Chovatelský zápisník - Výsledky sezóny 2019

Chovatelský zápisník

Výsledky sezóny 2019

Uzavřeno:
5. leden 2020
EvropaSev. AmerikaAustrálieAsieJižní AmerikaOstatní

Velká Británie

Fred Darling Stakes G3

13. duben, Newbury - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Dandhu3kDandy Man - Poldhu, Cape Cross126
2. Iconic Choice3kSixties Icon - Adorable Choice, Choisir126
3. So Perfect (USA)3kScat Daddy - Hopeoverexperience, Songandaprayer126
Dále: Star Terms, Queen Jo Jo, Modern Millie, Gypsy Spirit, Muchly, Stay Classy (IRE), Roxy Art (IRE), Dutch Treat, Dancing (IRE), Yourtimeisnow, Glass Slippers, Madame Tantzy
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - 4 1/2 - krk - nos - 1 1/4 - 3 1/2 - nos - 1 1/2 - 1 1/4 - 3 1/4 - 3 - 11
Čas: 1:28.88
Majitel: The Dandhu Partnership, Chovatel: Barton Bloodstock
Trenér: David Elsworth, Jezdec: Gerald Mosse

Greenham Stakes G3

13. duben, Newbury - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí hřebci a valaši
1.Mohaather3hShowcasing - Roodeye, Inchinor126
2. Great Scot3hRequinto - La Rosiere, Mr. Greeley126
3. Urban Icon3hCityscape - Fauran, Shamardal126
Dále: Hello Youmzain (FR), Boitron (FR), No Nonsense (GB), Taylormade, He'Zanarab (IRE)
Výrok: 3/4 - 2 1/4 - 1 3/4 - nos - 6 - 1/2 - 21
Čas: 1:26.89
Majitel: Hamdan al Maktoum, Chovatel: Mrs. R.F. Johnson Houghton
Trenér: Marcus Tregoning, Jezdec: Jim Crowley

Nell Gwynn Stakes G3

16. duben, Newmarket - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Qabala (USA)3kScat Daddy - Entwine, Empire Maker126
2. Mot Juste (USA)3kDistorted Humor - Time On, Sadler's Wells126
3. Angel's Hideaway (IRE)3kDark Angel - The Hermitage, Kheleyf126
Dále: Look Around, Nasirah, Orchid Star, Main Edition (IRE), Com On Leicester (IRE), Mistress of Love (USA), Mercenary Rose (IRE), Sunday Star
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - 1 - krátká hlava - 3 1/4 - 3 - krátká hlava - 3/4 - 4 - 2 1/2
Čas: 1:25.77
Majitel: Sheikh Mohammed bin Khalifa al Thani, Chovatel: Eutrophia Farm
Trenér: Roger Varian, Jezdec: David Egan

Craven Stakes G3

17. duben, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Skardu3hShamardal - Diala, Iffraaj126
2. Momkin (IRE)3hBated Breath - Contradict, Raven's Pass126
3. Set Piece3hDansili - Portodora, Kingmambo126
Dále: Royal Marine (IRE), Zakouski, Watan, Global Spectrum, Jackstar (IRE)
Výrok: krk - 1 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - 1 - 9 - 1 1/4
Čas: 1:37.89
Majitel: Abdulla al Khalifa, Chovatel: Sheik Abdulla bin Isa al-Khalifa
Trenér: William Haggas, Jezdec: James Doyle

Sandown Classic Trial G3

26. duben, Sandown - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Bangkok (IRE)3hAustralia - Tanaghum, Darshaan127
2. Technician (IRE)3hMastercraftsman - Arosa, Sadler's Wells127
3. Persian Moon (IRE)3hMakfi - Lune Rose, High Chaparral127
Dále: Travel On, Alfaatik, Kuwait Currency (USA)
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 2 1/2 - 1/2 - 7
Čas: 2:09.43
Majitel: King Power Racing Co Ltd, Chovatel: Barronstown Stud
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Silvestre de Sousa

Sandown Mile G2

26. duben, Sandown - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Beat the Bank5vPaco Boy - Tiana, Diktat127
2. Sharja Bridge5hOasis Dream - Quetena, Acatenango127
3. Regal Reality4hIntello - Regal Realm, Medicean127
Dále: Suedois (FR), Oh This Is Us (IRE), Zwayyan
Výrok: 1/2 - 1 - 3/4 - 1 3/4 - 2 3/4 - 4
Čas: 1:43.22
Majitel: King Power Racing Co Ltd, Chovatel: A.S. Denniff
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Silvestre de Sousa

Pavilion Stakes G3

1. květen, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Calyx3hKingman - Helleborine, Observatory127
2. No Nonsense3hAcclamation - Gift of Music, Cadeaux Genereux127
3. Konchek3hLethal Force - Soar, Danzero127
Dále: Pocket Dynamo (USA), Signora Cabello (IRE), The Cruising Lord, Well Done Fox
Výrok: 4 - 1/2 - hlava - současně - 1/2 - krátká hlava
Čas: 1:12.48
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Jockey Club Stakes G2

4. květen, Newmarket - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Communique (IRE)4hCasamento - Midnight Line, Kris S127
2. Defoe (IRE)5vDalakhani - Dulkashe, Pivotal127
3. Mildenberger4hTeofilo - Belle Josephine, Dubawi127
Dále: Coronet, Red Verdon (USA), Young Rascal (FR), Maid Up
Výrok: 1 1/4 - 2 1/4 - 2 - 8 - 1 3/4 - 7
Čas: 2:33.49
Majitel: Sheikh Hamdan bin Mohammed Al Maktoum, Chovatel: Godolphin
Trenér: Mark Johnston, Jezdec: Silvestre de Sousa

Two Thousand Guineas G1

4. květen, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Magna Grecia (IRE)3hInvincible Spirit - Cabaret, Galileo126
2. King of Change3hFarhh - Salacia, Echo of Light126
3. Skardu3hShamardal - Diala, Iffraaj126
Dále: Madhmoon (IRE), Ten Sovereigns (IRE), Shine So Bright, Kick On, Urban Icon, Great Scot, Momkin (IRE), Azano, Dark Vision (IRE), Royal Marine (IRE), Set Piece, Advertise, Al Hilalee, Sporting Chance, Emaraaty Ana, Name the Wind
Výrok: 2 1/2 - 1 3/4 - hlava - hlava - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - krk - 4 1/2 - 3 3/4 - 1 3/4 - 1 - 4 1/2 - 8 - 2 - 1 3/4
Čas: 1:36.84
Majitel: Smith, Mrs. Magnier, Tabor & Flaxman Stables, Chovatel: Woonook Farm Pty Ltd
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Dahlia Stakes G2

5. květen, Newmarket - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Worth Waiting4kBated Breath - Salutare, Sadler's Wells126
2. Nyaleti (IRE)4kArch - America Nova, Verglas126
3. Billesdon Brook4kChamps Elysees - Coplow, Manduro126
Dále: Veracious, Rasima
Výrok: 1 - 3 1/4 - nos - 3
Čas: 1:51.27
Majitel: Saif Ali, Chovatel: Whatton Manor Stud
Trenér: David Lanigan, Jezdec: James Doyle

One Thousand Guineas G1

5. květen, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Hermosa (IRE)3kGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal126
2. Lady Kaya (IRE)3kDandy Man - Kayak, Singspiel126
3. Qabala (USA)3kScat Daddy - Entwine, Empire Maker126
Dále: Angel's Hideaway (IRE), Fairyland (IRE), Just Wonderful (USA), Iconic Choice, Iridessa (IRE), Look Around, Dandhu, Star Terms, Garrel Glen, Mot Juste (USA), Skitter Scatter (USA), Fleeting (IRE)
Výrok: 1 - krk - hlava - 3/4 - krk - krk - krátká hlava - 3 1/2 - krk - 2 - 1 1/2 - krk - 1/2 - krk
Čas: 1:36.89
Majitel: Michael Tabor, Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Beauty Is Truth Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Wayne Lordan

Chester Vase G3

8. květen, Chester - 2500 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí hřebci a valaši
1.Sir Dragonet (IRE)3hCamelot - Sparrow, Oasis Dream126
2. Norway (IRE)3hGalileo - Love Me True, Kingmambo126
3. Dashing Willoughby3hNathaniel - Miss Dashwood, Dylan Thomas126
Dále: King Ottokar (FR), Technician (IRE), Arthur Kitt, Kaloor
Výrok: 8 - 3/4 - 4 1/2 - 1 1/4 - 1 - 11
Čas: 2:42.91
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Duke of York Stakes G2

15. květen, York - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Invincible Army (IRE)4hInvincible Spirit - Rajeem, Diktat134
2. Major Jumbo5vZebedee - Gone Sailing, Mizzen Mast134
3. Yafta4hDark Angel - Swiss Dream, Oasis Dream134
Dále: Limato (IRE), Hey Jonesy (IRE), El Astronaute (IRE), Brando, George Bowen (IRE), Ornate, Projection
Výrok: 2 1/4 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - hlava - 1 1/2 - 3/4 - 1 - 1 1/4
Čas: 1:09.90
Majitel: Saeed Manana, Chovatel: Rabbah Bloodstock Ltd
Trenér: James Tate, Jezdec: P.J. McDonald

Musidora Stakes G3

15. květen, York - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Nausha3kKingman - Nazym, Galileo126
2. Entitle3kDansili - Concentric, Sadler's Wells126
2. Frankellina3kFrankel - Our Obsession, Shamardal126
Dále: Fresnel, Blue Gardenia (IRE), I'll Have Another (IRE), Sparkle Roll (FR), Sand Share, Swift Rose (IRE), Dubai Blue (USA)
Výrok: krk - současně - 1 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 1 3/4 - 1 1/4 - krátká hlava - 21
Čas: 2:10.50
Majitel: Nurlan Bizakov, Chovatel: Hesmonds Stud Ltd
Trenér: Roger Varian, Jezdec: Andrea Atzeni

Middleton Stakes G2

16. květen, York - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Lah Ti Dar4kDubawi - Dar Re Mi, Singspiel126
2. Rawdaa4kTeofilo - Lady Lahar, Fraam126
3. Sun Maiden4kFrankel - Midsummer, Kingmambo126
Dále: Nyaleti (IRE), Queen of Time, Mrs. Sippy (USA)
Výrok: krk - 4 1/2 - 4 1/2 - 4 1/2 - 10
Čas: 2:10.38
Majitel: Lord Lloyd-Webber, Chovatel: Watership Down Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Dante Stakes G2

16. květen, York - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Telecaster3hNew Approach - Shirocco Star, Shirocco126
2. Too Darn Hot3hDubawi - Dar Re Mi, Singspiel126
3. Surfman3hKingman - Shimmering Surf, Danehill Dancer126
Dále: Japan, Turgenev, Nayef Road (IRE), Line of Duty (IRE), Almania (IRE)
Výrok: 1 - 4 - 3/4 - 1/2 - 1 - 3 3/4 - hlava
Čas: 2:10.24
Majitel: Castle Down Racing, Chovatel: Meon Valley Stud
Trenér: Hughie Morrison, Jezdec: Oisin Murphy

Yorkshire Cup G2

17. květen, York - 2800 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Stradivarius (IRE)5hSea the Stars - Private Life, Bering130
2. Southern France (IRE)4hGalileo - Alta Anna, Anabaa127
3. Mildenberger4hTeofilo - Belle Josephine, Dubawi127
Dále: Ispolini, Desert Skyline (IRE), Mootasadir, Sevenna Star (IRE), Aircraft Carrier (IRE)
Výrok: 3/4 - 5 - 1 - 5 - 6 - 3/4 - 34
Čas: 3:01.21
Majitel a chovatel: Bjorn Nielsen
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Lockinge Stakes G1

18. květen, Newbury - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Mustashry6vTamayuz - Safwa, Green Desert126
2. Laurens (FR)4kSiyouni - Recambe, Cape Cross123
3. Accidental Agent5hDelegator - Roodle, Xaar126
Dále: Romanised (IRE), Le Brivido (FR), I Can Fly, Sir Dancealot (IRE), Ostilio, Billesdon Brook, Sharja Bridge, Beat the Bank, Mythical Magic (IRE), Lord Glitters (FR), Without Parole
Výrok: 2 1/2 - 1/2 - 3/4 - hlava - 1/2 - 1 3/4 - 4 1/2 - 3/4 - 2 - hlava - 6 - 1 - 31
Čas: 1:35.80
Majitel: Hamdan al Maktoum, Chovatel: Shadwel Estate Company Ltd
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: Jim Crowley

Sandy Lane Stakes G2

25. květen, Haydock - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Hello Youmzain (FR)3hKodiac - Spasha, Shamardal126
2. Calyx3hKingman - Helleborine, Observatory126
3. Royal Intervention (IRE)3kExceed And Excel - Exciting Times, Jeune Homme123
Dále: True Mason
Výrok: 3 1/4 - krk - 2 3/4
Čas: 1:12.13
Majitel: Jaber Abdullah, Chovatel: Rabbah Bloodstock Limited
Trenér: Kevin Ryan, Jezdec: Kevin Scott

Temple Stakes G2

25. květen, Haydock - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Battaash (IRE)5vDark Angel - Anna Law, Lawman130
2. Alpha Delphini8vCaptain Gerrard - Easy to Imagine, COzzene130
3. Mabs Cross5kDutch Art - Miss Meggy, Pivotal132
Dále: Pocket Dynamo (USA), Kachy, Caspian Prince (IRE)
Výrok: 2 1/2 - 3/4 - 4 1/2 - 3/4 - 16
Čas: 0:57.70
Majitel: Hamdan al Maktoum, Chovatel: Ballyphilip Stud
Trenér: Charles Hills, Jezdec: Jim Crowley

Coronation Cup G1

31. květen, Epsom - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Defoe (IRE)5vDalakhani - Dulkashe, Pivotal126
2. Kew Gardens (IRE)4hGalileo - Chelsea Rose, Desert King126
3. Salouen (IRE)5hCanford Cliffs - Gali Gal, Galileo126
Dále: Communique (IRE), Marmelo (GB), Lah Ti Dar (GB), Old Persian (GB), Morando (FR), Cypress Creek (IRE)
Výrok: 1/2 - 5 - 2 - 1 1/2 - 5 - 1/2 - 1 - 14
Čas: 3:13.38
Majitel: Sheikh Mohammed Obtaid Al Maktoum, Chovatel: Darley
Trenér: Roger Varian, Jezdec: Andrea Atzeni

Epsom Oaks G1

31. květen, Epsom - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Anapurna3kFrankel - Dash to the Top, Montjeu126
2. Pink Dogwood (IRE)3kCamelot - Question Times, Shamardal126
3. Fleeting (IRE)3kZoffany - Azafata, Motivator126
Dále: Manuel de Vega (IRE), Delphinia (IRE), Frankellina, Mehdaayih, Maqsad (FR), Blue Gardenia (IRE), Peach Tree (IRE), Tarnawa (IRE), Tauteke, Sh Boom, Lavender's Blue (IRE)
Výrok: krk - 1 1/4 - 1 - 1 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 3 3/4 - 1 - 2 1/4 - krátká hlava - 1 1/2 - 5 - 21
Čas: 2:36.09
Majitel: Helena Springfield Ltd, Chovatel: Meon Valley Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Derby Stakes G1

1. červen, Epsom - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Anthony Van Dyck (IRE)3hGalileo - Believe'N'Succeed, Exceed And Excel126
2. Madhmoon (IRE)3hDawn Approach - Aaraas, Haafhd126
3. Japan3hGalileo - Shastye, Danehill126
Dále: Broome (IRE), Sir Dragonet (IRE), Circus Maximus (IRE), Humanitarian (USA), Norway (IRE), Line of Duty (IRE), Sovereign (IRE), Hiroshima, Bangkok (IRE), Telecaster
Výrok: 1/2 - nos - krátká hlava - krátká hlava - 4 1/2 - 1 3/4 - krátká hlava - 1 - 1 1/4 - 2 1/4 - 1 1/4 - 6
Čas: 2:33.38
Majitel: Michael Tabor, Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Seamie Heffernan

Queen Anne Stakes G1

18. červen, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Lord Glitters (FR)6vWhipper - Lady Glitters, Homme de Loi126
2. Beat the Bank5vPaco Boy - Tiana, Diktat126
3. One Master (GB)5kFastnet Rock - Enticing, Pivotal123
Dále: Romanised (IRE), Le Brivido (FR), Laurens (FR), Mustashry, Barney Roy, Sharja Bridge, Matterhorn (IRE), Stormy Antarctic, Hazapour (IRE), Mythical Magic (IRE), Dream Castle, Olmedo (FR), Accidental Agent
Výrok: krk - 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - nos - 1 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1 - 4 1/2 - krk
Čas: 1:37.40
Majitel: Geoff & Sandra Turbnull, Chovatel: SCA Elevage de Tourgeville Et Al
Trenér: David O'Meara, Jezdec: Daniel Tudhope

Coventry Stakes G2

18. červen, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Arizona (IRE)2hNo Nay Never - Lady Ederle, English Channel127
2. Threat (IRE)2hFootstepsinthesand - Flare of Firelight, Birdstone127
3. Guildsman (FR)2hWootton Bassett - Dardiza, Street Cry127
Dále: Fort Myers (USA), Golden Horde (IRE), Ropey Guest, Royal Lytham (FR), Maxi Boy, Well of Wisdom, Kuwait Direction (IRE), Makyon (IRE), Lord of the Lodge (IRE), King of Athens (USA), Majestic Sands (IRE), Light Angel, Monoski (USA), Coase
Výrok: 1/2 - krk - 1 - krátká hlava - 1/2 - 1 1/4 - hlava - krk - krátká hlava - 1/2 - 1 - 1/2 - 1/2 - 1 - 1 1/4 - 2
Čas: 1:13.02
Majitel: Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Stephen Sullivan
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

King's Stand Stakes G1

18. červen, Ascot - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Blue Point (IRE)5hShamardal - Scarlett Rose, Royal Applause130
2. Battaash (IRE)5vDark Angel - Anna Law, Lawman130
3. Soldier's Call3hShowcasing - Dijarvo, Iceman124
Dále: Mabs Cross, Fairyland (IRE), Imprimis (USA), Equilateral, Houtzen (AUS), Signora Cabello (IRE), Sergei Prokofiev (CAN), Enzo's Lad (AUS), Judicial (IRE)
Výrok: 1 1/4 - 1 1/2 - nos - krk - 1 3/4 - 1 1/2 - 2 1/4 - nos - 1 1/4 - krátká hlava - hlava
Čas: 0:58.53
Majitel: Godolphin, Chovatel: Oak Lodge Bloodstock
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

St. James's Palace Stakes G1

18. červen, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Circus Maximus (IRE)3hGalileo - Duntle, Danehill Dancer126
2. King of Comedy (IRE)3hKingman - Stage Presence, Selkirk126
3. Too Darn Hot3hDubawi - Dar Re Mi, Singspiel126
Dále: Skardu, Shaman (IRE), Phoenix of Spain (IRE), Fox Champion (IRE), Van Beethoven (CAN), Royal Marine (IRE), Bell Rock, The Irish Rover (IRE)
Výrok: krk - 3/4 - 1/2 - 2 - krk - 1 - 1/2 - 2 1/2 - 3 1/2 - 5
Čas: 1:39.90
Majitel: Flaxman Stables, Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Flaxman Stables Ireland Ltd
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Queen Mary Stakes G2

19. červen, Ascot - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouleté klisny
1.Raffle Prize (IRE)2kSlade Power - Summer Fete, Pivotal126
2. Kimari (USA)2kMunnings - Cozze Up Lady, Cozzene126
3. Final Song (IRE)2kDark Angel - Rahiyah, Rahy126
Dále: Liberty Beach, Al Raya, Mighty Spirit (IRE), Flaming Princess (IRE), Flippa the Strippa (IRE), Tango (IRE), Lambeth Walk, Theory of Time (IRE), Multiply By Eight (FR), Shadn (IRE), Divine Spirit, Too Shy Shy (IRE), Anna's Fast (USA), Ventura Flame (IRE), Isabeau (IRE), Partridge (IRE), Love Bracelet (USA), American Lady (IRE), Applecross (IRE), Brand New Day (IRE), Daughter In Law (IRE), Ickworth (IRE)
Výrok: hlava - 1 - 1 1/4 - 3/4 - krk - krátká hlava - krk - krátká hlava - 1 1/2 - 3/4 - hlava - krk - 1/2 - krk - nos - krk - 1/2 - hlava - 1/2 - 3/4 - 3 - krátká hlava - 2 1/2
Čas: 1:01.58
Majitel: Sheikh Hamdan bin Mohammed Al Maktoum, Chovatel: Godolphin
Trenér: Mark Johnston, Jezdec: Frankie Dettori

Queen's Vase G2

19. červen, Ascot - 2800 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Dashing Willoughby3hNathaniel - Miss Dashwood, Dylan Thomas126
2. Barbados (IRE)3hGalileo - Sumora, Danehill126
3. Nayef Road (IRE)3hGalileo - Rose Bonheur, Danehill Dancer126
Dále: Moonlight Spirit (IRE), Eminent Authority (IRE), Harpo Marx (IRE), Almost Midnight, Themaxwecan (IRE), Norway (IRE), Nate the Great, Pythion (FR), Western Australia (IRE), Jalmoud
Výrok: 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 1 - 1/2 - 1 1/4 - 1 - nos - 3 3/4 - 4 1/2 - 22 - 10
Čas: 3:07.86
Majitel: Mick & Janice Mariscotti, Chovatel: Meon Valley Stud
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Oisin Murphy

Prince of Wales's Stakes G1

19. červen, Ascot - 2000 metrů, turf, dráha měkká, čtyřletí a starší
1.Crystal Ocean5hSea the Stars - Crystal Star, Mark of Esteem126
2. Magical (IRE)4kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal123
3. Waldgeist5hGalileo - Waldlerche, Monsun126
Dále: Hunting Horn (IRE), Sea of Class (IRE), Deirdre (JPN), Zabeel Prince (IRE), Desert Encounter (IRE)
Výrok: 1 1/4 - 3 1/4 - 2 - 2 1/4 - 4 1/2 - 16 - 3 1/2
Čas: 2:10.25
Majitel: Sir Evelyn de Rothschild, Chovatel: Southcourt Stud
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: Frankie Dettori

Duke of Cambridge Stakes G2

19. červen, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha měkká, čtyřleté a starší klisny
1.Move Swiftly4kFarhh - Hurricane Harriet, Bertolini126
2. Rawdaa4kTeofilo - Lady Lahar, Fraam126
3. I Can Fly4kFastnet Rock - Madonna dell'Orto, Montjeu129
Dále: Veracious, Di Fede (IRE), Anna Nerium, Nyaleti (IRE), Red Tea, Shenanigans (IRE), Indian Blessing, Agrotera (IRE), Threading (IRE), Pretty Baby (IRE), Preening, Hand On Heart (IRE), Bella Ragazza, Dan's Dream
Výrok: krk - 1 3/4 - 1 - 1 1/2 - 2 3/4 - 1 - 3/4 - krk - 1 1/2 - hlava - 1 1/4 - krk - 1 - 1/2 - 3/4 - 1/2
Čas: 1:42.63
Majitel: Sheikh Rashid Dalmook Al Maktoum, Chovatel: K.E. Collie
Trenér: William Haggas, Jezdec: Daniel Tudhope

Norfolk Stakes G2

20. červen, Ascot - 1000 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.A'Ali (IRE)2hSociety Rock - Motion Lass, Motivator127
2. Ventura Rebel2hPastoral Pursuits - Finalize, Firebreak127
3. Dubai Station2hBrazen Beaz - Princess Guest, Iffraaj127
Dále: Strive For Glory (USA), Emten (IRE), King Neptune (USA), Misty Grey (IRE), Sunday Sovereign, Expressionist (IRE), Firepower (FR), Mount Fuji (IRE), Cool Sphere (USA), Air Force Jet, Real Appeal (GER)
Výrok: krk - 2 3/4 - krk - 1 1/4 - krk - krátká hlava - krk - 3/4 - hlava - krk - 3/4 - 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:01.90
Majitel: Shaikh Duaij Al Khalifa, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: Simon Crisford, Jezdec: Frankie Dettori

Ribblesdale Stakes G2

20. červen, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Star Catcher3kSea the Stars - Lynnwood Chase, Horse Chestnut126
2. Fleeting (IRE)3kZoffany - Azafata, Motivator126
3. Sparkle Roll (FR)3kKingman - Ysoldina, Kendor126
Dále: Queen Power (IRE), Love So Deep (JPN), Frankellina, Fresnel, Shambolic (IRE), Fanny Logan (IRE), Peach Tree (IRE), Altair (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - krk - 3/4 - 4 1/2 - 6 - 13 - 24
Čas: 2:33.52
Majitel: A.E. Oppenheimer, Chovatel: Hascombe And Valiant Studs
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Gold Cup G1

20. červen, Ascot - 4000 metrů, turf, dráha měkká, čtyřletí a starší
1.Stradivarius (IRE)5hSea the Stars - Private Life, Bering128
2. Dee Ex Bee4hFarhh - Dubai Sunrise, Seeking the Gold127
3. Master of Reality (IRE)4vFrankel - L'Ancresse, Darshaan127
Dále: Cross Counter, Flag of Honour (IRE), Capri (IRE), Raymond Tusk (IRE), Called to the Bar (IRE), Magic Circle (IRE), Thomas Hobson, Cypress Creek (IRE)
Výrok: 1 - nos - 3/4 - 5 - 1 1/4 - krk - 1/2 - 3 - 45 - 19
Čas: 4:30.88
Majitel a chovatel: Bjorn Nielsen
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

King Edward VII. Stakes G2

21. červen, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí hřebci a valaši
1.Japan3hGalileo - Shastye, Danehill126
2. Bangkok (IRE)3hAustralia - Tanaghum, Darshaan126
3. Eagles By Day (IRE)3hSea the Stars - Missunited, Golan126
Dále: Private Secretary, Pablo Escobarr (IRE), Pondus, Humanitarian (USA), Jack Yeats (IRE)
Výrok: 4 1/2 - krk - 2 1/2 - 1 1/4 - 9 - 1 1/4 - 33
Čas: 2:29.16
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Newsells Park Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Commonwealth Cup G1

21. červen, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Advertise3hShowcasing - Furbelow, Pivotal129
2. Forever In Dreams (IRE(3kDream Ahlava - Dora de Green, Green Tune126
3. Hello Youmzain (FR)3hKodiac - Spasha, Shamardal129
Dále: Ten Sovereigns (IRE), Royal Intervention (IRE), Jash (IRE), Khadeem (IRE), Konchek, Rumble Inthejungle (IRE)
Výrok: 1 1/2 - hlava - 3/4 - 6 - krk - 1 1/4 - krk - 3 1/4
Čas: 1:11.88
Majitel: Phoenix Thoroughbred Limited, Chovatel: Cheveley Park Stud Ltd
Trenér: Martyn Meade, Jezdec: Frankie Dettori

Coronation Stakes G1

21. červen, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Watch Me (FR)3kOlympic Glory - Watchful, Galileo126
2. Hermosa (IRE)3kGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal126
3. Jubiloso3kShamardal - Joyeuse, Oasis Dream126
Dále: Twist 'N' Shake, Castle Lady (IRE), Happen (USA), Pretty Pollyanna, Just Wonderful (USA), Main Edition (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 1 - 1 - 3/4 - 2 - 1/2 - 4 - 6
Čas: 1:39.61
Majitel: Alexander Tamagni, Chovatel: A. Tamagni & Cocheese Bloodstock Anstalt
Trenér: Francis-Henri Graffard, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Hardwicke Stakes G2

22. červen, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Defoe (IRE)5vDalakhani - Dulkashe, Pivotal127
2. Nagano Gold5hSixties Icon - Never Enough, Monsun127
3. Mirage Dancer5hFrankel - Heat Haze, Green Desert127
Dále: Morando (FR), Masar (IRE), Southern France (IRE), Salouen (IRE), Communique (IRE)
Výrok: 1/2 - 1 - 3 - krk - 3 1/2 - 3/4 - 12
Čas: 2:31.09
Majitel: Sheikh Mohammed Obaid Al Maktoum, Chovatel: Darley
Trenér: Roger Varian, Jezdec: Andrea Atzeni

Diamond Jubilee Stakes G1

22. červen, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Blue Point (IRE)5hShamardal - Scarlett Rose, Royal Applause129
2. Dream of Dreams (IRE)5hDream Ahlava - Vasilia, Dansili129
3. Kachy6hKyllachy - Dubai Bounty, Dubai Destination129
Dále: Speak In Colours, Le Brivido (FR), The Tin Man, Invincible Army (IRE), Lim's Cruiser (AUS), City Light (FR), Projection, Tip Two Win, Keystroke, Bound For Nowhere (USA), Yafta, Enzo's Lad (AUS), Sands of Mali (FR), Emblazoned (IRE)
Výrok: hlava - 2 1/2 - 3/4 - 3/4 - hlava - 3/4 - 2 1/4 - krk - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 3 - 1/2 - 3 - 3
Čas: 1:11.42
Majitel: Godolphin, Chovatel: Oak Lodge Bloodstock
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Eclipse Stakes G1

6. červenec, Sandown - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Enable5kNathaniel - Concentric, Sadler's Wells130
2. Magical (IRE)4kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal130
3. Regal Reality4hIntello - Regal Realm, Medicean133
Dále: Danceteria (FR), Mustashry, Hunting Horn (IRE), Telecaster (GB), Zabeel Prince (IRE)
Výrok: 3/4 - 2 - 2 1/2 - hlava - krk - 2 1/4 - krk
Čas: 2:04.77
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Lancashire Oaks G2

6. červenec, Haydock - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Enbihaar (IRE)4kRedoute's Choice - Chanterelle, Trempolino131
2. Dramatic Queen (USA)4kKitten's Joy - Midnight Music, Dubawi131
3. Klassique4kGalileo - Chachamaidee, Footstepsinthesand131
Dále: Nyaleti (IRE), Shailene (IRE), Highgarden
Výrok: krk - 4 - 3 - 1 1/4 - 3/4
Čas: 2:30.63
Majitel: Hamdan al Maktoum, Chovatel: Haras du Mezeray
Trenér: John Gosden, Jezdec: Dane O'Neill

July Stakes G2

11. červenec, Newmarket - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí hřebci a valaši
1.Royal Lytham (FR)2hGleneagles - Gotlandia, Anabaa126
2. Platinum Star (IRE)2hLope de Vega - Toquette, Acclamation126
3. Visinari (FR)2hDark Angel - Visinada, Sinndar126
Dále: Guildsman (FR), King Neptune (USA), Classy Moon (USA), Hurstwood
Výrok: krátká hlava - hlava - 2 - 1 - 1/2 - 2 1/4
Čas: 1:11.16
Majitel: Michael Tabor, Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Haras du Logis Saint Germain
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Wayne Lordan

Princess of Wales's Stakes G2

11. červenec, Newmarket - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Communique (IRE)4hCasamento - Midnight Line, Kris S135
2. Mirage Dancer5hFrankel - Heat Haze, Green Desert132
3. Desert Encounter (IRE)7vHalling - La Chicana, Invincible Spirit132
Dále: Dashing Willoughby, Baghdad (FR), Masar (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - 2 - 3/4
Čas: 2:28.63
Majitel: Sheikh Hamdan bin Mohammed Al Maktoum, Chovatel: Godolphin
Trenér: Mark Johnston, Jezdec: Silvestre de Sousa

Duchess of Cambridge Stakes G2

12. červenec, Newmarket - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouleté klisny
1.Raffle Prize (IRE)2kSlade Power - Summer Fete, Pivotal129
2. Daahyeh2kBated Breath - Affluent, Oasis Dream126
3. Final Song (IRE)2kDark Angel - Rahiyah, Rahy126
Dále: Lambeth Walk, Divine Spirit, Bredenbury (IRE), Celtic Beauty (IRE)
Výrok: 1 3/4 - hlava - 2 1/4 - 1/2 - 3 1/2 - hlava
Čas: 1:09.09
Majitel: Sheikh Hamdan bin Mohammed Al Maktoum, Chovatel: Godolphin
Trenér: Mark Johnston, Jezdec: Frankie Dettori

Falmouth Stakes G1

12. červenec, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Veracious4kFrankel - Infallible, Pivotal133
2. One Master5kFastnet Rock - Enticing, Pivotal133
3. I Can Fly4kFastnet Rock - Madonna dell'Orto, Montjeu133
Dále: Qabala (USA), Beshaayir, Mot Juste (USA)
Výrok: krk - 2 3/4 - 1 3/4 - 1 - 2 1/2
Čas: 1:35.89
Majitel a chovatel: Cheveley Park Stud Ltd
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: Oisin Murphy

Superlative Stakes G2

13. červenec, Newmarket - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí
1.Mystery Power (IRE)2hNo Nay Never - Gems, Haafhd127
2. Juan Elcano2hFrankel - Whatami, Daylami127
3. Maxi Boy2hOasis Dream - Lavender And Lace, Barathea127
Dále: Ropey Guest, Shared Belief (IRE), Wild Thinder (IRE), Year of the Tiger (IRE), King's Command
Výrok: 1 - 3 1/4 - 2 - 2 1/2 - 3/4 - 7 -3 3/4
Čas: 1:23.59
Majitel: King Power Racing Co Ltd, Chovatel: Siobhan O'Rahilly
Trenér: Richard Hannon, Jezdec: Oisin Murhpy

July Cup G1

13. červenec, Newmarket - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Ten Sovereigns (IRE)3hNo Nay Never - Seeking Solace, Exceed And Excel126
2. Advertise3hShowcasing - Furbelow, Pivotal126
3. Fairyland (IRE)3kKodiac - Queenofthefairies, Pivotal123
Dále: Pretty Pollyanna, So Perfect (USA), Lim's Cruiser (AUS), Brando, Glorious Journey, Major Jumbo, Dream of Dreams (IRE), Cape Byron, Limato (IRE)
Výrok: 2 3/4 - 3/4 - 1 - 1/2 - krk - krk - nos - 1/2 - krátká hlava - 1 - 2 1/2
Čas: 1:09.31
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Camas Park, Lynch Bages & Summerhill
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Summer Mile Stakes G2

13. červenec, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Beat the Bank5vPaco Boy - Tiana, Diktat130
2. Zaaki4vLeroidesanimaux - Kesara, Sadler's Wells127
3. Suedois (FR)8vLe Havre - Cup Cake, Singspiel127
Dále: Accidental Agent, Matterhorn (IRE), Wadilsafa, Awesometank, Tip Two Win
Výrok: nos - 1 1/2 - 1 1/2 - 5 - krátká hlava - 1/2 - 2 1/4
Čas: 1:39.20
Majitel: King Power Racing Co Ltd, Chovatel: A.S. Denniff
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Silvestre de Sousa

King George VI. and Queen Elizabeth Stakes G1

27. červenec, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Enable5kNathaniel - Concentric, Sadler's Wells130
2. Crystal Ocean5hSea the Stars - Crystal Star, Mark of Esteem133
3. Waldgeist5hGalileo - Waldlerche, Monsun133
Dále: Salouen (IRE), Hunting Horn (IRE), Cheval Grand (JPN), Norway (IRE), Morando (FR), Defoe (IRE), Anthony Van Dyck (IRE), Magic Wand (IRE)
Výrok: krk - 1 3/4 - 7 - krk - 3 1/2 - 7 - 14 - krk - 5 - 11
Čas: 2:32.42
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

York Stakes G2

27. červenec, York - 2100 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Elarqam4hFrankel - Attraction, Efisio132
2. Addeybb (IRE)5vPivotal - Bush Cat, Kingmambo132
3. Knight to Behold (IRE)4hSea the Stars - Angel of the Gwaun, Sadler's Wells132
Dále: Regal Reality, Bangkok (IRE), Forest Ranger (IRE)
Výrok: 3 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 3 3/4 - 2 3/4
Čas: 2:12.47
Majitel: Hamdan al Maktoum, Chovatel: Floors Farming
Trenér: Mark Johnston, Jezdec: Dane O'Neill

Vintage Stakes G2

30. červenec, Goodwood - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Pinatubo (IRE)2hShamardal - Lava Flow, Dalakhani127
2. Positive2hDutch Art - Osipova, Makfi127
3. Lope y Fernandez (IRE)2hLope de Vega - Black Dahlia, Dansili127
Dále: Visinari (FR), Platinum Star (IRE), Mystery Power (IRE), Milltown Star
Výrok: 5 - 5 - 3 1/2 - 3/4 - 1 - 10
Čas: 1:27.03
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Lennox Stakes G2

30. červenec, Goodwood - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Sir Dancealot (IRE)5vSir Prancealot - Majesty's Dancer, Danehill Dancer129
2. Hey Gaman4hNew Approach - Arsaadi, Dubawi129
3. Suedois (FR)8vLe Havre - Cup Cake, Singspiel129
Dále: Speak in Colours, Flaming Spear (IRE), Space Traveller, Zaaki, Donjuan Triumphant (IRE), Breton Rock (IRE)
Výrok: 1 - 1 - krk - 1/2 - 1 - 1/2 - 1/2 - 1/2
Čas: 1:28.10
Majitel: Benham, Whitford, Quinn & Quinn, Chovatel: Vincent Duigman
Trenér: David Elsworth, Jockey Gerald Mosse

Goodwood Cup G1

30. červenec, Goodwood - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Stradivarius (IRE)5hSea the Stars - Private Life, Bering135
2. Dee Ex Bee4hFarhh - Dubai Sunrise, Seeking the Gold135
3. Cross Counter4vTeofilo - Waitress, Kingmambo135
Dále: Southern France (IRE), Dashing Willoughby, South Pacific, Harpo Marx (IRE), Wells Farhh Go (IRE)
Výrok: krk - 1 3/4 - 7 - krk - krk - 20 - 6
Čas: 3:29.11
Majitel a chovatel: Bjorn Nielsen
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Sussex Stakes G1

31. červenec, Goodwood - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Too Darn Hot3hDubawi - Dar Re Mi, Singspiel126
2. Circus Maximus (IRE)3hGalileo - Duntle, Danehill Dancer126
3. I Can Fly4kFastnet Rock - Madonna dell'Orto, Montjeu131
Dále: Happy Power (IRE), Lord Glitters (FR), Phoenix of Spain (IRE), Zabeel Prince (IRE), Accidental Agent
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 1 1/4 - 3/4 - krk
Čas: 1:38.57
Majitel: Lord Lloyd -Webber, Chovatel: Watership Down Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Richmond Stakes G2

1. srpen, Goodwood - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a valaši
1.Golden Horde (IRE)2hLethal Force - Entreat, Pivotal126
2. Threat (IRE)2hFoostepsinthesand - Flare of Firelight, Birdstone126
3. Royal Dornoch (IRE)2hGleneagles - Bridal Dance, Danehill Dancer126
Dále: Volatile Analyst (USA), Symbolize (IRE), Misty Grey (IRE), Dream Shot (IRE), Royal Commando (IRE), Maxi Boy, King Neptune (USA), Guildsman (FR), Fleeting Prince (IRE)
Výrok: 3/4 - 3 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - krk - 1/2 - 1 - 3/4 - 9
Čas: 1:11.01
Majitel: AlMohamediya Racing, Chovatel: CN Farm Ltd
Trenér: Clive Cox, Jezdec: Adam Kirby

Nassau Stakes G1

1. srpen, Goodwood - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Deirdre (JPN)5kHarbinger - Reizend, Special Week133
2. Mehdaayih3kFrankel - Sayyedati Symphony, Gone West125
3. Rawdaa4kTeofilo - Lady Lahar, Fraam133
Dále: Sun Maiden, Just Wonderful (USA), Nyaleti (IRE), Channel (IRE), Maqsad (FR), Hermosa (IRE)
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 _ 2 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 2 3/4 - 38
Čas: 2:02.93
Majitel: Toji Morita, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Mitsuru Hashida, Jezdec: Oisin Murphy

King George Stakes G2

2. srpen, Goodwood - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Battaash (IRE)5vDark Angel - Anna Law, Lawman131
2. Houtzen (AUS)5kI Am Invincible - Set to Unleash, Reset125
3. Ornate6vBahamian Bounty - Adorn, Kyllachy128
Dále: Rumble Inthejungle (IRE), El Astronaute (IRE), Judicial (IRE), Copper Knight (IRE), Big Brothers Pride (FR), Rebecca Rocks
Výrok: 3/4 - 2 1/2 - 1 - 1 - 1 1/4 - krk - 1 - 4
Čas: 0:56.20
Majitel: Hamdan al Maktoum, Chovatel: Ballyphilip Stud
Trenér: Charles Hills, Jezdec: Jim Crowley

Lillie Langtry Stakes G2

3. srpen, Goodwood - 2800 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Enbihaar (IRE)4kRedoute's Choice - Chanterelle, Trempolino135
2. Manuela de Vega (IRE)3kLope de Vega - Roscoff, Daylami121
3. South Sea Pearl (IRE)3kGalileo - Cassydora, Darshaan121
Dále: Flowering Peach (IRE), Pilaster, Peach Tree (IRE), Dramatic Queen (USA)
Výrok: 5 - 1 3/4 - 1/2 - krk - 14 -26
Čas: 2:58.69
Majitel: Hamdan al Maktoum, Chovatel: Haras du Mezeray
Trenér: John Gosden, Jezdec: Jim Crowley

Hungerford Stakes G2

17. srpen, Newbury - 1400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Glorious Journey4vDubawi - Fallen For You, Dansili132
2. Librisa Breeze7vMount Nelson - Bruxcalina, Linamix132
3. Safe Voyage (IRE)6vFast Comapny - Shishangaan, Mujadil132
Dále: Sir Dancealot (IRE), Hey Gaman, Donjuan Triumphant (IRE), Flaming Spear (IRE)
Výrok: 1/2 - 1 - 3 1/2 - 2 1/4 - 2 1/4 - 6
Čas: 1:27.30
Majitel: Sheikha Al Jalila Racing, Chovatel: Normandie Stud Ltd.
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Great Voltigeur Stakes G2

21. srpen, York - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a valaši
1.Logician3hFrankel - Scuffle, Daylami126
2. Constantinopole (IRE)3hGalileo - One Moment In Time, Danehill126
3. Norway (IRE)3hGalileo - Love Me True, Kingmambo126
Dále: Jalmoud, Nayef Road (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 7 - 1 1/4 - 3
Čas: 2:27.91
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Juddmonte International G1

21. srpen, York - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Japan3hGalileo - Shastye, Danehill125
2. Crystal Ocean5hSea the Stars - Crystal Star, Mark of Esteem132
3. Elarqam4hFrankel - Attraction, Efisio132
Dále: King of Comedy (IRE), Regal Reality, Lord Glitters (FR), Circus Maximus (IRE), Cheval Grand (JPN), Thundering Blue (USA)
Výrok: hlava - 1 - 3/4 - 1 3/4 - krk - 3/4 - 1 1/4 - 3 1/2
Čas: 2:07.77
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Newsells Park Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Lowther Stakes G2

22. srpen, York - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Living In the Past (IRE)2kBungle Inthejungle - Ayr Missile, Cadeaux Genereux126
2. Liberty Beach2kCable Bay - Flirtinaskirt, Avonbridge126
3. Good Vibes2kDue Diligence - Satsuma, Compton Place126
Dále: Under the Stars (IRE), Wejdan (FR), Precious Moments (IRE), Celtic Beauty (IRE), Nasaiym (USA), Flippa the Strippa (IRE), Moon of Love (IRE)
Výrok: 3/4 - 1 - hlava - 1/2 - 1 - 2 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 14
Čas: 1:10.74
Majitel: Clipper Logistics, Chovatel: Newlands House Stud & A.M. Burns
Trenér: Karl Burke, Jezdec: Daniel Tudhope

