to Trot Syndicate, Chovatel: Whitsbury Manor Stud
Trenér: Clive Cox, Jezdec: Ryan Moore

Doncaster Cup Stakes G2

15. září, Doncaster - 3600 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Desert Skyline (IRE)3vTamayuz - Diamond Tango, Acatenango117
2. Thomas HObson7vHalling - La Spezia, Danehill Dancer129
3. Sheikhzayedroad8vDubawi - Royal Secrets, Highest Honor129
Dále: Clever Cookie, High Jinx (IRE), Montaly, She Is No Lady, Pallasator, Fun Mac (GER)
Výrok: 1 1/2 - hlava - 1/2 - 8 - 1 3/4 - 6 - 20 - 12
Čas: 3:51.88
Majitel: C. Benham, D. Whitford, L. Quinn, K. Quinn, Chovatel: Tinnakill Bloodstock & Cannings
Trenér: David Elsworth, Jezdec: Silvestre de Sousa

Park Stakes G2

16. září, Doncaster - 1400 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Aclaim (IRE)4hAcclamation - Aris, Danroad130
2. Nathra (IRE)4kIffraaj - Rada, Danehill127
3. Home of the Brave (IRE)5hStarspangledbanner - Blissful Beat, Beat Hollow130
Dále: Spirit of Valor (USA), Breton Rock (IRE), Sir Dancealot (IRE), Viscount Barfield, Peace Envoy (FR)
Výrok: 3/4 - 1 - krátká hlava - 3/4 - 1/2 - 2 3/4 - 1/2
Čas: 1:25.59
Majitel: Canning Downs & Partner, Chovatel: D. Farrington And Canning Downs
Trenér: Martyn Meade, Jezdec: Oisin Murphy

Champagne Stakes G2

16. září, Doncaster - 1400 metrů, dráha dobrá až měkká, dvouletí hřebci a valaši
1.Seahenge (USA)2hScat Daddy - Fools In Love, Not For Love126
2. Hey Gaman2hNew Approach - Arsaadi, Dubawi126
3. Mythical Magic (IRE)2hIffraaj - Mythie, Octagonal126
Dále: Red Mist, Dream Today (IRE), Island Sound, Mendelssohn (USA)
Výrok: krk - krk - 4 - 4 - 3 - 22
Čas: 1:25.78
Majitel: Michael Tabor, Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Chovatel: K&G Stables
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

St. Leger

16. září, Doncaster - 2900 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Capri (IRE)3hGalileo - Dialafara, Anabaa127
2. Crystal Ocean3hSea the Stars - Crystal Star, Mark of Esteem127
3. Stradivarius (IRE)3hSea the Stars - Private Life, Bering127
Dále: Rekindling, Coronet, Count Octave, Raheen House (IRE), Venice Beach (IRE), Douglas Macarthur (IRE), Defoe (IRE), The Anvil (IRE)
Výrok: 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - 1 1/4 - 2 1/4 - 11 - 9 - 1 1/2 - 1 3/4 - 31
Čas: 3:04.04
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Lynch Bages Ltd & Camas Park Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Mill Reef Stakes G2

23. září, Newbury - 1200 metrů, dráha dobrá, dvouletí
1.James Garfield (IRE)2hExceed And Excel - Whazzat, Daylami127
2. Invincible Army (IRE)2hInvincible Spirit - Rajeem, Diktat127
3. Nebo (IRE)2hKodiac - Kindling, Dr. Fong127
Dále: Lansky (IRE), Grand Koonta (IRE), Staxton, Rebel Streak, No I'M Easy (IRE), Enjazaat
Výrok: 3/4 - 1/2 - 3 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 5 - nos
Čas: 1:10.64
Majitel: W.J. and T.C.O. Gredley, Chovatel: Stetchworth & Middle Park Studs Ltd
Trenér: George Scott, Jezdec: Frankie Dettori

Rockfel Stakes G2

29. září, Newmarkt - 1400 metrů, dráha dobrá až měkká, dvouleté klisny
1.Juliet Capulet (IRE)2kDark Angel - Capulet Monteque, Camacho126
2. Nyaleti (IRE)2kArch - America Nova, Verglas126
3. Gavota2kBated Breath - Ombre, Galileo126
Dále: Hikmaa (IRE), Butterscotch (IRE), Elizabeth Bennet (IRE), Capomento (IRE), Lightening Quick, Club Tropicana, Roulette
Výrok: hlava - 1 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - 1 - krátká hlava - 1 - 1 1/4 - 3/4
Čas: 1:27.23
Majitel: Cheveley Park Stud, Chovatel: Yeomanstown Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Joel Stakes G2

29. září, Newmarket - 1600 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Beat the Bank3vPaco Boy - Tiana, Diktat126
2. Sir John Lavery (IRE)3hGalileo - Race For the Stars, Fusaichi Pegasus126
3. Jallota6vRock of Gibraltar - Lady Lahar, Fraam130
Dále: Sovereign Debt (IRE), Custom Cut (IRE), Whisky Baron (AUS), Mustashry, Whitecliffsofdover (USA)
Výrok: 5 - 2 1/4 - 1 1/4 - 3 1/2 - 2 - 3 1/2 - současně
Čas: 1:38.67
Majitel: King Power Racing Co Ltd, Chovatel: A.S. Denniff
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Oisin Murphy

Royal Lodge Stakes G2

30. září, Newmarket - 1600 metrů, dráha dobrá až měkká, dvouletí hřebci a valaši
1.Roaring Lion (USA)2hKitten's Joy - Vionnet, Street Sense126
2. Nelson (IRE)2hFrankel - Moonstone, Dalakhani126
3. Mildenberger2hTeofilo - Belle Josephine, Dubawi126
Dále: Petrus (IRE), Midnight Wilde
Výrok: krk - 1 3/4 - 2 1/4 - 6
Čas: 1:39.56
Majitel: Qatar Racing Limited, Chovatel: Ranjan Racing Inc.
Trenér: John Gosden, Jezdec: Oisin Murphy

Cheveley Park Stakes G1

30. září, Newmarket - 1200 metrů, dráha dobrá až měkká, dvouleté klisny
1.Clemmie (IRE)2kGalileo - Meow, Storm Cat126
2. Different League (FR)2kDabirsim - Danseuse Corse, Danehill Dancer126
3. Madeline (IRE)2kKodiac - Madhulika, Marchand de Sable126
Dále: Now You're Talking (IRE), Darkanna (IRE), Eirene, Threading (IRE), Betty F, Treasuring, Crossing the LIne, Chica la Habana (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 1 1/2 - hlava - 1/2 - 1 1/2 - krk - 1 - 3 3/4 - 1 1/2 - 10
Čas: 1:12.00
Majitel: Michael Tabor, Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Chovatel: Liberty Bloodstock
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Middle Park Stakes G1

30. září, Newmarket - 1200 metrů, dráha dobrá až měkká, dvouletí hřebci
1.U.S. Navy Flag (USA)2hWar Front - Misty For Me, Galileo126
2. Fleet Review (USA)2hWar Front - A Star is Born, Galileo126
3. Cardsharp2hLonhro - Pure Illusion, Danehill126
Dále: Hey Jonesy (IRE), Beckford, Sioux Nation (USA), Declarationofpeace (USA), Danzan (IRE), Unfortunately (IRE), Frozen Angel (IRE), Rajasinghe (IRE), Sands of Mali (FR)
Výrok: 1/2 - 2 1/4 - hlava - 1/2 - hlava - 1/2 - krk - 1 - krk - 1/2 - 3 3/4
Čas: 1:12.44
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Misty For Me Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Seamie Heffernan

Sun Chariot Stakes G1

7. říjen, Newmarket - 1600 metrů, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Roly Poly (USA)3kWar Front - Misty For Me, Galileo126
2. Persuasive (IRE)4kDark Angel - Choose Me, Choisir129
3. Nathra (IRE)4kIffraaj - Rada, Danehill129
Dále: Dawn of Hope (IRE), Qemah (IRE), Muffri'ha (IRE), Alluringly (USA), Aljazzi, Siyoushake (IRE), Tomyris, Spangled, Arabian Hope (USA)
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - hlava - krátká hlava - 3/4 - 1/2 - 1 - krk - 2 - 1 3/4 - 4 - 1 1/4
Čas: 1:34.88
Majitel: Michael Tabor, Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Chovatel: Misty For Me Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Challenge Stakes G2

13. říjen, Newmarket - 1400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Limato (IRE)5vTagula - Come April, Singspiel129
2. Massaat (IRE)4hTeofilo - Madany, Acclamation132
3. Gordon Lord Byron (IRE)9vByron - Boa Estrela, Intikhab132
Dále: Rehana (IRE), Cougar Mountain (IRE), Mix And Mingle (IRE), True Valour (IRE), Gifted Master (IRE), Absolutely So (IRE), Dabyah (IRE), Dutch Connection
Výrok: 3 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - hlava - 3/4 - 1/2 - 10 - 10 - 7 - PU
Čas: 1:22.24
Majitel: Paul G. Jacobs, Chovatel: Seamus Phetan
Trenér: Henry Candy, Harry Bentley

Fillies' Mile G1

13. říjen, Newmarket - 1600 metrů, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Laurens (FR)2kSiyouni - Recambre, Cape Cross126
2. September (IRE)2kDeep Impact - Peeping Fawn, Danehill126
3. Magic Lily2kNew Approach - Dancing Rain, Danehill Dancer126
Dále: Magical (IRE), Ellthea (IRE), Lubinka (IRE), Musical Art (IRE), Efaadah (IRE), Nayleti (IRE), Muirin (IRE), Quivery (USA)
Výrok: nos - 3/4 - 3 - 3/4 - 1 3/4 - 1 1/2 - 1 - 2 1/4 - 4 1/2 - 12
Čas: 1:36.15
Majitel: John Dance, Chovatel: Bloodstock Ageny Ltd.
Trenér: K.R. Burke, Jezdec: P.J. McDonald

Dewhurst Stakes G1

14. říjen, Newmarket - 1400 metrů, dráha dobrá, dvouletí
1.U.S. Navy Flag (USA)2hWar Front - Misty For Me, Galileo127
2. Mendelssohn (USA)2hScat Daddy - Leslie's Lady, Tricky Creek127
3. Seahenge (USA)2hScat Daddy - Fools In Love, Not For Love127
Dále: Threeandfourpence (USA), Cardsharp, Great Prospector (IRE), Theobald (IRE), Emaraaty, Expert Eye
Výrok: 2 1/2 - 2 1/2 - hlava - 1 1/2 - 3/4 - 2 - krátká hlava - 1
Čas: 1:22.37
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Misty For Me Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

British Champions Long Distance Cup G2

21. říjen, Ascot - 3200 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Order of St. George (IRE)5hGalileo - Another Storm, Gone West133
2. Torcedor (IRE)5vFastnet Rock - Magnolia Lane, Sadler's Wells133
3. Stradivarius (IRE)3hSea the Stars - Private Life, Bering125
Dále: Mount Moriah, Duretto, Clever Cookie, Sheikhzayedroad, Nearly Caught (IRE), Desert Skyline (IRE), Dartmouth, Big Orange, Stars Over the Sea (USA), Cap'N (IRE)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 4 - 8 - 1/2 - 24 - 14 - 2 3/4 - 1/2 - krátká hlava - daleko
Čas: 3:37.84
Majitel: M. Tabor, D. Smith, Mrs. Magnier, L.J. Williams, Chovatel: Paget Bloodstock
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

British Champions Sprint Stakes G1

21. říjen, Ascot - 1200 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Librisa Breeze5vMount Nelson - Bruxcalina, Linamix128
2. Tasleet4hShowcasing - Bird Key, Cadeaux Genereux128
3. Caravaggio (USA)3hScat Daddy - Mekko Hokte, Holy Bull127
Dále: Harry Angel (IRE), The Tin Man, Brando, Washington DC (IRE), Donjuan Triumphant (IRE), Quiet Reflection, Danzeno, Alphabet, Intelligence Cross (USA)
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - krk - 1 1/4 - 1 - 1 - 3/4 - krk - 2 - 9 - 1 1/4
Čas: 1:16.78
Majitel: Tony Bloom, Chovatel: Newsells Park Stud
Trenér: Dean Ivory, Jezdec: Robert Winston

British Champions Fillies & Mares Stakes G1

21. říjen, Ascot - 2400 metrů, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Hydrangea (IRE)3kGalileo - Beauty is Truth, Pivotal125
2. Bateel (IRE)5kDubawi - Attractive Crown, Chief's Crown131
3. Coronet3kDubawi - Approach, Darshaan125
Dále: The Juliet Rose (FR), The Black Princess (FR), Journey, Alyssa, Horseplay, Left Hand, Wild Irish Rose (IRE)
Výrok: 2 - 1 3/4 - 5 - 1 1/2 - 2 1/4 - 3 1/2 - 1 1/2 - 3 3/4 - 106
Čas: 2:40.82
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Beauty Is Truth Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Queen Elizabeth II. Stakes G1 (British Champions Mile)

21. říjen, Ascot - 1600 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Persuasive (IRE)4kDark Angel - Choose Me, Choisir127
2. Ribchester (IRE)4hIffraaj - Mujarah, Marju130
3. Churchill (IRE)3hGalileo - Meow, Storm Cat127
Dále: Nathra (IRE), Sea of Grace (IRE), Lightning Spear, Al Wukair, Zonderland, Here Comes When (IRE), Beat the Bank, Sir John Lavery (IRE), Breton Rock (IRE), Toscanini (IRE), Lancaster Bomber (USA), Thunder Snow (IRE)
Výrok: 1 - 1/2 - krk - 4 1/2 - 1/2 - 3/4 - 2 3/4 - krátká hlava - 1 - 6 - 3 3/4 - 9 - 1/2 - 2 1/4
Čas: 1:46.13
Majitel: Cheveley Park Stud, Chovatel: J.F. Tuthill
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Champion Stakes G1 (British Champions Middle Distance)

21. říjen, Ascot - 2000 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Cracksman3hFrankel - Rhadegunda, Pivotal127
2. Poet's Word (IRE)4hPoet's Voice - Whirly Bird, Nashwan131
3. Highland Reel (IRE)5hGalileo - Hveger, Danehill131
Dále: Recoletos (FR), Desert Encounter (IRE), Brametot (IRE), Cliffs of Moher (IRE), Maverick Wave (USA), Barney Roy, Success Days (IRE)
Výrok: 7 - krk - 1 - 1 1/2 - 5 - krátká hlava - 1 - 1 - 25
Čas: 2:11.75
Majitel: A.E. Oppenheimer, Chovatel: Hascombe And Valiant Studs
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Racing Post Trophy G1

28. říjen, Doncaster - 1600 metrů, dráha dobrá až měkká, dvouletí hřebci a klisny
1.Saxon Warrior (JPN)2hDeep Impact - Maybe, Galileo127
2. Roaring Lion (USA)2hKitten's Joy - Vionnet, Street Sense127
3. The Pentagon (IRE)2hGalileo - Vadawina, Unfuwain127
Dále: Verbal Dexterity (IRE), Gabr, Chilean, Loxley (IRE), Seahenge, Merlin Magic, Alfa McGuire (IRE), Coat of Arms (IRE), Theobald (IRE)
Výrok: krk - 2 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 3/4 - 2 1/4 - 1 3/4 - 8 - 3 3/4 - 3 - 3/4
Čas: 1:40.12
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Irsko

Ballysax Stakes G3

8. duben, Naas - 2000 metrů, dráha dobrá až pružná, tříletí
1.Rekindling3hHigh Chaparral - Sitara, Salse9-3
2. Douhlas Macarthur (IRE)3hGalileo - Alluring Park, Green Desert9-3
3. YucatanGalileo - Six Perfections, Celtic Swing9-3
Dále: Capri (IRE), Dubai Sand (IRE), Grandee (IRE), Brutal (IRE), Legitimus (IRE), Saltonstall
Výrok: 1/2 - 1/2 - 3 1/4 - 1 1/2 - 3 1/2 - hlava - 6 - 5
Čas: 2:08.88
Majitel: Lloyd J. Williams, Chovatel: The Pocock Family
Trenér: Joseph P. O'Brien, Jezdec: Wayne Lordan

1000 Guineas Trial Stakes G3

8. duben, Leopardstown - 1400 metrů, dráha dobrá až pružná, tříleté klisny
1.Hydrangea (IRE)3kGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal9-0
2. Winter (IRE)3kGalileo - Laddies Poker Two, Choisir9-0
3. Rehana (IRE)3kDark Angel - Rayka, Selkirk9-0
Dále: Intricately (IRE), Bean Feasa, Promise To Be True (IRE), Rain Goddess (IRE), Drumfad Bay (IRE), Tinder (IRE), Stormy Belle (IRE), Connacht Girl (IRE)
Výrok: hlava - 3/4 - 3/4 - 1 3/4 - 1/2 - krk - 1 1/2 - 3/4 - 4 1/2 - hlava
Čas: 1:28.43
Majitel: Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Michael Tabor, Chovatel: Beauty Is Truth Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: P. B. Beggy

Mooresbridge Stakes G2

1. květen, Naas - 2000 metrů, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Minding (IRE)4kGalileo - Lillie Langtry, Danehill Dancer9-3
2. Moonlight Magic4hCape Cross - Melikah, Lammtarra9-3
3. Brendan Brackan (IRE)8vBig Bad Bob - Abeyr, Unfuwain9-3
Dále: Johannes Vermeer (IRE)
Výrok: 3 1/2 - 2 - 3/4
Čas: 2:12.80
Majitel: Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Michael Tabor, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Derby Trial Stakes G3

7. květen, Leopardstown - 2000 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Douhlas Macarthur (IRE)3hGalileo - Alluring Park, Green Desert9-3
2. Yucatan3hGalileo - Six Perfections, Celtic Swing9-3
3. Capri (IRE)3hGalileo - Dialafara, Anabaa9-3
Dále: Insayshable (IRE), Dubai Sand (IRE), Naturalist (IRE)
Výrok: hlava - krátká hlava - 1 3/4 - 7 - PU
Čas: 2:09.50
Majitel: M. J. Jooste, Mrs. Magnier, M., Tabor, D. Smith, Chovatel: Lodge Park Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Emmet McNamara

Greenlands Stakes G2

27. květen, Curragh - 1200 metrů, dráha pružná až měkká, čtyřletí a starší
1.Gordon Lord Byron9vByron - Boa Estrela, Intikhab129
2. Only Mine4kPour Moi - Truly Mine, Rock of Gibraltar126
3. Suedois (FR6vLe Havre - Cup Cake, Singspiel129
Dále: Downforce, Mobsta, Blue de Vega (GER)
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 1/2 - krk - 3 1/2
Čas: 1:15.15
Majitel: Dr. Cyrus Poonawalla & Morgan J. Calahan, Chovatel: Roland H. Alder
Trenér: T. Hogan, Jezdec: Chris Hayer

Irish 2000 Guineas G1

27. květen, Curragh - 1600 metrů, dráha pružná, tříletí
1.Churchill3hGalileo - Meow, Storm Cat126
2. Thunder Snow3hHelmet - Eastern Joy, Dubai Destination126
3. Irishcorrespondent3hTeofilo - Contrary, Mark of Esteem126
Dále: Glastonbury Song, Lancaster Bomber (USA), Spirit of Valor (USA)
Výrok: 2 1/2 - 4 1/2 - 4 - 1 - 26
Čas: 1:40.46
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Liberty Bloodstock
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Lanwades Stud Stakes G2

27. květen, Curragh - 1600 metrů, dráha pružná, čtyřleté a starší klisny
1.Creggs Pipes5kRip van Winkle - Sophie Germain, Indian Ridge126
2. Opal Tiara4kThousand Words - Zarafa, Fraam126
3. Turret Rocks4kFastnet Rock - Beyond Compare, Galileo126
Dále: Raymonda (USA), Zest
Výrok: 3 3/4 - 1 1/2 - 8 1/2 - 12
Čas: 1:41.16
Majitel: Delphi Six Syndicate, Chovatel: John Hayes
Trenér: Andrew Slattery, Jezdec: Declan McDonogh

Tattersalls Gold Cup G1

28. květen, Curragh - 2100 metrů, dráha pružná, čtyřletí a starší
1.Decorated Knight (GB)5hGalileo - Pearling, Storn Cat129
2. Somehow4kFastnet Rock - Alexandrova, Sadler's Wells126
3. Deauville4hGalileo - Walklikeanegyptian, Danehill129
Dále: Success Days, Johannes Vermeer, Reckless Gold, Moonlight Magic (GB), Gentil J
Výrok: 1 1/4 - 2 1/4 - 3/4 - krátká hlava - 1 3/4 - hlava - 6
Čas: 2:18.03
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Saleh Al Homaizi & Imad Al Sagar
Trenér: Roger Charlton, Jezdec: Andrea Atzeni

Irish 1000 Guineas G1

28. květen, Curragh - 1600 metrů, dráha pružná, tříleté klisny
1.Winter3kGalileo - Laddies Poker Two, Choisir126
2. Roly Poly (USA)3kWar Front - Misty For Me, Galileo126
3. Hydrangea3kGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal126
Dále: Intricately, Rehana, Bean Feasa (GB), Aneen, Asking
Výrok: 4 3/4 - hlava - nos - 11 - 1 1/4 - 1/2 - 2
Čas: 1:39.78
Majitel: Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Laddies Poker Two Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Railway Stakes G2

1. červenec, Curragh - 1200 metrů, dráha dobrá až pružná, dvouletí
1.Beckford (GB)2hBated Breath - Whirly Dancer, Danehill Dancer129
2. Verbal Dexterity2hVocalised - Lonrach, Holy Roman Emperor129
3. Murillo (USA)2hScat Daddy - Mostaqeleh, Rahy129
Dále: De Bruyne Horse (GB), Folk Tale, True Blue Moon, Commander Grigio, Devastating Power
Výrok: 1 - 1 1/4 - 2 1/4 - hlava - hlava - krátká hlava - 9 1/2
Čas: 1:11.71
Majitel: Newton Anner Stud Farm Ltd, Chovatel: Joyce Wallsgrove
Trenér: Gordon Elliott, Jezdec: Declan McDonogh

Irish Derby G1

1. červenec, Curragh - 2400 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Capri (IRE)3hGalileo - Dialafara, Anabaa126
2. Cracksman (GB)3hFrankel - Rhadegunda, Pivotal126
3. Wings of Eagles (FR)3hPour Moi - Ysoldina, Kendor126
Dále: Waldgeist (GB), Douglas Macarthur, Taj Mahal, Dubai Sand, The Anvil, Grandee
Výrok: krk - krátká hlava - 1 1/2 - 2 1/4 - 3 - 3 1/2 - 1 - 1 1/2
Čas: 2:35.45
Majitel: Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Michael Tabor, Chovatel: Lynch Bages & Camas Park Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Seamie Heffernan

Pretty Polly Stakes G1

2. červenec, Curragh - 2000 metrů, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Nezwaah (GB)4kDubawi - Ferdoos, Dansili134
2. Rain Goddess3kGalileo - Where, Danehill Dancer124
3. Turret Rocks4kFastnet Rock - Beyond Compare, Galileo134
Dále: Zhukova, Laganore, Intricately, Smart Call (SAF), Santa Monica (GB), Pocketfullofdreams (FR), Journey (GB), Creggs Pipes
Výrok: 3 1/4 - 1 1/2 - hlava - 1 1P2 - 1/2 - 1 3/4 - krk - 2 - 2 3/4 - 1 1/4
Čas: 2:06.19
Majitel: Sheikh Ahmed Al Maktoum, Chovatel: Darley
Trenér: Roger Varian, Jezdec: Andrea Atzeni

Curragh Cup G2

2. červenec, Curragh - 2800 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Rekindling (GB)3hHigh Chaparral - Sitara, Salse123
2. Wicklow Brave (GB)8vBest Hollow - Moraine, Rainbow Quest137
3. Elidor (GBú7vCape Cross - Honorine, Mark of Esteem137
Dále: Stellar Mass, Wisconsin (JPN), Belgravia, Forgotten Rules
Výrok: 1/2 - 1 - 1/2 - 2 3/4 - 16 - 42
Čas: 3:03.33
Majitel: Lloyd J. Williams, Chovatel: The Pocock Family
Trenér: Joseph P. O'Brien, Jezdec: Wayne Lordan

Sapphire Stakes G2

15. červenec, Curragh - 1000 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Caspian Prince8vDylan Thomas - Crystal Gaze, Rainbow Quest134
2. Marsha4kAcclamation - Marlinka, Marju131
3. Ardhoomey5vDark Angel - Moy Joy, Orpen134
Dále: Hit the Bid (GB), Spirit Quartz, Alphabet (GB)
Výrok: krátká hlava - 2 1/2 - hlava - 1 3/4 - 3 1/2
Čas: 0:57.15
Majitel: Stephen Louch, Chovatel: Ballygallon Stud Limited
Trenér: Tony Coyle, Jezdec: Declan McDonogh

Irish Oaks G1

15. červenec, Curragh - 2400 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Enable (GB)3kNathaniel - Concentric, Sadler's Wells126
2. Rain Goddess3kGalileo - Where, Danehill Dancer126
3. Eziyra3kTeofilo - Eytarna, Dubai Destination126
Dále: Coronet (GB), Aurora Butterfly, Alluringly (USA), Intricately, Bean Feasa (GB), Bengala (FR), Naughty or Nice
Výrok: 5 1/2 - 2 - 1 1/4 - 2 1/2 - 1 1/4 - 2 - 5 - 3/4 - 7 1/2
Čas: 2:32.13
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms Ltd
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Kilboy Estate Stakes G2

16. červenec, Curragh - 1800 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Elizabeth Browning3kGalileo - Inca Princess, Holy Roman Emperor126
2. Wilamina4kZoffany - Tropical Lake, Lomond135
3. Laganore5kFastnet Rock - Lady Bones, Royal Applause135
Dále: Turret Rocks, Pocketfullofdreams (FR), Absolute Blast, Sea Swift
Výrok: 1 3/4 - 1 1/2 - krk - 7 - 2 1/2 - 15
Čas: 1:49.29
Majitel: China Horse Club International Ltd & Mrs. John Magnier, Chovatel: Desert Star Phoenix Jvc
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Seamie Heffernan

The Minstrel Stakes G2

16. červenec, Curragh - 1400 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Spirit of Valor (USA)3hWar Front - Stone Hope, Grindstone127
2. So Beloved (GB)7vDansili - Valencia, Kenmare134
3. Stormy Antarctic (GB)4hStormy Atlantic - Bea Remembered, Doyen134
Dále: Gordon Lord Byron, Cougar Mountain, Dutch Connection (GB), Mubtasim, Flight Risk, Peace Envoy
Výrok: 1 3/4 - krátká hlava - 1 1/2 - nos - krátká hlava - 1/2 - 1 - 1 3/4
Čas: 1:24.56
Majitel: Smith/ Magnier / Tabor / Stonestreet Stables, Chovatel: Nursery Place
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Phoenix Stakes G1

13. srpen, Curragh - 1200 metrů, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí
1.Sioux Nation (USA)2hScat Daddy - Dream the Blues, Oasis Dream129
2. Beckford (GB)2hBated Breath - Whirly Dancer, Danehill Dancer129
3. Actress2kDeclaration of War - Nasty Storm, Gulch126
Dále: US Navy Flag, Frozen Angel, Romanised, Declarationofpeace (USA). Helvetian (GB)
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 3/4
Čas: 1:11.72
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Fethard Bloodstock
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Matron Stakes G1

9. září, Leopardstown - 1600 metrů, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Hydrangea3kGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal126
2. Winter3kGalileo - Laddies Poker Two, Choisir126
3. Persuasive4kDark Angel - Choose Me, Choisir131
Dále: Wuheida (GB), Qemah, Roly Poly (USA), Rhododendron, Intricately, Diamond Fields, Bean Feasa (GB)
Výrok: hlava - 3/4 - 3/4 - 2 1/2 - krk - hlava - 1/2 - 4 1/4 - 2 1/4
Čas: 1:41.89
Majitel: Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Michael Tabor, Chovatel: Beauty Is Truth Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Wayne Lordan

Boomerang Stakes G2

9. září, Leopardstown - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Suedois (FR)6vLe Havre - Cup Cake, Singspiel134
2. True Valour3hKodiac - Sutton Veny, Acclamation129
3. Psychedelic Frank (GB)3hChoisir - Parabola, Galileo129
Dále: Sir John Lavery, Whitecliffsofdover (USA), Alexios Kommenos, Custom Cut
Výrok: 1/2 - hlava - krátká hlava - 1/2 - 1 - 12
Čas: 1:42.39
Majitel: George Turner & Clipper Logistics, Chovatel: Mme Elisabeth Vidal
Trenér: David O'Meara, Jezdec: Daniel Tudhope

Champion Stakes G1

9. září, Leopardstown - 2000 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Decorated Knight (GB)5hGalileo - Pearling, Storn Cat133
2. Poet's Word4hPoet's Voice - Whirly Bird, Nashwan133
3. Eminent3hFrankel - You'll Be Mine, Kingmambo127
Dále: Moonlight Magic (GB), Taj Mahal, Cliffs of Moher, Churchill, Zhukova, The Grey Gatsby, Success Days
Výrok: 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - 3/4 - krátká hlava - nos - 1 - 3 1/2 - 4 1/2
Čas: 2:08.36
Owners and breeders: Saleh Al Homaizi & Imad Al Sagar
Trenér: Roger Charlton, Jezdec: Andrea Atzeni

Blandford Stakes G2

10. září, Curragh - 2000 metrů, dráha pružná až měkká, tříleté a starší klisny
1.Shamreen4kDubawi - Shareen, Bahri132
2. Beautiful Morning (GB)4kGalileo - Date With Destiny, George Washington132
3. Rain Goddess3kGalileo - Where, Danehill Dancer126
Dále: Sea of Grace, Rosental (GB), Smart Call (SAF), Santa Monica (GB), Alluringly (USA), Seventh Heaven
Výrok: 3 - krk - 1 1/4 - krátká hlava - 1 1/2 - 2 1/4 - 3 1/4 - 7
Čas: 2:12.84
Majitel: H.H. Aga Khan, Chovatel: H.H. Aga Khan's Studs S.C.
Trenér: Dermot Weld, Jezdec: Pat Smullen

Flying Five Stakes G2

10. září, Curragh - 1000 metrů, dráha měkká až těžká, tříletí a starší
1.Caravaggio (USA)3hScat Daddy - Mekko Hokte, Holy Bull129
2. Alphabet (GB)3kLawman - Applauded, Royal Applause126
3. Son of Rest (GB)3hPivotal - Hightime Heroine, Danetime129
Dále: Caspian Prince, Cotai Glory (GB), Ardhoomey, Gorane, Tis Marvellous (GB), Spirit Quartz, Duke of Firenze (GB), Pious Alexander
Výrok: 1 - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1 3/4 - krátká hlava - 3 1/2 - 1 1/4 - 4 3/4
Čas: 1:00.54
Majitel: Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Windmill Manor Farms Inc. Et Al
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Moyglare Stud Stakes G1

10. září, Curragh - 1400 metrů, dráha těžká, dvouleté klisny
1.Happily2kGalileo - You'resothrilling, Storm Cat126
2. Magical2kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal126
3. Muirin2kDeep Impact - Peeping Fawn, Danehill126
Dále: Alpha Centauri, Gasta, Ballet Shoes, Active Approach (GB)
Výrok: krátká hlava - 3 3/4 - 2 - 3/4 - 1 1/2 - 2 1/4 - 1/2
Čas: 1:26.93
Majitel: Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Michael Tabor, Chovatel: Orpendale And Chelston Ireland
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

National Stakes G1

10. září, Curragh - 1400 metrů, dráha těžká, dvouletí
1.Verbal Dexterity2hVocalised - Lonrach, Holy Roman Emperor129
2. Beckford (GB)2hBated Breath - Whirly Dancer, Danehill Dancer129
3. Rostropovich2hFrankel - Tyranny, Machiavellian129
Dále: Coat of Arms, Lethal Steps (GB), Brother Bear, Berkeley Square
Výrok: 3 1/2 - 2 3/4 - 4 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 6
Čas: 1:27.32
Majitel: Mrs. J.S. Bolger, Chovatel: J.S. Bolger & John Corcoran
Trenér: J.S. Bolger, Jezdec: Kevin Manning

Irish St. Leger G1

10. září, Curragh - 2200 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Order of St. George5hGalileo - Another Storm, Gone West136
2. Torcedor5vFastnet Rock - Magnolia Lane, Sadler's Wells136
3. Mount Moriah (GB)3vMount Nelson - Rule Britannia, Night Shift127
Dále: Wicklow Brave (GB), Lord Yeats (GB), Twilight Payment, The Tartan Spartan, Dartmouth (GB), Benkei, Western Hymn (GB)
Výrok: 9 - 4 1/2 - 3/4 - 10 - 2 3/4 - 4 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 35
Čas: 3:07.82
Majitel: M. Tabor, D. Smith, Mrs. Magnier, L.J. Williams, Chovatel: Paget Bloodstock
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Beresford Stakes G2

24. září, Naas - 1600 metrů, dráha měkká, dvouletí
1.Saxon Warrior (JPN)2hDeep Impact - Maybe, Galileo129
2. Delano Roosevelt (IRE)2hGalileo - Again, Danehill Dancer129
3. Warm the Voice (IRE)2hVocalised - Heir Today, Princely Heir129
Dále: Kew Gardens (IRE), Riyazan (IRE)
Výrok: 2 1/2 - hlava - hlava - 1 3/4
Čas: 1:46.54
Majitel: Derrick Smith, Mrs. John Magnier, Michael Tabor, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Francie

Prix Vanteaux G3

9. duben, Chantilly - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Good Luck3kRedoute's Choice - Born Gold, Blushing Groom126
2. Monroe Bay (IRE)3kMakfi - Lune Rose, High Chaparral126
3. Hebah (IRE)3kSea the Stars - Lia, Desert King126
Dále: Vue Fantastique, Penny Lane (GER), Uni (GB), Szolnok (USA), Ghurfah (GB)
Výrok: krátká hlava - hlava - 3/4 - 1 - 1 13/4 - 3 - 1 1/2
Čas: 1:50.21
Majitel a chovatel: Wertheimer & Frere
Trenér: Freddy Head, Jezdec: Maxime Guyon

Prix la Force G3

9. duben, Chantilly - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a valaši
1.Graphite3hShamardal - Fairly Grey, Linamix128
2. Phelps Win3hMuhtathir - Take Grace, Take Risks128
3. Franz Schubert (GB)3hDansili - Measured Tempo, Sadler's Wells128
Dále: Kensai, Saglawy, Be My Sheriff (GER), Phoceen, Prinz Hlodowig, King of Spades, Chapa, High Alpha
Výrok: krk - hlava - 3/4 - krk - 1 1/4 - 1/2 - 2 1/2 - 4 - 2 - 6
Čas: 1:48.27
Majitel: Godolphin, Chovatel: Scea Haras De Saint Pair
Trenér: Andre Fabre; Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix d'Harcourt G2

9. duben, Chantilly - 2000 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Cloth of Stars4hSea the Stars - Strawberry Fledge, Kingmambo9-0
2. Mekhtaal4hSea the Stars - Aiglonne, Silver Hawk9-0
3. Maniaco4hGalileo - Plumania, Anabaa9-0
Dále: Robin of Navan (FR), Palace Prince (GER), Best Fouad (FR), One Foot In Heaven (IRE), Cafe Royal (GER), Raseed, Star Victory (FR), Gambissara (FR)
Výrok: krk - 1 1/2 - krk - 2 - hlava - nos - nos - 5 - 7 - 9
Čas: 1:58.77
Majitel: Godolphin SNC, Chovatel: Peter Anastasiou
Trenér: Andre Fabre; Jezdec: M. Barzalona

Prix Imprudence G3

10. duben, Maisons-Laffitte - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Via Ravenna (IRE)3kRaven's Pass - Via Milano, Singspiel126
2. Thais3kRio de la Plata - Tianshan, Lahint126
3. Silver Storm3kKendargent - Fantastic Filly, Myrakalu126
Dále: Speed As, Gokena, Normandel, Double Lady, Deep Inside
Výrok: 1 - 1 1/2 - 3/4 - hlava - 1 3/4 - hlava - nos
Čas: 1:25.80
Majitel a chovatel: Scea Haras de Saint Pair
Trenér: Andre Fabre; Jezdec: Vincent Cheminaud

Prix Djebel G3

10. duben, Maisons-Laffitte - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a valaši
1.Al Wukair (IRE)3hDream Ahlava - Macheera, Machiavellian128
2. National Defense (GB)3hInvincible Spirit - Angel Falls, Kingmambo128
3. African Ride (GB)3hCandy Ride - Palota Falls, Kris S128
Dále: Straight Right, Ajmal (IRE), Red Onion (GB), Oriental (JPN)
Výrok: 1 - 2 1/2 - krátký krk - 1 3/4 - 7 - 4
Čas: 1:23.03
Majitel: Al Shaqab Racing, Chovatel: Ballylinch Stud
Trenér: Andre Fabre; Jezdec: Gregory Benoist

Prix de la Grotte G3

16. duben, Chantilly - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Senga (USA)3kBlame - Beta Leo, A.P. Indy126
2. La Sardane3kKingsalsa - Foresta, Forestier126
3. Lady Frankel (GB)3kFrankel - Lady Vettori, Vettori126
Dále: Toulifaut (IRE), Body Sculpt, Beauty of Love (GB)
Výrok: 1 - 1/2 - krátký krk - 7 - 2 1/2
Čas: 1:40.30
Majitel: Flaxman Stables Ireland Ltd, Chovatel: Flaxman Holdings Ltd
Trenér: Pascal Bary, Jezdec: Stephane Pasquier

Prix Noailles G3

16. duben, Chantilly - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Soleil Marin (IRE)3hKendargent - Sousmarine, Montjeu128
2. Akihiro (JPN)3hDeep Impact - Baahama, Anabaa128
3. Normandy Eagle (IRE)3hNew Approach - Secrete, Cape Cross128
Dále: Galipad (GB), Amazing, Saldier, Go Fast (IRE)
Výrok: hlava - 1 1/2 - 3/4 - krátká hlava - krátký krk - 1/2
Čas: 2:08.34
Majitel: Godolphin SNC, Chovatel: Ecurie Peregrine SAS
Trenér: Andre Fabre; Jezdec: Mickael Barzalona

Prix Penelope G3

23. duben, Saint-Cloud - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Sistercharlie (IRE)3kMyboycharlie - Starlet's Sister, Galileo126
2. Listen In (IRE)3kSea the Stars - Es Que, Inchinor126
3. Rythmique (IRE)3kCasamento - Reclamation, Red Ransom126
Dále: Music Lover, Palombe (IRE), Mademoiselle Marie, Copying (GB)
Výrok: 1 - nos - krátký krk - 1/2 - 1 1/4 - 5
Čas: 2:19.06
Majitel: Mme Jacques Cygler, Chovatel: Ecurie Des Monceaux
Trenér: H-A Pantall, Jezdec: Maxime Guyon

Prix du Muguet G2

1. květen, Saint Cloud - 1600 metrů, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Jimmy Two Times (FR)4hKendargent - Steel Woman, Anabaa9-0
2. Kourkan (FR)4vAmerican Post - Kourka, Keos9-0
3. Usherette (IRE)5kShamardal - Monday Show, Maria's Mon8-10
Dále: Djigoute (FR), Toscanini (IRE), Zalamea (IRE), Attendu (FR), Karar, Spectre (FR), Siyoushake (IRE)
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava - nos - krátká hlava - 2 - 3/4 - 1 1/2 - 2
Čas: 1:41.01
Majitel: Godolphin SNC, Chovatel: F. Teboul & J. Boniche
Trenér: Andre Fabre; Jezdec: V. Cheminaud

Prix Ganay G1

1. květen, Saint-Cloud - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Cloth of Stars (IRE)4hSea the Stars - Strawberry Fledge, Kingmambo128
2. Zarak4hDubawi - Zarkawa, Zamindar128
3. Silverwave5hSilver Frost - Miss Bio, River Mist128
Dále: Erupt (IRE), Hawkbill (USA), Guignol (GER), Potemkin (GER)
Výrok: krátký krk - 3/4 - hlava - 2 - 1 1/2 - 1
Čas: 2:11.70
Majitel: Godolphin SNC, Chovatel: Peter Anastasiou
Trenér: Andre Fabre; Jezdec: Mickael Barzalona

Prix de Guiche G3

7. květen, Chantilly - 1800 metrů, turf, dráha měkká, tříletí hřebci a valaši
1.Phelps Win3hMuhtathir - Take Grace, Take Risks128
2. Plumatic (GB)3hDubawi - Plumania, Anabaa128
3. Stunning Spirit (GB)3hInvincible Spirit - Stunning View, Dynaformer128
Dále: Phoceen, Saglawy
Výrok: 3 1/2 - 1 - 2 - 4
Čas: 1:55.53
Majitel a chovatel: Mme Nadine Chiari
Trenér: H-A Pantall, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix Greffulhe G2

8. květen, Saint-Cloud - 2000 metrů, dráha měkká, tříletí
1.Recoletos (FR)3hWhipper - Highpar, Highest Honor9-2
2. Waldgeist3hGalileo - Waldlerche, Monsun9-2
3. Akihiro (JPN)3hDeep Impact - Baahama, Anabaa9-2
Dále: Monreal (IRE), Saldier (FR)
Výrok: 2 1/2 - hlava - 1 3/4 - 2 1/2
Čas: 2:13.97
Majitel: Sari Darpat France, Chovatel: Sari Darpat France
Trenér: C. Laffon - Parias, Jezdec: O. Peslier

Poule d'Essai des Pouliches G1

13. květen, Deauville - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Precieuse (IRE)3kTamayuz - Zus Alors, Pivotal126
2. Sea of Grace (IRE)3kBorn to Sea - Lad Dettoria, Vettori126
3. Heuristique (IRE)3kShamardal - T'As d'Beaux Yeux, Red Ransom126
Dále: Wajnah, Rain Goddess (IRE), Roly Poly (USA), Via Ravenna (IRE), Cristal Fizz (IRE), Gokena, Thais, Senga (USA), Asidious Alexander (IRE), Amaani, Toulifaut (IRE), Charm Appeal, Delectation (GB), Festive, Smoulder (GB)
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - krátký krk - 1 1/4 - nos - 3/4 - 1 3/4 - hlava - 1 3/4 - 1/2 - 4 - 3/4 - 3/4 - 3 - 3 1/2 - 2 - 7
Čas: 1:37.69
Majitel: Mme Anne-Marie Hayes, Chovatel: Knocktoran Stud
Trenér: F. Chappet, Jezdec: Olivier Peslier

Prix Saint-Alary G1

14. květen, Deauville - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Sobetsu (GB)3kDubawi - Lake Toya, Darshaan126
2. Vue Fantastique3kMotivator - Exit the Straight, Exit to Nowhere126
3. Coronet (GB)3kDubawi - Approach, Darshaan126
Dále: Hebah (IRE), Good Luck, Lady Frankel (GB), Body Sculpt, Peace in Motion (USA), Asking (IRE), Estelle Ma Belle, Monroe Bay (IRE)
Výrok: 3 - 1 3/4 - krátká hlava - krátká hlava -1/2 - 1 3/4 - krátký krk - 4 - 7 - 8
Čas: 2:05.92
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Poule d'Essai des Poulains G1

14. květen, Deauville - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříletí hřebci
1.Brametot (IRE)3hRajsaman - Morning Light, Law Society128
2. Le Brivido3hSiyouni - La Bugatty, Dr. Fong128
3. Rivet (IRE)3hFastnet Rock - Starship, Galileo128
Dále: Spotify, Orderofthegarter (IRE), Inns of Court (IRE), African Ride (GB), Mankib (GB), King's Gift (IRE), Peace Envoy, South Seas (IRE), Salsabeel (IRE), National Defense
Výrok: krátká hlava - 3 - 6 - nos - krk - 3 - 1 3/4 - 1 - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 12
Čas: 1:36.82
Majitel: Al Shaqab Racing & Gerard Augustin - Normand, Chovatel: H. Cardemil
Trenér: J.-C. Roquet, Jezdec: Cristian Demuro

Prix Corrida G2

23. květen, Saint-Cloud - 2100 metrů, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Armande (IRE)4kSea the Stars - Alpine Snow, Verglas123
2. That Which Is Not (USA)4kElusive Quality - Shiva, Hector Protector123
3. Haggle (GB)4kPivotal - Barter, Daylami123
Dále: Rosenthal (GB), Saimaa (IRE), Left Hand (GB), Redcold, Glade (GB)
Výrok: 3 - 3/4 - 2 - krátký krk - 2 - krátká hlava - 3/4
Čas: 2:16.69
Majitel: Lady O'Reilly & Baron Edouard de Rothschild, Chovatel: Petra Bloodstock & Ecurie de Meautry
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix d'Ispahan G1

28. květen, Chantilly - 1800 metrů, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Mekhtaal (GB)4hSea the Stars - Aiglonne, Silver Hawk128
2. Robin of Navan4hAmerican Post - Cloghran, Muhtathir128
3. Usherette (IRE)5kShamardal - Monday Show, Maria's Mon125
Dále: Dicton (GB), Zarak
Výrok: krk - 1/2 - 5 - 5
Čas: 1:49.92
Majitel: Al Shaqab Racing, Chovatel: Haras du Mezeray & Skymarc Farm
Trenér: Jean-Claude Rouget, Jezdec: Gregory Benoist

Prix Vicomtesse Vigier G2

28. květen, Chantilly - 3000 metrů, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Vazirabad5vManduro - Visorama, Linamix130
2. Sirius (GER)6hDashing Blade - Saratina, Monsun126
3. Travelling Man (GB)4vOasis Dream - Montare, Montjeu126
Dále:
Výrok: krátký krk - 1 1/2
Čas: 3:37.11
Majitel: H.H. Aga Khan, Chovatel: Haras de Son Altesse L'Aga Khan Scea
Trenér: Alain de Royer-Dupre, Jezdec: Christophe Soumillon

Prix de Sandringham G2

4. červen, Chantilly - 1600 metrů, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.La Sardane3kKingsalsa - Foresta, Forestier123
2. Good Luck3kRedoute's Choice - Born Gold, Blushing Groom123
3. Senga (USA)3kBlame - Beta Leo, A.P. Indy123
Dále: Speed As, Heuristique (IRE)
Výrok: 1 - krk - 3/4 - krk
Čas: 1:39.79
Majitel: Team Valor International, Chovatel: Scea Plessis & J. Guillemin
Trenér: B. de Montzley, Jezdec: Franck Blondel

Prix du Jockey Club G1

4. červen, Chantilly - 2100 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Brametot (IRE)3hRajsaman - Morning Light, Law Society128
2. Waldgeist (GB)3hGalileo - Waldlerche, Monsun128
3. Recoletos3hWhipper - Highpar, Highest Honor128
Dále: Taj Mahal (IRE), War Decree (USA), Orderofthegarter (IRE), Bay of Poets (IRE), Rivet (IRE), Be My Sheriff (GER), D'bai (IRE), Soleil Marin (IRE), Plumatic (GB)
Výrok: krátká hlava - 1 - 1/2 - 1 - krk - krátká hlava - 1 3/4 - 3/4 - krátký krk - 1 1/4 - 3 1/2
Čas: 2:06.51
Majitel: Al Shaqab Racing & Gerard Augustin - Normand, Chovatel: H. Cardemil
Trenér: Jean-Claude Rouget, Jezdec: Cristian Demuro

Grand Prix de Chantilly G2

4. červen, CHantilly - 2400 metrů, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Silverwave5hSilver Frost - Miss Bio, River Mist130
2. Talismanic (GB)4hMedaglia d'Oro - Magic Mission, Machiavellian126
3. Apilobar4hSlickly - Popee, Take Risks126
Dále: Left Hand (GB), Doha Dream
Výrok: krk - 3/4 - 1/2 - 1 1/4
Čas: 2:29.45
Majitel: Hspirit, Chovatel: Mlle M.-L. Collet, J. Collet & Mme M. Collet
Trenér:

Prix du Gros-Chene G2

4. červen, Chantilly - 1000 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Muthmir (IRE)7vInvincible Spirit - Fairy of the Night, Danehill129
2. Finsbury Square (IRE)5vSiyouni - Diamond Square, Dyhim Diamond129
3. Plusquemavie (IRE)6hKheleyf - Kathy Pekan, Sri Pekan129
Dále: Largent du Bonheur, Son Cesio, Aladdine (GB), Willytheconqueror (IRE), Hit the Bid (GB), Daring Match (GER), Love Spirit (GB)
Výrok: 1 - 1 1/4 - krátká hlava - 1/2 - 3 1/2 - 1/2 - krátký krk - 1 3/4 - 1 1/4
Čas: 0:58.01
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Sunderland Holdings Ltd
Trenér: William Haggas, Jezdec: Jim Crowley

Prix Hocquart G2

18. červen, Chantilly - 2400 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Ice Breeze (GB)3kNayef - Winter Silence, Dansili129
2. Shakeel3kDalakhani - Shamiyra, Medicean129
3. Falcon Wings (GB)3kNathaniel - Cast In Gold, Elusive Quality129
Dále: Mask of Time (IRE), Galipad (GB)
Výrok: hlava - 3/4 - 3/4 - 2 1/2
Čas: 2:33.09
Majitel: K. Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: Pascal Bary, Jezdec: Vincent Cheminaud

Prix de Diane G1

18. červen, Chantilly - 2100 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Senga (USA)3kBlame - Beta Leo, A.P. Indy127
2. Sistercharlie (IRE)3kMyboycharlie - Starlet's Sister, Galileo127
3. Terrakova (IRE)3kGalileo - Goldikova, Anabaa127
Dále: Shutter Speed (GB), Turf Laurel (IRE), Mademoiselle Marie, Panthelia, Yellow Storm, Monroe Bay (IRE), Kitesurf (GB), Vue Fantastique, Haya of Fortune, Festive, Normandie (GER), Onthemoonagain, Rhododendron (IRE)
Výrok: 1 - nos - 1/2 - nos - 4 - hlava - 4 1/2 - hlava - krátký krk - 4 - 2 1/2 - 1 1/4 - 9 - F - PU
Čas: 2:05.97
Majitel: Flaxman Stables Ireland Ltd, Chovatel: Flaxman Holdings Ltd
Trenér: Pascal Bary, Jezdec: Stephane Pasquier

Grand Prix de Saint-Cloud G1

2. červenec, Saint-Cloud - 2400 metrů, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Zarak4hDubawi - Zarkava, Zamindar128
2. Silverwave5hSilver Frost - Miss Bio, River Mist128
3. Armande (IRE)4kSea the Stars - Alpine Snow, Verglas125
Dále: My Dream Boat (IRE), Left Hand (GB), Hawkbill (USA), Tiberian, Robin of Navan, Erupt (IRE), Doha Dream
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - krátký krk - 2 1/2 - 10 - 18 - 18 - 6 - UR
Čas: 2:27.76
Majitel: H.H. Aga Khan, Chovatel: Sa Aga Khan
Trenér: Alain de Royer-Dupre, Jezdec: Christophe Soumillon

Prix de Malleret G2

2. červenec, Saint-Cloud - 2400 metrů, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Strathspey (GB)3kNew Approach - Perfect Note, Shamardal123
2. Listen In (IRE)3kSea the Stars - Es Que, Inchinor123
3. Elas Ruby (GB)3kRaven's Pass - Elas Diamond, Danehill Dancer123
Dále: Horseplay (GB), Baiyouna, Satine, Estelle Ma Belle, Normandel, Rythmique (IRE), Gipoia, Vintage Folly (GB)
Výrok: krátká hlava - 1 1/4 - 1 - 3 - 3/4 - 1 1/4 - krátký krk - 1/2 - 2 1/2 - 15
Čas: 2:31.95
Majitel: Godolphin SNC, Chovatel: Darley
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix Jean Prat G1

9. červenec, Chantilly - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Thunder Snow (IRE)3hHelmet - Eastern Joy, Dubai Destination129
2. Trais Fluors (GB)3hDansili - Trois Lunes, Manduro129
3. Gold Luck3kRedoute's Choice - Born Gold, Blushing Groom126
Dále: Turf Laurel (IRE), Lightupthenight (GB)
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - 3 - dist
Čas: 1:38.78
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Christophe Soumillon

Grand Prix de Paris G1

14. červenec, Saint-Cloud - 2400 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Shakeel3hDalakhani - Shamiyra, Medicean128
2. Permian (IRE)3hTeofilo - Tessa Reef, Mark of Esteem128
3. Venice Beach (IRE)3hGalileo - Danedrop, Danehill128
Dále: Ice Breeze (GB), Falcon Wings (GB), Parabellum (IRE), Orderofthegarter (IRE), MacMahon (ITY), Spanish Steps (IRE)
Výrok: nos - 1 - 1 - 1 - 3/4 - krátký krk - 3 - 1
Čas: 2:30.42
Majitel: H.H. Aga Khan, Chovatel: S.A. Aga Khan
Trenér: Alain de Royer-Dupre, Jezdec: Christophe Soumillon

Prix Maurice de Nieuil F2

14. červenec, Saint-Cloud - 2200 metrů, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Talismanic (GB)4hMedaglia d'Oro - Magic Mission, Machiavellian126
2. Marmelo (GB)4hDuke of Marmalade - Capriolla, In the Wings126
3. Sirius (GER)6hDashing Blade - Saratina, Monsun126
Dále: Moonshiner (GER), Full Drago (ITY), Sweet Selection (GB), Mille Et Mille (GB), Canessar, Tres Rock Glory (IRE), Iraklion (GER)
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - krátká hlava - 1 - 3/4 - 1 - 1 3/4 - 2 - krk
Čas: 2:58.40
Majitel: Godolphin SNC, Chovatel: Darley
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix Eugene Adam G2

16. červenec, Maisons-Laffitte - 2000 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Finche (GB)3hFrankel - Binche, Woodman126
2. Afandem3hZoffany - Miryale, Anabaa126
3. Avilius (GB)3hPivotal - Alessandria, Sunday Silence126
Dále: Volfango (IRE), Phelps Win, Amore Hass (IRE), Berdibek, Back on Board (IRE)
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - hlava - krátká hlava - 2 1/2 - 1 3/4 - 3 1/2
Čas: 2:05.00
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Vincent Cheminaud

Prix Robert Papin G2

23. červenec, Maisons-Laffitte - 1100 metrů, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí
1.Unfortunately (IRE)2hSociety Rock - Unfortunate, Komaite128
2. Frozen Angel (IRE)2hDark Angel - Cut No Ice, Verglas128
3. Heartache (GB)2kKyllachy - Place In My Heart, Compton Place125
Dále: High Dream Milena, Ipompierdiviggiu (ITY), De Bruyne Horse (GB)
Výrok: 1/2 - krátká hlava - 3/4 - 4 1/2 - 3/4
Čas: 1:04.50
Majitel: J. Laughton & Mrs. E. Burke, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: K.R. Burke, Jezdec: Tony Piccone

Prix Rothschild G1

30. červenec, Deauville - 1600 metrů, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Roly Poly (USA)3kWar Front - Misty For Me, Galileo121
2. Via Ravenna (IRE)3kRaven's Pass - Via Milano, Singspiel121
3. Siyoushake (IRE)5kSiyouni - Shakeyourbody, Giant's Causeway129
Dále: Qemah (IRE), Persuasive (IRE), Usherette (IRE), Furia Cruzada (CHI), Dame du Roi (IRE), Realtra (IRE), Arabian Hope (USA)
Výrok: krátký krk - krátká hlava - krátký krk - 1 1/4 - 1 1/4 - nos - hlava - 4 - 2
Čas: 1:36.45
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Misty For Me Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Prix Jacques le Marois G1

13. srpen, Deauville - 1600 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Al Wukair (IRE)3hDream Ahlava - Macheera, Machiavellian125
2. Inns of Court (IRE)3hInvincible Spirit - Learned Friend, Seeking the Gold125
3. Thunder Snow (IRE)3hHelmet - Eastern Joy, Dubai Destination125
Dále: Trais Fluors (GB), Taareef (USA), Gold Luck
Výrok: krátká hlava - krátký krk - 1 1/4 - 1 - 1 1/4
Čas: 1:38.51
Majitel: Al Shaqab Racing, Chovatel: Ballylinch Stud
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Frankie Dettori

Prix Guillaume d'Ornano G2

15. srpen, Deauville - 2000 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Eminent (IRE)3hFrankel - You'll Be Mine, Kingmambo128
2. Salouen (IRE)3hCanford Cliffs - Gali Gal, Galileo128
3. Avilius (GB)3hPivotal - Alessandria, Sunday Silence128
Dále: Last Kingdom (USA), Brametot (IRE), Mask of Time (IRE), Recoletos, Soleil Marin (IRE)
Výrok: 3 - 1 3/4 - 2 1/2 - 2 1/2 - 2 1/2 - krátký krk - 3
Čas: 2:02.26
Majitel: Sir Peter Vela, Chovatel: Premier Bloodstock
Trenér: Martyn Meade, Jezdec: Ryan Moore

Prix de la Nonette G2

19. srpen, Deauville - 2000 metrů, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Sobetsu (GB)3kDubawi - Lake Toya, Darshaan126
2. Onthemoonagain (FR)3kCape Cross - Ma Preference, American Post126
3. Senga (USA)3kBlame - Beta Leo, A.P. Indy126
Dále: Strathspey (GB), Araaja (IRE), Penny Lane (GER), Vue Fantastique, Ibiza, Body Sculpt
Výrok: 2 1/2 - 3/4 - hlava - 3 - 1 3/4 - 4 - 1 - 3 1/2
Čas: 2:05.94
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Prix Jean Romanet G1

20. srpen, Deauville - 2000 metrů, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Ajman Princess (IRE)4kTeofilo - Reem Three, Mark of Esteem126
2. Siyoushake (IRE)5kSiyouni - Shakeyourbody, Giant's Causeway126
3. Left Hand (GB)4kDubawi - Balladeuse, Singspiel126
Dále: Smart Call (SAF), So Mi Dar (GB), That Which Is Not (USA), Haggle (GB), Syrita, Furia Cruzada (CHI), Willamina (IRE)
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - 2 1/2 - 3 1/2 - krátký krk - 2 - 3/4 - 1 1/4
Čas: 2:04.13
Majitel: Sheikh Mohammed Obaid Al Maktoum, Chovatel: Darley
Trenér: Roger Varain, Jezdec: Andrea Atzeni

Prix Morny G1

20. srpen, Deauville - 1200 metrů, dráha dobrá, dvouletí
1.Unfortunately (IRE)2hSociety Rock - Unfortunate, Komaite126
2. Havana Grey (GB)2hHavana Gold - Blanc de Chine, Dark Angel126
3. Different League2kDabirsim - Danseuse Corse, Danehill Dancer122
Dále: Zonza, High Dream Milena, Nayleti (IRE), Tantheem (GB), Dameron
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - krátký krk - 2 - hlava - 1 3/4 - 5
Čas: 1:08.92
Majitel: J. Laughton & Mrs. E. Burke, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: K.R. Burke, Jezdec: Tony Piccone

Prix Kergorlay G2

20. srpen, Deauville - 3000 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Marmelo (GB)4hDuke of Marmalade - Capriolla, In the Wings130
2. Desert Skyline (IRE)3vTamayuz - Diamond Tango, Acatenango119
3. Holdthasigreen5vHold That Tiger - Greentathir, Muhtathir130
Dále: Nearly Caught (IRE), Red Cardinal (IRE), Pallasator (GB), Way to Paris (GB), Moonshiner (GER)
Výrok: 1 1/4 - 1 - 1/2 - 3 1/2 - 1 1/4 - krk - 4
Čas: 3:09.56
Majitel: The Fairy Story Partnership, Chovatel: Deepwood Farm Stud
Trenér: Hughie Morrison, Jezdec: Christophe Soumillon

Grand Prix de Deauville G2

27. srpen, Deauville - 2500 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Tiberian5hTiberius Caesar - Toamasina, Marju132
2. Doha Dream4hShamardal - Crystal Reef, King's Best132
3. Travelling Man (GB)4vOasis Dream - Montare, Montjeu129
Dále: Savoir Vivre (IRE), Garlingari, Frontiersman (GB), Mille Et Mille (GB)
Výrok: krátký krk - 1 - 3/4 - 1 - 3/4 - 5
Čas: 2:44.68
Majitel: Earl Haras du Logis, Heiko Volz & Stefan Falk, Chovatel: H. Volz, J. Ince & S. Falk
Trenér: Alain Couetil, Jezdec: Olivier Peslier

Prix Niel G2

10. září, Chantilly - 2400 metrů, dráha měkká, tříletí
1.Cracksman (GB)3hFrankel - Rhadegunda, Pivotal128
2. Avilius (GB)3hPivotal - Alessandria, Sunday Silence128
3. Finche (GB)3hFrankel - Binche, Woodman128
Dále: Ice Breeze (GB), Walsingham (GER)
Výrok: 3 1/2 - 1 - 4 - 3/4
Čas: 2:37.78
Majitel: A.E. Oppenheimer, Chovatel: Hascombe and Valiant Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Prix Vermeille G1

10. září, Chantilly - 2400 metrů, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Bateel (IRE)5kDubawi - Attractive Crown, Chief's Crown129
2. Journey (GB)5kDubawi - Montare, Montjeu129
3. Left Hand (GB)4kDubawi - Balladeuse, Singspiel129
Dále: Traffic Jam (IRE), Strathspey (GB), God Given (GB), Ajman Princess (IRE), The Black Princess, Baiyouna, Endless Time (IRE), Blond Me (IRE)
Výrok: 2 1/2 - 3 - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1% - 2- 10 - dist - dist
Čas: 2:32.90
Majitel: Al Asayl Bloodstock Ltd, Chovatel: Sheikh Sultan Bin Khalifa al Nayhan
Trenér: F.-H. Graffard, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix du Moulin de Longchamp G1

10. září, Chantilly - 1600 metrů, dráha měkká, tříletí a starší hřebci a klisny
1.Ribchester (IRE)4hIffraaj - Mujarah, Marju129
2. Taareef (USA)4hKitten's Joy - Sacred Feather, Carson City129
3. Massaat (IRE)4hTeofilo - Madany, Acclamation129
Dále: Robin of Navan, Inns of Court (IRE), Lightning Spear (GB), Lady Frankel (GB)
Výrok: 3/4 - 3 1/2 - krk - krk - 1 1/4 - 1 3/4
Čas: 1:40.75
Majitel: Godolphin, Chovatel: A. Thompson & M. O'Brien
Trenér: Richard Fahey, Jezdec: James Doyle

Prix Foy G2

10. září, Chantilly - 2400 metrů, dráha měkká, čtyřletí a starší hřebci a klisny
1.Dschingis Secret (GER)4hSoldier Hollow - Divya, Platini128
2. Cloth of Stars (IRE)4hSea the Stars - Strawberry Fledge, Kingmambo128
3. Talismanic (GB)4hMedaglia d'Oro - Magic Mission, Machiavellian128
Dále: Satono Diamond (JPN), Silverwave, Satono Noblesse (JPN)
Výrok: 1 1/2 - krk - 1 3/4 - 1 1/2 - hlava
Čas: 2:35.86
Majitel: Horst Pudwill, Chovatel: Gestut Park Wiedingen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Andrie de Vries

Prix Chaudenay G2

30. září, Chantilly - 3000 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Ice Breeze (GB)3hNayef - Winter Silence, Dansili128
2. Call to Mind (GB)3hGalileo - Memory, Danehill Dancer128
3. Darbuzan3hZamindar - Darbaza, Verglas128
Dále: Lady Paname, Soleil Marin (IRE), Casterton (IRE), Monreal (IRE), Cap Verite (IRE), Boy Royal
Výrok: krátký krk - 1/2 - 1 - 1/2 - 5 1/2 - 4 1/2 - 1/2 - 3 1/2
Čas: 3:17.88
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: Pascal Bary, Jezdec: Vincent Cheminaud

Prix de Royallieu G2

30. září, Chantilly - 2400 metrů, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.The Juliet Rose4kMonsun - Dubai Rose, Dubai Destination127
2. Listen In (IRE)3kSea the Stars - Es Que, Inchinor120
3. Kitesurf (GB)3kDubawi - Shimmering, Danehill Dancer120
Dále: Bebe d'Amour, Baltic Duchess (IRE), Furia Cruzada (CHI), Bayiouna
Výrok: krátký krk - hlava - krk - 1 1/4 - 1 1/2 - 4 1/2
Čas: 2:35.55
Majitel: Mayfair Speculators & Equifrance Holdings, Chovatel: Guy Heald
Trenér: N. Clement, Jezdec: Stephane Pasquier

Prix Dollar G2

30. září, Chantilly - 2000 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Garlingari6vLinngari - Garlinote, Poliglote128
2. Subway Dancer (IRE)5vShamardal - Sub Rose, Galileo128
3. Salouen (IRE)3hCanford Cliffs - Gali Gal, Galileo123
Dále: Kourkan, Robin of Navan, Avilius (GB), Wild Chief (GER), First Sitting (GB)
Výrok: krátký krk - 1 1/4 - sort krk - 3/4 - 3 - krátký krk - 4
Čas: 2:04.48
Majitel: Mme Corine Barande-Barbe, Chovatel: Mme C. Barande Barbe & Mme J.J. Massy
Trenér: Mme C. Barande-Barbe, Jezdec: Stephane Pasquier

Prix du Cadran G1

30. září, Chantilly - 2 9/16 miles, dráha měkká, čtyřletí a starší
1.Vazirabad5vManduro - Visorama, Linamix128
2. Mille Et Mille (GB)7vMuhtathir - Quezon Sun. Monsun128
3. Trip to Rhodos8vRail Link - Tropical Mark, Mark of Esteem128
Dále: High Jinx (IRE), Pearl Dragon, Aussi Celebre (IRE)
Výrok: 1/2 - 7 - 3/4 - 5 - krátká hlava
Čas: 4:34.60
Majitel: H.H. Aga Khan, Chovatel: Haras de Son Altesse L'Aga Khan Scea
Trenér: Alain de Royer-Dupre, Jezdec: Christophe Soumillon

Prix Daniel Wildenstein G2

30. září, Chantilly - 1600 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Taareef (USA)4hKitten's Joy - Sacred Feather, Carson City128
2. Buthela3hAcclamation - Tribune, Grand Slam125
3. Noor Al Hawa4hMakfi - Majestic Roi, Street Cry128
Dále: Hathal (USA), Wireless, Royal Julius (IRE), Gold Luck, Dicton (GB), Wonnemond (GER)
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - nos - 1 1/4 - krátká hlava - krátký krk - 1/2 - 3/4
Čas: 1:40.19
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Dixiana Farms LLC
Trenér: Jean-Claude Rouget, Jezdec: Christophe Soumillon

Prix Marcel Boussac G1

1. říjen, Chantilly - 1600 metrů, dráha měkká, dvouleté klisny
1.Wild Illusion (GB)2kDubawi - Rumh, Monsun123
2. Polydream (IRE)2kOasis Dream - Polygreen, Green Tune123
3. Mission Impassible (IRE)2kGalileo - Margot Did, Exceed And Excel123
Dále: Magical (IRE), Zonza, Soustraction (IRE), Narella (IRE)
Výrok: 1 1/2 - hlava - krátká hlava - 3 1/2 - 1 3/4 - krátká hlava
Čas: 1:37.47
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Prix Jean-Luc Lagardere G1

1. říjen, Chantilly - 1600 metrů, dráha měkká, dvouletí hřebci a klisny
1.Happily (IRE)2kGalileo - You'resothrilling, Storm Cat122
2. Olmedo2hDeclaration of War - Super Pie, Pivotal126
3. Masar (IRE)2hNew Approach - Khawlah, Cape Cross126
Dále: Woodmax (GER), Mythical Magic (IRE), Francesco Bere
Výrok: 1 1/4 - krátký krk - 1 3/4 - 2 1/2 - 6 1/2
Čas: 1:38.51
Majitel: Derrick Smith, Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Orpendale And Chelston Ireland
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Prix de l'Arc de Triomphe G1

1. říjen, Chantilly - 2400 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Enable (GB)3kNathaniel - Concentric, Sadler's Wells121
2. Cloth of Stars (IRE)4hSea the Stars - Strawberry Fledge, Kingmambo131
3. Ulysses (IRE)4hGalileo - Light Shift, Kingmambo131
Dále: Order of St. George (IRE), Brametot (IRE), Dschingis Secret (GER), Iquitos (GER), Idaho (GER), Winter (IRE), Zarak, One Foot In Heaven (IRE), Doha Dream, Plumatic (GB), Seventh Heaven (IRE), Satono Diamond (JPN), Satono Noblesse (JPN), Capri (IRE), Silverwave
Výrok: 2 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - hlava - nos - krk - 3/4 - krk - krk - 1 1/2 - 1/2 - hlava - 1/2 - 1 - 20
Čas: 2:28.69
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Prix de l'Opera G1

1. říjen, Chantilly - 2000 metrů, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Rhododendron (IRE)3kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal123
2. Hydrangea (IRE)3kGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal123
3. Lady Frankel (GB)3kFrankel - Lady Vettori, Vettori123
Dále: Wuheida (GB), Left Hand (GB), Ashiana (GER), The Black Princess, Queen's Trust (GB), Lancazar (GER), Onthemoongagain, Senga (USA), Melesina (IRE), Shamreen (IRE)
Výrok: hlava - krk - krk - hlava - 2 1/2 - krk - 1/2 - krk - 3/4 - 3/4 - 5 1/2 - 3 1/2 - 6
Čas: 2:03.60
Majitel: Mrs. JOhn Magnier, Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Seamie Heffernan

Prix de l'Abbaye de Longchamp G1

1. říjen, Chantilly - 1000 metrů, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Battash (IRE)3vDark Angel - Anna Law, Lawman137
2. Marsha (IRE)4kAcclamation - Marlinka, Marju133
3. Profitable (IRE)5hInvincible Spirit - Dani Ridge, Indian Ridge137
Dále: Duke of Firenze (GB), Queen Kindly (GB), Rimini, Finsbury Square (IRE), Largent Du Bonheur, Fashion Queen (GB), Alphabet (GB), Son Cesio, Signs of Blessing (IRE), Der Graue (IRE)
Výrok: 4 - krk - 1 - 1/2 - hlava - 2 1/2 - 1 - 2 1/2 - nos - 2 - 5 - 2 1/2
Čas: 0:57.59
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Ballyphilip Stud
Trenér: Charles Hill, Jezdec: Jim Crowley

Prix de la Foret G1

1. říjen, Chantilly - 1400 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Aclaim (IRE)4hAcclamation - Aris, Danroad128
2. So Beloved (GB)7vDansili - Valencia, Kenmare128
3. Karar (GB)5vInvincible Spirit - In the Light, Inchinor128
Dále: Dame du Roi (IRE), Zalamea (IRE), Zelzal, Brando (GB), Toscanini (IRE), Attendu, Realtra (IRE)
Výrok: 3/4 - krátká hlava - hlava - 1/2 - krátký krk - 1 - 1 1/4 - 2 - 1
Čas: 1:25.75
Majitel: Canning Downs & Partner, Chovatel: D. Farrington and Canning Downs
Trenér: Martyn Meade, Jezdec: Oisin Murphy

Criterium de Maisons-Laffitte G2

13. říjen, Maisons-Laffitte - 1200 metrů, dráha měkká, dvouletí
1.Fighting Irish (IRE)2hCamelot - Quixotic, Pivotal128
2. Nebo (IRE)2hKodiac - Kindling, Dr. Fong128
3. French Pegasus2hFrench Fifteen - Etrangere, Fusaichi Pegasus128
Also ran:
Výrok: hlava - 3
Čas: 1:11.59
Majitel: Daniel Macauliffe & Anoj Don, Chovatel: Kilcarn Stud
Trenér: Harry Dunlop, Jezdec: Cristian Demuro

Prix du Conseil de Paris G2

15. říjen, Chantilly - 2400 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Traffic Jam (IRE)4kDuke of Marmalade - Place d'Etoile, Sadler's Wells125
2. Akihiro (JPN)3hDeep Impact - Baahama, Anabaa121
3. One Foot In Heaven (IRE)5hFastnet Rock - Pride, Peintre Celebre128
Dále: Soleil Marin (IRE)
Výrok: 1 - 2 1/2 - 1 1/4
Čas: 2:32.13
Majitel: Alexis Adamian, Chovatel: Lynch Bages Ltd
Trenér: N. Clement, Jezdec: Stephane Pasquier

Prix Royal Oak G1

22. říjen, Saint-Cloud - 3100 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Ice Breeze (GB)3hNayef - Winter Silence, Dansili122
2. Vazirabad5vManduro - Visorama, Linamix130
3. Holdthasigreen5vHold That Tiger - Greentathir, Muhtathir130
Dále: Renneti, Kitesurf (GB), Oriental Eagle (GER), Montaly (GB), Mille Et Mille (GB), Brandon Castle (GB)
Výrok: 1 1/4 - 2 - 8 - krátký krk - 4 - 1 3/4 - daleko - 10
Čas: 3:25.40
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: Pascal Bary, Jezdec: Vincent Cheminaud

Criterium de Saint-Cloud G1

28. říjen, Saint-Cloud - 2000 metrů, dvouletí hřebci a klisny
1.ZRUŠENO
2.
3.

Criterium International G1

28. říjen, Saint-Cloud - 1400 metrů, dvouletí hřebci a klisny
1.ZRUŠENO
2.
3.

