Chovatelský zápisník - Výsledky sezóny 2018

Chovatelský zápisník

Výsledky sezóny 2018

Uzavřeno:
leden 2019
EvropaSev. AmerikaAustrálieAsieJižní AmerikaOstatní

Velká Británie

Nell Gwynn Stakes G3

18. duben, Newmarket - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Soliloquy3kDubawi - Dysphonia, Lonhro126
2. Altyn Orda (IRE)3kKyllachy - Albanka, Giant's Causeway126
3. Eirene3kDeclaration of War - Za Za Zoom, Le Vie Dei Colori126
Dále: Billesdon Brook, Juliet Foxtrot, Nayleti (IRE), Threading (IRE), Ertiyad, Dramatically (USA), Zain Hana, Nawassi
Výrok: 1 3/4 - krk - 3 1/2 - 3 - 3/4 - krátká hlava - 2 1/4 - 3 1/4 - 1 3/4 - 6
Čas: 1:26.67
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Craven Stakes G3

19. duben, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a valaši
1.Masar (IRE)3hNew Approach - Khawlah, Cape Cross126
2. White Mocha (USA)3hLope de Vega - Lastroseofsummer, Haafhd126
3. Roaring Lion (USA)3hKitten's Joy - Vionnet, Street Sense126
Dále: Glorious Journey, Just Brilliant (IRE), Sir Hamilton (IRE)
Výrok: 9 - hlava - 4 - 3/4 - 6
Čas: 1:38.15
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Fred Darling Stakes G3

21. duben, Newbury - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Dan's Dream3kCityscape - Royal Ffanci, Royal Applause126
2. Tajaanus (IRE)3kArcano - Rayaheen, Nayef126
3. Dance Diva3kMayson - Dance East, Shamardal126
Dále: Hikmaa (IRE), All Out, Peggy's Angel, Natural (IRE), Fille de Reve, Gavota, Daddies Girl (IRE), Heart Power
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - 1/2 - 2 1/2 - 2 1/2 - 3 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 3 3/4 - 4 1/2
Čas: 1:27.09
Majitel: Hunscote, Watt, Peckham, Botham & Edwards, Chovatel: Hunscote Stud
Trenér: Mick Channon, Jezdec: Silvestre de Sousa

Greenham Stakes G3

21. duben, Newbury - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí hřebci a valaši
1.James Garfield (IRE)3hExceed And Excel - Whazzat, Daylami126
2. Expert Eye3hAcclamation - Exemplify, Dansili126
3. Hey Gaman3hNew Approach - Arsaadi, Dubawi126
Dále: Raid (IRE), Fighting Irish (IRE), Cold Stare (IRE), Connect (GB)
Výrok: 3/4 - krátká hlava - 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - nose
Čas: 1:26.98
Majitel: W.J. & T.C.O. Gredley, Chovatel: Stetchworth & Middle Park Studs Ltd
Trenér: George Scott, Jezdec: Frankie Dettori

Sandown Classic Trial G3

27. duben, Sandown - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Sevenna Star (IRE)3hRedoute's Choice - Sevenna, Galileo127
2. Ispolini3hDubawi - Giant's Play, Giant's Causeway127
3. Hunting Horn (IRE)3hCamelot - Mora Bai, Indian Ridge127
Dále: Chilean, Sovereign Duke (GER), Wafy (IRE), Come On Tier (FR)
Výrok: krátká hlava - 1 1/4 - 1/2 - 4 - 5 - 9
Čas: 2:14.13
Majitel: Gestut Ammerland, Chovatel: Ammerland Verwaltung Gmbh & Co Kg
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Sandown Mile G2

27. duben, Sandown - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Addeybb (IRE)4vPivotal - Bush Cat, Kingmambo127
2. Stormy Antarctic5vStormy Atlantic - Bea Remembered, Doyen127
3. Aljazzi5kShamardal - Nouriya, Danehill Dancer124
Dále: Robin of Navan (FR), Here Comes When (IRE), Sovereign Debt (IRE), Khafoo Shememi (IRE), Mr. Owen
Výrok: 2 3/4 - krk - 2 - 1 1/2 - 1/2 - krk - 3/4
Čas: 1:45.48
Majitel: Sheik Ahmed Al Maktoum, Chovatel: Rabbah Bloodstock Ltd
Trenér: William Haggas, Jezdec: James Doyle

Pavilion Stakes G3

2. květen, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Invincible Army (IRE)3hInvincible Spirit - Rajeem, Diktat127
2. Eqtidaar (IRE)3hInvincible Spirit - Madany, Acclamation127
3. Enjazaat3hAcclamation - Miliika, Green Desert127
Dále: Laugh a Minute, Eirene, Abel Handy (IRE), Sound And Silence, Fighting Irish (IRE) (DQ)
Výrok: 1 1/2 - 1 3/4 - 1 - 1/2 - 3 1/4 - 1 3/4 - 2 1/2
Čas: 1:16.36
Majitel: Saeed Manana, Chovatel: Rabbah Bloodstock Limited
Trenér: James Tate, Jezdec: Ryan Moore

Jockey Club Stakes G2

5. květen, Newmarket - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Defoe (IRE)4hDalakhani - Dulkashe, Pivotal127
2. Red Verdon (USA)5hLemon Drop Kid - Porto Marmay, Choisir127
3. Count Octave4hFrankel - Honorine, Mark of Esteem127
Dále: Master the World (IRE), Khalidi
Výrok: 3 3/4 - 1 1/2 - 5 - 3 1/4
Čas: 2:34.01
Majitel: Sheikh Mohammed Obaid Al Maktoum, Chovatel: Darley
Trenér: Roger Varian, Jezdec: Andrea Atzeni

Two Thousand Guineas G1

5. květen, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Saxon Warrior (JPN)3hDeep Impact - Maybe, Galileo126
2. Tip Two Win3hDark Angel - Freddie's Girl, More Than Ready126
3. Masar (IRE)3hNew Approach - Khawlah, Cape Cross126
Dále: Elarqam, Roaring Lion (USA), Gustav Klimt (IRE), James Garfield (IRE), Raid (IRE), Murillo (USA), Expert Eye, Cardsharp, Headway, Rajasinghe (IRE), Nebo (IRE)
Výrok: 1 1/2 - hlava - 1/2 - krk - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 3 1/2 - 3 1/4 - 1/2 - 4 - 12
Čas: 1:36.55
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Dahlia Stakes G2

6. květen, Newmarket - 1800 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Wuheida4kDubawi - Hibaayeb, Singspiel131
2. Wilamina (IRE)5kZoffany - Tropical Lake, Lomond126
3. Indian Blessing4kSepoy - Alpen Glen, Halling126
Dále: Mia Tesoro (IRE), Golden Legend (FR), Billesdon Bess, Tisbutadream (IRE), Elegant Pose (IRE)
Výrok: 4 - 3 3/4 -nos- 2 3/4 - 2 - 5 - 1 1/2
Čas: 1:50.43
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

One Thousand Guineas G1

6. květen, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Billesdon Brook3kChamps Elysees - Coplow, Manduro126
2. Laurens (FR)3kSiyouni - Recambe, Cape Cross126
3. Happily (IRE)3kGalileo - You'resothrilling, Storm Cat126
Dále: Wild Illusion, Altyn Orda (IRE), Soliloquy, Anna Nerium, Worship (IRE), Liquid Amber (USA), Dan's Dream, I Can Fly, Sarrocchi (IRE), Madeline (IRE), Vitamin (IRE), Sizzling (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 2 3/4 - 1 - 1 1/2 - 5 - 3/4 - 1 1/2 - 2 - 1 3/4 - 15
Čas: 1:36.62
Majitel: Pall Mall Partners & Partners, Chovatel: Stowell Hill Partners
Trenér: Richard Hannon, Jezdec: Sean Levey

Chester Vase G3

9. květen, Chester - 2500 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a valaši
1.Young Rascal (FR)3hIntello - Rock My Soul, Clodovil126
2. Dee Ex Bee3hFarhh - Dubai Sunrise, Seeking the Gold126
3. Hunting Horn (IRE)3hCamelot - Mora Bai, Indian Ridge126
Dále: Ispolini, Flag of Honour (IRE), Proschema (IRE), Family Tree, Perfect Illusion, Miles Christianus (IRE), Jetstream (IRE)
Výrok: 1/2 - 3 - 1/2 - krk - 2 1/2 - 4 1/2 - 3 1/4 - 36 - 7
Čas: 2:39.55
Majitel: Bernard Kantor, Chovatel: Ecurie Peregrine SAS
Trenér: William Haggas, Jezdec: James Doyle

Huxley Stakes G2

11. květen, Chester - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Forest Ranger (IRE)4vLawman - Alava, Anabaa127
2. War Decree (USA)4hWar Front - Royal Decree, Street Cry127
3. Gabrial (IRE)9vDark Angel - Guajira, Mtoto127
Dále: Convey, Eminent (IRE)
Výrok: 1 1/4 - 2 1/2 - 1 3/4 - 8
Čas: 2:08.39
Majitel: Mrs. H. Steel, Chovatel: Yeguada de Milagro Sa
Trenér: Richard Fahey, Jezdec: Tony Hamilton

Duke of York Stakes G2

16. květen, York - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Harry Angel (IRE)4hDark Angel - Beatrix Potter, Cadeaux Genereux139
2. Brando6vPivotal - Argent du Bois, Silver Hawk134
3. Sir Dancealot (IRE)4vSir Prancealot - Majesty's Dancer, Danehill Dancer134
Dále: Ornate, Artistica (GER)
Výrok: 2 - krk - 7 - 12
Čas: 1:10.87
Majitel: Godolphin, Chovatel: CBS Bloodstock
Trenér: Clive Cox, Jezdec: Adam Kirby

Musidora Stakes G3

16. květen, York - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Give And Take3kCityscape - Grace And Glory, Montjeu126
2. Dancing Brave Bear (USA)3kStreet Cry - Baghdaria, Royal Academy126
3. Ejtyah3kFrankel - Darysina, Smart Strike126
Dále: Highgarden, Lubinka (IRE), Ceilidhs Dream, Expensive Liaison (IRE)
Výrok: 1 - 1 1/2 - krk - 3/4 - 1 - 11
Čas: 2:12.04
Majitel: Nicholas Jones, Chovatel: Coin Valley Stud
Trenér: William Haggas, Jezdec: James Doyle

Middleton Stakes G2

17. květen, York - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Coronet4kDubawi - Approach, Darshaan126
2. Horseplay4kCape Cross - Mischief Making, Lemon Drop Kid126
3. Smart Call (SAF)6kIdeal World - Good Judgement, Horse Chestnut126
Dále: Turret Rocks (IRE), Mori, Chain of Daisies, Indian Blessing
Výrok: 1 1/2 - 1 - 1 1/4 - 2 1/4 - 1/2 - 2 3/4
Čas: 2:08.01
Majitel a chovatel: Denford Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Dante Stakes G2

17. květen, York - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Roaring Lion (USA)3hKitten's Joy - Vionnet, Street Sense126
2. Mildenberger3hTeofilo - Belle Josephine, Dubawi126
3. Zabriskie (IRE)3hFrankel - Moonlight's Box, Nureyev126
Dále: Merlin Magic, Nordic Lights, Wells Farhh Go (IRE), Crossed Baton, James Cook (IRE), White Mocha (USA)
Výrok: 4 1/2 - 1 1/4 - krk - krk - 1/2 - krk - 3 1/4 - 1
Čas: 2:09.79
Majitel: Qatar Racing Ltd, Chovatel: Ranjan Racing Inc
Trenér: John Gosden, Jezdec: Oisin Murphy

Yorkshire Cup G2

18. květen, York - 2800 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Stradivarius (IRE)4hSea the Stars - Private Life, Bering127
2. Desert Skyline (IRE)4vTamayuz - Diamond Tango, Acatenango130
3. Call to Mind4hGalileo - Memory, Danehill Dancer127
Dále: Max Dynamite (FR), Count Octave, Clever Cookie, Wicklow Brave, On to Victory
Výrok: 3 - krk - 3 1/2 - 1 - 5 - 1 - 4
Čas: 2:55.15
Majitel a chovatel: Bjorn Nielsen
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Lockinge Stakes G1

19. květen, Newbury - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Rhododendron (IRE)4kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal123
2. Lightning Spear7hPivotal - Atlantic Destiny, Royal Academy126
3. Lancaster Bomber (USA)4hWar Front - Sun Shower, Indian Ridge126
Dále: Dutch Connection, Deauville (IRE), Accidental Agent, Suedois (FR), Addeybb (IRE), Alexios Komnenos (IRE), Limato (IRE), Zonderland, Beat the Bank, Zabeel Prince (IRE), War Decree (USA)
Výrok: krátká hlava - 2 3/4 - 3/4 - 1 - 3/4 - 1 1/2 - 3 - krk - krk - 2 - 1 1/2 - 2 - 14
Čas: 1:35.07
Majitel: Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Sandy Lane Stakes G2

26. květen, Haydock - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Sands of Mali (FR)3hPanis - Kadiania, Indian Rocket126
2. Invincible Army (IRE)3hInvincible Spirit - Rajeem, Diktat126
3. Emblazoned (IRE)3hInvincible Spirit - Sendmylovetorose, Bahamian Bounty126
Dále: James Garfield (IRE), Actress (IRE), Heartache, Unfortunately (IRE), Barraquero (IRE)
Výrok:nos- 2 1/4 - 1/2 - 5 - hlava - hlava - 82
Čas: 1:09.53
Majitel: The Cool Silk Partnership, Chovatel: Simon Urizzi
Trenér: Richard Fahey, Jezdec: Paul Hanagan

Temple Stakes G2

26. květen, Haydock - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Battaash (IRE)4vDark Angel - Anna Law, Lawman135
2. Washington DC (IRE)5hZoffany - How's She Cuttin', Shinko Forest130
3. Kachy5hKyllachy - Dubai Bounty, Dubai Destination130
Dále: Mabs Cross, Muthmir (IRE), Havana Grey, Take Cover, Doctor Sardonicus, Mrs. Gallagher, Encore d'Or, Just Glamorous (IRE)
Výrok: hlava - krátká hlava - 1/2 - 3 - 1/2 - hlava -nos- 1 3/4 - 1 1/2 - 16
Čas: 0:57.36
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Ballyphilip Stud
Trenér: Charles Hills, Jezdec: Dane O'Neill

Coronation Cup G1

1. červen, Epsom - 2400 metrů, turf, dráha měkká, čtyřletí a starší
1.Cracksman4hFrankel - Rhadegunda, Pivotal126
2. Salouen (IRE)4hCanford Cliffs - Gali Gal, Galileo126
3. Windstoss (GER)4hShirocco - Wellenspiel, Sternkonig126
Dále: Idaho (IRE), Hawkbill (USA), Yucatan (IRE)
Výrok: hlava - 3 3/4 - 4 1/2 - 17 - 28
Čas: 2:38.49
Majitel: A.E. Oppenheimer, Chovatel: Hascombre And Valiant Studs
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Oaks Stakes G1

1. červen, Epsom - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Forever Together (IRE)3kGalileo - Green Room, Theatrical126
2. Wild Illusion3kDubawi - Rumh, Monsun126
3. Bye Bye Baby (IRE)3kGalileo - Remember When, Danehill Dancer126
Dále: Magic Wand (IRE), Flattering (IRE), Give And Take, Perfect Clarity, I Can Fly, Ejtyah
Výrok: 4 1/2 - 3 1/2 - 3 - 1/2 - 1 1/2 - 4 1/2 - 59 - 22
Čas: 2:40.39
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Vimal and Gillian Khosla
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Derby Stakes G1

2. červen, Epsom - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Masar (IRE)3hNew Approach - Khawlah, Cape Cross126
2. Dee Ex Bee3hFarhh - Dubai Sunrise, Seeking the Gold126
3. Roaring Lion (USA)3hKitten's Joy - Vionnet, Street Sense126
Dále: Saxon Warrior (JPN), Hazapour (IRE), Delano Roosevelt (IRE), Young Rascal (FR), The Pentagon (IRE), Kew Gardens (IRE), Sevenna Star (IRE), Knight to Behold (IRE), Zabriskie (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 2 1/2 - 4 1/2 - 5 - 1/2 - 10 - 1 - 4 1/2 - 15
Čas: 2:34.93
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Queen Anne Stakes G1

19. červen, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Accidental Agent4hDelegator - Roddle, Xaar126
2. Lord Glitters (FR)5vWhipper - Lady Glitters, Homme de Loi126
3. Lightning Spear7hPivotal - Atlantic Destiny, Royal Academy126
Dále: Century Dream (IRE), Yoshida (JPN), Beat the Bank, Recoletos (FR), So Beloved, Rhododendron (IRE), Benbatl, Oh This Is Us (IRE), Deauville (IRE), Limato (IRE), Suedois (FR), Zonderland
Výrok: 1/2 - krk -nos- 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - hlava - krátká hlava - krk - 4 - 2 3/4 - 4
Čas: 1:38.85
Majitel a chovatel: Mrs. R.F. Johnson Houghton
Trenér: Eve Johnson Houghton, Jezdec: Charles Bishop

Coventry Stakes G2

19. červen, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí
1.Calyx2hKingman - Helleborine, Observatory127
2. Advertise2hShowcasing - Furbelow, Pivotal127
3. Sergei Prokofiev (CAN)2hScat Daddy - Orchard Beach, Tapit127
Dále: Vange, Shine So Bright, Ninetythreetwenty (IRE), Blown By Wind, Gee Rex (IRE), Cosmic Law (IRE), Dubai Legacy (USA), Getchagetchagetcha, Shaybani (IRE), The Irish Rover (IRE), Midnight Sands (USA), Pogo (IRE), I Am a Dreamer, Barbill (IRE), Boa Nova (IRE), Alfie Solomons (IRE), Burj, No Needs Never (IRE), Indigo Balance (IRE), Kuwait Station (IRE)
Výrok: 1 - krk - 1 - 3 1/2 - 1/2 - krk - 1/2 - krk - krátká hlava - krk - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 -nos-nos- hlava - krk - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 - 10
Čas: 1:13.51
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

King's Stand Stakes G1

19. červen, Ascot - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Blue Point (IRE)4hShamardal - Scarlett Rose, Royal Applause130
2. Battaash (IRE)4vDark Angel - Anna Law, Lawman130
3. Mabs Cross4kDutch Art - Miss Meggy, Pivotal127
Dále: Finsbury Square (IRE), Bucchero (USA), Different League (FR), Lady Aurelia (USA), Washington DC (IRE), Kachy, Gifted Master (IRE), Battle of Jericho (USA), Ornate, Primo Uomo (IRE), Declarationofpeace (USA)
Výrok: 1 3/4 - krk - 2 3/4 -nos- hlava - krk - 3 - krk - 2 3/4 - 3/4 - 2 1/4 - 7 - neck
Čas: 0:58.14
Majitel: Godolphin, Chovatel: Oak Lodge Bloodstock
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

St. James's Palace Stakes G1

19. červen, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí hřebci
1.Without Parole3hFrankel - Without You Babe, Lemon Drop Kid126
2. Gustav Klimt (IRE)3hGalileo - Massarra, Danehill126
3. Wootton (FR)3hWootton Bassett - American Nizzy, American Post126
Dále: Tip Two Win, Kings Shield (USA), Gabr, Romanised (IRE), Threeandfourpence (USA), US Navy Flag, Chilean
Výrok: 1/2 - 3 1/4 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - hlava - krk - 3 3/4
Čas: 1:38.64
Majitel: John & Tanya Gunther, Chovatel: John Gunther
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Queen Mary Stakes G2

20. červen, Ascot - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouleté klisny
1.Signora Cabello (IRE)2kCamacho - Journalist, Night Shift126
2. Gossamer Wings (USA)2kScat Daddy - Lavender Baby, Rubiano126
3. Shades of Blue (IRE)2kKodiac - Enjoyable, Verglas126
Dále: So Perfect (USA), Come On Leicester (IRE), Servalan (IRE), Forever In Dreams (IRE), Little Kim, Kurious, Shumooki (IRE), Chelsea Cloisters (USA), Country Rose (IRE), Kodyanna (IRE), Red Balloons, Yolo Again (IRE), Second Generation, Snazzy (IRE), Deia Glory, Daphinia, Luchador, Global Goddess (IRE), Haats Off
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - krátká hlava -nos- 3/4 - krk - krk - krk - 1 3/4 - krk - 1 3/4 - krk - hlava - 2 - hlava - 3/4 - 3/4 - 2 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:00.65
Majitel: Phoenix Thoroughbred And Zen Racing, Chovatel: Diomed Bloodstock Ltd
Trenér: John Quinn, Jezdec: Oisin Murphy

Queen's Vase G2

20. červen, Ascot - 2800 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Kew Gardens (IRE)3hGalileo - Chelsea Rose, Desert King126
2. Southern France (IRE)3hGalileo - Alta Anna, Anabaa126
3. Nelson (IRE)3hFrankel - Moonstone, Dalakhani126
Dále: Almoghared (IRE), Yabass (IRE), Drapers Guild, Stream of Stars, Sovereign Duke (GER), King's Proctor (IRE), Lynwood Gold (IRE), Jeremiah, Dubai Empire (FR)
Výrok: 4 1/2 - krk - 2 3/4 - 3 3/4 - 1 1/4 - 2 1/4 - 4 1/2 - 3 1/4 - 4 1/2 - 9 - 1
Čas: 3:00.89
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Barronstown Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Duke of Cambridge Stakes G2

20. červen, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Aljazzi5kShamardal - Nouriya, Danehill Dancer126
2. Tribute Act4kExceed And Excel - Sister Act, Marju126
3. Wilamina (IRE)5kZoffany - Tropical Lake, Lomond126
Dále: Urban Fox, Tomyris, Promising Run (USA), Arabian Hope (USA), Hydrangea (IRE), Billesdon Bess, Unforgettable Filly, Lincoln Rocks
Výrok: 3 3/4 - krk - 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - 15 - 8
Čas: 1:40.53
Majitel a chovatel: Saleh Al Homazi & Imad Al Sagar
Trenér: Marco Botti, Jezdec: William Buick

Prince of Wales's Stakes G1

20. červen, Ascot - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Poet's Word (IRE)5hPoet's Voice - Whirly Bird, Nashwan126
2. Cracksman4hFrankel - Rhadegunda, Pivotal126
3. Hawkbill (USA)5hKitten's Joy - Trensa, Giant's Causeway126
Dále: Cliffs of Moher (IRE), Eminent (IRE), Royal Julius (IRE), Desert Encounter (IRE)
Výrok: 2 1/4 - 8 - 3/4 - 2 1/4 - 2 1/4 - 16
Čas: 2:03.51
Majitel: Saeed Suhail, Breeder. Woodcote Stud
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: James Doyle

Norfolk Stakes G2

21. červen, Ascot - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí
1.Shang Shang Shang (USA)2kShanghai Bobby - Yankee Victoria, Yankee Victor124
2. Pocket Dynamo (USA)2hDialed In - Little Bit Tiny, Cuvee127
3. Land Force (IRE)2hNo Nay Never - Theann, Rock of Gibraltar127
Dále: Rumble Inthejungle (IRE)
Výrok: Koncheck, Kinks, Glory Fighter, Charming Kid, Vintage Brut, The Paddocks (IRE)
Čas:nos- 1/2 - 1 1/2 -nos- 1 1/2 - 4 - krk - 5 - 3 1/4
Majitel: Breeze Easy LLC, Chovatel: Kris R. Del Giudice
Trenér: Wesley Ward, Jezdec: Joel Rosario

Ribblesdale Stakes G2

21. červen, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Magic Wand (IRE)3kGalileo - Prudenzia, Dansili126
2. Wild Illusion3kDubawi - Rumh, Monsun129
3. Sun Maiden3kFrankel - Midsummer, Kingmambo126
Dále: Athena (IRE), Perfect Clarity, Highgarden, Lady of Shalott, Sarrocchi (IRE), Dancing Brave Bear (USA), Sizzling (IRE)
Výrok: 4 - 1 1/2 - 2 1/2 - 2 1/2 - krk - 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 1 3/4
Čas: 2:28.52
Majitel: Tabor, Smith, Magnier, M.J. Jooste, Chovatel: Ecurie des Monceaux & Skymarc Farm Inc
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Ascot Gold Cup G1

21. červen, Ascot - 2 1/3200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Stradivarius (IRE)4hSea the Stars - Private Life, Bering127
2. Vazirabad (FR)6vManduro - Visorama, Linamix128
3. Torcedor (IRE)6vFastnet Rock - Magnolia Lane, Sadler's Wells128
Dále: Order of St. George (IRE), Scotland (GER), Sheikhzayedroad, Max Dynamite (FR), Mount Moriah, Desert Skyline (IRE)
Výrok: 3/4 - hlava - 3 - 7 - 1 1/4 - 3 1/4 - 8 - 29
Čas: 4:21.08
Majitel a chovatel: Bjorn Nielsen
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

King Edward VII. Stakes G2

22. červen, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí hřebci a valaši
1.Old Persian3hDubawi - Indian Petal, Singspiel126
2. Rostropovich (IRE)3hFrankel - Tyranny, Machiavellian126
3. Giuseppe Garibaldi (IRE)3hGalileo - Queenscliff, Danehill Dancer126
Dále: Raa Atoll, Delano Roosevelt (IRE), Wells Farhh Go (IRE), Elector, Alternative Fact, Highbrow
Výrok: 1 3/4 - krk - 3/4 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 2 - nose
Čas: 2:29.95
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Commonwealth Cup G1

22. červen, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Eqtidaar (IRE)3hInvincible Spirit - Madany, Acclamation129
2. Sands of Mali (FR)3hPanis - Kadiania, Indian Rocket129
3. Emblazoned (IRE)3hInvincible Spirit - Sendmylovetorose, Bahamian Bounty129
Dále: Stone of Destiny, Hey Jonesy (IRE), Gidu (IRE), Heartache, Fighting Irish (IRE), Invincible Army (IRE), Unfortunately (IRE), Roussel (IRE), Equilateral, Cardsharp, Speak In Colours, Fleet Review (USA), Sioux Nation (USA), Actress (IRE), Laugh a Minute, Main Desire (IRE), Enjazaat, Now You'r Talking (IRE), Abel Handy (IRE)
Výrok: 1/2 - 1 - hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - hlava - 1 1/4 - 1/2 - hlava - 1 3/4 - krk - krk - 1 1/4 - hlava - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3/4
Čas: 1:12.12
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Shadwell Estate Company Ltd
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: Jim Crowley

Coronation Stakes G1

22 Jun,Ascot - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Alpha Centauri (IRE)3kMastercraftsman - Alpha Lupi, Rahy126
2. Threading (IRE)3kExceed And Excel - Chaquiras, Seeking the Gold126
3. Veracious3kFrankel - Infallible, Pivotal126
Dále: Billesdon Brook, Clemmie (IRE), Coeur de Beaute (FR), Aim of Artemis (IRE), Anna Nerium, Teppal (FR), Nkosikazi, Whitefountainfairy (IRE), Adorable (IRE)
Výrok: 6 - 1 3/4 - 1 3/4 - 2 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - krk - krk - 5 - 1 1/2 - 17
Čas: 1:35.89
Majitel a chovatel: Niarchos Family
Trenér: Mrs. John Harrington, Jezdec: Colm O'Donoghue

Hardwicke Stakes G2

23. červen, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Crystal Ocean4hSea the Stars - Crystal Star, Mark of Esteem127
2. Red Verdon (USA)5hLemon Drop Kid - Porto Marmay, Choisir127
3. Cliffs of Moher (IRE)4hGalileo - Wave, Dansili127
Dále: Barsanti (IRE), Idaho (IRE)
Výrok: 2 1/2 - 1 1/4 - 1 - 11
Čas: 2:28.08
Majitel: Sir Evelyn de Rothschild, Chovatel: Southcourt Stud
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: Ryan Moore

Diamond Jubilee Stakes G1

23. červen, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Merchant Navy (AUS)4hFastnet Rock - Legally Bay, Snippets129
2. City Light (FR)4hSiyouni - Light Saber, Kendor129
3. Bound For Nowhere (USA)4hThe Factor - Fancy Deed, Alydeed129
Dále: The Tin Man, Projection, D'Bai (IRE), Sir Dancealot (IRE), Spirit of Valor (USA), Librisa Breeze, Redkirk Warrior, Harry Angel (IRE), Intelligence Cross (USA)
Výrok: krátká hlava - 3/4 - krk - 1 - 3 -nos- 3 - 2 1/2 - 2 - 10 - 7
Čas: 1:12.09
Majitel: Merchant Navy Syndicate, Smith, Magnier, Tabor, Chovatel: C. Barhan, QLD
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Lancashire Oaks G2

7. červenec, Haydock - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Horseplay4kCape Cross - Mischief Making, Lemon Drop Kid131
2. God Given4kNathaniel - Ever Rigg, Dubai Destination131
3. Precious Ramotswe4kNathaniel - Miss Pinkerton, Danehill131
Dále: Mrs. Sippy (USA), Euro Nightmare (IRE), Flattering (IRE), Snowy Winter (USA)
Výrok: krátká hlava - 1 3/4 - 1 1/4 - 3 1/2 - 8 - 74
Čas: 2:28.56
Majitel a chovatel: Cliveden Stud
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Davit Probert

Eclipse Stakes G1

7. červenec, Sandown - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Roaring Lion (USA)3hKitten's Joy - Vionnet, Street Sense123
2. Saxon Warrior (JPN)3hDeep Impact - Maybe, Galileo123
3. Cliffs of Moher (IRE)4hGalileo - Wave, Dansili133
Dále: Hawkbill (USA), Happily (IRE), Raymond Tusk (IRE), Forest Ranger (IRE)
Výrok: krk - 2 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 4 1/2 - 1 1/4
Čas: 2:04.04
Majitel: Qatar Racing Ltd, Chovatel: Ranjan Racing Inc
Trenér: John Gosden, Jezdec: Oisin Murphy

July Stakes G2

12. červenec, Newmarket - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí hřebci a valaši
1.Advertise2hShowcasing - Furbelow, Pivotal126
2. Konchek2hLethal Force - Soar, Danzero126
3. Charming Kid2hCharm Spirit - Child Bride, Coronado's Quest126
Dále: Dunkerron, Sporting Chance, Legends of War (USA), Van Beethoven (CAN), North Wind (IRE)
Výrok: 2 - krk - 3/4 - 1 1/2 - 2 1/2 - 2 1/4 - 7
Čas: 1:11.63
Majitel: Phoenix Thoroughbed Ltd, Chovatel: Cheveley Park Stud
Trenér: Martyn Meade, Jezdec: Frankie Dettori

Princess of Wales's Stakes G2

12. červenec, Newmarket - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Best Solution (IRE)4hKodiac - Al Andalyya, Kingmambo132
2. Mirage Dancer4hFrankel - Heat Haze, Green Desert132
3. Duretto6vManduro - Landinium, Lando132
Dále: Muntahaa (IRE), Barsanti (IRE), Laraaib (IRE), Raa Atoll
Výrok: 1/2 - krk - 3 3/4 - 1 - 42 - 11
Čas: 2:31.40
Majitel: Godolphin, Chovatel: Cecil & Martin McCracken
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Pat Cosgrave

Duchess of Cambridge Stakes G2

13. červenec, Newmarket - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouleté klisny
1.Pretty Pollyanna2kOasis Dream - Unex Mona Lisa, Shamardal126
2. Angel's Hideaway (IRE)2kDark Angel - The Hermitage, Kheleyf126
3. Chaleur2kDansili - Lilyfire, First Defence126
Dále: Gossamer Wings (USA), La Pelosa (IRE), Chicas Amigas (IRE), Main Edition (IRE), Come on Leicester (IRE), Alicia Darcy (IRE)
Výrok: 7 - 6 - krk - 1 - 3/4 - 3 1/4 - 3 1/4 - 3 1/2
Čas: 1:11.51
Majitel: W.J. & T.C.O. Gredley, Chovatel: Stetchworth & Middle Park Studs Ltd
Trenér: Michael Bell, Jezdec: Silvestre de Sousa

Falmouth Stakes G1

13. červenec, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Alpha Centauri (IRE)3kMastercraftsman - Alpha Lupi, Rahy124
2. Altyn Orda (IRE)3kKyllachy - Albanka, Giant's Causeway124
3. Clemmie (IRE)3kGalileo - Meow, Storm Cat124
Dále: Nyaleti (IRE), Arabian Hope (USA), Threading (IRE), Opal Tiara (IRE)
Výrok: 4 1/2 - 1 - 7 - 7 - 1 1/4 - 4 1/2
Čas: 1:37.45
Majitel a chovatel: Niarchos Family
Trenér: Mrs. John Harrington, Jezdec: Colm O'Donoghue

Superlative Stakes G2

14. červenec, Newmarket - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí
1.Quorto (IRE)2hDubawi - Volume, Mount Nelson127
2. Cape of Good Hope (IRE)2hGalileo - Hveger, Danehill127
3. Neverland Rock2hNo Nay Never - Jessica Rocks, Fastnet Rock127
Dále: Certain Lad, Daafr (IRE), Forseti, Blown By Wind
Výrok: 3 3/4 - 1/2 - 4 1/2 - 6 - 3 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:25.48
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

July Cup G1

14. červenec, Newmarket - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.U S Navy Flag (USA)3hWar Front - Misty For Me, Galileo126
2. Brando6vPivotal - Argent du Bois, Silver Hawk132
3. Fleet Review (USA)3hWar Front - A Star Is Born, Galileo126
Dále: Sir Dancealot (IRE), Sioux Nation (USA), Dreamfield, Blue Point (IRE), Spirit of Valor (USA), Eqtidaar (IRE), Redkirk Warrior, Limato (IRE), Sands of Mali (FR), Intelligence Cross (USA)
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - hlava -nos- 1/2 - 1 1/2 - krk - 3/4 - krk - 2 -nos- 1 1/2
Čas: 1:11.32
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Misty For Me Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Summer Mile Stakes G2

14. červenec, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Beat the Bank4vPaco Boy - Tiana, Diktat127
2. Lord Glitters (FR)5vWhipper - Lady Glitters, Homme de Loi127
3. Suedois (FR)7vLe Havre - Cup Cake, Singspiel127
Dále: Century Dream (IRE), Trais Fluors, Eminent (IRE), Circus Couture (IRE), Zhui Feng (IRE)
Výrok: krk - krátká hlava - 3 - 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - 2
Čas: 1:39.39
Majitel: King Power Racing Co Ltd, Breeder. A.S. Denniff
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Oisin Murphy

King George IV. and Queen Elizabeth Stakes G1

28. červenec, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Poet's Word (IRE)5hPoet's Voice - Whirly Bird, Nashwan133
2. Crystal Ocean4hSea the Stars - Crystal Star, Mark of Esteem133
3. Coronet4kDubawi - Approach, Darshaan130
Dále: Salouen, Rostropovich (IRE), Desert Encounter (IRE), Hydrangea (IRE)
Výrok: krk - 9 - 4 - krátká hlava - 8 - 18
Čas: 2:25.84
Majitel: Saeed Suhail, Breeder. Woodcote Stud
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: James Doyle

York Stakes G2

28. červenec, York - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Thundering Blue (USA)5vExchange Rate - Relampago Azul, Forestry132
2. Brorocco5vShirocco - Lady Brora, Dashing Blade132
3. Elarqam3hFrankel - Attraction, Efisio123
Dále: Smart Call (SAF), Forest Ranger (IRE), Euro Nightmare (IRE), Euginio (IRE)
Výrok: krk - krk - 2 - 3 1/4 - 3 1/2 - 2 1/4
Čas: 2:09.41
Majitel: Clive Washbourn, Chovatel: Dr. Tom Castoldi
Trenér: David Menuisier, Jezdec: Fran Berry

Vintage Stakes G2

31. červenec, Goodwood - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Dark Vision (IRE)2hDream Ahead - Black Dahlia, Dansili127
2. Dunkerron2vKuroshio - Triple Cee, Cape Cross127
3. Confiding2hIffraaj - Entre Nous, Sadler's Wells127
Dále: Getchagetchagetcha, Van Beethoven (CAN), Cosmic Law (IRE), Federal Law (CAN), Blonde Warrior (IRE), Mordred (IRE), Junius Brutus (FR), Drogon (IRE)m Burj
Výrok: 1 3/4 - 1 1/4 - 1 1/2 - 3/4 -nos- 1/2 - 2 3/4 - 3/4 - 6 - 1 1/2 - 3 3/4
Čas: 1:28.23
Majitel: Kingsley Park 10, Chovatel: S F Bloodstock LLC
Trenér: Mark Johnston, Jezdec: Silvestre de Sousa

Lennox Stakes G2

31. červenec, Goodwood - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Sir Dancealot (IRE)4vSir Prancealot - Majesty's Dancer, Danehill Dancer129
2. Suedois (FR)7vLe Havre - Cup Cake, Singspiel129
3. Breton Rock (IRE)8vBahamian Bounty - Anna's Rock, Rock of Gibraltar129
Dále: Donjuan Triumphant (IRE), D'Bai (IRE), Spirit of Valor (USA), Dutch Connection, Karar, Here Comes When (IRE), Emmaus (IRE), So Beloved, Tip Two Win
Výrok: krátká hlava - hlava - krk - 1 - 1/2 - hlava - 3/4 - 3/4 -nos- 1 1/4 - 4 1/2
Čas: 1:27.08
Majitel: C. Benham, D. Whitford et al, Chovatel: Vincent Duignan
Trenér: David Elsworth, Jezdec: Gerald Mosse

Goodwood Cup G1

31. červenec, Goodwood - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Stradivarius (IRE)4hSea the Stars - Private Life, Bering135
2. Torcedor (IRE)6vFastnet Rock - Magnolia Lane, Sadler's Wells135
3. Idaho (IRE)5hGalileo - Hveger, Danehill135
Dále: Dal Harraild, St. Michel, Desert Skyline (IRE), Call to Mind
Výrok: 1/2 - 6 - 1 3/4 - 1/2 - 3/4 - pulled up
Čas: 3:30.56
Majitel a chovatel: Bjorn Nielsen
Trenér: John Gosden, Jezdec: Andrea Atzeni

Sussex Stakes G1

1. srpen, Goodwood - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Lightning Spear7hPivotal - Atlantic Destiny, Royal Academy134
2. Expert Eye3hAcclamation - Exemplify, Dansili131
3. Lord Glitters (FR)5vWhipper - Lady Glitters, Homme de Loi134
Dále: Gustav Klimt (IRE), Beat the Bank, So Beloved, Without Parole, Orbaan
Výrok: 1 1/2 - 1/2 -nos- krk - 2 3/4 - 1 1/2 - head
Čas: 1:39.89
Majitel: Qatar Racing Ltd, Chovatel: Newsells Park Stud
Trenér: David Simcock, Jezdec: Oisin Murphy

Lillie Langtry Stakes G2

2. srpen, Goodwood - 2800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Pilaster3kNathaniel - Portal, Hernando121
2. Maid Up3kMastercraftsman - Complexion, Hurricane Run121
3. Star Rock4kFastnet Rock - Starfala, Galileo132
Dále: God Given, Isabel de Urbina (IRE), Precious Ramotswe, Dance the Dream, Flattering (IRE), Jet Streaming (IRE), Maid to Remember, Lady of Shalott, White Chocolate (IRE)
Výrok: krátká hlava - 1 - 3 3/4 - 1 1/4 - 2 - 7 - 1 - krk - 2 3/4 - 4 1/2 - 1
Čas: 2:59.16
Majitel a chovatel: Cheveley Park Stud
Trenér: Roger Varian, Jezdec: David Egan

Richmond Stakes G2

2. srpen, Goodwood - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a valaši
1.Land Force (IRE)2hNo Nay Never - Theann, Rock of Gibraltar126
2. Marie's Diamond (IRE)2hFootstepsinthesand - Sindiyma, Kalanisi126
3. Shine So Bright2hOasis Dream - Alla Speranza, Sir Percy126
Dále: Konchek, Sabre, Neverland Rock, Sporting Chance, Cool Reflection (IRE), Charming Kid
Výrok: 1 - krk - krk - 1/2 - krk - 1 - 7 - 2 1/2
Čas: 1:11.50
Majitel: Mrs. John Magnier, Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Mrs. Evie Stockwell
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Nassau Stakes G1

2. srpen, Goodwood - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Wild Illusion3kDubawi - Rumh, Monsun125
2. Urban Fox4kFoxwedge - Lomapamar, Nashwan133
3. Veracious3kFrankel - Infallible, Pivotal125
Dále: Billesdon Brook, Wilamina (IRE), Rhododendron (IRE)
Výrok: 2 - krátká hlava - 1 1/4 - 1/2 - 5
Čas: 2:06.22
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

King George Stakes G2

3. srpen, Goodwood - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Battaash (IRE)4vDark Angel - Anna Law, Lawman131
2. Take Cover11gSingspiel - Enchanted, Magic Ring128
3. Muthmir (IRE)8vInvincible Spirit - Fairy of the Night, Danehill128
Dále: Mr. Lupton (IRE), Kachy, Havana Grey, Stone of Destiny, Heartache, Main Desire (IRE), Sioux Nation (USA), Duke of Firenze
Výrok: 4 - 1/2 - krk - 2 1/2 - krk - hlava - 1/2 - 1/2 - krk - 2 1/4
Čas: 0:56.50
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Ballyphilip Stud
Trenér: Charles Hills, Jezdec: Jim Crowley

Hungerford Stakes G2

18. srpen, Newbury - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Sir Dancealot (IRE)4vSir Prancealot - Majesty's Dancer, Danehill Dancer135
2. Dream of Dreams (IRE)4hDream Ahead - Vasilia, Dansili132
3. Breton Rock (IRE)8vBahamian Bounty - Anna's Rock, Rock of Gibraltar132
Dále: Tomyris, Gustav Klimt (IRE), Dan's Dream, Yafta, Librisa Breeze
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - krk - 3 - 1 1/4 - 1 - 6
Čas: 1:26.15
Majitel: C. Benham, D. Whitford et al, Chovatel: Vincent Duignan
Trenér: David Elsworth, Jezdec: Gerald Mosse

Great Voltigeur Stakes G2

22. srpen, York - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí hřebci a valaši
1.Old Persian3hDubawi - Indian Petal, Singspiel129
2. Cross Counter3vTeofilo - Waitress, Kingmambo126
3. Kew Gardens (IRE)3hGalileo - Chelsea Rose, Desert King131
Dále: Wells Farhh Go (IRE), The Pentagon (IRE), Nelson (IRE), Sevenna Star (IRE), Zabriskie (IRE), M C Muldoon (IRE)
Výrok: hlava - 1 1/2 - 3 - 3/4 - 3 1/4 - 3 1/2 - 4 - 3 1/2
Čas: 2:28.34
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Juddmonte International Stakes G1

22. srpen, York - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Roaring Lion (USA)3hKitten's Joy - Vionnet, Street Sense125
2. Poet's Word (IRE)5hPoet's Voice - Whirly Bird, Nashwan132
3. Thundering Blue (USA)5vExchange Rate - Relampago Azul, Forestry132
Dále: Saxon Warrior (JPN), Benbatl, Without Parole, Latrobe (IRE), Thunder Snow (IRE)
Výrok: 3 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 1 - 3 3/4 - 2 3/4
Čas: 2:07.70
Majitel: Qatar Racing Ltd, Chovatel: Ranjan Racing Inc
Trenér: John Gosden, Jezdec: Oisin Murphy

Lowther Stakes G2

23. srpen, York - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouleté klisny
1.Fairyland (IRE)2kKodiac - Queenofthefairies, Pivotal126
2. The Mackem Bullet (IRE)2kSociety Rock - Elkmait, Trade Fair126
3. Queen Jo Jo2kGregorian - River Song, Siphon126
Dále: Firelight (FR), Little Kim, Orange Blossom, Stage Play (IRE), Flawless Jewel (FR), Angel's Hideaway (IRE)
Výrok:nos- 2 -nos- 1 1/2 - 2 - 1/2 - 1/2 - 2
Čas: 1:11.23
Majitel: E.M. Stockwell, M. Tabor, D. Smith, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Yorkshire Oaks G1

23. srpen, York - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Sea of Class (IRE)3kSea the Stars - Holy Moon, Hernando124
2. Coronet4kDubawi - Approach, Darshaan133
3. Eziyra (IRE)4kTeofilo - Eytarna, Dubai Destination133
Dále: Horseplay, Magic Wand (IRE), Laurens (FR), Bye Bye Baby (IRE), Flattering (IRE)
Výrok: 2 1/4 - 1 - 1/2 - hlava - 4 - 3 - 2
Čas: 2:30.44
Majitel: Sunderland Holding Inc, Chovatel: Razza Del Velino Srl
Trenér: William Haggas, Jezdec: James Doyle

Lonsdale Cup G2

24. srpen, York - 3300 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Stradivarius (IRE)4hSea the Stars - Private Life, Bering132
2. Count Octave4hFrankel - Honorine, Mark of Esteem129
3. Idaho (IRE)5hGalileo - Hveger, Danehill129
Dále: Desert Skyline (IRE), Red Verdon (USA), Sir Chauvelin, Max Dynamite (FR), St. Michel, Petitioner (IRE)
Výrok: 1 2/2 - 4 1/2 - 2 1/2 - krk - 1/2 - 5 - 34 - 39
Čas: 3:29.69
Majitel a chovatel: Bjorn Nielsen
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Gimcrack Stakes G2

24. srpen, York - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí hřebci a valaši
1.Emaraaty Ana2hShamardal - Spirit of Dubai, Cape Cross126
2. Legends of War (USA)2hScat Daddy - Madera Dancer, Rahy126
3. Shine So Bright2hOasis Dream - Alla Speranza, Sir Percy126
Dále: The Irish Rover (IRE), Showout, Semoum (USA), Space Traveller, Cosmic Law (IRE), Chuck Willis (IRE)
Výrok: 1/2 - 3/4 - 2 - 1/2 - 1 1/2 - krk - 1/2 - 10
Čas: 1:10.79
Majitel: Ahmad Abdulla Al Shaikh, Chovatel: Rabbah Bloodstock Limited
Trenér: Kevin Ryan, Jezdec: Frankie Dettori

Nunthorpe Stakes G1

24. srpen, York - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí a starší
1.Alpha Delphini7vCaptain Gerrard - Easy to Imagine, Cozzene137
2. Mabs Cross4kDutch Art - Miss Meggy, Pivotal134
3. Blue Point (IRE)4hShamardal - Scarlett Rose, Royal Applause137
Dále: Battaash (IRE), Havana Grey, Take Cover, Heartache, Sioux Nation (USA), Mr. Lupton (IRE), Battle of Jericho (USA), Caspian Prince (IRE), Washington DC, Judicial (IRE), Abel Handy (IRE), Declarationofpeace (USA)
Výrok:nos- 2 1/4 - krk - krk - 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - hlava - krk - 1/2 - hlava - 1 - 6
Čas: 0:57.18
Majitel: The Alpha Delphini Partnership, Chovatel: B.A. Matthews
Trenér: Bryan Smart, Jezdec: Graham Lee

Celebration Mile G2

25. srpen, Goodwood - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beat the Bank4vPaco Boy - Tiana, Diktat133
2. Whisky Baron (AUS)6vManhattan Rain - Tazkara, Sinndar130
3. Stormy Antarctic5vStormy Atlantic - Bea Remembered, Doyen133
Dále: Zonderland, Nyaleti (IRE), Oh This Is Us (IRE), Altyn Orda (IRE), Arod (IRE)
Výrok: 1/2 - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - krk - short head
Čas: 1:37.12
Majitel: King Power Racing Co Ltd, Breeder. A.S. Denniff
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Oisin Murphy

Sprint Cup Stakes G1

8. září, Haydock - 1200 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.The Tin Man6vEquiano - Persario, Bishop of Cashel129
2. Brando6vPivotal - Argent du Bois, Silver Hawk129
3. Gustav Klimt (IRE)3hGalileo - Massarra, Danehill127
Dále: Donjuan Triumphant (IRE), Sands of Mali (FR), Harry Angel (IRE), Speak In Colours, Tasleet, Sir Dancealot (IRE), Hey Jonesy (IRE), Eqtidaar (IRE), James Garfield (IRE)
Výrok: 1/2 - krk - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 - 3/4 - 1 - 2 1/4 - 6 - 3 1/2 - 3
Čas: 1:14.13
Majitel: Fred Archer Racing - Ormonde, Chovatel: Elizabeth Grundy
Trenér: James Fanshawe, Jezdec: Oisin Murphy

May Hill Stakes G2

13. září, Doncaster - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Fleeting (IRE)2kZoffany - Azafala, Motivator126
2. Star Terms2kSea the Stars - Best Terms, Exceed And Excel126
3. Sand Share2kOasis Dream - Shared Account, Dansili126
Dále: Magnetic Charm, Dutch Treat, Accordance, Dubai Beauty (IRE), Miss Celestial (IRE), Divinity, Peach Tree (IRE), Sweet Pearl
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 1/2 - 3 - 1 - 3 1/2 - 1 1/2 - 9 - hlava - 17
Čas: 1:38.71
Majitel: Mrs. John Magnier, Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Fernando Bermudez
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Park Hill Stakes G2

13. září, Doncaster - 2900 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.God Given4kNathaniel - Ever Rigg, Dubai Destination131
2. Horseplay4kCape Cross - Mischief Making, Lemon Drop Kid134
3. Pilaster3kNathaniel - Portal, Hernando124
Dále: Flattering (IRE), Galmarley, Isabel de Urbina (IRE), Sizzling (IRE)
Výrok: krk - krk - 3 1/4 - krk - 3 1/4 - 3 1/2
Čas: 3:09.77
Majitel a chovatel: St. Albans Bloodstock Ltd
Trenér: Luca Cumani, Jezdec: Jamie Spencer

Flying Childers Stakes G2

14. září, Doncaster - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Soldier's Call2hShowcasing - Dijarvo, Iceman127
2. Well Done Fox2hAcclamation - Excelette, Exceed And Excel127
3. Gossamer Wings (USA)2kScat Daddy - Lavender Baby, Rubiano124
Dále: Legends of War (USA), Shumookhi (IRE), Indigo Balance (IRE), Little Kim, Vintage Brut, Rumble Inthejungle (IRE)
Výrok: 2 1/4 - 1/2 - krk - 1 1/4 - krk - 1/2 - 1/2 - 6
Čas: 0:59.08
Majitel: Clipper Logistics, Chovatel: Llety Farms
Trenér: Archie Watson, Jezdec: Daniel Tudhope

Doncaster Cup G2

14. září, Doncaster - 3600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Thomas Hobson8vHalling - La Spezia, Danehill Dancer131
2. Max Dynamite (FR)8vGreat Jorney - Mascara, Monsun131
3. Sheikhzayedroad9vDubawi - Royal Secrets, Highest Honor131
Dále: Algometer, Saunter (FR), Renneti (FR), Lord Yeats, Jukebox Jive (FR)
Výrok: 1/2 - 7 - 1/2 - 1 1/4 - 1 3/4 - krk - 12
Čas: 3:53.17
Majitel: Mrs. S. Ricci, Chovatel: Mount Coote Stud & M.H. Dixon
Trenér: Willie Mullins, Jezdec: Ryan Moore

Park Stakes G2

15. září, Doncaster - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Mustashry5vTamayuz - Safwa, Green Desert130
2. D'Bai (IRE)4vDubawi - Savannah Belle, Green Desert130
3. Oh This Is Us (IRE)5hAcclamation - Shamwari Lodge, Hawk Wing130
Dále: Dutch Connection, Above the Rest (IRE), Tomyris, Raydiance, Breton Rock (IRE), Unfortunately (IRE)
Výrok: krk - krátká hlava - 3/4 - 2 3/4 - krk - 1 - krk - 11
Čas: 1:23.92
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Shadwell Estate Company Ltd
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: Jim Crowley

Champagne Stakes G2

15. září, Doncaster - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a valaši
1.Too Darn Hot2hDubawi - Dar Re Mi, Singspiel126
2. Phoenix of Spain (IRE)2hLope de Vega - Lucky Clio, Key of Luck126
3. Cardini (USA)2hMagician - Perfect Step, Iffraaj126
Dále: Van Beethoven (CAN), Bye Bye Hong Kong (USA), Dark Vision (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 2 1/2 - 1 1/4 - 1 - 6
Čas: 1:23.92
Majitel: Lord Lloyd-Webber, Chovatel: Watership Down Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

St. Leger G1

15. září, Doncaster - 2900 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Kew Gardens (IRE)3hGalileo - Chelsea Rose, Desert King127
2. Lah Ti Dar3kDubawi - Dar Re Mi, Singspiel123
3. Southern France (IRE)3hGalileo - Alta Anna, Anabaa127
Dále: Dee Ex Bee, Old Persian, Raymond Tusk (IRE), Nelson (IRE), Proschema (IRE), Maid Up, Loxley (IRE), The Pentagon (IRE), Zabriskie (IRE)
Výrok: 2 1/4 - 4 1/2 - 2 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - krk - 1/2 - krk - 3/4 - 11 - 12
Čas: 3:03.34
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Barronstown Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Mill Reef Stakes G2

22. září, Newbury - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Kessaar (IRE)2hKodiac - Querulous, Raven's Pass127
2. True Mason2hMayson - Marysienka, Primo Dominie127
3. Shine So Bright2hOasis Dream - Alla Speranza, Sir Percy127
Dále: Garrus (IRE), Don Armado (IRE), Konchek, The Irish Rover (IRE)
Výrok: 2 3/4 - 2 1/4 - 3 1/2 - 2 - 6 - 6
Čas: 1:14.23
Majitel: M. Al-Qaatami & K.M. Al-Mudhaf, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Rockfel Stakes G2

28. září, Newmarket - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouleté klisny
1.Just Wonderful (USA)2kDansili - Wading, Montjeu126
2. Dandhu2kDandy Man - Poldhu, Cape Cross126
3. Main Edition (IRE)2kZoffany - Maine Lobster, Woodman126
Dále: Model Guest, Canton Queen (IRE), Dutch Treat, California Love, Yourtimeisnow, Ajrar
Výrok: 1 3/4 - 1 1/2 - 2 - 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 3 1/4 - 6
Čas: 1:25.30
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & John Magnier, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Joel Stakes G2

28. září, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Mustashry5vTamayuz - Safwa, Green Desert133
2. Zabeel Prince (IRE)5vLope de Vega - Princess Serena, Unbridled's Song130
3. Regal Reality3hIntello - Regal Realm, Medicean126
Dále: Zonderland, Accidental Agent
Výrok: 1/2 - 4 1/2 - 3/4 - 7
Čas: 1:36.89
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Shadwell Estate Company Ltd
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: Jim Crowley

Royal Lodge Stakes G2

29. září, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí hřebci a valaši
1.Mohawk (IRE)2hGalileo - Empowering, Encosta de Lago126
2. Sydney Opera House2hAustralia - Sitara, Salse126
3. Cape of Good Hope (IRE)2hGalileo - Hveger, Danehill126
Dále: Victory Command (IRE), Arthur Kitt, Duke of Hazzard (FR), Beatboxer (USA)
Výrok: 1 1/4 - 1 3/4 - 1 - 2 - 2 3/4 - 22
Čas: 1:36.12
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Whisperview Trading Ltd
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Cheveley Park Stakes G1

29. září, Newmarket - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouleté klisny
1.Fairyland (IRE)2kKodiac - Queenofthefairies, Pivotal126
2. The Mackem Bullet (IRE)2kSociety Rock - Elkmait, Trade Fair126
3. So Perfect (USA)2kScat Daddy - Hopeoverexperience, Songandaprayer126
Dále: Pretty Pollyanna, Gossamer Wings (USA), Lady Kaya (IRE), Queen of Bermuda (IRE), Angel's Hideaway (IRE), Comedy (IRE), Signora Cabello (IRE), No Way Jose (IRE)
Výrok: krk - 1/2 - 1 - 1/2 - krk - krk - 3/4 - hlava - 13 - 1 3/4
Čas: 1:10.13
Majitel: Mrs. E.M. Stockwell, M. Tabor, D. Smith, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Middle Park Stakes G1

29. září, Newmarket - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí hřebci
1.Ten Sovereigns (IRE)2hNo Nay Never - Seeking Solace, Exceed And Excel126
2. Jash (IRE)2hKodiac - Miss Azeza, Dutch Art126
3. Rumble Inthejungle (IRE)2hBungle Inthejungle - Guana, Dark Angel126
Dále: Marie's Diamond (IRE), Emaraaty Ana, Legends of War (USA), Sergei Prokofiev (CAN), Space Traveller
Výrok: 1/2 - 3 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - head
Čas: 1:10.04
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Camas Park, Lynch Bages & Summerhill
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Sun Chariot Stakes G1

6. říjen, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Laurens (FR)3kSiyouni - Recambe, Cape Cross126
2. Happily (IRE)3kGalileo - You'resothrilling, Storm Cat126
3. Altyn Orda (IRE)3kKyllachy - Albanka, Giant's Causeway126
Dále: I Can Fly, Billesdon Brook, Veracious, Aljazzi, Clemmie (IRE), Wind Chimes
Výrok: hlava - 2 1/4 - 3 - 1/2 - 1 - 1/2 - 1 1/4 - 68
Čas: 1:37.94
Majitel: John Dance, Chovatel: Bloodstock Agency Ltd
Trenér: Karl Burke, Jezdec: Daniel Tudhope

Challenge Stakes G2

12. říjen, Newmarket - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Limato (IRE)6vTagula - Come April, Singspiel129
2. Zonderland5hDutch Art - Barynya, Pivotal129
3. D'Bai (IRE)4vDubawi - Savannah Belle, Green Desert129
Dále: Salateen, Dancing Star, Mankib, Gordon Lord Byron (IRE), Breton Rock (IRE)
Výrok: 1 1/4 - 1 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - hlava - 4 1/2
Čas: 1:24.87
Majitel: Paul G. Jacobs, Chovatel: Seamus Phelan
Trenér: Henry Candy, Jezdec: Harry Bentley

Fillies' Mile G1

12. říjen, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouleté klisny
1.Iridessa (IRE)2kRuler of the World - Senta's Dream, Danehill126
2. Hermosa (IRE)2kGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal126
3. Pretty Pollyanna2kOasis Dream - Unex Mona Lisa, Shamardal126
Dále: Shambolic (IRE), Zagitova (IRE), Layaleena (IRE), Beyond Reason (IRE), Antonia de Vega (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 4 - 8 - 2 - krátká hlava - 6
Čas: 1:38.80
Majitel: C.C. Regalado - Gonzalez, Chovatel: Whisperview Tradint Ltd
Trenér: Joseph O'Brien, Jezdec: Wayne Lordan

Dewhurst Stakes G1

13. říjen, Newmarket - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí hřebci a klisny
1.Too Darn Hot2hDubawi - Dar Re Mi, Singspiel127
2. Advertise2hShowcasing - Furbelow, Pivotal127
3. Anthony Van Dyck (IRE)2hGalileo - Believe'N'Succeed, Exceed And Excel127
Dále: Sangarius, Kuwait Currency (USA), Christmas (IRE), Mohawk (IRE)
Výrok: 2 3/4 - 1 1/4 - 4 1/2 - krátká hlava - 3 - short head
Čas: 1:24.35
Majitel: Lord Lloyd-Webber, Chovatel: Watership Down Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

British Champions Long Distance Cup G2

20. říjen, Ascot - 3200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Stradivarius (IRE)4hSea the Stars - Private Life, Bering133
2. Thomas Hobson8vHalling - La Spezia, Danehill Dancer133
3. Sir Erec (IRE)3hCamelot - Quiritis, Galileo125
Dále: Flag of Honour (IRE), Desert Skyline (IRE), Cypress Creek (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 1 - hlava - krk - nose
Čas: 3:37.51
Majitel a chovatel: Bjorn Nielsen
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

British Champions Sprint Stakes G1

20. říjen, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Sands of Mali (FR)3hPanis - Kadiania, Indian Rocket127
2. Harry Angel (IRE)4hDark Angel - Beatrix Potter, Cadeaux Genereux128
3. Donjuan Triumphant (IRE)5hDream Ahead - Mathuna, Tagula128
Dále: Brando, Sir Dancealot (IRE), Projection, The Tin Man, Tasleet, Limato (IRE), Son of Reset, Librisa Breeze, Speak In Colours, Dream of Dreams (IRE), Bacchus
Výrok: 1 - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - krk - 2 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - hlava - 2 1/4 - 1 3/4 - 8 - 9
Čas: 1:14.21
Majitel: The Cool Silk Partnership, Chovatel: Simon Urizzi
Trenér: Richard Fahey, Jezdec: Paul Hanagan

British Champions Fillies & Mares Stakes G1

20. říjen, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Magical (IRE)3kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal125
2. Coronet4kDubawi - Approach, Darshaan131
3. Lah Ti Dar3kDubawi - Dar Re Mi, Singspiel125
Dále: Kitesurf, Hydrangea (IRE), God Given, Broadway (IRE), Pilaster, Sizzling (IRE), Flattering (IRE), Bye Bye Baby (IRE)
Výrok: 1 - 3/4 - 3 1/2 - 5 - hlava -nos- 1 1/4 - 3/4 - 3 - 7
Čas: 2:33.28
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Queen Elizabeth II. Stakes G1

20. říjen, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Roaring Lion (USA)3hKitten's Joy - Vionnet, Street Sense127
2. I Can Fly3kFastnet Rock - Madonna dell'Orto, Montjeu126
3. Century Dream (IRE)4hCape Cross - Salacia, Echo of Light130
Dále: Stormy Antarctic, Recoletos (FR), Lord Glitters (FR), Lightning Spear, Laurens (FR), Romanised (IRE), Hey Gaman, Beat the Bank, Addeybb (IRE), Gabrial (IRE)
Výrok: krk - 1/2 - 3/4 - hlava - 1 - 4 1/2 - 4 - 1 - 7 - 1/2 - 2 - neck
Čas: 1:42.48
Majitel: Qatar Racing Ltd, Chovatel: Ranjan Racing Inc
Trenér: John Gosden, Jezdec: Oisin Murphy

Champion Stakes G1

20. říjen, Ascot - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Cracksman4hFrankel - Rhadegunda, Pivotal131
2. Crystal Ocean4hSea the Stars - Crystal Star, Mark of Esteem131
3. Subway Dancer6vShamardal - Sub Rose, Galileo131
Dále: Capri (IRE), Rhododendron (IRE), Verbal Dexterity (IRE), Monarchs Glen, Maverick Wave (USA)
Výrok: 6 - 3/4 - 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - 5
Čas: 2:08.79
Majitel: A.E. Oppenheimer, Chovatel: Hascombe And Valiant Studs
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Racing Post Trophy G1

27. říjen, Doncaster - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a klisny
1.Magna Grecia (IRE)2hInvincible Spirit - Cabaret, Galileo127
2. Phoenix of Spain (IRE)2hLope de Vega - Lucky Clio, Key of Luck127
3. Wester Australia (IRE)2hAustralia - What a Treasure, Cadeaux Genereux127
Dále: Circus Maximus (IRE), Great Scot, Kick On, Turgenev, Dashing Willoughby, King Ottokar (FR), Raakib Alhawa (IRE), Kuwait Currency (USA)
Výrok: hlava - 3/4 - krátká hlava - krk - 2 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1 1/2 - 2 1/2 - 11
Čas: 1:37.72
Majitel: Smith, Magnier, Tabor & Flaxman Stables, Chovatel: Woonook Farm Pty Ltd
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Irsko

1000 Guineas Trial Stakes G3

14. duben, Leopardstown - 1400 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.Who's Steph3kZoffany - Llew Law, Verglas126
2. Yulong Gold Fairy (GB)3kMount Nelson - Quite a Thing, Dutch Art126
3. I Can Fly (GB)3kFastnet Rock - Madonna Dell'Orto, Montjeu126
Dále: Sometimesadiamond, Butterscotch, Iiex Excelsa, Ship of Dreams, Sarrocchi, Damselfly, Alpha Centauri, Dianthus, Actress, Gasta
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 - krk - 3 1/2 - 1 1/4 - 3 1/2 - 2 1/2 - 1 3/4
Čas: 1:39.01
Majitel: Sean Jones, Chovatel: Patrick Headon
Trenér: G.M. Lyons, Jezdec: Colin Keane

Ballysax Stakes G3

14. duben, Leopardstown - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
1.Nelson3hFrankel - Moonstone, Dalakhani132
2. Delano Roosevelt3hGalileo - Again, Danehill Dancer129
3. The Pentagon3hGalileo - Vadawina, Unfuwain132
Dále: Burgundy Boy
Výrok: 1/2 - 8 1/2 - neck
Čas: 2:26.58
Majitel: Mrs. John Magnier, Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Mooresbridge Stakes G2

7. květen, Naas - 2000 metrů, turf, dráha pružná, čtyřletí a starší
1.Cliffs of Moher4hGalileo - Wave, Dansili129
2. Success Days6hJeremy - Malaica, Roi Gironde129
3. Yucatan4hGalileo - Six Perfections, Celtic Swing129
Dále: Mustajeer (GB), Beautiful Morning (GB), Turret Rocks, Renneti (FR)
Výrok: 1 3/4 - hlava -nos- 2 - 1/2 - 20
Čas: 2:12.54
Majitel: Mrs. John Magnier, Chovatel: Wave Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Derrinstown Stud 1,000 Guineas Trial G3

13. květen, Leopardstown - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Who's Steph3kZoffany - Llew Law, Verglas126
2. Ship of Dreams3kLope de Vega - Oh Sedulous, Lawman126
3. Alghabrah3kTamayuz - Asheerah, Shamardal126
Dále: Chiara Luna (USA), Harvestoftheworld, Ballet Shoes, Mary Tudor, Damselfly, Dawn Delivers (GB), Shekiba, Drombeg Dream
Výrok: 1 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - krk - 1/2 - 2-nos- 2 - 10
Čas: 1:41.64
Majitel: George Strawbridge, Chovatel: Patrick Headon
Trenér: G. Lyons, Jezdec: Colin Keane

Derrinstown Stud Derby Trial Stakes G3

13. květen, Leopardstown - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Hazapour3hShamardal - Hazarafa, Daylami129
2. Delano Roosevelt3hGalileo - Again, Danehill Dancer129
3. The Pentagon3hGalileo - Vadawina, Unfuwain129
Dále: Platinum Warrior, Lethal Steps (GB), Nelson, Theobald, The King
Výrok: 3/4 - krk - 2 1/4 - 1 3/4 - hlava - 1 1/4 - 3 1/4
Čas: 2:08.58
Majitel: H.H. Aga Khan, Chovatel: H.H. Aga Khan Studs S C
Trenér: Dermot Weld, Jezdec: Declan McDonogh

Greenlands Stakes G2

26. květen, Curragh - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Merchant Navy (AUS)3hFastnet Rock - Legally Bay, Snippets132
2. Spirit of Valor (USA)4vWar Front - Stone Hope, Grindstone129
3. Tasleet (GB)5hShowcasing - Bird Key, Cadeaux Genereux129
Dále: Brando (GB), Smash Williams, Ardhoomey, Intelligence Cross (USA), G Force, Fas
Výrok: 1 - 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 2 1/2 - 1 - 4 3/4 - 11
Čas: 1:11.82
Majitel: Merchant Navy Syndicate, Chovatel: C. Barhan, QLD
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Irish 2,000 Guineas G1

26. květen, Curragh - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Romanised3hHoly Roman Emperor - Romantic Venture, Indian Ridge126
2. U S Navy Flag (USA)3hWar Front - Misty For Me, Galileo12
3. Gustav klimt3hGalileo - Massarra, Danehill126
Dále: Threeandfourpence (USA), Symbolization, Elarqam (GB), Theobald, Zihba, Landshark (GB), Would Be King, Spanish Point (GB)
Výrok: 2 1/4 - 1 1/4 - 1 - 2 1/2 - krk - 2 - 1/2 - 3/4 - 19 - 38
Čas: 1:38.93
Majitel: Robert Ng, Chovatel: Mrs. Monica Aherne
Trenér: Ken Condon, Jezdec: Shane Foley

Lanwades Stud Stakes G2

26. květen, Curragh - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Opal Tiara5kThousand Words - Zarafa, Fraam126
2. Hydrangea4kGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal129
3. Making Light4kTamayuz - Instant Sparkle, Danehill126
Dále: Goldrush, Xenobia, Nivvo
Výrok: 1 3/4 - 2 3/4 - 2 - 5 1/2 - 4 1/4
Čas: 1:39.24
Majitel: The Filly Folly & Sweet Partnership, Chovatel: Mike Channon Bloodstock Ltd & Mrs. G.H. Hedley
Trenér: Mick Channon, Jezdec: Ronan Whelan

Tattersalls Gold Cup G1

27. květen, Curragh - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Lancaster Bomber (USA)4hWar Front - Sun Shower, Indian Ridge129
2. Cliffs of Moher4hGalileo - Wave, Dansili129
3. Defoe4hDalakhani - Dulkashe, Pivotal129
Dále: Reckless Gold, Success Days
Výrok: 2 - 1 1/2 - 5 1/2 - 4 3/4
Čas: 2:14.05
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Sun Shower Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Seamie Heffernan

Irish 1,000 Guineas G1

27. květen, Curragh - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Alpha Centauri3kMastercraftsman - Alpha Lupi, Rahy126
2. Could It Be Love (USA)3kWar Front - Playa Maya, Arch126
3. Happily3kGalileo - You'resothrilling, Storm Cat126
Dále: Soliloquy (GB), Yulong Gold Fairy (GB), Lightening Quick (GB), Who's Steph, Most Gifted (USA), Clemmie, Scriobh Nua, Chiara Luna (USA), Alghabrah, Uluru Park
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - hlava - 1 3/4 - krk - 3/4 - 1 1/4 - 3 1/4 - 6 - 16
Čas: 1:38.71
Majitel a chovatel: Niarchos Family
Trenér: Mrs. John Harrington, Jezdec: Colm O'Donoghue

Railway Stakes G2

30. červen, Curragh - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí
1.Van Beethoven (CAN)2hScat Daddy - My Sister Sandy, Montbrook129
2. Marie's Diamond2hFootstepsinthesand - Sindiyma, Kalanisi129
3. Certain Lad (GB)2hClodovil - Chelsey Jayne, Galileo129
Dále: Highland Fortune (USA), North Wind, Invincible Karma, Invasion Day
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 1 - 1 1/4 - 1 3/4
Čas: 1:12.45
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Ballycroy Training Centre
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Irish Derby G1

30. červen, Curragh - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Latrobe 3hCamelot - Question Times, Shamardal126
2. Rostropovich3hFrankel - Tyranny, Machiavellian126
3. Saxon Warrior (JPN)3hDeep Impact - Maybe, Galileo126
Dále: Delano Roosevelt, The Pentagon, Old Persian (GB), Dee Ex Bee (GB), Bandua (USA), Platinum Warrior, Carlo Biraghi, Knight to Behold, Theobald
Výrok: 1/2 - krk - 2 1/2 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 - 2 - 1 1/4 - 1 - 1 3/4
Čas: 2:32.62
Majitel: Lloyd J. Williams, Chovatel: Sweetmans Bloodstock
Trenér: Joseph O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Pretty Polly Stakes G1

1. červenec, Curragh - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Urban Fox (GB)4kFoxwedge - Lomapamar, Nashwan134
2. Forever Together3kGalileo - Green Room, Theatrical124
3. Athena3kCamelot - Cherry Hinton, Green Desert124
Dále: Bye Bye Baby, Harvestoftheworld, Turret Rocks
Výrok: 3 1/4 - 2 1/4 - 1 3/4 - 4 3/4 - head
Čas: 2:06.98
Majitel: Barnane Stud Ltd, Chovatel: Mascalls Stud
Trenér: William Haggas, Jezdec: Daniel Tudhope

Curragh Cup G2

1. červenec, Curragh - 2800 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Flag of Honour3hGalileo - Hawala, Warning123
2. Giuseppe Garibaldi3hGalileo - Queenscliff, Danehill Dancer123
3. Twilight Payment5vTeofilo - Dream On Buddy, Oasis Dream137
Dále: Victory Salute, Drapers Guild (GB), Bloomfield, Pallasator (GB)
Výrok: 1 1/2 - 3 1/4 - 1 1/4 - 1 - 3 3/4 - 12
Čas: 3:02.46
Majitel: Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Barronstown Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Minstrel Stakes G2

21. červenec, Curragh - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Larchmont Lad4hFootstepsinthesand - Fotini, King's Best134
2. So Beloved (GB)8vDansii - Valencia, Kenmare134
3. Fas4hFastnet Rock - Sotka, Dutch Art134
Dále: Smash Williams, St. Patrick's Day (USA), Mamba Noire (FR), Hence
Výrok: 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - hlava - 2 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:23.63
Majitel: Cheveley Park Stud, Chovatel: Domenico Fonzo
Trenér: David O'Meara, Jezdec: James Doyle

Irish Oaks G1

21. červenec, Curragh - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Sea of Class3kSea the Stars - Holy Moon, Hernando126
2. Forever Together3kGalileo - Green Room, Theatrical126
3. Mary Tudor3kDawn Approach - Antiquities, Kaldounevees126
Dále: Bye Bye Baby, Magic Wand, Romiyna, Tissiak
Výrok: krk - 1 1/2 - 3 1/2 - 4 1/4 - 3/4 - 2 1/2
Čas: 2:32.54
Majitel: Sunderland Holding Inc, Chovatel: Razza del Velino
Trenér: William Haggas, Jezdec: James Doyle

Sapphire Stakes G2

22. červenec, Curragh - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Havana Grey (GB)3hHavana Gold - Blanc de Chine, Dark Angel129
2. Caspian Prince9vDylan Thomas - Crystal Gaze, Rainbow Quest133
3. Mabs Cross (GB)4kDutch Art - Miss Peggy, Pivotal130
Dále: Declarationofpeace (USA), Gorane, Battle of Jericho (USA), Washington DC
Výrok: 1 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1
Čas: 0:58.21
Majitel: Global Racing Club & Mrs. E. Burke, Chovatel: Mickley Stud & Lady Lonsdale
Trenér: Karl Burke, Jezdec: P.J. McDonald

Killboy Estate Stakes G2

22. červenec, Curragh - 1800 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Magical3kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal126
2. I'm So Fancy4kRajj - Royal Jelly, King's Best135
3. Broadway3kGalileo - Danedrop, Danehill126
Dále: Ship of Dreams, Sarrocchi, Damselfly, September
Výrok: 2 3/4 - 2 - 1 - 1/2 - 1 1/2 - 3/4
Čas: 1:54.16
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Phoenix Stakes G1

12. srpen, Curragh - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Advertise (GB)2hShowcasing - Furbelow, Pivotal129
2. So Perfect (USA)2kScat Daddy - Hopeoverexperience, Songandaprayer126
3. The Irish Rover2hNo Nay Never - Shelley Beach, Danehill Dancer129
Dále: Indigo Balance, Sergei Prokofiev (CAN)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 2 3/4 - 3
Čas: 1:12.29
Majitel: Phoenix Thoroughbred Limited, Chovatel: Cheveley Park Stud Ltd
Trenér: Martyn Meade, Jezdec: Frankie Dettori

Debutante Stakes G2

26. srpen, Curragh - 1400 metrů, turf, dráha pružná, dvouleté klisny
1.Skitter Scatter (USA)2kScat Daddy - Dane Street, Street Cry126
2. Bandiuc Eile2kNew Approach - Dream On Buddy, Oasis Dream126
3. Zagitova2kGalileo - Penchant, Kyllachy126
Dále: Lady Kaya, Iridessa, Hermosa, Chocolate Music, Peach Tree, Viadera (GB)
Výrok: 2 1/4 - 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 1 - hlava - 2 1/2 - 5
Čas: 1:24.83
Majitel: Anthony & Sonia Rogers, Chovatel: Three Chimneys Farm LLC & Airlie Stud
Trenér: Paddy Prendergast, Jezdec: Ronan Whelan

Futurity Stakes G2

26. srpen, Curragh - 1400 metrů, turf, dráha pružná, dvouletí
1.Anthony Van Dyck2hGalileo - Believe'N'Succeeed, Exceed And Excel129
2. Christmas2hGalileo - Christmas Kid, Lemon Drop Kid129
3. Mohawk2hGalileo - Empowering, Encosta de Lago129
Dále: Could Be King (GB), Guaranteed, Klute
Výrok: 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 12 - 1 1/2
Čas: 1:24.37
Majitel: Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Juvenile Stakes G2

15. září, Leopardstown - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí
1.Madhmoon2hDawn Approach - Aaraas, Haafhd129
2. Broome2hAustralia - Sweepstake, Acclamation129
3. Masaff2hRaven's Pass - Masiyma, Dalakhani129
Dále: Western Australia, Sydney Opera House (GB), Cosmic Horizon, Copia Verborum
Výrok: 2 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4 - 1 - 6 1/2 - 8 1/2
Čas: 1:41.00
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Shadwell Estate Company Ltd
Trenér: Kevin Prendergast, Jezdec: Chris Hayes

Matron Stakes G1

15. září, Leopardstown - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Laurens (FR)3kSiyouni - Recambe, Cape Cross126
2. Alpha Centauri3kMastercraftsman - Alpha Lupi, Rahy126
3. Clemmie3kGalileo - Meow, Storm Cat126
Dále: Magical, Happily, Lightening Quick (GB), Dan's Dream (GB)
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 1 - 1 1/4 - 5 1/2 - 5 1/2
Čas: 1:39.23
Majitel: John Dance, Chovatel: Bloodstock Agency Ltd
Trenér: Karl Burke, Jezdec: Daniel Tudhope

Boomerang Stakes G2

15. září, Leopardstown - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté a starší klisny
1.I Can Fly (GB)3kFastnet Rock - Madonna Dell'Orto, Montjeu126
2. Kenya3hGalileo - Tender Morn, Dayjur129
3. Pincheck4vInvincible Spirit - Arty Crafty, Arch134
Dále: Zorion (GB), Prepare For Battle (USA), Fas, Marshall Jennings, Zihba, Making Light, Alexios Komnenos
Výrok: 1 3/4 _ 2 1/2 - krk - 1 1/2 - hlava - krk - 2 - 1/2 - 7 1/2
Čas: 1:38.70
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Rockwell Bloodstock
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Irish Champion Stakes G1

15. září, Leopardstown - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Roaring Lion (USA)3hKitten's Joy - Vionnet, Street Sense127
2. Saxon Warrior (JPN)3hDeep Impact - Maybe, Galileo127
3. Deauville5hGalileo - Walklikeanegyptian, Danehill133
Dále: Athena, Study of Man, Rhododendron, Verbal Dexterity
Výrok: krk - 2 3/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - 3/4 - 3
Čas: 2:07.21
Majitel: Qatar Racing Ltd, Chovatel: Ranjan Racing Inc.
Trenér: John Gosden, Jezdec: Oisin Murphy

Blandford Stakes G2

16. září, Curragh - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Eziyra4kTeofilo - Eytarna, Dubai Destination131
2. Who's Steph3kZoffany - Llew Law, Verglas126
3. I'm So Fancy4kRajj - Royal Jelly, King's Best131
Dále: Curly, Broadway, Beautiful Morning (GB), Panstarr (GB), Clear Skies (GB), Rionach (GB)
Výrok: 3/4 - hlava - 1 1/2 - krátká hlava - 3 3/4 - 3/4 - 1/2 - 13
Čas: 2:07.50
Majitel: H.H. Aga Khan, Chovatel: H.H. Aga Khan Studs S C
Trenér: Dermot Weld, Jezdec: Declan McDonogh

Flying Five Stakes G1

16. září, Curragh - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až pružná, tříletí a starší
1.Havana Grey (GB)3hHavana Gold - Blanc de Chine, Dark Angel129
2. Son of Rest (GB)4hPivotal - Hightime Heroine, Danetime130
3. Sioux Nation (USA)3hScat Daddy - Dream the Blues, Oasis Dream129
Dále: Hit the Bid (GB), Take Cover (GB), Different League (FR), Gorane, Battle of Jericho (USA), Now You're Talking
Výrok: 1/2 - krk - 1/2 - hlava - 2 1/2 - 1 3/4 - hlava - 4 1/2
Čas: 0:59.59
Majitel: Global Racing Club & Mrs. E. Burke, Chovatel: Mickley Stud & Lady Lonsdale
Trenér: Karl Burke, Jezdec: Richard Kingscote

Moyglare Stud Stakes G1

16. září, Curragh - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až pružná, dvouleté klisny
1.Skitter Scatter (USA)2kScat Daddy - Dane Street, Street Cry126
2. Lady Kaya2kDandy Man - Kayak, Singspiel126
3. Hermosa2kGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal126
Dále: Zagitova, Main Edition, Beyond Reason, Just Wonderful (USA), Smart Flies, Bandiuc Eile, Angelic Light
Výrok: 2 - 1 1/4 - krk - 1 1/2 - 2 3/4 - 2 1/4 - 1/2 - 1 - 7
Čas: 1:25.60
Majitel: Anthony & Sonia Rogers, Chovatel: Three Chimneys Farm LLC & Airlie Stud
Trenér: Paddy Prendergast, Jezdec: Ronan Whelan

National Stakes G1

16. září, Curragh - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až pružná, dvouletí hřebci a valaši
1.Quorto2hDubawi - Volume, Mount Nelson129
2. Anthony Van Dyck2hGalileo - Believe'N'Succeeed, Exceed And Excel129
3. Christmas2hGalileo - Christmas Kid, Lemon Drop Kid129
Dále: Mohawk, Land Force, Highland Fortune (USA), Wargrave
Výrok: 1 1/4 - 4 1/2 - 1 3/4 - 2 1/4 - 3/4 - nose
Čas: 1:24.81
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Irish St. Leger G1

16. září, Curragh - 2800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Flag of Honour3hGalileo - Hawala, Warning127
2. Latrobe 3hCamelot - Question Times, Shamardal127
3. Weekender (GB)4hFrankel - Very Good News, Empire Maker135
Dále: Twilight Payment (IRE), Idaho (IRE), Cypress Creek (IRE)
Výrok: 2 3/4 - 1 3/4 - krk - 2 1/4 - nose
Čas: 3:05.72
Majitel: Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Barronstown Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Beresford Stakes G2

30. září, Naas - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Japan (GB)2hGalileo - Shastye, Danehill129
2. Mount Everest2hGalileo - Six Perfections, Celtic Swing129
3. Power of Now2hCamacho - Meanwhile, Danehill Dancer129
Dále: Sovereign, Mackqeez, Pythion (FR), Guaranteed
Výrok: krátká hlava - 3 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 2 1/4
Čas: 1:38.68
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Newsells Park Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Seamie Heffernan

Francie

Prix la Force G3

8. duben, Longchamp - 1800 metrů, turf, dráha těžká, tříletí hřebci a valaši
1.Chilean (GB)3hIffraaj - Childa, Duke of Marmalade128
2. Study of Man (IRE)3hDeep Impact - Second Happiness, Storm Cat128
3. Stable Genius3hSiyouni - Anjella, Monsun128
Dále: My Pleasure (IRE), Magny Cours (USA), Rashke (GB), Nice Piorno, Wetrov, Blue Blue Eyes
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - krk - 1 1/2 - 3 - 1/2 - 1 - 3 1/2
Čas: 2:01.95
Majitel: Manton Estate Racing, Chovatel: Ed's Stud Ltd
Trenér: Marty Meade, Jezdec: Oisin Murphy

Prix d'Harcourt G2

8. duben, Longchamp - 2000 metrů, turf, dráha těžká, čtyřletí a starší
1.Air Pilot (GB)9vZamindar - Countess Sybil, Dr. Devious126
2. Royal Julius (IRE)5hRoyal Applause - Hflah, Dubawi126
3. Star Victory7hTot Ou Tard - Tadrou, Kadrou126
Dále: Way to Paris (GB), Waldgeist (GB), Finche (GB), Spotify, Subway Dancer (IRE), Garlingari, Soleil Marin (IRE), Century Dream (IRE), Soleil d'Octobre
Výrok: 1 3/4 - krátký krk -nos- 1/2 - krátká hlava - 1 3/4 - 1 1/4 - 1 - 4 - 18 - head
Čas: 2:14.58
Majitel a chovatel: Lady Cobham
Trenér: Ralph Beckett, Jezdec: Christophe Soumillon

Prix Vanteaux G3

8. duben, Longchamp - 1800 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.Barkaa3kSiyouni - Dentelle, Apeldoorn126
2. Soustraction (IRE)3kLope de Vega - Mathematicienne, Galileo126
3. Princesshope3kPanis - Irish Chope, Indian Rocket126
Dále: Jaylan (USA), Toujours, Rock My Love (GER), Maroubra
Výrok: 4 - 3 - 1 1/2 - 1 1/4 - 5 - 20
Čas: 2:01.28
Majitel: G. Augustin-Normand & J. Bruneau de la Salle, Chovatel: Jean-Pierre Columbu
Trenér: F. Vermeulen, Jezdec: Cristian Demuro

Prix Sigy G3

13. duben, Chantilly - 1200 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
1.Sands of Mali3hPanis - Kadiania, Indian Rocket132
2. Alistair3hPanis - Alliance d'Or, Linngari126
3. Absolute City3kElusive City, Absolutely True, Westerner123
Dále: Forza Capitano, Over Reacted, Fastidious, Alba Power (IRE), Rimini, Seaella (IRE)
Výrok: krátký krk - 2 1/2 - hlava - 1 3/4 - 1/2 - 18 - 1 1/2 - 5
Čas: 1:14.49
Majitel: The Cool Silk Partnership, Chovatel: Simon Urizzi
Trenér: Richard Fahey, Jezdec: Paul Hanagan

Prix de Fontainebleau G3

15. duben, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha těžká, tříletí hřebci
1.Wootton3hWootton Bassett - American Nizzy, American Post128
2. Olmedo3hDeclaration of War - Super Pie, Pivotal128
3. Louis d'Or (IRE)3hIntello - Soudanaise, Peintre Celebre128
Dále: Rostropovich (IRE), Mind Mapping (USA)
Výrok: hlava - 3 1/2 - 1 1/4 - 12
Čas: 1:47.33
Majitel: Godolphin SNC, Chovatel: Ecurie Haras de Quetieville
Trenér: H.-A. Pantall, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix de la Grotte G3

15. duben, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.Musis Amica (IRE)3kDawn Approach - White Star, Darshaan126
2. Sea Prose3kLope de Vega - Calasetta, Montjeu126
3. Latita3kSilver Frost - Amazing Story, Cricket Ball126
Dále: Magical (IRE), Wind Chimes (GB), Mission Impassible (IRE), Sweety Dream, Armoricaine (GB)
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 4 1/2 - 10 - 3/4
Čas: 1:46.85
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix Noailles G3

15. duben, Longchamp - 2100 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
1.Pharrell3hManduro - Censure, Kendor128
2. Alhadab3hCamelot - Grace Lady, Muhtathir128
3. Flag of Honour (IRE)3hGalileo - Hawaia, Warning128
Dále: Gyllen (USA), Nobokhov (GB), Barade, Vicopisano, Young Fire
Výrok: hlava - hlava - 8 - 4 - 3 1/2 - 9 - 12
Čas: 2:23.51
Majitel: Sarl Ecurie J.L. Tepper, Chovatel: Suc. P. Camus-Denais & B. Camus-Denais
Trenér: Jean-Claud Rouget, Jezdec: Jean-Bernard Eyquem

Prix Ganay G1

29. duben, Longchamp - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Cracksman (GB)4hFrankel - Rhadegunda, Pivotal128
2. Wren's Day (USA)4hMedaglia d'Oro - Season's Greetings, Ezzoud128
3. Cloth of Stars (IRE)5hSea the Stars - Strawberry Fledge, Kingmambo128
Dále: Rhododendron (IRE), Finche (GB), Wild Chief (GER), Air Pilot (GB)
Výrok: 4 - 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - 2 1/2 - 1 3/4
Čas: 2:09.44
Majitel: A.E. Oppenheimer, Chovatel: Hascombe And Valiant Studs
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Prix Penelope G3

1. květen, Saint-Cloud - 2100 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Luminate (IRE)3kLawman - Kalandara, Rainbow Quest126
2. Homerique (USA)3kExchange Rate - Chiquita Picosa, Congaree126
3. Tosen Gift (IRE)3kLope de Vega - Miracolia, Montjeu126
Dále: Tempel, Sweety Dream
Výrok: 1/2 - 7 - 6 - 1 1/4
Čas: 2:13.08
Majitel: Highclere Thoroughbred Racing, Chovatel: Philip & Mrs. Jane Myerscough
Trenér: Freddie Head, Jezdec: Olivier Peslier

Prix du Muguet G2

1. květen, Saint-Cloud - 1600 metrů, turf, dráha měkká, čtyřletí a starší
1.Recoletos4hWhipper - Highpar, Highest Honor126
2. Jimmy Two Times5hKendargent - Steel Woman, Anabaa126
3. Tareef (USA)5hKitten's Joy - Sacred Father, Carson City129
Dále: Oriental (JPN), Volfango (IRE), Nice to See You, Heshem (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 3 - 1 1/4 - krátký krk - hlava - 3/4
Čas: 1:42.49
Majitel a chovatel: Sarl Darpat France
Trenér: C. Laffon-Parias, Jezdec: Olivier Peslier

Prix Greffulhe G2

8. květen, Saint-Cloud - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Study of Man (IRE)3hDeep Impact - Second Happiness, Storm Cat128
2. Alounak3hCamelot - Awe Struck, Rail Link128
3. Alhadab3hCamelot - Grace Lady, Muhtathir128
Dále: Assiro
Výrok: 3 1/2 - 2 1/2 - 1/2
Čas: 2:19.29
Majitel a chovatel: Flaxman Stables Ireland Ltd
Trenér: Pascal Bary, Jezdec: Stephane Pasquier

Poule d'Essai des Poulains G1

13. květen, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci
1.Olmedo3hDeclaration of War - Super Pie, Pivotal128
2. Hey Gaman (GB)3hNew Approach - Arsaadi, Dubawi128
3. Dice Roll3hShowcasing - Schlague, Pulpit128
Dále: Wootton, U.S. Navy Flag (USA), Kings Shield (USA), Infernal Majesty, Il Primo Sole (GB), Magic Bibou, Francesco Bere, Louis D'Or (IRE)
Výrok: krk -nos- 1 3/4 - 1 - krátká hlava - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 7
Čas: 1:37.72
Majitel: Ecurie Antonio Caro & Gerard-Augustin Normand, Chovatel: Dream With Me Stable
Trenér: Jean-Claud Rouget, Jezdec: Cristian Demuro

Poule d'Essai des Pouliches G1

13. květen, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Teppal3kCamacho - Jummana, Cadeaux Genereux126
2. Coeur de Beaute3kDabirsim - Twilight Tear, Rock of Gibraltar126
3. Wind Chimes (GB)3kMastercraftsman - Militante, Johannesburg126
Dále: Capla Temptress (IRE), Barkaa, Musis Amica (IRE), Ellthea (IRE), Could It Be Love (USA), Red Line, Sea Prose, Zonza, Moisson Precoce (GB), Mission Impassible (IRE), Polydream (IRE)
Výrok: krátký krk - hlava - hlava - 3/4 - hlava - 1/2 - 3/4 - hlava - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - krátký krk - 2
Čas: 1:37.97
Majitel: Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani, Chovatel: Gestut Zur Kuste Ag
Trenér: David Simcock, Jezdec: Olivier Peslier

Prix Corrida G2

21. květen, Saint-Cloud - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Bateel (IRE)6kDubawi - Attractive Crown, Chief's Crown130
2. Bebe d'Amour4kMontmartre - Prudence Royale, Loup Solitaire123
3. Navaro Girl (IRE)4kHoly Roman Emperor - Neele, Peintre Celebre126
Dále: Gaining (GB), Kitesurf (GB), Golden Legend, Listen In (IRE), Haggle (GB)
Výrok: 1 1/4 - krk - krátký krk - 3/4 -nos- hlava - 9
Čas: 2:10.88
Majitel: Al Asayl Bloodstock Ltd, Chovatel: Sheikh Sultan Bin Khalifa Al Nayhan
Trenér: Francis-Henri Graffard, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix Saint-Alary G1

27. květen, Longchamp - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Laurens3kSiyouni - Recambe, Cape Cross126
2. With You (GB)3kDansili - In Clover, Inchinor126
3. Soustraction (IRE)3kLope de Vega - Mathematicienne, Galileo126
Dále: Flowrider (USA), Tosen Gift (IRE)
Výrok: krátká hlava - 2 - krk - 3 1/2
Čas: 2:08.39
Majitel: John Dance, Chovatel: Bloodstock Agency Ltd
Trenér: Karl Burke, Jezdec: P.J. McDonald

Prix d'Ispahan G1

27. květen, Longchamp - 1800 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Recoletos4hWhipper - Highpar, Highest Honor128
2. Almodovar (IRE)6vSea the Stars - Melodramatic, Sadler's Wells128
3. Trais Fluors (GB)4hDansili - Trois Lunes, Manduro128
Dále: Taareef (USA), Wild Chief (GER), Oriental (JPN)
Výrok: 1 3/4 - 2 - 1 1/2 - 1 3/4 - 12
Čas: 1:52.80
Majitel a chovatel: Sarl Darpat France
Trenér: Carlos Laffon-Parias, Jezdec: Olivier Peslier