Yorkshire Oaks G1

22. srpen, York - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Enable5kNathaniel - Concentric, Sadler's Wells133
2. Magical (IRE)4kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal133
3. Lah Ti Dar4kDubawi - Dar Re Mi, Singspiel133
Dále: South Sea Pearl (IRE)
Výrok: 2 3/4 - 10 - 1 1/2
Čas: 2:29.90
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Lonsdale Cup G2

23. srpen, York - 3300 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Stradivarius (IRE)5hSea the Stars - Private Life, Bering132
2. Dee Ex Bee4hFarhh - Dubai Sunrise, Seeking the Gold129
3. Il Paradiso (USA)3hGalileo - Famous, Danehill Dancer117
Dále: Falcon Eight (IRE)
Výrok: 1 1/4 - nos - 16
Čas: 3:27.06
Majitel a chovatel: Bjorn Nielsen
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Gimcrack Stakes G2

23. srpen, York - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí hřebci a valaši
1.Threat (IRE)2hFootstepsinthesand - Flare of Firelight, Birdstone126
2. Lord of the Lodge (IRE)2hDandy Man - Archetypal, Cape Cross126
3. Repartee (IRE)2hInvincible Spirit - Pleasantry, Johannesburg126
Dále: Malotru, Summer Sands, Pistoletto (USA), Byline, Spartan Fighter, Misty Grey (IRE), Iffraaz (IRE), Dubai Station, Abstemious
Výrok: 1 1/4 - 2 3/4 - 1 - 1 - krk - 2 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 2 - 14 - 9
Čas: 1:09.62
Majitel: Cheveley Park Stud, Chovatel: La Lumiere Partnership
Trenér: Richard Hannon, Jezdec: Oisin Murhpy

Nunthorpe Stakes G1

23. srpen, York - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí a starší
1.Battaash (IRE)5vDark Angel - Anna Law, Lawman137
2. Soldier's Call3hShowcasing - Dijarvo, Iceman135
3. So Perfect (USA)3kScat Daddy - Hopeoverexperience, Songandaprayer132
Dále: Mabs Cross, Copper Knight (IRE), Ten Sovereigns (IRE), Ornate, El Astronaute (IRE), Rumble Inthejungle (IRE), Fairyland (IRE), Garrus (IRE)
Výrok: 3 3/4 - 1 - 1 - 1/2 - 1 1/4 - 1 - 2 1/4 - krk - 2 1/2 - 1 1/4
Čas: 0:55.90
Majitel: Hamdan al Maktoum, Chovatel: Ballyphilip Stud
Trenér: Charles Hills, Jezdec: Jim Crowley

City of York Stakes G2

24. srpen, York - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Shine So Bright3hOasis Dream - Alla Speranza, Sir Percy127
2. Laurens (FR)4kSiyouni - Recambe, Cape Cross134
3. Cape Byron5vShamardal - Reem Three, Mark of Esteem132
Dále: Speak In Colours, Sir Dancealot (IRE), Gordon Lord Byron (IRE), Le Brivido (FR), Servalan (IRE), Mr. Lupton (IRE)
Výrok: nos - 2 - 1 - 1 - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1
Čas: 1:21.00
Majitel: King Power Racing Co Ltd, Chovatel: K. Rausing
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: James Doyle

Celebration Mile G2

24. srpen, Goodwood - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Duke of Hazzard (FR)3hLope de Vega - With Your Spirit, Invincible Spirit124
2. Turgenev3hDubawi - Tasaday, Nayef124
3. Happy Power (IRE)3hDark Angel - Tamarisk, Selkirk124
Dále: Skardu, Beat Le Bon (FR), Nyaleti (IRE)
Výrok: 3/4 - hlava - 3/4 - 3/4 - 2
Čas: 1:37.47
Majitel: Fitri Hay, Chovatel: Runnymede Farm Inc & Catesby W. Clay
Trenér: Paul Cole, Jezdec: Rossa Ryan

Sprint Cup Stakes G1

7. září, Haydock - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Hello Youmzain (FR)3hKodiac - Spasha, Shamardal127
2. The Tin Man7vEquiano - Persario, Bishop of Cashel129
3. Waldpfad (GER)5hShamardal - Waldbeere, Mark of Esteem129
Dále: Brando, Invincible Army (IRE), Fairyland (IRE), Major Jumbo, Dream of Dreams (IRE), So Perfect (USA), Forever In Dreams (IRE), Khadeem (IRE)
Výrok: 1/2 - 2 - hlava - krk - krk - 1 1/2 - hlava - 1 - 2 - 2 1/4
Čas: 1:12.79
Majitel: Jaber Abdullah, Chovatel: Rabbah Bloodstock Ltd
Trenér: Kevin Ryan, Jezdec: James Doyle

Park Hill Stakes G2

12. září, Doncaster - 2900 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Enbihaar (IRE)4kRedoute's Choice - Chanterelle, Trempolino134
2. Delphinia (IRE)3kGalileo - Again, Danehill Dancer121
3. Vivid Diamond (IRE)3kCape Cross - Pretty Diamond, Hurricane Run121
Dále: South Sea Pearl (IRE), Star Terms, Dame Malliot, Oydis, Peach Tree (IRE)
Výrok: krátká hlava - 2 3/4 - 2 - 4 - 5 - 1 3/4 - 7
Čas: 3:02.79
Majitel: Hamdan al Maktoum, Chovatel: Haras du Mezeray
Trenér: John Gosden, Jezdec: Jim Crowley

May Hill Stakes G2

12. září, Doncaster - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouleté klisny
1.Powerful Breeze2kIffraaj - Power of Light, Echo of Light126
2. Boomer2kKingman - Wall of Sound, Singspiel126
3. Alpen Rose (IRE)2kSea the Stars - Valais Girl, Holy Roman Emperor126
Dále: Run Wild (GER), Ananya, Cloak of Spirits (IRE), Passion (IRE), West ENd Girl, Anna of Sussex (IRE)
Výrok: 1 - krk - 1/2 - 1 1/2 - krk - 3 - 2 1/4 - 4
Čas: 1:39.31
Majitel: Ali Ridha, Chovatel: Rabbah Bloodstock Ltd
Trenér: Hugo Palmer, Jezdec: James Doyle

Doncaster Cup G2

13. září, Doncaster - 3600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Stradivarius (IRE)5hSea the Stars - Private Life, Bering136
2. Cleonte (IRE)6vSir Percy - Key Figure, Beat Hollow131
3. Max Dynamite (FR)9vGreat Journey - Mascara, Monsun131
Dále: Barsanti (IRE), Sneaky Getaway (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 2 1/2 - 2 1/2 - 11
Čas: 3:59.28
Majitel a chovatel: Bjorn Nielsen
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Flying Childers Stakes G2

13. září, Doncaster - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí
1.A'Ali (IRE)2hSociety Rock - Motion Lass, Motivator127
2. Dream Shot (IRE)2hDream Ahlava - Miss Buckshot, Tamayuz127
3. Wheels On Fire (FR)2hSidestep - Winds Up, Street Sense127
Dále: Flaming Princess (IRE), Emten (IRE), Alligator Alley, Seize the Time (IRE)
Výrok: 1 - nos - 1 1/4 - 2 1/4 - 1/2 - 7
Čas: 0:59.35
Majitel: Shaikh Duaij Al Khalifa, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: Simon Crisford, Jezdec: Frankie Dettori

Park Stakes G2

14. září, Doncaster - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Sir Dancealot (IRE)5vSir Prancealot - Majesty's Dancer, Danehill Dancer133
2. Never No More (IRE)3hNo Nay Never - Law of the Jungle, Catcher In the Rye126
3. Breton Rock (IRE)9vBahamian Bounty - Anna's Rock, Rock of Gibraltar130
Dále: Shine So Bright, Azano
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 23
Čas: 1:23.84
Majitel: Benham, Whitford, Quinn & Quinn, Chovatel: Vincent Duigman
Trenér: David Elsworth, Jezdec: Gerald Mosse

Champagne Stakes G2

14. září, Doncaster - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí hřebci a valaši
1.Threat (IRE)2hFootstepsinthesand - Flare of Firelight, Birdstone129
2. Royal Crusade2hShamardal - Zibelina, Dansili126
3. Juan Elcano2hFrankel - Whatami, Daylami126
Dále: Fort Myers (USA), Royal Dornoch (IRE)
Výrok: krk - 3/4 - 1/2 - 3 1/4
Čas: 1:25.42
Majitel: Cheveley Park Stud, Chovatel: La Lumiere Partnership
Trenér: Richard Hannon, Jezdec: Pat Dobbs

St. Leger G1

14. září, Doncaster - 2900 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí
1.Logician3hFrankel - Scuffle, Daylami127
2. Sir Ron Priestley3hAustralia - Reckoning, Danehill Dancer127
3. Nayef Road (IRE)3hGalileo - Rose Bonheur, Danehill Dancer127
Dále: Sir Dragonet (IRE), Il Paradiso (USA), Technician (IRE), Dashing Willoughby, Western Australia (IRE)
Výrok: 2 1/4 - hlava - 3/4 - 2 - 1 1/2 - 6 - 10
Čas: 3:00.27
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Mill Reef Stakes G2

21. září, Newbury - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, dvouletí
1.Pierre Lapin (IRE)2hCappella Sansevero - Beatrix Potter, Cadeaux Genereux127
2. Mystery Power (IRE)2hNo Nay Never - Gems, Haafhd130
3. Shadn (IRE)2kNo Nay Never - Amethyst, Sadler's Wells124
Dále: Royal Commando (IRE), Malotru, Firepower (FR), Mr. Kiki (IRE), Impressor (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 3 1/4 - krk - 7
Čas: 1:10.90
Majitel: Sheikh Mohammed Obaid Al Maktoum, Chovatel: CBS Bloodstock
Trenér: Roger Varian, Jezdec: Andrea Atzeni

Rockfel Stakes G2

27. září, Newmarket - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Daahyeh2kBated Breath - Affluent, Oasis Dream126
2. Stylistique2kDansili - Sleek, Oasis Dream126
3. Cloak of Spirits (IRE)2kInvincible Spirit - Pivotique, Pivotal126
Dále: Under the Stars (IRE), Hot Touch, Blissful (IRE), Alabama Whitman, Festival Day
Výrok: 1/2 - krátká hlava - krk - 7 - 1/2 - 3/4 - 8
Čas: 1:24.14
Majitel: Nasser Bin Hamad Al Khalifa, Chovatel: D. J. & Mrs. Deer
Trenér: Roger Varian, Jezdec: William Buick

Rockfel Stakes G2

27. září, Newmarket - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Daahyeh2kBated Breath - Affluent, Oasis Dream126
2. Stylistique2kDansili - Sleek, Oasis Dream126
3. Cloak of Spirits (IRE)2kInvincible Spirit - Pivotique, Pivotal126
Dále: Under the Stars (IRE), Hot Touch, Blissful (IRE), Alabama Whitman, Festival Day
Výrok: 1/2 - krátká hlava - krk - 7 - 1/2 - 3/4 - 8
Čas: 1:24.14
Majitel: Nasser Bin Hamad Al Khalifa, Chovatel: D. J. & Mrs. Deer
Trenér: Roger Varian, Jezdec: William Buick

Royal Lodge Stakes G2

28. září, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a valaši
1.Royal Dornoch (IRE)2hGleneagles - Bridal Dance, Danehill Dancer126
2. Kameko (USA)2hKitten's Joy - Sweeter Still, Rock of Gibraltar126
3. Iberia (IRE)2hGalileo - Beauty Bright, Danehill126
Dále: Year of the Tiger (IRE), Sound of Cannons, Highland Chief (IRE), Pyledriver
Výrok: krk - 1 1/2 - 2 1/4 - 1 - 8 - 8
Čas: 1:35.13
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Breeder. Barronstown Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Wayne Lordan

Cheveley Park Stakes G1

28. září, Newmarket - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Millisle (IRE)2kStarspangledbanner - Green Castle, Indian Ridge126
2. Raffle Prize (IRE)2kSlade Power - Summer Fete, Pivotal126
3. Tropbeau2kShowcasing - Frangipanni, Dansili126
Dále: Tango (IRE), Living In the Past (IRE), Nurse Barbara (IRE), Dark Lady, Etoile (USA), Lil Grey (IRE), Moon of Love (IRE), Nina Bailarina
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 2 - krátká hlava - 3/4 - hlava - krk - 3 1/2 - 3 1/2 - 8
Čas: 1:09.39
Majitel a chovatel: Stonethorn Stud Farms Ltd
Trenér: Mrs. John Harrington, Jezdec: Shane Foley

Middle Park Stakes G1

28. září, Newmarket - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci
1.Earthlight (IRE)2hShamardal - Winters Moon, New Approach126
2. Golden Horde (IRE)2hLethal Force - Entreat, Pivotal126
3. Summer Sands2hCoach House - Koharu, Ishiguru126
Dále: King Neptune, Threat (IRE), Lope Y Fernandez (IRE), Mums Tipple (IRE), Monarch of Egypt (USA)
Výrok: krk - 1 3/4 - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 1 3/4
Čas: 1:09.31
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Sun Chariot Stakes G1

5. říjen, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté a starší klisny
1.Billesdon Brook4kChamps Elysees - Coplow, Manduro129
2. Veracious4kFrankel - Infallible, Pivotal129
3. Iridessa (IRE)3kRuler of the World - Senta's Dream, Danehill126
Dále: Lavender's Blue (IRE), I Can Fly, Madeleine Must (FR), Laurens (FR), Hermosa (IRE), Crown Walk
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 2 - 1/2 - 1 1/4 - krk - 11
Čas: 1:38.01
Majitel: Pall Mall Partners & R.J. McCheery, Chovatel: Stowell Hill Partners
Trenér: Richard Hannon, Jezdec: Sean Levey

Challenge Stakes G2

11. říjen, Newmarket - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Mustashry6vTamayuz - Safwa, Green Desert134
2. Limato (IRE)7vTagula - Come April, Singspiel129
3. Oh This Is Us (IRE)6hAcclamation - Shamwari Lodge, Hawk Wing129
Dále: Solar Gold (IRE), Shine So Bright
Výrok: 1 1/4 - 2 3/4 - 4 - 2 3/4
Čas: 1:24.91
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Shadwell Estate Company Ltd
Trenér: Sir Michael Stoute, Jezdec: Jim Crowley

Fillies' Mile G1

11. říjen, Newmarket - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouleté klisny
1.Quadrilateral2kFrankel - Nimble Thimble, Mizzen Mast126
2. Powerful Breeze2kIffraaj - Power of Light, Echo of Light126
3. Love (IRE)2kGalileo - Pikaboo, Pivotal126
Dále: Cayenne Pepper (IRE). Boomer, Queen Daenerys (IRE), Ananya, Anastarsia (IRE), West End Girl
Výrok: hlava - 1 1/2 -1 1/4 - krk - 2 1/4 - 7 - 7 - 8
Čas: 1:37.75
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms Ltd
Trenér: Roger Charlton, Jezdec: Jason Watson

Dewnurst Stakes G1

12. říjen, Newmarket - 1400 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí hřebci a klisny
1.Pinatubo (IRE)2hShamardal - Lava Flow, Dalakhani127
2. Arizona (IRE)2hNo Nay Never - Lady Ederle, English Channel127
3. Wichita (IRE)2hNo Nay Never - Lumiere Noire, Dashing Blade127
Dále: Year of the Tiger (IRE), Monarch of Egypt (USA), Positive, Mystery Power (IRE), Royal Commando (IRE), Iffraaz (IRE)
Výrok: 2 - 2 3/4 - 2 - 2 3/4 - 2 1/4 - 3 1/4 - 7 - 9
Čas: 1:26.55
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

British Champions Sprint Stakes G1

19. říjen, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.Donjuan Triumphant (IRE)6hDream Ahead - Mathuna, Tagula128
2. One Master5kFastnet Rock - Enticing, Pivotal125
3. Forever In Dreams (IRE(3kDream Ahead - Dora de Green, Green Tune124
Dále: Brando, Make a Challenge (IRE), Speak In Colours, Advertise, Hello Youmzain (FR), Mabs Cross, Keystroke, Khadeem (IRE), Cape Byron, The Tin Man, Sands of Mali (FR), Librisa Breeze, Dream of Dreams (IRE), So Perfect (USA)
Výrok: 1 - krk - nos - 1 1/2 - 1 - hlava - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - 2 - 3/4 - 1 1/2 - 4 1/2 - 1 - 2 1/4
Čas: 1:16.43
Majitel: King Power Racing Co Ltd, Chovatel: P. Cosgrove & Dream Ahead Syndicate
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Silvestre de Sousa

British Champions Long Distance Cup G2

19. říjen, Ascot - 3100 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.Kew Gardens (IRE)4hGalileo - Chelsea Rose, Desert King133
2. Stradivarius (IRE)5hSea the Stars - Private Life, Bering133
3. Royal Line5hDubawi - Melikah, Lammtarra133
Dále: Mekong, Withhold, Capri (IRE), Cleonte (IRE), Max Dynamite (FR), Bin Battuta
Výrok: nos - 5 - 1 1/4 - 3 1/2 - 1/2 - 6 - krk - 1 3/4
Čas: 3:29.49
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Barronstown Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

British Champions Fillies & Mares Stakes G1

19. říjen, Ascot - 2300 metrů, turf, dráha hluboká, tříleté a starší klisny
1.Star Catcher3kSea the Stars - Lynnwood Chase, Horse Chestnut125
2. Delphinia (IRE)3kGalileo - Again, Danehill Dancer125
3. Sun Maiden4kFrankel - Midsummer, Kingmambo131
Dále: Fleeting (IRE), Klassique, Antonia de Vega (IRE), South Sea Pearl (IRE), Pink Dogwood (IRE), Tarnawa (IRE), Nausha, Anapurna, Sparkle Roll (FR)
Výrok: krátká hlava - 1 - krk - 2 1/2 - krátká hlava - 2 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - krátká hlava - 2 1/4 - 9
Čas: 2:28.48
Majitel: A.E. Oppenheimer, Chovatel: Hascombe And Valiant Studs
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Queen Elizabeth II. Stakes G1

19. říjen, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.King of Change3hFarhh - Salacia, Echo of Light127
2. The Revenant4vDubawi - Hazel Lavery, Excellent Art130
3. Safe Voyage (IRE)6vFast Comapny - Shishangaan, Mujadil130
Dále: Veracious, Mohaather, Happy Power (IRE), Century Dream (IRE), Lord Glitters (FR), Raising Sand, Phoenix of Spain (IRE), Accidental Agent, Move Swiftly, King of Comedy (IRE), Magna Grecia (IRE), Imaging, Benbatl
Výrok: 1 1/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - krk - 2 - 2 1/4 - 3/4 - 3/4 - 5 - 1 1/2 - 12 - 1 1/2 - 11
Čas: 1:44.88
Majitel: Ali Abdulla Saeed, Chovatel: Rabbah Bloodstock Ltd
Trenér: Richard Hannon, Jezdec: Sean Levey

Champion Stakes G1

19. říjen, Ascot - 2000 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.Magical (IRE)4kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal128
2. Addeybb (IRE)5vPivotal - Bush Cat, Kingmambo131
3. Deirdre (JPN)5kHarbinger - Reizend, Special Week128
Dále: Fox Tal, Mehdaayih, Coronet, I Can Fly, Regal Reality, Pondus
Výrok: 3/4 - 2 1/4 - hlava - 1 - 5 - 3/4 - 1/2 - 8
Čas: 2:08.42
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Racing Post Trophy G1

1. listopad, Newcastle - 1600 metrů, tapeta, dráha dobrá, dvouletí hřebci a klisny
1.Kameko (USA)2hKitten's Joy - Sweeter Still, Rock of Gibraltar127
2. Innisfree (IRE)2hGalileo - Palace, Fastnet Rock127
3. Year of the Tiger (IRE)2hGalileo - Tiggy Wiggy, Kodiac127
Dále: Mogul, Kinross, King of the Throne (USA), Verboten (IRE), New World Tapestry (USA), Tammani, Geometrical (IRE), Royal County Down (IRE)
Výrok: 3 1/4 - krk - krátká hlava - 2 1/2 - 5 - 1/2 - 2 1/4 - hlava - 10 - 2 1/2
Čas: 1:36.26
Majitel: Qatar Racing, Chovatel: Calumet Farm
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Oisin Murphy

Irsko

1,000 Guineas Trial Stakes G3

6. duben, Leopardstown - 1400 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Lady Kaya3kDandy Man - Kayak, Singspiel126
2. Happen (USA)3kWar Front - Alexandrova, Sadler's Wells126
3. Iridessa3kRuler of the World - Senta's Dream, Danehill129
Dále: Zagitova, Secret Thoughts (USA), Chicas Amigas, Elleanthus, Rainbow Moonstone, Harriet's Force, Fire Fly, Viadera (GB), Black Magic Woman, I Remember You, Operatic Export
Výrok: 2 1/4 - hlava - 1/2 - 3/4 - 2 1/2 - 3/4 - 1 - 1/2 - krátká hlava - 1 - 1/2 - krk - hlava
Čas: 1:31.14
Majitel: Joanne Lavery, Chovatel: John O'Connor
Trenér: Sheila Lavery, Jezdec: Robbie Colgan

Ballysax Stakes G3

6. duben, Leopardstown - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Broome3hAustralia - Sweepstake, Acclamation129
2. Sovereign3hGalileo - Devoted to You, Danehill Dancer129
3. Pythion (FR)3hOlympic Glory - Paragua, Nayef129
Dále: Sydney Opera House (GB), Tankerville (USA), Guaranteed
Výrok: 8 - 4 - 5 - 7 - 16
Čas: 2:12.61
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Epona Bloodstock Ltd
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Mooresbridge Stakes G2

6. květen, Curragh - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až pružná, čtyřletí a starší
1.Magical4kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal129
2. Flag of Honour4hGalileo - Hawala, Warning132
3. The King4hMastercraftsman - Catch the Moon, Peintre Celebre129
Dále: Latrobe
Výrok: 1 1/2 - krk - krk
Čas: 2:12.19
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

1,000 Guineas Trial G3

12. květen, Leopardstown - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až pružná, tříleté klisny
1.Hamariyna3kSea the Moon - Hanakiyya, Danehill Dancer126
2. Dean Street Doll3kOasis Dream - Soho Rose, Hernando126
3. Trethias (GB)3kInvincible Spirit - Evita, Selkirk126
Dále: Titanium Sky, Fire Fly, Madam Seamstress, Mia Mento, Lady Wannabe, Beau Warrior, Mona Lisa's Smile
Výrok: 1 1/4 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1 - 2 - 1 1/4 - 1 3/4 - 35
Čas: 1:42.99
Majitel: H.H. Aga Khan, Chovatel: H.H. Aga Khan's Studs S.C.
Trenér: Michael Halford, Jezdec: Ronan Whelan

Derby Trial Stakes G3

12. květen, Leopardstown - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až pružná, tříletí
1.Broome3hAustralia - Sweepstake, Acclamation129
2. Blenheim Palace3hGalileo - Meow, Storm Cat129
3. Sovereign3hGalileo - Devoted to You, Danehill Dancer129
Dále: Rakan (GB), Buckhurst, Guaranteed, Pythion (FR)
Výrok: 2 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4
Čas: 2:09.18
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Epona Bloodstock Ltd
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Greenlands Stakes G2

25. květen, Curragh - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Mr. Lupton6vElnadim - Chiloe Wigeon, Docksider129
2. Speak In Colours (GB)4hExcelebration - Maglietta Fina, Verglas129
3. Gordon Lord Byron11gByron - Boa Estrela, Intikhab129
Dále: Ardhoomey, Chessman, Smash Williams, Urban Beat, Gobi Desert (GB), St. Patrick's Day (USA)
Výrok: 3/4 - 1 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 4 1/2 - 5
Čas: 1:11.51
Majitel: N.D. Kershaw & Partner, Breeders: E. O'Neill
Trenér: Richard Fahey, Jezdec: Jamie Spencer

Irish 2,000 Guineas G1

25. květen, Curragh - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí hřebci a klisny
1.Phoenix of Spain3hLope de Vega - Lucky Clio, Key of Luck126
2. Too Darn Hot (GB)3hDubawi - Dar Re Mi, SIngspiel126
3. Decrypt (GB)3hDark Angel - She's a Worldie, Kodiac126
Dále: Skardu (GB), Magna Grecia, I Am Superman, Van Beethoven (CAN), Mohawk, Old Glory, Guaranteed, Shelir, Emaraaty Ana (GB), Globe Theatre (USA), Hillwalker (GB)
Výrok: 3 - 1/2 - krk - 2 - krk - krátká hlava - 1 1/2 - 2 - 1 3/4 - 3/4 - 4 3/4 - 11 - 30
Čas: 1:36.52
Majitel: Tony Wechsler & Ann Plummer, Chovatel: Cherry Faeste
Trenér: Charles Hills, Jezdec: Jamie Spencer

Lanwades Stud Stakes G2

25. květen, Curragh - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Beshaayir (GB)4kIffraaj - Bahia Breeze, Mister Baileys126
2. I Can Fly (GB)4kFastnet Rock - Madonna Dell'Orto, Montjeu126
3. Red Tea (GB)6kSakhee - Maimoona, Pivotal127
Dále: One Master (GB), Normandel (FR), Yulong Gold Fairy (GB), Shekiba
Výrok: 1 1/2 - hlava - 1/2 - 2 1/2 - 3/4 - nos
Čas: 1:37.06
Majitel: Sheikh Rashid Dalmook Al Maktoum, Chovatel: Exors of the late Sir Eric Parker
Trenér: William Haggas, Jezdec: Frankie Dettori

Tattersalls Gold Cup G1

26. květen, Curragh - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, čtyřletí a starší
1.Magical4kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal126
2. Flag of Honour4hGalileo - Hawala, Warning129
3. Mustajeer (GB)6vMedicean - Qelaan, Dynaformer129
Dále: Zihba, Verbal Dexterity
Výrok: 7 - 4 3/4 - 3/4 - 1 3/4
Čas: 2:13.85
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Irish 1,000 Guineas G1

26. květen, Curragh - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté klisny
1.Hermosa3kGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal126
2. Pretty Polyanna (GB)3kOasis Dream - Unex Mona Lisa, Shamardal126
3. Foxtrot Live (GB)3kFoxwedge - Bestfootforward, Motivator126
Dále: Iridessa, Dean Street Doll, Fairyland, Just Wonderful (USA), Coral Beach, Qabala (USA), East (GB)
Výrok: 4 - 1 1/2 - 3/4 - 1 - 1 - krk - 1/2 - 3 1/4 - 6 1/2
Čas: 1:35.07
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Beauty Is Truth Syndicate
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Curragh Cup G2

28. červen, Curragh - 2800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Twilight Payment6vTeofilo - Dream On Buddy, Oasis Dream123
2. Latrobe4hCamelot - Question Times, Shamardal123
3. Raa Atoll (GB)4hSea the Stars - Meetyouthere, Sadler's Wells123
Dále: Southern France, Mustajeer (GB), Masaff, Western Australia, Cimeara, The King, Heaven On Earth
Výrok: krk - 2 3/4 - krk - hlava - 2 1/4 - nos - 1/2 - hlava - 8
Čas: 3:03.83
Majitel: Mrs J.S. Bolger, Chovatel: J.S. Bolger
Trenér: J.S. Bolger, Jezdec: Kevin Manning

Balanchine Stakes G2

28. červen, Curragh - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Albigna2kZoffany - Freedonia, Selkirk126
2. Precious Moments2kGleneagles - Tarbela, Grand Lodge126
3. Peache Charter (GB)2kWar Front - Emollient, Empire Maker126
Dále: Lorelei Rock, Yesterdayoncemore, Tango, Blissful, Ickworth, Windham Belle, A New Dawn
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 4 1/2 - nos - krk - 1 1/4 - 1 3/4 - krátká hlava - 2 1/4
Čas: 1:12.90
Majitel a chovatel: Niarchos Family
Trenér: Mrs. John Harrington, Jezdec: Shane Foley

Pretty Polly Stakes G1

28. červen, Curragh - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Iridessa3kRuler of the World - Senta's Dream, Danehill124
2. Magic Wand4kGalileo - Prudenzia, Dansili136
3. Pink Dogwood3kCamelot - Question Times, Shamardal124
Dále: Wild Illusion (GB), Worth Waiting (GB)
Výrok: 2 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 14
Čas: 2:06.46
Majitel: C.C. Regalado-Gonzales, Chovatel: Whisperview Trading Ltd
Trenér: Joseph O'Brien, Jezdec: Wayne Lordan

Railway Stakes G2

29. červen, Curragh - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Siskin (USA)2hFirst Defence - Bird Flown, Oasis Dream129
2. Monarch of Egypt (USA)2hAmerican Pharoah - Up, Galileo129
3. Fort Myers (USA)2hWar Front - Marvellous, Galileo129
Dále: Real Force (GB), Romero
Výrok: 2 1/2 - 2 1/4 - hlava - 8 1/2
Čas: 1:13.02
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms Inc.
Trenér: Ger Lyons, Jezdec: Colin Keane

Irish Derby G1

29. červen, Curragh - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Sovereign3hGalileo - Devoted to You, Danehill Dancer126
2. Anthony Van Dyck3hGalileo - Believe'n'Succeed, Exceed And Excel126
3. Norway3hGalileo - Love Me True, Kingmambo126
Dále: Madhmoon, Guaranteed, Broome, Il Paradiso (USA), Rakan (GB)
Výrok: 6 - 2 1/2 - krátká hlava - 2 - 4 1/2 - 2 3/4 - 9 1/2
Čas: 2:31.50
Majitel: Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Barronstown Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Padraig Beggy

Minstrel Stakes G2

20. červenec, Curragh - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Romanised4hHoly Roman Emperor - Romantic Venture, Indian Ridge134
2. Hey Gaman (GB)4hNew Approach - Arsaadi, Dubawi134
3. Safe Voyage6vFast Company - Shishangaan, Mujadil134
Dále: Gordon Lord Byron, Flight Risk, Mr. Lupton, Dunkirk Harbour (USA), All the King's Men, North Wind, San Andreas
Výrok: 1 - 1/2 - 2 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 4 1/2 - 1 3/4 - 1
Čas: 1:22.07
Majitel: Robert Ng, Chovatel: Monica Aherne
Trenér: Ken Condon, Jezdec: Billy Lee

Irish Oaks G1

20. červenec, Curragh - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Star Catcher (GB)3kSea the Stars - Lynnwood Chase, Horse Chestnut126
2. Fleeting3kZoffany - Azafata, Motivator126
3. Pink Dogwood3kCamelot - Question Times, Shamardal126
Dále: Search For a Song, Manuela de Vega, Peach Tree, Iridessa, Trethias (GB)
Výrok: 1/2 - 4 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 2 1/2 - 2 - 2 3/4
Čas: 2:34.49
Majitel: A.E. Oppenheimer, Chovatel: Hascombe And Valiant Studs
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Sapphire Stakes G2

21. červenec, Curragh - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Soffia (GB)4kKyllachy - Rime a Rien, Amadeus Wolf130
2. El Astronaute6vApprove - Drumcliffe Dancer, Footstepsinthesand133
3. Garrus3hAcclamation - Queen of Power, Medicean129
Dále: Soldier's Call (GB), Caspian Prince, Equilateral (GB), Fantasy, Lethal Promise, Rapid Reaction
Výrok: 3 1/2 - 1/2 - 3/4 - hlava - 2 - 2 3/4 - 2 3/4 - 1/2
Čas: 0:58.51
Majitel: Lady O'Reilly, Chovatel: Newsells Park Stud
Trenér: Edward Lynam, Jezdec: Declan McDonough

Kilboy Estate Stakes G2

21. červenec, Curragh - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Red Tea (GB)6kSakhee - Maimoona, Pivotal135
2. Goddess (USA)3kCamelot - Cherry Hunton, Green Desert126
3. Annie Fior5kFinsceal Fior - Annamanamoux, Leroidesanimaux135
Dále: Chablis, Coral beach
Výrok: 2 - hlava - 3 1/2 - 3 1/4
Čas: 1:55.31
Majitel: Capel Street Syndicate, Chovatel: Sheikh Hamdan bin Maktoum al Maktoum
Trenér: Joseph O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Phoenix Stakes G1

9. srpen, Curragh - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí hřebci a klisny
1.Siskin (USA)2hFirst Defence - Bird Flown, Oasis Dream129
2. Monarch of Egypt (USA)2hAmerican Pharoah - Up, Galileo129
3. Royal Lytham (FR)2hGleneagles - Gotlandia, Anabaa129
Dále: Mount Fuji, Think Big
Výrok: 3/4 - hlava - 7 - 2 1/4
Čas: 1:17.14
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms Inc.
Trenér: Ger Lyons, Jezdec: Colin Keane

Debutante Stakes G2

23. srpen, Curragh - 1400 metrů, turf, dráha pružná, dvouleté klisny
1.Alpine Star2kSea the Moon - Alpha Lupi, Rahy126
2. Petite Mustique2kGalileo - Inca Princess, Holy Roman Emperor126
3. Soul Search2kZoffany - Ecoutila, Rahy126
Dále: So Wonderful (USA), Love, Tango, Know It All (GB), Windracer, French Rain
Výrok: krátká hlava - 3/4 - 1 - 1 - krátká hlava - 1/2 - 5 1/2 - 1/2
Čas: 1:27.08
Majitel a chovatel: Niarchos Family
Trenér: Mrs. John Harrington, Jezdec: Shane Foley

Futurity Stakes G2

23. srpen, Curragh - 1400 metrů, turf, dráha pružná, dvouletí
1.Armory2hGalileo - After, Danehill Dancer129
2. Rebel Tale (USA)2hTale of the Cat - Purr And Prowl, Purim129
3. Geometrical2hDawn Approach - Symmetrical, Unbridled's Song129
Dále: Roman Turbo, Justifier, Jungle Cove, Iberia, Toronto
Výrok: 3/4 - 1 - 1/2 - 2 - 2 - 3 1/2 - 2
Čas: 1:28.03
Majitel: Mrs. John Magnier & Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Coolmore
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Juvenile Stakes G2

14. září, Leopardstown - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Mogul (GB)2hGalileo - Shastye, Danehill129
2. Sinawann2hKingman - Simawa, Anabaa129
3. Agitare2hTeofilo - Sway Me Now, Speightstown129
Dále: Rebel Tale (USA), Cormorant, Royal County Down, Howling Wolf
Výrok: 1 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 2 1/2
Čas: 1:42.59
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Newsells Park Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Irish Champion Stakes G1

14. září, Leopardstown - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Magical4kGalileo - Halfway to Heaven, Pivotal130
2. Magic Wand4kGalileo - Prudenzia, Dansili130
3. Anthony Van Dyck3hGalileo - Believe'n'Succeed, Exceed And Excel127
Dále: Deirdre (JPN), hlavaman (GB), Madhmoon, Elarqam (GB), Hunting Horn
Výrok: 2 1/4 - hlava - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 2 1/4 - 1/2
Čas: 2:06.49
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Orpendale, Chelston & Wynatt
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Boomerang Stakes G2

14. září, Leopardstown - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Space Traveller (GB)3hBated Breath - Sky Crystal, Galileo129
2. Matterhorn4hRaven's Pass - Tanaghum, Darshaan134
3. Pincheck5vInvincible Spirit - Arty Crafty, Arch134
Dále: Suedois (FR), Surrounding, Coral Beach, Lancaster House, Turnberry Isle, Ancient Spirit (GER)
Výrok: krk - 1 3/4 - 1 - hlava - 1/2 - 1 - 3/4 - 17
Čas: 1:39.31
Majitel: Clipper Logistics, Chovatel: El Catorce Partnership
Trenér: Richard Fahey, Jezdec: W.J. Lee

Matron Stakes G1

14. září, Leopardstown - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Iridessa3kRuler of the World - Senta's Dream, Danehill126
2. Hermosa3kGalileo - Beauty Is Truth, Pivotal126
3. Just Wonderful (USA)3kDansili - Wading, Montjeu126
Dále: Laurens (FR), I Can Fly (GB), Happen (USA), Skitter Scatter (USA)
Výrok: 3/4 - hlava - 2 - 4 1/2 - 4 3/4 - 11
Čas: 1:38.81
Majitel: C.C. Regalado-Gonzales, Chovatel: Whisperview Trading Ltd
Trenér: Joseph O'Brien, Jezdec: Wayne Lordan

Blandford Stakes G2

15. září, Curragh - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Tarnawa3kShamardal - Tarana, Cape Cross126
2. Goddess (USA)3kCamelot - Cherry Hunton, Green Desert126
3. Credenza3kGalileo - Bye Bye Birdie, Oasis Dream126
Dále: Waitingfortheday, Trethias (GB), Nausha (GB), Lady Wannabe, Chablis
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 1 - 1 3/4 - hlava - krk - 3
Čas: 2:09.41
Majitel: Aga Khan, Chovatel: Aga Khan's Studs S.C.
Trenér: Dermot Weld, Jezdec: Chris Hayes

Flying Five Stakes G1

15. září, Curragh - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Fairyland3kKodiac - Queenofthefairies, Pivotal126
2. So Perfect (USA)3kScat Daddy - Hopeoverexperience, Songandaprayer126
3. Invincible Army4hInvincible Spirit - Rajeem, Diktat130
Dále: Soldier's Call (GB), Soffia (GB), Mabs Cross (GB), Caspian Prince, Hit the Bid (GB), Chessman, Houtzen (AUS), True Mason (GB)
Výrok: krátká hlava - 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - krk - hlava - krk - krk - krk
Čas: 0:57.88
Majitel: E.M. Stockwell, Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Moyglare Stud Stakes G1

15. září, Curragh - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Love2kGalileo - Pikaboo, Pivotal126
2. Daahyeh (GB)2kBated Breath - Affluent, Oasis Dream126
3. So Wonderful (USA)2kWar Front - Wonder of Wonders, Kingmambo126
Dále: Soul Search, Under the Stars, Albigna, Tango, Precious Moments, Assurance
Výrok: 3/4 - 3/4 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - hlava - 2 3/4 - 2
Čas: 1:24.28
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Coolmore
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

National Stakes G1

15. září, Curragh - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a klisny
1.Pinatubo2hShamardal - Lava Flow, Dalakhani129
2. Armory2hGalileo - After, Danehill Dancer129
3. Arizona2hNo Nay Never - Lady Ederle, English Channel129
Dále: Monoski (USA), Iberia, Geometrical, Roman Turbo, Toronto
Výrok: 9 - krk - 2 1/4 - 2 1/4 - hlava - krk - 7 1/2
Čas: 1:21.82
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Irish St. Leger G1

15. září, Curragh - 2800 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Search For a Song3kGalileo - Polished Gem, Danehill123
2. Kew Gardens4hGalileo - Chelsea Rose, Desert King135
3. Southern France4hGalileo - Alta Anna, Anabaa135
Dále: Cross Counter (GB), Master of Reality, Latrobe, Twilight Payment, Cypress Creek, Salouen, Capri
Výrok: 2 1/4 - 1 1/2 - hlava - krátká hlava - 1 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - krk - krk
Čas: 3:03.24
Majitel a chovatel: Moyglare Stud Farm
Trenér: Dermot Weld, Jezdec: Chris Hayes

Beresford Stakes G2

29. září, Curragh - 1600 metrů, turf, dráha těžká, dvouletí
1.Innisfree2hGalileo - Palace, Fastnet Rock129
2. Shekhem2hZoffany - Shelina, Dalakhani129
3. Gold Maze (GB)2hGolden Horn - Astonishing, Galileo129
Dále: Camorra, Silvertown
Výrok: krk - 3 3/4 - 6 1/2 - 12
Čas: 1:50.06
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Whisperview Trading Ltd
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Donnacha O'Brien

Francie

Prix la Force G3

7. duben, Longchamp - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a valaši
1.Shaman (IRE)3hShamardal - Only Green, Green Desert128
2. Rockemperor (IRE)3hHoly Roman Emperor - Motivation, Muhtathir128
3. Roman Candle (GB)3hLe Havre - Holy Dazzle, Sunday Break128
Dále: Veronesi, Sottsass, Getchagetchagetcha (GB), Urwald (GB)
Výrok: krk - 2 - 1/2 - nos - 3 - 1
Čas: 1:50.24
Majitel a chovatel: Wertheimer & Frere
Trenér: Carlos Laffon-Parias, Jezdec: Maxime Guyon

Prix Vanteaux G3

7. duben, Longchamp - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Platane (GB)3kLe Havre - Modestie, Nayef126
2. Etoile3kSiyouni - Milena's Dream, Authorized126
3. Lady Te (GER)3kTertullian - Lady Luck, Monsun126
Dále: Alimnia, Siquitho, High Ball, Fan Zone, Zighidi (GB)
Výrok: krk - 4 1/2 - 1 - 1 - krk - 2 - 5
Čas: 1:51.69
Majitel a chovatel: Wertheimer & Frere
Trenér: Carlos Laffon-Parias, Jezdec: Maxime Guyon

Prix d'Harcourt G2

7. duben, Longchamp - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Ghaiyyath (IRE)4hDubawi - Nightime, Galileo126
2. Soleil Marin (IRE)5vKendargent - Sousmarine, Montjeu126
3. Intellogent (IRE)4hIntello - Nuit Polaire, Kheleyf132
Dále: Lucius Tiberius (IRE), Volfango (IRE), Nocturnal Fox (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 3 1/2 - 1 - 3/4 - hlava
Čas: 2:02.87
Majitel: Godolphin, Chovatel: Springbank Way Stud
Trenér: Charlie Appleby

Prix Imprudence G3

10. duben, Maisons-Laffitte - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Watch me3kOlympic Glory - Watchful, Galileo126
2. Suphala3kFrankel - Sefroua, Kingmambo126
3. Jet Setteuse3kMakfi - Pretty Panther, Hurricane Run126
Dále: Devant, Vanilla Gold (IRE), Lucky Jolie (USA), Pure Zen
Výrok: krátký krk - 1 1/2 - hlava - 3/4 - 1/2 - krk
Čas: 1:28.09
Majitel: Alexander Tamagni-Bodmer & Regula Vannod, Chovatel: A. Tamagni & Cocheese Bloodstock Anstalt
Trenér: F.-H. Graffard, Jezdec: Christophe Soumillon

Prix Djebel G3

10. duben, Maisons-Laffitte - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí hřebci a valaši
1.Munitions (USA)3hWar Front - War Echo, Tapit128
2. Graignes3hZoffany - Grey Anatomy, Slickly128
3. Amilcar (IRE)3hWootton Bassett - Drosia, King's Best128
Dále: Toijk, Marie's Diamond (IRE), Pretty Boy (IRE), Harmless
Výrok: nos - 1 1/2 - 1/2 - krk - 3/4 - 8
Čas: 1:25.57
Majitel: Godolphin SNC, Chovatel: Winchell Thoroughbreds LLC
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix Sigy G3

13. duben, Chantilly - 1100 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Big Brothers Pride3kInvincible Spirit - Polygreen, Green Tune122
2. Happy Oddysesy (IRE)3kCamacho - Casual Remark, Trans Island122
3. Kenbaio3hKendargent - Baia Chope, Deportivo126
Dále: True Mason (GB), Illanga, Barbill (IRE), Vintage Brut (GB), Bravo Sierra (GB)
Výrok: 4 - 1 1/4 - krátká hlava - hlava - 3/4 - 2 - 1 3/4
Čas: 1:04.51
Majitel: Kin Hung Kel & Qatar Racing Ltd, Chovatel: Ecurie des Monceaux, Framont Limited & Beauregard Bloodstock
Trenér: F. Rohaut, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix de Fontainebleau G3