Itálie

Premio Ambrosiano

23. duben, San Siro - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Voice of Love (IRE)4hPoet's Voice - Snowfield, Tale of the Cat126
2. Circus Couture (IRE)5hIntikhab - Bois Joll, Orpen123
3. Basileus (IRE)4hDream Ahlava - Miss Mariduff, Hussonet123
Dále: Freedom Beel (IRE), Fico Senza Spine (IRE)
Výrok: 1 1/2 - krátký krk - 1 3/4 - 12
Čas: 2:01.00
Majitel: Scuderia Effevi SRL, Chovatel: Massimo Parri
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Dario Vargiu

Premio Regina Elena G3

1. květen, Capannelle - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Mi Raccomando3kPoet's Voice - Maschera d'Oro, Mtoto123
2. Lady Ramon3kRamonti - Lady Praeneste, One Cool Cat123
3. Stamp Collecting (IRE)3kCasamento - Almatlaie, Elusive Quality123
Dále: Sopran Verne (IRE), Candy Store (IRE), Oriental Arrow (IRE), Alfonsine (IRE), Morigane Forlonge (FR), Secret Sharp (IRE), Fongani (FR), Biri's Angel (IRE), Movees (IRE), Into the Lane (IRE), Fataliste (FR), Mon Tresor (FR)
Výrok: krátký krk - 3 - 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - krk - 1 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - 3 - 2 - 1 1/2 - 7
Čas: 1:36.10
Majitel: Scuderia Effevi SRL, Chovatel: Razza del Sole Societa Agricola SRL
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Fabio Branca

Premio Parioli G3

1. květen, Capannelle - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci
1.Anda Muchacho (IRE)3hHelmet - Montefino, Shamardal128
2. Patriot Hero (IRE)3hPivotal - Noble Hero, Daggers Drawn128
3. Amore Hass (IRE)3hAzamour - Hassaya, King's Best128
Dále: Aspettatemi, Sun Devil, Dulciboy, Biz Power (IRE), Together Again, Mister Anthony
Výrok: krátká hlava - 1 1/2 - 1 - 4 1/2 - současně - 3 1/2 - 4 - 5
Čas: 1:36.60
Majitel: Scuderia Incolinx & Diego Romeo, Chovatel: Thomas Hassett
Trenér: Il Cavallo In Testa, Jezdec: Dario Vargiu

Premio della Repubblica G2

14. květen, 1800 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Time to Choose (GB)4hManduro - Penfection, Orpen128
2. Greg Pass (IRE)5vRaven's Pass - Baranja, St. Jovite128
3. Voice of Love (IRE)4hPoet's Voice - Snowfield, Tale of the Cat128
Dále: Basileus (IRE), Per Un Dixir (IRE)
Výrok: krk - 3 1/2 - 6 1/2 - 9
Čas: 1:48.20
Majitel: Scuderia Effevi SRL, Chovatel: Razza del Velino Srl
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Fabio Branca

Derby Italiano G2

21. květen, Capannelle - 2200 metrů, dráha měkká, tříletí
1.Mac Mahon3hRamonti - Miss Sultin, Celtic Swing128
2. Back On Board (IRE)3hNathaniel - Holy Moon, Hernando128
3. Anda Muchacho (IRE)3hHelmet - Montefino, Shamardal128
Dále: Amore Hass (IRE), Patriot Hero (IRE), Ground Rules, Diditi (GB), Menuhin (ITY), Fortissimo (GER), Kensai (FR), Aethos (IRE)
Výrok: 5 - hlava - 2 - 3 1/2 - 3/4 - 2 1/2 - 4 1/2 - 2 1/2 - 1 - 4
Čas: 2:16.50
Majitel: Takaya Shimikawa
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Cristian Demuro

Premio Tudini G3

21. květen, Capannelle - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Trust You (GB)5vKheleyf - Evening Guest, Be My Guest126
2. Pensieriaparole (GB)5vExceed And Excel - Pursuit of Change, Pursuit of Love126
3. Penalty3hMujahid - Fidate Correnti, Noverre119
Dále: Plusquemavie (IRE), Dutch Breeze (GB), Harlem Shake (IRE), Kathy Dream (IRE), Zapel (GB), Last Gift (IRE), Swallow Street (IRE), Lohit (GB)
Výrok: 1 1/4 - 1 - 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 3 - nos - 7 - 3 1/2 - 4
Čas: 1:07.90
Majitel: Antonio Rizzo, Chovatel: A.R. Ruggies
Trenér: Endo Botti, Jezdec: Silvano Mulas

Premio Carlo d'Alessio G3

21. květen, Capannelle - 2400 metrů, turf, dráha měkká, čtyřletí a starší
1.Full Drago4hPounced - Almata, Almutawakel126
2. Refuse to Bobbin (IRE)7vRefuse to Bend - Super Bobbina, Daggers Drawn121
3. Time Chant (GB)5vWar Chant - Snowfield, Tale of the Cat121
Dále: Quelindo (GER), Multicolours (GB)
Výrok: 4 - 1/2 - hlava - 12
Čas: 2:28.90
Majitel: Dioscuri Srl, Chovatel: Massimo Dragoni
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Cristian Demuro

Oaks d'Italia G2

28. květen, San Siro - 2200 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Folega (GB)3kOasis Dream - Rosa Del Dubai, Dubai Destination123
2. Paiardina (IRE)3kCasamento - Sinful Pleasure, Sinndar123
3. Alambra (IRE)3kShamardal - Secret Fashion, King's Best123
Dále: Stamp Collecting (IRE), Candy Store (IRE), La Gommeuse (IRE), Lunastorta (USA), Mi Raccomondo (GB), Windjammer (GER), Great Aventura (IRE)
Výrok: 1/2 - 4 - 1 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - hlava - 6 - 6 - 5
Čas: 2:13.70
Majitel: Scuderia Rencati Srl, Chovatel: Azienda Agricola Francesca Srl
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Nicola Pinna

Premio Carlo Vittadini G3

28. květen, San Siro - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Circus Couture (IRE)5hIntikhab - Bois Joll, Orpen127
2. Father Frost (IRE)5vRip Van Winkle - Yaria, Danehill127
3. Greg Pass (IRE)5vRaven's Pass - Baranja, St. Jovite127
Dále: Azzeccagarbugli (IRE), Justice Well (GB)
Výrok: 1 - 1/2 - 1/2 - 3/4
Čas: 1:36.80
Majitel: Scuderia Effevi SRL, Chovatel: Azienda Agricola Marriano
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Fabio Branca

Gran Premio di Milano G2

18. červen, San Siro - 2400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Full Drago4hPounced - Almata, Almutawakel131
2. Way to Paris (GB)4hChamps Elysees - Grey Way, Cozzene131
3. Quelindo (GER)5hAussie Rules - Quintana, Fantastic Light131
Dále: Time to Choose (GB), Wild Hacked (USA), Moonshiner (GER), Time Chant (GB), Refuse to Bobbin (IRE)
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - krk - 4 - 2 1/2 - 9 - PU
Čas: 2:29.10
Majitel: Dioscuri Srl, Chovatel: Massimo Dragoni
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Dario Vargiu

Premio del Giubileo G3

18. červen, San Siro - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Voice of Love (IRE)4hPoet's Voice - Snowfield, Tale of the Cat132
2. Father Frost (IRE)5vRip Van Winkle - Yaria, Danehill130
3. Circus Couture (IRE)5hIntikhab - Bois Joll, Orpen132
Dále: Justice Well (GB), Perego, Fortissimo (GER)
Výrok: 1 3/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - krátký krk - krk
Čas: 1:52.00
Majitel: Scuderia Effevi SRL, Chovatel: Massimo Parri
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Dario Vargiu

Premio Primi Passi G3

25. červen, San Siro - 1200 metrů, turf, dráha těžká, dvouletí
1.Ipompieridiviggiu2hPastoral Pursuits - Sabdala, Sakhee123
2. Sestilio Jet (FR)2hFrench Fifteen - Hideaway Girl, Fasliyev123
3. Bonita Francisca (FR)2kPedro the Great - Siendra, Refuse to Bend120
Dále: Iframe (IRE), Captain Cirdan (IRE), Gold And Rock (IRE), Cracking Art (GB), Frisson du Large (FR)
Výrok: 3 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 3/4 - 4 1/2 - 1 3/4 - 18
Čas: 1:11.70
Majitel: Il Cavallo In Testa, Chovatel: Azienda Agricola Rosati Colarieti
Trenér: Il Cavallo In Testa, Jezdec: Dario Vargiu

Premio Federico Tesio G2

17. září, San Siro - 2200 metrů, dráha těžká, tříletí a starší
1.Full Drago4hPounced - Almata, Almutawakel127
2. Way to Paris (GB)4hChamps Elysees - Grey Way, Cozzene125
3. Mac Mahon3hRamonti - Miss Sultin, Celtic Swing121
Dále: Aethos (IRE), Mushibest
Výrok: 1 3/4 - 6 - 3 - 1 3/4
Čas: 2:18.20
Majitel: Dioscuri Srl, Chovatel: Massimo Dragoni
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Dario Vargiu

Premio Vittorio di Capua G2

24. září, San Siro - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Amore Hass (IRE)3hAzamour - Hassaya, King's Best123
2. Greg Pass (IRE)5vRaven's Pass - Baranja, St. Jovite128
3. Time to Choose (GB)4hManduro - Penfection, Orpen128
Dále: Nice Name (IRE), Pythius (IRE)
Výrok: krk - 1 1/4 - 4 1/2 - 3 1/4
Čas: 1:37.40
Majitel: Scuderia Rencati Srl, Chovatel: T. Boylan
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Cristian Demuro

Premio Elena e Sergio Cumani G3

24. září, san Siro - 1600 metrů, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Candy Store (IRE)3kLope de Vega - March Madness, Noverre121
2. Musa d'Oriente (GB)6kNayef - Musa Golosa, Mujahid126
3. Liwa Palace (GB)4kOasis Dream - Ladeena, Dubai Millennium126
Dále: Sporty Doll, Lorenzetta (IRE), Lady Ramon, Movees (IRE), Stamp Collecting (IRE), Thanx For Nothing (FR)
Výrok: 1 1/2 - 1 1/4 - krk - krk - 1/2 - 2 1/2 - 3 - krk
Čas: 1:36.10
Majitel: Scuderia New Age Srl, Chovatel: Razza del Velino
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Dario Vargiu

Premio Dormello G3

15. říjen, San Siro - 1600 metrů, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Sweet Gentle Kiss (IRE)2kHenrythenavigator - Cronsa, Martino Alonso123
2. Binti Al Nar (GER)2kAreion - Best Moving, Reset123
3. Dancer Cross (GB)2kCape Cross - Dancer Destination, Dubai Destination123
Dále: Isole Canarie (IRE), Key Master (IRE), Intello Kiss (GB), Briateke (FR)
Výrok: 1/2 - 2 3/4 - 3/4 - 2 1/2 - 1 3/4 - 18
Čas: 1:37.10
Majitel: Scuderia New Age Srl, Chovatel: Allevamento Deni Srl
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Dario Vargiu

Premio del Piazzale G3

15. říjen, San Siro - 1800 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Anda Muchacho (IRE)3hHelmet - Montefino, Shamardal123
2. Voice of Love (IRE)4hPoet's Voice - Snowfield, Tale of the Cat127
3. Red Label (IRE)3hDubawi - Born Something, Caerleon121
Dále: Together Again (GB), Father Frost (IRE), Dulciboy, Diplomat (GER)
Výrok: 1 1/4 - 2 - 4 - 1 3/4 - 4 - 1
Čas: 1:50.10
Majitel: Scuderia Incolinx & Diego Romeo, Chovatel: Thomas Hassett
Trenér: Nicolo Simondi, Jezdec: Dario Vargiu

Premio Verziere G3

15. říjen, San Siro - 2000 metrů, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Distain (GB)5kChamps Elysees - Market Forces, Lomitas126
2. Alambra (IRE)3kShamardal - Secret Fashion, King's Best121
3. Lorenzetta (IRE)5kMastercraftsman - Louise Aron, Intikhab126
Dále: Zattera (IRE), Folega (GB), Aury Touch, Extremely Vintage (IRE)
Výrok: 2 1/2 - 1 1/4 - 2 1/2 - hlava - 3 1/2 - 3 1/2
Čas: 2:04.20
Majitel: Stall Salzburg, Chovatel: Juddmonte Farms Ltd
Trenér: S. Steinberg, Jezdec: Cristian Demuro

Gran Premio del Jockey Club G2

22. říjen, San Siro - 2400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Full Drago4hPounced - Almata, Almutawakel130
2. Savoir Vivre (IRE)4hAdlerflug - Soudaine, Monsun130
3. Way to Paris (GB)4hChamps Elysees - Grey Way, Cozzene130
Dále: Aethos (IRE)
Výrok: 3 - 6 - 10
Čas: 2:31.20
Majitel: Dioscuri Srl, Chovatel: Massimo Dragoni
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Dario Vargiu

Gran Criterium G2

22. říjen, San Siro - 1500 metrů, turf, dvouletí
1.Royal Youmzain (FR)2hYoumzain - Spasha, Shamardal123
2. Sopran Roccia2hRed Rocks - Salamanna, Dubawi123
3. Beautiful Vintage (IRE)2hZebedee - High Vintage, High Chaparral123
Dále: Move Over (GB), Met Spectrum (GB), Bakchich Game (FR), De Bruyne Horse (GB), Iframe (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1 - 3 - 3 - 14
Čas: 1:34.00
Majitel: Jaber Abdullah, Chovatel: Rabbah Bloodstock Ltd
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

St. Leger Italiano G3

28. říjen, San Siro - 2800 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Trip to Rhodos (FR)8vRail Link - Tropical Mark, Mark of Esteem126
2. Be Famous (GER)5vKamsin - Bandeira, Law Society126
3. Intisari (IRE)5vIntikhab - Golden Rose, Winged Love126
Dále: Chasedown (IRE), Aeneas (IRE), Kashmar (GER), Bonys (CZE)
Výrok: hlava - 1 1/2 - 5 - 4 - 5 - 5
Čas: 3:02.80
Majitel: Charvat Group, Chovatel: E.A.R.L. Haras St. James & Y. Elliot
Trenér: Pavel Tuma, Jezdec: Vaclav Janacek

Premio Ribot G3

29. říjen, Capannelle - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Time to Choose (GB)4hManduro - Penfection, Orpen132
2. Royal Julius (IRE)4hRoyal Applause - Hflah, Dubawi130
3. Aspettatemi3hRed Rocks - Fly Queen, Dashing Blade127
Dále: Jalapeno (IRE), Greg Pass (IRE), Discursus (GB), Amore Hass (IRE)
Výrok: krátká hlava - 2 1/2 - 1 1/2 - hlava - krátká hlava - krátká hlava
Čas: 1:36.10
Majitel: Scuderia Effevi SRL, Chovatel: Razza del Velino Srl
Trenér: Stefano Botti, Jezdec: Fabio Branca

Premio Carlo & Francesco Aloisi G3

29. říjen, Capannelle - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.My Lea (IRE)3kDandy Man - Luvmedo, One Cool Cat127
2. Zapel (GB)4hKyllachy - Viadeigiardini, Dubai Destination131
3. Imperial Tango (FR)3kSageburg - Driving Miswaki, Miswaki127
Dále: Trust You (GB), Plusquemavie (IRE), Intense Life (IRE), Wild Bud (USA)
Výrok: krátká hlava - 3/4 - 1 - 1/2 - 3 3/4 - daleko
Čas: 1:07.20
Majitel: Marco Caracciolo, Chovatel: Clara Eglington
Trenér: V. Fazio, Jezdec: Carlo Fiocchi

Premio Lydia Tesio G1

29. říjen, Capannelle - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Laganore (IRE)5kFastnet Rock - Lady Bones, Royal Applause127
2. A Raving Beauty (GER)4kMastercraftsman - Anabasis, High Chaparral127
3. Absolute Blast (IRE)5kKodiac - Perfect Fun, Marju127
Dále: Candy Store (IRE), Alambra (IRE), Sky Full Of Stars (GER), Folega (GB), Ashiana (GER), Paiardina (IRE), Distain (GB)
Výrok: 2 - 5 - 2 - 4 - 8 - 1/2 - 1 1/4 - 4 - daleko
Čas: 1:58.80
Majitel a chovatel: Newtown Anner Stud Farm Ltd
Trenér: A.J. Martin, Jezdec: Colin Keane

Premio Guido Berardelli G3

5. listopad, Capannelle - 1800 metrů, dráha těžká, dvouletí
1.Wiesenbach (GB)2hJukebox Jury - Wurfscheibe, Tiger Hill123
2. Wait Forever (IRE)2hCamelot - Mount McLeod, Holy Roman Emperor123
3. Old Fox (IRE)2hLord Shanakill - Mia Madonna, Motivator123
Dále: Frutireu (IRE), Undisclosed Desire (IRE), Domagnano (IRE), Valeria (GB), La Volta Buona (GB), Biz Honor (IRE)
Výrok: krátká hlava - 2 - 9 - 2 1/2 - 2 1/4 - 4 - 3/4 - 3/4
Čas: 1:55.80
Majitel: Scuderia d'Altemps Srl, Chovatel: Gestut Ravensberg
Trenér: Il Cavallo In Testa, Jezdec: Fabio Branca

Premio Roma G2

26. listopad, Capannelle - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Anda Muchacho (IRE)3hHelmet - Montefino, Shamardal126
2. Mac Mahon3hRamonti - Miss Sultin,Celtic Swing126
3. Presley4hGladiatorus - Pasionaria, Celtic Swing129
Dále: Time to Choose (GB), Red Label (IRE), Wireless (FR), Aspettatemi, Voice of Love (IRE), Shamshad (FR)
Výrok: 1/2 - 1 - 1 1/2 - nos - 5 1/2 - 10 - 3 - 2
Čas: 2:03.60
Majitel: Scuderia Incolinx & Diego Romeo, Chovatel: Thomas Hassett
Trenér: Nicolo Simondi, Jezdec: Dario Vargiu

Německo

Fruhjahrsmeile G3

9. duben, Dusseldorf - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Wonnemond4vArelon - Windaja, Surako126
2. Degas4hExceed And Excel - Diatribe, Tertullian126
3. Diplomat6hTeofilo - Desidera, Shaadi130
Dále: Millowitsch, De Treville (GB), Nordico, Palang (USA), Baroncello
Výrok: 1 - 3/4 - hlava - 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - 1 3/4
Čas: 1:34.99
Majitel: Stall Frohnbach, Chovatel: K.H. Schmoock
Trenér: S. Smrczek, Jezdec: Bayarsaikhan Ganbat

Schwarzgold-Rennen G3

17. duben, Kolín n. R. - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Delectation (GB)3kDelegator - Chushka, Pivotal128
2. Alicante3kLando - Annouche, Unfuwain128
3. Hargeisa (USA)3kSpeightstown - Hasay, Lomitas128
Dále: Peace in Motion (USA), Arazza, Viva La Flora, Qool (GB), Alwina, Djumay
Výrok: 2 - krk - současně - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 5 - 3 1/2
Čas: 1:38.88
Majitel: Australian Bloodstock Stable, Chovatel: Crossfields Bloodstock Ltd
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Dr. Busch-Memorial G3

23. duben, Krefeld - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Dragon Lips3hFootstepsinthesand - Devilish Lips, Königstiger128
2. Langtang3hCampanologist - La Vinchina, Oasis Dream128
3. Savile Row (FR)3hRansom o'War - Shikoku, Green Desert128
Dále: Colomano (GB), Fulminato, Ming Jung (FR), Shinzaro, Kauttio (IRE), Dia Del Sol (GB), Edwin (GB)
Výrok: 3 1/4 - 1/2 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1 3/4 - 1 3/4 - 2 1/4 - 1
Čas: 1:43.00
Majitel: Stall Lintec, Chovatel: Stall Parthenaue
Trenér: Andreas Suborics, Jezdec: Marc Lerner

Gerling-Preis G2

7. květen, Kolín n. R. - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Dschingis Secret4hSoldier Hollow - Divya, Platini126
2. Sirius6hDashing Blade - Saratina, Monsun126
3. Kasalla4kSoldier Hollow - Sternkönig122
Dále: Tres Rock Glory (IRE), Nepal, Kashmar
Výrok: 6 - 1/2 - hlava - 3 - 16
Čas: 2:29.47
Majitel: Horst Pudwill, Chovatel: Gestüt Park Wiedingen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Adrie de Vries

Oleander-Rennen G2

14. květen, Hoppegarten - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Red Cardinal (IRE)5vMontjeu - Notable, Zafonic128
2. Nearly Caught (IRE)7vNew Approach - Katch Me Katie, Danehill130
3. San Salvador4hLord of England - Saratina, Monsun128
Dále: Iraklion, Summershine (IRE), Near England (IRE), Son Macia (GER), Caccini (FR), Carpathian (FR), Apoleon, Be Famous, Seismos (IRE), Niron, Bebe Cherie (FR), Rock of Romance (IRE), Fields of Athenry (IRE)
Výrok: 1 1/4 - nos - 2 1/4 - 1/2 - hlava - 1 3/4 - 1 3/4 - 1 3/4 - 11 - 5 - 1 3/4 - 6 - 2 3/4 - 3 3/4 - krk
Čas: 3:33.90
Majitel: Australian Bloodstock Stable, Chovatel: Lynch Bages Ltd.
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Mehl-Mülhens Rennen G2

21. květen, Kolín n. R. - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Poetic Dream (IRE)3hPoet's Voice - Zain al Boldan, Poliglote128
2. Lockheed (GB)3hExceed And Excel - Clinical, Motivator128
3. Empire of the Star (FR)3hSiyouni - Etoile Nocturne, Medicean128
Dále: Dragon Lips, Savile Row (FR), Fulminato, Shinzaro, Dia Del Sol (GB), Rostam (USA)
Výrok: krk - krátká hlava - 2 - 3/4 - 2 - krk - 5 - 3
Čas: 1:34.83
Majitel: Jaber Abdullah, Chovatel: Rabbah Bloodstock Ltd
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Badener Meile G2

25. květen, Baden-Baden - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Palace Prince5hAreion - Palace Princess, Tiger Hill128
2. Degas4hExceed And Excel - Diatribe, Tertullian128
3. Wonnemond4vAreion - Windaja, Surako128
Dále: Diplomat, A Raving Beauty, El Loco
Výrok: 1 - hlava - 3/4 - 3 - 2
Čas: 1:36.68
Majitel a chovatel: Gestut Hony-Hof
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Filip Minarik

Silberne Peitsche G3

27. květen, Baden-Baden - 1200 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Artistica3kAreion - Artica, Pentire120
2. Millowitsch4hSehrezad - Muriel, Fath132
3. McQueen (FR)5vSilver Frost - Misdirect, Darshaan132
Dále: Donnerschlag (GB), Schlang, Sunny Belle (IRE), Muharaaj (IRE)
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 - 2 1/2 - 1 1/4 - 4 1/2
Čas: 1:07.83
Majitel: Gestut Brummerhof, Chovatel: Snc Lagardere Elevage
Trenér: D. Moser, Jezdec: Wladimir Panov

Ittlingen Derby Trial G3

28. květen, Baden-Baden - 2000 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Langtang3hCampanologist - La Vinchina, Oasis Dream128
2. Rebello (FR)3hManduro - Rafale Bere, Verglas128
3. Kastano3hNathaniel - Kastila, Sternkoenig128
Dále: Ming Jung (FR), Real Value (FR), Enjoy Vijay, Instigator
Výrok: 1 1/4 - krk - 1 1/4 - nos - hlava - 3/4
Čas: 2:02.38
Majitel:Klaus Allofs & Stiftung Gestut Fahrhof, Chovatel: Stiftung Gestut Fahrhof
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Grosser Preis de Badischen Wirtschaft G2

28. květen, Baden-Baden - 2200 metrů, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Guignol5hCape Cross - Guadalupe, Monsun132
2. Iquitos5hAdlerflug - Irika, Areion132
3. Wai Key Star4hSoldier Hollow - Wakytara, Danehill126
Dále: Devastar, Dschingis Secret, Va Bank (IRE)
Výrok: krk - 4 - 1 1/4 - hlava - 1/2
Čas: 2:15.64
Majitel a chovatel: Stall Ullmann
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Filip Minarik

Diana-Trial G2

4. červen, Hoppegarten - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Tusked Wings (IRE)3kAdlerflug - Tuscana, Acatenango128
2. Well Spoken3kSoldier Hollow - Well American, Bertrando128
3. Litaara3kWiener Walzer - Linton Bay, Funambule128
Dále: Shy Angel (GB), Margie's Music (FR), Gondora, Pemina, Walatah
Výrok: krátká hlava - 4 - 1 1/2 - 3 1/2 - nos - 6 - 10
Čas: 2:10. 50
Majitel: Stall Ullman, Chovatel: Gestut Schlenderhan
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Filip Minarik

Union-Rennen G2

11. červen, Kolín n. R. - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Colomano (GB)3hCacique - Codera, Zilzal128
2. Windstoss3hShirocco - Wellenspiel, Sternkoenig128
3. Northsea Star3hSea the Stars - North Queen, Desert King128
Dále: Warring States (JPN), Shanjo, Monreal (IRE), Oriental Khan, Khan
Výrok: 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 3 1/4 - 1 - 3 1/2 - 6 1/2
Čas: 2:14.44
Majitel: Stall Reckendorf, Chovatel: Gestut Fahrhof
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Andreas Helfenbein

German 1000 Guineas G2

18. červen, Dusseldorf - 1600 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Unforgettable Filly (GB)3kSepoy - Beautiful Filly, Oasis Dream128
2. Peace in Motion (USA)3kHat Trick - Peace Royale, Sholokhov128
3. Arazza3kAreion - Aloe, Lomitas128
Dále: Delectation (GB), Cristal Fizz (IRE), Alwina, Celebrity, Hargeisa (USA), Viva La Flora, Diaphora
Výrok: 1 3/4 - krk - krk - 4 - 1 1/4 - krk - 1/2 - 1/2 2 1/2
Čas: 1:35.49
Majitel: Dr. Ali Ridha, Chovatel: Rabbah Bloodstock Ltd
Trenér: Hugo Palmer, Jezdec: James Doyle

Grosser Preis der Wirtschaft G3

25. červen, Dortmund - 1800 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Wild Chief6hDoyen - Wild Angel, Acatenango129
2. Cashman (FR)4hSoldier of Fortune - Crystals Sky, Hernando127
3. Noor Al Hawa (FR)4hMakfi - Majestic Roi, Street Cry131
Dále: Dragon Lips, El Loco, Wonnemond, Palace Prince, Boscaccio, Bonusdargent (FR)
Výrok: 1 1/4 - 1 1/2 - 1 - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - 11 - 1/2
Čas: 1:48.78
Majitel: Stall Furstenhof, Chovatel: Walter Hacker
Trenér: J. Hirschberger, Jezdec: Alexander Pietsch

Grosser Hansa-Preis G2

1. červenec, Hamburg - 2400 metrů, dráha těžká, tříletí a starší
1.Dschingis Secret4hSoldier Hollow - Divya, Platini132
2. Iquitos5hAdlerflug - Irika, Areion132
3. Nepal (GER)4kKallisto - Nassau, Soldier Hollow129
Dále: Guignol, Space Cowboy
Výrok: 3 3/4 - 2 1/2 - 2 1/4 - 44
Čas: 2:38.38
Majitel: Horst Pudwill, Chovatel: Gestüt Park Wiedingen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Martin Seidl

Hamburger Stuten-Preis G3

1. červenec, Hamburg - 2200 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.Lacazar3kAdlerflug - Laey Diamond, Dai Jin128
2. Diana Storm3kSoldier Hollow - Divya, Platini128
3. Navaro Girl (IRE)3kHoly Roman Emperor - Neele, Peintre Celebre128
Dále: Alicante, Well Spoken, Gondora, Gaea, Megera (FR), Gen Chi, Rosamunde (FR)
Výrok: 1 1/2 - 2 1/4 - 3 1/4 - 3/4 - 3 - 9 1/2 - hlava - 9 1/2 - 9 1/2
Čas: 2:29.73
Majitel: Gestut Zoppenbroich, Chovatel: Ina Emma Zimmermann
Trenér: Peter Schiergen, Jezdec: Andrasch Starke

Deutsches Derby G1

2. červenec, Hamburg - 2400 metrů, dráha měkká, tříletí
1.Windstoss3hShirocco - Wellenspiel, Sternkoenig128
2. Enjoy Vijay3hNathaniel - Enjoy the Life, Medicean128
3. Rosenpurpur3hPour Moi - Rosenreihe, Catcher in the Rye128
Dále: Shanjo, Promise of Peace (JPN), Monreal (IRE), Parviz (IRE), Kastano, Amun, Ming Jung (FR), Gepard, Khan, Colomano (GB), Sternkranz, Oriental Khan, Sargas (IRE), Northsea Star, Warring States (JPN)
Výrok: 1 - 3/4 - 1 - 2 1/4 - 3 - krk - nos - krk - 1 - 3 3/4 - hlava - 1 1/4 - 2 - 2 1/4 - 9 1/2 - 16 - 10
Čas: 2:41.52
Majitel a chovatel: Gestut Rottgen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Maxim Pecheur

Flieger Trophy G3

5. červenec, Hamburg - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Millowitsch4hSehrezad - Muriel, Fath128
2. Daring Match6hCall Me Big - Daring Action, Arazi128
3. Schang5cContat - Shaheen, Tertullian128
Dále: Mc Queen (FR), Alwina, Sanaadh (GB), Forgino
Výrok: 2 1/4 - nos - krátká hlava - 3/4 - 1 1/4 - 2 1/4
Čas: 1:13.38
Majitel a chovatel: Dr. Alexandra Margarete Renz
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Adreas Helfenbein

Meilen Trophy G2

16. červenec, Kolín n. R. - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Dragon Lips3hFootstepsinthesand - Devilish Lips, Königstiger120
2. Wonnemond4vAreion - Windaja, Surako128
3. Millowitsch4hSehrezad - Muriel, Fath128
Dále: Diplomat, Pas de Deux, Degas, Poetic Dream (IRE), Nordico, Aufsteiger (FR)
Výrok: 1 - nos - 1 1/2 - krk - krk - 3 1/2 - 2 1/4 - hlava
Čas: 1:34.10
Majitel: Stall Lintec, Chovatel: Stall Parthenaue
Trenér: Andreas Suborics, Jezdec: Marc Lerner

Grosser Dallmayr-Preis - Bayerisches Zuchtrennen G1

30. červenec, Mnichov - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Iquitos5hAdlerflug - Irika, Areion132
2. Best Solution (IRE)3hKodiac - Al Andalyya, Kingmambo123
3. Potemkin6vNew Approach - Praia, Big Shuffle132
Dále: Enjoy Vijay, Noor Al Hawa (FR), Prize Money (GB), Wild Chief, Air Pilot (GB), Boscaccio, Palace Prince, Parviz (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 2 3/4 - krk - 2 3/4 - 2 1/2 - 3 - 6 - 1 1/4 - 1 3/4 - 19
Čas: 2:05.12
Majitel: Stall Mulligan, Chovatel: Dr. Erika Buhmann
Trenér: H.-J. Groschel, Jezdec: Daniele Porcu

Preis der Diana G1

6. srpen, Dusseldorf - 2200 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Lacazar3kAdlerflug - Laey Diamond, Dai Jin128
2. Megera (FR)3kMotivator - Mantissa, Oratorio128
3. Wuheida (GB)3kDubawi - Hibaayeb, Singspiel128
Dále: Tusked Wings (IRE), Ashiana, Diana Storm, Navaro Girl (IRE), Alicante, Prima Violetta (IRE), Gondora, Sky Full of Stars, Litaara, Well Spoken, Allegro Lady, Shy Angel (GB), Pemina
Výrok: 3/4 - 4 - 2 - 1 1/4 - krk - krátká hlava - 4 - 1 1/2 - 1/2 - hlava - 3 - 2 1/2 - 5 - 3/4 - 5
Čas: 2:17.45
Majitel: Gestut Brummerhof, Chovatel: Snc Lagardere Elevage
Trenér: Peter Schiergen, Jezdec: Andrasch Starke

Grosser Preis von Berlin G1

13. srpen, Hoppegarten - 2400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Dschingis Secret4hSoldier Hollow - Divya, Platini132
2. Hawkbill (USA)4hKitten's Joy - Trensa, Giant's Causeway132
3. Racing History (IRE)5hPivotal - Gonbarda, Lando132
Dále: Colomano (GB), Instigator, Sirius, Shanjo
Výrok: 1 - 3 1/2 - krk - 3/4 - 3 1/2 - 9
Čas: 2:32.89
Majitel: Horst Pudwill, Chovatel: Gestüt Park Wiedingen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Adrie de Vries

Furstenberg Rennen G3

20. srpen, Hanover - 2000 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Real Value (FR)3hRip Van Winkle - Rosey de Megeve, Efisio128
2. Ming Jung (FR)3hKallisto - Muriel, Fath126
3. Amigo3hLord of England - All Night Long, Ransom O'War128
Dále: Enjoy Vijay, Kick And Rush
Výrok: 1 1/2 - 2 - 1/2 - 3/4
Čas: 2:10.47
Majitel: Eckhard Sauren, Chovatel: B. Van Dalfsen
Trenér: Mario Hofer, Jezdec: Fabrice Veron

Preis der Sparkassen Finanzgruppe G3

26. srpen, Baden-Baden - 2000 metrů, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Palace Prince5hAreion - Palace Princess, Tiger Hill130
2. Devastar5hAreion - Deva, Platini123
3. Potemkin6vNew Approach - Praia, Big Shuffle126
Dále: Space Cowboy, El Loco, Matchwinner, Tikiouine (FR), Felician
Výrok: 2 - nos - 1 - krátká hlava - 2 - 5 - 7
Čas: 2:01.77
Majitel a chovatel: Gestut Hony-Hof
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Filip Minarik

Goldene Peitsche G2

27. srpen, Baden-Baden - 1200 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Son Cesio (FR)6hZafeen - Slitana, Dansili130
2. Daring Match6hCall Me Big - Daring Action, Arazi130
3. Millowitsch4hSehrezad - Muriel, Fath130
Dále: Shining Emerald (GB), Making Trouble, Alwina, Hargeisa (USA), McQueen (FR), Westfalica, Schang, Donnerschlag (GB), Forgino
Výrok: hlava - 1 1/2 - nos - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 2 1/2 - 1/2 - hlava - 1 1/4
Čas: 1:07.76
Majitel a chovatel: Yves Borotra
Trenér: H.-A. Pantall, Jezdec: Andrie de Vries

Oettingen-Rennen G2

31. srpen, Baden-Baden - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Pas de Deux7vSaddex - Palucca, Big Shuffle126
2. Palace Prince5hAreion - Palace Princess, Tiger Hill129
3. Poetic Dream (IRE)3hPoet's Voice - Zain al Boldan, Poliglote123
Dále: A Raving Beauty, Vive Marie, Degas
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 7 1/2 - 1 1/2 - 11
Čas: 1:40.39
Majitel a chovatel: Dirk von Mitzlaff
Trenér: Yasmin Almenrader, Jezdec: Stephen Hellyn

Badener Stutenpreis G2

2. září, Baden-Baden - 2400 metrů, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Ashiana3kMastercraftsman - Ashantee, Areion123
2. Diana Storm3kSoldier Hollow - Divya, Platini123
3. Erica4kMamool - Ericarrow, Bollin Eric131
Dále: Tusked Wings (IRE), Navaro Girl (IRE), Son Macia, Fosun, Megera (FR), Distain (GB), Litaara, New England (IRE)
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - krk - krátká hlava - 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 3 3/4
Čas: 2:35.11
Majitel: Eckhard Sauren, Chovatel: H. Wirth
Trenér: P. Schiergen, Jezdec: Andrasch Starke

Zukunftsrennen G3

3. září, Baden-Baden - 1400 metrů, dráha dobrá, dvouletí
1.Narella (IRE)2kReliable Man - Naomia, Monsun125
2. Auenperle2kAreion - Aotearoa, Doyen125
3. Julio2hExceed And Excel - Julissima, Beat Hollow128
Dále: Tax Exile (IRE), Domberg, Starlight Mystery (IRE), South Coast, Dusky Dance (IRE), Kabir
Výrok: 2 - 4 - 4 1/2 - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - hlava - 1 1/2
Čas: 1:25.57
Majitel a chovatel: Gestut Rottgen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Adrie de Vries

Grosser Preis von Baden G1

3. září, Baden-Baden - 2400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Guignol5hCape Cross - Guadalupe, Monsun132
2. Iquitos5hAdlerflug - Irika, Areion132
3. Colomano (GB)3hCacique - Codera, Zilzal125
Dále: Windstoss, Best Solution (IRE), Prize Money (GB)
Výrok: 2 1/2 - krátká hlava - 1 - 2 1/4 - 7
Čas: 2:32.55
Majitel a chovatel: Stall Ullmann
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Filip Minarik

Grosse Europa Meile G3

10. září, Dusseldorf - 1600 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Delectation (GB)3kDelegator - Chushka, Pivotal121
2. Millowitsch4hSehrezad - Muriel, Fath129
3. Arazza3kAreion - Aloe, Lomitas119
Dále: Kick And Rush, Cashman (FR), Wildpark, Capitano
Výrok: 3 1/2 - 2 1/2 - 2 - 2 - 1 1/2 - 15
Čas: 1:38.62
Majitel: Australian Bloodstock Stable, Chovatel: Crossfields Bloodstock Ltd
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Deutsches St. Leger G3

17. září, Dortmund - 2800 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Oriental Eagle3hCampanologist - Oriental Pearl, Big Shuffle125
2. Moonshiner4hAdlerflug - Montezuma, Monsun132
3. Khan3hSantiago - Kapitol, Winged Love125
Dále: Sound Check, Shadow Sadness, Eagle Eyes, Alicante, Near England (IRE), Summershine (IRE), Stamford Raffles (GB)
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - krk - 3/4 - 5 - 11 - 2 1/2 - 47 - 63
Čas: 3:07.51
Majitel a chovatel: Gestut Auenquelle
Trenér: J. Hirschberger, Jezdec: Jack Mitchell

Preis von Europa G1

24. září, Kolín n. R. - 2400 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Windstoss3hShirocco - Wellenspiel, Sternkoenig126
2. Son Macia4kSoldier Hollow - Sinaada, Zinaad129
3. Colomano (GB)3hCacique - Codera, Zilzal126
Dále: Savoir Vivre (IRE), Parviz (IRE), Kasalla, Real Value (FR)
Výrok: 4 - hlava - 3/4 - 1 3/4 - 9 - 4 1/2
Čas: 2:32.40
Majitel a chovatel: Gestut Rottgen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Andrie de Vries

Grosser Preis der Landeshauptstadt Dusseldorf G3

1. říjen, Dusseldorf - 1700 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Millowitsch4hSehrezad - Muriel, Fath130
2. A Raving Beauty4kMastercraftsman - Anabasis, High Chaparral125
3. Felician9vMotivator - Felicity, Inchinor128
Dále: Arazza, Silver Meadow (IRE), Attica (GB)
Výrok: 2 3/4 - 4 1/4 - 1 - krk - 27
Čas: 1:47.59
Majitel a chovatel: Dr. Alexandra Margarete Renz
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Adreas Helfenbein

Preis der Deutschen Einheit G3

3. říjen, Hoppegarten - 2000 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Matchwinner6hSternkoenig - Mahamuni, Sadler's Wells130
2. Navaro Girl (IRE)3kHoly Roman Emperor - Neele, Peintre Celebre122
3. Amigo3hLord of England - All Night Long, Ransom O'War126
Dále: Potemkin, Devastar, Capitano, Well Spoken, Space Cowboy, Apoleon
Výrok: 2 1/2 - 3 - 3 - 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 6 - 3
Čas: 2:09.72
Majitel: Jens Schwarma, Chovatel: Gestut Gorlsdorf
Trenér: A. Kleinkorres, Jezdec: Andreas Helfenbein

Preis der Winterfavoriten G3

15. říjen, Kolín n. R. - 1600 metrů, dráha měkká, dvouletí
1.Erasmus2hReliable Man - Enora, Noverre128
2. Salve Del Rio (IRE)2hRio de la Plata - Salve Aurora, King's Best128
3. Wild Max2hMaxios - Wildfahrte, Mark of Esteem128
Dále: Pathfinder, Ancient Spirit, Tenger (IRE), Theo, Ernesto, Zargun
Výrok: 8 - 1 1/4 - 3 1/2 - 3 1/2 - 1/2 - 1/2 - 9 - 3 1/4
Čas: 1:39.37
Majitel a chovatel: Gestut Rottgen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Adrie de Vries

Preis der Winterkonigin G3

22. říjen, Baden-Baden - 1600 metrů, dráha měkká, dvouleté klisny
1.Rock My Love2kHoly Roman Emperor - Rondinay, Cadeaux Genereux128
2. Suada2kMaxios - Shiramiyna, Invincible Spirit128
3. Angelita2kAreion - Angel Dragon, Royal Dragon128
Dále: Dina, Cabarita, Butzje, Barista, Sword Peinture, I Am What I Am
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 3 3/4 - 2 3/4 - 14 - 2 1/2 - 3/4 - 3 3/4
Čas: 1:51.88
Majitel: Gunter Merkel, Chovatel: Ralf Kredel
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Adrie de Vries

Baden-Wurttemberg-Trophy G3

22. říjen, Baden-Baden - 2000 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Navaro Girl (IRE)3kHoly Roman Emperor - Neele, Peintre Celebre118
2. Devastar5hAreion - Deva, Platini126
3. Matchwinner6hSternkoenig - Mahamuni, Sadler's Wells128
Dále: Palace Prince, Promise of Peace (JPN)
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 5 - 14
Čas: 2:20.18
Majitel: Stall Nizza, Chovatel: Jurgen Imm
Trenér: Peter Schiergen, Jezdec: Daniele Porcu

Grosser Preis der Mehl-Mulhens-Stiftung Gestut Rottgen G3

29. říjen, Hanover - 2200 metrů, turf, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Ostana4kContat - Oviva, Lomitas130
2. Agathonia (USA)3kStreet Cry - Regency Romance, Diktat126
3. Fosun4kSoldier Hollow - Flamingo Sky, Silver Hawk130
Dále: Diana Storm, Nacida, Litaara, Alicante, Arazza, Margie's Music (FR), Tres Belle (IRE)
Výrok: krk - 3/4 - 3 - 4 1/2 - 3/4 - daleko - hlava - 1/2 - hlava
Čas: 2:33.79
Majitel a chovatel: Ralf Paulick
Trenér: Daniel Paulick, Jezdec: Wladimir Panov

Grosser Preis von Bayern G1

1. listopad, Mnichov - 2400 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Guignol5hCape Cross - Guadalupe, Monsun132
2. Iquitos5hAdlerflug - Irika, Areion132
3. Dschingis Secret4hSoldier Hollow - Divya, Platini132
Dále: Waldgeist (GB), Khan (GER), Amigo (GER), Tusked Wings (IRE), Atillio (IRE), Wild Chief
Výrok: krk - krk - 1 1/2 - 2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 18 - 20
Čas: 2:37.83
Majitel a chovatel: Stall Ullmann
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Filip Minarik

Ratibor-Rennen G3

5. listopad, Krefeld - 1700 metrů, dráha měkká, dvouletí
1.Poldi's Liebling2hTai Chi - Pinea, Platini123
2. Guiri2hMotivator - Guardia, Monsun123
3. Melodino2hDabirsim - Melody Fair, Montjeu123
Dále: Weltstar, Destino, Star Max
Výrok: krk - 9 1/2 - 5 1/2 - 12 - 9
Čas: 1:56.72
Majitel: Stall Audenhove, Chovatel: Horst-Dieter Beyer
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Bauyrzhan Murzabayev

Niederrhein-Pokal G3

5. listopad, Krefeld - 2000 metrů, dráha měkká, tříletí a starší
1.Veneto4hNew Approach - Venia Legendi, Zinaad127
2. Devastar5hAreion - Deva, Platini127
3. Capitano4hPaolini - Carabiola, Grape Tree Road125
Dále: Sound Check, Colomano (GB), Navaro Girl (IRE)
Výrok: 3 - 1 - 9 1/4 - 3 1/2 - 2 1/2
Čas: 2:17.08
Majitel: Gestut Winterhauch, Chovatel: M. Barth
Trenér: Andreas Suborics, Jezdec: Alexander Pietsch

Spojené státy

San Pasqual Stakes G2

1. leden, Santa Anita - 1800 metrů, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Midnight Storm6hPioneerof the Nile - My Tina, Bertrando125
2. Accelerate4hLookin At Lucky - Issues, Awesome Again125
3. Dalmore4hColonel John - Silver Breeze, Silver Deputy122
Dále: Prospect Park
Výrok: 1 1/4 - 2 1/2 - 9
Čas: 1:40.65
Majitel: A. Venneri Racing Inc & Little Red Feather Racing, Chovatel: Alex Venneri & Majorie Post Dye
Trenér: Philip D'Amato

Sham Stakes G3

7. leden, Santa Anita - 1600 metrů, dráha rozbředlá, tříletí
1.Gormley3hMalibu Moon - Race to Urga, Bernstein124
2. American Anthem3hBodemeister - Indy's Windy, A.P. Indy119
3. Big Hit3hSuper Saver - Singavictorysong, Hard Spun119
Dále: Bird is the Word, Term of Art, Colonel Samsen, Blabimir
Výrok: hlava - 13 -2 1/4 - 2 1/4 - 5 1/4 - daleko
Čas: 1:35.89
Majitel: Mr. & Mrs. Jerome S. Moss, Chovatel: Castleton Lyons & Kilboy Estate
Trenér: John Shirreffs, Jezdec: Victor Espinoza

Santa Ynez Stakes G2

8. leden, Santa Anita - 1400 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Unique Bella3kTapit - Unrivaled Belle, Unbridled's Song120
2. It Tiz Well3kArch - It Tiz, Tiznow120
3. Shane's Girlfriend3kAdios Charlie - Western Tornado, Proud Citizen122
Dále: Princess Karen, Resilient Humor
Výrok: 7 1/2 - 2 1/2 - 2 1/2 - 9 1/4
Čas: 1:22.21
Majitel: Don Alberto Stable, Chovatel: Brushwood Stable
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Mike Smith

La Canada Stakes G2

14. leden, Santa Anita - 1700 metrů, čtyřletí a starší
1.Vale Dori (ARG)4kAsiatic Boy - Valerina, Halo Sunshine125
2. Show Stealer5kEskendereya - The Green Owl, Carson City120
3. Autumn Flower5kFlower Alley - Sharplaw Autumn, Red Ransom120
Dále: Wild at Heart, Enduring Erin
Výrok: 2 1/2 - 7 1/2 - 1/2 - 1/2
Čas: 1:44.95
Majitel: Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Maktoum, Chovatel: Haras Abolengo
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Ft. Lauderdale Stakes G2

14. leden, Gulfstream Park - 1700 metrů, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Flatlined5vFlatter - Buttercup's Song, Unbridled's Song121
2. Almanaar5vDubawi - Baqah, Bahhare119
3. Divisidero5hKitten's Joy - Madame du Lac, Lemon Drop Kid119
Dále: Heart to Heart (CAN), Rose Brier, Night Prowler, Lukes Alley (CAN), Jay Gatsby, Fire Away, Macagone, Diamond Bachelor, Copingway
Výrok: krk - 3/4 - nos - hlava - 1 1/4 - krk - 1 3/4 - 3 - 1 3/4 - 15 - PU
Čas: 1:41.29
Majitel: Brian Hytrek, Rodney Paden & Ryan Kuhn, Chovatel: B&B Thoroughbreds Inc & Marty Hughes
Trenér: Charles L. Dickey, Joe Bravo

Santa Monica Stakes G2

21. leden, Santa Anita - 1400 metrů, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Finest City5kCity Zip - Be Envied, Lemon Drop Kid124
2. Fantastic Style5kHarlan's Holiday - Ruby Summer, Mr. Greeley122
3. Sheer Pleasure5kBirdonthewire - Kathryn's Birthday, Blare of Trumpets120
Dále: Dr. Fager's Gal, Bad Ju Ju
Výrok: 3 3/4 - krk - 1 1/4 - 1
Čas: 1:21.49
Majitel: Seltzer Thoroughbreds, Chovatel: HnR Nothhaft Horseracing LLC
Trenér: Ian Kruljac, Jezdec: Mike Smith

Pegasus World Cup Inivtational Stakes G1

28. leden, Gulfstream Park - 1800 metrů, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Arrogate4hUnbridled's Song - Bubbler, Distorted Humor124
2. Shaman Ghost (CAN)5hGhostzapper - Getback Time, Gilded Time124
3. NeolithicHarlan's Holiday - Swingit, Victory Gallop124
Dále: Keen Ice, War Story, Noble Bird, Semper Fortis, Breaking Lucky (CAN), California Chrome, Prayer For Relief, War Envoy, Eragon (ARG)
Výrok: 4 3/4 - 3 1/2 - 2 3/4 - 2 1/4 - 1 - 9 - 3 1/4 - 3 - 4 1/4 - 10 1/2 - daleko
Čas: 1:46.83
Majitel: Juddmonte Farms Inc., Chovatel: Clearsky Farms
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Palos Verdes Stakes G2

4. únor, Santa Anita - 1200 metrů, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.St. Joe Bay5vSaind Anddan - Dream Ride, Honor Glide122
2. Moe Candy5hCandy Ride - Spooky Minister, Deputy Minister120
3. Ike Walker5vBellamy Road - Quite Familiar, Hold That Tiger120
Dále: Ocho Ocho Ocho
Výrok: 2 1/4 - 4 1/4 - 4 1/2
Čas: 1:08.75
Majitel: Altamira Racing Stable & David A. Bernsen, Chovatel: Bonnie Heath Farm LLC
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Kent Desormeaux

San Antonio Stakes G2

4. únor, Santa Anita - 1700 metrů, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Hoppertunity6hAny Given Saturday - Refugee, Unaccounted For125
2. Mor Spirit4hEskendereya - I'm a Dixie Girl, Dixie Union122
3. Accelerate4hLookin At Lucky - Issues, Awesome Again125
Dále: El Huerfano, Hard Aces, Dalmore, Avanti Bello
Výrok: 1 - 3/4 - hlava - 5 1/4 - 8 1/4 - 14
Čas: 1:42.55
Majitel: Karl Watson, Michael E. Pegram & Paul Weitman, Chovatel: Betz, D.J. Stable, Kidder, Robenalt
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Flavien Prat

Swale Stakes G2

4. únor, Gulfstream Park - 1400 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Favorable Outcome3hFlatter - Shananie's Song, Eltish116
2. Three Rules3hGone Astray - Joy Rules, Full Mandate120
3. Sonic Mule3hDistorted Humor - Globe Trot, A.P. Indy120
Dále: Impressive Edge, Vanish (CAN), Derek's Smile
Výrok: 3/4 - 2 3/4 - 5 1/2 - 4 1/2 - daleko
Čas: 1:23.03
Majitel: Klaravich Stables Inc & William H. Lawrence, Chovatel: Charles T. Matses
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Forward Gall Stakes G2

4. únor, Gulfstream Park - 1400 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Tequilita3kUnion Rags - Sangrita, Mr. Greeley120
2. Pretty City Dancer3kTapit - Pretty City, Carson City122
3. Brahms Cat3kWildcat Heir - Brahms Affair, Brahms116
Dále: Summer Luck, Ms. Locust Point, Wildcat Kate, My Lerler, Lirica, Bode's Dream
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 1 - 1/2 - 1 3/4 - 7 1/2 - krk - 8
Čas: 1:24.36
Majitel a chovatel: Dorothy A. Matz
Trenér: Michael Matz, Jezdec: Luis Saez

Holy Bull Stakes G2

4. únor, Gulfstream Park - 1700 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Irish War Cry3hCurlin - Irish Sovereign, Polish Numbers120
2. Gunnevera3hDialed In - Unrbidled Rage, Unbridled122
3. Classic Empire3hPioneerof the Nile - Sambuca Classica, Cat Thief122
Dále: Talk Logistics, Cavil, Perro Rojo, Shamsaan
Výrok: 3 3/4 - 5 - 5 1/4 - 1 1/4 - 3 3/4 - PU
Čas: 1:42.52
Majitel a chovatel: Isabelle De Tomaso
Trenér: Graham Motion, Jezdec: Joel Rosario

San Marcos Stakes G2

5. únor, Santa Anita - 2000 metrů, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Isotherm4hLonhro - Game For More, More Than Ready119
2. Itsinthepost (FR)5vAmerican Post - Sakkara Star, Mozart119
3. Flamboyant (FR)6vPeer Gynt - Relicia Bere, Until Sundown121
Dále: Hi Happy (ARG), A Red Tie Day, Texas Ryano, Twentytwentyvision, Power Ped, Perfectly Majestic
Výrok: 1/2 - 2 - nos - 1/2 - 1/2 - hlava - 1 1/2 - 1/2
Čas: 2:00.23
Majitel: Matthew Schera, Chovatel: H. Allen Poindexter
Trenér: George Weaver, Jezdec: Flavien Prat

Las Virgenes Stakes G2

5. únor, Santa Anita - 1600 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Unique Bella3kTapit - Unrivaled Belle, Unbridled's Song120
2. Mopotism3kUncle Mo - Peppy Rafaela, Bernardini118
3. Champagne Room3kBroken Vow - Lucky to Be Me, Bernstein123
Dále: Miss Southern Miss
Výrok: 8 3/4 - 1 1/4 - 11 1/2
Čas: 1:35.66
Majitel: Don Alberto Stable, Chovatel: Brushwood Stable
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Mike Smith

Santa Maria Stakes G2

11. únor, Santa Anita - 1700 metrů, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Vale Dori (ARG)4kAsiatic Boy - Valerina, Halo Sunshine124
2. Show Stealer5kEskendereya - The Green Owl, Carson City120
3. Autumn Flower5kFlower Alley - Sharplaw Autumn, Red Ransom120
Dále: Lady Tapit, Sheer Pleasure, Midnight Toast (CAN)
Výrok: 1 3/4 - 3 3/4 - krk - 3 1/4 - 1/2
Čas: 1:43.19
Majitel: Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Maktoum, Chovatel: Haras Abolengo
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Arcadia Stakes G2

11. únor, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Bolo5hTemple City - Aspen Mountain, Chief Seattle122
2. What a View6vVronsky - Oceans N Mountains, Manila122
3. Conquest Enforcer (CAN)4hInto Mischief - Keen Victory, Victory Gallop124
Dále: Ring Weekend, Ohio (BRZ)
Výrok: hlava - 3/4 - nos - 3 1/2
Čas: 1:34.51
Majitel: Golden Pegasus Racing Inc. & Earle I. Mack, Chovatel: Spendthrift Farm LLC.
Trenér: Carla Gaines, Jezdec: Mike Smith

Gulfstream Park Turf Handicap G1

11. únor, Gulfstream Park - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Almanaar5vDubawi - Baqah, Bahhare118
2. Beach Patrol4hLemon Drop Kid - Bashful Bertie, Quiet American119
3. All Included6hInclude - Eximius, Atticus115
Dále: War Correspondent, Lukes Alley (CAN), Divisidero, Flatlined, Eirigh (CAN)
Výrok: 3/4 - krk - krk - 1 13/4 - 1 - 2 - 3
Čas: 1:45.63
Majitel: Shadwell Stable, Chovatel: Shadwell Estate Company Limited
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joel Rosario

Gulfstream Park Handicap G2

11. únor, Gulfstream Park - 1600 metrů, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Sharp Azteca4hFreud - So Sharp, Saint Liam118
2. Awesome Slew4hAwesome Again - Slewfoundmoney, Seeking the Gold118
3. Tommy Macho5hMacho Uno - Starstream, Awesome Again120
Dále: Awesome Banner, Zulu, Squadron A, Blofeld, Hy Riverside
Výrok: 4 1/2 - 3 - 1 3/4 - 2 1/4 - krk - 1/2 - 3/4
Čas: 1:34.55
Majitel: Gelfenstein Farm, Chovatel: Cloyce C. Clark Jr.
Trenér: Jorge Navarro, Jezdec: Edgard J. Zayas

San Vincente Stakes G2

12. únor, Santa Anita - 1400 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Iliad3hGhostzapper - Little Swoon, You And I120
2. Law Abidin Citizen3vTwirling Candy - Honest Answer, Tale of the Cat122
3. Battle of Midway3hSmart Strike - Rigoletta, Concerto120
Dále: Aquamarine, Blabimir
Výrok: 3 1/2 - 4 1/2 - 3/4 - 47
Čas: 1:21.62
Majitel: Kaleem Shah Inc., Chovatel: Sungyeoun Lim
Trenér: Doug O'Neill, Jezdec: Flavien Prat

Barbara Fritchie Stakes G2

18. únor, Laurel Park - 1400 metrů, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.High Ridge Road5kQuality Road - Detect, Devil's Bag118
2. By the Moon5kIndian Charlie - By the Light, Malibu Moon120
3. Clothes Fall Off5kDaaher - Tequila's Dayjur, Dayjur120
Dále: Wonder Gal, Regia Marina, Sweet On Smokey, Takrees, Rowd E Allie
Výrok: krk - 1 1/2 - 1/2 - 1 - 1/2 - 2 1/4 - 8 1/4
Čas: 1:22.50
Majitel: Martin S. Schwartz, Chovatel: Betz/Kidder Et Al
Trenér: Linda Rice, Jezdec: Horacio Karamanos

Royal Delta Stakes G2

18. únor, Gulfstream Park - 1700 metrů, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Curlin's Approval4kCurlin - Withmom'sapproval, With Approval121
2. Mo' Green4kUncle Mo - She's a Rebel Too, Two Punch117
3. Eskenformoney5kEskendereya - But For Money, Not For Love123
Dále: Verve's Tale, Venom Girl, Cabocio Do Rio (CHI)
Výrok: 6 - 5 1/4 - 1 1/4 - 13 1/4 - 5 3/4
Čas: 1:44.90
Majitel: Alter's Racing Stable Inc, Chovatel: Happy Alter
Trenér: Martin D. Wolfson, Jezdec: Luis Saez

Rachel Alexandra Stakes G2

25. únor, Fair Grounds - 1700 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Farrell3kMalibu Moon - Rebridled Dreams, Unbridled's Song122
2. Majestic Quality3kQuality Road - She Nuit All, Lost Soldier118
3. Valadorna3kCurlin - Goldfield, Yes It's True116
Dále: Wicked Lick, Shane's Girlfriend, Untapped, Gris Gris
Výrok: 3 1/2 - krk - 2 - krk - 7 - 6 1/4
Čas: 1:44.09
Majitel a chovatel: Coffeepot Stables
Trenér: Wayne Catalano, Jezdec: Channing Hill

Risen Star Stakes G2

25. únor, Fair Grounds - 1700 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Girvin3hTale of Ekati - Catch the Moon, Malibu Moon116
2. Untrapped3hTrappe Shot - Exit Three, Giant's Causeway116
3. Local Hero3hHard Spun - Liam's Dream, Saint Liam116
Dále: Guest Suite, Mo Town, Shareholder Value, Sorry Erik, Arklow, US Officer, Cool Arrow, Horse Fly
Výrok: 2 - 2 1/4 - krk - 5 3/4 - nos - hlava - 4 - 11 - 6 - 35
Čas: 1:43.08
Majitel: Brad Grady, Chovatel: Bob Austin & John Witte
Trenér: Joe Sharp, Jezdec: Brian Joseph Hernandez Jr.

Davona Dale Stakes G2

4. březen, Gulfstream Park - 1600 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Miss Sky Warrior3kFirst Samurai - Sky Minister, Conquistador Cielo122
2. Jordan's Henny3kHenny Hughes - Sophiano, Rubiano118
3. Summer Luck3kLookin At Lucky - Seasonal, Deputy Minister116
Dále: Modacious, Brahms Cat, Pretty City Dancer, Yes I'll Go, Eloquent Riddle, Gran Cherry, From Ria to Riches, Ellie's Honor, Champagne Problems, Aspen Hilltop, Saratoga Citizen
Výrok: 1/2 - krk - 3 1/4 - 2 1/2 - 1 1/4 - 1 - 3/4 - 2 1/2 - 1 3/4 - krk - 1/2 - daleko - F
Čas: 1:38.49
Majitel: Arlene's Sun Star Stables, Chovatel: Arlene London
Trenér: Kelly Breen, Jezdec: Paco Lopez

Mac Diarmida Stakes G2

4. březen, Gulfstream Park - 2200 metrů, turf, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Wake Forest (GER)7hSir Percy - Wurfspiel, Lomitas119
2. Patterson Cross4hArch - Storm Tracer, Pulpit117
3. Reporting StarCircular Quay - Classic Beauty, Sword Dance119
Dále: Bigger Picture, Mr. Maybe, Danish Dynaformer (CAN), Flatlined, Charming Kitten, Watershed, Twilight Eclipse, Smooth Daddy
Výrok: hlava - krk - krk - 1/2 - krk - krk - krk - krk - 2 - 2 1/4
Čas: 2:13.54
Majitel: Michael Dubb, Sheep Pond Partners & Bethlehem Stables LLC, Chovatel: Stiftun Gestüt Fahrhof
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Fountain of Youth Stakes G2

4. březen, Gulfstream Park - 1700 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Gunnevera3hDialed In - Unrbidled Rage, Unbridled122
2. Practical Joke3hInto Mischief - Halo Humor, Distorted Humor122
3. Three Rules3hGone Astray - Joy Rules, Full Mandate120
Dále: Talk Logistics, Lookin For Fight, Quinientos, Irish War Cry, Takaful, Made You Look, Huracan Americo
Výrok: 5 3/4 - 1/2 - 6 - 2 1/4 - krk - 7 - 5 1/4 - 15 - PU
Čas: 1:44.25
Majitel: Peacock Racing Stables LLC, Chovatel: Brandywine Farm & Stephen Upchurch
Trenér: Antonio Sano, Jezdec: Javier Castellano

Hillsborough Stakes G2

11. březen, Tampa Bay Downs - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Dickinson5kMedaglia d'Oro - Little Belle, A.P. Indy118
2. Elysea's World (IRE)4kChamps Elysees - Ideal World, Singspiel118
3. Isabella SingsSmart Strike - Supposedly, Polish Numbers120
Dále: Evidently, My Impression, Light In Paris (IRE), Finally Meeting, Lots O'Lex, Emerald Pond, Swiss Range
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 4 3/4 - 3/4 - 1 3/4 - 1/2 - 2 3/4 - 1/2 - 3
Čas: 1:46.75
Majitel: Godolphin Racing LLC, Chovatel: Darley
Trenér: Kiaran McLaughlin, Jezdec: Paco Lopez

Tampa Bay Derby G2

11. březen, Tampa Bay Downs - 1700 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Tapwrit3hTapit - Appealing Zophie, Successful Appeal116
2. State of Honor (CAN)3hTo Honor And Serve - State Cup, Elusive Quality116
3. Wild Shot3hTrappe Shot - Ranter, Storm Cat118
Dále: No Dozing, Beasley, Basha, Tale of Silence, Sonic Mule, Zion Valley, The Money Monster
Výrok: 4 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - nos - 3 - 1 3/4 - 2 1/2 - PU - PU
Čas: 1:42.36
Majitel: Bridlewood Farm, Eclipse T'Bred Partners & Robert V. Lapenta, Chovatel: My Meadowview LLC
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Jose Ortiz

San Felipe Stakes G2

11. březen, Santa Anita - 1700 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Mastery3hCandy Ride - Steady Course, Old Trieste124
2. Iliad3hGhostzapper - Little Swoon, You And I120
3. Term of Art3hTiznow - Miles of Style, Storm Cat122
Dále: Gormley, Ann Arbor Eddie, Bluegrass Envy, Vending Machine
Výrok: 6 3/4 - 1 3/4 - 1 1/4 - 12 1/2 - 3 1/4 - 31
Čas: 1:42.28
Majitel: Cheyenne Stables LLC, Chovatel: Stone Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Triple Bend Stakes G1

11. březen, Santa Anita - 1400 metrů, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Denman's Call4vNorthern Afleet - Maggie McGowan, Salt Lake120
2. Masochistic7vSought After - Trotinette, Unusual Heat122
3. Conquest Cobra5vPioneerof the Nile - Stateliness, Silver Deputy120
Dále: Silent Bird, Kobe's Back, Point Piper, Nowalking
Výrok: 1 - 4 1/4 - 2 3/4 - krk - 1 3/4 - PU
Čas: 1:20.94
Majitel: Gilman Racing, Westside Rentals Com & W.C. Racing Inc., Chovatel: W.C. Racing, Milt Gilman & Mark Verge
Trenér: Doug O'Neill, Jezdec: Tyler Baze

Frank H. Kilroe Mile Stakes G1

12. březen, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Bal a Bali (BRZ)6hPut It Back - In My Side, Clackson120
2. What a View6vVronsky - Oceans N Mountains, Manila122
3. Bolo5hTemple City - Aspen Mountain, Chief Seattle122
Dále: Ring Weekend, Conquest Enforcer, Dortmund
Výrok: hlava - 1 1/2 - krk - 1 3/4 - 7 3/4
Čas: 1:33.86
Majitel: Calumet Farm, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: Richard Mandella, Jezdec: Javier Castellano

Santa Ana Stakes G2

12. březen, Santa Anita - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Goodyearforroses (IRE)5kAzamour - Guilla, Galileo122
2. Pretty Girl (ARG)5kHarlan's Holiday - Piba Cosmo Vos, Candy Stripes120
3. Sweet Charity (FR)4kMyboycharlie - Sapfo, Peintre Celebre120
Dále: Sheeza Milky Way, Evo Campo (IRE), Do the Dance, Responsibleforlove (IRE), Kenriya (FR(
Výrok: 1 3/4 - 1 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 3 1/2 - 5 3/4 - hlava
Čas: 1:47.98
Majitel: Abbondanza Racing LLC & Medallion Racing, Chovatel: The Hornets
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: Corey Nakatani

Santa Anita Handicap G1

12. březen, Santa Anita - 2000 metrů, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Shaman Ghost (CAN)5hGhostzapper - Getback Time, Gilded Time122
2. Midnight Storm6hPioneerof the Nile - My Tina, Bertrando122
3. Follow Me Crev5vQuality Road - Vicki Vallencourt, Regal Classic118
Dále: Hi Happy (ARG), Isotherm, Hard Aces, Twentytwentyvision, Gangster, Imperative
Výrok: 3/4 - 4 1/2 - 1 1/4 - 4 1/4 - 6 1/4 - 2 1/2 - 2 1/2 - nos
Čas: 2:01.57
Majitel: Stronach Stables, Chovatel: Adena Springs
Trenér: James Jerkens, Jezdec: Javier Castellano

Santa Margarita Stakes G1

18. březen, Santa Anita - 1800 metrů, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Vale Dori (ARG)4kAsiatic Boy - Valerina, Halo Sunshine122
2. Finest City5kCity Zip - Be Envied, Lemon Drop Kid120
3. Autumn Flower5kFlower Alley - Sharplaw Autumn, Red Ransom120
Dále: Lady Tapit, Estrechada (ARG), Wild at Heart, Perfect Pic (CAN), Show Stealer
Výrok: 1 1/2 - 9 1/2 - hlava - 1 1/4 - 3 1/2 - 4 1/2 - 9 1/2
Čas: 1:48.81
Majitel: Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Maktoum, Chovatel: Haras Abolengo
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Rafael Bejarano

Azeri Stakes G2

18. březen, Oaklawn Park - 1700 metrů, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Streamline5kStraight Line - Love Handles, Sahm117
2. Eskenformoney5kEskendereya - But For Money, Not For Love119
3. Tiger Moth5kStreet Sense - Saratoga Cat, Sir Cat117
Dále: Power of Snunner, Terra Promessa, Miss Mo Kelly, She Mabee Wild
Výrok: 1 - 1/2 - 1 - 2 1/2 - 1 - 2 3/4
Čas: 1:43.67
Majitel: Nancy A. Vanier & Cartwright Thoroughbreds V. LLC, Chovatel: Nancy Vanier
Trenér: Brian Williamson, Jezdec: Chris Landeros

Rebel Stakes G2

18. březen, Oaklawn Park - 1700 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Malagacy3hShackleford - Classiest Gem, Dehere115
2. Sonneteer3hMidnight Lute - Ours, Half Ours116
3. Untrapped3hTrappe Shot - Exit Three, Giant's Causeway115
Dále: Petrov, Silver Dust, Lookin At Lee, Appalachian Gem, Uncontested, Royal Mo, American Anthem, Silver Bullion
Výrok: 2 - nos - nos - 1 1/4 - 1/2 - 4 1/2 - 2 1/4 - 1 - 2 - 10 1/4
Čas: 1:43.00
Majitel: Sumaya U.S. Stable, Chovatel: John Trumbulovic
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Javier Castellano

Inside Information Stakes G2

18. březen, Gulfstream Park Handicap - 1400 metrů, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Distinta5kSummer Bird - Miss Kitty, Storm Cat117
2. Wheatfield5kLone Star Special - Thistle Bear, Gators N Bears121
3. Dearest4kMidshipman - Keowee Clai, Cherokee Run123
Dále: Mia Torri, Curlin's Approval, Summer Reading, Moment of Delight, Danessa Again
Výrok: 1/2 - hlava - 2 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 11 1/4 - 17 1/4
Čas: 1:23.93
Majitel: Veb Racing Stable Corp., Chovatel: Hagus & Sandra Sexton & Silver Fern Farm LLC
Trenér: Victor Barboza Jr., Jezdec: John Velazquez

San Luis Rey Stakes G2

25. březen, Santa Anita - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Itsinthepost (FR)5vAmerican Post - Sakkara Star, Mozart120
2. Syntax (IRE)5hHaatef - African Moonlight, Halling120
3. Ashleyluvssugar6vGame Plan - Ashley's Folly, Urgent Request124
Dále: Liam the Charmer, Texas Ryano, Power Foot, Inordinate, Papacoolpapacool, Buster Douglas (BRZ), Some in Tieme (BRZ), Site Read, Flamboyant (FR)
Výrok: 1 - 1 3/4 - hlava - 1 3/4 - 1/2 - hlava - 1 1/4 - 3/4 - 2 1/4 - 9 1/4 - 1 1/2
Čas: 2:25.43
Majitel: Red Baron's Barn LLC, Chovatel: J. Leaunes
Trenér: Jeff Mullins, Jezdec: Tyler Baze

Honey Fox Stakes G2

1. duben, Gulfstream Park - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Celestine5kScat Daddy - Mona Mia, Monarchos121
2. Mississippi Delta5kGiant's Causeway - Texas to a Tee, Purge119
3. Linda4kScat Daddy - Beautiful Noise, Sunny's Halo123
Dále: Josdesanimaux, Lori's Store, Dad's Princess
Výrok: 1 1/4 - 1 - 1 1/4 - nos - 2
Čas: 1:35.19
Majitel: Moyglare Stud Farm, Chovatel: Phoenix Rising Farm
Trenér: Christophe Clement, Jezdec: Jose Ortiz

Gulfstream Park Oaks G2

1. duben, Gulfstream Park - 1700 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Salty3kQuality Road - Theycallmeladyluck, Dixie Union122
2. Tequilita3kUnion Rags - Sangrita, Mr. Greeley122
3. Jordan's Henny3kHenny Hughes - Sophiano, Rubiano122
Dále: Nonna Bella, Modacious, Conquest Sorceror, Spring Mist, Shezaprado
Výrok: 4 1/4 - 1 1/2 - krk - 2 3/4 - 19 - 2 - 4 1/4
Čas: 1:42.91
Majitel: Gary Barber, Baccari Racing Stables LLC & Chester Prince, Chovatel: Seclusive Farm LLC & Prince Farm LLC
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Joel Rosario

Pan American Stakes G2

1. duben, Gulfstream Park - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Sadler's Joy4hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformer117
2. Designed For War5rWar Front - Design For Life, Aptitude118
3. Patterson Cross4hArch - Storm Tracer, Pulpit117
Dále: Taghleeb, Reporting Star, Snag, Montclair (IRE), Mr. Maybe
Výrok: hlava - krk - 1 - 2 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 2 1/2
Čas: 2:26.89
Majitel a chovatel: Woodslane Farm LLC
Trenér: Thomas Albertrani, Jezdec: Julien Leparoux

Florida Derby G1

1. duben, Gulfstream Park - 1800 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Always Dreaming3hBodemeister - Above Perfection, In Excess122
2. State of Honor (CAN)3hTo Honor And Serve - State Cup, Elusive Quality122
3. Gunnevera3hDialed In - Unrbidled Rage, Unbridled122
Dále: Impressive Edge, Three Rules, Talk Logistics, Coleman Rocky, Unbridled Holiday, Charlie the Greek, Quinientos
Výrok: 5 - 1 1/2 - 1/2 - nos - 1 1/4 - 3/4 - 6 - 10 3/4 - 1
Čas: 1:47.47
Majitel: MeB Racing, Brooklyn Boyz Et Al, Chovatel: Santa Rosa Partners
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: John Velazquez

New Orleans Handicap G2

1. duben, Fair Grounds - 1800 metrů, čtyřletí a starší
1.Honorable Duty5vDistorted Humor - Mesmeric, A.P. Indy119
2. Breaking Lucky (CAN)5hLookin At Lucky - Shooting Party, Sky Classic118
3. Iron Fist5hTapit - Successful Outlook, Orientate117
Dále: Eagle, Hawaakom, Noble Bird, Mo Tom, International Star, Aglimpseofgabby
Výrok: krk - 5 - 3 - 3/4 - krk - 1/2 - 3/4 - 32
Čas: 1:48.35
Majitel: DARRS Inc., Chovatel: Juddmonte Farms Inc.
Trenér: Brendan Walsh, Jezdec: James Graham

Muniz Memorial Handicap G2

1. duben, Fair Grounds - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Enterprising6vElusive Quality - Indy Blaze, A.P. Indy119
2. Kasaqui (ARG)6hLasting Approval - Kemosheba, Alysheba118
3. Oscar Nominated4hKitten's Joy - Devine Actress, Theatrical119
Dále: Bullards Alley, One Mean Man, Special Ops, Blarp, Granny's Kitten, Roman Approval, Pumpkin Rumble, Sky Flight
Výrok: krk - nos - 1 - 1 - krk - 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 13
Čas: 1:48.41
Majitel: Maxis Stable, Chovatel: Glen Hill Farm
Trenér: Michael Maker, Jezdec: Tyler Gaffalione

Fair Grounds Oaks G2

1. duben, Fair Grounds - 1700 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Farrell3kMalibu Moon - Rebridled Dreams, Unbridled's Song122
2. Wicked Lick3kMaclean's Music - Here Music, Dehere122
3. Vexatious3kGiant's Causeway - Dream of Summer, Siberian Summer122
Dále: Daria's Angel, Corporate Queen, Queen Bernardina
Výrok: 3 1/4 - nos - 7 1/2 - 2 - 6
Čas: 1:43.67
Majitel a chovatel: Coffeepot Stables
Trenér: Wayne Catalano, Jezdec: Channing Hill

Louisiana Derby G2

1. duben, Fair Grounds - 1800 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Girvin3hTale of Ekati - Catch the Moon, Malibu Moon122
2. Patch3hUnion Rags - Windyindy, A.P. Indy122
3. Local Hero3hHard Spun - Liam's Dream, Saint Liam122
Dále: Hollywood Handsome, Sorry Erik, Senior Investment, Guest Suite, Hotfoot, Monaco
Výrok: 1 1/4 - 1 3/4 - nos - 2 1/2 - hlava - krk - 5 1/2 - 3/4
Čas: 1:49.77
Majitel: Brad Grady, Chovatel: Bob Austin & John Witte
Trenér: Joe Sharp, Jezdec: Brian Joseph Hernandez Jr.