Prix Vicomtesse Vigier G2

27. květen, Longchamp - 3000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Vazirabad6vManduro - Visorama, Linamix130
2. Marmelo (GB)5hDuke of Marmalade - Capriolla, In the Wings128
3. Mille Et Mille (GB)8vMuhtathir - Quezon Sun, Monsun126
Dále: Line Des Ongrais, Lord Yeats (GB), Prestige Vendome, Holdthasigreen, Ice Breeze (GB), Doha Dream, Agathonia (USA)
Výrok: krk - 1 1/4 - 1 1/2 - 2 1/2 - 8 - 4 - 2 - 1 1/4 - 15
Čas: 3:14.46
Majitel: H.H. Aga Khan, Chovatel: Haras de Son Altesse L'Aga Khan Scea
Trenér: Alain de Royer-Dupre, Jezdec: Christophe Soumillon

Prix de Sandringham G2

3. červen, Chantilly - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Mission Impassible (IRE)3kGalileo - Margot Did, Exceed And Excel123
2. Crown Walk (GB)3kDubawi - Dunnes River, Danzig123
3. Efaadah (IRE)3kDansili - Albaraah, Oasis Dream123
Dále: Shamtee (IRE), Ellthea (IRE), Altyn Orda (IRE), Blue Valley (IRE)
Výrok: 3/4 - 1 - krátký krk - 1 1/2 - 1 3/4 - 4
Čas: 1:37.72
Majitel: Mohamed Fahad Al-Attiyah, Chovatel: Premium Bloodstock
Trenér: Jean-Claud Rouget, Jezdec: Cristian Demuro

Prix du Gros-Chene G2

3. červen, Chantilly - 1000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Finsbury Square (IRE)6vSiyouni - Diamond Square, Dyhim Diamond129
2. Gold Vibe (IRE)5vDream Ahead - Whisper Dance, Stravinsky129
3. A Momentofmadness (GB)5vElnadim - Royal Blush, Royal Applause129
Dále: My Lea (IRE), Soho Universe, Rimini, Son Cesio, Cox Bazar, Cheikeljack
Výrok: 2 1/2 - krátký krk - krátký krk - krátký krk -nos- hlava - 2 - 4 1/2
Čas: 0:57.91
Majitel a chovatel: Berend Van Dalfsen
Trenér: M. Delcher Sanchez, Jezdec: Olivier Peslier

Grand Prix de Chantilly G2

3. červen, Chantilly - 2400 metrů, turf, dráha měkká, čtyřletí a starší
1.Waldgeist (GB)4hGalileo - Waldlerche, Monsun126
2. Dschingis Secret (GER)5hSoldier Hollow - Divya, Platini132
3. Way to Paris (GB)5hChamps Elysees - Grey Way, Cozzene126
Dále: Rare Rhythm (GB), Finche (GB), Cloth of Stars (IRE), Tiberian (IRE)
Výrok: 3 -nos- 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4 - 2
Čas: 2:29.49
Majitel: Gestut Ammerland & Newsells Park, Chovatel: The Waldlerche Partnership
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix du Jockey Club G1

3. červen, Chantilly - 2100 metrů, turf, dráha měkká, tříletí hřebci a klisny
1.Study of Man (IRE)3hDeep Impact - Second Happiness, Storm Cat128
2. Patascoy3hWootton Bassett - Noble World, Winged Love128
3. Louis d'Or (IRE)3hIntello - Soudanaise, Peintre Celebre128
Dále: Intellogent (IRE), Not Mine (GER), Hunting Horn (IRE), Hey Gaman (GB), Key Victory (IRE), Rostropovich (IRE), Flag of Honour (IRE), Dice Roll, Stable Genius, Olmedo, Beat Generation (GB), Naturally High, Kenya (IRE)
Výrok: 1/2 - hlava - hlava - 1 1/2 - hlava - krk - 3/4 - 1 1/4 -nos- 3/4 - 1 1/4 - 1 - 12 - 1 - 9
Čas: 2:07.44
Majitel a chovatel: Flaxman Stables Ireland Ltd
Trenér: Pascal Bary, Jezdec: Stephane Pasquier

Prix de Diane G1

17. červen, Chantilly - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Laurens3kSiyouni - Recambe, Cape Cross126
2. Musis Amica (IRE)3kDawn Approach - White Star, Darshaan126
3. Homerique (USA)3kExchange Rate - Chiquita Picosa, Congaree126
Dále: Happily (IRE), With You (GB), Lady Athena, Shahnaza, Soustraction (IRE), Barkaa, Castellar, Amazing Lips (IRE), Luminate (IRE), Assonance
Výrok: krk -nos- hlava -nos- 1 1/4 -nos- 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - hlava - krk - 2
Čas: 2:06.11
Majitel: John Dance, Chovatel: Bloodstock Agency Ltd
Trenér: Karl Burke, Jezdec: P.J. McDonald

Prix Hocquart G2

17. červen, Chantilly - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Nocturnal Fox (IRE)3hFarhh - Nabati, Rahy
2. Al Malhouf (GB)3hDutch Art - Lady Eclair, Danehill Dancer
3. Hush Writer3hRulership - Star of Sapphire, Tapit
Dále: Pharrell (FR), King of Camelot (FR), Solesili (GB), Master of Reality (IRE), Aspetar
Výrok: hlava - krátká hlava - 1 3/4 - 3/4 - krátký krk - krátká hlava - 1/2
Čas: 2:29.51
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Grand Prix de Saint-Cloud G1

1. červenec, Saint-Cloud - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Waldgeist (GB)4hGalileo - Waldlerche, Monsun129
2. Coronet (GB)4kDubawi - Approach, Darshaan126
3. Salouen (IRE)4hCanford Cliffs - Gali Gal, Galileo129
Dále: Cloth of Stars (IRE), Iquitos (GER), Oriental Eagle (GER)
Výrok:nos- 1 1/4 - 3/4 - krk - 2 1/2
Čas: 2:30.14
Majitel: Gestut Ammerland & Newsells Park, Chovatel: The Waldlerche Partnership
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix de Malleret G2

1. červenec, Saint-Cloud - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Waldlied (GB)3kNew Approach - Waldlerche, Monsun125
2. Fuse3kTeofilo - Houleuse, Dynaformer125
3. Give And Take (GB)3kCityscape - Grace And Glory, Montjeu126
Dále: Ajayeb (IRE), Maiden Voyage, Futura
Výrok: 2 1/2 - 6 - 1 1/4 - 1 1/4 - head
Čas: 2:30.35
Majitel: Newsells Park Stud & Gestut Ammerland, Chovatel: Newsells Park & Ammerland Gmbh & Co Kg
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix Jean Prat G1

8. červenec, Deauville - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Intellogent (IRE)3hIntello - Nuit Polaire, Kheleyf128
2. Cascadian (GB)3hNew Approach - Falls of Lora, Street Cry128
3. Gustav Klimt (IRE)3hGalileo - Massarra, Danehill128
Dále: Wusool (USA), Hey Gaman (GB), Ancient Spirit (GER), Olmedo
Výrok: krátký krk - 1 - 1 1/4 - 3 - 2 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:35.83
Majitel: Ms. Fiona Carmichael, Chovatel: Ecurie Des Monceaux
Trenér: Fabrice Chappet, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix Maurice de Nieuil G2

14. červenec, Longchamp - 2800 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Marmelo (GB)5hDuke of Marmalade - Capriolla, In the Wings127
2. Algometer (GB)5hArchipenko - Albanova, Alzao127
3. Palombe (IRE)4kNathaniel - Grey Lily, Boreal123
Dále: Kitesurf (GB), Mille Et Mille (GB), Ice Breeze (GB)
Výrok: 3/4 - 1 - 1 - krk - 15
Čas: 3:05.59
Majitel: The Fairy Story Partnership & Aziz Kheir, Chovatel: Deepwood Farm Stud
Trenér: Hughie Morrison, Jezdec: Christophe Soumillon

Grand Prix de Paris G1

14. červenec, Longchamp - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Kew Gardens (IRE)3hGalileo - Chelsea Rose, Desert King129
2. Neufbosc3hMastercraftsman - Nonsuch Way, Verglas129
3. Dee Ex Bee (GB)3hFarhh - Dubai Sunrise, Seeking the Gold129
Dále: Folamour (GB), Nelson (IRE), Downdraft (IRE)
Výrok: 1 1/4 - 3 - 1 1/4 - 2 1/2 - 7
Čas: 2:28.62
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Barronstown Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Prix Eugene Adam G2

15. červenec, Maisons-Laffitte - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Gyllen (USA)3hMedaglia d'Oro - Miss Halory, Mr. Prospector126
2. Crossed Baton (GB)3hDansili - Sacred Shield, Beat Hollow126
3. Louis d'Or (IRE)3hIntello - Soudanaise, Peintre Celebre126
Dále: Moonlightchampagne, Native American
Výrok: 1 - 1 3/4 - 18
Čas: 2:09.74
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix Robert Papin G2

22. červenec, Maisons-Laffitte - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Signora Cabello (IRE)2kCamacho - Journalist, Night Shift125
2. Sexy Metro2hDiamond Green - Mindset, Vettori128
3. True Mason (GB)2hMayson - Marysienka, Primo Dominie128
Dále: Pocket Dynamo (USA), Simply Striking
Výrok: krk - 3/4 - krátká hlava - head
Čas: 1:04.34
Majitel: Phoenix Thoroughbred And Zen Racing, Chovatel: Diomed Bloodstock Ltd
Trenér: John Quinn, Jezdec: Frankie Dettori

Prix Rothschild G1

29. červenec, Deauville - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté a starší klisny
1.With You (GB)3kDansili - In Clover, Inchinor121
2. Crown Walk (GB)3kDubawi - Dunnes River, Danzig121
3. Rosa Imperial (IRE)5kPivotal - Rose Trail, Kingmambo129
Dále: Aljazzi (GB), Mission Impassible (IRE), Hunaina (IRE), Tomyris (GB), Enlighted (IRE), Tribute Act (GB), I Am Charlie
Výrok: 3 - hlava - 2 - 2 - 1 3/4 - hlava - 3/4 - krátká hlava - 10
Čas: 1:36.52
Majitel a chovatel: George Strawbridge
Trenér: Freddie Head, Jezdec: Aurelien Lemaitre

Prix Maurice de Gheest G1

5. srpen, Deauville - 1300 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Polydream (IRE)3kOasis Dream - Polygreen, Green Tune122
2. James Garfield (IRE)3hExceed And Excel - Whazzat, Daylami126
3. The Tin Man (GB)6vEquiano - Persario, Bishop of Cashel130
Dále: Librisa Breeze (GB), City Light (FR), D'Bai (IRE), Efaadah (IRE), Brando (GB), Actress (IRE), Unfortunately (IRE), Larchmont Lad (IRE), Schang (GER), Coeur de Beaute, Fleet Review (USA), Inns of Court (IRE), Sands of Mali, Intelligence Cross (USA), Wootton, Bacchus (GB), Time's Arrow (IRE)
Výrok: 1/2 - 2 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1 - hlava - 3/4 - 1 - 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - krk - hlava - 2 - 2 - 2 1/2 - 1 - 1 1/4 - 5 1/2
Čas: 1:16.00
Majitel a chovatel: Wertheimer et Frere
Trenér: Freddie Head, Jezdec: Maxime Guyon

Prix Jacques le Marois G1

12. srpen, Deauville - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší hřebci, klisny
1.Alpha Centauri (IRE)3kMastercraftsman - Alpha Lupi, Rahy121
2. Recoletos4hWhipper - Highpar, Highest Honor131
3. With You (GB)3kDansili - In Clover, Inchinor121
Dále: Noor Al Hawa, Romanised (IRE), Intellogent (IRE), Trais Fluors (GB), Cascadian (GB), Success Days (IRE), Accidental Agent (GB), Zalamea (IRE)
Výrok: 2 1/2 - 3 1/2 - 1 - 3/4 - krátký krk - 1 - 1 1/4 - hlava - 3 - short neck
Čas: 1:34.27
Majitel a chovatel: Niarchos Family
Trenér: Mrs. John Harrington, Jezdec: Colm O'Donoghue

Prix Guillaume d'Ornano G2

15. srpen, Deauville - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Knight to Behold (IRE)3hSea the Stars - Angel of the Gwaun, Sadler's Wells128
2. Patascoy3hWootton Bassett - Noble World, Winged Love128
3. Study of Man (IRE)3hDeep Impact - Second Happiness, Storm Cat128
Dále: Gyllen (USA), Louis d'Or (IRE), Crossed Baton (GB), Pharrell
Výrok: 4 - 2 - 1 3/4 - 4 - 3 - neck
Čas: 2:06.10
Majitel: L. Neil Jones, Chovatel: Abergwaun Farms
Trenér: Harry Dunlop, Jezdec: Oisin Murphy

Prix du Calvados G2

18. srpen, Deauville - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouleté klisny
1.Beyond Reason (IRE)2kAustralia - No Explaining, Azamour123
2. Lagrandecatherhine2kPedro the Great - Sizalia, Dream Well123
3. Sicilia (GB)2kKingman - Palitana, Giant's Causeway123
Dále: Pivottina, Byron Bay, Tasleya (GB), Belladone Spirit (IRE)
Výrok: 3 - 1 1/4 - krátký krk - krk - 1 1/4 - 2
Čas: 1:26.57
Majitel: Godolphin, Chovatel: Paget Bloodstock
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Prix de la Nonette G2

18. srpen, Deauville - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Castellar3kAmerican Post - Highpar, Highest Honor126
2. Rock My Love (GER)3kHoly Roman Emperor - Rondinay, Cadeaux Genereux126
3. My Sister Nat3kAcclamation - Starlet's Sister, Galileo126
Dále: Mrs. Sippy (USA), Mascha, Give And Take (GB), Hadith (IRE)
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - hlava - 1 1/4 - neck
Čas: 2:07.70
Majitel a chovatel: Sarl Darpat France
Trenér: Carlos Laffon-Parias, Jezdec: Olivier Peslier

Prix Kergorlay G2

19. srpen, Deauville - 3000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Holdthasigreen6vHold That Tiger - Greentathir, Muhtathir130
2. Marmelo (GB)5hDuke of Marmalade - Capriolla, In the Wings132
3. Nearly Caught (IRE)8vNew Approach - Katch Me Katie, Danehill130
Dále: Line Des Ongrais, Mille Et Mille (GB), Casterton (IRE), Nardo, Aim True (IRE), Renneti, Oriental Eagle (GER)
Výrok: 2 1/2 - 3 1/2 - 1 3/4 - krátká hlava - hlava - 2 - krátký krk - 2 1/2 - 5
Čas: 3:10.42
Majitel: Jean Gilbert, Chovatel: Jean Gilbert & C. Le Lay
Trenér: Bruno Audouin, Jezdec: Tony Piccone

Prix Morny G1

19. srpen, Deauville - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a klisny
1.Pretty Pollyanna (GB)2kOasis Dream - Unex Mona Lisa, Shamardal122
2. Signora Cabello (IRE)2kCamacho - Journalist, Night Shift122
3. True Mason (GB)2hMayson - Marysienka, Primo Dominie126
Dále: Land Force (IRE), Sexy Metro, Simply Striking, Kinks (GB), Comedy (IRE), Marie's Diamond (IRE)
Výrok: 3/4 - 4 - 2 1/2 - hlava - 3 - 1 1/2 - 1 1/2 - head
Čas: 1:10.24
Majitel: W.J. & T.C.O. Bradley, Chovatel: Stetchworth & Middle Park Stud Ltd
Trenér: Michael Bell, Jezdec: Silvestre de Sousa

Prix Jean Romanet G1

19. srpen, Deauville - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Nonza4kZanzibari - Terra Alta, Kaldounevees126
2. Urban Fox (GB)4kFoxwedge - Lomapamar, Nashwan126
3. Navaro Girl (IRE)4kHoly Roman Emperor - Neele, Peintre Celebre126
Dále: Lady Frankel (GB), I'm So Fancy (IRE), Bateel (IRE), Golden Legend, Wilamina (IRE), Rhododendron (IRE)
Výrok: krk - 1 3/4 - hlava - krk - 3/4 - 1 - krátká hlava - distanced
Čas: 2:06.48
Majitel a chovatel: Mme Henri Devin
Trenér: Henri-Francois Devin, Jezdec: Alexis Bladel

Prix de Pomone G2

19. srpen, Deauville - 2500 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Kitesurf (GB)4kDubawi - Shimmering Surf, Danehill Dancer130
2. Palombe (IRE)4kNathaniel - Grey Lily, Boreal130
3. God Given (GB)4kNathaniel - Ever Rigg, Dubai Destination130
Dále: Morgan La Faye (GB), Precious Ramotswe (GB), Kohinur (GB), Crimson Rosette (IRE), Gipoia, Luminate (IRE), Bebe d'Amour, Gaining (GB)
Výrok: 3 1/2 - hlava - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 1 - 1 3/4 - 18 - dist.
Čas: 2:43.87
Majitel: Godolphin, Chovatel: Peter Winkworth
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Grand Prix de Deauville G2

26. srpen, Deauville - 2500 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Loxley (IRE)3hNew Approach - Lady Marian, Nayef120
2. Master's Spirit (IRE)7hMastercraftsman - Lavayssiere, Sicyos129
3. Salouen (IRE)4hCanford Cliffs - Gali Gal, Galileo129
Dále: Nagano Gold (GB), Tiberian, Way to Paris (GB), Listen In (IRE)
Výrok: 2 - krk - 1 1/4 - 6 - 1 3/4 - 6
Čas: 2:44.00
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Prix du Moulin de Longchamp G1

9. září, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Recoletos4hWhipper - Highpar, Highest Honor130
2. Wind Chimes (GB)3kMastercraftsman - Militante, Johannesburg123
3. Expert Eye (GB)3hAcclamation - Exemplify, Dansili126
Dále: Plumatic (GB), Lightning Spear (GB), Without Parole (GB), Homerique (USA), Wootton, Royal Julius (IRE), Intellogent (IRE), Oriental (JPN)
Výrok: hlava - 1 1/4 - krátký krk - 1 - krátký krk - 2 1/2 -nos- krátký krk - 5 - 3
Čas: 1:36.00
Majitel a chovatel: Sarl Darpat France
Trenér: Carlos Laffon-Parias, Jezdec: Olivier Peslier

Prix Vermeille G1

16. září, Longchamp - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Kitesurf (GB)4kDubawi - Shimmering Surf, Danehill Dancer129
2. Magic Wand (IRE)3kGalileo - Prudenzia, Dansili121
3. Zarkamiya3kFrankel - Zarkava, Zamindar122
Dále: Worth Waiting (GB), Bye Bye Baby (IRE), Well Timed (GER), Son Macia (GER), Bebe d'Amour
Výrok: hlava - 2 1/2 - 3 - 1 - 2 - 4 1/2 - 14
Čas: 2:26.39
Majitel: Godolphin, Chovatel: Peter Winkworth
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix Foy G2

16. září, Longchamp - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší hřebci a klisny
1.Waldgeist (GB)4hGalileo - Waldlerche, Monsun128
2. Talismanic (GB)5hMedaglia d'Oro - Magic Mission, Machiavellian128
3. Cloth of Stars (IRE)5hSea the Stars - Strawberry Fledge, Kingmambo128
Dále: Way to Paris (GB), Capri (IRE), Clincher (JPN)
Výrok: 2 1/2 - krátký krk - 3/4 - 3 - 1 1/2
Čas: 2:28.70
Majitel: Gestut Ammerland & Newsells Park, Chovatel: The Waldlerche Partnership
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix Niel G2

16. září, Longchamp - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Brundtland (IRE)3hDubawi - Future Generation, Hurricane Run128
2. Hunting Horn (IRE)3hCamelot - Mora Bai, Indian Ridge128
3. Neufbosc3hMastercraftsman - Nonsuch Way, Verglas128
Dále: Royal Youmzain, Naturally High, Louis d'Or
Výrok: krátká hlava - 1 1/2 - krátká hlava - 7 - short head
Čas: 2:31.55
Majitel: Godolphin, Chovatel: J. Hanly
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Prix Chaudenay G2

6. říjen, Longchamp - 3000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Brundtland (IRE)3hDubawi - Future Generation, Hurricane Run128
2. Lillian Russel (IRE)3kDubawi - Be Fabulous, Samum125
3. My Swashbuckler (IRE)3hPour Moi - Avventura, Johannesburg128
Dále: Ziyad (GB), Bartaba, Boulevard (IRE), Mystic Sunshine (GER), Silver Flight (IRE)
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 3 - 1 1/4 - krátký krk - 12
Čas: 3:17.64
Majitel: Godolphin, Chovatel: J. Hanly
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Prix Dollar G2

6. říjen, Longchamp - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Alignement (GB)5vPivotal - Soldata, Maria's Mon128
2. Loxley (IRE)3hNew Approach - Lady Marian, Nayef128
3. Fabricate (GB)6vMakfi - Flight of Fancy, Sadler's Wells128
Dále: Royal Julius (IRE), Master's Spirit (IRE), Subway Dancer (IRE), Noor Al Hawa (FR), Knight to Behold (IRE), Whisky Baron (AUS)
Výrok: 1/2 - 3/4 - 1 - krk - 1 3/4 - krk - 2 1/2 - 4
Čas: 2:02.23
Majitel a chovatel: Wertheimer & Frere
Trenér: Carlos Laffon-Parias, Jezdec: Maxime Guyon

Prix Daniel Wildenstein G2

6. říjen, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ostilio (GB)3hNew Approach - Reem Three, Mark of Esteem125
2. Oh This Is Us (IRE)5hAcclamation - Shamwari Lodge, Hawk Wing128
3. Hey Gaman (GB)3hNew Approach - Arsaadi, Dubawi125
Dále: Plumatic (GB), Graphite, Hunaina (IRE), Robin of Navan, Rock My Love (GER), Glorious Journey (GB)
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - krátký krk - krk - 4 - 3/4 - 1 3/4 - 15
Čas: 1:38.94
Majitel a chovatel: Sheikh Mohammed Obaid Al Maktoum
Trenér: Simon Crisford, Jezdec: Andrea Atzeni

Prix du Cadran G1

6. říjen, Longchamp - 2 1/3200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Call the Wind (GB)4vFrankel - In Clover, Inchinor128
2. Holdthasigreen6vHold That Tiger - Greentathir, Muhtathir128
3. Morgan La Faye (GB)4kShamardal - Molly Malone, Lomitas125
Dále: Line Des Ongrais, Mille Et Mille (GB), Max Dynamite, Nardo, Montaly (GB)
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - 9 - 3/4 - 2 - 7 - 3 1/2
Čas: 4:24.41
Majitel a chovatel: George Strawbridge
Trenér: Freddie Head, Jezdec: Aurelien Lemaitre

Prix de Royallieu G2

6. říjen, Longchamp - 2500 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Princess Yaiza (IRE)3kCasamento - Undertone, Noverre120
2. Palombe (IRE)4kNathaniel - Grey Lily, Boreal127
3. Shahnaza3kAzamour - Shanndiyra, King's Best120
Dále: Hermaphrodite, Fuse, Maroubra
Výrok: krátký krk - krátká hlava - 2 - 1 1/2 - 3/4
Čas: 2:43.87
Majitel: Lindsay Laroche, Chovatel: Francis Stynes
Trenér: Gavin Cromwell, Jezdec: Andrea Atzeni

Prix Marcel Boussac G1

7. říjen, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Lily's Candle2kStyle Vendome - Golden Lily, Dolphin Street123
2. Matematica (GER)2kRock of Gibraltar - Mathematicienne, Galileo123
3. Star Terms (GB)2kSea the Stars - Best Terms, Exceed And Excel123
Dále: Lagrandecatherine, Pink Dogwood (IRE), Rocques, Dubai Beauty (IRE), Ceratonia
Výrok: krátký krk - krátký krk - 1/2 - 3/4 - hlava - 1
Čas: 1:38.98
Majitel: Martin S. Schwartz Racing, Chovatel: P. Lepeudry
Trenér: Fabrice Vermeulen, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix Jean-Luc Lagardere G1

7. říjen, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a klisny
1.Royal Marine (IRE)2hRaven's Pass - Inner Secret, Singspiel126
2. Broome (IRE)2hAustralia - Sweepstake, Acclamation126
3. Anodor2hAnodin - Decize, Kentucky Dynamite126
Dále: Boitron, Shaman (IRE), Dark Jedi (IRE)
Výrok: krk - 3/4 - 1 3/4 - 2 - 3
Čas: 1:39.10
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Oisin Murphy

Prix de l'Arc de Triomphe G1

7. říjen, Longchamp - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Enable (GB)4kNathaniel - Concentric, Sadler's Wells128
2. Sea of Class (IRE)3hSea the Stars - Holy Moon, Hernando121
3. Cloth of Stars (IRE)5hSea the Stars - Strawberry Fledge, Kingmambo131
Dále: Waldgeist (GB), Capri (IRE), Salouen (IRE), Kew Gardens (IRE), Nelson (IRE), Study of Man (IRE), Magical (IRE), Way to Paris (GB), Tiberian, Talismanic (GB), Patascoy, Defoe (IRE), Hunting Horn (IRE), Clincher (JPN), Neufbosc, Louis d'Or (IRE)
Výrok: krátký krk - 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - krk - krk - krátký krk - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 4 1/2 - krátký krk - 1/2 - 4 1/2 - 2 - 3 1/2 - dist.
Čas: 2:29.24
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms Ltd
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Prix de l'Opera G1

7. říjen, Longchamp - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Wild Illusion (GB)3kDubawi - Rumh, Monsun123
2. Magic Wand (IRE)3kGalileo - Prudenzia, Dansili123
3. Homerique (USA)3kExchange Rate - Chiquita Picosa, Congaree123
Dále: With You (GB), Well Timed (GER), My Sister Nat, Navaro Girl (IRE), Athena (IRE), Urban Fox (GB), Lady Frankel (GB), Castellar, Rhododendron (IRE), L'Arc (JPN), Desert Diamond (GB), Winter Lightning (IRE)
Výrok: 1 -nos- 1 1/2 - 1 - hlava - hlava - krátká hlava - 1 1/4 - hlava - 4 - 15 - 20 - 1 1/2 - 2 1/2
Čas: 2:04.32
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Prix de l'Abbaye de Longchamp G1

7. říjen, Longchamp - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Mabs Cross (GB)4kDutch Art - Miss Meggy, Pivotal133
2. Gold Vibe (IRE)5vDream Ahead - Whisper Dance, Stravinsky137
3. Soldier's Call (GB)2hShowcasing - Dijarvo, Iceman119
Dále: Battaash (IRE), Lost Treasure (IRE), Different League, Tantheem (GB), Havana Grey (GB), Finsbury Square (IRE), City Light, Alpha Delphini (GB), Cox Bazar, Sioux Nation (USA), Hit the Bid (GB), Declarationofpeace (USA), Antonella (GB)
Výrok: hlava - krátká hlava - 1/2 - krk - 1 1/4 - krátký krk - krátký krk - 1 - krk - krátký krk - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1 - 1 3/4
Čas: 0:57.11
Majitel: David W. Armstrong, Chovatel: Highfield Farm
Trenér: Michael Dods, Jezdec: Gerald Mosse

Prix de la Foret G1

7. říjen, Longchamp - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.One Master (GB)4kFastnet Rock - Enticing, Pivotal125
2. Inns of Court (IRE)4hInvincible Spirit - Learned Friend, Seeking the Gold128
3. Dutch Connection (GB)6hDutch Art - Endless Love, Dubai Destination128
Dále: Gustav Klimt (IRE), Sir Dancealot (IRE), Jimmy Two Times, Polydream (IRE), Tornibush (IRE), Teppal, So Beloved (GB), Zalamea (IRE), James Garfield (IRE), Burnt Sugar (IRE), Geniale (JPN), Karar (GB)
Výrok: krátká hlava - hlava - 1 1/4 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - krátký krk - krk - 3/4 - 3/4 - současně - hlava - 1 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:20.29
Majitel a chovatel: Lael Stables
Trenér: William Haggas, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Criterium de Maisons-Laffitte G2

13. říjen, Maisons-Laffitte - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Hello Youmzain2hKodiac - Spasha, Shamardal128
2. Queen of Bermuda (IRE)2kExceed And Excel - Imperialistic Diva, Haafhd125
3. Graignes2hZoffany - Grey Anatomy, Slickly128
Dále: Legends of War (USA), Sporting Chance (GB), Little Kim (GB), Amplify (IRE), Junius Brutus
Výrok: 2 1/2 - 1/2 - krk - 3/4 - 2 1/2 - 4 1/2 - short neck
Čas: 1:10.60
Majitel: Jaber Abdullah, Chovatel: Rabbah Bloodstock Limited
Trenér: Kevin Ryan, Jezdec: Kevin Stott

Prix du Conseil de Paris G2

21. říjen, Chantilly - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Listen In (IRE)4kSea the Stars - Es Que, Inchinor125
2. Time Shanakill (IRE)5vLord Shanakill - Cherry Creek, Montjeu128
3. Master's Spirit (IRE)7hMastercraftsman - Lavayssiere, Sicyos128
Dále: Nagano Gold (GB), Way to Paris (GB)
Výrok: krk - 2 - 1 - 2 1/2
Čas: 2:40.83
Majitel: George Strawbridge, Chovatel: Es Que Syndicate
Trenér: Freddy Head, Jezdec: Aurelien Lemaitre

Criterium de Saint-Cloud G1

27. říjen, Saint-Cloud - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a klisny
1.Wonderment (IRE)2kCamelot - Wiwilia, Konigstiger122
2. Sydney Opera House (GB)2hAustralia - Sitara, Salse126
3. Fox Tal (GB)2hSea the Stars - Maskunah, Sadler's Wells126
Dále: Norway (IRE), Alabaa (GB), Shoot For Gold (GB), Shambolic (IRE), Anecdotic (USA), El Ingrato (FR)
Výrok: krk - 3/4 - 3 - 3 1/2 - 2 1/2 - 1 1/4 - 12 - 7
Čas: 2:10.91
Majitel: Stella Thayer, Chovatel: M. Wurtenberger & R. Stockli
Trenér: Nicolas Clement, Jezdec: Stephane Pasquier

Prix Royal-Oak G1

28. říjen, Chantilly - 3000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Holdthasigreen6vHold That Tiger - Greentathir, Muhtathir130
2. Called To the Bar (IRE)4vHenrythenavigator - Perfect Hedge, Unfuwain130
3. Morgan La Faye (GB)4kShamardal - Molly Malone, Lomitas127
Dále: Brundtland (IRE), Flag of Honour (IRE), Palombe (IRE), Horseplay (GB), Max Dynamite (FR)
Výrok: 3/4 - krátký krk - krátký krk - hlava - 3 - 1 1/2 - 2
Čas: 3:18.17
Majitel: Jean Gilbert, Chovatel: Jean Gilbert & C. Le Lay
Trenér: Bruno Audouin, Jezdec: Tony Piccone

Criterium Iternational G1

28. říjen, Chantilly - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí hřebci a klisny
1.Royal Meeting (IRE)2hInvincible Spirit - Rock Opera, Lecture126
2. Hermosa (IRE)2kGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal122
3. Graignes2hZoffany - Grey Anatomy, Slickly126
Dále: Kessaar (IRE), Ecolo, San Andreas (IRE)
Výrok: 3/4 - krk - 1 1/4 - 2 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:27.19
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Christophe Soumillon

Německo

Fruhjahrsmeile G3

8. duben, Dusseldorf - 1600 metrů, turf, dráha měkká, čtyřletí a starší
1.Wonnemond5vAreion - Windaja, Surako130
2. Millowitsch5hSehrezad - Muriel, Fath128
3. Noor Al Hawa (FR)5hMakfi - Majestic Roi, Street Cry126
Dále: Diplomat, Cashman (FR), Degas
Výrok: 3/4 - 3/4 - 4 1/2 - krátká hlava - 6
Čas: 1:38.80
Majitel: Stall Frohnbach, Chovatel: K.H. Schmoock
Trenér: S. Smrczek, Jezdec: Andrasch Starke

Schwarzgold-Rennen G3

15. duben, Kolín n. R. - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Butzje3kIt's Gino - Beltana, Areion128
2. Angelita3kAreion - Angel Dragon, Royal Dragon128
3. Suada3kMaxios - Shiramiyna, Invincible Spirit128
Dále: Wierland, Dina, Dance Me (USA), La Magique, Queen's Beauty (GB)
Výrok: 7 - 4 - 3 1/4 - 1 3/4 - 2 1/2 - 5 - 4
Čas: 1:41.86
Majitel: Holger Renz, Chovatel: Stall 5-Star
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Andreas Helfenbein

Dr. Busch Memorial G3

22. duben, Krefeld - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Kronprinz3hLord of England - Kaiserwiese, Sholokhov128
2. Weltstar3hSoldier Hollow - Wellenspiel, Sternkonig128
3. All For Arthur (IRE)3hTertullian - All An Star, Galileo128
Dále: Ninario, Zargun, Wild Max, Melodino
Výrok: 1 1/4 - 3 1/2 - krátká hlava - 3 3/4 - 1 1/4 - 5
Čas: 1:45.29
Majitel: Abdulmagid Alyousfi, Chovatel: Gestut Etzean
Trenér: Pieter Schiergen, Jezdec: Filip Minarik

Europa Meile G3

29. duben, Dusseldorf - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Wonnemond5vAreion - Windaja, Surako130
2. Degas5vExceed And Excel - Diatribe, Tertullian126
3. Fulminato4vExcelebration - Fulminante, Dashing Blade126
Dále: Millowitsch, Cashman (FR), Qualisaga (FR)
Výrok: 3/4 - 2 1/4 - 1 - 2 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:35.46
Majitel: Stall Frohnbach, Chovatel: K.H. Schmoock
Trenér: S. Smrczek, Jezdec: Bayarsaikhan Ganbat

Bavarian Classic G3

1. květen, Mnichov - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Royal Youmzain (FR)3hYoumzain - Spasha, Shamardal128
2. Jimmu3hDalakhani - Jambalaya, Samum128
3. Emerald Master3hMastercraftsman - Emerald Art, Excellent Art128
Dále: Salve Del Rio (IRE), Refuseeveryoffer (FR), Theo, Guiri, Star Max, Holding Court, Valajani
Výrok: 1/2 - 1/2 - krk - 1 1/2 - hlava - krátká hlava - 3 - 1/2 - 1/2
Čas: 2:08.91
Majitel: Jaber Abdullah, Chovatel: Rabbah Bloodstock Limited
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Gerling Preis G2

6. květen, Kolín n. R. - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Oriental Eagle4hCampanologist - Oriental Pearl, Big Shuffle126
2. Colomano (GB)4hCacique - Codera, Zizal128
3. Windstoss4hShirocco - Wellenspiel, Sternkonig130
Dále: Walsingham, Veneto, Instigator, Dschingis Secret
Výrok: 3/4 - krk - krátká hlava - 3 1/2 - 1/2 - 1 1/2
Čas: 2:22.60
Majitel a chovatel: Gestut Auenquelle
Trenér: J. Hirschberger, Jezdec: Lukas Delozier

Oleander Rennen G2

20. květen, Hoppegarten - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
2.Nearly Caught (IRE)8vNew Approach - Match Me Katie, Danehill128
1.Sound Check5hLando - Sky Dancing, Exit to Nowhere128
3. Parviz (IRE)4hLope de Vega - Sur Choix, Galileo128
Dále: Berghain (IRE), Moonshiner, Adler, Sirius, Summershine (IRE), Khan, Eskerkhan (IRE), Oriental Khan, Gontchar
Výrok: 1/2 - 1 - krk - 1 - 1/2 - krk - 2 1/4 - 5 - 4 - 1 - 1
Čas: 3:23.59
Majitel a chovatel: Gestut Ittlingen
Trenér: Hughie Morrison, Jezdec: Robert Winston

Mehl-Mulhens Rennen G2

21. květen, Kolín n. R. - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Ancient Spirit3hInvincible Spirit - Assisi, Galileo128
2. Fajjaj (IRE)3hDawn approach - Pleasantry, Johannesburg128
3. Fighting Irish (IRE)3hCamelot - Quixotic, Pivotal128
Dále: Weltstar, Ninario, Kronprinz, Julio, Zaman (GB), Wild Max, All For Arthur (IRE)
Výrok: 4 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - hlava - 2 1/4 - 1 - 3/4 - 8 1/2 - 2 3/4
Čas: 1:34.98
Majitel: Stall Ullmann, Chovatel: Gestut Schlenderhan
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Filip Minarik

German 1000 Guineas G2

27. květen, Dusseldorf - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Nyaleti (IRE)3kArch - America Nova, Verglas128
2. Malakeh (GB)3kHarbour Watch - Marisa, Desert Sun128
3. Go Rose3kSoldier Hollow - Gondola, Lando128
Dále: Suada, Auenperle, Binti Al Nar, Cabarita, Angelita, Indah, Queens Harbour (GB), Love Connection
Výrok: 4 1/2 - krátká hlava - krk - 1 1/2 - 1 1/4 -nos- 5 - 3/4 - 1 - 7
Čas: 1:36.89
Majitel: 3 Batterhams, A. Reay, Chovatel: SF Bloodstock LLC
Trenér: Mark Johnston, Jezdec: Joe Fanning

Badener Meile G2

31. květen, Baden-Baden - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Stormy Antarctic (GB)5vStormy Atlantic - Bea Remembered, Doyen128
2. Va Bank (IRE)6hArchipenko - Vinales, Dilshaan128
3. Palace Prince6hAreion - Palace Princess, Tiger Hill128
Dále: Degas, Grants Pass (IRE), Fulminato, Wonnemond, Savile Row (FR), Folie de Louise (FR), Be My Sheriff, Mc Queen (FR)
Výrok: 1 1/2 - 1 1/2 - krk - krk - 3/4 - 1/2 - 1/2 - hlava -nos- 3
Čas: 1:40.17
Majitel: P.K. Siu, Chovatel: East Bloodstock Ltd
Trenér: Ed Walker, Jezdec: Pat Cosgrave

Silberne Peitsche G3

2. červen, Baden-Baden - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Millowitsch5hSehrezad - Muriel, Fath132
2. Schang5hContat - Shaheen, Tertullian132
3. Scapina4kTai Chi - Sunshine Story, Desert Story129
Dále: Mata Utu (IRE), Daring Match, Shining Emerald (GB), Westfalica, Artistica, Marking Trouble, Bellcanto, Sugar Daddy, Sunny Belle (IRE)
Výrok: 3/4 - 2 3/4 - hlava - krátká hlava - 1 3/4 - 1 3/4 - krk - 2 1/4 - 1/2 - hlava - 1
Čas: 1:10.50
Majitel a chovatel: Dr. Alexandra Margarete Renz
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Andreas Helfenbein

Ittlingen Derby-Trial G3

3. červen, Baden-Baden - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Royal Youmzain (FR)3hYoumzain - Spasha, Shamardal128
2. Theo3hManduro - Tickle Me Pink, Groom Dancer128
3. Guiri3hMotivator - Guardia, Monsun128
Dále: Aronius, Zargun, Chimney Rock (IRE), Refuseeveryoffer (FR)
Výrok: 2 3/4 - 2 1/4 - 7 - 1 - 1 1/2 - 14
Čas: 2:06.79
Majitel: Jaber Abdullah, Chovatel: Rabbah Bloodstock Limited
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Grosser Preis der Badischen Wirtschaft G2

3. červen, Baden-Baden - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Iquitos6hAdlerflug - Irika, Areion132
2. Walsingham4hCampanologist - Winterkonigin, Sternkonig126
3. Guignol6hCape Cross - Guadalupe, Monsun132
Dále: Colomano (GB), Matchwinner, Oriental Eagle
Výrok: 1 1/2 - 1 3/4 - 1 - 4 1/2 - 18
Čas: 2:19.20
Majitel: Stall Mulligan, Chovatel: Dr. Erika Buhmann
Trenér: Hans-Jurgen Groschel, Jezdec: Eddy Hardouin

Diana Trial G2

10. červen, Hoppegarten - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Well Timed3kHoly Roman Emperor - Wells Present, Cadeaux Genereux128
2. Taraja3kHigh Chaparral - Taita, Big Shuffle128
3. Cheshmeh (FR)3kKendargent - Cherriya, Montjeu128
Dále: Nica, Barista, Felora, Angelita, L'Ainee, Good Grace
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 1 3/4 - 1/2 - 3 1/2 - 3 - 9
Čas: 2:06.27
Majitel a chovatel: Stall Ullmann
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Filip Minarik

Union Rennen G2

17. červen, Kolín n. R. - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Weltstar3hSoldier Hollow - Wellenspiel, Sternkonig128
2. Destino3hSoldier Hollow - Divya, Platini128
3. Salve Del Rio (IRE)3hRio de la Plata - Salve Aurora, King's Best128
Dále: Jimmu, Valajani, Ecco (GB), Aldenham, Klungel, Sweet Man (GB), Emerald Master, Ballydoyle, Magic Pivotal (FR), Puccini
Výrok: 3/4 - 1 3/4 - 2 - 2 1/4 - hlava - 1/2 - 1 - 1 1/4 - 1 1/2 - 9 - 2 1/2 - pulled up
Čas: 2:19.42
Majitel a chovatel: Gestut Rottgen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Adrie de Vries

Grosser Preis der Wirtschaft G3

24. červen, Dortmund - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Degas5vExceed And Excel - Diatribe, Tertullian131
2. Palace Prince6hAreion - Palace Princess, Tiger Hill127
3. Cashman (FR)5hSoldier of Fortune - Crystals Sky, Hernando127
Dále: Potemkin, Diplomat, Navaro Girl (IRE), Fulminato, Savile Row (FR), Be My Sheriff, Theo
Výrok: 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 1/2
Čas: 1:48.68
Majitel a chovatel: Gestut Rottgen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Adrie de Vries

Flieger Trophy G3

30. červen, Hamburg - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Julio3hExceedn And Excel - Julissima, Beat Hollow121
2. Celebrity4kShamardal - Cherry Danon, Rock of Gibraltar122
3. Mc Queen (FR)6vSilver Frost - Misdirect, Darshaan126
Dále: Schang, Westfalica, Scapina, Shining Emerald (GB), Artistica, Daring Match, Sugar Daddy
Výrok: hlava - krk - hlava - 1 1/4 - 1 - krk - 2 1/2 - 2 1/2 - 2
Čas: 1:11.18
Majitel: Eckhard Sauren, Chovatel: Gestut Brummerhof
Trenér: Mario Hofer, Jezdec: Alexander Pietsch

Hansa-Preis G2

1. červenec, Hamburg - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Dschingis Secret5hSoldier Hollow - Divya, Platini132
2. Colomano (GB)4hCacique - Codera, Zizal132
3. Walsingham4hCampanologist - Winterkonigin, Sternkonig132
Dále: Windstoss, Khan, Instigator, Rapido
Výrok: 3/4 - 1 - 2 - 1/2 - hlava - 2
Čas: 2:33.92
Majitel: Horst Pudwill, Chovatel: Gestut Park Wiedingen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Martin Seidl

Holstein Cup G3

4. červenec, Hamburg - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Indian Blessing (GB)3kSepoy - Alpen Glen, Halling128
2. Binti Al Nar3kAreion - Best Moving, Reset119
3. Cabarita3kAreion - Caesarina, Hernando119
Dále: Diaphora, Attica (GB), Prima Violetta (IRE), Peace in Motion (USA), Angelita, Gilden Gorl, Indah, Suada
Výrok: 1 1/2 - krátká hlava - krk - krk - 1/2 - 1 - 1 1/4 - krk - 2 - 9 1/2
Čas: 1:37.60
Majitel: P.K. Siu, Chovatel: Jocelyn Targett
Trenér: Ed Walker, Jezdec: Gerald Mosse

Grosser Preis von Hamburg G3

5. červenec, Hamburg - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Devastar6hAreion - Deva, Platini128
2. Va Bank (IRE)6hArchipenko - Vinales, Dilshaan128
3. Sound Check5hLando - Sky Dancing, Exit to Nowhere130
Dále: Itobo, Sky Full of Stars, Matchwinner, Northsea Star
Výrok: hlava - 1/2 - 1 - 2 1/2 - krátká hlava - head
Čas: 2:07.54
Majitel a chovatel: Gestut Park Wiedingen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Adrie de Vries

Mehl Mulhens Trophy G3

7. červenec, Hamburg - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Taraja3kHigh Chaparral - Taita, Big Shuffle128
2. Night of England (GB)3kLord of England - Ninas Rainbow, Rainbow Quest128
2.Dina3kNathaniel - Diatribe, Tertullian128
Dále: Wonder of Lips, Sword Peinture, Cheshmeh (FR), Enissa, Wackere, Go Rose
Výrok: 1/2 - současně - 1 1/4 - hlava - 1/2 - 2 1/2 - 11 - 4
Čas: 2:20.74
Majitel a chovatel: Gestut Hachtsee
Trenér: Henk Grewe, Jezdec: Bauyrzhan Murzabayev

Deutsches Derby G1

8. červenec, Hamburg - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Weltstar3hSoldier Hollow - Wellenspiel, Sternkonig128
2. Destino3hSoldier Hollow - Divya, Platini128
3. Royal Youmzain (FR)3hYoumzain - Spasha, Shamardal128
Dále: Salve Del Rio (IRE). Aldenham, Sweet Man (GB), Jimmu, Emerald Master, Guiri, Star Max, Zargun, Ecco (GB), Capone
Výrok: krk - 1 1/2 - 1 - 1/2 - 3 - 2 1/4 - 2 - 1 1/4 - 1 1/4 -nos-nos- head
Čas: 2:32.44
Majitel a chovatel: Gestut Rottgen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Adrie de Vries

Meilen Trophy G2

15. červenec, Kolín n. R. - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Diplomat7hTeofilo - Desidera, Shaadi128
2. Wonnemond5vAreion - Windaja, Surako130
3. Malakeh (GB)3kHarbour Watch - Marisa, Desert Sun116
Dále: Palace Prince, Degas, Millowitsch
Výrok: 1 1/2 - 2 1/4 - krk - 1 1/4 - 1 3/4
Čas: 1:35.25
Majitel: Eckhard Sauren, Chovatel: Gestut Rottgen
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Andrasch Starke

Bayerisches Zuchtrennen G1

29. červenec, Mnichov - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Benbatl (GB)4hDubawi - Nahrain, Selkirk132
2. Stormy Antarctic (GB)5vStormy Atlantic - Bea Remembered, Doyen132
3. Va Bank (IRE)6hArchipenko - Vinales, Dilshaan132
Dále: Iquitos, Walsingham, Wai Key Star, Clearly (GB), Rapido, Matchwinner
Výrok: 2 3/4 - 2 - 3/4 - 4 - 1/2 - 1 - 1 1/2 - 3
Čas: 2:06.78
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Oisin Murphy

Furstenberg Rennen G3

5. srpen, Dusseldorf - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Destino3hSoldier Hollow - Divya, Platini118
2. Salve Del Rio (IRE)3hRio de la Plata - Salve Aurora, King's Best118
3. Devastar6hAreion - Deva, Platini130
Dále: Panthelia (FR), Sky Full of Stars, Chimney Rock (IRE), Northsea Star
Výrok: 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 3 - 1 - 2 1/4
Čas: 2:24.70
Majitel a chovatel: Gestut Park Wiedingen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Martin Seidl

Preis der Diana G1

5. srpen, Dusseldorf - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Well Timed3kHoly Roman Emperor - Wells Present, Cadeaux Genereux128
2. Night of England (GB)3kLord of England - Ninas Rainbow, Rainbow Quest128
3. Wonder of Lips3kChamps Elysees - Wunderblume, Lomitas128
Dále: Swort Peinture, Barista, Felora, Viva Gloria, Sand Zabeel (IRE), Come On City, Dina, Area
Výrok: 1 3/4 - 2 1/2 - 1/2 - 1 - 1/2 - 4 3/4 - 7 - 1 3/4 - 1/2 - 5
Čas: 2:12.63
Majitel a chovatel: Stall Ullmann
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Filip Minarik

Grosser Preis von Berlin G1

12. srpen, Hoppegarten - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Best Solution (IRE)4hKodiac - Al Andalyya, Kingmambo132
2. Sound Check5hLando - Sky Dancing, Exit to Nowhere132
3. Royal Youmzain (FR)3hYoumzain - Spasha, Shamardal122
Dále: Dschingis Secret, Khan, WIndstoss, Rapido
Výrok: krk - 1/2 - 1 - 8 - 3 - 9
Čas: 2:29.35
Majitel: Godolphin, Chovatel: Cecil & Martin McCracken
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Pat Cosgrave

Preis der Sparkassen Finanzgruppe G3

25. srpen, Baden-Baden - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Wai Key Star5hSoldier Hollow - Wakytara, Danehill126
2. Va Bank (IRE)6hArchipenko - Vinales, Dilshaan126
3. Itobo6vAreion - Iowa, Lomitas126
Dále: Emerald Master, Devastar, Savile Row, Palace Prince, Yaa Salaam (IRE)
Výrok: krátká hlava - 2 1/4 - 4 3/4 - 2 3/4 - hlava - 1 1/4 - 1
Čas: 2:03.80
Majitel: Stall Salzburg, Chovatel: Gestut Park Wiedingen
Trenér: S. Steinberg, Jezdec: Bertrand Flandrin

Goldene Peitsche G2

26. srpen, Baden-Baden - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Raven's Lady (GB)4kRaven's Pass - Pivotal Lady, Pivotal127
2. Pretorian (GB)6vSakhee's Secret - Pink Champagne, Cosmonaut130
3. Bakoel Koffie (IRE)4hNaaqoos - Diamond Square, Dyhim Diamond130
Dále: Millowitsch, Celebrity, Schang, Binti Al Nar, Mc Queen (FR), Albertville, Artistica, Daring Match, Julio
Výrok: krátká hlava - 2 - 1 - 3/4 - krátká hlava - krk - krk - 2 1/4 - 1/2 - 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:08.37
Majitel: Heart of the South Racing 105 & Partner, Chovatel: Rabbah Bloodstock Ltd
Trenér: Marco Botti, Jezdec: Gerald Mosse

Oettingen Rennen G2

30. srpen, Baden-Baden - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ancient Spirit3hInvincible Spirit - Assisi, Galileo123
2. Degas5vExceed And Excel - Diatribe, Tertullian126
3. Wonnemond5vAreion - Windaja, Surako126
Dále: Tornibush (IRE), Waldpfad
Výrok: 3/4 - krk - 1 1/4 - 3 1/2
Čas: 1:38.74
Majitel: Stall Ullmann, Chovatel: Gestut Schlenderhan
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Filip Minarik

Badener Stutenpreis G2

1. září, Baden-Baden - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté a starší klisny
1.Sky Full of Stars4kKendargent - Sworn Mum, Surumu131
2. Star Rock (GB)4kFastnet Rock - Starfala, Galileo131
3. Titi Makfi (GB)4kMakfi - Titivation, Montjeu131
Dále: Sweet Soul Music, Fosun, Night of England (GB), Sword Peinture, Wonder of Lips, Alicante, Wild Comet, Barista
Výrok: hlava - 3 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 3 1/2 - 3/4 - 8 - 4 1/2 - 1 1/2
Čas: 2:33.43
Majitel a chovatel: Gestut Karlshof
Trenér: Henk Grewe, Jezdec: Marc Lerner

Zukunftsrennen G3

2. září, Baden-Baden - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí
1.Quest the Moon2hSea the Moon - Questabella, Rock of Gibraltar128
2. I'll Have Another (IRE)2kDragon Pulse - Jessie Jane, Dylan Thomas125
3. Peace of Paris2kHelmet - Peace of Glory, Sholokhov125
Dále: Sharoka (IRE), Rip Van Lips (IRE), Man on the Moon, Killbarchan, Molly Massimo
Výrok: krk - krk - 1 1/2 - hlava - 1 1/4 - 6 - 2
Čas: 1:25.99
Majitel: Stall Salzburg, Chovatel: Gestut Gorlsdorf
Trenér: S. Steinberg, Jezdec: Oisin Murphy

Grosser Preis von Baden G1

2. září, Baden-Baden - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Best Solution (IRE)4hKodiac - Al Andalyya, Kingmambo132
2. Defoe (IRE)4hDalakhani - Dulkashe, Pivotal132
3. Iquitos6hAdlerflug - Irika, Areion132
Dále: Windstoss, Night Music, Dschingis Secret, Khan
Výrok: krk - 1/2 - 3 3/4 - krk - hlava - 1 3/4
Čas: 2:37.38
Majitel: Godolphin, Chovatel: Cecil & Martin McCracken
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Pat Cosgrave

Deutsches St. Leger G3

16. září, Dortmund - 2800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Sweet Thomas6vDylan Thomas - Sworn Pro, Protektor132
2. Ernesto3hReliable Man - Enrica, Niniski125
3. Moonshiner5hAdlerflug - Montezuma, Monsun132
Dále: Adler, Eddystone Rock (IRE), Valajani, Klungel, Oriental Khan, Brandon Castle (GB), Tirano (IRE)
Výrok: 4 1/2 - 1/2 - 2 - 2 - krátká hlava - 7 - 11 - 18 - pulled up
Čas: 2:56.62
Majitel a chovatel: Gestut Wittekindshof
Trenér: Andreas Suborics, Jezdec: Stephen Hellyn

Preis von Europa G1

23. září, Kolín n. R. - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Khan4hSantiago - Kapitol, Winged Love132
2. Walsingham4hCampanologist - Winterkonigin, Sternkonig132
3. Windstoss4hShirocco - Wellenspiel, Sternkonig132
Dále: Devastar, Sweet Thomas, Veneto, Torcedor (IRE)
Výrok: 6 - 2 - krk - 1 1/2 - 14 - 3/4
Čas: 2:37.47
Majitel: Darius Racing, Chovatel: Gestut Karlshof
Trenér: Henk Grewe, Jezdec: Clement Lecoeuvre

Grosser Preis der Landeshauptstadt Dusseldorf G3

30. září, Dusseldorf - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Peace in Motion (USA)4kHat Trick - Peace Royale, Sholokhov123
2. Crazy Horse (GB)5vSleeping Indian - Mainstay, Elmaamul127
3. Degas5vExceed And Excel - Diatribe, Tertullian129
Dále: Millowitsch, Waldpfad, Diplomat, Emerald Master, Amigo
Výrok: 2 - 1 - 1 3/4 - krátká hlava - 2 1/2 - současně - 4 1/4
Čas: 1:41.55
Majitel a chovatel: Dr. Christoph Berglar
Trenér: Waldemar Hickst, Jezdec: Anthony Crastus

Preis der Deutschen Einheit G3

3. říjen, Hoppegarten - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Va Bank (IRE)6hArchipenko - Vinales, Dilshaan130
2. Iquitos6hAdlerflug - Irika, Areion130
3. Itobo6vAreion - Iowa, Lomitas130
Dále: Balmain, Northsea Star, Fulminato, Apoleon
Výrok: 5 - krk - 3/4 - 5 - 3 - 11
Čas: 2:08.20
Majitel: Team Valor International & J.P. Zienkiewicz, Chovatel: Airlie Stud
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Niederrhein-Pokal G3

7. říjen, Hoppegarten - 3000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Nikkei3hPivotal - Nicella, Lando120
2. Moonshiner5hAdlerflug - Montezuma, Monsun128
3. Adler4hAdlerflug - Azalee, Lando128
Dále: Abadan (GB), Klungel, Edith, Sulman (SLO), Summershine (IRE)
Výrok: 1/2 - krk - 1 3/4 - 4 - 1/2 - 10 - 9
Čas: 3:15.50
Majitel a chovatel: Gestut Ittlingen
Trenér: Pieter Schiergen, Jezdec: Andrasch Starke

Preis der Winterfavoriten G3

14. říjen, Kolín n. R. - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Noble Moon2hSea the Moon - Nouvelle Noblesse, Singspiel128
2. Django Freeman2hCampanologist - Donna Lavinia, Acatenango128
3. Man on the Moon2hSea the Moon - Maricel, Silvano128
Dále: Rip Van Lips (IRE), Sibelius, Moonlight Man, Bristano (GB), Wilder
Výrok: hlava - 3 - 2 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - 13
Čas: 1:36.08
Majitel a chovatel: Eckhard Sauren
Trenér: Pieter Schiergen, Jezdec: Andrasch Starke

Preis der Winterkonigin G3

21. říjen, Baden-Baden - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Whispering Angel2kSoldier Hollow - Warnika, Shirocco128
2. Akribie2kReliable Man - Aussicht, Haafhd128
3. Ivanka2kDabirsim - Irresistable, Monsun128
Dále: Wish You Well, Sharoka (IRE), Peace of Paris, Apadanah, Best on Stage, Contessa, Gold, Sweet Gold, Wyomia Jasmin (FR), Angel For all
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - krk - 1 1/4 - 3/4 - 1 - krk - 3/4 - 1/2 - 2 - 1 1/4 - 6 1/2
Čas: 1:39.84
Majitel a chovatel: Gestut Park Wiedingen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Martin Seidl

Baden-Wurtemberg-Trophy G3

21. říjen, Baden-Baden - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Potemkin7vNew Approach - Praia, Big Shuffle126
2. Itobo6vAreion - Iowa, Lomitas126
3. Almorox (GB)6vRip Van Winkle - Totem, Mizzen Mast126
Dále: Kronprinz, Folie de Louise (FR), Way Key Star, Licinius, Wild Max
Výrok: 1/2 - 2 1/2 - krk - 2 1/2 - 1/2 - 3/4 - 6 - 3/4
Čas: 2:03.60
Majitel: Klaus Allofs & Gestut Fahrhof, Chovatel: Gestut Fahrhof
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Bauyrzhan Murzabayev

Grosser Preis der Mehl-Mulhens-Stiftung G3

28. říjen, Hanover - 2200 metrů, turf, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Sand Zabeel (IRE)3kPoet's Voice - Samira Gold, Gold Away126
2. Taraja3kHigh Chaparral - Taita, Big Shuffle126
3. Abadan (GB)4kSamum - Adalea, Dalakhani130
Dále: Amorella (IRE), Son Macia, Enissa, Alicante, High As a Kite (FR), Sword Peinture
Výrok: 1 1/4 - 5 1/2 - krk - 3/4 - 1 3/4 - 3/4 - 2 - 1 1/4
Čas: 1:22.34
Majitel: Jaber Abdullah, Chovatel: Rabbah Bloodstock Limited
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Bauyrzhan Murzabayev

Grosser Preis von Bayern G1

1. listopad, Mnichov - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Iquitos6hAdlerflug - Irika, Areion132
2. Defoe (IRE)4hDalakhani - Dulkashe, Pivotal132
3. Dee ex Bee (GB)3hFarhh - Dubai Sunrise, Seeking the Gold128
Dále: Windstoss, Royal Youmzain (FR), Racing History (IRE), Tiberian (FR)
Výrok: 4 - 4 - 8 - 8 - krk - 1/2
Čas: 2:37.80
Majitel: Stall Mulligan, Chovatel: Dr. Erika Buhmann
Trenér: Hans-Jurgen Groschel, Jezdec: Eddy Hardouin

Ratibor-Rennen G3

4. listopad, Krefeld - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Donjah2kTeofilo - Dyanamore, Mt. Livermore122
2. Sibelius2hPastorius - Shiramiyna, Invincible Spirit126
3. Dschingis First2hSoldier Hollow - Divya, Platini126
Dále: Accon, Manx (IRE), Certain Lad (GB), Jeck Yeah (FR), Zerostress, Say Good Buy
Výrok: 6 - 1 - 2 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 3 1/2 - 1 - 4 1/2
Čas: 1:46.42
Majitel: Darius Racing, Chovatel: Gestut Karlshof
Trenér: Henk Grewe, Jezdec: Lukas Delozier

Itálie

Premio Parioli G3

29. duben, Capannelle - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci
1.Wait Forever (IRE)3hCamelot - Mount McLeod, Holy Roman Emperor128
2. Met Spectrum (GB)3hHelmet - Mara Spectrum, Spectrum128
3. Pettifogger (IRE)3hLope de Vega - Desert Version, Green Desert128
Dále: Domagnano (IRE), Whenindoubtsmile (IRE), Maschio Italiano (GB), Sopran Roccia, Poeta Innamorato (IRE), Ipompieridiviggiu, Captain Cirdan (IRE), Kabir (GER), Sir Vales (IRE)
Výrok: 3/4 - 3/4 - 1 3/4 - 3 - 3/4 -nos- 2 3/4 - krk - 4 - 2 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:35.60
Majitel: Scuderia Effevi SRL, Chovatel: Pier House Stud
Trenér: A. Botti, Jezdec: Dario Vargiu

Premio Regina Elena G3

29. duben, Capannelle - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Act of War3kMujahid - Calma Apparente, Rainbow Quest123
2. Sweet Gentle Kiss (IRE)3kHenrythenavigator - Cronsa, Martino Alonso123
3. Stella di Camelot (IRE)3kCamelot - Star Force, Blu Air Force123
Dále: La Base (IRE), Lapulced'Acqua (IRE), Key Master (IRE), Charlina Royale (IRE), Tata Pila (GB), Temple Church, Genuiram, Dancer Cross (GB), Red Impact (GB)
Výrok: krátký krk - 2 - 1 - 1 1/4 - krk - 1/2 - 4 - 2 - 2 - 3 - 2 1/2
Čas: 1:36.60
Majitel: Dioscuri SRL, Chovatel: Razza del Velino SRL
Trenér: Endo Botti, Jezdec: Antonio Fresu

Premio Presidente della Repubblica G2

13. květen, Capannelle - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Royal Julius (IRE)5hRoyal Applause - Hflah, Dubawi128
2. Time to Choose (GB)5hManduro - Penfection, Orpen128
3. Together Again (GB)4hPivotal - Regal Aura, Teofilo128
Dále: Presley, Diplomat (GER), Greg Pass (IRE), Law Power (GB), Keplero, Cima da Conegliano (FR)
Výrok: 4 - 3 1/2 - 2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 7 - 2 1/2 - 2 3/4
Čas: 1:48.50
Majitel: Mme Jade Prescillia Angelini, Chovatel: Old Carhue Stud
Trenér: J. Reynier, Jezdec: Gerald Mosse

Premio Carlo d'Alessio G3

20. květen, Capannelle - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Chasedown (IRE)4hNathaniel - Whipcla, Whipper123
2. Menuhin4hMujahid - Victorian Girl, Lomitas121
3. Pythius (IRE)5hLord Shanakill - Silicon Star, Starborough121
Dále: Voice of Love (IRE), Sadilla (GB), Coressos (FR)
Výrok: 3/4 - 5 - 2 - dist. - 3 1/2
Čas: 2:26.60
Majitel: Scuderia Effevi SRL, Chovatel: Scuderia Effevi SNC di Felice Villa
Trenér: A. Botti, Jezdec: Dario Vargiu

Derby Italiano G2

20. květen, Capannelle - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Summer Festival (GB)3hPoet's Voice - Kammaan, Diktat128
2. Henry Mouth (IRE)3hHenrythenavigator - Cottonmouth, Noverre128
3. Flower Party (IRE)3kDuke of Marmalade - Jubilant Lady, Aptitude125
Dále: Dark Acclaim (IRE), Wait Forever (IRE), Old Fox (IRE), Way Back (FR), Il Re Di Nessuno (FR), Solvang (GB), Sopran Roccia, Wiesenbach (GB), Roquero
Výrok: 1 1/2 - 3 - 1 1/2 - 3/4 - 1 - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/2 - 4 - 12 - 7 1/2
Čas: 2:17.10
Majitel: Dioscuri SRL, Chovatel: Pinnacle Bloodstock Ltd
Trenér: A. Botti, Jezdec: Cristian Demuro

Premio Tudini G3

20. květen, Capannelle - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.My Lea (IRE)4kDandy Man - Luvmedo, One Cool Cat125
2. Pretorian (GB)6vSakhee's Secret - Pink Champagne, Cosmonaut126
3. Naadirr (IRE)7vOasis Dream - Beach Bunny, High Chaparral126
Dále: Zapel (GB), Fataliste (FR), Ipompieridiviggiu, Dragon Force, Robranov, Gold Tail (IRE), Pretzel Logic (IRE), Harlem Shake (IRE), Aravian Poison, Pramani (IRE), Pensierieparole (GB)
Výrok: 3/4 - 3/4 - 2 - 1 - hlava - 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 1 - 2 1/4 - neck
Čas: 1:07.80
Majitel: Marco Caracciolo, Chovatel: Clara Eglington
Trenér: V. Fazio, Jezdec: Carlo Fiocchi

Premio Ambrosiano G3

10. červen, San Siro - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Together Again (GB)4hPivotal - Regal Aura, Teofilo132
2. Dirk (IRE)4hMujahid - Docksil, Docksider132
3. Wai Key Star (GER)5hGladiatorus - Pasionaria, Celtic Swing132
Dále: Presley, Father Frost (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 1 -nos- 15
Čas: 2:00.30
Majitel: Scuderia Effevi SRL, Chovatel: Cheveley Park Stud
Trenér: A. Botti, Jezdec: Dario Vargiu

Premio Carlo Vittadini G3

10. červen, San Siro - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Poeta Diletto (GB)5hPoet's Voice - Mia Diletta, Selkirk130
2. Wait Forever (IRE)3hCamelot - Mount McLeod, Holy Roman Emperor119
3. Fortissimo (GER)4vLord of England - Francfurter, Legend of France130
Dále: Aspettatemi, Nice Name (IRE), Time to Choose (GB), Justice Well (GB), Extremely Vintage (IRE)
Výrok:nos- 3/4 - krk - 3/4 - 1 1/2 - 3 - 3 1/2
Čas: 1:36.80
Majitel a chovatel: Scuderia Blueberry SRL
Trenér: A. Botti, Jezdec: Carlo Fiocchi

Oaks d'Italia G2

10. červen, San Siro - 2200 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Sand Zabeel (IRE)3kPoet's Voice - Samira Gold, Gold Away123
2. Flower Party (IRE)3kDuke of Marmalade - Jubilant Lady, Aptitude123
3. Sladina (GB)3kNathaniel - Finchley, Machiavellian123
Dále: Lapulced'Acqua (IRE), Wonder of Lips (GER), Abiona (GER), La Base (IRE), Lorenda (IRE), Act of War (ITY), Field of Roses (IRE), Key Master (IRE), Zadina
Výrok: krk - 2 - 2 1/4 - krátká hlava - hlava - 3/4 - hlava - 2 1/4 - 1 1/2 - 4 1/2 - 5 1/2
Čas: 2:14.80
Majitel: Jaber Abdullah, Chovatel: Rabbah Bloodstock Ltd
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Premio Primi Passi G3

24. červen, San Siro - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.You Better Run (IRE)2hThewayyouare - Ardena, Dalakhani123
2. Sopran Artemide (IRE)2kBungle Inthejungle - Ms. Sasha Malia, Verglas123
3. Coming Soon2hSakhee's Secret - Gemmar, Martino Alonso123
Dále: Crisaff's Queen (GB), Footstepsanpie (IRE), Angkor Wat, Tialleno (IRE), L'Imperdibile (GB)
Výrok: krátká hlava - 3 1/2 - 3/4 - 8 - krk - 1 - 1/2
Čas: 1:09.60
Majitel: Chemin de Fer, Chovatel: Allevamento La Nuova Sbarra
Trenér: Luciano Vitabile, Jezdec: Silvano Mulas

Premio del Giubileo G3

1. červenec, San Siro - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Wait Forever (IRE)3hCamelot - Mount McLeod, Holy Roman Emperor121
2. Time to Choose (GB)5hManduro - Penfection, Orpen131
3. Dirk (IRE)4hMujahid - Docksil, Docksider129
Dále: Clearly (GB), Aspettatemi, Voice of Love (IRE), Way Back (FR), Perego
Výrok: 1/2 - 1 - krk - 3/4 - 1 3/4 - 1 1/2 - short neck
Čas: 1:50.50
Majitel: Scuderia Effevi SRL, Chovatel: Pier House Stud
Trenér: A. Botti, Jezdec: Dario Vargiu

Gran Premio di Milano G1

1. červenec, San Siro - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Night Music (GER)5kSea the Stars - Night Woman, Monsun128
2. Summer Festival (GB)3hPoet's Voice - Kammaan, Diktat119
3. Presley5hGladiatorus - Pasionaria, Celtic Swing131
Dále: Edington (GER), Together Again (GB), Aethos (IRE)
Výrok: 2 - 2 1/4 - 3/4 - 3/4 - 20
Čas: 2:27.30
Majitel: Stall Salzburg, Chovatel: Gestut Etzean
Trenér: S. Steinberg, Jezdec: Oisin Murphy

Premio del Piazzale Memorial Enrico Camici G3

23. září, San Siro - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Dirk (IRE)4hMujahid - Docksil, Docksider126
2. Wait Forever (IRE)3hCamelot - Mount McLeod, Holy Roman Emperor123
3. Rolando (IRE)4hCampanologist - Rosa di Brema, Lomitas126
Dále: Fortissimo (GER), Yaa Salaam (IRE), Voice of Love (IRE), Assiro, Wajnah (FR), Figner Roll
Výrok: krk - hlava - 2 - krátká hlava - hlava - 2 1/2 - 1/2 - 13
Čas: 1:49.30
Majitel: Quafin Spa, Chovatel: Allevamento Del Lagoni SLR
Trenér: A. Botti, Jezdec: Cristian Demuro

Premio Federico Tesio G2

23. září, San Siro - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Night Music (GER)5kSea the Stars - Night Woman, Monsun123
2. Presley5hGladiatorus - Pasionaria, Celtic Swing125
3. Wai Key Star (GER)5hSoldier Hollow - Wakytara, Danehill125
Dále: Mac Mahon, Edington (GER)
Výrok: 3 1/2 - krk - 2 3/4 - 3 1/2
Čas: 2:23.80
Majitel: Stall Salzburg, Chovatel: Gestut Etzean
Trenér: S. Steinberg, Jezdec: Alexis Badel

Premio Elena e Sergio Cumani G3

23. září, San Siro - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Binti Al Nar (GER)3kAreion - Best Moving, Reset121
2. Folie de Louise (FR)4kTin Horse - Folie Folie, Observatory126
3. Lida (IRE)4kLope de Vega - Annie The Doc, Nayef126
Dále: Musa d'Oriente (GB), Close Your Eyes, Temple Church, Extremely Vintage (IRE), Guiliana (FR), Sweet Gentle Kiss (IRE), Act of War, Sadilla (GB)
Výrok: 3/4 - krk -nos- 1 1/2 - hlava - 3 1/2 - krk - 3/4 - krátký krk - 5
Čas: 1:35.40
Majitel: Syndikat Rapido, Chovatel: Gestut Riepergrund
Trenér: Pieter Schiergen, Jezdec: Alexis Badel

Premio Verziere G3

13. říjen, San Siro - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Flower Party (IRE)3kDuke of Marmalade - Jubilant Lady, Aptitude121
2. Ficelle du Houley (FR)3kAir Chief Marshal - Facilita, Fasliyev121
3. Alicante (GER)4kLando - Annouche, Unfuwain126
Dále: Clearly (GB), Great Aventura (IRE), Wonder of Lips (GER), Lorenda (IRE), Realeza (GER), Lilar Fairy (FR)
Výrok: krk - 1 3/4 - 1 - 2 1/4 - 3/4 - 1 1/2 - 1 - 4
Čas: 2:03.10
Majitel: Scuderia Effevi SRL, Chovatel: Mr & Mrs G. Middlebrook
Trenér: A. Botti, Jezdec: Dario Vargiu

Gran Criterium G2

21. říjen, San Siro - 1500 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a klisny
1.Mission Boy (GB)2hPaco Boy - Miss Mission, Second Empire123
2. Quest the Moon (GER)2hSea the Moon - Questabella, Rock of Gibraltar123
3. Revelstoke (GB)2hToronado - Crown, Royal Applause123
Dále: Out of Time, Frozen Juke (IRE), Leroy Leroy (GB), L'Imperdibile (GB)
Výrok: krk - 1/2 - hlava - 1/2 - 3 - 1
Čas: 1:33.90
Majitel: Scuderia Blueberry SRL, Chovatel: Highbank Stud LLP
Trenér: A. Botti, Jezdec: Carlo Fiocchi

Gran Premio del Jockey Club Italiano G2

21. říjen, San Siro - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Raymond Tusk (IRE)3hHigh Chaparral - Dancing Shoes, Danehill125
2. Walsingham (GER)4hCampanologist - Winterkonigin, Sternkonig130
3. Night Music (GER)5kSea the Stars - Night Woman, Monsun127
Dále: Presley, Wiesenbach (GB)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 5 - 11
Čas: 2:28.90
Majitel: Middleham Park Racing & K. Sohi, Chovatel: Lynch-Bages & Rhinestone Bloodstock
Trenér: Richard Hannon, Jezdec: Jamie Spencer

Premio Vittorio di Capua G2

21. říjen, San Siro - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Anda Muchacho (IRE)4hHelmet - Montefino, Shamardal128
2. Degas (GER)5vExceed And Excel - Diatribe, Tertullian128
3. Ancient Spirit (GER)3hInvincible Spirit - Assisi, Galileo123
Dále: Wait Forever (IRE), Poeta Diletto (GB), Oh This Is Us (IRE), Binti Al Nar (GER), Rolando (IRE), Dirk (IRE), Here Comes When (IRE)
Výrok: 3/4 - 3/4 - 4 1/2 - 1 - 3/4 -nos- 3/4 - short neck
Čas: 1:35.70
Majitel: Scuderia Incolinx & Diego Romeo, Chovatel: Thomas Hassett
Trenér: Nicolo Simondo, Jezdec: Fabio Branca

Premio Dormello G3

21. říjen, San Siro - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Noblesse Oblige (ITY)2kMyboycharlie - La Boisserie, Dansili123
2. Barbados (FR)2kDalakhani - Beirut, Turtle Island123
3. Must Be Late (IRE)2kChamps Elysees - Delphica, Acclamation123
Dále: Miss Moon (FR), Cima Fire (FR), Spectralight (IRE), Nikisophia (IRE), Crisaff's Queen (GB)
Výrok: 1 - 1/2 - 3/4 - 4 - 3 1/2 - 1 1/4 - 1
Čas: 1:40.10
Majitel: Scuderia del Girasole, Chovatel: Centro Equino Arcadia Srl
Trenér: Marco Gasparini, Jezdec: Luca Maniezzi

St. Leger Italiano G3

27. říjen, San Siro - 2800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.O'Juke (FR)3vJukebox Jury - O'Keefe, Peintre Celebre119
2. Valajani (GER)3hJukebox Jury - Ventiane, Konigstiger119
3. Tirano (IRE)5vHigh Chaparral - Templerin, Acatenango126
Dále: Ernesto (GER), Great Aventura (IRE), Pythius (IRE), Nabunga (FR), Sweet Soul Music (GER), Distant Dawn (GER)
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - 1 - 18 - 4 - 4 - 1 1/2 - dist.
Čas: 3:01.10
Majitel: Scuderia Allegria, Chovatel: J. & M. Mestrallet
Trenér: Lucia Lupinacci, Jezdec: Sergio Urru

Premio Guido Berardelli G3

4. listopad, Capannelle - 1800 metrů, turf, dráha těžká, dvouletí
1.Atom Hearth Mother (IRE)2hRock of Gibraltar - Altezza Reale, King's Best123
2. Armageddon2hLe Vie Infinite - Andrai, Altieri123
3. San Gregorio (GB)2hGregorian - Lifetime Romance, Mozart123
Dále: Chestnut Honey (IRE), Bel Ami, Blu Shamrock, Malibu Roan (USA)
Výrok: 2 1/2 - 3 1/4 - 2 1/4 - 5 - hlava - 10
Čas: 2:02.37
Majitel: Michaela Crecco, Chovatel: Folco S.A.S.
Trenér: A. Botti, Jezdec: Gerald Mosse

Pemio Roma G2

4. listopad, Capannelle - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Va Bank (IRE)6hArchipenko - Vinales, Dilshaan129
2. Presley5hGladiatorus - Pasionaria, Celtic Swing129
3. Anda Muchacho (IRE)4hHelmet - Montefino, Shamardal129
Dále: Royal Julius (IRE), Perego
Výrok: hlava - 2 1/4 - 2 - 11
Čas: 2:14.62
Majitel: Team Valor International & J.P. Zienkiewicz, Chovatel: Airlie Stud
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Premio Ribot G3

4. listopad, Capannelle - 1600 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Masham Star (IRE)4vLawman - Croisiere, Capote130
2. Villabate (IRE)3vHoly Roman Emperor - Alta Fedelta, Oasis Dream128
3. Wiesenbach (GB)3hJukebox Jury - Wurfscheibe, Tiger Hill128
Dále: Wait Forever (IRE), Diplomat (GER), Fulminix, Aspettatemi, Time to Choose (GB), Captain Cirdan (IRE), Torna a Surriento, Robiano (IRE)
Výrok: 4 1/2 - 4 - 2 1/4 - 1/2 - hlava - 2 1/2 - 2 1/2 - 8 - 3 1/2 - dist.
Čas: 1:46.25
Majitel: 3. Batterhams & A. Reay, Chovatel: Petra Bloodstock Agency Ltd
Trenér: Mark Johnston, Jezdec: Joe Fanning

Premio Lydia Tesio G1

4. listopad, Capannelle - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříleté a starší klisny
1.God Given (GB)4kNathaniel - Ever Rigg, Dubai Destination127
2. Nyaleti (IRE)3kArch - America Nova, Verglas123
3. Snowy Winter (USA)4kElusive Quality - Pamona Ball, Pleasantly Perfect127
Dále: Flower Party (IRE), Well Timed (GER), Sladina (GB), Prima Violetta (IRE), Navaro Girl (IRE)
Výrok: krk - 2 1/4 - 4 - 1 - 3/4 - 3 - 1 1/4
Čas: 2:16.49
Majitel a chovatel: St. Albans Bloodstock Ltd
Trenér: Luca Cumani, Jezdec: Jason Watson

Premio Carlo & Francesco Aloisi G3

4. listopad, Capannelle - 1200 metrů, turf, dráha těžká, dvouletí a starší
1.Charline Royale (IRE)3kZebedee - Royal Majestic, Tobougg127
2. Zapel (GB)5hKyllachy - Viadeigiardini, Dubai Destination130
3. The Conqueror (IRE)3hExcelebration - March Madness, Noverre130
Dále: My Lea (IRE), Trust You (GB), Julio (GER), Ratnaraj, Ipompieridivigiu, Harlem Shake (IRE), Zena Lady (IRE), Sopran Verne (IRE)
Výrok: 6 - 2 3/4 - 2 1/2 - 1/2 - 6 -nos- 2 - 12 - hlava - 3 1/2
Čas: 1:10.10
Majitel: Scuderia Colle Papa, Chovatel: P. & B. McEnery
Trenér: Silvia Amendola, Jezdec: Salvatore Basile

Spojené státy

Sham Stakes G3

6. leden, Santa Anita - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Mckinzie3hStreet Sense - Runway Model, Petionville124
2. All Out Blitz3hConcord Point - Smart And Single, Smart Strike120
3. My Boy Jack3hCreative Cause - Gold N Shaft, Mineshaft120
Dále: Shivermetimbers, City Plan, Here Is Happy
Výrok: 3 1/2 - 4 - krk - 7 - 12
Čas: 1:36.58
Majitel: Karl Watson, Michael E. Pegram & Paul Weitman, Chovatel: Summer Wind Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

San Gabriel Stakes G2

6. leden, Santa Anita - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Itsinthepost (FR)6vAmerican Post - Sakkara Star, Mozart124
2. Flamboyant (FR)7vPeer Gynt - Relicia Bere, Until Sundown120
3. Editore (BRZ)5vRedattore - Jolie Rose, Easing Along122
Dále: Smokey Image, Isotherm, Free Rose, He Will, Win the Space, Tequila Joe, Top of the Game
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - krk - 1 3/4 - 3/4 - krk - 3 1/2 - 8 1/2
Čas: 1:47.59
Majitel: Red Baron's Barn LLC, Chovatel: J. Leaunes
Trenér: Jeff Mullins, Jezdec: Tyler Baze

Santa Ynez Stakes G2

7. leden, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Midnight Bisou3kMidnight Lute - Diva Delite, Repent120
2. Steph Being Steph3kMajestic Warrior - More Than Proud, More Than Ready120
3. Win the War3kWar Front - City Sister, Carson City120
Dále: Yesterday's News, Allianna, War Heroine, Just a Smidge, Streewithnoname
Výrok: 4 1/2 -nos- 3 1/4 - 1 3/4 - 1 1/4 - 3 1/4 - 3/4
Čas: 1:23.40
Majitel: Bloom Racing Stable & Allen Racing LLC, Chovatel: Woodford Thoroughbreds
Trenér: Bill Spawr, Jezdec: Mike Smith

Ft. Lauderdale Stakes G2

13. leden, Gulfstream Park - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Shining Copper8vAragorn - La Minuta, Winged Victory123
2. One Go All Go6hFairbanks - See Ashleigh Run, Marquetry117
3. All Included7hInclude - Eximius, Atticus119
Dále: Team Colors, Shakhimat (CAN), Diamond Bachelor, Heart to Heart (CAN), Summer Causeway
Výrok: hlava - 2 - 1 1/2 - 5 1/4 - 2 - 1/2
Čas: 1:43.44
Majitel: Kenneth L. & Sarah K. Ramsey, Breeder. International Equities Holding Inc.
Trenér: Michael J. Maker, Jezdec: Jose Ortiz

La Canada Stakes G2

13. leden, Santa Anita - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Mopotism4kUncle Mo - Peppy Rafaela, Bernardini120
2. Mended5kBroken Vow - Fair And Square, Awesome Again120
3. La Force (GER)4kPower - La Miraculeuse, Samum120
Dále: Shenandoah Queen, Majestic Heat, Sandy's Surprise, Union Strike, Resky Business
Výrok: hlava - hlava - 2 1/2 -nos- 2 1/4 - 1/2 - 6
Čas: 1:37.29
Majitel: Reddam Racing LLC, Chovatel: Frank T. Batten
Trenér: Doug O'Neill, Jezdec: Mario Gutierrez

LeComte Stakes G3

13. leden, Fair Grounds - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Instilled Regard3hArch - Enhancing, Forestry116
2. Principe Guilherme3hTapit - Aubby K, Street Sense120
3. Snapper Sinclair3hCity Zip - True Addiction, Yes It's True122
Dále: Zing Zang, Kowboy Karma, Ebben, Prince Lucky, Night Strike, Lone Sailor, Zeke, Analyze This Jet, Believe In Royalty, Trigger Warning
Výrok: 3 3/4 - krk - 3 - 1/2 - 1 1/4 - 3 1/2 - krk - krk - 8 1/2 - 3 - 4 1/2 - 47
Čas: 1:42.59
Majitel: OXO Equine LLC, Chovatel: KatieRich Farm
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Javier Castellano

Pegasus World Cup Invitational Stakes G1

27. leden, Gulfstream Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Gun Runner5hCandy Ride - Quiet Giant, Giant's Causeway124
2. West Coast4hFlatter - Caressing, Honour And Glory124
3. Gunnevera4hDialed In - Unbridled Rage, Unbridled124
Dále: Fear the Cowboy, Seeking the Soul, Stellar Wind, Collected, Sharp Azteca, Giant Expectations, War Story, Singing Bullet, Toast of New York
Výrok: 2 1/2 - 10 3/4 - 1/2 - krk - 2 1/4 - krk -nos- 1 1/2 - 13 - 5 - 13 1/2
Čas: 1:47.41
Majitel: Winchell Thoroughbreds LLC & Three Chimneys Farm, Chovatel: Besilu Stables LLC
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Florent Geroux

Palos Verdes Stakes G2

3. únor, Santa Anita - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Roy H6vMore Than Ready - Eiusive Diva, Elusive Quality124
2. Americanize5vConcord Point - American Story, Ghostzapper120
3. Red Lightning4hMidshipman - She Too, Stormy Atlantic120
Dále: Mongolian Saturday
Výrok: 3 1/2 - 1 1/4 - 5 1/2
Čas: 1:09.68
Majitel: Rockingham Rang & David A. Bernsen, Chovatel: Ramona S. Bass LLC
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Kent Desormeaux

San Marcos Stakes G2

3. únor, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Itsinthepost (FR)6vAmerican Post - Sakkara Star, Mozart124
2. Hayabusa One (FR)5hSiyouni - Northern Ocean, Green Tune120
3. Editore (BRZ)5vRedattore - Jolie Rose, Easing Along122
Dále: Free Rose, Mr. Roary, Flamboyant (FR), Isotherm
Výrok:nos- 2 1/2 - 1 3/4 - 3 1/4 - 3 1/2 - 3 1/4
Čas: 1:58.24
Majitel: Red Baron's Barn LLC, Chovatel: J. Leaunes
Trenér: Jeff Mullins, Jezdec: Tyler Baze

San Pasqual Stakes G2

3. únor, Santa Anita - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Accelerate5hLookin At Lucky - Issues, Awesome Again122
2. Prime Attraction5hUnbridled's Song - Strawberry Sense, A.P. Indy122
3. Mubtaahij (IRE)6hDubawi - Pennegale, Pennekamp124
Dále: Pavel, Top of the Game, Irish Freedom, The Lieutenant, Ike Walker, Win the Space
Výrok: 1 3/4 - 2 1/2 - krk - 1/2 - 2 1/4 - 1 1/2 - 17 - 67
Čas: 1:50.58
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Mike Abraham
Trenér: John Sadler, Jezdec: Victor Espinoza

Swale Stakes G3

3. únor, Gulfstream Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Strike Power3hSpeightstown - Gold d'Oro, Medaglia d'Oro116
2. Gotta Go3hShanghai Bobby - Disturbingly Hot, Unbridled's Song120
3. Diamond King3hQuality Road - Akron Moon, Malibu Moon120
Dále: Tricks to Do, Empire Power, Piven
Výrok: 2 3/4 - 1 - 3/4 - hlava - 12 3/4
Čas: 1:22.68
Majitel a chovatel: Courtlandt Farms
Trenér: Mark Hennig, Jezdec: Luis Saez

Forward Gal Stakes G3

3. únor, Gulfstream Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Take Charge Paula3kTake Charge Indy - Perfect Paula, Songandaprayer120
2. Sultry3kMalibu Moon - Viva Carina, Giant's Causeway120
3. My Miss Lilly3kTapit - Wicked Deed, Harlan's Holiday116
Dále: Heavenhasmynikki, Morning Destiny, Miss Mo Mentum, Foxtrot Sally, Violent Times
Výrok: 3 1/2 - 1 - 1 - 3 - 2 1/2 - 3 3/4 - 5
Čas: 1:23.47
Majitel: Peter Deutsch, Chovatel: Extern Development Ltd
Trenér: Kiaran McLaughlin, Jezdec: Paco Lopez

Holy Bull Stakes G2

3. únor, Gulfstream Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Audible3hInto Mischief - Blue Devil Bel, Gilded Time116
2. Free Drop Billy3hUnion Rags - Trensa, Giant's Causeway122
3. Tiz Mischief3hInto Mischief - Indivia, Tiznow118
Dále: Enticed, Pony Up, Tip Sheet, Bandito, Master Manipulator, Aequor
Výrok: 5 1/2 - 7 3/4 - 1 1/2 - 5 1/2 - hlava - 3 - 16 - 17 1/2
Čas: 1:41.92
Majitel: Winstar Farm LLC, China Horse Club & SF Racing LLC, Chovatel: Oak Bluff Stables LLC
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Javier Castellano

Withers Stakes G3

3. únor, Aqueduct - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Avery Island3hStreen Sense - Kinda Spicy, A.P. Indy122
2. Firenze Fire3hPoseidon's Warrior - My Every Wish, Langfuhr122
3. Marconi3hTapit - Ponche de Leona, Ponche116
Dále: Coltandmississippi, Bal Harbour
Výrok: 2 - 1/2 - 19 - 1 1/4
Čas: 1:51.01
Majitel: Godolphin Racing LLC, Chovatel: Godolphin
Trenér: Kiaran McLaughlin, Jezdec: Joe Bravo

Las Virgenes Stakes G2

4. únor, Santa Anita - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Dream Tree3kUncle Mo - Afleet Maggi, Afleet Alex124
2. Exuberance3kArcharcharch - Wild Forest Cat, D'Wildcat122
3. Steph Being Steph3kMajestic Warrior - More Than Proud, More Than Ready120
Dále: Thirteen Squared, She's No Drama, Holy Diver
Výrok: 3 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 18 - 13
Čas: 1:39.45
Majitel: Phoenix Thoroughbred III Ltd, Chovatel: Mike Freeny & Pat Freeny
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Drayden Van Dyke

Gulfstream Park Turf Stakes G1

10. únor, Gulfstream Park - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Heart to Heart (CAN)7hEnglish Channel - Ask the Question, Silver Deputy123
2. Kurilov (CHI)4hLookin At Lucky - Kossanova, Fly So Free119
3. Hi Happy (ARG)5hPure Prize - Historia, French Deputy119
Dále: One Go All Go, Channel Maker (CAN), Revved Up, Money Multiplier, March
Výrok: krk - 3/4 - 3/4 - krk - 3/4 - krk - head
Čas: 1:47.64
Majitel: Terry Hamilton, Chovatel: Red Hawk Ranch
Trenér: Brian Lynch, Jezdec: Julien Leparoux

Santa Maria Stakes G2

10. únor, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Unique Bella4kTapit - Unrivaled Belle, Unbridled's Song122
2. Mopotism4kUncle Mo - Peppy Rafaela, Bernardini124
3. Majestic Heat6kUnusual Heat - Chi Chi Nette, Ole124
Dále: Shenandoah Queen, Kathy's Song
Výrok: 9 - 1 1/4 - 9 1/2 - 16
Čas: 1:43.45
Majitel: Stud Haras Don Alberto, Chovatel: Brushwood Stable
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Mike Smith

San Vicente Stakes G2

10. únor, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Kanthaka3hJimmy Creed - Sliced Bread, Noonmark120
2. Nero3hPioneerof The Nile - Ocean Goddess, Stormy Atlantic120
3. All Out Blitz3hConcord Point - Smart And Single, Smart Strike120
Dále: Ax Man, Kris' Rocket Kat, Mr. Jagermeister
Výrok: 3 1/4 - 12 - 3/4 - 1/2 - 6
Čas: 1:22.62
Majitel: West Point Thoroughbreds Inc, Chovatel: Spendthrift Farm LLC
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Flavien Prat

Rachel Alexandra Stakes G2

17. únor, Fair Grounds - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Monomoy Girl3kTapizar - Drumette, Henny Hughes120
2. Classy Act3kInto Mischief - Acting Class, Distorted Humor116
3. Wonder Gadot (CAN)3kMedaglia d'Oro - Loving Vindication, Vindication122
Dále: Patrona Margarita, Testing One Two, She's A Julie, Heavenly Love
Výrok: 2 1/2 - 1 1/4 - 3 1/2 - 1 3/4 - 4 1/2 - 9
Čas: 1:43.26
Majitel: Michael Dubb, Monomoy Stables LLC Et Al, Chovatel: FPF LLC & Highfield Ranch
Trenér: Brad H. Cox, Jezdec: Florent Geroux

Risen Star Stakes G2

17. únor, Fair Grounds - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Bravazo3hAwesome Again - Tiz O'Gold, Cee's Tizzy117
2. Snapper Sinclair3hCity Zip - True Addiction, Yes It's True120
3. Noble Indy3hTake Charge Indy - Noble Maz, Storm Boot116
Dále: Instilled Regard, High North, Ebben, Principe Guilherme, Givemeaminit, Supreme Aura
Výrok:nos- 2 - krk - 3 1/2 - 3 1/2 -nos- 3/4 - 6 3/4
Čas: 1:42.95
Majitel a chovatel: Calumet Farm
Trenér: D. Wayne Lukas, Jezdec: Miguel Mena

Barbara Fritchie Stakes G2

17. únor, Laurel Park - 1400 metrů, písek, dráha rozblácená, čtyřleté a starší klisny
1.Ms. Locust Point4kDialed In - Whisper Number, First Samurai118
2. Moiety5kBernardini - Be Happy, Ghadeer118
3. Berned4kBernardini - First Passage, Giant's Causeway118
Dále: Frisky Whiskey (CAN), Tazkeya
Výrok: 4 1/2 - 1 1/2 - 2 1/4 - 3 3/4
Čas: 1:24.13
Majitel: Cash Is King LLC & Jim Reichenberg, Chovatel: Lesley Campion
Trenér: John Servis, Jezdec: Jorge Vargas Jr.