14. duben, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci
1.Persian King (IRE)3hKingman - Pretty Please, Dylan Thomas128
2. Epic Hero3hSiyouni - Grace Lady, Muhtathir128
3. Duke of Hazzard3hLope de Vega - With Your Spirit, Invinvible Spirit128
Dále: Price Range (USA), Prince Hamlet
Výrok: 5 - hlava - 3 - 2
Čas: 1:36.41
Majitel: Godolphin SNC & Ballymore Thoroughbred Ltd, Chovatel: Dayton Investments Ltd
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix de la Grotte G3

14. duben, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Castle Lady (IRE)3kShamardal - Windsor County, Elusive Quality126
2. Imperial Charm (GB)3kDubawi - Reem Three, Mark of Esteem126
3. Epistrophy3kCharm Spirit - Cheriearch, Arch126
Dále: Cala Tarida (GB), Rocques, Tifosa (IRE), Montviette, Sicilia (GB), Lily's Candle
Výrok: 1 3/4 - 1 - krk - krátký krk - krátká hlava - krátký krk - 2 - 3 1/2
Čas: 1:38.39
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Henri-Alex Pantall, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix Noailles G3

14. duben, Longchamp - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Slalom 3hIntello - Zagzig, Selkirk128
2. Syrtis (GB)3hFrankel - Sabratah, Oasis Dream128
3. Surrey Thunder3hLe Havre - Zakania, Indian Ridge128
Dále: Joe Francais, Soft Light, Life's a Breeze (IRE), Thyme White, Lone Peak
Výrok: 2 1/2 - 1 - 1 - 1/2 - 3/4 - 12 - dist.
Čas: 2:10.88
Majitel a chovatel: Wertheimer & Frere
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Maxime Guyon

Prix Ganay G1

28. duben, Longchamp - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Waldgeist (GB)5hGalileo - Waldlerche, Monsun128
2. Study of Man (IRE)4hDeep Impact - Second Happiness, Storm Cat128
3. Ghaiyyath (IRE)4hDubawi - Nightime, Galileo128
Dále: Soleil Marin (IRE), Intellogent (IRE)
Výrok: 4 1/2 - krátká hlava - 1 3/4 - 7
Čas: 2:09.07
Majitel: Gestut Ammerland & Newsells Park, Chovatel: The Waldlerche Partnership
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix Penelope G3

1. květen, Saint-Cloud - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Cartiem3kCape Cross - Mintaka, Zamindar126
2. Phoceene3kOlympic Glory - Atlantic Slew, Helissio126
3. Romanciere (IRE)3kDansili - Balladeuse, Singspiel126
Dále: Agnes
Výrok: krk - 3/4 - 3
Čas: 2:16.14
Majitel: J.L. Tepper, G.Augustin-Normand & Ecurie Des Charmes, Chovatel: R. Shaykhutdinov, Haras du Mezeray et al
Trenér: Jean-Claude Rouguet, Jezdec: Cristian Demuro

Prix du Muguet G2

1. květen, Saint-Cloud - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Plumatic (GB)5hDubawi - Plumania, Anabaa126
2. Olmedo4hDeclaration of War - Super Pie, PIvotal126
3. Mer Et Nuages4hLope de Vega - Mahnaz, Dansili126
Dále: Tornibush (IRE), Graphite, Polydream (IRE), Ostilio
Výrok: krk - 3/4 - 2 1/2 - krátký krk - krátký krk - 8
Čas: 1:37.97
Majitel a chovatel: Wertheimer & Frere
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Vincent Cheminaud

Prix Greffulhe G2

1. květen, Saint-Cloud - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Roman Candle (GB)3hLe Havre - Holy Dazzle, Sunday Break128
2. Pappalino3hMakfi - Bartira, Cape Cross128
3. Starmaniac (GB)3hSea the Stars - Plumania, Anabaa128
Dále: Goya Senora, Sound of Victory (IRE)
Výrok: krk - 3 - 3/4 - 3 1/2
Čas: 2:12.55
Majitel: Godolphin SNC, Chovatel: Ecurie Melanie, Ecurie Haras du Cadran & A. von Gunten
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix de Guiche G3

6. květen, Chantilly - 1800 metrů, turf, dráha měkká, tříletí hřebci a valaši
1.Flop Shot (IRE)3hNew Approach - Dancequest, Dansili128
2. Syrtis (GB)3hFrankel - Sabratah, Oasis Dream128
3. Insandi3vAnodin - Insan Mala, Bahhare128
Dále: Famous Wolf, Toijk, Tel Aviv, Makmour
Výrok: 3 - 1 1/4 - 1/2 - 3 - 6 - 10
Čas: 1:52.55
Majitel a chovatel: Wertheimer & Frere
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Maxime Guyon

Prix Texanita G3

9. květen, Maisons-Laffitte - 1200 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
1.Ilanga3kPenny's Picnic - Molly Mara, Big Shuffle122
2. Milord's Song3hSiyouni - Secret Melody, Inchinor126
3. Cigalera3kElusive City - Macarella, Shamardal122
Dále: Sexy Metro, We Go, Happy Odyssey (IRE), Sicilia (GB), Kenbaio, Poetry (GB), El Guanche
Výrok: 3/4 - 3 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/2 - krk - 6
Čas: 1:13.11
Majitel a chovatel: Zied Ben M'Rad
Trenér: Didier Guillemin, Jezdec: Alexandre Gavilan

Poule d'Essai des Poulains G1

12. květen, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha těžká, tříletí hřebci
1.Persian King (IRE)3hKingman - Pretty Please, Dylan Thomas128
2. Shaman (IRE)3hShamardal - Only Green, Green Desert128
3. San Donato (IRE)3hLope de Vega - Boston Rocket, Acclamation128
Dále: Graignes, Duke of Hazzard, Van Beethoven (CAN), Anodor, Senza Limiti (IRE), Munitions (USA), Simply Striking
Výrok: 1 - hlava - 1 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - nos - 1 1/2 - 7
Čas: 138.98
Majitel: Godolphin SNC & Ballymore Thoroughbred Ltd, Chovatel: Dayton Investments Ltd
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Poule d'Essai des Pouliches G1

12. květen, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.Castle Lady (IRE)3kShamardal - Windsor County, Elusive Quality126
2. Commes3kLe Havre - Leaupartie, Stormy River126
3. East (GB)3kFrankel - Vital Statistics, Indian Ridge126
Dále: Matematica (GER), Watch Me, Rocques, Coral Beach (IRE), Suphala, Silvia (IRE)
Výrok: nos - 1 1/2 - 1/2 - krátký krk - 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava - 1/2 - 5 1/2
Čas: 1:40.91
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Henri-Alex Pantall, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix Cleopatre G3

20. květen, Saint-Cloud - 2100 metrů, turf, dráha velmi měkká, tříleté klisny
1.Etoile3kSiyouni - Milena's Dream, Authorized123
2. Villa d'Amore (IRE)3kMastercraftsman - Highest Ever, Galileo123
3. Volskha3kLe Havre - Balashkova, Montjeu123
Dále: Paramount, Shamiyla, Got Wind (GB)
Výrok: 1 3/4 - krátká hlava - 1 - 1 - 6
Čas: 2:23.07
Majitel: Ecurie Philippe Segalot & Martin B. Schwartz Racing, Chovatel: P.Ades-Hazan, G. Henochsberg & P. Fellous
Trenér: Jean-Claude Rouguet, Jezdec: Cristian Demuro

Prix Corrida G2

20. květen, Saint-Cloud - 2100 metrů, turf, dráha velmi měkká, čtyřleté a starší klisny
1.Morgan La Faye (GB)5kShamardal - Molly Malone, Lomitas126
2. Listen In (IRE)5kSea the Stars - Es Que, Inchinor128
3. Shahnaza4kAzamour - Shanndiyra, King's Best125
Dále: Golden Legend, Musikaline, Tosen Gift (IRE)
Výrok: 2 - krátký krk - 2 1/2 - krk - hlava
Čas: 2:19.50
Majitel: Godolphin SNC, Chovatel: Dieter Burkle
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix Saint Alary G1

26. květen, Longchamp - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Siyarafina3kPivotal - Siyenica, Azamour126
2. Olendon3kLe Havre - Talema, Sunday Break126
3. Imperial Charm (GB)3kDubawi - Reem Three, Mark of Esteem126
Dále: Cala Tarida (GB), Merimbula (USA), Fount (GB), Montviette, Phoceene, Morning Dew, Platane (GB), Idosa (GER)
Výrok: 1 - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - krk - 2 1/2 - 1 1/4
Čas: 2:06.48
Majitel: H.H. Aga Khan, Chovatel: Haras de S.A. Aga Khan Scea
Trenér: Alain de Royer-Dupre, Jezdec: Christophe Soumillon

Prix d'Ispahan G1

26. květen, Longchamp - 1800 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Zabeel Prince (IRE)6vLope de Vega - Princess Serena, Unbridled's Song128
2. Stud yof Man (IRE)4hDeep Impact - Second Happiness, Storm Cat128
3. Trais Fluors (GB)5hDansili - Trois Lunes, Manduro128
Dále: Intellogent (IRE), Dream Castle (GB), Wild Illusion (GB), Knight to Behold (IRE), With You (GB), Subway Dancer (IRE)
Výrok: 3/4 - 3/4 - krátký krk - krátká hlava - 3/4 - 1 1/4 - 2 - 7
Čas: 1:53.07
Majitel: Sheikh Mohammed Obaid Al Maktoum, Chovatel: Roundhill Stud
Trenér: Roger Varian, Jezdec: Andrea Atzeni

Prix Vicomtesse Vigier G2

26. květen, Longchamp - 3000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Called to the Bar (IRE)5vHenrythenavigator - Perfect Hedge, Unfuwain126
2. Way to Paris (GB)6hChamps Elysees - Grey Way, Cozzene126
3. Call the Wind (GB)5vFrankel - In Clover, Inchinor130
Dále: Malkoboy, Holdthasigreen, Bartaba, Boulevard (IRE), Funny Kid (USA), Magical Touch (GB), My Swashbuckler (IRE), Impertinente (IRE)
Výrok: 3 - 1 1/2 - 1 - 1 1/2 - krátký krk - 4 - 8 - krátký krk - 7 - 12
Čas: 3:12.23
Majitel: Fair Salinia Ltd & Pia Brandt, Chovatel: Fair Salinia Ltd
Trenér: Pia Brandt, Jezdec: Theo Bachelot

Prix de Sandringham G2

2. červen, Chantilly - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Obligate (GB)3kFrankel - Responsible, Oasis Dream125
2. Pure Zen3kZoffany - Dolce Athesa, Dr. Fong125
3. Glance (GB)3kDansili - Look So, Efisio125
Dále: Hidden Message (USA), Matematica (GER), Olympe, Rocques
Výrok: hlava - 1 1/4 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:34.59
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: Pascal Bary, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix du Gros-Chene G2

2. červen, Chantilly - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Inns of Court (IRE)5hInvincible Spirit - Learned Friend, Seeking the Gold130
2. Sestilio Jet4hFrench Fifteen - Hideaway Girl, Fasliyev130
3. Major Jumbo (GB)5vZebedee - Gone Sailing, Mizzen Mast130
Dále: Gold Vibe (IRE), Gossamer Wings (USA)
Výrok: 2 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - krk
Čas: 0:57.64
Majitel: Godolphin SNC, Chovatel: Darley
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Grand Prix de Chantilly G2

2. červen, Chantilly - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Aspetar4vAl Kazeem - Bella Qatara, Dansili127
2. Ziyad (GB)4vRock of Gibraltar - Arme Ancienne, Sillery127
3. Silverwave7hSilver Frost - Miss Bio, River Mist127
Dále: Folamour (GB), Gyllen (USA), Listen In (IRE), Petit Fils
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 3 1/2 - krátká hlava - 4 1/2
Čas: 2:24.60
Majitel a chovatel: Sheikh Mohammed bin Khalifa Al Thani
Trenér: Roger Charlton, Jezdec: James Doyle

Prix du Jockey Club G1

2. červen, Chantilly - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Sottsass3hSiyouni - Starlet's Sister, Galileo129
2. Persian King (IRE)3hKingman - Pretty Please, Dylan Thomas129
3. Motamarris (IRE)3hLe Havre - Thamarat, Anabaa129
Dále: Cape of Good Hope (IRE), Roman Candle (GB), Rockemperor (IRE), Mohawk (IRE), Surfman (GB), Kick On (GB), Raise You (IRE), Joe Francias, Slalom, Zarkallani, Blenheim Palace (IRE), Starmaniac (GB)
Výrok: 2 - 2 - 3/4 - 2 1/2 - 3/4 - 1 - 2 1/2 - 3 1/2 - 1/2 - 7 - hlava - 2 1/2 - 3 1/2 - 10
Čas: 2:02.90
Majitel: White Birch Farm, Chovatel: Ecurie des Monceaux
Trenér: Jean-Claude Rouguet, Jezdec: Cristian Demuro

Prix Hocquart G2

16. červen, Chantilly - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí hřebci a klisny
1.Al Hilalee (GB)3hDubawi - Ambivalent, Authorized128
2. Soft Light3hAuthorized - Light Saber, Kendor128
3. Khagan (IRE)3hLe Havre - Knyazhna, Montjeu128
Dále: Kasaman, San Huberto (IRE)
Výrok: krk - krk - 2 - 2 1/2
Čas: 2:29.10
Majitel: Godolphin, Chovatel: Rabbah Bloodstock Limited
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Prix de Diane G1

16. červen, Chantilly - 2100 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Channel (IRE)3kNathaniel - Love Magic, Dansili126
2. Commes3kLe Havre - Leaupartie, Stormy River126
3. Grand Glory (GB)3kOlympic Glory - Madonna Lily, Daylami126
Dále: Etoile, Cala Tarida (GB), Siyarafina, Wonderment (IRE), Platane (GB), Ebony, Entitle (GB), Noor Sahara (IRE), Paramount, Cartiem, Nausha (GB), Amarena, Morning Dew
Výrok: hlava - 1/2 - krk - krátký krk - nos - 1 1/2 - 3/4 - krk - hlava - krátký krk - krk - 2 - 3/4 - 3/4 - 4 1/2
Čas: 2:08.70
Majitel: Samuel de Barros, Chovatel: Kilcarn Stud
Trenér: Francis-Henri Graffard, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix de Malleret G2

30. červen, Saint-Cloud - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Mehdaayih (GB)3kFrankel - Sayyedati Symphony, Gone West125
2. Edisa (USA)3kKitten's Joy - Ebiyza, Rock of Gibraltar125
3. Merimbula (USA)3kDalakhani - Urban Ball, Galileo125
Dále: Villa d'Amore (IRE), Moonoon, Sakura Zensen, High Ball
Výrok: 2 - krátký krk - 5 - krk - hlava - 7
Čas: 2:28.69
Majitel: Emirates Park Pty Ltd, Chovatel: Rabbah Bloodstock Limited
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Grand Prix de Saint-Cloud G1

30. červen, Saint-Cloud - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Coronet (GB)5kDubawi - Approach, Darshaan126
2. Ziyad (GB)4vRock of Gibraltar - Arme Ancienne, Sillery129
3. Lah Ti Dar (GB)4kDubawi - Dar Re Mi, Singspiel126
Dále: Aspetar, Marmelo (GB), Morgan La Faye (GB), Thundering Blue (USA)
Výrok: krátký krk - krátká hlava - 3 1/2 - hlava - hlava - 1 1/4
Čas: 2:28.66
Majitel a chovatel: Denford Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Prix Eugene Adam G2

30. červen, Saint-Cloud - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.hlavaman (GB)3hKingman - Deliberate, King's Best127
2. Jalmoud (GB)3hNew Approach - Dancing Rain, Danehill Dancer127
3. Flop Shot (IRE)3hNew Approach - Dancequest, Dansili127
Dále: Flambeur (USA), Skazino, Montviette
Výrok: 3 - 3 1/2 - 1 1/4 - 1 3/4 - dist.
Čas: 2:02.66
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: Roger Charlton, Jezdec: James Watson

Prix Jean Prat G1

7. červenec, Deauville - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Too Darn Hot (GB)3hDubawi - Dar Re Mi, Singspiel128
2. Space Blues (IRE)3hDubawi - Miss Lucifer, Noverre128
3. Fox Champion (IRE)3hKodiac - Folegandros Island, Red Rocks128
Dále: Munitions (USA), Namos (GER), Watan (GB), Pretty Boy (IRE), Graignes, Pure Zen, Urwald (GB), Azano (GB), Royal Marine (IRE)
Výrok: 3 - 2 - 1 1/2 - krátký krk - nos - 1 3/4 - krk - 1 3/4 - 1 3/4 - 2 - 3/4
Čas: 1:21.29
Majitel: Lord Lloyd-Weber, Chovatel: Watership Down Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Prix Maurice de Nieuil G2

14. červenec, Longchamp - 2800 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, čtyřletí a starší
1.Way to Paris (GB)6hChamps Elysees - Grey Way, Cozzene126
2. Marmelo (GB)6hDuke of Marmalade - Capriolla, In the Wings126
3. Ligne d'Or (GB)4kDansili - Love Nationale, Galileo126
Dále: Call the Wind (GB), Holdthasigreen, Shahnaza
Výrok: nos - 4 - krátký krk - 2 - 1 1/4
Čas: 3:00.29
Majitel: Paolo Ferrario, Chovatel: Grundy Bloodstock SRL
Trenér: Andrea Marcialis, Jezdec: Cristian Demuro

Grand Prix de Paris G1

14. červenec, Longchamp - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí hřebci a klisny
1.Japan (GB)3hGalileo - Shastye, Danehill128
2. Slalom 3hIntello - Zagzig, Selkirk128
3. Jalmoud (GB)3hNew Approach - Dancing Rain, Danehill Dancer128
Dále: Roman Candle (GB), Soft Light, In Favour (GB), Kasaman, Western Australia (IRE)
Výrok: 1/2 - 3/4 - krk - 2 1/2 - 1 1/4 - krk - 3
Čas: 2:27.07
Majitel: Derrick Smith & Mrs. John Magnier & Michael Tabor, Chovatel: Newsells Park Stud
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Prix Robert Papin G2

21. červenec, Deauville - 1100 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí hřebci a klisny
1.A'Ali (IRE)2hSociety Rock - Motion Lass, Motivator128
2. My Love' Passion2kElvstroem - Amber Two, Cadeaux Genereux125
3. Jolie2kPower - Elettra, Literato125
Dále: Fan Club Rules (IRE), Istanbul (IRE), Rayong (GB), Fantastic Diamond, Salar Island (ITY), Dutch Chop
Výrok: 3/4 - 1 3/4 - 3/4 - krátká hlava - 1 1/2 - hlava - hlava - 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:04.38
Majitel: Shaikh Duaij Al Khalifa, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: Simon Crisford, Jezdec: Frankie Dettori

Prix Rothschild G1

28. červenec, Deauville - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté a starší klisny
1.Laurens4kSiyouni - Recambe, Cape Cross129
2. With You (GB)4kDansili - In Clover, Inchinor129
3. Obligate (GB)3kFrankel - Responsible, Oasis Dream122
Dále: Joplin (GER), East (GB), Move Swiftly (GB), Qabala (USA), Magical Dreamer (IRE), Beshaayir (GB)
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 3 - 2 - 3/4 - krátký krk - 3 - dist.
Čas: 1:36.71
Majitel: John Dance, Chovatel: Bloodstock Agency Ltd
Trenér: Karl Burke, Jezdec: P.J. Mc Donald

Prix Maurice de Gheest G1

4. srpen, Deauville - 1300 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Advertise (GB)3hShowcasing - Furbelow, Pivotal125
2. Brando (GB)7vPivotal - Agent du Bois, Silver Hawk129
3. Space Blues (IRE)3hDubawi - Miss Lucifer, Noverre125
Dále: Spinning Memories (IRE), One Master (GB), Pretty Pollyanna (GB), Polydream (IRE), So Perfect (USA), Fox Champion (IRE), Mr. Lupton (IRE), Le Brivido, King Malpic, Invincible Army (IRE), Munitions (USA), Namos (GER)
Výrok: krk - 3/4 - hlava - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - nos - 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:15.35
Majitel: Phoenix Thoroughbred Limited, Chovatel: Cheveley Park Stud Ltd
Trenér: Martyn Meade, Jezdec: Frankie Dettori

Prix Jacques le Marois G1

11. srpen, Deauville - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Romanised (IRE)4hHoly Roman Emperor - Romantic Venture, Indian Ridge131
2. Shaman (IRE)3hShamardal - Only Green, Green Desert125
3. Line of Duty (IRE)3hGalileo - Jacqueline Quest, Rock of Gibraltar125
Dále: Watch Me, Graignes, Study of Man (IRE), Success Days (IRE), Vocal Music (IRE)
Výrok: 1 1/4 - nos - 1 1/4 - 3/4 - 1 - 4 1/2 - 8
Čas: 1:35.16
Majitel: Robert Ng, Chovatel: Monica Aherne
Trenér: Ken Condon, Jezdec: W.J. Lee

Prix Guillaume d'Ornano G2

15. srpen, Deauville - 2000 metrů, turf, dráha velmi měkká, tříletí
1.hlavaman (GB)3hKingman - Deliberate, King's Best128
2. Roman Candle (GB)3hLe Havre - Holy Dazzle, Sunday Break128
3. Flop Shot (IRE)3hNew Approach - Dancequest, Dansili128
Dále: Talk Or Listen (IRE), Taos
Výrok: hlava - 1/2 - 1 1/2 - 2 1/2
Čas: 2:13.10
Majitel: Khalid Abdullah, Chovatel: Juddmonte Farms
Trenér: Roger Charlton, Jezdec: Jason Watson

Prix du Calvados G2

17. srpen, Deauville - 1400 metrů, turf, dráha měkká, dvouleté klisny
1.Tropbeau (GB)2kShowcasing - Frangipanni, Dansili123
2. Marieta2kSiyouni - Macarella, Shamardal123
3. Walk In Marrakesh (IRE)2kSiyouni - Walk In Beauty, Shamardal123
Dále: Schwesterherz
Výrok: 2 1/2 - 1 1/4 - krk
Čas: 1:24.10
Majitel: Lady Bamford, Chovatel: Lord Margadale
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix de la Nonette G2

17. srpen, Deauville - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Terebellum (IRE)3kSea the Stars - Marvada, Elusive City126
2. Mutamakina (GB)3kNathaniel - Joshua's Princess, Danehill126
3. Cartiem3kCape Cross - Mintaka, Zamindar126
Dále: Suphala, Platane (GB), Etoile, Divine Image (USA), Phoceene
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 2 1/2 - 3 1/2 - 15
Čas: 2:10.49
Majitel: Princess Haya of Jordan, Chovatel: Alan O'Flynn
Trenér: John Gosden, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix de Pomone G2

18. srpen, Deauville - 2500 metrů, turf, dráha těžká, tříleté a starší klisny
1.Dame Malliot (GB)3kChamps Elysees - Stars In Your Eyes, Galileo121
2. Love So Deep (JPN)3kDeep Impact - Soinlovewithyou, Sadler's Wells121
3. Klassique (GB)4kGalileo - Chachamaidee, Footstepsinthesand130
Dále: Ligne d'Or (GB), Hermaphrodite, Fira, Listen In (IRE), South Sea Pearl (IRE), Peach Tree (IRE), Abadan (GB)
Výrok: hlava - 2 - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - 2 1/2 - 6
Čas: 2:46.23
Majitel: A.E. Oppenheimer, Chovatel: Hascombe And Valiant Stud
Trenér: Ed Vaughan, Jezdec: Frankie Dettori

Prix Morny G1

18. srpen, Deauville - 1200 metrů, turf, dráha těžká, dvouletí hřebci a klisny
1.Earthlight (IRE)2hShamardal - Winters Moon, New Approach126
2. Raffle Prize (IRE)2kSlade Power - Summer Fete, Pivotal122
3. Golden Horde (IRE)2hLethal Force - Entreat, Pivotal126
Dále: Arizona (IRE), A'Ali (IRE), Aroha (IRE), Royal Dornoch (IRE), Devil (IRE)
Výrok: krk - 2 1/2 - 2 - hlava - 1 1/4 - 1 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:12.00
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix Jean Romanet G1

18. srpen, Deauville - 2000 metrů, turf, dráha těžká, čtyřleté a starší klisny
1.Coronet (GB)5kDubawi - Approach, Darshaan126
2. With You (GB)4kDansili - In Clover, Inchinor126
3. Red Tea (GB)6kSakhee - Maimoona, Pivotal126
Dále: I Can Fly (GB), Spirit of Nelson (IRE), Wild Illusion (GB), Musis Amica (IRE), Worth Waiting (GB)
Výrok: 3/4 - 1 3/4 - 3/4 - 1/2 - krk - 3/4 - krk
Čas: 2:09.95
Majitel a chovatel: Denford Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Prix Kergorlay G2

18. srpen, Deauville - 3000 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Marmelo (GB)6vDuke of Marmalade - Capriolla, In the Wings130
2. Call the Wind (GB)5vFrankel - In Clover, Inchinor134
3. Haky (IRE)5vMuhtathir - Marah Dubai, Dubawi130
Dále: Mille Et Mille (GB), Palpitator, Khan (GER), Lillian Russell (IRE), Pallasator (GB)
Výrok: 3/4 - 3 - 2 - 4 - 3 1/2 - 2 1/2 - 30
Čas: 3:18.10
Majitel: The Fairy Story Partnership & Aziz Kheir, Chovatel: Deepwood Farm Stud
Trenér: Hughie Morrison, Jezdec: Christophe Soumillon

Grand Prix de Deauville G2

25. srpen, Deauville - 2500 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ziyad (GB)4vRock of Gibraltar - Arme Ancienne, Sillery130
2. Soft Light3hAuthorized - Light Saber, Kendor121
3. Nagano Gold (GB)5hSixties Icon - Never Enough, Monsun130
Dále: Villa Rosa, Master's Spirit (IRE), Premier Lion, Tiberian, Gyllen (USA)
Výrok: 1/2 - 2 - 1/2 - 3 - 12 - 15 - 3/4
Čas: 2:38.20
Majitel a chovatel: Wertheimer et Frere
Trenér: Carlos Laffon-Parias, Jezdec: Olivier Peslier

Prix du Moulin de Longchamp G1

8. září, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Circus Maximus (IRE)3hGalileo - Duntle, Danehill Dancer125
2. Romanised (IRE)4hHoly Roman Emperor - Romantic Venture, Indian Ridge129
3. Line of Duty (IRE)3hGalileo - Jacqueline Quest, Rock of Gibraltar125
Dále: Olmedo, Phoenix of Spain (IRE), Shaman (IRE), Robin of Navan, Obligate (GB), Delaware (GB), Success Days (IRE)
Výrok: nos - 1 - 1/2 - 1 - 1 1/4 - 1 - krátký krk - 1 1/2 - 20
Čas: 1:36.54
Majitel: Flaxman Stables, Mrs. Magnier, Tabor & Smith, Chovatel: Flaxman Stables Ireland Ltd
Trenér: Aidan O'Brien, Jezdec: Ryan Moore

Prix Foy G2

15. září, Longchamp - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Waldgeist (GB)5hGalileo - Waldlerche, Monsun128
2. Way to Paris (GB)6hChamps Elysees - Grey Way, Cozzene128
3. Kiseki (JPN5hRulership - Blitz Finale, Deep Impact128
Dále: Silverwave
Výrok: 2 - 1 - hlava
02:27.57
Majitel: Gestut Ammerland & Newsells Park, Chovatel: The Waldlerche Partnership
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix Vermeille G1

15. září, Longchamp - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Star Catcher (GB)3kSea the Stars - Lynnywood Chase, Horse Chestnut121
2. Musis Amica (IRE)4kDawn Approach - White Star, Darshaan129
3. Ligne d'Or (GB)4kDansili - Louve Nationale, Galileo129
Dále: Villa Marina (GB), Fleeting (IRE), Channel (IRE), Anapurna (GB), Pink Dogwood (IRE), Tamniah
Výrok: 3/4 - 1 - krátký krk - hlava - 2 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 15
Čas: 2:27.63
Majitel: A.E. Oppenheimer, Chovatel: Hascombe And Valiant Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Prix Niel G2

15. září, Longchamp - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Sottsass3hSiyouni - Starlet's Sister, Galileo128
2. Mutamakina (GB)3kNathaniel - Joshua's Princess, Danehill125
3. Mohawk (IRE)3hGalileo - Empowering, Encosta de Lago128
Dále: Veronesi, Quest the Moon (GER)
Výrok: 1 1/4 - krátký krk - 3/4 - 1 1/2
Čas: 2:27.46
Majitel: White Birch Farm, Chovatel: Ecurie des Monceaux
Trenér: Jean-Claude Rouguet, Jezdec: Cristian Demuro

Prix Dollar G2

5. říjen, Longchamp - 2000 metrů, turf, dráha velmi měkká, tříletí a starší
1.Skalleti4vKendarget - Skallet, Muhaymin128
2. Mountain Angel (IRE)5vDark Angel - Fanciful Dancer, Groom Dancer128
3. Line of Duty (IRE)3hGalileo - Jacqueline Quest, Rock of Gibraltar123
Dále: Leo de Fury (IRE), Villa Rosa, Flambeur (USA)
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 5
Čas: 2:06.56
Majitel: Jean-Claude Seroul, Chovatel: Guy Pariente Holding
Trenér: Jerome Reynier, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix Daniel Wildenstein G2

5. říjen, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha velmi měkká, tříletí a starší
1.The Revenant (GB)4vDubawi - Hazel Lavery, Excellent Art130
2. Olmedo4hDeclaration of War - Super Pie, PIvotal128
3. Shaman (IRE)4hShamardal - Only Green, Green Desert125
Dále: Impulsif (GB), Tauran Shaman (IRE)
Výrok: 4 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 3 1/2
Čas: 1:43.90
Majitel: Al Asayl France, Chovatel: Al Asayl Bloodstock Ltd
Trenér: Francis-Henri Graffard, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix de Royallieu G1

5. říjen, Longchamp - 2200 metrů, turf, dráha velmi měkká, tříleté a starší klisny
1.Anapurna (GB)3kFrankel - Dash to the Top, Montjeu122
2. Delphinia (IRE)3kGalileo - Again, Danehill Dancer122
3. Enbihaar (IRE)4kRedoute's Choice - Chanterelle, Trempolino129
Dále: Lah Ti Dar (GB), Pilaster (GB), Satomi (GER), South Sea Pearl (IRE), Musis Amica (IRE), Mutamakina (GB)
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 1 1/2 - 3/4 - 1 - 3/4 - 2 1/2
Čas: 3:10.98
Majitel: Helena Springfield Ltd, Chovatel: Meon Valley Stud
Trenér: John Gosden, Jezdec: Frankie Dettori

Prix Chaudenay G2

5. říjen, Longchamp - 3000 metrů, turf, dráha velmi měkká, tříletí
1.Technician (IRE)3hMastercraftsman - Arosa, Sadler's Wells128
2. Moonlight Spirit (IRE)3hDubawi - Moonsail, Monsun128
3. Iskanderhon (USA)3vExchange Rate - Beiramar, Monsun128
Dále: Muette (GB), Ashrun, Golden Box (USA), Nayef Road (IRE), San Huberto (IRE), Dashing Willoughby (GB), Lucky Lycra (IRE)
Výrok: 3/4 - 2 - 2 - 1 - 1 1/2 - 4 1/2 - 2 - 3 - 5 1/2
Čas: 3:19.86
Majitel: Team Valor, Chovatel: Barronstown Stud
Trenér: Martyn Meade, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix du Cadran G1

5. říjen, Longchamp - 4000 metrů, turf, dráha velmi měkká, čtyřletí a starší
1.Holdthasigreen7vHold That Tiger - Greentathir, Muhtathir128
2. Call the Wind (GB)5vFrankel - In Clover, Inchinor128
3. Dee Ex Bee (GB)4hFarhh - Dubai Sunrise, Seeking the Gold128
Dále: Who Dares Wins (IRE), Falcon Eight (IRE), Way to Paris (GB), Cleonte (IRE), Mille Et Mille (GB), Line Des Ongrais, Funny Kid (USA)
Výrok: 3/4 - 3/4 - 5 1/2 - 1 1/4 - krátký krk - 10 - 4 - 20 - daleko
Čas: 4:41.83
Majitel a chovatel: Jean Gilbert & Claude le Hay
Trenér: Bruno Audouin, Jezdec: Tony Piccone

Prix Marcel Boussac G1

6. říjen, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha velmi měkká, dvouleté klisny
1.Albigna (IRE)2kZoffany - Freedonia, Selkirk123
2. Marieta2kSiyouni - Macarella, Shamardal123
3. Flighty Lady (IRE)2kSir Percy - Airfield, Dansili123
Dále: Bionic Woman (IRE), Plegastell, Fee Historique, Savarin (JPN), Kenlova, Nunzia
Výrok: 2 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1 - 6 1/2 - 3/4 - 3 1/2 - daleko
Čas: 1:41.26
Majitel a chovatel: Niarchos Family
Trenér: Mrs. John Harrington, Jezdec: Shane Foley

Prix Jean-Luc Lagardere G1

6. říjen, Longchamp - 1600 metrů, turf, dráha velmi měkká, dvouleté klisny a hřebci
1.Victor Ludorum (GB)2hShamardal - Antiquities, Kaldounevees126
2. Alson (GER)2hAreion - Assisi, Galileo126
3. Armory (IRE)2hGalileo - After, Danehill Dancer126
Dále: Ecrivain, Helter Skelter, Chachnak, Kenway
Výrok: 3/4 - krátký krk - krátký krk - 4 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:44.15
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Mickael Barzalona

Prix de l'Arc de Triomphe G1

6. říjen, Longchamp - 2400 metrů, turf, dráha velmi měkká, tříletí a starší
1.Waldgeist (GB)5hGalileo - Waldlerche, Monsun131
2. Enable (GB)5kNathaniel - Concentric, Sadler's Wells128
3. Sottsass3hSiyouni - Starlet's Sister, Galileo125
Dále: Japan (GB), Magical (IRE), Soft Light, Kiseki (JPN), Nagano Gold (GB), French King (GB), Ghaiyyath (IRE), Blast Onepiece (JPN), Fierement (JPN)
Výrok: 1 3/4 - 1 3/4 - 1/2 - 6 - 3 1/2 - 8 - 4 1/2 - 4 1/2 - 2 1/2 - nos - 15
Čas: 2:31.97
Majitel: Gestut Amemrland & Newsells Park, Chovatel: The Waldlerche Partnership
Trenér: Andre Fabre, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix de l'Opera G1

6. říjen, Longchamp - 2000 metrů, turf, dráha velmi měkká, tříleté a starší klisny
1.Villa Marina (GB)3kLe Havre - Briviesca, Peintre Celebre123
2. Fleeting (IRE)3kZoffany - Azafata, Motivator123
3. Watch Me3kOlympic Glory - Watchful, Galileo123
Dále: Commes, Terebellum (IRE), With You (GB), Ligne d'Or (GB), Pink Dogwood (IRE), Etoile, Mehdaayih (GB), Cartiem, Goddess (USA)
Výrok: krátký krk - 3/4 - krk - krátký krk - 1 1/4 - 1/2 - 5 - 1 1/4 - 2 1/2 - 6 - zadržena
Čas: 2:09.09
Majitel a chovatel: Sarl Darpat France
Trenér: Carlos Laffon-Parias, Jezdec: Olivier Peslier

Prix de l'Abbaye de Longchamp G1

6. říjen, Longchamp - 1000 metrů, turf, dráha velmi měkká, dvouletí a starší
1.Glass Slippers (GB)3kDream Ahead - Night Gypsy, Mind Games133
2. So Perfect (USA)3kScat Daddy - Hooveroverexperience, Songandaprayer133
3. El Astronaute (IRE)6vApprove - Drumcliffe Dancer, Footstepsinthesand137
Dále: Invincible Army (IRE), Mabs Cross (GB), Gold Vibe (IRE), Finsbury Square (IRE), Sestilio Jet, Spinning Memories (IRE), Fairyland (IRE), Shades of Blue (IRE), Jolie, Recon Mission (IRE), Battaash (IRE), Soldier's Call (GB), Ken Colt (IRE)
Výrok: 3 - krk - krátká hlava - 1 - 2 - 3/4 - krátká hlava - krk - 4 - 1 - 1 1/4 - 2 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 20
Čas: 0:58.04
Majitel a chovatel: Bearstone Stud Ltd
Trenér: Kevin Ryan, Jezdec: Tom Eaves

Prix de la Foret G1

6. říjen, Longchamp - 1400 metrů, turf, dráha velmi měkká, tříletí a starší
1.One Master (GB)5kFastnet Rock - Enticing, Pivotal125
2. City Light5hSiyouni - Light Sabe, Kendor128
3. Speak In Colours (GB)4hExcelebration - Maglietta Fina, Verglas128
Dále: Safe Voyage (IRE), Graignes, Hey Gaman (GB), Forever In Dreams (IRE), Wasmya, Glorious Journey (GB), Sir Dancealot (IRE), Marianafoot, Waldpfad (GER)
Výrok: 1/2 - 3 1/2 - 3/4 - krátký krk - 1 1/4 - krk - 1 - krátký krk - krátký krk - krátká hlava - 2 1/2
Čas: 1:23.66
Majitel a chovatel: Lael Stables
Trenér: William Haggas, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Criterium de Maisons-Laffitte G2

12. říjen, Maisons-Laffitte - 1200 metrů, turf, dráha velmi měkká, dvouletí
1.Shadn (IRE)2kNo Nay Never - Amethyst, Sadler's Wells125
2. Devil (IRE)2hSiyouni - Burma Sea, Lope de Vega128
3. Sir Boris (IRE)2hDue Diligence - Queens Park, King's Best128
Dále: Lady Penelope (IRE), Alocasia (GB), Spartan Fighter (GB), Lady Galore (IRE), Jessely
Výrok: hlava - 1 3/4 - nos - 1/2 - 1 1/4 - krátký krk - krátký krk
Čas: 1:12.23
Majitel: Alrabban Racing, Chovatel: Barronstown Stud
Trenér: Andrew Balding, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Prix du Conseil de Paris G2

20. říjen, Longchamp - 2200 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.Subway Dancer (IRE)7vShamardal - Sub Rose, Galileo128
2. Edisa (USA)3kKitten's Joy - Ebiyza, Rock of Gibraltar119
3. Silverwave7hSilver Frost - Miss Bio, River Mist128
Dále: Soudania (GB), Monsieur Croco, Winterfuchs (GER), Intellogent (IRE), Pelligrina (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 2 1/2 - krk - 1 1/2 - 9 - 18 - 7
Čas: 2:29.57
Majitel: Bonanza, Chovatel: Scea Haras de Saint Pair
Trenér: Zdeno Koplik, Jezdec: Radek Koplik

Criterium de Saint-Cloud G1

26. říjen, Saint-Cloud - 2000 metrů, turf, dráha těžká, dvouletí hřebci a klisny
1.Mkfancy2hMakfi - Fancy Green, Muhtathir126
2. Arthur's Kingdom (IRE)2hCamelot - Madeira Mist, Grand Lodge126
3. Mythical2hCamelot - Inchmina, Cape Cross126
Dále: Sounds of Cannons (GB), The Summit, Via de Vega, Thunderspeed, Celtic High King (IRE)
Výrok: 3 - 1/2 - 3 - 6 - 1 3/4 - 4 - 3 1/2
Čas: 2:20.21
Majitel: Abdullah Al Maddah, Chovatel: Marbat LLC
Trenér: Pia Brandt, Jezdec: Theo Bachelot

Criterium International G1

27. říjen, Longchamp - 1400 metrů, turf, dráha těžká, dvouletí hřebci a klisny
1.Alson (GER)2hAreion - Assisi, Galileo126
2. Armory (IRE)2hGalileo - After, Danehill Dancer126
3.
Dále:
Výrok: 20
Čas: 1:28.61
Majitel a chovatel: Gestut Schlenderhan
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Frankie Dettori

Prix Royal Oak G1

27. říjen, Longchamp - 3100 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Technician (IRE)3hMastercraftsman - Arosa, Sadler's Wells122
2. Call the Wind (GB)5vFrankel - In Clover, Inchinor130
3. Holdthasigreen7vHold That Tiger - Greentathir, Muhtathir130
Dále: Lah Ti Dar (GB), Way to Paris (GB), Iskanderhon (USA)
Výrok: 1 1/4 - 3 1/2 - 2 1/2 - 3/4 - 1 1/4
Čas: 3:40.13
Majitel: Team Valor, Chovatel: Barronstown Stud
Trenér: Martyn Meade, Jezdec: Pierre-Charles Boudot

Německo

Fruhjahrs-Meile G3

14. duben, Dusseldorf - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Stormy Antarctic (GB)6vStormy Atlantic - Bea Remembered, Doyen130
2. Madita4kSoldier Hollow - Manita, Peintre Celebre120
3. Degas6vExceed And Excel - Diatribe, Tertullian128
Dále: Palace Prince, Wonnemond, Alinaro, Wetrov (FR), Zargun, Los Campanos
Výrok: krk - 2 1/2 - 3 1/2 - 1/2 - 2 - 1 1/4 - 3/4 - 41
Čas: 1:34.11
Majitel: P.K. Siu, Breeder. East Bloodstock Ltd
Trenér: Ed Walker, Jezdec: Gerald Mosse

Schwarzgold-Rennen G3

22. duben, Cologne - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Axana3kSoldier Hollow - Achinora, Sleeping Indian128
2. Anna Pivola3kPivotal - Queen's Hall, Singspiel128
3. Satomi3kTeofilo - Swordhalf, Haafhd128
Dále: Wish You Well, Akribie, Linaria, Barbados (FR), Wild Emotion, Eternal Summer (FR), Peace of Paris
Výrok: 2 3/4 - 1 1/2 - 2 3/4 - 2 - 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - krátká hlava - 1 3/4
Čas: 1:34.80
Majitel: Team Valor, Chovatel: S. Penner
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Dr. Busch-Memorial G3

28. duben, Krefeld - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Winterfuchs3hCampanologist - Wunderblume, Lomitas128
2. Moonlight Man3hReliable Man - Moonlight Symphony, Pentire128
3. King3hLord of England - Kaiserwiese, Sholokhov128
Dále: Sibelius, Noble Moon, Barys (GB), Man on the Moon, Nubbel, Hot Team (IRE), Lacento (IRE)
Výrok: krk - krk - 3 1/4 - krk - krátká hlava - 1 3/4 - 3/4 - 1 - 2 1/2
Čas: 1:44.70
Majitel a chovatel: Gestut Ravensberg
Trenér: Carmen Bocskai, Jezdec: Sibylle Vogt

Bavarian Classic G3

1. květen, Munich - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Django Freeman3hCampanologist - Donna Lavinia, Acatenango128
2. Quest the Moon3hSea the Moon - Questabella, Rock of Gibraltar128
3. Dschingis First3hSoldier Hollow - Divya, Platini128
Dále: Amiro, Accon, Beam Me Up, Enjoy the Moon, Quain
Výrok: 1 1/2 - 1 1/4 - hlava - 3/4 - krk - 2 - 3
Čas: 2:12.61
Majitel: Hedge Baumgarten Holschbach, Chovatel: Stiftung Gestut Fahrhof
Trenér: Henk Grewe, Jezdec: Lukas Delozier