Royal Heroine Stakes G2

8. duben, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Hillhouse High6kExchange Rate - Pleasant Laughter, Coronado's Quest121
2. Mokat4kUncle Mo - Flashy Frolic, Premiership122
3. Juno (BRZ)4kSetembro Chove - Irmadohomemra, Cadny Stripes120
Dále: Harmonize, Pretty Girl (ARG), Prize Exhibit, Lady Valeur (IRE)
Výrok: 1/2 - krk - 3/4 - 1/2 - 1 - 1 1/2
Čas: 1:33.61
Majitel: Golden Eagle Farm, Chovatel: Runnymede Farm Inc.
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: Corey Nakatani

Santa Anita Oaks G1

8. duben, Santa Anita - 1700 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Paradise Woods3kUnion Rags - Wild Forest, Forest Wildcat121
2. Abel Tasman3kQuality Road - Vargas Girl, Deputy Minister124
3. It Tiz Well3kArch - It Tiz, Tiznow121
Dále: Mopotism, Majestic Quality, Bernina Star, Princess Karen
Výrok: 11 3/4 - 2 1/4 - nos - 3 1/4 - 5 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:42.53
Majitel: Steven Sarkowsky, Martin J. Wygood & Pam Wygood, Chovatel: Herman Sarkowsky
Trenér: Richard Mandella, Jezdec: Flavien Prat

Santa Anita Derby G1

8. duben, Santa Anita - 1800 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Gormley3hMalibu Moon - Race to Urga, Bernstein124
2. Battle of Midway3hSmart Strike - Rigoletta, Concerto124
3. Royal Mo3hUncle Mo - Royal Irish Lass, Saint Ballado124
Dále: Reach the World, Iliad, Kimbear, Term of Art, Irish Freedom, Milton Freewater, Midnight Pleasure, So Conflated, American Anthem, Comma Sister
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 3 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1 - 1 3/4 - 29
Čas: 1:51.16
Majitel: Mr. & Mrs. Jerome S. Moss, Chovatel: Castleton Lyons & Kilboy Estate
Trenér: John Shirreffs, Jezdec: Victor Espinoza

Shakertown Stakes G2

8. duben, Keeneland - 1100 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Holding Gold4hLonhro - In the Gold, Golden Missile120
2. Green Mask6vMizzen Mast - Bonsai Beauty, Forestry120
3. Hogy8vOfflee Wild - Floy, Petionville120
Dále: Party Mocha, Justin Squared, Mongolian Saturday, Rainbow Heir, Element, Shakhimat (CAN)
Výrok: krk - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1 - 2 - 1/2
Čas: 1:02.29
Majitel: Live Oak Plantation, Chovatel: Live Oak Stud
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Joel Rosario

Madison Stakes G1

8. duben, Keeneland - 1400 metrů, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Paulassilverlining5kGhostzapper - Seeking the Silver, Grindstone118
2. Constellation4kBellamy Road - For Royalty, Not For Love123
3. Paid Up Subscriber5kCandy Ride - Shriek, Street Cry118
Dále: Mined And Magic, Kathballu, Wheatfield, High Ridge Road, Ponder Lea, Clothes Fall Off
Výrok: krk - 2 1/2 - 1 3/4 - nos - 1 1/4 - hlava - 1 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:23.68
Majitel: Juddmonte Farms Inc., Chovatel: Vince Scuderi
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose Ortiz

Ashland Stakes G1

8. duben, Keeneland - 1700 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Sailor's Valentine3kMizzen Mast - Sortilege, Tale of the Cat121
2. Daddy's Lil Darling3kScat Daddy - Miss Hot Salsa, Houston121
3. Someday Soon3kProud Citizen - Come Sunday, Repent121
Dále: Tapped, Summer Luck, Pretty City Dancer, Meanie Irenie, Elate
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 2 3/4 - 3 3/4 - daleko - PU
Čas: 1:45.54
Majitel: Semaphore Racing LLC & Homewrecker Racing LLC, Chovatel: Curtis C. Green
Trenér: Eddie Kenneally, Jezdec: Corey Lanerie

Blue Grass Stakes G2

8. duben, Keeneland - 1800 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Irap3hTiznow - Silken Cat, Storm Cat123
2. Practical Joke3hInto Mischief - Halo Humor, Distorted Humor123
3. McCraken3hGhostzapper - Ivory Empress, Seeking the Gold123
Dále: J Boys Echo, Tapwrit, It's Your Nickel, Wild Shot
Výrok: 3/4 - 3 - 2 1/2 - 5 1/4 - 2 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:50.39
Majitel: Reddam Racing LLC, Chovatel: Aaron & Marie Jones
Trenér: Doug O'Neill, Jezdec: Julien Leparoux

Carter Handicap G1

8. duben, Aqueduct - 1400 metrů, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Green Gratto7hHere's Zealous - Starship Smoker, Smokester116
2. Unified4hCandy Ride - Union City, Dixie Union120
3. Tommy MachoMacho Uno - Starstream, Awesome Again117
Dále: All Star Red, Ocean Knight, Spartiatis, King Kranz, Sassicaia, Awesome Banner
Výrok: krk - 1 1/4 - 1 1/2 - 4 1/2 - 2 1/2 - 3 1/2 - 8 1/4 - 3/4
Čas: 1:23.25
Majitel: Gaston Grant & Anthony Grant, Chovatel: Kaz Hill Farm
Trenér: Gaston Grant, Jezdec: Christopher DeCarlo

Wood Memorial Stakes G2

8. duben, Aqueduct - 1800 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Irish War Cry3hCurlin - Irish Sovereign, Polish Numbers123
2. Battalion Runner3hUnbridled's Song - Tamboz, Tapit123
3. Cloud Computing3hMaclean's Music - Quick Temper, A.P. Indy123
Dále: True Timber, Bonus Points, Glenrichment, Mo Town, Stretch's Stone
Výrok: 3 1/2 - 3 1/2 - 3 1/2 - 13 1/2 - 3/4 - 7 - 4 1/4
Čas: 1:50.91
Majitel a chovatel: Isabelle de Tomaso
Trenér: Graham Motion, Jezdec: Rajiv Maragh

Gazelle Stakes G2

8. duben, Aqueduct - 1800 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Miss Sky Warrior3kFirst Samurai - Sky Minister, Conquistador Cielo122
2. Lockdown3kFirst Defence - Rising Tornado, Storm Cat120
3. Full House3kDiscreetly Mine - Collegiate, Saarland115
Dále: Stay Fond, North End, Tiz Rae Anna, Rimanisempreforte, Yorkiepoo Princess, Aspen Hilltop
Výrok: 13 - 1 3/4 - 4 1/2 - 8 - 1/2 - 7 1/4 - 3/4 - 4 1/2
Čas: 1:51.71
Majitel: Arlene's Sun Star Stables, Chovatel: Arlene London
Trenér: Kelly Breen, Jezdec: Paco Lopez

Apple Blossom Handicap G1

14. duben, Oaklawn Park - 1700 metrů, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Stellar Wind5kCurlin - Evening Star, Malibu Moon122
2. Terra Promessa4kCurlin - Missile Bay, Yes It True118
3. StreamlineStraight Line - Love Handles, Sahm117
Dále: Tiger Moth, Divine Elegance, Durango
Výrok: 1 1/4 - 3 1/4 - 3 - krk - 4 3/4
Čas: 1:42.75
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Keswick Stables & Stonestreet Thoroughbred Holdings LLC
Trenér: John Sadler, Jezdec: Victor Espinoza

Maker's 46 Mile Stakes G1

14. duben, Keeneland - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.American Patriot4hWar Front - Life Well Lived, Tiznow118
2. Heart to Heart (CAN)6hEnglish Channel - Ask the Question, Silver Deputy118
3. Conquest Panthera5vKitten's Joy - Lastofthesummerwine, Sky Mesa118
Dále: Ballagh Rocks, Blacktype (FR), What a View, Western Reserve, Inspector Lynley, Bolo, Bondurant, Calculator
Výrok: krk - nos - krk - 1 1/2 - 1 - 1/2 - 1/2 - krk - 1 - 4
Čas: 1:34.70
Majitel a chovatel: Winstar Farm LLC
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Javier Castellano

Oaklawn Handicap G2

15. duben, Oaklawn Park - 1800 metrů, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Inside Straight4vSuper Saver - Dance Alexa, Southern Halo115
2. Domain's Rap9vCherokee Rap - Domain, Kris S115
3. Midnight Storm6hPioneerof the Nile - My Tina, Bertrando122
Dále: Madefromlucky, Goats Town, Texas Chrome, Cutacorner
Výrok: 2 - krk - 2 3/4 - krk - 10 1/4 - krk
Čas: 1:48.40
Majitel: Randy Howg, Chovatel: SF Bloodstock LLC
Trenér: Robertino Diodoro, Jezdec: Geovanni Franco

Jenny Wiley Stakes G1

15. duben, Keeneland - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Dickinson5kMedaglia d'Oro - Little Belle, A.P. Indy120
2. Lady Eli5kDivine Park - Sacre Coeur, Saint Ballado123
3. Quidura4kDubawi - Quetena, Acatenango118
Dále: Kitten's Roar, Goodyearforroses (IRE), Time And Motion, Illuminant, Catch a Glimpse
Výrok: hlava - 1 1/4 - nos - krk - 1 1/4 - 1 - hlava
Čas: 1:41.98
Majitel: Godolphin Racing LLC, Chovatel: Darley
Trenér: Kiaran McLaughlin, Jezdec: Paco Lopez

Arkansas Derby G1

16. duben, Oaklawn Park - 1800 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Classic Empire3hPioneerof the Nile - Sambuca Classica, Cat Thief122
2. Conquest Mo Money3hUncle Mo - Stirring, Seeking the Gold122
3. Lookin At Lee3hLookin At Lucky - Langara Lass, Langfuhr122
Dále: Sonneteer, Malagacy, Untrapped, Silver Dust, Rowdy the Warrior, Petrov, One Dreamy Dude, Grandpa's Dream, Rockin Rudy
Výrok: 1/2 - 1 - 1P2 - krk - 2 3/4 - krk - 3 1/2 - 1 1/2 - 6 1/2 - 3 1/4 - 13 1/2
Čas: 1:48.93
Majitel: John C. Oxley, Chovatel: Steven Nicholson & Brandi Nicholson
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Julien Leparoux

San Juan Capistrano Handicap G3

22. duben, Santa Anita - 2800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Inordinate5hHarlan's Holiday - Out of Reach, Warning122
2. Syntax (IRE)Haatef - African Moonlight, Halling122
3. Power FootPowerscourt - Madame Blackfoot, Black Minnaloushe122
Dále: Papacoolpapacool, Runasaurus Rex (CAN), Generoso (URU)
Výrok: 1/2 - 3/4 - 2 1/4 - 1 3/4 - 8 1/2
Čas: 2:50.51
Majitel: Paymaster Racing LLC, Chovatel: Juddmonte Farms LLC
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: Corey Nakatani

Elkhorn Stakes G2

22. duben, Keeneland - 2400 metrů, turf, dráha pružná, čtyřletí a starší
1.Itsinthepost (FR)5hAmerican Post - Sakkara Star, Mozart120
2. Charming Kitten7hKitten's Joy - Iteration, Wild Again118
3. Bigger Picture6vBadge of Silver - Glory Dancer, Honour And Glory118
Dále: Danish Dynaformer (CAN), Red Rifle, Bullards Alley, Chocolate Ride, Interpol (CAN)
Výrok: 1 1/4 - krk - krk - 5 1/4 - 1 1/4 - 1 1/2 - krk
Čas: 2:31.22
Majitel: Red Baron's Barn LLC, Chovatel: J. Leaunes
Trenér: Jeff Mullins, Jezdec: Tyler Baze

Charles Town Classic Stakes G2

22. duben, Charles Town - 1800 metrů, dráha rozbředlá, čtyřletí a starší
1.Imperative7vBernardini - Call Her, Caller I.D.118
2. Matt King Coal4hCool Coal Man - Donna Marie, Came Home118
3. War Story5vNorthern Afleet - Belle Watling, Pulpit118
Dále: Bodhisattva, Stanford, Sunny Ridge, Gangster, Cautious Giant
Výrok: krk - krk - 3 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 16
Čas: 1:53.05
Majitel: Loooch Racing Stables Inc. & Imaginary Stables, Chovatel: Glencrest Farm LLC & Darley
Trenér: Robert Hess Jr., Jezdec: Javier Castellano

Californian Stakes G2

23. duben, Santa Anita - 1800 metrů, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Collected4hCity Zip - Helena Bay, Johannesburg122
2. Follow Me Crev5vQuality Road - Vicki Vallencourt, Regal Classic122
3. Prospect Park5hTapit - Quiet Romance, Bertrando122
Dále: Texas Ryano, Prime Attraction
Výrok: 3 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 14 1/2
Čas: 1:47.73
Majitel: Speedway Stable LLC, Chovatel: Runnymede Farm Inc. & Peter J. Callahan
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Martin Garcia

La Troienne Stakes G1

5. květen, Churchill Downs - 1700 metrů, dráha rozbředlá, čtyřleté a starší klisny
1.Big World4kCustom For Carlos - Tensas Wedding Joy, Broken Vow118
2. Romantic Vision5kLemon Drop Kid - Perfect For You, Giant's Causeway118
3. StreamlineStraight Line - Love Handles, Sahm120
Dále: Paid Up Subscriber, Factory of Faith, Eskenformoney, Impasse, Go Maggie Go
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 5 - 3 1/2 - 1 1/4 - 14 1/2
Čas: 1:44.91
Majitel: Maggi Moss, Chovatel: Curt Leake & Elm Tree Farm LLC
Trenér: Thomas Amoss, Jezdec: Florent Geroux

Alysheba Stakes G2

5. květen, Churchill Downs - 1700 metrů, dráha rozbředlá, čtyřletí a starší
1.Bird Song4hUnbridled's Song - Bird Town, Cape Town118
2. Honorable Duty5vDistorted Humor - Mesmeric, A.P. Indy120
3. International Star5hFusaichi Pegasus - Parlez, French Deputy118
Dále: American Freedom, Breaking Lucky (CAN), December Seven, Noble Bird, Behesht (FR), El Huerfano, Fish Trappe Road
Výrok: 1 1/2 - 1 - 1 1/4 - 6 1/4 - 1 1/2 - 2 - 1 3/4 - 2 1/4 - 3 3/4
Čas: 1:44.34
Majitel a chovatel: Marylou Whitney Stables LLC
Trenér: Ian Wilkes, Jezdec: Julien Leparoux

Eight Belles Stakes G2

5. květen, Churchill Downs - 1400 metrů, dráha rozbředlá, tříleté klisny
1.Benner Island3kSpeightstown - Spacy Tracy, Awesome Again118
2. Union Strike3kUnion Rags - Classic Strike, Smart Strike118
3. Laney3kShackleford - Croon, Indian Charlie118
Dále: Golden Mischief, Pretty City Dancer, Gris Gris, China Grove, Cajun Delta Dawn, Let It Ride Mom, Florida Fabulous, Ghalia, What What What, Lovely Bernadette, I'mluckysgirl
Výrok: hlava - 1 1/2 - 2 1/4 - 2 - 1 - 2 - 4 1/4 - hlava - 1 3/4 - krk - 3/4 - 10 1/4 - 34
Čas: 1:24.28
Majitel: Shortleaf Stable Inc., Chovatel: Mercedes Stables LLC
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Javier Castellano

Kentucky Oaks G1

5. květen, Churchill Downs - 1800 metrů, dráha rozbředlá, tříleté klisny
1.Abel Tasman3kQuality Road - Vargas Girl, Deputy Minister121
2. Daddy's Lil Darling3kScat Daddy - Miss Hot Salsa, Houston121
3. Lockdown3kFirst Defence - Rising Tornado, Storm Cat121
Dále: Vexatious, Salty, Sailor's Valentine, Tequilita, Miss Sky Warrior, Ever So Clever, Mopotism, Paradise Woods, Jordan's Henny, Wicked Lick, Farrell
Výrok: 1 1/4 - 1 - 1/2 - 1 1/4 - 5 - krk - 1 1/2 - 2 3/4 - 6 1/4 - 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 26
Čas: 1:51.62
Majitel: China Horse Club & Clearsky Farm, Chovatel: Clearsky Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Humana Distaff Stakes G1

6. květen, Churchill Downs - 1400 metrů, dráha rozbředlá, čtyřleté a starší klisny
1.Paulassilverlining5kGhostzapper - Seeking the Silver, Grindstone123
2. Finest CityCity Zip - Be Envied, Lemon Drop Kid123
3. Carina MiaMalibu Moon - Miss Simpatia, Southern Halo118
Dále: Sweetgrass, Lightstream, Mines And Magic, Super Humor (CAN)
Výrok: krk - 3/4 - 3 - 1 - 3 3/4 - 3/4
Čas: 1:23.68
Majitel: Juddmonte Farms Inc., Chovatel: Vince Scuderi
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose Ortiz

Churchill Distaff Turf Mile Stakes G2

6. květen, Churchill Downs - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Roca Rojo (IRE)5kStrategic Prince - Lucy Diamonds, Orpen118
2. Believe In Bertie4kLangfuhr - Saint Bertie, Street Cry118
3. Linda4kScat Daddy - Beautiful Noise, Sunny's Halo120
Dále: Mississippi Delta, Prize Exhibit, Hillhouse High, Harmonize
Výrok: hlava - 3 1/4 - krk - 4 3/4 - hlava - 2 3/4
Čas: 1:37.55
Majitel: Sheep Pond Partners, Newport Stables LLC & Bradley T'Breds, Chovatel: Mr. Tommy Murphy
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Florent Geroux

American Turf Stakes G2

6. květen, Churchill Downs - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Arklow3hArch - Unbridled Empire, Empire Maker118
2. Good Samaritain3hHarlan's Holiday, Pull Dancer, Pulpit123
3. Big Score3hMr. Big - Not Unusual, Unusual Heat120
Dále: Conquest Fahrenheit, Parlor, Ritzy A.P., Made You Look, Holiday Stone, Kitten's Cat, Oscar Performance
Výrok: 1 - hlava - 3 - 2 - 1 - 3 3/4 - 1/2 - 3 1/4 - 1/2
Čas: 1:44.64
Majitel: Donegal Racing, Chovatel: John R. Penn & Frank Penn
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Mike Smith

Churchill Downs Stakes G2

6. květen, Churchill Downs - 1400 metrů, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Limousine Liberal5vSuccessful Appeal - Gift of Gab, In Excess118
2. Awesome Slew4hAwesome Again - Slewfoundmoney, Seeking the Gold118
3. Tom's Ready4hMore Than Ready - Goodbye Stranger, Broad Brush118
Dále: Solid Wager, The Truth Or Else, Clearly Now, Denman's Call, Schivarelli, Chief of Staff, Apprehender, El Kabeir, Bluegrass Singer, Masochistic, Forevamo
Výrok: hlava - 3/4 - hlava - 2 - hlava - krk - 1 1/2 - nos - 1 - 3 1/2 - 3 1/2 - 2 3/4 - 2 1/2
Čas: 1:23.22
Majitel: Katherine G. Bali, Chovatel: Mike & Katherine Bali
Trenér: Ben Colebrook, Jezdec: Jose Ortiz

Woodford Reserve Turf Classic Stakes G1

6. květen, Churchill Downs - 1 1/18 miles, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Divisidero5hKitten's Joy - Madame du Lac, Lemon Drop Kid120
2. Beach PatrolLemon Drop Kid - Bashful Bertie, Quiet American120
3. Oscar NominatedKitten's Joy - Devine Actress, Theatrical118
Dále: Kasaqui (ARG), Bal a Bali (BRZ), Enterprising, Ballagh Rocks, Conquest Panthera, Kaigun (CAN), Flatlined, Can'thelpbelieving (IRE)
Výrok: 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - krk - 2 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - krk - 8 1/4
Čas: 1:52.48
Majitel: Gunpowder Farms LLC, Chovatel: Hinkle Farms
Trenér: William Bradley, Jezdec: Julien Leparoux

Kentucky Derby G1

6. květen, Churchill Downs - 2000 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Always Dreaming3hBodemeister - Above Perfection, In Excess126
2. Lookin At Lee3hLookin At Lucky - Langara Lass, Langfuhr126
3. Battle of Midway3hSmart Strike - Rigoletta, Concerto126
Dále: Classic Empire, Practical Joke, Tapwrit, Gunnevera, McCraken, Gormley, Irish War Cry, Hence, Untrapped, Girvin, Patch, J Boys Echo, Sonneteer, Fast And Accurate, Irap, State of Honor (CAN), Thunder Snow
Výrok: 2 3/4 - 5 - 1 - 3/4 - 3/4 - 3 - hlava - 1 - 2 1/4 - 2 - 3/4 - hlava - 1 1/2 - 2 - 3 1/4 - 2 1/2 - 12 - 5 - PU
Čas: 2:03.59
Majitel: MeB Racing, Brooklyn Boyz Et Al, Chovatel: Santa Rosa Partners
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: John Velazquez

Sheepshead Bay Stakes G2

6. květen, Belmont Park - 2200 metrů, turf, dráha pružná, čtyřleté a starší klisny
1.Sea Calisi (FR)5kYoumzain - Triclaria, Surumu120
2. Suffused5kChamps Elysees - Scuffle, Daylami120
3. Apple Betty (IRE)4kGalileo - Absolutelyfabulous, Mozart116
Dále: Achnaha (IRE), Zipessa, Voila La Victoire (IRE)
Výrok: 2 1/2 - 10 3/4 - 2 1/4 - 3 - 15
Čas: 2:16.83
Majitel: Martin S. Schwartz, Breeder. Derek Bloodstock
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Man o'War Stakes G1

13. květen, Belmont Park - 2200 metrů, turf, dráha pružná, čtyřletí a starší
1.Zhukova (IRE)5kFastnet Rock - Nightime, Galileo114
2. Taghleeb6hHard Spun - Judhoor, Alhaarth121
3. Sadler's Joy4hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformer117
Dále: Charming Kitten, Wake Forest (GER)
Výrok: 6 - nos - 3/4 - 6 1/2
Čas: 2:25.31
Majitel: John D. Murrell, Chovatel: Mrs. C.L. Weld
Trenér: Dermot Weld, Jezdec: John Velazquez

Ruffian Stakes G2

13. květen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rozbředlá, čtyřleté a starší klisny
1.Highway Star4kGirolamo - Stolen Star, Cat Thief123
2. Bar of Gold5kMedaglia d'Oro - Khancourd Kid, Lemon Drop Kid123
3. High Ridge Road5kQuality Road - Detect, Devil's Bag123
Dále: Verve's Tale, Indulgent
Výrok: 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:39.05
Majitel a chovatel: Chester & Mary Broman Sr.
Trenér: Rodrigo Ubillo, Jezdec: Angel Arroyo

Black-Eyed Susan Stakes G2

19. květen, Pimlico - 1800 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí
1.Actress3kTapit - Milwaukee Appeal, Milwaukee Brew116
2. Lights of Medina3kEskendereya - Medina Thunder, Thunder Gulch118
3. Corporate Queen3kColonel John - Executive Vision, Vision And Verse116
Dále: Torrent, Moana, Tapa Tapa Tapa, Shimmering Aspen, Summer Luck, Dancing Rags, Yorkiepoo PRincess, Full House
Výrok: hlava - 2 - 1 1/2 - 1 3/4 - 3 3/4 - 1 3/4 - 3/4 - 5 1/4 - 8 1/2 - 15
Čas: 1:51.87
Majitel a chovatel: Gary L. & Mary E. West
Trenér: Jason Servis, Jezdec: Nik Juarez

Dixie Stakes G2

20. květen, Pimlico - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.World Approval5vNorthern Afleet - Win Approval, With Approval118
2. Projected (GB)5vShowcasing - Deliberate, King's Best118
3. Blacktype (FR)6vDunkerque - Theorie, Anabaa118
Dále: Catapult, Talk Show Man, One Mean Man, Security Risk, Conquest Typhoon, Top of Mind, Ring Weekend
Výrok: 2 1/4 - 2 1/4 - 1 1/4 - 2 3/4 - nos - krk - krk - 1/2 - 1/2
Čas: 1:43.15
Majitel: Live Oak Plantation, Chovatel: Live Oak Stud
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Julien Leparoux

Preakness Stakes G1

20. květen, Pimlico - 1900 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Cloud Computing3hMaclean's Music - Quick Temper, A.P. Indy126
2. Classic Empire3hPioneerof the Nile - Sambuca Classica, Cat Thief126
3. Senior Investment3hDiscreetly Mine - Plaid, Deputy commander126
Dále: Lookin At Lee, Gunnevera, Multiplier, Conquest Mo Money, Always Dreaming, Hence, Term of Art
Výrok: hlava - 4 3/4 - 1/2 - nos - krk - 3/4 - 7 1/2 - 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:55.98
Majitel: Klaravich Stables Inc & William H. Lawrence, Chovatel: Hill 'N' Dale Equine Holdsings Inc & Stretch Run Ventures LLC
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Kona Gold Stakes G2

21. květen, Santa Anita - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Ransom the Moon (CAN)5hMalibu Moon - Count to Three, Red Ransom122
2. Moe Candy5hCandy Ride - Spooky Minister, Deputy Minister122
3. Lord Simba4hDiscreet Cat - A.P. Cindy, A.P. Indy122
Dále: Kobe's Back, Calculator, Eastwood, Kentuckian, Touched By Autism
Výrok: 2 1/4 - 1/2 - 3 3/4 - 1 - 2 1/4 - 1 1/2 - krk
Čas: 1:15.12
Majitel: Agave Racing Stable & Jeffry Wilke, Chovatel: Sam-Son Farm
Trenér: Philip D'Amato, Jezdec: Flavien Prat

Gamely Stakes G1

27. květen, Santa Anita - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Lady Eli5kDivine Park - Sacre Coeur, Saint Ballado124
2. Goodyearforroses (IRE)5kAzamour - Guilla, Galileo122
3. Avenge5kWar Front - Lerici, Woodman124
Dále: Mokat, Pretty Girl (ARG)
Výrok: 1/2 - 3 1/4 - 1/2 - nos
Čas: 1:45.29
Majitel: Sheep Pond Partners, Chovatel: Runnymede Farm Inc & Catesby W. Clay
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Monrovia Stakes G2

27. květen, Santa Anita - 1300 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Illuminant5kQuality Road - Sparkling Number, Polish Numbers124
2. Coniah4kHarlington - Pretti Woman, Lord at War122
3. Anita Parnter (IRE)5kMajestic Warrior - Offbeat Fashion, Rock of Gibraltar122
Dále: Juno (BRZ), Enola Gray, Watch This Cat, Paquita Coqueta (CHI), Swift Lady
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 4 1/4 - 5 1/4 - 6 1/4
Čas: 1:12.13
Majitel: Eclipse T'Bred Partners, Head of Plains Partners & SF Racing, Chovatel: Sycamore Hall Farm Llc
Trenér: Michael McCarthy, Jezdec: Flavien Prat

Gold Cup at Santa Anita Stakes G1

28. květen, Santa Anita - 2000 metrů, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Cupid4hTapit - Pretty N Smart, Beau Genius124
2. Follow Me Crev5vQuality Road - Vicki Vallencourt, Regal Classic122
3. Hard Aces7hHard Spun - All in With Aces, Quiet American122
Dále: Midnight Storm, American Freedom, Big John B, Prime Attraction
Výrok: 3 1/4 - 2 3/4 - nos - 2 1/4 - 2 1/2 - 6
Čas: 2:00.89
Majitel: Michael Tabor & Mrs. John Magnier & Derrick Smith, Chovatel: JKG Thoroughbreds Llc
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Rafael Bejarano

Charles Whittingham Stakes G2

28. květen, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Ashleyluvssugar6vGame Plan - Ashley's Folly, Urgent Request124
2. Frank Conversation4hQuality Road - Rushen Heat, Unusual Heat124
3. Syntax (IRE)5hHaatef - African Moonlight, Halling122
Dále: Liam the Charmer, Itsinthepost (FR), Texas Ryano, Up With the Birds (CAN), Patentar (FR), Prince of Arabia, A Red Tie Day
Výrok: 1/2 - hlava - nos - 1/2 - krk - 1- krk - 3 1/4 - 4 1/4
Čas: 1:58.49
Majitel: Sharon Alesia, Bran Jam Stable & Ciaglia Racing LLC, Chovatel: Estate of Alesia, Bran Jam Stables & Ciaglia Racing LLC
Trenér: Peter Eurton, Jezdec: Gary Stevens

Shoemaker Mile Stakes G1

3. červen, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Bal a Bali (BRZ)7hPut It Back - In My Side, Clackson126
2. Farhaan8hJazil - Alshadiyah, Danzig122
3. Heart to Heart (CAN)6hEnglish Channel - Ask the Question, Silver Deputy122
Dále: Free Rose, Gangster, Bolo, What a View
Výrok: 3/4 - nos - 1 1/4 - 1 1/2 - 4 3/4 - 5 1/4
Čas: 1:32.22
Majitel: Calumet Farm, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: Richard Mandella, Jezdec: Mike Smith

Beholder Stakes G1

4. červen, Santa Anita - 1600 metrů, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Stellar Wind5kCurlin - Evening Star, Malibu Moon126
2. Vale Dori (ARG)5kAsiatic Boy - Valerina, Halo Sunshine126
3. Finest City5kCity Zip - Be Envied, Lemon Drop Kid122
Dále:
Výrok: krk - 4 3/4
Čas: 1:36.14
Majitel: Hronis Racing LLC, Breedr: Keswick Stables & Stonestreet Thoroughbred Holdings LLC
Trenér: John Sadler, Jezdec: Victor Espinoza

Penn Mile Stakes G2

4. červen, Penn National - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Frostmourne3hSpeightstown - Leaning Tower, Theatrical122
2. Big Score3hMr. Big - Not Unusual, Unusual Heat122
3. Cistron3hThe Factor - Major Allie, Officer118
Dále: Mo Maverick, Holiday Stone, Bronson, Time to Travel (CAN), Bonus Points, Prize Fight
Výrok: 1 1/4 - 1 1/2 - 1 - nos - hlava - 1 - 1/2 - 8
Čas: 1:35.04
Majitel a chovatel: Green Lantern Stables LLC
Trenér: Christophe Clement, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

True North Stakes G2

9. červen, Belmont Park - 1200 metrů, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Roy H5vMore Than Ready - Elusive Diva, Elusive Quality120
2. Stallwalkin Dude7vCity Place - Chelle Spendabuck, Dare And Go124
3. Whitmore4vPleasantly Perfect - Melody's Spirit, Scat Daddy124
Dále: Fellowship, Green Gratto, Holy Boss, Noholdingback Bear, Chief Lion
Výrok: 2 1/2 - 3 3/4 - 1 1/2 - krk - nos - 2 3/4 - 2 1/4
Čas: 1:08.59
Majitel: Gary Hartunian, Chovatel: Ramona S. Bass Llc
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Paco Lopez

New York Stakes G2

9. červen, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Hawksmoor (IRE)4kAzamour - Bridal Dance, Danehill Dancer119
2. Quidura (GB)4kDubawi - Quetena, Acatenango119
3. Kitten's Roar5kKitten's Joy - Bambolina, War Chant119
Dále: Sea Calisi (FR), Suffused (GB), Dacita (CHI), Apple Betty (IRE), Summersault
Výrok: 1 - 1 1/2 - 3/4 - nos - krk - 3/4 - krk
Čas: 2:01.18
Majitel: Lael Stable, Chovatel: Tenuta Genzianella
Trenér: Arnaud Delacour, Jezdec: Julien Leparoux

Brooklyn Invitational Stakes G2

10. červen, Belmont Park - 2400 metrů, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.War Story5vNorthern Afleet - Belle Watling, Pulpit115
2. Sunny Ridge4vHoly Bull - Lignum Vitae, Songandaprayer119
3. Tu Brutus (CHI)5hScat Daddy - Bresca, Seeker's Reward117
Dále: Governor Malibu, Doyouknowsomething, Behesht (FR)
Výrok: 2 1/2 - 2 - 2 - 7 3/4 - 14 1/2
Čas: 2:31.02
Majitel: Loooch Racing Stables Inc, Glenn K. Ellis & Imaginary Stables, Chovatel: Jack Swain III
Trenér: Jorge Navarro, Jezdec: Javier Castellano

Acorn Stakes G1

10. červen, Belmont Park - 1600 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Abel Tasman3kQuality Road - Vargas Girl, Deputy Minister123
2. Salty3kQuality Road - Theycallmeladyluck, Dixie Union121
3. Benner Island3kSpeightstown - Spacy Tracy, Awesome Again121
Dále: Sweet Loretta, Union Strike, Nikki My Darling, Florida Fabulous
Výrok: 1 - 4 1/2 - 2 1/2 - 11 - 14 1/2 - 3 1/2
Čas: 1:35.37
Majitel: China Horse Club & Clearsky Farm, Chovatel: Clearsky Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Ogden Phipps Stakes G1

10. červen, Belmont Park - 1700 metrů, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Songbird4kMedaglia d'Oro - Ivanavinalot, West Acre123
2. Paid Up Subscriber5kCandy Ride - Shriek, Street Cry117
3. Highway Star4kGirolamo - Stolen Star, Cat Thief119
Dále: Carina Mia, Verve's Tale, Factory of Faith, Bar of Gold
Výrok: 1 - 2 1/2 - 3/4 - 1 - 3 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:42.24
Majitel: Fox Hill Farms Inc, Chovatel: John Antonelli
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Mike Smith

Woody Stephens Stakes G2

10. červen, Belmont Park - 1400 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.American Anthem3hBodemeister - Indy's Windy, A.P. Indy123
2. Giuseppe the Great3hLookin At Lucky - Shawnee Moon, Forestry115
3. Recruiting Ready3hAlgorithms - Need, Strong Hope121
Dále: Petrov, Long Haul Bay, Gold For the King, Wild Shot, Hard Scramble, Blessed Halo, Classic Rock, The Money Monster
Výrok: 3 1/4 - 2 1/2 - 1 - 3/4 - 2 1/2 - 6 1/4 - 4 1/2 - 10 3/4 - 1 3/4 - krk
Čas: 1:22.14
Majitel: Winstar Farm Llc, China Horse Club International Ltd Et Al, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Just a Game Stakes G1

10. červen, Belmont Park - 1600 metrů, turf, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Antonoe4kFirst Defence - Ixora, Dynaformer113
2. Sassy Little Lila4kArtie Schiller - Sharp Apple, Diesis113
3. Dickinson5kMedaglia d'Oro - Little Belle, A.P. Indy121
Dále: Harmonize, Celestine, Prize Exhibit (GB), Roca Rojo (IRE)
Výrok: 3/4 - nos - 3 1/2 - hlava - 1 - 1 1/4
Čas: 1:32.12
Majitel: Juddmonte Farms Inc., Chovatel: Millsec Ltd
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Metropolitan Handicap G1

10. červen, Belmont Park - 1600 metrů, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Mor Spirit4rEskendereya - I'm a Dixie Girl, Dixie Union120
2. Sharp Azteca4hFreud - So Sharp, Saint Liam122
3. Tommy Macho5hMacho Uno - Starstream, Awesome Again116
Dále: Awesome Slew, Economic Model, Rally Cry, Tom's Ready, Solid Wager, Virtual Machine, Denman's Call, Mohaymen, Inside Straight
Výrok: 6 1/4 - 3 1/4 - 1 - 1 3/4 - 3 1/4 - nos - 3/4 - 2 1/4 - 1/2 - nos - 6 1/4
Čas: 1:33.71
Majitel: Michael Lund Petersen, Chovatel: Elkstone Group LLC
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Manhattan Stakes G1

10. červen, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Ascend5vCandy Ride - Ghost Dancing, Silver Ghost114
2. Time Test (GB)5hDubawi - Passage of Time, Dansili116
3. Sadler's Joy4hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformer118
Dále: Beach Patrol, World Approval, Divisidero, Potemkin (GER), Applicator, Wake Forest (GER)
Výrok: 1 1/4 - krk - hlava - nos - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:59.97
Majitel: Stone Farm & Madaket Stables Llc, Chovatel: Stone Farm
Trenér: Graham Motion, Jezdec: Jose Ortiz

Belmont Stakes G1

10. červen, Belmont Park - 2400 metrů, dráha rychlá, tříletí
1.Tapwrit3hTapit - Appealing Zophie, Successful Appeal126
2. Irish War Cry3hCurlin - Irish Sovereign, Polish Numbers126
3. Patch3hUnion Rags - Windyindy, A.P. Indy126
Dále: Gormley, Senior Investment, Twisted Tom, Lookin At Lee, Meantime, J Boys Echo, Multiplier, Hollywood Handsome
Výrok: 2 - 5 3/4 - 4 1/4 - 7 3/4 - 8 - 1/2 - krk - 1/2 - 18 1/4 - PU
Čas: 2:30.02
Majitel: Bridlewood Farm, Eclipse T'Bred Partners & Robert V. Lapenta, Chovatel: My Meadowview Llc
Trenér:

Honeymoon Stakes G2

17. červen, Santa Anita - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Sircat Sally3kSurf Cat - Sister Sally, In Excess122
2. Beau Recall (IRE)3kSir Prancealot - Greta d'Argent, Great Commotion120
3. Pacific Wind3kCurlin - Shag, Dixieland Band120
Dále: Zaffinah (IRE), La Force (GER), Tap It All
Výrok: krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 7 - 1/2
Čas: 1:46.92
Majitel a chovatel: Joe Turner
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Mike Smith

Summertime Oaks G2

18. červen, Santa Anita - 1700 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Faypien3kGhostzapper - Mighty Eros, Freud120
2. Mopotism3kUncle Mo - Peppy Rafaela, Bernardini120
3. Spooky Woods3kGhostzapper - Winter Forest, Forestry120
Dále: Majestic Quality, It Tiz Well, Sheza Chattykat, Goseecal, Noted And Quoted
Výrok: hlava - 1/2 - 1 - 1 - 7 1/4 - 3/4 - 8 1/4
Čas: 1:43.17
Majitel: Baoma Corporation, Chovatel: Off the Hook LLC
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Rafael Bejarano

Wise Dan Stakes G2

18. červen, Churchill Downs - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Kasaqui (ARG)7hLasting Approval - Kemosheba, Alysheba121
2. Chocolate Ride7vCandy Ride - Heatherdoesntbluff, Old Trieste121
3. Conquest Panthera5vKitten's Joy - Lastofthesummerwine, Sky Mesa121
Dále: Bondurant, Blofeld, Pleuven (FR), Thatcher Street, Security Risk
Výrok: 2 3/4 - 1 1/4 - hlava - 2 - nos - 1 - 2 3/4
Čas: 1:40.26
Majitel: Wimborne Farm, Chovatel: Haras San Francisco de Pilar
Trenér: Ignacio Correas IV, Jezdec: James Graham

Fleur de Lis Handicap G2

18. červen, Churchill Downs - 1800 metrů, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Forever Unbridled5kUnbridled's Song - Lemons Forever, Lemon Drop Kid123
2. Apologynotaccepted6kFusaichi Pegasus - Withmom'sapproval, With Approval117
3. Carrumba5vBernardini - Castanet, El Prado117
Dále: Big World, Tiger Moth, Weep No More, Walkabout, Romantic Mission
Výrok: 1 3/4 - 3 1/2 - hlava - 2 1/4 - krk - 2 1/4 - 7 1/4
Čas: 1:49.94
Majitel a chovatel: Charles E. Fipke
Trenér: Dallas Stewart, Jezdec: Joel Rosario

Stephen Foster Handicap G1

18. červen, Churchill Downs - 1800 metrů, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Gun Runner4hCandy Ride - Quiet Giant, Giant's Causeway124
2. Honorable Duty5vDistorted Humor - Mesmeric, A.P. Indy119
3. Breaking Lucky (CAN)5hLookin At Lucky - Shooting Party, Sky Classic117
Dále: Hawaakom, Stanford, Texas Chrome, Mo Tom, Bird Song
Výrok: 7 - 1 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 4 3/4 - 2 - 2 3/4
Čas: 1:47.56
Majitel: Winchell Thoroughbreds LLC & Three Chimneys Farm, Chovatel: Besilu Stables LLC
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Florent Geroux

San Carlos Stakes G2

1. červenec, Santa Anita - 1400 metrů, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Danzing Candy4hTwirling Candy - Talking And Singing, Songandaprayer122
2. Ransom the Moon (CAN)5hMalibu Moon - Count to Three, Red Ransom126
3. Kobe's Back6hFlatter - Well, Well Decorated122
Dále: Coastline, Cool Cowboy
Výrok: krk - 6 1/2 - 1 1/4 - 9 1/4
Čas: 1:21.17
Majitel: Halo Farms, Jim Bashor & Diane Bashor, Chovatel: Halo Farms
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

United Nations Stakes G1

1. červenec, Santa Anita - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Bigger Picture6vBadge of Silver - Glory Dancer, Honour And Glory118
2. Can'thelpbelieving (IRE)6vDuke of Marmalade - Embark, Soviet Star118
3. Beach Patrol4hLemon Drop Kid - Bashful Bertie, Quiet American118
Dále: Lucky Lindy (CAN), Itsinthepost (FR), Closing Bell, Oscar Nominated, Liam the Charmer, Messi (GER)
Výrok: hlava - 1 3/4 - hlava - krk - nos - 2 1/4 - hlava - 2 1/4
Čas: 2:10.81
Majitel: Three Diamonds Farm, Chovatel: Kenneth L. Ramsey & Sarah K. Ramsey
Trenér: Michael J. Maker, Jezdec: Joe Bravo

Princess Rooney Stakes G1

1. červenec, Gulfstream Park - 1400 metrů, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Curlin's Approval4kCurlin - Withmom'sapproval, With Approval123
2. Distinta5kSummer Bird - Miss Kitty, Storm Cat123
3. Lightstream4kHarlan's Holiday - North Beach, Arch119
Dále: Dearest, Birdatthewire, Wheatfield, Kinsley Kisses, Patriotic Diamond, Money Or Love, More Than a Party, Concealedwithakiss
Výrok: 4 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3 - 2 1/4 - 2 1/4 - 5 - 1 3/4 - 2 3/4
Čas: 1:21.68
Majitel: Bridlewood Farm, Alter's Racing Stable Inc, Chovatel: Happy Alter
Trenér: Martin D. Wolfson, Jezdec: Luis Saez

Mother Goose Stakes G2

1. červenec, Belmont Park - 1700 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Unchained Melody3kSmart Strike - Love Match, Partner's Hero121
2. Lockdown3kFirst Defence - Rising Tornado, Storm Cat121
3. Moana3kUncle Mo - Dixietwostepper, More Than Ready121
Dále: My Miss Tapit, Vexatious, Lights of Medina, Spanish Harlem
Výrok: 3 - 6 1/2 - hlava - krk - 5 1/2 - 3 3/4
Čas: 1:42.45
Majitel: Hidden Brook Farm & Hare Forest Farm, Chovatel: Hare Forest Farm Ltd
Trenér: Brian Lynch, Jezdec: Joel Rosario

Belmont Sprint Championship Stakes G2

8. červenec, Belmont Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Mind Your Biscuits4hPosse - Jazzmane, Toccet124
2. Awesome Slew4hAwesome Again - Slewfoundmoney, Seeking the Gold120
3. Tommy Macho5hMacho Uno - Starstream, Awesome Again120
Dále: Stallwalkin' Dude, Green Gratto, Fellowship, Unified
Výrok: 3 1/2 - 1 - 4 3/4 _ 3/4 - 6 3/4 - 5 3/4
Čas: 1:21.84
Majitel: J. Stables, Head of Plains Partners LLC Et Al, Chovatel: Jumping Jack Racing Llc
Trenér: Chad Summers, Jezdec: Joel Rosario

Belmont Oaks Invitational Stakes G1

8. červenec, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.New Money Honey3kMedaglia d'Oro - Weekend Whim, Distorted Humor121
2. Sistercharlie (IRE)3kMyboycharlie - Starlet's Sister, Galileo121
3. Uni (GB)3kMore Than Ready - Unaided, Dansili121
Dále: Daddy's Lil Darling, Grizzel (IRE), Beau Recall (IRE), Coasted, Journey Home, Violet Blue, Dynatail, Key to My Heart (IRE)
Výrok: krk - 1 3/4 - 1/2 - 3/4 - hlava - 1 1/4 - 1 - 2 - 5 - 8 1/4
Čas: 1:59.89
Majitel: e Five Racing Thoroughbreds, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Suburban Handicap G2

8. červenec, Belmont Park - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Keen Ice5hCurlin - Medomak, Awesome Again117
2. Shaman Ghost (CAN)5hGhostzapper - Getback Time, Gilded Time123
3. Follow Me Crev5vQuality Road - Vicki Vallencourt, Regal Classic117
Dále: Watershed, Matt King Coal
Výrok: 3 - 3 - hlava - 3 3/4
Čas: 2:02.02
Majitel: Donegal Racing & Calumer Farm, Chovatel: Glencrest Farm
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Jose L. Ortiz

Belmont Derby Invitational Stakes G1

8. červenec, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Oscar Performance3rKitten's Joy - Devine Actress, Theatrical122
2. Called to the Bar (IRE)3vHenrythenavigator - Perfect Hedge, Unfuwain122
3. Homesman3hWar Front - My Annette, Red Ransom122
Dále: Good Samaritan, Yoshida (JPN), Makarius, Whitecliffsofdover, Big Score, Ticonderoga, Senior Investment, Arklow
Výrok: 2 - 3/4 - krk - 1 1/4 - hlava - 2 1/2 - hlava - nos - 5 3/4 - 1
Čas: 2:00.25
Majitel: Amerman Racing Stables LLC, Chovatel: Mrs. Jerry Amerman
Trenér: Brian Lynch, Jezdec: Jose L. Ortiz

Great Lady M Stakes G2

9. červenec, Los Alamitos - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Skye Diamonds4kFirst Dude - Exonerated, Johannesburg119
2. Constellation4kBellamy Road - For Royalty, Not For Love121
3. Finest City5kCity Zip - Be Envied, Lemon Drop Kid121
Dále: Pretty N Cool, Cuddle Alert
Výrok: 2 1/2 - 2 1/4 - 1 - 1 1/2
Čas: 1:14.79
Majitel: Tom Acker, Allen Racing LLC & Bloom Racing Stables LLC, Chovatel: Dizney Double Diamond LLC
Trenér: Bill Spawr, Jezdec: Tiago Josue Pereira

Delaware Handicap G1

15. červenec, Delaware Park - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Songbird4kMedaglia d'Oro - Ivanavinalot, West Acre124
2. Martini Glass4kKitalpha - Glassy, Run Softly116
3. Line of Best Fit (CAN)7kTrajectory - Dan's Duchess, Domasca Dan113
Dále: Miss Mo Kelly, Weep No More
Výrok: 1 - 2 - 10 1/2 - 15
Čas: 2:03.96
Majitel: Fox Hill Farms Inc, Chovatel: John Antonelli
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Mike Smith

Diana Stakes G1

22. červenec, Saratoga - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Lady Eli5kDivine Park - Sacre Coeur, Saint Ballado123
2. Quidura (GB)4kDubawi - Quetena, Acatenango115
3. Antonoe4kFirst Defence - Ixora, Dynaformer121
Dále: Harmonize, Dickinson, My Impression
Výrok: hlava - 1 - 2 1/4 - 3/4 - 1
Čas: 1:46.17
Majitel: Sheep Pond Partners, Chovatel: Runnymede Farm Inc & Catesby W. Clay
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Eddie Read Stakes G2

22. červenec, Sel Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Hunt (IRE)5vDark Angel - Mansiya, Vettori120
2. Ashleyluvssugar6vGame Plan - Ashley's Folly, Urgent Request122
3. Mr. Roary4vScat Daddy - If Angels Sang, Seattle Slew120
Dále: Kenjisstorm, Up With the Birds (CAN), Wanstead Gardens (CAN), Abbey Vale (IRE)
Výrok: 1 - 1/2 - 3 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - 1/2
Čas: 1:47.62
Majitel: Michael House, Chovatel: Michael O'Callaghan
Trenér: Philip D'Amato, Jezdec: Flavien Prat

Coaching Club American Oaks G1

23. červenec, Saratoga - 1800 metrů, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Abel Tasman3kQuality Road - Vargas Girl, Deputy Minister121
2. Elate3kMedaglia d'Oro - Cheery, Distorted Humor121
3. Salty3kQuality Road - Theycallmeladyluck, Dixie Union121
Dále: Berned, Daddys Lil Darling, Summer Luck, Corporate Queen
Výrok: hlava - 3 1/4 - 7 - 1 3/4 - 4 1/2 - 4 1/4
Čas: 1:51.74
Majitel: China Horse Club & Clearsky Farm, Chovatel: Clearsky Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

San Diego Handicap G2

23. červenec, Del Mar - 1700 metrů, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Accelerate4hLookin At Lucky - Issues, Awesome Again117
2. Donworth5hTiznow - Temple Street, Street Cry116
3. Cat Burglar7hUnbridled's Song - Be My Prospect, Forest Wildcat118
Dále: Arrogate, El Huerfano
Výrok: 8 1/2 - 2 1/2 - 4 1/4 - 19 3/4
Čas: 1:42.15
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Mike Abraham
Trenér: John Sadler, Jezdec: Victor Espinoza

San Clemente Handicap G2

24. červenec, Del Mar - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Madam Dancealot (IRE)3kSir Prancealot - Sisal, Danehill121
2. Lull3kWar Front - Quiet Now, Tiznow120
3. Sircat Sally3kSurf Cat - Sister Sally, In Excess125
Dále: Storm the Hill, Kenda, Blame It On Alphie, Enthrall, Spy Ring (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - 3/4 - nos - 8 1/4
Čas: 1:34.75
Majitel: Slam Dunk Racing, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: Jamie Theriot

Honorable Miss Handicap G2

26. červenec, Saratoga - 1200 metrů, písek, standard, tříleté a starší klisny
1.Paulassilverlining5kGhostzapper - Seeking the Silver, Grindstone124
2. Finley'sluckycharm4kTwirling Candy - Day of Victory, Victory Gallop121
3. By the Moon5kIndian Charlie - By the Light, Malibu Moon122
Dále: Clothes Fall Off, Disco Chick
Výrok: krk - 1/2 - 5 - 5 1/4
Čas: 1:10.10
Majitel: Juddmonte Farms Inc., Chovatel: Vince Scuderi
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Amsterdam Stakes G2

29. červenec, Saratoga - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Coal Front3hStay Thirsty - Miner's Secret, Mineshaft117
2. Excitations3hInto Mischief - Summer Song, Sunday Break117
3. Singing Bullet3hHard Spun - Life At Ten, Malibu Moon118
Dále: Mo Cash, Toga Challenger, Aquamarine
Výrok: 1 1/2 - 7 1/2 - 3/4 - 10 1/2 - daleko
Čas: 1:16.05
Majitel: Robert V. LaPenta & Head of Plains Partners LLC, Chovatel: Michael Edward Connelly
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: John Velazquez

Alfred G. Vanderbilt Handicap G1

29. červenec, Saratoga - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.El Deal5hMunnings - Spirit of Wailea, Out of Place115
2. Awesome Banner4hAwesome of Course - Miranda Stands, Zamindar115
3. Limousine Liberal5vSuccessful Appeal - Gift of Gab, In Excess119
Dále: Bird Song, Spartiatis, Ready For Rye, Green Gratto
Výrok: 8 - hlava - 1 1/4 - 2 1/4 - 1 - 1 1/2
Čas: 1:09.26
Majitel: Michelle & Albert Crawford, Chovatel: Martha Buckner
Trenér:

Bowling Green Stakes G2

29. červenec, Saratoga - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Hunter O'Riley4kTiz Wonderful - Oblige, Bernardini116
2. Bigger Picture6vBadge of Silver - Glory Dancer, Honour And Glory124
3. Sadler's Joy4hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformer122
Dále: Ascend, Hello Don Julio, Frank Conversation, Closing Bell
Výrok: krk - krk - 3 1/4 - 3 1/4 - 2 - pulled up
Čas: 2:12.94
Majitel: Sean Shay & Michael J. Rayan, Chovatel: Mike G. Rutherford
Trenér: James Toner, Jezdec: Florent Geroux

Jim Dandy Stakes G2

29. červenec, Saratoga - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Good Samaritain3hHarlan's Holiday - Pull Dancer, Pulpit119
2. Giuseppe the Great3hLookin At Lucky - Shawnee Moon, Forestry117
3. Always Dreaming3hBodemeister - Above Perfection, In Excess123
Dále: Pavel, Cloud Computing
Výrok: 4 3/4 - 1/2 - hlava - hlava
Čas: 1:50.69
Majitel: WinStar Farm Llc, Head of Plains Partners LLC Et Al, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Joel Rosario

Monmouth Stakes G2

30. červenec, Monmouth Park - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Money Multiplier5rLookin At Lucky - Intensify, Unbridled's Song116
2. Irish Strait5vEnglish Channel - Irish Sovereign, Polish Numbers120
3. Kharafa8vKitalpha - Exquisite Cassie, King of Kings116
Dále: Smooth Daddy, Thatcher Street, Bolting
Výrok: 1 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 4
Čas: 1:47.91
Majitel: Klaravich Stables Inc. & William H. Lawrence, Chovatel: Machmer Hall & Haymarket Farm
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Haskell Invitational Stakes G1

30. červenec, Monmouth Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Girvin3hTale of Ekati - Catch the Moon, Malibu Moon118
2. McCraken3hGhostzapper - Ivory Empress, Seeking the Gold118
3. Practical Joke3hInto Mischief - Halo Humor, Distorted Humor118
Dále: Irish War Cry, Timeline, Battle of Midway, Hence
Výrok: nos - 1/2 - 4 3/4 - 3 - 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:48.35
Majitel: Brad Grady, Chovatel: Bob Austin & John White
Trenér: Joe Sharp, Jezdec: Robby Albarado

Bing Crosby Stakes G1

30. červenec, Del Mar - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Ransom the Moon (CAN)5hMalibu Moon - Count to Three, Red Ransom121
2. Roy H5vMore Than Ready - Elusive Diva, Elusive Quality121
3. Moe Candy5hCandy Ride - Spooky Minister, Deputy Minister119
Dále: Kobe's Back, Solid Wager, Denman's Call, Magic Taste, St. Joe Bay, Drefong
Výrok: 1 1/2 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 3 1/4 - 10 1/4
Čas: 1:09.63
Majitel: Agave Racing Stables & Jeffry Wilke, Chovatel: Sam-Son Farm
Trenér: Philip D'Amato, Jezdec: Flavien Prat

Adirondack Stakes G2

12. srpen, Saratoga - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Pure Silver2kMission Impazible - Jehan, Forest Wildcat122
2. Southampton Way2kInto Mischief - Roadtohanna, Not For Love118
3. Wall of Compassion2kJimmy Creed - Eastern Ruckus, Eastern Echo118
Dále: Stainless, Sly Roxy, Limited View, Proportionality, Di Maria
Výrok: 9 1/2 - 1 - 3 3/4 - 1/2 - 5 1/4 - 1 - nos
Čas: 1:17.22
Majitel: Twin Creeks Racing Stable LLC, Chovatel: Twin Creeks Farm
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: John Velazquez

Fourstardave Handicap G1

12. srpen, Saratoga - 1600 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.World Approval5vNorthern Afleet - Win Approval, With Approval121
2. Time Test (GB)5hDubawi - Passage of Time, Dansili120
3. Ballagh Rocks4hStormy Atlantic - Bells Are Ringing, Sadler's Wells119
Dále: Disco Partner, Sassy Little Lila, American Patriot
Výrok: 2 1/4 - 1 - 5 1/2 - 1 - 4
Čas: 1:37.65
Majitel: Live Oak Plantation, Chovatel: Live Oak Stud
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Manuel Franco

Secretariat Stakes G1

12. srpen, Saratoga - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Oscar Performance3kKitten's Joy - Devine Actress, Theatrical126
2. Taj Mahal (IRE)3hGalileo - You'resothrilling, Storm Cat119
3. Afandem (FR)3hZoffany - Miryale, Anabaa119
Dále: Sonic Boom, Gorgeous Kitten, Permian (IRE)
Výrok: 2 1/4 - 1 1/2 - 3/4 - 3 3/4 - 3 1/2
Čas: 2:01.79
Majitel: Amerman Racing Stables LLC, Chovatel: Mrs. Jerry Amerman
Trenér: Brian Lynch, Jezdec: Jose L. Ortiz

Beverly D. Stakes G1

12. srpen, Saratoga - 1900 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Dacita (CHI)6kScat Daddy - Daja, Seeker's Reward123
2. Dona Bruja (ARG)5kStorm Embrujado - This Is Crazy, Nureyev123
3. Grand Jete (GB)4kDansili - Modern Look, Zamindar123
Dále: Rainha da Bateria, Kitten's Roar, Sarandia (GER), Hawksmoor (IRE), Rain Goddess (IRE), Zipessa, Prado's Sweet Ride
Výrok: 1/2 - současně - 1 1/4 - nos - 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - krk - nos
Čas: 1:55.49
Majitel: Sheep Pond Partners & Bradley Thoroughbreds, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Saratoga Special Stakes G2

13. srpen, Saratoga - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Copper Bullet2hMore Than Ready - Allegory, Unbridled's Song118
2. Hollywood Star2hMalibu Moon - Hollywood Story, Wild Rush118
3. Tempestead2hUncle Mo - Amansara, War Chant118
Dále: Bal Harbour, Crea's Bklyn Law, Diamond Oops, Mo Diddley, Barry Lee, Vino
Výrok: 4 - 2 - krk - krk - 3 3/4 - 1 1/2 - 10 3/4 - 7
Čas: 1:16.45
Majitel: Winchell Thoroughbreds LLC & Willis Horton Racing LLC, Chovatel: Dell Ridge Farm LLC
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Best Pal Stakes G2

13. srpen, Del Mar - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Run Away2hRun Away And Hide - Cabales, Pulpit123
2. Dia de Pago2hMacho Uno - Out of My Dreams, Two Punch122
3. Fleetwood2hMunnings - Knight of Thunder, Thunder Gulch118
Dále: Master Ruler, Arawak, Serengeti, Armour Plate, An Ocala Ten
Výrok: 3 1/2 - 2 1/2 - 3 - krk - 3/4 - 1 - 2 1/4
Čas: 1:17.91
Majitel: Kaleem Shah Inc, Chovatel: Erv Woolsey & Ralph Kinder
Trenér: Simon Callaghan, Jezdec: Flavien Prat

Arlington Million G1

13. srpen, Arlington Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Beach Patrol4hLemon Drop Kid - Bashful Bertie, Quiet American126
2. Fanciful Angel (IRE)5vDark Angel - Fanciful Dancer, Groom Dancer126
3. Deauville (IRE)4hGalileo - Walklikeanegyptian, Danehill126
Dále: Enterprising, Ascend, Oak Brook, Divisidero, Oscar Nominated, Kasaqui (ARG), Mekhtaal (GB), Ghost Hunter, The Pizza Man
Výrok: 1/2 - krk - hlava - 1/2 - 1 - krk - hlava - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 3/4
Čas: 2:02.39
Majitel: James Covello, Sheep Pond Partners & Head of Plains Partners, Chovatel: Nancy C. Shuford
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joel Rosario

Lake Placid Stakes G2

19. srpen, Saratoga - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Proctor's Ledge3kGhostzapper - Archstone, Arch120
2. Uni (GB)3kMore Than Ready - Unaided, Dansili118
3. Party Boat3kInto Mischief - Pavati, Unbridled's Song118
Dále: La Coronel, Coasted
Výrok: 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 2 3/4
Čas: 1:47.74
Majitel a chovatel: Patricia L. Moseley
Trenér: Brendan P. Walsh, Jezdec: Javier Castellano

Alabama Stakes G1

19. srpen, Saratoga - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Elate3kMedaglia d'Oro - Cheery, Distorted Humor121
2. It Tiz Well3kArch - It Tiz, Tiznow121
3. Salty3kQuality Road - Theycallmeladyluck, Dixie Union121
Dále: Actress, New Money Honey, Lockdown, Mopotism, Holy Helena (CAN), Unchained Melody
Výrok: 5 1/2 - hlava - 3 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - hlava - 4 3/4 - PU
Čas: 2:02.19
Majitel a chovatel: Claiborne Farm & Adele B. Dilschneider
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Jose L. Ortiz

Del Mar Handicap G1

20. srpen, Del Mar - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Hunt (IRE)5vDark Angel - Mansiya, Vettori122
2. Itsinthepost (FR)5vAmerican Post - Sakkara Star, Mozart122
3. Flamboyant (FR)6vPeer Gynt - Relicia Bere, Until Sundown118
Dále: Prime Attraction, Inordinate, Ashleyluvssugar, Up With the Birds (CAN), He Will, Editore (BRZ), Big John B, Liam the Charmer, Monster Bea, Mr. Roary
Výrok: 3/4 - hlava - 1 - krk - nos - hlava - 3/4 - 2 1/2 - 1 3/4 - krk - 4 1/2 - 5 1/2
Čas: 2:14.93
Majitel: Michael House, Chovatel: Michael O'Callaghan
Trenér: Philip D'Amato, Jezdec: Flavien Prat

Pacific Classic G1

20. srpen, Del Mar - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Collected4hCity Zip - Helena Bay, Johannesburg124
2. Arrogate4hUnbridled's Song - Bubbler, Distorted Humor124
3. Accelerate4hLookin At Lucky - Issues, Awesome Again124
Dále: Curlin Road, Hard Aces, Royal Albert Hall, Donworth
Výrok: 1/2 - 3 3/4 - 6 1/2 - 1/2 - 21 - 2 3/4
Čas: 2:00.70
Majitel: Speedway Stable LLC, Chovatel: Runnymede Farm Inc & Peter J. Callahan
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Martin Garcia

Del Mar Oaks G1

20. srpen, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Dream Dancing3kTapit - To Dream About, Monarchos122
2. Beau Recall (IRE)3kSir Prancealot - Greta d'Argent, Great Commotion122
3. Madam Dancealot (IRE)3kSir Prancealot - Sisal, Danehill122
Dále: Con Te Partiro, Meadowsweet, Vexatious, Storm the Hill, Tapped, Pacific Wind, Kathy's Song, Kenda, Blame It On Alphie
Výrok: nos - krk - 1 1/2 - krk - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - 3 1/4
Čas: 1:48.06
Majitel a chovatel: John Oxley
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Julien Leparoux

Del Mar Mile Handicap G2

21. srpen, Del Mar - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Blackjackcat4vTale of the Cat - Bootleg Annie, Go For Gin119
2. Vyjack7vInto Mischief - Life Happened, Stravinsky120
3. Om5hMunnings - Rare Cat, Tabasco Cat122
Dále: Midnight Storm, Le Ken (ARG), Bal a Bali (BRZ)
Výrok: hlava - 1 - 1/2 - 2 1/4 - 2 3/4
Čas: 1:34.06
Owners and breeders: Al & Saundra S. Kirkwood
Trenér: Mark Glatt, Jezdec: Kent Desormeaux

Personal Ensign Stakes G1

26. srpen, Saratoga - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Forever Unbridled5kUnbridled's Song - Lemons Forever, Lemon Drop Kid123
2. Songbird4kMedaglia d'Oro - Ivanavinalot, West Acre123
3. Eskenformoney5kEskendereya - But For Money, Not For Love117
Dále: Going For Broke
Výrok: krk - 4 1/2 - 24
Čas: 1:49.16
Majitel a chovatel: Charles Fipke
Trenér: Dallas Stewart, Jezdec: Joel Rosario

Ballerina Stakes G1

26. srpen, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.By the Moon5kIndian Charlie - By the Light, Malibu Moon119
2. Highway Star4kGirolamo - Stolen Star, Cat Thief121
3. Carina Mia4kMalibu Moon - Miss Simpatia, Southern Halo121
Dále: Birdatthewire, Paulassilverlining, Curlin's Approval, Distinta
Výrok: hlava - 1 - 3 1/4 - 2 3/4 - 1 1/2 - hlava
Čas: 1:22.97
Majitel: Jay Em Ess Stable, Chovatel: Samantha Siegel
Trenér: Michelle Nevin, Jezdec: Rajiv Maragh

H. Allen Jerkens Memorial Stakes G1 - ex King's Bishop Stakes

26. srpen, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Practical Joke3hInto Mischief - Halo Humor, Distorted Humor121
2. Takaful3hBernardini - Sablah, Distorted Humor117
3. American Anthem3hBodemeister - Indy's Windy, A.P. Indy121
Dále: Tale of Silence, Coal Front, No Dozing, Phi Beta Express, Ann Arbor Eddie, Wild Shot
Výrok: 1 1/4 - 1 3/4 - nos - 1 1/2 - 3 - 1 3/4 - 2 1/4 - 17
Čas: 1:21.96
Majitel: Klaravich Stables Inc & William H. Lawrence, Chovatel: Whispering Oaks
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joel Rosario

Forego Stakes G1

26. srpen, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Drefong4hGio Ponti - Eltimaas, Ghostzapper124
2. Awesome Slew4hAwesome Again - Slewfoundmoney, Seeking the Gold120
3. Tom's Ready4hMore Than Ready - Goodbye Stranger, Broad Brush118
Dále: Divining Rod, Tale of S'Avall, Mind Your Biscuits, Tommy Macho, Stallwalkin' Dude, Very Very Stella, Ross (IRE)
Výrok: 4 - 1 1/2 - hlava - krk - 2 1/4 - krk - 3/4 - 3 3/4 - 7
Čas: 1:21.12
Majitel: Baoma Corporation, Chovatel: Frederick M. Allor, Michael T. Barnett & Anthony M. Warrender
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Sword Dancer Stakes G1

26. srpen, Saratoga - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Sadler's Joy4hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformer120
2. Money Multiplier5fLookin At Lucky - Intensify, Unbridled's Song120
3. Bigger Picture6vBadge of Silver - Glory Dancer, Honour And Glory124
Dále: Hunter O'Riley, Erupt (IRE), Idaho (IRE), Frank Conversation
Výrok: 1/2 - nos - 3/4 - 2 1/2 - krk - 1
Čas: 2:24.58
Majitel a chovatel: Woodslane Farm LLC
Trenér: Thomas Albertrani, Jezdec: Julien Leparoux

Travers Stakes G1

26. srpen, Saratoga - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.West Coast3hFlatter - Caressing, Honour And Glory126
2. Gunnevera3hDialed In - Unbridled Rage, Unbridled126
3. Irap3hTiznow - Silken Cat, Storm Cat126
Dále: Tapwrit, Good Samaritan, Giuseppe the Great, McCracken, Cloud Computing, Always Dreaming, Lookin At Lee, Girvin, Fayeq
Výrok: 3 1/4 - 2 1/4 - 2 1/2 - 1 - 2 3/4 - 1/2 - nos - 5 3/4 - 1 3/4 - hlava - 52
Čas: 2:01.19
Majitel: Gary L. & Mary E. West, Chovatel: CFP Thoroughbreds LLCS
Trenér:

Ballston Spa Stakes G2

26. srpen, Saratoga - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Lady Eli5kDivine Park - Sacre Coeur, Saint Ballado123
2. Dickinson5kMedaglia d'Oro - Little Belle, A.P. Indy123
3. Roca Rojo (IRE)5kStrategic Prince - Lucy Diamonds, Orpen121
Dále: Antonoe, On Leave
Výrok: 1 1/2 - krk - 3/4 - 3/4
Čas: 1:39.70
Majitel: Sheep Pond Partners, Chovatel: Runnymede Farm Inc. & Catesby W. Clay
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Pat O'Brien Stakes G2

27. srpen, Del Mar - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Giant Expectations4hFrost Giant - Sarahisittrue, Is It True119
2. Calculator5hIn Summation - Back to Basics, Alphabet Soup119
3. Silent Bird5hSummer Bird - Rutledge Ballado, Saint Ballado119
Dále: Mr. Hinx, Solid Wager, Kobe's Back, Blameitonthelaw, Home Run Kitten, Denman's Call, Moe Candy
Výrok: 1 1/2 - 2 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - nos - hlava - 3 1/2 - 2 - 1/2
Čas: 1:21.08
Majitel: Exline-Border Racing LLC & Gatto Racing LLC, Chovatel: Sunrise Stable South
Trenér: Peter Eurton, Jezdec: Gary Stevens

Spinaway Stakes G1

2. září, Saratoga - 1400 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Lady Ivanka2kTiz Wonderful - Lady Leftennant, Officer118
2. Maya Malibu2kMalibu Moon - Island Sand, Tabasco Cat118
3. Separationofpowers2kCandy Ride - Shehadmefromhello, Empire Maker118
Dále: Pure Silver, Obvious Two
Výrok: 3/4 - 3 1/4 - 2 1/2 - 8
Čas: 1:24.97
Majitel: Michael Dubb, Bethlehem Stables LLC Et Al, Chovatel: Scott Pierce
Trenér: Rudy Rodriguez, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Woodward Stakes G1

2. září, Saratoga - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Gun Runner4hCandy Ride - Quiet Giant, Giant's Causeway124
2. Rally Cry4hUncle Mo - Alienated, Gone West120
3. Neolithic4hHarlan's Holiday - Swingit, Victory Gallop118
Dále: War Story, Discreet Lover
Výrok: 10 1/4 - 1 1/4 - 2 1/4 - 3/4
Čas: 1:47.43
Majitel: Winchell Thoroughbreds LLC & Three Chimneys Farm, Chovatel: Besilu Stables LLC
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Florent Geroux

Prioress Stakes G2

3. září, Saratoga - 1200 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříleté klisny
1.Vertical Oak3kGiant Oak - Vertical Vision, Pollard's Vision120
2. Nonna Mela3kArch - Cool Storm, Storm Cat118
3. Dawn the Destroyer3kSpeightstown - Dashing Debby, Medaglia d'Oro118
Dále: Golden Mischief, Student Body, Downtown Mama, Royal Inheritance, Yorkiepoo Princess
Výrok: 5 1/4 - 1 1/4 - krk - 2 1/2 - 2 1/4 - 1 1/4 - 15
Čas: 1:10.00
Majitel: J. Kirk & Judy Robison, Chovatel: Millennium Farms
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: John Velazquez

Del Mar Debutante Stakes G1

3. září, Saratoga - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Moonshine Memories2kMalibu Moon - Unenchantedevening, Unbridled's Song120
2. Piedi Bianchi2kOveranalyze - Adore You, Tactical Cat120
3. Spectator2kJimmy Creed - Diva's Tribute, Henny Hughes123
Dále: Dancing Belle, Just a Smidge, Poetic, Gabrielleelizabeth
Výrok: 1/2 - 5 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - nos - 21
Čas: 1:23.61
Majitel: Bridlewood Farm, Mrs. John Magnier Et Al, Chovatel: Summerwind Farm
Trenér: Simon Callaghan, Jezdec: Flavien Prat

John C. Mabee Stakes G2

3. září, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Cambodia5kWar Front - Sassifaction, Smart Strike121
2. Goodyearforroses (IRE)5kAzamour - Guilia, Galileo121
3. Madame Stripes (ARG)5kEqual Stripes - Courtisane, Silver Finder119
Dále: Insta Erma, Decked Out, Kiss Me Now (BRZ), Mrs. McDougal, Pretty Girl (ARG), Amboseli, Lady Valeur (IRE), Hillhouse High, Barleysugar (IRE), Frenzified (GB)
Výrok: 3/4 - 1 3/4 - 1 - 1 1/2 - hlava - 1 - hlava - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1 - 8 1/2
Čas: 1:47.79
Majitel: Winter Quarter Farm, Chovatel: Don M. Robinson & Maverick Productions Ltd
Trenér: Thomas Proctor, Jezdec: Drayden Van Dyke

Bernard Baruch Handicap G2

4. září, Saratoga - 1700 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Heart to Heart (CAN)6hEnglish Channel - Ask the Question, Silver Deputy120
2. Forge (GB)4hDubawi - Heat Haze, Green Desert115
3. Delta Prince4hStreet Cry - Delta Princess, A.P. Indy115
Dále: Ring Weekend, Projected (GB), Takeover Target, Glorious Empire (IRE)
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - 2 1/4 - krk - 1/2 - 9 3/4
Čas: 1:42.45
Majitel: Terry Hamilton, Chovatel: Red Hawk Ranch
Trenér: Bryan Lynch, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Hopeful Stakes G1

4. září, Saratoga - 1400 metrů, písek, standard, dvouletí
1.Sporting Chance2hTiznow - Wynning Ride, Candy Ride118
2. Free Drop Billy2hUnion Rags - Trensa, Giant's Causeway118
3. Givemeaminit2hStar Guitar - Powerful Nation, Turkoman118
Dále: Firenze Fire, National Flag, Oskar Blues, Mojovation, Psychoanalyze
Výrok: krk - hlava - 4 - 3 - 10 3/4 - 1 1/4 - 1
Čas: 1:23.71
Majitel: Robert C. Baker & William L. Mack, Chovatel: Hunter Valley
Trenér: D. Wayne Lukas, Jezdec: Luis Saez

Del Mar Derby G2

4. září, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Sharp Samurai3vFirst Samurai - Secret Wish, Street Cry122
2. Big Score3hMr. Big - Not Unusual, Unusual Heat122
3. Bowies Hero3hArtie Schiller - Remembered, Sky Mesa122
Dále: Colonist, Fashion Business (GB), Ritzy A.P., Double Touch (GB), Monster Man, Marckie's Water, Harbour Master (GB)
Výrok: 1/2 - 1/2 - krk - 1 - 2 1/2 - hlava - nos - 1 1/4 - 1 1/2
Čas: 1:48.03
Majitel: Red Baron's Barn LLC, Rancho Temescal LLC & Mark Glatt, Chovatel: Cudney Stables
Trenér: Mark Glatt, Jezdec: Gary Stevens

Del Mar Futurity G1

5. září, Del Mar - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Bolt d'Oro2hMedaglia d'Oro - Globe Trot, A.P. Indy120
2. Zatter2hMidnight Lute - Katori, Dixie Union120
3. Run Away2hRun Away And Hide - Cabales, Pulpit123
Dále: Dia de Pago, Soul Streit, Tatters to Riches, Gracida, Master Ruler, Fleetwood
Výrok: 3/4 - 4 3/4 - nos - 4 3/4 - krk - 13 3/4 - 4 1/2 - 28
Čas: 1:22.91
Majitel: Ruis Racing LLC, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Mick Ruis, Jezdec: Corey Nakatani

Pocahontas Stakes G2

16. září, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Patrona Margarita2kSpecial Rate - Margarita Mistress, Naevus118
2. Kelly's Humor2kMidnight Lute - Cauy's Humor, Distorted Humor120
3. Sunny Skies2kAnimal Kingdom - Skyscape, Marquetry120
Dále: Primo Extremo, Upset Brewing, Sultry, Harbor Lights, Firstmate, Showfire, Take Charge Paula, Vision of Justice, Lady Freedom
Výrok: 3 3/4 - krk - 1 3/4 - 1 3/4 - 1 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 2 3/4 - 6 3/4 - 2 1/2 - 17
Čas: 1:46.35
Majitel a chovatel: Craig D. Upham
Trenér: Bret Calhoun, Jezdec: Brian Joseph Hernandez Jr.

Sands Point Stakes G2

16. září, Belmont Park - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Uni (GB)3kMore Than Ready - Unaided, Dansili116
2. La Coronel3kColonel John - Listen, Chester House118
3. Fault3kBlame - Charming N Lovable, Horse Chestnut118
Dále: Inflexibility (CAN), Fifty Five, Vue Fantastique (FR), Empressof The Nile, Defiant Honor
Výrok: krk - 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 5 - 3 1/4 - 3/4
Čas: 1:48.97
Majitel: Dubb, Head of Plains Partners LLC Et Al, Chovatel: Haras D'Etreham
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Masters Stakes G2

19. září, Presque Isle Downs - 1300 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Ami's Mesa (CAN)4kSky Mesa - Victorious Ami, Victory Gallop123
2. Bar of Gold5kMedaglia d'Oro - Khancord Kid, Lemon Drop Kid118
3. Cavalia5kGhostzapper - Tina Dynamite, Dynaformer114
Dále: Pretty Perfection, Tulsa Queen, Indulgent, Ginger N Rye, Carolina Shag, Artesian, , Code Warrior, Clothes Fall Off, Candid Cathy
Výrok: 1 - 1 3/4 - 2 1/2 - krk - hlava - krk - 1 1/4 - krk - 1 - 2 1/2 - hlava
Čas: 1:14.68
Majitel: Ivan Dalos, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Josie Carroll, Jezdec: Luis Contreras

Cotillion Stakes G1

23. září, Parx - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.It Tiz Well3kArch - It Tiz, Tiznow122
2. Abel Tasman3kQuality Road - Vargas Girl, Deputy Minister124
3. Lockdown3kFirst Defence - Rising Tornado, Storm Cat119
Dále: Mopotism, Proud And Fearless, Actress, Salty, Teresa Z, Sine Wave, Thirstforthecup, Stay Fond
Výrok: 2 - 3P4 - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/2 - nos - 4 - 8 1/2 - 4 3/4 - 1/2
Čas: 1:43.67
Majitel: Tommy Town Thoroughbreds LLC, Chovatel: Allen Branch & Susan Branch
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Drayden van Dyke

Pennsylvania Derby G1

23. září, Parx - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.West Coast3hFlatter - Caressing, Honour And Glory124
2. Irap3hTiznow - Silken Cat, Storm Cat122
3. Giuseppe the Great3hLookin At Lucky - Shawnee Moon, Forestry117
Dále: Game Over, Talk Logistics, Outplay, Timeline, Irish War Cry, Term of Art, Watch Me Whip
Výrok: 7 1/4 - 1 - 1 - 1 1/4 - 3/4 - 2 1/4 - 3/4 - 3/4 - 4 3/4
Čas: 1:49.91
Majitel: Gary L. & Mary E. West, Chovatel: CFP Thoroughbreds LLCS
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Kelso Handicap G2

23. září, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Sharp Azteca4hFreud - So Sharp, Saint Liam124
2. Divining Rod5hTapit - Precious Kitten, Catienus117
3. Tom's Ready4hMore Than Ready - Goodbye Stranger, Broad Brush118
Dále: Tommy Macho, Ross (IRE), Bird Song
Výrok: 4 - 5 1/4 - hlava - krk - 7 1/4
Čas: 1:34.12
Majitel: Ivan Rodriguez, Chovatel: Cloyce C. Clark Jr.
Trenér: Jorge Navarro, Jezdec: Paco Lopez

Gallant Bloom Handicap G2

24. září, Belmont Park - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Highway Star4kGirolamo - Stolen Star, Cat Thief121
2. Carina Mia4kMalibu Moon - Miss Simpatia, Southern Halo120
3. Quezon5kTiz Wonderful - Kalookan Dancer, Olympio118
Dále: Absatootly, Friend of Liberty, Lucy N Ethel
Výrok: krk - 1/2 - 6 1/4 - 1 1/4 - 3
Čas: 1:16.91
Majitel a chovatel: Chester & Mary Broman Sr
Trenér: Rodrigo Ubillo, Jezdec: Luis Saez

Zenyatta Stakes G1

30. září, Santa Anita - 1700 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Paradise Woods3kUnion Rags - Wild Forest, Forest Wildcat122
2. Faithfully4kSmart Strike - Distinctively, Awesome Again122
3. Motown Lady4kUncle Mo - Binavicar, Vicar122
Dále: Midnight Toast (CAN)
Výrok: 5 1/4 - 13 1/4 - 9 1/4
Čas: 1:44.34
Majitel: Steven Sarkowsky, Martin J. Wygod & Pam Wygod, Chovatel: Herman Sarkowsky
Trenér: Richard Mandella, Jezdec: Flavien Prat

Chandelier Stakes G1

30. září, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Moonshine Memories2kMalibu Moon - Unenchantedevening, Unbridled's Song122
2. Alluring Star2kExchange Rate - Spring Jump, Jump Start122
3. Piedi Bianchi2kOveranalyze - Adore You, Tactical Cat122
Dále: Dancing Belle, Just a Smidge, Terra's Angel, Super Good, Holy Diver
Výrok: 2 3/4 - krk - 9 1/4 - 21 1/2 - 14 - 37 - 15 3/4
Čas: 1:46.32
Majitel: Bridlewood Farm, Mrs. John Magnier Et Al, Chovatel: Summerwind Farm
Trenér: Simon Callaghan, Jezdec: Flavien Prat

FrontRunner Stakes G1

30. září, Santa anita - 1700 metrů, písek, dvouletí
1.Bolt d'Oro2hMedaglia d'Oro - Globe Trot, A.P. Indy122
2. Solomini2hCurlin - Surf Song, Storm Cat122
3. Take The One O One2hAcclamation - North Freeway, Jump Start122
Dále: Aycara (GB), Zatter, Encumbered, City Plan, Continental Divide, Texas Wedge
Výrok: 7 3/4 - 2 1/2 - 3 1/2 - 7 1/4 - 3 1/2 - 2 1/4 - 5 1/4 - 1/2
Čas: 1:43.54
Majitel: Ruis Racing LLC, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Mick Ruis, Jezdec: Corey Nakatani

Washington International Turf Cup Stakes G2

30. září, Laurel Park - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Projected (GB)5vShowcasing - Deliberately, King's Best118
2. Catapult4hKitten's Joy - Gata Bella, Storm Cat118
3. Ring Weekend6vTapit - Free the Magic, Cryptoclearance118
Dále: Tower of Texas (CAN), Xmas Sky, Glorious Empire (IRE)
Výrok: 1 1/4 - nos - 1 1/2 - 1/2 - dist
Čas: 1:34.25
Majitel a chovatel: Juddmonte Farms Inc.
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Nik Juarez

Vosburgh Stakes G1

30. září, Belmont Park - 1200 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.Takaful3hBernardini - Sablah, Distorted Humor122
2. El Deal5hMunnings - Spirit of Wailea, Out of Place124
3. Stallwalkin' Dude7vCity Place - Chelle Spendabuck, Dare And Go124
Dále: Celtic Chaos, Weekend Hideaway, Mr. Crow, Green Gratto
Výrok: 1 - 1/2 - 9 1/4 - 1 - 1 3/4 - 6 1/2
Čas: 1:09.69
Majitel: Shadwell Stable, Chovatel: Shadwell Farm LLC
Trenér: Kiaran McLaughlin, Jezdec: Jose Ortiz

Beldame Stakes G1

30. září, Belmont Park - 1800 metrů, písek, standard, tříleté a starší klisny
1.Elate3kMedaglia d'Oro - Cheery, Distorted Humor120
2. Money'soncharlotte5kMizzen Mast - Something Wicked, Chimes Band123
3. Eskenformoney5kEskendereya - But For Money, Not For Love123
Dále: Verve's Tale, Bishop's Pond, Bombshell, Presumptuous
Výrok: 8 1/4 - nos - krk - 1 3/4 - 12 1/4 - 1 1/2
Čas: 1:50.21
Majitel a chovatel: Claiborne Farm & Adele B. Dilschneider
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Jose Ortiz

Joe Hirsch Turf Classic Stakes G1

30. září, Belmont Park - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Beach Patrol4hLemon Drop Kid - Bashful Bertie, Quiet American126
2. Fanciful Angel (IRE)5vDark Angel - Fanciful Dancer, Groom Dancer126
3. Oscar Performance3rKitten's Joy - Devine Actress, Theatrical121
Dále: Sadler's Joy, Ascend, Channel Maker (CAN), Tricked Up, Money Multiplier, The Grey Gatsby (IRE), Mekhtaal (GB), Converge
Výrok: 5 - nos - 1 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 3/4 - nos - 3 - 3/4 - 20
Čas: 2:26.29
Majitel: James Covello, Sheep Pond Partners & Head of Plains Partners, Chovatel: Nancy C. Shuford
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joel Rosario

Rodeo Drive Stakes G1

1. říjen, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Avenge5kWar Front - Lerici, Woodman124
2. Goldy Espony (FR)6kVespone - Goldly Honor, Highest Honor122
3. Responsibleforlove (IRE)4kDuke of Marmalade - Vee Gita, Vettori122
Dále: Amboseli, Decked Out, Majestic Heat, Frenzified (GB), Goodyearforroses (IRE), Kiss Me Now (BRZ)
Výrok: 3/4 - nos - nos - 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:58.74
Majitel: Ramona S. Bass LLC, Chovatel: Lerici Syndicate
Trenér: Richard Mandella, Jezdec: Flavien Prat

Awesome Again Stakes G1

1. říjen, Santa Anita - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Mubtaahij (IRE)5hDubawi - Pennegale, Pennekamp122
2. Midnight Storm6hPioneerof The Nile - My Tina, Bertrando122
3. Win the Space5hPulpit - Teamgeist, Mutakddim122
Dále: Cupid, Breaking Lucky (CAN), Curlin Rules, Donworth
Výrok: 1 1/2 - hlava - 1/2 - 4 1/2 - 10 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:51.32
Majitel: Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Maktoum, Chovatel: Dunmore Stud Ltd.
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Drayden Van Dyke

John Henry Turf Championship Stakes G2

1. říjen, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Itsinthepost (FR)5vAmerican Post - Sakkara Star, Mozart126
2. Prime Attraction4hUnbridled's Song - Strawberry Sense, A.P. Indy122
3. Frank Conversation4hQuality Road - Rushen Heat, Unusual Heat124
Dále: Inordinate, Chicago Style, Up With the Birds (CAN), Hunt (IRE), Dressed In Hermes
Výrok: hlava - 2 1/2 - krk - hlava - 4 1/4 - nos - krk
Čas: 1:58.28
Majitel: Red Baron's Barn LLC, Chovatel: J. Leaunes
Trenér: Jeff Mullins, Jezdec: Tyler Baze

Phoenix Stakes G2

6. říjen, Keeneland - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Whitmore4vPleasantly Perfect - Melody's Spirit, Scat Daddy122
2. Awesome Banner4hAwesome of Course - Miranda Stands, Zamindar120
3. Limousine Liberal5vSuccessful Appeal - Gift of Gab, In Excess122
Dále: Threefiveindia, Loose On the Town (CAN), Uncontested, Favorite Tale, Richard the Great, Mr. Manning, It's the Journey, Seventh Sense (TUR)
Výrok: nos - krk - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 7 1/2 - hlava - nos - 1/2 - 20
Čas: 1:09.90
Majitel: Robert V. Lapenta, Southern Springs Stables & Head of Plains, Chovatel: John Liviakis
Trenér: Ronald Moquett, Jezdec: Manuel Franco

Alcibiades Stakes G1

6. říjen, Keeneland - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Heavenly Love2kMalibu Moon - Darling My Darling, Deputy Minister118
2. Princess Warrior2kMidshipman - Sessa, Consolidator118
3. Dancing2kBernardini - Dancing Alone, Kingmambo118
Dále: Sassy Sienna, Kelly's Humor, Bet She Wins, Caroline the Great, Arabella Bella, Over Thinking, Pacific Gale
Výrok: 5 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - hlava - 1 - 3 3/4 - nos - krk - 2 1/2
Čas: 1:45.32
Majitel a chovatel: Debby M. Oxley
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Julien Leparoux

Santa Anita Sprint Championship Stakes G1

7. říjen, Santa Anita - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Roy H5vMore Than Ready - Elusive Diva, Elusive Quality122
2. Mr. Hinx3vMinisters Wild Cat - Kitten Exchange, Put It Back119
3. American Anthem3hBodemeister - Indy's Windy, A.P. Indy119
Dále: Ransom the Moon (CAN), Giant Expectations, Edwards Going Left
Výrok: 1 - 2 1/4 - 2 1/4 - 5 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:08.68
Majitel: Rockingham Ranch & David A. Bernsen, Chovatel: Ramona S. Bass LLC
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Kent Desormeaux

Woodford Stakes G2

7. říjen, Keeneland - 1100 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Bucchero5hKantharos - Meetmeontime, General Meeting120
2. Hogy8vOfflee Wild - Floy, Petionville122
3. Mongolian Saturday7vAny Given Saturday - Miss Hot Salsa, Houston120
Dále: Conquest Panthera, Latent Revenge, Commend, Balandeen, Mongol Bull, Indy Hill
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - krk - 1 - 2 - 1 - 1 1/2
Čas: 1:03.06
Majitel: Iron Horse Racing LLC, Chovatel: Southern Chase Farm Inc. & Karen Dodd
Trenér: Tim Glyshaw, Jezdec: Fernando de la Cruz

Thoroughbred Club of America Stakes G2

7. říjen, Keeneland - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Finley'sluckycharm4kTwirling Candy - Day of Victory, Victory Gallop122
2. Chalon3kDialed In - Fall Fantasy, Menifee118
3. True Romance6kYes It's True - Spring Rush, Wild Rush120
Dále: Bendable, I'm a Looker, Grace's Treasure, Vertical Oak
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - 2 - 1 1/4 - 3/4 - 4 1/4
Čas: 1:10.01
Majitel: Carl R. Moore Management LLC, Chovatel: Lakland Farm
Trenér: Bret Calhoun, Jezdec: Brian Joseph Hernandez Jr.