Buena Vista Stakes G2

17. únor, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Fault4kBlame - Charming N Lovable, Horse Chestnut122
2. Thundering Sky5kSky Mesa - Uninhibited Song, Unbridled's Song120
3. Juno (BRZ)5kSetembro Chove - Irmadohomemra, Candy Stripes120
Dále: Sassy Little Lila, Madam Dancealot (IRE), Insta Erma, Madame Stripes (ARG), Sweet Charity (FR), Pricedtoperfection
Výrok: 1 - hlava - 1/2 - 1/2 - krk - 1 - 2 - 9
Čas: 1:33:49
Majitel: Agave Racing Stable & Little Red Feather Racing, Chovatel: Claiborne Farm
Trenér: Philip D'Amato, Jezdec: Geovanni Franco

Southwest Stakes G3

19. únor, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rozbahněná, tříletí
1.My Boy Jack3hCreative Cause - Gold N Shaft, Mineshaft119
2. Combatant3hScat Daddy - Border Dispute, Boundary115
3. Sporting Chance3hTiznow - Wynning Ride, Candy Ride117
Dále: Mourinho, Zing Zang, Kentucky Club, Seven Trumpets, Retirement Fund, Road to Damascus, Ezmosh
Výrok: 4 1/2 - 2 1/2 - krk - 1 - 10 - 3/4 - 1 3/4 - 1 3/4 - 1
Čas: 1:46.00
Majitel: Don't Tell My Wife Stables & Monomoy Stables LLC, Chovatel: Brereton C. Jones
Trenér: Keith Desormeaux, Jezdec: Kent Desormeaux

Davona Dale Stakes G2

3. březen, Gulfstream Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Fly So High3kMalibu Moon - Quiet Flight, Quiet American116
2. Take Charge Paula3kTake Charge Indy - Perfect Paula, Songandaprayer122
3. Heavenhasmynikki3kMajestic Warrior - Floral Park, Forest Wildcat116
Dále: Sultry, Cache, Alter Moon, Sunny Skies, Miss Mo Mentum
Výrok: 3 - 3/4 - 1/2 - 1 - krk - 6 - 7 1/4
Čas: 1:38.69
Majitel: Phipps Stable, Chovatel: Mt. Brilliant Broodmare II LLC
Trenér: Claude McCaughey, Jezdec: Jose Ortiz

Mac Diarmida Stakes G2

3. březen, Gulfstream Park - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Sadler's Joy5hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformer119
2. One Go All Go6hFairbanks - See Ashleigh Run, Marquetry117
3. Nessy5vFlower Alley - Flower Forest, Kris S117
Dále: Oscar Nominated, Markitoff, Some In Tieme (BRZ), Mugtaser, Gold Shield, Patterson Cross, Run Time, Big Bend, Bernay (IRE)
Výrok: 3/4 - 3/4 - krk - hlava - 1 1/2 - krk - 1 3/4 - 1 1/4 - 5 1/2 - krk - 15 1/4
Čas: 2:12.93
Majitel a chovatel: Woodslane Farm
Trenér: Thomas Albertrani, Jezdec: Julien Leparoux

Fountain of Youth Stakes G2

3. březen, Gulfstream Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Promises Fulfilled3hShackleford - Marquee Delivery, Marquetry116
2. Strike Power3hSpeightstown - Gold d'Oro, Medaglia d'Oro122
3. Good Magic3hCurlin - Glinda the Good, Hard Spun122
Dále: Machismo, Marconi, Gotta Go, Storm Runner, He Takes Charge, Peppered
Výrok: 2 1/4 - 2 1/4 - 2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 7 1/4 - 2 1/4 - 3
Čas: 1:44.17
Majitel: Robert J. Baron, Chovatel: David Jacobs
Trenér: Dale Romans, Jezdec: Irad Ortiz

Santa Ysabel Stakes G3

3. březen, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Midnight Bisou3kMidnight Lute - Diva Delite, Repent120
2. Thirteen Squared3kLiaison - House of Fortune, Free House120
3. Spring Lily3kUnion Rags - Taro, Bertando120
Dále: Sweetsongofthenile, One Fast Broad
Výrok: 2 1/4 - 8 - 4 1/2 - 7
Čas: 1:41.10
Majitel: Bloom Racing Stable & Allen Racing LLC, Chovatel: Woodford Thoroughbreds
Trenér: Bill Spawr, Jezdec: Mike Smith

Hillsborough Stakes G2

10. březen, Tampa Bay Downs - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Fourstar Crook6kFreud - Avril A Portugal, D'Accord118
2. Proctor's Ledge4kGhostzapper - Archstone, Arch120
3. La Coronel4kColonel John - Listen, Chester House120
Dále: Daddy's Lil Darling, Off Limits (IRE), Tricky Escape, Bonita, Lovely Bernadette, Lovely Loyree, Dynatail
Výrok: hlava - 3/4 -nos- 1/2 - 2 - 2 3/4 - 3 1/4 - 1 - 9 1/4
Čas: 1:48.43
Majitel: Michael Dubb, Bethlehem Stables LLC & Gary Aisquith, Chovatel: Kathleen M. Feron
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz

Tampa Bay Derby G2

10. březen, Tampa Bay Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Quip3hDistorted Humor - Princess Ash, Indian Charlie118
2. Flameaway (CAN)3hScat Daddy - Vulcan Rose, Fusaichi Pegasus120
3. World of Trouble3hKantharos - Meets Expectations, Valid Expectations118
Dále: Vino Rosso, Tiz Mischief, Untamed Domain, Caloric, Arazi Like Move, Grandpa Knows Best
Výrok: 1 - krk - 4 3/4 - 5 1/2 - 1 3/4 - 2 1/4 - 15 1/4 - 12 1/2
Čas: 1:44:72
Majitel: WinStar Farm LLC, China Horse Club & SF Racing LLC, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Rodolphe Brisset, Jezdec: Florent Geroux

Triple Bend Stakes G1

10. březen, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.City of Light4hQuality Road - Paris Notion, Dehere124
2. Bobby Abu Dhabi4hMacho Uno - Wadena, Saint Ballado120
3. Edwards Going Left4vMidnight Lute - Dypsy, Broken Vow120
Dále: Captain Scotty, Horse Greedy
Výrok: 1 1/2 - 4 1/2 - 5 1/2 - 10
Čas: 1:21.35
Majitel: Mr. & Mrs. William K. Warren Jr., Chovatel: Ann Marie Farm
Trenér: Michael McCarthy, Jezdec: Drayden Van Dyke

Frank E. Kilroe Mile Stakes G1

10. březen, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Bowies Hero4hArtie Schiller - Remembered, Sky Mesa122
2. Next Shares5vArcharcharch - Two Dot Slew, Evansville Slew120
3. Channel Maker (CAN)4vEnglish Channel - In Return, Horse Chestnut120
Dále: Syntax (IRE), World Approval, Om, What a View, Free Rose
Výrok: 1/2 - 1/2 - 2 3/4 - hlava - 1 3/4 - 1 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:33.61
Majitel: Agave Racing Stable, ERJ Racing LLC & Madaket Stables LLC, Chovatel: Pope McLean, Pope McLean Jr. & Marc McLean
Trenér: Philip D'Amato, Jezdec: Corey Nakatani

San Felipe Stakes G2

10. březen, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
2.Bolt d'Oro3hMedaglia d'Oro - Globe Trot, A.P. Indy124
1. DQMckinzie3hStreet Sense - Runway Model, Petionville124
3. Kanthaka3hJimmy Creed - Sliced Bread, Noonmark120
Dále: Peace, Ayacara (GB), Aquila, Lombo
Výrok: hlava - 6 1/2 - 1/2 - 9 - 1/2 - 5
Čas: 1:42.71
Majitel: Ruis Racing, Chovatel: WinStar Farm
Trenér: Mick Ruis, Jezdec: Javier Castellano

Santa Anita Handicap G1

10. březen, Santa Anita - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Accelerate5hLookin At Lucky - Issues, Awesome Again123
2. Mubtaahij (IRE)6hDubawi - Pennegale, Pennekamp122
3. Fear the Cowboy6hCowboy Cal - Whom Shall I Fear, Soto118
Dále: Giant Expectations, Top of the Game, Prime Attraction, Curlin Road
Výrok: 5 1/2 - 7 - 1 1/4 - 5 3/4 - 3/4 - 17
Čas: 2:01.83
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Mike Abraham
Trenér: John Sadler, Jezdec: Victor Espinoza

Gotham Stakes G3

10. březen, Aqueduct - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Enticed3hMedaglia d'Oro - It's Tricky, Mineshaft121
2. Old Time Revival3hBrethren - Diary, Congaree117
3. Free Drop Billy3hUnion Rags - Trensa, Giant's Causeway123
Dále: Firenze Fire, Whereshetoldmetogo, Cove Blue, Nine Route, Beautiful Shot, Dial Operator
Výrok: 2 3/4 - 4 - 2 1/2 - 3 - 9 - 8 - hlava - 2
Čas: 1:38.24
Majitel: Godolphin Racing LLC, Chovatel: Darley
Trenér: Kiaran McLaughlin, Jezdec: Junior Alvarado

Inside Information Stakes G2

17. březen, Gulfstream Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Ivy Bell5kArcharcharch - Faliseed, Forest Wildcat119
2. Jordan's Henny4kHenny Hughes - Sophiano, Rubiano123
3. Mines And Magic5kMineshaft - Magical Theater, Smart Strike117
Dále: Just Be Kind, Rich Mommy, Blue Collar, Moonlit Promise
Výrok: 1 - krk - 5 1/4 - 1/2 - 3 1/4 - 1/2
Čas: 1:23.29
Majitel: Mathis Stable LLC & Madaket Stables LLC, Chovatel: T/C Stables LLC
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Javier Castellano

Spiral Stakes G3

17. březen, Turfway Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Blended Citizen3hProud Citizen - Langara Lass, Langfuhr123
2. Pony Up3hAikenite - A.P. Petal, A.P. Indy123
3. Arawak3hUncle Mo - Spicy Teddy, Spanish Steps123
Dále: Zanesville, Mugaritz, Sky Promise, Cash Call Kitten, Ride a Comet, Dreamer's Point, Magicalmeister, Archaggelos, Hazit
Výrok: krk - 1 - 1 - 2 1/2 - 3 1/4 - 1 1/2 - 2 3/4 - 1 - 1 1/4 - 5 1/2 - neck
Čas: 1:50.87
Majitel: Greg Hall & Sayjay Racing, Chovatel: Ray Hanson
Trenér: Doug O'Neill, Jezdec: Kyle Frey

Azeri Stakes G2

17. březen, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Martini Glass5kKitalpha - Glassy, Run Softly122
2. Actress4kTapit - Milwaukee Appeal, Milwaukee Brew119
3. Farrell4kMalibu Moon - Rebridled Dreams, Unbridled's Song119
Dále: Tiger Moth, Terra Promessa, Sandy's Surprise, Blue Prize (ARG), Streamline
Výrok: 3 - 1/2 - 2 1/2 - krk - 1 3/4 - 3/4 - 2
Čas: 1:42.95
Majitel: Vince Campanella & Nation's Racing Stable LLC, Chovatel: Aschinger Bloodstock LLC
Trenér: Keith Nations, Jezdec: Paco Lopez

Rebel Stakes G2

17. březen, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Magnum Moon3hMalibu Moon - Dazzling Song, Unbridled's Song115
2. Solomini3hCurlin - Surf Song, Storm Cat115
3. Combatant3hScat Daddy - Border Dispute, Boundary115
Dále: Title Ready, Sporting Chance, Zing Zang, High North, Higher Power, Pryor, Curlin's Honor
Výrok: 3 1/2 - hlava - 1 1/2 - 3/4 - 4 3/4 - 1 - 3/4 - 1/2 - 12 1/4
Čas: 1:42.68
Majitel: Lawana L. & Robert E. Low, Chovatel: Ramona S. Bass LLC
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Luis Saez

Santa Margarita Stakes G1

17. březen, Santa Anita - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Fault4kBlame - Charming N Lovable, Horse Chestnut120
2. Mended5kBroken Vow - Fair And Square, Awesome Again120
3. Mopotism4kUncle Mo - Peppy Rafaela, Bernardini120
Dále: La Force (GER), Majestic Heat, Turkish Tabby, Dalsaros, Eccentric Spinster, Mistressofthenight, Bishop's Pond
Výrok: 6 1/2 - 2 1/4 -nos- 4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 2 - 1 - neck
Čas: 1:50.58
Majitel: Agave Racing Stable & Little Red Feather Racing, Chovatel: Claiborne Farm
Trenér: Philip D'Amato, Jezdec: Geovanni Franco

Santa Ana Stakes G2

17. březen, Santa Anita - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Madam Dancealot (IRE)4kSir Prancealot - Sisal, Danehill122
2. Midnight Crossing (IRE)5kDark Angel - Line Ahead, Sadler's Wells122
3. Sassy Little Lila5kArtie Schiller - Sharp Apple, Diesis120
Dále: Lucy De, How Unusual, Majestic Angel, Evo Campo (IRE), Laseen (IRE)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - refused to race
Čas: 1:49.51
Majitel: Slam Dunk Racing, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: Richart Baltas, Jezdec: Corey Nakatani

New Orleans Handicap G2

24. březen, Fair Grounds - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Good Samaritan4hHarlan's Holiday - Pull Dancer, Pulpit118
2. Hollywood Handsome4hTapizar - Ladyflickerflacker, Forestry115
3. Scuba7vTapit - Cuaba, Smoke Glacken119
Dále: Han Sense, The Player
Výrok: 2 1/4 - 5 - 9 1/4 - pulled up
Čas: 1:49.87
Majitel: WinStar Farm LLC, hlava of Plains Partners LLC Et Al, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Joel Rosario

Muniz Memorial Handicap G2

24. březen, Fair Grounds - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Synchrony5hTapit - Brownie Points, Forest Wildcat118
2. Arklow4hArch - Unbridled Empire, Empire Maker116
3. Zulu Alpha5vStreet Cry - Zori, A.P. Indy116
Dále: Mr. Misunderstood, Ring Weekend, Lucullan, Forge (GB), One Mean Man, Revved Up, Galton, Danish Dynaformer (CAN)
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - krk - 1 - 1 - 4 1/4 - 1 1/4 - 2 - krk - 1 1/4
Čas: 1:49.59
Majitel a chovatel: Pin Oak Stable LLC
Trenér: Michael Stidham, Jezdec: Joe Bravo

Fair Grounds Oaks G2

24. březen, Fair Grounds - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Chocolate Martini3kBroken Vow - Nicksappealinglady, Successful Appeal122
2. Eskimo Kisses3kTo Honor And Serve - Silver Colors, Mr. Greeley122
3. Wonder Gadot (CAN)3kMedaglia d'Oro - Loving Vindication, Vindication122
Dále: Classy Act, She's a Julie, Saguaro Row, America's Tale
Výrok: hlava - 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 2 1/2 - 51
Čas: 1:44.44
Majitel: Double Doors Racing LLC, Chovatel: Savino A. Capilupi
Trenér: Thomas Amoss, Jezdec: Mitchell Murrill

Louisiana Derby G2

24. březen, Fair Grounds - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Noble Indy3hTake Charge Indy - Noble Maz, Storm Boot122
2. Lone Sailor3hMajestic Warrior - Ambitious, Mr. Greeley122
3. My Boy Jack3hCreative Cause - Gold N Shaft, Mineshaft122
Dále: Givemeaminit, Snapper Sinclair, Hynford, Retirement Fund, Bravazo, Dark Templar, Marmello
Výrok: krk - 1/2 - 7 3/4 - 3 1/4 - 8 1/4 - 1 - krk - 8 3/4 - 11 1/2
Čas: 1:50.28
Majitel: WinStar Farm LLC, Repole Stable, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: John Velazquez

Santa Monica Stakes G2

24. březen, Fair Grounds - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Selcourt4kTiz Wonderful - Azure Spring, Open Forum122
2. Marley's Freedom4kBlame - Relaxing Green, Formal Gold120
3. Skye Diamonds5kFirst Dude - Exonerated, Johannesburg122
Dále: Paradise Woods, Just a Little Hope
Výrok: 4 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 2 3/4
Čas: 1:21.00
Majitel: Medallion Racing, Keith Abrahams & Sandra Lazaruk, Chovatel: Keith Abrahams
Trenér: John Sadler, Jezdec: Tyler Baze

San Luis Rey Stakes G2

24. březen, Santa Anita - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Itsinthepost (FR)6vAmerican Post - Sakkara Star, Mozart124
2. Hayabusa One (FR)5hSiyouni - Northern Ocean, Green Tune120
3. Responsibleforlove (IRE)5kDuke of Marmalade - Vee Gita, Vettori115
Dále: Colonist, Rye, Aquaphobia, Play Hard to Get, Oscar Dominguez (IRE), Saltini
Výrok: 3/4 - 5 1/4 - krk - 1 - 1 3/4 -nos- krk - 7
Čas: 2:27.73
Majitel: Red Baron's Barn LLC, Chovatel: J. Leaunes
Trenér: Jeff Mullins, Jezdec: Tyler Baze

Hutcheson Stakes G3

24. březen, Gulfstream Park - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Madison's Luna3hTapit - Scarlet Tango, French Deputy117
2. Soutache3hBacktalk - Granrubanbleu, Afleet Alex121
3. Tricks to Do3hInto Mischief - Doolittle, Polish Numbers121
Dále: Belle Tapisserie, Impact Player, My Chinumado
Výrok: 5 - 2 1/4 - 7 1/4 - 2 - head
Čas: 1:10.45
Majitel: Rigney Racing LLC, Chovatel: Stonestreet Thoroughbred Holdings LLC
Trenér: Philip Bauer, Jezdec: Julien Leparoux

Gulfstream Park Mile Stakes G2

31. březen, Gulfstream Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Conquest Big E5vTapit - Seeinsbelieven, Carson City119
2. Always Dreaming4hBodemeister - Above Perfection, In Excess119
3. Tommy Macho6hMacho Uno - Starstream, Awesome Again123
Dále: Page McKenney, Mr. Jordan, Irish War Cry
Výrok: 3 - 1 1/2 - krk - 14 - 10 3/4
Čas: 1:35.92
Majitel: Daniel C. Hurtak, Chovatel: Gainesway Thoroughbred
Trenér: Donna Green Hurtak, Jezdec: Jose Batista

Gulfstream Park Oaks G2

31. březen, Gulfstream Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Coach Rocks3kOxbow - Mexican Moonlight, El Prado122
2. Take Charge Paula3kTake Charge Indy - Perfect Paula, Songandaprayer122
3. Princess Warrior3kMidshipman - Sessa, Consolidator122
Dále: Tell Your Mama, Alter Moon, Blonde Bomber, Cache, Silver Bay, Mihrab, Daisy, Eight Thirtyone
Výrok: 1 1/2 - 10 - 3 1/2 - 1 - 4 1/4 - 3/4 - 3 1/4 - 3 1/2 - 1/2 - 22 1/2
Čas: 1:44.63
Majitel: Roddy J. Valente & Rap Racing, Chovatel: Calumet Farm
Trenér: Dale Romans, Jezdec: Luis Saez

Pan American Stakes G2

31. březen, Gulfstream Park - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Hi Happy (ARG)5hPure Prize - Historia, French Deputy119
2. One Go All Go6hFairbanks - See Ashleigh Run, Marquetry117
3. Classic Covey4vSpring At Last - Walkabout Winner, Aldebaran117
Dále: Sadler's Joy , Bullards Alley, Markitoff, Bigger Picture, Tiz a Slam, Little Nick V.
Výrok: 2 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - krk - 3/4 - 1/2 - 5 1/4
Čas: 2:23.85
Majitel a chovatel: Haras La Providencia
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Luis Saez

Florida Derby G1

31. březen, Gulfstream Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Audible3hInto Mischief - Blue Devil Bel, Gilded Time122
2. Hofburg3hTapit - Soothing Touch, Touch Gold122
3. Mississippi3hPioneerof the Nile - Katz Me If You Can, Storm Cat122
Dále: Catholic Boy, Millionaire Runner, Tip Sheet, Storm Runner, Strike Power, Promises Fulfilled
Výrok: 3 - 7 3/4 - 1 1/4 - 3 3/4 - 15 1/4 - 1 1/4 - 2 1/2 - 1/2
Čas: 1:49.48
Majitel: China Horse Club, hlava of PLains Partners LLC, Chovatel: Oak Bluff Stables LLC
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: John Velazquez

Gazelle Stakes G2

7. duben, Aqueduct - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.My Miss Lilly3kTapit - Wicked Deed, Harlan's Holiday114
2. Sara Street3kStreet Sense - Sara Louise, Malibu Moon114
3. Virginia Key3kDistorted Humor - Our Khrysty, Newfoundland116
Dále: Midnight Disguise, Mo Shopping, Smokinpaddylassie
Výrok: 1/2 - krk - 12 1/4 - 2 - 4 1/4
Čas: 1:50.42
Majitel: Courtlandt Farms, Chovatel: Winchell Thoroughbreds LLC
Trenér: Mark Hennig, Jezdec: Joe Bravo

Carter Handicap G1

7. duben, Aqueduct - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Army Mule4hFriesan Fire - Crafty Toast, Crafty Prospector116
2. Awesome Slew5hAwesome Again - Slewfoundmoney, Seeking the Gold121
3. Great Stuff6hQuality Road - Sumptuous, Hennessy116
Dále: Skyler's Scramjet, Petrov, Favorable Outcome, Fellowship, Do Share, Red Dragon Tattoo, Spariatis, Green Gratto
Výrok: 6 1/4 - 3 1/4 - 1/2 - 2 3/4 - 1 3/4 - 1 - 1 1/4 - 2 - 6 - 9 1/2
Čas: 1:20.94
Majitel: St. Elias Stable, Chovatel: Hope Hill Farm
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Joe Bravo

Bay Shore Stakes G3

7. duben, Aqueduct - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.National Flag3hSpeightstown - Date to Remember, Bernardini116
2. Engage3hInto Mischief - Nefertiti, Speightstown116
3. Aveenu Malcainu3hInto Mischief - Island Time, Trippi123
Dále: I'm an Ocala Dude, A Different Style, Aqua Bel Sar, Justaholic
Výrok: 4 - 3/4 - 2 1/2 - 3 1/4 - neck
Čas: 1:23.16
Majitel: WinStar Farm LLC, China Horse Club & SF Racing LLC, Chovatel: Siena Farms LLC
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Flavien Prat

Wood Memorial G2

7. duben, Aqueduct - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Vino Rosso3hCurlin - Mythical Bride, Street Cry123
2. Enticed3hMedaglia d'Oro - It's Tricky, Mineshaft123
3. Restoring Hope3hGiant's Causeway - Symbol of Freedom, Tapit123
Dále: Firenze Fire, Heartfullofstars, King Zachary, Evaluator, Old Time Revival, Catch Twenty Two
Výrok: 3 - 2 1/4 - 6 - 1/2 - 1 3/4 - 3 3/4 - 7 3/4 - 13 3/4
Čas: 1:49.79
Majitel: Repole Stable & St. Elias Stable, Chovatel: John D. Gunther
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: John Velazquez

Shakertown Stakes G2

7. duben, Keeneland - 1100 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Bound For Nowhere4hThe Factor - Fancy Deed, Alydeed120
2. Bucchero6hKantharos - Meetmeontime, General Meeting122
3. Disco Partner6hDisco Rico - Lulu's Number, Numerous120
Dále: Commute, Latent Revenge, Kid Perfect, Loose On the Town (CAN), Big Handsome, Will Call, Zapperini, Tombelaine, Moose
Výrok: 4 - 2 1/4 - 1/2 - 2 1/2 - 1 1/4 - hlava - 2 - 1 -nos- krk - 3 1/2
Čas: 1:03.77
Majitel: Wesley A. Ward, Chovatel: Wayne Lyster, Gray Lyster & Bryan Lyster
Trenér: Wesley Ward, Jezdec: Julio Garcia

Madison Stakes G1

7. duben, Keeneland - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Finley'sluckycharm5kTwirling Candy - Day of Victory, Victory Gallop118
2. Miss Sunset4kInto Mischief - Tuscan Sunset, Trippi118
3. Lewis Bay5kBernardini - Summer Raven, Summer Squall118
Dále: American Gal, Salty, Ami's Mesa (CAN), Tequilita, Ms. Locust Point, Natural Wonder, Teresa Z
Výrok:nos-nos- hlava - 1/2 - 3/4 - 2 1/4 - 1 - 4 - 1
Čas: 1:22.82
Majitel: Carl R. Moore Management LLC, Chovatel: Lakland Farm
Trenér: Bret Calhoun, Jezdec: Brian Hernandez Jr.

Ashland Stakes G1

7. duben, Keeneland - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Monomoy Girl3kTapizar - Drumette, Henny Hughes121
2. Eskimo Kisses3kTo Honor And Serve - Silver Colors, Mr. Greeley121
3. Patrona Margarita3kSpecial Rate - Margarita Mistress, Naevus121
Dále: Andina Del Sur, Ipanema Beach, C.S. Incharge, Tyfosha
Výrok: 5 1/2 - 7 1/2 - 3 3/4 - 2 1/4 - 2 1/2 - 31 1/2
Čas: 1:43.74
Majitel: Michael Dubb, Monomoy Stables LLC Et Al, Chovatel: Fpf LLC & Highfield Ranch
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Florent Geroux

Blue Grass Stakes G2

7. duben, Keeneland - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Good Magic3hCurlin - Glinda the Good, Hard Spun123
2. Flameaway (CAN)3hScat Daddy - Vulcan Rose, Fusaichi Pegasus123
3. Sporting Chance3hTiznow - Wynning Ride, Candy Ride123
Dále: Free Drop Billy, Blended Citizen, Kanthaka, Tiz Mischief, Marconi, Zing Zang, California Night, Gotta Go, Machismo, Determinant, Arawak
Výrok: 1 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - 3/4 - 2 1/2 - 3/4 -nos- 1 1/4 - 7 1/2 - 3/4 - 3 - 3/4 - 7 1/2
Čas: 1:50.18
Majitel: eFive Racing Thoroughbreds & Stonestreet Stables LLC, Chovatel: Stonestreet Thoroughbred Holdings LLC
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose Ortiz

Santa Anita Derby G1

7. duben, Santa Anita - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Justify3hScat Daddy - Stage Magic, Ghostzapper124
2. Bolt d'Oro3hMedaglia d'Oro - Globe Trot, A.P. Indy124
3. Core Beliefs3hQuality Road - Tejati, Tactical Advantage124
Dále: Instilled Regard, Pepe Tono, Orbit Rain, Jimmy Chila
Výrok: 3 - 6 1/2 - 1 1/4 - 5 1/2 - 12 - 1 1/4
Čas: 1:49.72
Majitel: China Horse Club, hlava of PLains Partners LLC Et Al, Chovatel: J.D. Gunther
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Royal Heroine Stakes G2

7. duben, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Beau Recall (IRE)4kSir Prancealot - Greta d'Argent, Great Commotion120
2. Thundering Sky5kSky Mesa - Uninhibited Song, Unbridled's Song120
3. Madame Stripes (ARG)5kEqual Stripes - Courtisane, Silver Finder122
Dále: Enola Gray, Sassy Little Lila, Sophie P (GB), Instant Reflex, Midnight Crossing (IRE), Mongolian Shopper
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 - 1/2 - krk - 1 -nos- 6
Čas: 1:34.52
Majitel: Slam Dunk Racing & Medallion Racing, Chovatel: Tom Wallace
Trenér: Simon Callaghan, Jezdec: Joel Rosario

Santa Anita Oaks G1

7. duben, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Midnight Bisou3kMidnight Lute - Diva Delite, Repent121
2. Spectator3kJimmy Creed - Diva's Tribute, Henny Hughes121
3. Thirteen Squared3kLiaison - House of Fortune, Free House121
Dále: Exuberance, Fool's Paradise, First Dudette, We All Have Dreams, Finess Bere (FR), Spring Lily
Výrok: 3 1/2 - 3 1/2 - 7 - 1 - 1/2 - 10 - 8 1/2 - 8 1/2
Čas: 1:44.79
Majitel: Bloom Racing Stable LLC & Allen Racing LLC, Chovatel: Woodford Thoroughbreds
Trenér: Bill Spawr, Jezdec: Mike Smith

Appalachian Stakes G2

8. duben, Keeneland - 1600 metrů, turf, dráha pružná, tříleté klisny
1.Rushing Fall3kMore Than Ready - Autumnal, Forestry123
2. Thewayiam (FR)3kThewayyouare - Water Feature, Dansili123
3. Goothingstaketime (IRE)3kCanford Cliffs - Addictedtoprogress, Holy Roman Emperor118
Dále: Daddy Is a Legend, Beach Waltz, Heavenly Love, She's Pretty Lucky, Lounge Act, Dixie Moon (CAN)
Výrok: 1 - 1 1/2 - krk - 1 - krk - 1 1/4 - 5 1/4 - 2
Čas: 1:38.66
Majitel: eFive Racing Thoroughbreds, Chovatel: Fred W. Hertrich & John D. Fielding
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Maker's Mark Mile Stakes G1

13. duben, Keeneland - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Heart to Heart (CAN)7hEnglish Channel - Ask the Question, Silver Deputy123
2. Ballagh Rocks5hStormy Atlantic - Bells Are Ringing, Sadler's Wells118
3. Forge (GB)5hDubawi - Heat Haze, Green Desert118
Dále: Om, Frostmourne, Mr. Misunderstood, Next Shares, Tower Of Texas (CAN), Hogy
Výrok: 1 3/4 - 1/2 -nos-nos- hlava - 1 3/4 - 3/4 - 4
Čas: 1:34.71
Majitel: Terry Hamilton, Chovatel: Red Hawk Ranch
Trenér: Brian Lynch, Jezdec: Julien Leparoux

Fantasy Stakes G3

13. duben, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Sassy Sienna3kMidshipman - Tap For Gold, Pleasant Tap117
2. Wonder Gadot (CAN)3kMedaglia d'Oro - Loving Vindication, Vindication121
3. Amy's Challenge3kArtie Schiller - Jump Up, Jump Start121
Dále: Cosmic Burst, Bo Peep, Harbor Lights, Tahoe Dream, Princess Warrior
Výrok:nos- 2 1/4 - 1 1/2 - 2 1/2 - 3/4 - 2 1/4 - head
Čas: 1:145.63
Majitel: Medallion Racing, Jerry McClanahan, Chovatel: Haymarket Farm LLC
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Gary Stevens

Apple Blossom Handicap G1

13. duben, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Unbridled Mo5kUncle Mo - Unbridled Waters, Unbridled116
2. Unique Bella4kTapit - Unrivaled Belle, Unbridled's Song123
3. Fuhriously Kissed5kLangfuhr - French Kiss, Hussonet114
Dále: Streamline, Tiger Moth, Beach Flower, Farrell
Výrok: 2 1/4 - 2 1/2 - krk - 1 1/4 - krk - 3 1/4
Čas: 1:43.94
Majitel a chovatel: Red Oak Stable
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Lexington Stakes G3

14. duben, Keeneland - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.My Boy Jack3hCreative Cause - Gold N Shaft, Mineshaft120
2. Telekinesis (CAN)3hGhostzapper - Intentional Cry, Street Cry118
3. Pony Up3hAikenite - A.P. Petal, A.P. Indy118
Dále: Greyvitos, Seven Trumpets, Zanesville, Honor Up, Navy Armed Guard, Gracida, Arched Feather
Výrok: hlava - 2 1/2 - 1/2 - 5 1/2 - 3/4 - 12 - 2 3/4 - krk - nose
Čas: 1:44.22
Majitel: Don't Tell My Wife Stables & Monomoy Stables LLC, Chovatel: Bereton C. Jones
Trenér: Keith Desormeaux, Jezdec: Kent Desormeaux

Jenny Wiley Stakes G1

14. duben, Keeneland - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Sistercharlie (IRE)4kMyboycharlie - Starlet's Sister, Galileo118
2. Fourstar Crook6kFreud - Avril A Portugal, D'Accord120
3. Off Limits (IRE)6kMastercraftsman - Ravish, Efisio123
Dále: La Coronel, Dona Bruja (ARG), Cambodia, Kitten's Roar, Proctor's Ledge, Bletchley (GB), Ultra Brat, Lovely Bernadette
Výrok: 2 1/4 - krk - 1/2 - hlava - 1 1/2 - 2 1/2 - krk - 5 - 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:41.41
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: Ecurie des Monceaux
Trenér: Chad Brown, Jezdec: john Velazquez

Oaklawn Handicap G2

14. duben, Oaklawn Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.City of Light4hQuality Road - Paris Notion, Dehere120
2. Accelerate5hLookin At Lucky - Issues, Awesome Again123
3. Untrapped4hTrappe Shot - Exit Three, Giant's Causeway115
Dále: Sonneteer, Lookin At Lee, Malibu Max, Hawaakom, Colonelsdarktemper, Blueridge Traveler, Hedge Fund, Inside Straight
Výrok: krk - 10 - 1 1/4 - krk - 3 - 3 1/4 - 1 - 2 3/4 - head
Čas: 1:48.26
Majitel: Mr. & Mrs. William K. Warren Jr, Chovatel: Ann Marie Farms
Trenér: Michael McCarthy, Jezdec: Drayden Van Dyke

Arkansas Derby G1

14. duben, Oaklawn Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Magnum Moon3hMalibu Moon - Dazzling Song, Unbridled's Song122
2. Quip3hDistorted Humor - Princess Ash, Indian Charlie122
3. Solomini3hCurlin - Surf Song, Storm Cat118
Dále: Combatant, Tenfold, Plainsman, Dream Baby Dream, Beautiful Shot, Machismo
Výrok: 4 - krk - hlava - krk - 2 3/4 - 1 - 7 3/4 - 5
Čas: 1:49.86
Majitel: Lawana L. & Robert E. Low, Chovatel: Ramona S. Bass LLC
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Luis Saez

Kona Gold Stakes G2

21. duben, Santa Anita - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Bobby Abu Dhabi4hMacho Uno - Wadena, Saint Ballado122
2. Ransom the Moon (CAN)6hMalibu Moon - Count to Three, Red Ransom124
3. Blameitonthelaw5hBlame - Letter of the Law, Stormy Atlantic122
Dále: Calculator, Ten Blessings
Výrok: 1 1/4 - 4 1/4 - 1 - pulled up
Čas: 1:15.40
Majitel: Rockingham Ranch & David A. Bernsen, Chovatel: T/C Stable LLC
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Victor Espinoza

Elkhorn Stakes G2

21. duben, Keeneland - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.One Go All Go6hFairbanks - See Ashleigh Run, Marquetry118
2. Oscar Nominated5rKitten's Joy - Devine Actress, Theatrical118
3. Itsinthepost (FR)6vAmerican Post - Sakkara Star, Mozart120
Dále: Call Provision, Danish Dynaformer (CAN), Canessar (FR), Big Bend, Some In Tieme (BRZ), Hunter O'Riley, Hayabusa One (FR), Bullards Alley
Výrok: 3/4 -nos- 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 3/4 - hlava - 2 1/4 - 2
Čas: 2:30.76
Majitel: Rodney Paden, Chovatel: Albert P. Coppola
Trenér: Charles Dickey, Jezdec: Chris Landeros

Charles Town Classic Stakes G2

21. duben, Charles Town - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Something Awesome (CAN)7vAwesome Again - Somethingaboutlaura, Dance Floor120
2. War Story6vNorthern Afleet - Belle Watling, Pulpit118
3. Fear the Cowboy6rCowboy Cal - Whom Shall I Fear, Soto118
Dále: Afleet Willy, You're to Blame, Discreet Lover, Diversify
Výrok: krk - 1 - krk - 5 - 6 - 13 1/2
Čas: 1:50.84
Majitel: Stronach Stables, Chovatel: Adena Springs
Trenér: Jose Corrales, Jezdec: Edgar Prado

San Juan Capistrano Stakes G3

22. duben, Santa Anita - 2800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Nessy5vFlower Alley - Flower Forest, Kris S122
2. A Red Tie Day8vIndygo Shiner - Mamboalot, Kingmambo122
3. Rye5hEnglish Channel - Phi Beta Heat, Unusual Heat122
Dále: Evo Campo (IRE), Lazzam (GB), Principal Bob, Moonman
Výrok: 1 - hlava - 1 1/4 - 2 1/4 - 5 1/2 - 5
Čas: 2:48.03
Majitel a chovatel: Sierra Farm
Trenér: Ian Wilkes, Jezdec: Mike Smith

Californian Stakes G2

28. duben, Santa Anita - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Dr. Dorr5hLookin At Lucky - Jax El, Unusual Heat122
2. Prince of Arabia5hMineshaft - Princess Haya, Street Cry122
3. The Lieutenant5hStreet Sense - Stage Magic, Ghostzapper122
Dále: Full of Luck (CHI), Soi Phet, Curlin Road
Výrok: 7 1/4 - krk -nos- 11 - 7
Čas: 1:49.84
Majitel: Natalie J. Baffert, Chovatel: Madeline Auerbach, Jack Klugman & Bob Baffert
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Joe Talamo

Eight Belles Stakes G2

4. květen, Churchill Downs - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Mia Mischief3kInto Mischief - Greer Lynn, Speightstown120
2. Talk Veuve to Me3kViolence - Biblical Point, Point Given118
3. Gas Station Sushi3kInto Mischief - Five Star Daydream, Five Star Day120
Dále: Salt Bae, Criminal Mischief, Hold Her Tight, Amy's Challenge
Výrok: 1 3/4 - 4 3/4 - 3 1/4 - 1 - 1 1/2 - 3 3/4
Čas: 1:21.84
Majitel: L. William & Corinne Heiligbrodt Et Al, Chovatel: Spendthrift Farm LLC
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

La Troienne Stakes G1

4. květen, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Salty4kQuality Road - Theycallmeladyluck, Dixie Union118
2. Farrell4kMalibu Moon - Rebridled Dreams, Unbridled's Song120
3. Martini Glass5kKitalpha - Glassy, Run Softly120
Dále: Abel Tasman, Tiger Moth, Streamline
Výrok: 1 3/4 - 1 1/4 - krk - 4 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:43.78
Majitel: Gary Barber, Baccari Racing Stable LLC & Chester Prince, Chovatel: Seclusive Farm LLC & Prince Farm LLC
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Tyler Gaffalione

Alysheba Stakes G2

4. květen, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Backyard Heaven4hTizway - Cappagh Strand, Grand Slam118
2. Hawaakom8vJazil - Nafisah, Lahib118
3. Good Samaritan4hHarlan's Holiday - Pull Dancer, Pulpit120
Dále: Hoppertunity, Always Dreaming, Giuseppe the Great, Hence
Výrok: 4 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 2 3/4 -nos- 1/2
Čas: 1:41.37
Majitel: Kenneth L. & Sarah K. Ramsey, Chovatel: Waymore LLC
Trenér:

Kentucky Oaks G1

4. květen, Churchill Downs - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Monomoy Girl3kTapizar - Drumette, Henny Hughes121
2. Wonder Gadot (CAN)3kMedaglia d'Oro - Loving Vindication, Vindication121
3. Midnight Bisou3kMidnight Lute - Diva Delite, Repent121
Dále: Eskimo Kisses, Chocolate Martini, Sassy Sienna, Coach Rocks, Kelly's Humor, Heavenhasmynikki, Classy Act, My Miss Lilly, Patrona Margarita, Rayya, Take Charge Paula
Výrok: 1/2 - 3 3/4 - 1/2 - 5 1/2 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1 - krk - 2 1/4 - 4 - 15 - 6 1/4 - 3/4
Čas: 1:49.13
Majitel: Michael Dubb, Monomoy Stables LLC Et Al, Chovatel: Fpf LLC & Highfield Ranch
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Florent Geroux

Sheepshead Bay Stakes G2

5. květen, Belmont Park - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Holy Helena (CAN)4kGhostzapper - Holy Grace, Holy Bull120
2. Lottie5kArch - Apple Charlotte, Smart Strike116
3. Santa Monica (GB)5kMastercraftsman - Zacchera, Zamindar118
Dále: Palinodie (FR), Estrechada (ARG), Peru (GB), Summersault
Výrok: 1/2 -nos- 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1
Čas: 2:15.15
Majitel: Stronach Stables, Chovatel: Adena Springs
Trenér: James Jerkens, Jezdec: Manuel Franco

Humana Distaff Stakes G1

5. květen, Churchill Downs - 1400 metrů, písek, dráha rozbředlá, čtyřleté a starší klisny
1.American Gal4kConcord Point - American Story, Ghostzapper118
2. Ivy Bell5kArcharcharch - Faliseed, Forest Wildcat120
3. Lewis Bay5kBernardini - Summer Raven, Summer Squall118
Dále: Finley'sluckycharm, Torrent, Skye Diamonds, Miner's Cat
Výrok: 2 - 3 - 1/2 - 1 1/4 - 4 - 3 1/2
Čas: 1:22.33
Majitel a chovatel: Kaleem Shah Inc.
Trenér: Simon Callaghan, Jezdec: Jose Ortiz

Distaff Turf Mile Stakes G2

5. květen, Churchill Downs - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Proctor's Ledge4kGhostzapper - Archstone, Arch118
2. On Leave5kWar Front - Meghan's Joy, A.P. Indy118
3. Dream Awhile4kWar Front - Baroness Richter, Montjeu118
Dále: Dream Dancing, Madame Stripes (ARG), La Coronel, Madam Dancealot (IRE), Thundering Sky, Res Ipsa, Pyscho Sister, Insta Erma
Výrok: 1/2 - 1 - 1/2 - 1 - 1/2 - 3/4 - 1 - 1/2 - 1
Čas: 1:36.30
Majitel a chovatel: Patricia L. Moseley
Trenér: Brendan Walsh, Jezdec: John Velazquez

Churchill Downs Stakes G2

5. květen, Churchill Downs - 1400 metrů, písek, dráha rozbředlá, čtyřletí a starší
1.Limousine Liberal6vSuccessul Appeal - Gift of Gab, In Excess118
2. Warrior's Club4hWarrior's Reward - Thirty Eighth St., Citidancer118
3. Awesome Slew5hAwesome Again - Slewfoundmoney, Seeking the Gold118
Dále: Whitmore, Chief Cicatriz, Imperial Hint, Outplay, Unbridled Outlaw, Conquest Windycity
Výrok: hlava - hlava - 3 - 1 - hlava - 2 1/4 - 9 1/4 - 9
Čas: 1:22.73
Majitel: Katherine G. Ball, Chovatel: Mike & Katherine Ball
Trenér: Ben Colebrook, Jezdec: Jose Ortiz

American Turf Stakes G2

5. květen, Churchill Downs - 1700 metrů, turf, dráha pružná, tříletí
1.Maraud3hBlame - Unbridled Empire, Empire Maker120
2. Untamed Domain3hAnimal Kingdom - Ciao, Lear Fan123
3. Captivating Moon3hMalibu Moon - Appealing Storm, Valid Appeal118
Dále: Arawak, River Boyne (IRE), Channel Cat, Speed Franco, Tigers Rule, Inscom, Admiralty Pier, Threeandfourpence, Pont du Gard, Dragon Drew, Tiz Mischief
Výrok: 1 1/2 - současně - 1/2 - 1 - 1 3/4 - 1 - 1/2 - hlava - 2 - 17 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2 - 1/2
Čas: 1:47.52
Majitel: Treadway Racing Stable, Chovatel: John R. Penn & Frank Penn
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: John Velazquez

Turf Classic Stakes G1

5. květen, Churchill Downs - 1800 metrů, turf, dráha pružná, čtyřletí a starší
1.Yoshida (JPN)4hHeart's Cry - Hilda's Passion, Canadian Frontier120
2. Beach Patrol5hLemon Drop Kid - Bashful Bertie, Quiet American120
3. Synchrony5hTapit - Brownie Points, Forest Wildcat120
Dále: Arklow, Channel Maker (CAN), Editore (BRZ), Camelot Kitten, Kurilov (CHI), Shining Copper
Výrok: 3/4 - 3 - 3/4 - 1 1/2 - krk - 3 1/4 - 2 3/4 - head
Čas: 1:54.64
Majitel: China Horse Club, WinStar Farm, hlava of PLains Partners LLC Et Al, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Jose Ortiz

Kentucky Derby G1

5. květen, Churchill Downs - 2000 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí
1.Justify3hScat Daddy - Stage Magic, Ghostzapper126
2. Good Magic3hCurlin - Glinda the Good, Hard Spun126
3. Audible3hInto Mischief - Blue Devil Bel, Gilded Time126
Dále: Instilled Regard, My Boy Jack, Bravazo, Hofburg, Lone Sailor, Vino Rosso, Solomini, Firenze Fire, Bolt d'Oro, Flameaway (CAN), Enticed, Promises Fulfilled, Free Drop Billy, Noble Indy, Combatant, Magnum Moon, Mendelssohn
Výrok: 2 1/2 - hlava - 1 3/4 - 2 3/4 - 1 - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 2 1/2 - 3/4 - krk - krk - 5 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - 6 3/4 - 24
Čas: 2:04.20
Majitel: China Horse Club, hlava of PLains Partners LLC Et Al, Chovatel: J.D. Gunther
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Ruffian Stakes G2

6. květen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Pacific Wind4kCurlin - Shag, Dixieland Band117
2. Highway Star5kGirolamo - Stolen Star, Cat Thief123
3. Tequilita4kUnion Rags - Sangrita, Mr. Greeley123
Dále: Faypien, Unchained Melody
Výrok: 1 - 1/2 - 3 1/4 - 3/4
Čas: 1:36.22
Majitel: Ciaglia Racing LLC, Sharon Alesia Et Al, Chovatel: Sarah S. Farish
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz

Peter Pan Stakes G3

12. květen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Blended Citizen3hProud Citizen - Langara Lass, Langfuhr120
2. Core Beliefs3hQuality Road - Tejati, Tactical Advantage116
3. Just Whistle3hPioneerof The Nile - And Why Not, Street Cry118
Dále: High North, Zing Zang, Gotta Go
Výrok: 1 1/2 - 4 - 1 - 3 1/4 - 2 1/2
Čas: 1:49.75
Majitel: Greg Hall & Sayjay Racing LLC, Chovatel: Ray Hanson
Trenér: Doug O'Neill, Jezdec: Kyle Frey

Man o'War Stakes G1

12. květen, Belmont Park - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Hi Happy (ARG)5hPure Prize - Historia, French Deputy121
2. Sadler's Joy5hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformer124
3. One Go All Go6hFairbanks - See Ashleigh Run, Marquetry121
Dále: Call Provision, Catcho En Die (ARG) , Postulation, Bigger Picture, Wake Forest (GER)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1 1/2 1 1/4 - hlava - 1 1/4 - neck
Čas: 2:14.78
Majitel a chovatel: Haras La Providencia
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Luis Saez

Black-Eyed Susan Stakes G2

18. květen, Pimlico - 1800 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříleté klisny
1.Red Ruby3kTiznow - Caroni, Rubiano118
2. Coach Rocks3kOxbow - Mexican Moonlight, El Prado120
3. Indy Union3kUnion Rags - Fapindy, A.P. Indy116
Dále: Sara Street, Goodonehoney, Stakes On a Plane, Tell Your Mama, Mihrab, C.S. Incharge
Výrok: 4 3/4 - 5 - 4 3/4 -nos- 3/4 - 5 1/4 - 4 1/4
Čas: 1:50.17
Majitel: Sandra Sexton, B. & S. Nicholson, Chovatel: H. & S. Sexton & Silver Fern Farm LLC
Trenér: Kellyn Gorder, Jezdec: Paco Lopez

Dixie Stakes G2

19. květen, Pimlico - 1700 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí a starší
1.Fire Away6hWar Front - Salute, Unbridled118
2. Unbridled Juan (CAN)6rUnbridled's Song - Sugar Swirl, Touch Gold118
3. Just Howard4hEnglish Channel - Aruban Sandwich, Alphabet Soup118
Dále: O Dionysus
Výrok: 3/4 - 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:43.92
Majitel a chovatel: Phipps Stable
Trenér: Shug McCaughey, Jezdec: Manuel Franco

Preakness Stakes G1

19. květen, Pimlico - 1900 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí
1.Justify3hScat Daddy - Stage Magic, Ghostzapper126
2. Bravazo3hAwesome Again - Tiz O'Gold, Cee's Tizzy126
3. Tenfold3hCurlin - Temptress, Tapit126
Dále: Good Magic, Lone Sailor, Sporting Chance, Diamond King, Quip
Výrok: 1/2 - krk - krk - 1 - 8 3/4 - 1 1/2 - 33
Čas: 1:55.93
Majitel: China Horse Club, hlava of PLains Partners LLC Et Al, Chovatel: J.D. Gunther
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Gold Cup at Santa Anita G1

26. květen, Santa Anita - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Accelerate5hLookin At Lucky - Issues, Awesome Again125
2. Dr. Dorr5vLookin At Lucky - Jax El, Unusual Heat121
3. City of Light4hQuality Road - Paris Notion, Dehere121
Dále: Pavel, Prince of Arabia, Full of Luck (CHI)
Výrok: 4 1/4 - 1 1/4 - 4 1/4 - 4 1/4 - 2
Čas: 2:01.38
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Mike Abraham
Trenér: John Sadler, Jezdec: Victor Espinoza

Charles Whittingham Stakes G2

26. květen, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Itsinthepost (FR)6vAmerican Post - Sakkara Star, Mozart125
2. Kenjisstorm6hStormy Atlantic - Back In Time, Empire Maker121
3. Frank Conversation5hQuality Road - Rushen Heart, Unusual Heat121
Dále: What a View, Flamboyant (FR), Syntax (IRE)
Výrok: 1 1/4 - 2 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 5 1/4
Čas: 2:02.10
Majitel: Red Baron's Barn LLC, Chovatel: J. Leaunes
Trenér: Jeff Mullins, Jezdec: Julien Leparoux

Gamely Stakes G1

26. květen, Santa Anita - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Sophie P (GB)5kBushranger - Fountains Abbey, Giant's Causeway121
2. Madam Dancealot (IRE)4kSir Prancealot - Sisal, Danehill123
3. Madame Stripes (ARG)5kEqual Stripes - Courtisane, Silver Finder121
Dále: Beau Recall (IRE), Hawksmoor (IRE), Midnight Crossing (IRE), Mopotism
Výrok:nos- krk - 1 3/4 - 2 1/2 - 1/2 - 2 1/4
Čas: 1:48.53
Majitel: DP Racing LLC, Chovatel: New Hall Stud
Trenér: James Cassidy, Jezdec: Kent Desormeaux

Monmouth Stakes G2

26. květen, Monmouth Park - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Money Multiplier6rLookin At Lucky - Intensify, Unbridled's Song116
2. Divisidero6hKitten's Joy - Madame du Lac, Lemon Drop Kid116
3. Projected (GB)6vShowcasing - Deliberate, King's Best116
Dále: Frostmourne, Doctor Mounty
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1/2 - 8 1/4
Čas: 1:46.79
Majitel: Al Shahania Stud, Chovatel: Machmer Hall & Haymarket Farm
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joe Bravo

Shoemaker Mile Stakes G1

28. květen, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Hunt (IRE)6vDark Angel - Mansiya, Vettori123
2. Heart to Heart (CAN)7hEnglish Channnel - Ask the Question, Silver Deputy125
3. Next Shares5vArcharcharch - Two Dot Slew, Evansville Slew121
Dále: Om, Bowies Hero, Colonist, Blackjackcat, Arms Runner
Výrok: krk - krk - 1 - hlava - 1/2 - 1/2 - 3/4
Čas: 1:34.07
Majitel: Michael House, Chovatel: Michael O'Callaghan
Trenér: Philip d'Amato, Jezdec: Flavien Prat

Monrovia Stakes G2

29. květen, Santa Anita - 1300 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Belvoir Bay (GB)5kEquiano - Path of Peace, Rock of Gibraltar123
2. Ancient SecretKantharos - Privacy, Notebook121
3. CompelledWar Front - Mutually Benefit, Dynaformer121
Dále: Coniah, Blame It On Alphie, Mongolian Shopper, Alorhythmic, Causeway Carolyn, Miss Sugars (GB)
Výrok: 1 1/2 - 1 1/2 - krk - krk - krk -nos- 1 1/4 - neck
Čas: 1:12.80
Majitel: Team Valor International & Gary Barber, Chovatel: Mrs. R.D. Peacock
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Victor Espinoza

Beholder Mile G1

3. červen, Santa Anita - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Unique Bella4kTapit - Unrivaled Belle, Unbridled's Song121
2. La Force (GER)4kPower - La Miraculeuse, Samum121
3. Paradise Woods4kUnion Rags - Wild Forest, Forest Wildcat123
Dále: Vale Dori (ARG), Munny Spunt
Výrok: 2 1/4 - 5 1/2 - 4 1/2 - 3/4
Čas: 1:35.60
Majitel: Don Alberto Stable, Chovatel: Brushwood Stable
Trenér: Jerry Hollendorfer, Mike Smith

Penn Mile Stakes G2

3. červen, Penn National - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Hawkish3vArtie Schiller - Bridal Memories, Unbridled118
2. Way Early3hTizway - Jill Robin L, Precocity118
3. Coltandmississippi3hPioneerof The Nile - Selva, Forest Wildcat118
Dále: Maraud, Encumbered, Therapist, He's Bankable
Výrok: 3 - krk - krk - 1 3/4 - 1 1/2 - 23
Čas: 1:35.16
Majitel: AJ Suited Racing Stable, Robert V. LaPenta & Madaket Stables, Chovatel: AJ Suited LLC
Trenér: James Toner, Jezdec: Manuel Franco

True North Stakes G2

8. červen, Belmont Park - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Imperial Hint5hImperialism - Royal Hint, Lahint124
2. Whitmore5vPleasantly Perfect - Melody's Spirit, Scat Daddy124
3. Bobby Abu Dhabi4hMacho Uno - Wadena, Saint Ballado122
Dále: Always Sunshine, Recruiting Ready, Westwood
Výrok: krk - 1 1/2 - 7 3/4 - 4 3/4 - pulled up
Čas: 1:15.02
Majitel: Raymond Mamone, Chovatel: Shade Tree Thoroughbreds
Trenér: Luis Carvajal Jr, Jezdec: Javier Castellano

New York Stakes G2

8. červen, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Fourstar Crook6kFreud - Avril A Portugal, D'Accord121
2. Sistercharlie (IRE)4kMyboycharlie - Starlet's Sister, Galileo123
3. Daddys Lil Darling4kScat Daddy - Miss Hot Salsa, Houston123
Dále: Mom's On Strike, Holy Helena (CAN), Fahan Mura, Empressof the Nile, Esquisse (GB), Snowy Winter
Výrok: hlava - 1 1/4 - 3/4 - hlava - 2 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1
Čas: 1:59.21
Majitel: Michael Dubb, Bethlehem Stables LLC & Gary Aisquith, Chovatel: Kathleen M. Feron
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz

Belmont Gold Cup Invitational Stakes G2

8. červen, Belmont Park - 3200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Call to Mind (GB)4hGalileo - Memory, Danehill Dancer115
2. Canessar (FR)5vKendargent - Candara, Barathea116
3. Prince of Arran (GB)5vShirocco - Storming Sioux, Storming Home117
Dále: Rocketry, Funny Kid, Nessy, Cooptado (ARG), Postulation
Výrok: 1 - krk - 3/4 - 6 3/4 - hlava - 11 1/4 - 1 1/2
Čas: 3:16.78
Majitel a chovatel: The Queen
Trenér: William Haggas, Jezdec: Javier Castellano

Ogden Phipps Stakes G1

9. červen, Belmont Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Abel Tasman4kQuality Road - Vargas Girl, Deputy Minister123
2. Ivy Bell5kArcharcharch - Faliseed, Forest Wildcat115
3. Unbridled Mo5kUncle Mo - Unbridled Waters, Unbridled121
Dále: Pacific Wind, Unchained Melody, Berned
Výrok: 7 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:40.36
Majitel: China Horse Club & Clearsky Farms, Chovatel: Clearsky Farms
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Acorn Stakes G1

9. červen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Monomoy Girl3kTapizar - Drumette, Henny Hughes123
2. Talk Veuve to Me3kViolence - Biblical Point, Point Given115
3. Gio Game3kGio Ponti - Game For More, More Than Ready117
Dále: Moonshine Memories, Caledonia Road, Starcloud
Výrok: 2 - 4 1/4 - 3 1/2 - 9 3/4 - 6 3/4
Čas: 1:34.10
Majitel: Michael Dubb, Monomoy Stables LLC Et Al, Chovatel: Fpf LLC & Highfield Ranch
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Florent Geroux

Brooklyn Invitational G2

9. červen, Belmont Park - 2400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Hoppertunity7hAny Given Saturday - Refugee, Unaccounted For121
2. War Story6vNorthern Afleet - Belle Watling, Pulpit121
3. Hard Study5hBig Brown - Hard Call, Rock Hard Ten117
Dále: Take Your Guns, Carlino, Backsideofthemoon, Giant Payday, Outplay, Mills
Výrok: 2 1/4 - 3/4 - hlava - 1 1/4 - 4 - 9 - 7 1/2 - 16 1/2
Čas: 2:28.61
Majitel: Karl Watson, Michael E. Pegram & Paul Weitman, Chovatel: Betz, D.J. Stable, Kidder, J. Betz, Robenalt
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Flavien Prat

Jaipur Invitational Stakes G2

9. červen, Belmont Park - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Disco Partner6hDisco Rico - Lulu's Number, Numerous122
2. Conquest Tsunami (CAN)6vStormy Atlantic - Classic Neel, El Corredor120
3. Pure Sensation7vZensational - Pure Disco, Disco Rico122
Dále: Holding Gold, Pocket Change, Stormy Liberal, Blind Ambition, Frisky Magician
Výrok: 1 - hlava - hlava -nos- 3/4 - krk - 2
Čas: 1:06.74
Majitel a chovatel: Patricia A. Generazio
Trenér: Christophe Clement, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Woody Stephens Stakes G2

9. červen, Belmont Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Still Having Fun3hOld Fashioned - Casual Kiss, Dehere121
2. Engage3hInto Mischief - Nefertiti, Speightstown123
3. Promises Fulfilled3hShackleford - Marquee Delivery, Marquetry123
Dále: World of Trouble, Beautiful Shot, Givemeaminit, The Tabulator, Strike Power, Pure Shot, Madison's Luna, Aqua Bel Sar
Výrok: 1 1/4 - 3 1/4 - krk - hlava - 2 - 5 1/4 - krk - 8 - 1 3/4
Čas: 1:21.45
Majitel: Gary Barber, Wachtel Stable & Terp Racing LLC, Chovatel: Mr. & Mrs. Charles McGinnes & Tim Keefe
Trenér: Timothy Keefe, Jezdec: Joel Rosario

Just a Game Stakes G1

9. červen, Belmont Park - 1600 metrů, turf, písek, čtyřletí a starší
1.A Raving Beauty (GER)5kMastercraftsman - Anabasis, High Chaparral117
2. Proctor's Ledge4kGhostzapper - Archstone, Arch123
3. Lull4kWar Front - Quiet Now, Tiznow117
Dále: Off Limits (IRE), On Leave, Dream Dancing, Cambodia, La Coronel
Výrok: 3/4 - 1/2 - krk - hlava - krk - hlava - 5 1/2
Čas: 1:32.14
Majitel: Michael Dubb, Madaket Stables LLC & Bethlehem Stables, Chovatel: Gestut Karlshof
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Metropolitan Handicap G1

9. červen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Bee Jersey4hJersey Town - Bees, Rahy118
2. Mind Your Biscuits5hPosse - Jazzmane, Toccet122
3. Limousine Liberal6vSuccessful Appeal - Gift of Gab, In Excess117
Dále: Discreet Lover, Ransom the Moon (CAN), McCraken, Good Samaritan, Awesome Slew, One Liner, Warrior's Club, Bolt d'Oro
Výrok:nos- 5 1/4 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - krk - 3/4 - 3 3/4 -nos- 9 1/4
Čas: 1:33.13
Majitel a chovatel: Charles Fipke
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Richard Santana Jr.

Manhattan Stakes G1

9. červen, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Spring Quality6vQuality Road - Spring Star, Deputy Minister118
2. Sadler's Joy5hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformer124
3. Hi Happy (ARG)5hPure Prize - Historia, French Deputy122
Dále: Manitoulin, Fashion Business (GB), Robert Bruce (CHI), Hello Don Julio, Channel Maker (CAN), Multiplier, Catcho En Die (ARG), One Go All Go, Alexios Komnenos (IRE), Beach Patrol
Výrok: krk - krk - krk - krk - hlava - krk - krk - krk - 3/4 - 3/4 - 3/4 - 3/4
Čas: 1:58:58
Majitel: Augustin Stable, Chovatel: George Strawbridge Jr.
Trenér: Graham Motion, Jezdec: Edgar Prado

Belmont Stakes G1

9. červen, Belmont Park - 2400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Justify3hScat Daddy - Stage Magic, Ghostzapper126
2. Gronkowski3hLonhro - Four Sugars, Lookin At Lucky126
3. Hofburg3hTapit - Soothing Touch, Touch Gold126
Dále: Vino Rosso, Tenfold, Bravazo, Free Drop Billy, Restoring Hope, Blended Citizen, Noble Indy
Výrok: 1 3/4 - 1 3/4 - krk - 3 1/2 - 1 1/4 - 1 - 29 - 13 - 2 1/4
Čas: 2:28.18
Majitel: China Horse Club, hlava of PLains Partners LLC Et Al, Chovatel: J.D. Gunther
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Honeymoon Stakes G2

9. červen, Santa Anita - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Paved3kQuality Road - Sirmione, Cozzene120
2. Animosity3kAnimal Kingdom - Coeur de Coeur, Exchange Rate120
3. Ms. Peintour3kPaynter - Dyna's Destiny, Dynaformer120
Dále: Miss Sienna, Movie Moment, May Girl (GB), Fatale Bere (FR)
Výrok: 3 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4 - 2 1/4 - 3 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:48.57
Majitel: Eclipse Thoroughbred Partners & Ciaglia Racing, Chovatel: St. George Farm LLC
Trenér: Michael McCarthy, Jezdec: Gary Stevens

Summertime Oaks G2

16. červen, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Ollie's Candy3kCandy Ride - Afternoon Stroll, Stroll120
2. Thirteen Squared3kLiaison - House of Fortune, Free House120
3. Chocolate Martini3kBroken Vow - Nicksappealinglady, Successful Appeal124
Dále: Zusha, Fool's Paradise, Exuberance
Výrok: krk - 4 1/4 - hlava - 13 - pulled up
Čas: 1:44.72
Majitel a chovatel: Paul & Karen Eggert
Trenér: William Morey, Jezdec: Kent Desormeaux

Wise Dan Stakes G2

16. červen, Churchill Downs - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Mr. Misunderstood4vArcharcharch - Jody's Deelite, Afternoon Deelites121
2. Inspector Lynley5hLemon Drop Kid - Criminologist, Maria's Mon121
3. Mr Cub4vArtie Schiller -Fine Line, Mineshaft121
Dále: Divisidero, Parlor, World Approval, Flatlined
Výrok: 1/2 - hlava - krk - krk - 2 1/2 - 7 1/2
Čas: 1:41.83
Majitel: Flurry Racing Stables LLC, Chovatel: Athens Woods
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Florent Geroux

Fleur de Lis Handicap G2

16. červen, Churchill Downs - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Blue Prize (ARG)4kPure Prize - Blues For Sale, Not For Sale118
2. Farrell4kMalibu Moon - Rebridled Dreams, Unbridled's Song119
3. Mopotism4kUncle Mo - Peppy Rafaela, Bernardini118
Dále: Awestruck, Song of Spring, Valadorna, Fuhriously Kissed, Streamline, Apologynotaccepted
Výrok: 1 1/2 - 3 - 2 1/4 - 2 - krk - 3 - 3/4 - 13 1/2
Čas: 1:50.02
Majitel: Merriebelle Stables LLC, Chovatel: Bioart S.A.
Trenér: Ignacio Correas, Jezdec: Jose L. Ortiz

Stephen Foster Handicap G1

16. červen, Churchill Downs - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Pavel4hCreative Cause - Mons Venus, Maria's Mon117
2. Honorable Duty6vDistorted Humor - Mesmeric, A.P. Indy118
3. Matrooh8vDistorted humor - Rockcide, Personal Flag115
Dále: Hawaakom, Uncle Mojo, Backyard Heaven, Patch, Lookin At Lee, Irish War Cry
Výrok: 3 3/4 - krk - hlava - 6 1/2 - hlava - 7 3/4 - 2 3/4 - pulled up
Čas: 1:49.21
Majitel: Reddam Racing LLC, Chovatel: Bereton C. Jones & WinStar Farm LLC
Trenér: Doug O'Neill, Jezdec: Mario Gutierrez

San Carlos Stakes G2

24. červen, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.American Anthem4hBodemeister - Indy's Windy, A.P. Indy121
2. St. Joe Bay6vSaint Anddan - Dream Ride, Honor Glide121
3. Horse Greedy5vHorse Greeley - Southern Breeze, General Royal121
Dále: El Huerfano, Dabster, Stone Hands, Touching Rainbows, Top of the Game
Výrok: hlava - 1 3/4 - 4 1/4 -nos- 1/2 - 8 1/4 - 2 1/4
Čas: 1:22.12
Majitel: WinStar Farm LLC, hlava of Plains Partners LLC, Chovatel: WinStar Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Mother Goose Stakes G2

30. červen, Belmont Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Midnight Bisou3kMidnight Lute - Diva Delite, Repent121
2. Road to Victory3kQuality Road - Favoritism, Tiznow121
3. My Miss Lilly3kTapit - Wicked Deed, Harlan's Holiday121
Dále: Indy Union
Výrok: 6 - 1 1/4 - 1/2
Čas: 1:41.02
Majitel: Bloom Racing Stable LLC, Allen Racing LLC & Madaket Stables, Chovatel: Woodford Thoroughbreds
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Mike Smith

United Nations Stakes G1

30. červen, Monmouth Park - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Funtastic4hMore Than Ready - Quiet Dance, Quiet American118
2. Money Multiplier6rLookin At Lucky - Intensify, Unbridled's Song120
3. Bigger Picture7vBadge of Silver - Glory Dancer, Honour And Glory118
Dále: Vettori Kin (BRZ), Silverwave (FR), Oscar Nominated, Profiteer, Kurilov (CHI), One Go All Go
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - hlava - 2 3/4 - krk - 2 - 2
Čas: 2:12.36
Majitel: Three Chimneys Farm, Chovatel: Besilu Stables
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Antonio Gallardo

Princess Rooney Stakes G2

30. červen, Gulfstream Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Stormy Embrace4kCircular Quay - Stormy Allure, Stormy Atlantic121
2. Rich Mommy4kAlgorithms - Woodford Girl, Honour And Glory119
3. My Miss Tapit4kTapit - Sindy With An S, Broken Vow117
Dále: Curlin's Approval, Dialed In, Spanish Harlem, She Takes Heart, Treble
Výrok: 6 - 3/4 - 2 1/2 - 3 - 5 1/4 - 7 - neck
Čas: 1:21.81
Majitel a chovatel: Matalona Thoroughhbreds LLC
Trenér: Kathleen O'Connell, Jezdec: Wilmer A. Garcia

Belmont Sprint Championship Stakes G2

7. červenec, Belmont Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Limousine Liberal6vSuccessful Appeal - Gift of Gab, In Excess122
2. Whitmore5vPleasantly Perfect - Melody's Spirit, Scat Daddy122
3. Eye Luv Lulu7vPollard's Vision - Honky Tonk Trick, Phone Trick116
Dále: Lewisfield, Favorable Outcome, Shaft of Light (CAN)
Výrok: krk - 1 3/4 - 3 - 3 1/4 - head
Čas: 1:21.53
Majitel: Katherine G. Ball, Chovatel: M. & K. Ball
Trenér: Ben Colebrook, Jezdec: Jose Ortiz

Belmont Oaks Invitational Stakes G1

7. červenec, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Athena (IRE)3kCamelot - Cherry Hinton, Green Desert121
2. Thewayiam (FR)3kThewayyouare - Water Feature, Dansili121
3. Chipolata (FR)3kMuhtathir - Chicago. květen, Numerous121
Dále: Significant Form, Mighty Scarlett, Fatale Bere (FR), Capla Temptress (IRE), Paved, Toinette, La Signare (FR)
Výrok: 2 1/2 - krk -nos- 1/2 - hlava - krk - hlava - 2 1/2 - 1/2
Čas: 1:58.71
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Roncon & Chelston
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Suburban Stakes G2

7. červenec, Belmont Park - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Diversify5vBellamy Road - Rule One, Street Cry123
2. The Lieutenant5hStreet Sense - Stage Magic, Ghostzapper119
3. Discreet Lover5hRepent - Discreet Chat, Discreet Cat119
Dále: Hoppertunity, Tapwrit, Zanotti, Take Your Guns, Sorry Erik, Dr. Dorr, War Story
Výrok: 6 1/2 - 2 - 1 1/4 -nos- hlava - krk - 1/2 - 1 3/4 - 1/2
Čas: 1:59.84
Majitel: Lauren & Ralph M. Evans, Chovatel: Fred W. Hertrich III & John D. Fielding
Trenér: Richard Violette Jr., Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Belmont Derby Invitational Stakes G1

7. červenec, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Catholic Boy3rMore Than Ready - Song of Bernadette, Bernardini122
2. Analyze It3hPoint of Entry - Sweet Assay, Consolidator122
3. Hunting Horn (IRE)3hCamelot - Mora Bai, Indian Ridge122
Dále: Channel Cat, Kingstar (FR), Maraud, Hawkish, My Boy Jack, Encumbered
Výrok: hlava - 1 3/4 - 4 - 3/4 - 1/2 - 4 - 6 1/4 - 17 1/2
Čas: 1:59.28
Majitel: Robert V. LaPenta, Madaket Stables Et Al, Chovatel: Fred W. Hertrich III & John D. Fielding
Trenér: Jonathan Thomas, Jezdec: Javier Castellano

Great Lady M Stakes G2

8. červenec, Los Alamitos - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Marley's Freedom4kBlame - Relaxing Green, Formal Gold124
2. Skye Diamonds5kFirst Dude - Exonerated, Johannesburg119
3. Phantom Proton4kGhostzapper - Quantum Miss, Smoke Glacken119
Dále: Best of Me, Turkish Tabby
Výrok: 1 1/2 - 3 - 3/4 - 4
Čas: 1:15.00
Majitel: Cicero Farms LLC, Chovatel: Jack Swain
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Drayden Van Dyke

Delaware Handicap G2

14. červenec, Delaware Park - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Elate4kMedaglia d'Oro - Cheery, Distorted Humor117
2. Sneaky Betty4kMineshaft - Tell Some Fibs, Tale of the Cat116
3. Teresa Z4kSmart Strike - With Flying Colors, A.P. Indy117
Dále: Fuhriously Kissed, Unbridled Mo, Mopotism, Nikki My Darling, Proper Discretion
Výrok: 3 1/4 - krk - 1 1/4 -nos- 1 1/2 - 15 - 3/4
Čas: 2:04.83
Majitel a chovatel: Claiborne Farm & Adele B. Dilschneider
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Jose L. Ortiz

Diana Stakes G1

21. červenec, Saratoga - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Sistercharlie (IRE)4kMyboycharlie - Starlet's Sister, Galileo122
2. Ultra Brat5kUncle Mo - Prof. McGonagall, Storm Cat118
3. A Raving Beauty (GER)5kMastercraftsman - Anabasis, High Chaparral122
Dále: Hawksmoor (IRE), Proctor's Ledge, New Money Honey, War Canoe
Výrok:nos- 3/4 - 1/2 - 1 1/4 -nos- 3
Čas: 1:46.26
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: Ecurie des Monceaux
Trenér: Chad Brown, Jezdec: John Velazquez

San Diego Handicap G2

21. červenec, Del Mar - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Catalina Cruiser4hUnion Rags - Sea Gull, Mineshaft115
2. Dr. Dorr5vLookin At Lucky - Jax El, Unusual Heat121
3. Dabster4hCurlin - On a Roll A.P. Indy118
Dále: Two Thirty Five, Harlan Punch
Výrok: 6 3/4 - 1 3/4 - krk - 30
Čas: 1:42.95
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: W.S. Farish
Trenér: John Sadler, Jezdec: Drayden Van Dyke

San Clemente Stakes G2

21. červenec, Del Mar - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.War Heroine3kLonhro - War Tigress, War Chant120
2. Ollie's Candy3kCandy Ride - Afternoon Stroll, Stroll123
3. Ms. Bad Behavior (CAN)3kBlame - Cumulonimble, Stormy Atlantic120
Dále: Ahimsa, Flammetta, Animosity, West Palm Beach (IRE), Ms. Peintour, Miss Sienna (GB), Lexington Grace (IRE), Dulce Ride, Rockin Ready, Pursuing the Dream (IRE)
Výrok: krk - krk - 3/4 - hlava - 1 1/4 - 1/2 -nos- 1 - 1 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:34.90
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Waymore LLC
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Tyler Baze

Coaching Club American Oaks G1

22. červenec, Saratoga - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Monomoy Girl3kTapizar - Drumette, Henny Hughes121
2. Midnight Bisou3kMidnight Lute - Diva Delite, Repent121
3. Chocolate Martini3kBroken Vow - Nicksappealinglady, Successful Appeal121
Dále: Eskimo Kisses, Gio Game
Výrok: 3 - 3 1/2 - 2 - 8 3/4
Čas: 1:50.46
Majitel: Michael Dubb, Monomoy Stables LLC Et Al, Chovatel: Fpf LLC & Highfield Ranch
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Florent Geroux

Eddie Read Stakes G2

22. červenec, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Catapult5hKitten's Joy - Gata Bella, Storm Cat120
2. Sharp Samurai4vFirst Samurai - Secret Wish, Street Cry120
3. Prime Attraction5hUnbridled's Song - Strawberry Sense, A.P. Indy120
Dále: Bowies Hero, Multiplier, Next Shares, True Valour (IRE), Fashion Business (GB), Itsinthepost (FR), Hunt (IRE)
Výrok: krk - hlava - 3/4 - 1 1/2 - hlava - 3/4 - 1 3/4 - 1 3/4 - 1
Čas: 1:46.07
Majitel: Woodford Racing LLC, Chovatel: Breffni Farm
Trenér: John Sadler, Jezdec: Drayden Van Dyke

Honorable Miss Stakes G2

25. červenec, Saratoga - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Finley'sluckycharm5kTwirling Candy - Day of Victory, Victory Gallop123
2. Vertical Oak4kGiant Oak - Vertical Vision, Pollard's Vision117
3. Kirby's Penny5kMacho Uno - Spirit Seeker, Peace Rules117
Dále: Thirteen Songs, Faypien
Výrok: 2 1/4 - 9 1/4 - 1 - 1/2
Čas: 1:09.48
Majitel: Carl R. Moore Management LLC, Chovatel: Lakland Farm
Trenér: Bret Calhoun, Jezdec: Brian Joseph Hernandez Jr.

Alfred G. Vanderbilt Handicap G1

28. červenec, Saratoga - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Imperial Hint5hImperialism - Royal Hint, Lahint124
2. Warrior's Club4hWarrior's Reward - Thirty Eighth St., Citidancer118
3. Sweetontheladies4hTwirling Candy - Wthataclassybroad, Yankee Gentleman115
Dále: Mr. Crow, Switzerland, Petrov, Done Deal
Výrok: 3 3/4 - 2 3/4 - 1 3/4 - krk -nos- 5 1/2
Čas: 1:08.98
Majitel: Raymond Mamone, Chovatel: Shade Tree Thoroughbreds Inc
Trenér: Luis Carvajal Jr., Jezdec: Javier Castellano

Bowling Green Stakes G2

28. červenec, Saratoga - 2200 metrů, turf, dráha měkká, čtyřletí a starší
1.Channel Maker (CAN)4vEnglish Channel - In Return, Horse Chestnut122
1.Glorious Empire (IRE)7vHoly Roman Emperor - Humble And Proud, Pivotal116
3. Sadler's Joy5hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformer124
Dále: Bigger Picture, Highland Sky, Hi Happy (ARG), Manitoulin, Sarrasin (GB)
Výrok: současně - 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 4 1/2 - 9 - 21 1/2
Čas: 2:19.41
Majitel: Wachtel Stable & Gary Barber, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Joel Rosario
Majitel: Matthew Schera, Chovatel: Patrick Grogan
Trenér: James Lawrence II, Jezdec: Julien Leparoux

Jim Dandy Stakes G2

28. červenec, Saratoga - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Tenfold3hCurlin - Temptress, Tapit118
2. Flameaway (CAN)3hScat Daddy - Vulcan Rose, Fusaichi Pegasus120
3. Vino Rosso3hCurlin - Mythical Bride, Street Cry122
Dále: Reride, Sporting Chance
Výrok: 3/4 - hlava - 3 - pulled up
Čas: 1:50.49
Majitel a chovatel: Winchell Thoroughbreds LLC
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Bing Crosby Stakes G1

28. červenec, Del Mar - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Ransom the Moon (CAN)6hMalibu Moon - Count to Three, Red Ransom121
2. Roy H6vMore Than Ready - Elusive Diva, Elusive Quality123
3. Touching Rainbows5vAragorn - Violin Case, Gold Case119
Dále: Edwards Going Left, St. Joe Bay, American Anthem, Stallwalkin' Dude, Stone Hands, Annie's Candy, American Pastime, Tribal Storm
Výrok: 2 1/4 - 1/2 - hlava -nos- 3/4 - 3 1/4 - 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 5
Čas: 1:10.08
Majitel: Agave Racing Stable & Jeffry Wilke, Chovatel: Sam-Son Farm
Trenér: Philip D'Amato, Jezdec: Flavien Prat

Clement L. Hirsch Stakes G1

29. červenec, Del Mar - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Unique Bella4kTapit - Unrivaled Belle, Unbridled's Song123
2. La Force (GER)4kPower - La Miraculeuse, Samum119
3. Bernina Star4kHarlan's Holiday - Date to Remember, Bernardini120
Dále: Yuvetsi, Shenandoah Queen
Výrok: 1/2 - 9 1/4 - 3 1/4 - 1 3/4
Čas: 1:44.40
Majitel: Don Alberto Stable, Chovatel: Brushwood Stable
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Mike Smith

Haskell Invitational Stakes G1

29. červenec, Monmouth Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Good Magic3hCurlin - Glinda the Good, Hard Spun118
2. Bravazo3hAwesome Again - Tiz O'Gold, Cee's Tizzy118
3. Lone Sailor3hMajestic Warrior - Ambitious, Mr. Greeley118
Dále: Core Beliefs, Golden Brown, Roaming Union, Navy Commander
Výrok: 3 - 6 - 1 1/2 - 3 1/4 - 6 - 32
Čas: 1:50.01
Majitel: eFive Racing Thoroughbreds & Stonestreet Stables LLC, Chovatel: Stonestreet Thoroughbred Holdings LLC
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose Ortiz

Test Stakes G1

4. srpen, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Separationofpowers3kCandy Ride - Shehadmefromhello, Empire Maker120
2. Mia Mischief3kInto Mischief - Greer Lynn, Speightstown120
3. Kelly's Humor3kMidnight Lute - Cauy's Humor, Distorted Humor118
Dále: Alter Moon, Norma's Charm, Minit to Stardom, Classy Act, Spectator
Výrok: krk - 3 1/2 -nos- 3 3/4 - 1 1/2 - 3 3/4 - 10 1/4
Čas: 1:22.78
Majitel: Klaravich Stables Inc, Chovatel: Northwest Farms LLC
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose Ortiz

National Museum of Racing Hall of Fame G2

3. srpen, Saratoga - 1700 metrů, turf, dráha pružná, tříletí
1.Raging Bull (FR)3hDark Angel - Rosa Bonheur, Mr. Greeley118
2. Maraud3hBlame - Unbridled Empire, Empire Maker124
3. Ride a Comet3hCandy Ride - Appealing Zophie, Successful Appeal122
Dále: Gidu (IRE), Combatant, Have At It, Westerland (GB), Gunnison, Gemonteer
Výrok:nos- 1 1/4 - 1/2- 4 1/4 - 2 1/4 - 1 1/4 - 2 1/4 - 1/2
Čas: 1:43.69
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: Dayton Investments Ltd
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joel Rosario

Whitney Stakes G1

4. srpen, Saratoga - 1800 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí a starší
1.Diversify5vBellamy Road - Rule One, Street Cry
2. Mind Your Biscuits5hPosse - Jazzmane, Toccet
3. Discreet Lover5hRepent - Discreet Chat, Discreet Cat
Dále: Tapwrit, Good Samaritan, McCraken, Backyard Heaven, Dalmore
Výrok: 3 1/2 - 1/2 - 6 1/4 - 5 3/4 - 10 1/4 - 2 - 17 1/2
Čas: 1:49.62
Majitel: Lauren & Ralph M. Evans, Chovatel: Fred W. Hertrich III & John D. Fielding
Trenér: Richard Violette Jr., Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Yellow Ribbon Handicap G2

4. srpen, Del Mar - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Cambodia6kWar Front - Sassifaction, Smart Strike121
2. Madame Stripes (ARG)6kEqual Stripes - Courtisane, Silver Finder120
3. Sophie P (GB)5kBushranger - Fountains Abbey, Giant's Causeway122
Dále: Hallie Belle, Storm the Hill, Midnight Crossing (IRE), Pantsonfire (IRE), Beau Recall (IRE), Sassy Little Lila, Tisbutadream (IRE), Ancient Secret
Výrok: 2 1/2 - hlava - hlava - krk - krk - 1/2 - hlava - 3 1/2 - 1 1/4 - 1
Čas: 1:40.51
Majitel: Winter Quarter Farm, Chovatel: Don M. Robinson & Maverick Productions Ltd
Trenér: Thomas Proctor, Jezdec: Drayden Van Dyke

Sorrento Stakes G2

5. srpen, Del Mar - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Bellafina2kQuality Road - Akron Moon, Malibu Moon118
2. Del Mar May2kJimmy Creed - Big Lou, Malibu Moon118
3. Boujie Girl2kFlashback - Super Girlie, Closing Argument118
Dále: Dragic, Reflect, Stirred, Summerland, Dichotomy, Lady Lucy, Madison's Quarters
Výrok: 4 1/4 -nos- 1 - 2 1/2 - 3 3/4 - 9 1/4 - 1 3/4 - 4 1/4 - 1/2
Čas: 1:10.61
Majitel: Kaleem Shah Inc, Chovatel: JSM Equine LLC
Trenér: Simon Callaghan, Jezdec: Flavien Prat

Adirondack Stakes G2

11. srpen, Saratoga - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Sue's Fortune2kJump Start - Democrat Taxes, Catienus118
2. Virginia Eloise2kCurlin - Minnie Macy, A.P. Indy118
3. Guacamole2kFlat Out - Officially, Officer118
Dále: Mucho Amor, Lyrical Lady, Grandma Gertie
Výrok: 1/2 - 2 1/4 - 7 1/4 - 6 1/2 - 14 1/2
Čas: 1:19.83
Majitel: Fortune Farm, Chovatel: Richard Nicolai
Trenér: Jeremiah Englehart, Jezdec: Junior Alvarado

Fourstardave Handicap G1

11. srpen, Saratoga - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Voodoo Song4hEnglish Channel - Mystic Chant, Unbridled's Song118
2. Delta Prince5hStreet Cry - Delta Princess, A.P. Indy118
3. Divisidero6hKitten's Joy - Madame du Lac, Lemon Drop Kid119
Dále: Made You Look, Yoshida (JPN), Heart to Heart (CAN)
Výrok: krk - 2 - 1 - 1/2 - 4 1/2
Čas: 1:35.96
Majitel: Barry K. Schwartz, Chovatel: Stonewall Farm
Trenér: Linda Rice, Jezdec: Jose Lezcano

Secretariat Stakes G1

11. srpen, Arlington Park - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Carrick3hGiant's Causeway - How Far to Heaven, Distorted Humor119
2. Analyze It3hPoint of Entry - Sweet Assay, Consolidator121
3. Bandua3hThe Factor - If Angels Sang, Seattle Slew119
Dále: Platinum Warrior (IRE), Captivating Moon, Ming (IRE), Untamed Domain, Hunting Horn (IRE), Real Story, Sniper Kitten, Dubby Dubbie, Lucius Tiberius (IRE), Pont du Gard
Výrok: krk - 2 3/4 -nos- krk - krk - 1/2 - krk - 3/4 - 1 3/4 - 1 1/2 - 2 - 6 1/4
Čas: 2:01.04
Majitel: Donegal Racing, Chovatel: Patricia Pavlish
Trenér: Thomas Morley, Jezdec: John Velazquez

Beverly D. Stakes G1

11. srpen, Arlington Park - 1900 metrů, turf, tříletí a starší
1.Sistercharlie (IRE)4kMyboycharlie - Starlet's Sister, Galileo123
2. Fourstar Crook6kFreud - Avril A Portugal, D'Accord123
3. Thais (FR)4kRio de la Plata - Tianshan, Lahint123
Dále: Daddys Lil Darling, Inflexibility (CAN), Nyaleti (IRE), Athena (IRE), Oh So Terrible, Dona Bruja (ARG)
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - krk -nos- 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - neck
Čas: 1:56.77
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: Ecurie des Monceaux
Trenér: Chad Brown, Jezdec: John Velazquez

Arlington Million G1

11. srpen, Arlington Park - 2000 metrů, turf, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Robert Bruce (CHI)4hFast Company - Lady Pelusa, Orpen122
2. Almanaar (GB)6vDubawi - Baqah, Bahhare126
3. Catcho En Die (ARG4hCatcher in the Rye - Lola Grill, Engrillado126
Dále: Century Dream (IRE), Money Multiplier, Deauville (IRE), Twenty Four Seven, Circus Couture (IRE), Oscar Performance
Výrok: 1/2 - 2 - 3/4 - krk - 1/2 - 1/2 - 3/4 - pulled up
Čas: 2:02.29
Majitel a chovatel: Haras Convento Viejo
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Best Pal Stakes G2

11. srpen, Del Mar - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Instagrand2hInto Mischief - Assets of War, Lawyer Ron118
2. Sparky Ville2hCandy Ride - Lorelei, Storm Cat120
3. Synthesis2rFirst Samurai - Trust In Hope, Bernardini120
Dále: Owing, Mason Dixon
Výrok: 10 1/4 - 3 1/4 - hlava - 5 1/4
Čas: 1:10.27
Majitel: OXO Equine, Breeder. Stoneway Farm
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Drayden Van Dyke

Saratoga Special G2

12. srpen, Saratoga - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Call Paul2hFriesan Fire - Avani Force, Forestry118
2. Tight Ten2hTapit - Devils Humor, Distorted Humor118
3. Spinoff2hHard Spun - Zaftig, Gone West118
Dále: Meade
Výrok: 1 - 1 3/4 - 4 3/4
Čas: 1:16.55
Majitel: Michael Dubb, David Simon Et Al, Chovatel: Beatrice Patterson & Vicky Showe
Trenér: Jason Servis, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Lake Placid Stakes G2

18. srpen, Saratoga - 1800 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Rushing Fall3kMore Than Ready - Autumnal, Forestry120
2. Capla Temptress3kLope de Vega - Mrs. Beeton, Dansili118
3. Daddy Is a Legend3kScat Daddy - Randie's Legend, Benchmark120
Dále: Andina Del Sur, Significant Form, Go Noni Go, Thewayiam (FR)
Výrok: 2 3/4 - 2 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - 6 - 2 1/2
Čas: 1:51.86
Majitel: eFive Racing Thoroughbreds, Chovatel: Fred W. Hertrich III & John D. Fielding
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Alabama Stakes G1

18. srpen, Saratoga - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Eskimo Kisses3kTo Honor And Serve - Silver Colors, Mr. Greeley121
2. She's a Julie3kElusive Quality - Kydd Gloves, Dubai Millennium121
3. Midnight Bisou3kMidnight Lute - Diva Delite, Repent121
Dále: Talk Veuve to Me, Coach Rocks, Piedi Bianchi, Auspicious Babe, Figarella's Queen
Výrok: 6 1/2 - krk - krk - 4 1/2 - 21 1/2 - 3/4 - dist.
Čas: 2:03.22
Majitel: Gainesway Stable, Harold Lerner LLC Et Al, Chovatel: Gainesway Thoroughbreds Ltd
Trenér: Ken McPeek, Jezdec: Jose L. Ortiz

Del Mar Handicap G2

18. srpen, Del Mar - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Fashion Business (GB)4vFrankel - Icon Project, Empire Maker118
2. Ya Gotta Wanna4vProud Citizen - Wahoo Gold, Medaglia d'Oro118
3. Multiplier4hThe Factor - Trippi Street, Trippi117
Dále: Colonist, Flamboyant (FR), Ashleyluvssugar, Itsinthepost (FR), Cashman (FR), Unapologetic, Kenjisstorm, Whoop Whoop (NZ)
Výrok: 5 1/4 - 1 1/4 - hlava - hlava - 1/2 - 1 1/4 - 2 1/4 - 8 1/4 - 4 1/2 - pulled up
Čas: 2:13.84
Majitel: Little Red Feather Racing & Marsha Naify, Chovatel: Andrew Rosen
Trenér: Philip D'Amato, Jezdec: Flavien Prat

Del Mar Oaks G1

18. srpen, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Fatale Bere (FR)3kPedro the Great - Mofa Bere, Saumarez122
2. Ollie's Candy3kCandy Ride - Afternoon Stroll, Stroll122
3. Californiagoldrush3kCape Blanco - Qaraaba, Shamardal122
Dále: Ms. Bad Behavior (CAN), Colonia (FR), Paved, Movie Moment, Fool's Paradise, Ms. Peintour, So Hi Society (IRE), Animosity, Streetwithnoname
Výrok: krk - 2 - 3/4 - 1 - hlava - 1 1/2 - 1 1/2 - 2 3/4 - 1 - krk - 2 3/4
Čas: 1:48.14
Majitel: Benowitz Family Trust, hlava of Plains Partners LLC Et Al, Chovatel: Snc Regnier & San Gabriel Inv. Inc.
Trenér: Leonard Powell, Jezdec: Kent Desormeaux

Pacific Classic G1

18. srpen, Del Mar - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Accelerate5hLookin At Lucky - Issues, Awesome Again124
2. Pavel4hCreative Cause - Mons Venus, Maria's Mon124
3. Prime Attraction5hUnbridled's Song - Strawberry Sense, A.P. Indy124
Dále: Roman Rosso (ARG), Dr. Dorr, The Lieutenant, Two Thirty Five
Výrok: 12 1/2 - 3 3/4 - 3 1/4 - 2 1/4 -nos- 2 1/4
Čas: 2:01.83
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Mike Abraham
Trenér: John Sadler, Jezdec: Joel Rosario

Del Mar Mile Handicap G2

19. srpen, Del Mar - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Catapult5hKitten's Joy - Gata Bella, Storm Cat121
2. Fly to Mars4vMinisters Wild Cat - Warren's Flyer, Doc Gus118
3. Sharp Samurai4vFirst Samurai - Not Unusual, Unusual Heat122
Dále: Big Score, B Squared, Hunt (IRE), Caribou Club, Le Ken (ARG), What a View, True Valour (IRE), Bowies Hero, Next Shares, Om
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - krk - 1 -nos- 3/4 - 1/2 - 1 - 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 2 1/2
Čas: 1:33.40
Majitel: Woodford Racing LLC, Chovatel: Breffni Farm
Trenér: John Sadler, Jezdec: Drayden Van Dyke

H. Allen Jerkens Stakes G1

25. srpen, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Promises Fulfilled3hShackleford - Marquee Delivery, Marquetry121
2. Seven Trumpets3hMorning Line - Angel Trumpet, Cape Canaveral118
3. Firenze Fire3hPoseidon's Warrior - My Every Wish, Langfuhr121
Dále: Engage, Still Having Fun, Telekinesis (CAN), Gidu (IRE), Givemeaminit, Funny Duck
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - krk - 2 1/4 - 6 1/4 - 4 1/4 - 5 - 1 3/4
Čas: 1:21.44
Majitel: Robert J. Baron, Chovatel: David Jacobs
Trenér: Dale Romans, Jezdec: Luis Saez

Personal Ensign Stakes G1

25. srpen, Saratoga - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Abel Tasman4kQuality Road - Vargas Girl, Deputy Minister123
2. Elate4kMedaglia d'Oro - Cheery, Distorted Humor123
3. Wow Cat4kLookin At Lucky - Winter Cat, Cat Thief123
Dále: Fuhriously Kissed, Farrell, She Takes Heart
Výrok: krk - 9 3/4 - 2 1/4 - 7 1/4 - 17 1/4
Čas: 1:47.19
Majitel: China Horse Club & Clearsky Farms, Chovatel: Clearsky Farms
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Ballerina Stakes G1

25. srpen, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Marley's Freedom4kBlame - Relaxing Green, Formal Gold121
2. Still There4kUnion Rags - Forever Smart, Smart Strike118
3. Lewis Bay5kBernardini - Summer Raven, Summer Squall119
Dále: Union Strike, Ivy Bell, Tequilita, Finley'sluckycharm, Cairenn
Výrok: 3 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - krk - 1 - 1 3/4 - 2 1/4
Čas: 1:21.39
Majitel: Cicero Farms LLC, Chovatel: Jack Swain III
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Forego Stakes G1

25. srpen, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Whitmore5vPleasantly Perfect - Melody's Spirit, Scat Daddy122
2. City of Light4hQuality Road - Paris Notion, Dehere124
3. Limousine Liberal6vSuccessful Appeal - Gift of Gab, In Excess122
Dále: C Z Rocket, No Dozing, Heartwood, Awesome Slew, Warrior's Club
Výrok: 1 1/2 -nos- 1 1/4 - 3/4 - krk - 3/4 - 7 3/4
Čas: 1:21.46
Majitel: Robert LaPenta, Ron Moquett & hlava of Plains Partners LLC, Chovatel: John Liviakis
Trenér: Ronald Moquett, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Sword Dancer Stakes G1