Gerling Preis G2

5. květen, Cologne - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.French King (GB)4hFrench Fifteen - Marina Piccola, Halling126
2. Be My Sheriff5hLawman - Bezzaaf, Machiavellian126
3. Windstoss5hShirocco - Wellenspiel, Sternkoenig128
Dále: Alounak (FR), Colomano (GB), Walsingham, Khan
Výrok: 3/4 - 3/4 - 1 3/4 - 2 3/4 - krk - 24
Čas: 2:31.62
Majitel: Sheikh Abdulla bin Khalifa Al Thani, Chovatel: Umm Qarn Farms
Trenér: Henri-Alex Pantall, Jezdec: Olivier Peslier

Oleander Rennen G2

12. květen, Hoppegarten - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Raa Atoll (GB)4hSea the Stars - Meetyouthere, Sadler's Wells126
2. Thomas Hobson (GB)9vHalling - La Spezia, Danehill Dancer128
3. Moonshiner6hAdlerflug - Montezuma, Monsun126
Dále: Adler, Nikkei, Abadan (GB), Berghain (IRE), Ernesto, Zabriskie (IRE), Klungel, Quintarelli, Wisperwind
Výrok: 1 1/2 - 1 3/4 - 1 3/4 - 2 - 2 3/4 - nos - krk - 8 - 11 - 2 1/2 - 22
Čas: 3:23.10
Majitel: Luke Corner, Chovatel: Mr. & Mrs. J. Davis & P. Mitchell B'Stock
Trenér: Luke Corner, Jezdec: Jozef Bojko

Mehl-Mulhens-Rennen G2

19. květen, Cologne - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Fox Champion (IRE)3hKodiac - Folegandros Island, Red Rocks128
2. Arctic Sound (GB)3hPoet's Voice - Polar Circle, Royal Academy128
3. Great Scot (GB)3hRequinto - La Rosiere, Mr. Greeley128
Dále: Marie's Diamond (IRE), Global Spectrum (GB), Wargrave (IRE), Pogo (IRE), Sibelius, Revelstoke (GB), Noble Moon, Lady Te
Výrok: krk - krk - 2 1/4 - krk - krk - 1 3/4 - 1/2 - nos - 1/2 - 10
Čas: 1:37.87
Majitel: King Power Racing Co Ltd, Chovatel: Con Marnane
Trenér: Richard Hannon, Jezdec: Oisin Murphy

German 1,000 Guineas G2

26. květen, Dusseldorf - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Main Edition (IRE)3kZoffany - Maine Lobster, Woodman128
2. Axana3kSoldier Hollow - Achinora, Sleeping Indian128
3. Shalona (FR)3kSoldier Hollow - Salona, Lord of England128
Dále: Best On Stage, Sharoka (IRE), Satomi, Iconic Choice (GB), Diajaka, Gold, Linaria, Ivanka
Výrok: krk - krk - 2 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 3/4
Čas: 1:36.46
Majitel: Saif Ali, Chovatel: Minch Bloodstock
Trenér: Mark Johnston, Jezdec: Joe Fanning

Badener Meile G2

30. květen, Baden-Baden - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.The Revenant (GB)4vDubawi - Hazel Lavery, Excellent Art128
2. Imaging (GB)4hOasis Dream - Mirror Lake, Dubai Destination128
3. Go to Hollywood (FR)3hPenny's Pincic - Agence Belge, Librettist116
Dále: Volfango (IRE), Palace Prince, Kronprinz, Aviateur (FR), Melodino, Degas
Výrok: 1/2 - 1 3/4 - nos - 2 - 1/2 - 1 - 5 1/2 - 1/2
Čas: 1:38.77
Majitel a chovatel: Al Asayl Bloodstock Ltd
Trenér: Francis-Henri Graffard, Jezdec: Ronan Thomas

Silberne Peitsche G3

1. červen, Baden-Baden - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Namos3hMedicean - Namera, Areion125
2. The Right Man (GB)7vLope de Vega - Three Owls, Warning132
3. Mc Queen (FR)7vSilver Frost - Misdirect, Darshaan132
Dále: Iron Duke, Yuman (FR), Julio, Shining Emerald (GB), Zargun
Výrok: 1/2 - 3 3/4 - 3/4 - hlava - 1/2 - 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:08.32
Majitel: Stall Namaskar, Chovatel: Gestut Brummerhof
Trenér: Dominik Moser, Jezdec: Wladimir Panov

Derby Trial G3

2. červen, Baden-Baden - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Accon3hCamelot - Anaita, Dubawi128
2. Skyful Sea (FR)3kSea the Stars - Saldentigerin, Tiger Hill125
3. Surrey Thunder (FR)3hLe Havre - Zakania, Indian Ridge128
Dále: Moonlight Man, King, Peppone, Konig Platon
Výrok: 1 3/4 - krk - 1 1/4 - krk - hlava - 3/4 - 3 1/2
Čas: 2:04.64
Majitel: Holger Renz, Chovatel: Gestut Hof Ittlingen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Jiri Palik

Grosser Preis der Badischen Wirtschaft G2

2. červen, Baden Baden - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Itobo7vAreion - Iowa, Lomitas128
2. Royal Youmzain (FR)4hYoumzain - Spasha, Shamardal128
3. Windstoss5hShirocco - Wellenspiel, Sternkoenig128
Dále: Alounak (FR), Walsingham, Oriental Eagle, Wai Key Star, Matchwinner
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 2 1/4 - 2 - krk - 4 1/4
Čas: 2:17.25
Majitel: Stall Totti, Chovatel: Gestut Gorlsdorf
Trenér: Hans-Jurgen Groschel, Jezdec: Marco Casamento

Diana-Trial G2

9. červen, Hoppegarten - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Akribie3kReliable Man - Aussicht, Haafhd128
2. Satomi3kTeofilo - Swordhalf, Haafhd128
3. Stex (IRE)3kLord of England - Sun Society, Law Society128
Dále: Anna Pivola, Whispering Angel, Shining Pass, Global Gloud, Guardian Fay (IRE)
Výrok: 2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 - 1 1/4 - 2 1/2 - 1/2
Čas: 2:00.15
Majitel a chovatel: Gestut Rottgen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Adrie de Vries

Union-Rennen G2

10. červen, Cologne - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Laccario3hScalo - Laccata, Lomitas128
2. Django Freeman3hCampanologist - Donna Lavinia, Acatenango128
3. Winterfuchs3hCampanologist - Wunderblume, Lomitas128
Dále: Dschingis First, Sibelius, So Chivalry, Nubius (IRE), Man on the Moon, Andoro, Quain
Výrok: 2 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 2 - 1 1/4 - 4 1/2 - 1 1/2 - krk - 20
Čas: 2:14.31
Majitel a chovatel: Gestut Ittlingen, Chovatel: Gestut Hof Ittlingen
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Grosser Preis der Landeshauptstadt Dresden G3

16. červen, Dresden - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Brian Ryan (GB)4vFinjaan - Touching, Kheleyf128
2. Waldpfad5hShamardal - Waldbeere, Mark of Esteem128
3. Broderie (GB)4kPivotal - Woven Lace, Hard Spun127
Dále: Coppelia, Cherry Lady, Yuman (FR), Zargun, Revelstoke (GB)
Výrok: krk - 1 3/4 - 3/4 - 3/4 - 2 1/4 - 1 - 1
Čas: 1:24.70
Majitel: Janina Burger, Chovatel: D. Curran
Trenér: Andrea Marcialis, Jezdec: Maxim Pecheur

Grosser Preis der Wirtschaft G3

23. červen, Dortmund - 1800 metrů, turf, tříletí a starší
1.Potemkin8vNew Approach - Praia, Big Shuffle131
2. Palace Prince7hAreion - Palace Princess, Tiger Hill127
3. Kronprinz4hLord of England - Kaiserwiese, Sholokhov129
Dále: Volfango (IRE), Folie de Louise (FR), Melodino, Degas
Výrok: 1/2 - hlava - 3/4 - 1 1/4 - krk - 1 1/4
Čas: 1:47.46
Majitel: Klaus Allofs & Stiftung Gestut Fahrhof, Chovatel: Stiftung Gestut Fahrhof
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Grosser Hansa-Preis G2

30. červen, Hamburg - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.French King (GB)4hFrench Fifteen - Marina Piccola, Halling132
2. Royal Youmzain (FR)4hYoumzain - Spasha, Shamardal132
3. Colomano (GB)5hCacique - Codera, Zilzal132
Dále: Oriental Eagle, Skyful Sea (FR), Alounak (FR)
Výrok: 2 1/2 - 1 - 1/2 - 3 1/4 - 3/4
Čas: 2:29.61
Majitel: Sheikh Abdulla bin Khalifa Al Thani, Chovatel: Umm Qarn Farms
Trenér: Henri-Alex Pantall, Jezdec: Olivier Peslier

100 Jahre Hugo Phohe-Rennen G3

1. červenec, Hamburg - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Axana3kSoldier Hollow - Achinora, Sleeping Indian121
2. Shalona (FR)3kSoldier Hollow - Salona, Lord of England119
3. Madita4kSoldier Hollow - Manita, Peintre Celebre128
Dále: Emerita, Best On Stage, Peace of Paris, Caesara (GB), Akua'rella, Seaside Song (GB), Cabarita
Výrok: 1 1/2 - krk - 2 1/2 - 1 - hlava - 1 - 1 3/4 - 1 3/4 - nos
Čas: 1:35.45
Majitel: Team Valor, Chovatel: S. Penner
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Holstein Cup G3 ex Flieger Trophy

3. červenec, Hamburg - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Waldpfad5hShamardal - Waldbeere, Mark of Esteem128
2. Ambiance (IRE)8vCamacho - Thawrah, Green Desert128
3. Clear For Take Off (GB)5kSoldier Hollow - Chantra, Lando122
Dále: Iron Duke, Suprimo, Mc Queen (FR), Power Zone (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 2 - krátká hlava - 2 1/2 - krk
Čas: 1:11.42
Majitel a chovatel: Gestut Brummerhof
Trenér: Dominik Moser, Jezdec: Wladimir Panov

Grosser Preis von Hamburg G3

5. červenec, Hamburg - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.King David (DEN)4hElusive City - Jeunesse Lulu, Montjeu128
2. Nikkei4hPivotal - Nicella, Lando130
3. Amorella (IRE)4kNathaniel - Anaita, Dubawi125
Dále: Itobo, Stex (IRE), Serena
Výrok: 2 1/2 - 1/2 - krk - nos - 4 1/2
Čas: 2:08.36
Majitel: M. Fernande, Chovatel: Stutterie Stork
Trenér: Marc Stott, Jezdec: Oliver Wilson

Mehl Mulhens Trophy G3

6. červenec, Hamburg - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Durance3kChamps Elysees - Djidda, Lando128
2. Anna Pivola3kPivotal - Queen's Hall, Singspiel128
3. Shining Pass3kRaven's Pass - Serienhoehe, High Chaparral128
Dále: Liberty London, Whispering Angel, Sharoka (IRE), Wildbeere, Wish You Well
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 2 - 2 1/2
Čas: 2:22.94
Majitel a chovatel: Gestut Ebbesloh
Trenér: Pieter Schiergen, Jezdec: Andrasch Starke

Deutsches Derby G1

7. červenec, Hamburg - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí hřebci a klisny
1.Laccario3hScalo - Laccata, Lomitas128
2. Django Freeman3hCampanologist - Donna Lavinia, Acatenango128
3. Accon3hCamelot - Anaita, Dubawi128
Dále: Quest the Moon, Surrey Thunder (FR), Dschingis First, Moonlight Man, Andoro, So Chivalry, Ormuz, Sibelius, Beam Me Up, Mojano (FR), Amiro, Magadan
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - krk - 1 1/2 - 1/2 - krk - 2 1/2 - hlava - 5 1/2 - 1/2 - 1 - 2 1/2 - 3 - 8
Čas: 2:29.95
Majitel: Gestut Ittlingen, Chovatel: Gestut Hof Ittlingen
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Eduardo Pedroza

Meilen Trophy G2

21. červenec, Dusseldorf - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Robin of Navan (FR)6hAmerican Post - Cloghran, Muhtathir128
2. Indian Blessing (GB)5kSepoy - Alpen Glen, Halling125
3. Nica4kKamsin - Narrika, Santiago125
Dále: Wonnemond, Broderie (GB), Shalona (FR), Degas, Palace Prince, Kronprinz
Výrok: 2 - 1 - krk - 1 3/4 - hlava - hlava - 1 - 6 1/2
Čas: 1:35.60
Majitel: Haven't a Pot & Richard Foden, Chovatel: Monique Lepeudry
Trenér: Harry Dunlop, Jezdec: Alexander Pietsch

Bayerisches Zuchtrennen G1

28. červenec, Munich - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Danceteria (FR)4vRedoute's Choice - Bal de la Rose, Cadeaux Genereux132
2. Wai Key Star6hSoldier Hollow - Wakytara, Danehill132
3. Quest the Moon3hSea the Moon - Questabella, Rock of Gibraltar123
Dále: Alounak (FR), Sword Peinture, Stormy Antarctic (GB), Matterhorn (IRE), Runnymede (GB)
Výrok: 1 1/4 - 2 - 4 - 13 - 8 - 8 - 1
Čas: 2:14.96
Majitel: Australian Bloodstock & Clive Washbourn, Chovatel: Berend Van Dalfsen
Trenér: David Menuisier, Jezdec: Jamie Spencer

Fritz Henkel Stiftung-Rennen G3

4. srpen, Dusseldorf - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Bristano (GB)3vDansili - Briseida, Pivotal116
2. Accon3hCamelot - Anaita, Dubawi120
3. Oriental Eagle5hCampanologist - Oriental Pearl, Big Shuffle126
Dále: Colomano (GB), Amorella (IRE), Nikkei
Výrok: 1/2 - hlava - 1 1/2 - krk - 4
Čas: 2:25.82
Majitel a chovatel: Litex Commerce
Trenér: M.G. Mintchev, Jezdec: Filip Minarik

Preis der Diana G1

4. srpen, Dusseldorf - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Diamanta3kMaxios - Diamantgottin, Fantastic Light128
2. Naida3kReliable Man - Nacella, Banyumanik128
3. Durance3kChamps Elysees - Djidda, Lando128
Dále: Satomi, Akribie, Donjah, Skyful Sea (FR), Shining Pass, Mythica (IRE), Apadanah, Freedom Rising, Liberty London, Ismene
Výrok: 1 3/4 - krátká hlava - nos - 1 1/4 - shor heaed - 1/2 - 1 - krk - krk - 1/2 - 3/4
Čas: 2:15.78
Majitel a chovatel: Gestut Brummerhof
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Maxim Pecheur

Grosser Preis von Berlin G1

11. srpen, Hoppegarten - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.French King (GB)4hFrench Fifteen - Marina Piccola, Halling132
2. Communique (IRE)4hCasamento - Midnight Line, Kris S132
3. Old Persian (GB)4hDubawi - Indian Petal, Singspiel132
Dále: Royal Youmzain (FR), Alounak (FR), Andoro
Výrok: 1 - krátká hlava - 1 3/4 - 1 1/4 - 3
Čas: 2:35.16
Majitel: Sheikh Abdulla bin Khalifa Al Thani, Chovatel: Umm Qarn Farms
Trenér: Henri-Alex Pantall, Jezdec: Olivier Peslier

Preis der Sparkassen-Finanzgruppe G3

24. spren, Baden-Baden - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Alounak (FR)4hCamelot - Awe Struck, Rail Link123
2. Be My Sheriff5hLawman - Bezzaaf, Machiavellian126
3. Royal Youmzain (FR)4hYoumzain - Spasha, Shamardal126
Dále: Itobo, Wai Key Star, Dato (GB), Sibelius, Ismene
Výrok: krátká hlava - 1 1/4 - nos - 1/2 - 6 - 3/4 - 9
Čas: 2:01.67
Majitel: Darius Racing, Chovatel: Framont Limited & S.C.E.A. des Prairies
Trenér: Waldemar Hickst, Jezdec: Clement Lecoeuvre

Goldene Peitsche G2

25. srpen, Baden-Baden - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Royal Intervention (IRE)3kExceed And Excel - Exciting Times, Jeune Homme121
2. Waldpfad5hShamardal - Waldbeere, Mark of Esteem130
3. Big Boots (IRE)3hSociety Rock - Dairy Herd, Foostepsinthesand127
Dále: Namos, Zargun, Iron Duke, K Club (IRE)
Výrok: 1 1/2 - 1 3/4 - krk - krk - 3/4 - 3 1/2
Čas: 1:08.49
Majitel: Lord Loyd Webber & W.S. Farish, Chovatel: Exciting Times Partnership
Trenér: Ed Walker, Jezdec: Gerald Mosse

Zukunftsrennen G3

31. srpen, Baden-Baden - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Alson2hAreion - Assisi, Galileo126
2. Well of Wisdom (GB)2hOasis Dream - Alessandria, Sunday Silence128
3. Above (FR)2hAnjaal - Broken Applause, Acclamation126
Dále: Virginia Joy, Get Set (IRE), Fearless King (GB), Mangkut (FR), Game And Set (GB), Nona (GER), Vallee Des Fleurs
Výrok: 2 - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 2 3/4 - 1 1/2 - krk - 1 3/4 - 3 - 3 3/4
Čas: 1:25.07
Majitel a chovatel: Gestut Schlenderhan
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Filip Minarik

Badener Stutenpreis G2

31. srpen, Baden Baden - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Amorella (IRE)4kNathaniel - Anaita, Dubawi131
2. Durance3kChamps Elysees - Djidda, Lando122
3. Shailene (IRE)4kRip Van Winkle - Snow Key, Cozzene131
Dále: Stex (IRE), Satomi, Atlanta, Quantum Joy, Sword Peinture, Apadanah, In Memory (IRE)
Výrok: 2 1/4 - 3 - 1 1/2 - 2 - 2 1/2 - 3/4 - 3 1/4 - 1/2 - 22
Čas: 2:33.26
Majitel: TINK Racing, Chovatel: Gestut Hof Ittlingen
Trenér: Markus Klug, Jezdec: Martin Seidl

Oettingen Rennen G2

1. září, Baden-Baden - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Vintager (GB)4vMastercraftsman - White And Red, Orpen128
2. Nica4kKamsin - Narrika, Santiago125
3. Wonnemond6vAreion - Windaja, Surako128
Dále: Ninario, Crossing the Line (GB), Palace Prince, Zargun
Výrok: krk - 3 - krátká hlava - 2 1/2 - 8 1/2 - 33
Čas: 1:38.39
Majitel: Godolphin, Chovatel: Thurso Bloodstock Ltd
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Grosser Preis von Baden G1

1. září, Baden-Baden - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ghaiyyath (IRE)4hDubawi - Nightime, Galileo132
2. Donjah3kTeofilo - Dyanamore, Mt. Livermore121
3. Laccario3hScalo - Laccata, Lomitas125
Dále: Colomano (GB), Accon, Akribie, Amiro, Ashrun (FR), Communique (IRE)
Výrok: 14 - 4 1/4 - 4 1/2 - 2 - 4 - 6 1/2 - 28 - 1/2
Čas: 2:30.08
Majitel: Godolphin, Chovatel: Springbank Way Stud
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Deutsches St. Leger G3

15. září, Dortmund - 2800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ispolini (GB)4vDubawi - Giants Play, Giant's Causeway132
2. Djukon (GB)3hJukebox Jury - Djumama, Aussie Rules123
3. Moonshiner6hAdlerflug - Montezuma, Monsun132
Dále: Oriental Eagle, Nacida, Ernesto, Accon, Power Euro (IRE), Sweet Man (GB), Nikkei, Magical Touch (GB), Abadan (GB), Secret Potion
Výrok: krk - hlava - 1 1/4 - 1 - 1 1 /2 - 3/4 - 1/2 - 3 - 3/4 - 1 1/2 - 10 - 10
Čas: 2:57.08
Majitel: Godolphin, Chovatel: Newsells Park Stud
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Preis von Europa G1

22. září, Cologne - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Aspetar (FR)4vAl Kazeem - Bella Qatara, Dansili132
2. Amorella (IRE)4kNathaniel - Anaita, Dubawi129
3. Donjah3kTeofilo - Dyanamore, Mt. Livermore122
Dále: Colomano (GB), Best Solution (IRE), Royal Youmzain (FR), Weltstar, Communique (IRE), Bristano (GB)
Výrok: 2 1/2 - 1/2 - 4 - 6 - 2 1/2 - 9 - 7 - 53
Čas: 2:26.00
Majitel a chovatel: Sheikh Mohammed bin Khalifa al Thani
Trenér: Roger Charlton, Jezdec: Jason Watson

Grosser Preis der Landeshauptstadt Dusseldorf G3

29. září, Dusseldorf - 1700 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Kronprinz4hLord of England - Kaiserwiese, Sholokhov128
2. Ninario4hAreion - Ninigretta, Dashing Blade126
3. Broderie (GB)4kPivotal - Waven Lace, Hard Spun125
Dále: Nica, Sun At Work, Emerita, Bella Ragazza (GB)
Výrok: 4 - nos - hlava - 2 1/4 - 1 1/2 - 3
Čas: 1:46.55
Majitel: Abdulmagid A Alyousfi, Breeder. Gestut Etzean
Trenér: Pieter Schiergen, Jezdec: Lukas Delozier

Preis der Deutschen Einheit G3

3. říjen, Hoppegarten - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Itobo7vAreion - Iowa, Lomitas130
2. Laccario3hScalo - Laccata, Lomitas126
3. Be My Sheriff5hLawman - Bezzaaf, Machiavellian130
Dále: Ismene, Preciosa
Výrok: nos - 1/2 - 11 - 3 1/2
Čas: 2:10.93
Majitel: Stall Totti, Chovatel: Gestut Gorlsdorf
Trenér: Hans-Jurgen Groschl, Jezdec: Marco Casamento

Preis der Winterfavoriten G3

6. říjen, Cologne - 1600 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Rubaiyat (FR)2hAreion - Representera, Lomitas128
2. Wonderful Moon2hSea the Moon - Wonderful Fully, Lomitas128
3. Palao2hChamps Elysees - Plissetskaia, Caerleon128
Dále: Palimero, More No Never
Výrok: 3/4 - 11 1/4 - 1 1/2 - 6
Čas: 1:41.52
Majitel: Darius Racing, Chovatel: Gestut Karlshof
Trenér: Henk Grewe, Jezdec: Clement Lecoeuvre

Silbernes Pferd G3

13. říjen, Hoppegarten - 3000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ladykiller3hKamsin - Lady Jacamira, Lord of England122
2. Nacida5kWiener Walzer - Nacella, Banyumanik127
3. Lillian Russell (IRE)4kDubawi - Be Fabulous, Samum125
Dále: Enjoy the Moon (IRE), Moonshiner, Amarone
Výrok: 1 1/2 - 1 1/4 - hlava - 5 - 31
Čas: 3:19.37
Majitel: Rennstall Gestut Hachtsee, Chovatel: Gestut Karlshof
Trenér: Andreas Wohler, Jezdec: Bauyrzhan Murzabayev

Preis der Winterkonigin G3

20. říjen, Baden-Baden - 1600 metrů, turf, dráha hluboká, dvouleté klisny
1.Ocean Fantasy (FR)2kMake Believe - Oceanie, Dansili128
2. Tickle Me Green2kSea the Moon - Tickle Me Pink, Groom Dancer128
3. Tabera (GB)2kGleneagles - Temida, Oratorio128
Dále: Shenouni, Nona, Schwesterherz (FR), Flamingo Girl, A Racing Beauty, Stellina, Alison (SWE), Vive En Liberte
Výrok: krátká hlava - 5 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 - krátká hlava - 7 1/2 - 2 1/4 - 8 1/2 - 19
Čas: 1:48.01
Majitel: Gestut Hony-Hof, Chovatel: Haras du Mezeray
Trenér: Jean-Pierre Carvalho, Jezdec: Michael Cadeddu

Baden-Wurtemberg-Trophy G3

20. říjen, Baden-Baden - 2000 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.Nancho4hTai Chi - Nantana, Paolini126
2. Say Good Buy3hShowcasing - Strela, Lomitas121
3. Be My Sheriff5hLawman - Bezzaaf, Machiavellian126
Dále: Itobo, Rolando (IRE), Ronaldo
Výrok: 7 1/2 - 1/2 - 6 - 10 - 9 1/2
Čas: 2:14.21
Majitel: Intergaj, Chovatel: H. Johanpeter
Trenér: Gabor Maronka, Jezdec: Bayarsaikhan Ganbat

Grosser Preis des Gestuts Ammerland G3

27. říjen, Hanover - 2200 metrů, turf, dráha měkká až hluboká, tříleté a starší klisny
1.Lips Queen3kKamsin - Lady Lips, Zinaad126
2. Anna Magnolia (FR)5kMakfi - Anna Simona, Slip Anchor130
3. Atlanta6kSholokhov - Attstadt, Alkalde130
Dále: All For Rome, Ismene, Stex (IRE), Mythica (IRE), Edith, Akua'rella, Akribie, Satomi, Eleni (FR), In Memory (IRE)
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - krk - 3/4 - 2 1/4 - 1 1/4 - 1 1/2 - 10 - 7 1/2 - 18 - 11 - 26
Čas: 2:28.22
Majitel: Rennstall Germanius, Chovatel: Stall Parthenaue
Trenér: Eva Fabianova, Jezdec: Jozef Bojko

Grosser Preis von Bayern G1

3. listopad, Mnichov - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Nancho4vTai Chi - Nantana, Paolini132
2. Manuela de Vega (IRE)3kLope de Vega - Roscoff, Daylami125
3. Ashrun (FR)3hAuthorized - Ashantee, Areion128
Dále: Antonia de Vega (IRE), Donjah, Accon, Wai Key Star, Amorella (IRE), Ladykiller, Nikkei, Guardian Fay (IRE)
Výrok: krk - krk - hlava - 1 1/4 - 1 3/4 - 2 - krk - 1 - krk - 7
Čas: 2:41.90
Majitel: Intergaj, Chovatel: H. Johanpeter
Trenér: Gabor Maronka, Jezdec: Bayarsaikhan Ganbat

Spojené státy

San Gabriel Stakes G2

5. leden, Santa Anita - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Next Shares6vArcharcharch - Two Dot Slew, Evansville Slew124
2. Cleopatra's Strike (CAN)6vSmart Strike - Cleopatra's Needle, Sky Classic120
3. Liam the Charmer6vSmart Strike - Charm the Giant, Giant's Causeway124
Dále: Chicago Style, Platinum Warrior (IRE), Flamboyant (FR), Arms Runner, Oscar Dominquez (IRE), Big Bend
Výrok: nos - hlava - 1 - 1 1/4 - nos - krk - 1 - 5
Čas: 1:48.61
Majitel: M. & J. Iavarone Et Al, Breeder. Buck Pond Farm Inc
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: Geovanni Franco

Sham Stakes G3

5. leden, Santa Anita - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Gunmetal Gray3hExchange Rate - Classofsixtythree, Include120
2. Sueno3hAtreides - Class Above, Quiet American120
3. Much Better3vPioneerof the Nile - Dust And Diamonds, Vindication120
Dále: Gray Magician, Easy Shot, Coliseum, Savagery
Výrok: 1 - 3/4 - 1 1/4 - krk - 1 - 14
Čas: 1:38.96
Majitel: Hollendorfer LLC, Pearl Racing & West Point Thoroughbreds, Chovatel: Lee Pokoik
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Mike Smith

Santa Ynez Stakes G2

6. leden, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Bellafina3kQuality Road - Akron Moon, Malibu Moon124
2. Mother Mother3kPioneerof the Nile - Mother, Lion Hearted120
3. Tomlin3kDistorted Humor - Belle of Perintown, Dehere120
Dále: Reflect, Sold It
Výrok: 8 1/2 - 1 3/4 - 7 1/2 - 3 1/4
Čas: 1:22.00
Majitel: Kaleem Shah Inc, Chovatel: JSM EQuine LLC
Trenér: Simon Callaghan, Jezdec: Flavien Prat

Lecomte Stakes G3

19. leden, Fair Grounds - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.War of Will3hWar Front - Visions of Clarity, Sadler's Wells122
2. Hog Creek Hustle3hOveranalyze - Candy Fortune, Candy Ride122
3. Manny Wah3hWill Take Charge - Battlefield Angel, Proud Citizen122
Dále: Wicked Indeed, Plus Que Parfait, Chase the Ghost, Roiland, Night Ops, Tackett, Tight Ten, Malpais, Mo Speed
Výrok: 4 - 2 - 1/2 - hlava - krk - 3 - krk - nos - 13 1/2 - 10 - pulled up
Čas: 1:43.44
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Flaxman Holdings Ltd
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Tyler Gaffalione

Palos Verdes Stakes G2

19. leden, Santa Anita - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Roy H7vMore Than Ready - Elusive Diva, Elusive Quality124
2. Kanthaka4hJimmy Creed - Sliced Bread, Noonmark122
3. Conquest Tsunami (CAN)7vStormy Atlantic - Classic Neel, El Corredor120
Dále: Awesome Anywhere, St. Joe Bay, Touched by Autism
Výrok: 4 - 1 1/2 - 1 1/4 - 2 1/4 - 7
Čas: 1:08.89
Majitel: Rockingham Ranch & David A. Bernsen LLC, Chovatel: Ramona S. Bass
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Paco Lopez

Pegasus World Cup Turf Invitational Stakes G1

26. leden, Gulfstream Park - 1900 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Bricks And Mortar5hGiant's Causeway - Beyond the Waves, Ocean Crest124
2. Magic Wand (IRE)4kGalileo - Prudenzia, Dansili122
3. Delta Prince6hStreet Cry - Delta Princess, A.P. Indy124
Dále: Catapult, Channel Maker (CAN), Yoshida (JPN), Next Shares, Dubby Dubbie, Aerolithe (JPN), Fahan Mura
Výrok: 2 1/2 - krk - 1 3/4 - 2 - hlava - 5 1/4 - nos - 10 - 11 1/2
Čas: 1:54.59
Majitel: Klaravich Stables Inc & William H. Lawrence, Chovatel: George Strawbridge Jr.
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Pegasus World Cup Invitational Stakes G1

26. leden, Gulfstream Park - 1800 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí a starší
1.City of Light5hQuality Road - Paris Notion, Dehere124
2. Seeking the Soul6hPerfect Soul - Seeking the Title, Seeking the Gold124
3. Accelerate6hLookin At Lucky - Issues, Awesome Again124
Dále: Bravazo, Audible, Gunnevera, True Timber, Imperative, Tom's d'Etat, Something Awesome (CAN), Kukulkan (MEX), Patternrecognition
Výrok: 5 3/4 - 1 1/2 - 4 3/4 - krk - 3/4 - 12 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 1 - 3 3/4 - 15 1/4
Čas: 1:47.71
Majitel: Mr. & Mrs. William K. Warren Jr, Chovatel: Ann Marie Farm
Trenér: Michael McCarthy, Jezdec: Javier Castellano

Swale Stakes G3

2. únor, Gulfstream Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Call Paul3hFriesan Fire - Avani Force, Forestry122
2. Zenden3hFed Biz - You Laughin, Sharp Humor120
3. Topper T3hBellamy Road - Des Moines, Evansville Slew120
Dále: High Crime, Frosted Grace, Seismic Jolt, Chinomado, Hard Belle, Take Command, Country Singer, Jackson
Výrok: 1 1/4 - 2 - krk - krk - 5 1/4 - 2 - 1 -1 - krk - 2 1/4
Čas: 1:23.43
Majitel: Michael Dubb, David Simon Et Al, Chovatel: Beatrice Patterson & Vicky Schowe
Trenér: Jason Servis, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Holy Bull Stakes G2

2. únor, Gulfstream Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Harvey Wallbanger3hCongrats - Adorabell, Distorted Humor117
2. Everfast3hTake Charge Indy - Awesome Surprise, Awesome Again116
3. Maximus Mischief3hInto Mischief - Reina Maria, Songandaprayer122
Dále: Epic Dreamer, Mihos, Garter And Tie, Federal Case, Come On Gerry (CAN), Gladiator King
Výrok: 1 - krk - 1 - 1 1/2 - 1 - 1 3/4 - 17 3/4 - 4
Čas: 1:43.69
Majitel: Harold Lerner LLC, AWC Stables Et Al, Chovatel: Tony Holmes & Dr. & Mrs. Walter Zent
Trenér: Ken McPeek, Jezdec: Brian Joseph Hernandez Jr.

Withers Stakes G3

2. únor, Aqueduct - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Tax3vArch - Toll, Giant's Causeway120
2. Not That Brady3vBig Brown - Lisa's Booby Trap, Drewman120
3. Our Braintrust3hFreud - Caller Trust, Trust N Luck122
Dále: Sir Winston, Admire, Moretti, Lucky Lee
Výrok: hlava - krk - 4 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - 5
Čas: 1:50.23
Majitel: R.A. Hill Stables, Reeves Thoroughbred Racing Et Al, Chovatel: Claiborne Farm & Adele B. Dilschneider
Trenér: Danny Gargan, Jezdec: Junior Alvarado

Robert B. Lewis Stakes G3

2. únor, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí
1.Mucho Gusto3hMucho Macho Man - Itsagiantscauseway, Giant's Causeway122
2. Gunmetal Gray3hExchange Rate - Classofsixtythree, Include124
3. Easy Shot3hTrappe Shot - Daddy's Dreamgirl, Scat Daddy120
Dále: Magnificent McCool, Kid Candina
Výrok: 4 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - pulled up
Čas: 1:41.81
Majitel: Michael Lund Petersen, Chovatel: Teneri Farm Inc & Bernardo Alvarez Calderon
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Joe Talamo

San Pasqual Stakes G2

2. únor, Santa Anita - 1800 metrů, písek, dráha rozbředlá, čtyřletí a starší
1.Battle of Midway5hSmart Strike - Rigoletta, Concerto122
2. McKinzie4hStreet Sense - Runway Model, Petionville124
3. Giant Expectations6hFrost Giant - Sarahisittrue, Is Is True120
Dále: Pavel, Dalmore
Výrok: 1/2 - 4 1/4 - 5 1/2 - 19
Čas: 1:46.95
Majitel: Don Alberto Stable & WinStar Farm LLC, Chovatel: Thor-Bred Sables LLC
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Flavien Prat

Las Virgenes Stakes G2

9. únor, Santa Anita - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Bellafina3kQuality Road - Akron Moon, Malibu Moon124
2. Enaya Alrabb3kUncle Mo - Lotta Rhythm, Rhythm120
3. Calf Moon Bay3kBodemeister - Detect, Devil's Bag120
Dále: Mother Mother, Tomlin
Výrok: 3/4 - 2 3/4 - 1/2 - 19
Čas: 1:35.99
Majitel: Kaleem Shah Inc, Chovatel: JSM EQuine LLC
Trenér: Simon Callaghan, Jezdec: Flavien Prat

San Marcos Stakes G2

9. únor, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Platinum Warrior (IRE)4hGalileo - Laugh Out Loud, Clodovil122
2. Epical4vUncle Mo - Klondike HIlls, Deputy Minister120
3. Beach View6hGiant's Causeway - Love's Blush, Not For Love122
Dále: Ya Gotta Wanna, Chicago Style, Dabster, Unapologetic, Sejo (IRE), Flamboyant (FR), India Mantuana, Roman Rosso (ARG), Prince of Arabia, Lucky Soul
Výrok: 3/4 - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 - krk - hlava - nos - 1 1/4 - 1 - 1/2 - 2 1/4
Čas: 2:02.37
Majitel: Zhang Yuesheng, Chovatel: Triemore Stud
Trenér: John Sadler, Jezdec: Shane Foley

San Vicente Stakes G2

11. únor, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Sparky Ville3vCandy Ride - Lorelei, Storm Cat120
2. Dessman3hUnion Rags - Frolic's Appeal, Trippi120
3. Coliseum3hTapit - Game Face, Menifee120
Dále: Synthesis, Savagery
Výrok: nos - 6 1/2 - 4 1/4 - 7
Čas: 1:21.93
Majitel: Del Secco DCS Racing, Chovatel: Aaron & Marie Jones
Trenér: Jeff Bonde, Jezdec: Joel Rosario

Rachel Alexandra Stakes G2

16. únor, Fair Grounds - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Serengeti Empress3kAlternation - Havisham, Bernardini122
2. Liora3kCandy Ride - Giant Mover, Giant's Causeway122
3. Eres Tu3kMalibu Moon - It's True Love, Yes It's True122
Dále: Street Band, Needs Supervision, Oxy Lady, Molto Bella, Positive Spirit
Výrok: 4 1/2 - 1 1/4 - 2 1/2 - 3 - 3 1/2 - 5 1/2 - 4 3/4
Čas: 1:44.74
Majitel: Joel Politi, Chovatel: Tri Eques Bloodstock LLC
Trenér: Thomas Amoss, Jezdec: James Graham

Risen Star Stakes G2

16. únor, Fair Grounds - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.War of Will3hWar Front - Visions of Clarity, Sadler's Wells122
2. Country House3hLookin At Lucky - Quake Lake, War Chant122
3. Roiland3hSuccessful Appeal - Anabranch, Congaree122
Dále: Hog Creek Hustle, Manny Wah, Mr. Money, Owendale, Chase the Ghost, Henley's Joy, Dunph, Gun It, Plus Que Parfait, Frolic More
Výrok: 2 1/4 - 1 1/2 - 2 1/4 - 1 1/4 - 3/4 - krk - 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - 4 1/4 - 2 - 3 - 6
Čas: 1:44.59
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Flaxman Holdings Ltd
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Tyler Gaffalione

Santa Monica Stakes G2

16. únor, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Marley's Freedom5kBlame - Relaxing Green, Formal Gold124
2. Selcourt5kTiz Wonderful - Azure Spring, tříletí a starší Forum120
3. Mopotism5kUncle Mo - Peppy Rafaela, Bernardini120
Dále: Escape Clause (CAN), Paradise Woods
Výrok: 1 1/4 - 1 1/2 - 2 3/4 - 3 1/4
Čas: 1:22.34
Majitel: Cicero Farms LLC, Chovatel: Jack Swain III
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Drayden Van Dyke

Southwest Stakes G3

18. únor, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Super Steed3hSuper Saver - Totally Tucker, Elusive Quality117
2. Sueno3hAtreides - Class Above, Quiet American117
3. Long Range Toddy3hTake Charge Indy - Pleasant Song, Unbridled's Song119
Dále: Six Shooter, Bankit, Boldor, Cutting Humor, Jersey Agenda, Ninth Street, Olympic Runner, Gray Attempt
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 2 - 2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 3 1/4 - 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:44.05
Majitel: Michael Presley & Steed Jackson, Chovatel: Michael Presley
Trenér: Larry Jones, Jezdec: Terry Thompson

Buena Vista Stakes G2

23. únor, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Vasilika5kSkipshot - La Belle Marquet, Marquetry124
2. Streak of Luck4kOld Fashioned - Valeria, Elusive Quality120
3. Ms. Bad Behavior (CAN)4kBlame - Cumulonimble, Stormy Atlantic120
Dále: Take These Chains (IRE), Amandine (GB), Elysea's World (IRE), English Dancer, Compelled, Fahan Mura
Výrok: 1 1/2 - 1 1/4 - krk - 3/4 - 1/2 - hlava - krk - 1 1/2
Čas: 1:33.35
Majitel: All Schlaich Stables LLC, Gatto Racing LLC Et Al, Chovatel: Mikhail Yanakov
Trenér: Jerry Hollendorfer

Davona Dale Stakes G2

2. březen, Gulfstream Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Jeltrin3kTapizar - Song to the Moon, Successful Appeal116
2. Cookie Dough3kBrethren - Brooke's Valentine, Fusaichi Pegasus121
3. Champagne Anyone3kStreet Sense - Lucevan, Ghostzapper116
Dále: Jaywalk, Bold Script (CAn), Another Time, High Regard
Výrok: hlava - 4 1/2 - 1 - 1 3/4 - 2 - 27
Čas: 1:36.83
Majitel: Adr Racing Stable LLC, Chovatel: C. Kidder, N. Cole Et Al
Trenér: Alexis Delgado, Jezdec: Luis Saez

Fountain of Youth Stakes G2

2. březen, Gulfstream Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Code of Honor3hNoble Mission - Reunited, Dixie Union116
2. Bourbon War3hTapit - My Conquistadory, Artie Schiller116
3. Vekoma3hCandy Ride - Mona de Momma, Speightstown122
Dále: Hidden Scroll, Global Campaign, Union's Destiny, Signalman, Everfast, Epic Dreamer, Frosted Grace, Gladiator King
Výrok: 3/4 - 2 - krk - 2 1/2 - 1 - 1/2 - 11 1/2 - 1 1/4 - 11 1/4 - 2
Čas: 1:43.85
Majitel a chovatel: W.S. Farish
Trenér: Claude McGaughey, Jezdec: John Velazquez

Mac Diarmida Stakes G2

2. březen, Gulfstream Park - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Zulu Alpha6vStreet Cry - Zori, A.P. Indy123
2. Melmich (CAN)8vWilko - Little Swoon, You And I119
3. Kulin Rock5vLonhro - Miracle Moment, Chester House117
Dále: Channel Maker (CAN), Village King (ARG), Hunter O'Riley, Montclair (IRE), Golden Dragon, Highland Sky, Vettori Kin (BRZ), The Best Candy
Výrok: 3/4 - krk - krk - krk - 2 1/4 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 12
Čas: 2:16.39
Majitel: Michael M. Hui, Chovatel: Calumet Farm
Trenér: Michael J. Maker, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Hillsborough Stakes G2

9. březen, Tampa Bay Downs - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Rymska (FR)5kLe Havre - Foreign Raider, Lend a Hand120
2. Hawksmoor (IRE)6kAzamour - Bridal Dancer, Danehill Dancer120
3. Onthemoonagain (FR)5kCape Cross - Ma Preference, American Post118
Dále: Phantom Opening, Viva Vegas, Get Explicit, Na Pali Spirit, Peach of a Gal, Goodyearforroses (IRE), Streetwithnoname
Výrok: 2 - nos - 1/2 - 1 - 1 1/2 - nos - 1 - 1 - 5
Čas: 1:49.18
Majitel: Madaket Stables LLC, Tom Toleman Et Al, Chovatel: E. Feurtet
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Tampa Bay Derby G2

9. březen, Tampa Bay Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Tacitus3hTapit - Close Hatches, First Defence117
2. Outshine3hMalibu Moon - Life Lesson, Unbridled's Song118
3. Win Win Win3hHat Trick - Miss Smarty Pants, Smarty Jones117
Dále: Zenden, Sir Winston, Dunph, Admire, Well Defined, The Right Path, Dream Maker, Lord Dragon
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1 - hlava - krk - 2 - 1 3/4 - hlava - 3 1/4
Čas: 1:41.90
Majitel a chovatel: Juddmonte Farms Inc
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Jose L. Ortiz

Gotham Stakes G3

9. březen, Aqueduct - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Haikal 3hDaaher - Sablah, Distorted Humor120
2. Mind Control3hStay Thirsty - Feel That Fire, Lightnin N Thunder123
3. Instagrand3hInto Mischief - Assets of War, Lawyer Ron123
Dále: Much Better, Family Biz, Tikhvin Flew, Knicks Go, Not That Brady
Výrok: 1 - 1/2 - nos - 5 1/4 - 4 - 40 - 24
Čas: 1:35.63
Majitel: Shadwell Stable, Chovatel: Shadwell Farm LLC
Trenér: Kiaran McLaughlin, Jezdec: Rajiv Maragh

Spiral Stakes G3

9. březen, Turfway Park - 1800 metrů, polytrack, dráha rychlá, tříletí
1.Somelikeithotbrown3hBig Brown - Marilyn Monroan, Tapit123
2. Dynamic Racer3hRun Away And Hide - Biogio's Gift, Any Given Saturday123
3. Moonster3hMalibu Moon - Mema, Unbridled's Song123
Dále: Five Star General, Dabo, Speed App, Counter Offer, Skywire, Curlin Grey, Twelfthofneverland, Baytown Jimbo
Výrok: 3 1/4 - 1 1/4 - 2 - 1 1/2 - 1 1/4 - hlava - hlava - 1/2 - 3 - 12
Čas: 1:52.05
Majitel: SkyChai Racing LLC & Sand Dollar Stable LLC, Chovatel: Hot Pink Stables & Sand Dollar Stables
Trenér: Michael J. Maker, Jezdec: Tyler Gaffalione