First Lady Stakes G1

7. říjen, Keeneland - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Zipessa5kCity Zip - Precious Princess, Horse Chestnut124
2. Hawksmoor (IRE)4kAzamour - Bridal Dance, Danehill Dancer124
3. Roca Rojo (IRE)5kStrategic Prince - Lucy Diamonds, Orpen124
Dále: Dona Bruja (ARG), Dickinson, One Liz, Delectation (GB)
Výrok: 1 1/2 - krk - 3/4 - nos - krk - 1 1/2
Čas: 1:36.99
Majitel: Empyrean Stables, Chovatel: G. Watts Humphrey Jr. & Sally S. Humphrey
Trenér: Michael Stidham, Jezdec: Joe Bravo

Breeders' Futurity G1

7. říjen, Keeneland - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Free Drop Billy2hUnion Rags - Trensa, Giant's Causeway121
2. Bravazo2hAwesome Again - Tiz O'Gold, Cee's Tizzy121
3. Lone Sailor2hMajestic Warrior - Ambitious, Mr. Greeley121
Dále: Lionite, Givemeaminit, Ezmosh, Crea's Bklyn Law, Bourbon Resolution, Ready Prospector, Lone Rock, Ten City
Výrok: 4 - 2 1/2 - 1/2 - hlava - 4 1/4 - nos - 1 1/2 - 1 3/4 - 10 1/4 - PU
Čas: 1:45.43
Majitel: Albaugh Family Stable, Chovatel: Helen K. Groves Revocable Trust
Trenér: Dale Romans, Jezdec: Robby Albarado

Shadwell Turf Mile Stakes G1

7. říjen, Keeneland - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Suedois (FR)6vLe Havre - Cup Cake, Singspiel126
2. Heart to Heart (CAN)6hEnglish Channel - Ask the Question, Silver Deputy126
3. Ballagh Rocks4hStormy Atlantic - Bells Are Ringing, Sadler's Wells126
Dále: Divisidero, Mondialiste (IRE), Miss Temple City, Offering Plan, Le Ken (ARG), Flatlined, American Patriot, Christian C, Applicator, Tyler U, Dimension (GB)
Výrok: 1/2 - hlava - 1 3/4 - nos - hlava - 2 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - krk - nos - krk - 1 1/4
Čas: 1:35.94
Majitel: George Turner & Clipper Logistics; Chovatel: Mme Elisabeth Vidal
Trenér: David O'Meara, Jezdec: Daniel Tudhope

Champagne Stakes G1

7. říjen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Firenze Fire2hPoseidon's Warrior - My Every Wish, Langfuhr122
2. Good Magic2hCurlin - Glinda The Good, Hard Spun122
3. Enticed2hMedaglia d'Oro - It's Tricky, Mineshaft122
Dále: Kowboy Karma, Hazit, Honorable Treasure, Aveenu Malcainu, Full of Run, Bahamian, Stronger, Master Manipulator, Blame It On Honey
Výrok: 1/2 - 3 - krk - 5 1/4 - krk - 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - 12 1/2 - 3 1/4 - 35
Čas: 1:35.91
Majitel a chovatel: Mr. Amore Stables
Trenér: Jason Servis, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Jockey Club Gold Cup G1

7. říjen, Belmont Park - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Diversify4vBellamy Road - Rule One, Street Cry126
2. Keen Ice5hCurlin - Medomak, Awesome Again126
3. Pavel3hCreative Cause - Mons Venus, Maria's Mon122
Dále: Destin, Rally Cry, Highland Sky
Výrok: 1 - 3/4 - 5 3/4 - 9 - 1 1/2 - 3/4
Čas: 2:00.96
Majitel: Lauren Evans & Ralph M. Evans, Chovatel: Fred W. Hertrich & John D. Fielding
Trenér: Richard Violette Jr., Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Spinster Stakes G1

8. říjen, Keeneland - 11/8 miles, písek, dráha rozbředlá, tříleté a starší klisny
1.Romantic Vision5kLemon Drop Kid - Perfect For You, Giant's Causeway124
2. Martini Glass4kKitalpha - Glassy, Run Softly124
3. Blue Prize (ARG)4kPure Prize - Bluess For Sale, Not For Sale124
Dále: Lockdown, You Know Too, Bar of Gold, Duchess of Duke, Tiger Moth, Factory of Faith
Výrok: 2 - 5 1/2 - 1/2 - 1/2 - 3 - 4 3/4 - 2 1/4 - 9 3/4
Čas: 1:49.70
Majitel a chovatel: G. Watts Humphrey Jr
Trenér: Rusty Arnold, Jezdec: Brian Hernandez

Frizette Stakes G1

8. říjen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, standard, dvouleté klisny
1.Separationofpowers2kCandy Ride - Shehadmefromhello, Empire Maker120
2. Caledonia Road2kQuality Road - Come a Callin, Dixie Union120
3. Maya Malibu2kMalibu Moon - Island Sand, Tabasco Cat120
Dále: Purrfect Miss, Strategic Dreams, Critique, Go, Wall of Compassion, Teen Angel, Drama Run
Výrok: 3 1/2 - 8 1/4 - 2 - hlava - 4 - 6 1/4 - 1 1/4 - 25 - 33
Čas: 1:38.66
Majitel: Klaravich Stables Inc, Chovatel: Northwest Farms LLC
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose Ortiz

Flower Bowl Stakes G1

8. říjen, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.War Flag4kWar Front - Black Speck, Arch119
2. Dacita (CHI)6kScat Daddy - Daja, Seeker's Reward123
3. Grand Jete (GB)4kDansili - Modern Look, Zamindar119
Dále: Beauty (GB), Guilty Twelve, Zhukova
Výrok: hlava - 1 - krk - 3 1/4 - 1 3/4
Čas: 2:00.26
Majitel: Allen Stable Inc, Chovatel: Joseph Allen
Trenér: Shug McCaughey, Jezdec: Jose Ortiz

Knickerbocker Stakes G2

9. říjen, Belmont Park - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Blacktype (FR)6vDunkerque - Theorie, Anabaa123
2. Muqtaser5vDistorted Humor - Life Well Lived, Tiznow117
3. Hello Don Julio5vAfleet Alex - Faithful, Vindication117
Dále: Spring Quality, Camelot Kitten, Smooth Daddy, Forge (GB), Sir Dudley Digges (CAN), The Grey Gatsby (IRE)
Výrok: 1 - krk - 2 1/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - 4 1/4 - 6 1/4 - 5
Čas: 1:50.33
Majitel: Jump Sucker Stable, Chovatel: Haras du Quesnay
Trenér: Christophe Clement, Jezdec: Joel Rosario

Queen Elizabeth II. Challenge Cup Stakes G1

14. říjen, Keeneland - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.La Coronel3kColonel John - Listen, Chester House121
2. Daddy's Lil Darling3kScat Daddy - Miss Hot Salsa, Houston121
3. Madam Dancealot (IRE)3kSir Prancealot - Sisal, Danehill121
Dále: Uni (GB), Beau Recall (IRE), New Money Honey, Dream Dancing, Proctor's Ledge, Con Te Partiro, Unforgettable Filly
Výrok: 1/2 - 3 1/2 - 1 1/2 - nos - 1 - nos - 1 3/4 - 2 - 1 1/2
Čas: 1:48.99
Majitel: John C. Oxley, Chovatel: Kim Nardelli, Rodney Nardelli Et Al
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Jose Lezcano

Raven Run Stakes G2

21. říjen, Keeneland - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.MIss Sunset3kInto Mischief - Tuscan Sunset, Trippi120
2. Chalon3kDialed In - Fall Fantasy, Menifee118
3. Torrent3kBlame - Tidal Pool, Yankee Gentleman118
Dále: Tequilita, Nonna Mela, Classy Tune, Happy Mesa, Pretty City Dancer, Pinch Hit, Overture
Výrok: 1/2 - 1 - nos - 3 - 2 - hlava - 1 1/4 - 3/4 - 5 1/2
Čas: 1:22.21
Majitel: Alan Klein & Philip Lebherz, Chovatel: Premier Thoroughbreds Llc & Alan Klein
Trenér: Jeff Bonde, Jezdec: Julien Leparoux

Fayette Stakes G2

28. říjen, Keeneland - 1800 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí a starší
1.The Player4hStreet Hero - Hour Queen, Gilded Time121
2. Neolithic4hHarlan's Holiday - Swingit, Victory Gallop121
3. McCraken3hGhostzapper - Ivory Empress, Seeking the Gold120
Dále: Giuseppe the Great, Malibu Pro, Honorable Duty
Výrok: 3 - 10 - 1 1/2 - 2 1/4 - 2 3/4
Čas: 1:48.16
Majitel: William B. Bradley & Carl Hurst, Chovatel: Carl Hurst, Fred Bradley & William Bradley
Trenér: William Bradley, Jezdec: Calvin Borel

Twilight Derby G2

29. říjen, Santa Anita - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Sharp Samurai3vFirst Samurai - Secret Wish, Street Cry124
2. Big Score3hMr. Big - Not Unusual, Unusual Heat122
3. Bowies Hero3hArtie Schiller - Remembered, Sky Mesa120
Dále: Channel Maker (CAN), Profiteer, Just Howard, Ann Arbor Eddie, Troublewithatee, Cowboy Culture
Výrok: 2 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - krk - 1 1/4
Čas: 1:45.36
Majitel: Red Naron's Barn LLC, Rancho Temescal LLC & Mark Glatt, Chovatel: Cudney Stables
Trenér: Mark Glatt, Jezdec: Gary Stevens

Marathon Stakes G2

3. listopad, Del Mar - 2800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Destin4hGiant's Causeway - Dream of Summer, Siberian Summer121
2. Infobedad (ARG)6hDancing For Me - Stormy Dine, Bernstein121
3. Hard Aces7hHard Spun - All In With Aces, Quiet American121
Dále: Noble Nick, Estrechada (ARG), Ground Rules, Archanova, Dressed In Hermes
Výrok: 1 1/4 - 4 3/4 - 8 - krk - 15 3/4 - 19 1/2 - 17
Čas: 2:57.77
Majitel: Twin Creeks Racing Stables & Eclipse Thoroughbred Partners, Chovatel: James C. Weigel & Taylor Made Stallions Inc.
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: John Velazquez

Breeders' Cup Juvenile Fillies Turf G1

3. listopad, Del Mar - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouleté klisny
1.Rushing Fall2kMore Than Ready - Autumnal, Forestry122
2. Best Performance2kBroken Vow - Give My Regards, Smart Strike122
3. September (IRE)2kDeep Impact - Peeping Fawn, Danehill122
Dále: Significant Form, Fatale Bere (FR), Dixie Moon (CAN), Capla Temptress, Now You're Talking (IRE), Orbolution, Moon Dash, Juliet Capulet (IRE), Ultima D, Madeline (IRE), Happily (IRE)
Výrok: 3/4 - 1 - 3/4 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 2 1/2 - 4 1/4 - krk - 1/2 - krk - 1/2 - 3 3/4
Čas: 1:36.09
Majitel: e Five Racing Thoroughbreds, Chovatel: Fred W. Hertrich III & John D. Fielding
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Breeders' Cup Dirt Mile G1

3. listopad, Del Mar - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Battle of Midway3hSmart Strike - Rigoletta, Concerto123
2. Sharp Azteca4hFreud - So Sharp, Saint Liam126
3. Awesome Slew4hAwesome Again - Slewfoundmoney, Seeking the Gold126
Dále: Awesome Slew, Practical Joke, Iron Fist, Giant Expectations, Gato Del Oro, Mor Spirit, Accelerate, Cupid
Výrok: 1/2 - 4 1/4 - 1/2 - 2 - 1 1/4 - 2 3/4 - 2 3/4 - krk - 1/2
Čas: 1:35.20
Majitel: Don Alberto Stable & WinStar Farm LLC, Chovatel: Thor-Bred Stables LLC
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Flavien Prat

Breeders' Cup Juvenile Turf G1

3. listopad, Del Mar - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí hřebci a valaši
1.Mendelssohn2hScat Daddy - Leslie's Lady, Tricky Creek122
2. Untamed Domain2hAnimal Kingdom - Ciao, Lear Fan122
3. Voting Control2hKitten's Joy - Manda Bay, Empire Maker122
Dále: Catholic Boy, Beckford (GB), Masar (IRE), My Boy Jack, Flameaway (CAN), Sands of Mali (FR), James Garfield (IRE), Rajasinghe (IRE), Snapper Sinclair, Encumbered, Hemp Hemp Hurray (CAN)
Výrok: 1 - 1/2 - hlava - 1/2 - 1/2 - 1/2 - hlava - nos - 3/4 - 1/2 - 5 3/4 - 6 1/4 - 1/2
Čas: 1:35.97
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Clarkland Farm
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Breeders' Cup Distaff G1

3. listopad, Del Mar - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Forever Unbridled5kUnbridled's Song - Lemons Forever, Lemon Drop Kid124
2. Abel Tasman3kQuality Road - Vargas Girl, Deputy Minister121
3. Paradise Woods3kUnion Rags - Wild Forest, Forest Wildcat121
Dále: Elate, Mopotism, Champagne Room, Romantic Vision, Stellar Wind
Výrok: 1/2 - 3/4 - 1 - 2 - 1 1/4 - 4 3/4 - nos
Čas: 1:50.25
Majitel a chovatel: Charles E. Fipke
Trenér: Dallas Stewart, Jezdec: John Velazquez

Breeders' Cup Juvenile Fillies G1

4. listopad, Del Mar - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Caledonia Road2kQuality Road - Come a Callin, Dixie Union122
2. Alluring Star2kExchange Rate - Spring Jump, Jump Start122
3. Blonde Bomber2kFort Larned - Girl Can Rock, El Prado122
Dále: Separationofpowers, Piedi Bianchi, Wonder Gadot (CAN), Moonshine Memories, Princess Warrior, Gio Game, Stainless, Heavenly Love, Maya Malibu, Tel Your Mama
Výrok: 3 1/4 - krk - 1 3/4 - 1/2 - hlava - 1 - 2 1/4 - 6 1/2 - krk - 9 1/4 - 10 3/4 - 3 1/2
Čas: 1:45.05
Majitel: Zoom And Fish Stable, Charlie Spiring & Newton Anner Stud, Chovatel: Vegso Racing Stable
Trenér: Ralph Nicks, Jezdec: Mike Smith

Breeders' Cup Turf Sprint G1

4. listopad, Del Mar - 1000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Stormy Liberal5vStormy Atlantic - Vassar, Royal Academy126
2. Richard's Boy5vIdiot Proof - Marissa's Joy, Cee's Tizzy126
3. Disco Partner5hDisco Rico - Lulu's Number, Numerous126
Also ran :Bucchero, Pure Sensation, Marsha (IRE), Holding Gold, Washington DC (IRE), Cotai Glory (GB), Lady Aurelia, Hogy, Mongolian Saturday
Výrok: hlava - 1/2 - 1/2 - nos - nos - 1/2 - 3/4 - krk - krk - 1/2 - 2
Čas: 0:56.12
Majitel: Rockingham Ranch, Chovatel: Dapple Bloodstock & Gryphon Investments LLC
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Joel Rosario

Breeders' Cup Filly & Mare Sprint G1

4. listopad, Del Mar - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Bar of Gold5kMedaglia d'Oro - Khancord Kid, Lemon Drop Kid124
2. Ami's Mesa (CAN)4kSky Mesa - Victorious Ami, Victory Gallop124
3. Carina Mia4kMalibu Moon - Miss Simaptia, Southern Halo124
Dále: Skye Diamonds, Princess Karen, Paulassilverlining, Unique Bella, Finest City, Finley'sluckycharm, By the Moon, Highway Star, Proper Discretion, Curlin's Approval, Constellation
Výrok: nos - 1 - 2 1/2 - hlava - 2 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - 4 1/2 - 3/4 - nsoe - 4 1/4 - nos - 22 1/2
Čas: 1:22.63
Majitel a chovatel: Chester Broman & Mary R. Broman
Trenér: John Kimmel, Jezdec: Irad Ortiz

Breeders' Cup Filly & Mare Turf G1

4. listopad, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Wuheida (GB)3kDubawi - Hibaayeb, Singspiel121
2. Rhododendron (IRE)3kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal121
3. Cambodia5kWar Front - Sassifaction, Smart Strike124
Dále: Dacita (CHI), Queen's Trust (GB), War Flag, Lady Eli, Senga, Grand Jete (GB), Nezwaah (GB), Zipessa, Birdie Gold, Goodyearforroses (IRE), Avenge
Výrok: 1 - 3/4 - hlava - nos - 1 1/4 - 1/2 - nos - nos - 1 1/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 8 1/4
Čas: 1:47.91
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Breeders' Cup Sprint G1

4. listopad, Del Mar - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Roy H5vMore Than Ready - Elusive Diva, Elusive Quality126
2. Imperial Hint4hImperialism - Royal Hint, Lahint126
3. Mind Your Biscuits4hPosse - Jazzmane, Toccet126
Dále: American Pastime, Ransom the Moon (CAN), Drefong, Calculator, Whitmore, B Squared, Takaful
Výrok: 1 - 2 - 1 1/4 - krk - 3 1/4 - 2 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:08.61
Majitel: Rockingham Ranch, Chovatel: Ramona S. Bass Llc
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Kent Desormeaux

Breeders' Cup Mile G1

4. listopad, Del Mar - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.World Approval5vNorthern Afleet - Win Approval, With Approval126
2. Lancaster Bomber3hWar Front - Sun Shower, Indian Ridge123
3. Blackjackcat4vTale of the Cat - Bootleg Annie, Go For Gin126
Dále: Suedois (FR), Ribchester (IRE), Zelzal (FR), Karar (GB), Om, Ballagh Rocks, Heart to Heart (CAN), Roly Poly, Midnight Storm, Mr. Roary, Home of the Brave (IRE)
Výrok: 1 1/4 - hlava - krk - nos - hlava - krk - 1/2 - 1/2 - nos - nos - 4 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2
Čas: 1:34.55
Majitel: Live Oak Plantation, Chovatel: Live Oak Stud
Trenér: Mark Casse, Jezdec: John Velazquez

Breeders' Cup Juvenile G1

4. listopad, Del Mar - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí hřebci a valaši
1.Good Magic2hCurlin - Glinda the Good, Hard Spun122
2. Solomini2hCurlin - Surf Song, Storm Cat122
3. Bolt d'Oro2hMedaglia d'Oro - Globe Trot, A.P. Indy122
Dále: Givemeaminit, The Tabulator, Hollywood Star, Firenze Fire, Hazit, Free Drop Billy, US Navy Flag, Golden Dragon, Bahamian
Výrok: 4 1/4 - 1/2 - 8 1/4 - 2 1/4 - hlava - 4 1/4 - 5 1/4 - 4 - 1/2 - 6 3/4 - hlava
Čas: 1:43.34
Majitel: e Five Racing Thoroughbreds & Stonestreet Stables LLC, Chovatel: Stonestreet Stables LLC
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose Ortiz

Breeders' Cup Turf G1

4. listopad, Del Mar - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Talismanic (GB)4hMedaglia d'Oro - Magic Mission, Machiavellian126
2. Beach Patrol4hLemon Drop Kid - Bashful Bertie, Quiet American126
3. Highland Reel (IRE)5hGalileo - Hveger, Danehill126
Dále: Sadler's Joy, Seventh Heaven (IRE), Bullards Alley, Itsinthepost (FR), Cliffs of Moher (IRE), Oscar Performance, Decorated Knight (GB), Fanciful Angel (IRE), Bigger Picture, Hunt (IRE)
Výrok: 1/2 - krk - 1 1/2 - 1 1/2 - hlava - 1 1/2 - 1 - 1/2 - krk - 1 - 2 3/4 - 9 3/4
Čas: 2:26.19
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Breeders' Cup Classic G1

4. listopad, Del Mar - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Gun Runner4hCandy Ride - Quiet Giant, Giant's Causeway126
2. Collected4hCity Zip - Helena Bay, Johannesburg126
3. West Coast3hFlatter - Caressing, Honour And Glory122
Dále: War Story, Arrogate, Gunnevera, Churchill (IRE), Mubtaahij, War Decree, Pavel, Win the Space
Výrok: 2 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - 2 1/4 - současně - 12 1/4 - 1/2 - 4 1/4 - 10 3/4 - 7
Čas: 2:01.29
Majitel: Winchell Thoroughbreds LLC & Three Chimneys Farm, Chovatel: Besilu Stables LLC
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Florent Geroux

Goldikova Stakes G2

4. listopad, Del Mar - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Kitten's Roar5kKitten's Joy - Bambolina, War Chant121
2. Thundering Sky4kSky Mesa - Uninhibited Song, Unbridled's Song121
3. On Leave4kWar Front - Meghan's Joy, A.P. Indy121
Dále: Malibu Stacy, Laseen (IRE), Majestic Heat, Aljazzi (GB), Corps de Ballet, Mrs McDougal, Hillhouse High, Madame Stripes (ARG), Sassy Little Lila, Laur Net, Gold Espony (FR)
Výrok: 2 1/4 - nos - 1 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - hlava - 1 - 1 - 1 3/4
Čas: 1:35.18
Majitel: Kenneth L. & Sarah K. Ramsey, Chovatel: Dapple Bloodstock
Trenér: Michael Maker, Jezdec: John Velazquez

Chilukki Stakes G2

4. listopad, Churchill Downs - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Farrell3kMalibu Moon - Rebridled Dreams, Unbridled's Song120
2. Money'soncharlotte5kMizzen Mast - Something Wicked, Chimes Band121
3. Motown Lady4kUncle Mo - Binavicar, Vicar121
Dále: Show Stealer, Alpine Sky, Shenandoah Queen, Fuhriously Kissed, Mo D'Amour, Kathballu, Lake Ponchatrain, Moiety, Tiger Moth, Sweet Legacy, Steel Cut
Výrok: 1 - 1/2 - krk - 2 1/2 - nos - 1 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1 - 1 1/4 - nos - 1/2 - 7
Čas: 1:35.90
Majitel a chovatel: Cofee Pot Stables
Trenér: Wayne Catalano, Jezdec: Channing Hill

Nashua Stakes G2

5. listopad, Aqueduct - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Avery Island2hStreet Sense - Kinda Spicy, A.P. Indy116
2. Super Sermon2hSuper Saver - Love And Faith, Corinthian116
3. Aveenu Malcainu2hInto Mischief - Island Time, Trippi122
Dále: Crea's Bklyn Law, Blue Ridge Scout, Under the Graydar
Výrok: 4 3/4 - 1/2 - 3 1/2 - 9 3/4 - 1/2
Čas: 1:37.58
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Kiaran McLaughlin, Jezdec: Joe Bravo

Falls City Handicap G2

23. listopad, Churchill Downs - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Blue Prize (ARG)4kPure Prize - Bluess For Sale, Not For Sale118
2. Tiger Moth5kStreet Sense - Saratoga Cat, Sir Cat117
3. Faithfully4kSmart Strike - Distinctively, Awesome Again120
Dále: Rachel's Temper, Motown Lady, Money'soncharlotte
Výrok: 8 1/2 - 1 - 3 1/4 - 3 1/4 - 1/2
Čas: 1:49.30
Majitel: Merriebelle Stables LLC, Chovatel: Bioart S.A.
Trenér: Ignacio Correas, Jezdec: James Graham

Mrs. Revere Stakes G2

24. listopad, Churchill Downs - 1700 metrů, turf, dráha pružná, tříleté klisny
1.Lovely Bernadette3kWilburn - Inlovewithlove, Bernstein118
2. Journey Home3kWar Front - Soul Search, A.P. Indy118
3. Daddy's Lil Darling3kScat Daddy - Miss Hot Salsa, Houston118
Dále: I'm Betty G, Fault, Westit (GB), Proud Reunion, Tamit (IRE), Oh So Terrible, Marina's Legacy
Výrok: 1/2 - krk - 2 1/2 - hlava - 2 - 1 - 1/2 - 2 3/4 - 7 1/2
Čas: 1:47.02
Majitel: James M. Miller, Chovatel: David E. Hager II
Trenér: James DiVito, Jezdec: Florent Geroux

Clark Handicap G1

24. listopad, Churchill Downs - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Seeking the Soul4hPerfect Soul - Seeking the Title, Seeking the Gold116
2. Good Samaritan3hHarlan's Holiday - Pull Dancer, Pulpit118
3. Hoppertunity6hAny Given Saturday - Refugee, Unaccounted For123
Dále: Diversify, The Player, Destin, Goats Town, Mo Tom, Honorable Duty
Výrok: 1/2 - 1 - 1 3/4 - 3 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 3 1/2
Čas: 1:48.88
Majitel a chovatel: Charles Fipke
Trenér: Dallas Stewart, Jezdec: John Velazquez

Hollywood Turf Cup Stakes G2

24. listopad, Del Mar - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Manitoulin4vAwesome Again - Soaring Softly, Kris S120
2. Chicago Style4vKitten's Joy - You Go West Girl, Mr. Greeley120
3. Flamboyant (FR)6vPeer Gynt - Relicia Bere, Until Sundown124
Dále: Tequila Joe, Lottie, Prince of Arabia, Inordinate
Výrok: krk - 1 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - hlava - 9
Čas: 2:30.16
Majitel: Darby Dan Farm, Chovatel: Philips Racing Partnership
Trenér: James Toner, Jezdec: Mike Smith

Golden Rod Stakes G2

25. listopad, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Road to Victory2kQuality Road - Favoritism, Tiznow119
2. Monomoy Girl2kTapizar - Drumette, Henny Hughes119
3. Cash Out2kStreet Cry - Deal of the Decade, Tiznow119
Dále: Dessert Honeys, Ipanema Beach, Sultry, Stronger Than Ever, Foxtrot Sally, Caroline the Great, Kelly's Humor, Undivided, Deadline
Výrok: krk - 5 3/4 - 2 - 1 3/4 - 1 3/4 - krk - 1 1/4 - 3/4 - 2 3/4 - 2 1/4 - 32
Čas: 1:43.96
Majitel: Gary Barber & John C. Oxley, Chovatel: George Bolton & David Dipietro
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Julien Leparoux

Kentucky Jockey Club Stakes G2

25. listopad, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Enticed2hMedaglia d'Oro - It's Tricky, Mineshaft122
2. Tiz Mischief2hInto Mischief - Invidia, Tiznow122
3. Promised Fulfilled2hShackleford - Marquee Delivery, Marquetry122
Dále: High North, Lone Sailor, Reride, Quip, Givemeaminit, John Tippmann, Bravazo, Arrival, Peppered, Gotta Go, Diamond King
Výrok: hlava - 2 1/2 - 2 1/2 - 2 1/4 - krk - 1/2 - 1 3/4 - 1 - 1 1/4 - 1 1/4 - 2 1/2 - 15 1/2 - UR
Čas: 1:44.42
Majitel: Godolphin Racing LLC, Chovatel: Darley
Trenér: Kiaran McLaughlin, Jezdec: Junior Alvarado

Hollywood Derby G1

25. listopad, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí
1.Mo Town3hUncle Mo - Grazie Mille, Bernardini122
2. Channel Maker (CAN)3vEnglish Channel - In Return, Horse Chestnut122
3. Big Score3hMr. Big - Not Unusual, Unusual Heat122
Dále: Sharp Samurai, Bowies Hero, Ritzy A.P., Ann Arbor Eddie, Souper Tapit, Just Howard
Výrok: 1 - nos - nos - 1 1/2 - 3 1/4 - 1 1/4 - 3/4 - 2 3/4
Čas: 1:46.36
Majitel: Mrs. John Magnier, Michael B. Tabor, Derrick Smith & Team D, Chovatel: John D. Gunther & Eurowest Bloodstock
Trenér: Anthony Dutrow, Jezdec: John Velazquez

Seabiscuit Handicap G2

26. listopad, Del Mar - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Hunt (IRE)5vDark Angel - Mansiya, Vettori122
2. He Will5hCyclotron - Could She, Lear Fan118
3. Pee Wee Reese4hTribal Rule - Bluegrass Belle, Unbridled's Song121
Dále: Om, Win the Space, Mr. Roary
Výrok: nos - 1 - 1 - 1 1/4 - 2 1/2
Čas: 1:41.30
Majitel: Michael House, Chovatel: Michael O'Callaghan
Trenér: Philip d'Amato, Jezdec: Flavien Prat

Matriarch Stakes G1

26. listopad, Del Mar - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Off Limits (IRE)5kMastercraftsman - Ravish, Efisio123
2. Hawksmoor (IRE)4kAzamour - Bridal Dance, Danehill Dancer123
3. Insta Erma4kPioneerof the Nile - Enchanted Woods, Woodman123
Dále: Cambodia, Lull, Rubilinda, Belvoir Bay, Kitten's Roar, Pretty Girl (ARG), Thundering Sky, Miss Julia Star (FR)
Výrok: 1 - 1/2 - 3/4 - 1 - 1/2 - 1/2 - 1 - 1/2 - 2 1/4 - 2 1/2
Čas: 1:34.37
Majitel: Martin S. Schwartz, Chovatel: Carlingford Breeding Syndicate
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joel Rosario

Demoiselle Stakes G2

2. prosinec, Aqueduct - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Wonder Gadot (CAN)2kMedaglia d'Oro - Loving Vindication, Vindication119
2. Maurer Power2kViolence - Arboresque, Cure the Blues115
3. Layla Noor2kMidnight Lute - Senada, Pulpit115
Dále: Daisy, Held Accountable, Indy Union, Stakes On a Plane, Vindictive Ways
Výrok: 3 3/4 - 3 - 1 1/2 - krk - 9 3/4 - 1 1/4 - 6
Čas: 1:53.91
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Anderson Farms Ont Inc
Trenér: Mark Casse, Jezdec: John Velazquez

Remsen Stakes G2

2. prosinec, Aqueduct - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Catholic Boy2hMore Than Ready - Song of Bernadette, Bernardini120
2. Avery Island2hStreet Sense - Kinda Spicy, A.P. Indy122
3. Vouch2hYes It's True - Jostmeandmyshadow, Tiznow118
Dále: Alkhaatam, Tap Rap Strike, Biblical, Millionaire Runner, Triple Dog Dare, V.I.P. Code, Bandito
Výrok: 4 3/4 - 1 3/4 - 4 3/4 - krk - 3 - 4 3/4 - 3 1/2 - 9 1/4 - 11 3/4
Čas: 1:52.50
Majitel: Robert V. LaPenta, Chovatel: Fred W. Hertrich III & John D. Fielding
Trenér: Jonathan Thomas, Jezdec: Manuel Franco

Cigar Mile G1

2. prosinec, Aqueduct - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Sharp Azteca4hFreud - So Sharp, Saint Liam125
2. Mind Your Biscuits4hPosse - Jazzmane, Toccet122
3. Practical Joke3hInto Mischief - Halo Humor, Distorted Humor120
Dále: Americanize, Tom's Ready, Just Call Kenny, Vulcan's Forge, Beasley, Seymourdini, Summer Revolution
Výrok: 5 1/4 - 2 3/4 - 1 1/4 - 3 1/2 - krk - 3/4 - 1 3/4 - 2 1/4 - 6
Čas: 1:35.17
Majitel: Ivan Rodriguez, Chovatel: Cloyce C. Clark Jr.
Trenér: Jorge Navarro, Jezdec: Javier Castellano

Bayakoa Handicap G2

3. prosinec, Los Alamitos - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Majestic Heat5kUnusual Heat - Chi Chi Nette, Ole119
2. Champagne Room3kBroken Vow - Lucky to be Me, Bernstein121
3. Madame Stripes (ARG)5kEqual Stripes - Courtisane, Silver Finder119
Dále: Bernina Star, Pacific Wind, Street Surrender, Shenandoah Queen, Constellation
Výrok: 2 1/2 - 3 1/4 - 3/4 - krk - 2 1/4 - 2 3/4 - 16
Čas: 1:42.15
Majitel: M. Auerbach LLC, Bardy Farm & Ron McCauley, Chovatel: Madeline Auerbach & Barry Abrams
Trenér: Richard Mandella, Jezdec: Mike Smith

CashCall Futurity G1

9. prosinec, Los Alamitos - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
DQ to 3.Solomini2hCurlin - Surf Song, Storm Cat120
1. Mckinzie2hStreet Sense - Runway Model, Petionville120
2.Instilled Regard2hArch - Engancing, Forestry120
Dále: For Him, Runaway Ghost
Výrok: 3/4 - hlava - 29 - 5 3/4
Čas: 1:42.57
Majitel: Karl Watson, Mike Pegram & Paul Weitman, Chovatel: Summer Wind Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Flavien Prat

Starlet Stakes G1

9. prosinec, Los Alamitos - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Dream Tree2kUncle Mo - Affleet Maggi, Afleet Alex120
2. Yesterday's News2kNew Year's Day - West Coast Gal, Broken Vow120
3. Piedi Bianchi2kOveranalyze - Adore You, Tactical Cat120
Dále: Exuberance
Výrok: 3 1/4 - 5 1/4 - nos
Čas: 1:43.87
Majitel: Phoenix Thoroughbred III Ltd, Chovatel: Mike Freeney & Pat Freeney
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Drayden van Dyke

San Antonio Stakes G2

26. prosinec, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Giant Expectations4hFrost Giant - Sarahisittrue, Is It True120
2. Accelerate4hLookin At Lucky - Issues, Awesome Again124
3. Collected4hCity Zip - Helena Bay, Johannesburg124
Dále: Hoppertunity, Prime Attraction
Výrok: 3 1/4 - krk - 1/2 - 4 1/2
Čas: 1:43.07
Majitel: Exline-Border Racing LLC, Gatto Racing & Garrett Zubok, Chovatel: Sunrise Stable South
Trenér: Peter Eurton, Jezdec: Gary Stevens

Mathis Brothers Mile Stakes G2

26. prosinec, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Bowies Hero3hArtie Schiller - Remembered, Sky Mesa122
2. Kroy3vThe Factor - Pieria, Atticus120
3. Big Score3hPioneerof the Nile - She Cat, Bluegrass Cat122
Dále: Colonist, B Squared, Hootie, Holiday Stone, Harbour Master
Výrok: 1/2 - 3 1/4 - 1 3/4 - 1 - 1/2 - 1 1/4 - 24 3/4
Čas: 1:33.46
Majitel: Agave Racing Stable, Chovatel: Pope McLean, Pope McLean Jr. & Marc McLean
Trenér: Philip d'Amato, Jezdec: Kent Desormeaux

La Brea Stakes G1

26. prosinec, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Unique Bella3kTapit - Unrivaled Belle, Unbridled's Song122
2. Paradise Woods3kUnion Rags - Wild Forest, Forest Wildcat124
3. Mopotism3kUncle Mo - Peppy Rafaela, Bernardini120
Dále: Marley's Freedom, Just a Little Hope, Princess Karen, Faypien, Miss Sunset
Výrok: 3/4 - 1 3/4 - krk - 3 3/4 - 1/2 - 17 - 3 1/4
Čas: 1:21.49
Majitel: Stud Haras Don Alberto, Chovatel: Brushwood Stable
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Mike Smith

Malibu Stakes G1

26. prosinec, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.City of Light3hQuality Road - Paris Notion, Dehere120
2. Edwards Going Left3vMidnight Lute - Dypsy, Broken Vow120
3. Favorable Outcome3hFlatter - Shananies Song, Eltish122
Dále: Pavel, Irish Freedom, C Z Rocket, Dabster, Heartwood, The Street Fighter
Výrok: 2 - 1 - 2 1/2 - 3/4 - 2 3/4 - 4 1/2 - nos - 14
Čas: 1:21.21
Majitel: Mr. & Mrs. William K. Warren Jr, Chovatel: Ann Marie Farm
Trenér: Michael McCarthy, Jezdec: Drayden Van Dyke

American Oaks G1

30. prosinec, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Daddy's Lil Darling3kScat Daddy - Miss Hot Salsa, Houston120
2. Madam Dancealot (IRE)3kSir Prancealot - Sisal, Danehill122
3. Kathy's Song3kCandy Ride - Strawberry Sense, A.P. indy120
Dále: New Money Honey, Beau Recall (IRE), Pantsonfire (IRE), Coachwhip, Bernina Star, Desert Duchess
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 1 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 3/4 - 5
Čas: 2:00.11
Majitel a chovatel: Normandy Farm
Trenér: Ken McPeek, Jezdec: Mike Smith

Kanada

Whimsical Stakes G3

23. duben, Woodbine - 1200 metrů, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Southern Ring5kSpeightstown - Seeking the Ring, Seeking the Gold119
2. River Maid5kWhere's the Ring - Rivermaid Dancing, Riverman121
3. Euroboss (USA)5kStreet Boss - Mega, Horse Chestnut117
Dále: Galina Point, Caren, Crumlin Spirit, Skylander Girl, Secretariat Humor (USA)
Výrok: 1 - nos - krk - krk- 1/2 - 1 1/4 - 4 1/4
Čas: 1:09.70
Majitel a chovatel: Sam-Son Farm
Trenér: Malcolm Pierce, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Eclipse Stakes G2

20. květen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Dragon Bay (USA)4vParading - Cologne, Horse Chestnut118
2. Are You Kidding Me (USA)7hRun Away And Hide - Sweet Awakening, Street Cry122
3. Unbridled Juan (CAN)5rUnbridled's Song - Sugar Swirl, Touch Gold116
Dále: Eirigh, Riker (USA), Noble Thought (USA), Go Around (USA), Oakton
Výrok: krk - 3 3/4 - 1 - hlava - krk - nos - 1 1/4
Čas: 1:43.79
Majitel: Brent McLellan, Russell McLellan & Stuart C. Simon, Chovatel: Shawhan Place LLC
Trenér: Stuart C. Simon, Jezdec: Gary Boulanger

Selene Stakes G3

21. květen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Grizzel (IRE)3kKodiac - Milana, Mark of Esteem117
2. Enstone3kTiznow - La Suena, Storm Cat119
3. Sister Nation (USA)3kInto Mischief - Evita's Sister, Candy Ride118
Dále: Silhouette (USA), Superduper Sky (USA), Financial Recovery, Cindervella, Gale Force (USA), Ghostly Presence, Addictive (USA)
Výrok: 1 1/2 - krk - 3/4 - 1/2 - 2 - 2 1/4 - 1 1/2 - 7 1/2 - 3 1/2
Čas: 1:42.29
Majitel: Merriebelle Stable LLC & Mrs. Anna Doyle, Chovatel: Martin Butler
Trenér: Michael J. Doyle, Jezdec: D.J. Moran

Nassau Stakes G2

27. květen, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha pružná, tříleté a starší klisny
1.Starship Jubilee (USA)4kIndy Wind - Perfectly Wild, Forest Wildcat116
2. Involuntary (USA)4kCity Zip - Invariable, Invasor117
3. Stormy Victoria (FR)5kStormy River - Dakota Go, Anabaa117
Dále: Caren, Southern Gem (USA), Shelbysmile (USA), Catch a Glimpse (USA)
Výrok: 2 1/2 - 2 1 1/2 - daleko - F
Čas: 1:36.66
Majitel: Kevin Attard & Soli Mehta, Chovatel: William P. Soren
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Marine Stakes G3

28. květen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí
1.Souper Tapit (USA)3hTapit - Zo Impressive, Hard Spun117
2. Channel Maker3vEnglish Channel - In Return, Horse Chestnut117
3. Malibu Secret3hMalibu Moon - Ain't No Tellin', Dynaformer117
Dále: Megagray, Minister's Strike (USA), Conquest Lemonraid, Montu (USA)
Výrok: 2 - 5 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - 3 1/2 - daleko
Čas: 1:43.52
Majitel a chovatel: Live Oak Plantation
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Florent Geroux

Connaugh Cup Stakes G2

3. červen, Woodbine - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Tower of Texas6vStreet Sense - Rare Opportunity, Danzig Connection116
2. Commute (USA)5hHold Me Back - Royal Humor, Distorted Humor118
3. Calgary Cat7vCowtown Cat - Big Sink Star, A.P. Indy122
Dále: Hollywood Hideaway (USA), Take the Stand (ARG), Seffeara, Glenville Gardens (USA), Great Wide Open (IRE), Dimension
Výrok: nos - hlava - 2 - 3 1/2 - 1 1/4 - 2 3/4 - 1 - 2 3/4
Čas: 1:19.40
Majitel: Thomas F: Van Meter & Scott Dilowrth, Chovatel: Anderson Farms Inc & Rod Ferguson
Trenér: Roger Attfield, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Hendrie Stakes G3

4. červen, Woodbine - 1300 metrů, tapeta, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Code Warrior (USA)4kSociety's Chairman - Lady Natalie, Runaway Groom116
2. Minks Aprise (USA)5kNorthern Afleet - Couturier, El Prado118
3. Jennifer Lynnette4kElusive Quality - Lynnette, Johannesburg116
Dále: Miss Ella (USA), River Maid, Rattataptap (USA), Cactus Copy (USA), Crumlin Spirit, Blurricane, Chic Thrill
Výrok: 3/4 - 1/2 - 3/4 - hlava - hlava - hlava - 1/2 - 1 1/2 - 5 1/2
Čas: 1:16.80
Majitel: J.C. Racing Stable, Wachtel Stable & Gary Barber, Chovatel: Pamela Edel
Trenér: Rachel Halden, Jezdec: Anne Sanguinetti

Woodbine Oaks

11. červen, Woodbine - 1800 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté klisny nar. v Kanadě
1.Holy Helena3kGhostzapper - Holy Grace, Holy Bull121
2. Mythical Mission3kGiant's Causeway - Misty Mission, Miswaki121
3. Inflexibility3kScat Daddy - Halo's Verse, Unbridled's Song121
Dále: Enstone, Cindervella, Ellan Vannin, Finandal, Gentle T, Ghostly Presence, Inspired Vow, Stallion Heiress, Miss Adele
Výrok: 1 - 6 - hlava - 2 - 3/4 - 6 1/4 - 6 1/2 - krk - 6 3/4 - 12 - 19 1/2
Čas: 1:50.18
Majitel: Stronach Stables, Chovatel: Adena Springs
Trenér: James jerkens, Jezdec: Luis Contrerars

Dominion Day Stakes G3

1. červenec, Woodbine - 2000 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Melmich6vWilko - Little Swoon, You And I123
2. Gigantic Breeze4vGiant's Causeway - Dixie And a Breeze, Dixieland Band117
3. Are You Kidding Me (USA)7hRun Away And Hide - Sweet Awakening, Street Cry126
Dále: Scuba (USA), Ethical Funds, Thunder Point
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 3 1/2 - 2 1/4 - 7 3/4
Čas: 2:03.48
Majitel: Stephen Chesney & Cory S. Hoffman, Chovatel: Andrew Stronach
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Highlander Stakes G2

2. červenec, Woodbine - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Green Mask (USA)6vMizzen Mast - Bonsai Beauty, Forestry121
2. Calgary Cat7vCowtown Cat - Big Sink Star, A.P. Indy123
3. Commute (USA)5hHold Me Back - Royal Humor, Distorted Humor118
Dále: Commend (USA), Noholdingback Bear (USA), Don Camillo (USA), Sweet Grass Creek
Výrok: 2 - 1 - 2 3/4 - 2 3/4 - 2 3/4 - 1
Čas: 1:07.59
Majitel: Abdullah Saeed Almaddah, Chovatel: D.J. Stable Llc
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Javier Castellano

King Edward Stakes G2

2. červenec, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Go Bro6vProud Citizen - Six Sexy Sisters, Langfuhr118
2. Hootenanny (USA)5hQuality Road - More Hennessy, Hennessy117
3. Tower of Texas6vStreet Sense - Rare Opportunity, Danzig Connection119
Dále: Unbridled Juan, Hollywood Hideaway (USA), Dragon Bay (USA), Ikerrin Road (IRE), Shakhimat, Monster Bea (USA)
Výrok: hlava - 1/2 - hlava - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 3/4
Čas: 1:34.09
Majitel a chovatel: Gustav Schickedanz
Trenér: Michael Keogh, Jezdec: Jesse Campbell

Singspiel Stakes G3

2. červenec, Woodbine - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Aldous Snow8vTheatrical - Brave Destiny, Quiet American118
2. Bullards Alley (USA)5vFlower Alley - Flower Forest, Kris S120
3. Pumpkin Rumble (USA)6vEnglish Channel - Clarins, Storm Cat118
Dále: Reporting Star (USA), Bangkok, Curlins Pride (USA)
Výrok: krk - 3 3/4 - 4 1/4 - 3 1/2 - 10 1/2
Čas: 2:27.42
Majitel a chovatel: Sam-Son Farm
Trenér: Malcolm Pierce, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Dance Smartly Stakes G2

2. červenec, Woodbine - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Rainha da Bateria (USA)5kBroken Vow - Amelia, Dixieland Band122
1.Starship Jubilee (USA)4kIndy Wind - Perfectly Wild, Forest Wildcat122
3. Involuntary (USA)4kCity Zip - Invariable, Invasor117
Dále: Suffused (GB), Gamble's Ghost, Belle de Nuit (ARG), Uchenna (IRE), Giovanna Blues (USA)
Výrok: současně - 1/2 - krk - 3 1/2 - 1/2 - hlava - 6 1/2
Čas: 2:01.91
Majitel: Lael Stable, Chovatel: Alexander Groves Matl Llc / Majitel: Kevin Attard & Solid Mehta, Chovatel: William P. Sorren
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano / Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Queen's Plate Stakes

2. červenec, Woodbine - 2000 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí nar. v Kanadě
1.Holy Helena3kGhostzapper - Holy Grace, Holy Bull121
2. Tiz a Slam3hTiznow - Flaming Rose, Grand Slam126
3. Inflexibility3kScat Daddy - Halo's Verse, Unbridled's Song121
Dále: Channel Maker, Megagray, Spirit of Caledon, King And His Court, State of Honor, Aurora Way, Guy Caballero, Malibu Secret, Watch Me Strut, Vaughan
Výrok: 3 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 2 - 2 - 11 - 2 - 4 - 15 3/4
Čas: 2:02.87
Majitel: Stronach Stables, Chovatel: Adena Springs
Trenér: James jerkens, Jezdec: Luis Contrerars

Bison City Stakes

9. červenec, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté klisny nar. v Kanadě
1.Enstone3kTiznow - La Suena, Storm Cat121
2. Mythical Mission3kGiant's Causeway - Misty Mission, Miswaki121
3. Ghostly Presence3kGhostzapper - Five N Forty, Distorted Humor121
Dále: Logic of Absurdity, Erin Commodity, Cinredvella
M<
Čas: 1:44.88
Majitel: East West Stables, Chovatel: William D. Graham
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Patrick Husbands

Vigil Stakes G3

16. červenec, Woodbine - 1400 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Pink Lloyd5vOld Forester - Gladiator Queen, Great Gladiator124
2. We Deer You (USA)4vHat Trick - Winning Doe, Running Stag117
3. Western Elegance (USA)7vEnglish Channel - Elegant Prospect, Mr. Prospector118
Dále: Tale of the Nile (USA), Riker (USA), Great Wide Open (IRE)
Výrok: 2 1/4 - 1 1/2 - 2 3/4 - 3/4 - 2 1/2
Čas: 1:22.18
Majitel: Entourage Stable, Chovatel: John Carey
Trenér: Robert Tiller, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Ontario Matron Stakes G3

22. červenec, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Ami's Mesa4kSky Mesa - Victorious Ami, Victory Gallop117
2. Ice Festival5kAwesome Again - Phil's Pill, Cozzene119
3. Midnight Crossing (IRE)4kDark Angel - Line Ahead, Sadler's Wells117
Dále: Meadow Rose, Galina Point, Uchenna (IRE), Minks Aprise (USA), Hot Kiss, Rattataptap (USA)
Výrok: 1 - 4 3/4 - současně - 3/4 - 3/4 - hlava - 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:43.44
Majitel: Ivan Dalos, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Josie Carroll, Jezdec: Luis Contreras

Prince of Wales Stakes

25. červenec, Fort Erie - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí nar. v Kanadě
1.Cool Catomine3hSpring at Last - Smart Catomine, Smart Strike126
2. Aurora Way3vGiant's Causeway - Aurora Lights, Pulpit126
3. State of Honor3hTo Honor And Serve - State Cup, Elusive Quality126
Dále: Woodbridge, Tiz a Slam, Spirit of Caledon, Jurojin
Výrok: 2 1/2 - krk - 4 3/4 - 9 3/4 - 2
Čas: 1:55.63
Majitel: Jack of Hearts Racing and J.R. Racing Stable Inc, Chovatel: Bernard & Karen McCormack
Trenér: John Ross, Jezdec: Luis Contreras

Nijinsky Stakes G2

29. červenec, Woodbine - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Dragon Bay (USA)4vParading - Cologne, Horse Chestnut123
2. Can'thelpbelieving (IRE)6vDuke of Marmalade - Embark, Soviet Star119
3. Pumpkin Rumble (USA)6vEnglish Channel - Clarins, Storm Cat118
Dále: Bangkok, Tour de Force (USA)
Výrok: 1 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 4 1/4
Čas: 2:02.10
Majitel: Brent McLellan, Russell McLellan & Stuart C. Simon, Chovatel: Shawhan Place LLC
Trenér: Stuart C. Simon, Jezdec: Gary Boulanger

Royal North Stakes G3

29. červenec, Woodbine - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Jennifer Lynnette4kElusive Quality - Lynnette, Johannesburg118
2. Kasuga5kTemple City - Glastyn, Forestry118
3. Nobody's Fault (USA)4kBlame - Appealing Storm, Valid Appeal118
Dále: Code Warrior (USA), Miss Gossip (IRE), Southern Ring, Skylander Girl, Salty Breeze (USA)
Výrok: hlava - 4 3/4 - hlava - 3/4 - hlava - 5 - 5 3/4
Čas: 1:08.17
Majitel: Conrad Farms, Chovatel: Christine Katherine Hayden
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Patrick Husbands

Wonder Where Stakes

30. červenec, Woodbine - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny nar. v Kanadě
1.Inflexibility3kScat Daddy - Halo's Verse, Unbridled's Song121
2. Enstone3kTiznow - La Suena, Storm Cat121
3. Mythical Mission3kGiant's Causeway - Misty Mission, Miswaki121
Dále: Crumlin Queen, Ghostly Presence, Ellan Vannin
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 6 - 3 - 2 3/4
Čas: 1:58.88
Majitel: Klaravich Stables Inc. & William H. Lawrence, Chovatel: Anderson Farms Ont. Inc
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Luis Contreras

Seagram Cup Stakes G3

13. srpen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, tříletí a starší
1.Melmich6vWilko - Little Swoon, You And I121
2. Are You Kidding Me (USA)7hRun Away And Hide - Sweet Awakening, Street Cry119
3. Gigantic Breeze7hGiant's Causeway - Dixie And a Breeze, Dixieland Band119
Dále: Unbridled Juan, Secret Passage (USA), Keen Gizmo, Bear'sway (USA)
Výrok: nos - 1/2 - 5 1/2 - 1/2 - 1/2 - 15
Čas: 1:43.43
Majitel: Stephen Chesney & Cory S. Hoffman, Chovatel: Andrew Stronach
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Play the King Stakes G2

19. srpen, Woodbine - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Conquest Panthera (USA)5vKitten's Joy - Lastofthesummerwine, Sky Mesa118
2. Dowse's Beach (USA)6vDisco Rico - Mary Lou's Magic, Concorde's Tune117
3. Glenville Gardens (USA)5vStreet Cry - Navy Gardens, Storm Cat117
Dále: Tower of Texas, Tombelaine (USA), Hootenanny (USA), Calgary Cat
Výrok: krk - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 3 3/4 - 5 1/2
Čas: 1:21.20
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Kenneth L. Ramsey & Sarah K. Ramsey
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Patrick Husbands

Sky Classic Stakes G2

20. srpen, Woodbine - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Can'thelpbelieving (IRE)6vDuke of Marmalade - Embark, Soviet Star119
2. Noble Thought (USA)4hHarlan's Holiday - No Use Denying, Maria's Mon118
3. Pumpkin Rumble (USA)6vEnglish Channel - Clarins, Storm Cat118
Dále: Dragon Bay (USA), Starship Jubilee (USA), Galileo's Spear (FR)
Výrok: 1 1/4 - 3 1/4 - hlava - 1/2 - 9 1/4
Čas: 2:14.95
Majitel: Albert Frassetto, Chovatel: G. Kelly, Milltownmore & Pinnacle B/S
Trenér: Graham Motion, Jezdec: Joe Bravo

Breeders' Stakes

20. srpen, Woodbine - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí nar. v Kanadě
1.Channel Maker3hEnglish Channel - In Return, Horse Chestnut126
2. Final Copy3hMalibu Moon - Seanachai, El Prado126
3. King And His Court3hCourt Vision - Pennywhistle, Grand Reward126
Dále: Seeking Albert, Woodbridge, Lookin At Bravo, Conquest Lemonraid, Major Eclipse, Glencairn, Cool Catomine
Výrok: nos - 1/2 - 1 - 2 1/4 - 1 - 1/2 - 1 3/4 - 3 1/4 - 6 1/4
Čas: 2:29.70
Majitel: Joey Gee Thoroughbreds, Qachtel Stable & Gary Barber, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Rafael Hernandez

Canadian Derby G3

20. srpen, Northlands Park - 2200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Chief Know It All (USA)3hFlashy Bull - Baby Mini, Grand Slam122
2. Trooper John (USA)3hColonel John - Shouldn't We All, Woodman122
3. Double Bear3hKentucky Bear - Bears Little Angel, Regal Remark122
Dále: Captain Will, Aqua Frio (USA), Dublin Day (USA), Big Kaz, Alberta Strong (USA)
Výrok: 1/2 - současně - 7 - 1/2 - 2 1/4 - 18 - 5 1/2
Čas: 2:17.06
Majitel: Rollingson Racing Stable, Randy Howg Et Al, Chovatel: Lucky Seven Stable
Trenér: Robertino Diodoro, Jezdec: Rico W. Walcott

Seaway Stakes G3

26. srpen, Woodbine - 1400 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Ami's Mesa4kSky Mesa - Victorious Ami, Victory Gallop119
2. Sky My Sky (USA)4kBernardini - Dark Sky, Storm Cat118
3. Tulsa Queen (USA)3kCactus Ridge - Hot Touch, Touch Gold115
Dále: Crumlin Spirit, Kylla Instinct (GB), Gliding By (USA), Blurricane, Salty Breeze (USA)
Výrok: 6 1/4 - 2 1/4 - 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - krk - 4
Čas: 1:22.17
Majitel: Ivan Dalos, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér:

Ontario Colleen Stakes G3

27. srpen, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Enstone3kTiznow - La Suena, Storm Cat119
2. Grizzel (IRE)3kKodiac - Milana, Mark of Esteem119
3. Reverse3kColonel John - Patsy Ann, Yankee Gentleman118
Dále: Mythical Mission, Yellow Agate (USA), Super Marina (USA), Victory to Victory (USA), Valentine Wish (USA), R Naja (USA)
Výrok: 1 1/4 - 1 - 3/4 - 3 1/2 - 2 - 1 1/4 - 3 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:34.28
Majitel: East West Stables, Chovatel: William D. Graham
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Patrick Husbands

British Columbia Derby G3

9. září, Hastings - 1800 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí
1.Chief Know It All (USA)3hFlashy Bull - Baby Mini, Grand Slam126
2. Trooper John (USA)3hColonel John - Shouldn't We All, Woodman126
3. Riser3hMizzen Mast - Goodbye Cat, Tale of the Cat126
Dále: More Power to Him, Double Bear, A.P. Zona, Driller, Handsome Chef, Hunters Appeal, Parsimonious
Výrok: nos - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 2 1/2 - 3/4 - krk - krk - krk
Čas: 1:51.95
Majitel: Rollingson Racing Stable, Randy Howg Et Al, Chovatel: Lucky Seven Stable
Trenér: Robertino Diodoro, Jezdec: Rico Walcott

Bold Venture Stakes G3

16. září, Woodbine - 1300 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Ikerrin Road (IRE)4vIffraaj - Fantastic Spring, Fantastic Light118
2. Boreal Spirit5vNorth Light - Rain Boots, Storm Boot118
3. Majestic Slew (USA)4vMajestic Warrior - Brucie, Fusaichi Pegasus118
Dále: Circle of Friends, Unbridled Juan, Puntrooskie
Výrok: 1 1/4 - 2 3/4 - 3 - 1 1/2 - hlava
Čas: 1:15.40
Majitel: Alpine Stable Ltd, Chovatel: Gerard Kerin
Trenér: Vito Armata, Jezdec: David Moran

Canadian Stakes G2

16. září, Woodbine - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Quidura (GB)4kDubawi - Quetena, Acatenango117
2. Elysea's World (IRE)4kChamps Elysees - Ideal World, Singspiel115
3. Starship Jubilee (USA)4kIndy Wind - Perfectly Wild, Forest Wildcat121
Dále: Grizzel (IRE), Southern Gem (USA), Involuntary (USA), Moonlight Sky (USA)
Výrok: 1 - 3/4 - 2 1/4 - 1 1/2 - 1 - 4
Čas: 1:45.26
Majitel a chovatel: Stiftung Gestut Fahrhof
Trenér: Graham Motion, Jezdec: Junior Alvarado

Northern Dancer Turf Stakes G1

16. září, Woodbine - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Johnny Bear6vEnglish Channel - In Return, Horse Chestnut119
2. Hawkbill (USA)4hKitten's Joy - Trensa, Giant's Causeway123
3. Messi (GER)7vNew Approach - Messina, Dashing Blade121
Dále: Seeking Albert, English Illusion, Noble Thought (USA), Pumpkin Rumble (USA), Camp Creek
Výrok: hlava - 3/4 - 3 3/4 - 2 - 1 - 1 - 1/4
Čas: 2:27.30
Majitel: Colebrook Farm & Bear Stables Ltd, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Ashlee Brnjas, Jezdec: Luis Contreras

Woodbine Mile Stakes G1

16. září, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.World Approval (USA)5vNorthern Afleet - Win Approval, With Approval124
2. Lancaster Bomber (USA)3hWar Front - Sun Shower, Indian Ridgde112
3. Long On Value (USA)6hValue Plus - Long Message, Orientate117
Dále: Mondialiste (IRE), Arod (IRE), Dutch Connection (GB), Conquest Panthera (USA), Tower of Texas, Glenville Gardens (USA), Best Bard, Deauville (IRE), Dragon Bay (USA)
Výrok: 2 1/2 - 1/2 - nos - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - 2 3/4 - 3 - nos - 3/4
Čas: 1:33.05
Majitel a chovatel: Live Oak Plantation
Trenér: Mark Casse, Jezdec: John Velazquez

Summer Stakes G2

17. září, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí
1.Untamed Domain (USA)2hAnimal Kingdom - Clao, Lear Fan122
2. Hemp Hemp Hurray2hArtie Schiller - Druidess, Malibu Moon122
3. Admiralty Pier (USA)2hEnglish Channel - Full Steam Ahead, Kitten's Joy122
Dále: Count Alexander (USA), El Dulce (USA), Follow My Lead (USA), Differential, Empirically (USA)
Výrok: krk - 1/2 - 3/4 - krk - 2 1/4 - 4 - 1
Čas: 1:34.73
Majitel: West Point Thoroughbreds Inc, Chovatel: Clearsky Farm
Trenér: Graham Motion, Jezdec: Joe Bravo

Natalma Stakes G2

17. září, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouleté klisny
1.Capla Temptress (IRE)2kLope de Vega - Mrs. Beeton, Dansili121
2. Dixie Moon2kCurlin - Dixie Chicken, Rahy121
3. Wonder Gadot2kMedaglia d'Oro - Loving Vindication, Vindication121
Dále: March X Press (USA), Pretty Lady (USA), Golden Orb (USA), Mo Big Cat, Delamar (USA), Dooder (USA)
Výrok: 3/4 - hlava - 3 1/4 - 1/2 - 1 - 1 3/4 - 1 - 3
Čas: 1:35.12
Majitel: Team Valor, Chovatel: Pier House Stud
Trenér: Marco Botti, Jezdec: Joel Rosario

Durham Cup Stakes G3

30. září, Woodbine - 1800 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Melmich6vWilko - Little Swoon, You And I124
2. U.S. Marshal (USA)5vBadge of Silver - Reigning Dynasty, Thunder Gulch119
3. Narrow Escape4vSky Conqueror - Certainly Special, Distorted Humor119
Dále: Keen Gizmo, Leavem In Malibu
Výrok: 7 1/2 - krk - 5 - 17
Čas: 1:49.86
Majitel: Stephen Chesney & Cory S. Hoffman, Chovatel: Andrew Stronach
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Grey Stakes G3

1. říjen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dvouletí
1.Archaggelos (USA)2hTemple City - Mien, Nureyev115
2. Peppered (USA)2hTapizar - Elaborate, Cherokee Run115
3. Tale of Vienna (USA)2vTale of Ekati - Rubywood, Woodman115
Dále: Piven (USA), Like What I See (USA), Lookin to Strike (USA), Leopold (USA)
Výrok: 2 1/4 - 1 1/2 - 2 1/4 - 1 - 1/2 - 8
Čas: 1:44.56
Majitel a chovatel: Monticule LLC
Trenér: M. Dickinson, Jezdec: Rafael Manuel Hernandez

Mazarine Stakes G3

7. říjen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Wonder Gadot2kMedaglia d'Oro - Loving Vindication, Vindication118
2. Shamrock Rose (USA)2kFirst Dude - Slew's Quality, Elusive Quality118
3. Ladies Night (USA)2kEskendereya - Lemondropontherox, Lemon Drop Kid117
Dále: Avie's Mineshaft
Výrok: 6 - 1 1/4 - 1 1/2
Čas: 1:44.14
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Anderson Farms Ont. Inc
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Patrick Husbands

Cup And Saucer Stakes

8. říjen, Woodbine - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí nar. v Kanadě
1.Dixie Moon2kCurlin - Dixie Chicken, Rahy119
2. Strike Me Down2hTapit - Strike Softly, Smart Strike122
3. Rose's Vision2hArtie Schiller - Essential Rose, Bernardini122
Dále: Cooler Mike, Neepawa, Flight Deck, Stormfuhr, Crumlin Night, Differential, Absolution, Dot's Vision, Redoute's Light
Výrok: 1 - 2 1/2 - krk - 1 - 5 3/4 - hlava - hlava - 2 - nos - 3/4 - 7 3/4
Čas: 1:44.33
Majitel a chovatel: Sean & Dorothy Fitzhenry
Trenér: Catherine Day Phillips, Jezdec: Eurico da Silva

Ballerina Stakes G3

9. říjen, Hastings - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Notis The Jewel4kStephanotis - Diamond Berries, Defensive Play122
2. She's a Warrior (USA)4kMajestic Warrior - Blabby B., Tabasco Cat122
3. Sailingforthesun5kSungold - Sailpast, No Louder122
Dále: Yukon Belle, Victress (USA), Princess Katie, Citizen Kitty (USA)
Výrok: 2 1/4 - hlava - 1 - 3/4 - 3 1/2 - 2
Čas: 1:51.64
Majitel: William McLaren, Chovatel: Len Fielding
Trenér: William McLaren, Jezdec: Richard Hamel

British Columbia Premier's Stakes G3

10. říjen, Hastings - 2200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Awesome Slate (USA)4vSummer Bird - Awesome Chic, Awesome Again122
2. Crazy Prophet4vRosberg - Mazel Dancer, Mazel Trick122
3. Venetian Mask (USA)6vPulpit - Molto Vita, Carson City122
Dále: Neveradoubt (USA), Calgary Caper (USA), Highway Boss (USA), Hunter's Appeal, Killin Me Smalls
Výrok: 1 - 2 - 1 3/4 - krk - 1 3/4 - krk - 7 1/2
Čas: 2:18.13
Majitel: Jake Kalpakian, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Cindy Krasner, Jezdec: Richard Hamel

Nearctic Stakes G2

15. říjen, Woodbine - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Field of Courage5vMarchfield - Miss Crissy, Bold n'Flashy117
2. Cotai Glory (GB)5hExceed And Excel - Continua, Elusive Quality117
3. White Flag (USA)3hWar Front - Shared Hope, Gone West118
Dále: Ikerrin Road (IRE), Conquest Tsunami, Dowse's Beach (USA), Yorkton, Circle of Friends
Výrok: 1 3/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - 5 3/4 - hlava - 1/2 - 13 1/4
Čas: 1:12.07
Majitel: Quintessential Racing Florida LLC, Chovatel: Cavendish Investing Ltd
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Luis Contreras

Ontario Derby G3

15. říjen, Woodbine - 1800 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí
1.Tiz a Slam3hTiznow - Flaming Rose, Grand Slam117
2. Holy Helena3kGhostzapper - Holy Grace, Holy Bull118
3. Guy Caballero3vQuality Road - Dixie Chicken, Rahy119
Dále: Senior Investment (USA), Undulated (USA), Gorgeous Kitten (USA), Grizzel (IRE), Colonel Samsen (USA), Cool Catomine
Výrok: 3 1/4 - hlava - 1 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - 2 - 1 - dist
Čas: 1:51.57
Majitel a chovatel: Chiefswood Stable
Trenér: Roger Attfield, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

E.P. Taylor Stakes G1

15. říjen, Woodbine - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Blond Me (IRE)5kTamayuz - Holda, Docksider124
2. Kitten's Roar (USA)5kKitten's Joy - Bambolina, War Chant124
3. Fourstar Crook5kFreud - Avril A Portugal, D'Accord124
Dále: Rainha da Bateria (USA), Nezwaah (GB), Quidura (GB), Rain Goddess (IRE)
Výrok: 1 - 1 1/2 - 3 3/4 - 3 - 1 1/2 - 13 1/4
Čas: 2:08.08
Majitel: Mrs. Barbara M. Keller, Chovatel: Wardstown Stud Ltd
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Oisin Murphy

Canadian International Stakes G1

15. říjen, Woodbine - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Bullard's Alley (USA)5vFlower Alley - Flower Forest, Kris S126
2. Oscar nominated (USA)4rKitten's Joy - Devine Actress, Theatrical126
3. Flamboyant (FR)6vPeer Gynt - Relicia Bere, Until Sundown126
Dále: Idaho (IRE), Erupt (IRE), Chemical Charge (IRE), Enterprising (USA), Postulation (USA), Messi, Johnny Bear (CAN)
Výrok: 10 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1 - 5 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 1/2
Čas: 2:34.37
Majitel: Wayne Spalding & Faron McCubbins, Chovatel: Eugene Melnyk
Trenér: Tim Glyshaw, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Ontario Fashion Stakes G3

28. říjen, Woodbine - 1200 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Moonlit Promise (USA)4kMalibu Moon - Smart Surprise, Smart Strike119
2. Minks Aprise (USA)5kNorthern Afleet - Couturier, El Prado119
3. Code Warrior (USA)4kSociety's Chairman - Lady Natalie, Runaway Groom119
Dále: Southern Ring, Sugar Jones, Northern Kiss (USA), Stormy Victoria (FR)
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - nos - 1 1/2 - krk - 1/2
Čas: 1:09.06
Majitel a chovatel: Hill N' Dale Equine Holdings Inc
Trenér: Josie Carroll, Jezdec: Gary Boulanger

Princess Elizabeth Stakes

29. říjen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, dvouleté klisny nar. v Kanadě
1.Clickity Clack2kSilent Name - Boama, Two Punch119
2. Avie's Mineshaft2kMineshaft - Avie's Empire, Fly For Avie119
3. Safe to Say2kJustin Philip - Dicey Girl, Yonaguska119
Dále: Gizmo's Destiny, Hell N Wild, It'snicetobenice
Výrok: nos - 4 1/2 - 2 - 1 1/4 - 2 1/4
Čas: 1:46.07
Majitel: T. Gattelaro, T. Baker, P. Statchuk, J. Galagher, D. Carlson et al, Chovatel: Robert & Michelle Love
Trenér: Tony Gattellaro, Jezdec: Rafael Hernandez

Maple Leaf Stakes G3

4. listopad, Woodbine - 2000 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Gamble's Ghost4kGhostzapper - Gambling Girl, Secret Claim121
2. Ice Festival5kAwesome Again - Phil's Pill, Cozzene117
3. Involuntary (USA)4kCity Zip - Invariable, Invasor121
Dále: Happyness (GB), Giovanna Blues (USA)
Výrok: 3/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - 2 1/2
Čas: 2:04.70
Majitel: Ivan Dalos, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Josie Carroll, Jezdec: Eurico Rosa Da Silva

Coronation Futurity

5. listopad, Woodbine - 1800 metrů, tapeta, dráha rychlá, dvouletí nar. v Kanadě
1.Aheadbyacentury2hMidnight Lute - Sinful, Touch Gold122
2. Neepawa2hScat Daddy - Niigon's Touch, Laser Touch122
3. Kitten's Boy2hKitten's Joy - Catch the Ring, Seeking the Gold122
Dále: Cooler Mike, Flight Deck, Wedgewood, Crumlin Night, Bobby's Escape
Výrok: 2 - nos - 3/4 - 3 1/4 - 1 3/4 - 2 1/2 - 5 3/4
Čas: 1:51.02
Majitel: Jack of Hearts Racing and J.R. Racing Stable Inc, Chovatel: Hill 'N' Dale Farms
Trenér: John Ross, Jezdec: Rafael Hernandez

Autumn Stakes G2

12. listopad, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Gigantic Breeze4vGiant's Causeway - Dixie And a Breeze, Dixieland Band119
2. Melmich6vWilko - Little Swoon, You And I121
3. Western Reserve (USA)5vIndian Charlie - Visit, Oasis Dream117
Dále: Tale of the Nile, Dragon Bay
Výrok: 1 - 1 - 2 - hlava
Čas: 1:42.38
Majitel: Hoopefield Farm, Chovatel: Stan Dodson
Trenér: Alexander McPherson, Jezdec: Gary Boulanger

Kennedy Road Stakes G2

25. listopad, Woodbine - 1200 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Pink Lloyd5vOld Forester - Gladiator Queen, Great Gladiator119
2. Ikerrin Road (IRE)4vIffraaj - Fantastic Spring, Fantastic Light119
3. Majestic Slew (USA)4vMajestic Warrior - Brucie, Fusaichi Pegasus117
Dále: Occasional View, Sweet Grass Creek, Yorkton, Tombelaine (USA)
Výrok: 2 1/4 - 1 1/2 - 1 - 1/2 - 3 1/4 - 2 3/4
Čas: 1:08.46
Majitel: Entourage Stable, Chovatel: John Carey
Trenér: Robert Tiller, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Bessarabian Stakes G2

26. listopad, Woodbine - 1400 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Moonlit Promise (USA)4kMalibu Moon - Smart Surprise, Smart Strike119
2. Scotty's Model7kMr. Scotty - Long And Leggy, Notebook117
3. Sister Nation (USA)3kInto Mischief - Evita's Sister, Candy Ride115
Dále: Boreale (USA), Sugar Jones, Crumlin Spirit, Perdona (USA), Minks Aprise (USA), Liberty Kitten (USA)
Výrok: hlava - 1 - 3/4 - hlava - 2 - krk - krk - 14
Čas: 1:21.79
Majitel: Hill 'N' Dale Equine Holdings Inc & Windsor Boys Racing, Chovatel: Hill 'N' Dale Equine Holdings Inc
Trenér: Josie Carroll, Jezdec: Gary Boulanger

Austrálie

Australia Stakes (Stanley Wooton Stakes) G2

27. leden, Moonee Valley - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Malaguerra5vMagnus - Tennessee Morn, Bletchingly115
2. Black Heart Bart6vBlackfriars - Sister Theresa, At Talaq115
3. Sirbible5vGod's Own - No Fable, Hemingway115
Dále: Palentino, Peacock, Chetwood, Turn Me Loose (NZ), Mourinho, It Is Written
Výrok: 2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 1 - 3/4 - hlava - hlava
Čas: 1:09.29
Majitel: B.C. Micalizzi, Chovatel: Sandown Lodge Pty Ltd.
Trenér: Peter Gelagotis, Jezdec: Ben Melham

Expressway Stakes G2

28. leden, Rosehill - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Music Magnate (NZ)5vWritten Tycoon - Concert Girl, Danehill Dancer115
2. Kuro (NZ)5vDenman - Distinctive Lass - Orientate115
3. Ball of Muscle6vDubawi - Parfore, Gold Brose115
Dále: Big Money, Attention, Handfast
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - hlava - 1 - 1
Čas: 1:09.48
Majitel: Bjorn Baker Racing, Cobbitty Lodge Stud & Stables Et Al, Chovatel: NZ Thoroughbred Holdings Ltd.
Trenér: Bjorn Baker, Jezdec: Kerrin McEvoy

Breeders Classic G2

4. únor, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.In Her Time4kTime Thief - Hell It's Hot, Zeditave119
2. Egyptian Symbol4kStratum - Egyptian Raine, Desert Sun121
3. Flippant4kHinchinbrook - Lady Beckworth, General Nediym119
Dále: Circular, Tsaritsa, I Am Zelady, French Emotion, Magnajoy
Výrok: 1/2 - 1/2 - krk - krk - 1 - 1/2 - 1/2 - 1
Čas: 1:10.75
Majitel: P.J. Brown, R.G. Dan Et Al, Chovatel: Est. D. Cobcroft
Trenér: Benjamin Smith, Jezdec: Andrew Adkins

Autumn Stakes G2

11. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Oak Door3hCommands - Beyonce's Star, Orientate123
2. Attention3hStratum - Flamboyance, Snowland128
3. KnowableHinchinbrook - Special Test, Octagonal123
Dále: Redouble, Ruthven, Peacock, Snitzson, None Better
Výrok: 1 - krátká hlava - krátká hlava - 1 - 1 1/4 - hlava - 6
Čas: 1:23.54
Majitel: Mrs. J. Wilson, M.C. Wilson Et Al, Chovatel: B.M. Nolan
Trenér: Robert Smerdon, Jezdec: Damian Lane

Blue Diamond Prelude G2

11. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Catchy2kFastnet Rock - Cats Whisker, Fusaichi Pegasus122
2. Limestone2kHelmet - Limerock, Charge Forward122
3. Arctic Angel2kHard Spun - Icy Maiden, Xaar122
Dále: Roomooz, Pandemonium, Zarpoya, Fabrication
Výrok: krátká hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 4 1/4 - 3
Čas: 1:03.64
Majitel: Dorrington Farm & Mrs. S.C. Crabtree, Chovatel: Mrs. J. Jenkins
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Craig Williams

Blue Diamond Prelude G2

11. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a valaši
1.Property2vStarcraft - Opalize, Anabaa122
2. Pariah2hRedoute's Choice - Secluded, Hussonet122
3. Wait For No One2hLonhro - Divine Choice, Rock of Gibraltar122
Dále: Azazel, Overshare, Cao Cao, Indernile, Marsupial, Sheer Madness, Will's Bid, Mighty Boss, Annunciate, Can't Remember
Výrok: 3/4 - krátká hlava - 2 1/4 - hlava - 3/4 - 1/2 - hlava - hlava - 1/2 - 1/2 - 3 1/2 - krátká hlava
Čas: 1:03.78
Majitel: Price Bloodstock Management Ltd., Chovatel: J. Green
Trenér: Robert Smerdon, Jezdec: Craig Williams

Rubiton Stakes G2

11. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Super Cash4kWritten Tycoon - Super Bucks, Dash For Cash119
2. I Am a Star (NZ)3kI Am Invincible - Star Band, Dixieland Band118
3. ChautauquaEncosta de Lago - Lovely Jubly, Lion Hunter131
Dále: Hellbent, El Divino, Wild Rain, Fast 'N' Rocking
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 1 3/4 - 1 1/4 - hlava - 1/2
Čas: 1:02.57
Majitel: S.B. Millar, P.J. Robinson & M.S. Millar, Chovatel: Millar Racing And Breeding
Trenér: Andrew Noblet, Jezdec: Katelyn Mallyon

C.F. Orr Stakes G1

11. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Black Heart Bart6vBlackfriars - Sister Theresa, At Talaq130
2. Turn Me Loose (NZ)5hIffraaj - Indomitable, Danehill130
3. Ecuador (NZ)High Chaparral - Bak Da Princess, Danske130
Dále: Jameka, Palentino, Malaguerra, Awesome Rock, He's Our Rokkii (NZ), Divine Prophet, Lucky Hussler, Miss Rose de Lago, Arod (IRE)
Výrok: 1 - 1/2 - krátká hlava - deat heat - 1 - krk - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 3 1/2
Čas: 1:22.55
Majitel: K.B. Renner, C.R. Delacy Et Al, Chovatel: Durham Lodge Thoroughbred Stud
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Brad Rawiller

Light Fingers Stakes G2

13. únor, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Global Glamour3kStar Witness - Spectacula, Testa Rossa123
2. Foxplay3kFoxwedge - Butters, El Prado123
3. Spright3kHinchinbrook - Dashoff, Dash For Cash123
Dále: Gridelin, Lubiton, French Fern, Moqueen, Samantha, Zenalicious, Honesty Prevails, Long Time Ago, Tutu, Miss Beneteau, Fabvier
Výrok: krátká hlava - 1 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 - 2 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - 3
Čas: 1:09.70
Majitel: It's All About the Girls No. 1 & It's All About the Girls No.2, Chovatel: Lauriston Thoroughbred Farm
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Joshua Parr

Apollo Stakes G2

13. únor, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Winx5kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Hartnell6vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
3. Endless Drama5hLope de Vega - Desert Drama, Green Desert130
Dále: Dibayani (IRE), Magic Hurricane (IRE), Preferment (NZ), Leebaz (NZ), Libran (IRE), Shiraz, Lasqueti Spirit, Ambience, Sacred Master (NZ)
Výrok: 2 3/4 - 4 - 2 1/4 - 1/2 - krk - krk - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 1 1/4 - 8
Čas: 1:22.57
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & Mrs. D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Silver Slipper Stakes G2

18. únor, Rosehill - 1100 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí
1.She Will Reign2kManhattan Rain - Courgette, Charge Forward120
2. Veranillo2hMedaglia d'Oro - Shelters, Lonhro125
3. ShowtimeSnitzel - Flidais, Timber Country125
Dále: Lucky Louie, Lightz, Mystic Empire, Khan
Výrok: 1 1/2 - 2 3/4 _ 3/4 - hlava - 3/4
Čas: 1:04.70
Majitel: M.D. Holland, Mrs. K.A. Allison Et Al, Chovatel: G. Bachell
Trenér: Gary Portelli, Jezdec: Ben Melham

Hobartville Stakes G2

18. únor, Rosehill - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Man From Uncle3vUncle Mo - Derelique, Danehill Dancer125
2. Echo Effect3vReset - Tyrolean, Danehill125
3. Bryneich3hFastnet Rock - Mica's Pride, Bite the Bullet125
Dále: Inference, Prized Icon, Acatour, Veladero, On the Spot
Výrok: nos - 3/4 - 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - krk - 3 - 1 3/4
Čas: 1:24.11
Majitel: P. James, Arts Racing & Dr. M. Santangelo, Chovatel: B. Crismate
Trenér: Anthony Cummings, Jezdec: Jason Collett

Millie Fox Stakes G2

18. únor, Rosehill - 1300 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté a starší klisny
1.In Her Time4kTime Thief - Hell It's Hot, Zeditave123
2. Euro Angel (NZ)4kRip Van Winkle - Polish Princess, Polish Precedent121
3. Daysee DoomDomesday - See a Victory, Mister C119
Dále: Denmagic, Sold For Song, Circular, Single Gaze, French Emotion, Heavens Above, Tsaritsa, I Am Zelady, Private Secretary
Výrok: 2 1/4 - krátká hlava - hlava - 1/2 - 1/2 - 1/2 - hlava - 1/2 - 1/2 - 1 - 7 1/4
Čas: 1:17.63
Majitel: P.J. Brown, R.G. Dan Et Al, Chovatel: Est. D. Cobcroft
Trenér: Benjamin Smith, Jezdec: Joshua Parr

Lightning Stakes G1

18. únor, Flemington - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Terravista7vCaptain Rio - Parfore, Gold Brose129
2. Spieth (NZ)4hThorn Park - Stella Livia, Titus Livius129
3. Star Turn3hStar Witness - Golden Delicious, Made of Gold122
Dále: Flamberge, Illustrous Lad, Heatherly, Flying Artie, Counterattack, Supido
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 1 1/4 - hlava - 1/2 - 1
Čas: 0:57.26
Majitel: N.B. Couper, A.J. Rix Et Al, Chovatel: M. Ryan
Trenér: Joseph Pride, Jezdec: Corey Brown

Sweet Embrace Stakes G2

25. únor, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouleté klisny
1.One More Honey2kOnemorenomore - One Funny Honey, Distorted Humor122
2. Arctic Angel2kHard Spun - Icy Maiden, Xaar122
3. Teaspoon2kSnitzel - Patronella, Mister C122
Dále: Torvill, Savatiano, Smooth Landing, Exceeds, Delago Thunder, Greater Good, Meliboea, Songlike
Výrok: 1 - krátká hlava - 1 1/2 - 2 1/2 - krátká hlava - 2 1/2 - 2 3/4 - krk - 12 1/2 - hlava
Čas: 1:12.28
Majitel: Emirates Park, Chovatel: Patinack Farm
Trenér: John Thompson, Jezdec: Jay Ford

Skyline Stakes G2

25. únor, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí hřebci a valaši
1.Diamond Tathagata2hHinchinbrook - Maltese - Tale of the Cat122
2. CoruscateExceed And Excel - Dazzler, More Than Ready122
3. Single BulletNot a Single Doubt - Cheetara, More Than Ready122
Dále: Eden Roc, Dracarys, Colesberg, All Day, Souffrant, Ephesian
Výrok: hlava - 3/4 - krátká hlava - 1 1/2 - hlava - 6 - krátká hlava - 4
Čas: 1:14.22
Majitel: K.K. Ng, Chovatel: Kooringal Stud
Trenér: Mark Newnham, Jezdec: Glyn Schofield

Surround Stakes G2

25. únor, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.La Bella Diosa (NZ)3kSo You Think - Star Affair, Star Way123
2. Omei Sword3kHigh Chaparral - Irish Lights, Fastnet Rock123
3. Global Glamour3kStar Witness - Spectacula, Testa Rossa123
Dále: Foxplay, Lubiton, Sezanne, Zenalicious, Spright, Pumpkin Pie, French Fern
Výrok: 1 1/2 - krátká hlava - 3 - hlava - 3/4 - 3 3/4 - 3 1/2 - 1 - 2 1/2
Čas: 1:25.62
Majitel: T.W. Archer, G.L. Currie Et Al, Chovatel: T.W. Archer Trust
Trenér: Mandy & Matt Brown, Jezdec: Jason Collett