25. srpen, Saratoga - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Glorious Empire (IRE)7vHoly Roman Emperor - Humble And Proud, Pivotal120
2. Channel Maker (CAN)4vEnglish Channel - In Return, Horse Chestnut120
3. Spring Quality6vQuality Road - Spring Star, Deputy Minister124
Dále: Hi Happy (ARG), Highland Sky, Sadler's Joy, Funtastic, Bigger Picture, Seahenge, Revved Up
Výrok: 1 3/4 - 2 - 3/4 - 1 - 1 1/2 -nos- 1 1/2 - 1 1/4 - head
Čas: 2:24.41
Majitel: Matthew Schera, Chovatel: Patrick Grogan
Trenér: James Lawrence II, Jezdec: Julien Leparoux

Travers Stakes G1

25. srpen, Saratoga - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Catholic Boy3hMore Than Ready - Song of Bernadette, Bernardini126
2. Mendelssohn3hScat Daddy - Leslie's Lady, Tricky Creek126
3. Bravazo3hAwesome Again - Tiz O'Gold, Cee's Tizzy126
Dále: King Zachary, Vino Rosso, Trigger Warning, Tenfold, Gronkowski, Good Magic, Wonder Gadot (CAN)
Výrok: 4 - 1 - 1 1/2 - 2 1/2 - 3 - 1 1/4 - 1/2 - 1 3/4 - 4
Čas: 2:01.94
Majitel: Robert LaPenta, Madaket Stables LLC Et Al, Chovatel: Fred W. Hertrich III & John D. Fielding
Trenér: Jonathan Thomas, Jezdec: Javier Castellano

Ballston Spa Stakes G2

25. srpen, Saratoga - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Quidura (GB)5kDubawi - Quetena, Acatenango121
2. Hawksmoor (IRE)5kAzamour - Bridal Dance, Danehill Dancer121
3. Indian Blessing (GB)4kSepoy - Alpen Glen, Halling119
Dále: A Raving Beauty (GER), Off Limits (IRE), Proctor's Ledge
Výrok: 1 3/4 - 1 1/4 -nos-nos- 1
Čas: 1:39.67
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: Gestut Fahrhof
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Pat O'Brien Stakes G2

25. srpen, Del Mar - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Catalina Cruiser4hUnion Rags - Sea Gull, Mineshaft121
2. Battle of Midway4hSmart Strike - Rigoletta, Concerto123
3. Vorticity5hDistorted Humor - Tar Heel Mom, Flatter119
Dále: Threefiveindia
Výrok: 7 1/4 - 2 1/4 - 5 3/4
Čas: 1:22.12
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: W.S. Farish
Trenér: John Sadler, Jezdec: Drayden Van Dyke

Spinaway Stakes G1

1. září, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Sippican Harbor2kOrb - Blossomed, Deputy Minister118
2. Restless Rider2kDistorted Humor - Silky Serenade, Unbridled's Song122
3. Cassies Dreamer2kFlatter - Chilbolton, War Front118
Dále: Bella Ciao, Nonna Madeline, Reflect, Chasing Yesterday, Virginia Eloise, Catherinethegreat, Baby Nina, Guacamole
Výrok: 2 - krk - 1 - 3/4 - 3/4 - 3 - 1 - 5 1/4 - 25 - 11 1/4
Čas: 1:23.72
Majitel: Lee Pokoik, Chovatel: Justin Spaeth, Kalver Spaeth & Equine Equity Partners LLC
Trenér: Gary Contessa, Jezdec: Joel Rosario

Woodward Stakes G1

1. září, Saratoga - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Yoshida (JPN)4hHeart's Cry - Hilda's Passion, Canadian Frontier122
2. Gunnevera4hDialed In - Unbridled Rage, Unbridled118
3. Leofric5hCandy Ride - Lady Godiva, Unbridled's Song120
Dále: Rally Cry, Patch, Term of Art, Hence, Tapwrit, Sunny Ridge, Zanotti, Kurilov (CHI), Discreet Lover, Seeking the Soul, Imperative
Výrok: 2 -nos- 1 - 3/4 - 3/4 - 1 - krk - 1/2 - 3 1/2 - hlava - 1 1/2 - hlava - 42
Čas: 1:48.94
Majitel: WinStar Farm LLC, China Horse Club Et Al, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Joel Rosario

Glen Falls Stakes G2

1. září, Saratoga - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Lady Montdore4kMedaglia d'Oro - Hystericalady, Distorted Humor116
2. Santa Monica5kMastercraftsman - Zacchera, Zamindar120
3. Danceland4kTapit - Wonder Woman, Storm Cat116
Dále: Onthemoonagain (FR), Savannah Belle, Summersault, La Manta Gris, Homeland Security
Výrok: 2 1/4 - 1 - hlava - 2 1/4 - 1 3/4 - hlava - 1/2
Čas: 2:20.78
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Thomas Albertrani, Jezdec: Manuel Franco

Del Mar Debutante Stakes G1

1. září, Del Mar - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Bellafina2kQuality Road - Akron Moon, Malibu Moon123
2. Mother Mother2kPioneerof The Nile - Mother, Lion Hearted120
3. Boujie Girl2kFlashback - Super Girlie, Closing Argument118
Dále: Brill, Watch Me Burn
Výrok: 4 1/4 - 3 1/4 - 1 - 3 1/4
Čas: 1:25.51
Majitel: Kaleem Shah Inc, Chovatel: JSM Equine LLC
Trenér: Simon Callaghan, Jezdec: Flavien Prat

John C. Mabee Stakes G2

1. září, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Vasilika4kSkipshot - La Belle Marquet, Marquetry119
2. Cambodia6kWar Front - Sassifaction, Smart Strike121
3. Fahan Mura4kEnglish Channel - Celtic Cross, Giant's Causeway119
Dále: Meal Ticket, Sophie P, Achira, The Tulip (IRE), Madame Stripes (ARG), Midnight Crossing (IRE), Cheekaboo, Vagabond Princess
Výrok: 1 1/2 - krk - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - hlava - 3 1/4 - 1/2 - 2 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:47.25
Majitel: All Schlaich Stables LLC, Gatto Racing LLC Et Al, Chovatel: Mikhail Yanakov
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Flavien Prat

Prioress Stakes G2

2. září, Saratoga - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Dream Tree3kUncle Mo - Afleet Maggi, Afleet Alex122
2. Mia Mischief3kInto Mischief - Greer Lynn, Speightstown120
3. Moonshine Memories3kMalibu Moon - Unenchantedevening, Unbridled's Song122
Dále: Sower, Cathedral Reader, Purrfect Miss, Classy Act, Win the War
Výrok: 4 1/2 - hlava - 3 3/4 - krk - 8 1/4 - 2 3/4 - 1/2
Čas: 1:09.50
Majitel: Phoenix Thoroughbred Ltd, Chovatel: Mike & Pat Freeny
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Del Mar Derby G2

2. září, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Ride a Comet3hCandy Ride - Appealing Zophie, Successful Appeal122
2. Kazan (IRE)3hShanghai Bobby - Thousandfold, Giant's Causeway122
3. River Boyne (IRE)3hDandy Man - Clytha, Mark of Esteem122
Dále: Majestic Eagle, Restrainedvengence, Desert Stone (IRE), Arawak, Epical, Pubilius Syrus, Andesh (IRE), Take the One o One
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - krk - 1 3/4 - 1/2 -nos- 1 - 1/2 - 1 - 3/4
Čas: 1:48.11
Majitel: John Oxley & My Meadowview Farm LLC, Chovatel: My Meadowview Farm LLC
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Drayden Van Dyke

Bernard Baruch Handicap G2

3. září, Saratoga - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Qurbaan5hSpeightstown - Flip Flop, Zieten117
2. Forge (GB)5hDubawi - Heat Haze, Green Desert115
3. Projected (GB)6vShowcasing - Deliberate, King's Best116
Dále: Inspector Lynley, Voodoo Song
Výrok:nos-nos- 2 - 1/2
Čas: 1:40.00
Majitel: Shadwell Stable, Chovatel: Justin Carthy
Trenér: Kiaran McLaughlin, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Hopeful Stakes G1

3. září, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Mind Control2hStay Thirsty - Feel That Fire, Lightning N Thunder118
2. Mucho2hBlame - Extent, Pulpit118
3. Nitrous2hTapit - Speedinthruthecity, City Zip118
Dále: Somebay, Dream Maker, Thatwouldbegrand, Backtohisroots, Derby Date
Výrok: 3/4 - 2 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 2 - 13 - head
Čas: 1:22.99
Majitel: Royal Oak Stable & Madaket Stables LLC, Chovatel: Red Oak Stable
Trenér: Gregory D. Sacco, Jezdec: John Velazquez

Del Mar Futurity G1

3. září, Del Mar - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Game Winner2hCandy Ride - Indyan Giving, A.P. Indy120
2. Rowayton2hInto Mischief - Rosemonde, Indian Charlie120
3. Roadster2hQuality Road - Ghost Dancing, Silver Ghost120
Dále: Sigalert, Spin Lightning, Sparky Ville
Výrok: 1 1/1 - 1/2 - 8 1/2 - 5 1/4 - 3/4
Čas: 1:23.18
Majitel: Gary L. & Mary E. West, Chovatel: Summer Wind Equine
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mario Gutierrez

Pocahontas Stakes G2

15. září, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Serengeti Empress2kAlternation - Havisham, Bernardini120
2. Splashy Kisses2kBlame - Indian Valley, Cherokee Run118
3. Lightscameraaction2kWill Take Charge - Stop the Lights, Storm Cat118
Dále: My Wynter Rose, Love My Honey, Include Edition, Profound Legacy, Taylor's Spirit, Two Dozen Roses, Tapping Pearl, Saved At Dawn
Výrok: 19 1/2 - 1 1/2 - hlava -nos- 3 1/2 - 1 3/4 - 2 1/2 - 4 -nos- 18 1/2
Čas: 1:45.47
Majitel: Joel Politi, Chovatel: Tri Eques Bloodstock LLC
Trenér: Thomas Amoss, Jockecy: Corey Lanerie

Sands Point Stakes G2

15. září, Belmont Park - 1800 metrů, turf, dráha pružná, tříleté klisny
1.Californiagoldrush3kCape Blanco - Qaraaba, Shamardal118
2. Secret Message3kHat Trick - Westside Singer, Gone West120
3. Colonia (FR)3kChamps Elysees - Clara Luna, Muhtathir118
Dále: Reversethedecision, Victorine (FR), Shadan (FR), Capla Temptress (IRE), Barkaa (IRE)
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 1 - současně - 2 1/2 - 1/2 - 4 1/2
Čas: 1:54.06
Majitel a chovatel: Alice Bamford
Trenér: Neil Drysdale, Jezdec: Flavien Prat

Presque Isle Downs Masters Stakes G2

18. září, Presque Isle Downs - 1200 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Hotshot Anna4kTrappe Shot - Avalos, Holy Bull125
2. Let It Ride Mom4kInto Mischief - Golden Marlin, Marlin125
3. Crazy Sweet4kMajestic Warrior - Ride Me Crazy, Two Punch114
Dále: Browee, Princess La Quinta, Tulsa Queen, Code Warrior, Ami's Mesa (CAN), Lady Alexandra, Miss Gossip (IRE), Noted And Quoted
Výrok: 4 1/4 - hlava - 3/4 - 1/2 - hlava - krk -nos- 2 1/4 - 3 1/2 - 7 3/4
Čas: 1:14.73
Majitel: Hugh H. Robertson, Chovatel: Paul Tackett
Trenér: Hugh Robertson, Jezdec: Antonio Gallardo

Kelso Handicap G1

22. září, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Patternrecognition5hAdios Charlie - Almost a Valentine, High Cotton116
2. Sunny Ridge5vHoly Bull - Lignum Vitae, Songandaprayer118
3. Timeline4hHard Spun - Azorina, Empire Maker118
Dále: No Dozing, Battle of Midway, Still Having Fun, Realm
Výrok: 1 - 1/2 - 1 - hlava - 1 1/2 - 13
Čas: 1:34.16
Majitel: Klaravich Stables Inc & William H. Lawrence, Chovatel: Ocala Stud
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Tyler Gaffalione

Cotillion Stakes G1

22. září, Parx - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
2.Midnight Bisou3kMidnight Lute - Cauy's Humor, Distorted Humor124
1. DQMonomoy Girl3kTapizar - Drumette, Henny Hughes124
3. Wonder Gadot (CAN)3kMedaglia d'Oro - Loving Vindication119
Dále: Separationofpowers, Chocolate Martini, Dixie Serenade, Jump Ruler, Norma's Charm
Výrok: krk - 10 1/2 - krk - 1 1/4 - 11 - 3/4 - 2 3/4
Čas: 1:45.95
Majitel: Bloom Racing Stable LLC, Allen Racing LLC & Madaket Stables, Chovatel: Woodford Thoroughbreds
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Mike Smith

Pennsylvania Derby G1

22. září, Parx - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Mckinzie3hStreet Sense - Runway Model, Petionville122
2. Axelrod3hWarrior's Reward - Volatile Vickie, Elusive Quality122
3. Trigger Warning3hCandy Ride - Magic Appeal, Successful Appeal117
Dále: Hofburg, Core Beliefs, King Zachary, Bravazo, Mr. Freeze, Instilled Regard
Výrok: 1 3/4 - 7 1/2 - 1 - 1/2 - 1/2 - 7 1/2 - 6 3/4 - neck
Čas: 1:52.50
Majitel: Karl Watson, Mike Pegram & Paul Weitman, Chovatel: Summer Wind Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Gallant Bloom Handicap G2

23. září, Belmont Park - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Union Strike4kUnion Rags - Classic Strike, Smart Strike116
2. Your Love4kFlatter - Queen of America, Quiet American117
3. Kirby's Penny5kMacho Uno - Spirit Seeker, Peace Rules117
Dále: Still There, Holiday Disguise, Highway Star, Lewis Bay
Výrok: 1/2 - 1/2 - 2 - hlava - 1/2 - 6 1/4
Čas: 1:15.24
Majitel: Mick & Wendy Ruis, Chovatel: Pollock Farms, Brian Kahn Et Al
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Jose Ortiz

Vosburgh Stakes G1

29. září, Belmont Park - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Imperial Hint5hImperialism - Royal Hint, Lahint124
2. Mr. Crow4hTapizar - Black Chocolate, Harlan's Holiday124
3. Silver Ride6vCandy Ride - Silver Colors, Mr. Greeley124
Dále: Sightforsoreyes, Still Krz (CAN), Maniacal, Forge
Výrok: 1 1/4 - 3 3/4 - krk - 5 3/4 - 1 1/2 - 3 1/2
Čas: 1:08.27
Majitel: Raymond Mamone, Chovatel: Shade Tree Thoroughbreds Inc
Trenér: Luis Carvajal Jr, Chovatel: Javier Castellano

Joe Hirsch Turf Classic Stakes G1

29. září, Belmont Park - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Channel Maker (CAN)4vEnglish Channel - In Return, Horse Chestnut126
2. Robert Bruce (CHI)4hFast Company - Lady Pelusa, Orpen126
3. Sadler's Joy5hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformer126
Dále: Highland Sky, Teodoro (IRE), Carrick, Spring Quality
Výrok: 4 1/2 - 5 1/2 - 2 1/2 - 5 1/4 - 9 3/4 - 11 3/4
Čas: 2:30.73
Majitel: Wachtel Stable & Gary Barber, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Jose Ortiz

Jockey Club Gold Cup G1

29. září, Belmont Park - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Discreet Lover5hRepent - Discreet Chat, Discreet Cat126
2. Thunder Snow (IRE)4hHelmet - Eastern Joy, Dubai Destination126
3. Mendelssohn3hScat Daddy - Leslie's Lady, Tricky Creek122
Dále: Carlino, Diversify, Gronkowski, Uno Mas Modelo, Patch
Výrok: krk - 1 3/4 - 2 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 3 1/4 - 22
Čas: 1:59.99
Majitel: Uriah St. Lewis, Chovatel: Woodford Thoroughbreds
Trenér: Uriah St. Lewis, Jezdec: Manuel Franco

American Pharoah Stakes G1

29. září, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Game Winner2hCandy Ride - Indyan Giving, A.P. Indy122
2. Gunmetal Gray2hExchange Rate - Classofsixtythree, Include122
3. Rowayton2hInto Mischief - Rosemonde, Indian Charlie122
Dále: Jefe, Sigalert
Výrok: 4 1/2 - 1 - 3 1/4 - 4 1/2
Čas: 1:43.77
Majitel: Gary L. & Mary E. West, Chovatel: Summer Wind Equine
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Joel Rosario

Chandelier Stakes G1

29. září, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Bellafina2kQuality Road - Akron Moon, Malibu Moon122
2. Vibrance2kViolence - Block, Dynaformer122
3. Brill2kMedaglia d'Oro - Hung the Moon, Malibu Moon122
Dále: Der Lu, Del Mar May
Výrok: 6 1/2 - 4 1/2 - 6 1/2 - 12 1/3
Čas: 1:44.59
Majitel: Kaleem Shah Inc, Chovatel: JSM Equine LLC
Trenér: Simon Callaghan, Jezdec: Flavien Prat

Rodeo Drive Stakes G1

29. září, Santa anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Vasilika4kSkipshot - La Belle Marquet, Marquetry123
2. Paved3kQuality Road - Sirmione, Cozzene120
3. Cambodia6kWar Front - Sassifaction, Smart Strike123
Dále: Beau Recall (IRE), Amboseli, Sophie P (GB), Queen Blossom (IRE), Tusbutadream (IRE)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 3 3/4 - 17
Čas: 1:59.04
Majitel: All Schlaich Stables LLC, Gatto Racing LLC Et Al, Chovatel: Mikhail Yanakov
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Flavien Prat

Awesome Again Stakes G1

29. září, Santa Anita - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Accelerate5hLookin At Lucky - Issues, Awesome Again125
2. West Coast4hFlatter - Caressing, Honour And Glory123
3. Isotherm5hLonhro - Game For More, More Than Ready121
Dále: Prime Attraction, The Lieutenant, Shades of Victory
Výrok: 2 1/4 - 1/2 - 2 3/4 - 3/4 - 10 1/2
Čas: 1:50.38
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Mike Abraham
Trenér: John Sadler, Jezdec: Joel Rosario

Zenyatta Stakes G1

30. září, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Vale Dori (ARG)6kAsiatic Boy - Valerina, Halo Sunshine123
2. La Force (GER)4kPower - La Miraculeuse, Samum121
3. Shenandoah Queen6kHenny Hughes - High Speed Goldie, Parade Ground121
Dále: Lemoona, Abel Tasman, Fool's Paradise
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 2 1/4 _ 6 1/4 - 10
Čas: 1:44.88
Majitel: Sheikh Mohammed Bin Khalifa al Maktoum, Chovatel: Haras Abolengo
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Joe Talamo

John Henry Turf Championship Stakes G2

30. září, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Liam the Charmer5vSmart Strike - Charm the Giant, Giant's Causeway121
2. Ashleyluvssugar7vGame Plan - Ashley's Folly, Urgent Request121
3. Ya Gotta Wanna4vProud Citizen - Wahoo Gold, Medaglia d'Oro121
Dále: Ann Arbor Eddie, Secretary At War, Ritzy A.P.
Výrok: 1/2 - 1 - hlava - 5 1/2 - 11 1/2
Čas: 1:58.10
Majitel: Madaket Stables LLC, Chovatel: Ron & Deborah McAnally
Trenér: Michael McCarthy, Jezdec: Tyler Gaffalione

Miss Grillo Stakes G2

30. září, Belmont Park - 1700 metrů, turf, dráha pružná, dvouleté klisny
1.Newspaperofrecord (IRE)2kLope de Vega - Sunday Times, Holy Roman Emperor117
2. Varenka2kGhostzapper - Dynamic Cat, Dynaformer115
3. Stellar Agent2kMore Than Ready - Lawn Party, Medaglia d'Oro117
Dále: Dogtag, Miss Technicality, No More Fast Women, Virginia Eloise, Kitty's Legacy, Decorated Ace
Výrok: 6 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - 8 1/2 - 1 1/2 - hlava - 1 1/4
Čas: 1:42.11
Majitel: Klaravich Stables Inc, Chovatel: Times of Wigan Ltd
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Phoenix Stakes G2

5. říjen, Keeneland - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Promises Fulfilled3hShackleford - Marquee Delivery, Marquetry122
2. Whitmore5vPleasantly Perfect - Melody's Spirit, Scat Daddy124
3. Limousine Liberal6vSuccessful Appeal - Gift of Gab, In Excess122
Dále: Heartwood, Dalmore
Výrok: hlava - 1/2 - 3 - 8 3/4
Čas: 1:09.50
Majitel: Robert J. Baron, Chovatel: David Jacobs
Trenér: Dale Romans, Jezdec: Luis Saez

Alcibiades Stakes G1

5. říjen, Keeneland - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Restless Rider2kDistorted Humor - Silky Serenade, Unbridled's Song118
2. Reflect2kTrappe Shot - Scat Patty, Scat Daddy118
3. Meadow Dance2kJimmy Creed - Meadowbound, Broken Vow118
Dále: Chocolate Kisses, Boujie Girl, Malocchio, Abbo, Somewhere, Into Trouble, Bella Ciao, My Wynter Rose, Catherinethegreat, Kim K, Lady TNT
Výrok: 2 1/2 - 2 3/4 - 1 1/2 - 9 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 7 - 3/4 - 2 1/4 - krk - 2 - krk - 24
Čas: 1:44.23
Majitel: Fern Circle Stables & Three Chimneys Farm, Chovatel: Southstreet Thoroughbred Holdings LLC
Trenér: Ken McPeek, Jezdec: Brian Joseph Hernandez Jr.

Woodford Stakes G2

6. říjen, Keeneland - 1100 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Bucchero6hKantharos - Meetmeontime, General Meeting120
2. Will Call4hCountry Day - Vote Early, More Than Ready122
3. Extravagant Kid5vKiss the Kid - Pretty Extravagant, With Distinction122
Dále: Angaston, Win Lion Win, Rocket Heat, Undrafted, Vici, Kid Perfect, Done Deal, Machismo
Výrok: 1/2 - 1/2 - krk - krk - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 8 - 1
Čas: 1:04.40
Majitel: Ironhorse Racing Stable LLC, Chovatel: Southern Chase Farm Inc & Karen Dodd
Trenér: Tim Glyshaw, Jezdec: Fernando de la Cruz

Thoroughbred Club of America Stakes G2

6. říjen, Keeneland - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Golden Mischief4kInto Mischief - Lanai City, Carson City120
2. Chalon4kDialed In - Fall Fantasy, Menifee120
3. Vertical Oak4kGiant Oak - Vertical Vision, Pollard's Vision120
Dále: Miss Sunset, Happy Like a Fool, Awestruck, Rich Mommy, Curlin's Approval, Torrent, Crazy Sweet
Výrok: hlava - 1 - krk - 1 - hlava - 3 - hlava - krk - 6
Čas: 1:09.39
Majitel: Juddmonte Farms Inc, Chovatel: Fredericka V. Caldwell
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Florent Geroux

First Lady Stakes G1

6. říjen, Keeneland - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.A Raving Beauty (GER)5kMastercraftsman - Anabasis, High Chaparral124
2. Dona Bruja (ARG)6kStorm Embrujado - This Is Crazy, Nureyev124
3. Indian Blessing (GB)4kSepoy - Alpen Glen, Halling124
Dále: Crown Walk (GB), Valadorna, Insta Erma, Quidura (GB), Off Limits (IRE), One Liz
Výrok: hlava - 2 1/4 - krk - 1/2 - krk - hlava - 3 1/2 - neck
Čas: 1:37.78
Majitel: Michael Dubb, Madaket Stables LLC & Bethlehem Stables, Chovatel: Gestut Karlshof
Trenér: Chad Brown, Jezdec: John Velazquez

Breeders' Futurity G1

6. říjen, Keeneland - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Knicks Go2hPaynter - Kosmo's Buddy, Outflanker121
2. Signalman2hGeneral Quarters - Trip South, Trippi121
3. Standard Deviation2hCurlin - False Impression, A.P. Indy121
Dále: Sombeyay, Derby Date, Mr. Ankeny, Fluminese, Everfast, Tobacco Road, Moonster, Borracho, Dream Maker, Unionizer
Výrok: 5 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 2 - 1 1/4 - 3/4 - krk - 3 1/2 - 1 - 1 3/4 - 5 3/4 - 40
Čas: 1:44.23
Majitel: KRA Stud, Chovatel: Angie Moore
Trenér: Ben Colebrook, Jezdec: Albin Jimenez

Turf Mile Stakes G1

6. říjen, Keeneland - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Next Shares5vArcharcharch - Two Dot Slew, Evansville Slew126
2. Great Wide Open (IRE)6vStarspangledbanner - Market Hill, Danehill126
3. Qurbaan5hSpeightstown - Flip Flop, Zieten126
Dále: Analyze It, Big Score, Mr. Misunderstood, Synchrony, Almanaar (GB), Heart to Heart (CAN), Multiplier, Bound For Nowhere, Voodo Song, Imperative
Výrok: 3 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - hlava - 5 1/2 - 1 - krk - 2 - 1 1/2 - 3
Čas: 1:36.97
Majitel: Michael & Jules Iavarone Et Al, Chovatel: Buck Pond Farm Inc
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: Tyler Gaffalione

Beldame Stakes G1

6. říjen, Belmont Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Wow Cat (CHI)4kLookin At Lucky - Winter Cat, Cat Thief123
2. Divine Miss Grey4kDivine Park - Seattle Grey, Friends Lake123
3. Verve's Tale5kTale of Ekati - Verve, Unbridled123
Dále: Teresa Z, Come Dancing, Berned, Dreamcall, Farrell
Výrok: 3 1/4 - 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 3/4 - 20
Čas: 1:47.75
Majitel: Peter M. Brant & Stud Vendaval, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose Ortiz

Hill Prince Stakes G2

6. říjen, Belmont Park - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Have At It3hKitten's Joy - Akronism, Not For love118
2. Sand Dancer3vEskendereya - Got a Glow, Dehere116
3. Prioritize3vTizway - Whey Sauce, Kurofune116
Dále: March to the Arch, Raging Bull (FR), Golden Brown, Cullum Road
Výrok: 1 - hlava - krk - 1 - 1 3/4 - 10
Čas: 1:50.52
Majitel a chovatel: Robert Evans
Trenér: Christophe Clement, Jezdec: David Cohen

Champagne Stakes G1

6. říjen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Complexity2hMaclean's Music - Goldfield, Yes It's True122
2. Code of Honor2hNoble Mission - Reunited, Dixie Union122
3. Call Paul2hFriesan Fire - Avani Force, Forestry122
Dále: Aurelius Maximus, Trophy Chaser, Endorsed, Casa Creed, Listing, Successful Zip, Achilles Warrior
Výrok: 3 - 3 -nos- 3 - 2 - 4 - 2 1/2 - 2 1/2 - 1
Čas: 1:34.63
Majitel: Klaravich Stables, Chovatel: Stonestreet Thoroughbred Holdings LLC
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose Ortiz

Santa Anita Sprint Championship Stakes G1

6. říjen, Santa Anita - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Roy H6vMore Than Ready - Elusive Diva, Elusive Quality125
2. Distinctive B7vWith Distinction - Anythingispossible, Songandaprayer121
3. Ransom the Moon (CAN)6hMalibu Moon - Count to Three, Red Ransom125
Dále: Edwards Going Left, Horse Greedy
Výrok: 2 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:09.09
Majitel: Rockingham Ranch & David Bernsen, Chovatel: Ramona S. Bass
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Paco Lopez

City of Hope Mile Stakes G2

6. říjen, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Sharp Samurai4vFirst Samurai - Secret Wish, Street Cry123
2. Fly to Mars4vMinisters Wild Cat - Warren's Flyer, Doc Gus121
3. Ohio (BRZ)7vElusive Quality - Etoile Blanc, Nedawi121
Dále: Le Ken (ARG), White Flag, Flamboyant (FR), Pyscho Sister, Double Touch (GB), Mithqaal
Výrok:nos- 2 1/4 - 2 1/4 - 3/4 - 1 3/4 - 2 - 1/2 - 1
Čas: 1:32.47
Majitel: Red Baron's Barn LLC, Rancho Temescal LLC & Mark Glatt, Chovatel: Cudney Stables
Mark Glatt, Jezdec: Gary Stevens

Frizette Stakes G1

7. říjen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Jaywalk2kCross Traffic - Lady Pewitt, Orientate120
2. Brucia La Terra2kEl Padrino - Happy Refrain, Not For Love120
3. Cassies Dreamer2kFlatter - Chilbolton, War Front120
Dále: Covfefe, Sue's Fortune, Take Me To Hardoon
Výrok: 5 3/4 - 3/4 - 2 1/2 - 6 1/4 - 3 3/4 - 6
Čas: 1:34.75
Majitel: Cash Is King LLC & Leonard C. Green, Chovatel: Gainesway Thoroughbreds Ltd
Trenér: John Servis, Jezdec: Joel Rosario

Flower Bowl Stakes G1

7. říjen, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Fourstar Crook6kFreud - Avril A Portugal, D'Accord121
2. Onthemoonagain (FR)4kCape Cross - Ma Preference, American Post119
3. Lady Montdore4kMedaglia d'Oro - Hystericalady, Distorted Humor121
Dále: Danceland, Feeling Bossy, Tricky Escape, Holy Helena (CAN)
Výrok: 2 - 4 3/4 - 4 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3 3/4
Čas: 2:03.28
Majitel: Michael Dubb, Bethlehem Stables LLC & Gary Aisquith, Chovatel: Kathleen M. Feron
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Spinster Stakes G1

7. říjen, Keeneland - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Blue Prize5kPure Prize - Blues For Sale, Not For Sale124
2. Champagne Problems4kGhostzapper - Coral Sun, A.P. Indy124
3. Pacific Wind4hCurlin - Shag, Dixieland Band124
Dále: Fuhriously Kissed, Chocolate Martini, Talk Veuve to Me, Eskimo Kisses, Skeptic, Southernperfection, Tiger Moth, Sassy Sienna
Výrok: 3/4 - 1 1/2 - 3 1/4 - 3/4 - 4 1/2 - 4 1/2 - 1/2 -nos- 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:50.20
Majitel: Merriebelle Stables LLC, Chovatel: Bioart S.A.
Trenér: Ignacio Correras, Jezdec: Joe Bravo

Knickerbocker Stakes G2

8. říjen, Belmont Park - 1800 metrů, turf, tříletí a starší
1.Blacktype (FR)7vDunkerque - Theorie, Anabaa121
2. Hi Happy (ARG)6hPure Prize - Historia, French Deputy124
3. Inspector Lynley5hLemon Drop Kid - Criminologist, Maria's Mon121
Dále: Revved Up, Night Prowler, Aquaphobia
Výrok: krk - 1 3/4 - 3 1/2 - 4 - 8
Čas: 1:48.35
Majitel: Jump Sucker Stable, Chovatel: Haras du Quesnay
Trenér: Christophe Clement, Jezdec: Joel Rosario

Jessamine Stakes G2

10. říjen, Keeneland - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouleté klisny
1.Concrete Rose2kTwirling Candy - Solerina, Powerscourt118
2. Pakhet2kCairo Prince - Hunting Hill, Hard Spun118
3. Belle Laura2kMucho Macho Man - Belle Chaussee, Giant's Causeway118
Dále: Fierce Scarlett, Princesa Carolina, Speedy Solution, Irish Willow, City Diva, Lightscameraaaction, Zalia, Monkeys Uncle, Lucky Girasol, Espresso Shot
Výrok: 3 - krk - 3/4 - hlava - 3/4 - krk - 3/4 - 4 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 1/2 - 6 1/4
Čas: 1:44.90
Majitel: Ashbrook Farm & BBC Racing LLC, Chovatel: Ron Patterson
Trenér: George Arnold, Jezdec: Jose Lezcano

Queen Elizabeth II. Challenge Cup Stakes G1

13. říjen, Keeneland - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Rushing Fall3kMore Than Ready - Autumnal, Forestry121
2. Mission Impassible (IRE)3kGalileo - Margot Did, Exceed And Excel121
3. Nyaleti (IRE)3kArch - America Nova, Verglas121
Dále: Princess Warrior, Capla Temptress (IRE), Secret Message, Fatale Bere (FR)
Výrok: 1 1/4 - 4 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 2 1/2 - 10 3/4
Čas: 1:50.42
Majitel: eFive Racing Thoroughbreds, Chovatel: Fred W. Hertrich III & John D. Fielding
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Raven Run Stakes G2

20. říjen, Keeneland - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Shamrock Rose3kFirst Dude - Slew's Quality, Elusive Quality118
2. Blamed3kBlame - Salsa Star, Giant's Causeway118
3. Take Charge Paula3kTake Charge Indy - Perfect Paula, Songandaprayer118
Dále: Bronx Beauty, Everyonelovesjimmy, Amy's Challenge, Kelly's Humor, She's Pretty Lucky, Moonshine Memories, Chauncey, Divine Queen, True Royalty, Criminal Mischief, Alter Moon
Výrok: 2 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 1 -nos- 2 - 2 1/4 - 3 3/4 - 1 3/4 - 5 3/4 - 2
Čas: 1:22.98
Majitel: Conrad Farms, Chovatel: Best A Luck Farms LLC
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Tyler Gaffalione

Fayette Stakes G2

27. říjen, Keeneland - 1800 metrů, písek, dráha rozblácená, tříletí a starší
1.Leofric5hCandy Ride - Lady Godiva, Unbridled's Song121
2. Prime Attraction5hUnbridled's Song - Strawberry Sense, A.P. Indy121
3. Nice Not Nice4vTwirling Candy - Kiss is a Kiss, Broken Vow121
Dále: Hence, Rater R Superstar, Hofburg, Scuba
Výrok: hlava - 4 - hlava - 1 1/2 - 1 - neck
Čas: 1:49.87
Majitel: Steve Landers Racing LLC, Chovatel: Peter E. Blum Thoroughbreds LLC
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Florent Geroux

Breeders' Cup Juvenile Turf Sprint

2. listopad, Churchill Downs - 1100 metrů, turf, dráha pružná, dvouletí
1.Bulletin2hCity Zip - Sue's Good News, Woodman122
2. Chelsea Cloisters2kFirst Samurai - Postulant, Pulpit119
3. So Perfect2kScat Daddy - Hopeoverexperience, Songandaprayer119
Dále: Queen of Bermuda (IRE), Big Drink of Water, Soldier's Call (GB), Strike Silver, Sergei Prokofiev (CAN), Pocket Dynamo, Stillwater Cove, Well Done Fox (GB), Moonlight Romance
Výrok: 2 3/4 - 1 - 3/4 - krk - hlava - 1 1/2 - hlava - 1 - 2 1/4 - 2 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:05.54
Majitel: WinStar Farm LLC, China Horse Club & SF Racing LLC, Chovatel: CresRan LLC
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Javier Castellano

Breeders' Cup Juvenile Fillies Turf G1

2. listopad, Churchill Downs - 1600 metrů, turf, dráha pružná, dvouleté klisny
1.Newspaperofrecord (IRE)2kLope de Vega - Sunday Times, Holy Roman Emperor122
2. East (GB)2kFrankel - Vital Statistics, Indian Ridge122
3. Stellar Agent2kMore Than Ready - Lawn Party, Medaglia d'Oro122
Dále: Just Wanderful, Varenka, The Mackem Bullet (IRE), Belle Laura, Concrete Rose, My Gal Betty, La Pelosa (IRE), Pakhet, Lily's Candle (FR), Summering, Lady Prancealot (IRE)
Výrok: 6 3/4 - krk - 3/4 - 1/2 - hlava - 1 - 1 3/4 -nos- 4 1/4 - hlava - 1 1/2 - hlava - 3 1/4
Čas: 1:39.00
Majitel: Klaravich Stables Inc, Chovatel: Times of Wigan Ltd
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Breeders' Cup Juvenile Fillies G1

2. listopad, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Jaywalk2kCross Traffic - Lady Pewitt, Orientate122
2. Restless Rider2kDistorted Humor - Silky Serenade, Unbridled's Song122
3. Vibrance2kViolence - Block, Dynaformer122
Dále: Bellafina, Cassies Dreamer, Sippican Harbor, Serengeti Empress, Splashy Kiss, Reflect, Baby Nina
Výrok: 5 1/2 - 1/2 - 3 1/4 - 4 - 3 3/4 - 1/2 - 10 - 17 1/4 - 14 1/2
Čas: 1:43.62
Majitel: Cash Is King LLC & D.J. Stable LLC, Chovatel: Gainesway Thoroughbreds Ltd
Trenér: John Servis, Jezdec: Joel Rosario

Breeders' Cup Juvenile Turf G1

2. listopad, Churchill Downs - 1600 metrů, turf, dráha pružná, dvouletí hřebci a valaši
1.Line of Duty (IRE)2hGalileo - Jacqueline Quest, Rock of Gibraltar122
2. Uncle Benny2hDeclaration of War - Celebrity Cat, Storm Cat122
3. Somelikeithotbrown2hBig Brown, Marilyn Monroan, Tapit122
Dále: Arthur Kitt (GB), War of Will, Forty Under, Current, The Black Album (FR), Anthony Van Dyck (IRE), Opry, Marie's Diamond (IRE), King of Speed, Henley's Joy, Much Better
Výrok: 1/2 - krk - 1 3/4 - 1 - 3/4 - 2 - hlava - hlava - 2 - 4 1/2 - hlava - 4 1/2 - head
Čas: 1:40.06
Majitel: Godolphin, Chovatel: Triermore Stud
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Breeders' Cup Juvenile G1

2. listopad, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí hřebci a valaši
1.Game Winner2hCandy Ride - Indyan Giving, A.P. Indy122
2. Knicks Go2hPaynter - Kosmo's Buddy, Outflanker122
3. Signalman2hGeneral Quarters - Trip South, Trippi122
Dále: Mr. Money, Gunmetal Gray, Dueling, Mind Control, Topper T, Tight Ten, Complexity, Derby Date, Well Defined, Standard Deviation
Výrok: 2 1/4 - 1 - 6 1/4 - 3 - 3 1/4 - 2 1/2 - 1 1/2 -nos- 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 1/4
Čas: 1:43.67
Majitel: Gary & Mary E. West, Chovatel: Summer Wind Equine
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Joel Rosario

Marathon Stakes G2

2. listopad, Churchill Downs - 2800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Rocketry4hHard Spun - Smart Farming, Smart Strike122
2. Dabster4hCurlin - On a Roll, A.P. Indy122
3. Big Dollar Bill4vMidnight Lute - A Precious Memory, Honor Grades122
Dále: Toast of New York, Senior Investment, War Story, Term of Art, Finglas, Honorable Duty
Výrok: 3/4 - 4 1/4 - 7 3/4 - 1 1/4 - 9 1/2 - 3 - 33 - pulled up
Čas: 2:57.62
Majitel: Centennial Farms, Chovatel: Gainesway Thoroughbreds Ltd
Trenér: James Jerkens, Jezdec: Joel Rosario

Breeders' Cup Filly & Mare Sprint G1

3. listopad, Churchill Downs - 1400 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Shamrock Rose3kFirst Dude - Slew's Quality, Elusive Quality122
2. Chalon4kDialed In - Fall Fantasy, Menifee124
3. Anonymity4kTapit - Stormy Sunday, Sir Cat124
Dále: Marley's Freedom, Golden Mischief, Happy Like a Fool, Finley'sluckycharm, Highway Star, Mia Mischief, Skye Diamonds, Stormy Embrace, Selcourt, Kirby's Penny, Miss Sunset
Výrok: hlava - krk - hlava - 3 -nos- 1 1/4 - 3/4 - 3 - 1 1/4 - 2 - 3/4 - 3 1/4 - 10
Čas: 1:23.13
Majitel: Conrad Farms, Chovatel: Best A Luck Farms LLC
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Breeders' Cup Turf Sprint G1

3. listopad, Churchill Downs - 1100 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Stormy Liberal6vStormy Atlantic - Vassar, Royal Academy126
2. World of Trouble3hKantharos - Meets Expectations, Valid Expectations124
3. Disco Partner6vDisco Rico - Lulu's Number, Numerous126
Dále: Ruby Notion, Will Call, Chanteline, Lost Treasure (IRE), Bucchero, Rainbow Heir, Hembree, Conquest Tsunami (CAN), Havana Grey, Vision Perfect, Richard's Boy
Výrok: krk - 7 1/4 - 1 - 1/2 - 1 - 1 - 1 - 1/2 - 3/4 - 3 1/4 - 2 1/2 - 1 1/2 - 1
Čas: 1:04.50
Majitel: Rockingham Ranch & David Bernsen, Chovatel: Dapple Bloodstock & Gryphon Investments LLC
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Drayden Van Dyke

Breeders' Cup Dirt Mile G1

3. listopad, Churchill Downs - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.City of Light4hQuality Road - Paris Notion, Dehere126
2. Seeking the Soul5hPerfect Soul - Seeking the Title, Seeking the Gold126
3. Bravazo3hAwesome Again - Tiz O'Gold, Cee's Tizzy123
Dále: Firenze Fire, Giant Expectations, Catalina Cruiser, Trigger Warning, Seven Trumpets, Isotherm
Výrok: 2 3/4 - 2 1/2 - 6 - 3 1/4 - 3 - hlava - 1 - 6 1/4
Čas: 1:33.83
Majitel: Mr. & Mrs. William K. Warren Jr, Chovatel: Ann Marie Farm
Trenér: Michael McCarthy, Jezdec: Javier Castellano

Breeders' Cup Filly & Mare Turf G1

3. listopad, Churchill Downs - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Sistercharlie (IRE)4kMyboycharlie - Starlet's Sister, Galileo124
2. Wild Illusion (GB)3kDubawi - Rumh, Monsun120
3. A Raving Beauty (GER)5kMastercraftsman - Anabasis, High Chaparral124
Dále: Magic Wand (IRE), Athena (IRE), Eziyra (IRE), Fourstar Crook, Mom's On Strike, Princess Yaiza (IRE), Santa Monica (GB), Fuhriously Kissed, Paved, Thais (FR), Smart Choice (ARG)
Výrok: krk - 3/4 - 1 3/4 - 1 1/4 - 2 - 3/4 - 1 1/4 - 3 - 2 1/2 - 1 1/2 - 2 - 5 3/4 - 6 1/2
Čas: 2:20.96
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: Ecurie des Monceaux
Trenér: Chad Brown, Jezdec: John Velazquez

Breeders' Cup Sprint G1

3. listopad, Churchill Downs - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Roy H6vMore Than Ready - Elusive Diva, Elusive Quality126
2. Whitmore5vPleasantly Perfect - Melody's Spirit, Scat Daddy126
3. Imperial Hint5hImperialism - Royal Hint, Lahint126
Dále: Promises Fulfilled, Limousine Liberal, B Squared, Distinctive B, Warrior's Club, Always Sunshine
Výrok: 3 1/4 - 1 3/4 - 3/4 - 5 3/4 - 1 1/2 - hlava - 1 1/2 - 10
Čas: 1:08.24
Majitel: Rockingham Ranch & David Bernsen, Chovatel: Ramona S. Bass
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Paco Lopez

Breeders' Cup Mile G1

3. listopad, Churchill Downs - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Expert Eye (GB)3hAcclamation - Exemplify, Dansili123
2. Catapult5hKitten's Joy - Gata Bella, Storm Cat126
3. Analyze It3hPoint of Entry - Sweet Assay, Consolidator123
Dále: Divisidero, One Master (GB), Clemmie (IRE), Lightning Spear (GB), Happily (IRE), Gustav Klimt (IRE), Almanaar, Mustashry (GB), I Can Fly (GB), Next Shares, Oscar Performance
Výrok: 1/2 - krk -nos- hlava - 1 1/2 - hlava - 3/4 -nos-nos- 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 3 3/4
Čas: 1:39.80
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms Ltd
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: Frankie Dettori

Breeders' Cup Distaff G1

3. listopad, Churchill Downs - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Monomoy Girl3kTapizar - Drumette, Henny Hughes121
2. Wow Cat4kLookin At Lucky - Winter Cat, Cat Thief124
3. Midnight Bisou3kMidnight Lute - Diva Delite, Repent121
Dále: Blue Prize (ARG), Mopotism, Verve's Tale, Champagne Problems, La Force (GER), Wonder Gadot (CAN), Vale Dori (ARG), Abel Tasman
Výrok: 1 - 1/2 - hlava - 2 3/4 - 3/4 - 2 - 2 - 1 3/4 - 2 1/2 - 8 3/4
Čas: 1:49.79
Majitel: Michael Dubb, Monomoy Stables LLC Et Al, Chovatel: FPF LLC & Highfield Ranch
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Florent Geroux

Breeders' Cup Turf G1

3. listopad, Churchill Downs - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Enable (GB)4kNathaniel - Concentric, Sadler's Wells123
2. Magical (IRE)3kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal119
3. Sadler's Joy5hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformer126
Dále: Arklow, Waldgeist (GB), Talismanic (GB), Robert Bruce (CHI), Hunting Horn (IRE), Hi Happy (ARG), Quarteto de Cordas (BRZ), Channel Maker (CAN), Liam the Charmer, Glorious Empire (IRE)
Výrok: 3/4 - 9 - 2 - 1 1/2 - 4 1/4 - 1/2 - 3/4 - 4 1/2 - 10 3/4 - 8 3/4 - 18 1/2 - 3 1/4
Čas: 2:32.65
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms Ltd
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Breeders' Cup Classic G1

3. listopad, Churchill Downs - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Accelerate5hLookin At Lucky - Issues, Awesome Again126
2. Gunnevera4hDialed In - Unbridled Rage, Unbridled126
3. Thunder Snow (IRE)4hHelmet - Eastern Joy, Dubai Destination126
Dále: Yoshida (JPN), Mendelssohn, Lone Sailor, West Coast, Discreet Lover, Axelrod, Pavel, Mind Your Biscuits, McKinzie, Catholic Boy, Roaring Lion
Výrok: 1 - 3/4 -nos- 2 1/4 - 1 1/2 - 1 3/4 - hlava - 1/2 - 1 - 22 - krk - 3 3/4 - 26
Čas: 2:02.93
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Mike Abraham
Trenér: John Sadler, Jezdec: Joel Rosario

Chilukki Stakes G2

3. listopad, Churchill Downs - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Divine Miss Grey4kDivine Park - Seattle Grey, Friends Lake121
2. Berned4kBernardini - First Passage, Giant's Causeway121
3. Pricedtoperfection5kTemple City - Glittering Tax, Artax121
Dále: Shenandoah Queen, Bixby Lou
Výrok: 1 1/4 - 1 1/2 - 2 1/2 - 17
Čas: 1:36.64
Majitel: Corms Racing Stable & R.A. Hill Stable, Chovatel: Brereton C. Jones
Trenér: Danny Gargan, Jezdec: Manuel Franco

Goldikova Stakes G2

4. listopad, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Vasilika4kSkipshot - La Belle Marquet, Marquetry125
2. Fahan Mura4kEnglish Channel - Celtic Cross, Giant's Causeway121
3. Madame Stripes (ARG)6kEqual Stripes - Courtisane, Silver Finder121
Dále: Lull, Cambodia, I'm Betty G, Beau Recall, La Sardane (FR)
Výrok: 1 1/2 - 1 1/4 -nos- 2 1/2 - hlava - hlava - 3 1/4
Čas: 1:33.49
Majitel: All Schlaich Stables LLC, Gatto Racing LLC Et Al, Chovatel: Mikhail Yanakov
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Flavien Prat

Twilight Derby G2

4. listopad, Santa Anita - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.River Boyne (IRE)3hDandy Man - Clytha, Mark of Esteem126
2. Have At It3hKitten's Joy - Akronism, Not For love126
3. Desert Stone (IRE)3hFastnet Rock - Starstone, Diktat122
Dále: Majestic Eagle, Platinum Warrior (IRE), Kazan (IRE), Epical, Andesh (IRE), Pubilius Syrus
Výrok: 1/2 -nos- 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 1 - 2 1/2 - 1
Čas: 1:46.70
Majitel: Red Baron's Barn LLC, Rancho Temescal LLC, Chovatel: Limestone & Tara Studs
Trenér: Jeff Mullins, Jezdec: Flavien Prat

Falls City Handicap G2

22. listopad, Churchill Downs - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Prado's Sweet Ride6kFort Prado - Excellent Idea, General Meeting118
2. Divine Miss Grey4kDivine Park - Seattle Grey, Friends Lake122
3. Dutch Parrot4kEskendereya - Turtledove, Strong Hope116
Dále: Red Dane (ITY), Dreamcall, Skeptic, Mannerly
Výrok: 4 3/4 - 1 - 1 3/4 - 2 3/4 - 3/4 - 26
Čas: 1:50.50
Majitel: Darrell & Sadie Brommer, Chovatel: Mr. & Mrs. D. Brommer
Trenér: Chris Block, Jezdec: Florent Geroux

Mrs. Revere Stakes G2

23. listopad, Churchill Downs - 1700 metrů, turf, dráha pružná, tříleté klisny
1.Princess Warrior3kMidshipman - Sessa, Consolidator118
2. Get Explicit3kGet Stormy - Miss Victoriana, Explicit118
3. Cool Beans3kCandy Ride - Win McCool, Giant's Causeway118
Dále: Kabella, Stella di Camelot (IRE), Lessons From Avery, Angel of Mischief, Dark Artist, Divine Queen, Arabella Bella
Výrok: 1 - 2 - 3/4 - hlava - hlava - 5 3/4 - 3/4 - 10 - 8 1/4
Čas: 1:47.61
Majitel: E., M. & A. Trommer, Chovatel: George M. Veloudis Jr.
Trenér: Ken McPeek, Jezdec: Brian Joseph Hernandez

Clark Handicap G1

23. listopad, Churchill Downs - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Leofric5hCandy Ride - Lady Godiva, Unbridled's Song121
2. Bravazo3hAwesome Again - Tiz O'Gold, Cee's Tizzy118
3. Seeking the Soul5hPerfect Soul - Seeking the Title, Seeking the Gold123
Dále: Prime Attraction, Hence, Hawaakom, Storm Advisory, Sightforsoreeyes
Výrok: krk - 2 3/4 - 3/4 - 9 3/4 - 5 1/4 - 6 - 24
Čas: 1:48.59
Majitel: Steve Landers Racing LLC, Chovatel: Peter E. Blum Thoroughbreds LLC
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Florent Geroux

Hollywood Turf Cup G2

23. listopad, Del Mar - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Chicago Style5vKitten's Joy - You Go West Girl, Mr. Greeley120
2. Bigger Picture7vBadge of Silver - Glory Dancer, Honour And Glory126
3. Beach View5hGiant's Causeway - Love's Blush, Not For Love122
Dále: Marckie's Water, Ashleyluvssugar, Ya Gotta Wanna, Can'thelpbelieving (IRE)
Výrok: krk - 1 1/4 - krk - 1/2 - krk - 3/4
Čas: 2:28.53
Majitel a chovatel: Glen Hill Farm
Trenér: Thomas Proctor, Jezdec: Drayden Van Dyke

Golden Rod Stakes G2

24. listopad, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rozbředlá, dvouleté klisny
1.Liora2kCandy Ride - Giant Mover, Giant's Causeway119
2. Restless Rider2kDistorted Humor - Silky Serenade, Unbridled's Song119
3. High Regard2kWill Take Charge - Highest Class, Mineshaft119
Dále: Champagne Anyone, Gold Credit, Princess Causeway, Break Curfew, Reflect
Výrok:nos- 2 1/2 - 2 3/4 - 1 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - 27
Čas: 1:46.25
Majitel: Coffeespot Stables, Chovatel: Dell Ridge Farm LLC
Trenér: Wayne Catalano, Jezdec: Channing Hill

Kentucky Jockey Club Stakes G2

24. listopad, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rozbředlá, dvouletí
1.Signalman2hGeneral Quarters - Trip South, Trippi122
2. Plus Que Parfait2rPoint of Entry - Belvedera, Awesome Again122
3. Limonite2hLemon Drop Kid - Colina Verde, Know Heights122
Dále: King For a Day, Roiland, Tracksmith, Current, Topper T, Dunph, Royal Urn, Knicks Go, Mick's Star, Blue Steel, Everfast
Výrok: krk - 1 3/4 -nos- 3 3/4 - 1/2 - 5 3/4 - 1 - 1 - 1/2 - 4 1/4 - 1/2 - 26
Čas: 1:45.29
Majitel: Tommie Lewis, Magdalena Racing & David Bernsen, Chovatel: Monticule
Trenér: Ken McPeek, Jezdec: Brian Joseph Hernandez

Seabiscuit Handicap G2

24. listopad, Del Mar - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Caribou Club4vCity Zip - Broken Dreams, Broken Vow119
2. Secretary At War4hWar Front - Ballet Pacifica, Minardi117
3. Synchrony5hTapit - Brownie Points, Forest Wildcat120
Dále: Big Score, Kenjisstorm, He Will, Ohio (BRZ), Pincheck (IRE), Le Ken (ARG), Madame Stripes (ARG), Ann Arbor Eddie, Holiday Stone
Výrok: 1 1/4 - hlava - 1 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 1/2 - hlava - 3/4 - 1 3/4 - 3 1/4 - 1/2
Čas: 1:41.38
Majitel a chovatel: Glen Hill Farm
Trenér: Thomas Proctor, Jezdec: Joe Talamo

Demoiselle Stakes G2

1. prosinec, Aqueduct - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Positive Spirit2kPioneerof The Nile - Above Perfection, In Excess119
2. Afleet Destiny2kHard Spun - Afleet Lover, Northern Afleet119
3. Filly Joel2kDialed In - Sally's Song, Unbridled's Song119
Dále: Molto Bella, Enliven, Jennifer's Dream, Girl of Tosconova
Výrok: 10 1/2 - 2 1/4 - 5 3/4 - 4 1/2 - 3 1/2 - 20
Čas: 1:56.10
Majitel: Michael J. Ryan, Chovatel: Santa Rosa Partners
Trenér: Rodolphe Brisset, Jezdec: Manuel Franco

Remsen Stakes G2

1. prosinec, Aqueduct - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Maximus Mischief2hInto Mischief - Reina Maria, Songandaprayer119
2. Network Effect2hMark Valeski - Sandy Key Gal, Put It Back119
3. Tax2vArch - Toll, Giant's Causeway119
Dále: Bourbon War, Jungle Warrior, Gladiator King, Chinomado
Výrok: 2 1/4 - 1/2 - 6 1/4 - 10 1/4 - 15 - 34
Čas: 1:51.34
Majitel: Cash Is King LLC & LC Racing Stable LLC, Chovatel: Martha Jane Mulholland
Trenér: Robert E. Reid Jr, Jezdec: Frankie Pennington

Cigar Mile G1

1. prosinec, Aqueduct - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Patternrecognition5hAdios Charlie - Almost a Valentine, High Cotton119
2. True Timber4hMineshaft - Queen's Wood, Tiznow116
3. Sunny Ridge5vHoly Bull - Lignum Vitae, Songandaprayer119
Dále: Mendelssogn, Pat On the Back, Stan the Man, Timeline, Copper Town
Výrok: 3/4 - 1 - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 2 1/4
Čas: 1:34.98
Majitel: Klaravich Stables Inc & William H. Lawrence, Chovatel: Ocala Stud
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose L. Ortiz

Hollywood Derby G1

1. prosinec, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Raging Bull (FR)3hDark Angel - Rosa Bonheur, Mr. Greeley122
2. River Boyne (IRE)3hDandy Man - Clytha, Mark of Esteem122
3. Instilled Regard3hArch - Enhancing, Forestry122
Dále: Prince Earl, Carrick, Fight On, Risky Proposition, Desert Stone (IRE), Kazan (IRE), Platinum Warrior (IRE), Way Early, Have At It, Pubilius Syrus
Výrok: 1/2 - 2 3/4 - hlava - 1 3/4 - krk - 1/2 - krk - 1/2 - hlava - 3/4 - 5 1/4 - 14
Čas: 1:48.34
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: Dayton Investments Ltd
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joel Rosario

Matriarch Stakes G1

2. prosinec, Del Mar - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Uni (GB)4kMore Than Ready - Unained, Dansili123
2. Daddy Is a Legend3kScat Daddy - Randie's Legend, Benchmark120
3. Quidura (GB)5kDubawi - Quetena, Acatenango123
Dále: Vasilika, Dona Bruja (ARG), Rymska (FR), Mission Impassible (FR), Excellent Sunset (IRE), Insta Erma, Valadorna, Luminoso, Fahan Mura, Mopotism
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - krk - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - hlava - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:34.35
Majitel: Michael Dubb, hlava of Plains Partners Et Al, Chovatel: Haras d'Etreham
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joel Rosario

Cash Call Futurity G1

8. prosinec, Los Alamitos - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Improbable2hCity Zip - Rare Event, A.P. Indy120
2. Mucho Gusto2hMucho Macho Man - Itsagiantcauseway, Giant's Causeway120
3. Extra Hope2hShanghai Bobby - Lotsandlotsofhope, Tiznow120
Dále: Savagery, Dueling, King of Speed
Výrok: 5 - 3 - 3 - 3/4 - 6
Čas: 1:41.18
Majitel: WinStar Farm LLC, China Horse Club & Starlight Racing, Chovatel: St. George Farms LLC & G. Watts Humphrey Jr.
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Drayden Van Dyke

Starlet Stakes G1

8. prosinec, Los Alamitos - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Chasing Yesterday2kTapit - Littleprincessemma, Yankee Gentleman120
2. Enaya Alrabb2kUncle Mo - Lotta Rhythm, Rhythm120
3. Mother Mother2kPioneerof The Nile - Mother, Lion Hearted120
Dále: Oxy Lady, Sold It, Vibrance
Výrok: hlava - krk - 2 1/2 - 1 1/4 - 6
Čas: 1:42.59
Majitel a chovatel: Summer Wind Equine
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Drayden Van Dyke

Fort Lauderdale Stakes G2

15. prosinec, Gulfstream Park - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Glorious Empire (IRE)7vHoly Roman Emperor - Humble And Proud, Pivotal123
2. Qurbaan5hSpeightstown - Flip Flop, Zieten123
3. Hi Happy (ARG)6hPure Prize - Historia, French Deputy117
Dále: Inspector Lynley, Divisidero, Almanaar (GB), Zulu Alpha, Doctor Mounty, Projected (GB), Postulation, Blacktype (FR), Quarteto de Cordas (BRZ), Mr. Havercamp (CAN)
Výrok: 2 1/2 - 3/4 - 1 - 3/4 - 1 1/4 - 1 - 3/4 - 1 3/4 - 2 1/2 - 1/2 - 2 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:48.44
Majitel: Matthew Schera, Chovatel: Patrick Grogan
Trenér: James Lawrence III, Jezdec: Edgar Prado

La Brea Stakes G1

26. prosinec, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Spiced Perfection3kSmiling Tiger - Perfect Feat, Pleasantly Perfect120
2. Hot Autumn3kTiz Wonderful - Shesoprovocative, Orientate120
3. Emboldened3kElusive Quality - Al Andaleeb, Bernardini120
Dále: Happy Like a Fool, Heavenhasmynikki, Kelly's Humor, Cathedral Reader, Dream Tree
Výrok: 1 1/4 - hlava - 1 3/4 - 3 1/2 - 1 3/4 - 4 1/4 - 13
Čas: 1:23.54
Majitel: Dare to Dream Stable LLC, Chovatel: Premier Thoroughbreds LLC
Trenér: Brian Koriner, Jezdec: Flavien Prat

Mathis Brothers Mile G2

26. prosinec, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.River Boyne (IRE)3hDandy Man - Clytha, Mark of Esteem124
2. Desert Stone (IRE)3hFastnet Rock - Starstone, Diktat120
3. Combatant3hScat Daddy - Border Dispute, Boundary120
Dále: Fight On, Gidu (IRE), Shivermetimbers, Hardboot, Choo Choo, Snazzy Dresser, Gemonteer
Výrok: hlava - 1/2 - 1/2 - 1 - 1 3/4 - krk - 1/2 - 3/4 - 17
Čas: 1:34.52
Majitel: Red Baron's Barn LLC & Rancho Temescal LLC, Chovatel: Limestone & Tara Studs
Trenér: Jeff Mullins, Jezdec: Flavien Prat

San Antonio Stakes G2

26. prosinec, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Gift Box5rTwirling Candy - Special me, Unbridled's Song122
2. Battle of Midway4hSmart Strike - Rigoletta, Concerto124
3. Dabster4hCurlin - On a Roll, A.P. Indy122
Dále: Beach View, Sonneteer, Air Strike, Yulong Warrior, Tatters to Riches, Pitino
Výrok: 1/2 - 3/4 - 3 1/2 - 1 - hlava - 21 - 8 - 9
Čas: 1:43.88
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Machmer Hall, C. & C. Brogden
Trenér: John Sadler, Jezdec: Joel Rosario

Malibu Stakes G1

26. prosinec, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Mckinzie3hStreet Sense - Runway Model, Petionville124
2. Identity Politics3hInto Mischief - Brianna Rose, Distorted Humor120
3. Still Having Fun3hOld Fashioned - Casual Kiss, Dehere122
Dále: Axelrod, Bobby's wicked One, Calexman, Nero, Kanthaka, Solomini, Majestic Dunhill, Copper Bullet, Ax Man, Greyvitos, Seven Trumpets
Výrok: 4 3/4 - hlava - krk - hlava - hlava - 1/2 - hlava - krk - 1 1/4 - 1/2 - hlava - 4 1/2 - 5 1/2
Čas: 1:22.48
Majitel: Karl Watson, Mike Pegram & Paul Weitman, Chovatel: Summer Wind Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

American Oaks G1

29. prosinec, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Competitionofideas3kSpeightstown - Devil By Design, Medaglia d'Oro120
2. K P Pergoliscious (IRE)3kDeclaration of War - Inkling, Seeking the Gold120
3. Amandine (GB)3kShamardal - Kissable, Danehill Dancer120
Dále: Colonia (FR), Paved, Princess Warrior, Californiagoldrush, Retro
Výrok: 2 3/4 - hlava - 1 1/4 - hlava - 3/4 - 1 1/4 - 7
Čas: 1:59.77
Majitel: Klaravich Stables Inc, Chovatel: J. Gunther, T. Chedrauoi & Eurowes B'Stock Services
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joel Rosario

Kanada

Whimsical Stakes G3

28. duben, Woodbine - 1200 metrů, tapeta, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Let It Ride Mom (USA)4kInto Mischief - Golden Marlin, Marlin119
2. Moonlit Promise (USA)5kMalibu Moon - Smart Surprise, Smart Strike124
3. Scotty's Model8kMr. Scotty - Long And Leggy, Notebook117
Dále: Jessica Krupnick (USA), Silent Sonet, Sky Flower (USA), Just Be Kind (USA), Sugar Jones
Výrok: hlava - 1/2 - hlava - 1 1/4 - 3/4 - hlava - 5 3/4
Čas: 1:08.96
Majitel: Live Oak Plantation, Chovatel: Tim Thornton, Robert Watt, Doug Glass & Greg Foley
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Patrick Husbands

Marine Stakes G3

13. květen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí
1.O'Kratos (USA)3hPaddy O'Prado - Speightsy Heart, Speightstown117
2. Machtree (USA)3hKitten's Joy - Lady Lumberjack, Forestry118
3. Aheadbyacentury3hMidnight Lute - Sinful, Touch Gold121
Dále: Archaggelos, Inge, Rose's Vision, Tale of Vienna, Eskiminzin
Výrok: 3/4 - 6 1/4 - hlava -nos- 2 - 8 1/2 - 1/2
Čas: 1:43.90
Majitel: Terdik Farms Ltd, Sharon and Banach, Walter M, Chovatel: H. Steve Conboy
Trenér: Darwin Banach, Jezdec: Eurico da Silva

Selene Stakes G3

19. květen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Miss Mo Mentum (USA)3kUncle Mo - Somalia, Mineshaft118
2. Dixie Moon3kCurlin - Dixie Chicken, Rahy124
3. Safe to Say3kJustin Phillip - Dicey Girl, Yonaguska117
Dále: Avie's Mineshaft, Go Noni Go, Glamanation, Get Explicit (USA), Remember Daisy (USA)
Výrok: krk - 5 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - 3 - 2
Čas: 1:42.36
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Ralph Kinder, Erv Woolsey & Uncle Mo Syndicate
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Patrick Husbands

Eclipse Stakes G2

26. květen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Are You Kidding Me (USA)8hRun Away And Hide - Sweet Awakening, Street Cry116
2. Melmich7vWilko - Little Swoon, You And I120
3. Gigantic Breeze5vGiant's Causeway - Dixie And a Breeze, Dixieland Band122
Dále: Tizzarunner (USA), Tiz a Slam, Sir Dudley Digges, Hollywood Critic (USA)
Výrok: 3/4 - 3/4 - 6 1/4 - hlava - 1 - 3/4
Čas: 1:43.14
Majitel: Ronald K. Kirk, John C. Bates & Michael Riordan, Chovatel: R. Kirk, J. Bates Et Al
Trenér: Roger Attfield, Jezdec: Rafael Hernandez

Nassau Stakes G2

27. květen, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Niigon's Eclipse5kNiigon - Eclipse Bay, Hennessy118
2. Bletchley (GB)4kMakfi - An Ghalanta, Holy Roman Emperor118
3. Gianna's Dream (USA)5kTwirlind Candy - Untamed Beauty, Rahy118
Dále: Starship Jubilee (USA), Grizzel (IRE), Ghostly Presence
Výrok: 1/2 - 3 1/4 -nos- 3/4 - 1
Čas: 1:32.74
Majitel a chovatel: Chiefswood Stable
Trenér: Rachel Halden, Jezdec: Gary Boulanger

Connaught Cup Stakes G2

2. červen, Woodbine - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Caribou Club (USA)4vCity Zip - Broken Dreams, Broken Vow118
2. Tower of Texas7vStreet Sense - Rare Opportunity, Danzig Connection122
3. Conquest Panthera (USA)6vKitten's Joy - Lastofthsmmerwine, Sky Mesa122
Dále: Yorkton, Forge (GB), Bondurant (USA), Camelot Kitten (USA), Dimension (GB)
Výrok: 1 1/2 - hlava - 3 1/4 - 3 - krk - 1 1/4 - 9 1/4
Čas: 1:20.22
Majitel a chovatel: Glen Hill Farm
Trenér: Thomas Proctor, Jezdec: Gary Boulanger

Woodbine Oaks

9. červen, Woodbine - 1800 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Dixie Moon3kCurlin - Dixie Chicken, Rahy121
2. Wonder Gadot3kMedaglia d'Oro - Loving Vindication, Vindication121
3. Hot Cash3kGhostzapper - Collect the Cash, Dynaformer121
Dále: Fairy Hill, Queen's Fate
Výrok: hlava - 7 1/4 - 1 - 15 1/4
Čas: 1:50.38
Majitel a chovatel: Sean & Dorothy Fitzhenry
Trenér: Catherine Day Phillips, Jezdec: Eurico da Silva

Hendrie Stakes G3

10. červen, Woodbine - 1300 metrů, tapeta, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Code Warrior (USA)5kSociety's Chairman - Lady Natalie, Runaway Groom118
2. Let It Ride Mom (USA)4kInto Mischief - Golden Marlin, Marlin120
3. Moonlit Promise (USA)5kMalibu Moon - Smart Surprise, Smart Strike123
Dále: Scotty's Model, Jennifer Lynnette, Just Be King (USA), Tulsa Queen (USA)
Výrok: 3/4 - 1 1/2 - 1 - hlava - současně - 1/2
Čas: 1:16.75
Majitel: Zilli Racing Stables, Chovatel: Pamela Edel
Trenér: Michael de Paulo, Jezdec: Luis Contreras

Trillium Stakes G3

18. červen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, tříleté a starší klisny
1.Gamble's Ghost5kGhostzapper - Gambling Girl, Secret Claim121
2. Ickymasho (GB)6kMultiplex - Icky Woo, Mark of Esteem117
3. My Arch Enemy (USA)4kArch - City Fair, Carson City117
Dále: Grizzel (IRE), Sister Nation, Malibu Bonnie, Miss Mo Mentum, Boreale
Výrok: 1/2 - 3/4 - hlava - 1/2 - 2 - 16 1/2 - 3 1/2
Čas: 1:43.61
Majitel: Ivan Dalos, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Josie Carroll, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Singspiel Stakes G3

23. červen, Woodbine - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Shahroze (IRE)4vHoly Roman Emperor - Shareen, Bahri118
2. Pumpkin Rumble (USA)7vEnglish Channel - Clarins, Storm Cat118
3. Final Copy4vMalibu Moon - Seanachai, El Prado120
Dále: Camelot Kitten (USA), Johnny Bear, Danish Dynaformer, English Illusion, Seeking Albert
Výrok: 2 - 1 - krk - 3/4 - 6 1/2 - 15 3/4 - neck
Čas: 2:25.65
Majitel: Eclipse Thoroughbred Partners & hlava of Plains Partners, Chovatel: H.H. Aga Khan Studs S'C
Trenér: Graham Motion, Jezdec: Alan Garcia

King Edward Stakes G2

30. červen, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Delta Prince (USA)5hStreet Cry - Delta Princess, A.P. Indy117
2. Shakhimat5vLonhro - Reggae Rose, Touch Gold121
3. Conquest Panthera (USA)5vKitten's Joy - Lastofthsmmerwine, Sky Mesa119
Dále: Caribou Club (USA), First Premio (USA), Tower of Texas, Ring Weekend (USA), Holywood Hideaway (USA)
Výrok: 1 3/4 - krk - 1 - 2 1/4 - hlava - 1/2 - 4
Čas: 1:32.35
Majitel: Stronach Stables, Chovatel: Adena Springs
Trenér: James Jerkens, Jezdec: Javier Castellano

Dance Smarty Stakes G2

30. červen, Woodbine - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Santa Monica (GB)5kMastercraftsman - Zacchera, Zamindar120
2. Inflexibility4kScat Daddy - Halo's Verse, Unbridled's Song118
3. Holy Helena4kGhostzapper - Holy Grace, Holy Bull122
Dále: Bletchley (GB), Liberty Kitten (USA), Starship Jubilee (USA), Mythical Mission, Saba (FR), Dream Dancing (USA)
Výrok: 1/2 - 3 3/4 - 1 3/4 - 1/2 - 4 - 1 1/2 - 1 1/2 - 2
Čas: 1:59.51
Majitel: Mrs. J. Magnier, Madaket Stables LLC & Deron Pearson, Chovatel: D.J. Erwin Bloodstock
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose Ortiz

Highlander Stakes G1

30. červen, Woodbine - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Long On Value (USA)7hValue Plus - Long Message, Orientate117
2. Lady Alexandra (USA)4kMore Than Ready - Lophorina, King's Best115
3. Holding Gold (USA)5vLonhro - In the Gold, Golden Missile123
Dále: Abbaa (USA), Belvoir Bay (GB), Imprimis (USA), Axtell (USA), Ikerrin Road (IRE), Corinthia Knight (IRE)
Výrok: krk - 1 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 3/4 - 1 3/4 - 1 - neck
Čas: 1:07.13
Majitel: Madaket Stables LLC, Ten Strike Racing & Steve Laymon, Chovatel: Snow Lantern Thoroughbreds
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Florent Geroux

Queen's Plate

30. červen, Woodbine - 2000 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí narození v Kanadě
1.Wonder Gadot3kMedaglia d'Oro - Loving Vindication, Vindication
2. Aheadbyacentury3hMidnight Lute - Sinful, Touch Gold
3. Cooler Mike3vGiant Gizmo - Executive Affair, Bold Executive
Dále: Strike Me Down, Telekinesis, Say the Word, Boyhood Dream, Alternative Route, Real Dude, Neepawa, Inge, Silent Poet, Pawnbroker, Rose's Vision, Marraige Counselor, Dixie Moon
Výrok: 4 3/4 - 2 3/4 - gead - 1 1/2 - 6 - 1 - krk - 3/4 - 2 1/4 - hlava - 2 1/4 - 2 - 1 - 21 3/4 - 1 1/2
Čas: 2:02.26
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Anderson Farms Ont. Inc.
Trenér: Mark Casse, Jezdec: John Velazquez

Dominion Day Stakes G3

1. červenec, Woodbine - 2000 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Tiz a Slam4hTiznow - Flaming Rose, Grand Slam121
2. Melmich7vWilko - Little Swoon, You And I126
3. Are You Kidding Me (USA)8hRun Away And Hide - Sweet Awakening, Street Cry121
Dále: Gigantic Breeze, Black Sea, Sir Dudley Digges, Dragon Bay
Výrok: 1 1/4 - 2 - krk - 3 1/2 - hlava - 9 3/4
Čas: 2:03.11
Majitel a chovatel: Chiefswood Stables
Trenér: Roger Attfield, Jezdec: Steven Bahen

Bison City Stakes

1. červenec, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté klisny nar. v Kanadě
1.Safe to Say3kJustin Phillip - Dicey Girl, Yonaguska121
2. Avie's Mineshaft3kMineshaft - Avie's Empire, Empire Maker121
3. Katie Baby3kCurlin - By Golly Mis Molly, Vindication121
Dále: Hot Cash, Lunar Garden, Midnight Flash, Mo Big Cat
Výrok: krk - hlava - 3/4 - 2 - 5 - head
Čas: 1:44.41
Majitel: Gary Barber & Windways Farm, Chovatel: Bay Ridge Orchards Ltd
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Jerome Lermyte

Ontario Matron Stakes G3

15. červenec, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Gamble's Ghost5kGhostzapper - Gambling Girl, Secret Claim124
2. Let It Ride Mom (USA)4kInto Mischief - Golden Marlin, Marlin119
3. My Arch Enemy (USA)4kArch - City Fair, Carson City118
Dále: Malibu Bonnie (USA), Sister Nation (USA), Moonlit Promise (USA), Just Be Kind (USA), Daddy's Great Bay (USA), Grizzel (IRE)
Výrok: krk - 1 - hlava - 1/2 - 3/4 - krk - 3 1/2 - 1/2
Čas: 1:44.88
Majitel: Ivan Dalos, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Josie Carroll, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Ontario Colleen Stakes G3

21. červenec, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Got Stormy (USA)3kGet Stormy - Super Phoebe, Malabar Gold121
2. A.A. Azula's Arch (USA)3kArch - Song of Solomon, Unbridled's Song115
3. Ladies Night (USA)3kEskendereya - Lemondropontherox, Lemon Drop Kid118
Dále: Armoricaine (GB), Safe to Say, Get Explicit (USA), Peach of a Gal (USA), Fairy Hill
Výrok: 2 - 3/4 - 3 - hlava - krk - 2 3/4 - 1/2
Čas: 1:34.59
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Mt. Joy Stables, Pope McLean Et Al
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Patrick Husbands

Nijinsky Stakes G2

22. červenec, Woodbine - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Tiz a Slam4hTiznow - Flaming Rose, Grand Slam121
2. Mekhtaal (GB)5hSea the Stars - Aiglonne, Silver Hawk123
3. Johnny Bear7vEnglish Channel - In Return, Horse Chestnut123
Dále: Final Copy, Seeking Albert, Bangkok, Pumpkin Rumble (USA), Vettori Kin (BRZ)
Výrok: 1/2 - krk - 4 3/4 - 1 - 3 1/2 - 1 3/4 - 1 3/4
Čas: 2:29.06
Majitel a chovatel: Chiefswood Stable
Trenér: Roger Attfield, Jezdec: Steven Ronald Bahen

Prince of Wales Stakes

24. červenec, Fort Erie - 1900 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí nar. v Kanadě
1.Wonder Gadot3kMedaglia d'Oro - Loving Vindication, Vindication121
2. Aheadbyacentury3hMidnight Lute - Sinful, Touch Gold126
3. Cooler Mike3vGiant Gizmo - Executive Affair, Bold Executive126
Dále: Eskiminzin, Absolution, Home Base
Výrok: 5 3/4 - 13 1/4 - 13 1/4 - 3 1/4 - 13
Čas: 1:58.71
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Anderson Farms Ont. Inc.
Trenér: Mark Casse, Jezdec: John Velazquez

Royal North Stakes G2

29. červenec, Woodbine - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Way to Versailles (USA)4kTizway - Belle a Versailles, Beau Genius118
2. Smiling Causeway (USA)4kGiant's Causeway - Shandra Smiles, Cahill Road120
3. Lull (USA)4kWar Front - Quiet Now, Tiznow125
Dále: Jennifer Lynnette, Corps de Ballet (USA), Kasuga, Tulsa Queen (USA), Victory to Victory (USA), Code Warrior (USA), Will She
Výrok:nos- 2 1/2 - hlava - 1 - 1 1/4 -nos-nos- 1 3/4 - 7 1/4
Čas: 1:08.00
Majitel: Mahamoud Pootoolal, Chovatel: Farm III Enterprises LLC
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Vigil Stakes G3

29. červenec, Woodbine - 1200 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Pink Lloyd6vOld Forester - Gladiator Queen, Great Gladiator124
2. Yorkton4hSpeightstown - Sunday Affair, A.P. Indy124
3. Jacks Escarpment6vOld Forester - Escarpment, Grand Slam117
Dále: Circle of Friends, Sweet Grass Creek, Sweet Romance
Výrok: 2 - 2 1/4 - 1 - krk - 6 3/4
Čas: 1:09.26
Majitel: Entourage Stable, Chovatel: John Carey
Trenér: Robert Tiller, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Seagram Cup G3

12. srpen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Decorated Soldier (USA)5vProud Citizen - Lakenheath, Colonial Affair119
2. Gigantic Breeze5vGiant's Causeway - Dixie And a Breeze, Dixieland Band119
3. Florida Won (USA)7vBirdstone - Grand Portege, Grand Slam119
Dále: Are You Kidding Me (USA), Melmich, Shakhimat
Výrok: 2 1/4 -nos- 3 1/4 - krk - 2 1/4
Čas: 1:43.71
Majitel: Racer's Edge Inc & Maxis Stable, Chovatel: Green Lantern Stables LLC
Trenér: Norman McKnight, Jezdec: Gary Boulanger

Wonder Where Stakes

12. srpen, Woodbine - 2000 metrů, turf, tříleté klisny nar. v Kanadě
1.Avie's Mineshaft3kMineshaft - Avie's Empire, Empire Maker121
2. Dixie Moon3kCurlin - Dixie Chicken, Rahy121
3. Safe to Say3kJustin Phillip - Dicey Girl, Yonaguska121
Dále: Double Latte, Glamanation
Výrok: 1 1/4 - 7 1/2 - 16 - 3/4
Čas: 2:03.67
Majitel: Ivan Dalos, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Josie Carrol, Jezdec: Gary Boulanger

Breeders' Stakes

18. srpen, Woodbine - 2400 metrů, turf, dráha pružná, tříletí nar. v Kanadě
1.Neepawa3hScat Daddy - Niigon's Touch, Niigon126
2. Say the Word3hMore Than Ready - Danceforthecause, Giant's Causeway126
3. Flight Deck3hLemon Drop Kid - Oval Cut, El Prado126
Dále: Eskiminzin, Hot Cash, Real Dude, Ginger Sky, Aheadbyacentury, Absolution
Výrok: 3 1/2 - 5 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 7 - 3 1/2 - 1 1/4 - 7 - 3 1/2 - 1/2 - 5 3/4
Čas: 2:31.18
Majitel a chovatel: Chiefswood Stable
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Jerome Lermyte

Sky Classic Stakes G2

19. srpen, Woodbine - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Utmost3hGiant's Causeway - Fugitive Angel, Alphabet Soup117
2. Tiz a Slam4hTiznow - Flaming Rose, Grand Slam123
3. Seeking Albert4hEinstein - Purple Trillium, Seeking the Gold117
Dále: Black Sea (FR), Drumcliff
Výrok: 1 - 9 1/4 - krk - pulled up
Čas: 2:17.61
Majitel: Augustin Stable, Chovatel: George Strawbridge Jr.
Trenér: H. Motion, Jezdec: Alan Garcia

Play the King Stakes G2

25. srpen, Woodbine - 1400 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Mr. Havercamp4vCourt Vision - Tennessee Lamb, Medaglia d'Oro119
2. Vanish4hAlgorithms - Elusive Hope, Elusive Quality117
3. Sweet Little Man8hJazil - Honey Treat, Wild Rush117
Dále: Holding Gold (USA), La Sardane (FR), Boreal Spirit
Výrok: 2 1/2 -nos- krk - 3 - 10 3/4
Čas: 1:23.94
Majitel: Sean & Dorothy Fitzhenry, Chovatel: Sean Fitzhenry
Trenér: Catherine Day Phillips, Jezdec: Eurico da Silva

Canadian Derby G3

25. srpen, Northlands Park - 2200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Sky Promise (USA)3hSky Mesa - Maddie's Promise, Dehere122
2. Day Raider (USA)3vNew Year's Day - Jordan's Sorority, Pleasant Tap122
3. Shimshime3vWilko - Shimmery, Menifee122
Dále: Gem Alta (USA), Pickford (USA), Fort Mac, Hyndford, Regal Max, Red River Bear
Výrok: 1 - 5 1/2 - 4 - krk - 2 3/4 - 1 3/4 - 6 1/4 - 5 1/4
Čas: 2:20.11
Majitel: Rick & Clayton Wiest Et Al, Chovatel: Normandy Farm LLC
Trenér: Robertino Diodoro, Jezdec: Rico Walcott

Seaway Stakes G3

26. srpen, Woodbine - 1400 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Code Warrior (USA)5kSociety's Chairman - Lady Natalie, Runaway Groom119
2. Thundering Sky (USA)5kSky Mesa - Uninhibited Song, Unbridled's Song118
3. Malibu Bonnie (USA)4kMalibu Moon - Old Time Chicago, Street Sense118
Dále: Corps de Ballet (USA), Let It Ride Mom (USA), Answer My Call (USA), Moonlit Promise (USA), Just Be Kind (USA), Sister Nation (USA), Princess Gibraltar (FR)
Výrok: 2 - 1/2 - 2 1/2 - 3/4 - krk - hlava - 1/2 - 1 3/4 - 2 1/2
Čas: 1:22.35
Majitel: Zilli Racing Stables, Chovatel: Pamela Edel
Trenér: Michael de Paulo, Jezdec: Jesse Campbell

British Columbia Derby G3

9. září, Hastings - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Sky Promise (USA)3hSky Mesa - Maddie's Promise, Dehere126
2. Weekend Wizard3vRosberg - Gosailgo, Finality126
3. Canadian Game (USA)3hCurlin - Party Chatter, Pleasant Colony126
Dále: El Noble (USA), Day Raider (USA), Brave Nation (USA), Not Yet (USA), Apalachee Bay (USA), Titochip (USA), Pickford (USA), Chef (USA), Wise Market
Výrok: 3/4 - 1 1/2 - 1 3/4 - 3 1/4 - krk - krk - 3 - hlava - 4 - 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:51.71
Majitel: Rick & Clayton Wiest Et Al, Chovatel: Normandy Farm LLC
Trenér: Robertino Diodoro, Jezdec: Rico Walcott

Woodbine Mile G1

15. září, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Oscar Performance (USA)4hKitten's Joy - Devine Actress, Theatrical123
2. Mr. Havercamp4vCourt Vision - Tennessee Lamb, Medaglia d'Oro123
3. Stormy Antarctic (USA)5vStormy Atlantic - Bea Remembered, Doyen123
Dále: Delta Prince (USA), Divisidero (USA), Lord Glitters (FR), Good Samaritan (USA), Vanish
Výrok: 1 1/2 - krk - 1 - 3/4 - 1/2 - 1 - 3
Čas: 1:33.12
Majitel: Amerman Racing Stables LLC, Chovatel: Mrs. Jerry Amerman
Trenér: Brian Lynch, Jezdec: Jose Ortiz

Canadian Stakes G2

15. září, Woodbine - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Starship Jubilee (USA)5kIndy Wind - Perfectly Wild, Forest Wildcat119
2. New Money Honey (USA)4kMedaglia d'Oro - Weekend Whim, Distorted Humor121
3. Inflexibility4kScat Daddy - Halo's Verse, Unbridled's Song115
Dále: Bletchley (GB), Hallie Belle (USA), Daring Duchess (USA)
Výrok: 3 1/4 - hlava - 2 - 1 1/4 - 7
Čas: 1:42.91
Majitel: Soli Mehta & Partner, Chovatel: William P. Sorren
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Luis Contreras

Bold Venture Stakes G3

15. září, Woodbine - 1300 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Yorkton4hSpeightstown - Sunday Affair, A.P. Indy118
2. Sweet Little Man8vJazil - Honey Treat, Wild Rush118
3. Battle In Seattle (FR)4hNaaqoos - Boa Vinda, High Yield118
Dále: Boreal Spirit, Pink Lloyd, Kingsport, Loose On the Town, Sable Island, Sweet Grass Creek
Výrok: 5 1/4 -nos- 1 1/2 - hlava - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 - neck
Čas: 1:15.05
Majitel a chovatel: Chiefswood Stable
Trenér: Stuart Simon, Jezdec: Jesse Campbell

Northern Dancer Turf Stakes G1

15. září, Woodbine - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Johnny Bear7vEnglish Channel - In Return, Horse Chestnut123
2. Mekhtaal (GB)5hSea the Stars - Aiglonne, Silver Hawk123
3. English Illusion5vEnglish Channel - Stormy Illusion, Woodman119
Dále: Markitoff (USA), Patterson Cross (USA), Tiz a Slam, Vexatious (USA), Hawkbill (USA), Utmost (USA), Seeking Albert
Výrok: 1/2 - 1/2 -nos- krk - 3/4 - 4 1/4 - 3/4 - 15 1/2 - 4
Čas: 2:25.74
Majitel: Colebrook Farms & Bear Stables Ltd, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Ashlee Brnjas, Jezdec: Luis Contreras

Natalma Stakes G1

16. září, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouleté klisny
1.La Pelosa (IRE)2kDandy Man - Lauren's Girl, Bushranger121
2. My Gal Betty (USA)2kPoint of Entry - Gal of Mine, Mining121
3. Bold Script2kSpeightstown - Original Script, Malibu Moon121
Dále: Pivottina (FR), Stillwater Cove (USA), Comic Kitten (USA), Souciologist, Eyeinthesky (USA), Not Orbinary (USA), Chasint the Kitty (USA), Above All Names (USA), Chicas Amigas (IRE), Artilena
Výrok: 1 - 2 - krk - 3/4 - 4 - 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 2 - 3 3/4 - 8 1/4
Čas: 1:33.70
Majitel: Godolphin, Chovatel: Elton Lodge Stud
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: Jamie Spencer

Summer Stakes G1

16. září, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí
1.Fog of War (USA)2hWar Front - Say, Galileo122
2. War of Will (USA)2hWar Front - Visions of Clarity, Sadler's Wells122
3. Nashtrick (USA)2vHat Trick - Nashindy, A.P. Indy122
Dále: Avie's Flatter, Jungle Warrior (USA), Moon Swings, Tricky Magician, Skychief (USA), Cerrado (ISA), Muskoka Wonder, Federal Law, Wallace (USA)
Výrok: 3/4 - 2 - 1 1/2 - 2 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 2 1/4 - 2 1/4 - 3 - 2 1/4
Čas: 1:33.90
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: Orpendale, Chelstin & Wynatt
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Durham Cup G3

23. září, Woodbine - 1800 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Lookin For Eight (USA)4hLookin At Lucky - Somalia, Mineshaft119
2. Florida Won (USA)7vBirdstone - Grand Portege, Grand Slam119
3. Melmich7vWilko - Little Swoon, You And I119
Dále: Avie's Mesa
Výrok: 1 1/4 - 2 1/4 - 1 1/2
Čas: 1:50.55
Majitel: Gary Barber, John C. Oxley Et Al, Chovatel: Ralph Kinder, Erv Woolsey & Asford Stud
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Jerome Lermyte

Mazarine Stakes G3

6. říjen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Tiz Breathtaking2kTiznow - I'm Breathtaking, Elusive Quality118
2. Carnival Colors (GB)2kDistorted Humor - Carnival Court, Street Sense116
3. Comic Kitten2kKitten's Joy - High Jinks, Crimson Tide117
Dále: Lady Azalea, Jolie Bay (USA), Crumlin Time, Not Orbinary (USA)
Výrok: hlava -nos- 2 1/4 - krk - 3 - head
Čas: 1:45.28
Majitel: Windhaven Farms Inc, Chovatel: William D. Graham
Trenér: Michael Doyle, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Cup And Saucer Stakes

7. říjen, Woodbine - 1700 metrů, turf, dráha pružná, dvouletí nar. v Kanadě
1.Avie's Flatter2hFlatter - Avie's Empire, Empire Maker122
2. Bold Script2kSpeightstown - Original Script, Malibu Moon119
3. Moon Swings2hMalibu Moon - England Swings, Kitten's Joy122
Dále: Kitten's Girl, Tricky Magician, Ojiisan, Groundhog Day, Flying Curlin, Hesathriller
Výrok: 5 1/4 - 3/4 - krk - 1/2 - 8 3/4 - 6 - 26 1/2 - 3
Čas: 1:45.20
Majitel: Ivan Dalos, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Josie Carroll, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Ballerina Stakes G3

8. říjen, Hastings - 1800 metrů, písek, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Victress (USA)5kInclude - Shining Victory, Victory Gallop123
2. Sailingforthesun6kSungold - Sailpast, No Louder123
3. Top Quality (USA)4kQuality Road - Lemon Bay, Bernardini123
Dále: Touching Promise, Yukon Belle, Reginella Notis the Jewel
Výrok: krk - 1 1/4 - 2 1/4 - 1/2 - 5 1/2 - 2
Čas: 1:50.38
Majitel: Victoria & Robert Gilker, Chovatel: Judy B. Hicks
Trenér: Robert Gilker, Jezdec: Amadeo Perez

BC Premier's Handicap G3

8. říjen, Hastings - 2200 metrů, písek, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Calgary Caper (USA)7vEl Corredor - Cowgirl Lucky, Stephen Got Even124
2. Brave Nation (USA)3hPioneerof the Nile - Pull Dancer, Pulpit119
3. Silent Eagle4vSilent Name - Eagaletto, Capote124
Dále: Day Raider (USA), Highway Boss (USA), Square Dancer (USA), Lucky Ending, Crazy Prophet, Mooonman (USA), Absolutely Stylish (USA)
Výrok: krk - krk - 1 - 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 11 1/4
Čas: 2:17.47
Majitel: K. Peacock, P. Hall Et Al, Chovatel: Robert J. & Mary Harris
Trenér: Philip Hall, Jezdec: Sahin Civaci

Ontario Derby G3

13. říjen, Woodbine - 1800 metrů, tapeta, tříletí
1.Lookin to Strike (USA)3hLookin At Lucky - Miss Bonnie, Officer118
2. Curlin's Honor (USA)3hCurlin - Franscat, Stormin Fever117
3. Mr. Ritz (GB)3hOasis Dream - Que Puntual, Contested Bid119
Dále: Strike Me Down, Peppered (USA), Flight Deck
Výrok: krk - 1 1/4 - 1 1/2 - 7 3/4 - 11 3/4
Čas: 1:49.30
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Fedai Kahraman
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Gary Boulanger

Nearctic Stakes G2

13. říjen, Woodbine - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Hembree (USA)4hProud Citizen - Knockatrina, Langfuhr119
2. Yorkton4hSpeightstown - Sunday Affair, A.P. Indy121
3. Hemp Hemp Hurray3hArtie Schiller - Druidess, Malibu Moon113
Dále: Singandcryindubai, Bushrod (USA), Kitten's Cat (USA), Holding Gold (USA), Ikerrin Road (IRE), Lady Alexandra (USA), Conquest Panthera (USA), Sweet Little Man
Výrok: krk -nos- 1 1/4 - 1 1/2 - hlava -nos- hlava - 1 1/4 - 3/4 - 1/2
Čas: 1:08.95
Majitel: Three Diamonds Farm, Chovatel: Derby Lane Farm LLC
Trenér: Michael Maker, Jezdec: Irad Ortiz Jr

Canadian International Stakes G1

13. říjen, Woodbine - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Desert Encounter (IRE)6vHalling - La Chicana, Invincible Spirit126
2. Thundering Blue (USA)5vExchange Rate - Relampago Azul, Forestry126
3. Focus Group (IRE)4hKitten's Joy - Cocktail Hour, Dynaformer126
Dále: Tiz a Slam, Spring Quality (USA), Markitoff (USA), Johnny Bear, Bandua (USA), English Illusion, Khan (GER), Funtastic (USA)
Výrok: 1 - 4 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 1 - 1 1/4 - 2 - 3/4 - 2 3/4 - 4 1/4
Čas: 2:26.60
Majitel: Abdulla Al Mansoori, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: David Simcock, Jezdec: Andrea Atzeni

E.P. Taylor Stakes G1

13. říjen, Woodbine - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Sheikha Reika (FR)3kShamardal - Screen Star, Tobougg120
2. Golden Legend (FR)4kDoctor Dino - Gold Harvest, Kaldounevees124
3. Santa Monica (GB)5kMastercraftsman - Zacchera, Zamindar124
Dále: Starship Jubilee (USA), Proctor's Ledge (USA), Pollara (IRE), Sky Full of Stars (GER), Elysea's World (IRE), Summer Luck (USA)
Výrok: 3/4 - krk - 1/2 - 1 - 3/4 - 1 1/4 - 3 - 1 1/4
Čas: 2:05.10
Majitel: Sheikh Mohammed Obaid Al Maktoum, Chovatel: Mark Johnston Racing Ltd
Trenér: Roger Varian, Jezdec: Andrea Atzeni