Azeri Stakes G2

16. březen, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Midnight Bisou4kMidnight Lute .- Diva Delite, Repent119
2. Elate5kMedaglia d'Oro - Cheery, Distorted Humor117
3. Shamrock Rose4kFirst Dude - Slew's Quality, Elusive Quality117
Dále: Tapa Tapa Tapa, Eskimo Kisses
Výrok: 1 - 1 - 4 3/4 - 3 3/4
Čas: 1:42.72
Majitel: Bloom Racing Stable LLC, Allen Racing LLC & Madaket Stables, Chovatel: Woodford Thoroughbreds
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Mike Smith

Rebel Stakes G2 - 1st division

16. březen, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Long Range Toddy3hTake Charge Indy - Pleasant Song, Unbridled's Song119
2. Improbable3hCity Zip - Rare Event, A.P. Indy119
3. Galilean3hUncle Mo - Fresia, El Prado122
Dále: Extra Hope, Easy Shot, Ninth Street, Classy John
Výrok: krk - 2 1/4 - 1 - 5 1/4 - 5 1/2 - 8 1/2
Čas: 1:42.49
Majitel: Willis Horton Racing LLC, Chovatel: Willis Horton
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Jon Kenton Court

Rebel Stakes G2 - 2nd division

16. březen, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Omaha Beach3hWar Front - Charming, Seeking the Gold118
2. Game Winner3hCandy Ride - Indyan Giving, A.P. Indy119
3. Market King3hInto Mischief - Divine Presence, A.P. Indy117
Dále: Gunmetal Gray, Jersey Agenda, Captain Von Trapp, Laughing Fox, Parsimony, Kaziranga, Our Braintrust
Výrok: nos - 8 1/4 - 1 - 1 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 - 4 1/2
Čas: 1:42.42
Majitel: Fox Hill Farms Inc, Chovatel: Charming Syndicate
Trenér: Richard Mandella, Jezdec: Mike Smith

Inside Information Stakes G2

16. březen, Gulfstream Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.America's Tale4kGio Ponti - America's Friend, Unusual Heat122
2. Razorback Lady4kOverdriven - C D Player, Montbrook118
3. Tequilita5kUnion Rags - Sangrita, Mr. Greeley124
Dále: Pink Sands, Jala Jala (MEX), Pacific Gale, Teresa Z, Cairenn
Výrok: 1 1/4 - hlava - 2 1/4 - krk - krk - 1/2 - krk
Čas: 1:24.08
Majitel: Naveed Chowhan, Chovatel: M. Auerbach & C. Packe
Trenér: Bernard Flint, Jezdec: Paco Lopez

New Orleans Handicap G2

23. březen, Fair Grounds - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Core Beliefs4hQuality Road - Tejati, Tactical Advantage115
2. Silver Dust5vTapit - Filare l'Oro, Hard Spun120
3. Lone Sailor4hMajestic Warrior - Ambitious, Mr. Greeley117
Dále: Bandua, Copper Bullet, Noble Indy, Souper Tapit, Krewe Chief, Mr. Buff
Výrok: 3/4 - 3/4 - 1 1/2 - 2 3/4 - 2 3/4 - 2 1/2 - 1/2 - 32
Čas: 1:51.36
Majitel: Gary Broad, Chovatel: Thomas J. Young
Trenér: Peter Eurton, Jezdec: Florent Geroux

Muniz Memorial Handicap G2

23. březen, Fair Grounds - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Bricks And Mortar5hGiant's Causeway - Beyond the Waves, Ocean Crest125
2. Markitoff5hGiant's Causeway - Myriad, Ghostzapper116
3. Synchrony6hTapit - Brownie Points, Forest Wildcat123
Dále: Divisidero, Hot Springs, Inspector Lynley
Výrok: nos - 1 3/4 - 3/4 - 1/2 - 1/2
Čas: 1:50.44
Majitel: Klaravich Stables Inc & William H. Lawrence, Chovatel: George Strawbridge Jr.
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Fair Grounds Oaks G2

23. březen, Fair Grounds - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Street Band3kIstan - Street Minstrel, Street Cry122
2. Liora3kCandy Ride - Giant Mover, Giant's Causeway122
3. Sweet Diane3kWill Take Charge - Indian Passage, Tiznow122
Dále: Eres Tu, Speedette, Slewgoodtobetrue, Serengeti Empress
Výrok: 3 3/4 - 2 - 2 1/4 - 3 - 7 3/4 - 31 1/2
Čas: 1:44.54
Majitel a chovatel: C. & L. Jones & R. Francis
Trenér: Larry Jones, Jezdec: Sophie Doyle

Louisiana Derby G2

23. březen, Fair Grounds - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.By My Standards3hGoldencents - A Jealous Woman, Muqtarib122
2. Spinoff3hHard Spun - Zaftig, Gone West122
3. Sueno3hAtreides - Class Above, Quiet American122
Dále: Country House, Mr. Money, Roiland, Bankit, Hog Creek Hustle, War of Will, Limonite, Lemniscate
Výrok: 3/4 - 5 - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2 - 3/4 - 1 - 3 1/4
Čas: 1:49.53
Majitel: Allied Racing Stable LLC, Chovatel: Don Ladd
Trenér: Bret Calhoun, Jezdec: Gabriel Saez

Hutcheson Stakes G3

23. březen, Gulfstream Park - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Gladiator King3hCurlin - Golden Dawn, Hennessy122
2. Federal Case3hGemologist - Delilahjane, Elusive Quality118
3. Topper T3hBellamy Road - Des Moines, Evansville Slew122
Dále: In the Loop
Výrok: 4 - 3/4 - 1
Čas: 1:10.88
Majitel: Thoroughbred Champions Training Center LLC, Chovatel: Stonestreet Thoroughbred Holdings
Trenér: Jaime Mejia, Leonel Reyes

Sunland Park Derby G3

24. březen, Sunland Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí hřebci a valaši
1.Cutting Humor3hFirst Samurai - Pun, Pulpit122
2. Anothertwistafate3hScat Daddy - Imprecation, First Defence122
3. Mucho Gusto3hMucho Macho Man - Itsagiantscauseway, Giant's Causeway122
Dále: Wicked Indeed, Eye Cloud, Pasamonte Man, Hustle Up, Collusionist, Walker Stalker
Výrok: krk - 5 3/4 - 1 1/2 - 2 3/4 - 6 1/4 - 3 1/4 - 2 - krk
Čas: 1:46.94
Majitel: Starlight Racing, Chovatel: Dell Hancock & Bernie Sams
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: John Velazquez

San Luis Rey Stakes G2

29. březen, Santa Anita - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Epical4vUncle Mo - Klondike HIlls, Deputy Minister120
2. Beach View6hGiant's Causeway - Love's Blush, Not For Love122
3. Marckie's Water5hTribal Rule - Russian River, Stravinsky120
Dále: Unapologetic, Ashleyluvssugar
Výrok: 2 1/4 - 1/2 - 2 3/4 - 3 1/4
Čas: 2:24.60
Majitel: DP Racing LLC, Chovatel: Jamm Ltd
Trenér: James Cassidy, Jezdec: Tyler Baze

Gulfstream Park Mile Stakes G2

30. březen, Gulfstream Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Prince Lucky4hCorinthian - Lucky Notion, Great Notion124
2. Tale of Silence5hTale of the Cat - Silence Beauty, Sunday Silence118
3. Guy Caballero (CAN)5vQuality Road - Dixie Chicken, Rahy118
Dále: Be Gone Daddy (CAN), Millionaire Runner, All Golden
Výrok: 4 3/4 - 5 - 2 - krk - 12 3/4
Čas: 1:35.21
Majitel: Daniel McConell, Chovatel: Daniel W. McConnell Sr.
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: John Velazquez

Gulfstream Park Oaks G2

30. březen, Gulfstream Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Champagne Anyone3kStreet Sense - Lucevan, Ghostzapper122
2. Dunbar Road3kQuality Road - Gift List, Bernardini122
3. Cookie Dough3kBrethren - Brooke's Valentine, Fusaichi Pegasus122
Dále: Point of Honor, Safta, Bella Ciao
Výrok: 1/2 - 3/4 - 3/4 - 2 1/2 - 24
Čas: 1:43.47
Majitel: Six Column Stables LLC & Randall L. Bloch, Chovatel: Stonestreet Thoroughbred Holdings LLC
Trenér: Ian Wilkes, Jezdec: Chris Landeros

Pan American Stakes G2

30. březen, Gulfstream Park - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Focus Group5hKitten's Joy - Cocktail Hour, Dynaformer120
2. Melmich (CAN)8vWilko - Little Swoon, You And I120
3. Village King (ARG)4hCampanologist - Villard, Pleasant Tap120
Dále: Canessar (FR), Highland Sky, Soglio, Bigger Picture, Nesssy, Salute the Colonel
Výrok: nos - 1 - 1 - 3/4 - nos - 3/4 - krk - 1 1/4
Čas: 2:30.03
Majitel: Klaravich Stables Inc & William H. Lawrence, Chovatel: Dixiana Farms LLC
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Florida Derby G1

30. březen, Gulfstream Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Maximum Security3hNew Year's Day - Lil Indy, Anasheed122
2. Bodexpress3hBodemeister - Pied a Terre, City Zip122
3. Code of Honor3hNoble Mission - Reunited, Dixie Union122
Dále: Bourbon War, Current, Hidden Scroll, Union's Destiny, Harvey Wallbanger, Everfast, Garter And Tie, Hard Belle
Výrok: 3 1/2 - 3 1/4 - 3/4 - 3 3/4 - krk - 1 1/4 - 2 - krk - 1 3/4 - 24
Čas: 1:48.66
Majitel a chovatel: Gary L. & Mary E. West
Trenér: Jason Servis, Jezdec: Luis Saez

Frank H. Kilroe Mile G1

30. březen, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Ohio (BRZ)7vElusive Quality - Etoile Blanc, Nedawi120
2. Catapult6hKitten's Joy - Gata Bella, Storm Cat122
3. Desert Stone (IRE)4hFastnet Rock - Starstone, Diktat120
Dále: River Boyne (IRE), Hunt (IRE), Next Shares
Výrok: nos - 1 3/4 - nos - 1 1/4 - krk
Čas: 1:33.71
Majitel: Eclipse Thoroughbred Partners & Bruce Treitman, Breeder. Fazenda Mondesir
Trenér: Michael McCarthy, Jezdec: Ruben Fuentes

San Carlos Stakes G2

30. březen, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.St. Joe Bay7vSaint Anddan - Dream Ride, Honor Glide121
2. Dr. Dorr6vLookin At Lucky - Jax El, Unusual Heat123
3. Kanthaka4hJimmy Creed - Sliced Bread, Noonmark123
Dále: Solid Wager, Ax Man, Zatter, Touching Rainbows
Výrok: 3 - 1 1/4 - 3 1/4 - 2 1/2 - 2 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:24.06
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Bonnie Heath Farm LLC
Trenér: John Sadler, Jezdec: Victor Espinoza

Beholder Mile G1

30. březen, Santa Anita - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Secret Spice4kDiscreet Cat - Chimayo, A.P. Indy121
2. Marley's Freedom5kBlame - Relaxing Green, Formal Gold121
3. Paradise Woods5kUnion Rags - Wild Forest, Forest Wildcat121
Dále: Selcourt, Mopotism, Exuberance, Just a Smidge
Výrok: 2 1/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 9 - 4
Čas: 1:38.39
Majitel: Little Red Feather Racing, Chovatel: Godolphin
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: Geovanni Franco

Bay Shore Stakes G3

6. duben, Aqueduct - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Mind Control3hStay Thirsty - Feel That Fire, Lightnin N Thunder123
2. Much Better3rPioneerof the Nile - Dust And Diamonds, Vindication118
3. Call Paul3hFriesan Fire - Avani Force, Forestry123
Dále: Mucho
Výrok: 1 1/4 - 5 3/4 - 7 1/2
Čas: 1:23.45
Majitel: Red Oak Stable & Madaket Stables LLC, Chovatel: Red Oak Stable
Trenér: Gregory D. Sacco, Jezdec: John Velazquez

Gazelle Stakes G2

6. duben, Aqueduct - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Always Shopping3kAwesome Again - Stopshoppingmaria, More Than Ready120
2. Positive Spirit3kPioneerof the Nile - Above Perfection, In Excess122
3. Off Topic3kStreet Sense - Off Limits, Include118
Dále: Proud Emma, Espresso Shot, Afleet Destiny
Výrok: 1 3/4 - krk - 1 1/4 - 1 3/4 - 5 1/4
Čas: 1:52.91
Majitel a chovatel: Repole Stable
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Manuel Franco

Carter Handicap G1

6. duben, Aqueduct - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.World of Trouble4hKantharos - Meets Expectations, Valid Expectations121
2. Skyler's Scramjet5vCreative Cause - Abundantly Blessed, Phone Trick117
3. Honor Up4hTo Honor And Serve - Unobstructed View, Yes It's True116
Dále: Vino Rosso, Life In Shambles, Sir Ballantine, Identity Politics
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 2 1/4 - 5 3/4 - 2 3/4
Čas: 1:23.28
Majitel: Michael Dubb, Madaket Stables LLC & Bethlehem Stables, Breeder. Darsan Inc
Trenér: Jason Servis, Jezdec: Manuel Franco

Wood Memorial G2

6. duben, Aqueduct - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Tacitus3hTapit - Close Hatches, First Defence123
2. Tax3vArch - Toll, Giant's Causeway123
3. Haikal 3hDaaher - Sablah, Distorted Humor123
Dále: Math Wizard, Not That Brady, Final Jeopardy, Joevia, Hoffa's Union, Grumps Little Tots, Outshine, Overdeliver
Výrok: 1 1/4 - 2 3/4 - 1/2 - 2 - 5 - 1 1/2 - 2 3/4 - 7 3/4 - 15 1/4 - 1 1/2
Čas: 1:51.23
Majitel a chovatel: Juddmonte Farms Inc
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Jose L. Ortiz

Shakertown Stakes G2

6. duben, Keeneland - 1100 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Imprimis5vBroken Vow - Shoppers Return, Put It Back123
2. Bound For Nowhere5hThe Factor - Fancy Deed, Alydeed121
3. Angaston4vDenman - Marq of Beauty123
Dále: Chaos Theory, Will Call, Square Shooter, Shakhimat (CAN), Jazzy Times, Disco Partner, Latent Revenge, Conquest Tsunami, Bay Muzik, Richard's Boy
Výrok: krk - 2 1/4 - hlava - hlava - 3/4 - 3/4 - krk - hlava - 7 1/4 - 1 1/4 - 1 - 3
Čas: 1:02.33
Majitel: Breeze Easy LLC, Chovatel: Craig L. Wheeler
Trenér: Joseph Orseno, Jezdec: Paco Lopez

Madison Stakes G1

6. duben, Keeneland - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Spiced Perfection4kSmiling Tiger - Perfect Feat, Pleasantly Perfect123
2. Amy's Challenge4kArtie Schiller - Jump Up, Jump Start118
3. Late Night Pow Wow4kFiber Sonde - Holy Pow Wow, Indian Charlie118
Dále: America's Tale, Shamrock Rose, Divine Queen, Sultry, Create a Star, Cathedral Reader
Výrok: krk - 6 3/4 - 1 3/4 - nos - 2 - krk - 2 1/4 - pulled up
Čas: 1:23.49
Majitel: Wachtel Stable, P. Deutsch & Pandofel Stable, Chovatel: Premier Thoroughbreds LLC
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Javier Castellano

Ashland Stakes G1

6. duben, Keeneland - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Out For a Spin3kHard Spun - My Mammy, Came Home121
2. Restless Rider3kDistorted Humor - Silky Serenade, Unbridled's Song121
3. Jaywalk3kCross Traffic - Lady Pewitt, Orientate121
Dále: Bizwhacks, Lady Kate, Chocolate Kisses, Bell's the One
Výrok: krk - 1 3/4 - 4 1/4 - 2 1/2 - 1 1/2 - 37
Čas: 1:44.95
Majitel: Commonwealth Stable, Chovatel: William M. Backer Revocable Trust
Trenér: Dallas Stewart, Jezdec: Paco Lopez

Blue Grass Stakes G2

6. duben, Keeneland - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Vekoma3hCandy Ride - Mona de Momma, Speightstown123
2. Win Win Win3hHat Trick - Miss Smarty Pants, Smarty Jones123
3. Signalman3hGeneral Quarters - Trip South, Trippi123
Dále: Somelikeithotbrown, Chess Chief, So Alive, Sir Winston, Admire, Moonster, Lucky Lee, Market King, Aquadini. Dream Maker, Parsimony
Výrok: 3 1/2 - nos - 3/4 - 4 - 6 3/4 - 4 1/4 - 3 1/2 - 1/2 - 7 1/4 - 6 3/4 - 1 1/4 - 7 1/2 - 1
Čas: 1:50.93
Majitel: R.A. Hill Stable & Gatsas Stables, Chovatel: Alpha Delta Stables
Trenér:

Santa Anita Oaks G1

6. duben, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Bellafina3kQuality Road - Akron Moon, Malibu Moon124
2. Flor de la Mar3kTiznow - Sacristy, Pulpit121
3. Chasing Yesterday3kTapit - Littleprincessemma, Yankee Gentleman124
Dále: Slewgoodtobetrue
Výrok: 5 1/4 - 3 1/2 - 19
Čas: 1:45.47
Majitel: Kaleem Shah Inc, Chovatel: JSM Equine LLC
Trenér: Simon Callaghan, Jezdec: Flavien Prat

Royal Heroine Stakes G2

6. duben, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Vasilika5kSkipshot - La Belle Marquet, Marquetry124
2. Meal Ticket5kMalibu Moon - Rainbow's Song, Unbridled's Song120
3. Space Talk (GB)4kHigh Chaparral - Retake, Reset120
Dále: Raven's Lady (GB), Cordiality, Smoovie, Ms. Bad Behavior
Výrok: 2 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - pulled up
Čas: 1:33.52
Majitel: All Schlaich Stables LLC, Gatto Racing LLC Et Al, Chovatel: Mikhail Yanakov
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Flavien Prat

Santa Anita Derby G1

7. duben, Santa Anita - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Roadster3hQuality Road - Ghost Dancing, Silver Ghost124
2. Game Winner3hCandy Ride - Indyan Giving, A.P. Indy124
3. Instagrand3hInto Mischief - Assets of War, Lawyer Ron124
Dále: Nolo Contesto, Synthesis, More Ice
Výrok: 1/2 - 1 3/4 - 5 1/4 - 3 - 17
Čas: 1:51.28
Majitel: Speedway Stable LLC, Chovatel: Stone Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Santa Anita Handicap G1

7. duben, Santa Anita - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Gift Box6hTwirling Candy - Special Me, Unbridled's Song122
2. McKinzie4hStreet Sense - Runway Model, Petionville123
3. Mongolian Groom4hHightail - Bourbonesque, Dynaformer116
Dále: Campaign, Prime Attraction, Prince of Arabia
Výrok: nos - 3 3/4 - 1 3/4 - 1 1/2 - 6
Čas: 2:03.02
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Machmer Hall, C. & C. Brogden
Trenér: John Sadler, Jezdec: Joel Rosario

Appalachian Stakes G2

7. duben, Keeneland - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.The Mackem Bullet (IRE)3kSociety Rock - Elkmait, Trade Fair118
2. Regal Glory3kAnimal Kingdom, Mary's Follies, More Than Ready118
3. Princesa Carolina3kTapit - Pure Clan, Pure Prize118
Dále: Hard Legacy, Winning Envelope, Primelo (FR), Catch a Thrill, Clause, Angel Alessandra, Naughty Joker, Beautiful Ballad
Výrok: 1 1/4 - 2 1/4 - 3/4 - 1/2 - 2 - 7 - 1 3/4 - 5 1/2 - 2 1/4 - 3
Čas: 1:39.31
Majitel: Katsumi Yoshida, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: Wesley Ward, Jezdec: Tyler Gaffalione

Maker's 46 Mile Stakes G1

12. duben, Keeneland - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Delta Prince6hStreet Cry - Delta Princess, A.P. Indy118
2. Clyde's Image5vGet Stormy - Marquetessa, Marquetry118
3. Qurbaan6hSpeightstown - Flip Flop, Zieten118
Dále: Raging Bull (FR), Doctor Mounty, Great Wide Open (IRE), Heart to Heart (CAN)
Výrok: 1 1/2 - krk - hlava - krk - 4 3/4 - 3 1/2
Čas: 1:35.97
Majitel: Stronach Stables, Chovatel: Adena Springs
Trenér: James Jerkens, Jezdec: Javier Castellano

Fantasy Stakes G3

12. duben, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Lady Apple3kCurlin - Miss Mary Apples, Clever Trick117
2. Motion Emotion3kTake Charge Indy - Golden Motion, Smart Strike118
3. Brill3kMedaglia d'Oro - Hung the Moon, Malibu Moon117
Dále: Orra Moor, Irish Mischief, Cosmic Code, Super Tap, Destiny Over Fate, K P Slickem, Oxy Lady, Filly Joel
Výrok: 1 - 3/4 - 4 1/2 - 3/4 - 2 - 3/4 - 5 1/4 - krk - 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:43.88
Majitel: Phoenix Thoroughbred III & Katierich Stables, Chovatel: KatieRich Farms
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Oaklawn Handicap G2

13. duben, Oaklawn Park - 1800 metrů, písek, dráha rozbředlá, čtyřletí a starší
1.Quip4hDistorted Humor - Princess Ash, Indian Charlie116
2. Lone Sailor4hMajestic Warrior - Ambitious, Mr. Greeley118
3. Pioneer Spirit6hMalibu Moon - Hafifah, Machiavellian116
Dále: Remembering Rita, Giant Expectations, Rated R Superstar, Tenfold, Lookin At Lee, Chris And Dave
Výrok: krk - krk - krk - krk - 4 3/4 - 1 - 3 - 11 1/2
Čas: 1:50.21
Majitel: WinStar Farm LLC, China Horse Club & SF Racing LLC, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Rodolphe Brisset, Jezdec: Jose L. Ortiz

Arkansas Derby G1

14. duben, Oaklawn Park - 1800 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí
1.Omaha Beach3hWar Front - Charming, Seeking the Gold122
2. Improbable3hCity Zip - Rare Event, A.P. Indy122
3. Country House3hLookin At Lucky - Quake Lake, War Chant118
Dále: Laughing Fox, Galilean, Long Range Toddy, Jersey Agenda, Tikhvin Flew, Gray Attempt, Six Shooter, One Flew South
Výrok: 1 - 5 3/4 - 1 - 4 1/4 - 2 3/4 - 2 3/4 - 6 - krk - 14 - 7 1/4
Čas: 1:49.91
Majitel: Fox Hill Farms Inc, Chovatel: Charming Syndicate
Trenér: Richard Mandella, Jezdec: Mike Smith

Lexington Stakes G3

13. duben, Keeneland - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Owendale3hInto Mischief - Aspen Light, Bernardini118
2. Anothertwistafate3hScat Daddy - Imprecation, First Defence120
3. Sueno3hAtreides - Class Above, Quiet American118
Dále: Knicks Go, Shang, Roiland, Harvey Wallbanger, Zenden, Hawaiian Noises, Chase the Ghost
Výrok: 1 3/4 - 1 1/4 - 5 - krk - hlava - 4 1/4 - 1 3/4 - 6 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:44.14
Majitel: Rupp Racing, Chovatel: Stonestreet Holdings LLC
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Florent Geroux

Jenny Wiley Stakes G1

13. duben, Keeneland - 1700 metrů, turf, dráha pevná, čtyřleté a starší klisny
1.Rushing Fall4kMore Than Ready - Autumnal, Forestry120
2. Rymska (FR)5kLe Havre - Foreign Raider, Lend a Hand118
3. Got Stormy4kGet Stormy - Super Phoebe, Malabar Gold118
Dále: Onthemoonagain (FR), Bellavais, Phantom Opening, Princess Warrior, Goodyearforroses (IRE)
Výrok: 1 - 1/2 - krk - 5 1/4 - 2 - 3/4 - 5 1/2
Čas: 1:42.77
Majitel: eFive Racing Thoroughbreds, Chovatel: Fred W. Hertrich III. & John D. Fielding
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Apple Blossom Handicap G1

14. duben, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Midnight Bisou4kMidnight Lute .- Diva Delite, Repent122
2. Escape Clause (CAN)5kGoing Commando - Danger Pay, Circulating117
3. Elate5kMedaglia d'Oro - Cheery, Distorted Humor120
Dále: Viva Forever (CAN), Chocolate Martini, Wonder Gadot (CAN)
Výrok: nos -2 3/4 - 9 - 6 - 2 1/2
Čas: 1:43.88
Majitel: Bloom Racing Stable LLC, Allen Racing LLC & Madaket Stables, Chovatel: Woodford Thoroughbreds
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Mike Smith

Elkhorn Stakes G2

20. duben, Keeneland - 2400 metrů, turf, dráha pružná, čtyřletí a starší
1.Bigger Picture8vBadge of Silver - Glory Dancer, Honour And Glory118
2. Red Knight5vPure Prize - Isabel Away, Skip Away118
3. Zulu Alpha6vStreet Cry - Zori, A.P. Indy120
Dále: TIz a Slam (CAN), Vettori Kin (BRZ), Canessar (FR), Hunter O'Riley, Final Copy (CAN), Leitone (CHI), Soglio
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - nos - 2 1/4 - 5 1/4 - 3 1/2 - 1/2
Čas: 2:32.00
Majitel: Three Diamonds Farm, Chovatel: Kenneth L. & Sarah K. Ramsey
Trenér: Michael Maker, Jezdec: Tyler Gaffalione

Charles Town Classic G2

20. duben, Charles Town - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Runnin'toluvya5vFiber Sonde - Lov'emnrun, Not For Love118
2. Diamond King4hQuality Road - Akron Moon, Malibu Moon118
3. War Story7vNorthern Afleet - Belle Watling, Pulpit118
Dále: Rally Cry, Mongolian Groom, Something Awesome (CAN), Unbridled Juan (CAN), Imperative, Nanoosh, Discreet Lover
Výrok: 1/2 - 5 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - nos - 1 1/2 - 1 3/4 - 2 1/4
Čas: 1:50.56
Majitel: Grams Racing Stable LLC, Chovatel: Leslie G. Cromer
Trenér: Timothy C. Grams, Jezdec: Oscar Flores

Kona Gold Stakes G2

20. duben, Santa Anita - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Cistron5hThe Factor - Major Allie, Officer122
2. All Out Blitz4hConcord Poind - Smart And Single, Smart Strike122
3. Dr. Dorr6vLookin At Lucky - Jax El, Unusual Heat122
Dále: Kanthaka, Zatter
Výrok: 5 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 14
Čas: 1:16.33
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: St. George Farm LLC
Trenér: John Sadler, Jezdec: Victor Espinoza

Santa Margarita Stakes G2

27. duben, Santa Anita - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Paradise Woods5kUnion Rags - Wild Forest, Forest Wildcat120
2. La Force (GER)5kPower - La Miraculeuse, Samum120
3. Exuberance4kArcharcharch - Wild Forest Cat, D'Wildcat120
Dále: Just a Smidge, Lemoona, Starr of Quality, Birdie Gold
Výrok: 10 1/2 - 5 1/4 - 1/2 - 12 1/2 - 10 - 6 1/2
Čas: 1:51.95
Majitel: Steven Sarkowsky, Martin J. ,c Pam Wygood, Chovatel: Herman Sarkowsky
Trenér: John Shirreffs, Jezdec: Mike Smith

Eight Belles Stakes G2

3. květen, Churchill Downs - 1400 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříleté klisny
1.Break Even3kCountry Day - Exotic Wager, Saint Ballado118
2. Bell's the One3kMajesticperfection - Street Mate, Street Cry118
3. Queen of Beas3kFlatter - Wild Bea, Wild Rush118
Dále: Proud Emma, Bizwhacks, Mother Mother, Del Mar. květen, Lyrical Lady, Take Charge Angel
Výrok: 5 1/2 - 1 1/2 - hlava - 1/2 - 6 1/2 - nos - 24 - 8 3/4
Čas: 1:22.13
Majitel: Klein Racing, Chovatel: Richard & Bert Klein
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Shaun Bridgmohan

Alysheba Stakes G2

3. květen, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.McKinzie4hStreet Sense - Runway Model, Petionville118
2. Tom's d'Etat6hSmart Strike - Julia Tuttle, Giant's Causeway118
3. Seeking the Soul6hPerfect Soul - Seeking the Title, Seeking the Gold118
Dále: Silver Dust, Casino Star, Instilled Regard, Bourbon Resolution, Copper Bullet
Výrok: 4 3/4 - 3 3/4 - 1/2 - hlava - 3/4 - 2 - 4 1/2
Čas: 1:41.10
Majitel: K. Watson, M. Pegram & P. Weitman, Chovatel: Summer Wind Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

La Troienne Stakes G1

3. květen, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.She's a Julie4kElusive Quality - Kydd Gloves, Dubai Millennium118
2. Secret Spice4kDiscreet Cat - Chimayo, A.P. Indy123
3. Blue Prize (ARG)5kPure Prize - Blues For Sale, Not For Sale120
Dále: Mopotism, Awe Emma, Viva Forever (CAN), Chocolate Martini, Divine Miss Grey, Teresa Z
Výrok: 1/2 - 3 1/2 - hlava - 3 1/4 - 1 1/2 - 1 3/4 - 2 1/4 - 7 1/4
Čas: 1:43.58
Majitel: Whispering Oaks Farm LLC, Team Henley Et Al, Chovatel: Godolphin
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Turf Sprint Stakes G2

3. květen, Churchill Downs - 1100 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.World of Trouble4hKantharos - Meets Expectations, Valid Expectations120
2. Smart Remark4vFirst Defence - Sarcastic, Distorted Humor120
3. Chaos Theory4vCurlin - Chaotic Cat, Tale of the Cat122
Dále: Undrafted, Angaston, Will Call, Jazzy Times
Výrok: 3 3/4 - krk - hlava - 3/4 - 1 - 1 3/4
Čas: 1:03.97
Majitel: Michael Dubb, Madaket Stables LLC & Bethlehem Stables, Breeder. Darsan Inc
Trenér: Jason Servis, Jezdec: Manuel Franco

Kentucky Oaks G1

3. květen, Churchill Downs - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Serengeti Empress3kAlternation - Havisham, Bernardini121
2. Liora3kCandy Ride - Giant Mover, Giant's Causeway121
3. Lady Apple3kCurlin - Miss Mary Apples, Clever Trick121
Dále: Champagne Anyone, Bellafina, Jaywalk, Street Band, Chocolate Kisses, Motion Emotion, Jeltrin, Out For a Spin, Flor de la. březen, Restless Rider, Positive Spirit
Výrok: 1 3/4 - 5 1/2 - krk - 1/2 - 4 1/4 - 1 1/4 - krk - 1 - 4 3/4 - 8 1/4 - 1/2 - 5 3/4
Čas: 1:50.17
Majitel: Joel Politi, Chovatel: Tri Eques Bloodstock LLC
Trenér: Thomas Amoss, Jezdec: Jose Ortiz

Humana Distaff G1

4. květen, Churchill Downs - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Mia Mischief4kInto Mischief - Greer Lynn, Speightstown118
2. Marley's Freedom5kBlame - Relaxing Green, Formal Gold120
3. Amy's Challenge4kArtie Schiller - Jump Up, Jump Start118
Dále: Spiced Perfection, Emboldened, Spring in the Wind (CAN), Talk Veuve to Me
Výrok: 1 3/4 - 4 - 1 - 2 1/2 - 3/4 - 11 3/4
Čas: 1:21.78
Majitel: L. W. & C. Heilighbrodt Et Al, Chovatel: Spendthrift Farm LLC
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Distaff Turf Mile Stakes G2

4. květen, Churchill Downs - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Beau Recall (IRE)5kSir Prancealot - Greta d'Argent, Great Commotion118
2. Got Stormy4kGet Stormy - Super Phoebe, Malabar Gold118
3. Daddy Is a Legend4kScat Daddy - Randie's Legend, Benchmark118
Dále: Environs (GB), Precieuse (IRE), Proctor's Ledge, Capla Temptress (IRE), Valedictorian, Raven's Lady (GB), Take These Chains (IRE)
Výrok: 1 1/4 - hlava - 2 3/4 - 2 - 1/2 - krk - 3/4 - 4 - 10 1/4
Čas: 1:37.12
Majitel: Slam Dunk Racing & Medallion Racing, Chovatel: Tom Wallace
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Churchill Downs Stakes G1

4. květen, Churchill Downs - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Mitole4hEskendereya - Indian Miss, Indian Charlie118
2. Bobby's Wicked One4hSpeightstown - Wicked Charm, Ghostzapper118
3. Promises Fulfilled4hShackleford - Marquee Delivery, Marquetry120
Dále: Do Share, Whitmore, Warrior's Club, Majestic Dunhill, Still Having Fun, Uncontested, Uno Mas Modelo, Wild Shot
Výrok: 3 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 2 1/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - 1 1/4 - 5 3/4 - 8 1/2
Čas: 1:21.21
Majitel: L. W. & C. Heilighbrodt Et Al, Chovatel: Edward A. Cox Jr.
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

American Turf Stakes G2

4. květen, Churchill Downs - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Digital Age (IRE)3hInvincible Spirit - Willow View, Lemon Drop Kid118
2. A Thread of Blue3hHard Spun - Enthused, Seeking the Gold120
3. Social Paranoia3hStreet Boss - Shutterbug, Deputy Minister118
Dále: Seismic Wave, War Film, Avie's Flatter (CAN), The Black Album (FR), Henley's Joy, Casa Creed, Louder Than Bombs, Marquee Prince, Forever Mo, Weekly Call
Výrok: 3/4 - hlava - 3/4 - krk - krk - 1/2 - 1 - 1/2 - 2 3/4 - 1 - 2 - 18
Čas: 1:44.63
Majitel: Klaravich Stables Inc, Chovatel: Merry Fox Stud Ltd
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Turf Classic Stakes G1

4. květen, Churchill Downs - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Bricks And Mortar5hGiant's Causeway - Beyond the Waves, Ocean Crest124
2. Qurbaan6hSpeightstown - Flip Flop, Zieten120
3. Clyde's Image5vGet Stormy - Marquetessa, Marquetry118
Dále: Raging Bull, March to the Arch, Markitoff, Synchrony, Sabador (FR), Ticonderoga, Next Shares, Multiplier, Prime Attraction, Breaking the Rules
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 2 - krk - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 2 - hlava - hlava - nos - 4 1/2
Čas: 1:51.80
Majitel: Klaravich Stables Inc & William H. Lawrence, Chovatel: George Strawbridge Jr.
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Kentucky Derby G1

4. květen, Churchill Downs - 2000 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí
1.Country House3hLookin At Lucky - Quake Lake, War Chant126
2. Code of Honor3hNoble Mission - Reunited, Dixie Union126
3. Tacitus3hTapit - Close Hatches, First Defence126
Dále: Improbable, Game Winner, Master Fencer (JPN), War of Will, Plus Que Parfait, Win Win Win, Cutting Humor, By My Standards, Vekoma, Bodexpress, Tax, Roadster, Long Range Toddy, Maximum Security (DQ from 1st), Spinoff, Gray Magician
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - 3/4 - hlava - 1/2 - hlava - 1/2 - 3/4 - 3 1/4 - 3/4 - 2 - 3 1/2 - krk - hlava - 1 1/2 - nos - 8 1/4
Čas: 2:03.93
Majitel: J.V. Shields Jr., E.J.M. McFadden Jr. & LNJ Foxwoods, Chovatel: Austin Paul
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Flavien Prat

Sheepshlava Bay Stakes G2

4. květen, Belmont Park - 2200 metrů, turf, dráha měkká, čtyřleté a starší klisny
1.Santa Monica (GB)6kMastercraftsman - Zacchera, Zamindar118
2. Semper Sententiae4kThe Factor - Sulamith, Acatenango116
3. Giant Zinger4kGiant's Causeway - Hostess, Chester House116
Dále: Lady Montdore, Vexatious
Výrok: 1 1/4 - 5 - 5 - 3/4
Čas: 2:26.70
Majitel: R Unicorn Stable, Chovatel: D.J. Erwin Bloodstock
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joe Bravo

Ruffian Handicap G2

5. květen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rozbředlá, čtyřleté a starší klisny
1.Come Dancing5kMalibu Moon - Tizahit, Tiznow121
2. Pacific Wind5kCurlin - Shag, Dixieland Band123
3. Pink Sands4kTapit - Her Smile, Include117
Dále: Sun Studio, Frostie Anne
Výrok: 6 3/4 - 5 3/4 - 3/4 - 7 1/4
Čas: 1:36.54
Majitel a chovatel: Blue Devil Racing
Trenér: Carlos Martin, Jezdec: Manuel Franco

Peter Pan Stakes G3

11. květen, Belmont Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Global Campaign3hCurlin - Globe Trot, A.P. Indy116
2. Sir Winston3hAwesome Again - La Gran Bailadora, Afleet Alex120
3. Intrepid Heart3hTapit - Flaming Heart, Touch Gold116
Dále: Final Jeopardy, Federal Case
Výrok: 1 1/4 - 4 3/4 - 2 1/2 - 1
Čas: 1:46.71
Majitel: Sagamore Farm LLC & WinStar Farm LLC, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Stanley Hough, Jezdec: Luis Saez

Man o'War Stakes G1

11. květen, Belmont Park - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Channel Maker (CAN)5vEnglish Channel - In Return, Horse Chestnut124
2. Arklow5hArch - Unbridled Empire, Empire Maker119
3. Magic Wand (IRE)4kGalileo - Prudenzia, Dansili116
Dále: Hunting Horn (IRE), Epical, Focus Group, Zulu Alpha, Village King (ARG), Kulin Rock
Výrok: krk - 1/2 - krk - 3 1/2 - 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - 2 1/4
Čas: 2:12.43
Majitel: Wachtel Stable, Gary Barber Et Al, Chovatel: Tall Oaks Farm
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Joel Rosario

Black-Eyed Susan Stakes G2

17. květen, Pimlico - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Point of Honor3kCurlin - Zayanna, Bernardini120
2. Ulele3kCandy Ride - Princess Arabella, Any Given Saturday120
3. Cookie Dough3kBrethren - Brooke's Valentine, Fusaichi Pegasus124
Dále: Brill, Off Topic, Always Shopping, Las Setas, Our Super Freak
Výrok: 1/2 - 2 1/4 - 4 1/4 - krk - 2 1/2 - 3 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:47.88
Majitel: Eclipse Thoroughbred Partners & Stetson Racing LLC, Chovatel: Siena Farms LLC
Trenér: George Weaver, Jezdec: Javier Castellano

Dixie Stakes G2

18. květen, Pimlico - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Catholic Boy4rMore Than Ready - Song of Bernadette, Bernardini122
2. Admission Office4hPoint of Entry - Miss Chapin, Royal Academy122
3. Just Howard5hEnglish Channel - Aruban Sandwich, Alphabet Soup122
Dále: Real Story, O Dionysus, Inspector Lynley, Phlash Phelps, Paret, Have At It, Something Awesome (CAN)
Výrok: 1/2 - krk - nos - 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 2 3/4 - 3 1/4
Čas: 1:41.09
Majitel: Robert V. LaPenta, Madaket Stables LLC Et Al, Chovatel: Fred W. Hertrich III. & John D. Fielding
Trenér: Jonathan Thomas, Jezdec: Javier Castellano

Preakness Stakes G1

18. květen, Pimlico - 1900 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.War of Will3hWar Front - Visions of Clarity, Sadler's Wells126
2. Everfast3hTake Charge Indy - Awesome Surprise, Awesome Again126
3. Owendale3hInto Mischief - Aspen Light, Bernardini126
Dále: Warrior's Charge, Laughing Fox, Improbable, Win Win Win, Bourbon War, Signalman, Anothertwistafate, Alwaysmining, Market King, Bodexpress
Výrok: 1 1/4 - nos - 1 1/4 - 1 1/4 - nos - 1 3/4 - 4 - 1 - krk - 2 3/4 - 10 1/4
Čas: 1:54.34
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Flaxman Holdings Ltd
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Tyler Gaffalione

Monmouth Stakes G2

25. květen, Monmouth Park - 1800 metrů, turf, tříletí a starší
1.Almanaar (GB)7vDubawi - Baqah, Bahhare116
2. Synchrony6hTapit - Brownie Points, Forest Wildcat120
3. Force the Pass7hSpeightstown - Social Queen, Dynaformer116
Dále: Monarchs Glen (GB), Irish Strait, Markitoff, Projected (GB), Up the Ante
Výrok: krk - 4 1/4 - 3/4 - hlava - 1/2 - 3/4 - 6 3/4
Čas: 1:45.75
Majitel: Shadwell Stable, Chovatel: Shadwell Estate Company Ltd
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joe Bravo

Charles Whittingham Stakes G2

25. květen, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Marckie's Water5hTribal Rule - Russian River, Stravinsky121
2. United4vGiant's Causeway - Indy Punch, Pulling Punches121
3. Ashleyluvssugar8vGame Plan - Ashley's Folly, Urgent Request121
Dále: Prime Attraction, Morse Code, Ya Gotta Wanna, Tizzarunner
Výrok: 3/4 - 1/2 - hlava - nos - nos - 2 1/2
Čas: 2:00.95
Majitel: Little Red Feather Racing & Norman Tavares, Chovatel: Frank Mermenstein & Tom McCrocklin
Trenér: Richard Battas, Jezdec: Tiago Josue Pereira

Triple Bend Stakes G2

25. květen, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Air Strike4hStreet Sense - Omnitap, Tapit121
2. Cistron5hThe Factor - Major Allie, Officer123
3. Nero4hPioneerof the Nile - Ocean Goddess, Stormy Atlantic121
Dále: American Anthem, Majestic Eagle, All Out Blitz, Law Abidin Citizen, The Hardest Way
Výrok: hlava - 1 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - hlava - 1 1/4 - 13
Čas: 1:23.12
Majitel: Slam Dunk Racing, Madaket Stables LLC & Michael Nentwig, Chovatel: Gary & Mary West Stables Inc
Trenér: Philip d'Amato, Jezdec: Norberto Arroyo Jr.