Chipping Norton Stakes G1

25. únor, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Winx5kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Lasqueti SpiritBeneteau - Supriym Story, General Nediym117
3. Who Shot Thebarman (NZ)Yamanin Vital - Ears Carol, Carolingian130
Dále: Magir Hurricane (IRE), Tavago (NZ), Endless Drama (IRE), Libran (IRE), Hartnell, Grand Marshal, Preferment (NZ)
Výrok: 2 - 1 - krátká hlava - 3 1/4 - 1 - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 15
Čas: 1:40.37
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & Mrs. D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Guy Walter Stakes G2

25. únor, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha těžká, čtyřletí a starší
1.Dixie Blossoms4kStreet Sense - Whistle Dixie, Star Way121
2. Zanbagh6kBernardini - Wild Iris, Spectrum123
3. Flippant4kHinchinbrook - Dashoff, Dash For Cash119
Dále: Shillelagh (NZ), I Told Georgie, Mali Rose, Danish Twist
Výrok: 6 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 3 3/4 - 3/4 - krátká hlava
Čas: 1:26.58
Majitel a chovatel: A.S. Osburg
Trenér: Ron Quinton, Jezdec: Timothy Clark

Caulfield Autumn Classic G2

25. únor, Caulfield - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Farson3vSnitzel - Clear View, Gallo di Ferro126
2. Cliff Hanger3vCanford Cliffs - Crevasse, Snowland126
3. Captain Rhett3vHelenus - Starlet O'Hara, Galileo126
Dále: Miss Strathallan, Electric Charlie, Bint El Bedu, Domesticated, Bold Presence, Trenchant, Callisto Moon, Elsaray, Parallel World (NZ)
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - hlava - hlava - 1 3/4 - 1/2 - 1 - krátká hlava - 3
Čas: 1:49.49
Majitel: V. Li, Chovatel: Ramsey Pastoral Co. Pty Ltd.
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Stephen Baster

Angus Armanasco Stakes G2

25. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Savanna Amour3kLove Conquers All - Savanna La. březen, Stravinsky121
2. Ellicazoom3kTesta Rossa - Ellicorsam, Fimiston125
3. Oregon's Day3kDomesday - Oregon Seal, Oregon125
Dále: Inspired Estelle, Smart As You Think, Jennifer Lynn, Zunbaqa, Intrice's Reward, Didn't Even Kiss Me
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - 2 - krátká hlava - 1 - 2 1/2 - 1 1/2 - 1
Čas: 1:22.99
Majitel: Ontrack Thoroughbreds No.1, D. Bates Et Al, Chovatel: S.F. Bloodstock LLC
Trenér: John Meagher, Jezdec: Joao Moreira

Futurity Stakes G1

25. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Black Heart Bart6vBlackfriars - Sister Theresa, At Talaq130
2. Tosen Stardom (JPN)6hDeep Impact - Admire Kirameki, End Sweep130
3. Ecuador (NZ)7vHigh Chaparral - Bak Da Princess, Danske130
Dále: Attention, Lucky Hussler, Palentino, He's Our Rokki (NZ), Turn Me Loose (NZ), Fast 'N' Rocking
Výrok: nos - 1/2 - krk - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 3/4
Čas: 1:22.96
Majitel: K.B. Renner, C.R. Delacy Et Al, Chovatel: Durham Lodge Thoroughbred Stud
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Brad Rawiller

Peter Young Stakes (St. George Stakes) G2

25. únor, Caulfield - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Stratum Star5hStratum - Purely Spectacular, Pins130
2. Humidor (NZ)4vTeofilo - Zalika, Zabeel130
3. The United States (IRE)7hGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal130
Dále: Jameka, Real Love, Exospheric, Tally, Mourinho, Tom Melbourne (IRE), Awesome Rock, Almoonqith
Výrok: hlava - 1/2 - hlava - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - hlava - 3/4 - 1 1/4 - 3/4
Čas: 1:48.25
Majitel: D. Davidson, M. Krauser Et Al, Chovatel: Widden Stud
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Mark Zahra

Blue Diamond Stakes G1

25. únor, Caulfield - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Catchy2kFastnet Rock - Cats Whisker, Fusaichi Pegasus120
2. Pariah2hRedoute's Choice - Secluded, Hussonet125
3. Formality2kFastnet Rock - Jolie's Shinju, Jolie's Halo120
Dále: Tulip, Property, Muraahib, Wait For No One, Roomooz, Aspect, Cao Cao, Taking Aim, Sheer Madness, Will's Bid, Blondie
Výrok: 1/2 - 1 3/4 - krk - 1/2 - 3/4 - krk - krk - 1/2 - hlava - krátká hlava - 1 1/2 - 1/2 - 15
Čas: 1:09.38
Majitel: Dorrington Farm & Mrs. S.C. Crabtree, Chovatel: Mrs. J. Jenkins
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Craig Williams

Oakleigh Plate G1

25. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Sheidel5kHoly Roman Emperor - Laventour, Metal Storn117
2. Faatinah4vNicconi - Alqwah, Danehill116
3. Extreme Choice3hNot a Single Doubt - Extremely, Hussonet119
Dále: Hellbent, Miss Promiscuity, Fell Swoop, I Am a Star (NZ), Kaepernick, Ocean Embers, Flamberge, Guard of Honour, Shakespearean Lass, El Divino, Thermal Current, Ready Sunshine, Aegean Sea, Wild Rain
Výrok: 1 - krátká hlava - 1/2 - 1 3/4 - hlava - hlava - hlava - současně - 1 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/2 - 3 1/2 - krátká hlava
Čas: 1:02.11
Majitel: Dorrington Farm Syndicate, Chovatel: D.P. De Largie
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Joao Moreira

Reisling Stakes G2

4. březen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha těžká, dvouleté klisny
1.Frolic2kHusson - Leveller, Redoute's Choice122
2. She Will Reign2kManhattan Rain - Courgette, Charge Forward122
3. Villa Carlotta2kStreet Cry - Florentina, Redoute's Choice122
Dále: She's On Que, From Within, Star Sensation, Lucky Louie, Pahruli
Výrok: 2 1/4 _ 4 3/4 - 1 - 3/4 - krátká hlava - 15 - 5 1/2
Čas: 1:13.55
Majitel: J.W. Kelly Suffolk Vale & Co, Chovatel: M. & C. Lowe Bloodstock
Trenér: Michael Freedman, Jezdec: Tommy Berry

Todman Stakes G2

4. březen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha těžká, dvouletí hřebci a valaši
1.Gunnison2vNot a Single Doubt - Colorado Claire, Hussonet122
2. Invader2hSnitzel - Flame of Sydney, Encosta de Lago122
3. Veranillo2hMedaglia d'Oro - Shelters, Lonhro122
Dále: Showtime, Menari, Perast, Lightz, Snitch
Výrok: krátká hlava - 2 1/4 - 3/4 - 2 1/2 - 3 1/4 - 3 1/4 - 1 1/2
Čas: 1:13.49
Majitel: James Harron Bloodstock Colts, Mrs. B.C. Bateman Et Al, Chovatel: Lincoln Farm
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Blake Shinn

Canterbury BMW Stakes G1

4. březen, Randwick - 1300 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Le Romain4vHard Spun - Mignard, Strategic130
2. Chautauqua6vEncosta de Lago - Lovely Jubly, Lion Hunter130
3. Hauraki5vReset - Youthful Presence, Dehere130
Dále: Impending, Music Magnate (NZ), Japonisme, Too Good To Refuse, Ugo Foscolo (NZ)
Výrok: krátká hlava - 3 - 1 3/4 - 1 1/4 - 2 1/2 - krátká hlava - 15 1/2
Čas: 1:20.00
Majitel: A. Carusi, A.P. Aigus Et Al
Trenér: Kris Lees, Jezdec: Glyn Schofield

Challenge Stakes G2

4. březen, Randwick - 1000 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.English4kEncosta de Lago - Court, Anabaa125
2. Redzel4vSnitzel - Millrich, Rubiton129
3. Supido5hSebring - Lady Succeed, Brian's Time129
Dále: Felines, Jungle Edge, Wouldn't It Be Nice, Dal Cielo, Kentucky Miss, Ball of Muscle
Výrok: krátká hlava - 1 1/2 - krk - 2 1/4 - 2 3/4 - 1/2 - 1/2 - 6 1/4
Čas: 0:59.99
Majitel: Newhaven Park, Chovatel: Newhaven Park Stud
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Blake Shinn

Randwick Guineas G1

4. březen, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
1.Interference3hSo You Think - Pontiana, Redoute's Choice125
2. Invincible Gem3kI Am Invincible - Diamond Day, Marwina120
3. Comin' Through3hFastnet Rock - Mica's Pride, Bite the Bullet125
Dále: Impavido, Man From Uncle, Harper's Choice, Hadrham, Acatour, Manolo Blahniq (NZ), Malaise, Captain Duffy
Výrok: hlava - 1 3/4 - 3/4 - 1 - 2 1/4 - 3/4 - 2 3/4 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava
Čas: 1:40.91
Majitel: L.P. Maxsted, P.C. Maxsted Et Al, Chovatel: G.P. Ingham
Trenér: Michael, Wayne & John Hawkes, Jezdec: Tommy Berry

Australian Guineas G1

4. březen, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Hey Doc3vDuporth - Heyington Honey, General Nediym125
2. Prized Icon3hMore Than Ready - Tropical Affair, Danehill125
3. Snitzson3hSnitzel - Shock Pak, Blackfriars125
Dále: Harlow Gold (NZ), Anaheim, Seaburge, Divine Prophet, Land of Plenty, Oak Door, Si Si Bon, Morton's Fork, Fuhryk, Attention, Inside Agent (NZ), Throssell, Legless Veuve (NZ)
Výrok: 3/4 - krk - 1/2 - 1/2 - hlava - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 1 - 1/2 - hlava - 1 1/2 - 3/4 - 2 3/4
Čas: 1:34.01
Majitel: Mrs. A.F. Ramsay, A.C. Hall Et Al, Chovatel: A. Hall
Trenér: Tony McEvoy, Jezdec: Luke Currie

Phar Lap Stakes G2

11. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Foxplay3kFoxwedge - Butters, El Prado120
2. Zenalicious3kChoisir - Zenith, Fantastic Light120
3. Comic Set3vReset - Riddles, Distorted Humor125
Dále: Pumpkin Pie, Redouble, Achi Baba, Rock And Swing, Into Orbit, On the Spot, French Fern, Bezel
Výrok: krk - 1 1/4 - 3 - 1 1/2 - hlava - 1 1/2 - 4 1/2 - 3/4 - 4 - PU
Čas: 1:30.57
Majitel: Mrs. C.M. Cook, Mrs. J.L. Van Buynder Et Al, Chovatel: S.F. Bloodstock LLC
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

Coolmore Classic (T.A. Kennedy Stakes) G1

11. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté a starší klisny
1.Heavens Above5kStreet Cry - Reggie, Germano121
2. Silent Sedition4kWar Chant - Florentina, Dubai Destination120
3. Danish Twist5kDane Shadow - Madame Flurry, Perugino120
Dále: Daysee Doom, In Her Time, Zanbagh, Omei Sword, Thames Court, Sold For Song, French Emotion, Global Glamour, Single Gaze, Dixie Blossoms, Denmagic, First Seal, Abbey Marie, Shillelagh, Euro Angel, La Bella Diosa (NZ)
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - 1 - 1 1/2 - 3/4 - krk - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - krk - 1/2 - 1/2 - hlava - hlava - 2 - 1/2 - 1/2 - hlava
Čas: 1:29.65
Majitel: President Bloodstock Pty Ltd Syndicate, Chovatel: R. Kemister
Trenér: Tim Martin, Jezdec: Tye Angland

Ajax Stakes G2

11. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.It's Somewhat (USA)6vDynaformer - Sometime, Royal Academy130
2. New Tipperary4vHigh Chaparral - Assertiveness, Danehill117
3. Testashadow5vTesta Rossa - Moonlight Shadow, Flying Spur121
Dále: He's Our Rokki (NZ), No Doubt, Slow Pace, Cylinder Beach (NZ), Floodlight (USA), Dibayani (IRE), Arod (IRE), Singing (FR)
Výrok: hlava - hlava - 1 1/4 - 1/2 - krk - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 4
Čas: 1:31.04
Majitel: Godolphin, Chovatel: B.P. Walden Jr., P.W. Madden Et Al
Trenér: Darren Beadman, Jezdec: William Buick

VRC Sires Produce Stakes G2

11. březen, Flemington - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Sircconi2hNicconi - On Credit, Viking Ruler125
2. Aspect2hPluck - Innishbeg, Lonhro125
3. Feng Chu2hMoshe - Divine Lady, Skalato125
Dále: Toga Picta, Ace High, Eshtiraak, Colesberg, Black Sail (NZ), Groundbreak, Yue Fei
Výrok: krátká hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 1 1/4 - hlava - 1 1/4 - 2 3/4 - krk - 1 1/2
Čas: 1:22.79
Majitel: Mrs. J. Love, L.K. Cunningham Et Al, Chovatel: Access Bloodstock
Trenér: Peter Morgan, Jezdec: Linda Meech

A.V. Kewney Stakes G2

11. březen, Flemington - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.I Am a Star (NZ)3kI Am Invincible - Star Band, Dixieland Band122
2. Ellicazoom3kTesta Rossa - Ellicorsam, Fimiston122
3. Kenedna3kNot a Single Doubt - Moss Dodwell, Falbrav122
Dále: Red is the Rose, A Mist Opportunity, Fragonard, Florida Keys, Oregon's Day, Modern Wonder, Savaju (NZ), Navagio (NZ), Soho Ruby, Sognani
Výrok: krátká hlava - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 1 - 2 - 3
Čas: 1:22.48
Majitel: M.B. Sandblom, Chovatel: Eales Racing Pty Ltd
Trenér: Shane Nichols, Jezdec: Dean Yendall

Newmarket Handicap G1

11. březen, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Redkirk Warrior6vNotnowcato - Flag, Selkirk116
2. Voodoo Lad5vI Am Invincible - O'Fortuna, Gilded Time119
3. Star Turn3hStar Witness - Golden Delicious, Made of Gold116
Dále: Sheidel, Tivaci, Extreme Choice, Inspector, Super Cash, Spieth (NZ), The Quarterback, Illustrious Lad, Terravista, Counterattack
Výrok: 2 - krátká hlava - hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - hlava - 3/4 - 1 - 3/4 - 3
Čas: 1:09.05
Majitel: M.B. Lee & Miss Y.C. J. Tam, Chovatel: Mrs. R.D. Peacock
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Regan Bayliss

Australian Cup G1

11. březen, Flemington - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Humidor (NZ)4vTeofilo - Zalika, Zabeel130
2. Jameka4kMyboycharlie - Mine Game, General Nediym126
3. Exospheric5hBeat Hollow - Bright And Clear, Danehill130
Dále: Stratum Star, The United States (IRE), Boom Time, Tally, Ecuador (NZ), Awesome Rock, Tom Melbourne (IRE), Mourinho (AUS)
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - hlava - 1/2 - 3 - 1/2 - 2 - hlava - 12 - 8
Čas: 2:01.07
Majitel: Forest Lodge Racing, Jomara Bloodstock Ltd Et Al, Chovatel: Jomara Bloodstock Ltd
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Damian Lane

Adelaide Cup G2

13. březen, Morphettville - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Annus Mirabilis (IRE)7vMontjeu - Love Me True, Kingmambo122
2. Double Bluff (IRE)7vAzamour - Damask Rose, Dr. Devious122
3. Master of Arts (NZ)6hMastercraftsman - Petit Verdot, Carnegie125
Dále: Chance to Dance (IRE), Jim's Journey, De Little Engine, Honey Steel's Gold, Mujadale (AUS), Lord Van Percy (GB), Exalted Lightning, Mail It In, Darabad (FR), Puccini (NZ), Kawabata, Like a Carousel, Tunes, Anuradha, Chestnut Charlie, Mighty Maher
Výrok: 1 1/4 - 1 - 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - krk - 1 - 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 5 - 1 - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - 27 - 31 - 8 1/2
Čas: 3:24.25
Majitel: Michael Tabor, Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Southern Bloodstock
Trenér: Stuart Webb, Jezdec: Regan Bayliss

Alister Clark Stakes G2

17. březen, Moonee Valley - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Hardham3hRedoute's Choice - Nureyev's Girl, Nureyev126
2. Ruthven3hDomesday - Ruddigore, Octagonal126
3. Farson3vSnitzel - Clear View, Gallo di Ferro126
Dále: Arctic Flow, Captain Rhett, Miss Strathallan, Lynch Mob, Parthesia (NZ), Manning Road, Electric Charlie, Sunday Pray
Výrok: 3/4 - hlava - 2 3/4 - 1 3/4 - hlava - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 3 1/2 - 3 3/4
Čas: 2:05.78
Majitel: Mrs. S. A. Moody, M.J. Bradley Et Al, Chovatel: Standard 2080 Ltd
Trenér: David Brideoake, Jezdec: Luke Nolen

Ranvet Stakes G1

18. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, heavy, tříletí a starší
1.Our Ivanhowe (GER)7hSoldier Hollow - Indigo Girl, Sternönig130
2. Hartnell6vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
3. The United States (IRE)7hGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal130
Dále: Antonio Giuseppe (NZ), Sofia Rosa (NZ), Stratum Star, He's Our Rokki (NZ)
Výrok: 3 3/4 - 3/4 - 1 - 4 - 1/2 - 7 3/4
Čas: 2:10.62
Majitel: A. Kheir, P.M. Mehrten Et Al, Breeder. Gestüt Schlenderhan
Trenér: Lee & Anthony Freedman, Jezdec: Kerrin McEvoy

George Ryder Stakes G1

18. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, heavvy, tříletí a starší
1.Winx5kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Le Romain4vHard Spun - Mignard, Strategic130
3. Chautauqua6vEncosta de Lago - Lovely Jubly, Lion Hunter130
Dále: Hauraki, McCreery, Sylpheed, Leebaz (NZ)
Výrok: 7 1/4 - 1 1/4 - 2 - 1 1/2 - 1 - 2 1/4
Čas: 1:34.87
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & Mrs. D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Rosehill Guineas G1

18. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
1.Gingernuts (NZ)3vIffraaj - Double Elle, Generous125
2. Inference3hSo You Think - Pontiana, Redoute's Choice125
3. So Si Bon3hSo You Think - Black Minx, Lonhro125
Dále: Anaheim, Harper's Choice, Impavido, Hollywood Mo, Comin' Through, Sizzling Bullet, Prized Icon, Land of Plenty, Seaburge
Výrok: 2 1/4 - krátká hlava - 2 - krátká hlava - 1 1/2 - 3 - 1 1/2 - 6 1/2 - krátká hlava - 19 1/4 - 2 3/4
Čas: 2:11.46
Majitel: Te Akau Gingernuts Syndicate, Chovatel: Goodwood Stud Ltd.
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Golden Slipper Stakes G1

18. březen, Rosehill - 1200 metrů, turf, dráha těžká, dvouletí
1.She Will Reign2kManhattan Rain - Courgette, Charge Forward120
2. Frolic2kHusson - Leveller, Redoute's Choice120
3. Menari2hSnitzel - Isurava, General Nediym125
Dále: Tulip, Houtzen, Trapeze Artist, Diamond, Tathagata, Veranillo, Chauffeur, Madeenaty, Pariah, Trekking, Single Bullet, Formality, Teaspoon, Catchy
Výrok: 2 1/4 - 2 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 2 1/4 - 2 1/2 - 1/2 - 1/2 - 3 1/4 - 2 3/4 - krátká hlava - 5 3/4 - 1 - hlava - 2
Čas: 1:15.04
Majitel: M.D. Holland, Mrs. K.A. Allison Et Al, Chovatel: G. Bachell
Trenér: Gary Portelli, Jezdec: Ben Melham

The Galaxy G1

18. březen, Rosehill - 1100 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Russian Revolution3hSnitzel - Balled d'Amour, Stravinsky112
2. Redzel4vSnitzel - Millrich, Rubiton120
3. Jungle Edge6vDubawi - Jungle Girl, Carnegie112
Dále: Glenall, Felines, Fell Swoop, English, Heatherly, Missrock, Faatinah, Big Money, Music Magnate (NZ), Supido, Miss Promiscuity
Výrok: hlava - hlava - 5 - krátká hlava - 1 - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - 11 1/4
Čas: 1:07.60
Majitel: Newgate S.F., China Horse Club Racing Pty Ltd Et Al, Chovatel: John Stuart Investments
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Kerrin McEvoy

Blamey Stakes G2

18. březen, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Palentino4hTeofilo - Palatine Hill, Palace Music130
2. Tosen Stardom (JPN)6hDeep Impact - Admire Kirameki, End Sweep121
3. Harlem5hChamps Elysees - Casual, Nayef121
Dále: Real Love, Sir Isaac Newton, He Or She
Výrok: 3 1/4 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 4 1/2
Čas: 1:35.44
Majitel: Boom Rat Racing, Bool Derby Boys Et Al, Chovatel: Mrs. J.L. Watson
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Mark Zahra

Sunline Stakes (Diamond Jubilee Stakes) G2

24. březen, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1. I Am a Star (NZ)3kI Am Invincible - Star Band, Dixieland Band119
2. French Emotion5kSnitzel - Love And Emotion, Woodman126
3. First Seal5kFastnet Rock - Episode, Scenic126
Dále: Rising Romance (NZ), Turbo Miss, Circular, Deja Blue, Yacht Club, Lady Selkirk
Výrok: 3 1/4 - 3/4 - 2 3/4 - 1 1/4 - krátká hlava - 1 - 3 - 1/2
Čas: 1:36.69
Majitel: M.B. Sandblom, Chovatel: Eales Racing Pty Ltd
Trenér: Shane Nichols, Jezdec: Dean Yendall

William Reid Stakes G1

24. březen, Moonee Valley - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Silent Sedition4kWar Chant - Florentina, Dubai Destination125
2. Hellbent4hI Am Invincible - Volkaspray, Volksraad129
3. Star Turn3hStar Witness - Golden Delicious, Made of Gold123
Dále: Rock Magic, Japonisme, Sheidel, Kaepernick, Flamberge, Rebel Dane, Hooked, Illustrious Lad, The Quarterback
Výrok: krátká hlava - 1 1/4 - hlava - 1/2 - hlava - 1/2 - 1/2 - hlava - 1 1/2 - 1/2 - krátká hlava
Čas: 1:10.11
Majitel: Aqua Trained Thoroughbreds Pty Ltd, Chovatel: Ms. E.E. Giles
Trenér: Andrew Noblet, Jockey. Katelyn Mallyon

Tulloch Stakes G2

25. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříletí hřebci a valaši
1.Jon Snow (NZ)3hIffraaj - Orinda, O'Reilly123
2. Prized Icon3hMore Than Ready - Tropical Affair, Danehill123
3. Captain Duffy3hKing Cugat - Miss Encosta, Encosta de Lago123
Dále: Garbhan. Rock And Swing, Hollywood Mo, My Kind, Righteous Mate (NZ), Wine Bush, Noble Truth, Honeywine
Výrok: 2 3/4 - 3 - hlava - krk - 1 3/4 - 7 1/2 - 6 1/2 - 4 3/4 - 5 3/4 - 5 1/4
Čas: 2:09.81
Majitel: Zame Partnership, Chovatel: R.W.E. Moore
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Damian Lane

The BMW (H.E. Tancred Stakes) G1

25. březen, Rosehill - 2400 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Jameka4kMyboycharlie - Mine Game, General Nediym125
2. Humidor (NZ)4vTeofilo - Zalika, Zabeel129
3. Exospheric5hBeat Hollow - Bright And Clear, Danehill130
Dále: Who Shot Thebarman (NZ), Lasqueti Spirit, Libran (IRE), Grand Marshal, Tavago (NZ)
Výrok: 6 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - 3 - 1 1/2 - 2 1/2 - 3 3/4
Čas: 2:35.65
Majitel: C.L. Maher, Mrs. J.M. McKenna Et Al, Chovatel: Gilgai Farm
Trenér: Ciaron Maher, Jezdec: Hugh Bowman

Vinery Stud Stakes (Storm Queen Stakes) G1

25. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.Montoya's Secret3kHigh Chaparral - Divine Secret, Thunder Gulch123
2. Nurse Kitchen (NZ)3kSavabeel - Flying Monty, Montjeu123
3. Harlow Gold (NZ)3kTavistock - Belongs In Lights, Belong To Me123
Dále: Foxplay, Lubiton, Dawn Wall, Smart As You Think, Concessions, La Bella Diosa (NZ), She's Magical, Moquen, Kamili
Výrok: hlava - 1 3/4 - krátká hlava - 3 - 1/2 - 3 1/2 - 2 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 8 3/4
Čas: 2:09.73
Majitel: T.A. Corstens, J. Sawford Et Al, Chovatel: Rosemont Stud
Trenér: Leon & Troy Corstens, Jezdec: Noel Callow

Emancipation Stakes G2

25. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha těžká, tříleté a starší klisny
1.Zanbagh6kBernardini - Wild Iris, Spectrum123
2. Daysee Doom4kDomesday - See a Victory, Mister C119
3. Dixie Blossoms4kStreet Sense - Whistle Dixie, Star Way123
Dále: Euro Angel (NZ), Alaskan Rose (NZ), Extensible, Happy Hannah, Rocket Commander, Pindan Pearl, Diamond Made, Anisha
Výrok: hlava - 1/2 - 2 - krátká hlava - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3 1/4 - 2 1/4 - 2
Čas: 1:34.55
Majitel: O.P. Tait & Mrs. K.H. Tait, Chovatel: O.P. Tait
Trenér: John P. Thompson, Jezdec: Hugh Bowman

Chairman's Handicap G2

1. duben, Randwick - 2600 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Big Duke (IRE)5vRaven's Pass - Harazayna, Polish Precedent128
2. Aloft5vGalileo - Dietrich, Storm Cat125
3. Rock On (NZ)4vRoad to Rock - St. Jessie, Jetball122
Dále: Alegria, Kinema (IRE), Pentathlon (NZ), Vandancer (NZ), Shalmaneser
Výrok: 2 - 3/4 - 3 1/2 - 3 3/4 - 3 1/4 - 3/4 - 1 3/4
Čas: 2:52.49
Majitel: Australian Bloodstock, Get the Dukes out Racing Et Al, Chovatel: Mount Coote Stud & R. Pegum
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Craig Williams

Inglis' Sires (Sires Produce Stakes) G1

1. duben, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Invader2hSnitzel - Flame of Sydney, Encosta de Lago125
2. Summer Passage2hSnitzel - Subsqeuent, Encosta de Lago125
3. Trapeze Artist2hSnitzel - Treppes, Domesday125
Dále: Sircconi, Tulip, The Mission, Frolic, Veranillo, One More Honey, Menari, Astoria, Diamond Tathagata, Chauffeur, Aspect, Feng Chu, Single Bullet
Výrok: 3/4 - 3/4 - 2 1/2 - hlava - 1/2 - hlava - 1 - 1/2 - 2 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - 2 1/2 - 3/4
Čas: 1:26.15
Majitel: Newgate S.F. Bloodstock LLC, Aquis Farm Et Al, Chovatel: M.A. Pitt
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Hugh Bowman

Australian Derby G1

1. duben, Randwick - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Jon Snow (NZ)3hIffraaj - Orinda, O'Reilly125
2. Harper's Choice3hStret Cry - Oxigenada, Ibero125
3. Hardham3hRedoute's Choice - Nureyev's Girl, Nureyev125
Dále: Ruthven, Gingernuts (NZ), Inference, Prized Icon, Hollywood Mo, Anaheim, Impavido, So Si Bon, Shine Tak Star, Righteous Mate (NZ)
Výrok: 3/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 1 1/4 - 2 - 4 - krátká hlava - hlava - krk - 2 3/4 - 11 1/2 - 26
Čas: 2:38.18
Majitel: Zame Partnership, Chovatel: R.W.E. Moore
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Damian Lane

T.J. Smith Stakes G1

1. duben, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Chautauqua6vEncosta de Lago - Lovely Jubly, Lion Hunter129
2. English4kEncosta de Lago - Court, Anabaa125
3. Fell Swoop5vNot a Single Doubt - Touched In Flight, Fasliyev129
Dále: Tivaci, Voodoo Lad, Russian Revolution, Malaguerra, Derryn, Rebel Dane, Spieth (NZ), Japonisme, Target In Sight, Astern, Rock Magic, Terravista
Výrok: hlava - 1 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - krk - 1/2 - 1 - 1 - 1 1/2 - krk - 2 1/2 - 3 1/2
Čas: 1:12.44
Majitel: R. & C. Legh Racing, G.P.I. Racing Et Al, Chovatel: Woodbury Pty Ltd
Trenér: Michael, Wayne & John Hawkes, Jezdec: Tommy Berry

Doncaster Mile (reg. Doncaster Handicap) G1

1. duben, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.It's Somewhat (USA)6vDynaformer - Sometime, Royal Academy121
2. Happy Clapper6vTeofilo - Busking, Encosta de Lago122
3. Sense of Occasion6vStreet Sense - Saywaan, Zabeel116
Dále: Palentino, Hauraki, McCreery, New Tipperary, I Am a Star, Hey Doc, Spectroscope, Redkirk Warrior, Antonio Giuseppe (NZ), Sons of John, Euro Angel (NZ), Le romain, Ecuador (NZ), Dibayani, Testashadow, Arod (IRE), Endless Drama (IRE)
Výrok: 1/2 - 3 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 2 - hlava - 1 1/4 - hlava - krk - hlava - 1 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 3 - krk 6 3/4
Čas: 1:39.17
Majitel: Godolphin, Chovatel: B.P. Walden Jr., P.W. Madden Et Al
Trenér: Darren Beadman, Jezdec: Zac Purton

Karrakatta Plate G2

1. duben, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Lucy Mae2kStratum - Razzia, Scenic120
2. Achernar Star2vGingerbread Man - Morine, Danetime125
3. Debellatio2hSmart Missile - Velasco, Flying Spur125
Dále: Reykjavik, Riasc, Seannie, Foxy Princess, Al Di La, Keeper Keen, Arrum Boy, Rock Or Bust, Pure Gem, Retosona, Kiss Bang Love, Wacked Out, Soundcheck
Výrok: krk - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 1 - 1 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - krk - krk - krk - nos - 1/2 - 3/4 - 2 1/4
Čas: 1:10.36
Majitel: M. A. Epis & Mrs. I.M. Ledden, Chovatel: Scenic Lodge Thoroughred Stud
Trenér: Ted Martinovich, Jezdec: Shaun McGruddy

Percy Sykes Stakes (reg. Keith Mackay Handicap)

8. duben, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouleté klisny
1.Shoals2kFastnet Rock - The Broken Shore, Hussonet121
2. Formality2kFastnet Rock - Jolie's Shinju, Jolie's Halo121
3. Serena Bay2kSebring - Caiguna, Dubai Destination117
Dále: Villa Carlotta, Almanzora, Teaspoon, Didn't Mention It
Výrok: krátká hlava - 1 - 1 1/2 -1 3/4 - 1 1/2 - 3 1/4
Čas: 1:13.74
Majitel: Pinecliff Racing & Arrowfield Pastoral Pty Ltd, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd
Trenér: Lee & Anthony Freedman, Jezdec: Mark Zahra

Arrowfield tříletí Sprint (reg. Royal Sovereign Stakes) G2

8. duben, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Derryn3hHinchinbrook - Munhro, Lonhro125
2. Global Glamour3kStar Witness - Spectacula, Testa Rossa120
3. Impending3hLonhro - Mnemosyne, Encosta de Lago125
Dále: Spright, Defcon, Saracino (NZ), Glenall, Tactical Advantage, Into Orbit, Tribal Wisdom, Crafty Cop, Star of Monsoon
Výrok: 1 - 1 3/4 - hlava - krk - 3/4 - krátká hlava - 1 3/4 - krátká hlava - 2 3/4 - 4 3/4 - 1/2
Čas: 1:12.67
Majitel: Pinecliff Racing & R.J. Fleetwood Et Al, Chovatel: Bylong Park
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Mark Zahra

Australian Oaks G1

8. duben, Randwick - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Bonneval (NZ)3kMakfi - Imposingly, Zabeel123
2. Perfect Rhyme3kPoet's Voice - Dagmar, Danehill123
3. Lasqueti Spirit3kBeneteau - Supriym Story, General Nediym123
Dále: Harlow Gold (NZ), Wheal Leisure, Nurse Kitchen (NZ), Waking Moment, Devise (NZ), High Impulse, Cambage, Lamma Hilton, Lubiton, La Bella Diosa (NZ)
Výrok: 4 1/2 - 1/2 - 6 3/4 - 1 1/2 - hlava - 5 1/2 - 5 3/4 - 7 1/2 - 5 - 19 - 1 - 20
Čas: 2:36.27
Majitel: T.W. Jarvis, A.R. Lawrence & J.A. Rattray, Chovatel: City Bloodstock Ltd
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Hugh Bowman

ATC Queen Elizabeth Stakes G1

8. duben, Randwick - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Winx5kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Hartnell6vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
3. Sense of Occasion6vStreet Sense - Saywaan, Zabeel130
Dále: The United States (IRE), Happy Clapper, No Doubt, Exospheric, Harlem, Singing
Výrok: 5 1/4 - krk - 3/4 - 1 1/4 - 11 1/2 - krk - krk - krátká hlava
Čas: 2:07.22
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & Mrs. D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Sydney Cup G1

8. duben, Randwick - 3200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.NEPLATNÝ DOSTIH
2.
3.
Dále:
Čas:
Majitel:
Trenér:

Coolmore Legacy Stakes (reg. Queen of the Turf Stakes)

8. duben, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Foxplay3kFoxwedge - Butters, El Prado120
2. Zanbagh6kBernardini - Wild Iris, Spectrum126
3. Dixie Blossoms4kStreet Sense - Whistle Dixie, Star Way126
Dále: Silent Seditions, Oregon's Day, First Seal, Euro Angel (NZ), Diamonds Made, Jessy Belle, Heavens Above, Real Love, Abbey Marie, Danish Twist, Pure Pride (NZ), Extensible, Elle Lou, Rising Romance (NZ)
Výrok: 1/2 - 1/2 - hlava - 3/4 - 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - krátká hlava - hlava - 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 3
Čas: 1:39.65
Majitel: Mrs. C.M. Cook, Mrs. J.L. Van Buynder Et Al, Chovatel: S.F. Bloodstock LLC
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

Sapphire Stakes G2

8. duben, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Secret Agenda4kNot a Single Doubt - Negotiate, Red Ransom122
2. Missrock3kFastnet Rock - Miss Judgement, Strategic119
3. Aristry5kShamardal - Lady Peony, Belong to Me122
Dále: Ravi, Savoureux, Thames Court, Hieroglyphics, Unequivocal, Tempt Me Not, Zestful, Painted Firetail, Tycoon Tara, Leami Astray, Ocean Embers
Výrok: 1 1/4 - hlava - 1 1/2 - hlava - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - hlava - krk - 1 - krátká hlava - 1/2 - 3/4
Čas: 1:13.28
Majitel: Blueblood Thoroughbred Synd., Mrs. L. Lewis Et Al, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd & Planette Thoroughbred Trading
Trenér: Mick Price, Jezdec: Damien Oliver

WATC Derby (Western Australia Derby) G2

8. duben, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Gatting3vHard Spun - Stubborn, Lonhro125
2. Very Tempting3kRedoute's Choice - Fit And Ready, More Than Ready120
3. Chill the Champers3kArtie Schiller - Champagne Amore, Xaar120
Dále: Just Like Fire, Final Salute, At the Ready, Vintrusive, Rock With You, Khawaja, Golgotha, Taxagano, Trap For Fools, Dukeazza, Mycroft, Master Magician
Výrok: 1 3/4 - 1 - krk - 1 - 3/4 - 1 1/2 - krk- 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1/2
Čas: 2:30.33
Majitel: Impressive Racing Pty Ltd & C.R. Mathers Et Al, Chovatel: Kingston Thoroughbreds
Trenér: Darren McAuliffe, Jezdec: Matthieu Autier

Champagne Stakes G1

15. duben, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.The Mission2hChoisir - My Amelia, Redoute's Choice125
2. Invader2hSnitzel - Flame of Sydney, Encosta de Lago125
3. Whispered Secret2kHigh Chaparral - Zutara, Encosta de Lago120
Dále: Ace High, One More Honey, Aberro, Eshtiraak, Memento, Nashville Skyline, Reflectivity
Výrok: 2 1P4 - krk - 1 1/2 - krk - 1 - 1 3/4 - 2 - 1 3/4 - 13 1/2
Čas: 1:41.07
Majitel: Ms. C.G. Collis, Mrs. B.J. Grant Et Al, Chovatel: R. Pegum
Trenér: Paul Perry, Jezdec: Damian Lane

All Aged Stakes G1

15. duben, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Tivaci4hHigh Chaparral - Breccia, Fastnet Rock130
2. Le Romain4vHard Spun - Mignard, Strategic130
3. Jungle Edge6vDubawi - Jungle Girl, Carnegie130
Dále: McCreery, Redkirk Warrior, Voodoo Lad, Famous Seamus (NZ), Japonisme, Divine Prophet
Výrok: krk - 1 1/4 - hlava - hlava - 1/2 - hlava - 2 1/4 - 4 1/2 - 3/4
Čas: 1:26.94
Majitel: L. Petagna, Ballymore Stables Pty Ltd Et Al, Chovatel: J.B. Cummings
Trenér: Michael Moroney, Jezdec: Damien Oliver

Sydney Cup G1

22. duben, Randwick - 3200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Polarisation5vEcho of Light - Concordia, Pivotal114
2. Who Shot Thebarman (NZ)8vYamanin Vital - Ears Carol, Carolingian126
3. Big Duke (IRE)5vRaven's Pass - Harazayna, Polish Precedent115
Dále: Annus Mirabilis (IRE), Chance to Dance (IRE), Harlem, Penglai Pavilion (USA), Mister Impatience, Kinema (IRE), Tally, Boom Time, Lasqueti Spirit, Pentathlon (NZ), Libran (Ire)
Výrok: hlava - 1/2 - 5 1/2 - krátká hlava - hlava - 1 1/2 -2 3/4 - 1 - krátká hlava - 19 1/2 - 9 - 30 - PU
Čas: 3:29.16
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: Corey Brown

Victory Stakes G2

29. duben, Eagle Farm - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Music Magnate (NZ)5vWritten Tycoon - Concert Girl, Danehill Dancer129
2. Hopfgarten6vMossman - Black Tourmaline, O'Reilly129
3. Miss Cover Girl5kMonashee Mountain - Tolart, Show a Heart125
Dále: Takedown, Sony Legened, Tumbler
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 - 1 1/2
Čas: 1:13.27
Majitel: Bjorn Baker Racing, Cobbitty Lodge Stud & Stables Et Al, Chovatel: NZ Thoroughbred Holdings Ltd
Trenér: Bjorn Baker, Jezdec: Jeff Lloyd

Queen of the South Stakes G2

6. květen, Morphettville - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Amelie's Star5kTesta Rossa - Zazita, Zabeel126
2. Have Another Glass4kDomesday - Generous Tristana, Generous121
3. Miles of Krishan4kSnitzel - Nishaani, Gold Brose121
Dále: Sort After, Ma Jones, Consommateur (NZ), Rocket Commander, Circular, Lopartega, C'Est Beau La Vie, Jennio
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1 - hlava - hlava - 1 - 1/2 - 3/4 - 5 3/4 - 7 1/2
Čas: 1:36.13
Majitel: P. Hodgens & Mrs. Y. Hodgens, Chovatel: P. Hodgens
Trenér: Darren Weir, Jockey. Damian Lane

Schweppes Oaks (reg. Australasian Oaks) G1

6. květen, Morphettville - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Egg Tart3kSebring - Mrs. Windsor, King's Best123
2. Kenedna3kNot a Single Doubt - Miss Dodwell, Falbrav123
3. Ana Royale3kAnacheeva - Sacha Royale, Fasliyev123
Dále: Tiffany's Lass, Sedanzer, Sebring Dream, Sword of Light, Smart As You Think, Toffee Nose, Harlow Gold (NZ), Pretty Punk, With a Bit of Dash, Star Patriot, Moqueen
Výrok: krátká hlava - 1/2 - 1 - 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1 1/4 - 3 3/4
Čas: 2:04.32
Majitel: Hermitage Syndicate, Chovatel: Mrs. J. Brown
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

Ubet Classic (reg. Robert Sangster Stakes) G1

6. květen, Morphettville - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté a starší klisny
1.Secret Agenda4kNot a Single Doubt - Negotiate, Red Ransom125
2. Viddora4kI Am Invincible Snow Flight, Colombia125
3. I Am a Star (NZ)3kI Am Invincible - Star Band, Dixieland Band121
Dále: Missrock, Egyptian Symbol, English, I Am Zelady, Legless Veuve (NZ), Ravi, Super Cash, Sheidel, Miss Gunpowder, Every faith, Cavaloce, Now Or Later, A Lotta Love, Beautiful Flyer, Hear the Chant, Scarlet Billows, Lake Como (NZ)
Výrok: 1 3/4 - krátká hlava - krk - krátká hlava - 3/4 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 2 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava - 3
Čas: 1:09.15
Majitel: Blueblood Thoroughbred Synd., Mrs. L. Lewis Et Al, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd & Planette Thoroughbred Trading
Trenér: Mick Price, Jezdec: Damien Oliver

Euclase Stakes G2

6. květen, Morphettville - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Sweet Sherry3kBel Esprit - Amoroso, Revoque122
2. Fuhryk3kStar Witness - Fuhrnatic, Langfuhr122
3. So You Too3vSo You Think - Modonna, More Than Ready127
Dále: Merriest, Ashlor, Wazzenme, Ken's Dream, Toy Boy, Nina's Ballerina (NZ), Selenia, Vivaldi's Quest, Invisible Girl Bulllion Wolf, Benz, Falcool, Defcon, El Sicario (NZ)
Výrok: hlava - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - krátká hlava - nos - hlava - 1/2 - 1 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - hlava - krátká hlava - 1/2
Čas: 1:09.96
Majitel: S.N. Gillard & Mrs. L.A. Gillard, Chovatel: S. Lester
Trenér: Brent Stanley, Jezdec: Noel Callow

A.D. Hollindale Stakes G2

6. květen, Gold Coast - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.It's Somewhat (USA)6vDynaformer - Sometime, Royal Academy130
2. Single Gaze4kNot a Single Doubt - Redaluca's Gaze, Intergaze126
3. Maurus6vMedicean - Shastye, Danehill130
Dále: Preferment (NZ), Rudy, Sense of Occasion, Cylinder Beach (NZ), Sakhee's Soldier /NZ), MrCreery, Col 'N' Lil
Výrok: hlava - 3/4 - 1 - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1 - 2
Čas: 1:48.55
Majitel: Godolphin, Chovatel: B.P. Walden Jr., P.W. Madden Et Al
Trenér: Darren Beadman, Jezdec: Tye Angland

Champagne Classic G1

13. květen, Doomben - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Tangled2hSnitzel - Bramble Rose, Shinko King126
2. All Too Huiying2hAll Too Hard - Madame Flurry, Perugino126
3. Italia Bella2kFastnet Rock - Pear Tart, Dehere121
Dále: Ours to Keep, Pah Terie, Snitzkraft, Showashadow, Cooroi Chase, She's Our Star, Noble Hussler, Holbrook (NZ)
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - hlava - 1 1/4 - 2 - 3 - 3/4 - 4 1/4 - 1/2
Čas: 1:11.87
Majitel: N.A. Greenhalgh, Mrs. M.T. Greenhalgh Et Al, Chovatel: M. Sandblom
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

Doomben 10,000 G1

13. květen, Doomben - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Redzel4vSnitzel - Millrich, Rubiton129
2. Counterattack4hRedoute's Choice - Kisma, Snippets129
3. Derryn3hHinchinbrook - Munhro, Lonhro126
Dále: Russain Revolution, In Her Time, Start Wondering (NZ), Takedown, Japonisme, Fell Swoop, Rebel Dane, Upstart Pride, The Monstar, Music Magnate (NZ)
Výrok: 1/2 - krk - 2 - hlava - 3/4 - krátká hlava - 3/4 - 2 3/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 3/4 - 3/4
Čas: 1:10.54
Majitel: Triple Crown Syndicate, Walfam No. 2 Et Al, Chovatel: L.J. Fleming
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Jim Byrne

South Australian Derby G1

13. květen, Morphettville - 2500 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Volatile Mix (NZ)3vPentire - Utopia, High Chaparral125
2. Ruthven3hDomesday - Ruddigore, Octagonal125
3. Odeon (NZ)3vZacinto - Theatre Buff, Theatrical125
Dále: Savvy Dreams (NZ), Anaheim, Netherfield (NZ), Grand Chancellor (NZ), Lycurgus, Wheal Leisure, Casta, Dornier, He Ekscels (NZ), Sedanzer, Gun Guru
Výrok: 1/2 - 1 3/4 - 3 1/4 - hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/4 - krk - 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - 23 - 1/2
Čas: 2:37.09
Majitel: G.L. Huddy & Mrs. L.F. Huddy, Chovatel: L. Huddy
Trenér: Darren Weir, Jezdec: John Allen

The Goodwood G1

20. květen, Morphettville - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Vega Magic4vLope de Vega - Admirable I, Magic Albert125
2. Missrock3kFastnet Rock - Miss Judgement, Strategic115
3. Casino Wizard6vAny Given Saturday - Casino Nights, Final Card122
Dále: Secret Agenda, Santa Ana Lane, Hey Doc, Black Heart Bart, Lope de Capio, Kaepernick, Bassett (NZ), Sweet Sherry, First Among Equals, Illustrious Lad, Ragesse, Faatinah, Malaguerra, Karacatis, Lucky Liberty, Zebulon (NZ), Riziz
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1/2 - krk - 1/2 - krátká hlava - hlava - krk - hlava - 1/2 - krk - hlava - 1/2 - hlava - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 1 1/2 - nos
Čas: 1:09.34
Majitel: H.W. Daly & G.E. Daly, Chovatel: H.W. Daly
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Craig Williams

Doomben Roses G2

20. květen, Doomben - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Kenedna3kNot a Single Doubt - Miss Dodwell, Falbrav125
2. Oklahoma Girl3kFastnet Rock - Shawnee Girl, Encosta de Lago125
3. Perilous Love3kLove Conquers All - Perri Lou, Danehill Dancer125
Dále: Shenandoah (NZ), Mia Rosa, Invincibella, Lipstick Lover, Candika, The Pinnacle, Nordic Show, Savvan (NZ), Clever Blaze, Benfica Princess, Fallacy
Výrok: hlava - 1 1/4 - krátká hlava - krk - 1/2 - krátká hlava - 3 1/2 - hlava - krátká hlava - 1 - 4 - 8 1/2 - 12
Čas: 2:08.00
Majitel: M. Johsnton, B. Kirkwood Et Al, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd
Trenér: Darren Weir, Jockey. John Allen

Doomben Cup G1

20. květen, Doomben - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Sense of Occasion6vStreet Sense - Saywaan, Zabeel130
2. Star Exhibit5vStatue of Liberty - Star Encounter, Jeune130
3. Rudy6vRed Dazzler - Go On Now Go, Success Express130
Dále: Amelie's Star, McCreery (GB), Single Gaze, Maurus (GB), Cylinder Beach (NZ), It's Somewhat (USA), Sound Proposition (NZ), Emphasis, Jessy Belle, Astronomos (GB), Articus (FR), Auvray (FR)
Výrok: 1 1/4 - hlava - krk - krk - 1 1/2 - 3/4 - 2 1/2 - krk - 2 3/4 - krátká hlava - 2 1/2 - 3/4 - krk - 12
Čas: 2:06.63
Majitel: A.J. Hall, D.R.S. Hall Et Al, Chovatel: Shadwell Stud Australasia Ltd
Trenér: Kris Lees, Jezdec: Corey Brown

BRC Sires' Produce Stakes G2

27. květen, Eagle Farm - 1400 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Melody Belle (NZ)2kCommands - Meleka Belle, Iffraaj121
2. Taking Aim2hChoisir - Girl Hussler, Hussonet126
3. Pierata2hPierro - November Flight, Flying Spur126
Dále: Saint Patricks Day, Capital Gain, All Too Huiying, Qiji Phoenix, Marseille En Fleur, Pah Terie, Tangled, Malahat, Ruby Red Heart, Eminent, Mishani Bullitt, Showashadow, Noble Hussler, Champ Elect, Ours to Keep
Výrok: 4 - 1 1/4 - 2 3/4 - krátká hlava - 2 3/4 - krátká hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - hlava - 1 1/2 - 4 3/4 - krk - 4 1/4 - 1 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:25.66
Majitel: Fortuna Melody Belle Syndicate, Chovatel: Mrs. N.M. Leicester
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Smith Cup G1

27. květen, Eagle Farm - 1300 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Clearly Innocent5vNot a Single Doubt - No Penalty, Zabeel130
2. Jungle Edge6vDubawi - Jungle Girl, Carnegie130
3. Counterattack4hRedoute's Choice - Kisma, Snippets130
Dále: Impending, Black Heart Bart, Derryn, Tycoon Tara, Under the Louvre, Hopfgarten, In His Stride, Start Wondering (NZ), Japonisme, Music Magnate (NZ)
Výrok: 3 - 3 3/4 - 1 1/4 - 1 - 2 1/2 - 1/2 - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - 9 - 3 3/4
Čas: 1:19.09
Majitel a chovatel: Cressfield
Trenér: Kris Lees, Jezdec: Hugh Bowman

P.J. O'Shea Stakes G2

3. červen, Doomben - 2200 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Single Gaze4kNot a Single Doubt - Redaluca's Gaze, Intergaze126
2. Rudy6vRed Dazzler - Go On Now Go, Success Express130
3. High Church (IRE)6vHigh Chaparral - Tamso, Seeking the Gold130
Dále: Preferment (NZ), Cylinder Beach (NZ)
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 3 3/4 - PU
Čas: 2:19.21
Majitel: N. Olive, M.P. Hay Et Al, Chovatel: J. A. Middleton
Trenér: Nick Olive, Jezdec: Kathy O'Hara

Moreton Cup G2

3. červen, Doomben - 1200 metrů, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Deploy4vFastnet Rock - Crimson Reign, Red Ransom117
2. Dothraki6vMossman - Volantis, Flying Spur130
3. Perfect Dare4vFastnet Rock - Perfect Truth, Galileo117
Dále: The Virginian, Snippets Land, Yesterday's Songs, Federal, Attention, Handfast, Splurge (NZ), Ragesse, Strawberry Boy, Siegfried
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - hlava - současně - hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 1 - 2 1/2 - 1/2 - 1/2
Čas: 1:09.19
Majitel: Torryburn Stud, Segenhoe Thoroughbreds Australia Et Al, Chovatel: Torryburn Stud
Trenér: Gerald Ryan, Jezdec: Timothy Clark

Queensland Oaks G1

3. červen, Doomben - 2200 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Egg Tart3kSebring - Mrs. Windsor, King's Best125
2. Pygmy3kNew Approach - Rinky Dink, Distorted Humor125
3. Oklahoma Girl3kFastnet Rock - Shawnee Girl, Encosta de Lago125
Dále: Kenedna, Cross Stitch, Invincibella, Baysa (NZ), Ana Royale, Dawn Wall, Shenandoah (NZ), Kirini, Mia Rosa, Blanco Cara (NZ), Isn't She Elegant (NZ), Perilous Love, Sharp Speedo
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - hlava - 1/2 - hlava - 3/4 - 1 1/2 - krátká hlava - 3/4 - 2 1/4 - hlava
Čas: 2:16.01
Majitel: Hermitage Syndicate, Chovatel: Mrs. J. Brown
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

Dane Ripper Stakes G2

10. červen, Doomben - 1400 metrů, dráha dobrá, dvouleté a starší klisny
1.Prompt Response3kBeneteau - Prompt, Exceed And Excel120
2. My True Love3kFastnet Rock - Lectrice, Encosta de Lago119
3. Bonny O'Reilly (NZ)4kO'Reilly - Pretty, Pins123
Dále: Sold For Song, Extensible, Miss Debutante, Tycoon Tara, Smart Amelia, Raiment, Madotti, Serene Majesty, French Emotion, Sagaronne, Turbo Miss
Výrok: 1/2 - 1/2 - 3/4 - krk - hlava- krátká hlava - krátká hlava - hlava - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - krk
Čas: 1:19.29
Majitel: R.K. Hamer & M.S. Sowerby, Chovatel: R. Hamer
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Tommy Berry

Queensland Guineas G2

10. červen, Doomben - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Salsonic3vHinchinbrook - Salsify, Grand Lodge126
2. Volpino3vFoxwedge - Bright Heart, Dane Shadow126
3. Niccanova3vNicconi - Dananova, Snippetson126
Dále: Top of the Range (NZ), Sylpheed, River Racer, Rhyming, Lipstick Lover, Billy the Kid, Oak Door, Savvan (NZ), Realing, Oink, Dreams Aplenty, Caerless Choice, Congelator
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 - krk - 1/2 - hlava - 1/2 - 1 1/4 - krk - 2 1/4 - krk - 3/4 - hlava - 2 - hlava
Čas: 1:34.85
Majitel: J. Coyle, S. Oweck Et Al, Chovatel: J. Gatfield
Trenér: Jason Coyle, Jezdec: Hugh Bowman

J.J. Atkins G1

10. červen, Doomben - 1600 metrů, dráha dobrá, dvouletí
1.Capital Gain2vAd Valorem - Zuzao, Delzao126
2. Aloisia (NZ)2kAzamour - Queen Boudicca, Perfectly Ready121
3. Taking Aim2hChoisir - Girl Hussler, Hussonet126
Dále: Mishani Bullitt, Sambro, Lord Cecil, Pierata, Eminent, Up Trumpz, Melody Belle (NZ), Tangled, Magnufighter, Silky Brown, Charlie Chap
Výrok: krk - 3/4 - hlava - hlava - hlava - 1/2 - 1/2 - hlava - hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 1 3/4 - krátká hlava
Čas: 1:36.21
Majitel: M.R. Blyth, R.J. Purcell Et Al, Chovatel: R.J. Manwaring
Trenér: Paul Butterworth, Jezdec: Jim Byrne

Queensland Derby G1

10. červen, Doomben - 2200 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Ruthven3hDomesday - Ruddigore, Octagonal126
2. Rockstar Rebel3hRebel Raider - Dublin me Bet, O'Reilly126
3. Ana Royale3kAnacheeva - Sacha Royale, Fasliyev121
Dále: Violate, Here He Comes (NZ), Volatile Mix (NZ), Fontein Lad, Wu Gok, Mongolian Wolf, Black On Gold, Shocking Luck (NZ), Shine Tak Star, Garbhan, Monasterio (NZ), Sizzling Bullet, Dazzle Em Sid
Výrok: 3 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - hlava - hlava - 1 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 1 - 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 14 - 5 3/4
Čas: 2:14.45
Majitel: Rehame Racing, C.B. McKenna Et Al, Chovatel: P. Roach
Trenér: Ciaron Maher, Jezdec: Hugh Bowman

Stradbroke Handicap G1

10. červen, Doomben - 1400 metrů, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Impending3hLonhro - Mnemosyne, Encosta de Lago116
2. In Her Time4kTime Thief - Hell It's Hot, Zeditave118
3. Clearly Innocent5vNot a Single Doubt - No Penalty, Zabeel126
Dále: Counterattack, Good Project, Gold Symphony, Egyptian Symbol, Derryn, Burning Front, Kaepernick, Ulmann, Mackintosh (NZ), Hopfgarten, Hooked, Jungle Edge, Rageese
Výrok: krk - 1 - hlava - 1 1/4 - krátká hlava - hlava - hlava - hlava - 3/4 - hlava - krátká hlava - krk - 3 1/2 - 6 3/4 - 2
Čas: 1:17.93
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Darren Beadman, Jezdec: Corey Brown

Brisbane Cup G2

10. červen, Doomben - 2200 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Chocante (NZ)4vShocking - Strictly Maternal, O'Reilly117
2. Single Gaze4kNot a Single Doubt - Redaluca's Gaze, Intergaze130
3. Pemberley (NZ)5vDarci Brahma - Upstaged, In the Wings117
Dále: Benzini, Rudy, Neverland, Zambezi Warrior (NZ), Top of My List, My Diamantine (NZ), Kaiser Franz (NZ), Emerald City, Grand Dreamer, Self Sense, Morendi
Výrok: 3 1/4 - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 1 - 1 1/2 - 1/2 - hlava - 1 1/4 - krk - 1/2 - krk - krátká hlava
Čas: 2:15.07
Majitel a chovatel: M.W. Freeman & D.G. Price
Trenér: Stephen Marsh, Jezdec: Jim Byrne

Tattersall's Taira G1

24. červen, Doomben - 1400 metrů, dráha dobrá, dvouleté a starší klisny
1.Tycoon Tara6kWritten Tycoon - Mosstara, Encores126
2. Prompt Response3kBeneteau - Prompt, Exceed And Excel122
3. In Her Time4kTime Thief - Hell It's Hot, Zeditave126
Dále: Sold For Song, French Emotion, Kinchachi, Miss Cover Girl, Egyptian Symbol, Nancy, Bidii Babe, Eckstein, Rare Occurence, Miss Gunpowder, Danish Twist, Bonny O'Reilly (NZ), Maternal
Výrok: hlava - 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - krk - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - krátká hlava - hlava - hlava - 3/4 - krátká hlava
Čas: 1:19.37
Majitel: A.L. Krushka, P.E. Brooksbank et al, Chovatel: A.L. Krushka
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Kerrin McEvoy

Missile Stakes G2

5. srpen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Invincible Gem4kI Am Invincible - Diamond Day, Marwina125
2. Le Romain5vHard Spun - Mignard, Strategic129
3. The Monstar7vCalifornia Dane - Sirocco Mist, Brocco129
Dále: Boss Lane, Harper's Choice, Tycoon Tara, Memes, Jungle Edge
Výrok: 1 1/4 - hlava - 3/4 - 1 1/4 - 2 1/4 - krk - 1/2
Čas: 1:11.82
Majitel: C.A. Hill & P.R. Tonkin, Chovatel: T.C. Hill
Trenér: Kris Lees, Jezdec: Corey Brown

Silver Shadow Stakes G2

19. srpen, Randwick - 1200 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Formality3kFastnet Rock - Jolie's Shinju, Jolie's Halo123
2. Alizee3kSepoy - Essaouira, Exceed And Excel121
3. Champagne Cuddles3kNot a Single Doubt - Sky Cuddle, Snippets121
Dále: One More Honey, Villa Carlotta
Výrok: hlava - hlava - 2 1/2 - 3
Čas: 1:08.83
Majitel: Coolmore Syndicate, P. Shanahan & M.V. Magnier, Chovatel: Dr. K. Tan
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Kerrin McEvoy

Warwick Stakes G2

19. srpen, Randwick - 1400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Winx6kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Foxplay4kFoxwedge - Butters, El Prado125
3. Ecuador (NZ)8vHigh Chaparral - Bak Da Princess, Danske130
Dále: Red Excitement, Antonio Giuseppe (NZ), Inference, Harper's Choice, Allergic
Výrok: hlava - krk - 1 - 1 1/4 - 1 1/2 - nos - 1
Čas: 1:21.87
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & Mrs. D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

P.B. Lawrence Stakes G2

19. srpen, Caulfield - 1400 metrů, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Hartnell (GB)6vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
2. Charmed Harmony8vHussonet - Magic Harmony, Danehill Dancer130
3. Black Heart Bart7vBlackfriars - Sister Theresa, At Talaq130
Dále: He's Our Rokkii (NZ), Tosen Random (JPN), Humidor (NZ), Abbey Marie, Amelie's Star, Star Exhibit, Montoya's Secret, Gailo Chop (FR)
Výrok: 2 1/4 - 1 - krátká hlava - 3/4 - 1 - 1/2 - hlava - krátká hlava - 2 - krátká hlava
Čas: 1:24.06
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Craig Williams

Furious Stakes G2

2. září, Randwick - 1200 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Formality3kFastnet Rock - Jolie's Shinju, Jolie's Halo123
2. Champagne Cuddles3kNot a Single Doubt - Sky Cuddle, Snippets123
3. I Am Excited3kSnitzel - Lady Backworth, General Nediym123
Dále: Alizee, Seannie, Joyfilly Ours (NZ), Whispered Secret
Výrok: krátká hlava - hlava - hlava - 2 - 1 - 3/4
Čas: 1:09.90
Majitel: Coolmore Syndicate, P. Shanahan & M.V. Magnier, Chovatel: Dr. K. Tan
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Kerrin McEvoy

Chelmsford Stakes G2

2. září, Randwick - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Winx6kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Red Excitement8vExcites - Red Obsession, Red Ransom130
3. Chocante (NZ)5vShocking - Strictly Maternal, O'Reilly130
Dále: Antonio Giuseppe (NZ), Life Less Ordinary (IRE), Libran (IRE), Harper's Choice, Sense of Occasions, Who Shot Thebarman (NZ), Allergic, Sarrasin, Lasqueti Spirit
Výrok: 1 - 3 3/4 - 1 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - krátká hlava - 1 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - 2 3/4
Čas: 1:34.11
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & Mrs. D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Tramway Stakes G2

2. září, Randwick - 1400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Happy Clapper7vTeofilo - Busking, Encosta de Lago126
2. Tom Melbourne (IRE)6vDylan Thomas - Roshanak, Spinning World121
3. Invincible Gem4kI Am Invincible - Diamond Day, Marwina121
Dále: Ecuador (NZ), Heavens Above, Mackintosh (NZ), Maurus (GB), McCreery (GB), The Virginian, Zanbagh
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - hlava - 1/2 - hlava - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:21.97
Majitel a chovatel: M.W. Thomas
Trenér: Patrick Webster, Jezdec: Josh Adams

Memsie Stakes G1

2. září, Caulfield - 1400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Vega Magic5vLope de Vega - Admirable I, Magic Albert130
2. Black Heart Bart7vBlackfriars - Sister Theresa, At Talaq130
3. Tosen Stardom (JPN)6hDeep Impact - Admire Kirameki, End Sweep130
Dále: Hey Doc, Le Romain, Jon Snow (NZ), I Am a Star (NZ), Humidor (NZ), Yankee Rose, Single Gaze, Seaburge
Výrok: 1 3/4 - krátká hlava - 3/4 - hlava - krk - 2 1/4 - krátká hlava - 1/2 - 2 1/4 - 1 3/4
Čas: 1:23.36
Majitel: H.W. Daly & G.E. Daly, Chovatel: H.W. Daly
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Craig Williams

Stan Fox Stakes G2

9. září, Rosehill - 1500 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Gold Standard3hSebring - Coniston Gem, Greig125
2. Sanctioned3hTeofilo - Aforethought, Encosta de Lago125
3. Addictive Nature3hSavabeel - Generous Nature, Carnegie125
Dále: Trapeze Artist, Ace High, Colesberg, The Mission
Výrok: 1 3/4 - 1 - krk - krátká hlava - 2 - 3/4
Čas: 1:26.46
Majitel: Mt. Halowell Stud & D.K. Walpole, Chovatel: R.J. Crabtree
Trenér: Gari Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Joshua Parr

Run to the Rose G2

9. září, Rosehill - 1200 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Menari3hSnitzel - Isurava, General Nediym123
2. Pariah3hRedoute's Choice - Secluded, Hussonet126
3. Perast3hSnitzel - Thousand Veils, Zabeel121
Dále: Kementari, Shogun Sun, Chauffeur, Invader, Diamong Tathagata, Tangled
Výrok: 1 1/2 - 1 1/2 - hlava - hlava - 1 - 2 1/2 - 1 1/4 - 1/2
Čas: 1:08-59
Majitel: Corumbene Stud Pty Ltd Syndicate, Altomonte Et Al, Chovatel: Corumbene Stud
Trenér: Gerald Ryan, Jezdec: Joshua Parr

Theo Marks Stakes G2

9. září, Rosehill - 1300 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Deploy6vFastnet Rock - Crimson Reign, Red Ransom125
2. Egg Tart4kSebring - Mrs. Windsor, King's Best121
3. Euro Angel (NZ)5kRip Van Winkle - Polish Princess, Polish Precedent118
Dále: Dixie Blossoms, Cannyescent, Good Project, Mighty Lucky
Výrok: 4 - 3/4 - 1/2 - krk - 1 - 1/2
Čas: 1:14.92
Majitel: Torryburn Stud, Segenhoe Thoroughbreds Australia, Chovatel: Torryburn Stud
Trenér: Gerald Ryan, Jezdec: Joshua Parr

McEwen Stakes G2

9. září, Moonee Valley - 1000 metrů, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Russian Revolution4hSnitzel - Balled d'Amour, Stravinsky129
2. Heatherly5kLonhro - Dancing Heather, Danzero125
3. Houtzen3kI Am Invincible - Set to Unleash, Reset110
Dále: Missrock, Supido, Hellbent
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava
Čas: 0:58.14
Majitel: Newgate S.F. China Horse Club Racing Pty Ltd Et Al, Chovatel: John Stuart Investments
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Mark Zahra

Dato' Tan Chin Nam Stakes G2

9. září, Moonee Valley - 1600 metrů, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Bonneval (NZ)4kMakfi - Imposingly, Zabeel125
2. Abbey Marie5kRedoute's Choice - Catshaan, Catrail126
3. Rhythm to Spare (NZ)8vPins - Stanica, Zabeel130
Dále: Jacquinot Bay, Articus (FR), He's Our Rokki (NZ), Lizzie L'Amour (NZ), Sir Isaac Newton (GB), Star Exhibit
Výrok: krk - 4 - 2 - 3/4 - 3/4 - 20 - 7 - UR
Čas: 1:37.33
Majitel: A.R. Lawrence, J.A. Rattray & T.W. Jarvis, Chovatel: City Bloodstock Ltd
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Damian Lane

Tea Rose Stakes G2

16. září, Randwick - 1400 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Alizee3kSepoy - Essaouira, Exceed And Excel123
2. Champagne Cuddles3kNot a Single Doubt - Sky Cuddle, Snippets123
3. Cellagirl3kMore Than Ready - Vintage Blend, Cape Cross123
Dále: Tulip, One More Honey, Sweet Deal, I Am Excited, Smooth Landing, Pandemonium, Acqume
Výrok: 1 1/4 - 1 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 1 - hlava - 3/4
Čas: 1:22.58
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Glyn Schofield

George Main Stakes G1

16. září, Randwick - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Winx6kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Happy Clapper7vTeofilo - Busking, Encosta de Lago125
3. Foxplay4kFoxwedge - Butters, El Prado130
Dále: McCreery (GB), Mackintosh (NZ), Heavens Above, Red Excitement, Ecuador (NZ)
Výrok: 1 1/4 - 4 1/2 - 1 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 1 1/4 - hlava
Čas: 1:33.65
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & Mrs. D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

The Shorts G2

16. září, Randwick - 1100 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Redzel5vSnitzel - Millrich, Rubiton128
2. Ball of Muscle7vDubawi - Parfore, Gold Brose121
3. Nieta5kNicconi - Brookton Flash, Spartacus117
Dále: English, Takedown, Fell Swoop, Chautauqua, After All That, Eckstein
Výrok: 1 1/4 - hlava - krk - hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/4 - krátká hlava
Čas: 1:01.83
Majitel: Triple Crown Syndicate, Walfam No. 2 Et Al, Chovatel: L.J. Fleming
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Hugh Bowman

Bobbie Lewis Quality G2

16. září, Flemington - 1200 metrů, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Redkirk Warrior (GB)6vNotnowcato - Flag, Selkirk126
2. Scales of Justice5vNot a Single Doubt - Beymatilla, Umatilla127
3. Land of Plenty4hStratum - Dancing, Spectrum117
Dále: Voodoo Lad, Attention, Lucky Hussler, Japonisme, So Si Bon, Lizard Island, Burning Front, Savile Row (NZ), Saracino (NZ)
Výrok: 2 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/2 - hlava - krk - 1 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 4 1/2
Čas: 1:09.94
Majitel: M.B. Lee & Miss Y.C.J. Tam, Chovatel: Mrs. R.D. Peacock
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Regan Bayliss

Danehill Stakes G2

16. září, Flemington - 1200 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Catchy3kFastnet Rock - Cats Whisker, Fusaichi Pegasus123
2. Jukebox3hSnitzel - Jestatune, Rory's Jester126
3. Booker3kWritten Tycoon - Noondie, Flying Spur119
Dále: Taking Aim, Al Passem, Esperance, Azazel, Summer Passage, Overshare, Plutocracy, Limestone
Výrok: 3/4 - hlava - hlava - 1 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 2 1/2 - 3 1/4
Čas: 1:10.34
Majitel: Dorrington Farm & Mrs. S.C. Crabtree, Chovatel: Mrs. J. Jenkins
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Regan Bayliss

Let's Elope Stakes G2

16. září, Flemington - 1400 metrů, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Sword of Light4kNew Approach - Joyeuse, King's Best123
2. Swampland (NZ)4kRedwood - Marsh Harbour, Volksraad121
3. Lovani4kLonhro - Carribean Sunset, Danehill Dancer121
Dále: Give Us a Go, Smart As You Think, Schism, I Am a Star (NZ), Jennifer Lynn, Serenely Discreet, Exocet, Flying Jess, Let Her Rip (NZ), Happy Hannah, Written Era, Oregon's Day, Risque (NZ)
Výrok: 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1 - krk - heda - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - současně - 3/4 - hlava - hlava - krk
Čas: 1:23.50
Majitel a chovatel: Hesket Bloodstock
Trenér: Matthew Ellerton & Simon Zahra, Jezdec: Damian Lane

Makybe Diva Stakes G1

16. září, Flemington - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Humidor (NZ)5vTeofilo - Zalika, Zabeel130
2. Hartnell (GB)6vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
3. Black Heart Bart7vBlackfriars - Sister Theresa, At Talaq130
Dále: Gailo Chop (FR), Single Gaze, Ventura Storm (IRE), Tavago (NZ), Jon Snow (NZ), Inference, Hey Doc, Le Romain, Seaburge
Výrok: 3 1/4 - 1/2 - krk - 1 - krk - krátká hlava - 1/2 - krk - 1 1/2 - 5 - 8
Čas: 1:35.35
Majitel: Forest Lodge Racing, Jomara Bloodstock Ltd Et Al, Chovatel: Jomara Bloodstock Ltd
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Damian Lane

Shannon Stakes G2

23. září, Rosehill - 1500 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Washington Heights6vCommands - Demanding, Octagonal121
2. Mighty Lucky8vCasino Prince - Buxom Babe, Octagonal126
3. Imposing Lass (NZ)5kMakfi - Imposingly, Zabeel117
Dále: Lubiton, Dawn Wall, Euro Angel (NZ), Dark Eyes, Heartlings, Good Project,
Výrok: 1/2 - 2 1/4 - 1 - 1 - krk - hlava - 1/2 - hlava
Čas: 1:28.80
Majitel: Stallion Racing Syndicate, Chovatel: D. Henderson
Trenér: Gerald Ryan, Jezdec: Kerrin McEvoy

Golden Rose G1

23. září, Rosehill - 1400 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Trapeze Artist3hSnitzel - Treppes, Domesday125
2. Champagne Cuddles3kNot a Single Doubt - Sky Cuddle, Snippets120
3. Menari3hSnitzel - Isurava, General Nediym125
Dále: Gold Standard, Assimilate, Chauffleur, Perast, Dracarys, Pariah, Merchant Navy, Formality, Shogun Sun, The Mission, Diamond Tathagata
Výrok: 4 1/4 - hlava - krátká hlava - 1 - 1/2 - hlava - 1/2 - 3/4 - 1 - 3/4 - 4 1/2 - 1 1/4 - hlava
Čas: 1:22.41
Majitel: Vieira Racing, B. Vieira Et al, Chovatel: Vieira Group Pty Ltd
Trenér: Gerald Ryan, Jezdec: Tye Angland

Golden Pendant G2

23. září, Rosehill - 1400 metrů, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Daysee Doom5kDomesday - See a Victory, Mister C123
2. Dixie Blossoms5kStreet Sense - Whistle Dixie, Star Way126
3. Omei Sword4kHigh Chaparral - Irish Lights, Fastnet Rock126
Dále: Zenalicious, Bonny O'Reilly (NZ), Magic Alibi, Berry Delicious, Denmagic, Sweet Redemption, Sort After
Výrok: hlava - 1 - hlava - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 - 1/2 - 5 1/4
Čas: 1:23.75
Majitel: J.F. Griffin & Mrs. A.C. Griffin, Chovatel: J. Griffin
Trenér: Ron Quinton, Jezdec: Andrew Adkins

W.H. Stocks Stakes G2

29. září, Moonee Valley - 1600 metrů, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.I Am a Star (NZ)4kI Am Invincible - Star Band, Dixieland Band125
2. Flying Jess4kHinchinbrook - Maritess, Magic Albert125
3. Hell Or Highwater5kNot a Single Doubt - Get Ready Bertie, More Than Ready126
Dále: Smart As You Think, Consommateur (NZ), Lizzie L'Amour (NZ), Jennifer Lynn, Exocet, Happy Hannah, Montoya's Secret, Heavenly Descent, Risque (NZ)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - krk - krátká hlava - krk - krátká hlava - 2 - 1/2 - krátká hlava - 1 1/4
Čas: 1:37.31
Majitel: M.B. Sandblom, Chovatel: Eales Racing Pty Ltd
Trenér: Shane Nichols, Jezdec: Ben Melham

A.J. Moir Stakes G1

29. září, Moonee Valley - 1000 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.She Will Reign3kManhattan Rain - Courgette, Charge Forward110
2. Viddora5kI Am Invincible - Snow Flight, Colombia125
3. Sheidel6kHoly Roman Emperor - Laventour, Metal Storn125
Dále: Rock Magic, Voodoo Lad, Faatinah, Malaguerra, Jungle Edge, Sweet Sherry, Terravista, Derryn, Russian Revolution, Heatherly
Výrok: krátká hlava - 3/4 - 3/4 - hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - hlava - 3 1/2 - hlava
Čas: 0:58.30
Majitel: M.D. Holland, Mrs. K. A. Alison Et Al, Chovatel: G. Bachelll
Trenér: Gary Portelli, Jezdec: Kerrin McEvoy

Bill Stutt Stakes G2

29. září, Moonee Valley - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Showtime3hSnitzel - Flidais, Timber Country124
2. Salsamor (NZ)3hTavistock - Hula Bar, Al Akbar124
3. Holy Snow3hFastnet Rock - Only Words, End Sweep124
Dále: Mighty Boss, Masculino, The Mission, Azazel, Mighty Quinn (NZ), Ouyang Feng (NZ), Wassergeist, Toga Picta
Výrok: 3/4 - krátká hlava - 3/4 - 1 1/2 - hlava - hlava - 2 - 1 1/4 - 1 - hlava
Čas: 1:37.14
Majitel: Arrowfield Pastoral Syndicate, K. Yoshida Et Al, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: Michael, Wayne & John Hawkes, Jezdec: Beau Mertens

Hill Stakes G2

30. září, Randwick - 1800 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Classic Uniform5vAl Maher - Pyrotechnics, Canny Lad130
2. Embley6vHigh Chaparral - Dashing Eagle, Danehill130
3. Mackintosh (NZ)5vPins - Lolly Scramble, Generous130
Dále: Maurus (GB), Spectroscope (USA), Shalmaneser, Perfect Rhyme, Sense of Occasion, Havana Cooler (IRE)
Výrok: hlava - 2 1/2 - krk - krátká hlava - krátká hlava - 1 - 1 1/2 - 4 1/2
Čas: 1:49.98
Majitel: Glenvallen Investments Pty Ltd, Chovatel: Emirates Park Pty Ltd
Trenér: Gary Moore, Jezdec: Michael Walker

Flight Stakes G1

30. září, Randwick - 1600 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Alizee3kSepoy - Essaouira, Exceed And Excel123
2. Champagne Cuddles3kNot a Single Doubt - Sky Cuddle, Snippets123
3. Cellargirl3kMore Than Ready - Vintage Blend, Cape Cross123
Dále: One More Honey, Smooth Landing, Luvaluva (NZ), I Am Excited, Sweet Deal, Pandemonium, Legal Girl, College Romance
Výrok: 2 1/4 - 2 1/4 - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 - 1/2 - 1 1/2 - 6 3/4
Čas: 1:34.83
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Glyn Schofield

Premiere Stakes G2

30. září, Randwick - 1200 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.In Her Time5kTime Thief - Hell It's Hot, Zeditave125
2. English5kEncosta de Lago - Court, Anabaa125
3. Clearly Innocent6vNot a Single Doubt - No Penalty, Zabeel129
Dále: Takedown, Ball of Muscle, Chautauqua, Kuro (NZ), Fell Swoop, Nieta, Pumpkin Pie, Moher
Výrok: hlava - 1 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 2 1/4
Čas: 1:08.20
Majitel: P.J. Brown, R.G. Dan Et Al, Chovatel: Est D. Cobcroft
Trenér: Benjamin Smith, Jezdec: Corey Brown

Epsom Handicap G1

30. září, Randwick - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Happy Clapper7vTeofilo - Busking, Encosta de Lago126
2. Tom Melbourne (IRE)6vDylan Thomas - Roshanak, Spinning World115
3. Snitzson4hSnitzel - Shock Pak, Blackfriars111
Dále: Foxplay, Sound Proposition (NZ), Comin' Through, McCreery (GB), Red Excitement, Savile Row (NZ), Zanbagh
Výrok: 1/2 - 2 1/2 - krátká hlava - krk - 1 - 1/2 - 1 - 1 1/4 - 3/4
Čas: 1:33.17
Majitel a chovatel: M.W. Thomas
Trenér: Patrick Webster, Jezdec: Blake Shinn

The Metropolitan G1

30. září, Randwick - 2400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Foundry (IRE)7vGalileo - Sharp Lisa, Dixieland Band111
2. Big Duke (IRE)5vRaven's Pass - Harazayna, Polish Precedent121
3. Chocante (NZ)5vShocking - Strictly Maternal, O'Reilly120
Dále: Who Shot Thebarman (NZ), Broadside (NZ), Libran (IRE), Antonio Giuseppe (NZ), My Diamantine (NZ), Life Less Ordinary (IRE), Destiny's Kiss
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1 - 3/4
Čas: 2:27.73
Majitel: Mr. N.C. Williams & Mrs. L.J. Williams Et Al, Chovatel: Smithfield Inc
Trenér: Robert Hickmott, Jezdec: Michael Dee

Thousand Guineas Prelude G2

1. říjen, Caulfield - 1400 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Booker3kWritten Tycoon - Noondie, Flying Spur121
2. Shoals3kFastnet Rock - The Broken Shore, Hussonet127
3. Catchy3kFastnet Rock - Cats Whisker, Fusaichi Pegasus129
Dále: She's So High, Limestone, Roomooz, Seannie, Mahlani (NZ)
Výrok: 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 3 1/4 - 3/4 - 1/2 - krátká hlava
Čas: 1:23.42
Majitel: B.M. Griffiths, Mrs. M.M. Griffiths Et Al, Chovatel: A. G. Freebairn
Trenér: Mathew Ellerton & Simon Zahra, Jezdec: Dwayne Dunn

Underwood Stakes G1

1. říjen, Caulfield - 1800 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Bonneval (NZ)4kMakfi - Imposingly, Zabeel123
2. Hartnell6vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
3. Gailo Chop (FR)6vDeportivo - Grenoble, Marignan130
Dále: Single Gaze, Inference, Samovare, He's Our Rokki (NZ)
Výrok: 1 - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 4 1/2
Čas: 1:48.41
Majitel: A.R. Lawrence, J.A. Rattray & T.W. Jarvis, Chovatel: City Bloodstock Ltd
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Hugh Bowman

Sir Rupert Clarke Stakes G1

1. říjen, Caulfield - 1400 metrů, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Santa Ana Lane5vLope de Vega - Fast Fleet, Fastnet Rock115
2. Mr. Sneaky4vHigh Chaparral - Danesty, Danehill115
3. So Si Bon4hSo You Think - Black Minx, Lonhro115
Dále: Sovereign Nation, Theanswermyfriend, Tosen Stardom (JPN), Scales of Justice, Land of Plenty, Grande Rosso, It's Somewhat, Attention, Royal Tudor, Lucky Hussler, Cannyescent
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - krátká hlava - krk - hlava - krátká hlava - krk - 3/4 - hlava - 1 1/4 - 3/4 - 2 1/4 - 3 1/2
Čas: 1:22.28
Majitel: William St, Chovatel: Patinack Farm
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Dean Yendall