Grey Stakes G3

21. říjen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, dvouletí
1.Solidify (USA)2hTapizar - Elaborate, Cherokee Run115
2. Tripwire2hFlashback - Mazucambera, Milwaukee Brew115
3. Sir Winston (USA)2hAwesome Again - La Gran Bailadora, Afleet Alex118
Dále: Grimgrinnin' Ghost (USA), Inclusive (USA), Jammin Still, Nashtrick (USA), Chuck Willis (IRE)
Výrok: 1/2 - 3 1/2 - 2 - hlava - 1 - 3 1/2 - 2 3/4
Čas: 1:43.90
Majitel: Paul Braverman & Timothy Pinch, Chovatel: China Horse Club International Ltd
Trenér: Reade Baker, Jezdec: Emma-Jayne Wilson

Ontario Fashion Stakes G3

28. říjen, Woodbine - 1200 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Silent Sonet4kSilent Name - Dynasonet, Hussonet119
2. Jessica Krupnick (USA)5kUncle Mo - Wear Red, Henny Hughes117
3. Moonlit Promise (USA)5kMalibu Moon - Smart Surprise, Smart Strike119
Dále: Code Warrior (USA), Marquee Miss (USA), My Miss Tapit (USA), Ami's Mesa, Victory to Victory (USA), Sugar Jones, Just Be Kind, Blurricane, Veil (USA)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2 -nos- 3/4 - 3/4 - 1 - 3/4 - krk - nose
Čas: 1:08.77
Majitel: Ivan Dalos, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Nicolas Gonzalez, Jezdec: D.J. Moran

Maple Leaf Stakes G3

3. listopad, Woodbine - 2000 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.A.A. Azula's Arch (USA)3kArch - Song of Solomon, Unbridled's Song114
2. Lift Up (USA)4kGhostzapper - Dynamic Cat, Dynaformer119
3. Gamble's Ghost5kGhostzapper - Gambling Girl, Secret Claim126
Dále: Bletchley (GB), Pamina (USA), Mythical Mission, Empressof the Nile (USA), Not Taken (USA), Giada Vegas (USA), Trini Brewnette
Výrok: krk - 1/2 - 1 - hlava - 1 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - krk - 1 1/2
Čas: 2:05.23
Majitel: A & A Farms, Chovatel: Fox Hill Farms
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Omar Moreno

Autumn Stakes G2

3. listopad, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Mr. Havercamp4vCourt Vision - Tennessee Lamb, Medaglia d'Oro119
2. Are You Kidding Me (USA)8hRun Away And Hide - Sweet Awakening, Street Cry123
3. Gigantic Breeze5vGiant's Causeway - Dixie And a Breeze, Dixieland Band121
Dále: Florida Won (USA), Shakhimat, Lookin For Eight (USA), Decorated Soldier (USA)
Výrok: 1 3/4 - 1 3/4 - 1 3/4 - 3/4 - 3 1/4 - 2
Čas: 1:42.36
Majitel: Sean & Dorothy Fitzhenry, Chovatel: Sean Fitzhenry
Trenér: Catherine Day Phillips, Jezdec: Eurico da Silva

Princess Elizabeth Stakes

4. listopad, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, dvouleté klisny nar. v Kanadě
1.Bold Script2kSpeightstown - Original Script, Malibu Moon119
2. Lady Azalea2kMineshaft - Henry's Island, Stormy Atlantic119
3. Tiz Breathtaking2kTiznow - I'm Breathtaking, Elusive Quality119
Dále: Malibu Dawn, A Broken Breeze, Flat Out Vixen
Výrok: 7 1/2 -nos- 3/4 - 3 3/4 - 1
Čas: 1:45.20
Majitel a chovatel: Chiefswood Stable
Trenér: Stuart Simon, Jezdec: Gary Boulanger

Coronation Futurity

18. listopad, Woodbine - 1800 metrů, tapeta, dráha rychlá, dvouletí nar. v Kanadě
1.Avie's Flatter2hFlatter - Avie's Empire, Empire Maker122
2. Federal Law2hScat Daddy - Gravelly Bay, Strong Hope122
3. Moon Swings2hMalibu Moon - England Swings, Kitten's Joy122
Dále: Tripwire, Jammin Still, D Magician, Samurai Queen
Výrok: 1/2 - 2 3/4 - 1/2 - 1 - 5 1/2 - 1/2
Čas: 1:51.73
Majitel: Ivan Dalos, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Josie Carrol, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Kennedy Road Stakes G2

24. listopad, Woodbine - 1200 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Ikerrin Road (IRE)5vIffraaj - Fantastic Spring, Fantastic Light117
2. Holding Gold (USA)5vLonhro - In the Gold, Golden Missile119
3. Call Me Wally6vOld Forester - Regal Right, Regal Search117
Dále: Yorkton, Brass Compass (USA), Singandcryindubai, Boreal Spirit, Hemp Hemp Hurray, Vici (USA)
Výrok: 1 - hlava - 1/2 - 3/4 - hlava - 2 1/4 - 1/2 - head
Čas: 1:08.42
Majitel: Alpine Stable Ltd, Chovatel: Gerard Kerin
Trenér: Vito Armata, Jezdec: Ademar Santos

Bessarabian Stakes G2

25. listopad, Woodbine - 1400 metrů, tapeta, tříleté a starší klisny
1.Moonlit Promise (USA)5kMalibu Moon - Smart Surprise, Smart Strike119
2. Silent Sonet119
3. Let It Ride Mom (USA)119
Dále: Jessica Krupnick (USA), Ladies Night, Red Cabernet, My Miss Tapit, Mexican Hat, Alnilah, Sugar Jones,
Výrok: 1 1/4 - 1 3/4 - 1 - hlava - 3/4 - hlava - 2 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 3/4 - 1 3/4 - 3 1/2
Čas: 1:22.28
Majitel: Hill 'n' Dale Equine Holdings & Windsor Boys Racing, Chovatel: Hill 'n' Dale Equine Holdings
Trenér: Josie Carrol, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Valedictory Stakes G3

9. prosinec, Woodbine - 2800 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Pumpkin Rumble (USA)7vEnglish Channel - Clarins, Storm Cat116
2. Melmich7vWilko - Little Swoon, You And I116
3. Vintage Matters (USA)6vTapit - Cellars Shiraz, Kissin Kris115
Dále: Bangkok, A. A. Azula's Arch (USA), English Illusion, Bowsprit (USA), Ethical Funds, Seeking Albert
Výrok: 1/2 - 8 1/2 - 4 1/2 - 1 - hlava - 1 1/2 - 6 1/4 - neck
Čas: 2:56.16
Majitel: Al & Bill Ulwelling, Chovatel: Smart Angle
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Austrálie

Perth Cup G2

1. leden, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Material Man6vVital Equine - Del Lirio, Hussonet125
2. Pounamu6vAuthorized - Tangiwal, Street Cry130
3. Royal Star4kRedoute's Choice - Star Encounter, Jeune117
Dále: Cosmic Storm, Dark Musket, Trap For Fools, Star Value, Shinta Mani, Dark Alert, Zarantz, Juicing Carrots, Bollywood Blitz, Falcon Crest, Toppa Dawozza, Angola, Not Again Ken
Výrok:nos- 2 1/4 - krk - krátká hlava - 1 - 1 1/4 - krk - krátká hlava - 2 - krátká hlava - 1 1/2 - 2 3/4 - 13 3/4 - 8 1/4 - 2 3/4
Čas: 2:28.50
Majitel: M. J. Macdermott & Mrs. J. Macdermott, Chovatel: M. Macdermott
Trenér: Justin Warwick, Jezdec: Lucy Warwick

Australia Stakes G2

26. leden, Moonee Valley - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Thronum4hSnitzel - Helena's Secret, Five Star Day129
2. Mr. Sneaky4vHigh Chaparral - Danesty, Danehill129
3. Stellar Collision5vStar Witness - What An Impact, More Than Ready129
Dále: Ken's Dream, Brave Smash (JPN), Flippant
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 3/4
Čas: 1:10.48
Majitel: Sun Bloodstock Pty Ltd & Sun Stud, Chovatel: Highgrove Stud
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabering, Jezdec: Mark Zahra

Expressway Stakes G2

3. únor, Rosehill - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Trapeze Artist3hSnitzel - Treppes, Domesday122
2. Showtime3hSnitzel - Flidais, Timber Country122
3. Addictive Nature3hSavabeel - Generous Nature, Carnegie122
Dále: Global Glamour, Ace High, Memes
Výrok: 1 1/4 - hlava - 1/2 - 1/2 - 5
Čas: 1:10.41
Majitel: Vieria Racing, B. Vieria et al, Chovatel: Vieria Group Pty Ltd
Trenér: Gerald Ryan, Jezdec: Timothy Clark

Blue Diamond Prelude G2

10. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Enbihaar2kMagnus - Charm's Honour, Strada122
2. Oohood2kI Am Invincible - Bella Sunday, Sunday Silence122
3. Seabrook (NZ)2kHinchinbrook - Midnight Revels, Don Eduardo122
Dále: Lake District Girl, La Parva, Crossing the Abbey, Pure Elation, Downloads, Angel, Diamond Reflection, Al Naifa
Výrok: 1/2 - krk - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - 4 - 1
Čas: 1:05.22
Majitel: Shadwell Stud Australasia Ltd, Chovatel: R.J. Crabtree
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabering, Jezdec: Stephen Baster

Rubiton Stakes G2

10. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Super Cash5kWritten Tycoon - Super Bucks, Dash For Cash125
2. Flamberge8vExceed And Excel - Razor Blade, Blazing Sword123
3. Merchant Navy3hFastnet Rock - Legally Bay, Snippets122
Dále: Rich Charm, Hellbent, Cannyescent, Ardrossan, Prezado
Výrok: krátká hlava - krk - 1 - hlava - 3/4 - krk - 2 1/2
Čas: 1:04.54
Majitel: S.B. Millar, P.J. Robinson & M.S. Millar, Chovatel: Millar Racing And Breeding
Trenér: Andrew Noblet, Jezdec: Craig Williams

Autumn Stakes G2

10. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Holy Snow3hFastnet Rock - Only Words, End Sweep123
2. Mr. So And So3vSo You Think - Danesty, Danehill123
3. Astoria3hMedaglia d'Oro - Segue, Ad Valorem126
Dále: Prevailing Winds, Levendi, Black Sail (NZ), Villermont, Muraahib, Weapon, Andaz, Illumicon
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 1 1/4 - hlava - 1 1/4
Čas: 1:24.89
Majitel: Yu Long Investments, Chovatel: Canning Downs Pty Ltd
Trenér: Mick Price, Jezdec: Michael Dee

C.F. Orr Stakes G1

10. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Hartnell (GB)7vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
2. Single Gaze5kNot a Single Doubt - Redaluca's Gaze, Intergaze126
3. Brave Smash (JPN)5hTosen Phantom - Tosen Smash, Tokai Teio130
Dále: Thronum, Lord of the Sky, Abbey Marie, Mighty Boss, Mr. Sneaky, Dollar For Dollar, Shillelagh (NZ), Tosen Stardom (JPN), Jester Halo, Tshahitsi
Výrok: krátká hlava -nos- krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - krk - krátká hlava - 1 - krátká hlava - 3/4 - neck
Čas: 1:24.79
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Craig Williams

Yaraman Park Breeders' Classic G2

10. únor, Warwick Farm - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Prompt Response4kBeneteau - Prompt, Exceed And Excel123
2. Egyptian Symbol5kStratum - Egyptian Raine, Desert Sun121
3. Danish Twist6kDame Shadow - Madame Flurry, Perugino121
Dále: Memes, Slightly Sweet, Bonny O'Reilly (NZ), Nettoyer, Tswalu
Výrok: 1 1/2 - hlava - 1 - krk - 2 - krk - short head
Čas: 1:09.72
Majitel: R.K. Hamer & M.S. Sowerby, Chovatel: R. Hamer
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Blake Shinn

Black Caviar Lightning G1

17. únor, Flemington - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Redkirk Warrior (GB)7vNotnowcato - Flag, Selkirk129
2. Redzel5vSnitzel - Millrich, Rubiton129
3. Missrock4kFastnet Rock - Miss Judgement, Strategic125
Dále: Supido, Rock Magic, Ball of Muscle, Hey Doc, Terravista, Super Too, Formality
Výrok: krátká hlava - 1 1/4 - hlava - hlava - 2 - 2 - krátká hlava - krátká hlava - 6
Čas: 0:56.33
Majitel: M.B. Lee & Miss Y.C.J. Tam, Chovatel: Mrs. R.D. Peacock
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabering, Jezdec: Regan Bayliss

Apollo Stakes G2

17. únor, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Endless Drama (IRE)6hLope de Vega - Desert Drama, Green Desert130
2. Global Glamour4kStar Witness - Spectacula, Testa Rossa126
3. Comin' Through4vFastnet Rock - Mica's Pride, Bite the Bullet130
Dále: Prized Icon, Addictive Nature, Stampede, Classic Uniform, Inference
Výrok: hlava - hlava - krátká hlava - 1 1/2 - 4 1/2 - 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:22.46
Majitel: Qatar Bloodstock Ltd, Chovatel: Knocktoran Stud & Bluehorse Breeding Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Tye Angland

Light Fingers Stakes G2

17. únor, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Alizee3kSepoy - Essaouira, Exceed And Excel123
2. Shumookh3kDream Ahead - Shamekha, Secret Savings123
3. Torvill3kNot a Single Doubt - Bolero Queen, Iglesia123
Dále: Frolic, Melody Belle (NZ), Sasso Corbaro, Debonairly, Ellie's Encore, Yulong Xingsheng, From Within, Kanga's Eye
Výrok: krátká hlava - hlava - 1 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 1 - krk - 3 1/2 - 1 - 1 3/4
Čas: 1:10.06
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Glyn Schofield

Caulfield Autumn Classic G2

24. únor, Caulfield - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Valiant Spirit3vDuporth - Graces Spirit, Flying Spur126
2. Astoria3hMedaglia d'Oro - Segue, Ad Valorem126
3. Mr. So And So3vSo You Think - Danesty, Danehill126
Dále: Belfast, Tagreeda, Rellson (NZ), Think Positive, Wetakemanhattan, Zhang Fei, Amanito, Won Won Too (NZ), Blue Jay Way, Armed And Ready
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 1 3/4 - krátká hlava - 3/4 - 1/2
Čas: 1:49.43
Majitel: N.G. Tuxworth, P.C. Racing Investments Et Al, Chovatel: P.C. Racing Investments
Trenér: Daniel Williams, Jockey. Regan Bayliss

Angus Armanasco Stakes G2

24. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Summer Sham3kNot a Single Doubt - Hot Summer Night, Fusaichi Pegasus121
2. Palazzo Vecchio3kFastnet Rock - Palacio de Cristal, Encosta de Lago121
3. Miss Wahoo3kMaster of Design - Fish Dive, Pins121
Dále: Counterplay, Smart Coupe, See Me Exceed, Super Snob, Watchmespin, Earth Angel, Ocean Deep (NZ), Miss Oklahoma
Výrok: 1/2 - hlava - 3/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - krátká hlava - 1 3/4 - 1/2 - 1 - 4 1/2
Čas: 1:23.37
Majitel: Uluru Stud Syndicate, Amoha Syndicate Et Al, Chovatel: Uluru Stud
Trenér: Danny O'Brien, Jezdec: Daniel Moor

Futurity Stakes G1

24. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Brave Smash (JPN)5hTosen Phantom - Tosen Smash, Tokai Teio130
2. Tosen Stardom (JPN)7hDeep Impact - Admire Kirameki, End Sweep130
3. Showtime3hSnitzel - Flidais, Timber Country122
Dále: Humidor (NZ), Snitzson, Mr. Sneaky, Shillelagh (NZ), Mighty Boss, Wyndspelle (NZ), Sovereign Nation, Lord of the Sky
Výrok: 3/4 - hlava - 2 - 3/4 - krátká hlava - 2 1/4 - hlava - 1 1/4 - 1 1/2 - 1
Čas: 1:23.16
Majitel: Australian Bloodstock, Mt. Hallowell Stud Et Al, Chovatel: Takaya Shimakawa
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Craig Williams

Blue Diamond Stakes G1

24. únor, Caulfield - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Written By2hWritten Tycoon - Yau Chin, Tobougg125
2. Enbihaar2kMagnus - Charm's Honour, Strada120
3. Oohood2kI Am Invincible - Bella Sunday, Sunday Silence120
Dále: Prairie Fire, Encryption, Aristocratic Miss, Qafila, Lady Horseowner, Ennis Hill, More Than Exceed (NZ), Kinky Boom, Long Leaf, Grand Symphony, Plague Stone, Run Naan, Crossing the Abbey
Výrok: 2 1/2 - hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 1/2 - 3/4 - 2 3/4 - 3/4 - krátká hlava - 3/4 - 1 1/2 - 1 13/4 - short head- krátká hlava - 3 1/2
Čas: 1:09.86
Majitel: Neville Begg & Partners Syndicate, Chovatel: Neville Begg Investments Pty Ltd
Trenér: Grahame Begg, Jezdec: Jordan Childs

Oakleigh Plate G1

24. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Russian Revolution4hSnitzel - Ballet d'Amour, Stravinsky125
2. Snitty Kitty4kSnitzel - Lassiter's Cat, Tale of the Cat118
3. Hellbent5hI Am Invincible - Volkaspray, Volksraad120
Dále: Booker, Bons Away, Catchy, Lady Esprit, Quilista, Rock 'N' Gold, She Will Reign, Sword of Light, Fuhryk, Flamberge, Glenall, Palazzo Pubblico, Sheidel, Illustrious Lad, Prussian Vixen
Výrok: hlava - krátká hlava - krátká hlava - hlava - 1 1/4 - hlava - krk - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - současně - hlava - krátká hlava - 1 1/2 - 2 1/2 - 1 3/4 - 3/4
Čas: 1:03.00
Majitel: Newgate S.F., China Horse Club Racing Pty Ltd Et Al, Chovatel: John Stuart Investments
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Mark Zahra

Peter Young Stakes G2

24. únor, Caulfield - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Gailo Chop (FR)7vDeportivo - Grenoble, Marignan130
2. Single Gaze5kNot a Single Doubt - Redaluca's Gaze, Intergaze126
3. Hartnell (GB)7vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
Dále: Ventura Storm (IRE), Abbey Marie, Jacquinot Bay, Spiritjim (FR), Harlem (GB), Lord Fandango (GER)
Výrok: 1 1/4 - 2 1/4 - 3 3/4 - 1/2 - krk - 5 - 2 - 1
Čas: 1:48.26
Majitel: OTI Racing, J. Higgins Et Al, Chovatel: Alain Chopard
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Mark Zahra

Silver Slipper Stakes G2

24. únor, Rosehill - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Sunlight2kZoustar - Solar Charged, Charge Forward120
2. Estijaab2kSnitzel - Response, Charge Forward120
3. Gongs2kDawn Approach - Belcentra, Bel Esprit120
Dále: Neutrality, Knievel
Výrok: krk - 6 3/4 - 3 - head
Čas: 1:03.51
Majitel: Mrs. L. Fung, Ms. R.C. Parker Et Al, Chovatel: Widden Stud
Trenér: Tony McEvoy, Jezdec: Timothy Clark

Millie Fox Stakes G2

24. únor, Rosehill - 1300 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Daysee Doom5kDomesday - See a Victory, Mister C123
2. Girl Sunday5kEncosta de Lago - Pleasantsundaygirl, Cape Cross119
3. Foxplay4kFoxwedge - Butlers, El Prado128
Dále: Prompt Response, Insensata, Heavens Above, Egyptian Symbol, Perfect Rhyme
Výrok: hlava - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - hlava - 2
Čas: 1:16.84
Majitel: J.F. Griffin & Mrs. A.C. Griffin, Chovatel: J. Griffin
Trenér: Ron Quinton, Jezdec: Andrew Adkins

Hobartville Stakes G2

24. únor, Rosehill - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Kementari3hLonhro - Yavanna, Redoute's Choice125
2. Pierata3hPierro - November Flight, Flying Spur125
3. D'Argento3hSo You Think - Fullazz, Redoute's Choice125
Dále: Trapeze Artist, Ace High, Luvaluva, Brave Song, Assimilate, Siege of Quebec, Capital Gain, Lord Cecil
Výrok: 1 -nos- 1/2 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - krk - 4
Čas: 1:22.43
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Glyn Schofield

Skyline Stakes G2

3. březen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí hřebci a valaši
1.Santos2hI Am Invincible - Ghaliah, Secret Savings122
2. Spin2hI Am Invincible - Roulettes, Flying Spur122
3. Legend of Condor2hNot a Single Doubt - Rhodamine, Success Express122
Dále: Zousain, Oxford Tycoon, Sandbar, Irish Bet
Výrok: hlava - krátká hlava - krk - 1/2 - krk - 5
Čas: 1:11.15
Majitel: Mt. Hallowell Stud, Emirates Park Syndicate Et Al, Chovatel: Emirates Park Pty Ltd
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Timothy Clark

Sweet Embrace Stakes G2

3. březen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouleté klisny
1.Seabrook (NZ)2kHinchinbrook - Midnight Revels, Don Eduardo122
2. Fiesta2kI Am Invincible - Now Now, Danehill Dancer122
3. Into the Abyss2kFoxwedge - Moonboat, Encosta de Lago122
Dále: Setsuna, Sweet Ava, Perfect Pitch, Futooh, Adamina, Couvre Lit, Casadiva, Now Or Never, Satin Slipper
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - 1/2 - 2 1/2 - 1 3/4 - 1 - short head
Čas: 1:10.96
Majitel: Blueblood Thoroughbreds Synd., BBT Midnight Revels Et Al, Chovatel: W.E. Jeffries
Trenér: Mick Price, Jezdec: Hugh Bowman

Chipping Norton Stakes G1

3. březen, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Winx6kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Prized Icon4hMore Than Ready - Tropical Affair, Danehill130
3. Classic Uniform5vAl Maher - Pyrotechnics, Canny Lad130
Dále: Libran (IRE), Stampede, Who Shot Thebarman (NZ), Lasqueti Spirit, Vinland, Jemadar
Výrok: 7 - 1/2 - 1 - 2 1/2 - hlava - 3 - 9 - 9 3/4
Čas: 1:34.92
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & Mrs. D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Surround Stakes G1

3. březen, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Shoals3kFastnet Rock - The Broken Shore, Hussonet123
2. Torvill3kNot a Single Doubt - Bolero Queen, Iglesia123
3. Rimraam (NZ)3kCommands - Swansea, Singspiel123
Dále: Shumookh, Moss Trip, Alizee, Touch of Mink, Yulong Xingsheng, Melody Belle (NZ), Frolic, Unforgotten
Výrok: 1/2 - hlava - současně - 3/4 - krk - 3/4 - 1 1/4 - krátká hlava - 1 - 3
Čas: 1:23.46
Majitel: Pinecliff Racing & Arrowfield Pastoral Pty Ltd, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Joshua Parr

Guy Walter Stakes G2

3. březen, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, čtyřleté a starší klisny
1.Dixie Blossoms5kStreet Sense - Whistle Dixie, Star Way123
2. Raiment4kStreet Cry - Clothing, Commands122
3. Francaletta5kHigh Chaparral - Snow Peak, Arazi121
Dále: Nettoyer, Eckstein, Slightly Sweet, Aide Memoire (NZ), Zanbagh, Danish Twist
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - 2 3/4 - 2
Čas: 1:22.66
Majitel a chovatel: A.S. Osburg
Trenér: Ron Quinton, Jezdec: Christian Reith

Australian Guineas G1

3. březen, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Grunt (NZ)3hO'Reilly - Ruqqaya, Van Nistelrooy125
2. Peaceful State3hAnimal Kingdom - Weekend Beauty, Helissio125
3. Bring Me Roses3kHigh Chaparral - Freckled Face, Polish Patriot120
Dále: Villermont, Holy Snow, Muraaqeb, Cliff's Edge, Embellish (NZ), Salsamor (NZ), Main Stage (NZ), Addictive Nature, Black Sail (NZ), Aloisia (NZ), Mighty Boss, Mr. So And So, Levendi
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - hlava - 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - hlava - 15
Čas: 1:34.99
Majitel: R. & C. Legh Racing Pty Ltd, Wright Racing Syndicate Et Al, Chovatel: Trelawney Thoroughbred Ltd
Trenér: Mick Price, Jezdec: Damien Oliver

Reisling Stakes G2

10. březen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Estijaab2kSnitzel - Response, Charge Forward122
2. Pure Elation2kI Am Invincible - Members Joy, Hussonet122
3. Sister Sledge2kUncle Mo - Unblemished, Danzero122
Dále: Gongs, Outback Barbie, Ennis Hill, Nuclear Blitz, Heavenly Thunder
Výrok: 1/2 - hlava - hlava - 1 3/4 - krátká hlava - 4 1/2 - 1/2
Čas: 1:09.10
Majitel: Emirates Park, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: Michael, Wayne & John Hawkes, Jezdec: Brenton Avdulla

Todman Stakes G2

10. březen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a valaši
1.Aylmerton2hSiyouni - Aloona, Smart Strike122
2. Ef Troop2vSpirit of Boom - Limealicious, Exceed And Excel122
3. Tchaikovsky2hRedoute's Choice - Ballet Blue, Stravinsky122
Dále: Legend of Condor, Plague Stone, Ragged Rascal, Exceltic, Paquirri, Performer
Výrok: hlava - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/2 - 1 - 1/2 - 5 1/2
Čas: 1:08.84
Majitel a chovatel: Woodpark Stud
Trenér: Jean Dubois, Jezdec: Andrew Adkins

Challenge Stakes G2

10. březen, Randwick - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Redzel5vSnitzel - Millrich, Rubiton129
2. Jungle Edge7vDubawi - Jungle Girl, Carnegie129
3. Super Too4kHinchinbrook - Tails Wins, Tale of the Cat125
Dále: Viridine, English, Terravista, Takedown, The Mission
Výrok: 1 3/4 - 1 - krátká hlava - 1 - 1 1/2 - krk - head
Čas: 0:55.73
Majitel: Triple Crrown Syndicate, Walfam No 2 Et Al, Chovatel: L.J. Flemming
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Kerrin McEvoy

Canterbury Stakes G1

10. březen, Randwick - 1300 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Happy Clapper7vTeofilo - Busking, Encosta de Lago130
2. Global Glamour4kStar Witness - Spectacula, Testa Rossa126
3. Invincible Gem4kI Am Invincible - Diamond Day, Marwina126
Dále: Endless Drama (IRE), Tulip, Clearly Innocent, Showtime, Foxplay, Derryn
Výrok: 1 1/4 - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - krk - 3/4 - 2 1/2
Čas: 1:14.25
Majitel a chovatel: M.W. Thomas
Trenér: Patrick Webster, Jezdec: Blake Shinn

Randwick Guineas G1

10. březen, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Kementari3hLonhro - Yavanna, Redoute's Choice125
2. Pierata3hPierro - November Flight, Flying Spur125
3. Trapeze Artist3hSnitzel - Treppes, Domesday125
Dále: Ace High, Siege of Quebec, Kaonic (NZ), D'Argento, Condor, Capital Gain, Sully (NZ), Age of Fire, Tangmere (NZ), Peaceful State, Tangled
Výrok: 1 1/2 - krk - 1/2 - hlava - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 2 - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 1 - 3/4
Čas: 1:33.72
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Glyn Schofield

VRC Sires Produce Stakes G2

10. březen, Flemington - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Not a Single Cent2hNot a Single Doubt - Busking, Encosta de Lago125
2. Seberate2hSebring - Recooperate, General Nediym125
3. Akkadian2hNicconi - Garden of Eden, Blackfriars125
Dále: Aristocratic Miss, Tin Hat, Nasaayim, Firstclass Dreamer, More Than Exceed (NZ), Run Naan, Outrageous, Titan Blinders, Syd's Coin, Sanctimonious
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 - 3/4 - hlava - hlava - 2 - 2 3/4 - 2 1/4 - 1/2 - 1 3/4
Čas: 1:23.40
Majitel: B. Sokolski, Property Heavyweights One Et Al, Chovatel: M. Thomas
Trenér: Aaron Purcell, Jezdec: Mark Zahra

A.V. Kewney Stakes G2

10. březen, Flemington - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Bella Martini3kStratum - Silverbeat, Distant Music122
2. Shokora3kNicconi - She's Cherryrype, More Than Ready122
3. Palazzo Vecchio3kFastnet Rock - Palacio de Cristal, Encosta de Lago122
Dále: Smart Coupe, Platinum Angel, Seannie, Mawzoona, Summer Sham, French Girl, Counterplay, True Excelsior (NZ), Stylish Missile
Výrok: 3/4 - hlava - 3 1/4 - 3/4 - krátká hlava - 2 - hlava - krátká hlava - krátká hlava - hlava - 1/2
Čas: 1:22.37
Majitel: Dorrington Farm, Chovatel: R.J. Crabtree
Trenér: Michael, Wayne & John Hawkes, Jezdec: Dwayne Dunn

Newmarket Handicap G1

10. březen, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Redkirk Warrior (GB)7vNotnowcato - Flag, Selkirk127
2. Brave Smash (JPN)5hTosen Phantom - Tosen Smash, Tokai Teio125
3. Merchant Navy3hFastnet Rock - Legally Bay, Snippets115
Dále: Rock Magic, Supido, Rich Charm, Missrock, Booker, Ken's Dream, Lucky Liberty, Catchy, Thronum, So Si Bon, Lord of the Sky, Fastnet Tempest (IRE)
Výrok: krátká hlava - hlava - 1/2 - krk - 1 3/4 - krátká hlava - současně - hlava - 1 - 1/2 - 1 - 1 3/4 - 3/4 - 4
Čas: 1:08.33
Majitel: M.B. Lee & Miss Y.C.J. Tam, Chovatel: Mrs. R.D. Peacock
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabering, Jezdec: Regan Bayliss

Australian Cup G1

10. březen, Flemington - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Harlem6vChamps Elysees - Casual, Nayef130
2. Gailo Chop (FR)7vDeportivo - Grenoble, Marignan130
3. Ventura Storm (IRE)5vZoffany - Sarawati, Haafhd130
Dále: Almandin (GER), Single Gaze, Homesman (USA), Lord Fandango (GER), The Taj Mahal (IRE), Ambitious (JPN), Hartnell (GB), Supply And Demand, Devise (NZ)
Výrok: 1/2 - 3/4 - hlava - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 7 - 10
Čas: 2:00.46
Majitel: D.A. Hayes, M.B. Lee Et Al, Chovatel: Juddmonte Farms Ltd
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabering, Jezdec: Michael Walker

Adelaide Cup G2

12. březen, Morphettville - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Fanatic (NZ)5kShocking - Komplete Klass, Groom Dancer137
2. Ormito (GER)5vMamool - Ormita, Acatenango117
3. Poppiholla (NZ)5kPentire - Charlotte Russe, Red Ransom117
Dále: Double Bluff (IRE), O'Lonera, Exalted Lightning, Cuban Fighter, Jim's Journey, Benzini, Like a Carousel, Al Haram (FR), Raindrops On Roses, Tunes, Pretty Punk, Flying Casino
Výrok: krk - 1 3/4 - 3/4 - 1 3/4 - 3/4 - 1 - 1/2 - krátká hlava - 2 1/2 - 1 - 1 - 1 1/4 - 1 1/2 - short head
Čas: 3:25.28
Majitel a chovatel: S.P. Kierman
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabering, Jezdec: Michael Walker

Alister Clark Stakes G2

16. březen, Moonee Valley - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Cliff's Edge3hCanford Cliffs - Simulaton, Snaadee126
2. Levendi3hPierro - Lipari, Redoute's Choice126
3. Belfast3hTeofilo - Lovingthelimelight, Lemon Drop Kid126
Dále: Astoria, Pissaro, Whoomph, Castleton, Arkamun, North Afrika, Bemboka Queen, Think Positive
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 2 3/4 - 3 3/4 - 2 1/2 - 2 1/4 - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - 7 3/4
Čas: 2:06.23
Majitel: Wilawi Go Racing, The Golden Table Et Al, Chovatel: R.A. Holburt
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Jamie Mott

Phar Lap Stakes G2

17. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Unforgotten3kFastnet Rock - Memories of You, Galileo120
2. Holy Snow3hFastnet Rock - Only Words, End Sweep125
3. Hiyaam (NZ)3kHigh Chaparral - Mazarine, Zabeel120
Dále: Renewal, Shumookh, Sanctioned, Muraaqeb, Paret, Octabello, Calculated
Výrok: krátká hlava - 2 3/4 - krk - hlava - 2 - krátká hlava - krátká hlava - 1 - 6
Čas: 1:29.12
Majitel: Magic Bloodstock Racing, C.J. Waller, Chovatel: Roncon
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Jason Collett

Coolmore Classic G1

17. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Daysee Doom5kDomesday - See a Victory, Mister C126
2. Oregon's Day4kDomesday - Oregon Seal, Oregon112
3. Silent Sedition5kWar Chant - Fiorentina, Dubai Destination127
Dále: Eckstein, Prompt Response, Dixie Blossoms, Just Dreaming, Aide Memoire (NZ), Heavens Above, Danish Twist, Bring Me Roses, Flippant, Alizee, Egg Tart, Francaletta, Raiment, Zanbagh
Výrok: hlava - krátká hlava - krk - krátká hlava - hlava - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 1/2 - krk - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/2 - 1 1/2 - krk - 1
Čas: 1:28.28
Majitel: J.F. Griffin & Mrs. A.C. Griffin, Chovatel: J. Griffin
Trenér: Ron Quinton, Jezdec: Andrew Adkins

Ajax Stakes G2

17. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Comin' Through4vFastnet Rock - Mica's Pride, Bite the Bullet123
2. Tom Melbourne (IRE)7vDylan Thomas - Roshanak, Spinning World125
3. Radipole (IRE)5vRock of Gibraltar - Just Little, Grand Slam117
Dále: Arbeitsam, Callerman, Prized Icon, Kingsguard (NZ), McCreery (GB), Life Less Ordinary (IRE)
Výrok: hlava - krátká hlava - krk - krátká hlava - 1 - 1/2 - 1 - 1 1/2
Čas: 1:28.52
Majitel a chovatel: Go Bloodstock
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Michael Walker

Blamey Stakes G2

17. březen, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Humidor (NZ)5vTeofilo - Zalika, Zabeel130
2. Cool Chap5vHigh Chaparral - Cherishing, Johannesburg121
3. Hellova Street7vHelike - Butter Street, Secret Savings128
Dále: Odeon (NZ), Tosen Stardom (JPN)
Výrok: 1/2 - 3/4 - 3/4 - 5 1/2
Čas: 1:36.84
Majitel: Forest Lodge Racing, Jomara Bloodstock Ltd Et Al, Chovatel: Jomara Bloodstock Ltd
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Mark Zahra

Sunline Stakes G2

23. březen, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Spanish Reef4kLope de Vega - Lemon Reef, Lemon Drop Kid126
2. Samovare4kSavabeel - Sambar, More Than Ready126
3. Flying Jess4kHinchinbrook - Maritess, Magic Albert126
Dále: Tiamo Grace, Life on the Wire, Royal Applause, Cavalry Gold
Výrok: 2 3/4 - 1 3/4 - krátká hlava - 2 1/4 - 1 3/4 - short head
Čas: 1:35.34
Majitel: Mrs. L.A. Keys, R.D. Edwards Et Al, Chovatel: Patinack Farm
Trenér: Ken Keys, Jezdec: Mark Zahra

William Reid Stakes G1

23. březen, Moonee Valley - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Hellbent5hI Am Invincible - Volkaspray, Volksraad129
2. Thronum4hSnitzel - Helena's Secret, Five Star Day129
3. Catchy3kFastnet Rock - Cats Whisker, Fusaichi Pegasus119
Dále: Supido, Rock Magic, Bons Away, Pariah, She Will Reign, Secret Agenda, Fuhryk
Výrok: 1/2 - 1 - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - krk - 2 1/4 - krk - 45
Čas: 1:09.36
Majitel: A. Cardy, P. Green Et Al, Chovatel: Dr. R. McClenahan
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Craig Williams

Ranvet Stakes G1

24. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Gailo Chop (FR)7vDeportivo - Grenoble, Marignan130
2. Single Gaze5kNot a Single Doubt - Redaluca's Gaze, Intergaze126
3. Prized Icon4hMore Than Ready - Tropical Affair, Danehill130
Dále: Consensus (NZ), Sarassin (GB), Harlem (GB), Ventura Storm (IRE), Classic Uniform
Výrok: 3 - hlava - 3 1/4 - krátká hlava - hlava - 3 3/4 - 6
Čas: 2:04.78
Majitel: OTI Racing, J. Higgins Et Al, Chovatel: Alain Chopard
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Mark Zahra

George Ryder Stakes G1

24. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Winx6kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Happy Clapper7vTeofilo - Busking, Encosta de Lago130
3. Kementari3hLonhro - Yavanna, Redoute's Choice123
Dále: Crack Me Up (NZ), Invincible Gem, Clearly Innocent
Výrok: 3/4 - 3 - krátká hlava - 3/4
Čas: 1:31.48
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & Mrs. D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Rosehill Guineas G1

24. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.D'Argento3hSo You Think - Fullazz, Redoute's Choice125
4. Vin de Dance (NZ)3vRoc de Cambes - Explosive Dancer, San Luis125
DQ 2. Tangled3hSnitzel - Bramble Rose, Shinko King125
Dále: DQ 3. Furore (NZ), Cliff's Edge, Ace High, Mission Hill, Mongolianconqueror (NU), Villermont, Capital Gain, The Lord Mayor (NZ), Main Stage (NZ), Condor, Kaonic (NZ), So You Win, Endowment (NZ), Age of Fire, Terwilliker
Výrok: 1 1/4 - 1 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - hlava - 1 1/2 - hlava - 1/2 - 3/4 - 5 1/2
Čas: 2:06.10
Majitel: Paramount Racing, E. Cummins Et Al, Chovatel: G. Harvey
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Golden Slipper Stakes G1

24. březen, Rosehill - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Estijaab2kSnitzel - Response, Charge Forward120
2. Oohood2kI Am Invincible - Bella Sunday, Sunday Silence120
3. Sunlight2kZoustar - Solar Charged, Charge Forward120
Dále: Written By, Seabrook (NZ), Long Leaf, Sandbar, Sizzling Belle, Aylmerton, Secret Lady, Ef Troop, Santos, Performer, Qafila, Prairie Fire
Výrok: hlava - 1 1/4 - krk - krk - 1 - hlava - 3/4 - hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - hlava - 3 - 3 1/2
Čas: 1:12.01
Majitel: Emirates Park, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: Michael, Wayne & John Hawkes, Jezdec: Brenton Avdulla

The Galaxy G1

24. březen, Rosehill - 1100 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.In Her Time5kTime Thief - Hell It's Hot, Zeditave121
2. English5kEncosta de Lago - Court, Anabaa120
3. Viridine3hPoet's Voice - Patina, Anabaa112
Dále: Snitty Kitty, The Mission, Ball of Muscle, Le Romain, Takedown, Lady Esprit, Jungle Edge, Derryn
Výrok: 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - hlava - 1/2 - krk - 2 1/2 - 1 - 1/2 - 7
Čas: 1:04.30
Majitel: P.J. Brown, R.G. Dan Et Al, Chovatel: Est. D. Cobcroft
Trenér: Benjamin Smith, Jezdec: Zac Purton

Emancipation Stakes G2

31. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Prompt Response4kBeneteau - Prompt, Exceed And Excel126
2. Oregon's Day4kDomesday - Oregon Seal, Oregon121
3. Dixie Blossoms5kStreet Sense - Whistle Dixie, Star Way126
Dále: Foxplay, Daysee Doom, Eckstein, Zanbagh
Výrok: hlava - krk - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1
Čas: 1:31.11
Majitel: R.K. Hamer & M.S. Sowerby, Chovatel: R. Hamer
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Damien Oliver

Tulloch Stakes G2

31. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a valaši
1.Levendi3hPierro - Lipari, Redoute's Choice123
2. Astoria3hMedaglia d'Oro - Segue, Ad Valorem123
3. Weather With You3vTeofilo - Tarique, Rock of Gibraltar123
Dále: Mongolian Marshal (NZ), Belfast, Tangmere (NZ), Godunov, Primitivo, Yuralla Boy, Octabello, Pissaro, Augustus, Our Mantra, Love Waves (NZ), Bullet Shot
Výrok: krátká hlava - hlava - 1 3/4 - krátká hlava - 2 - krátká hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - 2 - 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 15
Čas: 2:04.14
Majitel: E. Gelagotis, B.M. & W. Racing Et Al, Chovatel: R. Anderson
Trenér: Peter Gelagotis, Jezdec: Mark Zahra

Tancred Stakes (The BMW) G1

31. březen, Rosehill - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Almandin (GER)8vMonsun - Anatola, Tiger Hill130
2. Ambitious (JPN)6hDeep Impact - Carnival Song, El Condor Pasa130
3. Who Shot Thebarman (NZ)9vYamanin Vital - Ears Carol, Carolingian130
Dále: Gailo Chop (FR(, Single Gaze, Auvray (FR), Harlem (GB), Ventura Storm (IRE), Lasqueti Spirit
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - hlava - 1/2 - krk - 1 - 2 1/4 - 1 1/4
Čas: 2:30.11
Majitel: N.C. Williams & Mrs. L.J. Williams, Chovatel: Gestut Schlenderhan
Trenér: Liam Howley, Jezdec: Kerrin McEvoy

Vinery Stud Stakes G1

31. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Hiyaam (NZ)3kHigh Chaparral - Mazarine, Zabeel123
2. Unforgotten3kFastnet Rock - Memories of You, Galileo123
3. Aloisia (NZ)3kAzamour - Queen Boudicca, Perfectly Ready123
Dále: Alizee, Danzdanzdance, Torvill, Madame Markievicz (NZ), Semari (NZ), Miss Admiration, Bring Me Roses, Rimraam ( NZ), Dancers, All Too Soon
Výrok: 1 3/4 - 2 1/4 - 1 1/4 - 1 1/2 - 1 - krk - 1 1/4 - 1/2 - 1 - 4 - 11 3/4 - 4 3/4
Čas: 2:03.52
Majitel a chovatel: Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Maktoum
Trenér: Mick Price, Jezdec: Michael Dee

Chairman's Quality G2

7. duben, Randwick - 2600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Sir Charles Road4vMyboycharlie - Giant Mystique, Giant's Causeway123
2. Ventura Storm (IRE)5vZoffany - Sarawati, Haafhd130
3. Peribsen (IRE)5hLonhro - Pepiniere, Sadler's Wells117
Dále: Ormito (GER), Doukhan (IRE), Alward (IRE), Admiral Jello, Cismontane (NZ), Master of Arts (NZ), Zacada (NZ), Domed (AUS), Imperial Aviator (GB), Wheel Leisure, Double Bluff (IRE), Up Cups
Výrok: hlava - 3 1/4 - 1 - hlava - 1/2 - hlava - 3/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 2 - 1 - 3 - 1 1/2 - 3 3/4
Čas: 2:41.57
Majitel: Archer Equine Investments Ltd, Chovatel: Miss A. Yelland
Trenér: Lance O'Sullivan & Andrew Scott, Jezdec: Blake Shinn

ATC Sires' Produce Stakes G1

7. duben, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.El Dorado Dreaming2kIlovethiscity - Solanas, Zabeel120
2. Oohood2kI Am Invincible - Bella Sunday, Sunday Silence120
3. Outrageous2hAll Too Hard - Fit And Ready, More Than Ready125
Dále: Long Leaf, Spin, Encryption, Bondi, Ragged Rascal, Seabrook (NZ), Not a Single Cent, Seberate, Tchaikovsky, Ringerdingding, Adana, Affogato
Výrok: krátká hlava - 1 - krk - krk - krátká hlava - krátká hlava - 1 - krátká hlava - krátká hlava - krk - 2 - 3/4 - 1 - head
Čas: 1:22.10
Majitel a chovatel: Ms. Y.E. Pearce
Trenér: Benjamin Smith, Jezdec: Damian Lane

Australian Derby G1

7. duben, Randwick - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Levendi3hPierro - Lipari, Redoute's Choice125
2. Ace High3hHigh Chaparral - Come Sunday, Redoute's Choice125
3. Tangled3hSnitzel - Bramble Rose, Shinko King125
Dále: Vin de Dance (NZ), Furore (NZ), Mongolianconqueror (NZ), Mongolian Marshal (NZ), Weather With You, Condor, Endowment (NZ), Belfast, Mission Hill, Capital Gain, Salsamor (NZ), Pissaro, Astoria, The Lord Mayor (NZ)
Výrok:nos- 5 3/4 - 1/2 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 1 - 3/4 - krk - 3 3/4 - 1 - krk - 6 3/4 - 1 - 7 - 5 1/2 - 65
Čas: 2:28.73
Majitel: E. Gelagotis, B.M. & W. Racing Et Al, Chovatel: R. Anderson
Trenér: Peter Gelagotis, Jezdec: Mark Zahra

T.J. Smith Stakes G1

7. duben, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Trapeze Artist3hSnitzel - Treppes, Domesday125
2. Redzel5vSnitzel - Millrich, Rubiton129
3. In Her Time5kTime Thief - Hell It's Hot, Zeditave125
Dále: Le Romain, The Mission, English, Brave Smash (JPN), Fell Swoop, Global Glamour, Takedown, Jungle Edge
Výrok: 2 - 2 - 3/4 - 1/2 - 1 - 1 3/4 - 3/4 - 3/4 - 1
Čas: 1:08.29
Majitel: Vieria Racing, B. Vieria Et Al, Chovatel: Vieria Group Pty Ltd
Trenér: Gerald Ryan, Jezdec: Tye Angland

Doncaster Mile Stakes G1

7. duben, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Happy Clapper7vTeofilo - Busking, Encosta de Lago126
2. Comin' Through4vFastnet Rock - Mica's Pride, Bite the Bullet114
3. Arbeitsam4vSnitzel - Workhard, Red Ransom110
Dále: D'Argento, Tom Melbourne (IRE), Cool Chap, Lanciato (NZ), Humidor (NZ), Endless Drama (IRE), Kementari, Egg Tart, Crack Me Up (NZ), Prized Icon, Invincible Gem, Tosen Stardom (JPN), Mister Sea Wolf (IRE)
Výrok: 2 - hlava - krk - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - krk - krátká hlava - 1/2 - hlava - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 2 3/4
Čas: 1:33.17
Majitel a chovatel: M.W. Thomas
Trenér: Patrick Webster, Jezdec: Blake Shinn

Karrakatta Plate G2

14. duben, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Valour Road2hFrost Giant - Melba Avenue, Street Sense125
2. Lady Cosmology2kUniversal Ruler - Out Spoken Lady, Galileo120
3. Lordhelpmerun2hPlaying God - Pure Heaven, Snippetson125
Dále: Bam's On Fore, Chix Pic, Platoon, Assetro, Nocelle, Market Ruler, Cockatiel, Mouth Karate, Princess Pierro, Fairtrusive, Cup Night, Emerald Rose, Driftstar
Výrok: 1/2 - 3/4 - 3 - 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - 1/4 - krátká hlava - 1 1/2 - 1/2 - 1/4 - 1 - 1 - 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:10.48
Majitel: D.L. Carvell, B.J. McGougan Et Al, Chovatel: Yarrandale Stud
Trenér: Simon Miller, Jezdec: Aaron Mitchell

Percy Sykes Stakes G2

14. duben, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Pure Elation2kI Am Invincible - Members Joy, Hussonet117
2. Fiesta2kI Am Invincible - Now Now, Danehill Dancer121
3. Outback Barbie2kSpirit of Boom - Pure Purrfection, General Nediym119
Dále: Gongs, Cristobal, Sweet Ava, Setsuna, Khulaasa, Sister Sledge, Kara's Hope
Výrok: 1 1/4 - hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 1 1/2 - krátká hlava - 2 1/4 - 3 1/4
Čas: 1:10.08
Majitel: Go Bloodstock Australia, Chovatel: Ms. S. Lichti
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Michael Walker

Arrowfield tříletí Sprint G2

14. duben, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Catchy3kFastnet Rock - Cats Whisker, Fusaichi Pegasus120
2. Showtime3hSnitzel - Flidais, Timber Country125
3. I Am Excited3kSnitzel - Lady Beckworth, General Nediym120
Dále: Booker, She Will Reign, Houtzen, Pariah, Viridine, Perast
Výrok: 1 1/2 - krk - 3/4 - hlava - 1/2 - krátká hlava - neck
Čas: 1:10.22
Majitel: Dorrington Farm & Mrs. S.C. Crabtree, Chovatel: Mrs. J. Jenkins
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Dabering, Jezdec: Joao Moreira

Australian Oaks G1

14. duben, Randwick - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Unforgotten3kFastnet Rock - Memories of You, Galileo123
2. Hiyaam (NZ)3kHigh Chaparral - Mazarine, Zabeel123
3. Miss Admiration3kSebring - Admiring, Street Cry123
Dále: Bring Me Roses, Savvy Coup (NZ), Danzdanzdance, Aloisia (NZ), Chilly Cha Cha (NZ), Contessa Vanessa (NZ), She's a Treasure (NZ), Luvaluva (NZ), Wild Sea, Naivasha
Výrok: 1 - 2 1/4 - 1 - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 5 1/2 - 1 - 2 - 1/2 - 4 - 6
Čas: 2:27.21
Majitel: Magic Bloodstock Racing, C.J. Waller, Chovatel: Roncon
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Queen Elizabeth Stakes G1

14. duben, Randwick - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Winx6kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Gailo Chop (FR)7vDeportivo - Grenoble, Marignan130
3. Happy Clapper7vTeofilo - Busking, Encosta de Lago130
Dále: Humidor (NZ), Comin'Through, Consensus (NZ), Odeon (NZ), Ambitious (JPN), Classic Uniform, Success Days (IRE)
Výrok: 3 3/4 - krk - 3/4 - 1/2 - 2 1/2 - 2 1/2 - 1 3/4 - 4 - 2
Čas: 2:01.65
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & Mrs. D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Sydney Cup G1

14. duben, Randwick - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Who Shot Thebarman (NZ)9vYamanin Vital - Ears Carol, Carolingian121
2. Zacada (NZ)5vZabeel - Lacada, Giant's Causeway111
3. Sir Charles Road4vMyboycharlie - Giant Mystique, Giant's Causeway110
Dále: Auvray (FR), Lasqueti Spirit, Patrick Erin (NZ), Doukhan (IRE), Almandin (GER), Ventura Storm (IRE), Five to Midnight (NZ), Admiral Jello, Libran (IRE), Lord Fandango (GER), Peribsen (IRE), Cismontane (NZ), Ormito (GER), Aloft (IRE)
Výrok:nos- 1 - krátká hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - 1 - 2 1/2 - 3/4 - 2 - hlava - 5 1/2 - 6 3/4 - 4 - 1 - pulled up
Čas: 3:20.04
Majitel: D.M. O'Leary, H.T. O'Leary Et Al, Chovatel: B.J. & Mrs. L.E. Anderton
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Blake Shinn

Legacy Stakes G1

14. duben, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Alizee3kSepoy - Essaouira, Exceed And Excel120
2. Prompt Response4kBeneteau - Prompt, Exceed And Excel126
3. Heavens Above6kStreet Cry - Reggie, Germano126
Dále: Oregon's Day, Abbey Marie, Dixie Blossoms, Eckstein, Foxplay, Nettoyer, Silent Sedition, Daysee Doom, Zanbagh, Payroll, Spanish Reef, Samovare, Aide Memoire (NZ), Perfect Rhyme
Výrok: 2 - 1/2 - krátká hlava - krk - hlava - hlava - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - 1 1/2 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 - 1/2
Čas: 1:34.94
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Glyn Schofield

Sapphire Stakes G2

14. duben, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Quilista4kScandal Keeper - Brocky's Ace, Surtee121
2. Ravi5kRedoute's Choice - Mambo In Freeport, Kingmambo121
3. White Moss4kMossman - Pay My Bail, Justice Prevails121
Dále: Invincibella, Lubiton, Ghisoni, Nieta, Slow Burn, Shazee Lee, Hetty Heights, Spright, Faraway Town, Sugar Bella, Fragonard, Danish Twist, Raiment
Výrok: 1 3/4 - hlava - krk - hlava - hlava - krk - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - hlava - 1/2 - 1 1/4 - 2 - 2
Čas: 1:09.38
Majitel: J.T. & C.A. Warwick Pty Ltd, L. & R. Divitini Racing, Chovatel: Ms. E.E. Giles
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Damian Lane

Champagne Stakes G1

21. duben, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Seabrook (NZ)2kHinchinbrook - Midnight Revels, Don Eduardo120
2. Bondi2hSnitzel - Bondi Blonde, Red Ransom125
3. El Dorado Dreaming2kIlovethiscity - Solanas, Zabeel120
Dále: Guerrier, Outrageous, Encryption, Irukandji, Not a Single Cent, Long Leaf, Seberate, Akkadian, Ragged Rascal, Blazing Issue
Výrok: 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1 - 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - 1 1/2 - hlava - 2 1/2 - 1 1/2 - 1 3/4
Čas: 1:34.74
Majitel: Blueblood Thoroughbreds Synd., B.B.T. Midnight Revels Et Al, Chovatel: W.E. Jeffries
Trenér: Mick Price, Jezdec: Damien Oliver

All Aged Stakes G1

21. duben, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Trapeze Artist3hSnitzel - Treppes, Domesday125
2. Le Romain5vHard Spun - Mignard, Strategic130
3. Showtime3hSnitzel - Flidais, Timber Country125
Dále: Hartnell (GB), The Mission, It's Somewhat (USA), Muraaqeb, Tom Melbourne (IRE), Satono Rasen (JPN), Brave Smash (JPN)
Výrok: hlava - 1 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1 - krk - krátká hlava - 1 3/4 - 4 1/2
Čas: 1:20.33
Majitel: Vieria Racing, B. Vieria Et Al, Chovatel: Vieria Group Pty Ltd
Trenér: Gerald Ryan, Jezdec: Tye Angland

WATC Derby G2

21. duben, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Action3vPierro - Broadway Belle, Redoute's Choice125
2. Like a Butterfly3kBlackfriars - Prime Knockout, Mossman120
3. Media Baron3vWritten Tycoon - Silentium, Fimiston125
Dále: Money Maher, Magical Charm (NZ), Sentimental Friend, Come Play With Me, The Big Show, American Joy, Tellem We're Comin, Hoodlum Thunder, He's a Parker, Rojo Calor, Special Alert, Startthefriar, Young Thor
Výrok: 4 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - současně - 1 1/2 - 3 - 3/4 - 3/4 - krátká hlava - 1 1/2 - 1 3/4 - 6 1/4 - 5 1/4 - neck
Čas: 2:29.92
Majitel a chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Grant & Alana Williams, Jezdec: William Pike

Victory Stakes G2

28. duben, Doomben - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Impending4hLonhro - Mnemosyne, Encosta de Lago129
2. Most Important5vI Am Invincible - Orange Marmalade, Stravinsky129
3. I Am Excited3kSnitzel - Lady Beckworth, General Nediym120
Dále: Monsieur Gustave, Privlaka, Supido, Havasay, Jungle Edge
Výrok: 1/2 - 3/4 - 3/4 - 3/4 - hlava - 1 - head
Čas: 1:10.06
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Damian Browne

Euclase Stakes G2

5. květen, Morphettville - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.I'll Have a Bit3kSmart Missile - Take All Of Me, Jeune122
2. She's So High3kI Am invincible - High Achiever, Exceed And Excel122
3. Viridine3hPoet's Voice - Patina, Anabaa127
Dále: Nature Strip, Despatch, Port Vale, Isaurian, Holy Blade, Seannie, Fancy Rumble, Mintha
Výrok: krk -nos- 1/2 - krk - 1 - krátká hlava - 1 1/2 - 1 - hlava - 2 1/4
Čas: 1:09.13
Majitel: T.H. Martin, Mrs. V.J. Martin Et Al, Chovatel: K.W. Breese
Trenér: John McArdle, Jezdec: Chris Parnham

Australasian Oaks G1

5. květen, Morphettville - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Sopressa3kSo You Think - Hidden Strings, Weasel Clause123
2. Sheezdashing3kMyboycharlie - Dashing Oberon, Falbrav123
3. Miss Admiration3kSebring - Admiring, Street Cry123
Dále: Pleasuring, Think Bleue, Aloisia (NZ), Savacool (NZ), Semari (NZ), Temple of Bel, Pure Scot, Pretty to Sea (NZ), Earth Angel, Velocita, Bring Me Roses
Výrok: krk - krátká hlava - krk - 3/4 - krátká hlava - 1 - 3/4 - hlava - 3/4 - krátká hlava - krk - 1/2 - 1 1/2
Čas: 2:04.34
Majitel: D.J. Molloy, Mrs. D.M. Molloy Et Al, Chovatel: Victorian Stallion Partnership
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Harry Coffey

Robert Sangster Stakes G1

5. květen, Morphettville - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouleté a starší klisny
1.Shoals3kFastnet Rock - The Broken Shore, Hussonet121
2. Secret Agenda5kNot a Single Doubt - Negotiate, Red Ransom125
3. Mica Lil4kTesta Rossa - Gemstone, Pentire125
Dále: True Excelsior (NZ), Whispering Brook, Mystified, Catchy, Missrock, Quilista, Legless Veuve (NZ), Super Cash, Pedrena, Dainty Tess, Formality, Tulip, Miss Gunpowder, It's Been a Battle
Výrok: 1 3/4 - 1 - krk - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - hlava - krátká hlava - hlava - 1/2 - 1 - short head
Čas: 1:09.19
Majitel: Pinecliff Racing & Arrowfield Pastoral Pty Ltd, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Timothy Clark

Queen of the South Stakes G2

5. květen, Morphettville - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté a starší klisny
1.French Emotion6kSnitzel - Love And Emotion, Woodman129
2. Tahanee (ARG)5kStormy Atlantic - Tawafeej, Danehill Dancer128
3. Shenandoah (NZ)4kDarci Brahma - Ms. Seneca Rock, Seneca Jones121
Dále: Savapinski (NZ), Have Another Glass, Flying Jess, Ma Jones, Star Patriot, Lady Silhouette, Quilate, Astara (NZ), Hussterical, Sebring Dream, Sword of Light, Tiamo Grace, Jester Halo
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - hlava - 1 1/2 - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 - krk - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - krk - krátká hlava - 3/4
Čas: 1:36.46
Majitel: Mrs. V.L. Klaric & I. Cajkusic, Chovatel: Mrs. V. Klaric
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Ben Melham

A.D. Hollindale Stakes G2

5. květen, Gold Coast - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Oregon's Day4kDomesday - Oregon Seal, Oregon126
2. Tom Melbourne (IRE)7vDylan Thomas - Roshanak, Spinning World130
3. Man Of His Word5vLope de Vega - Mandalina, Fasliyev130
Dále: Satono Rasen (JPN), Egg Tart, Comin'Through, Jumbo Prince, Consensus (NZ), It's Somewhat (USA), Bedford (NZ), One Foot In Heaven (IRE), Violate (AUS), Montoya's Secret
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - hlava - hlava - krátká hlava - 1 1/2 - hlava - 1 3/4 - 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - 2
Čas: 1:46.83
Majitel: P.F. Girolami, Mrs. M.P. Girolami Et Al, Chovatel: P. Girolami
Trenér: Mick Price, Jezdec: Jim Byrne

Champagne Classic G2

12. květen, Doomben - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí
1.Zousain2hZoustar - Pasar Silbano, Elnadim126
2. Mishani Hustler2hExceedingly Good - Mishani Sinner, Falvelon126
3. Blue Book2hDenmarket - Blue White, Monashee Mountain126
Dále: Sizzling Ace, Dynamited, Only Wanna Sing, Racecourse Road, Sizzling Belle, Pizonie, Pennino, Injustice
Výrok: 2 1/2 - hlava - krátká hlava - 3/4 - hlava - 1 1/2 - krátká hlava - 3 1/4 - 3/4 - 2 3/4
Čas: 1:10.80
Majitel: Qatar Bloodstock Ltd, J.M. Simmons Et Al, Chovatel: R. Pegum
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

The Roses G2

12. květen, Doomben - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Youngstar3kHigh Chaparral - Starspangled, Danehill125
2. Another Dollar (NZ)3kOcean Park - Make a Wish, Pins125
3. Highway3kHigh Chaparral - Amalfi Cat, Catbird125
Dále: Coral Coast, Banish, Joyfilly Ours (NZ), Play That Song, Torvill, Snogging, Chilly Cha Cha (NZ), La Scopa, Stella Victoria, Susurri, Global Thinking, Beach Drum, Ruby Red Heart
Výrok: 1 - 2 - hlava - 3 - hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 3 1/4 - 1 3/4 - 3/4 - krk - hlava - 12
Čas: 2:04.74
Majitel: Unifaith Bloostock, Archer Racing Et Al, Chovatel: J. Sheather
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

Doomen 10,000 G1

12. květen, Doomben - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí a starší
1.English5kEncosta de Lago - Court, Anabaa125
2. Impending4hLonhro - Mnemosyne, Encosta de Lago129
3. Le Romain5vHard Spun - Mignard, Strategic129
Dále: Redzel, Spieth (NZ), Care to Think, Burning Passion, Most Important, In Her Time, The Mission, Monsieur Gustave, Houtzen
Výrok: hlava - hlava - hlava - 1 3/4 - hlava - krátká hlava - hlava - hlava - 2 3/4 - 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:09.58
Majitel a chovatel: Newhaven Park Stud
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Timothy Clark

South Australian Derby G1

12. květen, Morphettville - 2500 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Leicester3hWanted - Defy the Odds, Galileo125
2. Rezealient3vSebring - Pretty Penny, Encosta de Lago125
3. Runaway3kManhattan Rain - Catshaan, Catrail125
Dále: Tropical Lightning, Won Won Too (NZ), High 'N' Dry, Into Rio (NZ), Money Maher, Main Stage (NZ), Sherrif (NZ), Nothin' Leica High, Savaheat (NZ), Box On Collins, Tangled, Civil Disobedience, Silent Command
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - současně - hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - 4
Čas: 2:38.95
Majitel: P.A. Willetts & G.J. Johnson, Chovatel: Yarraman Park Stud Pty Ltd
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Damian Lane

The Goodwood G1

19. květen, Morphettville - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Santa Ana Lane5vLope de Vega - Fast Fleet, Fastnet Rock129
2. Missrock4kFastnet Rock - Miss Judgement, Strategic116
3. I'll Have a Bit3kSmart Missile - Take All Of Me, Jeune118
Dále: Flamberge, Super Cash, Steel Frost, Handsome Thief (IRE), Vega Magic, Exalted Adam, Voodoo Lad, Overshare, Mica Lil, Viddora, Stellar Collision, Nipperkin, Secret Agenda, Viridine, Lope de Capio, Ferrando (NZ), Thronum
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - současně - krk - krk - 1 1/2 - hlava - hlava - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - hlava - krk - 1 1/2 - 1 1/2 - krk - 7 1/2 - 10 1/4
Čas: 1:09.88
Majitel: William St, Chovatel: Patinack Farm
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Ben Melham

Doomben Cup G1

19. květen, Doomben - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Comin' Through4vFastnet Rock - Mica's Pride, Bite the Bullet130
2. Egg Tart4kSebring - Mrs. Windsor, King's Best126
3. Ambitious (JPN)6hDeep Impact - Carnival Song, El Condor Pasa130
Dále: Abbey Marie, Oregon's Day, Life Less Ordinary (IRE), Satono Rasen (JPN), Tom Melbourne (IRE), Tradesman, Man of His Word, Violate
Výrok: hlava - 1 1/4 - krk - hlava - 1 1/2 - 2 3/4 - 3 1/4 - 3/4 - 2 1/4 - 14
Čas: 2:01.43
Majitel a chovatel: Go Bloodstock
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Michael Walker

BRC Sires' Produce Stakes G2

26. květen, Doomben - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Lean Mean Machine2hZoustar - She's Meaner, Falvelon126
2. Zousain2hZoustar - Pasar Silbano, Elnadim126
3. Boomsara2vSpirit of Boom - Passara, Tsuimai126
Dále: Sizzling Ace, Sesar, Shamurt, Dynamited, Plumaro, Sizzling Belle, Blue Book, Mischievousmarilyn
Výrok: 3/4 - krátká hlava - současně - 1 3/4 - hlava - krk - 1/2 - 1/2 - 10
Čas: 1:19.92
Majitel: M.S. Sowerby, Aquis Farm Et Al, Chovatel: Glenlogan Park Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Corey Brown

Kingsford-Smith Cup G1

26. květen, Doomben - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí a starší
1.Impending4hLonhro - Mnemosyne, Encosta de Lago130
2. Le Romain5vHard Spun - Mignard, Strategic130
3. Champagne Cuddles3kNot a Single Doubt - Sky Cuddle, Snippets130
Dále: English, Endless Drama (IRE), Volpe Veloce, Care to Think, Monsieur Gustave, Most Important
Výrok: krátká hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - hlava - krk - 10 - 1 1/2
Čas: 1:19.51
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Damian Browne

Queensland Oaks G1

26. květen, Doomben - 2200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Youngstar3kHigh Chaparral - Starspangled, Danehill125
2. Another Dollar (NZ)3kOcean Park - Make a Wish, Pins125
3. Sheezdashing3kMyboycharlie - Dashing Oberon, Falbrav125
Dále: Coral Coast, Miss Shanti, Terra Sancta (NZ), Play That Song, Aloisia (NZ), She's Reliable (NZ), Protest, Delaney's Desire, Tinkermosa (NZ), Highway, Joyfilly Ours (NZ), Impulsive, Savacool (NZ)
Výrok:nos- krátká hlava - 2 3/4 - 3/4 - krk - 1 3/4 - hlava - 1 1/2 - krátká hlava - 2 1/2 - hlava - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 21
Čas: 2:17.47
Majitel: Unifaith Bloostock, Archer Racing Et Al, Chovatel: J. Sheather
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

P.J. O'Shea Stakes G2

2. červen, Sunshine Coast - 2200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Egg Tart4kSebring - Mrs. Windsor, King's Best126
2. Tradesman6vTrade Fair - Virelay, Laranto130
3. Megablast (NZ)6vShinko King - Thirst, Desert Sun130
Dále: Smart As You Think, Gallic Chieftain (FR), Kaharau, Karavali (NZ), Man of His Word
Výrok: 2 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - 2 1/2 - 3/4 - 2 1/2 - 3 1/4
Čas: 2:20.70
Majitel: Hermitage Syndicate, Chovatel: Mrs. J. Brown
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Leith Innes

Moreton Cup G2

2. červen, Sunshine Coast - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí a starší
1.The Monstar7vCalifornia Dane - Sirocco Mist, Brocco126
2. Platinum Angel3kSnitzel - Rapidament, Iglesia117
3. Calanda4vSnitzel - Speedy Bell, Brocco126
Dále: Irish Constabulary, Ringo's a Rockstar, Legless Veuve (NZ), Handsome Thief (IRE), Aide Memoire (NZ), In His Stride, Pepperano
Výrok: 1/2 - krátká hlava - 2 1/2 - hlava - krátká hlava - hlava - 1/2 - 3/4 - 4 1/2
Čas: 1:12.56
Majitel: B.F. Cavanough, G. Edgar et al, Chovatel: Baerami Thoroughbreds
Trenér: Brett Cavanough, Jezdec: S. Bogenhuber

Brisbane Cup G2

9. červen, Doomben - 2200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Sedanzer4kSebring - Voltdanzer, Danzero117
2. Anton En Avant8vDubawi - Critical Miss, Desert Prince117
3. Kiwia4vReset - Single View, Danehill Dancer119
Dále: Ambitious, Nozomi, The Wildflower (NZ), My Diamantine (NZ), Naval Warfare (IRE)
Výrok: 2 1/4 - 2 1/4 - 2 - krk - 1 3/4 - 1 1/4 - 4 1/4
Čas: 2:18.39
Majitel: Blueblood Thoroughbreds Synd, S.A. Lewis Et Al, Chovatel: Three Bridges Thoroughbreds
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Timothy Clark

Queensland Guineas G2

9. červen, Doomben - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Sambro3vFastnet Rock - Eau de Joie, Encosta de Lago126
2. Seaway (NZ)3hOcean Park - Miss Purrfection, One Cool Cat126
3. Magnufighter3hMagnus - Le Bel Away, Bel Esprit126
Dále: Karisto, Banish, Mishani Bullitt, Destiny's Hero, Assimilate, Femme Fireball, Peaceful State, Snapchat Girl, Vontaine
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - hlava - krátká hlava - 1 - krátká hlava - hlava - 1/2 - 1 3/4 - 2 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:38.00
Majitel: F. Cook, Mrs. C. Cook, Chovatel: G. Harvey
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Michael Walker

Stradbroke Handicap G1

9. červen, Doomben - 1400 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Santa Ana Lane5vLope de Vega - Fast Fleet, Fastnet Rock122
2. Super Cash5kWritten Tycoon - Super Bucks, Dash For Cash114
3. Champagne Cuddles3kNot a Single Doubt - Sky Cuddle, Snippets112
Dále: Crack Me Up (NZ), Perast, Shilelagh (NZ), Impending, Spieth (NZ), Invincible Gem, Endless Drama (IRE), Most Important, Foxplay, The Monstar, Care to Think, Voodoo Lad, Burning Passion
Výrok: 1 3/4 - hlava - hlava - krátká hlava - 1 - hlava - hlava - krk - krátká hlava - 1 - 1 3/4 - 3/4 - 1/2 - hlava - 2 1/2
Čas: 1:19.95
Majitel: William St, Chovatel: Patinack Farm
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Ben Melham

J.J. Atkins Plate G1

9. červen, Doomben - 1600 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.The Autumn Sun2hRedoute's Choice - Azmiyna, Galileo126
2. Zousain2hZoustar - Pasar Silbano, Elnadim126
3. Fundamentalist2kNot a Single Doubt - Centafaith, Keep the Faith121
Dále: Sesar, Home Ground, Grim Reaper, Plumaro, Miss Sara, Sizzling Ace, Boomsara, Lean Mean Machine, Peppi La Few, Champagne Garden, Home Made
Výrok: krk - 1 1/2 - krk - 1 1/4 - krk - hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 3/4 - 1 - 3 1/2 - 1/2 - 3 1/4
Čas: 1:38.89
Majitel: Hermitage Syndicate, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

Queensland Derby G1

9. červen, Doomben - 2200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Dark Dream3vAll American - Buchanan Girl, Lion Hunter126
2. Heavenly Thought3hSo You Think - God Love It, St. Covet126
3. Youngstar3kHigh Chaparral - Starspangled, Danehill121
Dále: Augustus, Mahamedeis, Rezealient, Lucky For All (NZ), Han Xin, Almighty Crown, Merovee, Banner Season, Turnberry, Live And Free (NZ), Captivator, California Turbo, Won Won Too (NZ)
Výrok: hlava - 2 3/4 - krk - 1/2 - 3/4 - krk - krátká hlava - 3/4 - 1 1/4 - 5 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 3 1/4 - 4 1/2 - 3
Čas: 2:19.31
Majitel: Ms. M. Basson & J.M. Wilson, Chovatel: Ms. J. E. Healey
Trenér: Kerry Parker, Jezdec: Timothy Clark

Dane Ripper Stakes G2

9. červen, Doomben - 1400 metrů, turf, dráha měkká, dvouleté a starší klisny
1.Invincibella4kI Am Invincible - Abscond, Galileo122
2. Prompt Response4kBeneteau - Prompt, Exceed And Excel130
3. Moss Trip3kMossman - Space Trip, Stratum123
Dále: Siren's Fury, Miss Iano, Spright, Sylpheed, Pedrena, Slightly Sweet, Pecans, O'Rachael, Schism, White Moss, French Emotion, Swampland (NZ)
Výrok: 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 2 1/4 - krátká hlava - 1 1/2 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - hlava - 2 1/4 - 2 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:21.51
Majitel: F.A. Kennedy, Mrs. B.L. Kennedy Et Al, Chovatel: G.T. Thoroughbreds Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Tattersall's Club Tiara G1

23. červen, Doomben - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté a starší klisny
1.Prompt Response4kBeneteau - Prompt, Exceed And Excel126
2. Shillelagh (NZ)6kSavabeel - Trocair, Flying Spur126
3. Super Cash5kWritten Tycoon - Super Bucks, Dash For Cash126
Dále: Savanna Amour, Invincibella, Daysee Doom, Invincible Gem, Siren's Fury, Moss Trip, Volpe Veloce, Champagne Cuddles, Just Dreaming, French Emotion, Missrock, Pedrena, Miss Wilson
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - hlava - hlava - současně - krk - hlava - 1/2 - hlava - hlava - 1 1/4 - krátká hlava - krk - 1 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:18.51
Majitel: R.K. Hamer & M.S. Sowerby, Chovatel: R. Hamer
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Blake Shinn

Missile Stakes G2

4. srpen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Pierata4hPierro - November Flight, Flying Spur129
2. Kementari4hLonhro - Yavanna, Redoute's Choice129
3. The Monstar8vCalifornia Dane - Sirocco Mist, Brocco129
Dále: Lanciato (NZ), Showtime, She Will Reign, Boss Lane, Music Magnate (NZ), Takedown, Egyptian Symbol
Výrok: hlava - 1 - krk - 2 - hlava - 3/4 - hlava - 1 - 6
Čas: 1:08.41
Majitel: G.D. Hickman, R.W. Wilson Et Al, Chovatel: Hobartville Stud
Trenér: Gregory Hickman, Jezdec: James McDonald

Silver Shadow Stakes G2

18. srpen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Fiesta3kI Am Invincible - Now Now, Danehill Dancer123
2. Outback Barbie3kSpirit of Boom - Pure Purrfection, General Nediym121
3. Futooh3kSebring - Golden Millennium, Dubawi121
Dále: Ready to Prophet, Oohood, Meryl, Laburnum, Secret Lady, Adamina
Výrok: krk - 1/2 - 3/4 - krk - 1 - 2 - 1 1/2 - 5 3/4
Čas: 1:09.15
Majitel: Star Thoroughbreds Pty Ltd, Paramount Racing Et Al, Chovatel: M.J. O'Donnell
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

Winx Stakes (ex Warwick Stakes) G1

18. srpen, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Winx7kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Invictus Prince (GB)6vDansili - Golden Stream, Sadler's Wells130
3. D'Argento4hSo You Think - Fullazz, Redoute's Choice129
Dále: Kementari, Cabeza de Vaca, Unforgotten, Religify, Libran (IRE), Oriental Runner, Classic Uniform, Ace High
Výrok: 2 - 1 - hlava - hlava - 1/2 - krk - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:22.50
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

P.B. Lawrence Stakes G2

18. srpen, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Showtime4hSnitzel - Flidais, Timber Country129
2. Hartnell (GB)7vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
3. Widgee Turf5vTurffontein - Greyhound, Kala Dancer130
Dále: Kings Will Dream (IRE), Grunt (NZ), Jungle Edge, Holy Snow, Humidor (NZ), Miss Gunpowder, Mighty Boss, Big Duke (IRE), Harlem (GB), Boom Time, Danon Liberty (JPN), Red Cardinal (IRE)
Výrok: 1/2 - hlava - krátká hlava - krk - krátká hlava - současně - 1 3/4 - hlava - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 2 - hlava - 3 3/4
Čas: 1:23.67
Majitel: Arrowfield Pastoral Syndicate, K. Yoshida, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: Michael, Wayne & John Hawkes, Jezdec: Dwayne Dunn

Tramway Stakes G2

1. září, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Comin' Through5vFastnet Rock - Mica's Pride, Bite the Bullet128
2. Tom Melbourne (IRE)7vDylan Thomas - Roshanak, Spinning World121
3. Dixie Blossoms8kStreet Sense - Whistle Dixie, Star Way122
Dále: Arbeitsam, Egg Tart, Youngstar, Le Romain, Lanciato (NZ), Nettoyer, Takedown, Duca Valentinois (IRE)
Výrok: hlava - krátká hlava - krk - krk - 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - 1/2 - 3 - 1/2
Čas: 1:22.17
Majitel a chovatel: Go Bloodstock
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Michael Walker

Chelmsford Stakes G2

1. září, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Unforgotten4kFastnet Rock - Memories of You, Galileo125
2. Ace High4hHigh Chaparral - Come Sunday, Redoute's Choice129
3. Libran (IRE)7vLawman - True Crystal, Sadler's Wells130
Dále: Sedanzer, Prized Icon, Relifigy, It's Somewhat, One Foot In Heaven (IRE), Red Excitement, Classic Uniform, Allergic, Satono Rasen (JPN), Cabeza de Vaca, Mr. Moonlight Magic (GB), Single Gaze
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - hlava - 2 - 1
Čas: 1:35.18
Majitel: Magic Bloodstock Racing, C.J. Waller Et Al, Chovatel: Roncon
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Furious Stakes G2

1. září, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Pure Elation3kI Am Invincible - Members Joy, Hussonet123
2. Fiesta3kI Am Invincible - Now Now, Danehill Dancer123
3. Pretty In Pink3kSebring - Total Attraction, Nadeem123
Dále: Oohood, Outback Barbie, Miss Fabulass, Meryl, Unguarded, Cristobal, Let Me Sleep On It, Sweet Ava, Fundamentalist
Výrok: 1 - krátká hlava - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - 3 - krk - 3/4 - 1/2 - 1 3/4
Čas: 1:09.17
Majitel: Go Bloodstock Australia, Chovatel: S. Lichti
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Michael Walker

Memsie Stakes G1

1. září, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Humidor (NZ)6vTeofilo - Zalika, Zabeel130
2. Kementari4hLonhro - Yavanna, Redoute's Choice129
3. Kings Will Dream4vCasamento - Road Harbour, Rodrigo de Triano130
Dále: Vega Magic, Oregon's Day, Black Heart Bart, Happy Clapper, Grunt (NZ), Jungle Edge, Dollar For Dollar, Showtime
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - krk - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 3/4
Čas: 1:23.29
Majitel: Forest Lodge Racing, Jomara Bloodstock Ltd Et Al, Chovatel: Jomara Bloodstock Ltd
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Damian Lane

Stan Fox Stakes G2

8. září, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Tarka3hAll Too Hard - Gayika, Galileo125
2. Dealmaker3hDundeel - Sport Chic, Redoute's Choice125
3. The Autumn Sun3hRedoute's Choice - Azmiyna, Galileo125
Dále: Irukandji, Mizzy, Danawi, Toulouse, Dio d'Oro, Master Ash
Výrok: krátká hlava - 1 1/4 - 1 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 1 - krk - 1 1/2
Čas: 1:33.82
Majitel: Kia-Ora 2009 Syndicate, Chovatel: Kia-Ora Stud Pty Ltd
Trenér: David Payne, Jezdec: James McDonald

Theo Marks Stakes G2

8. září, Rosehill - 1300 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Home of the Brave (IRE)6vStarspangledbanner - Blissful Beat, Beat Hollow127
2. D'Argento4hSo You Think - Fullazz, Redoute's Choice123
3. Trapeze Artist4hSnitzel - Treppes, Domesday134
Dále: Shillelagh (NZ), Kingsguard (NZ), Foxplay, Siege of Quebec
Výrok: 2 - 1 1/4 - 1/2 - 3 1/4 - 1 - 4
Čas: 1:19.34
Majitel: Godolphin, Chovatel: Ecurie du Grand Chene
Trenér: James Cummings, Jezdec: Glyn Schofeld

The Run to the Rose G2

8. září, Rosehill - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Lean Mean Machine3hZoustar - She's Meaner, Falvelon127
2. Graff3hStar Witness - Dinkum Diamond, Keep the Faith126
3. Jonker3hSpirit of Boom - Hearts And Arrows, Kempinsky123
Dále: Zousain, Sandbar, Legend of Condor, Performer, Long Leaf, Smart Elissim, Nuclear Blitz, Paquirri
Výrok: 3/4 - hlava - 2 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - hlava - 1 1/4 - 13 1/4 - 3 1/4 - 5 1/2
Čas: 1:13.59
Majitel: Emmanuel Bloodstock Pty Ltd, Aquis Farm Et Al, Chovatel: Glenlogan Park Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Tye Angland

Sheraco Stakes G2

8. září, Rosehill - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Invincibella5kI Am Invincible - Abscond, Galileo123
2. Noire5kFoxwedge - Valadon, Woodman119
3. Champagne Cuddles4kNot a Single Doubt - Sky Cuddle, Snippets121
Dále: Magic Alibi, Perizada, Daysee Doom, Egyptian Symbol, Eckstein, Raiment, Formality, Zestful
Výrok: krátká hlava - 2 1/4 - současně - krk - 1 1/2 - krátká hlava - 2 1/2 - krk - 1 1/4 - krátká hlava - 11 1/4
Čas: 1:13.35
Majitel: F.A. Kennedy, Mrs. B.L. Kennedy Et Al, Chovatel: G.T. Thoroughbreds Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

McEwen Stakes G2

8. září, Moonee Valley - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Nature Strip4vNicconi - Strikeline, Desert Sun129
2. Houtzen4kI Am Invincible - Set to Unleash, Reset125
3. Shoals4kFastnet Rock - The Broken Shore, Hussonet125
Dále: Viridine, Sunday Escape, Unique Lovely, Port Vale, Quilista
Výrok: krátká hlava - 3 3/4 - 2 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1 3/4 - 1/2
Čas: 0:56.95
Majitel: R.A.E. Lyons, P.D. Harrison Et Al, Chovatel: Golden Grove Stud Farms
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Mark Zahra

Dato' Tan Chin Nam Stakes G2

8. září, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Magic Consol9vConsolidator - Shally's Magic, Shalford130
2. Homesman (USA)4vWar Front - My Annette, Red Ransom130
3. Night's Watch (NZ)5vRedwood - Glory Run, Exceed And Excel130
Dále: Hartnell (GB), Odeon (NZ), Ambitious (JPN), Spanish Reef, Red Carnival (IRE), Bonneval (NZ), Mighty Boss, Hiyaam (NZ)
Výrok: krátká hlava - hlava - krk - 1 1/2 - hlava - 3/4 - 2 - 2 - 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:36.56
Majitel: P.I. Farlane & B.M. Fenton, Chovatel: B.E. Marshman
Trenér: Paul Preusker, Jezdec: Jordan Childs

Let's Elope Stakes G2

15. září, Flemington - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.I Am a Star (NZ)5kI Am Invincible - Star Band, Dixieland Band128
2. Bella Martini4kStratum - Silverbeat, Distant Music128
3. Sheezdashing4kMyboycharlie - Dashing Oberon, Falbrav121
Dále: Miss Gunpowder, La Bella Diosa (NZ), Petition, Quilate, Mrs. Gardenia (NZ), Samovare, Merriest, Kenedna, Bellaria (NZ), Jennifer Lynn
Výrok:nos- 3/4 - krk - 1 - 1 3/4 - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - hlava - 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:23.11
Majitel: M.B. Sandblom, Chovatel: Eales Racing Pty Ltd
Trenér: Shane Nichols, Jezdec: Ben Melham

Makybe Diva Stakes G1

15. září, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Grunt (NZ)4hO'Reilly - Ruqqaya, Van Nistelrooy129
2. Kings Will Dream4vCasamento - Road Harbour, Rodrigo de Triano130
3. Jon Snow (NZ)5hIffraaj - Orinda, O'Reilly130
Dále: Kementari, Happy Clapper, Comin'Through, Humidor, Black Heart Bart, The Taj Mahal (IRE), Harlem (GB), Tosen Basil (JPN), Pounamu
Výrok: 2 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 2 - 8
Čas: 1:34.91
Majitel: R. & C. Legh Pty Ltd, Wright Racing Syndicate Et Al, Chovatel: Trelawny Thoroughbred Ltd
Trenér: Mick Price, Jezdec: Damien Oliver

Danehill Stakes G2

15. září, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Encryption3hLonhro - Guelph, Exceed And Excel128
2. Thorondor3hFastnet Rock - Impressive Eagle, Rubiton123
3. Tavisan (NZ)3hTavistock - Evanescence, Volksraad123
Dále: Spin, Native Soldier, Ocean Knight (NZ), Vassilator (NZ), Marcel From Madrid, Sanctimonious, Ef Troop, Mig Energy, Al Dorama
Výrok: krk - 3/4 - krátká hlava - 1 - krátká hlava - krk - krátká hlava - 3/4 - 1 1/2 - krátká hlava - 7
Čas: 1:10.64
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Craig Williams

The Shorts G2

15. září, Randwick - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ball of Muscle8vDubawi - Parfore, Gold Brose123
2. Invincible Star4kI Am Invincible - Romany Flyer, Catbird119
3. Brave Smash (JPN)5hTosen Phantom - Tosen Smash, Tokai Teio128
Dále: After All That, The Monstar, English, Big Money
Výrok: krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - 1 - 2 - 1 3/4
Čas: 1:02.87
Majitel: A.j. & M.J. Rix Et Al, Chovatel: M. Ryan
Trenér: Joseph Pride, Jezdec: Glyn Schofield

George Main Stakes G1

15. září, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Winx7kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Le Romain6vHard Spun - Mignard, Strategic130
3. Egg Tart5kSebring - Mrs. Windsor, King's Best126
Dále: Ace High, It's Somewhat (USA), Religify, Who Shot Thebarman (NZ)
Výrok: 4 - krátká hlava - 1 1/4 - hlava - 1/2 - 4
Čas: 1:34.21
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Tea Rose Stakes G2

15. září, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Miss Fabulass3kFrankel - Samantha Miss, Redoute's Choice123
2. Fiesta3kI Am Invincible - Now Now, Danehill Dancer123
3. Pretty In Pink3kSebring - Total Attraction, Nadeem123
Dále: Oohood, Maid of Heaven, Symi, Outback Barbie, Fundamentalist, Futooh, Santa Catarina (NZ), Madam Rouge, Sangita
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 1 - krk - hlava - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - krk - hlava - 1 1/2
Čas: 1:22.93
Majitel: Strawberry Hill Stud & P. Fenton, Chovatel: Strawberry Hill Stud
Trenér: Kris Lees, Jezdec: Kerrin McEvoy

Bobbie Lewis Quality G2

15. září, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Dothraki8vMossman - Volantis, Flying Spur123
2. First Among Equals7vExceed And Excel - Pride of the Class, Volksraad118
3. Kemono (JPN)3hKinshasa No Kiseki - Love Dylan, Dylan Thomas117
Dále: I'm Wesley, Crack Me Up (NZ), Demonstrate, Grande Rosso, Hey Doc, Rich Charm
Výrok: krátká hlava - hlava - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:09.81
Majitel: Triple Crown Syndications, G. Harvey Et Al, Chovatel: G. Harvey
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Damian Lane

Shannon Stakes G2

22. září, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Noire5kFoxwedge - Valadon, Woodman118
2. Kingsguard (NZ)6vRip Van Winkle - Her Royal Highness, Volksraad119
3. Youngstar4kHigh Chaparral - Starspangled, Danehill118
Dále: Arbeitsam, Tally, Cabeza de Vaca, All Too Huiying
Výrok: krk - 1/2 - krk - krátká hlava - 1 1/2 - 1
Čas: 1:29.62
Majitel: K.B. Farrell, L.M. Farrel Et Al, Chovatel: Highgrove Stud
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Tommy Berry

Golden Pendant G2

22. září, Rosehill - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Shumookh4kDream Ahead - Shamekha, Secret Savings119
2. Champagne Cuddles4kNot a Single Doubt - Sky Cuddle, Snippets121
3. Princess Posh5kCanford Cliffs - The Baroness, Viscount121
Dále: Invincibella, Eckstein, Dixie Blossoms, Prompt Response, Insensata, Magic Alibi, Daysee Doom
Výrok:nos- 1/2 - 3/4 - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - krk - 3
Čas: 1:23.90
Majitel a chovatel: Emirates Park
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Timothy Clark

Golden Rose Stakes G1

22. září, Rosehill - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.The Autumn Sun3hRedoute's Choice - Azmiyna, Galileo125
2. Zousain3hZoustar - Pasar Silbano, Elnadim125
3. Graff3hStar Witness - Dinkum Diamond, Keep the Faith125
Dále: Sandbar, Lean Mean Machine, Santos, Danawi, Seabrook (NZ), Tchaikovsky
Výrok: hlava - 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/2 - hlava - 2 1/4 - neck
Čas: 1:22.24
Majitel: Hermitage Syndicate, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

Sir Rupert Clarke Stakes G1

22. září, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Jungle Cat (IRE)6hIffraaj - Mike's Wildcat, Forest Wildcat128
2. Dollar For Dollar6vHigh Chaparral - Pretty Penny, Encosta de Lago117
3. Land of Plenty5hStratum - Dancing, Spectrum119
Dále: Home of the Brave (IRE), Osborne Bulls, Mr. Sneaky, Hellova Street, Oregon's Day, Sovereign Nation, Life'n In My Veins, Showtime, Peaceful State, Miss Gunpowder, Holy Snow, Fastnet Tempest (IRE)
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - 1 - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - hlava - krátká hlava - hlava - 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - hlava - head
Čas: 1:22.31
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

W.H. Stocks Stakes G2

28. září, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.I Am a Star (NZ)5kI Am Invincible - Star Band, Dixieland Band126
2. Mrs. Gardenia (NZ)5kRip Van Winkle - Double Babu, Centaine126
3. Samovare5kSavabeel - Sambar, More Than Ready126
Dále: Kenedna, Seductive Miss, Sheezdashing, Special Alert
Výrok: 1 1/4 - 2 1/4 - 1 1/4 - krátká hlava - krk - 3 1/4
Čas: 1:37.34
Majitel: M.B. Sandblom, Chovatel: Eales Racing Pty Ltd
Trenér: Shane Nichols, Jezdec: Ben Melham

Bill Stutt Stakes G2

28. září, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Leonardo da Hinchi3hHinchinbrook - Portrait, Octagonal126
2. Muswellbrook3vDenman - She's Cherryrype, More Than Ready126
3. Mark the Horse3vWarrior's Reward - Patricia's Gem, Mineshaft126
Dále: Outrageous, Power of Attorney, Green Ivy, Stars of Carrum, Farooq, Unfair Dismissal
Výrok: 3/4 - hlava - krátká hlava - hlava - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 20
Čas: 1:37.51
Majitel: K.B. Renner, C.R. Delacy Et Al, Chovatel: C.P. Gales
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Brad Rawiller

A.J. Moir Stakes G1

28. září, Moonee Valley - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Viddora6kI Am Invincible - Snow Flight, Colombia125
2. Brave Smash (JPN)5hTosen Phantom - Tosen Smash, Tokai Teio129
3. Spright5kHinchinbrook - Dashoff, Dash For Cash125
Dále: Snitty Kitty, Houtzen, Faatinah, Jungle Edge, Nature Strip, Savanna Amour, Nieta, Ball of Muscle
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - krk - 1/2 - hlava - 3/4 - hlava - krátká hlava - 2 - 2 3/4
Čas: 0:57.70
Majitel: L.M. Kennewell, C.J. Cooke Et Al, Chovatel: Riva Ridge Stud
Trenér: Lloyd Kennewell, Jezdec: Joe Bowditch

Hill Stakes G2

29. září, Randwick - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ace High4hHigh Chaparral - Come Sunday, Redoute's Choice128
2. It's Somewhat (USA)7vDynaformer - Sometime, Royal Academy130
3. Egg Tart5kSebring - Mrs. Windsor, King's Best126
Dále: One Foot In Heaven (IRE), Luvaluva (NZ), Who Shot Thebarman (NZ), Master of Arts (NZ), Allergic, Satono Rasen (JPN), Prince Cheri (FR)
Výrok: 2 - hlava - 1 - 1 1/4 - 1/2 - 2 1/4 - 2 3/4 - 1 - 1 1/4
Čas: 2:02.57
Majitel: Summertime Thoroughbred Syndicate, Chovatel: Bruce Reid Racing
Trenér: David Payne, Jezdec: Tye Angland

Premiere Stakes G2

29. září, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Santa Ana Lane6vLope de Vega - Fast Fleet, Fastnet Rock129
2. Shoals4kFastnet Rock - The Broken Shore, Hussonet125
3. In Her Time6kTime Thief - Hell It's Hot, Zeditave125
Dále: Trapeze Artist, Redzel, Invincible Gem, Invincible Star, Music Magnate (NZ)
Výrok: hlava -nos- 1 1/2 - 1/2 - hlava - 2 1/2 - 4
Čas: 1:07.45
Majitel: William St, Chovatel: Patinack Farm
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Ben Melham

Flight Stakes G1

29. září, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Oohood3kI Am Invincible - Bella Sunday, Sunday Silence123
2. Fiesta3kI Am Invincible - Now Now, Danehill Dancer123
3. Nakeeta Jane3kSo You Think - Lustre Lady, Flying Spur123
Dále: Miss Fabulass, Baccarat Baby, Maid of Heaven, Aristocratic Miss, Fundamentalist, Pretty In Pink, Mizzy, Symi, Futooh, Santa Catarina (NZ)
Výrok: krátká hlava -nos- krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - 1 3/4 - 3 1/4 - 3 1/4 - 2 1/2
Čas: 1:34.74
Majitel a chovatel: Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Maktoum
Trenér: Tony McEvoy, Jezdec: Timothy Clark