Summertime Oaks G2

26. květen, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.My Majestic Rose3kMajestic Warrior - Victory On Tap, Pleasant Tap120
2. Sneaking Out3kIndian Evening - Maddie's Odyssey, Kitten's Joy120
3. Colonial Creed3kJimmy Creed - Neverthesame, Scat Daddy120
Dále: Bizwhacks, Flor de la Mar
Výrok: 1/2 - 4 1/4 - 23 - 11
Čas: 1:45.08
Majitel a chovatel: Judy B. Hicks
Trenér: Rodolphe Brisset, Jezdec: Flavien Prat

Monrovia Stakes G2

26. květen, Santa Anita - 1000 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.S. Y. Sky5kGrazen - Sky Marni, Sky Mesa121
2. Belvoir Bay (GB)6kEquiano - Path of Peace, Rock of Gibraltar121
3. Lady Suebee4kFirst Defence - Freeroll, Touch Gold121
Dále: Spectator, Flammetta, Rocky Policy, Painting Corners
Výrok: 3/4 - 2 1/4 - 2 1/4 - 1 3/4 - 2 3/4 - 6 1/4
Čas: 0:57.54
Majitel a chovatel: Nicholas Alexander
Trenér: Philip d'Amato, Jezdec: Drayden Van Dyke

Gamely Stakes G1

27. květen, Santa Anita - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Vasilika5kSkipshot - La Belle Marquet, Marquetry123
2. Rymska (FR)5kLe Havre - Foreign Raider, Lend a Hand123
3. Ahimsa4kAnimal Kingdom - Hot Affair, Cuvee121
Dále: Elysea's World (IRE), Meal Ticket, Streak of Luck, Ollie's Candy, Causeforcommotion
Výrok: 1 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - krk - 2 1/2 - krk
Čas: 1:48.07
Majitel: All Schlaich Stables LLC, Gatto Racing LLC Et Al, Chovatel: Mikhail Yanakov
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Flavien Prat

Gold Cup at Santa Anita G1

27. květen, Santa Anita - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Vino Rosso4hCurlin - Mythical Bride, Street Cry121
2. Gift Box6hTwirling Candy - Special Me, Unbridled's Song125
3. Lone Sailor4hMajestic Warrior - Ambitious, Mr. Greeley121
Dále: Mongolian Groom, Higher Power, Core Beliefs, Blitzkrieg
Výrok: 3/4 - 5 1/4 - 1 - krk - 6 1/2 - 9
Čas: 2:03.00
Majitel: Repole Stable & St. Elias Stable, Chovatel: John D. Gunther
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: John Velazquez

Shoemaker Mile Stakes G1

27. květen, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Bolo7hTemple City - Aspen Mountain, Chief Seattle121
2. River Boyne (IRE)4hDandy Man - Clytha, Mark of Esteem123
3. Bowie's Hero5hArtie Schiller - Remembered, Sky Mesa121
Dále: Sharp Samurai, Catapult, Ohio (BRZ), Delta Prince, Le Ken (ARG), Desert Stone
Výrok: 1 1/4 - nos - 1 1/4 - krk - krk - hlava - 1 1/2 - 1/2
Čas: 1:34.07
Majitel: Golden Pegasus Racing Inc, Chovatel: Spendthrift Farm LLC
Trenér: Carla Gaines, Jezdec: Florent Geroux

Santa Maria Stakes G2

1. červen, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.La Force (GER)5kPower - La Miraculeuse, Samum121
2. Paradise Woods5kUnion Rags - Wild Forest, Forest Wildcat125
3. Just a Smidge4kInto Mischief - Pooh Corner, Tapit121
Dále: Exuberance, Tapped
Výrok: 1 1/4 - 3 1/2 - 3 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:45.91
Majitel: R. & W. Williford & Charles Winner, Chovatel: Gestut Karlshof
Trenér: Patrick Gallagher, Jezdec: Drayden Van Dyke

Penn Mile G2

2. červen, Penn National - 1600 metrů, turf, dráha pružná, tříletí
1.Moon Colony3hUncle Mo - Promenade Girl, Carson City116
2. Casa Creed3hJimmy Creed - Achalaya, Bellamy Road116
3. Real News3hThe Factor - Missy's Advantage, Tactical Advantage116
Dále: A Thread of Blue, Fluminense, The Black Album (FR), Conative, Forty Under
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 4 3/4 - 5 3/4 - 3/4 - nos
Čas: 1:37.45
Majitel: John Oxley, Chovatel: St. Elias Stables LLC
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Julien Leparoux

True North Stakes G2

7. červen, Belmont Park - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Catalina Cruiser5hUnion Rags - Sea Gull, Mineshaft124
2. Strike Power4hSpeightstown - Gold d'Oro, Medaglia d'Oro122
3. Recruiting Ready5hAlgorithms - Need, Strong Hope124
Dále: Nicodemus, Stan the Man, Gold For the King, Mr. Dougie Fresh, Whitmore
Výrok: 1/2 - nos - 1 3/4 - 3/4 - krk - 1 3/4 - 2
Čas: 1:14.85
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: W.S. Farish
Trenér: John Sadler, Jezdec: Joel Rosario

New York Stakes G2

7. červen, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Homerique4kExchange Rate - Chiquita Picosa, Congaree119
2. Competitionofideas4kSpeightstown - Devil By Design, Medaglia d'Oro123
3. Semper Sententiae4kThe Factor - Sulamith, Acatenango115
Dále: Holy Helena (CAN), Vexatious, Matty's Magnum, Giant Zinger, Lady Montdore
Výrok: krk - 3 1/4 - hlava - hlava - 1/2 - 3 1/4 - 3
Čas: 2:00.60
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: N. & F. Drion
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Belmont Gold Cup Invitational Stakes G2

7. červen, Belmont Park - 3200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Amade (IRE)5vCasamento - Sheva Five, Five Star Day119
2. Arklow5hArch - Unbridled Empire, Empire Maker123
3. Highland Sky6vSky Mesa - Kristi With a K, Petionville115
Dále: Canessar (FR), Red Knight, Raa Atoll (GB), Mootasadir (GB), Noble Thouht
Výrok: krk - 1 - 1/2 - 1 1/2 - 2 3/4 - 2 3/4 - 1
Čas: 3:19.95
Majitel: OTI Racing, Lauren Dassault & Elisa Berte, Chovatel: Eamonn McEvoy
Trenér: G. Botti, Jezdec: Flavien Prat

Just a Game Stakes G1

8. červen, Belmont Park - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Rushing Fall4kMore Than Ready - Autumnal, Forestry123
2. Beau Recall (IRE)5kSir Prancealot - Greta d'Argent, Great Commotion121
3. Daddy Is a Legend4kScat Daddy - Randie's Legend, Benchmark115
Dále: Belavais, Environs (GB), Capla Temptress (IRE)
Výrok: 2 1/4 - hlava - 1/2 - nos - 1
Čas: 1:31.67
Majitel: eFive Racing Thoroughbreds, Chovatel: Fred W. Hertrich III & John D. Fielding
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Ogden Phipps Stakes G1

8. červen, Belmont Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Midnight Bisou4kMidnight Lute .- Diva Delite, Repent123
2. Come Dancing5kMalibu Moon - Tizahit, Tiznow117
3. Mopotism5kUncle Mo - Peppy Rafaela, Bernardini117
Dále: Escape Clause (CAN), Pacific Wind
Výrok: 3 1/2 - 3/4 - 6 3/4 - krk
Čas: 1:39.69
Majitel: Bloom Racing Stable LLC, Allen Racing LLC & Madaket Stables, Chovatel: Woodford Thoroughbreds
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Mike Smith

Jaipur Invitational Stakes G1

8. červen, Belmont Park - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.World of Trouble4hKantharos - Meets Expectations, Valid Expectations122
2. Om7hMunnings - Rare Cat, Tabasco Cat120
3. Disco Partner7hDisco Rico - Lulu's Number, Numerous122
Dále: Belvoir Bay (GB), Diamond Oops, Dirty, Wild Shot
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 2 1/4
Čas: 1:06.37
Majitel: Michael Dubb, Madaket Stables LLC & Bethlehem Stables
Trenér: Jason Servis, Jezdec: Manuel Franco

Acorn Stakes G1

8. červen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Guarana3kGhostzapper - Magical World, Distorted Humor115
2. Serengeti Empress3kAlternation - Havisham, Bernardini123
3. Jeltrin3kTapizar - Song to the Moon, Successful Appeal121
Dále: Queen of Beas, Proud Emma, Bell's the One, Cookie Dough, Fancy Dress Party
Výrok: 6 - 2 1/4 - hlava - 1 - 1/2 - 3/4 - 5 3/4 - 5 1/4
Čas: 1:33.58
Majitel a chovatel: Three Chimneys Farm
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose L. Ortiz

Woody Stephens Stakes G1

8. červen, Belmont Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Hog Creek Hustle3hOveranalyze - Candy Fortune, Candy Ride119
2. Nitrous3hTapit - Speedinthrithecity, City Zip121
3. Borracho3hUncle Mo - Pantana, Congrats117
Dále: Strike Silver, Wendell Fong, Honest Mischief, Much Better, Mind Control, Landeskog, Lexitonian, Complexity
Výrok: krk - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - krk - 1/2 - 3/4 - 3 3/4 - 10 1/2 - 1 3/4
Čas: 1:21.12
Majitel: Something Special Racing LLC, Chovatel: H. & S. Sexton & Silver Fern Farm
Trenér: Vickie L. Foley, Jezdec: Corey J. Lanerie

Metropolitan Handicap G1

8. červen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Mitole4hEskendereya - Indian Miss, Indian Charlie122
2. McKinzie4hStreet Sense - Runway Model, Petionville124
3. Thunder Snow (IRE)5hHelmet - Eastern Joy, Dubai Destination124
Dále: Promises Fulfilled, Firenze Fire, Pavel, Coal Front, Tale of Silence, Prince Lucky
Výrok: 3/4 - krk - 3 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 2 3/4 - 6
Čas: 1:32.75
Majitel: L.W. & C. Heiligbrodt, Chovatel: Edward J. Cox Jr.
Trenér: Steve Asmussen, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Manhattan Stakes G1

8. červen, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Bricks And Mortar5hGiant's Causeway - Beyond the Waves, Ocean Crest124
2. Robert Bruce (CHI)4hFast Company - Lady Pelusa, Orpen124
3. Raging Bull (FR)4hDark Angel - Rosa Bonheur, Mr. Greeley124
Dále: Channel Maker (CAN), Channel Cat, Bandua, Olympico (FR), Qurbaan, Catcho En Die (ARG)
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1 - krk - 3/4 - 3/4 - 4 3/4
Čas: 1:58.11
Majitel: Klaravich Stables Inc & William H. Lawrence, Chovatel: George Strawbridge Jr.
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Belmont Stakes G1

8. červen, Belmont Park - 2400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Sir Winston3hAwesome Again - La Gran Bailadora, Afleet Alex126
2. Tacitus3hTapit - Close Hatches, First Defence126
3. Joevia3hShanghai Bobby - Peace Process, War Front126
Dále: Tax, Master Fencer (JPN), Spinoff, Everfast, Intrepid Heart, War of Will, Bourbon War
Výrok: 1 - 3/4 - 1 - hlava - krk - nos - 1 3/4 - 2 1/4 - 4 3/4
Čas: 2:28.30
Majitel a chovatel: Tracy Farmer
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Joel Rosario

Brooklyn Invitational Stakes G2

8. červen, Belmont Park - 2400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Marconi4hTapit - Ponche de Leona, Ponche117
2. Rocketry5hHard Spun - Smart Farming, Smart Strike121
3. Realm6vHaynesfield - Shawnee Country, Chief's Crown116
Dále: Campaign, You're to Blame, Sonneteer, Biblical, War Story
Výrok: 1/2 - hlava - krk - nos - nos - 14 - 35 3/4
Čas: 2:28.97
Majitel: Michael B. Tavor, Bridlewood Farm Et Al, Chovatel: Brushwood Stable
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Jose Lezcano

Wise Dan Stakes G2

16. červen, Churchill Downs - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.March to the Arch4vArch - Daveron, Black Sam Bellamy121
2. All Right5vDominus - Smart Touch, Touch Gold121
3. Admission Office4hPoint of Entry - Miss Chapin, Royal Academy121
Dále: Parlor, First Premio, El Picaro (CHI), Hot Springs, Bourbon Resolution, Cullum Road, Get Western, Siem Riep, Holiday Stone, Itsinthepost (FR)
Výrok: krk - krk - hlava - 1 1/2 - 1 1/2 - nos - 3/4 - 1/2 - 2 - hlava - krk - 3 3/4
Čas: 1:40.58
Majitel: Live Oak Plantation, Chovatel: Live Oak Stud
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Tyler Gaffalione

Fleur de Lis Handicap G2

16. červen, Churchill Downs - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Elate5kMedaglia d'Oro - Cheery, Distorted Humor120
2. Blue Prize (ARG)5kPure Prize - Blues For Sale, Not For Sale120
3. She's a Julie4kElusive Quality - Kydd Gloves, Dubai Millennium124
Dále: Go Google Yourself, Auspicious Babe, Skeptic
Výrok: 1 1/2 - hlava - 7 1/4 - 3 1/4 - 50
Čas: 1:50.33
Majitel a chovatel: Claiborne Farm & Adele B. Dilschneider
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Jose L. Ortiz

Stephen Foster Stakes G2

16. červen, Churchill Downs - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Seeking the Soul6hPerfect Soul - Seeking the Title, Seeking the Gold121
2. Quip4hDistorted Humor - Princess Ash, Indian Charlie123
3. Tom's d'Etat6hSmart Strike - Julia Tuttle, Giant's Causeway121
Dále: Gift Box, Thirstforlife, Yoshida (JPN), Exulting, Runaway Ghost, Tenfold, King Zachary, Alkhaatam, Rated R Superstar
Výrok: krk - 1 3/4 - 5 3/4 - 3/4 - 1 - 2 1/4 - 5 - krk - krk - 3/4 - 1/2
Čas: 1:49.27
Majitel a chovatel: Charles E. Fipke
Trenér: Dallas Stewart, Jezdec: John Velazquez

United Nations Stakes G1

22. červen, Monmouth Park - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Hunter O'Riley6vTiz Wonderful - Oblige, Bernardini118
2. Zulu Alpha6vStreet Cry - Zori, A.P. Indy123
3. Channel Cat4hEnglish Channel - Carnival Kitten, Kitten's Joy118
Dále: Bigger Picture, Focus Group, Arrocha (BRZ), Monarchs Glen, Catcho En Die (ARG)
Výrok: krk - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - 3/4 - 3 1/2
Čas: 2:17.10
Majitel: Sean Shay & Michael J. Ryan, Chovatel: Mike G. Rutherford
Trenér: James Toner, Jezdec: Paco Lopez

Mother Goose Stakes G2

29. červen, Belmont Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Dunbar Road3kQuality Road - Gift List, Bernardini121
2. Classic Fit3kBernardini - True Style, Forestry121
3. Jeltrin3kTapizar - Song to the Moon, Successful Appeal121
Dále: Cassies Dreamer, Safta, Wings of Dawn
Výrok: 2 1/2 - 4 - 3 3/4 - 3/4 - 7 1/4
Čas: 1:43.54
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: Jeffrey J. Drown
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose L. Ortiz

Princess Rooney Stakes G2

29. červen, Gulfstream Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Stormy Embrace5kCircular Quay - Stormy Allure, Stormy Atlantic122
2. Trenchtown Cat3kDiscreet Cat - Ches La Femme, Afternoon Deelites119
3. Royal Asscher5kTale of Ekati - Busy Bev, Not For Love118
Dále: Razorback Lady, Weekend Mischief, Saguaro Row
Výrok: 2 - 5 1/4 - 3 1/4 - 1 - 1/2
Čas: 1:22.99
Majitel a chovatel: Metalona Thoroughbreds LLC
Trenér: Kathleen O'Connell, Jezdec: Wilmer A. Garcia

Smile Sprint Stakes G2

29. červen, Gulfstream Park - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Diamond Oops4hLookin At Lucky - Patriotic Viva, Whywhywhy118
2. Jalen Journey4vWith Distinction - Petunia Face, Congrats118
3. Fast Pass6vSuccessful Appeal - Passionate Dancer, Cat Thief122
Dále: Rroyal Squeeze, Garter And Tie, Cautious Giant, Proforma
Výrok: 3/4 - 1 1/2 - krk - hlava - krk - krk
Čas: 1:09.92
Majitel: Diamond 100 Racing Club LLC, Amy Dunne & Patrick Biancone, Chovatel: Kin Hui Racing Stables LLC
Trenér: Patrick Biancone, Jezdec: Julien Leparoux

Belmont Oaks Invitational Stakes G1

6. červenec, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Concrete Rose3kTwirling Candy - Solerina, Powerscourt121
2. Just Wonderful3kDansili - Wading, Montjeu121
3. Cambier Parc3kMedaglia d'Oro - Sealy Hill, Point Given121
Dále: Jodie (JPN), Dyna Passer, Cafe Americano, Coral Beach (IRE), Olendon (FR), Newspaperofrecord (IRE)
Výrok: 2 3/4 - nos - 2 - 1 - 1 - 3 - 1/2 - 3
Čas: 1:59.97
Majitel: Ashbrook Farm & BBN Racing LLC, Chovatel: Ron Patterson
Trenér: George R. Arnold III, Jezdec: Julien Leparoux

John A. Nerud Stakes G2

6. červenec, Belmont Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Promises Fulfilled4hShackleford - Marquee Delivery, Marquetry124
2. Warrior's Club5hWarrior's Reward - Thirty Eighth St., Citidancer120
3. Killybegs Captain5hMizzen Mast - Al Maha, Holy Bull116
Dále: Nicodemus, Bon Raison, Do Share, New York Central
Výrok: 4 1/2 - krk - 5 - krk - 2 1/2 - 7 3/4
Čas: 1:21.75
Majitel: Robert J. Baron, Breeder. David Jacobs
Trenér: Dale Romans, Jezdec: Luis Saez

Belmont Derby Invitational Stakes G1

6. červenec, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Henley's Joy3hKitten's Joy - Blue Grass Music, Bluegrass Cat122
2. Social Paranoia3hStreet Boss - Shutterbug, Deputy Minister122
3. Rockemperor (IRE)3hHoly Roman Emperor - Motivation, Muhtathir122
Dále: Digital Age (IRE), Seismic Wave, Plus Que Parfait, Standard Deviation, Cape of Good Hope (IRE), Moon Colony, English Bee, Spinoff, Blenheim Palace (IRE), Master Fencer (JPN), Demarchelier
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - nos - 1 3/4 - 1/2 - 1 - nos - 5 1/4 - 2 - 1 1/2 - pulled up
Čas: 1:58.29
Majitel: Bloom Racing Stable LLC, Chovatel: Kenneth L. & Sarah K. Ramsey
Trenér: Michael J. Maker, Jezdec: Jose Lezcano

Suburban Stakes G2

6. červenec, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Preservationist6hArch - Flying Dixie, Dixieland Band117
2. Catholic Boy4rMore Than Ready - Song of Bernadette, Bernardini123
3. Pavel5hCreative Cause - Mons Venus, Maria's Mon123
Dále: Realm, Cordmaker, Carlino, Marconi, Rocketry, Lone Sailor, Wooderson, Mead Hall
Výrok: 4 1/2 - 3/4 - 5 1/4 - 1 - 4 1/4 - 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - 8 3/4 - 3 1/4
Čas: 1:59.99
Majitel: Centennial Farm, Chovatel: Emory A. Hamilton
Trenér: James Jerkens, Jezdec: Junior Alvarado

Great Lady M Stakes G2

7. červenec, Los Alamitos - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Marley's Freedom5kBlame - Relaxing Green, Formal Gold124
2. Anonymity5kTapit - Stormy Sunday, Sir Cat119
3. Exuberance4kArcharcharch - Wild Forest Cat, D'Wildcat119
Dále: Danuska's My Girl, Show It N Moe It, Just a Smidge
Výrok: 1 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - nos - 3/4
Čas: 1:15.33
Majitel: Cicero Farms LLC, Chovatel: Jack Swain III
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Drayden Van Dyke

Diana Stakes G1

13. červenec, Saratoga - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Sistercharlie (IRE)5kMyboycharlie - Starlet's Sister, Galileo124
2. Rushing Fall4kMore Than Ready - Autumnal, Forestry124
3. Homerique4kExchange Rate - Chiquita Picosa, Congaree118
Dále: Secret Message, Mitchell Road, Thais (FR)
Výrok: 1 3/4 - krk - 3 - 1 3/4 - 8
Čas: 1:47.93
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: Ecurie des Monceaux
Trenér: Chad Brown, Jezdec: John Velazquez

Delaware Handicap G2

13. červenec, Delaware Park - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Elate5kMedaglia d'Oro - Cheery, Distorted Humor122
2. Escape Clause (CAN)5kGoing Commando - Danger Pay, Circulating119
3. Blue Prize (ARG)6kPure Prize - Blues For Sale, Not For Sale120
Dále: Gotham Gala, Promise of Spring, Queen Nekia, Another Broad, Goodonehoney, Vente to Go
Výrok: 4 1/2 - hlava - 4 1/2 - 8 3/4 - krk - 1 - krk - 10 3/4
Čas: 2:02.15
Majitel a chovatel: Claiborne Farm & Adele B. Dilschneider
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Jose L. Ortiz

Haskell Invitational Stakes G1

20. červenec, Monmouth Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Maximum Security3hNew Year's Day - Lil Indy, Anasheed120
2. Mucho Gusto3hMucho Macho Man - Itsagiantscauseway, Giant's Causeway118
3. Spun to Run3hHard Spun - Yawkey Way, Grand Slam118
Dále: Everfast, King For a Day, Bethlehem Road
Výrok: 1 1/4 - 8 - 2 1/2 - 1/2 - 14
Čas: 1:47.56
Majitel: Gary L. & Mary E. West, Chovatel: Gary & Mary West Stables Inc.
Trenér: Jason Servis, Jezdec: Luis Saez

San Diego Handicap G2

20. červenec, Del Mar - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Catalina Cruiser5hUnion Rags - Sea Gull, Mineshaft123
2. Mongolian Groom4vHightail - Bourbonesque, Dynaformer115
3. Draft Pick4hCandy Ride - Firehouse Red, Arch118
Dále: Core Beliefs
Výrok: 1 - 1 1/4 - 4 1/2
Čas: 1:44.20
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: W.S. Farish
Trenér: John Sadler, Jezdec: Joel Rosario

San Clemente Stakes G2

21. červenec, Del Mar - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Mucho Unusual3kMucho Macho Man - Not Unusual, Unusual Heat123
2. Apache Princess3kUnusual Heat - Puskita, Indian Charlie123
3. Over Emphasize3kOveranalyze - Star In the Corner, Holy Bull118
Dále: Keeper Ofthe Stars, Maxim Rate, Seranitsa, Stillwater Cove, Harmless, Kalliniki, Devil's Dance
Výrok: krk - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1 - 2 1/4 - 2 1/4 - krk - 2 1/4
Čas: 1:34.66
Majitel a chovatel: George Krikorian
Trenér: Tim Yakteen, Jezdec: Joel Rosario

Coaching Club American Oaks G1

21. červenec, Saratoga - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Guarana3kGhostzapper - Magical World, Distorted Humor121
2. Point of Honor3kCurlin - Zayanna, Bernardini121
3. Off Topic3kStreet Sense - Off Limits, Include121
Dále: Champagne Anyone, Boxwood
Výrok: 1 - 1 3/4 - 5 - 6 1/2
Čas: 1:49.65
Majitel a chovatel: Three Chimneys Farm
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose L. Ortiz

Honorable Miss Handicap G2

24. červenec, Saratoga - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Minit to Stardom4kStar Guitar - Wild About Marie, Wildcat Heir117
2. Chalon5kDialed In - Fall Fantasy, Menifee120
3. Ours to Run5kHalf Ours - Brown Eyed Baby, Mineshaft119
Dále: Mia Mischief, Honey Bunny, Pacific Gale
Výrok: 1 1/2 - hlava - 3/4 - 1 1/2 - 3/4
Čas: 1:08.81
Majitel a chovatel: Brittlyn Stables Inc
Trenér: Jose Camejo, Jezdec: Alex Cintron

Alfred G. Vanderbilt Handicap G1

27. červenec, Saratoga - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Imperial Hint6hImperialism - Royal Hint, Lahint123
2. Diamond Oops4vLookin At Lucky - Patriotic Viva, Whywhywhy116
3. Mitole4hEskendereya - Indian Miss, Indian Charlie125
Dále: Firenze Fire, Strike Power, Do Share
Výrok: 4 - 3 1/2 - 2 1/2 - krk - krk
Čas: 1:07.92
Majitel: Raymond Mamone, Chovatel: Shade Tree Thoroughbreds
Trenér: Luis Carvajal Jr., Jezdec: Javier Castellano

Bowling Green Stakes G2

27 JUl, Saratoga - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Channel Cat4hEnglish Channel - Carnival Kitten, Kitten's Joy122
2. Ya Primo (CHI)4hMastercraftsman - Yo Quisiera, Special Quest122
3. Arklow5hArch - Unbridled Empire, Empire Maker122
Dále: Channel Maker (CAN), Zulu Alpha, Sadler's Joy, Olympico (FR), Focus Group, highland Sky, Argonne, Catcho En Die (ARG), Red Knight
Výrok: 1/2 - hlava - krk - krk - hlava - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 2 - 2 1/2 - krk
Čas: 2:14.43
Majitel a chovatel: Calumet Farm
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Luis Saez

Jim Dandy Stakes G2

27. červenec, Saratoga - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Tax3vArch - Toll, Giant's Causeway120
2. Tacitus3hTapit - Close Hatches, First Defence122
3. Global Campaign3hCurlin - Globe Trot, A.P. Indy120
Dále: Laughing Fox, War of Will, Mihos
Výrok: 3/4 - 3 3/4 - 1/2 - nos - 3 3/4
Čas: 1:49.28
Majitel: R.A. Hill Stable, Reeves Thoroughbred Racing Et Al, Chovatel: Claiborne Farm
Trenér: Danny Gargan, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Bing Crosby Stakes G1

27. červenec, Del Mar - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Cistron5hThe Factor - Major Allie, Officer121
2. Desert Law5vDesert Code - Treasure Chest, Lemon Drop Kid119
3. Jalen Journey4vWith Distinction - Petunia Face, Congrats119
Dále: Air Strike, Line Judge, Recruiting Ready, Chief Cicatriz
Výrok: 1/2 - 2 1/4 - 2 1/2 - 1/2 - 1 - 2 1/4
Čas: 1:09.95
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: St. George Farm LLC
Trenér: John Sadler, Jezdec: Victor Espinoza

Amsterdam Stakes G2

28. červenec, Saratoga - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Shancelot3hShanghai Bobby - True Kiss, Is It True118
2. Nitrous3hTapit - Speedinthrithecity, City Zip122
3. Honest Mischief3hInto Mischief - Honest Lady, Seattle Slew118
Dále: Super Comet, The Big S, Bourbon Calling, Achilles Warrior, Lemniscate, Garter And Tie, Wendell Fong, Strike Silver, Classy John
Výrok: 12 1/2 - 1 3/4 - 3 1/4 - krk - hlava - 1 3/4 - 1 1/4 - 2 3/4 - 5 3/4 - 15 1/2 - dist.
Čas: 1:14.01
Majitel: I. Rodriguez, A. & C. Crawford, Chovatel: C. Muth & P. Murphy
Trenér: Jorge Navaroo, Jezdec: Emisael Jaramillo

Clement L. Hirsch Stakes G1

28. červenec, Del Mar - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Ollie's Candy4kCandy Ride - Afternoon Stroll, Stroll119
2. Secret Spice4kDiscreet Cat - Chimayo, A.P. Indy123
3. La Force (GER)5kPower - La Miraculeuse, Samum121
Dále: Paradise Woods, Spring In the Wind (CAN), Queen Bee To You
Výrok: hlava - 5 1/4 - 2 1/2 - 6 - 13 3/4
Čas: 1:44.66
Majitel a chovatel: Paul & Karen Eggert
Trenér: John Sadler, Jezdec: Kent Desormeaux

National Museum of Racing Hall of Fame Stakes G2

2. srpen, Saratoga - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Casa Creed3hJimmy Creed - Achalaya, Bellamy Road118
2. Sombeyay3hInto Mischief - Teroda, Limehouse118
3. Global Access3hGiant's Causeway - Daveron, Black Sam Bellamy120
Dále: English Bee, Swamp Rat, Award Winner, Limonite, Moon Colony
Výrok: hlava - 1 3/4 - 1/2 - nos - 1/2 - nos - 2 3/4
Čas: 1:33.72
Majitel: LRE Racing LLC & JEH Racing Stable LLC, Chovatel: Silver Springs Stud LLC
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Junior Alvarado

Test Stakes G1

3. srpen, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Covfefe3kInto Mischief - Antics, Unbridled119
2. Serengeti Empress3kAlternation - Havisham, Bernardini123
3. Bellafina3kQuality Road - Akron Moon, Malibu Moon123
Dále: Trenchtown Cat, Jeltrin, Royal Charlotte, Please Flatter Me
Výrok: 1/2 - 8 3/4 - 5 3/4 - 1/2 - 5 1/4 - 2 1/2
Čas: 1:21.26
Majitel: LNJ Foxwoods, Chovatel: Alexander-Groves Thoroughbreds
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Joel Rosario

Whitney Stakes G1

3. srpen, Saratoga - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.McKinzie4hStreet Sense - Runway Model, Petionville124
2. Yoshida (JPN)5hHeart's Cry - Hilda's Passion, Canadian Frontier124
3. Vino Rosso4hCurlin - Mythical Bride, Street Cry124
Dále: Preservationist, Forewarned, Monongahela, Imperative
Výrok: 1 3/4 - 4 3/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - 2 1/2 - 6
Čas: 1:47.10
Majitel: K. Watson, M. Pegram & P. Weitman, Chovatel: Summer Wind Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Mike Smith

Sorrento Stakes G2

3. srpen, Del Mar - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Amalfi Sunrise2kConstitution - Soot Z, Empire Maker120
2. Powerfulattraction2kCommissioner - Magnet, Seeking the Gold118
3. Shedaresthedevil2kDaredevil - Starship Warpspeed, Congrats123
Dále: Shanghai Keely, Princess Mo, Comical
Výrok: 6 - nos - 3 1/4 - 1 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:10.96
Majitel: D. Branham & M. Naify
Trenér: Simon Callaghan, Jezdec: Norberto Arroyo Jr.

Yellow Ribbon Handicap G2

3. srpen, Del Mar - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Beau Recall (IRE)5kSir Prancealot - Greta d'Argent, Great Commotion121
2. Storm the Hill5kGet Stormy - Thornhill, Good And Thought119
3. Vasilika5kSkipshot - La Belle Marquet, Marquetry125
Dále: Valedictorian, Elysea's World (IRE), Lemoona
Výrok: nos - 1/2 - 1 1/2 - krk - 2 1/2
Čas: 1:41.23
Majitel: Slam Dunk Racing & Medallion Racing, Chovatel: Tom Wallace
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Drayden Van Dyke

Saratoga Special Stakes G2

10. srpen, Saratoga - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Green Light Go2hHard Spun - Light Green, Pleasantly Perfect120
2. Noose2hMore Than Ready - Cowgirl Mally, Gone West120
3. Tuggle2hPoint of Entry - Satisfaction, Awesome Again120
Dále: Peruvian Boy, Zyramid, Long Weekend, Iberico
Výrok: 3 3/4 - 1 3/4 - 4 - 2 3/4 - 2 - 10 3/4
Čas: 1:15.68
Majitel: Stronach Stables, Chovatel: Adena Springs
Trenér: James Jerkens, Jezdec: Junior Alvarado

Fourstardave Handicap G1

10. srpen, Saratoga - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Got Stormy4kGet Stormy - Super Phoebe, Malabar Gold116
2. Raging Bull (FR)4hDark Angel - Rosa Bonheur, Mr. Greeley122
3. Uni (GB)5kMore Than Ready - Unaided, Dansili118
Dále: March to the Arch, Made You Look, Hembree, Dr. Edgar, Krampus, Gidu (IRE), Ostilio
Výrok: 2 1/2 - hlava - hlava - 1 3/4 - 1/2 - 2 1/2 - hlava - 4 1/2 - 9 3/4
Čas: 1:32.00
Majitel: Gary Barber & Southern Equine Partners LLC, Chovatel: Mt. Joy Stables, Pope McLean Et Al
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Beverly D. Stakes G1

10. srpen, Arlington Park - 1900 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Sistercharlie (IRE)5kMyboycharlie - Starlet's Sister, Galileo123
2. Awesometank (GB)4kIntense Focus - Janey Muddles, Lawman123
3. Competitionofideas4kSpeightstown - Devil By Design, Medaglia d'Oro123
Dále: Fleeting (IRE), Thais (FR), Remember Daisy, Oh So Terrible
Výrok: 3 - 2 - 3/4 - 2 - 2 1/2 - 4 1/2
Čas: 1:52.43
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: Ecurie des Monceaux
Trenér: Chad Brown, Jezdec: John Velazquez

Secretariat Stakes G1

10. srpen, Arlington Park - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Valid Point3hScat Daddy - Goldbud, Buddha121
2. Van Beethoven (CAN)3hScat Daddy - My Sister Sandy, Montbrook121
3. The Last Zip3vCity Zip - Pumpkin Shell, Lion Heart121
Dále: Crafty Daddy, Never No More (IRE), Fog of War, Faraway Kitten, Ry's the Guy, Clint Maroon (GB)
Výrok: 1 - 3/4 - 3/4 - 3 - nos - 1 - 2 1/4 - 3/4
Čas: 1:35.50
Majitel: E Five Racing Thoroughbreds & Michael J. Ryan, Chovatel: Westwind Farms
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Arlington Million Stakes G1

10. srpen, Arlington Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Bricks And Mortar5hGiant's Causeway - Beyond the Waves, Ocean Crest126
2. Magic Wand (IRE)4kGalileo - Prudenzia, Dansili123
3. Bandua4hThe Factor - If Angels Sang, Seattle Slew126
Dále: Robert Bruce (CHI), Pivoine (IRE), Intellogent (IRE), Captivating Moon, Hunting Horn (IRE), Catcho En Die (ARG)
Výrok: 3/4 - 1 - 1 - 3 1/2 - 1/2 - hlava - 4 - 3 1/4
Čas: 1:59.44
Majitel: Klaravich Stables Inc & William H. Lawrence, Chovatel: George Strawbridge Jr.
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Best Pal Stakes G2

10. srpen, Del Mar - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Collusion Illusion2hTwirling Candy - Natalie Grace, First Dude120
2. Wrecking Crew2rSky Kingdom - Truelladeville, Yes It's True120
3. Fore Left2hTwirling Candy - Simply Sunny, Unbridled's Song123
Dále: Thanks Mr. Eidson, We're Still Here, Raging Whiskey
Výrok: 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 2 1/4 - 3/4
Čas: 1:11.34
Majitel: Dan J. Agnew, Rodney E. Orr Et Al, Chovatel: Donald R. Dizney
Trenér: Mark Glatt, Jezdec: Joseph Talamo

Lake Placid Stakes G2

17. srpen, Saratoga - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Regal Glory3kAnimal Kingdom - Mary's Follies, More Than Ready122
1.Varenka3kGhostzapper - Dynamic Cat, Dynaformer118
3. Blowout (GB)3kDansili - Beauty Parlour, Deep Impact120
Dále: Amandrea, Vow to Recover, Feel Glorious (GB)
Výrok: dead heat - krk - 1/2 - 3/4 - 3/4
Čas: 1:43.68
Majitel: Paul P. Pompa Jr, Chovatel: Paul P. Pompa
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Luis Saez
Majitel: Augustin Stable, Chovatel: George Strawbridge Jr.
Trenér: Graham Motion, Jezdec: Javier Castellano

Alabama Stakes G1

17. srpen, Saratoga - 2000 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříleté klisny
1.Dunbar Road3kQuality Road - Gift List, Bernardini121
2. Point of Honor3kCurlin - Zayanna, Bernardini121
3. Street Band3kIstan - Street Minstrel, Street Cry121
Dále: Off Topic, Afleet Destiny, Champagne Anyone, Ulele, Lady Apple
Výrok: 2 3/4 - nos - 5 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - 3 3/4 - 10 3/4
Čas: 2:04.07
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: Jeffrey J. Drown
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose L. Ortiz

Del Mar Handicap G2

17. srpen, Del Mar - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Acclimate5vAcclamation - Knows No Bounds, Boundary119
2. Oscar Dominguez (IRE)6vZoffany - American Queen, Fairy King118
3. Ritzy A.P. 5hEnglish Channel - In Dy Ritz, A.P. Indy119
Dále: Blended Citizen, The Great Day (ARG), Itsinthepost (FR), Marckie's Water
Výrok: 1 - 1 - krk - 1 1/2 - nos - 1
Čas: 2:12.71
Majitel: The Ellwood Johnston Trust & Timmy Time Racing, Chovatel: Old English Rancho, S. & P. Berumen
Trenér: Philip d'Amato, Jezdec: Florent Geroux

Del Mar Oaks G1

17. srpen, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Cambier Parc3kMedaglia d'Oro - Sealy Hill, Point Given122
2. Hidden Message (USA)3kScat Daddy - Secret Charm, Green Desert122
3. Lady Prancealot (IRE)3kSir Prancealot - Naqrah, Haatef122
Dále: Keeper Ofthe Stars, Hard Legacy, Maxim Rate, Mucho Unusual, Raymundos Secret, Wildlife, Dogtag, Apache Princess, Out of Balance, Sold It
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - hlava - 1/2 - 3/4 - krk - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 6 - 12
Čas: 1:46.75
Majitel: OXO Equine LLC, Chovatel: Bonne Chance Farm LLC
Trenér: Chad Brown, Jezdec: John Velazquez

Pacific Classic G1

17. srpen, Del Mar - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Higher Power4hMedaglia d'Oro - Alternate, Seattle Slew124
2. Draft Pick4hCandy Ride - Firehouse Red, Arch124
3. Mongolian Groom4vHightail - Bourbonesque, Dynaformer124
Dále: Tenfold, Campaign, War Story, Seeking the Soul, Pavel, Quip, For the Top (ARG)
Výrok: 5 1/4 - krk - 4 - 1 3/4 - 2 3/4 - 4 1/2 - 8 - 3 1/4
Čas: 2:02.43
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Pin Oak Stud LLC
Trenér: John Sadler, Jezdec: Flavien Prat

Del Mar Mile Handicap G2

18. srpen, Del Mar - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Prince Earl4vPaddy O'Prado - Soo Steamy, Unusual Heat116
2. Sharp Samurai5vFirst Samurai - Secret Wish, Street Cry120
3. Grecian Fire5vUnusual Heat - Maddie's Odyssey, Kitten's Joy119
Dále: Ohio (BRZ), Bowies Hero, Majestic Eagle, What a View, Bolo, Double Touch (GB), El Picaro (CHI)
Výrok: 3/4 - nos - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:33.13
Majitel: Old Bones Racing Stable LLC & Todd Marshall, Chovatel: Madeline Auerbach & Harris Farms
Trenér: Philip d'Amato, Jezdec: Geovanni Franco

Forego Stakes G1

24. srpen, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Mitole4hEskendereya - Indian Miss, Indian Charlie124
2. Firenze Fire4hPoseidon's Warrior - My Every Wish, Langfuhr118
3. Killybegs Captain5hMizzen Mast - Al Maha, Holy Bull118
Dále: Air Strike, Bon Raison, Promises Fulfilled
Výrok: 3 - 3/4 - 3 - 2 1/4 - 5 1/4
Čas: 1:20.80
Majitel: L. William & Corinne Heiligbrodt, Chovatel: Edward A. Cox Jr.
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Ballerina Stakes G1

24. srpen, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Come Dancing5kMalibu Moon - Tizahit, Tiznow122
2. Dawn the Destroyer5kSpeightstown - Dashing Debby, Medaglia d'Oro118
3. Special Relativity4kCowboy Cal - Lil American, Quiet American120
Dále: Separationofpowers, Mia Mischief
Výrok: 3 1/2 - 2 - 4 1/4 - krk
Čas: 1:21.48
Majitel a chovatel: Blue Devil Racing Stable
Trenér: Carlos F. Martin, Chovatel: Javier Castellano

H. Allen Jerkens Stakes G1

24. srpen, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Mind Control3hStay Thirsty - Feel That Fire, Lightning N Thunder122
2. Hog Creek Hustle3hOveranalyze - Candy Fortune, Candy Ride124
3. Shancelot3hShanghai Bobby - True Kiss, Is It True122
Dále: Rowayton, Nitrous, Call Paul, Borracho, The Big S, Twelth Labour
Výrok: nos - nos - krk - 2 3/4 - hlava - 3/4 - 2 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:21.43
Majitel: Red Oak Stable & Madaket Stables LLC, Chovatel: Red Oak Stable
Trenér: Gregory D. Sacco, Jezdec: John Velazquez

Ballston Spa Stakes G2

24. srpen, Saratoga - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Significant Form4kCreative Cause - Church By the Sea, Harlan's Holiday120
2. Indian Blessing (GB)5kSepoy - Alpen Glen, Halling120
3. Starship Jubilee6kIndy Wind - Perfectly Wild, Forest Wildcat122
Dále: Fifty Five, Conquest Hardcandy, Hogans Holiday, Scottish Jig, Secret Message, Mascha (FR)
Výrok: krk - krk - nos - krk - 1 1/2 - hlava - 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:41.39
Majitel: Stephanie Seymour Brant, Chovatel: Brereton C. Jones
Trenér: Chad Brown, Jezdec: John Velazquez

Personal Ensign Stakes G1

24. srpen, Saratoga - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Midnight Bisou4kMidnight Lute - Diva Delite, Repent124
2. Elate5kMedaglia d'Oro - Cheery, Distorted Humor120
3. She's a Julie4kElusive Quality - Kydd Gloves, Dubai Millennium122
Dále: Wow Cat (CHI), Coach Rocks, Golden Award
Výrok: nos - 8 3/4 - 1 1/4 - 2 3/4 - pulled up
Čas: 1:47.29
Majitel: Bloom Racing Stable LLC, Allen Racing LLC & Madaket Stables, Chovatel: Woodford Thoroughbreds
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Mike Smith

Sword Dancer Stakes G1

24. srpen, Saratoga - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Annals of Time6hTemple City - Lemon Haze, Distant View118
2. Sadler's Joy6hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformer120
3. Channel Cat4hEnglish Channel - Carnival Kitten, Kitten's Joy120
Dále: Channel Maker (CAN), Noble Thought, Pillar Mountain (IRE), Proven Reserves, Tiz Morning, Ya Primo (CHI)
Výrok: krk - 2 - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 4 1/2 - 1 1/2 - nos
Čas: 2:27.50
Majitel: Klaravich Stables Inc & William H. Lawrence, Chovatel: Monticule
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Travers Stakes G1

24. srpen, Saratoga - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Code of Honor3hNoble Mission - Reunited, Dixie Union126
2. Tacitus3hTapit - Close Hatches, First Defence126
3. Mucho Gusto3hMucho Macho Man - Itsagiantscauseway, Giant's Causeway126
Dále: Endorsed, Owendale, Highest Honors, Tax, Chess Chief, Laughing Fox, Scars Are Cool, Looking At Bikinis, Everfast
Výrok: 3 - 1/2 - 1 1/4 - krk - 1/2 - krk - 2 3/4 - 1/2 - 3 1/4 - 8 1/2 - 1 1/4
Čas: 2:01.05
Majitel a chovatel: W.S. Farish
Trenér: Shug McCaughey, Jezdec: John Velazquez

Prioress Stakes G2

31. srpen, Saratoga - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Royal Charlotte3kCairo Prince - Sass And Class, Harlan's Holiday122
2. Break Even3kCountry Day - Exotic Wager, Saint Ballado122
3. Risky Mandate3kStrong Mandate - Paying Off, Malibu Moon118
Dále: Break Curfew, Kept True
Výrok: 1 1/2 - 2 1/2 - krk - 2
Čas: 1:09.45
Majitel: First Row Partners & Parkland Thoroughbreds, Chovatel: Rhinesphire Farm LLC
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Glen Falls Stakes G2

31. srpen, Saratoga - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Mrs. Sippy4kBlame - Qushchi, Encosta de Lago120
2. Empressof The Nile5kPioneerof The Nile - Argenta, Mineshaft118
3. Santa Monica (GB)6kMastercraftsman - Zacchera, Zamindar124
Dále: Get Explicit, Fools Gold, Lady Montdore, Violet Blue
Výrok: 3/4 - 2 1/2 - 1 - 3/4 - 1 - 4 1/2
Čas: 2:13.62
Majitel a chovatel: Andrew Stone
Trenér: Graham Motion, Jezdec: Joel Rosario

Woodward Stakes G1

31. srpen, Saratoga - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Preservationist6hArch - Flying Dixie, Dixieland Band120
2. Bal Harbour4vFirst Samurai - Casino Transaction, Carson City118
3. Yoshida (JPN)5hHeart's Cry - Hilda's Passion, Canadian Frontier124
Dále: Tom's D'Etat, Mongolian Groom, Wooderson, Mr. Buff, Forewarned
Výrok: 1/2 - 1/2 - 3/4 - 2 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 3
Čas: 1:48.11
Majitel: Centennial Farms, Chovatel: Emory A. Hamilton
Trenér: James Jerkens, Jezdec: Junior Alvarado

John C. Mabee Stakes G2

31. srpen, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Vasilika5kSkipshot - La Belle Marquet, Marquetry123
2. Juliet Foxtrot (GB)4kDansili - Kilo Alpha, King's Best119
3. Toinette4kScat Daddy - I Bet Toni Knows, Sunriver119
Dále: Paved, Meal Ticket, Elysea's World (IRE), La Force (GER), Ahimsa, Quebec, Ippodamia's Girl
Výrok: nos - 1 1/4 - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - 3 1/4 - 2 1/4 - 8
Čas: 1:46.46
Majitel: All Schlaich Stables LLC, Gatto Racing LLC Et Al, Chovatel: Mikhail Yanakov
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Flavien Prat

Del Mar Debutante Stakes G1

31. srpen, Del Mar - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Bast2kUncle Mo - Laffina, Arch118
2. Inspiressa2kThe Big Beast - Lucky Trip, Trippi120
3. Comical2kInto Mischief - Kayce Ace, Tiznow123
Dále: Lazy Daisy, Stellar Sound, Pure Xena, Powerfulattraction, Leucothea
Výrok: 8 3/4 - 1/2 - hlava - 4 1/2 - 5 1/2 - 3 - 6 3/4
Čas: 1:23.73
Majitel: Baoma Corporation, Chovatel: Blackridge Stables LLC
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Drayden Van Dyke

Spinaway Stakes G1

1. září, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Perfect Alibi2kSky Mesa - No Use Denying, Maria's Mon122
2. Frank's Rockette2kInto Mischief - Rocket Twentyone, Indian Charlie120
3. Figure of Speech2kInto Mischief - Starlight Lady, Elusive Quality120
Dále: Miss Peppina, Shippy, Risky Mischief, Mundaye Call
Výrok: 1 1/4 - 5 - 1 - 1 3/4 - 1 1/2 - 7 1/2
Čas: 1:23.44
Majitel: Tracy Farmer, Chovatel: Pin Oak Stud LLC
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Del Mar Derby G2

1. září, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Nolde3hPioneerof The Nile - Sister Moon, Dixie Union122
2. Originaire (IRE)3hZoffany - Polly Perkins, Pivotal122
3. Neptune's Storm3vStormy Atlantic - Immortal Life, Iffraaj122
Dále: Hackberry, Kingly, Moody Jim (IRE), Nolo Contesto, Visitant, Parsimony
Výrok: krk - hlava - krk - 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 1 - 2 3/4
Čas: 1:46.98
Majitel: Jerome S. Moss, Chovatel: Mr. & Mrs. Jerome Moss
Trenér: John Shirreffs, Jezdec: Victor Espinoza

Bernard Baruch Handicap G2

2. září, Saratoga - 1700 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Qurbaan6hSpeightstown - Flip Flop, Zieten122
2. Sacred Life (FR)4hSiyouni - Knyazhna, Montjeu119
3. Dream Friend4hGhostzapper - Volcat, After Market116
Dále: Emaraaty (GB), Olympico (FR), March to the Arch
Výrok: 2 1/2 - 2 1/4 - 2 1/4 - 1/2 - 1/2
Čas: 1:45.20
Majitel: Shadwell Stable, Chovatel: Justin Carthy
Trenér: Kiaran McLaughlin, Jezdec: Joel Rosario

Hopeful Stakes G1

2. září, Saratoga - 1400 metrů, písek, dráha rozbředlá, dvouletí
1.Basin2hLiam's Map - Appenzel, Johannesburg120
2. Shoplifted2hInto Mischief - Shopit, Yes It's True120
3. Gozilla2hFlatter - Atlantic Dream, Stormy Atlantic120
Dále: American Butterfly, By Your Side, Inside Risk
Výrok: 6 1/2 - krk - 2 - 3/4 - 4 1/2
Čas: 1:23.48
Majitel: Jackpot Farm, Chovatel: Cottonwood Stables LLC
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Jose L. Ortiz

Del Mar Futurity G1

2. září, Del Mar - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Nucky2hGhostzapper - Lady Ten, Rock Hard Ten118
2. Wrecking Crew2rSky Kingdom - Truelladeville, Yes It's True120
3. Defense Wins2hFlatter - Deb's Charm, Silver Charm118
Dále: Ginobili, Fore Left, Garth, Eight Rings, Storm the Court
Výrok: 2 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 9 1/4 - 15 1/2 - UR - UR
Čas: 1:25.52
Majitel: Rockingham Ranch, Chovatel: B. & J. Becker
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Norberto Arroyo Jr.