Roman Consul Stakes G2

7. říjen, Randwick - 1200 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Viridine3hPoet's Voice - Patina, Anabaa125
2. Single Bullet3hNot a Single Doubt - Cheetara, More Than Ready125
3. Beau Geste3hStreet Cry - Haut Ton, Redoute's Choice125
Dále: Albumin, Shudabeen, The Mighty Fed, Chauffeur
Výrok: 2 - krk - krátká hlava - 1 - 1 1/4 - 3/4
Čas: 1:10.24
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Brenton Avdulla

Spring Champion Stakes G1

7. říjen, Randwick - 2000 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Ace High3hHigh Chaparral - Come Sunday, Redoute's Choice125
2. Tangled3hSnitzel - Bramble Rose, Shinko King125
3. Sully (NZ)3hReliable Man - Lady Winifred, Casual Lies125
Dále: Sanctioned, Astoria, Dissolution, Colesberg, Coral Coast, Surprise Bullet, Langley
Výrok: krátká hlava - 1 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - 3 1/2 - 3/4 - 4 1/2 - 10
Čas: 2:03.94
Majitel: Summertime Thoroughbreds Syndicate, Chovatel: Bruce Reid Racing
Trenér: David Payne, Jezdec: Tye Angland

Gilgai Stakes G2

7. říjen, Flemington - 1200 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Keen Array5vBel Esprit - Moorea, Zabeel125
2. Sold For Song5kCollate - Buena Chava, O'Reilly119
3. Malibu Style6vMagnus - Origami, Fusaichi Pegasus125
Dále: Bons Away, Silent Sedition, Ulmann, Land of Plenty, Spieth (NZ), The Quarterback
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 1 - 1 1/4 - krátká hlava - 1/2 - daleko
Čas: 1:09.28
Majitel: D.A. Hayes, Seymour Bloodstock Syndicate Et Al, Chovatel: O. Wong
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Mark Zahra

Turnbull Stakes G1

7. říjen, Flemington - 2000 metrů, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Winx6kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Ventura Storm (IRE)4hZoffany - Sarawati, Haafhd125
3. Humidor (NZ)5vTeofilo - Zalika, Zabeel130
Dále: Assign (IRE), Sir Isaac Newton (GB), Magicool, Skyfire
Výrok: 6 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 2 1/4 - 15 - hlava
Čas: 2:02.07
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & Mrs. D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Edward Manifold Stakes G2

7. říjen, Flemington - 1600 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Bring Me Roses3kHigh Chaparral - Freckled Face, Polish Patriot122
2. Hiyaam (NZ)3kHigh Chaparral - Mazarine, Zabeel122
3. Leather'n'Lace3kStreet Cry - Hard Rider, Maroof122
Dále: Pure Scot, Remember the Name, I'll Have a Bit, Pageantry, Anchor Bid, Snogging, Pres de Toi, Uptown Gal, Judy in Disguise, Watchmespin, Angelic Spirit (NZ), Blondie
Výrok: 2 1/4 - hlava - hlava - hlava - hlava - hlava - krátká hlava - 3/4 - 1 3/4 - 1
Čas: 1:38.33
Majitel: Clairden Racing, Chovatel: Dr. D.J. O'Brien
Trenér: Tony McEvoy, Jezdec: Luke Currie

Blazer Stakes G2

7. říjen, Flemington - 1400 metrů, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Now Or Later (IRE)4kBushranger - Queenofthefairies, Pivotal121
2. Merriest4kDenman - Merrier, Canny Lad122
3. Payroll5kNot a Single Doubt - Workhard, Red Ransom122
Dále: Petition, Euro Angel (NZ), Sword of Light, Eckstein, French Emotion, Missrock, Written Era, Prompt Response, Ellicazoom, Give Us a Go, Schism
Výrok: krk - 3/4 - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - krk - krátká hlava - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4 - 2 3/4
Čas: 1:24.23
Majitel: Qatar Bloodstock Ltd, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: Robert Smerdon, Jezdec: Ryan Maloney

Herbert Power Stakes G2

14. říjen, Caulfield - 2400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Lord Fandango (GER)4hLord of England - Fitness, Monsun117
2. Wall of Fire (IRE)4hCanford Cliffs - Bright Sapphire, Galileo128
3. Gallic Chieftain (FR)4hTamayuz - Katerini, Cacique117
Dále: Boom Time, Annus Mirabilis (IRE), Fanatic (NZ), Harlow Gold (NZ), Kidmenever (IRE), Aloft (IRE), Foundry (IRE)
Výrok: 1 - 1/2 - 1 - 2 - 1/2 - 6 - 3 1/4 - 17 - 1 1/2
Čas: 2:27.67
Majitel: Oti Racing, Anglo Australian Racing Et Al, Chovatel: Gestut Etzean
Trenér: Archie Alexander, Jezdec: Ben Allen

Thousand Guineas G1

14. říjen, Caulfield - 1600 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Aloisia (NZ)3kAzamour - Queen Boudicca, Perfectly Ready122
2. Shoals3kFastnet Rock - The Broken Shore, Hussonet122
3. Alizee3kSepoy - Essaouira, Exceed And Excel122
Dále: She's So High, Mintha, Booker, Pure Scot, Leather'N'Lace
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 3 3/4 - 1/2 - 3 3/4 - hlava - 2 1/2
Čas: 1:36.27
Majitel: OTI Racing & Mrs. S. Layton Et Al, Chovatel: M. Hall, J.A. & Mrs. K.A. Price
Trenér: Aaron Purcell, Jezdec: Luke Nolen

Caulfield Stakes G1

14. říjen, Caulfield - 2000 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Gailo Chop (FR)6vDeportivo - Grenoble, Marignan130
2. Johannes Vermeer (IRE)4hGalileo - Inca Princess, Holy Roman Emperor130
3. Jon Snow (NZ)4hIffraaj - Orinda, O'Reilly128
Dále: Single Gaze, Inference, Bonneval (NZ), Riven Light (IRE), Abbey Marie, Hartnell (GB), The Taj Mahal (IRE), Calderon (IRE)
Výrok: hlava - 2 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - 2 - 3
Čas: 2:02.17
Majitel: OTI Racing, J. Higgins Et Al, Chovatel: Alain Chopard
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Mark Zahra

Caulfield Guineas G1

14. říjen, Caulfield - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Mighty Boss3hNot a Single Doubt - Bullion Mansion, Encosta de Lago125
2. Kementari3hLonhro - Yavanna, Redoute's Choice125
3. Catchy3kFastnet Rock - Cats Whisker, Fusaichi Pegasus120
Dále: Royal Symphony, Perast, Levendi, Salsamor (NZ), Sanctioned, Holy Snow, Sircconi, Showtime, The Mission, Gold Standard, Al Passem, Azazel
Výrok: krk - 1 - 1 - 1 1/4 - hlava - 3/4 - krk - 3/4 - hlava - 1 1/4 - 3 1/4 - 1/2 - 2 - 25
Čas: 1:36.04
Majitel: Teeley Assets Ltd & M.G. Price, Chovatel: Cobra Bloodstock Australia
Trenér: Mick Price, Jezdec: Michael Walker

Toorak Handicap G1

14. říjen, Caulfield - 1600 metrů, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Tosen Stardom (JPN)6hDeep Impact - Admire Kirameki, End Sweep127
2. Sovereign Nation5vEncosta de Lago - Sovereign Duchess, Last Tycoon115
3. Petrology6vFastnet Rock - Romantic River, Irish River115
Dále: Mask of Time (IRE), Seaburge, Tom Melbourne (IRE), Egg Tart, Turnitaround, Jacquinot Bay, Wyndspelle (NZ), Omei Sword, Mr. Sneaky, He Or She, Snitzson, Comin' Through, Kaspersky (IRE), Theanswermyfriend, I Am a Star (NZ)
Výrok: 1 - 1 - hlava - krátká hlava - krk - 1/2 - hlava - krátká hlava - 1 - krátká hlava - krk - hlava - krátká hlava - 2 3/4 - krátká hlava - 3 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:35.86
Majitel: Australian Bloodstock No. 2 Syndicate, Doonaree Racing Et Al, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Damian Lane

Schillaci Stakes G2

14. říjen, Caulfield - 1100 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Super Cash5kWritten Tycoon - Super Bucks, Dash For Cash125
2. Illustrious Lad6vI Am Invincible - Industrious, Zeditave129
3. Rock Magic8vRedoute's Choice - Rockabubble, Bubble Gum Fellow129
Dále: Hellbent, Sheidel, Lankan Rupee, First Among Equals, Le Cordon Bleu
Výrok: krátká hlava - hlava - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 - 2
Čas: 1:03.25
Majitel: S.B. Millar, P.J. Robinson & M.S. Millar, Chovatel: Millar Racing And Breeding
Trenér: Andrew Noblet, Jezdec: Katelyn Mallyon

Caulfield Cup G1

21. říjen, Caulfield - 2400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Boom Time6hFlying Spur - Bit of a Ride, Snippets115
2. Single Gaze5kNot a Single Soubt - Redaluca's Gaze, Intergaze117
3. Johannes Vermeer (IRE)4hGalileo - Inca Princess, Holy Roman Emperor120
Dále: Lord Fandango (GER), Humidor (NZ), Abbey Marie, Marmelo (GB), Harlem (GB), Jon Snow (NZ), Hardham, Amelie's Star, Wicklow Brave (GB), Ventura Storm (IRE), Bonneval (NZ), Inference, He's Our Rokki (NZ), Sir Isaac Newton (GB)
Výrok: 1 1/4 - hlava - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - současně - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 1 - 1 3/4 - 1/2 - 7 - 4 1/2
Čas: 2:27.66
Majitel: D.A. Hayes, Chovatel: I.K. Loxton
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Cory Parish

Tristarc Stakes G2

21. říjen, Caulfield - 1400 metrů, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Global Glamour4kStar Witness - Spectacula, Testa Rossa129
2. Cool Passion6kNot a Single Doubt - Hiavanna, Mister C125
3. Shillelagh (NZ)6kSavabeel - Trocair, Flying Spur125
Dále: Petition, Silent Sedition, Merriest, Foxplay, Swampland (NZ), Savanna Amour, Sword of Light, Now Or Later (IRE), Sold For Song, Euro Angel (NZ), Zanbagh
Výrok: krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - hlava - 1/2 - 3/4 - krk - krátká hlava - 3/4 - 1 3/4 - 1/2 - 1
Čas: 1:23.80
Majitel: It's All About the Gorls No. 1 & No. 2, Chovatel: Lauriston Thoroughbred Farm
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Timothy Clark

Caulfield Sprint G2

21. říjen, Caulfield - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Snitty Kitty4kSnitzel - Lassiter's Cat, Tale of the Cat117
2. Super Too4kHinchinbrook - Tails Wins, Tale of the Cat117
3. Faatinah5vNicconi - Alqwah, Danehill128
Dále: Property, Sweet Sherry, Crystal Dreamer, Missrock, Ocean Embers
Výrok: 2 1/4 - 1 - hlava - hlava - 1 3/4 - krátká hlava - krátká hlava
Čas: 0:56.28
Majitel: P.R.G. Collins, C.C. & K.P. Johnstone et al, Chovatel: G.W. Henderson
Trenér: Henry Dwyer, Jezdec: Beau Mertens

Manikato Stakes G1

27. říjen, Moonee Valley - 1200 metrů, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Hey Doc4vDuporth - Heyington Honey, General Nediym129
2. In Her Time5kTime Thief - Hell It's Hot, Zeditave125
3. Malaguerra6vMagnus - Tennessee Morn, Bletchingly129
Dále: Viddora, Vega Magic, Spieth (NZ), Rock Magic, Super Cash, English
Výrok: hlava - krk - 1 1/2 - 3/4 - krátká hlava - hlava - 15 - 4
Čas: 1:09.96
Majitel: Mrs. A.F. Ramsay, A.C. Hall Et Al, Chovatel: A. Hall
Trenér: Tony McEvoy, Jezdec: Luke Currie

Moonee Valley Gold Cup G2

28. říjen, Moonee Valley - 2500 metrů, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Who Shot Thebarman (NZ)9vYamanin Vital - Ears Carol, Carolingian121
2. Libran (IRE)6vLawman - True Crystal, Sadler's Wells126
3. Cismontane (NZ)5vHigh Chaparral - Viviane, Volksraad121
Dále: Big Duke (IRE), Cool Chap, Pentathlon (NZ), Auvray (FR)
Výrok: 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - 1/2 - krk - hlava
Čas: 2:37.38
Majitel: D.M. O'Leary, H.T. O'Leaery Et Al, Chovatel: B.J. & Mrs. L. E. Anderton
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Blake Shinn

Moonee Valley Fillies' Classic G2

28. říjen, Moonee Valley - 1600 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Banish3kLonhro - Meidung, Bernardini126
2. I'll Have a Bit3kSmart Missile - Take All Of me, Jeune126
3. Touch of Mink3kNot a Single Doubt - La Dolce Diva, Fusaichi Pegasus126
Dále: Glam Guru, Speedway, Sheezdashing, A Ma Shay, Pageantry, Nothin' On Me (NZ), Mintha
Výrok: 3/4 - 3/4 - 2 - 3/4 - 1/2 - 2 - 5 - 1 1/4 - 7
Čas: 1:36.56
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Craig Williams

Crystal Mile G2

28. říjen, Moonee Valley - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Lucky Hussler8vHusson - Talaq Dancer, Black Hawk130
2. Religify7vChoisir - Sacred Witness, El Moxie130
3. It's Somewhat (USA)6vDynaformer - Sometime, Royal Academy130
Dále: Sound Proposition (NZ), Burning Front, Wyndspelle (NZ), Antonio Giuseppe (NZ), Calderon (IRE), Petrology
Výrok: 3 - 1 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 3/4
Čas: 1:34.56
Majitel: G.I. Makauskas, Mrs. C.I. Makauskas Et Al, Chovatel: Distinct Racing & Breeding Pty Ltd
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Blake Shinn

Cox Plate G1

28. říjen, Moonee Valley - 2000 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Winx6kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Humidor (NZ)5vTeofilo - Zalika, Zabeel130
3. Folkswood (GB)4vExceed And Excel - Magic Nymph, Galileo130
Dále: Royal Symphony, Gailo Chop (FR), Happy Clapper, Seaburge, Hardham
Výrok: 1/2 - 4 1/4 - 1 1/2 - krátká hlava - krk - 7 - 1 1/4
Čas: 2:02.94
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & Mrs. D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Moonee Valley Vase G2

28. říjen, Moonee Valley - 2000 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Aloisia (NZ)3kAzamour - Queen Boudicca, Perfectly Ready121
2. Cliff's Edge3hCanford Cliffs - Simulation, Snaadee126
3. Salsamor (NZ)3hTavistock - Hula Bar, Al Akbar126
Dále: Pissaro, Vin de Dance (NZ), Wolfe Tone (NZ), Sanctioned, Four Koalas, Grand Casino, The Sledgehammer
Výrok: 3 1/2 - 5 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 - 3 1/4 - hlava - 2 1/2 - daleko
Čas: 2:04.24
Majitel: OTI Racing & Mrs. S. Layton Et Al, Chovatel: M. Hall, J.A. & Mrs. K.A. Price
Trenér: Aaron Purcell, Jezdec: Luke Nolen

Wakeful Stakes G2

4. listopad, Flemington - 2000 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Luvaluva (NZ)3kMastercraftsman - Wansesingyee, Galileo121
2. Glam Guru3kMedaglia d'Oro - Glory Guru, Fusaichi Pegasus121
3. Rimraam (NZ)3kCommands - Swansea, Singspiel121
Dále: Hiyaam (NZ), Sheezdashing, Improvise, Teodora, Lucky Louie, Berkshire Lady, Smooth Landing, Bring Me Roses, Miss Admiration, Pure Scot, Pres De Toi, Cabierro
Výrok: hlava - nos - 1 1/4 - hlava - 3 1/2 - hlava - hlava - 1/2 - hlava - krátká hlava - 1 3/4 - krátká hlava - hlava - krk - daleko
Čas: 2:03.99
Majitel: M.L. Connaghan, B.J. Creith Eth Al, Chovatel: C.R. Grace
Trenér: John Sargent, Jezdec: Blake Shinn

Coolmore Stud Stakes G1

4. listopad, Flemington - 1200 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Merchant Navy3hFastnet Rock - Legally Bay, Snippets126
2. Invincible Star3kI Am Invincible - Romany Flyer, Catbird121
3. Formality3kFastnet Rock - Jolie's Shinju, Jolie's Halo121
Dále: Limestone, Viridine, Dracarys, Malahat, Andaz, Houtzen, Tulip, Lone Eagle, Eptimum, Goodfella, Jukebox, Trapeze Artist, Kementari, Wassergeist, Catchy, Summer Passage, The Mission
Výrok: hlava - krátká hlava - 2 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - krk - hlava - krátká hlava - hlava - 1/2 - hlava - krátká hlava - hlava - 5 - krátká hlava
Čas: 1:09.10
Majitel: Seymour Bloodstock, Halo Racing Servisec Pty Ltd Et Al, Chovatel: C. Barham
Trenér: Aaron Purcell, Jezdec: Mark Zahra

Myer Classic G1

4. listopad, Flemington - 1600 metrů, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Shoals3kFastnet Rock - The Broken Shore, Hussonet110
2. Eckstein4kI Am Invincible - Comrie, Choisir126
3. Dixie Blossoms5kStreet Sense - Whistle Dixie, Star Way126
Dále: Prompt Response, Foxplay, Now Or Later (IRE), French Emotion, Heavens Above, Global Glamour, Danish Twist, Flying Jess, Daysee Doom, Sword of Light, Silent Sedition, Ellicazoom, I Am a Star (NZ)
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - hlava - 3/4 - 1/2 - 1/2 - hlava - krátká hlava - krátká hlava - 2 1/2 - 1 1/2 - 2 3/4 - 4 3/4
Čas: 1:35.26
Majitel: Pinecliff Racing & Arrowfield Pastoral Pty Ltd, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Dean Yendall

Victoria Derby G1

4. listopad, Flemington - 2100 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Ace High3hHigh Chaparral - Come Sunday, Redoute's Choice122
2. Sully (NZ)3vReliable Man - Lady Winifred, Casual Lies122
3. Astoria3hMedaglia d'Oro - Segue, Ad Valorem122
Dále: Pissaro, Main Stage (NZ), Aberro, Wolfe Tone (NZ), Weather With You, Eshtiraak, Ocean's Fourteen (NZ), Tangled, Rockarral, Greycliffe (NZ), Nothint Too Hard, Justice Faith, Johnny Vinko (NZ)
Výrok: 2 - hlava - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - hlava - hlava - 3/4 - 1 1/2 - hlava
Čas: 2:37.55
Majitel: Summertime Thoroughbreds Syndicate, Chovatel: Bruce Reid Racing
Trenér: David Payne, Jezdec: Tye Angland

Kennedy Mile G1

4. listopad, Flemington - 1600 metrů, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Shillelagh (NZ)6kSavabeel - Trocair, Flying Spur115
2. Tom Melbourne (IRE)6vDylan Thomas - Roshanak, Spinning World118
3. Wyndspelle (NZ)4hIffraaj - Western Star, High Chaparral115
Dále: All Our Roads (NZ), Radipole (IRE), Omei Sword, Sovereign Nation, Tosen Stardom (JPN), Sense of Occasion, Egg Tart, So Si Bon, Dibayani (IRE), Lucky Hussler, McCreery (GB)
Výrok: hlava - 2 3/4 - krátká hlava - hlava - 1/2 - 1/2 - 1 - 1 1/4 - 3/4 - hlava - 1/2 - 1 - 1/2
Čas: 1:35.01
Majitel: C.R. Grace & Mrs. S. Grace, Chovatel: C.R. Grace
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Michael Dee

Melbourne Cup G1

7. listopad, Flemington - 3200 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Rekindling (GB)3hHigh Chaparral - Sitara, Salse114
2. Johannes Vermeer (IRE)4hGalileo - Inca Princess, Holy Roman Emperor120
3. Max Dynamite (FR)7vGreat Journey - Mascara, Monsun119
Dále: Big Duke (IRE), Nakeeta (GB), Thomas Hobson (GB), Tiberian (FR), Libran (IRE), Marmelo (GB), Wicklow Brave (GB), Red Cardinal (IRE), Almandin (GER), Cismontane (NZ), Amelie's Star, Boom Time, Wall of Fire (IRE), Single Gaze, US Army Ranger (IRE), Humidor (NZ), Hartnell (GB), Ventura Storm (IRE), Bondi Beach (IRE), Gallante (IRE)
Výrok: 1/2 - 2 1/2 - 2 3/4 - 3/4 - 2 1/4 - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - hlava - 3/4 - 3/4 - 1 - 1 1/2 - 1/2 - krk - 1/2 - 12 - 1 1/2 - 1 1/4 - daleko
Čas: 3:21.19
Majitel: N.C. Williams, Mr. & Mrs. L.J. Williams Et Al, Chovatel: The Pocock Family
Trenér: Joseph O'Brien, Jezdec: Corey Brown

Kennedy Oaks G1

9. listopad, Flemington - 2500 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Pinot3kPierro - Dizelle, Zabeel122
2. Bring Me Roses3kHigh Chaparral - Freckled Face, Polish Patriot122
3. Hiyaam (NZ)3kHigh Chaparral - Mazarine, Zabeel122
Dále: Luvaluva (NZ), Miss Admiration, Aloisia (NZ), Rimraam (NZ), Reliable Dame (NZ), Sweet Mischief, Four Koalas, Lucky Louie, Circuleight
Výrok: 1 1/4 - 1 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 4 - krátká hlava - 5 - 1/2 - 15
Čas: 2:37.25
Majitel: Eclipse Thoroughbred Partners, Newgate S.F. Et al, Chovatel: K. Biggs Enterprises Pty Ltd
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Stephen Baster

Matriarch Stakes G2

11. listopad, Flemington - 2000 metrů, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Savapinski (NZ)4kSavabeel - Swarovski, Pins121
2. Payroll5kNot a Single Doubt - Workhard, Red Ransom123
3. Token of Love5kAl Maher - Amulette, Mark of Esteem121
Dále: Prompt Response, Heavens Above, Tahanee (ARG), Smart As You Think, Consommateur (NZ), Cedar Grande (NZ), Flying Jess, Star Patriot
Výrok: 2 3/4 - 1 - 1/2 - krk - hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 2 1/2 - 3 3/4 - krk
Čas: 2:01.59
Majitel: Dynamic Syndications Racing, D. Batchelor Et Al, Chovatel: Waikato Stud Ltd
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Brenton Avdulla

Darley Classic G1

11. listopad, Flemington - 1200 metrů, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Redzel5vSnitzel - Millrich, Rubiton129
2. Terravista8vCaptain Rio - Parfore, Gold Brose129
3. Impending4hLonhro - Mnemosyne, Encosta de Lago129
Dále: Chautauqua, Clearly Innocent, Rock Magic, Vega Magic, Super Cash, Missrock, Malaguerra, Redkirk Warrior (GB), an From Uncle, Spieth (NZ)
Výrok: 3/4 - 3/4 - 1 - hlava - 3/4 - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - 2 1/4 - 1/2 - krk - 10
Čas: 1:08.74
Majitel: Triple Crown Syndicate, Walfam No 2 Et Al, Chovatel: L.J. Fleming
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Kerrin McEvoy

Emirates Stakes G1

11. listopad, Flemington - 2000 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Tosen Stardom (JPN)6hDeep Impact - Admire Kirameki, End Sweep130
2. Happy Clapper7vTeofilo - Busking, Encosta de Lago130
3. It's Somewhat (USA)6vDynaformer - Sometime, Royal Academy130
Dále: The Taj Mahal (IRE), Folkswood (GB), Cliff's Edge, Harlem (GB), Odeon (NZ), Sense of Occasion, So Si Bon, Gailo Chop (FR), Samovare
Výrok: 1 1/2 - hlava - krátká hlava - krátká hlava - hlava - hlava - hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - 3/4
Čas: 2:01.22
Majitel: Australian Bloodstock No. 2 Syndicate, Doonaree Racing Et Al, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Damian Lane

Lee Steere Stakes G2

11. listopad, Ascot - 1400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Silverstream6kAl Maher - Speedy Bell, Brocco126
2. Great Shot5vMagnus - Satic Covers, Dr. Grace130
3. Scales of Justice5vNot a Single Doubt - Beymatilla, Umatilla130
Dále: Salubrious, Disposition, Miki Two Toes
Výrok: krk - krátká hlava - hlava - 3 1/4 - 4 1/4
Čas: 1:23.51
Majitel: Peters Investments Pty Ltd Syndicate, Chovatel: A.D. Mitchell
Trenér: Adam Durrant, Jezdec: William Pike

Zipping Classic G2

18. listopad, Sandown - 2400 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.The Taj Mahal (IRE)3hGalileo - You'resothrilling, Storm Cat125
2. Almandin (GER)7vMonsun - Anatola, Tiger Hill130
3. Big Duke (IRE)5vRaven's Pass - Harazayna, Polish Precedent130
Dále: Berisha, So Si Bon, Consommateur (NZ), Dandy Gent, Assign (IRE)
Výrok: 3 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - 1
Čas: 2:30.09
Majitel: N.C. Williams, Mr. & Mrs. L.J. Williams Et Al, Chovatel: You'resothrilling Syndicate
Trenér: Robert Hickmott, Jezdec: Ben Melham

Sandown Guineas G2

18. listopad, Sandown - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Villermont3hAll Too Hard - Bollinger, Dehere126
2. Peaceful State3hAnimal Kingdom - Weekend Beauty, Helissio126
3. Black Sail (NZ)3hSavabeel - Ennerdale, Singspiel126
Dále: Beau Geste, Vinland, Give, Hypnotist, I'll Have a Bit, Octabello, Snitzepeg, Icon of Dubai
Výrok: hlava - krk - 2 3/4 - 1/2 - 1 - 1 - 3/4 - krátká hlava - 1 3/4 - krátká hlava
Čas: 1:37.53
Majitel: Vinery Stud, D. Degenhardt Et Al, Chovatel: Southern Breeding Ventures Pty Ltd
Trenér: Aaron Purcell, Jezdec: Luke Nolen

W.A. Guineas G2

25. listopad, Ascot - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Perfect Jewel3kRedoute's Choice - Star Encounter, Jeune120
2. Achernar Star3vGingerbread Man - Morine, Danetime125
3. Art Series3kSebring - Left Alone, Don't Say Hao120
Dále: Gaulois, Arcadia Prince, Three Secrets, Money Maher, Reykjavik, Debellatio, Salubrious, Private Dancer, Vital Dancer, Hoodlum Thunder, Athlete, Roganella
Výrok: 3/4 - 1 - 3/4 - 3/4 - 3/4 - krk - krk - krátká hlava - 1 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:36.62
Majitel a chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Grant & Alana Williams, Jezdec: William Pike

Railway Stakes G1

25. listopad, Ascot - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Great Shot5vMagnus - Satic Covers, Dr. Grace118
2. Black Heart Bart7vBlackfriars - Sister Theresa, At Talaq130
3. Tom Melbourne (IRE)6vDylan Thomas - Roshanak, Spinning World121
Dále: Variation, Material Man, Pounamu, Gatting, Ulmann, All Our Roads (NZ), Cosmic Storm, Sovereign Nation, Scales of Justice, Silverstream, Disposition, Observational, Supply And Demand
Výrok: hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 - krk - krk - krk - krk - 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 8 1/4 - 36
Čas: 1:35.81
Majitel: Dr. F.J. Edwards & Mrs. M.E. Edwards, Chovatel: Scenic Lodge Thoroughbred Stud
Trenér: Rhys Radford, Jezdec: Craig Staples

Winterbottom Stakes G1

2. prosinec, Ascot - 1200 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Viddora5vI Am Invincible - Snow Flight, Colombia125
2. Fuhryk4kStar Witness - Fuhrnatic, Langfuhr125
3. Durendal6vMedaglia d'Oro - Razor Blade, Blazing Sword129
Dále: Profit Street, Rock Magic, Santa Ana Lane, Dainty Tess, State Solicitor, Caipirinha, Whispering Brook, Dream Lifter, Malibu Style
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - krk - krátká hlava - 1 1/2 - 1 - krk - krk - 6 3/4
Čas: 1:10.06
Majitel: L.M. Kennewell, C.J. Cook Et al, Chovatel: Riva Ridge Stud
Trenér: Lloyd Kennwell, Jezdec: Joe Bowditch

Kingston Town Classic G1

9. prosinec, Ascot - 1800 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Pounamu6vAuthorized - Tangiwal, Street Cry130
2. Material Man6vVital Equine - Del Lirio, Hussonet130
3. Achernar Star3vGingerbread Man - Morine, Danetime125
Dále: Perfect Jewel, It's Somewhat, Royal Star, Money Maher, Great Shot, Black Heart Bart, Cosmic Storm, Tom Melbourne (IRE), Life Less Ordinary (IRE), All Our Roads (NZ)
Výrok: 1/2 - 1/4 - 3/4 - 1/2 - 1/4 - 1 - 1 1/4 - 3/4 - nos - 1/4 - 1 3/4 - 3/4
Čas: 1:49.50
Majitel: Thommo's Syndicate, Mrs. P.M. Thompson et al, Chovatel: J.L. Thompson
Trenér: Alan Mathews, Jezdec: Patrick Carbery

Villiers Stakes G2

16. prosinec, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Crack Me Up (NZ)4vMossman - Chuchle, Danehill120
2. Cabeza de Vaca6vNorthern Meteor - Dirty, Hussonet121
3. Interlocuter (USA)5hMedaglia d'Oro - Satin Kiss, Seeking the Gold120
Dále: Mighty Lucky, Mister Sea Wolf (IRE), Testashadow, Red Excitement, Salsonic, Hopfgarten, Federal, Dark Eyes, God's In Him, Embley, Destiny's Kiss
Výrok: 1/2 - hlava - krátká hlava - hlava - 3/4 - 3/4 - hlava - 1/2 - krk - 1 - 3/4 - 1 - 3/4
Čas: 1:34.98
Majitel: M.A. McLean, R.J. McLean Et Al, Chovatel: R.A. & J.E. Ferguson
Trenér: Liam Birchley, Jezdec: Jason Collett

Ted Van Heemst Stakes G2

23. prosinec, Ascot - 2100 metrů, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Pounamu6vAuthorized - Tangiwal, Street Cry130
2. Material Man6vVital Equine - Del Lirio, Hussonet130
3. Zarantz7vChoisir - Bonissimo, Johannesburg130
Dále: Cosmic Storm, Sunset Superman, Dark Musket
Výrok: krátký krk - 4 - krátká hlava - 1/2 - 3/4
Čas: 2:16.76
Majitel: Thommo's Syndicate, Mrs. P.M. Thompson et al, Chovatel: J.L. Thompson
Trenér: Alan Mathews, Jezdec: Patrick Carbery

Nový Zéland

Royal Stakes G2

1. leden, Ellerslie - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.She Brings Joy3kSebring - On the Mood, Hawk Wing
2. Adis3kMastercraftsman - De la Vere, O'Reilly
3. Grand Soleil3kSavabeel - Gretchen, Bahhare
Dále: Driven Force, Nicoletta, Avec Moi, Glass Slipper, Angeline, Arctic Miss, Madam Monica
Čas: 2:07.25
Majitel a chovatel: K.J. Hickman
Trenér: Stephen Marsh, Jezdec: Danielle Johnson

Great Northern Guineas G2

1. leden, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Swissta3hSwiss Ace - Sacrista, General Nediym
2. Tiptronic3vO'Reilly - Tiptoes, Pins
3. Jon Snow3hIffraaj - Orinda, O'Reilly
Dále: Cha Siu Bao (AUS), Wehadadeal, Creative Genius (AUS), Romancer, Under Wraps, Head Rush, Savasava
Čas: 1:35.02
Majitel: C. Findlay, B. Jensen Et Al, Chovatel: G. Harvey
Trenér: Richard Collett, Jezdec: Alysha Collett

Rich Hill Mile G2

1. leden, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ruud Not Too4kBernardini - Too Many Diamonds, O'Reilly
2. All Roads5vRoad to Rock - Dancing Daze, Dance Floor
3. Girl of My Dreams6kGold Centre - Onoyoudont, O'Reilly
Dále: Rising Shot, Capella, Ronchi, Prince of Passion, Big Dreamer, Skyweka, Matimba, Lasaria, Battle Time
Čas: 1:34.01
Majitel: Go Racing Ruud Not Too Syndicate, Chovatel: Sir Patrick & Lady Hogan
Trenér: Stephen Marsh, Jezdec: Danielle Johnson

Railway Stakes G1

1. leden, Ellerslie - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Start Wondering6vEighth Wonder - Roseanbar, Al Akbar122
2. Perfect Fit5kElusive City - Fayreform, Tights123
3. Reilly Lincoln5kPins - Wailea Miss, O'Reilly119
Dále: Natuzzi, Summer's Day, Statham, Irish Moon, Brighton, Snowfrop, Red Striker, Astara, No More Tears, Shezhardtocatch
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - nos - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1 - 3/4 - krátká hlava - hlava - 2 - 2
Čas: 1:08.84
Majitel: S. Gudsell & Mrs. J.M. Gudsell, Chovatel: I.G. Hadfield
Trenér: Evan & J.J. Rayner, Jezdec: Jonathan Parkes

Levin Classic G1

14. leden, Trentham - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Hall of Fame3hSavabeel - Around the Clock, Galileo125
2. Savile Row3hMakfi - Fleece, Daylami125
3. Jon Snow3hIffraaj - Orinda, O'Reilly125
Dále: Lincoln Blue, Wyndspelle, Excalibur, Savasava, Figurable, Leading Role, Collay (AUS), Creative Genius (AUS), Fine Taylor, Storytime
Výrok: nos - hlava - 3 1/2 - 1/2 - hlava - 2 - krátká hlava - 2 - 1/2 - hlava - 1/2 - 6 1/2
Čas: 1:35.54
Majitel: Te Akau 24/7 Syndicate, Chovatel: M. O'Keeffe
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Telegraph Stakes G1

21. leden, Trentham - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Signify5vPerfectly Ready - Pica Pica, Stravinsky121
2. Start Wondering6vEighth Wonder - Roseanbar, Al Akbar128
3. Perfect Fit5kElusive City - Fayreform, Tights123
Dále: Reilly Lincoln, Lady Zafira, Mighty Solomon, Brighton, Slice of Class, Speech Craft, Adventador, Passing Shot, La Luna Rossa, Odyssey Moon (AUS), Longchamp, Miss Appleton, Statham, No More Tears, First Serve
Výrok: nos - 3/4 - krk - současně - 1/2 - 3/4 - 1/2 - hlava - hlava - hlava - 3/4 - krátká hlava - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 - 1 1/2 - PU
Čas: 1:07.71
Majitel: Mrs. T.L. Cowan, Chovatel: Llanhennock Trust
Trenér: Alex Cowan, Jezdec: Racha Cuneen

Thorndon Mile (George Adams Handicap) G1

28. leden, Trentham - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Thee Auld Floozie5kMastercraftsman - Thee Auld Hussie, Spinning World118
2. Prince of Passion6vCastledale - Hidden Passion, Desert Prince121
3. Abidewithme7kRedoute's Choice - Crimson, Zabeel121
Dále: Volkstok'n'barrell, Serious Satire (AUS), Ringo, Authentic Paddy, Shadow Fox, Stolen Dance, Son of Maher (AUS), Seize the Moment, The Justice League, Ruud Not Too, Girl of My Dreams
Výrok: 1 1/2 - 1 1/2 - krátká hlava - 1 - hlava - 1 - 1 - 1 - 2 - 1 3/4 - 2 3/4 - hlava - 4 3/4
Čas: 1:35.03
Majitel: P.D. Craighead, L.G. Ford Et Al, Chovatel: J.G. Young
Trenér: Stephen Marsh, Jezdec: Rosie Myers

Karaka 3yo Mile

29. leden, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Volpe Veloce3kFoxwedge - Bardego, Barathea
2. Heroic Valour (AUS)3hFastnet Rock - Myrrh, Nassipour
3. Jon Snow3hIffraaj - Orinda, O'Reilly
Dále: Sacred Elixir, Romancer, Swissta, Stephenstihis, Soldier Field
Čas: 1:35.01
Majitel: D. & C. Adams, H. Allander Et Al, Chovatel: Mr. N. Vass
Trenér: Graham Richardson, Jezdec: Michael Coleman

Karaka Million

29. leden, Ellerslie - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Melody Belle2kCommands - Meleka Belle, Iffraaj
2. Hasahalo2kSavabeel - Halloween, Encosta de Lago
3. Felton Road2hPins - Rose Red, O'Reilly
Dále: Princess Rihanna, Star Treasure, Padraig, Oscar Eight, Sophie's Choice, Dijon Bleu, Gift of Power, Waldorf, Ameridon, Global Thinking (AUS), Te Amo (AUS)
Čas: 1:10.95
Majitel: Fortuna Melody Belle Syndicate, Chovatel: Mrs. N.M. Leicester
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Sir Tristram Fillies Classic G2

11. únor, Te Rapa - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Bonneval3kMakfi - Imposingly, Zabeel
2. Nicoletta3kSavabeel - Celtic Crown, Doneraile Court
3. Devise3kDarci Brahma - Doneze Girl, Volksraad
Dále: Volpe Veloce (AUS), Grand Soleil, Galloping Gerte, Gangsters Lass, Rockabyebaby
Čas: 2:02.30
Majitel: T.W. Jarvis, A.R. Lawrence & J. A. Rattray, Chovatel: City Bloodstock Ltd
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Matthew Cameron

Herbie Dyke Stakes G1

11. únor, Te Rapa - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Volkstok'n'barrell5vTavistock - Volkster, Volksraad130
2. Savile Row3hMakfi - Fleece, Daylami119
3. Authentic Paddy7vHowbaddouwantit - Authentic Cross, Cape Cross130
Dále: Abidewithme, Consensus, Saint Emilion, Jon Snow, Promise To Reign, Trojan Warrior, Nymph Monte
Výrok:hlava - krk - hlava - 1 3/4 - 1 - hlava - 2 - 1/2 - 5
Čas: 2:01.35
Majitel: G.J. Cossey, Mrs. A. Gibbs Et Al, Chovatel: IDL Breeding Ltd
Trenér: Donan Logan & Chris Gibbs, Jezdec: Vinnie Colgan

Waikato Sprint G1

11. únor, Te Rapa - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Start Wondering6vEighth Wonder - Roseanbar, Al Akbar130
2. Natuzzi8vCoats Choice - Monsanto, Kilimanjaro130
3. Saracino3hPer Incanto - Bella Daniela, O'Reilly122
Dále: Heroic Valour (AUS), Kawi, Packing Tycoon (IRE), Sofia Rosa, Brighton, Mighty Solomon, Luna Rossa, Perfect Fit, Signify, Watch This Space
Výrok: hlava - hlava - 1/2 - 3/4 - 1 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1 1/2 - 2 3/4 - 1/2 - hlava
Čas: 1:21.22
Majitel: S. Gudsell & Mrs. J.M. Gudsell, Chovatel: I.G. Hadfield
Trenér: Evan & J.J. Rayner, Jezdec: Jonathan Parkes

Avondale Guineas G2

18. únor, Ellerslie - 1 5 /16 miles, turf, dráha pomalá, tříletí
1.Gingernuts3vIffraaj - Double Elie, Generous
2. Charles Road (AUS)3vMyboycharlie - Giant Mystique, Giant's Causeway
3. Mongolian Wolf (AUS)3vPluck - Oomaroo, Tale of the Cat
Dále: Redeem the Dream, Highlad (AUS), Cha Siu Bao (AUS), Sacred Elixir, Camino Rocoso, Beaumarchais, Leading Role, Romancer, Savasava, Wehadadeal, Disturbance
Čas: 2:15.59
Majitel: Te Akau Gingernuts Syndicate, Chovatel: Goodwood Stud Ltd
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Johnathan Parkes

Avondale Cup G2

18. únor, Ellerslie - 2400 metrů, turf, dráha pomalá, tříletí a starší
1.El Soldado10vColombia - Zo'Al, Norman Pentaquad
2. Megablast5vShinko King - Thirst, Desert Sun
3. Mister Impatience (GB)6vHernando - Katy Nowaitee, Komaitee
Dále: Five to Midnight, Nymph Monte, Jacksstar, Chenille, Storming the Tower, King Kamada, Sampson, Perfect Start, Marciano, Dalezinga, Arrow in the Sand, Imperium, St. Jean (IRE), Smedley
Čas: 2:33.35
Majitel: P. Devcich & B. & Mrs. C. Higginson, Chovatel: P. Devcich
Trenér: Philip Devcich, Jezdec: Samantha Collett

WFA Classic G1

25. únor, Otaki - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Kawi6vSavabeel - Magic Time, Volksraad130
2. Start Wondering6vEighth Wonder - Roseanbar, Al Akbar130
3. Sofia Rosa4kMakfi - Bislieri, Encosta de Lago126
Dále: Mighty Solomon, Maybe Miami, Authentic Paddy, Prince of Passion, Watch This Space, Iamishwara
Výrok: 3/4 - 2 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - krátká hlava - 2 1/2 - 1/2 - 1
Čas: 1:34.60
Majitel: A. Baeyeretz, G.A. Macdonald Et Al, Chovatel: Mrs. C.M. & J.P. Goodin
Trenér: Allan Sharrock, Jezdec: Jason Waddell

Matamata Breeders' Stakes G2

25. únor, Matamata - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Gold Fever2kSavabeel - Gold Rocks, Oratorio
2. Joyfilly2kHighly Recommended - When the Cat's Away, Felix the Cat
3. Santuzza2kSavabeel - Star of Gibraltar, Danehill
Dále: Princess Rihanna, Nothin' On Me, Florence Jean, Miss Foxy Gal, Short Fuse, Excelleration, Belle du Nord, Ujjayyi, Onezerofive
Čas: 1:10.04
Majitel: Te Akau Gold Fever Syndicate, Chovatel: G.D. & Mrs. H.J. Nicholls & Waikato Stud Ltd
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

New Zealand Derby G1

4. březen, Ellerslie - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Gingernuts3vIffraaj - Double Elie, Generous126
2. Rising Red3vRedwood - Diva In Red, High Yield126
3. Jon Snow3hIffraaj - Orinda, O'Reilly126
Dále: Beaumarchais, Sacred Elixir, Charles Road, Camino Rocoso, Excalibur, Mongolian Legend (AUS), Highlad (AUS), Wyndspelle, Savile Row, Leading Role, Mongolian Wolf (AUS), Stephenstihls, Lincoln Blue, Redeem the Dream, Cha Siu Bao (AUS)
Výrok: 1 - 1 1/2 - 1/2 - nos - 1 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - 1/2 - krátká hlava - hlava - krk - 1/2 - 1 1/2 - 5 3/4 - 1 1/4 - 22 - 3/4
Čas: 2:28.27
Majitel: Te Akau Gingernuts Syndicate, Chovatel: Goodwood Stud Ltd
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Westbury Classic G2

16. březen, Ellerslie - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté a starší klisny
1.Thee Auld Floozie5kMastercraftsman - Thee Auld Hussie, Spinning World
2. Mime4kMastercraftsman - Maidjeu, Montjeu
3. Lucyinrio5kCaptain Rio - Forever Tango, Sound Reason
Dále: Somethingvain, Caprikosa, Rising Shot, Lasarla, Big Dreamer, Zafrenzy, Serious Satire (AUS), Girl of my Dreams, Latin Rose
Čas: 1:23.19
Majitel: P.D. Craighead, L.G. Ford Et Al, Chovatel: J.G. Young
Trenér: Stephen Marsh, Jezdec: Rosie Myers

Sistema Stakes G1

16. březen, Ellerslie - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí
1.Summer Passage (AUS)2hSnitzel - Subsequent, Encosta de Lago125
2. Star Treasure2hLonhro - Lost In Dubai, Dubai Destination125
3. Gold Fever2kSavabeel - Gold Rocks, Oratorio120
Dále: Princess Rihanna, Hasahalo, Ujjayyi, Irish Flame, Aquamosa, Felton Road, Super Phan
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - nos - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 5 - krátká hlava - 18 1/4
Čas: 1:10.48
Majitel: Hermitage Thoroughbreds Pty Ltd, Chovatel: Highgrove Stud
Trenér: Lance O'Sullivan & Andrew Scott, Jezdec: Blake Shinn

New Zealand Stakes G1

16. březen, Ellerslie - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Lizzie L'Amour4kZabeel - Sabia, Sadler's Wells126
2. Benzini (AUS)7vTale of the Cat - Paris Perfume, Kurofune130
3. Sound Proposition5vSavabeel - Ebony Babe, Ebony Grosve130
Dále: Consensus, Kawi, Von Tunzelman, Authentic Paddy, Maygrove (AUS), Sierra Beel, Seventeen Seventy
Výrok: krátká hlava - 1 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 3/4 - 3/4 - krk - 2 1/2 - 1 1/4
Čas: 2:03.64
Majitel: G.J. & Mrs. L.M. Moore, Chovatel: Mrs. L.M. Moore
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Matthew Cameron

Auckland Cup G1

16. březen, Ellerslie - 3200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Chenille5kPentire - Charmed, O'Reilly118
2. El Pistola6kEl Hermano - Classic Shot, Zabeel117
3. Jacksstar5vZed - Star Guest, Pentire123
Dále: Megablast, Five To Midnight, Fanatic, Gentil Tonton (IRE), Pentathlon, Perfect Star, Storming the Tower, Snow Secret, Mister Impatience, Marciano, King Kamada, Smedley, Nymph Monte
Výrok: 3/4 - krk - hlava - 1 - krátká hlava - 1 1/2 - 2 - 1 - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - krátká hlava - 6 1/4
Čas: 3:22.90
Majitel: V.T.W. Breeding Company Ltd, G. & Mrs. J. Capes, Chovatel: A.W., Mrs. V.A. & W.K. Pike
Trenér: Tony Pike, Jezdec: Leith Innes

Wellington Guineas G2

18. březen, Trentham - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Saracino3hPer Incanto - Bella Daniela, O'Reilly
2. Top Prospect3vSwiss Ace - Princess Carolina, More Than Ready
3. Cut Me Loose3hSwiss Ace - Scent of Joy, Redoute's Choice
Dále: Ferrando, Mystery Show, What Choux Want, Kingsman, Secret Stash, Danger Dee, Sassy 'N' Smart (AUS), Swissta, Fibonacci
Čas: 1:23.63
Majitel a chovatel: JML Bloodstock Ltd
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Lisa Allpress

New Zealand Oaks G1

18. březen, Trentham - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Bonneval3kMakfi - Imposingly, Zabeel125
2. Devise3kDarci Brahma - Doneze Girl, Volksraad125
3. Savvy Dreams3kSavabeel - Elusive Dreams, Elusive City125
Dále: Nicoletta, Fashionably (AUS), Vencedora, Dame Margo Fonteyn, Korakonui (AUS), Shared Secrets, Date Night, Zigwig, Ave Maria, Dreamcrafter, Imogensmiles, Incantesimo, Rube Bridges
Výrok: 1/2 - 2 1/2 - 3/4 - hlava - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 3 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 4 1/4 - BD - F
Čas: 2:31.99
Majitel: T.W. Jarvis, A.R. Lawrence & J.A. Rattay, Chovatel: City Bloodstock Ltd
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Matthew Cameron

Japan / NZ International Trophy G2

25. březen, Tauranga - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.All Roads5vRoad to Rock - Dancing Daze, Dance Floor
2. Scapolo7vBachelor Duke - Kadesa, Zabeel
3. Beefeater4vAlamosa - Karaka, King's Island
Dále: Our King Sway, Trojan Warrior, Rangipo (AUS), Somethingvain, Romantic Maid (AUS), Farm Boy, Watch This Space, Ohope Prince, Meeska Mooska, Iwannadancelikehim, Marky Mark (AUS)
Čas: 1:36.79
Majitel: B.F. & Mrs. F. Boom, T.W. Cole Et Al, Chovatel: D.J. Gordon & Little Avondale Trust
Trenér: Donan Logan & Chris Gibbs, Jezdec: Kelly McCulloch

Manawatu Sires Produce Stakes G1

1. duben, Awapuni - 1400 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Melody Belle2kCommands - Meleka Belle, Iffraaj120
2. Belle du Nord2kReliable Man - Bankside Belle, Volksraad120
3. Joyfilly2kHighly Recommended - When The Cats Away, Felix the Cat120
Dále: Star Treasure, Hard Merchandize, Nothin' On Me, Scott Base, Ozil, Summer Monsoon (AUS), Mighty Power, Swing Note (AUS), Irish Flame, Hasahalo, Divine Power
Výrok: 1 1/2 - 1 - 2 1/4 - krátká hlava - 2 - 1 - 1/2 - 1 1/2 - krátká hlava - krk - 1/2 - 5 1/4 - 18 1/4
Čas: 1:25.54
Majitel: Fortuna Melody Belle Syndicate, Chovatel: Mrs. N.M. Leicester
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Michael McNab

Awapuni Gold Cup G2

1. duben, Awapuni - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Sampson7vDubai Destination - Magic Star, Danzero
2. Five to Midnight4vDomesday - Fastnet Lady, Fastnet Rock
3. Woodsman5vMastercraftsman - Silkwood, Grosvenor
Dále: Maygrove (AUS), Pacorus, Scapolo, Savaria, El Pistola, Blizzard, Iamishwara, King Kamada
Čas: 2:06.51
Majitel: Mrs. L.A. Mathews & Mrs. J.L. Street, Chovatel: W. Pegg
Trenér: Howie Mathews, Jezdec: Reese Jones

NZ Thoroughbred Breeders Stakes G1

8. duben, Te Rapa - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouleté a starší klisny
1.Charmont (AUS)5kHigh Chaparral - Martique, Danehill126
2. Thee Auld Floozie5kMastercraftsman - Thee Auld Hussie, Spinning World126
3. Mime4kMastercraftsman - Maidjeu, Montjeu126
Dále: Miss Wilson (AUS), Sofia Rosa, Rasa Lila, Stylish Attack, Lucyinrio, Big Dreamer, Rising Shot, Fanatic, Girl of My Dreams
Výrok: hlava - hlava - 1 1/2 - krk - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 1 - krátká hlava - 3/4 - 13
Čas: 1:35.42
Majitel a chovatel: R.A. Emery
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Matthew Cameron

ARC Championship Stakes G2

22. duben, Ellerslie - 2100 metrů, turf, dráha pomalá, tříletí
1.Tavidream3vTavistock - Cinnadream, King of Kings
2. Charles Road (AUS)3vMyboycharlie - Giant Mystique, Giant's Causeway
3. Camino Rocoso3vShocking - Our Centasea, Centaine
Dále: Jake the Muss, Dreamcrafter, Bojangles, Comin'through, Shadows, Veearma, Gorbachev, The Cossack, Artaxerxes, Touch of Silver
Čas: 2:13.91
Majitel: C. & J. Gibbs, A. Goodwin Et Al, Chovatel: R.S. Tomlinson
Trenér: Donna Logan & Chris Gibbs, Jezdec: Alysha Collett

Easter Stakes G2

22. duben, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha pomalá, tříletí a starší
1.Seventh Up6vShinko King - Regelle, Exploding Prospect
2. Hiflyer4vTavistock - Lady Firebird, Stravinsky
3. Let Me Roar4kRip Van Winkle - Lioness, Generous
Dále: Scapolo, Sound Proposition, All Roads, Chocante, Go Nicholas, Natuzzi, Watch This Space, Our King Sway, Prince of Passion, Consensus, Farm Boy, El Pescado, Battle Time, Trojan Warrior, Shadow Fox
Čas: 1:36.04
Majitel: Miss S.A. Hale, Noel & Alison Johnstone Family Trust & R.M. Stent, Chovatel: S.A. Hale, N.W. Johnstone & R.M. Stent
Trenér: Shelley Hale, Jezdec: Grant Cooksley

Travis Stakes G2

22. duben, Te Rapa - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté a starší klisny
1.Mime4kMastercraftsman - Maidjeu, Montjeu
2. Endean Rose6kSavabeel - Pretoria, Carnegie
3. Sofia Rosa4kMakfi - Bislieri, Encosta de Lago
Dále: China Start, Thee Auld Floozie, Echezeaux, Rasa Lila, Charmont (AUS), Bel Sorriso, El Pistola
Čas: 2:04.69
Majitel: China Horse Club Racing Pty Ltd, Chovatel: L.I. Redshaw
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Craig Grylls

Foxbridge Plate G2

19. srpen, Te Rapa - 1200 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Underthemoonlight5kEl Hermano - Midnight Dip, O'Reilly
2. Close Up7vShinko King - Regelle, Exploding Prospect
3. Kawi6vSavabeel - Magic Time, Volksraad
Dále: Southern Icon (AUS), Authentic Paddy, North And South, Packing Eagle, Mighty Solomon, Mime, Rangipo (AUS), Coldplay, Perfect Fit, Lucyinrio, No More Tears
Čas: 1:14.56
Majitel: H. & K. McQuade & C. Solomon, Chovatel: H.G.W. & Mrs. K.L. McQuade
Trenér: Karyn McQuade, Jezdec: Cameron Lammas

Tarzino Trophy G1

2. září, Hastings - 1400 metrů, dráha těžká, tříletí a starší
1.Close Up8vShinko King - Regelle, Exploding Prospect130
2. Aide Memoire6kRemind - Explain, Success Express126
3. Underthemoonlight6kEl Hermano - Midnight Dip, O'Reilly126
Dále: Kawi, Gingernuts, Volpe Veloce (AUS), Sofia Rosa, Thee Auld Floozie, Coldplay, Ringo, Packing Eagle, El Pescado, Luna Rossa, Authentic Paddy, Rangipo (AUS), Perfect Fit
Výrok: hlava - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1 - krk - 3 - 1 1/4 - 1 3/4 - 3 3/4 - 7 3/4 - krk
Čas: 1:27.89
Majitel: Miss S.A. Hale, Noel & Alison Johnstone Farm Trust & R.M. Stent, Chovatel: Miss S.A. Hale, N.W. Johnstone & R.M. Stent
Trenér: Shelley Hale, Jezdec: Grant Cooksley

Windsor Park Plate G1

23. září, Hastings - 1600 metrů, dráha těžká, dvouletí a starší
1.Gingernuts4vIffraaj - Double Elie, Generous129
2. Close Up8vShinko King - Regelle, Exploding Prospect130
3. Kawi7vSavabeel - Magic Time, Volksraad130
Dále: Underthemoonlight, Volkstok'n'barrell, Mime, Miss Wilson (AUS), Stolen Dance, Three Auld Floozie, Sofia Rosa, Volpe Veloce (AUS), Coldplay, Aide Memoire, El Pescado
Výrok: hlava - 1 1/4 - 1 1/2 - hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/4 - hlava - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/2
Čas: 1:40.15
Majitel: Te Akau Gingernuts Syndicate, Chovatel: Goodwood Stud Ltd
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Hawke's Bay Guineas G2

7. říjen, Hastings - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Hard Merchandize3vBurgundy - Pride And Passion, Encosta de Lago
2. Bostonian3vJimmy Choux - Keepa Cheval, Keeper
3. JImmy Lincoln3hJimmy Choux - Musigny, Reset
Dále: Griffin, Lincoln Hills (AUS), Ohceedee, Irish Flame, Haussmann, Athletica, I Got You (AUS), Aim Smart (AUS), Felton Road, Kirkland
Čas: 1:25.17
Majitel: J. Aldrich, M. A. Evans Et Al, Chovatel: C.R. Grace
Trenér: Gary Vile, Jezdec: Cameron Lammas

Livamol Classic G1

22. říjen, Hastings - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Wait a Sec7vPostponed - Security, Grosvenor130
2. Gingernuts4vIffraaj - Double Elie, Generous127
3. Endean Rose7kSavabeel - Pretoria, Carnegie126
Dále: Saint Emilion, Mime, Authentic Paddy, Close Up, Megablast, Volkstok'n'barrell, Sofia Rosa, Rock On, Nymph Monte, Chance to Dance (IRE), Five to Midnight
Výrok: krátká hlava - 1/2 - nos - 1 1/2 - 1/2 - 1/2 - krk - 1/2 - krk - krátká hlava - 3 - 2 - 1
Čas: 2:05.59
Majitel: I.M. & P.D. Henderson, Chovatel: I.M. Henderson, G.D. Innes & K.R. Whitehouse
Trenér: Guy Lowry & Grant Cullen, Jezdec: Johnathan Parkes

Sarten Memorial G2

23. říjen, Te Rapa - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Sumstreetsumwhere3vHighly Recommended - Street Siren, Street Cry
2. As You Will3hMastercraftsman - Comme tu Veux, Howbadduuwantit
3. Hard Merchandize3vBurgundy - Pride And Passion, Encosta de Lago
Dále: Lincoln Hills (AUS), Bostonian, Xbox, Star Treasure, Irish Flame, Athletica, Gift of Power, Grifin, Vincent
Čas: 1:24.74
Majitel: S.J. Beatson, B.W. Foote & A.D. Stuart, Chovatel: B.W. Foote & Loburn Ltd
Trenér: Stephen Marsh, Jezdec: Jason Waddell

New Zealand 2000 Guineas G1

11. listopad, Riccarton Park - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Embellish3hSavabeel - Bling, O'Reilly125
2. Age of Fire (AUS)3hFastnet Rock - Dragon's Tail, Galileo125
3. Ever Loyal (AUS)3vSebring - Miss Lucille, Rory's Jester125
Dále: Te Akau Shark, Sensei (AUS), Bostonian, Irish Flame, Scott Base, Star Treasure, Finbarr, Lincoln Hills (AUS), Upperhand
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - 5 1/2 - 4 - 2 - 1/2 - 1 - 1 - 9
Čas: 1:34.80
Majitel: Te Akau 2016 Breeding Synditace, Chovatel: Waikato Stud Ltd
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Canterbury Bakeries Mile G2

15. listopad, Riccarton Park - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Son of Maher (AUS)5hAl Maher - Dance Hit, Tights
2. Shadow Cast5vPer Incanto - Ages Past, Slavic
3. Boots 'N' All5vPerfectly Ready - Steel Stilettos, Hussonet
Dále: Watch This Space, Beefeater, La Diosa, Benzini (AUS), Tommy Tucker, Timy Tyler, Bisou Bisou (AUS), Ringo
Čas: 1:35.32
Majitel: M.I. Deans, C.J. Griffin Et Al, Chovatel: Copabella Pty Ltd
Trenér: Michael & Matthew Pitman, Jezdec: Chris Johnson

New Zealand 1000 Guineas G1

18. listopad, Riccarton Park - 1600 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Hasahalo3kSavabeel - Halloween, Encosta de Lago125
2. Dijon Bleu3kBurgundy - Pristino, More Than Ready125
3. The Lustre3kDarci Brahma - The Pearler, Volksraad125
Dále: The Sparkle, Swing Note (AUS), Pierrocity (AUS), Contessa Vanessa, Lubaya, Prom Queen, Hot Fuss, Malambo, Akoya Pearl, Inanna, Mahidun
Výrok: 4 - 3/4 - 1/2 - nos - krk - 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - krátká hlava - 5 - 3 - 1 1/2 - 24 3/4
Čas: 1:35.63
Majitel: Go Racing Fright Night Breeding Partnership, Chovatel: Mrs. I. O'Shea & Waikato Stud Ltd
Trenér: Stephen McKee, Jezdec: Samantha Spratt

Tauranga Stakes G2

18. listopad, Tauranga - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ocean Emperor6vZabeel - Tootsie, Pins
2. Miss Wilson (AUS)5kStratum - Cierzo, Centaine
3. Kawi7vSavabeel - Magic Time, Volksraad
Dále: Amarula, Ronchi, Stolen Dance, Big Dreamer, Meeska Mooska
Čas: 1:35.98
Majitel: G.T. Hennessy, A.K.K. Wong & S.Y.S. Yan, Chovatel: G.J. Chittick
Trenér: Gary Hennessy, Jezdec: Mark Hills

Auckland Thoroughbred Breeders' Stakes G2

25. listopad, Pukehoke Park - 1400 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Sensible Princess5kStreet Sense - Cape Princess, Cape Cross
2. Francaletta (AUS)5kHigh Chaparral - Snow Peak, Arazi
3. Coldplay5kSavabeel - Forty Two Below, O'Reilly
Dále: Cote d'Or, Deals In Heels, Red Tsunami, Ruby Armani, Fullinbloom, Let Her Rip, Somethingvain, Meursault, Untamed Diamond (AUS), Galaxy Miss, I Am Gracie (AUS)
Čas: 1:22.47
Majitel a chovatel: Bromley Bloodstock Ltd
Trenér: Fraser Auret, Jezdec: Chris Johnson

Wakefield Challenge Stakes G2

9. prosinec, Trentham - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Xpression2kShowcasing - Xpress, Don Eduardo
2. Espumoso2vPins - Sparkling, O'Reilly
3. Bit Lippy2vShowcasing - Ceramic, Van Nistelrooy
Dále: Flaunt It Girl (AUS), King Louis, Imelda Mary, Peaceful, Lite My Cigar
Čas: 1:09.13
Majitel: M.N. Apatu, M. & P. Bayes Et Al, Chovatel: Haunui Bloodstock Ltd & Whanakino Ltd
Trenér: Guy Lowry & Grant Cullen, Jezdec: Samantha Collett

Captain Cook Stakes G1

9. prosinec, Trentham - 1600 metrů, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Kawi7vSavabeel - Magic Time, Volksraad130
2. Consensus6kPostponed - Kate Cross, Cape Cross126
3. Sofia Rosa5kMakfi - Bislieri, Encosta de Lago126
Dále: Benzini (AUS), Authentic Paddy, Coldplay, Son of Maher (AUS), Chocante, Miss Wilson (AUS)
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - krátký krk - krátký krk - hlava - krátká hlava - 8 3/4 - 22 1/2
Čas: 1:36.28
Majitel: A. Baeyeretz, J.P. Goodin Et Al, Chovatel: Mrs. C.M. & J.P. Goodin
Trenér: Allan Sharrock, Jezdec: Jason Waddell

Isuzu Stakes G2

16. prosinec, Te Rapa - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Lizzie L'Amour5kZabeel - Sabia, Sadler's Wells
2. Love Affair4kSavabeel - Romancing, O'Reilly
3. Stolen Dance6kAlamosa - Songbird, Black Minnaloushe
Dále: Devise, Asama Blue (IRE), Rising Shot, The Kipling Girl (AUS), Petite En Jeu, Endean Rose, Let Her Rip
Čas: 1:34.32
Majitel: G.J. & Mrs. L.M. Moore, Chovatel: Mrs. L.M. Moore
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Matthew Cameron

Manawatu Challenge Stakes G2

23. prosinec, Awapuni - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Splurge5vSavabeel - Splashing Out, O'Reilly
2. Scapolo8vBachelor Duke - Kadesa, Zabeel
3. Slimline6kCastledale - Tenor of Joy, Kingfisher Mill
Dále: La Fille En Jeu, Hard Merchandize, Salamanca, Ringo
Čas: 1:22.19
Majitel: Te Akau 2014 Breeding Syndicate, Chovatel: Waikato Stud Ltd
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Michael McNab

Eight Carat Classic G2

26. prosinec, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Contessa Vanessa3kBullbars - Di Lusso, Lonhro
2. Kapoor3kReliable Man - Supastar, Gold Brose
3. Gris Dame3kReliable Man - Double Babu, Centaine
Dále: Spring Heat (AUS), Lily the Pink, O'Hara, Sandrine, Hasahalo, Charli Rose, Trail Blazer, Princess Rihanna
Čas: 1:35.53
Majitel: B.W. Amies, D.W. Lake Et Al, Chovatel: Robhar Breeding & Racing
Trenér: Graeme & Debbie Rogerson, Jezdec: Ryan Elliot

Zabeel Classic G1

26. prosinec, Ellerslie - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Authentic Paddy7vHowbaddouwantit - Authentic Cross, Cape Cross130
2. Lizzie L'Amour4kZabeel - Sabia, Sadler's Wells126
3. Volkstok'n'barrell5vTavistock - Volkster, Volksraad130
Dále: Consensus, Benzini, Stolen Dance, Sofia Rosa, Hiflyer, Chance to Dance (IRE), Endean Rose
Výrok: 1 1/4 - 2 1/4 - 3 3/4 - 3/4 - 1/2 - 1 - 1/2 - 3 1/2 - 1/2
Čas: 2:06.31
Majitel: Mrs. J.E. Berry, C, P.J. & T. Gray & M. Tepaa, Chovatel: D.H. Robinson
Trenér: Lisa Latta, Jezdec: Trudy Thornton

Japonsko

Nikkei Shinshun Hai G2

17. leden, Kyoto - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Mikki Rocket4hKing Kamehameha - Moneycantbuymelove, Pivotal121
2. Sciacchetra4hManhattan Cafe - Samaaha, Singspiel117
3. Mondo Intero5hDeep Impact - Silk Universal, Brian's Time125
Dále: Red Eldest, Kafuji Prince, Yamakatsu Raiden, Toruk Makto, Madrid Cafe, Action Star, Reve Mistral, Win Inspire, T M Nanahikari, D'Accord, Admire Flight
Výrok: nos - 2 - nos - 1 1/4 - 1 1/4 - 3 1/2 - 1 1/2 - krk - hlava - krk - 2 - 8 - dist
Čas: 2:25.70
Majitel: Mizuki Noda, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Hidetaka Otonashi, Jezdec: Ryuji Wada

American Jockey Club Cup G2

22. leden, Nakayama - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Tanta Alegria5hZenno Rob Roy - Zanta Suerte, Stuka123
2. Seewind4hDeep Impact - Silky Lagoon, Brian's Time121
3. Miraieno Tsubasa4hDream Journey - Tamuro Bright, Silver Charm121
Dále: Luminous Warrior, One And Only, Nasuno Seikan, Silk Dreamer, Shonan Bach, Meiner Medalist, Clarify Sky, Meiner Frost, Courir Kaiser, Lia Fail, Yamanin Voielactee, Saimon Tornare, Hokko Brave, Sing With Joy
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 1 3/4 - hlava - 3/4 - krk 4 - 1 - 1 1/2 - 4 - 1 1/4 - 2 1/2 - 1/2 - krk - 5 - F
Čas: 2:11.90
Majitel: G1 Racing Co Ltd, Chovatel: Oiwake Farm
Trenér: Sakae Kunieda, Jezdec: Masayoshi Ebina

Hai Tokai Stakes G2

22. leden, Chukyo - 1800 metrů, písek, standard, čtyřletí a starší
1.Glanzend4hNeo Universe - Bochinche, Kingmambo121
2. Molto Bene5hDeep Sky - Noble Eternal, Afleet123
3. Meisho Utage6hPrecise End - She'll Be Back, Fuji Kiseki123
Dále: Shonan Apollon, Kazenoko, Pionero, London Town, Asukano Roman, Last Impact, Meiner Crop, Mozu Raijin, Incantation, Kalakupua, Roi Jardin, Tosho Freak, Riccardo
Výrok: 1/2 - 1/2 - nos - krk - 1 1/4 - krk - nos - 1 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - krk - krk
Čas: 1:53.20
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yukihiro Kato, Jockey. Norihiro Yokoyama

Kawasaki Kinen G1

1. únor, kawasaki - 2100 metrů, písek, standard, čtyřletí a starší
1.All Blush5hWar Emblem - Blushing Princess, Crafty Prospector126
2. Sound True7vFrench Deputy - Kyoei Truth, Fuji Kiseki126
3. Cosmo Canadian4hRoses In May - Canadian Approval, With Approval123
Dále: K T Brave, Happy Sprint, Keiai Leone, Buster Type, Major Athlete, Wagenseil, B B Gazarias, Dual Sword
Výrok: 3 - 1 1/2 - krk - nos - 2 - 5 - 1 1/2 - dist - 2 - 2 1/2 - 3/4
Čas: 2:14.60
Majitel: Shadai Race Horse Co Ltd, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Akira Murayama, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Kyoto Kinen G2

12. únor, Kyoto - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Satono Crown5hMarju - Jioconda, Rossini128
2. Smart Layer7kDeep Impact - Snow Style, White Muzzle119
3. Makahiki4hDeep Impact - Wikiwiki, French Deputy126
Dále: Angreifen, Garibaldi, Yamakatsu Raiden, Win Inspire, Action Star, Shonan Beach
Výrok: 1 1/4 - krk - 1/2 - krk - 3 1/2 - 1 1/4 - 3 - krk - 1/2
Čas: 2:14.10
Majitel: Hajime Satomi, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Noriyuki Hori, Jezdec: Mirco Demuro

February Stakes G1

19. únor, Tokyo - 1600 metrů, písek, standard, čtyřletí a starší
1.Gold Dream4hGold Allure - Mon Vert, French Deputy126
2. Best Warrior (USA)7hMajestic Warrior - Flirtatious Miss, Mr. Greeley126
3. Kafuji Take5hPrecise End - Take the Cake, Scan126
Dále: A Shin Bakken, Nishiken Mononofu, K T Brave, Nonkono Yume, Sound True, White Fugue, Brightline, King's Guard, Moanin (USA), Incantation, Copano Rickey, Asukano Roman, Denim And Ruby
Výrok: krk - 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - nos - krk- nos - 1 1/4 - 1/2 - krk - krk - 2 1/2 - krk - 1/2 - 1/2
Čas: 1:35.10
Majitel: Katsumi Yoshida, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Osamu Hirata, Jockey. Mirco Demuro

Nakayama Kinen G2

26. únor, Nakayama - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Neorealism6hNeo Universe - Tokio Reality, Meadowlake126
2. Sakura Empereur6hKing Kamehameha - Sakura Mega, Sunday Silence123
3. Logotype7hLohengrin - Stereotype, Sunday Silence128
Dále: Ambitious, Vivlos, Tsukuba Azuma O, Nuovo Record, Real Steel, Meiner Milano, Hiraboku Deep, Courir Kaiser
Výrok: 3/4 - 1/2 - krk - 1/2 - 1 1/4 - nos - 1 1/4 - 1 3/4 - nos - 1 1/4
Čas: 1:47.60
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Noriyuki Hori, Jezdec: Mirco Demuro

Empress Hai G2

1. březen, Kawasaki - 2100 metrů, písek, standard, čtyřleté a starší klisny
1.One Millionth4kGold Allure - She's Impossible, Yankee Victor121
2. Linda Linda4kFrench Deputy - Crimson Rouge, End Sweep121
3. Vita Allegria6kNeo Universe - Cactus Pear, Lion Heart121
Dále: Pod Gazelle, Tiny Dancer, Tamano Brunette, Blanche Coeur, Tosen Marion, Hana's Revenge, Satna Regina, Touch Duel, Slurry Ice, Ryuguno Tsukai
Výrok: 2 - 3/4 - 1 1/2 - krk - 2 - 1/2 - 2 1/2 - 3 - 4 - 3/4 - nos - 2
Čas: 2:17.00
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Ken Kozaki, Jezdec: Keita Tosaki

Yayoi Sho G2

5. březen, Nakayama - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Cadenas3hDeep Impact - French Riviera, French Deputy123
2. My Style 3hHeart's Cry - First Niner, Forty Niner123
3. Danburite3hRulership - Tanzanite, Sunday Silence123
Dále: Best Approach, Satono Max, Komano Impulse, T O Forte, Globe Theatre, Daiwa Cagney, Dear Shooter, Smart Elements, Castle Crown
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - nos - krk - krk - krk - nos - 1 1/4 - 2 1/2 - 1 3/4 - 5
Čas: 2:03.20
Majitel: Koji Maeda, Chovatel: Grand Stud
Trenér: Kazuya Nakatake, Jezdec: Yuichi Fukunaga

Kinko Sho G2

11. březen, Chukyo - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Yamakatsu Ace5hKing Kamehameha - Yamakatsu Marilyn, Grass Wonder126
2. Lord Vent d'Or4hDaiwa Major - Jazz Cat, Storm Cat123
3. Suzuka Devious6hKing Kamehameha - Suzuka Laurent, Sunday Silence123
Dále: Nasuno Seikan, Luminous Warrior, Staphanos, Prodigal Son, Rouge Buck, Touching Speech, Nuovo Record, Satono Noblesse, Angreifen, Hit the Target, Historical, Fluky, Paddle Wheel
Výrok: 1 1/4 - nos - krk - nos - krk - nos - 1/2 - hlava - krk - hlava - krk - nos - nos - 1 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:59.02
Majitel: Kazuo Yamada, Chovatel: Okada Bokujo
Trenér: Kaneo Ikezoe, Jezdec: Kenichi Ikezoe

Fillies' Revue G2

12. březen, Hanshin - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Karakurenai3kLohengrin - Burning Red, Agnes Tachyon119
2. Reine Minoru3kDaiwa Major - Daiwa Angel, Taiki Shuttle119
3. Gold Cape3kWorkforce - Jewel of Nile, Durandal119
Dále: Jeune Ecole, Yamakatsu Grace, Flautista, Queen's Sarina, Bee Kali, Stella Rouge, Three Missjohannes, Akaka, Ranna Azzurra, Ange Desir, Tagano Cattleya, Azure Moon, Belle Capri, Sigrun, Almuten
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 2 - 1 1/4 - 1/2 - nos - 1 - krk - 3/4 - krk - nos - krk - krk - 2 - krk - 2 1/2 - 3/4
Čas: 1:21.00
Majitel: Teruya Yoshida, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Takeshi Matsushita, Jezdec: Mirco Demuro

Spring Stakes G2

19. březen, Nakayama - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Win Bright3hStay Gold - Summer Eternity, Admire Cozzene123
2. Outliers3hVictoire Pisa - Ouistreham, French Deputy123
3. Platina Voice3hEmpire Maker - Pleasant Breeze, Manhattan Cafe123
Dále: Satono Ares, Tricolore Bleu, Etre Digne, All the Go, Strong Refil, Danon Ken Ryu, Monde Can Know, Sound Table
Výrok: 1/2 - 1/2 - 3/4 - krk - 1 1/2 - 2 1/2 - 7 - nos - 3/4 - 7
Čas: 1:48.40
Majitel: Win Co Ltd, Chovatel: Cosmo View Farm
Trenér: Yoshihiro Hatakeyama, Jezdec: Masami Matsuoka

Hanshin Daishoten G2

19. březen, Hanshin - 3000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Satono Diamond4hDeep Impact - Malpensa, Orpen126
2. Cheval Grand5hHeart's Cry - Halwa Sweet, Machiavellian126
3. Tosen Basil5hHarbinger - Careless Whisper, Fuji Kiseki123
Dále: Tamamo Best Play, Spirits Minoru, Madrid Cafe, One And Only, Toshin Monstera, Reve Mistral, Win Spectre
Výrok: 1 1/2 - 2 1/2 - 1 1/4 - nos - 7 - 2 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - dist
Čas: 3:02.60
Majitel: Hajime Satomi, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Yasutoshi Ikee, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Nikkei Sho G2

25. březen, Nakayama - 2500 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Sciacchetra4hManhattan Cafe - Samaaha, Singspiel121
2. Miraieno Tsubasa4hDream Journey - Tamuro Bright, Silver Charm121
3. Admire Deus6hAdmire Don - Royal Card, Sunday Silence123
Dále: Rainbow Line, Gold Actor, Dee Majesty, Yamakatsu Raiden, Meiner Sage, Jun Vulcan, Nasuno Seikan, Tsukuba Azuma O, Fermezza, Recondite, Tosen Reve, Meiner Medalist, Prince Pesca
Výrok: 3/4 - hlava - 1 1/4 - krk - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - krk - 1 - 1 3/4 - 2 1/2 - 1/2 - 7 - 5 - dist
Čas: 2:32.80
Majitel: Kaneko Makoto Holdings Co Ltd, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Katsushiko Sumii, Jezdec: Hironobu Tanabe

Takamatsunomiya Kinen G1

26. březen, Chukyo - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Seiun Kosei4hAdmire Moon - Observant, Capote126
2. Let's Go Donki5kKing Kamehameha - Marutoku, Marvelous Sunday121
3. Red Falx6hSwept Overboard - Vermouth, Sunday Silence126
Dále: Teehaff, Fiero, Talking Drum, Snow Dragon, Nac Venus, Solveig, Melagrana, Hiruno Devaro, Bakushin Teio, Rhein Spirit, Xmas, Shuji, Once in a Moon, Red Arion, Tosho Piste
Výrok: 1 1/4 - krk - 1 3/4 - nos - 1/2 - krk - krk - krk - krk - 3/4 - krk - 1/2 - 1 1/2 - krk - 1/2 - 1/2 - 4
Čas: 1:08.70
Majitel: Shigeyuki Nishiyama, Chovatel: Sakurai Bokujo
Trenér: Hiroyuki Uehara, Jezdec: Hideaki Miyuki

Osaka Hai G1

2. duben, Hanshin - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Kitasan Black5hBlack Tide - Sugar Heart, Sakura Bakushin O126
2. Staphanos6hDeep Impact - Kokoshnik, Kurofune126
3. Yamakatsu Ace5hKing Kamehameha - Yamakatsu Marilyn, Grass Wonder126
Dále: Makahiki, Ambitious, Satono Crown, Mondo Intero, Angreifen, Decipher, Suzuka Devious, Maltese Apogee, Sakura Empereur, Lord Vent d'Or
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - hlava - nos - 1/2 - 2 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 3 - 3
Čas: 1:58.90
Majitel: Ono Shoji, Chovatel: Yanagawa Bokujo
Trenér: Hisashi Shimizu, Jezdec: Yutaka Take

New Zealand Trophy G2

8. duben, Nakayama - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Jo Strictly3hJo Cappuccino - Jo Aromat, King Halo123
2. Mayson Junior3hMayson - Ana Americana, American Post123
3. Bom Servico3hDaiwa Major - Baimoyuri, Sakura Laurel123
Dále: Suzukaze, Time Trip, Suzuka Major, Taisei Starry, Climb Major, Daiichi Terminal, Knight Banneret, Caribbean Gold, Innovative, Langhadhia, Jacky, Munkustrap, Seika Chitose
Výrok: 1 1/4 - nos - 1/2 - krk - 3/4 - 1/2 - krk - 1 1/4 - 1/2 - krk - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 3 - 3 1/2
Čas: 1:36.00
Majitel a chovatel: Keiko Ueda
Trenér: Hisashi Shimizu, Jezdec: Andrasch Starke

Hanshin Himba Stakes G2

8. duben, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha pružná, čtyřleté a starší klisny
1.Mikki Queen5kDeep Impact - Musical Way, Gold Away121
2. Admire Lead4kStay Gold - Belle Allure, Numerous119
3. Jour Polaire4kDeep Impact - Summer Night City, Helissio119
Dále: Crocosmia, Eterna Minoru, Tosen Victory, Denko Ange, At the Seaside, Hiruno Matera, Dantsu Cancer, Kurino Lahore, Denim And Ruby, Touching Speed, Meisho Mambo, Queens Ring, Western Rebecca
Výrok: 1 3/4 - krk - 3 - 1 1/2 - krk - krk - 1 1/4 - krk - nos - 1 - krk - 3/4 - 1/2 - 2 1/2 - 3
Čas: 1:34.30
Majitel: Mizuki Noda, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yasutoshi Ikee, Jezdec: Suguru Hamanaka

Oka Sho G1

9. duben, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Reine Minoru3kDaiwa Major - Daiwa Angel, Taiki Shuttle121
2. Lys Gracieux3kHeart's Cry - Liliside, American Post121
3. Soul Stirring3kFrankel - Stacelita, Monsun121
Dále: Karakurenai, Aerolithe, Deirdre, Kawakita Enka, Rising Reason, Jeune Ecole, Vous Etes Jolie, Mi Suerte, Admire Miyabi, Gold Cape, Alonza Mona, Show Way, Miss Panthere, Belle Capri
Výrok: 1/2 - krk - krk - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - nos - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - krk - krk - 6 - 2 1/2
Čas: 1:34.50
Majitel: Minoru Yoshioka, Chovatel: Fujiwara Farm
Trenér: Masaru Honda, Jezdec: Kenichi Ikezoe