Epsom Handicap G1

29. září, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Hartnell (GB)7vAuthorized - Debonnaire, Anabaa126
2. D'Argento4hSo You Think - Fullazz, Redoute's Choice117
3. Unforgotten4kFastnet Rock - Memories of You, Galileo116
Dále: Shillelagh (NZ), Muraaqeb,Arbeitsam, Siege of Quebec, Mister Sea Wolf (IRE), Pierata, Invictus Prince, Lanciato (NZ), Tom Melbourne (IRE), Red Excitement, Champagne Cuddles, Goodfella, New Tipperary, Duca Valentinosis (IRE), Paret, Religify, Single Gaze
Výrok: krátká hlava - 3/4 - krk - 1/2 - krk - 3/4 - krk - krk - krátká hlava - 1/2 - 1 - 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - 1/2 - 10 3/4
Čas: 1:32.73
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Hugh Bowman

The Metropolitan G1

29. září, Randwick - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Patrick Erin (NZ)7vGallant Guru - Mega Babe, Personal Escort112
2. Brimham Rocks (GB)4vFastnet Rock - Colima, Authorized112
3. Sikandarabad (IRE)5vDr. Fong - Sindiyma, Kalanisi110
Dále: High Bridge (GB), Midterm (GB), Auvray (FR), Sedanzer, Libran (IRE), The Lord Mayor (NZ), Opposition (GB), Alward (IRE), Sin to Win (NZ), Miss Admiration, Wall of Fire (IRE), Big Duke (IRE), Nettoyer, Just Shine (NZ), Jake's Hill (GB)
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - hlava - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - hlava - 3/4 - head
Čas: 2:29.61
Majitel: J.R. & P.E. Smith Et Al, Chovatel: P.E. Smith
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Corey Brown

Thousand Guineas Prelude G2

30. září, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Smart Melody3kSmart Missile - Sweetest Melody, Encosta de Lago125
2. Thrillster3kStarspangledbanner - Heart of Thrills, Show a Heart126
3. El Dorado Dreaming3kIlovethiscity - Solanas, Zabeel127
Dále: Anjana, Qafila, Music Bay, Aristia, Multaja, Eawase, Spanish Whisper, Asharani, Satin Slipper, Cristal Eyes
Výrok: 1 - 1 - hlava - 1 1/2 - 3/4 - krátká hlava - 1 3/4 - krátká hlava - krk - 6 - 3/4 - 4 1/2
Čas: 1:22.73
Majitel a chovatel: Gooree Park Stud
Trenér: Kris Lees, Jezdec: Brenton Avdulla

Underwood Stakes G1

30. září, Caulfield - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Homesman (USA)4vWar Front - My Annette, Red Ransom130
2. Tosen Basil (JPN)6hHarbinger - Careless Whisper, Fuji Kiseki130
3. Humidor (NZ)6vTeofilo - Zalika, Zabeel130
Dále: Blair House (IRE), Comin' Through, Grunt (NZ), Black Heart Bart, Ambitious (JPN), Bonneval (NZ)
Výrok: krátká hlava - 1/2 - 2 - 1 1/4 - 3/4 - 1 - 1 - head
Čas: 1:48.70
Majitel: N.C. Williams, Mr. & Mrs. L.J. Williams Et Al, Chovatel: Joseph Allen LLC
Trenér: Liam Howley, Jezdec: Ben Melham

Turnbull Stakes G1

6. říjen, Flemington - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Winx7kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Youngstar4kHigh Chaparral - Starspangled, Danehill120
3. Kings Will Dream4vCasamento - Road Harbour, Rodrigo de Triano125
Dále: Ventura Storm (IRE), Trap For Fools, Divine Unicorn (GB), Jon Snow (NZ), Tally, Mighty Boss, Grunt (NZ)
Výrok: 1 - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - 1 3/4 - krk - 1 1/4 - hlava - 3
Čas: 2:01.60
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Gilgai Stakes G2

6. říjen, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.I Am Excited4kSnitzel - Lady Beckworth, General Nediym120
2. Eduardo5vHost - Blushing, Fantastic Light123
3. Bons Away5vBon Hoffa - Villa Albani, Mossman123
Dále: Quilista, Dothraki, Dreamforce, Perast, First Among Equals, Keen Array, Burning Front
Výrok: hlava - krátká hlava - 1 - hlava - 1 - 3/4 - 3/4 - krátká hlava - 6
Čas: 1:09.11
Majitel: R.G. Hogno, E. Rea Et Al, Chovatel: Bruce Reid Racing
Trenér: David Pfieferr, Jezdec: Kerrin McEvoy

Edward Manifold Stakes G2

6. říjen, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Amphitrite3kSebring - Oceam Dream, Redoute's Choice122
2. Krone3kEurozone - Soft Landing, Al Maher122
3. Very Elleegant (NZ)3kZed - Opulence, Danroad122
Dále: Thousand Wishes, Pierro Belle, Blonde Disposition, Rubira, Dark Confidant, Aristia, Oregon Dreamer (NZ), Gaelic Dream, Disenchanted, Ducale
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - 1 - současně - krk - hlava - 3/4 - hlava - 1 1/4 - 2 1/4 - 1/2 - 1 1/4 -
Čas: 1:37.48
Majitel: C.R. Bennett, B.J. Taylor Et Al, Chovatel: Goldin Australia Pty Ltd
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Craig Williams

Blazer Stakes G2

6. říjen, Flemington - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Invincibella5kI Am Invincible - Abscond, Galileo128
2. Savatiano4kStreet Cry - Retsina, Redoute's Choice122
3. Mamzelle Tess6kO'Lonhro - Phoenix Crown, Sarason121
Dále: Tulip, La Bella Diosa (NZ), Temple of Bel, Bring Me Roses, Aloisia (NZ), Bella Martini, Shoko, Truly Discreet, Payroll, Platinum Angel
Výrok: 2 1/2 - hlava - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 - 2 1/4 - 80
Čas: 1:22.52
Majitel: F.A. Kennedy, Mrs. B.L. Kennedy Et Al, Chovatel: G.T. Thoroughbreds Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Roman Consul Stakes G2

6. říjen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Sesar3hSebring - Sarthemare, Street Cry125
2. Sandbar3hSnitzel - Tallow, Street Cry125
3. Spin3hI Am Invincible - Roulettes, Flying Spur125
Dále: Jonker, Charge, Legend of Condor, Aylmerton, Chabreet
Výrok: 1 1/4 - 4 1/4 - 1/2 - 1 3/4 - krk - 16 1/2 - 15 3/4
Čas: 1:09.91
Majitel: Proven Thoroughbreds, Aqus Farm Et Al, Chovatel: H.&J. Blight
Trenér: Steven O'Dea, Jezdec: Jason Collett

Spring Champion Stakes G1

6. říjen, Randwick - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Maid of Heaven3kSmart Missile - St. Therese, Dehere120
2. Aramayo3hPoet's Voice - Peruvian, Diktat125
3. Thinkin' Big3hHigh Chaparral - Nothin' Leica Cat, Tale of the Cat125
Dále: Tarka, Mickey Blue Eyes, Dealmaker, Frankely Awesome, Home Guard, Panzerfaust, Visao, Irukandji, Purple Sector (NZ)
Výrok: hlava - 2 1/4 - 1 3/4 - krk - 3/4 - 3/4 - 3/4 - 3 1/2 - 2 1/2 - 13 3/4 - 12
Čas: 2:05.59
Majitel a chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd
Trenér: Mark Newnham, Jezdec: Rachel King

Schillaci Stakes G2

13. říjen, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ball of Muscle8vDubawi - Parfore, Gold Brose129
2. Spirit of Valor (USA)4hWar Front - Stone Hope, Grindstone129
3. Missrock5kFastnet Rock - Miss Judgement, Strategic125
Dále: Voodoo Lad, Snitty Kitty, Faatinah, Savanna Amour, Havasay, Fleet Review (USA), Flamberge, Glenrowan Prince, Intelligence Cross (USA)
Výrok: 3/4 - 2 - hlava - krk - 1/2 - 3/4 - hlava - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:02.54
Majitel: A.j. & M.J. Rix Et Al, Chovatel: M. Ryan
Trenér: Joseph Pride, Jezdec: Craig Williams

Thousand Guineas G1

13. říjen, Caulfield - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Amphitrite3kSebring - Oceam Dream, Redoute's Choice122
2. Fundamentalist3kNot a Single Doubt - Centafaith, Keep the Faith122
3. Seabrook (NZ)3kHinchinbrook - Midnight Revels, Don Eduardo122
Dále: Anjana, Thrillster, Mirette, Smart Melody, Krone, Music Bay, Qafila, El Dorado Dreaming, Tahitian Dancer, Aristocratic Miss, Peaceful (NZ), Fiesta
Výrok: hlava - 1 1/4 - hlava - krk - hlava - hlava - 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 3/4 - 2 3/4 - 1 - 4 1/2
Čas: 1:35.67
Majitel: C.R. Bennett, B.J. Taylor Et Al, Chovatel: Goldin Australia Pty Ltd
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Craig Williams

Toorak Handicap G1

13. říjen, Caulfield - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Land of Plenty5hStratum - Dancing, Spectrum117
2. Hartnell (GB)7vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
3. Siege of Quebec4hFastnet Rock - Rose of Cimmaron, Bite the Bullet116
Dále: Shillelagh (NZ), Cliff's Edge, Waging War, Noire, Fierce Impact (JPN), Radpole (IRE), Muraaqeb, Dollar For Dollar, Al Passem, Jungle Cat (IRE), Kingsguard (NZ), Life's In My Veins, Black Heart Bart, Hellova Street, Lord Langley (JPN)
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - hlava - hlava - krk - 1 3/4 - 3/4 -1/2 - krátká hlava - krk - 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - 1 - 3 - 15
Čas: 1:34.52
Majitel: Northern Lodge Thoroughbeds, K.B. Agent Et Al, Chovatel: Esplin Family
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Damian Lane

Caulfield Stakes G1

13. říjen, Caulfield - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Benbatl (GB)4hDubawi - Nahrain, Selkirk130
2. Blair House (IRE)5vPivotal - Patroness, Dubawi130
3. Humidor (NZ)6vTeofilo - Zalika, Zabeel130
Dále: The Cliffsofmoher (IRE), D'Argento, Night's Watch (NZ), Homesman, Unforgotten, Harlem (GB), Tosen Basil (JPN), Sedanzer
Výrok: krátká hlava - 2 1/4 - hlava - krátká hlava - 3/4 - krk - krátká hlava - 3 3/4 - 1/2 - 15
Čas: 2:00.84
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Pat Cosgrave

Caulfield Guineas G1

13. říjen, Caulfield - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.The Autumn Sun3hRedoute's Choice - Azmiyna, Galileo125
2. Vassilator (NZ)3hZacinto - Highlights, High Chaparral125
3. Oohood3kI Am Invincible - Bella Sunday, Sunday Silence120
Dále: Good 'N' Fast, Saccharo, Leonardo da Hinchi, Mr. Exclusive, Muswellbrook, The August, Outrageous, Ragged Rascal, Native Soldier, Tavisan (NZ)
Výrok: 4 1/2 - hlava - 1 - hlava - 2 1/4 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1 - 2 1/2 - 10
Čas: 1:35.58
Majitel: Hermitage Syndicate, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Herbert Power Stakes G2

13. říjen, Caulfield - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Yucatan (IRE)4hGalileo - Six Perfections, Celtic Swing123
2. Brimham Rocks (GB)4vFastnet Rock - Colima, Authorized120
3. A Prince of Arran (GB)5vShirocco - Storming Sioux, Storming Home126
Dále: Gallic Chieftain (FR), Odeon (NZ), Lord Fandango (GER), Miss Admiration, Dal Harraild (GB), Prize Money (GB), Sin to Win (NZ), Rezealient, The Lord Mayor (NZ), Big Duke (IRE), Rising Red (NZ), Pilote d'Essai (GB)
Výrok: 1 1/4 - krk - 3 1/4 - krátká hlava - hlava - hlava - 3/4 - 1/2 - krátká hlava - 6 - 5 - 2 - 1 1/4 - 9
Čas: 2:26.47
Majitel: N.C. Williams, Mr. & Mrs. L.J. Williams, Chovatel: Niarchos Family
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: James McDonald

The Everest

13. říjen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha těžká, dvouletí a starší
1.Redzel6vSnitzel - Millrich, Rubiton129
2. Trapeze Artist4hSnitzel - Treppes, Domesday129
3. Osborne Bulls5vStreet Cry - Jerezana, Lonhro129
Dále: Le Romain, Graff, Santa Ana Lane, In Her Time, Brave Smash, U S Navy Flag (USA), Viddora, Shoals, Vega Magic
Výrok: 1 1/4 - 1 1/2 - 1 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 -3/4 - 3 1/4 - 2 1/2 - 1 1/4 - 2
Čas: 1:12.30
Majitel: Triple Crown Syndicate, Walfarm No 2 Et Al, Chovatel: L.J. Flemming
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Kerrin McEvoy

Caulfield Sprint G2

20. říjen, Caulfield - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí a starší
1.Eduardo5vHost - Blushing, Fantastic Light117
2. She Knows4kDenman - Wintour, Commands117
3. Bons Away5vBon Hoffa - Villa Albani, Mossman126
Dále: Malibu Style, Quilista, Miss Leonidas, Thorondor, Super Too
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 - 1 - 2 - 1/2 - 15
Čas: 0:58.43
Majitel: N. Cresci & J. Kaufmann, Chovatel: J. Kaufmann
Trenér: Sarah Zschoke, Jezdec: Brian Park

Caulfield Cup G1

20. říjen, Caulfield - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Best Solution (IRE)4hKodiac - Al Andalyya, Kingmambo127
2. Homesman (USA)4vWar Front - My Annette, Red Ransom117
3. The Cliffsofmoher (IRE)4hGalileo - Wave, Dansili125
Dále: Duretto (GB), The Taj Mahal (IRE), Kings Will Dream (IRE), Youngstar, Gallic Chieftain (FR), Vengeur Masque (IRE), Ventura Storm (IRE), Red Verdon (USA), Sound Check (GER), Chestnut Coat (JPN), Sole Impact (JPN), Ace High, Night's Watch (NZ), Mighty Boss, Jon Snow (NZ)
Výrok: krátká hlava - 1 3/4 - 1 - 3/4 - hlava - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - 1 - 3 3/4 - hlava - 3/4 - hlava - 1 - 1 1/2 - 3/4
Čas: 2:33.72
Majitel: Godolphin, Chovatel: Cecil & Martin McCracken
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Pat Cosgrave

Tristarc Stakes G2

20. říjen, Caulfield - 7 furlogns, turf, dráha dobrá až měkká, čtyřleté a starší klisny
1.Shumookh4kDream Ahead - Shamekha, Secret Savings127
2. Invincibella5kI Am Invincible - Abscond, Galileo127
3. Aloisia (NZ)4kAzamour - Queen Boudicca, Perfectly Ready129
Dále: Invincible Gem, Miss Siska, Fuhryk, Bella Martini, Booker, Lady Cromac, Prompt Response, Ellicazoom, Freehearted
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 3/4 - krk - krátká hlava - krátká hlava - 2 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - short head
Čas: 1:25.68
Majitel a chovatel: Emirates Park
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Timothy Clark

Manikato Stakes G1

26. říjen, Moonee Valley - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Brave Smash (JPN)5hTosen Phantom - Tosen Smash, Tokai Teio129
2. Spirit of Valor (USA)4hWar Front - Stone Hope, Grindstone129
3. Kementari4hLonhro - Yavanna, Redoute's Choice129
Dále: Spright, Invincible Star, Houtzen, Sunlight, Voodoo Lad, Fleet Review (USA), Jungle Edge, Tulip, Malaguerra, Intelligence Cross (USA), U S Navy Flag (USA)
Výrok: hlava - 1/2 - krátká hlava - hlava - 3/4 - 1 1/2 - hlava - hlava - 1 1/4 - krk - hlava - krátká hlava - 3/4
Čas: 1:09.36
Majitel: Australian Bloodstock & Mt Hallowell Stud Et Al, Chovatel: Takaya Shimakawa
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Hugh Bowman

Moonee Valley Fillies' Classic G2

27. říjen, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Mystic Journey3kNeeds Further - White Gold, Colombia126
2. Fundamentalist3kNot a Single Doubt - Centafaith, Keep the Faith126
3. El Dorado Dreaming3kIlovethiscity - Solanas, Zabeel126
Dále: Krone, Anjana, Pierro Belle, Hediard, Blonde Disposition, Music Bay, Thousand Wishes
Výrok: 2 1/4 - krk - 1 - 1 - 3 1/4 - krk - 3 - 1 3/4 - short head
Čas: 1:35.40
Majitel: W.G. Roser, Chovatel: R.A. Zito
Trenér: Adam Trinder, Jezdec: Anthony Darmanin

Crystal Mile G2

27. říjen, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Cliff's Edge4hCanford Cliffs - Simulaton, Snaadee129
2. Prized Icon5hMore Than Ready - Tropical Affair, Danehill130
3. Duca Valentinois (IRE)6vHoly Roman Emperor - Love Valentine, Fruits of Love130
Dále: Siege of Quebec, Octabello, It's Somewhat (USA), Sir John Lavery (IRE), Sovereign Nation, Lycurgus, Snoano (GB)
Výrok: 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1 - 1 1/4 - hlava - 12
Čas: 1:35.99
Majitel: Wilawi Go Racing, The Golden Table Et Al, Chovatel: R.A. Holburt
Trenér: Darren Weir, Jezdec: John Allen

Moonee Valley Gold Cup G2

27. říjen, Moonee Valley - 2500 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Ventura Storm (IRE)5vZoffany - Sarawati, Haafhd121
2. Trap For Fools5vPoet's Voice - Old Money, Old Spice125
3. Libran (IRE)7vLawman - True Crystal, Sadler's Wells123
Dále: Who Shot Thebarman (NZ), Sully (NZ), Miss Admiration, Megablast (NZ), Ladies First (NZ), The Taj Mahal (IRE), Prize Money (GB), Red Cardinal (IRE), Tosen Basil (JPN), Nakeeta (GB), Big Duke (IRE), Egg Tart
Výrok: 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - krátká hlava - 3/4 - hlava - 2 - krátká hlava - 1 - hlava - 2 1/2 - 5 - 1 1/4 - 15
Čas: 2:34.37
Majitel: D.A. Hayes, S.D. & R.J. Perrin Et Al, Chovatel: Laurence Kennedy
Trenér: D. & B. Hayes, T. Daberning, Jezdec: Mark Zahra

Cox Plate G1

27. říjen, Moonee Valley - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Winx7kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Benbatl (GB)4hDubawi - Nahrain, Selkirk130
3. Humidor (NZ)6vTeofilo - Zalika, Zabeel130
Dále: Avilius (GB), Rostropovich (IRE), D'Argento, Savvy Coup (NZ), Kings Will Dream (IRE)
Výrok: 2 - 2 3/4 - 3 - 1 - 1 - 1 1/4
Čas: 2:03.47
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Moonee Valley Vase G2

27. říjen, Moonee Valley - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Stars of Carrum3hFiorente - Signoret, Anabaa126
2. Savoie3hIlovethiscity - Larissar, Street Cry126
3. Aramayo3hPoet's Voice - Peruvian, Diktat126
Dále: Savvy Oak (NZ), Mickey Blue Eyes, Dealmaker, Real Success, Approach Discreet, Outrageois, Thunderdome, Botti (NZ), Power of Attorney, Cloak
Výrok:nos- 3 - hlava - 1 3/4 - 1 1/4 - krátká hlava - 1 - krátká hlava - 2 1/4 - hlava - 1/2 - 2 3/4
Čas: 2:05.28
Majitel: P.R. & H.M. Cox Et Al, Chovatel: Sun Kingdom
Trenér: Robbie Laing, Jezdec: Ben Melham

Wakeful Stakes G2

3. listopad, Flemington - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Aristia3kLonhro - Nakaaya, Tiger Hill121
2. Qafila3kNot a Single Doubt - Zighy Bay, Tapit122
3. El Dorado Dreaming3kIlovethiscity - Solanas, Zabeel129
Dále: Sizzleme, Verry Elleegant (NZ), Sealed, Skyway Star, Tysonic, Yulong Meteor, Maui Girl, Exclusively Ours
Výrok: 3/4 - krk - 3/4 - 1 3/4 - krátká hlava - 1 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 2
Čas: 2:01.36
Majitel: First Light Racing Pty Ltd, Greenwich Stud Pty Ltd Et Al, Chovatel: G.J. Perry
Trenér: Matthew Ellerton & Simon Zahra

The Tab Stakes G2

3. listopad, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Osborne Bulls5vStreet Cry - Jerezana, Lonhro130
2. Bons Away5vBon Hoffa - Villa Albani, Mossman119
3. Runson6vDelzao - Runs On Dreams, Last Tycoon117
Dále: The Monstar, Lanciato (NZ), Savanna Amour, Missrock, So Si Bon, Le Cordon Bleu, Havasay, Lope de Capio, Winter Bride, Casino Wizard
Výrok: 3/4 - hlava - hlava - krátká hlava - 1 1/4 - krátká hlava - hlava - 3/4 - současně - krátká hlava - 3/4 - 2 3/4 - short head
Čas: 1:09.88
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Hugh Bowman

Coolmore Stud Stakes G1

3. listopad, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Sunlight3kZoustar - Solar Charged, Charge Forward121
2. Zousain3hZoustar - Pasar Silbano, Elnadim126
3. Lean Mean Machine3hZoustar - She's Meaner, Falvelon126
Dále: Written By, Encryption, Long Leaf, Sesar, Diplomatico, Paquirri, Thorondor
Výrok: hlava - 1 - hlava - 1 - 1 1/2 - 1 - 1 - 1 - 3
Čas: 1:08.72
Majitel: L. Fung, R.C. Parker Et Al, Chovatel: Widden Stud
Trenér: Tony McEvoy, Jezdec: Luke Currie

Empire Rose Stakes G1

3. listopad, FLemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Shillelagh (NZ)7kSavabeel - Trocair, Flying Spur126
2. Bring Me Roses4kHigh Chaparral - Freckled Face, Polish Patriot126
3. Fundamentalist3kNot a Single Doubt - Centafaith, Keep the Faith110
Dále: Bella Martini, Invincible Gem, Seabrook (NZ), Temple of Bel, Invincibella, Eckstein, Aloisia (NZ), Amphitrite, Oohood, Kenedna, I Am a Star (NZ), La Bella Diosa (NZ), Shumookh
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - hlava - krátká hlava - hlava - krk - hlava - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - krk - 1 - 3/4 - head
Čas: 1:34.86
Majitel: C.R. & S. Grace, Chovatel: C.R. Grace
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Victoria Derby G1

3. listopad, Flemington - 2500 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Extra Brut3hDomesday - Dom Perion, Redoute's Choice122
2. Stars of Carrum3hFiorente - Signoret, Anabaa122
3. Chapada3vBullet Train - Diamantina Dior, Oasis Dream122
Dále: Sikorsky, Home Ground, Aramayo, Savvy Oak (NZ), Visao, Farooq, Mickey Blue Eyes, Grinziger Star (NZ), Thinkin' Big, Savoie, Tolemac, Seberate, Louie the Legend
Výrok: 1 - 2 - hlava - hlava - hlava - krk - 1 1/4 - 1 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 9 - 1 - 15 - 4
Čas: 2:34.31
Majitel: Aquis Farm, B.J. Spicer Et Al, Chovatel: A. McDonald
Trenér: Darren Weir, Jezdec: John Allen

Kennedy Mile G1

3. listopad, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Best of Days (GB)4hAzamour - Baisse, High Chaparral115
2. Le Romain6vHard Spun - Mignard, Strategic127
3. Peaceful State4hAnimal Kingdom - Weekend Beauty, Helissio115
Dále: Land of Plenty, Life Less Ordinary, Cliff's Edge, Noire, Iconoclasm, Fastnet Tempest (IRE), Hartnell (GB), Comin' Through, Mister Sea Wolf (IRE), Siege of Quebec, Tom Melbourne (IRE), Perast, Sircconi
Výrok: 1/2 - 1/2 - 3/4 - hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 1/2 - 1 3/4 - krátká hlava - 2 - 7 - 2
Čas: 1:33.65
Majitel: Godolphin, Chovatel: G. Schoeningh
Trenér: James Cummings, Jezdec: Craig Williams

Melbourne Cup G1

6. listopad, Flemington - 3200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Corss Counter (GB)3vTeofilo - Waitress, Kingmambo112
2. Marmelo (GB)5hDuke of Marmalade - Capriolla, In the Wings121
3. A Prince of Arran (GB)5vShirocco - Storming Sioux, Storming Home117
Dále: Finche (GB), Rostropovich (IRE), Youngstar, Sir Charles Road, Best Solution (IRE), Muntahaa (IRE), Ventura Storm (IRE), Yucatan (IRE), Nakeeta (GB), Zacada (NZ), Chestnut Coat (JPN), Vengeur Masque (IRE), Magic Circle (IRE), Who Shot Thebarman (NZ), Sound Check (GER), Runaway, Ace High, Auvray (FR), Avilius (GB), Red Cardinal (IRE), The Cliffsofmoher (IRE)
Výrok: 1 - 2 - 1/2 - 1 - 1 1/4 - 2 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - krátká hlava - 2 - 2 1/4 - hlava - 3 1/4 - 3 - 5 - 1/2 - krátká hlava - 40 - 1 - 1/2 - pulled up
Čas: 3:21.17
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: Kerrin McEvoy

Kennedy Oaks G1

8. listopad, Flemington - 2500 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Aristia3kLonhro - Nakaaya, Tiger Hill122
2. Greysful Glamour3kStratum - Rippled, Dalakhani122
3. Miner's Miss3kRebel Raider - Posnet, Gallo di Ferro122
Dále: Maracaibo, Qafila, Sizzleme, Verry Elleegant (NZ), Scamper, Miss Moana (NZ), Collectable, Exclusively Ours, Dark Confidant, Zapurler, Lesedi, Amphitrite
Výrok: 3/4 - 3/4 - 1/2 - hlava - 1 1/4 - 2 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1 - 3/4 - 5 - 1 1/2 - 1 1/2 - 3 1/2 - 6
Čas: 2:40.54
Majitel: First Light Racing Pty Ltd, Greenwich Stud Pty Ltd Et Al, Chovatel: G.J. Perry
Trenér: Matthew Ellerton & Simon Zahra, Jezdec: Damian Lane

Matriarch Stakes G2

10. listopad, Flemington - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Kenedna5kNot a Single Doubt - Miss Dodwell, Falbrav121
2. Miss Siska5kSo You Think - Sing Hallelujah, Is It True121
3. Luvaluva (NZ)4kMastercraftsman - Wansesingyee, Galileo129
Dále: All Too Soon, Eckstein, Temple of Bel, Our Libretto (NZ), Sheezdashing, Silent Roar, Aloisia (NZ), Quilate, Nettoyer, Savvy Coup (NZ), Aqua D''Ivina, Wheel Leisure
Výrok: 1/2 - hlava - hlava - krk - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 1 1/4 - 1 - 1 - 1/2 - krátká hlava - hlava - 1 1/4
Čas: 2:03.81
Majitel: M. Johnston, B. Kirkwood Et Al, Breeder. Arrowfield Pastoral Pty Ltd
Trenér: Darren Weir, Jezdec: John Allen

VRC Sprint Classic G1

10. listopad, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Santa Ana Lane6vLope de Vega - Fast Fleet, Fastnet Rock129
2. In Her Time6kTime Thief - Hell It's Hot, Zeditave125
3. Jungle Cat (IRE)6hIffraaj - Mike's Wildcat, Forest Wildcat129
Dále: Pierata, Redzel, Spirit of Valor (USA), Spright, Brave Smash (JPN), Kementari, Redkirk Warrior (GB), Intelligence Cross, Invincible Star, U S Navy Flag (USA), Fleet Review (USA)
Výrok: krk - 1 1/2 - současně - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 2 1/4 - 2 - 1 3/4 - hlava - head
Čas: 1:08.66
Majitel: William St, Chovatel: Patinack Farm
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Mark Zahra

LKS MacKinnnon Stakes G1

10. listopad, Flemington - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Trap For Fools5vPoet's Voice - Old Money, Old Spice130
2. Latrobe (IRE)3hCamelot - Question Times, Shamardal127
3. Extra Brut3hDomesday - Dom Perion, Redoute's Choice112
Dále: Prized Icon, Shillelagh (NZ), Doubt Defying, Blair House (IRE), Mickey Blue Eyes, It's Somewhat (USA), Octabello
Výrok: hlava - hlava - 1 3/4 - 1 - 1 1/4 - 3/4 - krátká hlava - 2 3/4 - 7
Čas: 2:02.31
Majitel a chovatel: Distinct Racing & Breeding Pty Ltd
Trenér: Jarrod McLean, Jezdec: John Allen

Lee Steere Stakes G2

10. listopad, Ascot - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Gatting5vHard Spun - Stubborn, Lonhro130
2. Achernar Star4vGingerbread Man - Morine, Danetime130
3. Great Shot6vMagnus - Satin Covers, Dr. Grace130
Dále: Man Booker, Scales of Justice, Enticing Star, Star Exhibit, Perfect Jewel
Výrok: 3/4 - 1/2 - krk - 1 - 3/4 - krk - 2 3/4
Čas: 1:24.32
Majitel: Impressive Racing Pty Ltd & C. R. Mathers Et Al, Chovatel: Kingston Thoroughbreds
Trenér: Darren McAuliffe, Jezdec: Lucy Warwick

Sandown Guineas G2

17. listopad, Sandown - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Ringerdingding3hSebring - Maybe I, Red Ransom126
2. Seabrook (NZ)3kHinchinbrook - Midnight Revels, Don Eduardo121
3. Long Leaf3hFastnet Rock - Frustrating, Stravinsky126
Dále: Zoutori, Predecessor, Secret Blaze, Good 'N' Fast, Scottish Rogue, Igniter, Du to Pass, Syd's Coin, Achieve Victory
Výrok: 3/4 - hlava - 1 1/2 - krátká hlava - současně - 1/2 - hlava - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 5
Čas: 1:37.48
Majitel: S.E.C. Duke, R.J. Mula Et Al, Chovatel: Three Bridges Thoroughbreds
Trenér: Darren Weir, Jezdec: John Allen

Zipping Classic G2

17. listopad, Sandown - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.The Taj Mahal (IRE)4hGalileo - You'resothrilling, Storm Cat130
2. Dal Harraild (GB)5vChamps Elysees - Dalvina, Grand Lodge130
3. Our Libretto (NZ)5kO'Reilly - Etoile du Nord, Zabeel126
Dále: Lord Fandango (GER), Ventura Storm (IRE), Sir Isaac Newton (GB), Who Shot Thebarman (NZ), Libran (IRE)
Výrok: krátká hlava - 1 3/4 - hlava - 2 - 1/2 - 1/2 - 3/4
Čas: 2:31.52
Majitel: N.C. Williams, Mr. & Mrs. L.J. Williams, Chovatel: You'resothrilling Syndicate
Trenér: Liam Howley, Jezdec: Ben Melham

W.A. Guineas G2

24. listopad, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Arcadia Queen3kPierro - Arcadia, Redoute's Choice120
2. Lady Cosmology3kUniversal Ruler - Out Spoken Lady, Galileo120
3. Flirtini3kArtie Schiller - Ajaweed, Hennessy120
Dále: True Attraction, The Velvet King, Junipal, Regal Counsel, The Fugazi, True Defender, Platoon, Blackswood River, Fingermark, Lordhelpmerun, Black Sabbat, Ulusaba, Zetorio
Výrok: 3 - 3/4 - 1 3/4 - krk - krk - 2 - krk - krk - 3/4 - krátká hlava - 2 1/4 - 1 - 4 3/4 - 1/2 - 3 1/2
Čas: 1:34.95
Majitel: Peters Investments Pty Ltd Syndicate, Chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Grant & Alana Williams, Jezdec: William Pike

Railway Stakes G1

24. listopad, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Galaxy Star6kRedoute's Choice - Galaxy Queen, Jeune117
2. Gatting5vHard Spun - Stubborn, Lonhro119
3. Material Man7vVital Equine - Del Lirio, Hussonet126
Dále: Perfect Jewel, Man Booker, Mister Sea Wolf, Star Exhibit, Iconoclasm, Prized Icon, Achernar Star, Action, Disposition, Great Shot, Wrinkly, Peaceful State
Výrok: 1 3/4 - krátká hlava - 1 - 1/2 - současně - 1/2 - 1/2 - 3/4 - krk - 1 3/4 - 3/4 - krk - 1/2 - 4 3/4
Čas: 1:34.80
Majitel: Peters Investments Pty Ltd Syndicate, Chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Grant & Alana Williams, Jezdec: William Pike

Winterbottom Stakes G1

1. prosinec, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Voodoo Lad7vI Am Invincible - O'Fortuna, Gilded Time129
2. Enticing Star5kTesta Rossa - Favourite Star, More Than Ready125
3. Malaguerra7vMagnus - Tennessee Morn, Bletchingly129
Dále: I'll Have a Bit, Valour Road, Ashlor, Profit Street, Malibu Style, Durendal, Dainty Tess, Viddora, Runson, Belter, Rebel King
Výrok: 3/4 - krk - 1 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/2 - krk - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1 - 3 3/4
Čas: 1:10.24
Majitel: Segenhoe Thoroughbreds Australia, Exors Of N Leckie Et Al, Chovatel: N. Leckie
Trenér: Darren Weir, Jezdec: Damien Oliver

Kingston Town Classic G1

8. prosinec, Ascot - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Arcadia Queen3kPierro - Arcadia, Redoute's Choice110
2. Material Man7vVital Equine - Del Lirio, Hussonet130
3. Galaxy Star6kRedoute's Choice - Galaxy Queen, Jeune126
Dále: Gatting, Prying Tom, Trap For Fools, Great Shot, Perfect Jewel, Achernar Star, Star Exhibit, Iconoclasm, Holy Snow, Heart Starter, Mister Sea Wolf (IRE)
Výrok: 4 1/2 - 1/2 - 1 - krk - krk - 1 - 3/4 - krátká hlava - 2 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 6 1/2 - 2
Čas: 1:48.55
Majitel: Peters Investments Pty Ltd Syndicate, Chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Grant & Alana Williams, Jezdec: William Pike

Villiers Stakes G2

15. prosinec, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Sky Boy4vPendragon - Zazabelle, Zabeel117
2. Aloisia (NZ)4kAzamour - Queen Boudicca, Perfectly Ready125
3. My Nordic Hero (GB)6vArchipenko - Alborada, Alzao127
Dále: Sambro, Doubt Defying, Gaulois, Duca Valentinosis (IRE), Goodfella, Fabrizio, Grande Rosso, Articus (FR), Satono Rasen (JPN), Interlocuter (USA)
Výrok: hlava - 1 - 1 - 1/2 - 1/2 - krk - 1/2 - hlava - 1 - krátká hlava - 2 - neck
Čas: 1:36.39
Majitel: Think Big Stud & Westcode Pty Ltd, Chovatel: Think Big Stud Pty Ltd
Trenér: Anthony & Edward Cummings, Jezdec: Christian Reith

Ted Van Heemst Stakes G2

22. prosinec, Ascot - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Galaxy Star6kRedoute's Choice - Galaxy Queen, Jeune126
2. Gatting5vHard Spun - Stubborn, Lonhro130
3. Perfect Jewel4kRedoute's Choice - Star Encounter, Jeune123
Dále: Prize Catch, Star Exhibit, Dark Musket, Prying Tom
Výrok: 1 1/2 - 1 - 2 3/4 - krk - krátká hlava - 1 3/4
Čas: 2:12.54
Majitel a chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Grant & Alana Williams, Jezdec: William Pike

Nový Zéland

Royal Stakes G2

1. leden, Ellerslie - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Hello It's Me3kDarci Brahma - Owhata Princess, O'Reilly56.5
2. Contessa Vanessa3kBullbars - Di Lusso, Lonhro56.5
3. Marcellina3kSavabeel - Danex, Danasinga56.5
Dále: Mark Two, Gris Dame, Lily the Pink, Point Alma (AUS), Fiscal Fantasy (AUS), Alternative Fact, Los Angeles, Luxe, Anevay, Verbal Command (AUS), Bet She Is
Výrok:
Čas: 2:06.38
Majitel: D. Logan, GS Bloodstock Ltd, S. Mulcahy, P. Shadbolt, D. & R. Creed, Chovatel: Bromley Bloodstock Ltd
Trenér: Donna Logan & Chris Gibbs, Jezdec: Cameron Lammas

Auckland Guineas G2

1. leden, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Demonetization (AUS)3hAll Too Hard - Midnight Special, Zabeel
2. Endowment3vSavabeel - Timpin, Pins
3. On the Rocks3hAlamosa - Cold Shoulder, Volksraad
Dále: Iffindoubt, Xbox, Iago, Haussmann, Aero de Paris, The Great Southern
Výrok:
Čas: 1:38.27
Majitel: N. & P. Balla Family Trust, Chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Nigel Tiley, Jezdec: Jason Waddell

Avondale Cup G2

1. leden, Ellerslie - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Zacada5vZabeel - Lacada, Giant's Causeway
2. Wildflower5kKeeper - Zygadene, Zabeel
3. Five to Midnight5vDomesday - Fastnet Lady, Fastnet Rock
Dále: Sofia Rosa, Comin'through, Highland (AUS), Kachhi, Benzini (AUS), Promise to Reign (AUS), Uabasso, Dalezinga, El Soldado, Camino Rocoso
Výrok:
Čas: 2:32.33
Majitel a chovatel: Andari Ltd, Sir Patrick & Lady Hogan
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Danielle Johnson

Rich Hill Mile G2

1. leden, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Coldplay5kSavabeel - Forty Two Below, O'Reilly
2. Ronchi5vStravinsky - Rose of Tralee, Sadler's Wells
3. Charles Road (AUS)4vMyboycharlie - Giant Mystique, Giant's Causeway
Dále: Rangipo (AUS), Royal Success, Tiptronic, Von Tunzelman, Watch the Space, Battle Time, Prince of Passion, Ocean Emperor, Yearn
Výrok:
Čas: 1:36.75
Majitel: G.J. Chittick & G.D. Wallace, Chovatel: G.D. Wallace
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Johnathan Parkes

Railway Stakes G1

1. leden, Ellerslie - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Volpe Veloce (AUS)4kFoxwedge - Bardego, Barathea119
2. Packing Eagle7vPins - Spashing Out, O'Reilly123
3. Volks Lightning5kVolksraad - Next Century, Stravinsky117
Dále: Start Wondering, Sweet Leader, Melody Belle, Speech Craft (AUS), Go Nicholas, Somethingvain, Fully Funded
Výrok: 1 1/2 -nos- krk - 1 - 3/4 - krátká hlava - 3/4 - 3 3/4 - 1
Čas: 1:10.65
Majitel: D. & C. Adams, H. Allender Et Al, Chovatel: N. Vaas
Trenér: Graham Richardson & Gavin Parker, Jezdec: Jake Bayliss

Levin Classic G1

13. leden, Trentham - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Age of Fire (AUS)3hFastnet Rock - Dragon's Tall, Galileo125
2. Belle du Nord3kReliable Man - Bankside Belle, Volksraad120
3. Savvy Coup3kSavabeel - Eudora, Pins120
Dále: Rock On Wood, Spring Heat (AUS), The Great Southern, Maktoum, Sensei (AUS), Hard Merchandize, O'Hara, Haussmann, All In Mana, Gothenburg
Výrok: krk -nos- 1 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - krk - 4 1/4 - 1/2 - 4
Čas: 1:36.63
Majitel: Te Akau 2016 Sydney Breeding Syndicate No 2, Chovatel: Roncon
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Thorndon Mile G1

20. leden, Trentham - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Stolen Dance6kAlamosa - Songbird, Black Minnaloushe117
2. Watch This Space6vElusive City - Multi Tasker, Kaapstad121
3. Hiflyer5vTavistock - Lady Firebird, Stravinsky126
Dále: Savvy Dreams, Savile Row, Shadows Cast, Prince of Passion, Splurge, Amarula, Love Affair, Ruud Not Too
Výrok: 2 - krátká hlava - 1 3/4 -nos- 3/4 - hlava - hlava - hlava - 10 1/4 - 4
Čas: 1:36.48
Majitel: G.A. Shand, Chovatel: B.G. & Miss J.C. Rogers
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Samantha Spratt

The Telegraph G1

20. leden, Trentham 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Enzo's Lad (AUS)5vTesta Rossa - Sheerama, Catbird122
2. Kawi7vSavabeel - Magic Time, Volksraad130
3. Ferrando4hFast 'N' Famous - Rio Nugget, Captain Rio122
Dále: Passing Shot, Heroic Valour, Carnival, Volpe Veloce (AUS), Miss Wilson (AUS), Chambord, Volks Lightning, Rock My Soul (AUS), Sacred Star (AUS), Signify, Sensei (AUS), Packing Eagle, Start Wondering, Starvoia (AUS), Rocanto
Výrok: hlava - hlava - 1 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 2 1/2 - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 5 - 7
Čas: 1:08.30
Majitel: N.P. Beban, P.G. Bentley et al, Chovatel: Reavill Farm Management
Trenér: Michael & Matthew Pitman, Jezdec: Sam Weatherley

Karaka Million tříletí Classic

27. leden, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Scott Base3vDalghar - Extra Celestial, Danehill Dancer
2. Embellish3hSavabeel - Bling, O'Reilly
3. Savvy Coup3kSavabeel - Eudora, Pins
Dále: Kapoor, Ever Loyal (AUS), Danzdanzdance (AUS), Hard Merchandize, On the Rocks, Hasahalo, Scream Park, Marcellina, Athletica, Contessa Vanessa, Smokin' Oak, Alternative Fact, Mighty Power, Secret Ambition
Výrok:
Čas: 1:33.43
Majitel: C.A. Rutten, C.J.B. Norwood, Joanna & John Frew, Chovatel: Botsky Pty Ltd
Trenér: Johno Benner & Hollie Wynyard, Jezdec: Rosie Myers

Westbury Classic G2

27. leden, Ellerslie - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Thee Auld Floozie6kMastercraftsman - Thee Auld Hussie, Spinning World
2. Lizzie L'Amour5kZabeel - Sabia, Sadler's Wells
3. Coldplay5kSavabeel - Forty Two Below, O'Reilly
Dále: Montoya Star (AUS), Livin' On a Prayer, Caprikosa, Odisha, Princess Kereru, Somethingvain, Sweepstake, Ja Ja Binks, Ruby Armani, Bella Court, Lovers Lane, Our Abbadean, Heni
Výrok:
Čas: 1:22.66
Majitel: P.D. Craighead, L.G. Ford Et Al, Chovatel: J.G. Young
Trenér: Stephen Marsh, Jezdec: Hugh Bowman

Karaka Million dvouletí

27. leden, Ellerslie - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Avantage (AUS)2kFastnet Rock - Asavant, Zabeel
2. Al Hasa2hExceed And Excel - Oasis Rose, Oasis Dream
3. Bocce2hFoxwedge - Whiffle, Red Ransom
Dále: She's a Thief, Pinot Grey, Thomas Aquinas, Sir Nate, Sword of Osman, Imelda Mary, The Real Beel, Boy Next Door, Hattie Bee (AUS), Scorch, Nirvana In Fire
Výrok:
Čas: 1:10.54
Majitel: Te Akau Avantage Syndicate, Chovatel: Mr. W. Calder & Mrs. K.N. Calder
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Sir Tristram Fillies Classic G2

10. únor, Te Rapa - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Dijon Bleu3kBurgundy - Pristino, More Than Ready
2. Mark Two3kPins - Zephyr Song, Danasinga
3. Milseain3kTavistock - Bagalollies, Zabeel
Dále: Rondinella, Marcellina, Kapoor, Glendalough, Fiscal Fantasy (AUS), Trail Blazer, Belle du Nord, Bet She Is
Výrok:
Čas: 2:07.23
Majitel: K.T.J. Dixon, P. Finlayson Et Al, Chovatel: C.T. Grammer & Robinson Family Trust
Trenér: Lisa Latta, Jezdec: Jonathan Riddell

Herbie Dyke Stakes G1

10. únor, Te Rapa - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Lizzie L'Amour5kZabeel - Sabia, Sadler's Wells126
2. Wildflower5kKeeper - Zygadene, Zabeel126
3. Nicoletta4kSavabeel - Celtic Crown, Doneraile Court126
Dále: Rangipo (AUS), Savvy Dreams, Promise to Reign (AUS), Watch the Space, Wait a Sec, Coldplay, Gentil Tonton (IRE)
Výrok: 5 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 3 1/2 - 1/2 - 3/4 - 4 - 3 1/2 - 5 1/2
Čas: 2:04.75
Majitel: G.J. & Mrs. L.M. Moore, Chovatel: Mrs. L.M. Moore
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Matthew Cameron

Waikato Sprint G1

10. únor, Te Rapa - 1400 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Start Wondering7vEighth Wonder - Roseanbar, Al Akbar130
2. Packing Eagle7vPins - Spashing Out, O'Reilly130
3. Brilliant Shine7vGuillotine - Brilliant Kiwi, Brilliance130
Dále: Ronchi, Elusive Treasure (AUS), Kawi, Ja Ja Binks, Sacred Star (AUS)
Výrok: hlava - 3 1/2 - 3/4 - hlava - hlava - 3 - 1 3/4
Čas: 1:25.80
Majitel: Mrs. J.M. & S.B. Gudsell, Chovatel: I.G. Hadfield
Trenér: Evan & Jennifer J. Rayner, Jezdec: Johnathan Parkes

Avondale Guineas G2

17. únor, Ellerslie - 2100 metrů, turf, dráha pomalá, tříletí
1.On the Rocks3hAlamosa - Cold Shoulder, Volksraad
2. Danzdanzdance (AUS)3kMastercraftsman - Nigh Danza, Danzero
3. Vin de Dance3vRoc de Cambes - Explosive Dancer, San Luis
Dále: Scott Base, Mission Hill (AUS), The Mayor, Mongolianconqueror, Endowment, Griffin, Persian Empire, Eitilt, Iffrajinator, Irish Flame, Secret Ambition, Transformer
Výrok:
Čas: 2:13.96
Majitel: Owners: Ballymore Stables NZ Ltd, A Clark Et Al, Chovatel: W.J. Gleeson
Trenér: Michael Moroney & Pam Gerard, Jezdec: Jake Bayliss

Matamata Breeders' Stakes G2

24. únor, Matamata - 1200 metrů, turf, dvouleté klisny
1.Spanish Whisper (AUS)2kLope de Vega - Cutting Remark, Encosta de Lago
2. She's a Thief2kShowcasing - Steal, Red Ransom
3. The Real Beel2kSavabeel - Ahna, O'Reilly
Dále: Valalie (AUS), Lady Lira, Autumn Wild (AUS), Platinum Mam'selle (AUS), Magic Condor (AUS), Superstatic, Imelda Mary, Spring Blossom (AUS)
Výrok:
Čas: 1:11.05
Majitel a chovatel: D. Nakhle, Elias Nakhle & Darren Brady
Trenér: Peter & Dawn Williams, Jezdec: Vinnie Colgan

WFA Group One Classic G1

24. únor, Hastings - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Devise4kDarci Brahma - Doneze Girl, Volksraad126
2. Consensus6kPostponed - Kate Cross, Cape Cross126
3. Travimyfriend5vTavistock - Pineau, Carnegie130
Dále: Brilliant Shine, Start Wondering, Shadows Cast, Savvy Dreams, Beefeater, Scapolo, Authentic Paddy, Ronchi, Splurge, Nymph Monte
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - hlava - krátká hlava - hlava - 1 - 2 3/4 - 2 - 1/2
Čas: 1:34.30
Majitel a chovatel: The Oaks Stud
Trenér: Shaune Ritchie, Jezdec: Michael Coleman

New Zealand Derby G1

3. březen, Ellerslie - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Vin de Dance3vRoc de Cambes - Explosive Dancer, San Luis125
2. Mongolianconqueror3vOcean Park - Queen Rania, The Jogger125
3. Danzdanzdance (AUS)3kMastercraftsman - Nigh Danza, Danzero120
Dále: The Mayor, Endowment, Mission Hill (AUS), Civil Disobedience, On the Rocks, Time Lord, Irish Flame, Joe's Legacy, Humble Pie, Bel Ragazzo (AUS), Jimmy Rocket, Secret Ambition, Maktoum, Tavlin, He's a Freak
Výrok:nos- 1 1/2 - krátká hlava - hlava - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - krk - 1 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 3 1/4 - krátká hlava - 1/2 - 1/2
Čas: 2:28.44
Majitel: Oti Racing, L. Muollo Et Al, Chovatel: Explosive Breeding Ltd
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Jason Waddell

Sistema Stakes G1

10. březen, Ellerslie - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Sword of Osman2vSavabeel - Bunyah, Distant View125
2. Avantage (AUS)2kFastnet Rock - Asavant, Zabeel120
3. Spanish Whisper (AUS)2kLope de Vega - Cutting Remark, Encosta de Lago120
Dále: Bocce (AUS), The Real Beel, Melt, Tavisan, Not Usual Current
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - hlava - 2 1/4 -nos- 1 3/4 - 1/2
Čas: 1:09.79
Majitel: Te Akau Great Sword Syndicate, Chovatel: Mrs. J.L. Egan
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

New Zealand Stakes G1

10. březen, Ellerslie - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Saint Emilion6vMastercraftsman - Roseario, Pentire130
2. Darscape Princess4kDarci Brahma - Cape Princess, Cape Cross126
3. Authentic Paddy8vHowbaddouwantit - Authentic Cross, Cape Cross130
Dále: Savvy Dreams, Start Wondering, Nicoletta, Lizzie L'Amour, Ronchi, Beefeater, Brighton
Výrok: 3/4 - 2 1/4 - krátká hlava - 2 - krátká hlava - 1 - 3/4 - 2 1/4 - head
Čas: 2:02.47
Majitel: Est Late R.A. Horton, Chovatel: Mrs. R.A. Horton
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Leith Innes

Auckland Cup G1

10. březen, Ellerslie - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ladies First5kDylan Thomas - Just Polite, Dehere119
2. Five to Midnight5vDomesday - Fastnet Lady, Fastnet Rock125
3. Wildflower5kKeeper - Zygadene, Zabeel118
Dále: Alinko Prince, Zacada, Charles Road, Comin'Through, Excalibur, Magic Chai (AUS), Show the World, Sampson, Diesel, Araldo Junior (GER), Von Tunzelman, Smedley, Kaharau, Toni May
Výrok:nos- hlava - 1/2 - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - 2 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 1 1/4 - 2 1/4 - 1/2 - hlava - 1/2 - 5
Čas: 3:22.17
Majitel: F.J. & H.T. O'Leary, Chovatel: Go Bloodstock New Zealand Ltd
Trenér: Allan Sharrock, Jezdec: Jonathan Parkes

Wellington Guineas G2

17. březen, Trentham - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Scott Base3hDalghar - Extra Celestial, Danehill Dancer
2. Paulownia3kFastnet Rock - Forest Native, Forest Wildcat
3. The Great Southern3vJimmy Choux - Cissy Bowen, Colombia
Dále: Czechoslovakia, Swisswatch, Astor, Ladynadel, Dama Zorro (AUS), Lubaya, Divine Power, Lisbeth, All In Mana
Výrok:
Čas: 1:23.41
Majitel: C.A. Rutten, C.J.B. Norwood, Joanna & John Frew, Chovatel: Botsky Pty Ltd
Trenér: Johno Benner & Hollie Wynyard, Jezdec: Vinnie Colgan

New Zealand Oaks G1

17. březen, Trentham - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Savvy Coup3kSavabeel - Eudora, Pins125
2. Contessa Vanessa3kBullbars - Di Lusso, Lonhro125
3. Milseain3kTavistock - Bagalollies, Zabeel125
Dále: Caricature, Mark Two, Marcellina, Belle du Nord, Terra Sancta, Gold Spice, Le Sablier, Misstumut, Lincoln Melody, Hasahalo, Swing Note, Hot Fuss
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 2 - krátká hlava - hlava - 1 1/2 - 2 - hlava - 5 1/4 - krátká hlava - 1 3/4 - 3 1/4
Čas: 2:29.03
Majitel: Mrs. A.M., A.R., C.J., F.H. & J.F. Bufford Et Al, Chovatel: Waikato Stud Ltd
Trenér: Michael & Matthew Pitman, Jezdec: Chris Johnson

Japan / NZ International Trophy

24. březen, Matamata - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ocean Emperor6hZabeel - Tootsie, Pins
2. Tiptronic4vO'Reilly - Tiptoes, Pins
3. Travimyfriend5vTavistock - Pineau, Carnegie
Dále: Our King Sway, Seventh Up, Nicoletta, Coldplay, Highlad (AUS), Adriatic Pearl, Watch This Space, Thee Auld Floozie, Brillian Shine, Ruud Not Too
Výrok:
Čas: 1:36.57
Majitel: G.T. Hennessy, A.K.K. Wong & S.Y.S. Yan, Chovatel: G.J. Chittick
Trenér: Gary Hennessy, Jezdec: Shaun McKay

Manawatu Sires' Produce Stakes G1

31. březen, Awapuni - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí
1.Avantage (AUS)2kFastnet Rock - Asavant, Zabeel120
2. Melt2kIffraaj - Ticklish, Maroof120
3. Sir Nate2hNadeem - Just Diamonds, No Excuse Needed125
Dále: Handsome Rebel (AUS), King Louis, Thomas Aquinas, Sword of Osman, Platinum Mam'Selle (AUS), Bocce (AUS), What a Smasher, Top ofthe Straight, Valalie (AUS)
Výrok: 2 - 3 - hlava - 1 1/2 - krátká hlava - 3 - 1/2 - hlava - 3 1/2 - 8 1/4 - 1/2
Čas: 1:23.43
Majitel: Te Akau Avantage Syndicate, Chovatel: W. Calder
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Danielle Johnson

Awapuni Gold Cup G2

31. březen, Awapuni - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Our Abbadean5kLookin At Lucky - Highland Lights, Fantastic Light
2. Five to Midnight5vDomesday - Fastnet Lady, Fastnet Rock
3. Sampson8vDubai Destination - Magic Star, Danzero
Dále: Authentic Paddy, All In Vogue, Nymph Monte, Beefeater, Saint Emilion, Blue Lagoon
Výrok:
Čas: 2:02.97
Majitel a chovatel: Llanhennock Trust
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Danielle Johnson

NZ Thoroughbred Breeders' Stakes G1

7. duben, Te Aroha - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Miss Wilson (AUS)5kStratum - Cierzo, Centaine126
2. Thee Auld Floozie5kMastercraftsman - Thee Auld Hussie, Spinning World126
3. Nicoletta4kSavabeel - Celtic Crown, Doneraile Court126
Dále: Heni, Coldplay, Cote d'Or, Ruud Not Too, Montoya Star (AUS), Symphonic, Darscape Princess, Caprikosa, Adriatic Pearl
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 1 - hlava - krátká hlava - 1 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 1/2
Čas: 1:35.06
Majitel a chovatel: Chouxmaani Investments Ltd
Trenér: John Bary, Jezdec: Vinnie Colgan

ARC Championship Stakes G2

21. duben, Pukehoke Park - 2100 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
1.Azaboy3hAzamour - Cataari, Manntari
2. Gundown (AUS)3vHigh Chaparral - Lady of the House, Housebuster
3. Time Lord3vGuillotine - Mary Agnes, Zabeel
Dále: Pierrocity (AUS), Sherrif, Ironside, Sunburst, Lincoln's Secret (AUS), Concert Hall, Bel Ragazzo, Marcellina, Supera, Miss Foxy Gal
Výrok:
Čas: 2:22.04
Majitel a chovatel: W.D. Gatland, T.E. Shaw Et Al
Trenér: Richard Collett, Jezdec: Samantha Collett

Easter Handicap G2

21. duben, Pukehoke Park - 1600 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Megablast6vShinko King - Thirst, Desert Sun
2. Brighton5vBuffalo Man - Gore Bay, Danehill Dancer
3. Romancer4vRedwood - Romantically, Foreplay
Dále: Admiral, Platinum Command, Brilliant Shine, Our King Sway, Prince of Passion, Sultan of Swing, All Roads, Magnum, Seventh Up, Ronchi, Mime, Tiptronic, Sacred Rhythm
Výrok:
Čas: 1:42.32
Owner and breeders: Mrs. D.M. & Dr. J.A. Bowbyes
Trenér: Nigel Tiley, Jezdec: Michael Coleman

Travis Stakes G2

28. duben, Te Rapa - 2000 metrů, turf, dráha pružná, tříleté a starší klisny
1.Our Abbadean5kLookin At Lucky - Highland Lights, Fantastic Light
2. China Star7kChinese Dragon - Venus Bay, O'Reilly
3. Nicoletta4kSavabeel - Celtic Crown, Doneraile Court
Dále: Youwantmore, Adriatic Pearl, Thee Auld Floozie, Lovelight, Cote d'Or, Mirme, Platinum Command
Výrok:
Čas: 2:02.43
Majitel a chovatel: Llanhennock Trust
Trenér: Stephen Autridge & Jamie Richards, Jezdec: Shafiq Rusof

Foxbridge Plate G2

18. srpen, Te Rapa - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Melody Belle4kCommands - Meleka Belle, Iffraaj
2. Julius7vSwiss Ace - Oh So Royal, Danzero
3. Authentic Paddy9vHowbaddouwantit - Authentic Cross, Cape Cross
Dále: Francaletta (AUS), Underthemoonlight, Seventh Up, War Affair, Vinevale (AUS), Elusive Treasure (AUS), Charles Road (AUS), Close Up, Start Wondering, New York Minute, Contessa Vanessa
Výrok:
Čas: 1:13.90
Majitel: Fortuna Melody Belle Syndicate, Chovatel: N.M. Leicester
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Shafiq Rusof

Tarzino Trophy G1

1. září, Hastings - 1400 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Melody Belle4kCommands - Meleka Belle, Iffraaj125
2. Hiflyer6vTavistock - Lady Firebird, Stravinsky130
3. Our Abbadean6kLookin At Lucky - Highland Lights, Fantastic Light126
Dále: Jon Snow, Savvy Coup, Ocean Emperor, Wyndspelle, Scott Base, Francaletta (AUS), Seventh Up, Underthemoonlight, Sensible Princess, Authentic Paddy, Start Wondering, Son of Maher (AUS)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 3/4 - krk -nos- současně - krátká hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 1 1/2 - krk - hlava - 3 - 4 1/2
Čas: 1:24.59
Majitel: Fortuna Melody Belle Syndicate, Chovatel: N.M. Leicester
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Shafiq Rusof

Windsor Park Plate G1

22. září, Hastings - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Melody Belle4kCommands - Meleka Belle, Iffraaj125
2. Savvy Coup4kSavabeel - Eudora, Pins125
3. Wyndspelle5hIffraaj - Western Star, High Chaparral130
Dále: Seventh Up, Our Abbadean, Hiflyer, Scott Base, Francaletta (AUS), Close Up, Contessa Vanessa, Ocean Emperor, Lizzie L'Amour, Shadows Cast, Sensible Princess
Výrok: 1 3/4 - 1 1/4 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - hlava - 2 1/2 - 4
Čas: 1:35.39
Majitel: Fortuna Melody Belle Syndicate, Chovatel: N.M. Leicester
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Shafiq Rusof

Hawke's Bay Guineas G2

6. říjen, Hastings - 1400 metrů, turf, tříletí
1.Madison County3vPins - Red Delicious, No Excuse Needed
2. Melt3kIffraaj - Ticklish, Maroof
3. King Louis3hEquiano - Nimbletoes, Flying Spur
Dále: Star Performance, Sword of Osman, Cutadeel (AUS), Sir Nate, Cavallo Veloce, Thomas Aquinas, Princess Amelie (AUS), Cyber Attack, Platinum Mam'selle, Reevederci (AUS), Bobby Dazzler
Výrok: 1 - 1 - 1/2 - 1 - hlava - 1/2 - 1 3/4 - krk - 1 3/4 - krk - 2 - 1 1/4 - 2 1/4
Čas: 1:22.70
Majitel: China Horse Racing Club Racing Pty Ltd, Chovatel: G.J. Chittick
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Matthew Cameron

Livamol Classic G1

6. říjen, Hastings - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Savvy Coup4kSavabeel - Eudora, Pins
2. Lizzie L'Amour6kZabeel - Sabia, Sadler's Wells
3. Danzdanzdance (AUS)Mastercraftsman - Nigh Danza, Danzero
Dále: Scott Base, Our Abbadean, Big Mike, Hello It's Me, Five to Midnight, Tomelilla, Authentic Paddy, Contessa Vanessa, Seventh Up, Saint Emilion
Výrok: 2 - 1/2 - hlava - 1 3/4 - hlava - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - 2 1/4 - 1 1/4 - 1 - 13 1/4
Čas: 2:04.39
Majitel: Bruford, Coupland Et Al, Chovatel: Waikato Stud Ltd
Trenér: Michael & Matthew Pitman, Jezdec: Chris Johnson

Sarten Memorial Stakes G2

22. říjen, Te Rapa - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Sword of Osman3vSavabeel - Bunyah, Distant View
2. Qiji Express3hShamexpress - Miss Krisdel, Spectatorial
3. Madison County3vPins - Red Delicious, No Excuse Needed
Dále: Blue On Black (AUS), Bit Lippy, Quizmaster, Notabadidea, Rip Em Up, Arrogant, Dratini (AUS)
Výrok:nos- 4 1/4 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1/4 - krátký krk - 1/2
Čas: 1:23.77
Majitel: Te Akau Great Sword Syndicate, Chovatel: Mrs. J.L. Egan
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

New Zealand 2000 Guineas G1

10. listopad, Riccarton Park - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Madison County3vPins - Red Delicious, No Excuse Needed125
2. Dawn Patrol3vDawn Approach - Dazzing, Star Way125
3. Sir Nate3xNadeem - Just Diamonds, No Excuse Needed125
Dále: In a Twinkling, More Wonder, Bit Lippy, Sword of Osman, Qiji Express, King Louis, Publicist, The Chosen One, Mr. Universe, Laphroaig
Výrok: 2 1/2 -nos- hlava - krk - 3 1/2 - 2 1/2 - 2 3/4 - 2 1/4 - 8 - 14 1/2 - 5 - 1
Čas: 1:37.73
Majitel: China Horse Racing Club Racing Pty Ltd, Chovatel: G.J. Chittick
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Matthew Cameron

Canterbury Bakeries Mile G2

14. listopad, Riccarton Park - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Te Akau Shark4vRip Van Winkle - Bak da Chief, Chief Bearhart
2. Boots 'N' All6vPerfectly Ready - Steel Stilettos, Hussonet
3. Kolonel Kev7vDarci Brahma - Lucky Be Lucky, Storm Cat
Dále: Rangipo (AUS), Watch This Space, Son of Maher (AUS), Who Dares Wins, Excelleration, Livin' On a Prayer, Flying Sardine, Shadows Cast
Výrok: 6 - krk - 1 - 3/4 - 3/4 -nos- 1/2 - 3/4 -nos- 9 1/4
Čas: 1:36.37
Majitel: S. Mace, D.C. Ellis Et Al, Chovatel: D.B. Hollinshead
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

New Zealand 1000 Guineas G1

17. listopad, Riccarton Park - 1600 metrů, turf, tříleté klisny
1.Media Sensation (AUS)3kI Am Invincible - Different To, High Chaparral125
2. Valalie (AUS)3kSnitzel - Vaayala, Volksraad125
3. Xpression3kShowcasing - Xpress, Don Eduardo125
Dále: Secret Allure, Imelda Mary, Miss Curious, Emily Margaret, Wekaforce, Easy M'Lady, Melt, Ekstrememiss, Dreamtesta, Mohaka
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 1/2 - hlava - 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava - hlava - 4 3/4 - krátká hlava - 3
Čas: 1:36.43
Majitel: Barneswood Farm Ltd, S.C. Green & G.C. Beemsterboer, Chovatel: L. Huddy
Trenér: Peter & Dawn Williams, Jezdec: Michael Coleman

Tauranga Handicap G2

17. listopad, Tauranga - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ocean Emperor7hZabeel - Tootsie, Pins
2. Nicoletta5kSavabeel - Celtic Crown, Doneraile Court
3. Darscape Princess5kDarci Brahma - Cape Princess, Cape Cross
Dále: All Roads, Love Affair, Consensus, El Coolio, Woodsman
Výrok: 1 1/4 - 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 2 3/4 - 1/2 - 1
Čas: 1:36.69
Majitel: JML Bloodstock Ltd, Chovatel: Goodwood Stud Ltd
Trenér: Gary Hennessy, Jezdec: Lynsey Satherley

Auckland Thoroughbred Breeders' Stakes G2

24. listopad, Pukehoke - 1400 metrů, turf, dráha pomalá, tříletí a starší
1.Bisou Bisou (AUS)7kShaft - Fraise, Stravinsky
2. Volpe Veloce (AUS)5kFoxwedge - Bardego, Barathea
3. Sleeping Beauty6kRip Van Winkle - Kailey Princess, Danehill
Dále: Nicoletta, Save the Date, Goboniego, Lucyinrio, Your Way, Rockabyebaby, Yearn
Výrok:nos- 1 - 3 1/2 - 3/4 - krátký krk -nos- 1/2 - krk - 1 1/2
Čas: 1:26.94
Majitel: D.M. & J.A. Bowbyes, Chovatel: J. Bowbyes
Trenér: Nigel Tiley, Jezdec: Andrew Calder

Great Northern Challenge Stakes G2

8. prosinec, Trentham - 5.5f, turf, dráha pomalá, dvouletí
1.Aotea Lad2vSavabeel - Corsage, Volksraad
2. Killin (AUS)2hSnitzel - Rory's Jester, Crown Jester
3. Aretha2kCharm Spirit - Tsikory, Stravinsky
Dále: Cinzento, She's a Lady, Miss Sweet Pee, Easyrider
Výrok: 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 2 - 8 1/4 - 2 3/4
Čas: 1:04.86
Majitel: Te Akau Love Life Syndicate, Chovatel: M.W. Boyd, D.C. Ellis Et Al
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Captain Cook Stakes G1

8. prosinec, Trentham - 1600 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Danzdanzdance (AUS)4kMastercraftsman - Nigh Danza, Danzero126
2. Authentic Paddy9vHowbaddouwantit - Authentic Cross, Cape Cross130
3. Our Abbadean6kLookin At Lucky - Highland Lights, Fantastic Light126
Dále: Ocean Emperor, Kolonel Kev, Boots 'N' All, Jon Snow, Dark Princess, She's Poppy, Dolcetto, Mauna Kea, Darscape Princess, Consensus
Výrok: 4 - krk -nos- 1/2 -nos- 1/2 - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - hlava - 3 - 2
Čas: 1:36.58
Majitel: B.A.X Bloodstock Achieving Excellence Ltd, S. Barnao Et Al, Chovatel: W.G. & H.G. Bax
Trenér: Chris Gibbs & Michelle Bradley, Jezdec: Opie Bosson

Isuzu Stakes G2

15. prosinec, Te Rapa - 1600 metrů, turf, dráha pomalá, tříleté a starší klisny
1.Belle du Nord4kReliable Man - Bankside Belle, Volksraad
2. Lizzie L'Amour6kZabeel - Sabia, Sadler's Wells
3. Supera4kSavabeel - Sopra Tutto, Van Nistelrooy
Dále: Love Affair, Piece of Kate, Bisou Bisou (AUS), Nicoletta, Caprikosa
Výrok: 1/2 - krk - hlava -nos- krk - 1 3/4 - 2 1/2
Čas: 1:35.27
Majitel: Northern Club Racing Syndicate No. 12, Chovatel: Nearco Stud Ltd
Trenér: Emma-Lee & David Browne, Jezdec: Vinnie Colgan

Manawatu Challenge Stakes G2

22. prosinec, Awapuni - 1400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Shadows Cast6hPer Incanto - Ages Past, Slavic
2. Contessa Vanessa4kBullbars - Di Lusso, Lonhro
3. Dolcetto6vPer Incanto - Our Shiraz, Nediym
Dále: Wyndspelle, Heni, Lady Kartel, Bisou Bisou (AUS), Lucyinrio, Southern Icon (AUS)
Výrok: 2 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - hlava - 5 - 5 3/4
Čas: 1:22.62
Majitel: R.N. Cunningham, Chovatel: C.M. Harris
Trenér: Mark Oulaghan, Jezdec: Johnathan Parkes

Eight Carat Classic G2

26. prosinec, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.Pinmedown3kPins - Alleyway, Oregon
2. House of Cartier (AUS)3kAlamosa - Shez Sinsational, Ekraar
3. Queen of Diamonds3kSavabeel - Love Diamonds, Danehill
Dále: Musical Blues (AUS), Espresso Martini, Rip Em Up, Spring Bouquet, Annie Okay, Van Irving, The Real Beel, Media Sensation (AUS)
Výrok: 1/4 - 1 1/2 - hlava - 2 1/4 - krátký krk - 4 1/4 - 2 - 14 - 3/4 - 10 1/2
Čas: 1:39.81
Majitel: Savvy Racing Blues Syndicate, L. & M. Wilson Et Al, Chovatel: Ardsley Stud Ltd
Trenér: Michael Moroney & Pam Gerard

Zabeel Classic G1

26. prosinec, Ellerslie - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Danzdanzdance (AUS)4kMastercraftsman - Nigh Danza, Danzero
2. Lizzie L'Amour6kZabeel - Sabia, Sadler's Wells
3. Jon Snow5hIffraaj - Orinda, O'Reilly
Dále: Authentic Paddy, Meeska Mooska, Saint Emilion, Nicoletta
Výrok: 3 1/2 - 5 - 1/4 - 1 - 3 1/2 - 28 1/2
Čas: 2:08.17
Majitel: B.A.X Bloodstock Achieving Excellence Ltd, S. Barnao Et Al, Chovatel: W.G. & H.G. Bax
Trenér: Chris Gibbs & Michelle Bradley, Jezdec: Opie Bosson

Japonsko

Nikkei Shinshun Hai G2

14. leden, Kyoto - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Perform a Promise6hStay Gold - I'll Be Bound, Tanino Gimlet119
2. Lord Vent d'Or5hDaiwa Major - Jazz Cat, Storm Cat123
3. Ganko5hNakayama Festa - Sign Up Rock, Singspiel115
Dále: Mikki Rocket, Santa Fe Chief (IRE), Hit the Target, Mondo Intero, Karabiner, Action Star, Beruf, Sole Impact, Toruk Makto
Výrok: krk - 1 1/4 - 4 - 1/2 - hlava - 2 1/2 - 1/2 - hlava - 1 1/4 - 1 - neck
Čas: 2:26.39
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Hideaki Fujiwara, Jezdec: Mirco Demuro

American Jockey Club Cup G2

21. leden, Nakayama - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Danburite4hRulership - Tanzanite, Sunday Silence121
2. Mikki Swallow4hTosen Homareboshi - Madre Bonita, Jungle Pocket123
3. Meiner Milano8hStay Gold - Pearl Barley, Polish Precedent123
Dále: Decipher, Tosen Victory, Shonan Bach, Legend Cellar, Tomiken Slava, Shiho, Meiner Dean, Gold Actor
Výrok: 2 - 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - krk - 2 1/2 - 2 1/2 - 1 3/4 - 4 - 3/4
Čas: 2:13.30
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Hidetaka Otonashi, Jezdec: Mirco Demuro

Tokai Stakes G2

21. leden, Chukyo - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.T M Jinsoku6hKurofune - My Discovery, Forty Niner123
2. Cosmo Canadian5hRoses In May - Canadian Approval, With Approval123
3. Molto Bene6hDeep Sky - Noble Eternal, Afleet123
Dále: Sammaru Duke, Queen's Saturn, Golden Barows, Ol' Man River, Asukano Roman, Dia Del Rey, Sun Grass, Tagano Espresso, Rose Princedom, Dragon Barows, Shonan Apollon, Shiny Beam, Salsa Dione
Výrok: 3/4 - 6 - krk - krk - 1/2 - krk - 1/2 - 1 1/2 -nos-nos- krk - 1/2 - 5 - 8 - neck
Čas: 1:51.80
Majitel a chovatel: Masatsugu Takezono
Trenér: Kazuyoshi Kihara, Jezdec: Yoshihiro Furukawa

Kyoto Kinen G2

11. únor, Kyoto - 2200 metrů, turf, dráha pružná, čtyřletí a starší
1.Clincher4hDeep Sky - The Fates, Brian's Time121
2. Al Ain4hDeep Impact - Dubai Majesty, Essence of Dubai126
3. Rey de Oro4hKing Kamehameha - La Dorada, Symboli Kris S126
Dále: Mozu Katchan, Kento O, Deirdre, Mikki Rocket, Crocosmia, Action Star, Primera Azul
Výrok: 1 - krk -nos- 2 - 3 - 3/4 - krk - dist. - 3
Čas: 2:16.30
Majitel: Koji Maeda, Chovatel: Hirayama Bokujo
Trenér: Hiroshi Miyamoto, Jezdec: Yusuke Fujioka

February Stakes G1

18. únor, Tokyo - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Nonkono Yume6vTwining - Nonko, Agnes Tachyon126
2. Gold Dream5hGold Allure - Mon Vert, French Deputy126
3. Incantation8hSinister Minister - Original Spin, Machiavellian126
Dále: Sunrise Nova, Let's Go Donki, King's Guard, Meisho Sumitomo, Sound True, Awardee (USA), Best Warrior (USA), K T Brave, T M Jinsoku, Nobo Baccara, London Town, Lalabel, Nishiken Mononofu
Výrok: krk - krk - 3 - 1/2 -nos- 2 1/2 - 2 1/2 - krk - krk - 1/2 - 3/4 - 2 1/2 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:36.00
Majitel: Kazumasa Yamada, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Yukihiro Kato, Jezdec: Hiroyuki Uchida

Nakayama Kinen G2

25. únor, Nakayama - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Win Bright4hStay Gold - Summerly Eternity, Admire Cozzene123
2. Aerolithe4kKurofune - Asterix, Neo Universe121
3. Maltese Apogee6hGoshawk Ken - Maltese Heat, Old Trieste123
Dále: Sakura Empereur, Persian Knight, Decipher, Shonan Bach, Vivlos, Meiner Sage, Meiner Honey
Výrok: krk - hlava - 1 1/4 - krk - krk - 3/4 - krk - krk - 3
Čas: 1:47.60
Majitel: Win Co Ltd, Chovatel: Cosmo View Farm
Trenér: Yoshihiro Hatakeyama, Jezdec: Masami Matsuoka

Tulip Sho G2

3. březen, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Lucky Lilac3kOrfevre - Lilacs And Lace, Flower Alley119
2. Mau Lea3kDeep Impact - Buy the Cat, Storm Cat119
3. Lily Noble3kRulership - Pure Chaplet, Kurofune119
Dále: Salacia, Red Landini, Signalize, Scarelt Color, Curren Ciliegio, Win Lanakila, Sayakachan
Výrok: 2 - krk - 2 - krk - 1 - 1/2 - hlava - 5 - 4
Čas: 1:33.40
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Mikio Matsunaga, Jezdec: Shu Ishibashi

Yayoi Sho G2

4. březen, Nakayama - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Danon Premium3hDeep Impact - Indiana Gal, Intikhab123
2. Wagnerian3hDeep Impact - Miss Encore, King Kamehameha123
3. Gendarme (USA)3hKitten's Joy - Believe, Sunday Silence123
Dále: Sans RIval, Revealing, Trust Kenshin, Obsession, Arawn, Asakusa Spot, Heavy Tank
Výrok: 1 1/2 - 1/2 -nos- 3 - 1 1/4 - 4 - 3/4 - 2 1/2 - dist.
Čas: 2:01.00
Majitel: Danox Co Ltd, Chovatel: K.I. Farm
Trenér: Mitsumasa Nakauchida, Jezdec: Yuga Kawada

Kinko Sho G2

11. březen, Chukyo - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Suave Richard4hHeart's Cry - Pirramimma, Unbridled's Song126
2. Satono Noblesse8hDeep Impact - Cry With Joy, Tony Bin123
3. Satono Diamond5hDeep Impact - Malpensa, Orpen126
Dále: Yamakatsu Ace, Dashing Blaze (USA), Bless Journey, Denim And Ruby, Maitres d'Art, Action Star
Výrok: 1/2 - 1 - 2 1/2 - 1/2 - 3/4 - krk - 2 1/2 - 1/2
Čas: 2:01.60
Majitel: NICKS Co Ltd, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Yasushi Shono, Jezdec: Mirco Demuro

Fillies' Revue G2

11. březen, Hanshin - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Liberty Heights3kKing Kamehameha - Dubawi Heights, Dubawi119
2. Encore Plus3kDeep Impact - Oyster Ticket, Winning Ticket119
3. Dernier Or3kStay Gold - Oriental Art, Mejiro McQueen119
Dále: Aonbharr, Ginkoi Elegy, Armonica, Red Charlotte, Believer, Nadia, Molto Allegro (USA), Love Kampf, Aria, Mademoiselle, Isa Chil Runrun, Cordierite, Meisho Kogomi, Suonare, Amalfi Coast
Výrok: 1/2 - krk -nos- krk - hlava - 1 1/4 - hlava - 1/2 - krk - 1/2 - krk - krk - 1 1/4 -nos- 7 - 4 - PU
Čas: 1:21.50
Majitel: Shadai Race Horse Co Ltd, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Tomokazu Takano, Jezdec: Yuichi Kitamura

Spring Stakes G2

18. březen, Nakayama - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí hřebci a klisny
1.Stelvio3hLord Kanaloa - L'Archetto, Falbrav123
2. Epoca d'Oro3hOrfevre - Daiwa Passion, Forty Niner123
3. Meiner Fanrong3hStay Gold - Meine Theresia, Roses In May123
Dále: Bur Dubai, Renovar, Kafuji Vanguard, Go For the Summit, Happy Grin, Lucas, Big Smoky, Cosmo Ignaz, Raito Karakaze, Forza F
Výrok:nos- 3 1/2 -nos- hlava - krk - krk - neck- 3 - 2 1/2 - 1 1/2 - 4 - 7
Čas: 1:48.10
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Tetsuya Kimura, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Hanshin Daishoten G2

18. březen, Hanshin - 3000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Rainbow Line5hStay Gold - Regenboden, French Deputy123
2. Satono Chronicle4hHeart's Cry - Toupie, Intikhab121
3. Clincher4hDeep Sky - The Fates, Brian's Time123
Dále: Albert, Curren Mirotic, Yamakatsu Raiden, Shino, Muito Obrigado, Super Max, Tomiken Slava, Koei One Man
Výrok: 1 1/4 - 1 1/2 - krk - 2 - krk - 3/4 - 1/2 - hlava - 4 - 2 1/2
Čas: 3:03.60
Majitel: Masahiro Mita, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Hidekazu Asami, Jezdec: Yasunari Iwata

Nikkei Sho G2

24. březen, Nakayama - 2500 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Ganko5hNakayama Festa - Sign Up Rock, Singspiel123
2. Chestnut Coat4hHeart's Cry - White Vell, Kurofune121
3. Sakura Empereur7hKing Kamehameha - Sakura Mega, Sunday Silence126
Dále: Lord Vent d'Or, Tosen Basil, Seewind, Sole Impact, Noble Mars, Kiseki, Altar, Ping Pong, Shonan Bach, Nasuno Seikan, Action Star, Saimon Tornare
Výrok: 3/4 - 3/4 - hlava - 3/4 - hlava - 1 - krk - 1/2 - hlava - 4 - 3/4 - hlava - dist. - 5
Čas: 2:33.90
Majitel: Mitsuo Sugisawa, Chovatel: Takeshi Maetani
Trenér: Shigeki Matsumoto, Jezdec: Yusuke Fujioka

Takamatsunomiya Kinen G1

25. březen, Chukyo - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Fine Needle5hAdmire Moon - Needlecraft, Mark of Esteem126
2. Let's Go Donki6kKing Kamehameha - Marutoku, Marvelous Sunday121
3. Nac Venus5kDaiwa Major - Ready to Please, More Than Ready121
Dále: Dance Director, Blizzard (AUS), Seiun Kosei, Reine Minoru, Red Falx, Snow Dragon, King Heart, Nero, Shining Lei, Nobo Baccara, Rieno Tesoro, Rhein Spirit, Rhein Meteor, Jeune Ecole, Diana Halo
Výrok:nos- 1/2 - 1/2 - krk - krk - krk - 1/2 - 3/4 - krk - 1 1/2 - krk - 1/2 -nos-nos- 1 1/2 - 1 3/4 - nose
Čas: 1:08.50
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley Japan
Trenér: Yoshitada Takahashi, Jezdec: Yuga Kawada

Osaka Hai G1

1. duben, Hanshin - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Suave Richard4hHeart's Cry - Pirramimma, Unbridled's Song126
2. Persian Knight4hHarbinger - Orient Charm, Sunday Silence126
3. Al Ain4hDeep Impact - Dubai Majesty, Essence of Dubai126
Dále: Yamakatsu Ace, Mikki Swallow, Danburite, Satono Diamond, Triomphe, Smart Layer, Maitres d'Art, Yamakatsu Raiden, Win Bright, Cheval Grand, Masahaya Dream, Satono Noblesse, Gold Actor
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - krk - 3/4 - 2 1/2 - krk - krk -nos- 1 1/4 - 1 1/4 -nos- 2 - 1/2 - dist.
Čas: 1:58.20
Majitel: NICKS Co Ltd, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Yasushi Shono, Jezdec: Mirco Demuro

Hanshin Himba Stakes G2

7. duben, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Miss Panthere4kDaiwa Major - Alle de Courage, Symboli Kris S119
2. Red Avancer5kDeep Impact - Erimo Pixy, Dancing Brave119
3. Lys Gracieux4kHeart's Cry - Liliside, American Post119
Dále: Admire Lead, Jour Polaire, Mieno Succeed, Mirissa, Eterna Minoru, Rabbit Run, Soul Stirring, Denko Ange, One to One, Queen's Milagro
Výrok: hlava - krk - krk - 1/2 - 1 1/4 - krk - krk - krk - 1/2 - krk - 1 1/4 - 1 3/4
Čas: 1:34.80
Majitel: Chiyono Terada, Chovatel: Sanjo Bokujo
Trenér: Mitsugu Kon, Jezdec: Norihiro Yokoyama

New Zealand Trophy G2

7. duben, Nakayama - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tří- a čtyřletí hřebci a klisny
1.Katsuji3hDeep Impact - Melissa, White Muzzle123
2. Keiai Nautique3hDeep Impact - Keiai Gerbera, Smarty Jones123
3. Delta Barows (USA)3hInto Mischief - Sweet Seventeen, Hard Spun123
Dále: Gold Gear, Icefjord, Fast Approach, Cassius, Ryono Tesoro (USA), Entscheiden, Cosmo Ignaz, Kaiser Melange, Isa Chil Runrun, Ramses Barows (USA), Peisha Luas, Ambrosio
Výrok: hlava - 3/4 -nos- 1 1/4 - krk - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - krk - 1 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:34.20
Majitel: Kanayama Holdings Co Ltd, Chovatel: Okada Stud
Trenér: Kane Okezoe, Jezdec: Kohei Matsuyama

Oka Sho G1

8. duben, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Almond Eye3kLord Kanaloa - Fusaichi Pandora, Sunday Silence121
2. Lucky Lilac3kOrfevre - Lilacs And Lace, Flower Alley121
3. Lily Noble3kRulership - Pure Chaplet, Kurofune121
Dále: Tosen Bless, Mau Lea, Liberty Heights, Red Sakuya, Scarlet Color, Tsuzumimon, Primo Scene, Encore Plus, Finift, Dernier Or, Harlem Line, Red Regnant, Cordierite, Aonbharr
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 1 3/4 -nos-nos-nos- krk -nos- 1 1/4 - 2 - 1 1/2 - krk - krk - 1/2 - 2 1/2 - 3/4
Čas: 1:33.10
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Sakae Kunieda, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Satsuki Sho G1

15. duben, Nakayama - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Epoca d'Oro3hOrfevre - Daiwa Passion, Forty Niner126
2. Sans Rival3hRulership - Un Fil Rouge, Agnes Tachyon126
3. Generale Uno3hScreen Hero - Shanghai Rock, Rock of Gibraltar126
Dále: Stelvio, King Commandeur, Grail, Wagnerian, Aithon, Gendarme, Time Flyer, K T Clever, Oken Moon, Meiner Fanrong, Double Sharp, Jun Valerot, Three Helios
Výrok: 2 - 1 3/4 - krk -nos-nos- 1 1/2 - 1 - hlava - 3/4 - krk - 1 1/4 - 3/4 - 1 - 4 - 8
Čas: 2:00.80
Majitel: K. Hidaka Breeders' Union, Chovatel: Toru Tagami
Trenér: Hideaki Fujiwara, Jezdec: Keita Tosaki

Milers Cup G2

22. duben, Kyoto - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Sungrazer4hDeep Impact - Mantis Humt, Deputy Minister126
2. Mozu Ascot (USA)4hFrankel - India, Hennessy123
3. Air Spinel5hKing Kamehameha - Air Mesiah, Sunday Silence123
Dále: Garibaldi, Bell Canyon, Guanciale, Logi Cry, Dashing Blaze (USA), Black Moon, Moon Crest, Peak Tram, Young Man Power, T M Inazuma, Cadenas
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 3 - krk - 3/4 - krk - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - hlava - 3/4 - 3 - head
Čas: 1:31.30
Majitel: F1 Racing Co Ltd, Chovatel: Oiwake Farm
Trenér: Hidekazu Asami, Jezdec: Yuichi Fukunaga

Flora Stakes G2

22. duben, Tokyo - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Satono Walkure3kDeep Impact - Here to Win, Roi Normand119
2. Pioneer Bio3kRulership - Animate Bio, Zenno Rob Roy119
3. Normcore3kHarbinger - Chronologist, Kurofune119
Dále: Salacia, Fast Life, Usubenino Kimi, Red Belle Rose, Veronica Grace, High Heel, Dusseldorf, Noble Cullinam, Dear Girasol, Oscar Ruby, Ohana, Casa Del Cielo, Love Love Love
Výrok: krk - krk -1/2 - 1 -nos-nos- 3/4 - 1 1/4 -nos- 1/2 - 1 1/4 - hlava - 1/2 - 1/2 - 7
Čas: 1:59.50
Majitel: Satomi Horse Company Ltd, Chovatel: Shimokobe Farm
Trenér: Katsuhiko Sumii, Jezdec: Mirco Demuro

Aoba Sho G2

28. duben, Tokyo - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Go For the Summit3hHeart's Cry - Luxury, Storm Cat123
2. Etario3hStay Gold - Hot Cha Cha, Cactus Ridge123
3. Super Feather3hDeep Impact - Awesome Feather, Awesome of Course123
Dále: Montegrosso, Trust Kenshin, Satono Saltus, Mikki Position, Danon Majesty, Kafuji Vanguard, Deep In Love, Obsession, Nostradamus, Suzuka Teio, Yusei Flash, Tetrarchia, Meiner Saluer, Credible, Double Flat
Výrok: 2 -nos- 1 3/4 -nos-nos- 1/2 - krk - krk - 1 3/4 - 1 3/4 - 3/4 - 2 1/2 - 1 3/4 - krk - 6 - krk - 3
Čas: 2:24.40
Majitel: Hidetoshi Yamamoto, Yano Bokujo
Trenér: Kazuo Fujisawa, Jezdec: Masayoshi Ebina

Tenno Sho (Spring) G1

29. duben, Kyoto - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Rainbow Line5hStay Gold - Regenbogen, French Deputy128
2. Cheval Grand6hHeart's Cry - Halwa Street, Machiavellian128
3. ClincherDeep Sky - The Fates, Brian's Time128
Dále: Mikki Rocket, Chestnut Coat, Tosen Basil, Smart Layer, Albert, Shiho, Yamakatsu Raiden, Toshin Monstera, Satono Chronicle, Sole Impact, Ganko, Ping Pong, Curren Mirotic, Tomiken Slava
Výrok: krk - 1/2 - krk - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 -nos- 2 1/2 - 1/2 - krk - 3/4 - 3 - 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - dist.
Čas: 3:16.20
Majitel: Masahiro Mita, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Hidekazu Asami, Jezdec: Yasunari Iwata

Kyoto Shimbun Hai G2

5. květen, Kyoto - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Stay Foolish3hStay Gold - Kauai Lane, King Kamehameha123
2. Admire Alba3hHeart's Cry - Eridu Babylon, Bernstein123
3. Chardonnay Gold3hStay Gold - Self Preservation, Lion Heart123
Dále: Glory Vase, Meisho Tekkon, You Can Smile, Alm Forza, Intersection, K T Clever, Franz, Rey Esplendor, Richebourg, R Star, Renovar, Double Sharp, Lord Axis, Tanino Frankel (IRE)
Výrok: 1 3/4 -nos- 3/4 - krk -nos- 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 -nos- krk - 1 1/2 - 1/2 - krk - neck
Čas: 2:11.00
Majitel: Shadai Race Horse Co Ltd, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Yoshito Yahagi, Jezdec: Yusuke Fujioka

NHK Mile Cup G1

6. květen, Tokyo - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí hřebci a klisny
1.Keiai Nautique3hDeep Impact - Keiai Gerbera, Smarty Jones126
2. Gibeon3hDeep Impact - Contested, Ghostzapper126
3. Red Veyron3hKing Kamehameha - Erimo Pixy, Dancing Brave126
Dále: Mr. Melody (USA), Primo Scene, Pax Americana, Danon Smah, Katsuji, Delta Barows, Cassius, Ryono Tesoro, Tower of London, Frontier, Tetradrachm, Fast Approach, Lucas, Encore Plus, Rock This Town
Výrok: krk - hlava - 3/4 - krk - 1 1/4 - krk - 1 3/4 -nos- krk - 1 1/4 - krk - krk - krk - 3/4 - 3 - 1/2 - dist.
Čas: 1:32.80
Majitel: Kazuhiro Kameda, Chovatel: Queens Ranch Ltd
Trenér: Osamu Hirata, Jezdec: Yusuke Fujioka

Keio Hai Spring Cup G2

12. květen, Tokyo - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Moonquake5vAdmire Moon - Rich Dancer, Halling123
2. Campbell Junior (AUS)5hEncosta de Lago - Melito, Redoute's Choice123
3. Satono Ares4hDeep Impact - Satono Amazones, Danehill123
Dále: Greater London, Rhein Spirit, Win Gagnant, Shuji, Admire God, Theodore, Tosho Piste, Seiun Kosei, Vip Lively, Eye Line, Dance Director, Nobo Baccara, Daimei Fuji, Fiano Romano
Výrok: hlava -nos- 1/2 - 1/2 - krk - krk - krk - 1/2 -nos- krk - hlava - krk - krk - 3/4 - 2 1/2 - 3/4 - 9
Čas: 1:19.50
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Kazuo Fujisawa, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Victoria Mile G1

13. květen, Tokyo - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Jour Polaire5kDeep Impact - Summer Night City, Helissio121
2. Lys Gracieux4kHeart's Cry - Liliside, American Post121
3. Red Avancer5kDeep Impact - Erimo Pixy, Dancing Brave121
Dále: Aerolithe, Miss Panthere, Let's Go Donki, Soul Stirring, Admire Lead, One to One, Reine Minoru, Maids of Honour, Denko Ange, Rabbit Run (USA), Kawakita Enka, Rieno Tesoro (USA), Dea Regalo, Eterna Minoru, Queen's Milagro
Výrok:nos- krk - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - hlava - 1 3/4 - krk - krk - 1 1/4 - krk -nos- 1 1/4 - 1/2 - krk - 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:32.33
Majitel: G1 Racing Co Ltd, Chovatel: Shadai Corporation Inc
Trenér: Masato Nishizono, Jezdec: Hideaki Miyuki

Yushun Himba G1

20. květen, Tokyo - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Almond Eye3kLord Kanaloa - Fusaichi Pandora, Sunday Silence121
2. Lily Noble3kRulership - Pure Chaplet, Kurofune121
3. Lucky Lilac3kOrfevre - Lilacs And Lace, Flower Alley121
Dále: Red Sakuya, Mau Lea, Satono Walkure, Pioneer Bio, Usubenino Kimi, All For Love, Rosa Glauca, Randonnee (USA), Sister Flag, Cantabile, Toho Artemis, Win Lanakila, Sayakachan, Ohana
Výrok: 2 - 1 3/4 - 1 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - krk - 1/2 - 1 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 1/2 - 1 1/2
Čas: 2:23.80
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Sakae Kunieda, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Tokyo Yushun G1

27. květen, Tokyo - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Wagnerian3hDeep Impact - Miss Encore, King Kamehameha126
2. Epoca d'Oro3hOrfevre - Daiwa Passion, Forty Niner126
3. Cosmic Force3hKing Kamehameha - Mikrokosmos, Neo Universe126
Dále: Etario, Blast Onepiece, Danon Premium, Go For the Summit, Stelvio, Admire Alba, Stay Foolish, Time Flyer, Kitano Commandeur, Sans Rival, Grail, Oken Moon, Generale Uno, Gendarme (USA), T O Energy
Výrok: 1/2 - krk -nos-nos- hlava - 1 1/4 - krk - 3/4 - krk - 1 1/4 - krk - 1/2 - 3/4 - 2 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 5
Čas: 2:23.60
Majitel a chovatel: Kaneko Makoto Holdings Co Ltd
Trenér: Yasuo Tomomichi, Jezdec: Yuichi Fukunaga