Pocahontas Stakes G2

14. září, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Lazy Daisy2kPaytner - Romantic Intension, Suave118
2. His Glory2kMineshaft - Glorious Sky, Aldebaran118
3. Portrait2kTapizar - Shriek, Street Cry118
Dále: Blood Curdling, Morning Gold, Lotta Ott, Shadilee, Addilyn
Výrok: 1 1/4 - 3 1/2 - 9 1/4 - 3 - 5 - 12 1/2 - 14
Čas: 1:44.89
Majitel: ERJ Racing LLC, Great Friends Stable LLC & Tom Mansor, Chovatel: John Elder & Paynter Syndicate
Trenér: Doug O'Neill, Jezdec: Abel Cedillo

Presque Isle Downs Masters Stakes G2

17. září, Presque Isle Downs - 1300 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Hotshot Anna5kTrappe Shot - Avalos, Holy Bull120
2. Talk Veuve to Me4kViolence - Biblical Point, Point Given117
3. Misericordia (GB)5kDansili - Cascata, Montjeu114
Dále: Regal Chant, Spring In the Wind (CAN), Late Night Pow Wow, Saguaro Row, Crazy Sweet
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 3 - 3/4 - 2 1/4 - krk - krk
Čas: 1:14.32
Majitel: Hugh H. Robertson, Chovatel: Paul Tackett
Trenér: Hugh Robertson, Jezdec: Antonio Gallardo

Gallant Bob Stakes G2

21. září, Parx - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.King Jack3hJimmy Creed - Light Shine, Tapit118
2. Landeskog3vMunnings - Minewander, Mineshaft118
3. Trophy Chaser3hTwirling Candy - European Union, Successful Appeal118
Dále: Strong Will, Bulletin, War Bridle, War Tocsin
Výrok: 1 1/2 - 12 - 1 1/4 - 3/4 - 3/4 - 3/4
Čas: 1:08.89
Majitel: Michael C. Stinson, Chovatel: Spendthrift Farm
Trenér: Jerry Hollendorfer, Jezdec: Joel Rosario

Cotillion Stakes G1

21. září, Parx - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Street Band3kIstan - Street Minstrel, Street Cry122
2. Guarana3kGhostzapper - Magical World, Distorted Humor124
3. Horologist3kGemologist - Conderella Time, Stephen Got Even122
Dále: Bellafina, Sweet Sami D, Serengeti Empress, Jaywalk, Afleet Destiny, Jeltrin, She Makes Me Smile, Collegeville Girl
Výrok: 2 1/4 - 3 3/4 - 3 1/4 - 2 1/2 - 2 1/2 - 1/2 -3/4 - 4 3/4 - 10 - 7
Čas: 1:44.20
Majitel: Ray Francis, Cindy Jones Et Al, Chovatel: L. & C. Jones, R. Francis
Trenér: Larry Jones, Jezdec: Sophie Doyle

Pennsylvania Derby G1

21. září, Parx - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Math Wizard3hAlgorithms - Minister's Baby, Deputy Minister118
2. Mr. Money3hGoldencents - Plenty O'Toole, Tiznow122
3. War of Will3hWar Front - Visions of Clarity, Sadler's Wells124
Dále: Improbable, Spun to Run, Shanghai Supperly
Výrok: krk - 1 - nos - krk - 25
Čas: 1:50.94
Majitel: John Fanelli, Collamele Vitelli Stables LLC Et Al, Chovatel: Lucky Seven Stable
Trenér: Saffie A. Joseph Jr., Chovatel: Irad Ortiz Jr.

Kelso Handicap G2

21. září, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Pat on the Back5hCongrats - Accomplished, Awesome Again116
2. Prince Lucky4vCorinthian - Lucky Notion, Great Notion119
3. True Timber5hMineshaft - Queen's Wood, Tiznow117
Dále: Tale of Silence, Plainsman, Monongahela
Výrok: 1/2 - 3 - 1/2 - 1 1/4 - 2 3/4
Čas: 1:33.97
Majitel: Harold Lerner LLC, AWC Stables & Nehoc Stables, Chovatel: Sugar Maple Farm
Trenér: Jeremiah C. Englehart, Jezdec: Dylan Davis

Gallant Bloom Handicap G2

22. září, Belmont Park - 1300 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Come Dancing5kMalibu Moon - Tizahit, Tiznow125
2. Minit to Stardom4kStar Guitar - Wild About Marie, Wildcat Heir120
3. Majestic Reason4kMajestic Warrior - Love's Reason, Not For Love116
Dále: Carrera Cat, JC's Shooting Star
Výrok: 3 1/4 - 2 1/4 - 4 - 1 1/2
Čas: 1:14.96
Majitel a chovatel: Blue Devil Racing Stable
Trenér: Carlos F. Martin, Chovatel: Javier Castellano

Chandelier Stakes G1

27. září, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Bast2kUncle Mo - Laffina, Arch122
2. Comical2kInto Mischief - Kayce Ace, Tiznow122
3. K.P. Dreamin2kUnion Rags - Litigating, Point Given122
Dále: Been Studying Her, Buyer's Remorse, Leucothea
Výrok: krk - 3 - 2 1/4 - 15 3/4
Čas: 1:46.10
Majitel: Baoma Corporation, Chovatel: Blackridge Stables LLC
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: John Velazquez

Eddie D. Stakes G2

27. září, Santa Anita - 1000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Pee Wee Reese6hTribal Rule - Bluegrass Belle, Unbridled's Song125
2. Eddie Haskell6vSquare Eddie - Teresa Ann, Boston Harbor125
3. Stormy Liberal7vStormy Atlantic - Vassar, Royal Academy125
Dále: Double Touch (GB), Tribalist, Lombo, Boa Nova (IRE), Mr. Vargas
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - hlava - 3/4 - hlava - krk - 4 1/2
Čas: 0:55.33
Majitel a chovatel: Nicholas B. Alexander
Trenér: Philip d'Amato, Jezdec: Flavien Prat

American Pharoah Stakes G1

27. září, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Eight Rings2hEmpire Maker - Purely Hot, Pure Prize122
2. American Theorem2rAmerican Pharoah - Mighty Renee, Maria's Mon122
3. Storm the Court2hCourt Vision - My Tejana Storm, Tejano Run122
Dále: Express Train, Shoplifted, Defense Wins, Fore Left, Nucky, Collusion Illusion
Výrok: 6 - 2 1/4 - krk - 1 1/4 - 2 1/4 - 19 - 7 1/4 - pulled up
Čas: 1:45.41
Majitel: SF Racing LLC, Madaket Stables LLC Et Al, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: John Velazquez

Vosburgh Stakes G1

28. září, Belmont Park - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Imperial Hint6hImperialism - Royal Hint, Lahint124
2. Firenze Fire4hPoseidon's Warrior - My Every Wish, Langfuhr124
3. Brown Buckeye5vBig Brown - Prizes, Prized124
Dále: American Power
Výrok: nos - 9 3/4 - 3 1/4
Čas: 1:08.35
Majitel: Raymond Mamone, Chovatel: Shade Tree Thoroughbreds Inc
Trenér: Luis Carvajal Jr., Jezdec: Javier Castellano

Beldame Stakes G2

28. září, Belmont Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Midnight Bisou4kMidnight Lute - Diva Delite, Repent123
2. Wow Cat (CHI)5kLookin At Lucky - Winter Cat, Cat Thief123
3. Crimson Frost5kStormy Atlantic - Rock Jasmine, Horse Chestnut123
Dále: Another Broad, Spring In the Wind (CAN)
Výrok: 3 1/4 - 5 1/4 - 1 - 14 1/2
Čas: 1:48.55
Majitel: Bloom Racing Stable LLC, Allen Racing LLC & Madaket Stables, Chovatel: Woodford Thoroughbreds
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: John Velazquez

Jockey Club Gold Cup G1

28. září, Belmont Park - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
2. Code of Honor4hNoble Mission - Reunited, Dixie Union126
DQ 1.Vino Rosso3hCurlin - Mythical Bride, Street Cry122
3. Tacitus3hTapit - Close Hatches, First Defence122
Dále: Preservationist, Olympic Village
Výrok: nos - 4 - 1 - 19
Čas: 2:00.30
Majitel a chovatel: W.S. Farish
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

John Henry Turf Championship Stakes G2

28. září, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Cleopatra's Strike (CAN)6vSmart Strike - Cleopatra's Needle, Sky Classic121
2. Acclimate5vAcclamation - Knows No Bounds, Boundary125
3. United4vGiant's Causeway - Indy Punch, Pulling Punches121
Dále: Oscar Dominguez (IRE), Ritzy A.P., Grecian Fire, Ya Gotta Wanna, The Street Fighter
Výrok: 1 - 3/4 - 1 3/4 - 3/4 - 1 3/4 - 1 3/4 - 4 3/4
Čas: 1:58.22
Majitel: Slam Dunk Racing & Michael Nentwig, Chovatel: Sam-Son Farm
Trenér: Philip d'Amato, Jezdec: Abel Cedillo

Rodeo Drive Stakes G1

28. září, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Mirth4kColonel John - Di's Delight, French Deputy121
2. Beau Recall (IRE)5kSir Prancealot - Greta d'Argent, Great Commotion123
3. Elysea's World (IRE)6kChamps Elysees - Ideal World, Singspiel121
Dále: Siberian Iris (IRE), Excellent Sunset (IRE), Paved
Výrok: 1 1/4 - krk - 5 1/4 - hlava - 1 1/2
Čas: 1:58.47
Majitel: Little Red Feather Racing, Chovatel: Barlar LLC
Trenér: Philip d'Amato, Jezdec: Mike Smith

Awesome Again Stakes G1

28. září, Santa Anita - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Mongolian Groom4vHightail - Bourbonesque, Dynaformer121
2. McKinzie4hStreet Sense - Runway Model, Petionville125
3. Higher Power4hMedaglia d'Oro - Alternate, Seattle Slew125
Dále: Seeking the Soul, Draft Pick, Isotherm
Výrok: 2 1/4 - 5 1/4 - 1 - 5 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:49.27
Majitel: Mongolian Stable, Chovatel: Calumet Farm
Trenér: Enebish Ganbat, Jezdec: Albert Cedillo

Miss Grillo Stakes G2

29. září, Belmont Park - 1700 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouleté klisny
1.Selflessly2kMore Than Ready - Uniformly Yours, Grand Slam118
2. Crystalle2kPalace Malice - Undo, Flatter122
3. Jazzique (IRE)2kKingman - Love to Dance, Sadler's Wells120
Dále: Sparkling Sky, English Breeze, My Sassy Sarah, Wicked Title, Ava K's Girl
Výrok: 3/4 - 3/4 - nos - nos - nos - 1 1/2 - 4 1/2 - 12 3/4
Čas: 1:42.32
Majitel: Klaravich Stables Inc, Chovatel: George Louis Doetsch Jr.
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Javier Castellano

Zenyatta Stakes G2

29. září, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Paradise Woods5kUnion Rags - Wild Forest, Forest Wildcat123
2. Secret Spice4kDiscreet Cat - Chimayo, A.P. Indy125
3. Ollie's Candy4kCandy Ride - Afternoon Stroll, Stroll125
Dále: La Force (GER). Mongolian Huor, Kaydetre
Výrok: 1 3/4 - krk - 3 1/4 - hlava - 19
Čas: 1:44.31
Majitel: HS Stable LLC, Martin J. & Pam Wygod, Chovatel: Herman Sarkowsky
Trenér: John Shirreffs, Jezdec: Abel Cedillo

Phoenix Stakes G2

4. říjen, Keeneland - 1200 metrů, písek, rychlá dráha, tříletí a starší
1.Engage4hInto Mischief - Nefertiti, Speightstown120
2. Whitmore6vPleasantly Perfect - Melody's Spirit, Scat Daddy120
3. Lexitonian3cSpeightstown - Riviera Romper, Tapit118
Dále: Recruiting Ready, Hog Creek Hustle, Promises Fulfilled, Zipp On By, Cove Blue, American Pastime
Výrok: 1/2 - nos - 3/4 - nos - 2 - 1/2 - 9 1/2 - hlava
Čas: 1:10.21
Majitel: Woodford Racing LLC, Chovatel: Woods Edge Farm LLC
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Jose L. Ortiz

Alcibiades Stakes G1

4. říjen, Keeneland - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.British Idiom2kFlashback - Rose And Shine, Mr. Sekiguchi118
2. Perfect Alibi2kSky Mesa - No Use Denying, Maria's Mon118
3. Alandra2kBlame - Altesse, A.P. Indy118
Dále: Gone Glimmering, Sequin, Three D Flag, How Ironic, Micheline, Western Taffy (CAN), Heir of Light
Výrok: 6 1/2 - 3 - 3 - 1/2 - 2 3/4 - 5 1/4 - 3 - nos - 1 1/4 - 7 3/4
Čas: 1:45.80
Majitel: Michael Dubb, Eikstone Group Et Al, Chovatel: H. & S. Sexton & Silver Fern Farm LLC
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Javier Castellano

Hill Prince Stakes G2

5. říjen, Belmont Park - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Neptune's Storm3vStormy Atlantic - Immortal Life, Iffraaj118
2. A Thread of Blue3hHard Spun - Enthused, Seeking the Gold120
3. Standard Deviation3hCurlin - False Impression, A.P. Indy118
Dále: Henley's Joy, Digital Age (IRE), Seismic Wave, Bourbon War, Uncle Benny, Taos (FR)
Výrok: 3/4 - nos - krk - 2 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 1 3/4
Čas: 1:49.74
Majitel: J. Rochfort, S. Geveretz Et Al, Chovatel: Tracy Farmer
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: Richard Santana Jr.

Joe Hirsch Turf Classic Stakes G1

5. říjen, Belmont Park - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Arklow5hArch - Unbridled Empire, Empire Maker126
2. Channel Maker (CAN)5vEnglish Channel - In Return, Horse Chestnut126
3. Sadler's Joy6hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformer126
Dále: Channel Cat, Cross Border, Zulu Alpha, Ya Primo (CHI)
Výrok: 1/2 - hlava - 1 3/4 - krk - 3/4 - 3 1/4
Čas: 2:27.34
Majitel: Donegal Racing, J. Bulger & P. Coneway, Chovatel: J. & F. Penn
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Junior Alvarado

Champagne Stakes G1

5. říjen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Tiz the Law2hConstitution - Tizfiz, Tiznow122
2. Green Light Go2hHard Spun - Light Green, Pleasantly Perfect122
3. Big City Bob2hShanghai Bobby - Southern Accents, Birdstone122
Dále: Gozilla, Alpha Sixty Six, Truculent
Výrok: 4 - krk - 1/2 - hlava - 20
Čas: 1:35.41
Majitel: Sackatoga Stable, Chovatel: Twin Creeks Farm
Trenér: Barclay Tagg, Jezdec: Manuel Franco

Woodford Stakes G2

5. říjen, Keeneland - 1100 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Stubbins3hMorning Line - Sierra Vista, Atraf118
2. Leinster4hMajestic Warrior - Vassar, Royal Academy120
3. Imprimis5vBroken Vow - Shoppers Return, Put It Back122
Dále: Smart Remark, Extravagant Kid, Fareeq, Win Lion Win, Satellite Storm (CAN), Royal Commish
Výrok: 3/4 - 1 1/2 - 2 - krk - 3/4 - nos - 1 3/4 - nos
Čas: 1:01.44
Majitel: McShane Racing LLC, Chovatel: P. & B. Durtschi
Trenér: Doug O'Neill, Jezdec: Joel Rosario

Thoroughbred Club of America Stakes G2

5. říjen, Keeneland - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Spiced Perfection4kSmiling Tiger - Perfect Feat, Pleasantly Perfect124
2. Dawn the Destroyer5kSpeightstown - Dashing Debby, Medaglia d'Oro120
3. Mia Mischief4kInto Mischief - Green Lynn, Speightstown124
Dále: Chalon, Ours to Run, Danuska's My Girl, Talk Veuve to Me, Pretty Greeley, Razorback Lady
Výrok: hlava - 1 1/2 - 1 3/4 - 1 - 1/2 - hlava - nos - 14
Čas: 1:10.60
Majitel: Wachtel Stable, P. Deutsch & Pantofel Stable, Chovatel: Premier Thoroughbreds LLC
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Javier Castellano

First Lady Stakes G1

5. říjen, Keeneland - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Uni (GB)5kMore Than Ready - Unaided, Dansili124
2. Juliet Foxtrot (GB)4kDansili - Kilo Alpha, King's Best124
3. Vasilika5kSkipshot - La Belle Marquet, Marquetry124
Dále: Rushing Fall, Hanalei Moon, Awesometank (GB), Just Wonderful, Mitchell Road, Storm the Hill, Ms. Bad Behavior (CAN), Indian Blessing (GB), Marina's Legacy, Conquest Hardcandy
Výrok: 2 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2 - hlava - 3 3/4 - hlava - 3/4 - 1 3/4 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1 3/4 - 11 3/4
Čas: 1:32.87
Majitel: Michael Dubb, Head of Plains Partners LLC Et Al, Chovatel: Haras d'Etreham
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joel Rosario

Breeders' Futurity G1

5. říjen, Keeneland - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Maxfield2hStreet Sense - Velvety, Bernardini121
2. Gouverneur Morris2hConstitution - Addison Run, Unbridled's Song121
3. Enforceable2hTapit - Justwhistledixie, Dixie Union121
Dále: Ajaaweed, By Your Side, American Butterfly, January Won, King Theo, Life On the Road, Tap It to Win
Výrok: 5 1/2 - 1/2 - 5 - 2 - 2 - hlava - 3 1/4 - 4 1/2 - 21
Čas: 1:44.21
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Brendan Walsh, Jezdec: Jose L. Ortiz

Shadwell Turf Mile Stakes G1

5. říjen, Keeneland - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Bowies Hero5hArtie Schiller - Remembered, Sky Mesa126
2. Diamond Oops4vLookin At Lucky - Patriotic Viva, Whywhywhy126
3. Suedois (FR)8vLe Havre - Cup Cake, Singspiel126
Dále: First Premio, March to the Arch, Next Shares, Divisidero, Van Beethoven (CAN), Bandua, Valid Point, Admission Office, Vintager (GB), Robin of Navan (FR), Real Story
Výrok: 3/4 - nos - nos - nos - nos - 1/2 - 1/2 - 1 - 1 - krk - 2 1/4 - 6 1/4 - 8 1/4
Čas: 1:34.20
Majitel: Agave Racing Stable, ERJ Racing LLC & Madaket Stables LLC, Chovatel: P., P. & M. McLean
Trenér: Philip d'Amato, Jezdec: Flavien Prat

City of Hope Mile Stakes G2

5. říjen, Santa Anita - 1 mile, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.True Valour (IRE)5hKodiac - Sutton Veny, Acclamation121
2. Restrainedvengence4vHold Me Back - Cupids Revenge, Red Ransom121
3. Prince Earl4vPaddy O'Prado - Soo Steamy, Unusual Heat125
Dále: Kingly, Big Score, Catapult, Andesh (IRE), Synchrony, Ohio (BRZ), Bolo, River Boyne (IRE)
Výrok: hlava - nos - hlava - krk - 1/2 - nos - 1/2 - 2 - 3 1/2 - 14
Čas: 1:32.82
Majitel: Qatar Racing Ltd, Chovatel: P. O'Rourke
Trenér: Simon Callaghan, Jezdec: Drayden Van Dyke

Santa Anita Sprint Championship G1

5. říjen, Santa Anita - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Omaha Beach3hWar Front - Charming, Seeking the Gold122
2. Shancelot3hShanghai Bobby - True Kiss, Is It True120
3. Flagstaff5vSpeightstown - Indyan Giving, A.P. Indy121
Dále: California Street, Horse Greedy, One Flew South
Výrok: hlava - 2 1/2 - 6 1/4 - 4 1/4 - 5 1/4
Čas: 1:08.79
Majitel: Fox Hill Farms Inc, Chovatel: Charming Syndicate
Trenér: Richard Mandella, Jezdec: Mike Smith

Flower Bowl Stakes G1

6. říjen, Belmont Park - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Sistercharlie (IRE)5kMyboycharlie - Starlet's Sister, Galileo123
2. Mrs. Sippy4kBlame - Qushchi, Encosta de Lago121
3. Thais (FR)5kRio de la Plata - Tianshan, Lahint119
Dále: Lantiz, Beau Belle, Ferdinanda, Empressof the Nile
Výrok: 3/4 - 2 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - krk - 3
Čas: 2:02.21
Majitel: Peter M. Brant, Chovatel: Ecurie des Monceaux
Trenér: Chad Brown, Jezdec: John Velazquez

Frizette Stakes G1

6. říjen, Belmont Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Wicked Whisper2kLiam's Map - Zayanna, Bernardini120
2. Frank's Rockette2kInto Mischief - Rocket Twentyone, Indian Charlie120
3. Slam Dunk2kInto Mischief - Easy Slam, Grand Slam120
Dále: Ice Princess, Daphne Moon, Miss Marissa, Quality Response
Výrok: 2 3/4 - 3 1/4 - 1 1/4 - 1 - 3 - 1 1/2
Čas: 1:35.92
Majitel: A. & J. Lieblong, Chovatel: Siena Farms LLC
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Joel Rosario

Spinster Stakes G1

6. říjen, Keeneland - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Blue Prize (ARG)6kPure Prize - Blues For Sale, Not For Sale124
2. Elate5kMedaglia d'Oro - Cheery, Distorted Humor124
3. Dunbar Road3kQuality Road - Gift List, Bernardini121
Dále: She's a Julie, Vexatious
Výrok: 1/2 - 3/4 - 4 3/4 - 7 3/4
Čas: 1:50.30
Majitel: Merriebelle Stables LLC, Chovatel: Bioart S.A.
Trenér: Ignacion Correas, Jezdec: Joe Bravo

Jessamine Stakes G2

9. říjen, Keeneland - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Sweet Melania2kAmerican Pharoah - Sweet N Discreet, Discreet Cat118
2. Witez2kMore Than Ready - Glamour N Glory, Gulch118
3. Ask Bailey2kRun Away And Hide - Puype's Dream, Kris S.118
Dále: Jezebel's Kitten, Eye of a Soldier, Morning Gold, Diamond Sparkles, Swanage, Indochine, High On Gin, Fujairah, Takeitback, Envied, Lemon Scat
Výrok: 5 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - krk - 1 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 5 1/2 - 2 1/4
Čas: 1:43.13
Majitel: Robert E. & Lavana L. Low, Chovatel: St. Elias Stables LLC
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Jose L. Ortiz

Sands Point Stakes G2

12. říjen, Belmont Park - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.New And Imprived3kCairo Prince - High Style, Giant's Causeway118
2. Feel Glorious (GB)3kBated Breath - Self Centred, Medicean118
3. Romantic Pursuit3kMedaglia d'Oro - Questing, Hard Spun118
Dále: Olendon (FR), Dyna Passer, Souper Escape, Ledecka
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - krk - 4
Čas: 1:48.44
Majitel: Klaravich Stables Inc, Chovatel: Sun Valley Farm
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joel Rosario

Queen Elizabeth II. Challenge Cup Stakes G1

12. říjen, Keeneland - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Cambier Parc3kMedaglia d'Oro - Sealy Hill, Point Given121
2. Castle Lady (IRE)3kShamardal - Windsor County, Elusive Quality121
3. Princesa Carolina3kTapit - Pure Clan, Pure Prize121
Dále: Cafe Americano, Varenka, Regal Glory, Kelsey's Cross, Magnetic Charm (GB)
Výrok: 1 - 1 3/4 - krk - nos - 1 - 3/4 - 1/2
Čas: 1:49.54
Majitel: OXO Equine LLC, Chovatel: Bonne Chance Farm LLC
Trenér: Chad Brown, Jezdec: John Velazquez

Knickerbocker Stakes G2

14. říjen, Belmont Park - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Lucullan5hHard Spun - Golden Velvet, Seeking the Gold120
2. Olympico (FR)4vRajsaman - Carmel, Highest Honor124
3. Dr. Edgar6vLookin At Lucky - Sennockian Storm, Storm Cat124
Dále: Catholic Boy, Glorious Empire (IRE), Argonne
Výrok: 1 - 2 - hlava - 5 1/4 - 1 3/4
Čas: 1:46.87
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Kiaran McLaughlin, Jezdec: Luis Saez

Raven Run Stakes G2

19. říjen, Keeneland - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Bell's The One3kMajesticperfection - Street Mate, Street Cry118
2. First Star3kFirst Dude - Via Regina, English Channel118
3. Indian Pride3kProud Citizen - Ms. Cornstalk, Indian Charlie118
Dále: Irish Mischief, Royal Charlotte, Oxy Lady, Needs Supervision, Istan Council, Horologist, Free Cover
Výrok: 1 1/4 - 2 1/4 - hlava - nos - 4 3/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 - 6 1/4
Čas: 1:22.97
Majitel: Lothenbach Stables Inc, Chovatel: Bret Jones
Trenér: Neil Pessin, Jezdec: Corey Lanerie

Fayette Stakes G2

26. říjen, Keeneland - 1800 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí a starší
1.Tom's D'Etat6hSmart Strike - Julia Tuttle, Giant's Causeway121
2. Mr. Freeze4hTo Honor And Serve - Heavenly Cat, Tabasco Cat121
3. Bal Harbour4vFirst Samurai - Casino Transaction, Carson City121
Dále: Own Agenda, Core Beliefs, Tenfold, Mocito Rojo, The Great Day (ARG), Everfast
Výrok: 4 1/4 - 3 1/4 - 3 1/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - 4 - 15 - 23
Čas: 1:49.17
Majitel: G.M.B. Racing, Chovatel: SF Bloodstock LLC
Trenér: Albert Stall Jr., Jezdec: Joel Rosario

Marathon Stakes G2

1. listopad, Santa Anita - 2800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Itsinthepost (FR)7vAmerican Post - Sakkara Star, Mozart123
2. Zestful4vGhostzapper - Sweet Relish, Smoke Glacken121
3. American Tattoo (ARG)4hNot For Sale - American Whisper, Quiet American123
Dále: Brave Nation, Street to Indy, Campaign
Výrok: 3/4 - 3/4 - 3 1/4 - 17 3/4 - zadržen
Čas: 3:03.95
Majitel: Red Baron's Barn LLC, Chovatel: J. Leaunes
Trenér: Jeff Mullins, Jezdec: Drayden Van Dyke

Breeders' Cup Juvenile Turf Sprint G2

1. listopad, Santa Anita - 1000 metrů, turf, dráha rychlá, dvouletí
1.Four Wheel Drive2hAmerican Pharoah - Funfair, More Than Ready122
2. Chimney Rock2hArtie Schiller - What's Your Point, Wheaton122
3. Another Miracle2hAmerican Pharoah - Retraceable, Medaglia d'Oro122
Dále: Kimari, Dr. Simpson (FR), Encoder, Dream Shot (IRE), Alligator Alley (GB), Cambria, A'Ali (IRE), King Neptune, Band Practice (IRE)
Výrok: 3/4 - 1 1/2 - hlava - 1 - nos - 1 - krk - 1/2 - 1/2 - hlava - 3
Čas: 0:55.66
Majitel: Breeze Easy LLC, Chovatel: Glenvale Stud
Trenér: Wesley Ward, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Breeders' Cup Juvenile Turf G1

1. listopad, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha rychlá, dvouletí hřebci, valaši
1.Structor2hPalace Malice - Miss Always Ready, More Than Ready122
2. Billy Batts2kCity Zip - Down the Hearth, Giant's Causeway122
3. Gear Jockey2hTwirling Candy - Switching Gears, Tapit122
Dále: Decorated Invader, Arizona (IRE), Proven Strategies, Fort Myers, Hit the Road (DQ na 14), Our Country, Andesite, War Beast, Peace Achieved, Graceful Kitten, Deviant (CAN)
Výrok: 3/4 - krk - 1/2 - krk - krk - 1/2 - současně - nos - 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - nos - 13 1/4
Čas: 1:35.11
Majitel: Jeff Drown & Don Rachel, Chovatel: Three Chimneys Farm LLC
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Jose L. Ortiz

Breeders' Cup Juvenile Fillies G1

1. listopad, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.British Idiom2kFlashback - Rose And Shine, Mr. Sekiguchi122
2. Donna Veloce2kUncle Mo - Coil Broker, Montjeu122
3. Bast2kUncle Mo - Laffina, Arch122
Dále: Perfect Alibi, Wicked Whisper, Lazy Daisy, Comical, K P Dreamin, Two Sixty
Výrok: krk - 1 3/4 - 1 3/4 - 13 - 6 3/4 - 1 3/4 - 2 1/4 - 15 1/2
Čas: 1:47.07
Majitel: Michael Dub, The Elkstone Group Et Al, Chovatel: Hargus & S. Sexton & Silver Fern Farm LLC
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Javier Castellano

Breeders' Cup Juvenile Fillies Turf G1

1. listopad, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Sharing2kSpeightstown - Shared Account, Pleasantly Perfect122
2. Daahyeh (GB)2kBated Breath - Affluent, Oasis Dream122
3. Sweet Melania2kAmerican Pharoah - Sweet N Discreet, Discreet Cat122
Dále: Albigna (IRE), Selflessly, Croughavouke (IRE), Abscond, Tango (IRE), Shadn (IRE), Etoile, Crystalle, Fair Maiden, Unforgetable (IRE), Living in the Past (IRE)
Výrok: 1 1/4 - krk - 1 - 1 1/2 - 1/2 - hlava - 1 1/4 - hlava - hlava - 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:34.59
Majitel: Eclipse Thoroughbred Partners & Gainesway Stable, Chovatel: Sagamore Farm
Trenér: Graham Motion, Jezdec: Manuel Franco

Breeders' Cup Juvenile G1

1. listopad, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí hřebci a valaši
1.Storm the Court2hCourt Vision - My Tejana Storm, Tejano Run122
2. Anneau d'Or2hMedaglia d'Oro - Walk Close, Tapit122
3. Wrecking Crew2kSky Kingdom - Truelladeville, Yes It's True122
Dále: Scabbard, Full Flat, Eight Rings, Shoplifted, Dennis' Moment
Výrok: krk - 3 1/4 - 4 1/2 - krk - 4 1/4 - 1 3/4 - 7 1/4
Čas: 1:44.93
Majitel: Exline-Border Racing LLC, D.A. Bernsen LLC Et Al, Chovatel: Stepping Stone Farm
Trenér: Peter Eurton, Jezdec: Flavien Prat

Twilight Derby G2

2. listopad, Santa Anita - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Mo Forza3hUncle Mo - Inflamed, Unusual Heat124
2. Succeedandsurpass (IRE)3hExceed And Excel - Sequined, Street Cry124
3. Neptune's Storm3vStormy Atlantic - Immortal Life, Iffraaj124
Dále: Henley's Joy, Kingly, Temple, Originaire (IRE), Jais's Solitude, Hackberry, Ocean Fury, Nolde
Výrok: 1 3/4 - krk - 1/2 - krk - 1/2 - 1 1/4 - nos - 2 3/4 - 1 1/2 - krk
Čas: 1:46.18
Majitel: Bardy Farm & OG Boss, Chovatel: Bardy Farm
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Joel Rosario

Breeders' Cup Filly & Mare Sprint G1

2. listopad, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Covfefe3kInto Mischief - Antics, Unbridled122
2. Bellafina3kQuality Road - Akron Moon, Malibu Moon122
3. Dawn the Destroyer3kSpeightstown - Dashing Debby, Medaglia d'Oro124
Dále: Spiced Perfection, Danuska's My Girl, Come Dancing, Selcourt, Lady Ninja, Heavenhasmynikki
Výrok: 3/4 - 7 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - 1 1/4 - 2 1/4 - 1 1/2 - 15
Čas: 1:22.40
Majitel: LNJ Foxwoods, Chovatel: Alexander-Groves Thoroughbreds
Trenér: Brad Cox, Jezdec: Joel Rosario

Breeders' Cup Turf Sprint G1

2. listopad, Santa Anita - 1000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Belvoir Bay (GB)6mEquiano - Path of Peace, Rock of Gibraltar126
2. Omaha Beach7hMunnings - Rare Cat, Tabasco Cat126
3. Shekky Shebaz4vCape Blanco - Rose Ransom, Red Ransom126
Dále: Stubbins, Pure Sensation, Imprimis, Leinster, Stormy Liberal, Final Frontier, Totally Boss, Eddie Haskell, Legends of War
Výrok: 1 1/4 - nos - 1 3/4 - hlava - 3/4 - krk - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - hlava - 2 1/4
Čas: 0:54.83 (NTR)
Majitel: Gary Barber, Chovatel: R.D. Peacock
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Javier Castellano

Breeders' Cup Dirt Mile G1

2. listopad, Santa Anita - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Spun to Run3hHard Spun - Yawkey Way, Grand Slam123
2. Omaha Beach3hWar Front - Charming, Seeking the Gold123
3. Blue Chipper4vTiznow - Dixie City, Dixie Union126
Dále: Snapper Sinclair, Improbable, Coal Front, Mr. Money, Diamond Oops, Ambassadorial, Giant Expectations
Výrok: 2 3/4 - 1 1/4 - 3 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1 - krk - 17
Čas: 1:36.58
Majitel: Robert P. Donaldson, Chovatel: Sabana Farm LLC
Trenér: Juan Carlos Guerrero, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Breeders' Cup Filly & Mare Turf G1

2. listopad, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Iridessa (IRE)3kRuler of the World - Senta's Dream, Danehill120
2. Vasilika5mSkipshot - La Belle Marquet, Marquetry124
3. Sistercharlie (IRE)5mMyboycharlie - Starlet's Sister, Galileo124
Dále: Fanny Logan (IRE), Just Wonderful, Mirth, Villa Marina (GB), Billesdon Brook (GB), Mrs. Sippy, Castle Lady (IRE)
Výrok: krk - 2 1/4 - 3/4 - 1 - 1 1/2 - krk - 1 1/4 - 4 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:57:77
Majitel: Mrs. C.C. Regalado-Gonzales, Chovatel: Whisperview Trading Ltd
Trenér: Joseph O'Brien, Jezdec: Wayne Lordan

Breeders' Cup Sprint G1

2. listopad, Santa Anita - 1000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Mitole4hEskendereya - Indian Miss, Indian Charlie126
2. Shancelot3hShanghai Bobby - True Kiss, Is It True124
3. Whitmore6vPleasantly Perfect - Melody's Spirit, Scat Daddy126
Dále: Engage, Firenze Fire, Hog Creek Hustle, Catalina Cruiser, Matera Sky
Výrok: 1 1/4 - 2 1/4 - 1/2 - 1/2 - nos - 3/4 - 4 1/4
Čas: 1:09.00
Majitel: L. William & C. Heiligbrodt, Chovatel: Edward A. Cox Jr.
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Breeders' Cup Mile G1

2. listopad, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Uni (GB)5kMore Than Ready - Unaided, Dansili123
2. Got Stormy4kGet Stormy - Super Phoebe, Malabar Gold123
3. Without Parole (GB)4hFrankel - Without You Babe, Lemon Drop Kid126
Dále: Circus Maximus (IRE), Bowies Hero, El Tormenta (CAN), Hey Gaman (GB), Space Traveller (GB), Lord Glitters (FR), True Valour (IRE), Trais Fluors (GB), Lucullan, Next Shares
Výrok: 1 1/2 - 1 1/4 - nos - 1 1/2 - krk - nos - 1/2 - 1/2 - 1/2 - krk - současně - 3 1/4
Čas: 1:32.45
Majitel: Michael Dubb, Head of Plains Partners LLC Et Al, Chovatel: Haras d'Etreham
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Joel Rosario

Breeders' Cup Distaff G1

2. listopad, Santa Anita - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Blue Prize (ARG)6kPure Prize - Blues For Sale, Not For Sale124
2. Midnight Bisou4kMidnight Lute - Diva Delite, Repent124
3. Serengeti Empress3kAlternation - Havisham, Bernardini121
Dále: Ollie's Candy, Dunbar Road, Mo See Cal, Wow Cat (CHI), Street Band, Secret Spice, La Force (GER), Paradise Woods
Výrok: 1 1/2 - 3 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 6 3/4 - hlava - 1 1/4 - 6 1/2 - 5 1/2
Čas: 1:50.50
Majitel: Merriebelle Stables LLC, Chovatel: Bioart S.A.
Trenér: Ignacion Correas, Jezdec: Joe Bravo

Breeders' Cup Turf G1

2. listopad, Santa Anita - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Bricks And Mortar5hGiant's Causeway - Beyond the Waves, Ocean Crest126
2. United4vGiant's Causeway - Indy Punch, Pulling Punches126
3. Anthony Van Dyck (IRE)3hGalileo - Believe'N'Succeed, Exceed And Excel126
Dále: Zulu Alpha, Alounak (FR), Mount Everest (IRE), Channel Cat, Arklow, Acclimate, Bandua, Old Persian (GB), Channel Maker (CAN)
Výrok: hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - hlava - nos - krk - 1 3/4 - krk - 3 3/4 - krk
Čas: 2:24.73
Majitel: Klaravich Stables Inc & William H. Lawrence, Chovatel: George Strawbridge Jr.
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Breeders' Cup Classic G1

2. listopad, Santa Anita - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Vino Rosso4hCurlin - Mythical Bride, Street Cry126
2. McKinzie4hStreet Sense - Runway Model, Petionville126
3. Higher Power4hMedaglia d'Oro - Alternate, Seattle Slew126
Dále: Elate, Math Wizard, Seeking the Soul, Code of Honor, Yoshida (JPN), War of Will, Owendale, Mongolian Groom
Výrok: 4 1/4 - 4 1/4 - 2 1/4 - 4 1/4 - krk - nos - 1 1/2 - 3 - 2 3/4 - zadržen
Čas: 2:02.80
Majitel: Repole Stable & St. Elias Stable, Chovatel: John D. Gunther
Trenér: Todd Pletcher, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Goldikova Stakes G2

3. listopad, Santa Anita - 1600 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Toinette4kScat Daddy - I Bet Toni Knows, Sunriver125
2. Simply Breathless (GB)4kBated Breath - Darling Grace, Nayef125
3. Richmond Avenue (IRE)4kInvincible Spirit - Ragsah, Shamardal121
Dále: Streak of Luck, Don't Blame Judy, Coach Rocks
Výrok: 2 1/4 - 1 1/4 - krk - 3/4 - nos
Čas: 1:33.38
Majitel: K. Baca, J. & L. Hudson, Chovatel: J.D. Stuart, P.C. Bance & A.R. Enterprises Inc
Trenér: Neil Drysdale, Jezdec: Flavien Prat

Mrs. Revere Stakes G2

29. listopad, Churchill Downs - 1700 metrů, turf, dráha pružná, tříleté klisny
1.Nay Lady Nay (IRE)3kNo Nay Never - Lady Ederle - English Channel118
2. Dalika (GER)3kPastorius - Drawn to Run, Hurricane Run118
3. The Mackem Bullet (IRE)3kSociety Rock120
Dále: Hard Legacy, Winning Envelope, She'sonthewarpath, New And Improved, Delta's Kingdom, Julia's Ready, Wildlife, Proud Emma, Amandrea
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 3 1/4 - 1/2 - 1 - 1 - 1 1/4 - 7 - 6 1/2 - 1 3/4 - 8 1/2
Čas: 1:48.52
Majitel: First Row Partners & Hidden Brook Farm, Chovatel: Stephen Sullivan
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Junior Alvarado

Clark Stakes G1

29. listopad, Churchill Downs - 1á00 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Tom's D'Etat6hSmart Strike - Julia Tuttle, Giant's Causeway123
2. Owendale3hInto Mischief - Aspen Light, Bernardini118
3. Mr. Freeze4hTo Honor And Serve - Heavenly Cat, Tabasco Cat121
Dále: Draft Pick, Major Cabbie, Seeking the Soul, Mocito Rojo, Bravazo, Snapper Sinclair, Mr. Buff, Fact Finding
Výrok: 3 1/4 - hlava - 1 - 3 - 3/4 - 3/4 - 1 3/4 - 2 3/4 - 1/2 - 42
Čas: 1:48.84
Majitel: G.M.B. Racing, Chovatel: SF Bloodstock LLC
Trenér: Albert Stall Jr., Jezdec: Joel Rosario

Golden Rod Stakes G2

30. listopad, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rozbředlá, dvouleté klisny
1.Finite2kMunnings - Remit, Tapit119
2. Motu2kPaynter - El Bank Robbery, Eltish119
3. Lady Glamour2kDiscreet Cat - Repeat, Broken Vow119
Dále: She Can't Sing, Turtle Trax, His Glory, Bean, Ivyetsu
Výrok: 3/4 - 6 1/2 - 2 1/4 - krk - 8 - 15 3/4 - 9 1/2
Čas: 1:45.99
Majitel: Winchell Thoroughbreds LLC, Thomas J. Reiman Et Al, Chovatel: Winchell Thoroughbreds LLC
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Kentucky Jockey Club Stakes G2

30. listopad, Churchill Downs - 1700 metrů, písek, dráha rozbředlá, dvouletí
1.Silver Prospector2hDeclaration of War - Top Softly, Tapit122
2. Finnick the Fierce2hDialed In - Southern Classic, Southern Image122
3. Tiz the Law2hConstitution - Tizfiz, Tiznow122
Dále: Enforceable, New Eagle, South Bend, Fighting Seabee, Two Last Words
Výrok: 3/4 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 2 1/4 - 3/4 - 3 3/4
Čas: 1:45.94
Majitel: Ed & Susie Orr, Chovatel: Hargus & S. Sexton & Silver Fern Farm
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Seabiscuit Handicap G2

30. listopad, Del Mar - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Next Shares6vArcharcharch - Two Dot Slew, Evansville Slew120
2. Sacred Life (FR)4hSiyouni - Knyazhna, Montjeu119
3. River Boyne (IRE)4hDandy Man - Clytha, Mark of Esteem120
Dále: Majestic Eagle, Prince Earl, Om, Andesh (IRE), Ritzy A.P., Ronald R (IRE)
Výrok: 1/2 - hlava - 1 1/2 - hlava - 1/2 - 3/4 - hlava - 1
Čas: 1:42.00
Majitel: Michael & Jules Iavarone Et Al, Chovatel: Buck Pond Farm Inc
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: Jose Valdivia Jr.