Satsuki Sho G1

16. duben, Nakayama - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Al Ain3hDeep Impact - Dubai Majesty, Essence of Dubai126
2. Persian Knight3hHarbinger - Orient Charm, Sunday Silence126
3. Danburite3hRulership - Tanzanite, Sunday Silence126
Dále: Clincher, Rey de Oro, Suave Richard, Fan Dii Na, Win Bright, Cadenas, Platina Voice, Satono Ares, Outliers, Trust, Komano Impulse, King's Rush, My Style, Adam Barows, America's Crop
Výrok: krk - 3/4 - 1 1/4 - krk - krk - krk - hlava - krk - hlava - 1/2 - hlava - 1 - krk - 1/2 - 5 - 4 - 1 1/2
Čas: 1:57.80
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yasutoshi Ikee, Jezdec: Kohei Matsuyama

Flora Stakes G2

23. duben, Tokyo - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Mozu Katchan3kHarbinger - Site Dealer, King Kamehameha119
2. Yamakatsu Grace3kHarbinger - Yamakatsu Marilyn, Grass Wonder119
3. Flawless Magic3kDeep Impact - Magic Storm Storm Cat119
Dále: Tagano Aswad, Red Cordis, Alonza Mona, Admire Rosa, Ho O Perfume, Bill's Treasure, Nishino Amore, The Queen, Canal Street, Dream Magic, Dipavamsa, Red Mirabel, Piscadela, La Hulotte, Meisho Sasayuri
Výrok: krk - hlava - 1 3/4 - krk - 1 - 1/2 - nos - krk - krk - krk - 1/2 - krk - 1 1/4 - 3/4 - krk - 3/4 - 4
Čas: 2:01.30
Majitel:
Trenér:

Milers Cup G2

23. duben, Kyoto - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Isla Bonita6hFuji Kiseki - Isla Cozzene, Cozzene126
2. Air Spinel4hKing Kamehameha - Air Messiah, Sunday Silence123
3. Young Man Power5hSnitzel - Snapshot, Sunday Silence123
Dále: Black Spinel, Sunrise Major, Fiero, Prodigal Son, Dashing Blaze, Action Star, Kluger, Shelby
Výrok: 1/2 - 3/4 - krk - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - nos - 3
Čas: 1:32.30
Majitel: Shadai Race Horse Co Ltd, Chovatel: Shadai Racing Corporation Inc
Trenér: Hironori Kurita, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Aoba Sho G2

29. duben, Tokyo - 2400 metrů, turf firm, tříletí
1.Admirable3hDeep Impact - Scarlet, Symboli Kris S123
2. Best Approach (GB)3hNew Approach - Sant Elena, Efisio123
3. Admire Winner3hWorkforce - Song Bird, Dance in the Dark123
Dále: Popocatepetl, Sir Rembrandt, Tricolore Bleu, Ibuki, Meine Sphene, Tagano Asura, Suzuka Long, Agnes Win
Výrok: 2 1/2 - 1 1/4 - nos - 1 3/4 - 4 - 1 3/4 - 1 1/4 - 2 - 3/4 - 2 1/2 - 3
Čas: 2:23.60
Majitel a chovatel: Hideko Kondo
Trenér: Hidetaka Otonashi, Jezdec: Mirco Demuro

Tenno Sho (Spring) G1

30. duben, Kyoto - 3200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Kitasan Black5hBlack Tide - Sugar Heart, Sakura Bakushin O128
2. Cheval Grand5hHeart's Cry - Halwa Sweet, Machiavellian128
3. Satono Diamond4hDeep Impact - Malpensa, Orpen128
Dále: Admire Deus, Albert, Dee Majesty, Gold Actor, Tosen Basil, Sciacchetra, Fata Morgana, One And Only, Rainbow Line, Tamamo Best Play, Spirits Minoru, Yamakatsu Raiden, Proletariat, Labradorite
Výrok: 1 1/4 - krk - krk - 3 - 1 1/2 - 3/4 - krk - krk - 1/2 - 2 - 1 1/4 - 5 - 1/2 - 3 - 1 1/4 - 1 1/2
Čas: 3:12.50
Majitel: Ono Shoji, Chovatel: Yanagawa Bokujo
Trenér: Hisashi Shimizu, Jezdec: Yutaka Take

Kashiwa Kinen G1

5. květen, Funabashi - 1600 metrů, písek, standard, čtyřletí a starší
1.Copano Rickey7hGold Allure - Copano Nikita, Timber Country126
2. Incantation7hSinister Minister - Original Spin, Machiavellian126
3. Moanin (USA)5hHenny Hughes - Giggly, Distorted Humor126
Dále: Best Warrior (USA), Blason de Lis, Riccardo, Omega Sky Tree, Mikki Hennessy, Touch Duel, Dual Sword
Výrok: 2 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 3 - 1 1/2 - 7 - daleko - krk
Čas: 1:39.90
Majitel: Sachiaki Kobayashi, Chovatel: Yanagawa Bokujo
Trenér: Akira Murayama, Jezdec: Yutaka Take

Kyoto Shimbun Hai G2

6. květen, Kyoto - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Platinum Bullet3hManhattan Cafe - Snow Style, White Muzzle123
2. Satono Chronicle3hHeart's Cry - Toupie, Intikhab123
3. Danon Distance3hRulership - Agehibari, Kurofune123
Dále: Satono Ryuga, Mikki Swallow, Gold Hat (USA), Invicta, Melvin Kazuma, Win Veracious, Hagino Ares, Kakeru Tesoro, Yukino Taiga
Výrok: hlava - krk - 1/2 - nos - krk - 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 3/4 - 7 - krk
Čas: 2:15.20
Majitel: Normandy Thoroughbred Racing Co Ltd, Chovatel: Okada Stud
Trenér: Hiroshi Kawachi, Jezdec: Suguru Hamanaka

NHK Mile Cup G1

7. květen, Tokyo - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Aerolithe3kKurofune - Asterix, Neo Universe121
2. Reino Tesoro3kSpeightstown - Akilina, Langfuhr121
3. Bom Servico3hDaiwa Major - Baimoyuri, Sakura Laurel126
Dále: Red En Ciel, All the Go, Time Trip, Mi Suerte, Trust, Monde Can Know, Divine Code, Platina Voice, Jo Strictly, Outliers, Kyohei, Taisei Starry, Knight Banneret, Karakurenai, Gun Salute
Výrok: 1 1/2 - 2 1/2 - krk - 3/4 - nos - 1/2 - 1 - krk - 1/2 - krk - 3/4 - nos - 1/2 - 1 3/4 - hlava - 1 1/4 - 3/4
Čas: 1:32.30
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Takanori Kikuzawa, Jezdec: Norihiro Yokoyama

Keio Hai Spring Cup G2

13. květen, Tokyo - 1400 metrů, turf, dráha pružná, čtyřletí a starší
1.Red Falx6hSwept Overboard - Vermouth, Sunday Silence128
2. Clarente8hDance in the Dark - Erimo Pixy, Dancing Brave123
3. Grand Silk5hStay Gold - Le Cirque, Dynaformer123
Dále: Hiruno Devaro, Tosho Drafter, Talking Drum, Dashing Blaze (USA), Tosen Duke, Satono Aladdin, Rosa Gigantea, Campbell Junior (AUS), Bravissimo, Dantsu Prius
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - nos - nos - hlava - hlava - hlava - krk - 1/2 - 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:23.20
Majitel: Tokyo Horse Racing Co Ltd, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Tomihito Ozeki, Jezdec: Mirco Demuro

Victoria Mile G1

14. květen, Tokyo - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Admire Lead4kStay Gold - Belle Allure, Numerous121
2. Denko Ange4kMeisho Samson - Denko Lucky, Marienbard121
3. Jour Polaire4kDeep Impact - Summer Night City, Helissio121
Dále: Smart Layer, Solveig, Queens Ring, Mikki Queen, Frontier Queen, Ukiyono Kaze, Rouge Buck, Let's Go Donki, At the Seaside, Asuka Biren, Hiruno Matera, Kurino Lahore, Lethal Weapon, Halteclere
Výrok: 1 1/4 - krk - hlava - krk - 3/4 - 1/2 - 1/2 - krk - 1/2 - krk - nos - krk - 1 1/2 - 2 - 6 - daleko
Čas: 1:33.90
Majitel: Rilchi Kondo, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Naosuke Sugai, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Yushun Himba G1

21. květen, Tokyo - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Soul Stirring3kFrankel - Stacelita, Monsun121
2. Mozu Katchan3kHarbinger - Site Dealer, King Kamehameha121
3. Admire Miyabi3kHeart's Cry - Lady Skipper, Kurofune121
Dále: Deirdre, Lys Gracieux, Flawless Magix, Black Onyx, Manarola, Black's Beach, Miss Panthere, Caribbean Gold, Mauve Sapphire, Reine Minoru, Hello Unicorn, Red Cordis, Ho O Perfume, Dipavamsa, Yakamatsu Grace
Výrok: 1 3/4 - 2 1/2 - hlava - 3/4 - krk - 2 1/2 - 1 1/4 - krk - 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 7
Čas: 2:24.10
Majitel: Shadai Race Horse Co Ltd, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Kazuo Fujisawa, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Tokyo Yushun G1

28. květen, Tokyo - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Rey de Oro3hKing Kamehameha - La Dorada, Symboli Kris S126
2. Suave Richard3hHeart's Cry - Pirramimma, Unbridled's Song126
3. Admirable3hDeep Impact - Scarlet, Symboli Kris S126
Dále: My Style, Al Ain, Danburite, Persian Knight, Trust, Best Approach (GB), Satono Arthur, Cadenas, Kyohei, Clincher, Daiwa Cagney, Win Bright, Meiner Sphene, America's Cup, Jo Strictly
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - krk - nos - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - krk - krk - 3/4 - 2 - nos - 1 3/4 - 1/2 - krk - 2 1/2
Čas: 2:26.90
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Kazuo Fujisawa, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Meguro Kinen G2

28. květen, Tokyo - 2500 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Fame Game7vHeart's Cry - Hall of Fame, Allez Milord128
2. Volsheb6hNeo Universe - Veil of Avalon, Thunder Gulch125
3. Happy Moment7vDeep Impact - Admire Happy, Tony Bin119
Dále: Cryptogram, Recondite, Silk Dreamer, Kafuji Prince, Mondo Intero, Umbruch, One And Only, Saratoga Spirit, Meiner Sage, Hit the Target, Mousquetaire, Toruk Makto, Altar, Lani (USA), Meisho Kadomatsu
Výrok: 1/2 - 2 - 1 - krk - 3/4 - krk - hlava - nos - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - nos - 1 1/4 - 3 1/2 - 2 1/2
Čas: 2:30.90
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yoshitada Munakata, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Yasuda Kinen G1

4. červen, Tokyo - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Satono Aladdin6hDeep Impact - Magic Storm Storm Cat128
2. Logotype7hLohengrin - Stereotype, Sunday Silence128
3. Red Falx6hSwept Overboard - Vermouth, Sunday Silence128
Dále: Greater London, Air Spinel, Beauty Only (IRE), Staphanos, Isla Bonita, Clarente, Contentment (AUS), Longing Dancer, Sunrise Major, Decipher, Logi Chalice, Ambitious, Young Man Power, Talking Drum, Black Spinel
Výrok: krk - krk - krk - krk - 1/2 - krk - 1/2 - krk - 2 1/2 - hlava - 2 1/2 - krk - krk - 3/4 - 1 1/4 - hlava - 3 1/2
Čas: 1:31.50
Majitel: Hajime Satomi, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yasutoshi Ikee, Jezdec: Yuga Kawada

Kanto Oaks G2

14. červen, Kawasaki - 2100 metrů, písek, dráha rozblácená, tříleté klisny
1.Queen Mambo3kManhattan Cafe - Suzuka el Mambo, Symboli Kris S119
2. Ange Desir3kDeep Impact - Tickle Pink, French Deputy119
3. Step of Dance3kGold Allure - Luca Dance, Hector Protector119
Dále: Apollo Yukki, Up to You, Sacre Express, Urya Oi, Garo, Touch Sprint, Primo, In to Zone, Star Lane, Semi Plena
Výrok: 4 - 3 - 4 - 2 - 3/4 - 4 - 1/2 - 3 - 3/4 - 1/2 - nos - 1 1/2
Čas: 2:19.00
Majitel: K. Hidaka Breeders' Union, Chovatel: Grand Stud
Trenér: Katsushiko Sumii, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Takarazuka Kinen G1

25. červen, Hanshin - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Satono Crown5hMarju - Jioconda, Rossini128
2. Gold Actor6hScreen Hero - Heilong Xing, Kyowa Alysheba128
3. Mikki Queen5kDeep Impact - Musical Way, Gold Away123
Dále: Sciacchetra, Rainbow Line, Mikki Rocket, Spirits Minoru, Cheval Grand, Kitasan Black, Clarity City, Hit the Target
Výrok: 3/4 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1 3/4 - hlava - 1 3/4 - nos - 1/2 - 1 1/4 - 1 3/4
Čas: 2:11.40
Majitel: Hajime Satomi, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Noriyuki Hori, Jezdec: Mirco Demuro

Teio Sho G1

28. červen, Ohi - 2000 metrů, písek, dráha rozblácená, čtyřletí a starší
1.K T Brave4hAdmire Max - K T Laurel, Sakura Laurel126
2. Chrysolite7hGold Allure - Chrysoprase, El Condor Pasa126
3. Awardee (USA)7hJungle Pocket - Heavenly Romance, Sunday Silence126
Dále: Sound True, Apollo Kentucky (USA), All Blush, Gold Dream, Tamamo Navy, Mikki Hennessy, Umanojo, Sand Platina, Pretiolas, Graceful Days, Wagenseil, Major Athlete, Meisho Soleil
Výrok: 1 3/4 - 3 - 1/2 - 2 - 1 3/4 - 3/4 - 4 - krk - 3 - 4 - 4 - 2 1/2 - 3/4 - dist - 4
Čas: 2:04.40
Majitel a chovatel: Kazuyoshi Takimoto
Trenér: Tetsuya Meno, Jezdec: Yuichi Fukunaga

Japan Dirt Derby G1

12. červenec, Ohi - 2000 metrů, písek, standard, tříletí
1.Higashi Will Win3hSouth Vigorous - Primo Time, Brian's Time123
2. Sunrise Soar3hSymboli Kris S - Amelia, Special Week123
3. Tagano Diguo3hEmpire Maker - Tagano Tears, Tanino Gimlet123
Dále: Resonator (USA), Noble Saturn, Sunrise Nova, Brown Legato, Rose Princedom, Captain King, Shigeru Kong, Castle Crown, Southern All Star, Sun Tampa, Ca Va Argent
Výrok: krk - 1 - krk - 1 3/4 - 2 - 2 - 3/4 - 6 - krk - 3 - krk - 6 - krk
Čas: 2:05.80
Majitel: MMC Co Ltd, Chovatel: Grand Stud
Trenér: Kenji Sato, Jezdec: Masashige Honda

Sapporo Kinen G2

20. srpen, Sapporo - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Sakura Empereur6hKing Kamehameha - Sakura Mega, Sunday Silence126
2. Narita Hurricane8hKing Kamehameha - Superieure, Sunday Silence126
3. Yamaktsu Ace5hKing Kamehameha - Yamakatsu Marilyn, Grass Wonder126
Dále: Sounds of Earth, Air Spinel, Lord Vent d'Or, Tamamo Best Play, Mount Robson, Angreifen, Sun Grass, Tsukuba Azuma O, Decipher, Meiner Milano
Výrok: krk - 1 1/2 - 1/2 - krk - krk - krk - nos - hlava - 1 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - 2
Čas: 2:00.40
Majitel a chovatel: Sakura Commerce Co Ltd
Trenér: Takashi Kanari, Jezdec: Masayoshi Ebina

Centaur Stakes G2

10. září, Hanshin - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Fine Needle4hAdmire Moon - Needlecraft, Mark of Esteem123
2. Rhein Meteor7hMeisho Bowler - Aramasa Fairy, Oath123
3. Dance Director7hAldebaran - Mother Leaf, Sunday Silence123
Dále: Melagrana (AUS), Admire God, Ultima Blood, Mikki Love Song, Snow Dragon, Fiducia (USA), Lovers Point, Wakino Brave, Twinkle Sword, Praise Eternal, Wakino Hibiki
Výrok: 1 1/4 - krk - hlava - nos - krk - 2- krk - krk - 1 1/4 - nos - hlava - 1/2 - 2
Čas: 1:07.50
Majitel: Sheikh Mohammed, Chovatel: Darley Japan
Trenér: Yoshihida Takahashi, Jezdec: Mirco Demuro

Rose Stakes G2

17. září, Hanshin - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Rabbit Run (USA)3kTapit - Amelia, Dixieland Band119
2. Kawakita Enka3kDeep Impact - Kawakita Love Pop, Kurofune119
3. Lys Gracieux3kHeart's Cry - Liliside, American Post119
Dále: Mirissa, Meisho Owara, Fan Dii Na, Mozu Katchan, Bright Moon, Reine Minoru, Miss Panthere, Satono Alicia, Queen Mambo, Maids of Honour, Karakurenai, Alonza Mona, Black's Beach, Hello Unicorn, Yamakatsu Grace
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - nos - krk - 1 3/4 - krk - nos - krk - nos - krk- 3/4 - hlava - krk - 3 - hlava - 6 - 3 1/2
Čas: 1:45.50
Majitel: Kazuko Yoshida, Chovatel: Alexander Groves Matz LLC
Trenér: Katsuhiko Sumii, Jezdec: Ryuji Wada

St. Lite Kinen G2

18. září, Nakayama - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Mikki Swallow3hTosen Homareboshi - Madre Bonita, Jungle Pocket123
2. Al Ain3hDeep Impact - Dubai Majesty, Essence of Dubai123
3. Satono Chronicle3hHeart's Cry - Toupie, Intikhab123
Dále: Stiffelio, Platina Voice, Sunday Moutiers, Sir Rembrandt, Crescendo Love, Clincher, Strong Refil, Sanshiro, Rolling Tower, Imperial Fizz, Black Gimlet, Black Road
Výrok: 1 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - nos - krk - krk - 3/4 - krk - 2 1/2 - hlava - 4 - 2
Čas: 2:12.70
Majitel: Mizuki Noda, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Takanori Kikuzawa, Jezdec: Norihiro Yokoyama

All Comers G2

24. září, Nakayama - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Rouge Buck5kManhattan Cafe - Ginger Punch, Awesome Again121
2. Staphanos6hDeep Impact - Kokoshnik, Kurofune123
3. Tanta Alegria5hZenno Rob Roy - Tanta Suerte, Stuka126
Dále: Meiner Milano, Shonan Bach, Decipher, Albert, Denim And Ruby, Mondo Intero, Black Bago, Paris Karanotegami, Tsukuba Azuma O, Kafuji Prince, Meiner Sage, Gran Armada, Toruk Makto, Meiner Dean
Výrok: 1/2 - krk - krk - hlava - 1/2 - 1 1/4 - nos - 2 - 1 1/2 - 3/4 - nos - 1 1/4 - 1 1/4 - 2 - 4 - 1/2
Čas: 2:13.80
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Masahiro Otake, Jezdec: Hiroshi Kitamura

Kobe Shimbun Hai G2

24. září, Hanshin - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Rey de Oro3hKing Kamehameha - La Dorada, Symboli Kris S123
2. Kiseki3hRulership - Blitz Finale, Deep Impact123
3. Satono Arthur3hDeep Impact - King's Rose, Redoute's Choice123
Dále: Danburite, Admire Winner, Best Approach (GB), My Style, Meisho Tensha, Cadenas, Adam Barows, Ethelein Minoru, Ho O Dream, Tagano Chardonnay, Tagano Yagura
Výrok: 2 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - nos - 2 1/2 - 1/2 - 3 - 2 - 1 - 1/2 - 1 1/2
Čas: 2:24.60
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Kazuo Fujisawa, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Sprinters Stakes G1

1. říjen, Nakayama - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Red Falx6hSwept Overboard - Vermouth, Sunday Silence126
2. Let's Go Donki5kKing Kamehameha - Marutoku, Marvelous Sunday121
3. Once in a Moon4kAdmire Moon - Two Days Notice, Hector Protector121
Dále: Snow Dragon, Blizzard (AUS), Big Arthur, Melagrana (AUS), Dance Director, Fiducia (USA), Shuji, Seiun Kosei, Fine Needle, Rhein Meteor, Monde Can Know, Diana Halo, Nero
Výrok: krk - 1/2 - krk - krk - krk - 1/2 - hlava - nos - 1/2 - krk - 1 1/4 - nos - hlava - hlava - nos
Čas: 1:07.60
Majitel: Tokyo Horse Racing Co Ltd, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Tomohito Ozeki, Jezdec: Mirco Demuro

Mainichi Okan G2

8. říjen, Tokyo - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Real Steel5hDeep Impact - Loves Only Me, Storm Cat130
2. Satono Aladdin6hDeep Impact - Magic Storm Storm Cat132
3. Greater London5hDeep Impact - London Bridge, Dr. Devious123
Dále: Daiwa Cagney, Young Man Power, Makahiki, One And Only, Soul Stirring, Historical, Win Bright, Astra Emblem, Matchless Hero
Výrok: krk - 1 1/2 - nos - krk - hlava - krk - 1/2 - krk - krk - 2 - 7
Čas: 1:45.60
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yoshito Yahagi, Jezdec: Mirco Demuro

Kyoto Daishoten G2

9. říjen, Kyoto - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Smart Layer7kDeep Impact - Snow Style, White Muzzle119
2. Tosen Basil5hHarbinger - Careless Whisper, Fuji Kiseki123
3. Cheval Grand5hHeart's Cry - Halwa Sweet, Machiavellian126
Dále: Mikki Rocket, Recondite, Last Impact, Hit the Target, Curren Mirotic, Maximum de Paris, Fame Game, Proletariat, Action Star, Sounds of Earth, Barone Douphol, Happy Moment
Výrok: 1/2 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 1/2 - krk - hlava - 1 3/4 - krk - 2 - krk - 2 - 1/2 - 1
Čas: 2:23.00
Majitel: Toru Okawa, Chovatel: Okada Stud
Trenér: Ryuji Okubo, Jezdec: Yutaka Take

Fuchu Himba Stakes G2

14. říjen, Tokyo - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Crocosmia4kStay Gold - Developpe, Boston Harbor119
2. Vivlos4kDeep Impact - Halwa Street, Machiavellian123
3. Admire Lead4kStay Gold - Belle Allure, Numerous123
Dále: Queens Ring, Tosen Victory, Kinsho Yukihime, Happy Yunibansu, Denko Ange, Gekkako, One Breath Away, Asuka Biren, Queen's Milagro, Rock a Hula Baby, Bangor
Výrok: krk - 1 1/4 - 3/4 - krk - 1 - hlava - krk - 1/2 - krk - hlava - krk - 3/4 - 3 1/2
Čas: 1:48.10
Majitel: Ryoichi Otsuka, Chovatel: Hideo Takadaru
Trenér: Katsuichi Nishiura, Jezdec: Yasunari Iwata

Shuka Sho G1

15. říjen, Kyoto - 2000 metrů, turf, dráha pružná, tříleté klisny
1.Deirdre3kHarbinger - Reizend, Special Week121
2. Lys Gracieux3kHeart's Cry - Liliside, American Post121
3. Mozu Katchan3kHarbinger - Site Dealer, King Kamehameha121
Dále: Rabbit Run (USA), Kawakita Enka, Black Onyx, Aerollithe, Mirissa, Port Vendres, Lycabettos, Vous Etes Jolie, Black's Beach, Fan Dii Na, Reine Minoru, Hello Unicorn, Meisho Owara, Tagano Verona, Caribbean Gold
Výrok: 1 1/4 - nos - 3 - krk - 3 - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - krk - 1 - 1 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - krk - 1/2 - 3 1/2 - krk
Čas: 2:00.20
Majitel: T. Morita, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Mitsuru Hashida, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Kikuka Sho G1

22. říjen, Kyoto - 3000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Kiseki3hRulership - Blitz Finale, Deep Impact126
2. Clincher3hDeep Sky - The Fates, Brian's Time126
3. Popocatepetl3hDeep Impact - Miss Pascali, Mr. Greeley126
Dále: Meiner Wunsch, Danburite, Mikki Swallow, Al Ain, Kurino Yamatono O, Platina Voice, Satono Chronicle, Satono Arthur, Bless journey, Best Approach (GB), Stiffelio, Tricolore Bleu, Win Ganador, Adam Barows, My Style
Výrok: 2 - nos - 1 1/2 - 1 - nos - nos - 3 1/2 - 2 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 5 - 4 - 7 - 2 1/2 - 1 3/4 - daleko
Čas: 3:18.90
Majitel: Tatsue Ishikawa, Chovatel: Shimokobe Farm
Trenér: Katsuhiko Sumii, Jezdec: Mirco Demuro

Swan Stakes G2

28. říjen, Kyoto - 1400 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Sungrazer3hDeep Impact - Mantis Hunt, Deputy Minister119
2. Hiruno Devaro6hManhattan Cafe - Deck, Go For Gin123
3. Let's Go Donki5kKing Kamehameha - Marutoku, Marvelous Sunday119
Dále: Vip Lively, Danon Major, Tosho Piste, Tosen Duke, Moon Crest, Talking Drum, Campbell Junior (AUS), Besten Dank, Jeune Ecole, Lovers Point, Seiun Kosei, Mi Suerte, Karakurenai, Fumino Moon, Teehaff
Výrok: hlava - 1 3/4 - krk - 1/2 - hlava - 3/4 - hlava - 3/4 - nos - krk - 1/2 - 1/2 - krk - krk - hlava - 1 - krk
Čas: 1:22.40
Majitel: G1 Racing Co Ltd, Chovatel: Oiwake Farm
Trenér: Hidekazu Asami, Jezdec: Cristian Demuro

Tenno Sho (Autumn) G1

29. říjen, Tokyo - 2000 metrů, turf, dráha měkká, 3oy+
1.Kitasan Black5hBlack Tide - Sugar Heart, Sakura Bakushin O128
2. Satono Crown5hMarju - Jioconda, Rossini128
3. Rainbow Line4hStay Gold - Regenbogen, French Deputy128
Dále: Real Steel, Makahiki, Soul Stirring, Decipher, Sakura Empereur, Greater London, Staphanos, Yamakatsu Ace, Mikki Rocket, Neorealism, Lord Vent d'Or, Sciacchetra, Cadenas, One And Only, Satono Aladdin
Výrok: krk - 2 1/2 - 5 - hlava - 1 1/2 - 3/4 - 2 - 1 1/4 - 1/2 - 2 - krk - 7 - daleko - 4 - 4 - 3 - 3 1/2
Čas: 2:08.30
Majitel: Ono Shoji, Chovatel: Yanagawa Bokujo
Trenér: Hisashi Shimizu, Jezdec: Yutaka Take

JBC Ladies' Classic G1

3. listopad, Ohi - 1800 metrů, písek, dráha rozblácená, tříleté a starší klisny
1.Lalabel5kGold Allure - Breezy Woods, Timber Country121
2. Princia Cometa4kSpicule - Belmont Feliz, Adjudicating121
3. Rinehart6kStay Gold - Cerca, Kurofune121
Dále: One Millionth, Ange Desir, Tagano Verona, Tyrfing, Princess Value, Silky Queen, Fight Your Song, White Fugue, Kinsho Yukihime, Spangle, Dear Maruko, Touch Sprint
Výrok: hlava - 3/4 - 1 - 3 - 1 - 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 1 - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 3 - 1/2
Čas: 1:54.20
Majitel: Teruya Yoshida, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Katsunori Arayama, Jezdec: Daisuke Mashima

JBC Sprint G1

3. listopad, Ohi - 1200 metrů, písek, dráha rozblácená, tříletí a starší
1.Nishiken Mononofu6hMeisho Bowler - Green Hill Komachi, Afleet126
2. Copano Rickey7hGold Allure - Copano Nikita, Timber Country126
3. Bulldog Boss5hDaiwa Major - Lyphard Cannes, Danehill126
Dále: Nero, Kitasan Mikazuki, Corin Berry, Snow Dragon, Suadela, Dream Valentino, Precise King, Ensemble Life, Nobo Baccara, Setono Promise, Major Athlete, Shigeru Kaga, Gaudy
Výrok: hlava - hlava - krk - 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 3/4 - 1 3/4 - 3 - 2 - krk - 1 1/4 - 3 1/2 - 5 - krk
Čas: 1:11.40
Majitel: Tsuru Nishimori, Chovatel: Tsueno Yagi
Trenér: Yasushi Shono, Jezdec: Norithiro Yokoyama

JBC Classic G1

3. listopad, Ohi - 1800 metrů, písek, dráha rozblácená, tříletí a starší
1.Sound True7vFrench Deputy - Kyoei Truth, Fuji Kiseki126
2. K T Brave4hAdmire Max - K T Laurel, Sakura Laurel126
3. Mitsuba6hKane Hekili - Saint Christmas, Commander in Chief126
Dále: Awardee, Glanzend, All Blush, Sabuno Kurohyo, Apollo Kentucky, Tamamo Navy, Baldassare, Festive Yell, Hercules, Spire
Výrok: 1 - krk - 2 - 2 - 2 1/2 - 3 1/2 - krk - 5 - krk - 6 - 10 - 8
Čas: 2:04.50
Majitel: Hiroshi Yamada, Chovatel: Okada Stud
Trenér: Noboru Takagi, Jezdec: Takuya Ono

Keio Hai Nisai Stakes G2

4. listopad, Tokyo - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí
1.Tower of London2hRaven's Pass - Snow Pine, Dalakhani121
2. Cassius2hKinshasa no Kiseki - Love Dylan, Dylan Thomas121
3. Asakusa Genki2hStormy Atlantic - Amelia, Dixieland Band121
Dále: Peace Universe, Nishino Urara, Tosen Amber, Entscheiden, Taisei Pride, Mighty Works, Morino Last Boss, Tokino Megami
Výrok: 2 - 1/2 - 1 1/4 - nos - 1/2 - krk - 1 1/4 - hlava - 5 - 7
Čas: 1:21.90
Majitel: Sheikh Mohammed, Chovatel: Darley Japan
Trenér: Kazuo Fujisawa, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Copa Republica Argentina G2

5. listopad, Tokyo - 2500 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Suave Richard3hHeart's Cry - Pirramimma, Unbridled's Song123
2. Sole Impact5hDeep Impact - Cream Only, Exchange Rate117
3. Seda Brillantes3hDeep Brillante - Silk Universal, Brian's Time119
Dále: Albert, Curren Mirotic, Toshin Monstera, Shiho, Denim And Ruby, Prestwick, Happy Moment, Meiner Sage, Hit the Target, Comfy, Toruk Makto, Recondite, Saratoga Spirit
Výrok: 2 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - krk - krk - 1/2 - krk - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - nos - 1 1/4 - 1 3/4 - 1 3/4 - krk
Čas: 2:30.00
Majitel: NICKS Co Ltd, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Yasushi Shono, Jezdec: Mirco Demuro

Daily Hai Nisai Stakes G2

11. listopad, Kyoto - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí
1.Gendarme (USA)2hKitten's Joy - Believe, Sunday Silence121
2. Katsuji2hDeep Impact - Melissa, White Muzzle121
3. Keiai Nautique2hDeep Impact - Keiai Gerbera, Smarty Jones121
Dále: Namura Appare, Lord Ihilani, Kakuryo, Hishi Cosmah, Megaregion
Výrok: 1 1/4 - 2 1/2 - hlava - 2 1/2 - 1 1/4 - krk - 8 - PU
Čas: 1:36.30
Majitel: Koji Maeda, Chovatel: North Hills Co Ltd
Trenér: Yasutoshi Ikee, Jezdec: Andrea Atzeni

Queen Elizabeth II. Cup G1

12. listopad, Kyoto - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Mozu Katchan3kHarbinger - Site Dealer, King Kamehameha119
2. Crocosmia4kStay Gold - Developpe, Boston Harbor123
3. Mikki Queen5kDeep Impact - Musical Way, Gold Away123
Dále: Maximum de Paris, Vivlos, Smart Layer, Queen's Ring, Lys Gracieux, Rouge Buck, Tosen Victory, Eterna Minoru, Deirdre, Denko Ange, Queen's Milagro, Happy Yunibansu, Jour Polaire, Touching Speech, Ukiyono Kaze
Výrok: krk - hlava - 1 1/4 - 3/4 - nos - hlava - 3/4 - krk - 3/4 - 3/4 - krk - 3/4 - 1 1/4 - současně - 1 1/4 - 3/4 - 3
Čas: 2:14.30
Majitel: Capital System Co Ltd, Chovatel: Masaji Kitagawa
Trenér: Ippo Sameshima, Jezdec: Mirco Demuro

Mile Championship G1

19. listopad, Kyoto - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Persian Knight3hHarbinger - Orient Charm, Sunday Silence123
2. Air Spinel4hKing Kamehameha - Air Messiah, Sunday Silence126
3. Sungrazer3hDeep Impact - Mantis Hunt, Deputy Minister123
Dále: Reine Minoru, Isla Bonita, Black Moon, Kluger, Red Falx, Grand Silk, Moon Crest, Garibaldi, Satono Aladdin, Danon Major, Young Man Power, Maltese Apogee, America's Cup, Win Gagnant, Jo Strictly
Výrok: nos - 1/2 - 3/4 - krk - nos - hlava - 1/2 - 1/2 - 2 - 1/2 - hlava - hlava - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 2 1/2 - krk
Čas: 1:33.80
Majitel: G1 Racing Co Ltd, Chovatel: Oiwake Farm
Trenér: Yasutoshi Ikee, Jezdec: Mirco Demuro

Japan Cup G1

26. listopad, Tokyo - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Cheval Grand5hHeart's Cry - Halwa Sweet, Machiavellian126
2. Rey de Oro3hKing Kamehameha - La Dorada, Symboli Kris S121
3. Kitasan Black5hBlack Tide - Sugar Heart, Sakura Bakushin O126
Dále: Makahiki, Idaho (IRE), Rainbow Line, Soul Stirring, Yamakatsu Ace, Guignol, Satono Crown, Sciacchetra, Sounds of Earth, Boom Time (AUS), Last Impact, Iquitos (GER), One And Only, Decipher
Výrok: 1 1/4 - krk - 4 - krk - krk - 1 - 1/2 - krk - 1 1/4 - krk - hlava - současně - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 2
Čas: 2:23.70
Majitel: Kazuhiro Yoshida, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Yasuo Tomomichi, Jezdec: Hugh Bowman

Stayers Stakes G2

2. prosinec, Nakayama - 3600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Albert6hAdmire Don - Folklore, Dance in the Dark126
2. Fame Game7vHeart's Cry - Hall of Fame, Allez Milord126
3. Prestwick6hDaiwa Major - Huraxa, Linamix123
Dále: Proletariat, Shiho, Gran Armada, Silk Dreamer, Comgy, Derma Sallie Chan, Saimon Tornare
Výrok: 2 1/2 - 2 - 3/4 - 1 3/4 - 6 - 1 - 5 - krk - daleko
Čas: 3:43.00
Majitel: Masamichi Hayashi, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Noriyuki Hori, Jezdec: Ryan Moore

Champions Cup G1

3. prosinec, Chukyo - 1800 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.Gold Dream4hGold Allure - Mon Vert, French Deputy126
2. T M Jinsoku5hKurofune - My Discovery, Forty Niner126
3. Copano Rickey7hGold Allure - Copano Nikita, Timber Country126
Dále: K T Brave, Awardee, Mitsuba, Kafuji Take, King's Guard, Nonkono Yume, Glanzend, Sound True, Rose Princedom, Molto Bene, Meisho Sumitomo, London Town
Výrok: krk - krk - 1 1/4 - 1/2 - krk - 1/2 - krk - 1/2 - nos - nos - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 5
Čas: 1:50.10
Majitel: Katsumi Yoshida, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Osamu Hirata, Jezdec: Ryan Moore

Hanshin Juvenile Fillies G1

10. prosinec, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouleté klisny
1.Lucky Lilac2kOrfevre - Lilacs And Lace, Flower Alley119
2. Lily Noble2kRulership - Pure Chaplet, Kurofune119
3. Mau Lea2kDeep Impact - Buy the Cat, Storm Cat119
Dále: Tosen Bless, Molto Allegro (USA), Lathyros, Gulielma, Social Club, Rock This Town, Mademoiselle, Noble Earth, Tosen Amber, Cordierite, Saykachan, Regle d'Or, High Heel, Las Emociones (IRE), Nadia
Výrok: 3/4 - 1/2 - 2 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - nos - 1/2 - 3/4 - krk - krk - 1/2 - 1 - krk - 1 - krk - 1 - 2
Čas: 1:34.30
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Mikio Matsunaga, Jezdec: Syu Ishibashi

Nippon Nisai Yushun G1

13. prosinec, Kawasaki - 1600 metrů, písek, standard, dvouletí
1.Le Vent Se Leve2hSymboli Kris S - Maestrale, Neo Universe121
2. Don Fortis2hHenny Hughes - Grotta Azzurra, Fuji Kiseki121
3. Haseno Pyro2hPyro - Taiki Avenue, Timber Country121
Dále: Dark Repulser, Big Smoky, Riko Walther, Tosen Bull, Southern Vigorous, Happy Grin, Hayabusa Maca O, Dombey, Soy Cowboy, Mr. Bach
Výrok: 1 - 3 - krk - 3/4 - krk - 1 1/2 - nos - 2 - 3/4 - 2 1/2 - 1 - 1
Čas: 1:41.60
Majitel: G1 Racing Co Ltd, Chovatel: Shadai Corporation Inc
Trenér: Kioyshi Hagiwara, Jezdec: Mirco Demuro

Nagoya Grand Prix G2

14. prosinec, Nagoya - 2500 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.Meisho Sumitomo6hGold Allure - Mugen, Adjudicating123
2. Top Divo5hKing Kamehameha - Sexy Zamurai, Deputy Minister123
3. Katsugeki Kitokito4hSpicule - Lel Bisty, King Kamehameha123
Dále: Kurino Star O, All Blush, Dragon Ear, Tagano Diguo, Asakusa Point, Toshin Eagle, Brannew, Sakura Victoire, Studium
Výrok: 1 1/2 - 1 1/2 - 3 - hlava - 3 - 6 - 3 - nos - 1/2 - 8 - daleko
Čas: 2:43.50
Majitel: Yoshio Matsumoto, Chovatel: Fujiwara Farm
Trenér: Katsumi Minai, Jezdec: Yoshihiro Furukawa

Asahi Hai Futurity Stakes G1

17. prosinec, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí
1.Danon Premium2hDeep Impact - Indiana Gal, Intikhab121
2. Stelvio2hLord Kanaloa - L'Archetto, Falbrav121
3. Tower of London2hRaven's Pass - Snow Pine, Dalakhani121
Dále: Keiai Nautique, Danon Smash, Fast Approach, Cassius, Frontier, Double Sharp, Asakusa Genki, K. T. Clever, Right on Cue, Muscoloso, Iron Claw, Hishi Cosmah, Ishimatsu
Výrok: 3 1/2 - krk - nos - 3/4 - krk - krk - 1 3/4 - krk - 2 1/2 - nos - 1 1/4 - krk - 2 1/2 - 1 - 7
Čas: 1:33.30
Majitel: Danox Co Ltd, Chovatel: K.I. Farm
Trenér: Mitsumasa Nakauchida, Jezdec: Yuga Kawada

Hanshin Cup G2

23. prosinec, Hanshin - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Isla Bonita6hFuji Kiseki - Isla Cozzene, Cozzene126
2. Dance Director7hAldebaran - Mother Leaf, Sunday Silence126
3. Sungrazer3hDeep Impact - Mantis Hunt, Deputy Minister123
Dále: Mozu Ascot, Vip Lively, Moanin (USA), Reine Minoru, Moon Crest, All the Go, Sunrise Major, Campbell Junior (AUS), Shuji, Tagano Burg, Apollo No Shinzan, Mi Suerte, Epoisses, Tosho Piste, Shining Lei
Výrok: nos - 1 1/4 - 1 1/4 - 3/4 - krk - hlava - nos - deat hlava - 1/2 - krk - krk - 3/4 - krk - 3/4 - 2 1/2 - 1 3/4 - krk
Čas: 1:19.50
Majitel: Shadai Race Horse Co Ltd, Chovatel: Shadai Racing Corporation Inc.
Trenér: Hironori Kurita, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Arima Kinen G1

24. prosinec, Nakayama - 2500 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Kitasan Black5hBlack Tide - Sugar Heart, Sakura Bakushin O126
2. Queen's Ring5kManhattan Cafe - Aqua Ring, Anabaa126
3. Cheval Grand5hHeart's Cry - Halwa Sweet, Machiavellian126
Dále: Suave Richard, Rouge Buck, Sciacchetra, Sounds of Earth, Rainbow Line, Satono Chronicle, Yamakatsu Ace, Mikki Queen, Bless Journey, Satono Crown, Tosen Victory, Curren Mirotic, Sakura Empereur
Výrok: 1 1/2 - nos - krk - 1 1/4 - 3/4 - krk - 1/2 - krk - 1/2 - 1/2 - 3/4 - nos - 1 1/4 - 1 3/4 - 2 1/2
Čas: 2:33.60
Majitel: Ono Shoji, Chovatel: Yanagawa Bokujo
Trenér: Hisashi Shimizu, Jezdec: Yutaka Take

Hopeful Stakes G1

28. prosinec, Nakayama - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí hřebci a klisny
1.Time Flyer2hHeart's Cry - Time Travelling, Brian's Time121
2. Gendarme (USA)2hKitten's Joy - Believe, Sunday Silence121
3. Stay Foolish2hStay Gold - Kauai Lane, King Kamehameha121
Dále: Sans Rival, Nasuno Symphony, Lucas, My Heartbeat, Water Parfait, Lord Axis, Shaft of Light, Lune Rouge, Charlemagne, Flatley, Jun Valerot, Tosen Krieger, Work And love, Trine
Výrok: 1 1/4 - krk - 2 1/2 - krk - 2 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4 - 1 1 /4 - 1 1/4 - krk - 1/2 - 7 - 1 1/4 - hlava - 2 - pulled up
Čas: 2:01.40
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Olwake Farm
Trenér: Kunihid Matsuda, Jezdec: Cristian Demuro

Tokyo Daishoten G1

29. prosinec, Ohi - 2000 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.Copano Rickey7hGold Allure - Copano Nikita, Timber Country126
2. Sound True7vFrench Deputy - Kyoei Truth, Fuji Kiseki126
3. K T Brave4hAdmire Max - K T Laurel, Sakura Laurel126
Dále: Apollo Kentucky, London Town, Mitsuba, Incantation, Higashi Will WIn, Turbulence, Sabuno Kurohyo, Baldassare, Sei Falcon, Sand Platina, Cosmo Cut, Shadow Party (IRE), Hercules
Výrok: 3 - 2 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - 4 - 3 1/2 - 2 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 6 - 1/2 - 10
Čas: 2:04.20
Majitel: Sachiaki Kobayashi, Chovatel: Yanagawa Bokujo
Trenér: Akira Murayama, Jezdec: Hironobu Tanabe

Hong Kong

Hong Kong Classic Mile G1

22. leden, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí
1.Rapper Dragon (AUS)4vStreet Boss - Swing Dance, Danehill Dancer126
2. Seasons Bloom (AUS)4vCaptain Sonador - Pyramisa's Lass, Not a Single Doubt126
3. Beauty Generation (NZ)4vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit126
Dále: Winner's Way (AUS), Pakistan Star (GER), Eagle Way (AUS), Baba Mama (NZ), Circuit Hassler (NZ), Helene Charisma (FR), Western Express (AUS), People's Knight (AUS), Let Us Win (AUS), Super Chic (IRE), Rodrico (AUS)
Výrok: 2 - krk - 1 1/4 - krk - krátká hlava - 1/2 - krk - krk - 3/4 - 1 - krk - 1/2 - 1/2
Čas: 1:34.98
Majitel: Albert Hung Chao Hong, Chovatel: E. Cojuangco
Trenér: John Moore, Jezdec: Joao Moreira

Centenary Sprint Cup G2

30. leden, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Peniaphobia (IRE)6vDandy Man - Umlani, Great Commotion121
2. Lucky Bubbles (AUS)5vSebring - Bubble Below, Hussonet121
3. Not Listenin'tome (AUS)6vDylan Thomas - Flame of Sydney, Encosta de Lago121
Dále: Amazing Kids (NZ), Blizzard (AUS), Strathmore (AUS), Merion (NZ), Aerovelocity (NZ)
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - krk - krk - 1 1/2 - 1/2 - 2
Čas: 1:09.15
Majitel: Huang Kai Wen, Chovatel: Aidan Fogarty
Trenér: A.S. Cruz, Jezdec: Neil Callan

Stewards' Cup G1

30. leden, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Helene Paragon (FR)5hPolan - High Zaff, High Chaparral126
2. Joyful Trinity (IRE)5vZanzibari - Bargouzine, Stravinsky126
3. Able Friend (AUS)7vShamardal - Ponte Piccolo, Volksraad126
Dále: Contentment (AUS), Beauty Only (IRE), Werther (NZ), Giant Treasure (USA), Desings On Rome (IRE), Blazing Speed (GB), Sun Jewellery (AUS), Secret Weapon (GB), Beauty Flame (IRE)
Výrok: 3/4 - 1/2 - krk - krátká hlava - 1 3/4 - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1/2
Čas: 1:34.38
Majitel: Sir Po-Shing & Lady Woo Et Al, Chovatel: A. Jordan Torres
Trenér: John Moore, Jezdec: Tommy Berry

Hong Kong Classic Cup G1

19. únor, Sha Tin - 1800 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí
1.Rapper Dragon (AUS)4vStreet Boss - Swing Dance, Danehill Dancer126
2. Pakistan Star (GER)4vShamardal - Nina Celebre, Peintre Celebre126
3. Seasons Bloom (AUS)4vCaptain Sonador - Pyramisa's Lass, Not a Single Doubt126
Dále: Eagle Way (AUS), California Whip (USA), My Darling (AUS), Dinozzo (IRE), Rodrico (AUS), Prawn Baba (AUS), Winner's Way (AUS), Beauty Generation (NZ), Western Express (AUS), Super Chic (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - krk - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - krk - 2 1/4 - 2 - 2 - 25
Čas: 1:46.98
Majitel: Albert Hung Chao Hong, Chovatel: E. Cojuangco
Trenér: Joao

Queen's Silver Jubilee Cup G1

26. únor, Sha Tin - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Helene Paragon (FR)5hPolan - High Zaff, High Chaparral126
2. Able Friend (AUS)7vShamardal - Ponte Piccolo, Volksraad126
3. Joyful Trinity (IRE)5vZanzibari - Bargouzine, Stravinsky126
Dále: Blizzard (AUS), Contentment (AUS), Giant Treasure (USA), Sun Jewellery (AUS), Strathmore (AUS)
Výrok: 3/4 - krk - krk - krk - 1/2 - 1 - 1 1/2
Čas: 1:21.31
Majitel: Sir Po-Shing & Lady Woo Et Al, Chovatel: A. Jordan Torres
Trenér: John Moore, Jezdec: Tommy Berry

Hong Kong Gold Cup G1

26. únor, Sha Tin - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Werther (NZ)5vTavistock - Bagaloilles, Zabeel126
2. Blazing Speed (GB8vDylan Thomas - Leukippids, Sadler's Wells126
3. Secret Weapon (GB)7vChoisir - Just Devine, Montjeu126
Dále: Basic Trilogy (NZ), Beauty Only (IRE), Designs On Rome (IRE), Flame Hero (NZ)
Výrok: krátká hlava - 3/4 - 1 3/4 - 1 - 3/4 - PU
Čas: 2:03.78
Majitel: Johnson Chen, Chovatel: C.D. Allison, C.V. & J.A. Barnao Et Al
Trenér: John Moore, Jezdec: Hugh Bowman

Hong Kong Derby G1

19. březen, Sha Tin - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až pružná, čtyřletí
1.Rapper Dragon (AUS)4vStreet Boss - Swing Dance, Danehill Dancer126
2. Pakistan Star (GER)4vShamardal - Nina Celebre, Peintre Celebre126
3. Beauty Generation (NZ)4vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit126
Dále: Seasons Bloom (AUS), Helene Charisma (FR), Eagle Way (AUS), Prawn Baba (AUS), Booming Delight (IRE), Circuit Hassler (NZ), Gold Mount (GB), Dinozzo (IRE), My Darling (AUS), Limitless (IRE), Rodrico (AUS)
Výrok: 1 3/4 - 1 3/4 - krk - 1 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 1 - 1/2 - krk - 1 - 3/4
Čas: 2:02.88
Majitel: Albert Hung Chao Hong, Chovatel: E. Cojuangco
Trenér: John Moore, Jezdec: Joao Moreira

Chairman's Trophy G2

9. duben, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Rapper Dragon (AUS)4vStreet Boss - Swing Dance, Danehill Dancer123
2. Beauty Only (IRE)6vHoly Roman Emperor - Goldendale, Ali-Royal128
3. Circuit Land (USA)6vMizzen Mast - Storm Dove, Storm Bird123
Dále: Werther (NZ), Blazing Speed (GB), Contentment (AUS), Helene Paragon (FR), Designs On Rome (IRE), Horse of Fortune (SAF)
Výrok: 1/2 - 2 1/4 - krk - krk - 1/2 - krk - 1 - 3/4
Čas: 1:33.74
Majitel: Albert Hung Chao Hong, Chovatel: E. Cojuangco
Trenér: John Moore, Jezdec: Joao Moreira

Queen Elizabeth II. Cup G1

30. duben, Sha Tin - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Neorealism (JPN)6hNeo Universe - Tokio Reality, Meadowlake126
2. Pakistan Star (GER)4vShamardal - Nina Celebre, Peintre Celebre126
3. Werther (NZ)5vTavistock - Bagaloilles, Zabeel126
Dále: Blazing Speed (GB), The United States (IRE), Secret Weapon (GB), Dicton (GB), Designs On Rome (IRE)
Výrok: krk - krk - 3/4 - 2 1/4 - krátká hlava - 3 1/4 - 1 1/2
Čas: 2:04.59
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Noriyuki Hori, Jezdec: Joao Moreira

Champions Mile G1

7. květen, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Contentment (AUS)6vHussonet - Jemison, Commands126
2. Beauty Only (IRE)6vHoly Roman Emperor - Goldendale, Ali-Royal126
3. Helene Paragon (FR)5hPolan - High Zaff, High Chaparral126
Dále: Circuit Land (USA), Stormy Antarctic (GB), Convey, Rapper Dragon (AUS)
Výrok: krk - 3/4 - 1 1/2 - 2 - 5 - PU
Čas: 1:35.23
Majitel: Benson Lo Tak Wing, Chovatel: P.J. Favretto
Trenér: J. Size, Jezdec: Brett Prebble

Chairman's Sprint Prize G1

7. květen, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Lucky Bubbles (AUS)5vSebring - Bubble Below, Hussonet126
2. Mr. Stunning (AUS)4vExceed And Excel - With Fervour, Dayjur126
3. Not Listenin'tome (AUS)6vDylan Thomas - Flame of Sydney, Encosta de Lago126
Dále: Thewizardofoz (AUS), Peniaphobia (IRE), Amazing Kids (NZ), Dashing Fellow (AUS), Sun Jewellery (AUS), Strathmore (AUS), Blizzard (AUS)
Výrok: krk - krk - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - krk - 1 - 1
Čas: 1:08.96
Majitel: Lucky Syndicate, Chovatel: Gilgai Farm
Trenér: K.W: Lui, Jezdec: Hugh Bowman

Champions & Chater Cup G1

28. květen, Sha Tin - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Werther (NZ)5vTavistock - Bagaloilles, Zabeel126
2. Blazing Speed (GB)8vDylan Thomas - Leukippids, Sadler's Wells126
3. Eagle Way (AUS)4vMore Than Ready - Wedgetail Eagle, Lure126
Dále: Helene Charisma (FR), Gold Mount (GB), Basic Trilogy (NZ), Desings On Rome (IRE)
Výrok: 3 - krátká hlava - 4 - 1/2 - 4 - současně
Čas: 2:29.26
Majitel: Johnson Chen, Chovatel: C.D. Allison, C.V. & J.A. Barnao Et Al
Trenér: John Moore, Jezdec: Hugh Bowman

The Premier Bowl G2

22. říjen, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Mr. Stunning (AUS)5vExceed And Excel - With Fervour, Dayjur133
2. Lucky Bubbles (AUS)6vSebring - Bubble Below, Hussonet132
3. Amazig Kids (NZ)6vFalkirk - Cadence, Rhythm129
Dále: Magic Legend (AUS), Fabulous One (NZ), D B Pin (NZ), Strathmore (AUS), Peniaphobia (IRE), Thewizardofoz (AUS), Dashing Fellow (AUS), Not Listenin'tome (AUS)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1 - krk - krátká hlava - 1 - krk - 3/4 - krátká hlava - 2 1/4
Čas: 1:08.10
Majitel: Maurice Koo Win Chong, Chovatel: Makybe Racing & Breeding
Trenér: J. Size, Jezdec: Nash Rawiller

Jockey Club Cup G2

19. listopad, Sha Tin - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Werther (NZ)6vTavistock - Bagaloilles, Zabeel128
2. Time Warp (GB)4vArchipenko - Here to Eternity, Stormy Atlantic123
3. Nassa (SAF)5hDynasty - Cosima Listz, Rich Man's Gold123
Dále: Gold Mount (GB), Secret Weapon (GB), Harbour Master (USA), Doyeni (USA), Helene Charisma (FR)
Výrok: krk - 1 1/2 - krk - 2 1/2 - 3 - krátká hlava - krk
Čas: 2:01.52
Majitel: Johnson Chen, Chovatel: C.D. Allison, C.V. & J.A. Barnao Et Al
Trenér: John Moore, Jezdec: Tommy Berry

Jockey Club Sprint G2

19. listopad, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Mr. Stunning (AUS)5vExceed And Excel - With Fervour, Dayjur123
2. Amazig Kids (NZ)6vFalkirk - Cadence, Rhythm123
3. D. B. Pin (NZ)5vDarci Brahma - Pins 'N' Needles, Pins123
Dále: Peniaphobia (IRE), Thewizardofoz (AUS), Lucky Year (AUS), No Listetin'tome (AUS), Dashing Fellow (AUS), Lucky Bubbles (AUS), Bad Boy (AUS)
Výrok: 1 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - krátká hlava - 1 - krátká hlava - 1/2 - krk - 1 1/4
Čas: 1:09.33
Majitel: Maurice Koo Win Chong, Chovatel: Makybe Racing & Breeding
Trenér: J. Size, Jezdec: Nash Rawiller

Jockey Club Mile G2

19. listopad, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Seasons Bloom (AUS)5vCaptain Sonador - Pyramisa's Lass, Not a Single Doubt123
2. Helene Paragon (FR)5hPolan - High Zaff, High Chaparral128
3. Beauty Generation (NZ)5vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit123
Dále: Beauty Only (IRE), Sichuan Dar (AUS), Giant Treasure (USA), Horse of Fortune (SAF), Western Express (AUS), Winner's Way (AUS), Jolly Banner (AUS), Circuit Land (USA), Joyful Trinity (IRE)
Výrok: 1/2 - 1/2 - krk - 3/4 - krk - krátká hlava - krk - 1 3/4 - krk - krk - krátká hlava
Čas: 1:34.13
Majitel: Paul Lo Chung Wai & Kathy Lo Ho Hsiu Lan, Chovatel: B.M. Nolan
Trenér: C.S. Shum, Jezdec: Joao Moreira

Hong Kong Vase G1

10. prosinec, Sha Tin - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Highland Reel (IRE)5hGalileo - Hveger, Danehill126
2. Talismanic (GB)4hMedaglia d'Oro - Magic Mission, Machiavellian126
3. Tosen Basil5hHarbinger - Careless Whisper, Fuji Kiseki126
Dále: Chemical Charge (IRE), Gold Mount (GB), Max Dynamite (FR), Smart Call (SAF), Eagle Way (AUS), Kiseki, Danehill Kodiac (IRE), Tiberian (FR), Helene Charisma (FR)
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - krk - 3/4 - krk - 3 - 2 - 3/4 - 2 - 1 1/4 - 8 1/2
Čas: 2:26.23
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Hveger Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Hong Kong Spring G1

10. prosinec, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Mr. Stunning (AUS)5vExceed And Excel - With Fervour, Dayjur126
2. D. B. Pin (NZ)5vDarci Brahma - Pins 'N' Needles, Pins126
3. Blizzard (AUS)6vStarcraft - Stormy Choice, Redoute's Choice126
Dále: Lucky Bubbles (AUS), Amazing Kids (NZ), Let's Go Donki (JPN), Thewizardofoz (AUS), The Right Man (GB), Peniaphobia (IRE), Not Listenin'tome (AUS), Stormy Liberal (USA), Once In a Moon (JPN), Signs of Blessing (IRE)
Výrok: krk - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - krk - 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 2 1/2 - 2 3/4 - 2 1/4 - 10
Čas: 1:08.40
Majitel: Maurice Koo Win Chong, Chovatel: Makybe Racing & Breeding
Trenér: J. Size, Jezdec: Nash Rawiller

Hong Kong Mile G1

10. prosinec, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beauty Generation (NZ)5vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit126
2. Western Express (AUS)5vEncosta de Lago - Alsatia, Marauding126
3. Helene Paragon (FR)5hPolan - High Zaff, High Chaparral126
Dále: Seasons Bloom (AUS), Lancaster Bomber (USA), Horse of Fortune (SAF), Beauty Only (IRE), Sichuan Dar (AUS), Joyful Trinity (IRE), Lightning Spear (GB), Satono Aladdin (JPN), Contentment (AUS), Karar (GB), Roly Poly (USA)
Výrok: 1 - krk - 1 1/4 - 3/4 - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1 - 2 1/2 - 1 - 1
Čas: 1:33.72
Majitel: Patrick Kwok Ho Chuen, Chovatel: Nearco Stud Limited
Trenér: John Moore, Jezdec: K.C. Leung

Hong Kong Cup G1

10. prosinec, Sha Tin - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Time Warp (GB)4vArchipenko - Here to Eternity, Stormy Atlantic126
2. Werther (NZ)6vTavistock - Bagaloilles, Zabeel126
3. Neorealism (JPN)6hNeo Universe - Tokio Reality, Meadowlake126
Dále: Staphanos (JPN), Smart Layer (JPN), Poet's Word (IRE), Secret Weapon (GB), Robin of Navan (FR), Garlingari (FR), War Decree (USA), Deauville (IRE), Blond Me (IRE)
Výrok: 2 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1/2 - krk - 2 - krátká hlava - 1/2 - krk - 1 1/4 - 1
Čas: 2:01.63
Majitel: Martin Siu Kim Sun, Chovatel: Ms. K. Rausing
Trenér: A.S. Cruz, Jezdec: Zac Purton

Spojené arabské emiráty

Al Maktoum Challenge Round 1 G2

5. leden, Meydan - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Le Bernardin (USA)126
2. Long River (USA)126
3. Lindo Amor (ARG)126
Dále: Gold City (IRE), Cool Cowboy (USA), Emotionless (IRE), Munaaser (GB), Polar River (USA), Fitzgerald (USA), Frankyfourfingers (FR)
Výrok: 2 - krk - 1 - 1 - 2 1/2 - 2 1/4 - hlava - 6 3/4 - 7 1/4
Čas: 1:36.67
Majitel: Sheikh Ahmed bin Mohammed Al Maktoum, Chovatel: Mike G. Rutherford
Trenér: A.R. Al Rayhi, Jockecy: Tadhg O'Shea

Al Fahidi Fort G2

19. leden, Meydan - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Championship (IRE)6vExceed And Excel - Aljafliyah, Halling126
2. Flash Fire (IRE)5vShamardal - Flamelet, Theatrical126
3. Noah From Goa (SAF)4vTiger Ridge - Limerick, Fort Wood126
Dále: Anaerobio (ARG), Dark Emerald (IRE), Dragon Mall (USA), Graystorm (TUR), Nabbaash (GB)
Výrok: 3 1/2 - 3/4 - 2 1/2 - 4 - 1 3/4 - 18 - hlava
Čas: 1:22.82
Majitel: Sheikh Mansoor bin Mohammed al Maktoum, Chovatel: Ms. Natalie Cleary
Trenér: A. bin Harmash, Jezdec: Colm O'Donoghue

Al Rashidiya G2

26. leden, Meydan - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Promising Run (USA)4kHard Spun - Aviacion, Know Heights120
2. Light the Lights (SAF)5vWestern Winter - First Arrival, Northern Guest126
3. Earnshaw (USA)6hMedaglia d'Oro - Emily Bronte, Machiavellian126
Dále: Elite Excalibzr (AUS), Gabrial (IRE), Farrier (USA), Mr. Owen (USA)
Výrok: 1/2 - krk - 2 - 1 - 3/4 - 2
Čas: 1:49.43
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Jim Crowley

Cape Verdi G2

26. leden, Medyan - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Very Special (IRE)5kLope de Vega - Danielli, Danehill126
2. Opal Tiara (IRE)4kThousand Words - Zarafa, Fraam126
3. Muffri'ha (IRE)5kIffraaj - Grecian Dancer, Dansili126
Dále: Silver Step (FR), Tahanee (ARG), Via Firenze (IRE), Realtra (IRE), Queen's Parade (USA), Anahita (FR), Arabda (GB)
Výrok: 1/2 - krk - krk - 1 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 1 - 2 - 8 1/2
Čas: 1:37.21
Majitel: Godolphin, Chovatel: Ballylinch Stud
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Jim Crowley

Al Maktoum Challenge Round 2 G2

2. únor, Medyan - 1900 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Furia Cruzada (CHI)5kNewfoundland - Nuestra Machi, Hussonet121
2. Second Summer (USA)5vSummer Bird - Greenstreet, Street Cry126
3. Power Blade (KOR)4hMenifee - Cheonmachong, Lost Mountain125
Dále: Le Bernardin (USA), Gold City (IRE), Fitzgerald (USA), Lindo Amor (ARG), Long River (USA), Storm Belt (USA)
Výrok: nos - 5 - krk - 1/2 - 4 3/4 - 10 3/4 - 26 - 1
Čas: 1:58.85
Majitel: A. Ismoilov, Chovatel: Haras Dadinco
Trenér: S. Kobayashi, Jezdec: Antonio Fresu

UAE Guineas G3

11. únor, Meydan - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Thunder Snow (IRE)3hHelmet - Eastern Joy, Dubai Destination126
2. Bee Jersey (USA)3hJersey Town - Bees, Rahy126
3. Capezzano (USA)3hBernardini - Cableknit, Unbridled's Song126
Dále: Qatar Man (IRE), Han Sense (USA), Cosmo Charlie (USA), Victor Kalejs (USA), Best Solution (IRE), Silent Assassin (IRE)
Výrok: 5 3/4 - 3 3/4 - 1 1/2 - 1 - 4 1/4 - 2 3/4 - 19 - 5
Čas: 1:38.48
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Christophe Soumillon

Balanchine G2

16. únor, Meydan - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Opal Tiara (IRE)4kThousand Words - Zarafa, Fraam126
2. Via Firezne (IRE)4kDansili - Via Medici, Medicean126
3. Muffri'ha (IRE)5kIffraaj - Grecian Dancer, Dansili126
Dále: Silver Step (FR), Very Special (IRE), Realtra (IRE)
Výrok: krk - 1 1/4 - 1/2 - nos - 9 3/4
Čas: 1:49.72
Majitel: The Filly Folly & Sweet Partnership, Chovatel: MCB Ltd & Mrs. G. Hedley
Trenér: Mick Channon, Jezdec: Oisin Murphy

Zabeel Mile G2

16. únor, Meydan - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Championship (IRE)6vExceed And Excel - Aljafliyah, Halling129
2. Noah From Goa (SAF)4vTiger Ridge - Limerick, Fort Wood126
3. Cymric (USA)4vKitten's Joy - Fastbridled, Unbridled's Song126
Dále: Gifted Master (IRE), Light the Lights (SAF), Fanciful Angel (IRE), Flash Fire (IRE)
Výrok: 2 3/4 - hlava - 2 1/2 - 1 1/2 - 6 1/4 - 14 1/2
Čas: 1:35.19
Majitel: Sheikh Mansoor bin Mohammed al Maktoum, Chovatel: Ms. Natalie Cleary
Trenér: A. bin Harmash, Jezdec: Colm O'Donoghue

Dubai Millennium Stakes G3

16. únor, Meydan - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Zarak (FR)4hDubawi - Zarkava, Zamindar125
2. Earnshaw (USA)6hMedaglia d'Oro - Emily Bronte, Machiavellian126
3. Promising Run (USA)4kHard Spun - Aviacion, Know Heights123
Dále: Sanshawees (SAF), Master the World (IRE), Elite Excalibur (AUS), Manson (GB), Fauvism (USA), Khusoosy (USA), Elliptique (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 1 1/2 - 1 - 2 3/4 - krk - 1 1/2 - 1 - 1 1/4 - 2 1/2
Čas: 2:03.73
Majitel a chovatel: H.H. Aga Khan
Trenér: Alain de Royer-Dupre, Jezdec: Christophe Soumillon

UAE Oaks G3

23. únor, Meydan - 1900 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Nomorerichblondes (USA)3kHard Spun - Miss Luann, Unbridled's Song126
2. Midnight Chica (USA)3kMidnight Lute - Anita Chica, Kitten's Joy126
3. Complimenti (USA)3kCongrats - Goldilock's Cat, Seeking the Gold126
Dále: Melesina (IRE), Calare (IRE), Rajar (GB), Magical Forest (IRE), Don't Lie Kitten (USA)
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 3/4 - krk - 1 3/4 - 5 3/4 - 9 1/2
Čas: 2:01.85
Majitel: Buti Bintooq Almarri, Chovatel: Blue Devil Racing LLC
Trenér: A. Bin Harmash, Jezdec: Antonio Fresu

Nad Al Sheba Trophy G3

23. únor, Medyan - 2800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beautiful Romance (GB)5kNew Approach - Mazuna, Cape Cross121
2. Vazirabad (FR)5vManduro - Visorama, Linamix126
3. Sheikhzayedroad (GB)8vDubawi - Royal Secrets, Highest Honor126
Dále: Basateen (IRE), Los Barbados (IRE), Zamaam, Red Galileo, Carbon Dating (IRE), Rio Tigre (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 3 1/4 - 1 1/4 - 1 - 2 3/4 - 2 1/2 - 1 1/2 - 18 1/4
Čas: 2:58.44
Majitel: Godolphin, Chovatel: Rabbah Bloodstock Ltd
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Oisin Murphy

Dubai City of Gold G2

4. březen, Medyan - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Prize Money (GB)4vAuthorized - Dresden Doll, Elusive Quality123
2. Postponed (IRE)6hDubawi - Ever Rigg, Dubai Destination126
3. Emotionless (IRE)4hShamardal - Unbridled Elaine, Unbridled's Song123
Dále: Rembrandt Van Rijn (IRE), Dylan Mouth (IRE), Memorial Day (IRE), Famous Kid (USA), Cooptado (ARG), King Bolete (IRE), Good Trip (IRE)
Výrok: krk - 3/4 - 1 1/4 - 2 1/4 - 3 1/4 - 2 1/2 - 3 1/4 - 2 - 5 3/4
Čas: 2:29.33
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Adrie de Vries

Al Maktoum Challenge Round 3 G1

4. březen, Medyan - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Long River (USA)7hA.P. Indy - Round Pond, Awesome Again126
2. Special Fighter (IRE)6hTeofilo - Susu, Machiavellian126
3. Furia Cruzada (CHI)5kNewfoundland - Nuestra Machi, Hussonet121
Dále: Move Up (GB), Triple Nine (KOR), Lani (USA), Second Summer (USA), Mizbah
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - 3/4 - 6 1/4 - 6 1/2 - 1/2 - 14 1/2
Čas: 2:04.20
Majitel: Sheikh Hamdan bin Mohammed Al Maktoum, Chovatel: Darley
Trenér: S. bin Ghadayer, Jezdec: Mickael Barzalona

Jebel Hatta G1

4. březen, Meydan - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Decorated Knight (GB)5hGalileo - Pearling, Storm Cat126
2. Folkswood (GB)4vExceed And Excel - Magic Nymph, Galileo126
3. Muffri'ha (IRE)5kIffraaj - Grecian Dancer, Dansili121
Dále: Sanshaawes (SAF), Earnshaw (USA), Light the Lights (SAF), Promising Run (USA), Epsom Icon (GB), Elliptique (IRE), Elleval (IRE), Roi de Vitesse (IRE), Ertijaal (AUS)
Výrok: krk - krk - krk - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 2 3/4 - krk - 1 3/4 - 7 - PU
Čas: 1:49.95
Majitel a chovatel: Saleh Al Homaizi & Imad Al Sagar
Trenér: Roger Charlton, Jezdec: Andrea Atzeni

Godolphin Mile G2

25. březen, Meydan - 1600 metrů, písek, dráha rozblácená, tříletí a starší
1.Second Summer (USA)5vSummer Bird - Greenstreet, Street Cry126
2. Ross (IRE)5hAcclamation - Ronja, El Corredor126
3. Sharp Azteca (USA)4hFreud - So Sharp, Saint Liam126
Dále: Fitzgerald (USA), Kafuji Take (JPN), Farrier (USA), Etijaah (USA), Heavy Metal, Gifted Master (IRE), North America (GB), Triple Nine (KOR), Le Bernardin (USA), Stormardal
Výrok: krk - 3/4 - 4 1/4 - 1 1/2 - 2 1/4 - 6 - 8 1/4 - 1 - 2 - 29 - 4 1/2 - UR
Čas: 1:35.62
Majitel: Sheikh Rashid bin Humaid Al Nuaimi, Chovatel: Richard Shultz
Trenér: Doug Watson, Jezdec: Pat Dobbs

Dubai Gold Cup G2

25. březen, Meydan - 3200 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Vazirabad (FR)5vManduro - Visorama, Linamix127
2. Beautiful Romance (GB)5kNew Approach - Mazuna, Cape Cross122
3. Sheikhzayedroad (GB)8vDubawi - Royal Secrets, Highest Honor127
Dále: Big Orange (GB), Zamaam (GB), Wall of Fire (IRE), Rembrandt Van Rijn (IRE), Basateen (IRE), Quest For More (IRE), Famous Kid (USA), Heartbreak City (FR), Quechua (ARG), Trip to Paris (IRE), Kingfisher (IRE)
Výrok: krk - 1 1/4 - 1/2 - 4 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2 - 3 - 1/2 - 4 - 2 3/4 - 5 1/2 - 36 - 25
Čas: 3:22.52
Majitel: H.H. Aga Khan, Chovatel: Haras de Son Altesse L'Aga Khan Scea
Trenér: Alain de Royer-Dupre, Jezdec: Christophe Soumillon

UAE Derby G2

25. březen, Meydan - 1900 metrů, písek, dráha rozblácená, tříletí
1.Thunder Snow (IRE)3hHelmet - Eastern Joy, Dubai Destination121
2. Epicharis (JPN)3hGold Allure - Stapes Mitsuko, Carnegie121
3. Master Plan (USA)3hTwirling Candy - Sage Mist, Henny Hughes121
Dále: Lancaster Bomber (USA), Fly At Dawn (USA), Qatar Man (IRE), Fawree (USA), Spirit of Valor (USA), He Runs Away (ARG), Vettori Kin (BRZ), Top Score (GB), Adirato (JPN), Cosmo Charlie (USA), Nomorerichblondes (USA), Bee Jersey (USA), Midnight Chica (USA)
Výrok: krátká hlava - 1 1/4 - 3/4 - 2 - 2 3/4 - 5 - 1/2 - 4 1/4 - krk - krk - 2 - 16 - 23 - 1 1/4 - nos
Čas: 1:57.76
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Christophe Soumillon

Al Quoz Sprint G1

25. březen, Meydan - 1200 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.The Right Man (GB)5vLope de Vega - Three Owls, Warning126
2. Long On Value (USA)6hValue Plus - Long Message, Orientate126
3. Ertijaal (IRE)6vOasis Dream - Shabiba, Seeking the Gold126
Dále: Jungle Cat (IRE), Richard's Boy (USA), Amazing Kids (NZ), Washington DC (IRE), Final Venture (GB), Medicean Man (GB), Limato (IRE), Baccarat (IRE), Finsbury Square (IRE)
Výrok: nos - 1 1/4 - nos - 1 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1 - 2 1/4 - 2 1/4 - 11
Čas: 1:09.59
Majitel: Pegase Bloodstock, Chovatel: Mrs. James Wigan
Trenér: D. Guillemin, Jezdec: Francois-Xavier Bertras

Dubai Golden Shaheen G1

25. březen, Meydan - 1200 metrů, písek, dráha rozblácená, tříletí a starší
1.Mind Your Biscuits (USA)4hPosse - Jazzmane, Toccet132
2. Comicas (USA)4vDistorted Humor - Abby's Angel, Touch Gold132
3. Morawij (GB)7vExceed And Excel - Sister Moonshine, Piccolo132
Dále: St. Joe Bay (USA), Cool Cowboy (USA), Stallwalkin' Dude (USA), Not Listenin'tome (AUS), Reynaldothewizard (USA), Dundonnell (USA), My Catch (IRE), Dios Corrida (JPN), High On Life (GB), Wild Dude (USA), Muarrab (USA)
Výrok: 3 - krátká hlava - 1/2 - 1 3/4 - hlava - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - krátká hlava - 2 1/2 - 3/4 - 6 - 1/2
Čas: 1:10.91
Majitel: J. Stables, Head of Plains Partners LLC Et Al, Chovatel: Jumping Jack Racing LLC
Trenér: Chad Summers, Jezdec: Joel Rosario

Dubai Turf G1

25. březen, Meydan - 1800 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Vivlos (JPN)4kDeep Impact - Halwa Street, Machiavellian121
2. Heshem (IRE)4hFootstepsinthesand - Doohulla, Stravinsky126
3. Ribchester (IRE)4hIffraaj - Mujarah, Marju126
Dále: Zarak (FR), Mutakayyef (GB), Decorated Knight (GB), Deauville (IRE), Cougar Mountain (IRE), Debt Collector (NZ), Very Special (IRE), Mondialiste (IRE), Long Island Sound (USA), Opal Tiara (IRE)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 3 - 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 4 1/2 - 4 1/4 - 2 - 18
Čas: 1:50.20
Majitel: Kazuhiro Sasaki, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Yasuo Tomomichi, Jezdec: Joao Moreira

Dubai Sheema Classic G1

25. březen, Meydan - 2400 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Jack Hobbs (GB)5hHalling - Swain's Gold, Swain126
2. Seventh Heaven (IRE)4kGalileo - La Traviata, Johannesburg120
3. Postponed (IRE)6hDubawi - Ever Rigg, Dubai Destination126
Dále: Prize Money (GB), Earnshaw (USA), Sounds of Earth (JPN), Highland Reel (IRE)
Výrok: 2 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - 3 3/4 - 1 1/2
Čas: 2:32.39
Majitel: Godolphin & Partners, Chovatel: Minster Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: William Buick

Dubai World Cup G1

25. březen, Meydan - 1 1/4 - miles, písek, dráha rozblácená, tříletí a starší
1.Arrogate (USA)4hUnbridled's Song - Bubbler, Distorted Humor126
2. Gun Runner (USA)4hCandy Ride - Quiet Giant, Giant's Causeway126
3. Neolithic (USA)4hHarlan's Holiday - Swingit, Victory Gallop126
Dále: Mubtaahij (IRE), Awardee (USA), Hoppertunity (USA), Keen Ice (USA), Lani (USA), Apollo Kentucky (USA), Move Up (GB), Long River (USA), Special Fighter (IRE), Furia Cruzada (CHI), Gold Dream (JPN)
Výrok: 2 1/4 - 5 - 1 3/4 - 1 1/2 - krk - 1 - 4 - 5 - 2 3/4 - 8 - 15 - 1/2 - 13 1/2
Čas: 2:02.15
Majitel: Juddmonte Farms Inc, Chovatel: Clearsky Farms
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Jižní Afrika

Maine Chance Farms Paddock Stakes G1

7. leden, Kenilworth - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Bela-Bela4mDynasty - Mystic Spring, Royal Academy132
2. Safe Harbour3kElusive Fort - Saint Isidore, Rakeen120
3. Silver Mountain4mSilvano - Our Table Mountain, Fusaichi Pegasus132
Dále: Nightingale, Star Express, Final Judgement, Sail, Goodtime Gal, Icy Fire, Whose That Girl, Chevauchee (AUS), Tahini
Výrok: 1/2 - 1 - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - nos - 3 3/4
Čas: 1:51.51
Majitel: Varsfontein Stud Ltd, Chovatel: Cheveley Stud
Trenér: S.J. Snaith, Jezdec: Anton Marcus

Queen's Plate G1

7. leden, Kenilworth - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Legal Eagle5vGreys Inn - Young Sensation, National Emblem132
2. Captain America6vCaptain Al - Requista, Fort Wood132
3. Sail South6vSail From Seattle - Southern Pride, Northfields132
Dále: Marinaresco, Silicone Valley, Midnite Zone, The Conglomerate (AUS), French Navy, Fifty Cents, Bold Rex, Abashiri
Výrok: 2 1/4 - 3/4 - krk - 1 1/4 - krk - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 4 3/4
Čas: 1:37.73
Majitel: Mayfair Speculators Ltd, Chovatel: Avontuur Thoroughbred Farm
Trenér: S.G. Tarry, Jezdec: Anton Marcus

Betting World Cape Flying Championship G1

28. leden, Kenilworth - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Carry On Alice5kCaptain Al - Carry On Katie, Western Winter127
2. Trip To Heaven5vTrippi - Helleborus Blue, Cee's Tizzy132
3. Red Ray6hWestern Winter - Nacarat, Pas de Quoi132
Dále: Joe's Bond, Tevez, Talktothestars, Search Party, Percival, Gulf Storm, Tar Heel, Brutal Force, Captain Alfredo, Rivarine, Asstar, Daring Dave, Seventh Plain
Výrok: krk - hlava - 3/4 - 3/4 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - krk - 2 1/4 - 2 1/4
Čas: 0:58.22
Majitel: C.J.H. Van Niekerk, Dr. J.A. Warner & Klawarvlei Stud, Chovatel: Klawarvlei Stud
Trenér: S.G. Tarry, Jezdec: S'manga Khumalo

Majorca Stakes G1

28. leden, Kenilworth - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Nightingale4mSilvano - Quickwood, Fort Wood132
2. Star Express4mSilvano - Majestic Star, Doowaley132
3. Goodtime Gal4mRoyal Air Force - Tirza, Silvano132
Dále: Final Judgement, Silver Mountain, Sail, Captain's Flame, A Time to Dream, Lady of the House, Neala, Beach Goddess, Tahini, Moonlight 'N' Roses, Olma, Alexis, Real Princess
Výrok: 1/2 - hlava - 1 1/4 - krk - 1 1/4 - hlava - krátká hlava - 1/2 - hlava - 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 3/4 - 2 1/4 - krk
Čas: 1:39.01
Majitel: Mauritzfontein Ltd & Wilgerbosdrift Ltd, Chovatel: Wilgeborsdrift
Trenér: Candice Bass-Robinson, Jezdec: Anthony Delpech

Cape Derby G1

28. leden, Kenilworth - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Edict of Nantes3hCount Dubois - Pagan Dance, Jet Master132
2. Zodiac Ruler (AUS)3hZoffany - Sybarite, Last Tycoon132
3. Captain Gambler3kCaptain Al - Skip Poker, Skip Away127
Dále: Newlands (AUS), Horizon, Table Bay (AUS), Ollivander, Omaha Tribe, Elevated
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 4 3/4 - 1 1/2 - krk
Čas: 2:07.43
Majitel: Mayfair Speculators Ltd, Chovatel: Klawarvlei Stud
Trenér: B. Crawford, Jezdec: Frankie Dettori