Meguro Kinen G2

27. květen, Tokyo - 2500 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Win Tenderness5hCompany - Moere Merci, Magic Miles119
2. Noble Mars5hJungle Pocket - I And You, Silver Hawk121
3. Perform a Promise6hStay Gold - I'll Be Bound, Tanino Gimlet123
Dále: Popocatepetl, Sole Impact, Seewind, Vosges, Koki Chosan, Toshin Monstera, Ho O Dream, Chestnut Coat, Sounds of Earth, Fame Game, Ridge Man, Happy Moment, Bright Barows
Výrok: 3/4 - hlava - krk - 1/2 - krk - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - hlava - 2 1/2 - krk - krk - 3/4 - nose
Čas: 2:29.70
Majitel: Win Co Ltd, Chovatel: Asahi Bokujo
Trenér: Haruki Sugiyama, Jezdec: Hiroyuki Uchida

Yasuda Kinen G1

3. červen, Tokyo - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Mozu Ascot (USA)4hFrankel - India, Hennessy128
2. Aerolithe4kKurofune - Asterix, Neo Universe123
3. Suave Richard4hHeart's Cry - Pirramimma, Unbridled's Song128
Dále: Satono Ares, Sungrazer, Persian Knight, Win Gagnant, Lys Gracieux, Red Falx, Western Express (AUS), Campbell Junior (AUS), Reine Minoru, He's In Love, Dashing Blaze (USA), Real Steel, Black Moon
Výrok: krk - 3/4 - 1/2 - krk - 1 1/4 - 2 - krk - krk - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - 1 - hlava - hlava - head
Čas: 1:31.30
Majitel: Capital System Co Ltd, Chovatel: Summer Wind Farm
Trenér: Yoshito Yahagi, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Takarazuka Kinen G1

24. červen, Hanshin - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Mikki Rocket5hKing Kamehameha - Moneycantbuymelove, Pivotal128
2. Werther (NZ)6vTavistock - Bagalollies, Zabeel128
3. Noble Mars5hJungle Pocket - I And You, Silver Hawk128
Dále: Vivlos, Danburite, Satono Diamond, Staphanos, Kiseki, Perform a Promise, Smart Layer, Stront Titan (USA), Satono Crown, Albert, Seewind, Tatsu Gogeki, Saimon Ramesses
Výrok: krk - 3 - krk - 1 1/4 - 1/2 -nos- krk - 3/4 - hlava - 1 - krk - 3 1/2 - 7 - krk - 7
Čas: 2:11.60
Majitel: Mizuki Noda, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Hidetaka Otonashi, Jezdec: Ryuji Wada

Sapporo Kinen G2

19. srpen, Sapporo - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Sungrazer4hDeep Impact - Mantis Humt, Deputy Minister126
2. Makahiki5hDeep Impact - Wikiwiki, French Deputy126
3. Mozu Katchan4hHarbinger - Site Dealer, King Kamehameha121
Dále: Sounds of Earth, Stiffelio, Sakura Empereur, Go For th Summit, Crocosmia, My Style, Night of Knights, Astra Emblem, Suzuka Devious, Mikki Swallow, Neorealism, Maltese Apogee, Aithon
Výrok:nos- hlava - 3/4 - 1 3/4 -nos- 1 1/4 - 3/4 - 2 - 1/2 - 1/2 - krk - 2 1/2 - 1/2 - krk - 9
Čas: 2:01.10
Majitel: G1 Racing Co Ltd, Chovatel: Oiwake Farm
Trenér: Hidekazu Asami, Jezdec: Yuichi Fukunaga

Centaur Stakes G2

9. září, Hanshin - 1200 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Fine Needle5hAdmire Moon - Needlecraft, Mark of Esteem128
2. Love Kampf3kShonan Kampf - Love Heart, Meiner Love115
3. Great Charter6hSakura Bakushin O - Egeria, Giant's Causeway123
Dále: Koei Takeru, Rhein Spirit, Nero, Bravissimo, Admire God, Fumino Moon, Aonbharr, Diana Halo, Asakusa Genki, Regina Forte, Win Soiree, Matchless Hero
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 1/2 - hlava - hlava - hlava - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - krk -nos- 1 1/4 - 3 1/2 - neck
Čas: 1:08.80
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley Japan
Trenér: Yoshitada Takahashi, Jezdec: Yuga Kawada

Rose Stakes G2

16. září, Hanshin - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Cantabile3kDeep Impact - Chanrossa, Galileo119
2. Salacia3kDeep Impact - Salomina, Lomitas119
3. Lathyros3kDeep Impact - Sweet Hearth, Touch Gold119
Dále: Gorgeous Lunch, Uranus Charm, Satono Walkure, Centelleo, Red Landini, All For Love, Encore Plus, Usubenino Kimi, Finift, Scarlet Color, Leo Cock Blue, Tosen Bless
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - krk - krk - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 2 1/2 - 1 1/4 - krk - krk - hlava - krk - 2
Čas: 1:45.70
Majitel: Tatsue Ishikawa, Chovatel: Mishima Bokujo
Trenér: Katsuhiko Sumii, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

St. Lite Kinen G2

17. září, Nakayama - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Generale Uno3hScreen Hero - Shanghai Rock, Rock of Gibraltar123
2. Leyenda3hKing Kamehameha - La Dorada, Symboli Kris S123
3. Grail3hHeart's Cry - Siyouma, Medicean123
Dále: Breathtaking, Oken Moon, Rey Esplendor, Cosmic Force, Shonan Rasen, Trust Kenshin, Segen, Meisho Rosetsu, Tanino Frankel, Gibeon, Double Flat, K T Clever
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 -nos- 1 3/4 -nos- krk -nos- hlava - krk - 1 1/4 - krk - 2 1/2 - 1 1/4 - nose
Čas: 2:12.10
Majitel: G. Riviere Racing Co Ltd, Chovatel: Shinsei Farm
Trenér: Eilchi Yano, Jezdec: Hironobu Tanabe

Kobe Shimbun Hai G2

23 Seb, Hanshin - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Wagnerian3hDeep Impact - Miss Encore, King Kamehameha123
2. Etario3hStay Gold - Hot Cha Cha, Cactus Ridge123
3. Meisho Tekkon3hManhattan Cafe - Daiwa Passion, Forty Niner123
Dále: Epoca d'Oro, Stay Foolish, Time Flyer, Big Smoky, Go For the Summit, Admire Alba, Harvest Moon
Výrok: 1/2 - hlava - 2 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - krk - 1 1/2 - 3/4 - 7
Čas: 2:25.60
Majitel a chovatel: Kaneko Makoto Holdings Co Ltd
Trenér: Yasuo Tomomichi, Jezdec: Kota Fujioka

All Comers G2

23. září, Nakayama - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Rey de Oro4hKing Kamehameha - La Dorada, Symboli Kris S126
2. Al Ain4hDeep Impact - Dubai Majesty, Essence of Dubai126
3. Danburite4hRulership - Tanzanite, Sunday Silence126
Dále: Air Anthem, Shonan Bach, Black Bago, Ganko, Bright Barows, Meiner Frost, Miraleno Tsubasa, Gold Actor, Meiner Milano
Výrok: krk - 3 - krk - hlava - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 3 - 3 1/2 - krk - 2
Čas: 2:11.20
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Kazuo Fujisawa, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Sprinters Stakes G1

30. září, Nakayama - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Fine Needle5hAdmire Moon - Needlecraft, Mark of Esteem126
2. Love Kampf3kShonan Kampf - Love Heart, Meiner Love117
3. Rhein Spirit7hSwept Overboard - Ribbon Stripe, Tony Bin126
Dále: Daimei Princess, Let's Go Donki, Once in a Motion, Nac Venus, Campbell Junior (AUS), Hiruno Devaro, Red Falx, Teehaff, Seiun Kosei, Moonquake, Ares Barows, Snow Dragon, Lucky Bubbles
Výrok: krk - 1/2 - krk - 3/4 - krk - hlava - 1 1/4 -nos- 1/2 - krk - 1 - krk - 1 3/4 - 5 - pulled up
Čas: 1:08.30
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley Japan
Trenér: Yoshitada Takahashi, Jezdec: Yuga Kawada

Mainichi Okan G2

7. říjen, Tokyo - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Aerolithe4kKurofune - Asterix, Neo Universe121
2. Stelvio3hLord Kanaloa - L'Archetto, Falbrav121
3. Kiseki4hRulership - Blitz Finale, Deep Impact128
Dále: Staphanos, Keiai Nautique, Satono Arthur, Daiwa Cagney, Suzuka Devious, Sounds of Earth, San Martin, Action Star, Katsuji, Realista
Výrok: 1 1/4 - krk -nos- 1 - 1 1/4 - krk - hlava - 1 1/4 - 3 - 4 - 1 1/4 - 6
Čas: 1:44.50
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Takanori Kikuzawa, Jezdec: Joao Moreira

Kyoto Daishoten G2

8. říjen, Kyoto - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Satono Diamond5hDeep Impact - Malpensa, Orpen126
2. Red Genova4kSymboli Kris S - Columbus Circle, White Muzzle119
3. Albert7hAdmire Don - Folklore, Dance in the Dark126
Dále: Cheval Grand, Bless Journey, Win Tenderness, Kento O, Smart Layer, Mondo Intero, Sanei Gold, Platinum Ballet
Výrok: 1/2 - 1 3/4 - 1 - 3/4 - 2 - 3/4 - hlava - krk - 4 - neck
Čas: 2:25.40
Majitel: Satomi Horse Company Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yasutoshi Ikee, Jezdec: Yuga Kawada

Fuchu Himba Stakes G2

13. říjen, Tokyo - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Deirdre4kHarbinger - Reizend, Special Week123
2. Lys Gracieux4kHeart's Cry - Liliside, American Post119
3. Frontier Queen5kMeisho Samson - Blue Box Bow, Sunday Silence119
Dále: Jour Polaire, Crocosmia, Kawakita Enka, Admire Lead, Maids of Honour, Miss Panthere, Soul Stirring, Kyowa Zenobia
Výrok: krk - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - krk - krk - 2 1/2 - 1 1/4 -nos- 2
Čas: 1:44.70
Majitel: T. Morita, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Mitsuru Hashida, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Shuka Sho G1

14. říjen, Kyoto - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Almond Eye3kLord Kanaloa - Fusaichi Pandora, Sunday Silence121
2. Mikki Charm3kDeep Impact - Ripples Maid, Dansili121
3. Cantabile3kDeep Impact - Chanrossa, Galileo121
Dále: Salacia, Lathyros, Randonnee (USA), Primo Scene, Gorgeous Lunch, Lucky Lilac, Satono Garnet, Tosen Bless, Pioneer Bio, Dancar, All For Love, Harlem Line, Oscar Ruby, Sayakachan
Výrok: 1 1/2 - 1 - 3/4 -nos- krk -nos- 1 1/4 - krk - krk - hlava - 3 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 4 - 2 1/2 - 3 1/2
Čas: 1:58.50
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Sakae Kunieda, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Kikuka Sho G1

21. říjen, Kyoto - 3000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí hřebci a klisny
1.Fierement3hDeep Impact - Lune d'Or, Green Tune126
2. Etario3hStay Gold - Hot Cha Cha, Cactus Ridge126
3. You Can Smile3hKing Kamehameha - Mood Indigo, Dance in the Dark126
Dále: Blast Onepiece, Glory Vase, Time Flyer, Chardonnay Gold, Epoca d'Oro, Generale Uno, Grail, Stay Foolish, African Gold, Grandiose, Meisho Tekkon, Cosmic Force, Aithon, Kafuji Vanguard, Oken Moon
Výrok:nos- 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1 1/2 -nos- 1 1/4 - 2 - krk - 2 - 3/4 - 1/2 - krk - 9 - 1 3/4 - 8
Čas: 3:06.10
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Takashisa Tezuka, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Swan Stakes G2

27. říjen, Kyoto - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Lord Quest5hMatsurida Gogh - Matsurida Waltz, Chief Bearhart123
2. Mozu Ascot (USA)4hFrankel - India, Hennessy128
3. Guanciale6hScreen Hero - Chuo Saya, Diablo123
Dále: Besten Dank, Koei Takeru, Dea Regalo, Reine Minoru, King Heart, Dolciario, Saffron Heart, Hiruno Devaro
Výrok:nos- 1/2 - krk - 3 1/2 -nos-nos- 1 3/4 - 2 - krk - 1/2
Čas: 1:21.50
Majitel: Lord House Club, Chovatel: Samani Hori Bokujo
Trenér: Shigeyuiki Kojima, Jezdec: Mirco Demuro

Tenno Sho (Autumn) G1

28. říjen, Tokyo - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Rey de Oro4hKing Kamehameha - La Dorada, Symboli Kris S128
2. Sungrazer4hDeep Impact - Mantis Humt, Deputy Minister128
3. Kiseki4hRulership - Blitz Finale, Deep Impact128
Dále: Al Ain, Mikki Rocket, Sakura Empereur, Makahiki, Vivlos, Staphanos, Suave Richard, Action Star, Black Moon
Výrok: 1 1/4 -nos- 1 -nos- 2 1/2 - 3/4 -nos- 2 1/2 - 1 1/2 - 8 - 2 1/2
Čas: 1:56.80
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Kazuo Fujisawa, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Keio Hai Nisai Stakes G2

3. listopad, Tokyo - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí
1.Fantasist2hLord Kanaloa - Deep In Ask, Deep Impact121
2. A Will a Way2kJust a Way - Will Power, King Kamehameha118
3. Carlino2hMatsurida Gogh - Iris Moraea, Shonan Kampf121
Dále: Koko Fille, Aster Pegasus, Meisho Onite, Single Up, Lava Stone
Výrok:nos- 2 - krk - krk - neck- 3 1/2 - 4
Čas: 1:24.70
Majitel: Toshihiro Hirosaki, Chovatel: Shall Farm
Trenér: Tomoyuki Umeda, Jezdec: Yutaka Take

Copa Republica Argentina G2

4. listopad, Tokyo - 2500 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Perform a Promise6hStay Gold - I'll Be Bound, Tanino Gimlet123
2. Muito Obrigado4hRulership - Pisa No Graff, Sunday Silence121
3. Makoto Galahad5vSuzuka Mambo - Makoto Koran, Brian's Time112
Dále: Win Tenderness, Engineer, Ganko, Vosges, Look Twice, Noble Mars, Albert, Ho O Dream, Toshin Monstera
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 -nos- hlava -nos- 1 - 3/4 - 3/4 - 1 3/4
Čas: 2:33.70
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Hideaki Fujiwara, Jezdec: Colm O'Donoghue

Daily Hai Nisai Stakes G2

10. listopad, Kyoto - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí
1.Admire Mars2hDaiwa Major - Via Medici, Medicean121
2. Meisho Shobu2kDaiwa Major - Meisho Suzuran, King Kamehameha119
3. Happy Hour2hHarbinger - Success Silhouette, Deep Impact121
Dále: Danon Justice, Donau Delta, Yamanin Magia, Suzuka Kanaloa, Meiner Flap, Azuma Heritage
Výrok: 3/4 - 2 1/2 - 1 3/4 -nos- hlava - 3 -nos- 8
Čas: 1:35.40
Majitel: Riichi Kondo, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yasuo Tomomichi, Jezdec: Mirco Demuro

Queen Elizabeth II. Cup G1

11. listopad, Kyoto - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Lys Gracieux4kHeart's Cry - Liliside, American Post123
2. Crocosmia5kStay Gold - Developpe, Boston Harbor123
3. Mozu Katchan4kHarbinger - Site Dealer, King Kamehameha123
Dále: Red Genova, Normcore, Cantabile, Frontier Queen, Corcovado, Smart Layer, Vafuram, One Breat Away, Miss Panthere, Reiho Romance, Eterna Minoru, Happy Yunibansu, Primera Azul
Výrok: krk - 3 - krk - krk - krk -nos- krk - 1/2 - krk - neck- krk - 1/2 - hlava - 1 1/4 - 3 1/2 - 2
Čas: 2:13.10
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yoshito Yahagi, Jezdec: Joao Moreira

Mile Championship G1

18. listopad, Kyoto - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Stelvio3hLord Kanaloa - L'Archetto, Falbrav123
2. Persian Knight4hHarbinger - Orient Charm, Sunday Silence126
3. Al Ain4hDeep Impact - Dubai Majesty, Essence of Dubai126
Dále: Katsuji, Mikki Glory, Jour Polaire, Red Avancer, He's In Love, Win Bright, Air Spinel, Keiai Nautique, Aerolithe, Mozu Ascot, Logi Cry, Black Moon, Gendarme (USA), Lord Quest, Reine Minoru
Výrok: hlava - 1 1/4 - hlava - krk - krk - krk - 1/2 -nos-nos- 3/4 -nos-nos- krk -nos- 3/4 - 1 1/4 - 2 1/2
Čas: 1:33.30
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Tetsuya Kimura, Jezdec: William Buick

Japan Cup G1

25. listopad, Tokyo - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Almond Eye3kLord Kanaloa - Fusaichi Pandora, Sunday Silence117
2. Kiseki4hRulership - Blitz Finale, Deep Impact126
3. Suave Richard4hHeart's Cry - Pirramimma, Unbridled's Song126
Dále: Cheval Grand, Mikki Swallow, Satono Diamond, Happy Grin, Win Tenderness, Satono Crown, Thundering Blue (USA), Capri (IRE), Ganko, Noble Mars, Sounds Of Earth
Výrok: 1 3/4 - 3 1/2 - krk - 2 - krk - 1 3/4 - krk - 2 - 5 - 1 3/4 - 3 1/2 - 3 - 2 1/2
Čas: 2:20.60
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Sakae Kunieda, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Stayers Stakes G2

1. prosinec, Nakayama - 3600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Ridge Man5hSwept Overboard - Admire Monroe, Caerleon123
2. Admire Eikan5hHeart's Cry - Peruvian Lily, French Deputy123
3. Mondo Intero6hDeep Impact - Silk Universal, Brian's Time123
Dále: Masahaya Dia, Altar, La La Eclater, Koki Chosan, Meadowlark, Meiner Milano, Nature Let, Vosges, Curren Last Show, Toshin Monstera
Výrok: 2 1/2 - krk - 2 - krk - 2 - krk -nos- 2 1/2 - 2 1/2 - 2 1/2 - 1/2 - 10
Čas: 3:45.20
Majitel a chovatel: Tsuji Bokujo
Trenér: Yasushi Shono, Jezdec: Masayoshi Ebina

Champions Cup G1

2. prosinec, Chukyo - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Le Vent Se Leve3hSymboli Kris S - Maestrale, Neo Universe123
2. Westerlund6vNeo Universe - Uanme, Marquetry126
3. Sunrise Soar4hSymboli Kris S - Amelia, Special Week126
Dále: Ange Desir, Omega Perfume, Sunrise Nova, Nonkono Yume, Mitsuba, Hiraboku La Tache, Asukano Roman, K T Brave, Centurion, Incantation, Apollo Kentucky (USA), Pavel (USA)
Výrok: 2 1/2 - krk - 1 1/4 - 2 1/2 - krk - hlava - krk - 1/2 - 1 1/2 - hlava - 3/4 - 1/2 -nos- neck
Čas: 1:50.10
Majitel: G1 Racing Co Ltd, Chovatel: Shadai Corporation Inc
Trenér: Kiyoshi Hagiwara, Jezdec: Mirco Demuro

Hanshin Juvenile Fillies G1

9. prosinec, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouleté klisny
1.Danon Fantasy2kDeep Impact - Life For Sale, Not For Sale119
2. Chrono Genesis2kBago - Chronologist, Kurofune119
3. Beach Samba2kKurofune - Fusaichi Airedale, Sunday Silence119
Dále: Schon Glanz, Pourville, Meisho Shobu, Tanino Mission (IRE), Savoir Aimer, Red Anemos, Tolochenaz, Meisho Keimei, Rosen Krieger, Win Zenobia, Love Me Fine, Glacier, Jodie, Belle Soeurs, Star Quartz
Výrok: 1/2 - krk - 3/4 - 1/2 - 2 - 1/2 - krk -nos- krk - krk - 1 3/4 - 2 1/2 - krk - krk - 3 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:34.10
Majitel: Danox Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Mitsumasa Nakauchida, Jezdec: Cristian Demuro

Asahi Hai Futurity Stakes G1

16. prosinec, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí
1.Admire Mars2hDaiwa Major - Via Medici, Medicean121
2. Kurino Gaudi2hScreen Hero - Kurino Billionaire, Diablo121
3. Gran Alegria2kDeep Impact - Tapitsfly, Tapit119
Dále: Fantasist, Deep Diver, Emeral Flight, Aster Pegasus (USA), Girasol, It's Cool, Meiner Surpass, Copano Martin, De Gaulle, Cadence Call, Salt Ibuki, Nihonpiro Henson
Výrok: 2 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 2 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - krk -nos- 2 1/2 - 1 3/4
Čas: 1:33.90
Majitel: Riichi Kondo, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yasuo Tomomichi, Jezdec: Mirco Demuro

Hanshin Cup G2

22. prosinec, Hanshin - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Diana Halo5kKing Halo - Yamakatsu Sieren, Grass Wonder121
2. Mr. Melody (USA)3hScat Daddy - Trusty Lady, Deputy Minister123
3. Star of Persia5vDaiwa Major - Turfrose, Big Shuffle126
Dále: Daimei Fuji, Jour Polaire, Keiai Nautique, One To One, Red Falx, Besten Dank, Rhein Spirit, Carvalho, Shuji, Reine Minoru, Moonquake, Satono Ares, Hiruno Devaro
Výrok: 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4 -nos- 1 1/4 - 1 1/2 - krk - 1/2 - 1 1/4 - krk - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/4 - 3 - dist.
Čas: 1:21.10
Majitel: Komahide, Chovatel: Onishi Farm
Trenér: Hiroyuki Oneda, Jezdec: Yuji Hishida

Arima Kinen G1

23. prosinec, Nakayama - 2500 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Blast Onepiece3hHarbinger - Tsurumaru Onepiece, King Kamehameha121
2. Rey de Oro4hKing Kamehameha - La Dorada, Symboli Kris S126
3. Cheval Grand6hHeart's Cry - Halwa Street, Machiavellian126
Dále: Mikki Rocket, Kiseki, Satono Diamond, Sakura Empereur, Mozu Katchan, Oju Chosan, Makahiki, Mikki Swallow, Ridge Man, Smart Layer, Perform A Promise, Clincher, Sounds of Earth
Výrok: krk - 1 1/4 - 1 1/2 - 3/4 - krk - krk - 3/4 - hlava - hlava - 1/2 - 2 - krk - 1 1/4 - 1/2 - 4
Čas: 2:32.20
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Masahiro Otake, Jezdec: Kenichi Ikezoe

Hopeful Stakes G1

28. prosinec, Nakayama - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí hřebci a klisny
1.Saturnalia2hLord Kanaloa - Cesario, Special Week121
2. Admire Justa2hJust a Way - Admire Teresa, Helissio121
3. Nishino Daisy2hHarbinger - Nishino Hinagiku, Agnes Tachyon121
Dále: Cosmo Calendula, Breaking Dawn, Vin de Garde, Hiruno Dakar, King Listeia, Mikki Black, Madre Voice, Just a Gigolo, Hakusan Taiyo, Tanino Drama
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 1 1/2 -nos- hlava - 1/2 -nos- 2 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 2 1/2 - dist.
Čas: 2:01.60
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Kazuya Nakatake, Jezdec: Mirco Demuro

Tokyo Dasihoten G1

21. prosinec, Ohi - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Omega Perfume3hSwept Overboard - Omega Fragrance, Gold Allure121
2. Gold Dream5hGold Allure - Mon Vert, French Deputy126
3. K T Brave5hAdmire Max - K T Laurel, Sakura Laurel126
Dále: Sound True, ACorn, Superstition, Work And Love, Regent Rock, Mogiana Flavor, Apollo Kentucky (USA), Chrysolite, Flaring Dia, Groom Island, Meiner Reborn, Yamami Dance, Cosmo Placidez
Výrok: 3/4 - 1 1/2 - 1 1/2 -nos- krk - 2 - 4 - 1 1/2 - 4 - 3/4 - 1 1/4 - 4 - dist. - dist.
Čas: 2:05.90
Majitel: Hara Reiko Racing Co. Ltd, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Shogo Yasuda, Jezdec: Mirco Demuro

Hong Kong

Centenary Sprint Cup G1

28. leden, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.D B Pin (NZ)5vDarci Brahma - Pins 'N' Needles, Pins126
2. Mr. Stunning (AUS)5vExceed And Excel - With Fervour, Dayjur126
3. Beat the Clock (AUS)4vHinchinbrook - Filon Fenena, Lion Hunter126
Dále: Lucky Year (AUS), Blizzard (AUS), Not Listenin'tome (IRE)
Výrok: krk - současně - 1 1/2 - krk - 1 1/4 - 1/2 - neck
Čas: 1:09.64
Majitel: Samuel Wong Yin Shun, Chovatel: Mrs. K.N. & W.E. Calder
Trenér: J. Size, Jezdec: Olivier Doleuze

Stewards Cup G1

28. leden, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Seasons Bloom (AUS)5vCaptain Sonador - Pyramisa's Lass, Not a Single Doubt126
2. Fifty Fifty (NZ)5vThorn Park - Udiditagain, D'Cash126
3. Werther (NZ)6vTavistock - Bagalollies, Zabeel126
Dále: Southern Legend (AUS), Beauty Only (IRE), Western Express (AUS), Beauty Generation (NZ), Helene Paragon (FR), Giant Treasure (USA), Time Warp (GB), Joyful Trinity (IRE), Horse of Fortune (SAF), Sichuan Dar (AUS)
Výrok: 1/2 - krk - krk - krátká hlava - 1/2 - krk - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - krátká hlava - krk - 3/4
Čas: 1:34.74
Majitel: Paul Lo Chung Wai & Kathy Lo Ho Hsiu Lan, Chovatel: B.M. Nolan
Trenér: C.S. Shum, Jezdec: Joao Moreira

Hong Kong Gold Cup G1

25. únor, Sha Tin - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Time Warp (GB)5vArchipenko - Here to Eternity, Stormy Atlantic126
2. Werther (NZ)6vTavistock - Bagalollies, Zabeel126
3. Seasons Bloom (AUS)5vCaptain Sonador - Pyramisa's Lass, Not a Single Doubt126
Dále: Pakistan Star (GER), Gold Mount (GB), Eagle Way (AUS), Dinozzo (IRE), Secret Weapon (GB), Helene Charisma (FR)
Výrok: 1/2 - 1/2 - krk - 3 1/2 - 2 1/4 - krátká hlava - 3 - 34
Čas: 1:59.97
Majitel: Martin Siu Kim Sun, Chovatel: Miss K. Rausing
Trenér: A.S. Cruz, Jezdec: Zac Purton

The Queen's Silver Jubilee Cup G1

25. únor, Sha Tin - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beauty Generation (NZ)5vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit126
2. Beat the Clock (AUS)4vHinchinbrook - Filon Fenena, Lion Hunter126
3. Fifty Fifty (NZ)5vThorn Park - Udiditagain, D'Cash126
Dále: Giant Treasure (USA), Beauty Only (IRE), Pingwu Spark (NZ), Helene Paragon (FR), Western Express (AUS), Southern Legend (AUS), Joyful Trinity (IRE), Peniaphobia (IRE)
Výrok: hlava - 3/4 - 1 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 3/4 - 3/4 - krk - 10 1/4
Čas: 1:20.86
Majitel: Patrick Kwok Ho Chuen, Chovatel: Nearco Stud Ltd
Trenér: John Moore, Jezdec: Zac Purton

The Sprint Cup G2

8. duben, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beat the Clock (AUS)4vHinchinbrook - Filon Fenena, Lion Hunter123
2. Mr. Stunning (AUS)5vExceed And Excel - With Fervour, Dayjur128
3. Winner's Way (AUS)5vStarcraft - Sunday Service, Sunday Silence123
Dále: Peniaphobia (IRE), Born In China (GB), Not Listenin'tome (AUS), Dundonnell (USA), Amazing Kids (NZ)
Výrok: krk - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - krátká hlava - krk - 1 3/4
Čas: 1:09.02
Majitel: Merrick Chung Wai Lik, Chovatel: Ms. J. Henderson
Trenér: J. Size, Jezdec: Joao Moreira

The Chairman's Trophy G2

8. duben, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beauty Only (IRE)7vHoly Roman Emperor - Goldendale, Ali-Royal123
2. Western Express (AUS)5vEncosta de Lago - Alsatia, Marauding123
3. Pingwu Spark (NZ)5vMastercraftsman - Sharp Point, Point Given123
Dále: Pakistan Star (GER), Beauty Generation (NZ), Dinozzo (IRE), Helene Paragon (FR), Fifty Fifty (NZ), Joyful Trinity (IRE), Time Warp (GB)
Výrok: krk - 1 - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - krk - neck
Čas: 1:32.84
Majitel: Eleanor Kwok Law Kwai Chun & Patrick Kwok Ho Chuen, Chovatel: Massimo Parri
Trenér: A.S. Cruz, Jezdec: Neil Callan

Champions Mile G1

29. duben, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beauty Generation (NZ)5vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit126
2. Western Express (AUS)5vEncosta de Lago - Alsatia, Marauding126
3. Southern Legend (AUS)5vNot a Single Doubt - Donna's Appeal, Carnegie126
Dále: Beauty Only (IRE), Singapore Sling (SAF), Pingwu Park (NZ), Season Bloom (AUS), Blizzard (AUS)
Výrok: 1 - 3/4 - krátká hlava - krk - 1 1/4 - 1/2 - 6
Čas: 1:34.31
Majitel: Patrick Kwok Ho Chuen, Chovatel: Nearco Stud Ltd
Trenér: John Moore, Jezdec: Zac Purton

Chairman's Sprint Prize G1

29. duben, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ivictory (AUS)4vMossman - Inca Lagoon, Hussonet126
2. Mr. Stunning (AUS)5vExceed And Excel - With Fervour, Dayjur126
3. Beat the Clock (AUS)4vHinchinbrook - Filon Fenena, Lion Hunter126
Dále: Fine Needle (JPN), Lucky Bubbles (AUS), Peniaphobia (IRE), Amazing Kids (NZ), Thewizardofoz (AUS), Blue Point (IRE)
Výrok: 1/2 - krk - 3 1/4 - 1 1/2 - 2 - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2
Čas: 1:08.63
Majitel: Michael T.H. Lee & Dr. Henry Chan Hin Lee, Chovatel: J. Woods
Trenér: J. Size, Jezdec: Zac Purton

Queen Elizabeth II. Cup G1

29. duben, Sha Tin - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Pakistan Star (GER)5vShamardal - Nina Celebre, Peintre Celebre126
2. Gold Mount (GB)5vExcellent Art - Dolcetto, Danehill Dancer126
3. Eagle Way (AUS)5vMore Than Ready - Wedgetail Eagle, Lure126
Dále: Ping Hai Star (NZ), Al Ain (JPN), Dinozzo (IRE), Danburite (JPN), Time Warp (GB)
Výrok: 3 - 1 1/4 - 1 - 1 1/4 - 1 3/4 - 1 1/4 - 2 1/2
Čas: 2:00.21
Majitel: Kerm Din, Chovatel: Gestut Wittekindshof
Trenér: A.S. Cruz, Jezdec: William Buick

Champions & Chater Cup G1

27. květen, Sha Tin - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Pakistan Star (GER)5vShamardal - Nina Celebre, Peintre Celebre126
2. Exultant (IRE)4vTeofilo - Contrary, Mark of Esteem126
3. Gold Mount (GB)5vExcellent Art - Dolcetto, Danehill Dancer126
Dále: Eagle Way (AUS), Chemical Charge (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 2 3/4 - 1 - 3
Čas: 2:27.42
Majitel: Kerm Din, Chovatel: Gestut Wittekindshof
Trenér: A.S. Cruz, Jezdec: Tommy Berry

The Premier Bowl G2

21. říjen, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Hot King Prawn (AUS)4vDenman - De Chorus, Unbridled's Song122
2. Fifty Fifty (NZ)6vThorn Park - Udiditagain, D'Cash128
3. Mr. Stunning (AUS)6vExceed And Excel - With Fervour, Dayjur133
Dále: Born In China (GB), Winner's Way (AUS), Not Listenin'tome (AUS), Jumbo Luck (AUS), California Whip (USA), Pingwu Spark (NZ), Ivictory (AUS)
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - 1 1/4 - krátká hlava - krk - 1 1/4 - krátká hlava - krk - 3/4
Čas: 1:08.23
Majitel: Lau Sak Hong, Chovatel: Torryburn Stud
Trenér: J. Size, Jezdec: Sam Clipperton

Sha Tin Trophy G2

21. říjen, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Beauty Generation (NZ)6vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit133
2. Singapore Sling (SAF)5vPhilantropist - Sing Dixie Sing, Western Winter117
3. Eagle Way (AUS)6vMore Than Ready - Wedgetail Eagle, Lure119
Dále: Pakistan Star (GER), Exultant (IRE), Nothingilikemore (AUS), Werther (NZ), Seasons Bloom (AUS), Beauty Only (IRE), Rise High (FR), Nassa (SAF), Dinozzo (IRE), Thewizardofoz (AUS), Time Warp (GB)
Výrok: 1/2 - 1 3/4 - 1 - krk - 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - krk - krk - 1 3/4
Čas: 1:33.70
Majitel: Patrick Kwok Ho Chuen, Chovatel: Nearco Stud Ltd
Trenér: John Moore, Jezdec: Zac Purton

Jockey Club Mile G2

18. listopad, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beauty Generation (NZ)6vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit128
2. Southern Legend (AUS)6vNot a Single Doubt - Donna's Appeal, Carnegie123
3. Beauty Only (IRE)7vHoly Roman Emperor - Goldendale, Ali-Royal123
Dále: Singapore Sling (SAF), Seasons Bloom (AUS), Pingwu Spark (NZ), Thewizardofoz (AUS), The Golden Age (FR)
Výrok: 3 - krátká hlava - 2 3/4 - 1 - 3/4 - 8 3/4 - 3/4
Čas: 1:32.64
Majitel: Patrick Kwok Ho Chuen, Chovatel: Nearco Stud Ltd
Trenér: John Moore, Jezdec: Zac Purton

Jockey Club Cup G2

18. listopad, Sha Tin - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Eagle Way (AUS)6vMore Than Ready - Wedgetail Eagle, Lure123
2. Exultant (IRE)4vTeofilo - Contrary, Mark of Esteem123
3. Werther (NZ)7vTavistock - Bagalollies, Zabeel123
Dále: Gold Mount (GB), Horse of Fortune (SAF), Glorious Forever (GB), Ruthven (AUS), Pakistan Star (GER), Time Warp (GB)
Výrok: 1 - 2 1/4 - 1 1/4 - 3 3/4 - 1/2 - 6 3/4 - 2 1/2 - 4 3/4
Čas: 1:59.30
Majitel: Siu Pak Kwan, Chovatel: Segenhoe Thoroughbreds Australia Pty Ltd
Trenér: John Moore, Jezdec: Silvestre de Sousa

Jockey Club Sprint G2

18. listopad, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Hot King Prawn (AUS)4vDenman - De Chorus, Unbridled's Song123
2. Mr. Stunning (AUS)6vExceed And Excel - With Fervour, Dayjur128
3. Beat the Clock (AUS)5vHinchinbrook - Filon Fenena, Lion Hunter123
Dále: Winner's Way (AUS), Fifty Fifty (NZ), Born In China (GB), Ivictory (AUS), Premiere (NZ), D B Pin (NZ)
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - krk - krk - 1 1/2 - krk - krátká hlava - neck
Čas: 1:08.59
Majitel: Lau Sak Hong, Chovatel: Torryburn Stud
Trenér: J. Size, Jezdec: Joao Moreira

Hong Kong Vase G1

9. prosinec, Sha Tin - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Exultant (IRE)4vTeofilo - Contrary, Mark of Esteem126
2. Lys Gracieux (JPN)4kHeart's Cry - Liliside, American Post122
3. Eziyra (IRE)4kTeofilo - Eytarna, Dubai Destination122
Dále: Eagle Way (AUS), Waldgeist (GB), Pakistan Star (GER), Rostropovich (IRE), Prince of Arran (GB), Salouen (IRE), Crocosmia (JPN), Latrobe (IRE), Ruthven (AUS), Red Verdon (USA), Mirage Dancer (GB)
Výrok: krk - 2 1/2 - 3/4 - 1 - krk - 2 1/4 - 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - 1/2 - 6 - 7 1/4 - 18 1/2
Čas: 2:26.56
Majitel: Eddie Wong Ming Chak & Wong Leung Sau Hing, Chovatel: Ballygallon Stud Ltd
Trenér: A.S. Cruz, Jezdec: Zac Purton

Hong Kong Sprint G1

9. prosinec, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Mr. Stunning (AUS)6vExceed And Excel - With Fervour, Dayjur126
2. D B Pin (NZ)6vDarci Brahma - Pins 'N' Needles, Pins126
3. Beat the Clock (AUS)5vHinchinbrook - Filon Fenena, Lion Hunter126
Dále: Little Giant (NZ), Born In China (GB), Ivictory (AUS), Lim's Cruiser (AUS), Fine Needle (JPN), Hot King Prawn (AUS), Winner's Way (AUS), Sir Dancealot (IRE)
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - krátká hlava - krk - 1/2 - 1/2 - 1/2 - neck
Čas: 1:08.85
Majitel: Maurice Koo WIn Chong, Chovatel: Makybe Racing & Breeding
Trenér: F.C. Lor, Jezdec: Karis Teetan

Hong Kong Mile G1

9. prosinec, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beauty Generation (NZ)6vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit126
2. Vivlos (JPN)5kDeep Impact - Halwa Sweet, Machiavellian122
3. Southern Legend (AUS)6vNot a Single Doubt - Donna's Appeal, Carnegie126
Dále: Beauty Only (IRE), Persian Knight (JPN), Nothingilikemore (AUS), Mozu Ascot (USA), One Master (GB), Singapore Sling (SAF), Fifty Fifty (NZ), Beat the Bank (GB), Comin' Through (AUS), What Else But You (AUS), Inns of Court (IRE)
Výrok: 3 - krk - 1/2 - krk - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - 1 - 1 1/4 - 3/4 - 1 - 1 - 2
Čas: 1:33.52
Majitel: Patrick Kwok Ho Chuen, Chovatel: Nearco Stud Ltd
Trenér: John Moore, Jezdec: Zac Purton

Hong Kong Cup G1

9. prosinec, Sha Tin - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Glorious Forever (GB)4vArchipenko - Here to Eternity, Stormy Atlantic126
2. Deirdre (JPN)4kHarbinger - Reizend, Special Week122
3. Time Warp (GB)5vArchipenko - Here to Eternity, Stormy Atlantic126
Dále: Sugrazer (JPN), Northern Superstar (SAF), Gold Mount (GB), Seasons Bloom (AUS), Stormy Antarctic (GB), Staphanos (JPN)
Výrok: 1 - krk - 1 1/4 - krk - 1 - krk - krátká hlava - 3/4
Čas: 2:01.71
Majitel: Michael Kwan Wing Lok, Chovatel: K. Rausing
Trenér: F.C. Lor, Jezdec: Silvestre de Sousa

Argentina

Premio Clasico Juan Shaw G2

3. únor, San Isidro - 2200 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.American Song 4kStripes Song - American Whisper, Quiet American60
2. Sweet Mana3kEasing Along - Marialalinda, Lode55
3. Magica Stripes5kEqual Stripes - Magica Star, Stargaze61
Dále: La Exrana Dama, Bell Dome, Star Austral, Dona Gabi, Betula Trick
Výrok: 2 1/2 - 2 - 2 1/2 - 4 - 3/4 - 1 1/2 - short head
Čas: 2:12.55
Majitel: Rubio B, Chovatel: Haras La Pasion
Trenér: Miguel Angel Cafere, Jezdec: Juan Cruz Villagra

Premio M. Martinez de Hoz G1

3. únor, San Isidro - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Puerto Escondido4hHurricane Cat - Surf Point, Louis Quatorze60
2. Stivers4hLasting Approval - Salapaia, Hidden Prize60
3. The Great Day3hNot For Sale - Hopi, Hussonet55.5
Dále: Areco For Sale, El Pendex, Giant Steps, Braeval
Výrok: 4 - hlava - 1 - 8 - krátký krk - 1 1/2
Čas: 1:58.46
Majitel: Facundito, Chovatel: Haras El Mallin
Trenér: Pablo Ezequiel Sahagian, Jezdec: Osvaldo Adrian Alderete

Clasico Horatio Bustillo G2

11. únor, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Victor Security5hStormy Atlantic - Victoria Reel, Danehill Dancer60
2. Indio Araucano3hInteraction - Indiana Baby, Halo Sunshine55
3. Sinan4hEasing Along - Suffrage, Horse Chestnut59
Dále: Hat Mario, El Atlantico, Nicholas, A Celebration
Výrok: 5 - 1 - krk - 1/2 - hlava - 12
Čas: 1:34.87
Majitel: Tramo 20, Chovatel: Haras La Pasion
Trenér: Pablo Ezequiel Sahagian, Jezdec: Pablo Damian Carrizo

Clasico Miguel Angel y Tomas Juarez Celman G2

25. únor, Palermo - 1600 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Atomica Oro3kOrpen - Stormy Atorranta, Bernstein59
2. Emeline4kCatcher In the Rye - Ebria, Roy59
3. Sumailla6kSebi Halo - Bellrose, Incurable Optimist60
Dále: Very Enthusiastic, Triomphalista, Lost Treasure
Výrok: 3/4 - 1 - 1 1/2 - 5 - 1/2
Čas: 1:34.11
Majitel a chovatel: Haras la Biznaga
Trenér: Roberto M. Bullrich, Jezdec: Juan C. Noriega

Premio Clasico America G2

3. březen, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Nicholas4hEqual Stripes - Nandaly, Catcher In the Rye59.5
2. Victor Security5hStormy Atlantic - Victoria Reel, Danehill Dancer60
3. El Atlantico5hStormy Atlantic - Express Time, Shy Tom60
Dále: Indio Araucano, Hat Mario, Jet Fuel
Výrok: hlava - 3 - 1 1/2 - 1 1/2 - short head
Čas: 1:34.82
Majitel: Stud Nosotros, Chovatel: Haras El Doguito
Trenér: Enrique Martin Ferro, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Clasico Santiago Luro G2

10. březen, Palermo - 1200 metrů, písek, dvouletí hřebci
1.Il Gelato2hLizard Island - Infusion, Ride the Rails55.9
2. Sausalero2hSebi Halo - Bilboa, Incurable Optimist56.1
3. Brillant Sun Van2hVan Nistelrooy - Holy Sunset, Holy Bull55
Dále: El Dt, Brabucon, Cristostomo Key, Galgo Luca, Mac Paddy, Teen Seattle, Angiolo de Luna, Bernie
Výrok: 2 - 1/2 - 3/4 - 3 - 2- 2 - 9 - 3 - 10
Čas: 1:11.18
Majitel: Los Velezanos, Chovatel: Haras La Pasion
Trenér: Mauricio J. Muniz, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Premio Clasico Saturnino J. Unzue G2

10. březen, Palermo - 1200 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Surge la Envidia2kStorm Surge - Envidiosa Key, Key Deputy55.3
2. Joy Nikita2kFortify - Dale Ninera, Dalhart55.9
3. Esa Pasion2kManipulator - Pasional Key, Key Deputy55
Dále: Not For Her, Montesana Rye, Fantastic Zen, Mas Que Loca
Výrok: 1/2 - 2 - 1 1/2 - 1/2 - 3 - 2 - 28
Čas: 1:11.41
Majitel a chovatel: Haras Gran Muneca
Trenér: Carlos D. Etchechoury, Jezdec: Adrian M. Giannetti

Premio Clasico Otono G2

10. březen, Palermo - 2000 metrů, písek, tříletí a starší
1.The Great Day3hHarlan's Holiday - The Great Glory, Honour And Glory56
2. Balompie3hEqual Stripes - Bambali, Sunray Spirit56
3. Cat's Away4hStar Dabbler - Catalina Linda, Officer60
Dále: Citta di Bari, Dom Secret
Výrok: 12 - 3/4 - 8 - 8
Čas: 2:01.85
Majitel a chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Juan C. Etchetchoury, Jezdec: Francisco Leandro Goncalves

Premio Clasico Arturo R. y Arturo Bullrich G2

10. březen, Palermo - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Star Austral3kCosmic - Special Agus, Stephen Got Even56
2. Dias y Flores3kExchange Rate - Welcometotheworld, Woodman56
3. Bamb Harlan3kHarlan's Holiday - Bamb Halo, Southern Halo56
Dále: Ginger In the Rye, Kiriaki, I'm With You, Malibu Honey
Výrok: 1 1/2 - 2 - 5 - 3/4 - 3 - 9
Čas: 2:04.20
Majitel: Juan Martin, Chovatel: Haras Arroyo de Luna
Trenér: Humberto J. Benesperi, Jezdec: Pablo D. Arenas

Clasico Ricardo, Ezequiel Y E. Miguel Fernandez Guerrico G2

11. březen, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Atomica Oro3kOrpen - Stormy Atorranta, Bernstein55.5
2. Key Dance5kFreud - Key of Luck, Orpen60
3. Whinney3kMount Nelson - Miss Planet, Silver Planet55.5
Dále: Pure Sexista, Rue Chambiges
Výrok: 4 - 13 - 2 1/2 - 3 1/2
Čas: 1:33.06
Majitel a chovatel: Haras la Biznaga
Trenér: Mariano Roberto Bullrich, Jezdec: Juan Carlos Noriega

Gran Premio Latinoamericano G1

11. březen, San Isidro - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Roman Rosso3hRoman Ruler - Rose City, City West56
2. Leao de Prata (BRZ)4hCrimson Tide - L'Escapade, Aksar60
3. Barbon (PER)4hBadge of Silver - Barbazilla, Successful Appeal61
Dále: Olympic Harvard (BRZ), Apreco For Sale, Don Carrasco (URU), El Entrerriano (PER), Kodiak Boy (PER), Fitzgerald (BRZ), Calcolatore, El Abanderado (URU), Dixie Wave
Výrok: 1 - 3/4 - 1 1/2 - krátký krk - 1/2 - 1 - 2 - 1 3/4 - 2 - 3 1/4 - 4 3/4
Čas: 2:02.05
Majitel: La Primavera, Chovatel: Haras Melincue
Trenér: Jorge Adrian Mayansky Neer, Jezdec: Wilson Moreyra

Gran Premio Gilberto Lerena G1

7. duben, Palermo - 2200 metrů, turf, dráha těžká, tříleté a starší klisny
1.Le Extrana Dama4kCatcher in the Rye - Toda Una Dama, Cipayo60
2. Magica Stripes5kEqual Stripes - Magica Star, Stargaze61
3. Rima Bella3kInclude - RIma Gaucha, Seeking Daylight56
Dále: Sandy Lane (BRZ), Sweet Mana, Sinfonia Fantastica, Kiriaki, Wins Day, Roman Shiner
Výrok: 6 - 3/4 - 1 - 1 - 4 - 3 - 8 - 7
Čas: 2:17.79
Majitel a chovatel: Haras de la Pomme
Trenér: Jose L. Palacios, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Gran Premio de Honor G1

7. duben, Palermo - 2000 metrů, písek, dráha hluboká, tříletí a starší
1.Balompie3hEqual Stripes - Bamball, Sunray Spirit56.5
2. Star Austral3kCosmic - Special Agus, Stephen Got Even66
3. Cat's Away4hStar Dabbler - Catalina Linda, Officer60.5
Dále: Fiskardo, Tamburo di Oro (CHI), Harlan's Blue
Výrok: 2 - 1 - 1 - 3/4 - 24
Čas: 2:02.90
Majitel: S de B, Chovatel: Haras El Turf
Trenér: Gregorio B. Vivas, Jezdec: Jose A. da Silva

Premio Clasico Benita Villanueva G2

7. duben, Palermo - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Mateco4hBorrego - Implosion, Vision And Verse60
2. Puerto Real3hPure Prize - Posera, Orpen56.5
3. Lascaro3hRoman Ruler - Liberita, Salt Lake564
Dále: Ex Tradition, New Indy, Sobre Action, Vivo Enamorada, Dantalion, Key Dance
Výrok: 3 - 3 - hlava - 3 - krk - 2 - 12 - 6
Čas: 1:35.07
Majitel: Carlomagno, Chovatel: Luis Humberto Aguero
Trenér: Pedro O. Armada, Jezdec: Jorge A. Ricardo

Gran Premio Eliseo Ramirez G2

8. duben, San Isidro - 1400 metrů, turf, dvouleté klisny
1.Joy Nikita2kFortify - Dale Ninera, Dalhart55
2. Take Me Now2kAsiatic Boy - Kill Me Now, Pure Prize55
3. Lima Tango Alfa2kTreasure Beach - Limaya, King's Best55
Dále: Skinbiquini
Výrok: 7 - 4 - 2
Čas: 1:27.28
Majitel a chovatel: Haras la Biznaga
Trenér: Mariano Roberto Bullrich, Jezdec: Fabricio Raul Barroso

Gran Premio Raul y Raul E. Chevalier G2

8. duben, San Isidro - 1400 metrů, turf, dvouletí hřebci a valaši
1.Polarized2hLingote d'Oro - Polarizada, Halo Sunshine55
2. Kaycur2hArt Master - Latinllin, Hollin55
3. Il Gelato2hLizard Island - Infusion, Ride the Rails55
Dále: Galco Luca, Expressionista, Brillant Sun Van, Wisdom Key
Výrok: 6 - 3 1/2 - 2 - 5 - 2 - 9
Čas: 1:26.97
Majitel: El Habilidoso, Chovatel: Haras Abolengo
Trenér: Juan Alberto Romero, Jezdec: Geronimo Joaquin Garcia

Premio Clasico Paseana G2

14. duben, San Isidro - 1800 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Halo Holiday3kHarlan's Holiday - Cuidadosa Halo56.5
2. Atomica Oro3kOrpen - Stormy Atorranta, Bernstein56.5
3. I'm Gone3kPure Prize - Gone to Brazil, Gone West56.5
Dále: Casseruola, Awesome Pretty, Cozzy For Sale
Výrok: 1 1/2 - 5 - 6 - 6 - 5
Čas: 1:49.60
Majitel a chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Juan Carlos Etchetchoury, Jezdec: Francisco Fernandez-Goncalves

Premio Montevideo G1

1. květen, Palermo - 1500 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.El Dt2hSenor Candy - Tactical Green, Tactica Advantage56
2. As Del Paraiso2hAngiolo - Magnetica Llers, Llers Fitz55.5
3. Imagen de Roma2hRoman Ruler - In Mission, Missionary56.2
Dále: Matrero, Bekir, Sausalero, Por Ti Volvere, Seattle Guess, Tremendo Tordo, Il Gelato, Polarized, Bernie, Amiguito Cotur
Výrok: 1 - 1 -nos- 3/4 - krk - 1/2 - krk - 2 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 3/4 - 1
Čas: 1:28.25
Majitel a chovatel: De la Pomme
Trenér: Jose Blanco, Jezdec: Pablo Carrizo

Premio Jorge de Atucha G1

1. květen, Palermo - 1500 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Hacksaw Ridge (BRZ)2kDubai Dust - Zafira, Redattore55.5
2. Spring Glory2kManipulator - Southern Glory, Honour And Glory55
3. Take Me Now2kAsiatic Boy - Kill Me Now, Pure Prize55.4
Dále: Joy Angus, Surge La Envidia, Tintura De Miel, Cracked Girl, Roma Rye, Walnut Leave, Briantea, Noble Seattle
Výrok: 1/2 - 3 -nos- 3/4 - 1 - 1 - 3 - 3 - 3/4 - 13
Čas: 1:28.43
Majitel: Stud RDI, Chovatel: Criado en Brasil
Trenér: Juan Etchetchoury, Jezdec: Jose da Silva

Gran Premio Criadores G1

1. květen, Palermo - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Sinfonia Fantastica4kCima de Triomphe - La Picardie, Editor's Note60.5
2. Magica Stripes5kEqual Stripes - Magica Star, Stargaze61
3. Halo Holiday3kHarlan's Holiday - Cuidadosa Halo, Southern Halo57
Dále: La Extrana Dama, Ayra, Kiriaki, Africa Lo, Casseruola, Metronia, Dias Y Flores
Výrok: 3 - krk -nos- 1 - 1/2 - 6 - 18 - 3 - dist.
Čas: 2:00.10
Majitel a chovatel: Don Arcangel
Trenér: Roberto Pellegatta, Jezdec: Juan Noriega

Gran Premio Republica Argentina G1

1. květen, Palermo - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Logrado3hManipulator - Lincay, Interprete57
2. Crackspeed3hEasing Along - La Laurita, Halo Sunshine57.4
3. Extra Quiz6hLizard Island - Embrace Moi, Ride the Rails61
Dále: Nevado de Colima, Gold Spurs, Willander, El Margot, Mboehara, Star Austral, Balompie, Lunavion, Licinius, Ferroseed (BRZ), Tamburo Di Oro (CHI), Rory McIlroy (BRZ)
Výrok: 5 - 1 1/2 - krátký krk - krátký krk -nos- 2 - 2 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - krk - 1 - 1 1/2 - 4 - 1/2
Čas: 1:58.50
Majitel: Aleluya, Chovatel: Haras Avourneen
Trenér: Jorge Mayansky Neer, Jezdec: Wilson Moreyra

Gran Premio Ciudad de Buenos Aires G1

1. květen, Palermo - 1000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Sublime Boy3hSidney's Candy - Srta. Pete, Senor Pete57.4
2. Le Perseverant5hEmperor Richard - Perseverante Soy, Sunray Spirit59
3. Nashville Texan5hForestry - Nashville Moon, Orpen59
Dále: Faraon Keops, Arezzo Key, Hat Valor, Diosa Pampeana, Expressive Smart, Ten Rye, Zero Tolerance, Calabro, Quiero Sardina, Boyero Cat, Fondo Fijo, Desmantelada, Canchera Reward
Výrok: 1 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - hlava - hlava - 1 - krk - krk - 1/2 - 1/2 - krk - 2 - 5
Čas: 0:54.39
Majitel: Kevin-Alexis, reeder: Rancho Grande
Trenér: Juan Penalva, Jezdec: Edgardo Patriarca

Gran Premio de Las Americas - OSAF G1

1. květen, Palermo - 1600 metrů, písek, dráha pomalá, tříletí a starší
1.Mateco4hBorrego - Implosion, Vision And Verse60
2. Roman Crest5hRoman Ruler - Market Hill, Southern Halo60
3. Puerto Real3hPure Prize - Posera, Orpen56.5
Dále: Sobre Action, Antillon, Nicholas, Kiran, New Indy, Cry Me a River, Areco Run
Výrok: 1 1/2 - krátký krk - 1 1/2 - 1/2 - krk - 1/2 - 8 - 4 - 3
Čas: 1:32.98
Majitel: Carlomagno, Chovatel: Luis Humberto Aguero
Trenér: Pedro Armada, Jezdec: Jorge Ricardo

Premio de Potrancas G1

25. květen, San Isidro - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Touch of Pink2kHeliostatic - Tourelle, Smart Strike55
2. Llamas de Acero2kFuego E Hierro - Intrepida Adriana, Interprete55
3. Joy Nikita2kFortify - Dale Ninera, Dalhart55
Dále: Roma Rye, Take Me Now, Joy Dafox, Shy Cubana, Surge La Envidia
Výrok: 3 - 1/2 - 2 1/2 - 3 - 1 1/2 - 1 - neck
Čas: 1:39.58
Majitel a chovatel: El Chesco Viejo
Trenér: Luciano de la Calle, Jezdec: Francisco Fernandes

Gran Premio Criterium G1

25. květen, San Isidro - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Tremendo Tordo2hHurricane Cat - Campi di Roma, Romanov55
2. On the Road2hQuick Road - Intuicao Direta, Roi Normand55
3. Imagen de Roma2hRoman Ruler - In Mission, Missionary55
Dále: Ventajero Soy, El Dt, Milanes Joy, Polarized, Bekir, Wisdom Key, Darth Vader, Seattle Guess, Kaycur, Kindly Nak
Výrok: 3 - 1 1/2 - 1/2 - 2- krk - krk - 5 - 13 - 1 - krk - 2- 9
Čas: 1:38.10
Majitel: Xallas, Chovatel: El Mallin
Trenér: Omar Labanca, Jezdec: Wilson Moreyra

Premio de Mayo G1

25. květen, San Isidro - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.La Extrana Dama4kCatcher in the Rye - Toda Una Dama, Cipayo58.5
2. Marcus Aurelius4hCatcher in the Rye - Mubareraat, Singspiel60.5
3. Must Go On6hFreud - Miss Mucura, Numerous61
Dále: Extra Quiz, Stivers, Champion Star (BRZ), Green Lemon, Atlas Again, Interbanking, Ex Cia, Toleman, Psicotecnico, Quemacoco
Výrok: 4 - 4 - 2 1/2 - 2 - 1 - 1 1/2 - 2 - 1/2 - 7 - krátká hlava - 12 - 3 1/2
Čas: 2:31.34
Majitel a chovatel: De la Pomme
Trenér: Jose Blanco, Jezdec: Eduardo Pavon

Premio Clasico 25 de Mayo de 1810 G2

26. květen, La Plata - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Sobre Action3hInteraction - Sobriquet, Hennessy56.5
2. Impugnado4hEqual Stripes - Lamb Ride, Ride the Rails60
3. Emerging Talent5hBroken Vow - Truth Seeking, Seeking the Gold60
Dále: Cocktail Designer, Che Bacan, Antillon, Golden Roman, Harbour Girl, King Ruler, Lencelot, Undivago
Výrok: 4 - hlava - 3/4 - 1 1/2 - 2 - 2 1/2 - krk - 1 1/2
Čas: 1:34.29
Majitel a chovatel: Haras Futuro
Trenér: Nicolas A. Gaitan, Jezdec: Altair Domingos

Premio Clasico Particula G2

27. květen, San Isidro - 2200 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Sweet Mana3kEasing Along - Marialalinda, Lode57
2. Holy Queen4kStratham - Holy Ticker, Holy Bull60.5
3. Rima Bella3kInclude - RIma Gaucha, Seeking Daylight57
Dále: Dona Inc, Sassicaia, Musetina, Nonstopou, Magica Stripes
Výrok: 1 - 6 - 1 - 3 - 1 - 2 1/2 - 6
Čas: 2:17.57
Majitel: San Maluc, Chovatel: Anselmo Emilio Cavalieri
Trenér: Mariano Roberto Bullrich, Jezdec: Fabricio Raul Barroso

Premio Clasico Forli G2

2. červen, San Isidro - 1800 metrů, turf, tříletí a starší
1.Global Big3hGlobal Hunter - Do Us Part, Broken Vow58
2. Nicholas4hEqual Stripes - Nandaly, Catcher In the Rye61
3. Sei Romano6hRoman Ruler - Serata, Payant61
Dále: Hat Mario, Perfect Delivery, Willander, Sofiato Rate
Výrok: 2 - 3/4 - krátký krk - 1 1/2 - 4 - dist.
Čas: 1:53.16
Majitel: Tres P, Chovatel: Rafael Horacio Dellacasa
Trenér: Juan Javier Etchetchoury, Jezdec: Rodrigo Gonzalo Blanco

Premio Clasico Raul Aristegui G2

3. červen, La Plata - 1500 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Joy Emulada2kFortify - Stormy Emigrate, Bernstein55
2. Libratura2kManipulator - Libana, Roman Ruler55
3. Joy Angus2kFortify - Mac Royal, Roy55
Dále: Walnut Leave, Islandina, Nostalgia Key, Miss Ibiza, Fly Girl, Curandera Island
Výrok: 10 - 3 - 3/4 - 2 - hlava - 1 1/2 - dist.
Čas: 1:33.01
Majitel: San Isidoro, Chovatel: Haras La Biznaga
Trenér: Martin E. Ferro, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Premio Clasico Pedro Goenaga G2

7. červen, La Plata - 1500 metrů, písek, dvouletí hřebci a valaši
1.Capanga Seattle2hSeattle Fitz - Capadocia Gulch, Thunder Gulch55
2. Dargreen2hGreenspring - Donna Dina, Orpen55
3. As Del Paraiso2hAngiolo - Magnetica Llers, Llers Fitz55
Dále: Presagio Key, Ante Chuck, Batuqueiro, Seattle Guess, Kaycur, Benjha, Le Colisee, Milanes Joy, Lyx, Sal Hero
Výrok: 3/4 - krk - 4 - 2 1/2 -nos- 4 - 1 1/2 - krk - 1 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:31.90
Majitel: Nuestras Hijas, Chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Cesar O. Zapico, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Premio Clasico Pippermint G2

9. červen, San Isidro - 1400 metrů, turf, tříletí a starší
1.North France3kSeattle Fitz - Norwood, Lode55
2. New Indy3hIndygo Shiner - Newbie, Southern Halo57
3. Doctor Taw4hTawqeet - Dra Gloria, Sekari60
Dále: Sandy Man, El Benicio, Aggiornado, Corleone Vito, Deluminator, A Celebration, J Be Man, Judoka
Výrok: 1 1/2 - 5 - hlava - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3 - 3 - 1 - 2
Čas: 1:24.43
Majitel: Los Mellizos, Chovatel: Santa Maria de Araras
Trenér: Ricciuto Mario Javier, Jezdec: Juan Carlos Noriega

Clasico Omega G2

15. červen, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Carta de Amor4kHeliostatic - Carta Patente, Bernstein60
2. College Girl4kGreenspring - Classic CHarm, Seeker's Reward60
3. I'm Gone3kPure Prize - Gone to Brazil, Gone West57
Dále: Gabrielle (BRZ), Evita Capitana, Abanderada Rye, Different Rule
Výrok: 3 - 3/4 - 4 - 3 - krátký krk - distanced
Čas: 1:40.52
Majitel: Las Montijas, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: Juan Carlos Etchetchoury, Jezdec: Jorge Antonio Ricardo

Clasico General Belgrano G2

16. červen, Palermo - 2500 metrů, písek, tříletí a starší
1.Areco For Sale3hNot For Sale - Hopi, Hussonet
2. Must Go On6hFreud - Miss Mucura, Numerous
3. Sale CampeonEqual Stripes - Salerni, Ride the Rails
Dále: Nevado de Colima, Star Austral, The Golden Boy, Quedate Conmigo, Mavericks, Wild Stream, Royalty Catch
Výrok: 1 1/2 - 1 - 2 - 7 - 3/4 - 10 - hlava - 1 - 10
Čas: 2:32.47
Majitel: Le Fragole, Haras San Lorenzo de Areco
Trenér: Roberto A. Pellegatta, Jezdec: Gustavo E. Calvente

Clasico General Manuel Belgrano G2

21. červen, La Plata - 1200 metrů, písek, tříletí a starší
1.Tato Key3hKey Deputy - Tatiana Cat, Easing Along57.5
2. Che Zorro3hGreenspring - Gingerbread Miss, Grand Slam57.5
3. Hat Valor4hHat Trick - Stormy Valery, Bernstein59
Dále: Larry Guy, Victor Wild, El Animal, Titanic Day, Elkhabar, Stony Broke
Výrok: 4 - hlava - 2 - 1 1/2 - 2 - hlava - 5 - 2
Čas: 1:10.54
Majitel a chovatel: Haras El Alfalfar
Trenér: Diego Pena, Jezdec: Altair Domingos

Gran Premio Estrellas Juvenile Fillies G1

30. červen, Palermo - 1600 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Shyster2kEqual Stripes - Shy Darling, Halo Sunshine55.5
2. Summer Love2kFreud - Summer Spirit, Pulpit55
3. Spring Glory2kManipulator - Southern Glory, Honour And Glory56
Dále: Joy Nikita, Mirta, Joy Nidera, Tintura de Miel, Seattle Fain, Libratura, Di Suspicacia
Výrok: hlava - 3/4 - 4 - 1 - krátká hlava - 1/2 - 2 1/2 - 2 - 4
Čas: 1:34.83
Majitel: Los Samanes, Chovatel: Haras Abolengo
Trenér: Omar Labanca, Jezdec: Wilson Moreyra

Gran Premio Estrellas Juvenile G1

30. červen, Palermo - 1600 metrů, písek, dvouletí hřebci
1.Grecko2hNot For Sale - Grecian, Equalize56.5
2. Luk Joy2hFortify - Shy Lunfarda, Shy Tom55
3. Top One Scape2hCityscape - Miss Top One, Numerous55.5
Dále: Accionador, Es Torrent, Teodisio Joy, Imagen de Roma, Matrero, As Del Paraiso, Polarized, Al Seattle
Výrok: 3 - 1 - 1 1/2 - 1/2 - hlava - 2 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 30 - neck
Čas: 1:34.01
Majitel: Juan Antonio, Chovatel: Haras La Pasion
Trenér: Roberto Pellegatta, Jezdec: Gustavo E. Calvente

Premio Clasico Miguel Luis Morales G2

5. červenec, La Plata - 1600 metrů, písek, tříleté klisny
1.Valentina Pop3kStar Dabbler - Bubble Pop, Smart Strike56
2. Seabourn3kLife of Victory - Inter Line, Interprete56
3. Nostalgia Key3kKey Deputy - Tears Cat, Easing Along56
Dále: Mala Strana, Zazerilla
Výrok: 10 - 6 - 3 - 2 1/2
Čas: 1:37.76
Majitel: E.A.B,, Chovatel: Haras Arroyo de Luna
Trenér: Oscar F. Fravega, Jezdec: Walter A. Aguirre

Gran Premio Estrellas Mile G1

9. červenec, Palermo - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Magical Touch4hRoman Ruler - Macoya, Slew Gin Fizz57
2. Lencelot5hSidney's Candy - Lincay, Interprete60
3. Cry Me a RiverNot For Sale - Tapzig, Pleasant Tap60
Dále: Roman Crest, Starry Boy, Daniel Boone, Roman Stone, All England, Ex Tradition, Roberts Pen, Puert Real, Sobre Action, Antillon, Emeline, Equal Councellor
Výrok: 5 - 1 1/2 - 3/4 - 1 - 1 - 3 - hlava - 1/2 - 1 - 1 1/2 - 1 - 6 - 16 - distanced
Čas: 1:34.93
Majitel: Facundito, Chovatel: Haras Vacacion
Trenér: Pablo E. Sahagian, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Gran Premio Estrellas Distaff G1

9. červenec, Palermo - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Adora Nistel5kVan Nistelrooy - Miss Trovadora, Numerous61
2. American Song 5kStripes Song - American Whisper, Quiet American61
3. Sinfonia Fantastica5kCima de Triomphe - La Picardie, Editor's Note61
Dále: Dia Feliz, Paddock Seattle, Global Beauty, Harlan's Gold, Ayra, Ginger in the Rye
Výrok: 2 1/2 - hlava - 3 - 6 - 7 - 3/4 - 13
Čas: 2:02.75
Majitel a chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Juan C. Etchechoury, Jezdec: Francisco Leandro Goncalves

Gran Premio Estrellas Classic G1

9. červenec, Palermo - 2000 metrů, písek, tříletí a starší
1.The Great Day4hHarlan's Holiday - The Great Glory, Honour And Glory58
2. Crackspeed4hEasing Along - La Laurita, Halo Sunshine58
3. Logrado4hManipulator - Lincay, Interprete58
Dále: San Onofre, Transonico, Global Big, Marcus Aurelius, Crazy Icon, Cat's Away, Extra Quiz, Endeavour
Výrok: 1 1/2 - 10 - 4 - 3 - 1 - 6 - 4 - 12 - krk - head
Čas: 2:00.10
Majitel a chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Juan C. Etchechoury, Jezdec: Francisco Leandro Goncalves

Gran Premio Estrellas Sprint G1

9. červenec, Palermo - 1000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Elogiado5hArchipenko - Ellie, Not For Sale59
2. Glory Seattle5hSeattle Fitz - The Best Glory, Honour And Glory59
3. Expressive Smart4hExpressive Halo - Smart Emper, Emperor Jones58.5
Dále: Cafe Fuerte, Equal Legitimo, Fondo Fijo, Torgau, Shamgar, La Reliquia, Crazy Party, Fauchon, Cursi Roy Ten, Desmantelada
Výrok: 1 1/2 - hlava - 1 - krk - 2 - 3 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 2 1/2 - 4 - 6
Čas: 0:55.37
Majitel: Sta. Elena, Chovatel: Haras La Quebrada
Trenér: Nicolas A. Gaitan, Jezdec: Pablo Gustavo Falero

Premio Clasico Chacabuco G2

13. červenec, Palermo - 2400 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Expresso6hSigfrid - Expresada, Acceptable
2. Stivers5hLasting Approval - Salapaia, Hidden Prize
3. Green Lemon4hEqual Stripes - Green Pet, Interprete
Dále: Llego Tadian, Balompie, Soy Ingles, Interbanking, Sixties Song, Che Arrabalero
Výrok: krátká hlava -nos- 1 1/2 - 1 1/2 - 7 - 1/2 - 2 - 10
Čas: 2:30.98
Majitel:
Trenér: Nicolas Martin Ferro, Jezdec: Leandro Goncalves

Premio Clasico 9 de Julio G2

14. červenec, San Isidro - 1600 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.El Benicio5hHurricane Cat - Di Machine, Digression
1. Hat Mario5hHat Trick - Stormy Marama, Bernstein
3. Nicholas5hEqual Stripes - Nandaly, Catcher In the Rye
Dále: Single Prince, Grito de Amor, Doctor Taw, New Indy, Sweet Days
Výrok: současně - 3/4 - 2 - 4 - 5 - 3 - 3
Čas: 1:37.76
Majitel: Facundito, Chovatel: Haras El Mallin
Trenér: Pablo Ezequiel Sahagian, Jezdec: Juan Cruz Villagra
Majitel: Los Cantores, Chovatel: Haras la Biznaga
Trenér: Hugo Miguel Perez, Jezdec: Jose Aparecido da Silva

Premio Clasico Peru G2

16. červenec, Palermo - 1800 metrů, písek, čtyřletí a starší
1.El Margot7hEl Garufa - Reina Margot, Louis Quatorze
2. Harlan's Blue7hHarlan's Holiday - Hint of Blue, El Prado
3. Che Bacan4hLizard Island - Tormenta India, Thunder Gulch
Dále: Garabito, Dom Secret, Rory McIlory (BRZ), Mboehara
Výrok: krátká hlava - 5 - 1 - 1 1/2 - 4 - pulled up
Čas: 1:47.09
Majitel: Don Luis, Chovatel: Luis Maria Aramburu
Trenér: Enrique Martin Ferro, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Clasico Ignacio e Ignacio F. Correas

21. červenec, Palermo - 2500 metrů, písek, čtyřleté a starší klisny
1.La Limenita5kE Dubai - Lima de Veras, Sekari
2. Paddock Seattle4kSeattle Fitz - Capadocia Gulch, Thunder Gulch
3. Royale Start5kJump Start - Royal Reception, Roy
Dále: Star Austral, Sweet Mana, Nonstopyou, Cote Fleurie (BRZ)
Výrok: krátká hlava - krátký krk - 2 - 4 - 1/2 - 7
Čas: 2:35.98
Majitel: Tres Marias, Chovatel: Oswaldo Avilez
Trenér: Humberto L. Paez, Hockey: Adrian M. Giannetti

Gran Premio Mil Guineas G1

28. červenec, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříleté klisny
1.Joy Nikita3kFortify - Dale Ninera, Dalhart56
2. Touch of Pink3kHeliostatic - Tourelle, Smart Strike56
3. Joy Nikolasa3kFortify - Stormy Nippy, Bernstein56
Dále: Princesa Lake, Asiatic Row, Joy Mimosa, Pink Diamond, Take Me Now, Kokachim, Llamas de Acero, Shy Cubana, Burlata, Mirta
Výrok: 2 - 3/4 -nos- 1 1/2 - 2 1/2 - hlava - 3 1/2 - 7 - 9 - 3 1/2 - krk - dist.
Čas: 1:43.40
Majitel a chovatel: Haras la Biznaga
Trenér: Mariano Roberto Bullrich, Jezdec: Fabricio Raul Barroso

Gran Premio Dos Mil Guineas G1

28. červenec, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříletí hřebci a valaši
1.On the Road3hQuick Road - Intuicao Direta, Roi Normand56
2. Teodisio Joy3hFortify - Stormy Teologa, Bernstein56
3. Pierna de Reyes3hStrategic Prince - Que Jugadora, Indygo Shiner56
Dále: Fogorado, Tremendo Tordo, Rules Out, Polarized, Es Torrent, Ventajero Soy, El de Cuma, Anime, Muy Autentico
Výrok: 1/2 - krk - 1 1/2 - 1 1/2 - 2 - 1/2 - 9 - 1/2 - 16 - 3/4 - 8
Čas: 1:44.10
Majitel a chovatel: Haras La Providencia
Trenér: Pedro Nickel Filho, Jezdec: Altair Domingos

Premio Clasico Polla de Potrancas G2

2. srpen, La Plata - 1600 metrů, písek, tříleté klisny
1.Valentina Pop3kStar Dabbler - Bubble Pop, Smart Strike56
2. Mandolina Czech3kManipulator - Vitamina Cat, Giant's Causeway56
3. Estrellas de Luz3kSidney's Candy - Star Back, Put It Back56
Dále: Esa Pasion, Seabourn
Výrok: 4 - 4 - 8 - 1 1/2
Čas: 1:39.36
Majitel: E.A.B,, Chovatel: Haras Arroyo de Luna
Trenér: Oscar Francisco Fravega, Jezdec: Walter Ariel Aguirre

Clasico Miguel Cane G2

4. srpen, Palermo - 1600 metrů, písek, tříletí hřebci a valaši
1.Accionador3hE Dubai - Acepticada, Val Royal56
2. Che Evasor3hGreenspring - Thundery Malice, Thunder Gulch56
3. El DtSenor Candy - Tactical Green, Tactica Advantage56
Dále: Oraculo Joy, Frisco Beach, Luk Joy, Erdinger, Quarana (USA)
Výrok: 1/2 - 2 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 4 - 3
Čas: 1:33.09
Majitel: Le Fragole, Chovatel: Haras La Esperanza
Trenér: Juan F. Saldivia, Jezdec: Gustavo E. Calvente

Clasico General Luis Maria Campos G2

4. srpen, Palermo - 1600 metrů, písek, tříleté klisny
1.Joy Nidera3kFortify - Stormy Nimble, Bernstein56
2. Kambara3kOrpen - Kathy Rose, Easing Along56
3. Zapeada3kSenor Candy - Zapoteca, Seattle Slew56
Dále: Joy Rosetta, Spring Glory, Wizz Air, Perfectbuena, Joy Angus, Dama de Trebol
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1/2 - krk - 3/4 - 3 - 1 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:33.49
Majitel a chovatel: Haras la Biznaga
Trenér: Roberto M. Bullrich, Jezdec: Fabricio R. Barroso

Clasico Polla de Potrillos G3

7. srpen, La Plata - 1600 metrů, písek, tříletí hřebci
1.This Way3hInteraction - Successful Talk, Eurosilver56
2. As Del Paraiso3hAngiolo - Magnetica Llers, Llers Fitz56
3. Power Up3hKey Deputy - Stormy Puntera, Bernstein56
Dále: Mister Appeal, Arrebol, Dargreen
Výrok: krk - 3/4 - 8 - 1 1/2 - 10
Čas: 1:36.04
Majitel: El Encuentro
Trenér: Eduardo Atilio Corsiglia, Jezdec: Alexis Oscar Lopez

Premio Clasico Comparacion G2

11. srpen, Palermo - 2400 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Balompie4hEqual Stripes - Bambali, Sunray Spirit58
2. Tiger Feet4hCampanologist - Tiz a Rainbow, Tiznow58
3. Llego TadianCima de Triomphe - Peleadora Class, In Class58
Dále: Stivers, Little Vicky (URU), Green Lemon, Expresso, Extra Quiz
Výrok: 1 1/2 - krátká hlava - hlava - 6 - 1/2 - 2 1/2 - 24
Čas: 2:32.67
Majitel: S. de B., Chovatel: Haras El Turf
Trenér: Gregorio B. Vivas, Jezdec: Jose A. da Silva

Premio Clasico La Mision G2

25. srpen, San Isidro - 2000 metrů, turf, čtyřleté a starší klisny
1.Sweet Mana4kEasing Along - Marialalinda, Lode58.5
2. Global Beauty4kGlobal Hunter - Kiwi Girl, Stravinsky58.5
3. Sinfonia Fantastica5kCima de Triomphe - La Picardie, Editor's Note61
Dále: Dia Feliz, Paddock Seattle, London Show (URU), Carta de Amor, Descubrime, Rima Bella, La Limenita, Top Cats, La Malcontenta, Velvet Valley, Royale Start
Výrok: krátká hlava - 1 1/2 - 2 - krátký krk - 3/4 - krátká hlava - 1 1/2 - 4 - 2 -nos- 1/2 - 1 - 4
Čas: 2:05.84
Majitel: San Maluc, Chovatel: Anselmo Emilio Cavalieri
Trenér: Roberto Mariano Bullrich, Jezdec: Fabricio Raul Barroso

Gran Premio General San Martin G1

1. září, Palermo - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Tiger Feet4hCampanologist - Tiz a Rainbow, Tiznow58
2. Llego Tadian4hCima de Triomphe - Peleadora Class, In Class58
3. Transonico4hE Dubai - Tunelera, Pure Prize58
Dále: Balompie, Stivers, Sixties Song, El Margot, Expresso, American Song
Výrok: 3 - 1/2 -nos- 3 - 3 - 1 - 2 1/2 - 17
Čas: 2:29.12
Majitel: Tramo 20, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: Gustavo E. Romero, Jezdec: Francisco Leandro Goncalves

Gran Premio Polla de Potrancas G1

1. září, Palermo - 2400 metrů,dirt, tříleté klisny
1.Summer Love3kFreud - Summer Spirit, Pulpit56
2. Gran Optima3kGrand Reward - Optimar, Southern Halo56
3. Joy Angus3kFortify - Mac Royal, Roy56
Dále: Joy Nidera, Pink Diamond, Asiatic Row, Joy Rosetta, Tintura de Miel, Joy Nikolasa, Taragosa, Kambara, Mandolina Czech, Princesa Lake
Výrok: 4 - 3 - krátká hlava - 3 - 3 - hlava - 1/2 - krk - 3 - 4 - 3 - 4
Čas: 1:34.44
Majitel: La Leyenda, Chovatel: Haras La Leyenda
Trenér: Juan F. Saldivia, Jezdec: Juan C. Noriega

Gran Premio Polla de Potrillos G1

1. září, Palermo - 1600 metrů, písek, tříletí
1.American Tattoo3hNot For Sale - American Whisper, Quiet American56
2. Imagen de Roma3hRoman Ruler - In Mission, Missionary56
3. Tremendo Tordo3hHurricane Cat - Campi di Roma, Romanov56
Dále: Dar La Paz, Raven Master, Endormoon, As Del Paraiso, Frisco Beach, Muy Autentico, Oraculo Joy, Mac Paddy, Power Up
Výrok: 4 - 2 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 2 -nos- 3 - 3 - krk - 3 - 16
Čas: 1:32.30
Majitel: Juan Antonio, Chovatel: Haras La Pasion
Trenér: Florentino S.G. Gascia, Jezdec: Gustavo E. Calvente

Premio Clasico Sibila G2

8. září, San Isidro - 1600 metrů, turf, čtyřleté a starší klisny
1.College Girl5kGreenspring - Classic CHarm, Seeker's Reward60
2. North France4kSeattle Fitz - Norwood, Lode58.5
3. Aquarius4kExchange Rate - Pyxis, Street Cry58.5
Dále: Perpicaz Seattle
Výrok: krátký krk - 13 - 18
Čas: 1:36.46
Majitel: Ojo de Luna, Chovatel: Haras Bellusci, Pablo Cesar
Trenér: Juan Franco Saldivia, Jezdec: Juan Carlos Noriega

Premio Clasico Ecuador G2

8. září, San Isidro - 1600 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Pure Nelson4hMount Nelson - Pure Dame, Pure Prize58.5
2. El Benicio5hHurricane Cat - Di Machine, Digression60
3. Puerto Real4hPure Prize - Posera, Orpen58.5
Dále: Roman Crest, Best Times, Bravo Ignacio, Hat Mario, Starry Boy, El Animal
Výrok: 1 - 2 1/2 - 1 1/2 - hlava - krk - 3/4 - krk - 6
Čas: 1:37.54
Majitel: Parque Patricios, Chovatel: Haras Rodeo Chico
Trenér: Hugo Antonio Azcurra, Jezdec: Walter Ariel Aguirre

Premio Clasico Francisco J. Beazley G2

14. září, Palermo - 1800 metrů, písek, tříleté klisny
1.Cielo Abierto3kRoman Ruler - Camioneta, Vision And Verse56
2. Paper Mate3kRoman Ruler - Firm Reality, Roy56
3. Wizz Air3kViolence - What a Shame, Not For Sale56
Dále: City And the Sex, Kokachim, Vivi Money, Touch of Pink
Výrok: 2 - 6 -nos- 10 - 21 - 19
Čas: 1:48.77
Majitel a chovatel: Haras Vacacion
Trenér: Guillermo J. Frenkel Santillan, Jezdec: Pablo G. Falero

Premio Clasico Cyllene G2

15. září, San Isidro - 1000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Glory Seattle5hSeattle Fitz - The Best Glory, Honour And Glory59
2. Elogiado5hArchipenko - Ellie, Not For Sale59
3. Shamgar4hCatcher in the Rye - Sifra, Southern Halo59
Dále: Sinigual, Empresariado, Expressive Smart, Macedonio, Johndory, What a Mess
Výrok: hlava - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 - 2 - 7
Čas: 0:55.45
Majitel: Yaveran, Chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Marcelo Jose Perez, Jezdec: Jorge Luis Peralta

Premio Clasico Jockey Club de la Provincia de Buenos Aires G2

27. září, La Hipodromo La Plata - 2000 metrů, písek, tříletí
1.Raven Master3hThe Leopard - Miss Finita, Mutakddim56
2. Dargreen3hGreenspring - Donna Dina, Orpen56
3. This Way3hInteraction - Successful Talk, Eurosilver56
Dále: Guarro, Farhero, Mister Appeal, Punto Bonus, Benjha
Výrok: 3 - 3 - 1 - krk - 6 - 5 - 2
Čas: 2:04.60
Majitel: El Grunon, Chovatel: Haras La Quebrada
Trenér: Luis H. Dominguez, Jezdec: Matias J. Medina

Gran Premio Seleccion de Potrancas G1

27. září, La Hipodromo La Plata - 2000 metrů, písek, tříleté klisny
1.Manuca Rosalina3kManipulator - Moon Minister, Deputy Minister56
2. Cartomancie3kCatcher in the Rye - Carioca da Gema, Pure Prize56
3. Perfectbuena3kPerfectperformance - Buena Conducta, Senor Juez56
Dále: Joy Chismosa, Valentina Pop, Joy Mimosa, Magnolia Bend, Seeking Storm, Elegant Nistel
Výrok: 2 1/2 - 1/2 - 3 - 1 1/2 - 2 1/2 - 8 - 4 - 12
Čas: 2:05.61
Majitel: Stud Azulgrana, Chovatel: Haras La Pasion
Trenér: Nestor F. Pastor, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Gran Premio Seleccion G1

6. říjen, Palermo - 2000 metrů, písek, tříleté klisny
1.Summer Love3kFreud - Summer Spirit, Pulpit56
2. Joy Nidera3kFortify - Stormy Nimble, Bernstein56
3. Mirta3kTreasure Beach - Miss Atorranta, Numerous56
Dále: Paper Mate, Gran Optima, Joy Angus, Shyster, Wizz Air
Výrok: 1/2 - krátký krk - 4 - 3 - 1 1/2 - 1/2 - 4
Čas: 2:00.90
Majitel a chovatel: Haras La Leyenda
Trenér: Juan F. Saldivia, Jezdec: Juan C. Noriega

Gran Premio Suipacha G1

13. říjen, San Isidro - 1000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Cafe Fuerte5hManipulator - Potra Cafe, Potrillon59
2. Sommerwind4kSebi Halo - Brandha, Incurable Optimist57
3. Expressive Smart4hExpressive Halo - Smart Emper, Emperor Jones59
Dále: Don Chullo, Art Show, QUeen Liz, Elogiado, Sinigual, Le Perseverant, Shamgar, Arezzo Key, Macedonio, Holly Woman, Equal Blacks, Tu Me Gustas, Equal Legitimo
Výrok: 1 - 1/2 - 1 - krk - 1 - krátký krk -nos- 1/2 - krátká hlava - 1/2 - krátký krk - krátký krk - 3 1/2 - 4
Čas: 0:54.13
Majitel: Mama Adela, Chovatel: Haras La Pasion
Trenér: Rodolfo Cervantes, Jezdec: Jose Ernesto Leonardo

Gran Premio San Isidro G1

13. říjen, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Nicholas5hEqual Stripes - Nandaly, Catcher In the Rye60
2. Pure Nelson4hMount Nelson - Pure Dame, Pure Prize56
3. North France4kSeattle Fitz - Norwood, Lode57
Dále: El Beicio, Puerto Real, Hat Mario, El Animal, Rampini, Roman Crest, Polarized
Výrok: krátký krk - 3 - 1/2 - 1 -nos- hlava - 1/2 - 9 - 3
Čas: 1:33.46
Majitel: Stud Nosostros, Chovatel: Haras El Doguito
Trenér: Martin Enrique Ferro, Jockey:Eduardo Ortega Pavon

Gran Premio Jockey Club G1

13. říjen, San Isidro - 2000 metrů, turf, tříletí
1.Imagen de Roma3hRoman Ruler - In Mission, Missionary56
2. Global Kid3hGlobal Hunter - I'm a Lady Too, Lemon Drop Kid56
3. Endormoon3hEndorsement - Fog Moon, El Compinche56
Dále: Teodisio Joy, Galgo Luca, Frisco Beach, Pierna de Reyes, Fogorado, Heavy Love, Mando Bongo (URU), Tremendo Tordo, Tesoro Millonario
Výrok: krátká hlava - krk - 2 -nos- 4 - 3/4 - krátká hlava - 1 1/2 - 1 1/2 - 5
Čas: 2:00.28
Majitel: Sta. Elena, Chovatel: Haras Vacacion
Trenér: Francisco Lucas Gaitan, Jezdec: Pablo Gustavo Falero

Clasico Eduardo Casey G2

15. říjen, Palermo - 2200 metrů, písek, tříletí hřebci a valaši
1.Interboy3hAsiatic Boy - Interraam, Alrassaam56
2. Il Mercato3hNot For Sale - Equal Pretty, Equalize56
3. Emorion Orpen3hOrpen - Unavailable, Distorted Humor56
Dále: Kal Drogo, The Last Illusion, Enzo de Oro
Výrok: 5 - 1/2 - 5 - 6 - 11
Čas: 2:15.10
Majitel: El Alma, Chovatel: Haras Abolengo
Trenér: Juan F. Saldivia, Jezdec: Jorge A. Ricardo

Gran Premio Provincia de Buenos Aires G1

25. říjen, La Plata - 2200 metrů, písek, tříletí
1.Emotion Orpen3hOrpen - Unavailable, Distorted Humor56
2. Cret Joy3hFortify - Stormy Creepada, Bernstein56
3. Guarro3hEver Peace - Vernita Green, Val Royal56
Dále: Predatore, Dargreen, Sexy Dubai, This Way, Future Empire, Farhero, Benjha
Výrok: 2 1/2 - 1 1/2 - hlava - 1 - 1 1/2 - 11 - 6 - hlava - 1
Čas: 2:19.84
Majitel a chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Ignacio Lopez, Jocey: Francisco Fernandes Goncalves

Premio Clasico Los Haras G2

27. říjen, San Isidro - 2000 metrů, turf, čtyřleté a starší klisny
1.Sweet Mana4kEasing Along - Marialalinda, Lode59.5
2. Halo Holiday4kHarlan's Holiday - Cuidadosa Halo, Southern Halo59.5
3. Betula Trick5kHat Trick - Pure Bengali, Pure Prize61
Dále: Irisa, Dia Feliz, Global Beauty, Carta de Amor, Bencina Stripes, La Xcellente, Kandara
Výrok: krátká hlava - hlava - 1 - krátká hlava - 1 - 2 1/2 - 5 - 3 - dist.
Čas: 2:00.73
Majitel: San Maluc, Chovatel: Anselmo Emilio Cavalieri
Trenér: Roberto Mariano Bullrich, Jezdec: Fabricio R. Barroso

Clasico Federico de Alvear G2

29. září, San Isidro - 1800 metrů, turf, tříleté klisny
1.Carina First (BRZ)3kFirst American - Sweet Carina, Know Heights56
2. City And the Sex3kEqual Stripes - City Tune, Easing Along56
3. Just You3kGrand Reward - In You, Interprete56
Dále: Streep Nistel, Pink Diamond, Walnut Leave, Dona Lampara, Suele Pasar
Výrok: 1 - 2 - 2 - 3 - 3/4 - 2 - 1 1/2
Čas: 1:53.22
Majitel: Ximena, Chovatel: Stud T.N.T.
Trenér: Juan Carlos Cima, Jezdec: Rosario Wilson Moreyra

Clasico Venezuela G2

2. listopad, Palermo - 1000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Queen Liz4kLizard Island - Queen Pasion, Orientate59
2. Crazy Party5kLuhuk - Party Spirit, Southern Halo59
3. Cumbia Loca4kValid Stripes - La Rabalera, Not For Sale59
Dále: Smeraldina, Sugarreta, Seattle Bam
Výrok: 1/2 - 2 -nos- 1 1/2 - 3/4
Čas: 0:58.03
Majitel: Rubio B., Chovatel: Haras la Pasion
Trenér: Juan C. Etchechoury, Jezdec: Jose A. Da Silva

Gran Premio Enrique Acebal G1

3. listopad, San Isidro - 2000 metrů, turf, tříleté klisny
1.Mirta3kTreasure Beach - Miss Atorranta, Numerous56
2. Joy Nidera3kFortify - Stormy Nimble, Bernstein56
3. City And the Sex3kEqual Stripes - City Tune, Easing Along56
Dále: Soy Britanica, Joy Angus, Cartomancie, Just You, Taragosa, The Edge of Glory (BRZ), Hills Nistel, Sylvie Guillem, Perfectbuena, Carina First (BRZ)
Výrok: krátký krk - 4 - 1 - 1 1/2 - krk - 1 - 3/4 - 3/4 - krk - 3/4 - 2 1/2 - 10
Čas: 1:59.48
Majitel a chovatel: Haras Pozo De Luna
Trenér: Nicolas Martin Ferro, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Premio Clasico Ramon Biaus G2

5. listopad, Palermo - 2200 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Paddock Seattle4kSeattle Fitz - Capadocia Gulch, Thunder Gulch59.5
2. Star Austral4kCosmic - Special Agus, Stephen Got Even59
3. Joy Chismosa3kFortify - Stormy Chistosa, Bernstein53
Dále: La Estanzuela, Royale Start
Výrok: 1 1/2 - 1 1/2 - 3 - 9
Čas: 2:17.26
Majitel: San Isidoro, Chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Enrique Martin Ferro, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Gran Premio Maipu G1

10. listopad, Palermo - 1000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Holly Woman5kTawqeet - Holly Filly, Lode57
2. Casero de Maltzaga7hEl Garufa - Maltzaga, Lode59
3. Sinigual4hPure Prize - Sirga, Southern Halo59
Dále: Southern Horse, Art Show, Cafe Fuerte, Le Perseverant, Arezzo Key, Don Chullo, Legion de Honor, Elogiado, Expressive Smart, El Cubista, Distingguido Honour, Fauchon, Sublime Boy
Výrok: hlava - hlava - 2 - současně - krk - 1/2 - 3/4 - 2 - krk - krk -nos- 1 1/2 - hlava - 4 - 1/2
Čas: 0:55.96
Majitel: Famago, Chovatel: Stud San Ignacio de Loyola
Trenér: Alberto F. Urruti, Jezdec: Wilson R. Moreyra

Gran Premio Nacional G1

16. listopad, Palermo - 2500 metrů, písek, tříletí
1.For the Top3hEqual Stripes - Felicitas One, Bernstein57
2. True Dreams3hTrue Cause - Lima de Veras, Sekari57.5
3. Il Mercato3hNot For Sale - Equal Pretty, Equalize57
Dále: Teodisio Joy, Palpito Fuerte, Vader Rye, Periodo Puro, Fogorado, Endormoon, Kal Drogo, Werner Herzog, Emotion Orpen
Výrok: 5 - 1 -nos- hlava - 2 - 3 - 4 - 4 - 10 - 8 - 1
Čas: 2:33.78
Majitel: S. De B., Chovatel: Haras El Turf
Trenér: Gustavo E. Romero, Jezdec: Wilson R. Moreyra

Gran Premio Palermo G1

16. listopad, Palermo - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Equal Miller4hEqual Stripes - Milan Mill, Interprete59
2. Roman Crest6hRoman Ruler - Market Hill, Southern Halo60
3. Equal Valioso6hEqual Stripes - Stormy Valuada, Bernstein60
Dále: Willander, El Margot, Garabito, Puerto Real, Hat Socrates, Daniel Boone, In Your Honor, Embajador, Romano, New Indy, Epic Forum (USA), Beck's
Výrok: 5 - krk - 1/2 - hlava - 1/2 - 1 1/2 - 3 - 1 - 1 1/2 - krk - 2 1/2 - 20 - 5
Čas: 1:33.04
Majitel: Ferre, Chovatel: Estancia La Josefina
Trenér: Eduardo G. Accosano, Jezdec: Ivan E. Monasterolo

Gran Premio Carlos P. Rodriguez G2

11. listopad, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.North France4kSeattle Fitz - Norwood, Lode59
2. Seas Alabada3kSebi Halo - Calling You, Colonial Affair53
3. Inca Soleada5kDynamix - Inca Guerrera, Orpen60
Dále: Bamb Harlan, Triaquidae
Výrok: hlava - 7 - 7 - 1
Čas: 1:36.46
Majitel: Los Mellizos, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: Mario Javier Ricciuto, Jezdec: Pablo Gustavo Falero

Clasico Carlos Tomkinson G2

25. listopad, Palermo - 1600 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Querida Dubai3kE Dubai - Queque, Roy54
2. Bamb Harlan4kHarlan's Holiday - Bamb Halo, Southern Halo59
3. Inca Soleada5kDynamix - Inca Guerrera, Orpen60
Dále: Stay in the Glory, Gran Optima, Aquarius, Tephra, Va Liza
Výrok: 3 - 2 1/2 - současně - 3 - 1/2 - 3 - 5
Čas: 1:34.22
Majitel: M. de G., Chovatel: Haras la Esperanza
Trenér: Jose A. Lofiego, Jezdec: Adrian M. Giannetti

Premio Clasico Ciudad de la Plata G2

2. listopad, La Plata - 1200 metrů, písek, tříletí a starší
1.Jack of Hearts3hStay Thirsty - Jaquelada, Southern Halo54.5
2. As Del Paraiso3hAngiolo - Magnetica Llers, Llers Fitz54.5
3. King Ruler4hRoman Ruler - Kali Marshal, Parade Marshal59
Dále: Elkhabar, Don Trueque, Seattle Mond, Gran Faro, Real Moon, J Be Dark, Sea Seattle, Presagio Key, Satisfaction key, Crisostomo Key
Výrok: krk - 2 1/2 - 3/4 - krk - hlava - hlava -nos- 6 - 2 - 1 1/2 - 10 - 6
Čas: 1:10.97
Majitel: Elsie, Chovatel: Haras La Quebrada
Trenér: Carlos C. de Rose, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Gran Premio Joaquin V. Gonzales G1

2. listopad, La Plata - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.City Wonder4hGrand Reward - City Farm, Lode59
2. Pure Nelson4hMount Nelson - Pure Dame, Pure Prize59
3. Lencelot5hSidney's Candy - Lincay, Interprete60
Dále: Breakfast In America, Rummenigge (BRZ), Otro Acierto, Surfer, Mercader Moro, El de Cuma, Harlan's Blue, Bekir, Cocktail Deisgner, Che Invasor, Undivago, Full Start, Che Micky
Výrok: 5 - krk - 4 - 3/4 - 3/4 -nos- 3P4 - 1 1/2 - 5 - 3/4 - 1 1/2 - hlava - 6 - 17 - 17
Čas: 1:36.85
Majitel: Los Jose, Chovatel: Haras La Quebrada
Trenér: Lucas N. Girat, Jezdec: Francisco Fernandes Goncalves

Gran Premio Dardo Rocha G1

2. listopad, La Plata - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Alampur4hCatcher in the Rye - Alzehba, Elusive Quality59.5
2. Distinto Rye5hCatcher in the Rye - Distinguida Lode, Lode61
3. El Pendex4hJump Start - La Compadrada, Potrillon59.5
Dále: Marcus Aurelius, Mi Chispaso, Ex Tradition, Ferroseed (BRZ), El Camorrero, Lo Felipe (BRA), Timeless Call, Genko, Seba's Show, Transonico, Great Joy, Roman Banker, Star Austral, Ex Cia, Cocos Park, Guarro
Výrok: 3/4 - 1/2 - hlava - 1 1/2 - 2 1/2 - 3/4 - 3 - 8 - 1 - 1 1/2 - 3/4 - 5 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 8 - 1/2 - 20 - 11
Čas: 2:32.16
Majitel: Asuncion, Chovatel: Haras Santa Ines
Trenér: Jorge A. Mayansky Neer, Jezdec: Wilson R. Moreira

Premio Clasico Marcos Levalle G2

2. listopad, La Plata - 1600 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Holy Day3kTrue Cause - Intense Day, Halo Sunshine53.5
2. Fiesta Dorada5hJump Start - Fiereze, Political Ambition60
3. Gran Toscana6kGrand Reward - Gorizia, Indygo Shiner60
Dále: Vivo Enamorada, Lovely Moment, Roman Shiner, Organica Inc, Holy Tala, Tan Martina, Gold In Dubai
Výrok: 2 - krk - 1 - krk - 2 - 2 - 8 - 4 - 3
Čas: 1:37.47
Majitel: Haras Aguarenas
Trenér: Jose A. Lofiego, Jezdec: Adrian M. Giannetti

Gran Premio Copa de Plata G1

8. prosinec, San Isidro - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Global Beauty4kGlobal Hunter - Kiwi Girl, Stravinsky60
2. Mirta3kTreasure Beach - Miss Atorranta, Numerous54.5
3. Irisa4kPure Prize - Irwina, Orpen60
Dále: Seas Alabada, Halo Holiday, Mehira, Sweet Mana, London Show (URU), Dia Feliz, Joy Nidera, Dias y Flores, Litle Eatly (BRZ), Paper Mate, Mendel Swweet (BRZ), City And the Sex, Betula Trick, Linda Le (BRZ), Island Gold
Výrok: hlava - 3 - 3/4 - krk - 1 - 3 -nos- 2 - hlava - krk - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 13 - 4 - 3/4 - 3
Čas: 1:58.24
Majitel: Tres P, Chovatel: Rafael Horacio Dellacasa
Trenér: Juan Carlos Etchetchoury, Jezdec: Adrian Maximiliano Giannetti

Premio Clasico Los Criadores G2

11. prosinec, La Plata - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Bamb Harlan4kHarlan's Holiday - Bamb Halo, Southern Halo60
2. Delivery On Line4kCampanologist - Free Delivery, Holt60
3. Momix4kInclude - Moncloa, Lemon Drop Kid60
Dále: Just You, Taragosa, Paddock Seattle, La Javiera, Yvaga, Carrera de Mente
Výrok: 1 1/2 - 1 1/2 - 2 1/2 - 2 - 3 - 7 - 16 - 1 1/2
Čas: 2:05.99
Majitel a chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Ignacio Lopez, Jocey: Francisco Fernandes Goncalves

Gran Premio Felix de Alzaga Unzue G1

15. prosinec, San Isidro - 1000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Elogiado5hArchipenko - Ellie, Not For Sale59
2. Southern Horse3hRoman Ruler - Southern Beauty, Southern Halo55
3. Cafe Fuerte5hManipulator - Potra Cafe, Potrillon59
Dále: Expressive Smart, Macedonio, Sinigual, Holly Woman, Diosa Pampeana, Claro Secreto, El Cubista, Art Show, Candy Cash, Le Perseverant, Glenfiddich, Kamykase Victory, Empresariado, Vuemont, Don Chullo, Calfu Lef, As del Paraiso, Smeraldina, Los Anos Locos
Výrok: 3/4 - krk - 3/4 - 1 - krk - krátká hlava - krk - 1 1/2 - 1 - hlava - 1/2 - 1/2 - 3/4 - současně - 3/4 - 1 - 1/2 - 1 - 1/2 - krátká hlava - 12
Čas: 0:56.49
Majitel: Sta. Elena, Chovatel: Haras Le Quebrada
Trenér: Lucas Francisco Gaitan, Jezdec: Pablo Gustavo Falero

Gran Premio Joaquin S. de Anchorena G1

15. prosinec, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Hat Mario5hHat Trick - Stormy Marama, Bernstein60
2. Dar La Paz3hRoman Ruler - Daniela Bella, Indygo Shiner54
3. Equal Valioso6hEqual Stripes - Stormy Valuada, Bernstein60
Dále: Imagen de Roma, Lochside, A Celebration, Pure Nelson, Te Lactagogo, Strategos, Puerto Real, Nicholas, Roman Crest, Bravo Ignacio, Dandy Del Barrio, Chalchalero Key, Sinan, Breakfast In America, Rules Out, Lencelot, Guapo Malevo, Mango Jangle (BRZ)
Výrok: hlava - krk - 1 1/2 - 1/2 - 1 - krk - 3/4 - 2 - krátká hlava - 7 - 1 - 3 - 1/2 - hlava - 2 1/2 - hlava - krátký krk - 3 1/2 - 4 - 9
Čas: 1:35.73
Majitel: Los Cantores, Chovatel: Haras La Biznaga
Trenér: Hugo Miguel Perez, Jezdec: Gustavo Emiliano Calvente

Gran Premio Carlos Pellegrini G1

15. prosinec, San Isidro - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Il Mercato3hNot For Sale - Equal Pretty, Equalize54
2. Sixties Song5hSixties Icon - Blissful Song, Unbridled's Song61
3. For the Top3hEqual Stripes - Felicitas One, Bernstein54
Dále: Endormoon, Stivers, Glorious Moment, Monte Pulciano, Thabor, El Gran Gitano, Alampur, Distinto Rye, Little Vicky (URU), Global Kid, Indio Hipolito, Enjoy the Ride, Llego Tadian, Cosmico Romano, Balompie
Výrok: hlava - 1/2 - 1 1/2 - 1 - hlava - krátká hlava - 1 1/2 - 6 - 3/4 - 4 - 1/2 - 4 - 4 - 3/4 - krk - 1 1/2 - 2 1/2
Čas: 2:28.52
Majitel: B. Rubio, Chovatel: Haras La Pasion
Trenér: Juan Sebastian Maldotti, Jezdec: Juan Carlos Noriega

Premio Clasico Clausura G2

27. prosinec, La Plata - 2000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Mucha Chance5cFreud - My Chance, American Chance61
2. Willander6hSigfrid - Wiki, Equal Stripes61
3. Slew of Logistics4hCampanologist - Slew of Reality, Political Ambition60
Dále: Halo Holiday, Harlan's Bue, Merlot Rye, Dargreen, Cocktail Designer, Cret Joy, Ex Tradition, Ferroseed (BRZ), Codigo Civil
Výrok: 1 1/2 -nos- 3/4 - 4 - 7 - 2 - 1 1/2 -nos- 1/2 - head
Čas: 2:04.33
Majitel: Dap, Chovatel: Haras Don Yayo
Trenér: Eduardo C. Tadei, Jezdec: Osvaldo A. Alderete

Brazílie

Grande Premio 25 De Janeiro G2

20. leden, Cidade Jardim - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Aigua3kMolengao - Valetza, Baronius53
2. Friends of Gold4kVettori - Piace Molto, Gilded Time53
3. Aninha4kImpression - Sunshine Indy, P.T. Indy53
Dále: Musa da Sapucai, Revista de Birigui, Lumiere, Aigua, Aninha
Výrok: 5 1/4 - krk - 1/2 - 11 1/2 - 8 - 10 1/4 - 2 3/4 - 22
Čas: 2:03.50
Majitel: Haras Rio Pardo, Chovatel: Haras Fronteira
Trenér: I.E. Jeronimo, Jezdec: Jeane Alves

Grande Premio Estado do Rio de Janeiro G1

4. únor, Gavea - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí hřebci a valaši
1.Flight Time3hPut It Back - Quanto Carina, Wild Event57
2. Arrocha3hPounced - Avon Lady, Signal Tap57
3. Quartedo de Cordas3hRock of Gibraltar - New Hampshire, Punk57
Dále: Or Noir, Juan Mangel Fangio, Red Spirit, Highlander Again, El Zorro
Výrok: 1/2 - současně - 3/4 - 1 - 2 3/4 - 4 - 1 1/4
Čas: 1:32.64
Majitel: Black Opal Stud, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: R. Solanes, Jezdec: A.M. Souza

Grande Premio Henrique Possolo G1

4. únor, Gavea - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Fanciful3kWild Event - French Riviera, Lode57
2. Per-Piacere3kPlenty of Kicks - Pemaquid, Deputy Minister57
3. Lepate Goose3kT.H. Approval - Yellow Girrafe, Quinze Quillates57
Dále: Silence is Gold, Frutada, Etrusca, Jolie Mabi, Feminine, Ordinary Love, Guanabara
Výrok: 1/2 - krk - 1 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 3 - krk - 10 1/4
Čas: 1:33.48
Majitel: Haras Santa Maria, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: C. Oliveira, Jezdec: H. Fernandes

Grande Premio Presidente Hernani Azevedo Silva G2

10. únor, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Zuzu Bem3kFirst American - Pura Classe, Grand Slam54
2. Olympic Grece4kRoderic O'Connor - Ulaya, Wild Event58
3. Holy Byblos4kHoly Roman Emperor - Byblos, Shudanz58
Dále: Pateo do Batel, Great Vista
Výrok: 5 1/4 - 1 1/2 - 1 - 2
Čas: 1:34.48
Majitel: Haras Old Friends, Chovatel: Stud Farda Amiga
Trenér: S. Lobo, Jezdec: V. Leal

Grande Premio Francisco Eduardo de Paula Machado G1

4. březen, Gavea - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
2.Olimpo3hRedattore - Op Colony, New Colony57
1. DQ Arrocha3hPounced - Avon Lady, Signal Tap57
3. Orange Box3hWild Event - Forty Carrots, Roi Normand57
Dále: Noite Grande, Fortune Danz, Fantastic Boy, Quarteto de Cordas, Or Noir, Olympic Hanoi, Juan Manuel Fangio, Highlander Again, Bom Gosto, Bold Retriever, El Zorro, Luchese
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 1 - krk - krk - 1 - 1 1/2 - krk - 2 - 1 1/4 - 5 - 3/4 - 3 3/4 - 12 1/2
Čas: 2:01.97
Majitel a chovatel: Haras Sao Jose da Serra
Trenér: D. Guignoni, Jezdec: M. Goncalves

Grande Premio Diana G1

4. březen, Gavea - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.Silence is Gold3kAgnes Gold - Olympic Firstclass, First American57
2. Sea Dream3kDrosselmeyer - Makeover, Giant's Causeway57
3. Per-Piacere3kPlenty of Kicks - Pemaquid, Deputy Minister57
Dále: Irina Palm, Future Queen, Guanabara, Etrusca, Fanciful, Frutada, Jolie Mabi, Aigua, Lepate Goose, Firmeza, Oops, Betting Site, Extraordinaria
Výrok: 1 3/4 - krk - krk - 1 3/4 - 1/2 - krk - 1 - 3/4 - 3 1/4 - krk - krk - 1 - 1 1/2 - 1/2 - 6 3/4
Čas: 2:03.18
Majitel a chovatel: Haras Sao Jose da Serra
Trenér: J. Sampaio, Jezdec: C. Lavor

Grande Premio Presidente Guilherme Ellis G2

31. březen, Cidade Jardim - 1400 metrů, turf, dvouleté klisny
1.Na Balada2kForestry - Baila Morena, Agnes Kamikaze56
2. Hierarquia2kDrosselmeyer - La Ganadora, Crimson Tide56
3. All Red2kRedattore - All Royal, Kris S56
Dále: Shanghai Princess, Adaga do Rei, Honoravel Bisca, Arrivederci, Today And Tomorrow, Magia Negra, Mama Mia
Výrok: 1 1/4 - 1 - 3 - 1 - 1/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 3 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:27.49
Majitel: Mauricio Potarolo, Chovatel: Haras do Morro
Trenér: D.L. Albries, Jezdec: A. Mesquita

Grande Premio Jose de Souza Querioz G2

31. březen, Cidade Jardim - 1400 metrů, turf, dvouletí
1.Olimpico2hJeune-Turc - Incredible Melody, Pulpit56
2. Quick Hillie2hQuick Road - Desejada Hillie, Point Given56
3. Hassan2hForestry - Saara, Ghostzapper56
Dále: Jeune Coureur, Gato Arisco, Gain, Aviao Sureno, Repeat Winner, Lobao
Výrok: hlava - 1 1/4 - 1 - 4 - 1 1/2 - 2 - 1 1/2 - 7
Čas: 1:29.51
Majitel: Haras Moema, Chovatel: Haras Santa Camila
Trenér: V. Fornasaro, Jezdec: N.A. Santos

Grande Premio Prefeito Fabio da Silva Prado G2

7. duben, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Grand Amiga3kAmigoni - Grand Entrance, Choctaw Ridge54.5
2. Nogueirinha3kSoldier of Fortune - Ijubinha, First American54.5
3. Karol King3kRock of Gibraltar - Sagacita, Redattore54.5
Dále: Olympic Harbor, Fronteira Around, Secret of Love, Team Work, Cinderela, Colombina, Frivolida
Výrok:nos- 3 1/2 - 1 1/4 - 2 - 2 3/4 - 3/4 - 1/2 - 15 1/4 - 1 1/4
Čas: 2:04.34
Majitel a chovatel: Haras Cifra
Trenér: D.L. Albres, Jezdec: A.L. Silva

Grande Premio Zelia Gonzaga Peixoto de Castro G1

8. duben, Gavea - 2400 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.Future Queen3kWild Event - Bridge Queen, Put It Back57
2. Sea Dream3kDrosselmeyer - Makeover, Giant's Causeway57
3. Irina Palm3kSoldier of Fortune - Incancellabile, Candy Stripes57
Dále: Per-Piacere, Ordinary Love, Etrusca, Firmeza, Luna Bella
Výrok: hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 4 - 6 - 1 1/2
Čas: 2:29.31
Majitel a chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: C. Oliveira, Jezdec: V. Gil

Grande Premio Cruzeiro do Sul G1

8. duben, Gavea - 2400 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
1.Olympic Hanoi3hAdriano - Maybe Sunday, Any Given Saturday57
2. Or Noir3hSoldier of Fortune - Annees Dorees, Mensageiro Alado57
3. Orange Box3hWild Event - Forty Carrots, Roi Normand57
Dále: Olympic Hollywood, Bom Gosto, Olimpo, Quarteto de Cordas, Noite Grande, Guaruca, Arrocha
Výrok:nos- hlava - 1 - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - krk - krk - 4
Čas: 2:30.40
Majitel a chovatel: Haras Regina
Trenér: R. Solanes, Jezdec: V. Gil

Grande Premio Conde de Herzberg G2

29. duben, Gavea - 1500 metrů, turf, dvouletí
1.Black Cello2hPut It Back - Quanto Carina, Wild Event56
2. Taksim2hDiscreet Cat - Taverne, Torrential56
3. Lamartine2hShanghai Bobby - Dica, Ghadeer56
Dále: Olympic Ipswich, Inforcer, George Washington, Parigi, Laurent, Guri Carioca
Výrok: 2 -nos- 3/4
Čas: 1:29.26
Majitel: Stud B L, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: V. Nahid, Jezdec: V. Mota

Grande Premio Antenor de Lara Campos G2

4. květen, Cidade Jardim - 1500 metrů, písek, dvouletí
1.Slam of Cat2hForestry - Flippers Gais, Qais56
2. Ruud Gullit2hDiscreet Cat - Rebola Cavaca, Montbrook56
3. Aristocratica2kTrinniberg - Vow Vow, Northern Afleet54
Dále: Dick do Jaguarete, Maracuja Sweet
Výrok: 3 1/4 - 4 - 10 3/4 - 21 3/4
Čas: 1:30.19
Majitel a chovatel: Haras Cima
Trenér: O. Zantedeschi, Jockcey: M. Ribeiro

Grande Premio A.B.C.P.C.C. - Associacao Brasileira de Criadores e Proprietarios do Cavalo de Corrida G1

5. květen, Cidade Jardim - 1000 metrů, turf, dvouletí a starší
1.Schweinsteiger4hTiger Heart - Glorious Glory, Minstrel Glory59
2. Consul American6hFirst American - Inselberg, Yagli59
3. Pensando em Grana3hTiger Heart - Chocolatier, Dodge57.5
Dále: Great Vista, Up Money, Ficante, Grecia Central
Výrok:nos- 1 1/4 - 1/3 - 1/4 - 3 - 1/2
Čas: 0:54.17
Majitel: Haras Rio Iguassu, Chovatel: Haras Mignon
Trenér: A.B. Pereira, Jezdec: V. Gil

Grande Premio O.S.A.F. - Organizacion Sudamericana de Fomemto del Sangre Pura de Carrera G1

5. květen, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.La Vie En Rose4kNedawi - Qualibet, Burooj58.5
2. Grand Amiga3kAmigoni - Grand Entrance, Choctaw Ridge55
3. Freeway Speed3kWild Event - Via Condotti, Smart Strike55
Dále: Nogueirinha, Famosa Carmen, Zuzu Bem, Lepate Goose, Litle Querobin, Pateo do Batel, Karol King
Výrok: 2 3/4 - 3/4 - 3/4 - 3 -nos- 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1/2
Čas: 1:58.80
Majitel: Neverending Stud, Chovatel: Stud Golconda
Trenér: T. Haidar, Jezdec: Jeane Alves

Grande Premio Joao Cecilio Ferraz G1

6. květen, Cidade Jardim - 1500 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Mama Mia2kT.H. Approval - Augusta Girl, A Good Reason56
2. Adaga do Rei2kTrinniberg - Ke Segredo, Punk56
3. Na Balada2kForestry - Baila Morena, Agnes Kamikaze56
Dále: All red, Hembra, Hierarquia, Arrivederci, Shanghai Princess, Gana Forte
Výrok: krátká hlava - 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1
Čas: 1:29.90
Majitel a chovatel: Haras Philipson
Trenér: A. Barbosa, Jezdec: R. Viana

Grande Premio Juliano Martins-Brasilata G1

6. květen, Cidade Jardim - 1500 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Olimpico2hJeune-Turc - Incredible Melody, Pulpit56
2. Quick Hillie2hQuick Road - Desejada Hillie, Point Given56
3. Aviao Sureno2hFirst American - Notavei Surena, Redattore56
Dále: Hassan, Repeat Winner, Jeune Coureur, Jet Lag, Miracle Mile
Výrok: krk - 3 - krátká hlava - 1 - 2 1/4 - 3/4 - 1/2
Čas: 1:28.15
Majitel: Haras Moema, Chovatel: Haras Santa Camila
Trenér: V. Fornaraso, Jezdec: N. Santos

Grande Premio Presidente da Republica G1

6. květen, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Gibraltar Point3hRock of Gibraltar - Rarite, Nugget Point55.5
2. Ouro da Serra3hAgnes Gold - Lagrima de Amor, Dancer Man55.5
3. Nevisk3hJeune-Turc - Jolie Camila, Golden Voyager55.5
Dále: First Amour, Imperial Castle, Tupa Cereta, Fera Veloz, Olympic Gulliver, English Major, Frisson, Icelandic, Um Sheik, Grand Cru, Cosmopolitan, Easy to Love, Lo Benjo
Výrok: 3 1/2 - krátká hlava - 1 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1/4 - 1/4 - krátká hlava - 1 1/2 - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 3 - 3 1/4
Čas: 1:33.31
Majitel a chovatel: Haras Kigrandi
Trenér: T. Haidar, Jezdec: C. Lavor

Grande Premio Sao Paulo G1

6. květen, Cidade Jardim - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Euquemando4hPublic Purse - First Birth, Stormy Atlantic58.5
2. Fantastic Boy3hWild Event - Una Beleza, Signal Tap56
3. Sammy3hFirst American - Ultimate Heighs, Know Heights55
Dále: Future Queen, First Fighter, Fortune Danz, Em Cima do Laco, Kris Five, Desejado Outplay, Olhar Magico, Olympic Google, Link Olimpico, Fitzwilly, Justica Divina Now
Výrok: 1/2 - 1/4 - 2 - 1 - 1- 1/2 - 1/4 - 1 - 1/4 - 7 - 4 1/4 - 1 1/4 - 25
Čas: 2:25.46
Majitel: Haras Chello, Chovatel: Haras Anderson
Trenér: M. Andre, Jezdec: A. Silva

Grande Premio Henrique de Toledo Lara G2

12. květen, Gavea - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Easiest Way4kAdriano - Smile Jenny, Wild Event58.5
2. Silence is Gold3kAgnes Gold - Olympic Firstclass, First American55
3. Per-Piacere3kPlenty of Kicks - Pemaquid, Deputy Minister55
Dále: Fanciful, Quimica Quantica
Výrok: 2 - 1 - 2 - 1/2 - 1
Čas: 0:55.65
Majitel a chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: C. Oliveira, Jezdec: V. Gil

Grande Premio Doutor Frontin G2

12. květen, Gavea - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Olimpo3hRedattore - Op Colony, New Colony55
2. Numba Juan4hWild Event - Forty Carrots, Roi Normand58.5
3. Jaspion Silent7hSilent Name - Yiririca da Serra, Know Heights59
Dále: Quiron, Quarteto de Cordas, El Zorro, Enologo, Leao de Prata
Výrok: 2 1/2 - krk - 1
Čas: 2:28.43
Majitel a chovatel: Haras Sao Jose da Serra
Trenér: D. Guignoni, Jezdec: V. Borges

Grande Premio Francisco Villela de Paula Machado G2

9. červen, Gavea - 1600 metrů, turf, dráha těžká, dvouleté klisny
1.Bay Ovar2kDrosselmeyer - Stick Around, Roi Normand56
2. Surprising2kFirst American - Licca-Chan, Tiger Heart56
3. Expensive Taste2kDubai Dust - Sonho Lindo, Aldebaran56
Dále: Mendieta, Golaba Doce, Platine, Breaking News, Adaga do Rei, Poppins Mary
Výrok: 2 - 3 - 3
Čas: 1:38.11
Majitel: Stud Best Friend, Chovatel: Haras Fronteira
Trenér: L.C. Souza, Jezdec: V. Gil

Grande Premio Major Suckow G1

9. červen, Gavea - 1000 metrů, turf, dráha těžká, dvouletí a starší
1.Habile Bobby2hShanghai Bobby - Habile Bianca, Mastro Lorenzo51
2. Voando Sorrindo3hVoando Baixo - Sorrisota, Choctaw Ridge58
3. Efetivo Bull3hBenny the Bull - Sanidade, Roi Normand58
Dále: Schweinsteiger, Ghoul, Essential Lord, Kapoor, Consul American, Super Rapha, Pensando Em Grana, Cometa Karlo
Výrok: 1/2 - krk - krk - 1 - 1/2 - 2 - krk - krk - 1 1/2 - 2 1/2
Čas: 0:56.86
Majitel: Jamil Name, Chovatel: Haras di Cellius
Trenér: M. Decki, Jezdec: W. Blandi

Grande Premio Roberto e Nelson Grimaldi Seabra G1

9. červen, Gavea - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříleté a starší klisny
1.Fanciful3kWild Event - French Riviera, Lode56
2. Per-Piacere3kPlenty of Kicks - Pemaquid, Deputy Minister56
3. Ordinary Love3kAy Caramba - Buy Me Love, Jules56
Dále: Ever So Clever, La Vie En Rose, Pop Grua, Colombina, Pixilim
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 3/4 - krk - 6 1/4 - 3 1/4 - 1
Čas: 2:06.13
Majitel a chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: C. Oliveira, Jezdec: V. Gil

Grande Premio Jockey Club Brasileiro G1

10. červen, Gavea - 1600 metrů, turf, dvouletí
1.Inforcer2hShanghai Bobby - Eggendorf, Roi Normand56
2. Memory of Love2hShanghai Bobby - Delirio de Amor, Eyjur56
3. Danish Flyer2hDiscreet Cat - Day For Night, Effervescing56
Dále: Lamartine, George Washington, Taksim, Quick Hillie, Agassi, Stylish, Garbo Talks, Black Cello, Olympic Ipswich, Bobby Secret, Marumby
Výrok: 3 1/4 - krk - krk - 1/2 - 2 - 1/2- - 1 1/2 - krk - krk - 3/4 - 1 - 12 3/4 - 8 1/4
Čas: 1:36.97
Majitel: Stud Best Friend, Chovatel: Haras Guaycara
Trenér: I.C. Souza, Jezdec: M. Goncalves

Grande Premio Presidente da Republica G1

10. červen, Gavea - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Invader5hRed Rock Canyon - Navirai, Know Heights59
2. Tiepollo3hKapo di Tutti - Orchidale, First American56
3. Fillmore3hWild Event - Official Glory, Jules56
Dále: Tiro Ao Alvo, Ouro da Serra, Gargalo's Hill's, Nevisk, Tupa Cereta, Guaruman, First Amour, Knowledge, Set Ton, Energia Icon, Energia Guest
Výrok: 3/4 - 3/4 - 2 1/4 - 1 - krk - 1 - 2 1/4 - 3/4 - krk - 1 1/2 - krk - krk - 3/4
Čas: 1:36.20
Majitel: Stud Estelinha, Chovatel: Haras Las Madres
Trenér: R. Solanes, Jezdec: A.M. Souza

Grande Premio Brasil G1

10. červen, Gavea - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Quarteto de Cordas3hRock of Gibraltar - New Hampshire, Punk56
2. Arrocha3hPounced - Avon Lady, Signal Tap56
3. Or Noir3hSoldier of Fortune - Annees Dorees, Mensageiro Alado56
Dále: Olimpo, Easiest Way, Orange Box, Sammy, Fantastic Boy, Euquemando, Emperor Roderic, Quiron, Silence Is Gold, Fortune Danz, El Zorro, Last Hope, First Fighter, Fitzwilly, Olympic Hollywood, Deep End
Výrok: krk - 3/4 - 1 - krk - krk - 1/2 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1 - krk - 1 - krk - 1 - 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 3 1/4 - 1/2
Čas: 2:30.78
Majitel: Haras do Morro, Chovatel: Beverly Hills Stud
Trenér: L. Estelves, Jezdec: L.S. Machado

Grande Premio Dezesseis de Julho G2

8. červenec, Gavea - 2000 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Olimpo4hRedattore - Op Colony, New Colony56.5
2. Guaruca4hDrosselmeyer - Victoria Beach, Torrential56.5
3. Edotto5hWild Event - True Birkin, Silver Deputy59
Dále: Devil Cat, Ceu de Brigadeiro, Enlightened, El Zorro, See the Sky, Little Secret
Výrok:
Čas: 2:03.08
Majitel a chovatel: Haras Sao Jose da Serra
Trenér: D. Guignoni, Jezdec: V. Borges

Grande Premio Onze de Julho G2

8. červenec, Gavea - 2000 metrů, turf, čtyřleté a starší klisny
1.Ordinary Love4kAy Caramba - Buy Me Love, Jules56.5
2. Nemvemquenaotem5kFluke - Elavemchegando, Round Hill59
3. Future Queen4kWild Event - Bridge Queen, Put It Back56.5
Dále: Silence Is Gold, Per-Piacere, Tapera, Etrusca, Gyoza, Ever So Clever, Pateo do Batel, Karol King, Querida Niquita, Feminine
Výrok:
Čas: 2:02.00
Majitel a chovatel: Haras Doce Vale
Trenér: V. Nahid, Jezdec: Wesley da Silva Cardoso

Grande Premio Barao de Piracicaba G1

4. srpen, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, tříleté klisny
1.Hembra3kForestry - Altavista, Amigoni57
2. Honoravel Bisca3kSiphon - La Siroque, Grimaldi57
3. Naomi Broadway3kSalto - Via Broadway, Northern Afleet57
Dále: Magia Negra, Queridinha, Duty do Jaguarete, Mona Hatoum, Doppio Shanghai, Cara Salto, Arte Olimpica, Desejada Opal, Next Kowboy
Výrok:
Čas: 1:36.99
Majitel a chovatel: Haras Cifra
Trenér: D.L. Albres, Jezdec: E. Pereira

Grande Premio Margarida Polak Lara G1

4. srpen, Gavea - 1600 metrů, turf, tříleté klisny
2.Touriga3kPut It Back - Just Perfect, Nugget Point57
3.Gaivina3kGone Astray - Calandra, Put It Back57
1. DQLisboeta3kQuick Road - Desejada Hillie, Point Given57
Dále: Little Bad Girl, Bay Ovar, Guapa Loca, Ray Grass, Platine, All Red, Pineapple Pie
Výrok: 1/2 - krk - hlava - 6 1/4 - 1 1/2 - 4 1/4 - 3 1/4 - 7 - 4
Čas: 1:39.71
Majitel: Haras Dilema, Chovatel: Fazenda Mondesir
Trenér: P.S. De Deus, Jezdec: J. Ricardo

Grande Premio J. Adhemar de Almeida Prado G1

4. srpen, Gavea - 1600 metrů, turf, tříletí hřebci
1.Lamartine3hShanghai Bobby - Dica, Ghadeer57
2. Taksim3hDiscreet Cat - Taverne, Torrential57
3. Garbo Talks3hPut It Back - Road to Jamaica, Blush Rambler57
Dále: Pimper's Paradise, Black Cello, Inforcer, Olympic Ipswich, Rio Amazonas, Turnberry, Stylish, Mateiro
Výrok: 3 1/2 - 1 - 3 1/4 - krk - 2 1/2 - krk - 4 - 3/4 - 6 - 7 -
Čas: 1:38.86
Majitel a chovatel: Stud Eternamente Rio
Trenér: L. Esteves, Jezdec: C. Lavor

Copa A.B.C.P.C.C. Classica - Mathias Machline G1

4. srpen, Gavea - 2000 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Arrocha4hPounced - Avon Lady, Signal Tap56.5
2. Quartedo de Cordas4hRock of Gibraltar - New Hampshire, Punk56.5
3. Olimpo4hRedattore - Op Colony, New Colony56.5
Dále: Fantastic Boy, Orange Box, Or Noir, Fanciful, Bom Gosto, Easiest Way
Výrok: 1/2 - 2 3/4 - 1 1/2 - 2 3/4 - krk - 4 - 3/4 - 3 3/4
Čas: 2:07.12
Majitel a chovatel: Haras Estrela Nova
Trenér: P.S. De Deus, Jezdec: J. Ricardo

Grande Premio Henrique de Toledo Lara G1

1. září, Cidade Jardim - 1800 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Honoravel Bisca3kSiphon - La Siroque, Grimaldi57
2. Queridinha3kDidimo - Laranja E Verde, Sinndar57
3. Magia Negra3kMolengao - Valetza, Baronius57
Dále: Duty do Jaguarete, Doppio Shanghai, Mendel Sweet, Hembra, Baby Cat, Que Ideia
Výrok: 3/4 - 2 - 1 3/4 - 1 1/4 - 3 - 1/2 - 1 1/2 - 18 1/2
Čas: 1:46.73
Majitel a chovatel: Haras Basano
Trenér: E. Petrochinski, Jezdec: L. Henriques

Grande Premio Ipiranga G1

1. září, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Halston3hSetembro Chove - Londrinita, Fahim57
2. Repeat Winner3hSetembro Chove - Redeye Special, Efisio57
3. Aviao Sureno3hFirst American - Notavei Surena, Redattore57
Dále: Quick Hillie, Honoris Mio, Dick do Jaguarete, Monte Casino, Havai, Jet Lag
Výrok: krk - 1 1/2 - 1/2 - krk - 2 1/4 - 3 3/4 - krk - 2 3/4
Čas: 1:34.29
Majitel a chovatel: Haras Cifra
Trenér: D.L. Albres, Jezdec: E. Pereira

Grande Premio Duque de Caxias G2

2. září, Gavea - 2000 metrů, turf, čtyřleté a starší klisny
1.Future Queen4kWild Event - Bridge Queen, Put It Back57
2. Fanciful4kWild Event - French Riviera, Lode57
3. Ordinary Love4kAy Caramba - Buy Me Love, Jules59
Dále: Pop Grua, Per-Piacere, Tapera, Etrusca, Nemvemquenaotem
Výrok: 1 -nos- 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1 - 2 1/2 - 4 1/2
Čas: 2:01.47
Majitel a chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: C. Oliveira, Jezdec: M. Goncalves

Grande Premio Joao Borges Filho G2

16. září, Gavea - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Or Noir3hSoldier of Fortune - Annees Dorees, Mensageiro Alado56.5
2. Sammy3hFirst American - Ultimate Heighs, Know Heights56.5
3. Bom Gosto3hAgnes Gold - In the Sand, Atticus56.5
Dále: Ceu de Brigadeiro, El Zorro, Deep End, Olimpo, Noite Grande
Výrok: krk - 1 1/4 - 5 - 5 1/5
Čas: 2:31.28
Majitel a chovatel: Haras Doce Vale
Trenér: V. Nahid, Jezdec: Wesley da Silva Cardoso

Grande Premio Cordeiro da Graca G2

23. září, Gavea - 1000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Ghoul3hPut It Back - Perfect Friday, Pure Prize
2. Voando Sorrindo4hVoando Baixo - Sorrisota, Choctaw Ridge
3. Isola de Fiori4kPioneering - Trefiori, Flatter
Dále: Faraoh Nilo, Super Rapha, Essential Lord
Výrok: 2 - krk -nos- 1
Čas: 0:55.18
Majitel: Stud Verde, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: L. Estelves, Jezdec: V. Borges

Grande Premio Diana G1

6. říjen, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, tříleté klisny
1.Doppio Shanghai3kShanghai Bobby - Doppio Amore, Mensageiro Alado57
2. Duty do Jaguarete3kKodiak Kowboy - Cineasta, Amigoni57
3. Hembra3kForestry - Alta Vista, Amigoni57
Dále: Mendel Sweet, Queridinha, Miss Carola, Honoravel Bisca, Magia Negra
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 -nos- 1/2 - 1 3/4
Čas: 2:03.21
Majitel: Haras Cifra, Chovatel: Haras di Cellius
Trenér: D.L. Albres, Jezdec: A. Mesquita

Grande Premio Jockey Club de Sao Paulo G1

6. říjen, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, tříletí
1.Halston3hSetembro Chove - Londrinita, Fahim57
2. Repeat Winner3hSetembro Chove - Redeye Special, Efisio57
3. Miracle Mile3hSetembro Chove - Carly, Crimson Tide57
Dále: Honoris Mio, Aviao Sureno, Monte Casino, O Sole Mio, Sedulus, Royal Forestry, Rock King, Rio Amazonas
Výrok: 6 3/4 -nos- 3 1/2 - 1 1/2 - 3 1/2 -nos- 2 1/4 - krk - 8 3/4 - 6 3/4
Čas: 1:58.72
Majitel a chovatel: Haras Cifra
Trenér: D.L. Albres, Jezdec: I. Santana

Grande Premio Carlos Gilberto e Carlos Telles da Rocha Faria G2

6. říjen, Gavea - 2000 metrů, turf, tříleté klisny
1.Touriga3kPut It Back - Just Perfect, Nugget Point57
2. Grandeza3kPut It Back - Vanua Levu, Wild Event57
3. Lisboeta3kQuick Road - Desejada Quality, Elusive Quality57
Dále: Surprising, Ray Grass, Mona Hatoum, Amore Mio
Výrok: 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - 1/4 - 3 - 3
Čas: 2:06.68
Majitel: Haras Dilema, Chovatel: Fazenda Mondesir
Trenér: P.S. De Deus, Jezdec: J. Ricardo

Grande Premio Linneo de Paula Machado (Grande Criterium) G1

6. říjen, Gavea - 2000 metrů, turf, tříletí
1.Lamartine3hShanghai Bobby - Dica, Ghadeer57
2. George Washington3hRedattore - Princesa Carina, Know Heights57
3. Taksim3hDiscreet Cat - Taverne, Torrential57
Dále: Olympic Impact, Danish Flyer, Principe da Paz, Trem Bala, Garbo Talks
Výrok: 1 1/2 - 3 1/2 - 3 - 1 1/2 - 1 3/4 - 10 1/2
Čas: 2:03.55
Majitel a chovatel: Stud Eternamente Rio
Trenér: L. Estelves, Jezdec: C. Lavor

Grande Premio Antonio Joaquim Peixoto de Castro Jr. G2

27. říjen, Gavea - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Or Noir4hSoldier of Fortune - Annees Dorees, Mensageiro Alado57
2. Quiron4hPublic Purse - Valleyview, Wild Event57
3. SammyFirst American - Ultimate Heighs, Know Heights57
Dále: Tanto Riso, Ceu de Brigadeiro, Karol King, Doc Doc Doc, Euquemando, Deep End
Výrok: 1 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 4 - 1 - 4 1/4 - 2 1/4
Čas: 2:30.14
Majitel a chovatel: Haras Doce Vale
Trenér: V. Nahid, Jezdec: Wesley da Silva Cardoso

Grande Premio Conde Silvio Alvares Penteado G2

3. listopad, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Hassenah5kRed Runner - Xterra, Sulamani
2. Miss Carola3kT.H. Approval - Avassaladora, Senor Juez
3. Litle Eatly4kT.H. Approval - Ermenegilda, Pitu da Guanabara
Dále: Aigua, Epaepaepa, Allez-Piaf, Guerra Nuclear, Arte Olimpica
Výrok: 1 1/4 - 1/2 -nos- 2 3/4 - 1/4 - 4 3/4 - 8 1/4
Čas: 2:01.07
Majitel: Stud A.M.L., Chovatel: Haras Palmerini
Trenér: L.R. Feltran, Jezdec: A.L. Silva

Grande Premio Associacao Paulista de Fomento ao Turfe G2

10. listopad, Cidade Jardim - 2400 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Eleito6hCrimson Tide - Joliesse, Know Heights59
2. Looking Ahead4hSetembro Chove - Hemerocalle, Parme57.5
3. Rasgado de Birigui4hSoldier of Fortune - Grand I Ask, Yagli57.5
Dále: Grenadier, High Fly
Výrok: 1/2 - 7 1/4 - 7 3/4 - 4 1/4
Čas: 2:25.68
Majitel: Stud Mestre, Chovatel: Stud Rio Dois Irmaos
Trenér: R. Magalhaes, Jezdec: E. Pereira

Grande Premio Proclamacao da Republica G2

10. listopad, Cidade Jardim - 1000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Consul American7hFirst American - Inselberg, Yagli59
2. Fred Varanda6hFirst American - Femme Fatal, Holzmeister59
3. Up Money5hSkypilot - Super Hampshire, Blade Prospector59
Dále: Lo Benjo, Rainha Barbara
Výrok: 4 1/4 - 1/2 - 3 3/4 - 5
Čas: 0:53.82
Majitel: Stud El Gibbor, Chovatel: Stud Pousada Alegre
Trenér: C. Soledade, Jezdec: F. Larroque

Grande Premio Governador do Estado G2

10. listopad, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Ouro da Serra4hAgnes Gold - Lagrima de Amor, Dancer Man58
2. Zorro4hVettori - Byzange, Royal Academy58
3. Kris Five5hChristine's Outlaw - Kate-Five, Astor Place59
Dále: Journal du Soir, Grand Cru, Heroship, Designated Fever
Výrok: krk - 1 - 1 1/2 -nos- 3/4 - 9 1/4
Čas: 1:33.59
Majitel: Marcia Guidorzi Buffolo, Chovatel: Haras Estrela Energia
Trenér: V. Fornaraso, Jezdec: E. Pereira

Grande Premio Paulista G1

10. listopad, Cidade Jardim - 2400 metrů, turf, tříletí
1.Halston3hSetembro Chove - Londrinita, Fahim57
2. Olympic Ipswich3hShanghai Bobby - Maybe Sunday, Any Given Saturday57
3. Aviao Sureno3hFirst American - Notavei Surena, Redattore57
Dále: Repeat Winner, Doppio Shanghai, Queridinha, Olympic Idaho, Nivel Idaho, Nivel Alto, Honoravel Bisca, Don Ita, Ultra Bom, Power-Quark, Sedulus
Výrok: 5 1/4 - 1 - 3/4 - 1/4 - 1 3/4 - 3/4 - 7 - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 2 - 20 3/4
Čas: 1:25.68
Majitel a chovatel: Haras Cifra
Trenér: D.L. Albres, Jezdec: N.A. Santos

Grande Premio Gervasio Seabra G2

11. listopad, Gavea - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Tiro ao Alvo5hRoderic O'Connor - Grand Miss, War Chant59
2. Invader6hRed Rock Canyon - Navirai, Know Heights59
3. Tiepollo4hKapo di Tutti - Orchidale, First American58
Dále: Numba Juan, Ecrit Dans Le Ciel, Knowledge
Výrok: 1 1/4 - 2 1/4 - 1/4 - 3 3/4 - 1/4
Čas: 1:36.84
Majitel: Stud O Nacional, Chovatel: Haras Sao Jose do Bom Retiro
Trenér: L. Estelves, Jezdec: M. Goncalves

Grande Premio Marciano de Aguiar Moreira G2

11. listopad, Gavea - 2000 metrů, turf, čtyřleté a starší klisny
1.Future Queen4kWild Event - Bridge Queen, Put It Back57.5
2. Escalera Real4kAgnes Gold - Key Largo, Roi Normand57.5
3. Fly First Class4kWild Event - Nomenclature, Ghadeer57.5
Dále: Ordinary Love, Fanciful, Pop Grua, Silence Is Gold, No La Quieras
Výrok: 1 - 1 1/2 - 3/4 - 2 3/4 - 8 1/4 - 1 3/4 - 10 3/4
Čas: 2:05.29
Majitel a chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: C. Oliveira, Jezdec: M. Goncalves

Grande Premio Presidente Antonio Grisi Filho G2

24. listopad, Cidade Jardim - 1600 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Dalheconquistadora3kAgnes Gold - Spade, Wild Event53.5
2. Brave Caroline7kElusive Quality - Nossa Carolina, Royal Academy59
3. Friends of Gold5kVettori - Piace Molto, Gilded Time59
Dále: Aninha, Apple-Pie
Výrok: 3 3/4 - 1 1/2 - 5 1/4 - 7 1/4
Čas: 1:34.55
Majitel a chovatel: Haras Clemente Moletta
Trenér: J. Cesar, Jezdec: Z.M. Rosa

Grande Premio Presidente Jose Bonifacio Coutinho Nogueira G2

1. prosinec, Cidade Jardim - 2400 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Miss Carola3kT.H. Approval - Avassaladora, Senor Juez52
2. Cremant5kRed Runner - Ottawa, Sekari59
3. La Vie En Rose5kNedawi - Qualibet, Burooj59
Dále: Queridinha, Little Querobin, Only You
Výrok: 5 1/2 - 7 3/4 - 1 1/2 - 2 1/2 - 20
Čas: 2:32.351
Majitel a chovatel: Haras Phillipson
Trenér: E. Sampaio, Jezdec: R. Viana

Grande Premio Oswaldo Aranha G2

9. prosinec, Gavea - 2400 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Little Bad Girl3kAgnes Gold - Wild Moon, Wild Event52
2. Ordinary Love4kAy Caramba - Buy Me Love, Jules58
3. Betting Site4kPounced - Beats Me, Yagli58
Dále: Future Queen, Fly First Class, Karol King, Nemvemquenaotem, Galdina
Výrok: 1/2 - 3 1/4 - 1/4 - 1/4 - 3 3/4 - 1/2 - 8
Čas: 2:30.11
Majitel a chovatel: Haras Figueira do Lago
Trenér: P.S. De Deus, Jezdec: C. Lavor

Copa dos Campeoes G2

15. prosinec, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Hassenah5kRed Runner - Xterra, Sulamani57
2. Rasgado de Birigui4hSoldier of Fortune - Grand I Ask, Yagli58
3. Zorro4hVettori - Byzange, Royal Academy58
Dále: Aviao Sureno, Looking Ahead, Ouro da Serra, Repeat Winner, Concilium, New Emperor
Výrok: krátká hlava - 1 1/2 -nos- 1/4 - 1 1/2 - 1/4 - 7 1/4 - 1
Čas: 1:59.18
Majitel: Stud A.M.L., Chovatel: Haras Palmerini
Trenér: L.R. Feltran, Jezdec: Z.M. Rosa

Grande Premio Almirante Tamandere G2

16. prosinec, Gavea - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Tanto Riso3hAgnes Gold - Tanta Honra, Crimson Tide53
2. Olympic Hollywood4hSoldier of Fortune - Ulaya, Wild Event58
3. Eleito6hCrimson Tide - Joliesse, Know Heights58
Dále: Montparnasse, Garbo, Guaruca, Quiron, Enologo, Sammy, Conan do Jaguarete
Výrok: 1 1/2 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1 - 3 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1/4 - 16 1/2
Čas: 2:26.22
Majitel a chovatel: Stud Sao Francisco da Serra
Trenér: J.C. Scampaio, Jezdec: V. Gil

Grande Premio Julio Capua G2

16. prosinec, Gavea - 1000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Tiro ao Alvo5hRoderic O'Connor - Grand Miss, War Chant59
2. Numba Juan5hWild Event - Forty Carrots, Roi Normand59
3. Bold Retriever4hBold Start - Thunder Dorf, Roi Normand58
Dále: Invader, Ceu de Brigadeiro, Kris Five, Espion Noir
Výrok: 1/2 - hlava - 1 1/4 - 1/4 - 1 1/4 - 3 - 6
Čas: 1:34.48
Majitel: Stud Nacional, Chovatel: Haras Sao Jose do Bom Retiro
Trenér: L. Esteves, Jezdec: M. Goncalves

Chile

Copa Jackson G2

5. leden, Valparaiso SC - 1900 metrů, turf, tříletí
1.Galantemente3hHenrythenavigator - Gran Diosa, Dushyantor57
2. Tramador3hLookin At Lucky - Troya, Powerscourt57
3. Oceanbenz3hOcean Terrace - Shouldabeenabenz, Malibu Moon57
Dále: Irish Glory, Gato Pa Rato, Lago En El Cielo, San Vene, Quitralman, Peppa, Il Mio Sogno, Slappy
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 - 3/4 - 2 - 1/2 - 3 - 7 1/2 - 1/4 - 1/2
Čas: 1:54.48
Majitel: Haras La Nonna, Chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: Guillermo Aguirre, Jezdec: Jorge Vergara

El Derby G1

4. únor, Valparaiso SC - 2400 metrů, turf, tříletí
1.Leitone3hDunkirk - Queen Zanobia, The Mighty Tiger58
2. Penn Rose3kDylan Thomas - Penumbrosa, Golden Voyager56
3. Galantemente3hHenrythenavigator - Gran Diosa, Dushyantor58
Dále: Lago En El Cielo, Don Vitto, Gato Pa Rato, Jacare, Oceanbenz, Tramador, Soy Orgullosa, Bicampeon Chileno, Pugliano, Siamo Fuori, Manccini, Kaif
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1/4 - 1 1/2 - 1 - 4 - 8 3/4 - 3 1/2 - 3 - 1 - 5 - 15 1/4
Čas: 2:25.74
Majitel: Haras Ferro, Chovatel: Haras Sumaya
Trenér: John Pinochet, Jezdec: Hector Berrios

Clasico Verano Arturo Cousino G2

23. únor, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Nuevo Maestro4hIvan Denisovich - Netta, Hussonet
2. Asi Es No Mas4hSeeking the Dia - Sirena del Egeo, Indian Lodge
3. Invincible Vince5vAsiatic Boy - Inventiva, Equialize
Dále: Corazon de Cafe
Výrok: 2 1/4 - 1/2 - 1 1/4
Čas: 2:00.62
Majitel a chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: Guillermo Aguirre, Jezdec: Jorge Vergara

Premio Otono Pedro Garcia de la Huerta G2

20. duben, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Nuevo Maestro4hIvan Denisovich - Netta, Hussonet60.5
2. Asi Es No Mas4hSeeking the Dia - Sirena del Egeo, Indian Lodge60.5
3. Lago En El Cielo3hScat Daddy - Taste, Gone West56.5
Dále: Jacare, Oceanbenz
Výrok: 3 1/4 - 1/2 - 1/4 - 1/2
Čas: 2:02.22
Majitel a chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: Guillermo Aguirre, Jezdec: Jorge Vergara

Clasico Carlos Campino L. G2

27. duben, Club Hipico de Santiago - 1800 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Penn Rose3kDylan Thomas - Penumbrosa, Golden Voyager56.5
2. Disney Princess3kViscount Nelson - Dot, Dushyantor56.5
3. Hey Jude3kLookin At Lucky - Bliteymania, Pure Prize56.5
Dále: Canterita, Mia Carissima, Margaret Marina, Soy Orgullosa, Laisam
Výrok: 5 - 3 1/4 - 2 3/4 - 3/4 - 1 - hlava - 5 3/4
Čas: 1:45.95
Majitel a chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: Guillermo Aguirre, Jezdec: J. Laprida

Premio El Estreno Nicanor Senoret G2

2. květen, Valparaiso SC - 1300 metrů, turf, dvouletí
1.Fallen From Heaven2hDaddy Long Legs - Cassia Nostra, Dushyantor57
2. Puerto Hamburgo2hBuzzword - La Capitana, High Pitched57
3. Balio2hMastercraftsman - Bijou Nistel, Van Nistelrooy57
Dále: Vandali, Grande Aba, Faluko, Leon de Quilpue, Nina del Sur, Call of Duty, Fast Candy, Kalimando, Mainesise, Casi Lista, De Stambul, Loligo, Best Company
Výrok: 2 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1 1/2 - 1 - 2 1/4 - 1/4 -nos- 1/4 - 1 1/4 - 3/4 - 4 3/4 - 5 1/2 - 13 1/2
Čas: 1:16.90
Majitel: Anyelo Andres, Chovatel: Haras Curiche
Trenér: Juan Belzu, Jezdec: Jaime Medina

Gran Premio Hipodromo Chile G1

5. květen, Hipodromo Chile - 2200 metrů, písek, tříletí a starší
1.Hola Y Chao5hBluegrass Cat - La Heredera, Stagecraft61
2. Rosent5vA.P. Five Hundred - Rosen Holz, Rainbow Dancer61
3. Glorioso Campeon4hSoldier of Fortune - Alegria Paz, Election Day60.5
Dále: Tiro Libre, Win Here, Escipion Africanus, Peumayen, Llego El Jefe, Indio Apache, Tinku, Rayo Nocturno, Jacare, Maxximus, Fray Marcos, Salto Alegre
Výrok: 9 1/4 - hlava - 1 1/2 - 2 1/4 - 1P2 - 1/4 - 1/2 - 1/4 - 3 - 1/4 - 4 - 3 1/4 - 13 3/4
Čas: 2:22.01
Majitel: Antonio Vodanovic, Chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: Carlos Conejeros, Jezdec: H. Berrios

Premio Club Hipico de Santiago Falabella G1

21. květen, Club de Hipico Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Nuevo Maestro4hIvan Denisovich - Netta, Hussonet60.5
2. Penn Rose3kDylan Thomas - Penumbrosa, Golden Voyager55
3. Top Casablanca6hSeeking the Dia - Penumbrosa, Golden Voyager61
Dále: Gran Mati, Larco, Win Here, Asi Es No Mas, Lago En El Cielo, Rosent, Tiro Libre
Výrok: hlava - 7 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/2 - 2 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:57.73
Majitel a chovatel: Haras don Alberto
Trenér: Guillermo Aguirre, Jezdec: Jorge Vergara

Gran Premio Gonzalo Bofill de Caso G2

30. květen, Valparaiso SC - 1400 metrů, turf, dvouletí
1.Puerto Hamburgo2hBuzzword - La Capitana, High Pitched57
2. Fallen From Heaven2hDaddy Long Legs - Cassia Nostra, Dushyantor57
3. Fastidious Company2hFast Company - Villa Altagracia, Hardy57
Dále: Balio, Vandali, De Stambul, Kerchak, Leon de Quilpue, Rayo Ardiente, Don Fanucci
Výrok: 3 - 3 - 2 - 1 1/2 - 1/4 - 3 1/4 - 4 1/2 - 3 3/4 - 3/4
Čas: 1:24.70
Majitel: Haras Placilla, Chovatel: Haras Chevalex
Trenér: Wilfredo Mancilla, Jezdec: Jeremy Laprida

Premio Criadores Hembras Carlos Hirmas A. G2

1. červen, Club Hipico de Santiago - 1600 metrů, turf, dvouleté klisny
1.Avay2kMastercraftsman - Aunt Nell, Catienus55
2. Dafonda2kLookin At Lucky - Daja, Seeker's Reward55
3. Quantifa2kHoly Roman Emperor - Que Me Miran, Golden Voyager55
Dále: Dona Cocketa, Bomarea, Asaka Storm, La Canta, Push More, Giocata
Výrok: krátká hlava - krk - 1 1/2 - 1/2 - 1 - 1/2
Čas: 1:36.11
Majitel a chovatel: Haras don Alberto
Trenér: Patricio Baeza, Jezdec: A. Gonzales Jr.

Premio Criadores Machos Marcel Zarour A. G2

1. červen, Club Hipico de Santiago - 1600 metrů, turf, dvouletí hřebci
1.Brown Storm2hScat Daddy - Blazing Storm, Acclamation57
2. Eclipsado2hWildcat Spirit - Voting Rights, Doneraile Court57
3. Tao Prize2hPure Prize - Tao Mina, Powerscourt57
Dále: Der Chef, Cariblanco, Triplicare, Faluko, Winner State, Pampero Gaucho, El Sicario, Toplucky, Great Passion
Výrok: 2 1/4 - 1/2 -nos- 3/4 - 1 3/4 -nos- 2 - 5 1/2 -nos- 29 1/2
Čas: 1:35.11
Majitel a chovatel: Haras Matriarca
Trenér: Patricio Baeza, Jezdec: A. Gonzales Jr.

Gran Premio Criadores Salvador Hess Riveros G2

2. červen, Hipodromo Chile - 1500 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Dangerous Beauty2kSuper Saver - Island In the Sun, Galileo55
2. Diane2kLookin At Lucky - Wolfie, Hussonet55
3. Stacia2kState of Play - Pontina, Indy Vidual55
Dále: Sale Al Amanecer, Aine, Senora Antonia, Siranay, Haize, Satinka
Výrok: 6 1/2 - 1/4 - 1 3/4 - 4 1/2 - 3/4 - 1 - 1/2 - 7
Čas: 1:33.23
Majitel a chovatel: Haras Matriarca
Trenér: Rodrigo Sanchez O, Jezdec: J. Medina

Gran Premio Criadores Marcel Zarour Atanacio G2

2. červen, Hipodromo Chile - 1600 metrů, písek, dvouletí hřebci
1.Magic Dad2hState of Play - Pretty Ely, Indy Vidual57
2. Trae Alegria2hLookin At Lucky - Carita Alegre, Gallantsky57
3. Rampollo2hStevie Wonderboy - Agropolitana, Total Impact57
Dále: Nandor, El Lombardo, Don Kili, Kalimando, Explorer Man, Gran Rodrigo, Azulgrana
Výrok: krátká hlava - 6 1/4 - 1 1/4 -nos- 6 - 5 1/2 - 1 - 6 1/2 - 22 3/4
Čas: 1:37.83
Majitel: Stud Hemispheres, Chovatel: Haras Mocito Guapo
Trenér: Carlos Melero F., Jezdec: Jeremy Laprida

Gran Premio de Honor G2

9. červen, Hipodromo Chile - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Indio Apache4hAragorn - Ramillete de Flores, African Dancer61
2. Arigatou4hBluegrass Cat - Afirmate Catalina, Special Quest61
3. Llego El Jefe6hDushyantor - La Kiki, Slavic61
Dále: Glorioso Campeon, General Cruzado
Výrok: 2 - 4 1/4 - 6 1/2 - 1 1/2
Čas: 2:39.96
Majitel: Haras Dadinco, Chovatel: Stud Los Brujos
Trenér: Carlos Bagu R., Jezdec: Jeremy Laprida

Copa de Plata - Italo Traverso P. G2

20. červen, Valparaiso SC - 1500 metrů, turf, dvouletí
1.Fallen From Heaven2hDaddy Long Legs - Cassia Nostra, Dushyantor57
2. Puerto Hamburgo2hBuzzword - La Capitana, High Pitched57
3. Sacacama2hWildcat Spirit - Forgiving Lady, Ghostzapper57
Dále: De Stambul, Waistcoat, Sube pa Arriba, Leon de Quilpue, Tata Floro, Galuch
Výrok: krk - 5 - 3 - 6 - 1/2 - 1 1/2 - 4 1/4 - 1/4
Čas: 1:31.11
Majitel: Anyelo Andres, Chovatel: Haras Curiche
Trenér: Juan Belzu, Jezdec: Hector I. Berrios

Premio Alberto Vial G1

22. červen, Club Hipico de Santiago - 1600 metrů, turf, dvouletí hřebci
1.El Picaro2hLookin At Lucky - La Sinverguenza, Scat Daddy57
2. Toplucky2hLookin At Lucky - Topisima, Powerscourt57
3. Hakuna Matata2hLayman - Matta Matta, Storm Warning57
Dále: Brown Storm, Tao Prize, Pampero Gaucho, El Bendecido, Cariblanco, El Expreso, Eclipsado, Ascot Week, Cambridge, Winner State, Fast Friend, Lewandowski, Rey Por Siempre
Výrok: 3 - 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 1 - 3/4 - 1/2 - 2 - 1/2 - 1 - 1 1/4 - 1 - 1/2 - 3 3/4
Čas: 1:33.68
Majitel: Stud Panguipulli, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: P. Baeza A., Jezdec: H.I. Berrios

Tanteo de Potrancas G1

23. červen, Hipodromo Chile - 1500 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Sale Al Amanecer2kGstaad - Muy Apetecida, Dynamix55
2. Bella Khaleesi2kGrassy - Aun Asi, Monthir55
3. Diane2kLookin At Lucky - Wolfie, Hussonet55
Dále: Grey Moon, Muddy Waters, Grande Aba, Lucky Bay, Dangerous Beauty, Flor de Campo, Perina, Dominga Muy Feliz
Výrok: 2 3/4 - 1/4 - 1/4 - 2 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 2 1/4 - 1/2 - 5 1/4 - 34 1/4
Čas: 1:32.51
Majitel a chovatel: Haras Santa Olga
Trenér: Javier Conejeros, Jezdec: J. Herrera

Premio Fernando Moller Bordeau G2

28. červen, Hipodromo Chile - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Maxximus5cNewfoundland - Re Vive, Sam M.60
2. Antauro4hUntil Sundown - Anchor Marina, Stormy Atlantic60
3. Escipion Africanus4hMonthir - Eya Velai, Edgy Diplomat60
Dále: Llego El Jefe, Rude Boy, Peumayen
Výrok: 1/2 - 1/2 - 2 - 2 1/2 - 4
Čas: 1:37.02
Majitel: Hermanos Lopez, Chovatel: Haras Dadinco
Trenér: Guillermo Perez, Jezdec: Felipe Henriquez

Clasico Francisco Baeza Sotomayor G2

29. červen, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Penn Rose3kDylan Thomas - Penumbrosa, Golden Voyager58
2. Amante Lady3kAuthorized - Lady KItty Karson, Carson City58
3. Disney Princess3kViscount Nelson - Dot, Dushyantor58
Dále: Moquetinha, Soy Orgullosa, Margaret Marina
Výrok: 5 -nos-nos- 1 - 4
Čas: 2:00.05
Majitel a chovatel: Haras don Alberto
Trenér: G. Aguirre A., Jezdec: J. Laprida

Clasico Arturo Lyon P. G1

29. červen, Club Hipico de Santiago - 1600 metrů, turf, dvouleté klisny
1.Dafonda2kLookin At Lucky - Daja, Seeker's Reward55
2. Asaka Storm2kBreathless Storm - Asaka, Sadler's Congress55
3. Avay2kMastercraftsman - Aunt Nell, Catienus55
Dále: Pinturita Clasica, Dona Cocketa, Quantifa, Canicula
Výrok: 2 1/4 - 1/2 - 4 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1
Čas: 1:33.73
Majitel: Stud Vendaval, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: J. Silva G., Jezdec: G. Ulloa

Tanteo de Potrillos G1

30. červen, Hipodromo Chile - 1500 metrů, písek, dvouletí hřebci
1.Fallen From Heaven2hDaddy Long Legs - Cassia Nostra, Dushyantor57
2. Fiery Torpedo2hLongboarder - Queen Zanobia, The Mighty Tiger57
3. Magic Dad2hState of Play - Pretty Ely, Indy Vidual57
Dále: Don Kili, Trae Alegria, Nandor, Puerto Hamburgo, Reiven, Explorer Man, Kalimando, Reo Por Lindo, Fastidious Company, Domingo Golden, El Lombardo, Super Maxito, Cesar Copetta
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 1/4 - 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - 2 1/4 - 1 1/4 - 1/4 - 1/4 -nos- 1 1/2 - 2 3/4 - 1/4 - 12
Čas: 1:32.88
Majitel: Anyelo Andres, Chovatel: Haras Curiche
Trenér: Juan Belzu, Jezdec: Hector Berrios

Premio Polla de Potrillos G1

3. srpen, Club Hipico de Santiago - 1700 metrů, turf, tříletí hřebci
1.El Picaro3hLookin At Lucky - La Sinverguenza, Scat Daddy57
2. John Sunday3hHoly Roman Emperor - Luz Dia, Until Sundown57
3. Terremoto3hHoly Roman Emperor - Trompetita, Proud Citizen57
Dále: Toplucky, Ya Primo, Brown Storm, Hakuna Matata, Cambridge, El Expreso, Pampero Gaucho, Fastidious Company, Der Chef, El Bendecido, Vandali
Výrok: 5 1/4 - 2 1/4 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1/4 - 1/2 - 1 3/4 - 2 3/4 - 1
Čas: 1:38.84
Majitel: Stud Panguipulli, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: A.P. Baeza, Jezdec: G. Pontigo

Premio Polla de Potrancas G1

5. srpen, Club Hipico de Santiago - 1700 metrů, turf, tříleté klisny
1.Dafonda3kLookin At Lucky - Daja, Seeker's Reward55
2. Grey Moon3kLayman - Number One Song, El Prado55
3. Quantifa3kHoly Roman Emperor - Que Me Miran, Golden Voyager55
Dále: Deitana, Vivir la Eternidad, Pinturita Clasica, Sophora, Asaka Storm, Bomarea, Touching Gold
Výrok: 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 5 1/4 - 3/4 - 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - 1/2
Čas: 1:40.91
Majitel: Stud Vendaval, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: G.J. Silva, Jezdec: G. Ulloa

Clasico Domingo Segundo Herrera Martinez G2

11. srpen, Hipodromo Chile - 1500 metrů, písek, tříletí hřebci
1.Tao Prize3hPure Prize - Tao Mina, Powerscourt57
2. Curinao3hAwesome Patriot - La Ruca, Heavyweight Champ57
3. Domingo Golden3hDomingo Siete - Golden Mayne, Golden Voyager57
Dále: Magic Dad, Aguila Uno, Portrush, Mi Tres Por Ciento, Fast Fast, Ascot Week, Kalimando, Reiven, Cesar Copetta
Výrok: 1 3/4 - 1 - 1/4 - 6 3/4 -nos- 2 3/4 - 1/4 - 3/4 - 2 1/4 -nos- 27
Čas: 1:31.26
Majitel: Stud Identic, Chovatel: Agricola Taomina Ltda
Trenér: Juan Pablo Baeza, Jezdec: Jorge A. Gonzales

Mil Guineas Maria Luisa Solari Falabella G1

1. září, Hipodromo Chile - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Diane3kLookin At Lucky - Wolfie, Hussonet56
2. Sale Al Amanecer3kGstaad - Muy Apetecida, Dynamix55
3. Lucky Bay3kLookin At Lucky - Bay Harbor, Scat Daddy55
Dále: Atomicka, Grey Moon, Dangerous Beauty, Bella Khaleesi, Grande Aba, Muddy Waters, Stacia, Seeking Samara
Výrok:nos- krk - 1 - 1/4 -nos- 3 1/4 - 4 1/4 - 5 1/4 - 5 - 2
Čas: 1:39.35
Majitel: Vaquita Sabrosa, Chovatel: Haras Jockey
Trenér: Juan Pablo Baeza, Jezdec: Jorge A. Gonzales

Dos Mil Guineas G1

8. září, Hipodromo Chile - 1600 metrů, písek, tříletí
1.Cariblanco3hAwesome Patriot - Entera Buena, Hurricane Cat57
2. Curinao3hAwesome Patriot - La Ruca, Heavyweight Champ57
3. Destin3hGrand Daddy - Nicole Kidman, More Royal57
Dále:
Výrok: 8 3/4 - 1/2 - 3 1/4 - 1 3/4 -nos- 1 1/4 - 1/4 - 2 1/4 - 1/4 - 1 1/2 - 2 1/4 - 3 1/2 - 12
Čas: 1:35.68
Majitel: Hermando Querido, Chovatel: Haras Santa Sara
Trenér: Amador O. Sanchez, Jezdec: Jaime Medina

Gran Criterium Mauricio Serrano Palma G1

29. září, Hipodromo Chile - 1900 metrů, písek, tříletí
1.Cariblanco3hAwesome Patriot - Entera Buena, Hurricane Cat57
2. Winwin3hLookin At Lucky - Winter Cat, Cat Thief57
3. Balio3hMastercraftsman - Bijou Nistel, Van Nistelrooy57
Dále: Fallen From Heaven, Magic Dad, Curinao, Fiery Torpedo, Atomicka, Rampollo
Výrok: 1 1/4 - 3 1/2 - 2 3/4 - 3 - 4 3/4 - 8 1/4 - 8 - 5 1/2
Čas: 1:58.47
Majitel: Hermano Querido, Chovatel: Haras Santa Sara
Trenér: Amador O. Sanchez, Jezdec: Jaime Medina

Premio Nacional Ricardo Lyon G1

30. září, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříletí
1.El Picaro3hLookin At Lucky - La Sinverguenza, Scat Daddy57
2. Nombar3hMastercraftsman - Nimbar, Stormin Fever57
3. Pampero Gaucho3hSeville - Senorita Pampa, Forest Camp57
Dále: Ya Primo, El Expreso, Brown Storm, Toplucky, Dafonda, Torito Albo
Výrok: 2 3/4 - 1 -nos- 3 1/4 -nos- 1/2 - 3 1/2 - 5 3/4
Čas: 1:59.87
Majitel: Stud Panguipulli, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: A.P. Baeza, Jezdec: G. Pontigo

Clasico Fernando Coloma Reyes G2

13. říjen, Hipodromo Chile - 1800 metrů, písek, tříleté klisny
1.Bella Khaleesi3kGrassy - Aun Asi, Monthir55
2. Muddy Waters3kSeeking the Dia - Brown Sugar, Roy55
3. Lucky Bay3kLookin At Lucky - Bay Harbor, Scat Daddy55
Dále: Taragh
Výrok: 2 1/2 - 6 1/2 - 24 1/4
Čas: 1:54.98
Majitel a chovatel: Haras Santa Marta
Trenér: Oscar S. Silva, Jezdec: Jeremy Laprida

Premio Velocidad G2

19. říjen, Club Hipico de Santiago - 1000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Tangoi6hRock of Gibraltar - Evadere, Mutakddim59
2. Conquer5hLookin At Lucky - La Canadiense, Bold n' Flashy59
3. Tinkerbell4kTumblebrutus - Scala de Milan, Hussonet57
Dále: Il Bambino
Výrok: krk - 2 - 4 3/4
Čas: 0:56.67
Majitel: Stud El Tata, Chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: A.G. Aguirre, Jezdec: Jeremy Laprida

Copa de Oro Maria L. Solari F. G2

28. říjen, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Nuevo Maestro5hIvan Denisovich - Netta, Hussonet61
2. Penn Rose4kDylan Thomas - Penumbrosa, Golden Voyager57.5
3. Manccini4hViscount Nelson - Mari Tenti, Dushyantor59.5
Dále: California One (USA)
Výrok: hlava - 1 1/4 - 6
Čas: 2:01.83
Majitel a chovatel: Haras don Alberto
Trenér: A.G. Aguirre, Jezdec: L. Vergara

Premio El Ensayo G1

2. listopad, Club Hipico de Santiago - 2400 metrů, turf, tříletí
1.Cambridge3hMastercraftsman - Catalina La Grande, Stagecraft57
2. El Picaro3hLookin At Lucky - La Sinverguenza, Scat Daddy57
3. Nombar3hMastercraftsman - Nimbar, Stormin Fever57
Dále: Ya Primo, Pampero Gaucho, El Expreso, Fallen From Heaven, Toplucky, Rey Por Siempre, Kalimando, Hakuna Matata
Výrok: 3/4 - 3 1/2 - 3/4 - 2 3/4 - 1 1/2 - 2 3/4 - 6 1/2 - 9 1/4 - 1/2 - 6 - 5
Čas: 2:26.48
Majitel: Dona Eliana, Chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: Jorge Andres Inda de la Cerda, Jezdec: Pedro Robles

Clasico Alberto Solari Magnasco G1

3. listopad, Hipodromo Chile - 2000 metrů, písek, tříleté klisny
1.Bella Khaleesi3kGrassy - Aun Asi, Monthir55
2. Rich Lady3kLookin At Lucky - Richwood Royal, Royal Academy55
3. Diane3kLookin At Lucky - Wolfie, Hussonet55
Dále: Atomicka, Muddy Waters, Grey Moon
Výrok: 5 - 4 1/4 - 1 3/4 -nos- 8 3/4
Čas: 2:09.25
Majitel a chovatel: Haras Santa Marta
Trenér: Oscar S. Silva, Jezdec: Jeremy Laprida

St. Leger G1

1. prosinec, Hipodromo Chile - 2200 metrů, písek, tříletí hřebci a klisny
1.Cariblanco3hAwesome Patriot - Entera Buena, Hurricane Cat57
2. Balio3hMastercraftsman - Bijou Nistel, Van Nistelrooy57
3. Magic Dad3hState of Play - Pretty Ely, Indy Vidual57
Dále: Hakuna Matata, Portrush, Destin, Fast Boy, Magico Cruzado, Brown Storm, Vamos Chileno, Oh Wait, Rexton, Winwin, El Gogito
Výrok: 7 1/4 - 4 1/4 - 4 1/2 - 4 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 4 1/2 - 1/4 - 20 1/2 - 2 1/4
Čas: 2:20.97
Majitel: Hermano Querido, Chovatel: Haras Santa Sara
Trenér: Amador O. Sanchez, Jezdec: Jaime Medina

Clasico Haras de Chile G2

8. prosinec, Hipodromo Chile - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Bella Khaleesi3kGrassy - Aun Asi, Monthir54
2. Lucky Bay3kLookin At Lucky - Bay Harbor, Scat Daddy54
3. Bacanesa4kHenrythenavigator - Bacanta, Fusaichi Pegasus60
Dále: Rumbo Al Sur, Kokoro, Sophora
Výrok: 7 1/2 - 2 1/2 - 2 1/4 - 1/4 - 5 3/4
Čas: 2:06.87
Majitel a chovatel: Haras Santa Marta
Trenér: Oscar S. Silva, Jezdec: Jeremy Laprida

Gran Clasico Coronacion G2

9. prosinec, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříletí
1.Nombar3hMastercraftsman - Nimbar, Stormin Fever57
2. Toplucky3hLookin At Lucky - Topisima, Powerscourt57
3. El Bolzon3hLookin At Lucky - Belcunda, Powerscourt57
Dále: Pampero Gaucho, Surco, Call of Duty, Ninobien, Vandali
Výrok: 2 - 1/4 -nos- 3/4 - 2 3/4 - 2 3/4 - 2 3/4
Čas: 2:00.63
Majitel a chovatel: Haras don Alberto
Trenér: A.G. Aguirre, Jezdec: D. Sanchez

Premio Las Oaks G1

30. prosinec, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříleté klisny
1.La Canita3kLookin At Lucky - La Trasnochada, Scat Daddy55
2. Avay3kMastercraftsman - Aunt Nell, Catienus55
3. Touching Gold3kMastercraftsman - Tornado Del Sol, Stevie Wonderboy55
Dále: Grey Moon, Para Holy, Dafonda, Napoli, Lluvia de Plata, Yes My Love, Appolonia, Aine, Bella Khaleesi
Výrok: 2 1/2 -nos- 2 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 6 1/4 - 2 - 7 - 1 3/4 - 4 3/4
Čas: 1:58.27
Majitel: Haras Vendaval, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: A.P. Baeza, Jezdec: K. Espina

Uruguay

Gran Premio Maronas UG2

6. leden, Maronas - 1000 metrů, písek, dvouletí a starší
1.Enjoy6kFund of Funds - Joy Royale, Acceptable57
2. Holy Legal (BRZ)4kHoly Roman Emperor - Hora Legal, Minstrel Glory57
3. El Danzarin (BRZ)5hDubai Dust - La Garufa, Spring Halo59
Dále: Glorious Flag (BRZ), Humo Blanco, Supersticiosa, Gallego, For My Princess (BRZ), Colibri (BRZ), Jack Daniel's Inea, Hija Atrevida, Barbo (BRZ), Despojado (BRZ)
Výrok: hlava - 1/4 - 2 3/4 - 1 1/4 - 2 - krk - 2 - krátká hlava - 1 - 1/4 - 1 1/4 - 2 1/4 - 7 1/4
Čas: 0:58.81
Majitel a chovatel: Ultima Hora
Trenér: Ruben A. Marrero, Jezdec: Edinson J. Rodriguez

Gran Premio Jose Pedro Martinez G1

6. leden, Maronas - 2400 metrů, písek, dvouletí a starší
1.Gandhi di Job (BRZ)4hJob di Caroline - Fidelidad, Villach King60
2. El Abanderado4hCapitano Corelli - Turturena, Nedawi54.5
3. Oggigiorno (BRZ)6cPioneering - Colette, Burooj61
Dále: Legion Cat (ARG), Ben Hur, Gauche (BRZ), Robinson Crusoe (ARG), Babyku, Monje Negro, Sub Mambo, Reality Bites (BRZ), Piscos Our, LIke Desire (BRZ), Descocado, El Conde Juan, Old Bunch (ARG)
Výrok: 2 3/4 - 4 - 1 1/2 - 1 1/4 - krátký krk - krk - 1 3/4 - 1 1/2 - 5 1/4 - 5 1/2 - 6 - 5 3/4 - 1 1/2
Čas: 2:32.20
Majitel: La Fe, Chovatel: Curitibano
Trenér: Jorge F. Hirpo, Jezdec: Federico F. Piriz

Grande Premio Pedro Pineyrua G1

6. leden, Maronas - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Don Carrasco3hAlcorano - Anita Querida, Ayrton S.54.5
2. Almirante4hMogador - Madame Julia, Dubai Dust59
3. Fitzgerald (BRZ)3hPut It Back - Via Jet, Wild Event54.5
Dále: Coldplay, Card Day, Irish Pub, Nedway, Benizi, Pushkin (BRZ), Fenomeno, The Buteler (BRZ), Moreno (BRZ), Bage In Concert (BRZ), Rolls Royce
Výrok: 1 - 3 1/2 - 3 - 2 - krk - krk - 2 - 8 1/2 - 7 - 4 1/4 - 3 1/4 - 68 1/4
Čas: 1:36.01
Majitel a chovatel: Haras Bage do Sul
Trenér: Alcides de los Santos, Jezdec: Everton Rodrigues

Gran Premio Ciudad de Montevideo - Presidente Jorge Batlle G1

6. leden, Maronas - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Sexy Reasons (ARG)3kJump Start - Sexy Night, Roy55
2. Playera3kCagney - Can Cun Sound, Wildest Sound55
3. Unbridled Dancer (ARG)5kExchange Rate - Reaching Up, Unbridled's Song61
Dále: Jilly Bean, Isabel la Catolica, La Mansa Nistel, Talita Ma (BRZ), Fustic (BRZ), Possessive (BRZ), Non Tein, Explicacion (BRZ), Stelatoa, Jump Lady (BRZ), Hastquina (BRZ)
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - hlava - 2 - 1/2 - 2 1/4 - 1 3/4 - 4 - 2 - 1/2 - hlava - krátký krk - 10
Čas: 2:04.66
Majitel: Macagu, Chovatel: La Esperanza
Trenér: Gustavo C. Vergara, Jezdec: Julio C. Mendez

Gran Premio General Artigas G2

11. březen, Maronas - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Monje Negro3hEcclesiastic - Victory, Gigolo55.5
2. Legion Cat (ARG)4hHurricane Cat - Lehioniana, Aetolian60
3. Oggigiorno (BRZ)6hPioneering - Colette, Burooj61
Dále: Coldplay, Isaac Newton, Chimango, Einstein FT, Romulo
Výrok:nos- 4 1/2 - 2 1/4 - 3/4 - 2 1/2 - 4 1/4 - 5 1/2
Čas: 2:31.29
Majitel a chovatel: Haras La Horqueta
Trenér: Martin Martinez, Jezdec: Luis A. Caceres

Gran Premio Latinoamericano G1

11. březen, Maronas - 2000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Roman Rosso (ARG)3hRoman Ruler - Rose City, City West56
2. Leao de Prata (BRZ)4hCrimson Tide - L'Escapade, Aksar60
3. Barbon (PER)4hBadge of Silver- Barbazilla, Successful Appeal60
Dále: Olympic Harvard (BRZ), Areco For Sale (ARG), Don Carrasco, El Entrerriano (PER), Kodiak Boy (PER), Fitzgerald (BRZ), Calcolatore (ARG), El Abanderado, Dixie Wave (ARG)
Výrok: 1 - 3/4 - 1 1/2 - krátký krk - 1/2 - 1 - 2 - 1 3/4 - 2 - 3 1/4 - 4 3/4
Čas: 2:02.05
Majitel: Haras La Primavera, Chovatel: Haras Melincue
Trenér: Jorge A. Mayansky, Jezdec: Wilson Moreyra

Gran Premio Municipal UG2

1. duben, Maronas - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Chimango3hHonour And Glory - Madame Bachelet, Asidero55.5
2. Coldplay (BRZ)5hOut of Contro - Rafaela Bela, Our Emblem61
3. Monje Negro3hEcclesiastic - Victory, Gigolo55.5
Dále: Olympic Harvard (BRZ), Legion Cat (ARG), Isaac Newton, Romulo? Cerro Largo (BRZ)
Výrok: 1/4 - 4 - 1 - 2 - 1/2 - 1 3/4 - 29 1/2
Čas: 2:30.38
Majitel: El Bonete, Haras de la Pomme
Trenér: Sebastian A. Ferrer, Jezdec: Hector F. Lazo

Clasico Gran Premio Criterium (Potrancas) G2

24. červen, Maronas - 1400 metrů, písek, dvouleté klisny
1.La Marea2kQuatro Mares - Amita, Hearty55
2. Soy Atractiva2kEcclesiastic - Attractive One, Awesome Again55
3. Imennsa Vendetta (BRZ)2kFirst American - Chanson Pour Julia, Irish Fighter55
Dále: Pepenadora, Bets Off (BRZ), Boarding Road (BRZ), Madame Rosemary (BRZ), Legada
Výrok: hlava - 1 1/4 - 1 3/4 - 1 - 3/4 - 5 1/2 - 7
Čas: 1:23.47
Majitel: Los Pablito, Chovatel: San Miguel Queguay
Trenér: Ramon V. Peralta, Jezdec: Fabio H. Guedes

Clasico Gran Premio Criterium (Potrillos) UG2

24. červen, Maronas - 1400 metrů, písek, dvouletí hřebci
1.Aero Trem (BRZ)2hShanghai Bobby - Piace Molto, Gilded Time55
2. The Broad2hSaratoga Storm - Mama Quilla, Asidero55
3. Duro de Matar2hSalto - Jusflylow, Royal Academy55
Dále: Fast Night, Cielos Abiertos (ARG), Hot Dogs, Invasive Grass, Poseidon Inc, Ecclectico, Bobby Q, Soy Justiciero, Mastro Boy
Výrok: krátký krk - 5 - krátký krk - 1 3/4 - 4 - 3 1/4 - 1 1/2 - krátká hlava - 3/4 - 10 - 9
Čas: 1:22.32
Majitel a chovatel: Haras Old Friends
Trenér: Alcides de los Santos, Jezdec: Julio C. Mendez

Clasico Gran Premio Polla de Potrancas UG1

2. září, Maronas - 1600 metrů, písek, tříleté klisny
1.Electronica3kTexas Fever - Electricity, Holzmeister56
2. Flora Gambo'A (BRZ)3kKodiak Kowboy - Artisan, Smarty Jones56
3. Soy Atractiva3kEcclesiastic - Attractive One, Awesome Again56
Dále: Iole, Gucci Girl (BRZ), Inalcanzada, La Marea, Feiticeira Kowboy (BRZ), Pepenadora, Pod Vezi (ARG), Saltatrix (BRZ), Kamba Cua
Výrok: 1 - 4 1/2 - 3/4 - 3 1/4 - 1/2 - 1/2 - krátký krk - 1 - 6 - 1 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:35.79
Majitel: Haya Luz, Chovatel: Haras El Santo
Trenér: Jorge da Luz, Jezdec: Martin R. Davila

Clasico Gran Premio Polla de Potrillos UG1

2. září, Maronas - 1600 metrů, písek, tříletí hřebci
1.Great Spirit (BRZ)3hDrosselmeyer - Ultimate Heights, Known Heights56
2. Aero Trem (BRZ)3hShanghai Bobby - Piace Molto, Gilded Time56
3. Thalasso (BRZ)3hShanghai Bobby - Great Love, Roi Normand56
Dále: The Broad, Duro de Matar, Dos Amores, Farruco Law, Sinabung (BRZ), Ecclectico, Rey Mastro
Výrok: 3 1/2 - 3 1/2 - krk - 2 1/4 - 1/2 - 4 - 12 3/4 - 16 1/4
Čas: 1:34.48
Majitel: Bisco Rios, Chovatel: Stud TNT
Trenér: Ricardo Colombo, Jezdec: Luis A. Caceres

Gran Premio Jockey Club UG1

30. září, Maronas - 2000 metrů, písek, tříletí
1.Aero Trem (BRZ)3hShanghai Bobby - Piace Molto, Gilded Time
2. Thalasso (BRZ)3hShanghai Bobby - Great Love, Roi Normand
3. Duro de Matar3hSalto - Jusflylow, Royal Academy
Dále: The Broad, Farruco Law, Molequi Felipe
Výrok: 2 3/4 - 1/2 - 5 1/2 - 3 1/2 - 9 1/2
Čas: 2:02.31
Majitel a chovatel: Haras Old Friends
Trenér: Alcides de los Santos, Jezdec: Julio C. Mendez

Gran Premio Seleccion UG1

30. září, Maronas - 2000 metrů, písek, tříleté klisny
1.Gucci Girl (BRZ)3kAdriano - Oggettivita, Jules56
2. Flora Gambo'A (BRZ)3kKodiak Kowboy - Artisan, Smarty Jones56
3. Imennsa Vendetta (BRZ)3kFirst American - Chanson Pour Julia, Irish Fighter56
Dále: Asiatic Heidy (ARG), Perfumada, Kamba Cua, Meringa, La Marea, Lady Leti, Iole, Gatita (BRZ), Pepenadora, Wa Wa Wa
Výrok: 2 3/4 - hlava - 2 3/4 - 1 1/2 - 2 - 3/4 - 1 1/4 - 2 - 1 1/4 - 1 1/2 - 4 - 9 3/4
Čas: 2:05.66
Majitel: Stud El Comerciante, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: Washington U. Burtre, Jezdec: Eric Acosta

Gran Premio Nacional UG1

4. listopad, Maronas - 2500 metrů, písek, tříletí
1.First Thing (BRZ)3hFirst American - Sweetest Thing, Candy Stripes57
2. Negrone3hIoya Bigtime - Nada Le Asusta, Cat Scat57
3. Great Spirit (BRZ)3hDrosselmeyer - Ultimate Heights, Known Heights57
Dále: Thalasso (BRZ)), Duro de Matar, Muy Agil, El Gran Meteoro (BRZ), Asiatic Heidy (ARG), Aero Trem (BRZ), Southern Fever, Imennsa Vendetta (BRZ), Farruco Law
Výrok: 1/4 - 1 1/4 - hlava - 5 1/2 - 3/4 - 1 - 2 1/2 - 3 - 12 1/2 - 4 - 34
Čas: 2:39.84
Majitel: La Orden, Chovatel: Stud T.N.T.
Trenér: Pablo G. Gonzales, Jezdec: Pablo Rodriguez

Gran Premio Estimulo G2

1. prosinec, Maronas - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.La Mansa Nistel4kVan Nistelrooy - Misiadura Fitz, Fitzcarraldo59.5
2. Reportatty4kGood Report - Tatty Girl, Lode59.5
3. Playera4kCagney - Can Cun Sound, Wildest Sound59.5
Dále: Stelatoa, Flora Gambo'a (BRZ), Eres Magica, Gucci Girl (BRZ), Unbridled Dancer (ARG), Hastquina (BRZ), Rihana
Výrok: 1 1/4 - 2 1/4 - 4 1/2 - 4 1/2 - 1 - 2 - 2 - 3 1/2
Čas: 2:02.97
Majitel: Imperio, Chovatel: Haras El Palmar
Trenér: Jorge H. Firpo, Jezdec: Federico F. Piriz

Gran Premio Comparacion G2

1. prosinec, Maronas - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Cerro Largo (BRZ)4hDrosselmeyer - Toujour Paris, Our Emblem59.5
2. Don Carrasco4hAlcorano - Anita Querida, Ayrton S.59.5
3. Great Spirit (BRZ)3hDrosselmeyer - Ultimate Heights, Known Heights53
Dále: El Abanderado, Mundanal, Olympic Harvard (BRZ), Olympic Husband (BRZ), Negrone, Nedway, Oggigiorno (BRZ), Legion Cat (ARG), Pretor do Sul, Poseidon Inc, Chimango, Descocado
Výrok: krk - 1/4 - 3 1/2 - krk - 1 - hlava - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 - 1/4 - 6 1/2 - 2 1/2 - 5 1/4
Čas: 2:28.45
Majitel: Haras Tacuarembo, Chovatel: Haras Fronteira P.A.P.
Trenér: Ruben N. Rivero, Jezdec: Waldemar Maciel

Peru

Clasico Enrique Meiggs G2

14. leden, Monterrico - 2000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Golden Leaf (ARG)3hStay Thirsty - Leaf Storm, Woodman55
2. Kodiak Boy6hMuseeb - Seth's Choice, Rahy61
3. Dixie Wave (ARG)5hStormy Atlantic - Dixie Witch, Dixieland Band61
Dále: Barbon, Asfaloth, Siempre Alerta (ARG), Mr. Inspiration (ARG), Capital Van (ARG), Rey Gianluca, Cafarnaum (ARG), Fandino
Výrok: 3 1/4 - 1/2 - 8 1/2 - 1 1/2 - 1 - 9
Čas: 2:06.23
Majitel: Stud Starbucks, Chovatel: Haras La Quebrada
Trenér: J. Suarez Villarroel, Jezdec: Martin Chuan

Clasico Ciudad de Lima G2

21. leden, Monterrico - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Nochero Bueno (ARG)3hPure Prize - Noche Oscura, Hussonet55
2. Leocadio3hYazamaan - Arcadia, Domingo55
3. Smart Choice (ARG)4kGrand Reward - Sweet Speech, Victory Speech58
Dále: Santo Grial (ARG), Bose, Tatuto, After All (CHI), La Fama
Výrok: 1 3/4 - 1 - 1 1/4 - 3 1/2 - 1/2 - 3/4 - 3 1/4
Čas: 2:00.98
Majitel: Dona Licha, Chovatel: Haras Carampangue
Trenér: A. Morales, Jezdec: Rito Almanza

Clasico La Copa G2

29. duben, Monterrico - 2200 metrů, písek, tříletí a starší
1.Barbon4hBadge of Silver - Barbazilla, Successful Appeal60
2. Romeo5hMinister's Joy - Bayola, Action This Day61
3. El Entrerriano3hMan of Iron - Above Morality, Street Cry56
Dále: Charpentier (ARG), Fioravantti (ARG), Over Night
Výrok: 9 1/2 - 2 3/4 - 1 3/4 - 9 3/4
Čas: 2:18.64
Majitel: Stud Myrna, Chovatel: Haras Los Azahares
Trenér: J. Salas, Jezdec: C. Trujillo

Clasico O.S.A.F. G2

24. červen, Monterrico - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Over Night4hMinister's Joy - Salmiuchi, Candy Ride60
2. El Coliseo3hSouthdale - Arma Letal, Quiet American57.5
3. Charpentier (ARG)4hFreud - Charming Melody, Interprete60
Dále: Devil Can Wait, Niet Problem (ARG), Sumerio, King Daddy (USA)
Výrok: 3/4 - 6 - 1 1/2 - 11 3/4 - 3 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:39.43
Majitel: Stud As de Espadas, Chovatel: Haras Gina Santa Rosa
Trenér: C. Traverso, Jezdec: C. Trujillo

Clasico Jockey Club del Peru G1

24. červen, Monterrico - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Storm Rodrigo (CHI)3hDangerous Midge - Tarte Tatin, Hussonet58
2. Kodiak Boy6hMuseeb - Seth's Choice, Rahy61
3. Romeo