The Sun Met G1

28. leden, Kenilworth - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Whisky Baron (AUS)4vManhattan Rain - Tazkara, Sinndar127
2. Legal Eagle5vGreys Inn - Young Sensation, National Emblem132
3. Captain America6vCaptain Al - Requista, Fort Wood128
Dále: Gold Standard, Marinaresco, French Navy, Bela-Bela, It's My Turn, Mac De Lago, Brazuca, Cape Speed, Baritone, The Conglomerate (AUS), Macduff (AUS), Mambo Mime
Výrok: 1 1/2 - krk - 1 - 1 1/4 - krk - krátká hlava - 1 1/4 - 3 3/4 - 1 3/4 - hlava - 3 1/2 - krk - hlava - 6 1/4
Čas: 2:02.71
Majitel: Messrs C. & Kieswetter, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: B. Crawford, Jezdec: G. Cheyne

Horse Chestnut Stakes G1

1. duben, Turffontein - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Legal Eagle5vGreys Inn - Young Sensation, National Emblem132
2. French Navy5vCount Dubois - Redoutable, Elliodor132
3. New Predator (AUS)4hNew Approach - hlava Over Heels, Fastnet Rock132
Dále: Rafeef (AUS), Fort Ember, Romany Prince, Kangaroo Jack, Mac De Lago (AUS), Fareeq (AUS)
Výrok: 2 1/2 - 1 3/4 - 3 - krátká hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 3 - daleko
Čas: 1:36.00
Majitel: Mayfair Speculators Ltd, Chovatel: Avontuur Thoroughbred Farm
Trenér: S.G. Tarry, Jezdec: Anton Marcus

S.A. Fillies Classic G1

1. duben, Turffontein - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Orchid Island3kSilvano - Illha Grande, Tiger Ridge132
2. Safe Harbour3kElusive Fort - Saint Isidore, Rakeen132
3. Bi Pot3kJudpot - Alexander Bi, Darshaan132
Dále: Belle Rose, Oriental Oak, Al Hawraa (AUS), Being Fabulous (AUS), Captain Gambler, Philae, Babvling Brooke, Maleficent, Smiling Blue Eyes, My Friend Lee
Výrok: krk - hlava - krk - krátká hlava - 3/4 - 1 3/4 - 1 - 1 3/4 - 6 1/4 - 1/2 - 1/2 - 3 1/2
Čas: 1:41.05
Majitel: Wilgerbosdrift Ltd, Chovatel: Wilgerbosdrift & Mauritzfontein
Trenér: Mike de Kock, Jezdec: Anthony Delpech

S.A. Classic G1

1. duben, Turffontein - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Heavenly Blue (AUS)3hSnitzel - Simply Carina, El Prado132
2. Al Sahem3hSilvano - Alderry, Al Mufti132
3. Furiosa (AUS)3hFastnet Rock - Suitely, Woodman132
Dále: Unagi, Janoobi, Kampala Campari, Alaadel (AUS), Crowd Pleaser, Tilbury Fort
Výrok: 3 - 1/2 - 2 1/4 - 12 1/4 - 13 3/4 - 1 1/4 - 1 - daleko
Čas: 1:49.96
Majitel: W.V. & Mrs. Rippon, A. & Mrs. R. Chadha Et Al, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: Mike de Kock, Jezdec: Callan Murray

Princess Charlene Empress Club Stakes G1

22. duben, Turffontein - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté a starší klisny
1.Nother Russia4mTiger Ridge - Mother Russia, Windrush132
2. Bella Sonata4mSilvano - Bella Cantata, Singspiel132
3. Tahini4mSilvano - Taomina, Langfuhr132
Dále: Safe Harbour, Trophy Wife, Polyphonic, Heaps of Fun, Al Hawraa (AUS), Anna Pavlova, Fort Ember, Intergalactic, Juxtapose, Kilauea, Negroamaro, The Centenary (NZ), Star Express
Výrok: 1 1/2 - 1 1/2 - nos - krk - hlava - 3/4 - nos - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 10 - 2 1/2 - krk
Čas: 1:36.86
Majitel: Mauritzfontein Ltd. Chovatel: Wilgeborsdrift
Trenér: Mike de Kock, Jezdec: Craig Zackley

S.A. Nursery G1

6. květen, Turffontein - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Mustaaqeem (AUS)2hRedoute's Choice - National Colour, National Assembly132
2. Naafer (AUS)2hLonhro - Very Discreet, Exceed And Excel132
3. Wonderwall2hQuerari - Westwardly, Silvano132
Dále: Whorly Whorly, Boatswain (AUS), Barrack Street, Laurent Du Var, Coastal Torrent, Alex the Great
Výrok: 4 - 2 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - krk - 3 3/4 - 1 1/4 - nos
Čas: 1:05.80
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd & Klawarvlei Stud
Trenér: Mike de Kock, Jezdec: Callan Murray

S.A. Derby G1

6. květen, Turffontein - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Al Sahem3hSilvano - Alderry, Al Mufti132
2. Pagoda3hMogok - Pascha, Wolfhound132
3. Heavenly Blue (AUS)3hSnitzel - Simply Carina, El Prado132
Dále: Okavango Delta, Captain At Sea, Lee's Pick, Furiosa (AUS), King of Blues
Výrok: 1 3/4 - 1 - 5 1/4 - 3 - 1/2 - 8 1/2 - 14
Čas: 2:34.51
Majitel: Al Adiyaat South Africa Pty Ltd, Chovatel: Al Adiyaat
Trenér: S.G. Tarry, Jezdec: Anthony Delpech

Computaform Sprint G1

6. květen, Turffontein - 1000 metrů turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Rafeef (AUS)4hRedoute's Choice - National Colour, National Assembly132
2. Talktothestars5vOverlord - Tellittothestars, Spaceship132
3. Carry On Alice5kCaptain Al - Carry On Katie, Western Winter127
Dále: Brutal Force, Wrecking Ball, Isca, Trip To Heaven, Rivarine, Doing It For Dan, Jo's Bond, Splendid Garden, Pillar of Hercules, Dollar Dazzler, Elusivenchantment, Pivotal Pursuit, Moofeed (AUS)
Výrok: 1 1/4 - krk - krátká hlava - 3/4 - 1/2 - 1/2 - krk - nos - krátká hlava - 1 - nos - 1 - krk - 1/2 - 3 1/2
Čas: 0:55.95
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: Mike de Kock, Jezdec: Callan Murray

Champions Challenge G1

6. květen, Turffontein - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Deo Juvente5vTrippi - Circle of Life, Complete Warrior130
2. Legal Eagle5vGreys Inn - Young Sensation, National Emblem132
3. Nother Russa4kTiger Ridge - Mother Russia, Windrush122
Dále: French Navy, Master Sabina, Brazuca (AUS), Juxtapose, Stonehenge, Celtic Captain
Výrok: krátká hlava - nos - 3 - 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 1 - krk
Čas: 2:04.66
Majitel: Mayfair Speculators Ltd, Chovatel: Northfields Stud Pty Ltd
Trenér: Geoff Woodruff, Jezdec: Callan Murray

Summer Cup G1

26. listopad, Turffontein - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Liege5vDynasty - Lyrical Linda, Jallad117
2. Fort Ember5kElusive Fort - Glowing Ember, Kahal123
3. Coral Fever5vJudpot - Coral Tree, Rich Man's Gold115
Dále: Pagoda, Girl on the Run, Orchid Island, French Navy, Abashiri, Mac de Lago (AUS), Brazuca (AUS), Wind Chill, Social Order, Tilbury Fort, Master Switch, Crowd Pleaser, Let It Rain, New Predator (AUS), Hermoso Mundo, Master Sabina
Výrok: 2 1/4 - krátká hlava - nos - 1/2 - krk - 1/2 - 1/2 - krk - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 2 1/4 - 10 - 3/4 - 2 1/2 - 3 - 10 1/2 - daleko
Čas: 2:04.40
Majitel: Messrs C. J. H. Van Niekerk & M.J. Looste, Chovatel: Maine Chance Farms Pty Ltd
Trenér: S.G. Tarry, Jezdec: R. Danielson

Fillies Guineas G1

2. prosinec, Kenilworth - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Snowdance3kCaptain Al - Spring Lilac, Joshua Dancer132
2. Oh Susanna (AUS)3kStreet Cry - Sharp Susan, Touch Gold132
3. Fresnaye3kWestern Winter - Gulf Breeze, Dubai Destination132
Dále: Lady In Black, Magical Wonderland, Rose In Bloom, Elusive Heart, Princess Peach, Rings And Things, Too Phat to Fly, Via Seattle, Silver Thursday, Midnight Moonlight, Love Supreme, Lanark, Rockin Russian
Výrok: 3 1/4 - nos - 1 1/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 2 1/2
Čas: 1:38.40
Majitel: Drakenstein Stud & W.J.C. Mitchell, Chovatel: Cheveley Stud
Trenér: S.J. Snaith, Jezdec: Bernard Fayd'Herbe

Cape Guineas G1

16. prosinec, Kenilworth - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Tap O' Noth3hCaptain Al - Wintersweet, Western Winter132
2. White River3hTrippi - Irish Torrent, Giant's Causeway132
3. Like a Panther3hCaptain Al - Della Scala, Galileo132
Dále: Cot Campbell, Wonderwall, Pack Leader, Rocket Countdown, Captain And Master, Do It Again, Undercover Agent, Sir David Baird, Bold Respect, Purple Diamond, Sir Frenchie
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava - 1/2 - hlava - 1 1/2 - krk - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 2 1/4 - 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:38.93
Majitel: A.N. & The Hon. Mrs. G.R. Foster, Chovatel: A.N. Foster
Trenér: V.H. Marshall, Jezdec: M. Byleveld

Argentina

Gran Premio Miguel Alfredo Martinez de Hoz G1

4. únor, San Isidro - 2000 metrů, turf, soft tříletí a starší
1.Puerto Escondido3hHurricane Cat - Surf Point, Louis Quatorze122
2. Crazy Icon3hSixties Icon - Crazy Arrow, Orpen122
3. Ordak Dan8vHidden Truth - Duna Ter, Sir Chester134
Dále: Giant Steps, Cat's Away, Emergint Talent
Výrok: krátký krk - 5 - 5 - 2 - 7
Čas: 2:01.16
Majitel: Facundito, Chovatel: El Mallin
Trenér: Pablo Sahagian, Jezdec: Osvaldo Alderete

Gran Premio Gilberto Lerena G1

1. duben, Palermo - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Kiriaki4kCatcher in the Rye - Kiria, Interprete132
2. La Extrana Dama3kCatcher In the Rye - Toda Una Dama, Cipayo123
3. Caitlin3kPure Prize - Charlie's Sword, Indian Charlie123
Dále: Star of the City, Mantera Rye, American Song, Magica Stripes, Top Cats, Babby Crush, Safe Sabrina
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - hlava - současně - krátká hlava - 4 - 1 - 2 1/2 - 9
Čas: 2:14.03
Majitel: Stud Santa Ines, Breeeder: Haras Clausan
Trenér: Juan Udaondo, Jezdec: Gustavo Calvente

Gran Premio de Honor - Copa Julio y Carlos Menditeguy G1

1. duben, Palermo - 2000 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.Wild Stream3hBoboman - Mill Stream, Fitzcarraldo125
2. Fiskardo3hNot For Sale - Ride On Baby, Forest Wildcat125
3. El Margot5hEl Garufa - Reina Margot, Louis Quatorze134
Dále: Finneon, Emerging Talent, Laureliano, Giant Steps, Romano Escabiado, Quemacoco
Výrok: 2 1/2 - 4 - 1/2 - 5 - 7 - 7 - 1 1/2 - 1 1/2
Čas: 2:00.85
Majitel: El Granate, Chovatel: I.R. Ayerza & M. Ayerza
Trenér: Alberto Aguirre, Jezdec: Mario Fernandez

Gran Premio Jorge de Atucha G1

1. květen, Palermo - 1500 metrů, písek, standard, dvouleté klisny
1.Giuliet Seattle2kSeattle Fitz - Guilie-Halo, Southern Halo121
2. Positive Mind2kEqual Stripes - Paula Sexy, Ride the Rails122
3. Star Austral2kCosmic - Special Agus, Stephen Got Even121
Dále: Terms Holiday, Hasta Vencer
Výrok: 1 1/2 - krátký krk - 7 - 5
Čas: 1:28.64
Majitel: Dona Serafina, Chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Carlos Bani, Jezdec: Gustavo Villalba

Gran Premio Montevideo G1

1. květen, Palermo - 1500 metrů, písek, standard, dvouletí hřebcis
1.Daniel Boone2hRoman Ruler - Daniela Bella, Indygo Shiner121
2. Quiet Brazilian2hCatcher In the Rye - Que Felicidad, Bernstein121
3. Licinius2hMount Nelson - Little Goose Girl, Dixieland Band121
Dále: Malenchini, A Tu Alcane
Výrok: 2 1/2 - 3/4 - 3/4 - 9
Čas: 1:28.83
Majitel: Santa Elena, Chovatel: Haras Vacacion
Trenér: Alfredo Gaitan Dassie, Jezdec: Juan C. Villagra

Gran Premio Criadores G1

1. květen, Palermo - 2000 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.Kiriaki4kCatcher in the Rye - Kiria, Interprete133
2. Hispanidad3kPure Prize - Historia, French Deputy126
3. Magica Stripes4kEqual Stripes - Magica Star, Stargaze133
Dále: Kononkop, Silver Look, Mantera Rye, Adora Nistel, Sign In Holiday
Výrok: hlava - 1 1/2 - 4 - 1/2 - krk - 2 - 5
Čas: 2:00.45
Majitel: Stud Santa Ines, Breeeder: Haras Clausan
Trenér: Juan Udaondo, Jezdec: Gustavo Calvente

Gran Premio de las Americas G1

1. květen, Palermo - 1600 metrů, standard, písek, tříletí a starší
1.Leo Ruler4hRoman Ruler - Vendimia Pin, Lt. Pinkerton132
2. Try Twice6hHat Trick - Thasian, Luhuk133
3. Key Dance4kFreud - Key of Luck, Orpen128
Dále: Cumbuco, Casual Dream, El Benicio, Garabito, Gran Dt
Výrok: 3 - krátký krk - hlava - 5 - krátký krk - 2 - 18
Čas: 1:33.28
Majitel: Los Ponchos, Chovatel: Haras Vacacion
Trenér: Guillermo Frenkel Santillan, Jezdec: Pablo Falero

Gran Premio Republica Argentina G1

1. květen, Palermo - 2000 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.El Margot5hEl Garufa - Reina Margot, Louis Quatorze134
2. Finneon4hRoderic O'Connor - Jolie Rose, Easing Along127
3. Harlan's Blue6hHarlan's Holiday - Hint Of Blue, El Prado136
Dále: Fiskardo, In the Dark, Fatherstone, Che Micky, Snow Lion, None Like Him, Igual A Mi, Gallileo's Town, Grand Soho, Emerging Talent
Výrok: 3 - 2 1/2 - hlava - 1 - 5 - 1/2 - 1 - nos - 9 - 1/2 - 3 - hlava
Čas: 1:59.08
Majitel: Don Luis, Chovatel: Luis Maria Aramburo
Trenér: Enrique Ferro, Jezdec: Altair Domingos

Gran Premio Ciudad de Buenos Aires G1

1. květen, Palermo - 1000 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.Glory Seattle3hSeattle Fitz - The Best Glory, Honour And Glory127
2. La Birkin4kIndygo Shiner - La Margot, Southern Halo126
3. Humor Acido5hEmperor Richard - Hail to Humor, Distorted Humor130
Dále: Nashville Texan, Flower Spring, Che Patron Key, Ultra Urbano, Dona Fanta, Our Surge, Torgau, Le Perserverant, Miss Chapita, Fauchon, Es De After, Bethysmal
Výrok: krátký krk - 2 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - 1/2 - krátký krk - 1/2 - krk - krátký krk - 5 - 3 - 3/4
Čas: 0:54.03
Majitel: Yaveran, Chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Marcelo Perez, Jezdec: Jorge Peralta

Gran Premio de Potrancas G1

25. květen, San Isidro - 1600 metrů, turf, dráha těžká, dvouleté klisny
1.Samba Inc2kInclude - Stormy Sacra, Bernstein121
2. Rockanrolera Inc2kInclude - Stormy Rousing, Bernstein121
3. Sa Talaia2kEqual Stripes - Sambullida, Sunray Spirit121
Dále: Star Austral, La Alambrada, Accionadora, Gambler Girl
Výrok: 7 - 2 1/2 - 3 - 2 - 3 1/2 - 12
Čas: 1:42.84
Majitel: M. de G, Chovatel: La Biznaga
Trenér: Jose A. Lofiego, Jezdec: Mario Fernandez

Gran Premio Gran Criterium G1

25. květen, San Isidro - 1600 metrů, turf, dráha těžká, dvouletí hřebci a valaši
1.Grito de Amor2hEmperor Jones - Gritela, Contested Bid121
2. Puerto Real2hPure Prize - Posera, Orpen121
3. Licinius2hMount Nelson - Little Goose Girl, Dixieland Band121
Dále: Logrado, Frost Fire, El Impoluto, Ilusion Star, Indio Araucano, Single Prince, El Jarana, Quiet Brazilian
Výrok: 1/2 - 2 - 3/4 - 5 - 1 1/2 - krk - 3/4 - 4 - 13
Čas: 1:42.54
Majitel: Patero, Chovatel: Haras El Chichino
Trenér: Juan A. Benitez, Jezdec: Geronimo J. Garcia

Gran Premio 25 de Mayo G1

25. květen, San Isidro - 2400 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Ordak Dan9vHidden Truth - Duna Ter, Sir Chester134
2. Don Archi4hArchipenko - Dona Ideal, Sunray Spirit126
3. Sixties Song4hSixties Icon - Blissful Song, Unbridled's Song126
Dále: Thabor, Dulce Sam, Stivers, Must Go On, Areco Run, El Margot, Full Throttle, Harlan's Blue, Frances Net
Výrok: 3 - krk - 4 - 2 - 2 - 1 - nos - 2 - krátký krk - distanced - distanced
Čas: 2:38.64
Majitel: Misterio, Chovatel: Haras Caryjuan
Trenér: Juan C. Etchechoury, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Clasico Premio Estrellas Juvenile Fillies G1

24. červen, San Isidro - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Positive Mind2kEqual Stripes - Paula Sexy, Ride the Rails121
2. Guiliet Seattle2kSeattle Fitz - Guilie-Halo, Southern Halo121
3. Jinzhou2kInclude - Jiu Jitsu, Green Means Go121
Dále: Gabrielle, Rockanrolera Inc, Who Is Who, Azzarella, Paddock Seattle, Stina
Výrok: 1 1/2 - 3 1/2 - krk - krátká hlava - 1/2 - 1 - 7 - 1/2
Čas: 1:37.73
Majitel: Juan Antonio, Chovatel: Abolengo
Trenér: Maria Fernanda Alvarez, Jezdec: Gustavo E. Calvente

Clasico Premio Estrellas Juvenile G1

24. červen, San Isidro - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a valaši
1.Puerto Real2hPure Prize - Posera, Orpen121
2. Dallas Maverick2hHurricane Cat - Jordan Shelby, Gilded Time121
3. El Impoluto2hExchange Rate - La Impaciente, Bernstein121
Dále: Sobre Action, Marc in the Rye, Shamgar, King Ruler, Cocktail Designer, Citta di Bari, Tarisco, New London, Pure Quality, Gobierno Digno, Yes Or Not
Výrok: 3 - krátká hlava - 1/2 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 - krk - 1/2 - krátká hlava - 5 - 4
Čas: 1:38.03
Majitel: Triunvirato, Chovatel: Haras Carampangue
Trenér: Robert M. Bullrich, Jezdec: Fabricio R. Barroso

Clasico Premio Estrellas Sprint G1

24. červen, San Isidro - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Humor Acido6hEmperor Richard - Hail to Humor, Distorted Humor130
2. Nashville Texan5hForestry - Nashville Moon, Orpen130
3. First Shot4hEl Corredor - First Hope, Salt Lake128
Dále: Equal Legitimo, Prime One Twelve, Sacriste, City Tramp
Výrok: 4 - 5 - 1 1/2 - 2 - 1 - 14
Čas: 0:56.76
Majitel: La Tutina, Chovatel: Haras la Pasion
Trenér: Luis A. Gaitan, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Clasico Premio Estrellas Mile G1

24. červen, San Isidro - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Victor Security5hStormy Atlantic - Victoria Reel, Danehill Dancer132
2. Key Dance5kFreud - Key of Luck, Orpen128
3. Phelps5hExchange Rate - Pelicula, Potrillon132
Dále: Rampini, Che Micky, Starry Boy, Comparsero, Leo Ruler, Garabito, Ten Rye
Výrok: 2 1/2 - nos - 2 1/2 - krk - 2 1/2 - 1 1/2 - 3 - 8 - 9
Čas: 1:36.37
Majitel: Tramo 20, Chovatel: Haras La Pasion
Trenér: Pablo E. Sahagian, Jezdec: Pablo D. Carrizo

Clasico Premio Estrellas Distaff G1

24. červen, San Isidro - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Schoolmistress4kEqual Stripes - Stellify, Southern Halo128
2. La Extrana Dama4kCatcher In the Rye - Toda Una Dama, Cipayo128
3. Hispanidad4kPure Prize - Historia, French Deputy128
Dále: Caitlin, Capitolia, Sihua, Adora Nistel, Russki, Money Blue
Výrok: 3 1/2 - 2 1/2 - krk - krátká hlava - krk - 13 - 3 - 11
Čas: 2:04.52
Majitel: Vacacion, Chovatel: Haras Vacacion
Trenér: Juan C. Etchechoury, Jezdec: Jose Aparecido da Silva

Clasico Premio Estrellas Classic G1

24. červen, San Isidro - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Crazy Icon4hSixties Icon - Crazy Arrow, Orpen128
2. Don Archi4hArchipenko - Dona Ideal, Sunray Spirit128
3. Forty One4hArchipenko - Forty Marinesca, Roar128
Dále: Cry Me a River, Santisimo, Areco Run, Sudashi, Seattle Mat
Výrok: 4 - krátká hlava - 6 - 1/2 - 1 1/2 - 12 - 17
Čas: 2:02.87
Majitel: Las Canarias, Chovatel: La Manija
Trenér: Roberto Pellegatta, Jezdec: Juan C. Noriega

Gran Premio Dos Mil Guineas G1

29. červenec, San Isidro - 1600 metrů, turf, dráha těžká, tříletí hřebci a valaši
1.Grito de Amor3hEmperor Jones - Gritela, Contested Bid123
2. Cocktail Designer3hIndygo Shiner - Candy's Breeze, Candy Stripes123
3. Dallas Maverick3hHurricane Cat - Jordan Shelby, Gilded Time123
Dále: Anees, Frost Fire, Puerto Real, Sobre Action, Citta di Bari, Harlan Guest
Výrok: 13 - hlava - 1 - krk - 6 - 3/4 - 3/4 - 1/2
Čas: 1:40.01
Majitel: Patero, Chovatel: Haras El Chichino
Trenér: Juan A. Benitez, Jezdec: Geronimo J. Garcia

Gran Premio Mil Guineas G1

29. červenec, San Isidro - 1600 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.Giuliet Seattle3kSeattle Fitz - Giulie-Halo, Southern Halo123
2. Global Beauty3kGlobal Hunter - Kiwi Girl, Stravinsky123
3. Gabrielle (BRZ)3kDubai Dust - Trade Balance, Giant's Causeway123
Dále: Star Austral, Rockanrolera Inc, Harbour Girl, Jinzhou, Dona Inc, Seaska, Quiet Star, For My Lady, Marquesa Nistel, Greenwich
Výrok: 9 - 2 - 3 - 1/2 - 4 - 1 1/2 - 1/2 - 4 - 8 - 4 - 2 1/2 - 14
Čas: 1:40.70
Majitel: Dona Serafina, Chovatel: Firmamento
Trenér: Carlos Bani, Jezdec: Gustavo Villalba

Gran Premio General San Martin G1

2. září, Palermo - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Forty One4hArchipenko - Forty Marinesca, Roar129
2. Hat Valiente4hHat Trick - Valery Lady, Roy129
3. Fiskardo4hNot For Sale - Ride On Baby, Forest Wildcat129
Dále: Puerto Escondido, El Gran Gitano, Ordak Dan, Willander, Conwy, Cosmico Romano, Blue Dacnis, Endeavour
Výrok: 7 - 1 - 3/4 - 7 - hlava - 2 - 3/4 - daleko - daleko - daleko
Čas: 2:29.75
Majitel: Quereuquen, Chovatel: Las Raices
Trenér: Jose L. Palacios, Jezdec: Pablo Falero

Gran Premio Polla de Potrancas G1

2. září, Palermo - 1600 metrů, písek, standard, tříleté klisny
1.Atomica Oro3kOrpen - Stormy Atorranta, Bernstein123
2. Positive Mind3kEqual Stripes - Paula Sexy, Ride the Rails125
3. Dia Primaveral3kRoman Ruler - Dolore, Jump Start123
Dále: Who Is Who, Real Nistel, Terms Holiday, Gabrielle (BRZ), Harbour Girl
Výrok: 2 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 3 - nos - 4 - 8
Čas: 1:33.58
Majitel a chovatel: La Biznaga
Trenér: Robert M. Bullrich, Jezdec: Fabricio R. Barroso

Gran Premio Polla de Potrillos G1

2. září, Palermo - 1600 metrů, písek, standard, tříletí
1.The Great Day3hHarlan's Holiday - The Great Glory, Honour And Glory123
2. Puerto Real3hPure Prize - Posera, Orpen123
3. Looking Nice3hCurlinello - La Pagoad, Southern Halo123
Dále: Cocktail Designer, Amiguito Ciro, Tarsico, Crackspeed, Transonico, Pure Quality, Grito de Amor, Sobre Action, Daniel Boone, Dallas Maverick, Pure Alfil
Výrok: 3/4 - 2 - krátký krk - 1/2 - 2 1/2 - 3 - hlava - krátký krk - 3 - 3/4 - 6 - 6 - daleko
Čas: 1:33.64
Majitel a chovatel: Firmamento
Trenér: Juan C. Etchechoury, Jezdec: Luciano Cabrera

Seleccion de Potrancas G1

24. září, La Plata - 2000 metrů, písek, standard, tříleté klisny
1.Halo Holiday3kHarlan's Holiday - Cuidadosa Halo, Southern Halo123
2. Roman Shiner3kRoman Ruler - Southern Shiner, Indygo Shiner123
3. Paddock Seattle3kSeattle Fitz - Capadocia Gulch, Thunder Gulch123
Dále: Hasta Vencer, Delicia Uruguaya, Tomorrow Future, Fantasy Pride, Who Is Who, Marquesa Nistel
Výrok: 10 - 4 - 2 1/2 - 1 1/2 - 2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 17
Čas: 2:02.58
Majitel a chovatel: Firmamento
Trenér: Juan C. Etchechoury, Jezdec: Francisco L. Fernandes

Gran Premio Suipacha G1

14. říjen, San Isidro - 1000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Don Chullo6hFootstepsinthesand - Casual Chic, Interprete130
2. Nashville Texan5hForestry - Nashville Moon, Orpen130
3. Sunny Point3hOrpen - Supreme Charm, Southern Halo119
Dále: Ultra Urbano, What a Mess, Linda Orpen, Humor Acido, Glory Seattle, Lindo Orpen, Prime Prize, Cape Asiatic
Výrok: 1 1/2 - 1 - 1 - nos - 1/2 - 2 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - současně - 9
Čas: 0:56.52
Majitel: Juan Antonio, Chovatel: San Benito
Trenér: Hector Calvente, Jezdec: Gustavo Calvente

Gran Premio San Isidro G1

14. říjen, San Isidro - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Victor Security5hStormy Atlantic - Victoria Reel, Danehill Dancer132
2. Nicholas4hEqual Stripes - Nandaly, Catcher In the Rye130
3. Sweet Days5hHarlan's Holiday - Reward Sweet, Grand Reward132
Dále: El Benicio, Cry Me a River, Mateco, Stormy Hat, Rampini, Willy Dubai
Výrok: 1/2 - 2 - 3/4 - 2 - hlava - 6 - 3 - 11
Čas: 1:33.30
Majitel: Tramo 20, Chovatel: Haras La Pasion
Trenér: Pablo Sahagian, Jezdec: Pablo Carrizo

Gran Premio Jockey Club G1

14. říjen, San Isidro - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Village King3hCampanologist - Villard, Pleasant Tap123
2. The Great Day3hHarlan's Holiday - The Great Glory, Honour And Glory123
3. San Onofre3hEasing Along - Samedi, Any Given Saturday123
Dále: Amiguito Ciro, Mugler (CHI), Logrado, Licinius, El Jarana, Puerto Real, El Impoluto, Marc In the Rye, Grito de Amor, Looking Nice
Výrok: krátká hlava - 3 - krk - 3 - 2 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 11 - 1 - 1 1/2 - 3
Čas: 1:58.91
Majitel: Keyser Soze, Chovatel: Santa Maria de Araras
Trenér: Carlos Etchechoury, Jezdec: Gonzalo Bellocq

Gran Premio Seleccion G1

16. říjen, Palermo - 2000 metrů, písek, standard, tříleté klisny
1.Care Lady3kEqual Stripes - Care For, Pure Prize126
2. Star Austral3kCosmic - Special Agus, Stephen Got Even123
3. Bell Dome3kCurlinello - Blue Gal, Lode125
Dále: Paddock Seattle, Luna Inc, Bencina Stripes, Dia Primaveral, Delicia Uruguaya, Bamb Harlan, Yvette Seattle, Mom Carla
Výrok: 2 1/2 - 1 - 4 - 1 - 1 1/2 - 8 - nos - 3 - 11 - US
Čas: 2:01.25
Majitel: Los Cardones, Chovatel: Abolengo
Trenér: Antonio Marsiglia, Jezdec: Eduardo Ruarte

Gran Premio Provincia de Buenos Aires G1

24. říjen, La Plata - 2200 metrů, písek, standard, tříletí
1.Roman Rosso3hRoman Ruler - Rose City, City West123
2. El Pendex3hJump Start - La Compadrada, Potrillon123
3. Tamburo di Oro3hHenrythenavigator - Tabita, Proud Citizen123
Dále: Lascaro, Asiatic Quality, Bobby Marley
Výrok: 5 - 2 - 7 - 1 - 5
Čas: 2:16.13
Majitel: La Primavera, Chovatel: Melincue
Trenér: Jorge A. Mayansky Neer, Jezdec: Wilson Moreyra

Gran Premio Copa de Oro - Alfredo Lalor G1

28. říjen, San Isidro - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Puerto Escondido4hHurricane Cat - Surf Point, Louis Quatorze130
2. Don Inc5hInclude - Stormy Dove, Bernstein134
3. Hat Valiente4hHat Trick - Valery Lady, Roy130
Dále: Rosado Van, Champion Star (BRZ), Conwy, Frio Island, Zia Carmela
Výrok: 6 - 3/4 - krk - 7 - 1/2 - krátká hlava - daleko
Čas: 2:25.88
Majitel: Facundito, Chovatel: El Mallin
Trenér: Pablo Sahagian, Jezdec: Pablo Falero

Gran Premio Enrique Acebal G1

4. listopad, San Isidro - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Halo Holiday3kHarlan's Holiday - Cuidadosa Halo, Southern Halo123
2. Global Beauty3kGlobal Hunter - Kiwi Girl, Stravinsky123
3. Care Lady3kEqual Stripes - Care For, Pure Prize123
Dále: Rockanrolera Inc, Pure Sexista, Dia Primaveral, Bell Dome, Luna Inc, Kandara, Las Moras, Jinzhou, Tomorrow Future, Irisa, Paddock Seattle, Apaciqua
Výrok: krátký krk - 1 - 3 - 3/4 - hlava - 1 - krk - krk - 2 1/2 - 1 - 3/4 - 8 - 21
Čas: 1:59.66
Majitel a chovatel: Firmamento
Trenér: Juan Etchetchoury, Jezdec: Francisco Fernandes

Gran Premio Maipu G1

11. listopad, Palermo - 1000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Legion de Honor3hGrand Reward - My Honesty, Indygo Shiner120
2. Glory Seattle4hSeattle Fitz - The Best Glory, Honour And Glory130
3. Don Chullo6hFootstepsinthesand - Casual Chic, Interprete130
Dále: Nashville Texan, Le Perseverant, Honour Pact, Romantiko, El Sabueso, Barrabas Key, Megatlon, Austral Key, Fantastric Dream, Don Alba
Výrok: 4 - hlava - krátký krk - 4 - krk - 1 1/2 - 3/4 - 2 - hlava - 1/2 - 2 1/2 - 3
Čas: 0:54.62
Majitel: Indio Rubio, Jezdec: Haras la Quebrada
Trenér: Enrique Ferro, Jezdec: Eduardo Pavon

Gran Premio Nacional G1

11. listopad, Palermo - 2500 metrů, písek, standard, tříletí
1.Roman Rosso3hRoman Ruler - Rose City, City West126
2. Smart Holiday3hHarlan's Holiday - Distinguida Gulch, Thunder Gulch127
3. Areco For Sale3hNot For Sale - Hopi, Hussonet127
Dále: Balompie, Daniel Boone, Amiguito Ciro, Tamburo di Oro, Puerto Real, Pulpinello, San Onofre
Výrok: 6 - 1/2 - 6 - 3 - 3 - 3 - krk - 12 - daleko
Čas: 2:34.29
Majitel: La Primavera, Chovatel: Melincue
Trenér: Jorge Mayansky Neer, Jezdec: Wilson Moreyra

Gran Premio Palermo G1

11. listopad, Palermo - 1600 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.Quirico5hJump Start - Queen Halo, Southern Halo132
2. Cry Me a River4hNot For Sale - Tapzig, Pleasant Tap130
3. Lencelot4hSidney's Candy - Lincay, Interprete130
Dále: Makal - Crackspeed, Met Day, Cumbuco, Soy Irresistible, Hat Mario, El Graduado
Výrok: 3/4 - hlava - 1/2 - 3 - 9 - 4 - 3 - hlava - 4 - daleko
Čas: 1:34.91
Majitel: Ligarotti, Chovatel: Clausan
Trenér: Nicolas Ferro, Jezdec: Jorge Ricardo

Gran Premio Joaquin V. Gonzales G1

19. listopad, La Plata - 1600 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.Emerging Talent5hBroken Vow - Truth Seeking, Seeking the Gold132
2. Ex Tradition4hExchange Rate - Tradizione Slam, Grand Slam130
3. Sobre Action3hInteraction - Sobriquet, Hennessy118
Dále: Brabo Ignacio, Master Valentino, Deluminator, WIlly Dubai, Aural Inc, Tivoli Park, Panerai, Honor a Team
Výrok: krk - 1 1/2 - 4 - 1/2 - 2 1/2 - 6 - 1 - 4 - 2 - 3/4
Čas: 1:36.12
Majitel: La Peladilla, Chovatel: Haras Rio Dois Irmaos Srl
Trenér: Juan Cora, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Gran Premio Dardo Rocha G1

19. listopad, La Plata - 2400 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.Calcolatore4hTawqeet - Call the Queen, Bernstein131
2. Marcus Aurelius4hCatcher in the Rye - Mubareraat, Singspiel131
3. Fiskardo4hNot For Sale - Ride On Baby, Forest Wildcat131
Dále: Rosado Van, Soy Ingles, Sixties Song, Cone, Cut Start, Hechizado Rye, Laureliano, El Camorerro
Výrok: 1 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2 - hlava - 7 - 5 - 3 - 4 - 2 - 6
Čas: 2:31.79
Majitel: Oye Tango, Chovatel: Santa Maria de Araras
Trenér: Juan Etchetchoury, Jezdec: Rodrigo Blanco

Gran Premio Copa de Plata G1

8. prosinec, San Isidro - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Care Lady3kEqual Stripes - Care For, Pure Prize120
2. Amy B Key5kKey Deputy - Tatiana Cat, Easing Along134
3. Sinfonia Fantastica4kCima de Triomphe - La Picardie, Editor's Note132
Dále: Kreyna, Global Beauty, Inca Buena, Halo Holiday, Rockanrolera Inc, Adora Nistel, Betula Trick, Orange Nugget, Pure Sexista, Musetina
Výrok: krk - 1 - 3 - 1 1/2 - 1/2 - krk - 2 1/2 - 1 - 2 - 3 - 2 - 7
Čas: 1:58.79
Majitel: Los Cardones, Chovatel: Abolengo
Trenér: Antonio Marsiglia, Jezdec: Eduardo Ruarte

Gran Premio Felix de Alzaga Unzue G1

16. prosinec, San Isidro - 1000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Le Perseverant5hEmperor Richard - Perserverante Soy, Sunray Spirit130
2. Expressive Smart3hExpressive Halo - Smart Emper, Emperor Jones121
3. Fondo Fijo5hZensational - Fauna Silvestre, Bernstein130
Dále: What a Mess, El Pinguino, Lujo Pampa, Holly Woman, Il Est Fabuleux, Sunny Point, Ultra Urbano, Nashville Texan, Holyndo, Happy Roman, Confucio Run, Moeche
Výrok: 1/2 - 2 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 2 - 3 - 1/2 - 3/4 - 5 - 4 - krk
Čas: 0:55:93
Majitel: Juan Antonio, Chovatel: Estancia La Josefina
Trenér: Gustavo Aon, Jezdec: Gustavo Calvente

Gran Premio Joaquin S. de Anchorena G1

16. prosinec, San Isidro - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Nicholas4hEqual Stripes - Nandaly, Catcher In the Rye130
2. El Atlantico5hStormy Atlantic - Express Time, Shy Tom132
3. Atomica Oro3kOrpen - Stormy Atorranta, Bernstein125
Dále: El Benicio, Rampini, Victor Security, Barco Pirata, Leo Ruler, Met Day, El Jarana, Sobre Action, Ex Tradition, Dubai Proud, Makal
Výrok: 1/2 - 1/2 - 3 - 3 - 2 - krátká hlava - 3/4 - krátký krk - 6 - 3 - 9 - 2 - pulled up
Čas: 1:35.16
Majitel: Stud Nosotros, Chovatel: El Doguito
Trenér: Enrique Ferro, Jezdec: Eduardo Pavon

Gran Premio Carlos Pellegrini G1

16. prosinec, San Isidro - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Puerto Escondido4hHurricane Cat - Surf Point, Louis Quatorze132
2. Don Inc5hInclude - Stormy Dove, Bernstein134
3. Village King3hCampanologist - Villard, Pleasant Tap119
Dále: New In Town (BRZ), Marcus Aurelius, The Great Day, Global Big, Hat Valiente, Forty One, Wild Stream, Calcolatore, Sixties Song, Conwy
Výrok: 4 - krk - nos - 3 1/2 - 1 1/2 - krk - 2 - 3 - 3 1/2 - 2 1/2 - 4 - 5
Čas: 2:29.16
Majitel: Facundito, Chovatel: Haras El Mallin
Trenér: Pablo Sahagian, Jezdec: Osvaldo Alderete

Brazílie

Grande Premio Henrique Possollo G1

12. únor, Gavea - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.No Regrets3kFluke - Buy Me Love, Jules126
2. Vega Sicilia3kVettori - Pera Manca, Grand Slam126
3. Etapa Vencida3kWild Event - Lychee, De Quest126
Dále: Expense Account, Envoi de Fleurs, King's Gate, Et La Vie Continue, Domenica, Friendly's, Electora, Isla de Flores, Estella Rossa, Kobe Beef Good, No No Caroline, Holy Byblos, Kanton, Etoile des Etoiles, Pista Olimpica
Výrok: 2 - 2 1/4 - krk - 1 - 1/2 - 3/4 - 3/4 - krk - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 - krk - 1 - 3/4 - 1 - 3/4
Čas: 1:33.00
Majitel a chovatel: Haras Doce Vale
Trenér: V. Nahid, Jezdec: W.S. Cardoso

Grande Premio Estado Do Rio de Janeiro G1

12. únor, Gavea - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Guaruman3hSiphon - Ukulele, Yagli126
2. New In Town3hFluke - Isadora Catapora, Know Heights126
3. Impeachment3hHoly Roman Emperor - Basileia, Broken Vow126
Dále: Edotto, English Major, Purebred, Up Money, Em Cima Do Laco, Devil Cat, Enter the Best, Kaiser Toya, King David, Empavado, El Shaklan, Voador Magee, Enologo, D'Artagnan, Gargalo's Hill's
Výrok: 2 1/2 - krk - krk - 1/2 - krk - krk - krk - 1 - 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2 - krk - krk - 2 1/4 - 1/2 - 1/2
Čas: 1:32.90
Majitel: Haras Planicie, Chovatel: Stud Le Nave Va
Trenér: J.M.B. Aragao, Jezdec: M.S. Machado

Grande Premio Francisco Eduardo de Paula Machado G1

12. březen, Gavea - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.King David3hDrosselmeyer - Nocciola, American Gipsy126
2. Edotto3hWild Event - True Birkin, Silver Deputy126
3. Vico3hRoderic O'Connor - Guirlanda, Roi Normand126
Dále: New In Town, Escalibur, English Major, Guaruman, Emperor Roderic, Purebred, Devil Cat, Voador Magee, Don Juan, Kaiser Toya, Em Cima Do Laco, D'Artagnan
Výrok: krk - 3/4 - 1/2 - krk - 2 3/4 - 1/2 - 3/4 - krk - 1/2 - 3/4 - krk - 3 1/4 - 1 - 19
Čas: 1:59.27
Majitel a chovatel: Haras Nacional
Trenér: V. Nahid, Jockey. Ferreira Filho

Grande Premio Diana G1

12. březen, Gavea - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.No Regrets3kFluke - Buy Me Love, Jules126
2. Easiest Way3kAdriano - Smile Jenny, Wild Event126
3. Vega Sicilia3kVettori - Pera Manca, Grand Slam126
Dále: Friendly's, Etapa Vencida, Estella Rossa, Say It Again, Team Work, Isla de Flores, Escaramuza, King's Gate, Expense Account, Envoi de Fleurs, Keynote, Kola, Kanton, Excused Absence
Výrok: 4 - 1 1/2 - 3/4 - 2 - krk - krk - 3/4 - 1 1/4 - krk - 3/4 - 3 - krk - 2 1/4 - krk - 2 1/2 - 3 1/4
Čas: 1:58.62
Majitel a chovatel: Haras Doce Vale
Trenér: V. Nahid, Jezdec: W.S. Cardoso

Grande Premio Cruzeiro do Sul G1

9. duben, Gavea - 2400 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
1.Emperor Roderic3hRoderic O'Connor - Lady Carol, Our Captain Willie126
2. Voador Magee3hRoderic O'Connor - Hommage A Ro, Trempolino126
3. Enologo3hDrosselmeyer - Inner's Girl, Dodge126
Dále: Vico, Reno, King David, Olympic Google, New In Town, Escalibur, Numba Juan, Energia Imagine, Friend, Maluco Beleza, Englightened, Harak, Multiplo, Encuentro
Výrok: nos - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1 - krk - krk - 1/2 - krk - krk - krk - krk - krk - 2 3/4 - 1 - 1/2
Čas: 2:29.07
Majitel: Stud Pededu, Chovatel: Haras Anderson
Trenér: R.M. Lima, , Jezdec: L. Henrique

Grande Premio Zelia Gonzaga Peixoto de Castro G1

9. duben, Gavea - 2400 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.No Regrets3kFluke - Buy Me Love, Jules126
2. Etapa Vencida3kWild Event - Lychee, De Quest126
3. Estella Rossa3kDrosselmeryer - Name of Rose, Clackson126
Dále: Felka, Envoi de Fleurs, Keynote, Figeac, Say It Again, Vozniacki, Regal Aura
Výrok: 4 - 3 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - krk - 1 3/4 - 1/2 - 2 1/4
Čas: 2:29.76
Majitel a chovatel: Haras Doce Vale
Trenér: V. Nahid, Jezdec: W.S. Cardoso

Grande Premio A.B.C.P.C.C. G1

6. květen, Cidade Jardim - 1000 metrů, turf, heavy, tříletí a starší
1.Perbene4hTiger Heart - Endless Beauty, Roi Normand130
2. Consul American, 5hFirst American - Inselberg, Yagli130
3. India Do Iguassu4kFirst American - Double Lark, Tumble Lark126
Dále: Emirates Sand, Holy Legal, Ficante, Criminal Legacy, Samba de Bamba, Wenzel Blade
Výrok: 4 3/4 - 2 1/2 - 1 1/2 - 2 - 2 - 1 1/2 - krk - 3 3/4
Čas: 0:55.97
Majitel: Stud Sampalo, Chovatel: Haras Santarem
Trenér: Ad Menegolo, Jezdec: V. Borges

Grande Premio O.S.F.P.S.C. G1

6. květen, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříleté a starší klisny
1.Pateo Do Batel3kShirocco - Kuesta Ragazza, Hibernian Rhapsody121
2. Le Vie En Rose3kNedawi - Qualibet, Burooj121
3. Ekans4kCrimson Tide - Midnight Blue, Pleasant Variety129
Dále: Dust Cup, Exhibition, Very Nice Moon, Veuve Fourny, Friends of Gold, King's Gate, Heinze, Betsy Do Jaguarete
Výrok: 2 1/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 2 1/4 - 1 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - 5 3/4 - 1 1/4
Čas: 2:03.07
Majitel: Stud Yellow River, Chovatel: Roberto Belina
Trenér: E. Gosik, Jezdec: E. Pereira

Grande Premio Sao Paulo G1

7. květen, Cidade Jardim - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Ceu de Brigadeiro4hOut of Control - New Rafaela, Royal Academy129
2. Daffy Girl4kWild Event - Ilang-Ilang, Tokatee125
3. Olympic Google3hRoderic O'Connor - Furia Olimpica, Astor Place121
Dále: Frisson, Orario Pubblico, Boris Do Jaguarete, Em Cima Do Laco, Energia Gstaad, Olympic Fluke, Lafitte Pincay, Bejart, Kaiser Toya, Euquemando, Pau-Rei de Birigui, Perfectly Associat
Výrok: 3 1/4 - 2 - 2 1/2 - 1/2 - krk - krk - 1 1/2 - 2 1/4 - krk - 2 - 2 1/2 - 1 1/2 - 3 - 19
Čas: 2:31.22
Majitel: E. Alexandre & L.A. Danielian
Trenér: J.A. Silva, Jezdec: M. Machado

Grande Premio Major Suckow G1

10. červen, Gavea - 1000 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Perbene5hTiger Heart - Endless Beauty, Roi Normand130
2. Thunder Cat4hDesejado Thunder - Desejada Tota, Distorted Humor128
3. Consul American, 6hFirst American - Inselberg, Yagli130
Dále: Cornelio, Double Talk, Comandante Dodge, Questo mi Piace, Samba de Bamba
Výrok: 1 3/4 - krk - 1 - 1 1/2 - krk - 1/2 - současně
Čas: 0:55.43
Majitel: Stud Sampaio, Chovatel: Haras Santarem
Trenér: Ad Menegolo, Jezdec: V. Borges

Grande Premio Roberto E. Nelson Grimaldi Seabra G1

10. červen, Gavea - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Ekans5kCrimson Tide - Midnight Blue, Pleasant Variety130
2. Easiest Way4kAdriano - Smile Jenny, Wild Event121
3. Energia Hupp5kGloria de Campeao - Querida Julia, Wild Event130
Dále: Vega Sicilia, Smart Face, Estella Rossa, Exhibition, Expense Account, Mud Pie, Domenica, Etapa Vencida, Very Nice Moon, Cinderela, Kanton
Výrok: nos - hlava - 1 - 1 1/4 - krk - krk - krk - krk - 1 1/4 - krk - 3/4 - krk - distanced
Čas: 2:01.68
Majitel: Stud Eternamente Rio, Chovatel: Stud Ruo Dois Imaos
Trenér: L. Esteves, Jezdec: A.M. Souza

Grande Premio Jockey Club Brasileiro G1

11. červen, Gavea - 1600 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Jadir3hSoldier of Fortune - Dica, Ghadeer123
2. Sai Da Frente3hSoldier of Fortune - Ke Mint, Royal Academy123
3. Farroupilha Boy3hDrosselmeyer - Unbelievable Lady, Gilded Time126
Dále: Or Noir, Imperial Castle, Grand Cru, Quarteto de Cordas, Juan Manuel Fangio, Dragao, Essential Lord, Ganza, Namibia
Výrok: 3 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 3 1/4 - 1- 8 1/2
Čas:
Majitel:
Trenér:

Grande Premio Presidente da Republica G1

11. červen, Gavea - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Kris Five4hChristine's Outlaw - Kate-Five, Astor Place123
2. Kaxinguele4hGood Reward - Fides, Rock Hard Ten123
3. Invader5hRed Rock Canyon - Naviral, Know Heights130
Dále: Cosmopolitan, Barao da Serra, Devil Cat, Hard Trick, Purebred, Fidedigno
Výrok: 2 - 1/2 - 1 1/4 - 4 1/4 - 6 - 3/4 - 2 3/4 - 10 1/4
Čas: 1:32.61
Majitel: Stud Mendonca, Chovatel: Haras Cruz de Pedra
Trenér: E. Petrochinski, Jezdec: C. Lavor

Grande Premio Brasil G1

11. červen, Gavea - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Voador Magee4hRoderic O'Connor - Hommage A Ro, Trempolino123
2. Daffy Girl5kWild Event - Ilang-Ilang, Tokatee12
3. Emperor Roderic4hRoderic O'Connor - Lady Carol, Our Captain Willie123
Dále: Departure Time, Kilimanjaro, Ceu de Brigadeiro, Enologo, Olympic Gameboy, No Regrets, King David, Frisson, Discreto Belo, Deep End, Olympic Google, Huber, Bage in Concert, Pau-Rei de Birigui
Výrok: 1/2 - 1 - krk - krk - 1/2 - krk - krk - krk - krk - krk - 3/4 - 1/2 - 5 3/4 - krk - krk - 20
Čas: 2:26.10
Majitel: Stud Eternamente Rio, Chovatel: Haras Old Friends LTDA
Trenér: L. Esteves, Jezdec: A.M. Souza

Grande Premio Immensity G1

24. červen, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, dráha měkká, dvouleté klisny
1.Love 'N' Happiness2kSetembro Chove - Emily, Confidental Talk123
2. Lepate Goose2kT.H. Approval - Yellow Girrafe, Quinze Quillates123
3. Grecia Central2kCrafty C.T - Grega, Street Cry123
Dále: Khodynka, Gloria Maior, Flexa Dourada, Earthquake
Výrok: 2 1/4 - 1 - 2 1/4 - 9 - 10 3/4 - krátká hlava
Čas: 1:35.52
Majitel a chovatel: Stud Chesapeake
Trenér: Ad Menegolo, Jezdec: A.L. Silva

Grande Premio Farwell G1

24. červen, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Gibraltar Point2hRock of Gibraltar - Rarite, Nugget Point123
2. Cash do Jaguarete2hPublic Purse - Flower Fest, Crimson Tide123
3. Icelandic2hSilent Times - Ice Cold, Beat Hollow123
Dále: Galope Americano, First Fighter, Knight of Glory, Peter-Pilotto, Tupa Cereta, Visible, Lo Felipe, Primo Irmao
Výrok: 2 1/2 - 4 1/4 - 2 - 1/2 - 2 1/2 - 1 3/4 - krk - 2 1/2 - krátká hlava - 4 1/2
Čas: 1:33.75
Majitel a chovatel: Haras Kigrandi
Trenér: J.L. Aranha, Jezdec: C. Lavor

Grande Premio J. Adhemar de Almeida Prado G1

5. srpen, Gavea - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a valaši
1.Cash do Jaguarete3hPublic Purse - Flower Fest, Crimson Tide126
2. Grand Cru3hFirst American - Just Lucky, Spend a Buck126
3. Fillmore3hWild Event - Official Glory, Jules126
Dále: Sai da Frente, Kingvic, St. Tropez, John Galliano, Nadador Lo, Film a Colori, Bishop's Quest
Výrok: 6 1/4 - krk - krk - 3 1/4 - 1 - 5 1/2 - 5 - krk - 1 1/2
Čas: 1:32.71
Majitel a chovatel: Stud Jaguarete
Trenér: M. Andre, Jezdec: I. Correa

Grande Premio Margarida Polak Lara G1

5. srpen, Gavea - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Silence Is Gold3kAgnes Gold - Olympic Firstclass, First American126
2. Ordinary Love3kAy Caramba - Buy Me Love, Jules126
3. Jolie Mabi3kRock of Gibraltar - Donatela Bela, Torrential126
Dále: Future Queen, Play Around, Juju Popular, Feminine
Výrok: 1 1/2 - krk - 5 1/4 - krk - 1/2 - 3/4
Čas: 1:34.18
Majitel a chovatel: Haras Sao Da Serra
Trenér: J.C. Sampaio, Jezdec: C. Lavor

Copa ABCPCC Classica Mathias Machline G1

5. srpen, Gavea - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Emperor Roderic4hRoderic O'Connor - Lady Carol, Our Captain Willie125
2. New In Town4hFluke - Isadora Catapora, Know Heights125
3. No Regrets4kFluke - Buy Me Love, Jules120
Dále: Huber, Frisson, Olympic Gameboy, High Chris, Gargalo's Hill's, Demon Master
Výrok: 3/4 - krk - krk - 1/2 - 1 3/4 - 1 - 1 1/2 - 8 1/2
Čas: 1:59.23
Majitel: Stud Pedudu, Chovatel: Haras Anderson
Trenér: R.M. Lima, , Jezdec: L. Henrique

Grande Premio Barao de Piracicaba G1

2. září, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Lepate Goose3kT.H. Approval - Yellow Girrafe, Quinze Quillates126
2. Zuzu Bem3kFirst American - Pura Classe, Grand Slam126
3. Grecia Central3kCrafty C.T - Grega, Street Cry126
Dále: Galang, Khodynka, Sunshine In Red
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 2 - 5 1/2 - 2 3/4
Čas: 1:34.95
Majitel a chovatel: Haras Philipson
Trenér: A.F. Barbosa, Jezdec: R. Viana

Grande Premio Ipiranga G1

2. září, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Gibraltar Point3hRock of Gibraltar - Rarite, Nugget Point126
2. Fortune Danz3hSoldier of Fortune - Queen Danz, Shudanz126
3. Gladiator Basco3hSiphon - Esphanola Mia, Nugget Point126
Dále: Knight of Glory, Fernandopolis, Relevo de Birigui, Fort Red
Výrok: 1 3/4 - 11 - nos - 1 3/4 - 5 1/4 - 4
Čas: 1:33.73
Majitel a chovatel: Harads Kigrandi
Trenér: T. Haidar, Jezdec: C. Lavor

Grande Premio Linneo de Paula Machado G1

1. říjen, Gavea - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Arrocha3hPounced - Avon Lady, Signal Tap126
2. Bom Gosto3hAgnes Gold - In the Sand, Atticus126
3. El Zorro3hDrosselmeyer - Love Tune, Our Emblem126
Dále: Farroupilha Boy, Olimpo, Soldier of Mondesir, Grand Cru, Jardim Oceanico, Montparnasse, Olympic Hanoi, Sai Da Frente
Výrok: 1 - 1/2 - 3/4 - krk - 1/2 - 1/2 - krk - 1/2 - 1
Čas: 2:02.77
Majitel a chovatel: Haras Estrela Nova
Trenér: R. Solanes, Jezdec: M. Mazini

Grande Premio Henrique de Toledo Lara G1

7. říjen, Cidade Jardim - 1800 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.Love Your Look3kSetembro Chove - Carly, Crimson Tide126
2. Lepate Goose3kT.H. Approval - Yellow Girrafe, Quinze Quillates126
3. Galang3kAmigoni - Aracelia, Dodge126
Dále: Aigua, Grecia Central, Sigillaria, Zuzu Bem, Khodynka, Sora Margherita, Girl Parisiense, Linda Ma, Apple-Pie
Výrok: 1 3/4 - 2 3/4 - 2 - 3 1/4 - 3 1/2 - 1 1/4 - 2 3/4 - 5 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - nos
Čas: 1:48.78
Majitel a chovatel: Stud Chesapeake
Trenér: Eduardo Garcia, Jezdec: M. Ribeiro

Grande Premio Jockey Club de Sao Paulo G1

7. říjen, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
1.Cash do Jaguarete3hPublic Purse - Flower Fest, Crimson Tide126
2. Fortune Danz3hSoldier of Fortune - Queen Danz, Shudanz126
3. Galope Americano3hSilent Times - Sul Americana, Baronius126
Dále: Gibraltar Point, Sammy, Tupa Cereta, Lost in the World, Link Olimpico, Lo Felipe, Valente Duque
Výrok: 6 3/4 - 3 3/4 - krk - 2 1/2 - nos - krk - 12 1/4 - 1 - 1/2 - 8 1/2
Čas: 2:00.83
Majitel a chovatel: Stud Jaguarete
Trenér: M. Andre, Jezdec: A. Mesquita

Grande Premio Diana G1

11. listopad, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.Sea Dream 3kDrosselmeyer - Makeover, Giant's Causeway126
2. Lepate Goose3kT.H. Approval - Yellow Girrafe, Quinze Quillates126
3. Zuzu Bem3kFirst American - Pura Classe, Grand Slam126
Dále: Love Your Look, Aigua, Galang, Sigilaria, Tantiny, Fackellilie, Libertina, Girl Parisiense, Lovisin The Air
Výrok: 4 1/4 - krk - 2 1/4 - 1/2 - krk - 5 3/4 - 2 - 1 /2 - 6 1/2 - 2 1/2 - nos
Čas: 2:02.92
Majitel a chovatel: Fazenda Mondesir
Trenér: M. Paulo, Jezdec: W. Blandi

Grande Premio Derby Paulista G1

11. listopad, Cidade Jardim - 2400 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
1.Galope Americano3hSilent Times - Sul Americana, Baronius126
2. Fortune Danz3hSoldier of Fortune - Queen Danz, Shudanz126
3. Arrocha3hPounced - Avon Lady, Signal Tap126
Dále: First Fighter, Rasgado de Birigui, Bom Gosto, Soldier of Mondesir, Olimpo, Ouro da Serra, Xtreme Dream, Cloud do Jaguarete, Sibirskaya, Cefas do Jaguarete, Strong Arm, Lo Felipe, Relevo de Birigui, Peter-Pilotto, Zap Zap
Výrok: 1 3/4 - 1 - 4 - 1/2 - 2 1/4 - 1 - 2 - krk - 1 1/2 - 2 3/4 - krk - 6 - 6 1/4 - 1 1/4 - 8 1/2 - 26 - 50
Čas: 2:28.93
Majitel: Stud Galope, Chovatel: Haras Cifra
Trenér: D.L. Albres, Jezdec: A.L. Silva

Uruguay

Gran Premio Ciudad de Montevideo G1

6. leden, Maronas - 2000 metrů, písek, standard, tříleté a starší klisny
1.Brillante OK3kCatcher In the Rye - Telefonica, Southern Halo121
2. Financial Aid6kReal Quiet - Miss American, American Gipsy134
3. Histerica4kFuji Tambem - Crazy Little Thing, Engrillado132
Dále: Hija Atrevida, Jazz Band (BRZ), Loca Mania, Homily, Victory Danger, Desemblestada (BRZ), Jump Lady (BRZ), Desejada Naka (BRZ), Missing Dubai (ARG)
Výrok: 2 - 8 - 1 3/4 - 5 3/4 - 1 1/2 - nos - 1 1/4 - 1 - 2 - 3 1/4 - 4 1/4 - krátká hlava
Čas: 2:01.16
Majitel: Antonella, Chovatel: El Santo
Trenér: Raul Cardozo, Jezdec: Heber Eugui

Gran Premio Jose Pedro Ramirez - Copa El Paiz G1

6. leden, Maronas - 2400 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.Gandhi Di Job (BRZ)3hJob Di Caroline - Fidelidad, Villach King120
2. Robinson Crusoe (ARG)3hCatcher In the Rye - Lonely Champ, Thunder Gulch120
3. Fletcher5hEcclesiastic - Fade Frisa, Fadeyev134
Dále: Oggigiorno (BRZ), Bage In Concert (BRZ), Legion Cat (ARG), Life Style (BRZ), Mi Centinela, Descocado, Presque Vu, Babyku, Reality Bites (BRZ), Very Hopeful (BRZ), Like Desire (BRZ)
Výrok: 1 - 2 - 1/2 - 2 - hlava - 4 3/4 - 1 1/2 - nos - 1 - 1 - 4 3/4 - krk - 13 3/4
Čas: 2:28.53
Majitel: La Fe, Chovatel: Haras Curitibano
Trenér: Jorge Firpo, Jezdec: Federico Piriz

Gran Premio Pedro Pineyrua - Copa Microsules G1

7. leden, Maronas - 1600 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.Jump High3hDrosselmeyer - Fatta Per Vincere, Dynaformer120
2. Coldplay (BRZ)4hOut of Control - Rafaela Bela, Our Emblem130
3. Flash Speed4hPotri Flash - Cat Fallow, Cloud Watch130
Dále: Malandrino (BRZ), Calaf, Benizi, Habib, Agion de Jaguarete (BRZ), Qua Qua Qua (BRZ), Royal Sun, Cartao Black (BRZ), Cafe New Love, Almafuerte (ARG), Uiramembi (BRZ), City Danger
Výrok: 1 1/4 - krk - 1/2 - 4 1/4 - 2 - 1 - 1 - nos - 4 - 1 - 2 3/4 - 1 1/2 - 1 1/4 - 16 1/2
Čas: 1:34.75
Majitel a chovatel: BGC Thoroughbred Stud,
Trenér: Ricardo Colombo, Jezdec: Hector Lazo

Clasico Gran Premio Polla de Potrillos G1

3. září, Maronas - 1600 metrů, písek, standard, tříletí hřebci a valaši
1.Monje Negro3hEcclesiastic - Victory, Gigolo123
2. Gauche (BRZ)3hNedawi - Filelduroi, Leroidesanimaux123
3. Ben Hur3hHonour And Glory - Vercelli, Robin des Pins123
Dále: Don Carrasco, Dog Valiante, Rey Horik, Focal Point (BRZ), Afilado, Pushkin (BRZ), Blue Honour, Gran Revoltoso (BRZ), Labrador, Mundanal, Bellanger
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - 5 1/2 - krátká hlava - 1 - 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 - 5 1/4 - 19
Čas: 1:35.70
Majitel a chovatel: Haras La Horqueta
Trenér: Edgar O. Martinez, Jezdec: Luis A. Caceres

Clasico Gran Premio Polla de Potrancas G1

3. září, Maronas - 1600 metrů, písek, standard, tříleté klisny
1.Bamba Y Bamba3kSmarty Jones - Bamba Plus, Alpha Plus123
2. La Mansa Nistel3kVan Nistelrooy - Misiadura Fitz, Fitzcarraldo123
3. Sexy Reasons (ARG)3kJump Start - Sexy Night, Roy123
Dále: Playera, Oprah, Stelatoa, Jadore, Estrella, Juanita Girl (BRZ), South Pacific, Perfect Bullet (BRZ), La Latina, Fanatica (BRZ), La Zorrilla
Výrok: 1 - 3/4 - 3/4 - 4 1/2 - 2 - 2 - krátká hlava - 1 - 5 1/4 - krátká hlava - 1 - 5 1/2 - 6
Čas: 1:35.88
Majitel: Alejo, Chovatel: Santa Lucia de la Candelaria
Trenér: Hector F. Bacigalupi, Jezdec: Fabio Guedes

Gran Premio Seleccion G1

1. říjen, Maronas - 2000 metrů, písek, dráha rozblácená, tříleté klisny
1.Sexy Reasons (ARG)3kJump Start - Sexy Night, Roy123
2. Stelatoa3kAlcorano - Planejada, Teeran123
3. Bamba Y Bamba3kSmarty Jones - Bamba Plus, Alpha Plus123
Dále: Senza Una Donna (ARG), Playera, La Mansa Nistel, Rihana, Evasora, Oprah
Výrok: 2 - 5 3/4 - hlava - 3 - 3 1/4 - 3 - 4 3/4 - hlava
Čas: 2:06.48
Majitel: Macagu, Chovatel: Haras La Esperanza
Trenér: Richard Marquez, Jezdec: Julio Mendez

Gran Premio Jockey Club G1

1. říjen, Maronas - 2000 metrů, písek, dráha rozblácená, tříletí
1.Ben Hur3hHonour And Glory - Vercelli, Robin des Pins123
2. Gauche (BRZ)3hNedawi - Filelduroi, Leroidesanimaux123
3. El Abanderado3hCapitano Corelli - Turturena, Nedawi123
Dále: Fitzgerald (BRZ), Monje Negro, Pushkin (BRZ), Smarty, Rey Horik, Don Carrasco, Rock Serrano
Výrok: 3 - 6 1/2 - 1 1/4 - 4 1/4 - krátký krk - 1 1/4 - 1 - 3 1/2
Čas: 2:04.04
Majitel: Ximena P, Chovatel: Haras Don Alfredo
Trenér: Sebastian Baez, Jezdec: Julio Mendez

Gran Premio Nacional G1

5. listopad, Maronas - 2500 metrů, písek, standard, tříletí
1.El Abanderado3hCapitano Corelli - Turturena, Nedawi126
2. Monje Negro3hEcclesiastic - Victory, Gigolo126
3. Gauche (BRZ)3hNedawi - Filelduroi, Leroidesanimaux126
Dále: Ben Hur, Focal Point (BRZ), Chimango, Protagonico, Mr. Jackson, Decisivo Boy
Výrok: 6 1/4 - 2 - 2 3/4 - 1 - 7 1/4 - 11 - 1 - 9 3/4
Čas: 2:37.05
Majitel: El Negro, Chovatel: Don Juca
Trenér: William Mattos, Jezdec: Julio de Arrascaeta

Chile

El Derby G1

5. únor, Valparaiso Sporting - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Full of Luck4hLookin At Lucky - Fusaichi, Fusaichi Pegasus128
2. Tinku4hLookin At Lucky - Tiaras, Powerscourt128
3. Hachi4kSeeking the Dia - Habibti, Dushyantor123
Dále: Kurilov, Rayo Nocturno, Brillo de Sol, Big Daddy, Marie Madelaine, Sandy Bay, Vin Rye, Honrada Soy, Magia Para Todos, Color Rosa, Fuiste Mio, Nieta Querida, Sarona
Výrok: 1 - krk - 3/4 - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - krk - 1 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - krk - 3/4 - 2 - 4 1/4 - 20
Čas: 1:26.46
Majitel: Quinchao, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: Juan Pablo Baeza, Jezdec: Jorge Gonzales

Gran Premio Latinoamerico G1

5. březen, Valparaiso Sporting - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Sixties Song (ARG)4hSixties Icon - Blissful Song, Unbridled's Song123
2. Tinku4hLookin At Lucky - Tiaras, Powerscourt122
3. Full of Luck4hLookin At Lucky - Fusaichi, Fusaichi Pegasus122
Dále: Deep End (BRZ), Kodiak Boy (PER), Eleito (BRZ), Ordak Dan (ARG), Top Casablanca, Must Go On (ARG), Gandhi di Job (BRZ), Paso Real (PER), California One (USA), Smart Choice (ARG), Big Daddy, Color Rosa, Porto Fino
Výrok: 2 1/4 - 3 1/4 - 3/4 - krk - 1/2 - 1/2 - krk - 3/4 - krátká hlava - 2 1/2 - 1 3/4 - 1 - 3/4 - krk - 4 1/2
Čas: 2:24.88
Majitel: Santa Elena, Chovatel: Firmamento
Trenér: Alfredo Gaitan Dassie, Jezdec: Juan Villagra

Gran Premio Hipodromo Chile G1

6. květen, Hipodromo Chile - 2200 metrů, písek, standard, tříletí a starší
1.Kurilov4hLookin At Lucky -Kossanova, Fly So Free126
2. Top Casablanca6hSeeking the Dia - Penumbrosa, Golden Voyager134
3. Casablanca Fighter (ARG)Boboman - Red Carpet Kitten, Langfuhr134
Dále: Forlan, Salto Del Principe, Gran Carboncillo, Anhelada, Maxximus, Llego El Jefe, Carlotum, Gran Gatsby, Mi Martin, Nieta Querida, Robben, Muy Bieeenn, Por Ti Josefa
Výrok: 5 1/4 - 2 - 1 - 4 - 2 - krátká hlava - krátká hlava - 2 - krk - 3/4 - 9 - 1/2 - 1 1/4 - 21 - 2
Čas: 2:17.47
Majitel: Stud de Gourves, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: Carlos Bagu, Jezdec: Jorge Gonzales

Premio Club Hipico de Santiago G1

28. květen, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Top Casablanca6hSeeking the Dia - Penumbrosa, Golden Voyager134
2. Marie Madelaine4kIvan Denisovich - Mesa de Gala, Dushyantor121
3. Larco5hIvan Denisovich - Lady In White, Dushyantor133
Dále: Nicodemus, Hachi, Nuhdis, Asi Es No Mas, California One (USA), Color Rosa, Full of Luck, Brillo de Sol, Pamper Man
Výrok: 1/2 - 3/4 - 4 1/4 - 3/4 - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - 2 1/4 - 3 1/4 - krk - 21
Čas: 2:01.67
Majitel: Carillanca, Chovatel: Haras Matancilla
Trenér: Patricio Baeza, Jezdec: Hector Berrios

Premio Tanteo de Potrancas G1

17. červen, Hipodromo Chile - 1500 metrů, písek, standard, dvouleté klisny
1.Wow Cat2kLookin At Lucky - Winter Cat, Cat Thief121
2. Sale a Sembrar2kGstaad - Punta Carena, Roy121
3. No Cacha Na2kGrand Daddy - Ula Ula, Malek121
Dále: Bacanesa, La Pochyta, Brexit, Princesa Guerrera, Dale Dominga Dale, Silk Culture, Luna de Troya
Výrok: krátká hlava - hlava - hlava - 3 3/4 - 2 1/2 - 1 1/2 - 8 1/4 - 14 1/2 - 2 3/4 - 17
Čas: 1:28.98
Majitel: Haras Vendaval, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: Carlos Urbina, Jezdec: Jorge Gonzales

Premio Tanteo de Potrillos G1

24. červen, Hipodromo Chile - 1500 metrů, písek, dráha rozblácená, dvouletí hřebci a valaši
1.El Rey Brillante2hDunkirk - Golden Victory, Winged Victory126
2. Leitone2hDunkirk - Queen Zanobia, The Mighty Tiger126
3. El Notario2hFast Company - Imperial Note, Editor's Note126
Dále: Salto Del Huaso, Nada Personal, Rock Daddy, Yul Brinner, El Principe Blanco, Velasquito, Colhue, Flojonazo, Piopio, Furat
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 2 1/2 - 2 3/4 - krátká hlava - 9 - 6 1/4 - 17 1/2 - 8 1/2
Čas: 1:29.69
Majitel: Albino, Chovatel: Haras Sumaya
Trenér: Carlos Miranda, Jezdec: Hernan Ulloa

Clasico Premio Alberto Vial Infante G1

25. červen, Club Hipico de Santiago - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a valaši
1.Robert Bruce2hFast Company - Lady Pelusa, Orpen128
2. Caramboleado2hFast Company - Complicity, City Zip128
3. Lago En El Cielo2hScat Daddy - Taste, Gone West128
Dále: Topman, Siamo Fuori, Kaif (ARG), Jacare, Bourne, Sensa Paura, Que Tierno, Justo Y Preciso
Výrok: 8 - 1/2 - 1 3/4 - 2 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 2 1/2 - 7 3/4 - 14 1/2
Čas: 1:36.53
Majitel a chovatel: Haras Convento Viejo
Trenér: Patricio Baeza, Jezdec: Jorge Gonzales

Clasico Premio Arturo Lyon Pena G1

25. červen, Club Hipico de Santiago - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Ruby Love2kScat Daddy - Rogue, First Samurai123
2. Moquetinha2kDylan Thomas - Moqueta, Until Sundown123
3. Por Pasion2kDangerous Midge - Por Un Sueno, Tanaasa123
Dále: Princesa Coqueta, Vereda Tropical, Chamuyenta, Margaret Marina, Hikkaden, Morena Queen, Shatush, Bruja de Salamanca, La Dama de Oro, Sansa, Quema Y Cuarenta, Casablanca Spirit, Nada Mas Queda, Susan O'Hara
Výrok: krk - 3 1/4 - 4 1/4 - 1/2 - krátká hlava - krk - 2 1/2 - 2 3/4 - krátká hlava - 1 - 1 1/4 - 4 3/4 - 2 1/4 - 1 1/4 - 2 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:37.76
Majitel a chovatel: Matriarca
Trenér: Patricio Baeza, Jezdec: Jorge Gonzales

Premio Polla de Potrillos G1

6. srpen, Club Hipico de Santiago - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a valaši
1.Robert Bruce3hFast Company - Lady Pelusa, Orpen128
2. Caramboleado3hFast Company - Complicity, City Zip128
3. Siamo Fuori3hViscount Nelson - Granate, Golden Voyager128
Dále: Goran, Pisiako, Irish Glory, Led Rock Zepellin, Bourne, Leo El Rey, Efecto Residual, Un Buen Amigo, Guapo Soy
Výrok: 5 1/2 - 1 3/4 - krk - krk - krk - 1 3/4 - 1 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 2 - 9 1/2
Čas: 1:40.43
Majitel a chovatel: Haras Convento Viejo
Trenér: Patricio Baeza, Jezdec: Jorge Gonzales

Premio Polla de Potrancas G1

6. srpen, Club Hipico de Santiago - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Princesa Coqueta3kDistorted Economy - Pretty Cocketa, Crocker Road123
2. Vereda Tropical3kStevie Wonderboy - Villalba, Stuka123
3. Penn Rose3kDylan Thomas - Penumbrosa, Golden Voyager123
Dále: Soy Orgullosa, Margaret Marina, Moquetinha, Evidence, Morena Queen, Es Bellisima, Glamorosa Soy, Shatush
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 2 3/4 - krk - 2 3/4 - krk - 3 1/4 - 1/2 - 1 3/4 - krk
Čas: 1:41.56
Majitel a chovatel: Haras Lizzie
Trenér: Rodrigo Sanchez, Jezdec: Felipe Henriquez

Clasico Mil Guineas G1

2. září, Hipodromo Chile - 1600 metrů, písek, standard, tříleté klisny
1.Wow Cat3kLookin At Lucky - Winter Cat, Cat Thief121
2. Sale a Sembrar3kGstaad - Punta Carena, Roy121
3. Vereda Tropical3kStevie Wonderboy - Villalba, Stuka121
Dále: Harley Queen, Lucky Miss, Like Rate, Distinguada Javi, Maida Feliz, Better And Better (ARG)
Výrok: 4 - 1 3/4 - 4 3/4 - 1 - 3/4 - 2 3/4 - 3 3/4 - 12 3/4
Čas: 1:36.01
Majitel: Haras Vendaval, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: Carlos Urbina, Jezdec: Jorge Gonzales

Clasico Dos Mil Guineas G1

9. září, Hipodromo Chile - 1600 metrů, písek, standard, tříletí
1.Leitone3hDunkirk - Queen Zanobia, The Mighty Tiger126
2. Lauriado3hLookin At Lucky - Lemon Classic, Lemon Drop Kid126
3. Mister Fluff3hFast Company - Madame Pelusa, Mon Pote le Gitan126
Dále: El Notario, Rock Daddy, Pugliano, Nada Personal, Salto Del Huaso, Shoot Seven, Indio Maravilla, Kaif (ARG)
Výrok: 10 - krk - 1/2 - 2 3/4 - 3 - 3 1/4 - 1/2 - nos - 4 1/2 - krk
Čas: 1:34.71
Majitel: Ferro, Chovatel: Haras Sumaya
Trenér: John Pinochet, Jezdec: Kevin Espina

Premio Nacional Ricardo Lyon G1

1. říjen, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Robert Bruce3hFast Company - Lady Pelusa, Orpen128
2. Quitralman3hFast Company - Pop Diva, Rich Man's Gold128
3. Princesa Coqueta3kDistorted Economy - Pretty Cocketa, Crocker Road123
Dále: Manccini, Penn Rose, Holokai, Siamo Fuori, Jacare, Pisiako, Scacco Matto, Guerrero Audaz, Goran
Výrok: 8 1/4 - 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1 - 1 - 1 1/2 - 1 3/4 - 3 3/4 - krátká hlava - 14
Čas: 2:00.37
Majitel a chovatel: Haras Convento Viejo
Trenér: Patricio Baeza, Jezdec: Jorge Gonzales

Gran Criterium G1

7. říjen, Hipodromo Chile - 1900 metrů, písek, standard, tříletí
1.Wow Cat3kLookin At Lucky - Winter Cat, Cat Thief121
2. Leitone3hDunkirk - Queen Zanobia, The Mighty Tiger126
3. El Notario3hFast Company - Imperial Note, Editor's Note126
Dále: Lauriado, Rock Daddy, Sale A Sembrar, Shoot Seven, Pugliano, Valentina Mi Amor, Mister Fluff, Un Buen Amigo, Chau Soda, Bull Track
Výrok: 5 3/4 - 7 1/2 - 3 1/2 - nos - 1 - 2 - 4 1/4 - krk - 3/4 - 4 1/4 - 4 1/4 - 1 1/2
Čas: 1:56.27
Majitel: Haras Vendaval, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: Carlos Urbina, Jezdec: Jorge Gonzales

Clasico El Ensayo G1

27. říjen, Club Hipico de Santiago - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Robert Bruce3hFast Company - Lady Pelusa, Orpen128
2. Manccini3hViscount Nelson - Mari Tenti, Dushyantor128
3. Jacare3hLookin at Lucky - Jaconage, Johannesburg128
Dále: Galantemente, Penn Rose, Holokai, Don Vitto, Siamo Fuori, Quitralman
Výrok: 2 - nos - 4 1/4 - 1 - 2 3/4 - 8 1/2 - 9 - 10 1/2
Čas: 2:26.14
Majitel a chovatel: Haras Convento Viejo
Trenér: Patricio Baeza, Jezdec: Jorge Gonzales

Premio Alberto Solari Magnasco G1

4. listopad, Hipodromo Chile - 2000 metrů, písek, standard, tříleté klisny
1.Wow Cat3kLookin At Lucky - Winter Cat, Cat Thief121
2. Bacanesa3kHenrythenavigator - Bacanta, Fusaichi Pegasus121
3. Harley Queen3kHappy Hunting - Despues de la Luna, Election Day121
Dále: Por Pasion, Like Rate, Valentina Mi Amor, Lucky Miss
Výrok: 12 3/4 - 5 - krátká hlava - 1 1/4 - 7 1/4 - 3 1/4
Čas: 2:06.38
Majitel: Haras Vendaval, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: Carlos Bagu, Jezdec: Jorge Gonzales

St. Leger G1

9. prosinec, Hipodromo Chile - 2200 metrů, písek, standard, tříletí
1.Wow Cat3kLookin At Lucky - Winter Cat, Cat Thief121
2. Leitone3hDunkirk - Queen Zanobia, The Mighty Tiger126
3. Mister Fluff3hFast Company - Madame Pelusa, Mon Pote le Gitan126
Dále: Tramador, El Notario, Rock Daddy, Christian Dior, Catching Dreams, Valentina Mi Amor, South Coast, Salto Alegre, Harley Queen, Velasquito
Výrok: 5 1/2 - 10 1/4 - 1 3/4 - 1 - 12 - 1 3/4 - 1 1/4 - 3 - 3/4 - 1 - 12 1/4 - 20
Čas: 2:19.77
Majitel: Haras Vendaval, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: Carlos Urbina, Jezdec: Jorge Gonzales

Las Oaks G1

29. prosinec, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Penn Rose3kDylan Thomas - Penumbrosa, Golden Voyager123
2. Soy Orgullosa3kHenrythenavigator - Sagitariana, Footstepsinthesand123
3. Margaret Marina3kHenrythenavigator - Margaret Mitchell, Until Sundown123
Dále: Hey Jude, Por Pasion, Amante Lady, Chamuyenta, Sos Bellisima, Ludy Lucia, Bull Girl
Výrok: 7 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1 - 4 3/4 - krk - 6 1/2 - 3 1/2 - 8 3/4
Čas: 1:59.95
Majitel a chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: Guillermo Aguirre, Jezdec: Jeremy Laprida