Hollywood Derby G1

30. listopad, Del Mar - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Mo Forza3hUncle Mo - Inflamed, Unusual Heat122
2. Neptune's Storm3vStormy Atlantic - Immortal Life, Iffraaj122
3. Standard Deviation3hCurlin - False Impression, A.P. Indy122
Dále: Digital Age (IRE), Suceedandsurpass (IRE), Originaire (IRE), Proud Pedro (FR), Henley's Joy, Nolde, Mr. Dumas, Moody Jim (IRE), Uncle Bull
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - nos - 3/4 - 3/4 - 2 1/4 - nos - 3 1/4
Čas: 1:48.57
Majitel: Bardy Farm & OG Boss, Chovatel: Bardy Farm
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Paco Lopez

Hollywood Turf Cup Stakes G2

1. prosinec, Del Mar - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Oscar Dominguez (IRE)6vZoffany - American Queen, Fairy King122
2. United4vGiant's Causeway - Indy Punch, Pulling Punches122
3. Ward 'n Jerry6vLucky Pulpit - Tamarack Bay, Dehere122
Dále: Cleopatra's Strike (CAN), Chosen Vessel, Brown Storm (CHI), High Promise, Itsinthepost (FR), Overdue, Zestful
Výrok: krk - hlava - 3/4 - 2 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 2 3/4 - 3 1/4 - 4 1/2
Čas: 2:28.17
Majitel: N. Messineo & B. Sands, Chovatel: Whisperview Trading Ltd
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: John Velazquez

Matriarch Stakes G1

1. prosinec, Del Mar - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Got Stormy4kGet Stormy - Super Phoebe, Malabar Gold123
2. Daddy Is a Legend4kScat Daddy - Randie's Legend, Benchmark123
3. Juliet Foxtrot (GB)4kDansili - Kilo Alpha, King's Best123
Dále: Toinette, Storm the Hill, Simply Breathless (GB), Significant Form, Giza Goddess, Mucho Unusual, Lakerball, Painting Corners
Výrok: 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 3 1/2 - krk - 1 1/4 - 3/4 - 3/4 - 3 3/4 - 3 1/4
Čas: 1:34.23
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Mt. Jay Stables, Pope McLean Et Al
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Tyler Gaffalione

Demoiselle Stakes G2

7. prosinec, Aqueduct - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Lake Avenue2kTapit - Seventh Street, Street Cry118
2. Maedean2kTapit - Summer Solo, Arch120
3. Blame Debbie2kBlame - Jadwa, Invasor118
Dále: Critical Value, Water White, Alandra, Glass Ceiling, Daphne Moon, Jara, Miss Marissa
Výrok: 4 - krk - 1/2 - 1 3/4 - 4 - 4 - 3 3/4 - 4 1/2 - 19
Čas: 1:54.55
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Junior Alvarado

Remsen Stakes G2

7. prosinec, Aqueduct - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, dvouletí
1.Shotski2hBlame - She Cat, Bluegrass Cat118
2. Ajaaweed2hCurlin - Asiya, Daaher118
3. Chase Tracker2hVerrazano - Nutmeg, Lemon Drop Kid118
Dále: Informative, Prince James, Alpha Sixty Six, Cleon Jones, Forza Di Oro, Amends
Výrok: 1/2 - 3 3/4 - 6 1/4 - 5 1/2 - 1 1/2 - 6 1/2 - krk - 8 3/4
Čas: 1:54.24
Majitel: Gary Barber, Wachtel Stable Et Al, Chovatel: Springland Farm & Prime Bloodstock LLC
Trenér: Jeremiah O'Dwyer, Jezdec: Luis Saez

Cigar Mile G1

7. prosinec, Aqueduct - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Maximum Security3hNew Year's Day - Lil Indy, Anasheed122
2. Spun to Run3hHard Spun - Yawkey Way, Grand Slam120
3. True Timber5hMineshaft - Queen's Wood, Tiznow116
Dále: Looking At Bikinis, Forewarned, Bal Harbour, Whitmore, Network Effect, Nicodemus, Pat On the Back, Tale of Silence
Výrok: 3 1/2 - 2 - 1/2 - 6 1/2 - krk - nos - 3/4 - 6 - 1 1/4
Čas: 1:36.46
Majitel a chovatel: Gary L. & Mary E. West Stables Inc
Trenér: Jason Servis, Jezdec: Luis Saez

Los Alamitos Futurity G2

7. prosinec, Los Alamitos - 1700 metrů, písek, dráha standardní, dvouletí
1.Thousand Words2hPioneerof The Nile - Pomeroys Pistol, Pomeroy120
2. Anneau d'Or2hMedaglia d'Oro - Walk Close, Tapit120
3. High Velocity2hQuality Road - Ketel Twist, Dixie Union120
Dále: Wrecking Crew
Výrok: krk - 5 - 37
Čas: 1:43.19
Majitel: Albaugh Family Stables LLC & Spendthrift Farm LLC, Chovatel: Hardacre Farm LLC
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Flavien Prat

Starlet Stakes G1

7. prosinec, Los Alamitos - 1700 metrů, písek, dráha standardní, dvouleté klisny
1.Bast2kUncle Mo - Laffina, Arch120
2. Donna Veloce2kUncle Mo - Coil Broker, Montjeu120
3. K.P. Dreamin2kUnion Rags - Litigating, Point Given120
Dále: Gingham, Roadrunner's Honor
Výrok: 1/2 - 12 - 1/2 - 4
Čas: 1:43.36
Majitel: Baoma Corporation, Chovatel: Blackridge Stables LLC
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Drayden Van Dyke

Fort Lauderdale Stakes G2

14. prosinec, Gulfstream Park - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Instilled Regard4hArch - Enhancing, Forestry121
2. Admission Office4hPoint of Entry - Miss Chapin, Royal Academy121
3. Channel Cat4hEnglish Channel - Carnival Kitten, Kitten's Joy126
Dále: Flavius, Exulting, Cross Border, Marzo, Spooky Channel, Up the Ante
Výrok: 1/2 - krk - krk - 1 1/4 - krk - krk - 3/4 - 1
Čas: 1:47.18
Majitel: OXO Equine LLC, Chovatel: KatieRich Farms
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

San Antonio Stakes G2

28. prosinec, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Gift Box6hTwirling Candy - Special Me, Unbridled's Song123
2. King Abner5vHansen - Margarita Salt, Salt Lake121
3. Midcourt4vMidnight Lute - Mayo On the Side, French Deputy123
Dále: Fight On, Gray Magician, Draft Pick, Mugaritz
Výrok: 3 3/4 - 3 3/4 - 4 1/2 - krk - 2 - 9 1/2
Čas: 1:42.73
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Machmer Hall, Carrie & Craig Brogden
Trenér: John Sadler, Jezdec: Joel Rosario

American Oaks G1

28. prosinec, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Lady Prancealot (IRE)3kSir Prancealot - Naqrah, Haatef124
2. Mucho Unusual3kMucho Macho Man - Not Unusual, Unusual Heat124
3. Pretty Point3kPoint of Entry - Pretty Syrie, Street Boss124
Dále: Giza Goddess, Apache Princess, Vibrance, K P Slickem, So Much Happy
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - krk - 2 1/4 - 3 3/4
Čas: 2:01.70
Majitel: J. & M. Iavarone & J. McClanahan, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: Joe Bravo

La Brea Stakes G1

28. prosinec, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Hard Not to Love (CAN)3kHard Spun - Loving Vindication, Vindication120
2. Bellafina3kQuality Road - Akron Moon, Malibu Moon122
3. Mother Mother3kPioneerof The Nile - Mother, Lion Hearted120
Dále: First Star, Bell's the One, Del Mar May, Stirred, Motion Emotion, Free Cover
Výrok: 2 1/4 - 1 - 4 1/2 - 1 - 3 1/2 - 3/4 - 10 - 6 3/4
Čas: 1:22.17
Majitel: West Point Thoroughbreds, Mercedes Stables LLC Et Al, Chovatel: Anderson Farms Inc
Trenér: John Shirreffs, Jezdec: Mike Smith

Malibu Stakes G1

28. prosinec, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Omaha Beach3hWar Front - Charming, Seeking the Gold124
2. Roadster3hQuality Road - Ghost Dancing, Silver Ghost122
3. Manny Wah3hWill Take Charge - Battlefield ANgel, Proud Citizen120
Dále: Complexity, Much Better
Výrok: 2 3/4 - 2 1P4 - 4 3/4 - 18
Čas: 1:22.33
Majitel: Fox Hill Farms Inc, Chovatel: Charming Syndicate
Trenér: Richard Mandella, Jezdec: Mike Smith

Mathis Brothers Mile Stakes G2

28. prosinec, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Mo Forza3hUncle Mo - Inflamed, Unusual Heat124
2. Originaire (IRE)3hZoffany - Polly Perkins, Pivotal120
3. Neptune's Storm3vStormy Atlantic - Immortal Life, Iffraaj124
Dále: Barristan the Bold (GB), Kingly, Proud Pedro (FR), Ocean Fury, Never Easy, Bob And Jackie, Loafers Bay, Sash (GB)
Výrok: 1 1/4 - 1 1/2 - krk - 1/2 - 3/4 - 1/2 - krk - 3 1/4 - 1 1/4 - 1
Čas: 1:34.26
Majitel: Bardy Farm & OG Boss, Chovatel: Bardy Farm
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Joel Rosario

Kanada

Whimsical Stakes G3

20. duben, Woodbine - 1200 metrů, tapeta, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Shakopee Town (USA)4kJersey town - Shakopee, Evansville Slew118
2. Sly Beauty (USA)4kInto Mischief - Vision of Beauty, Danzig119
3. Zestina4kSilent Name - Spun Lace, Hard Spun121
Dále: Alnilah, Magic Spell (USA), Tarawa (USA)
Výrok: 3 1/4 - 1 1/4 - krk - 3 1/4 - 5 1/2
Čas: 1:09.55
Majitel a chovatel: Al & Bill Ulwelling
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Alan Garcia

Jacques Cartier Stakes G3

4. květen, Woodbine - 1200 metrů, tapeta, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.PInk Lloyd7vOld Forester - Gladiator Queen, Great Gladiator124
2. Extravagant Kid (USA)6vKiss the Kid - Pretty Extravagant, With Distinction119
3. Curlin's Honor (USA)4hCurlin - Franscat, Stormin Fever119
Dále: Glacier (USA), Eskiminzin, Conquest Panthera (USA), Circle of Friends, Yorkton, Decorated Soldier (USA), Wyatt's Town (USA), Call Me Wally, Ikerrin Road (IRE)
Výrok: 1 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - hlava - 3/4 - 1 - 1/2 - 4 1/2 - 11 1/4
Čas: 1:08.55
Majitel: Entourage Stable, Chovatel: John Carey
Trenér: Robert Tiller, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Selene Stakes G3

18. květen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Power Gal (JPN)3kEmpire Maker - Nan, High Yield121
2. Preferred Guest3kSociety's Chairman - For Gillian, Gold Fever121
3. Bold Script3kSpeightstown - Original Script, Malibu Moon121
Dále: Above All Names (USA), Souper Charlotte (USA)
Výrok: 1 - 3/4 - 3 - 17
Čas: 1:44.11
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Paca Paca Farm
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Emma-Jayne Wilson

Eclipse Stakes G2

20. květen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Souper Tapit (USA)5hTapit - Zo Impressive, Hard Spun118
2. Mr. Ritz (GB)4hOasis Dream - Que Puntial, Contested Bid118
3. Are You Kidding Me (USA)9hRun Away And Hide - Sweet Awakening, Street Cry122
Dále: Avie's Mesa, Third Day (USA), Decorated Soldier (USA)
Výrok: nos - 1 1/2 - 1/2 - 11 3/4 - 6
Čas: 1:42.39
Majitel: Live Oak Plantation, Chovatel: Live Oak Stud
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Patrick Husbands

Marine Stakes G3

25. květen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí
1.Global Access (USA)3hGiant's Causeway - Daveron, Black Sam Bellamy121
2. Skywire3hAfleet Alex - Meandering Stream, Afleet Alex121
3. Dabo (USA)3vTemple City - Sullied But Sweet, Conveyor119
Dále: Lyrical Note (USA), Hoffa's Union (USA)
Výrok: 1 - 3 3/4 - 3 3/4 - 1/2
Čas: 1:42.83
Majitel: Live Oak Plantation, Chovatel: Live Oak Stud
Trenér: Michael Trombetta, Jezdec: Patrick Husbands

Nassau Stakes G2

26. květen, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha pružná, tříleté a starší klisny
1.Secret Message (USA)4kHat Trick - Westside Singer, Gone West120
2. Starship Jubilee (USA)6kIndy Wind - Perfectly Wild, Forest Wildcat122
3. Get Explicit (USA)4kGet Stormy - Miss Victoriana, Explicit118
Dále: Red Cabernet, Summer Luck (USA), Ghostly Presence
Výrok: 3/4 - 5 3/4 - krk - 1/2 - 3 1/4
Čas: 1:35.30
Majitel: Madaket Stables LLC, ERJ Racing LLC Et Al, Chovatel: Allen Tennenbaum
Trenér: H. Motion, Jezdec: Trevor McCarthy

Connaught Cup Stakes G2

1. červen, Woodbine - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.El Tormenta4vStormy Atlantic - Torreadora, El Prado116
2. Emmaus (IRE)5hInvincible Spirit - Prima Luce, Galileo116
3. Curlin's Honor (USA)4hCurlin - Franscat, Stormin Fever118
Dále: Yorkton, Savage Battle (USA), Hold'Emforransom, Shakhimat
Výrok: krk - 3/4 - 4 1/2 - krk - 1 - 3/4
Čas: 1:20.29
Majitel a chovatel: Sam-Son Farm
Trenér: Gail Cox, Jezdec: Luis Contreras

Woodbine Oaks

8. červen, Woodbine - 1800 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté klisny narozené v Kanadě
1.Desert Ride3kCandy Ride - Fun in the Desert, Distorted Humor121
2. Bold Script3kSpeightstown - Original Script, Malibu Moon121
3. Speedy Soul3kSouper Speedy - Classic Soul, Perfect Soul121
Dále: Intanga Rose, Preferred Guest, Lady Azalea, Souciologist, Falcon's View, Hastalavistababy, Artilena
Výrok: krk - 1 3/4 - 2 - 1 3/4 - 1/2 - 3 - 1 1/4 - 3/4 - 2 3/4
Čas: 1:50.43
Majitel a chovatel: Sam-Son Farm
Trenér: Neil Howard, Jezdec: Steven Bahen

Hendrie Stakes G3

9. červen, Woodbine - 1300 metrů, tapeta, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Summer Sunday4kSilent Name - Dancing Allstar, Millennium Allstar120
2. Katie Baby4kCurlin - By Golly Mis Molly, Vindication116
3. Alnilah5kSmart Strike - Tribal Belle, Tribunal116
Dále: Sly Beauty (USA), Silent Sonet, Crazy Sweet (USA), Straitouttapopcorn, Devine Mischief
Výrok: 1 1/2 - krk - 3 1/2 - hlava - 4 3/4 - 2 - 2
Čas: 1:16.62
Majitel: Anne & William Scott, Chovatel: Trinity West Stables Ltd
Trenér: Stuart Simon, Jezdec: Rafael Manuel Hernandez

Trillium Stakes G3

16. červen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Miss Mo Mentum (USA)4kUncle Mo - Somalia, Mineshaft119
2. Hot Cash4kGhostzapper - Collect the Cash, Dynaformer117
3. Dixie Moon4kCurlin - Dixie Chicken, Rahy121
Dále: Tapa Tapa Tapa (USA), Lunar Garden, Giovanna Blues (USA), She's The Berries, Sumemr Luck (USA), bear Paw, Ladies Night (USA)
Výrok: 1 1/4 - hlava - hlava - 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 7 3/4 - 5 1/4
Čas: 1:43.30
Majitel: Gary Barber, Chovatel: Ralph Kinder, Erv Woolsey & Uncle Mo Syndicate
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Jerome Lermyte

Singspiel Stakes G3

22. červen, Woodbine - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Tiz a Slam5hTiznow - Flaming Rose, Grand Slam125
2. Avie's Mesa5hSky Mesa - Avie's Empire, Empire Maker118
3. Sir Sahib (USA)4vFort Larned - Xs Belle, Dynaformer118
Dále: Itstartswithadrink, Melmich
Výrok: 2 - 3/4 - 9 3/4 - pulled up
Čas: 2:29.99
Majitel a chovatel: Chiefswood Stable
Trenér: Roger Attfield, Jezdec: Steven Ronald Bahen

King Edward Stakes G2

29. červen, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Synchrony (USA)6hTapit - Brownie Points, Forest Wildcat123
2. Curlin's Honor (USA)4hCurlin - Franscat, Stormin Fever119
3. Say the Word4vMore Than Ready - Danceforthecause, Giant's Causeway118
Dále: Emmaus (IRE), Mr. Ritz (GB), Rose's Vision, Vanish, Savage Battle (USA)
Výrok: 1 - 3/4 - krk - 3/4 - 5 1/2 - 2 1/2 - 37
Čas: 1:32.95
Majitel a chovatel: Pin Oak Stable LLC
Trenér: Michael Stidham, Jezdec: Javier Castellano

Dance Smartly Stakes G2

29. červen, Woodbine - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Holy Helena5kGhostzapper - Holy Grace, Holy Bull122
2. Starship Jubilee (USA)6kIndy Wind - Perfectly Wild, Forest Wildcat122
3. Art of Almost (USA)3kDansili - Reimpose, First Defence111
Dále: Rock My Love (GER), Empressof the Nile (USA), Get Explicit (USA), Lift Up (USA), Cartabianca (FR)
Výrok: 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 1 1/2 - 2 - 4 1/2 - 19 3/4
Čas: 2:02.08
Majitel: Stronach Stables, Chovatel: Adena Springs
Trenér: James Jerkens, Jezdec: Javier Castellano

Highlander Stakes G1

29. červen, Woodbine - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Wet Your Whistle (USA)4vStroll - Winlocs Glory Days, Belong to Me118
2. Extravagant Kid (USA)6vKiss the Kid - Pretty Extravagant, With Distinction119
3. White Flag (USA)5hWar Front - Shared Hope, Gone West119
Dále: El Tormenta, Caribou Club (USA), Yorkton, Detroit Steel (IRE), Souper Smart (USA), Tricks To Doo (USA)
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 - krk - 3/4 - 1
Čas: 1:07.88
Majitel: David W. Palmer, Chovatel: E.H. Beau Lane III
Trenér: Michael Trombetta, Jezdec: Alex Cintron

Queen's Plate

29. červen, Woodbine - 2000 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí narození v Kanadě
1.One Bad Boy3rTwirling Candy - Cumulonimble, Stormy Atlantic126
2. Avie's Flatter3hFlatter - Avie's Empire, Empire Maker126
3. Tone Broke3hBroken Voew - Mendocino Beano, Smart Strike126
Dále: He's a Macho Man, Desert Ride, Lucas N' Lori, Federal Law, Pay For Peace, Rising Star, Krachenwagen, Skywire, Suitedconnected, Moon Swings, Jammin Still
Výrok: 3 1/2 - 3 1/4 - 2 1/2 - 1 1/4 - 3 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 2 1/4 - 1/2 - 3/4 - krk - 10 1/4
Čas: 2:02.98
Majitel: Sayjay Racing LLC, Greg Hall & Brooke Hubbard, Chovatel: Ron Clarkson
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: Flavien Prat

Dominion Day Handicap G3

30. červen, Woodbine - 2000 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Are You Kidding Me (USA)9hRun Away And Hide - Sweet Awakening, Street Cry121
2. Special Forces (USA)4hCandy Ride - Special Me, Unbridled's Song117
3. Pumpkin Rumble (USA)8vEnglish Channel - Sinful, Touch Gold121
Dále: Ahlavabyacentury, Final Copy
Výrok: 1/2 - 3/4 - krk - 8 3/4
Čas: 2:04.28
Majitel: Ronald K. Kirk, John C. Bates & Michael Riordan, Chovatel: Kirk, Bates Et Al
Trenér: Roger Attfield, Jezdec: Rafael Manuel Hernandez

Bison City Stakes

30. červen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté klisny nar. v Kanadě
1.Speedy Soul3kSouper Speedy - Classic Soul, Perfect Soul121
2. Bold Script3kSpeightstown - Original Script, Malibu Moon121
3. Intanga Rose3kAnimal Kingdom - Intangaroo, Orientate121
Dále: Canadian Magic, Razeena, Souciologist, Lady Azalea
Výrok: 3 1/4 - 3/4 - 1 - krk - 5 1/2 - 7 1/4
Čas: 1:44.51
Majitel a chovatel: Joey Gee Thoroughbreds
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Patrick Husbands

Ontario Matron Stakes G3

13. červenec, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Pamina (USA)4kStreet Cry - Pamona Ball, Pleasantly Perfect117
2. Katie Baby4kCurlin - By Golly Mis Molly, Vindication117
3. Giovanna Blues (USA)5kGio Ponti - Blues Legend, Mr. Greeley118
Dále: Miss Mo Mentum, Niigon's Bay, Lunar Garden, Crumlin Queen, Dixie Moon, Ladies Night, Summer Luck, Sense of Bravery
Výrok: hlava - 1 3/4 - 1 - 1 - 3 1/2 - 1 - hlava - krk - hlava - 25 1/2
Čas: 1:42.42
Majitel: Augustin Stable, Chovatel: Godolphin
Trenér: Michael Dickinson, Jezdec: Luis Contreras

Vigil Stakes G3

14. červenec, Woodbine - 1200 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.PInk Lloyd7vOld Forester - Gladiator Queen, Great Gladiator127
2. Sable Island4vStormy Atlantic - Marigold Miss, Marju118
3. Wyatt's Town4hSpeightstown - Natural Rush, Indian Charlie122
Dále: Marten Lake, Eskiminzin, Dixie's Gramble, Circle of Friends
Výrok: 4 1/2 - nos - 2 - 1/2 - 1/2 - 1
Čas: 1:08.68
Majitel: Entourage Stable, Chovatel: John Carey
Trenér: Robert Tiller, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Ontario Colleen Stakes G3

20. červenec, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Seek And Destroy3kVerrazano - Search And Seizure, War Chant115
2. Speedy Soul3kSouper Speedy - Classic Soul, Perfect Soul119
3. Sister Peacock3kReal Solution - Imforeal, In Excess118
Dále: Carnival Colors, Enjay's Brass, I'll Take the Gold, Double Medal, Queen of Bermuda (IRE)
Výrok: 3 - 3/4 - 3 - 2 - 1 1/2 - 3 1/2 - 10 1/2
Čas: 1:35.65
Majitel: eFive Racing Thoroughbreds, Chovatel: William B. Harrigan
Trenér: Chad Brown, Jezdec: Luis Contreras

Royal North Stakes G2

21. červenec, Woodbine - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Summer Sunday4kSilent Name - Dancing Allstar, Millennium Allstar
2. Magic Spell4kMajesticperfection - Sky Mesa, Robyn Dancer
3. Oleksandra (AUS)5kAnimal Kingdom - Alexandra Rose, Caesour
Dále: Patton's Girl, Veil, Ruby Notion
Výrok: 1 1/4 - 1 - hlava - 2 1/2 - 2 1/4
Čas: 1:08.26
Majitel: Anne & William Scott, Chovatel: Trinity West Stables Ltd
Trenér: Stuart Simon, Jezdec: Rafael Manuel Hernandez

Nijinsky Stakes G2

28. červenec, Woodbine - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Tiz a Slam5hTiznow - Flaming Rose, Grand Slam121
2. Sir Sahib (USA)4vFort Larned - Xs Belle, Dynaformer117
3. Pumpkin Rumble (USA)8vEnglish Channel - Clarins, Storm Cat119
Dále: Dark Templar (USA), Avie's Mesa, Arthur Kitt (GB), Bourbon Resolution (USA)
Výrok: 4 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - krk - krk - 2
Čas: 2:24.45
Majitel a chovatel: Chiefswood Stable
Trenér: Roger Attfield, Jezdec: Steven Bahen

Wonder Where Stakes

10. srpen, Woodbine - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny nar. v Kanadě
1.Desert Ride3kCandy Ride - Fun in the Desert, Distorted Humor121
2. Preferred Guest3kSociety's Chairman - For Gillian, Gold Fever121
3. Niigon's Spin3kHard Spun - Niigon's Touch, Niigon121
Dále: Court Return, Sport'n Forty, Speedy Soul
Výrok: 1/2 - 1 3/4 - 1 1/2 - 2 1/4 - 1/2
Čas: 2:02.01
Majitel a chovatel: Sam-Son Farm
Trenér: Neil Howard, Jezdec: Steven Bahen

Seagram Cup Stakes G3

11. srpen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Mr. Ritz (GB)4hOasis Dream - Que Puntial, Contested Bid119
2. Thor's Rocket119
3. Special Forces (USA)119
Dále: Mr. Havercamp, Are You Kidding Me, Revved Up, Florida Won, Rose's Vision
Výrok: 1 1/4 - 1 - hlava - 4 - 1 1/2 - 4 1/4 - 2 1/4
Čas: 1:42.75
Majitel: Earle I. Mack LLC, Chovatel: Earle I. Mack
Trenér: Josie Carroll, Jezdec: Patrick Husbands

Breeders' Stakes

17. srpen, Woodbine - 2400 metrů, turf, dráha pružná, tříletí narození v Kanadě
1.Tone Broke3hBroken Vow - Mendocino Beano, Smart Strike126
2. He's a Macho Man126
3. Avie's Flatter126
Dále: Encierro, Lucas n' Lori, Rising Star, Pay For Peace, Seguimi, Flashymeister
Výrok: 1 1/2 - nos - 1 1/2 - 3/4 - 3 1/2 - 5 1/4 - 1 3/4 - 5 3/4
Čas: 2:30.43
Majitel: L And R Racing LLC, Chovatel: Sean Fitzhenry
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Rafael Hernandez

Canadian Derby Stakes G3

18. srpen, Century Mile - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
DQ to 2.Journeyman 126
1. Explode3vTrappe Shot - Light Blow, Kingmambo126
3. Final Jeopardy 126
Dále: Call It a Wrap, Kaziranga, Flatout Winner, Sharp Dressed Beau, Ranger Up, Senor Friday, Parking Permit, Equivocal, Miltontown
Výrok: krk - 4 3/4 - 2 3/4 - 2 1/4 - 6 1/2 - 2 3/4 - 2 3/4 - 1 - 3/4 - 3 3/4 - 7 3/4
Čas: 2:01.52
Majitel: Ole A. Nielsen, Chovatel: Flagman Holdings Ltd
Trenér: Mark Cloutier, Jezdec: Amadeo Perez

Play the King Stakes G2

24. srpen, Woodbine - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Silent Poet4vSilent Name - Cara Bella, Ghostzapper117
2. Sable Island117
3. Curlin's Honor (USA)117
Dále: El Tormenta, Admiralty Pier, Carmenootz
Výrok: 1 3/4 - krk - 1/2 - hlava - 7 3/4
Čas: 1:19.22
Majitel: Stronach Stables, Chovatel: Adena Springs
Trenér: Nicholas Gonzales, Jezdec: Gary Boulanger

Seaway Stakes G3

25. srpen, Woodbine - 1400 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Alnilah5kSmart Strike - Tribal Belle, Tribunal118
2. Summer Sunday124
3. Katie Baby117
Dále: Double Medal, Now Play Nice, Mystic Nile, Devine Mischief
Výrok: 4 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 3 3/4 - krk - 14 1/2
Čas: 1:24.39
Majitel a chovatel: Canvasback Farms
Trenér: Terry Jordan, Jezdec: Patrick Husbands

British Columbia Derby G3

7. září, Hastings - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Five Star General (USA)3hDistorted Humor - Party of Interest, Bernardini126
2. Explode126
3. Final Jeopardy126
Dále: Call It a Wrap, All Good, Whiskey Bound, Stay Fantastic, Flatout Winner
Výrok: nos - 5 1/4 - 1 - 2 1/4 - 3/4 - 4 1/4 - 6 3/4
Čas: 1:52.43
Majitel: North American Thoroughbed Horse Company Inc, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Glen Todd, Jezdec: Mario Gutierrez

Bold Venture Stakes G3

14. září, Woodbine - 1300 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Yorkton5hSpeightstown - Sunday Affair, A.P. Indy118
2. Ikerrin Road6vIffraaj - Fantastic Spring, Fantastic Light118
3. Curlin's Honor (USA)4hCurlin - Franscat, Stormin Fever118
Dále: Pink Lloyd, Sable Island, O'Kratos (USA), Tringale (USA)
Výrok: krk - 3/4 - hlava - 1 3/4 - 7 - 3/4
Čas: 1:14.96
Majitel a chovatel: Chiefswood Stable
Trenér: Stuart Simon, Jezdec: Patrick Husbands

Canadian Stakes G2

14. září, Woodbine - 1800 metrů, turf, dráha pružná, tříleté a starší klisny
1.Starship Jubilee (USA)6kIndy Wind - Perfectly Wild, Forest Wildcat119
2. Magnetic Charm (GB)3kExceed And Excel - Monday Show, Maria's Mon110
3. Competitionofideas (USA)4kSpeightstown - Devil By Design, Medaglia d'Oro121
Dále: Holy Helena, Dixie Moon, Giovanna Blues (USA), Touriga (BRZ)
Výrok: 4 1/4 - nos - krk - 1 1/2 - 2 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:45.84
Majitel: Blue Heaven Farm LLC, Chovatel: William P. Sorren
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Luis Contreras

Woodbine Mile G1

14. září, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.El Tormenta4vStormy Atlantic - Torreadora, El Prado123
2. Got Stormy (USA)4kGet Stormy - Super Phoebe, Malabar Gold123
3. Lucullan (USA)5hHard Spun - Golden Velvet, Seeking the Gold119
Raging Bull (FR), Synchrony (USA), Emmaus (IRE), Admiralty Pier (USA), Made You Look (USA), Silent Poet, Awesometank (GB), American Guru (USA)
Výrok: 1/2 - 1/2 - krk - 1/2 - 2 3/4 - 4 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 7 1/4
Čas: 1:32.60
Majitel a chovatel: Sam-Son Farm
Trenér: Gail Cox, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Northern Dancer Turf Stakes G1

14. září, Woodbine - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Old Persian (GB)4hDubawi - Indian Petal, Singspiel126
2. Nessy (USA)6vFlower Alley - Flower Forest, Kris S119
3. Focus Goup (USA)5hKitten's Joy - Cocktail Hour, Dynaformer123
Dále: Tiz a Slam, Sir Sahib (USA), Cooler Mike
Výrok: 2 1/2 - nos - hlava - 20 - 15 3/4
Čas: 2:27.78
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Summer Stakes G1

15. září, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha pružná, dvouletí
1.Decorated Invader (USA)2hDeclaration of War - Gamely Girl, Arch122
2. Cadet Connelly (USA)2vGrey Swallow - Channel Lady, English Channel122
3. Vitalogy (GB)2hNo Nay Never - Sylvestris, Arch122
Dále: Proven Strategies (USA), Pleasecallmeback, Talking (USA), Cucina (USA), Zoological (USA), Mystic Lancelot (USA), Keep On Truckin
Výrok: 1 3/4 - hlava - hlava - 1 3/4 - 3/4 - 1 - krk - 3/4 - 8 3/4
Čas: 1:36.34
Majitel: West Point T'Breds, William T. Freeman & William Sandbrook, Chovatel: Redmon Farm LLC
Trenér: Christophe Clement, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Natalma Stakes G1

15. září, Woodbine - 1600 metrů, turf, dráha pružná, dvouleté klisny
1.Abscond (USA)2kBlame - Solitary Life, Grand Slam121
2. Walk In Marrakesh (IRE)2kSiyouni - Walk In Beauty, Shamardal121
3. Fair Maiden (USA)2kStreet Boss - Shieldmaiden, Smart Strike121
Dále: Diamond Sparkles (USA), Secret Stash (IRE), Saratoga Vision (USA), Runway Dreamer (USA)
Výrok: nos - krk - 1 - nos - 3 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:36.51
Majitel: Apogee Bloodstock & Mike Anderson Racing LLC, Chovatel: Michael Niall
Trenér: Eddie Kenneally, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Durham Cup Stakes G3

28. září, Woodbine - 1800 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.The Great Day (ARG)5hHarlan's Holiday - The Great Glory, Honour And Glory119
2. Special Forces (USA)4vCandy Ride - Special Me, Unbridled's Song119
3. Thor's Rocket6vOld Forester - Glory Royale, Tethra119
Dále: Say the Word, Ahlavabyacentury
Výrok: nos - 3 1/4 - krk - 3
Čas: 1:49.68
Majitel: Lael Stable, Chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Arnaud Delacour, Jezdec: Patrick Husbands

Ontario Derby G3

28. září, Woodbine - 1800 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí
1.Global Access (USA)3hGiant's Causeway - Daveron, Black Sam Bellamy124
2. Armistice Day (USA)3vDeclaration of War - Harmony Lodge, Hennessy119
3. Jungle Fighter (USA)3rAnimal Kingdom - Reenergize, Bernstein118
Dále: Solidify (USA), Avie's Flatter, Roaring Forties (USA)
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 4 1/2 - 1 1/2 - 4 1/2
Čas: 1:48.24
Majitel: Live Oak Plantation, Chovatel: Live Oak Stud
Trenér: Michael Trombetta, Jezdec: Patrick Husbands

Ballerina Stakes G3

29. září, Hastings - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Here's Hannah4kNumaany - Dreams Start Here, A Fleets Dancer123
2. Sunburst3kSungold - Tierra del Fuego, Finality118
3. Amazonian (USA)3kMalibu Moon - Fly the Flag, Giant's Causeway118
Dále: Bear (USA), Good Luck to You (USA), Daz Lin Dawn
Výrok: 1 - 1 1/4 - 5 1/2 - 6 1/2 - 11 3/4
Čas: 1:49.91
Majitel a chovatel: B.C. Stables
Trenér: John Morrison, Jezdec: Richard Harvey Hamel

British Columbia Premier's Handicap G3

29. září, Hastings - 2200 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Brave Nation (USA)4hPioneerof the Nile - Pull Dancer, Pulpit124
2. Final Jeopardy (USA)3hStreet Sense - Addison Run, Unbridled's Song120
3. Explode (USA)3hTrappe Shot - Light Blow, Kingmambo119
Dále: He's the Reason (USA), Calgary Caper (USA)
Výrok: 1 1/4 - 3 3/4 - 3 3/4 - 1 1/2
Čas: 2:18.00
Majitel: Gordon Christoff, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: John Snow, Jezdec: Antonio Ambrosio Reyes

Mazarine Stakes G3

5. říjen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, dvouleté klisny
1.Skygaze (USA)2kAmerican Pharoah - Skyscape, Marquetry118
2. Curlin's Voyage2kCurlin - Atlantic Voyage, Stormy Atlantic116
3. Take Charge Eh2kWill Take Charge - Atascosa, War Front115
Dále: Special Honor (USA), Roman d'Oro (USA), Glorious Gizmo
Výrok: 2 - 5 1/4 - 2 1/4 - 1 1/4 - 19
Čas: 1:43.30
Majitel: Hill 'N' Dale Equine Holdings Inc & Windsor Boys Racing, Chovatel: Hill 'N' Dale Equine Holdings Inc
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Jerome Lermyte

Cup And Saucer Stakes

6. říjen, Woodbine - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí narození v Kanadě
1.Muskoka Gold2cLea - Lunch Hour, Medaglia d'Oro122
2. Pleasecallmeback122
3. Kunal122
Dále: More Chances, Northern Thunder, Cryptic Grip, Malibu Mambo, Fantastic breeze, Barilko, Goldmine Cat, Muskoka Giant, Perfect Revenge
Výrok: 1 3/4 - 2 3/4 - 1 3/4 - krk - 3/4 - krk - krk - 2 3/4 - hlava - 1 - 7 3/4
Čas: 1:42.07
Majitel: Conrad Farms, Chovatel: William D. Graham
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Jerome Lermyte

Nearctic Stakes G2

12. říjen, Woodbine - 1200 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.City Boy5gCity Zip - Princess Ruckus, Bold Ruckus119
2. Reconfigure (USA)7gLemon Drop Kid - Meadow Slipper, El Prado119
3. Richiesinthehouse (USA)5gSidney's Candy - Streamin Heat, Bring the Heat119
Dále: Blind Ambition (USA), Woody Creek (GB), Yorkton, Lookin To Strike (USA), Admiralty Pier (USA), Boreal Spirit
Výrok: hlava - hlava - 1 1/2 - hlava - 1 1/4 - hlava - 3/4 - 9 3/4
Čas: 1:08.18
Majitel: Estate of Gustav Schickedanz & Donald Howard, Chovatel: Gustav Schickedanz
Trenér: Michael Keogh, Jezdec: Jesse M. Campbell

E.P. Taylor Stakes G1

12. říjen, Woodbine - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Starship Jubilee (USA)6kIndy Wind - Perfectly Wild, Forest Wildcat124
2. Durance (GER)3kChamps Elysees - Djidda, Lando120
3. Platane (GB)3kLe Havre - Modestie, Nayef120
Dále: Imperial Charm (GB), Holy Helena, Si Que Es Buena (ARG), Gaining (GB), Red Tea (GB), A.A. Azula's Arch (USA), Secret Message (USA)
Výrok: 1 - hlava - 1 - 2 1/4 - krk - nos - 3/4 - 1/2 - 1/2
Čas: 2:03.29
Majitel: Blue Heaven Farm LLC, Chovatel: William P. Sorren
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Luis Contreras

Canadian International Stakes G1

12. říjen, Woodbine - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Desert Encounter (IRE)7vHalling - La Chicana, Invincible Spirit126
2. Alounak (FR)4hCamelot - Awe Struck, Rail Link126
3. Ziyad (GB)4vRock of Gibraltar - Arme Ancienne, Sillery126
Dále: Pivoine (IRE), Pumpkin Rumble (USA), Nessy (USA)
Výrok: 1/2 - krk - krk - 2 3/4 - 1/2
Čas: 2:28.62
Majitel: Abdulla Al Mansoari, Chovatel: Tally-Ho Stud
Trenér: David Simcock, Jezdec: Andrea Atzeni

Ontario Fashion Stakes G3

19. říjen, Woodbine - 1200 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Jean Elizabeth (USA)4kAdios Charlie - Rooney Doodle, Lit de Justice119
2. Special Relativity (USA)4KCowboy Cal - Lil American, Quiet American120
3. Heavenly Hill (USA)5kCity Zip - Pleasant Hill, Pleasant Tap117
Dále: Summer Sunday, Alnilah, Sanity (USA)
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 1 - 2 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:09.26
Majitel: R. Ravin, Patricia's Hope LLC & L. Rivelli, Chovatel: V-Leaf Stables LLC, R. Ravin & L. Rivelli
Trenér: Larry Rivelli, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Princess Elizabeth Stakes

26. říjen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, dvouleté klisny nar. v Kanadě
1.Cool Shadows2kMunnings - Cool Faith, Pulpit119
2. Merveilleux2kPaynter - Breech Inlet, Holy Bull119
3. Avie's Samurai2kFirst Samurai - Avie's Sense, Street Sense119
Dále: Curlin's Voyage, She's a Dream, Text Me Up, Take Charge Eh
Výrok: krk - hlava - 4 3/4 - 3/4 - 2 3/4 - 3/4
Čas: 1:45.45
Majitel a chovatel: Chiefswood Stables Ltd
Trenér: Stuart Simon, Jezdec: Jerome Lermyte

Grey Stakes G3

27. říjen, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, dvouletí
1.Chapalu (USA)2hFlatter - Panther Strike, Black Minnaloushe118
2. Muskoka Gold2hLea - Lunch Hour, Medaglia d'Oro119
3. Lookinatamiracle (USA)2vLookin At Lucky - Evening Princess, Monarchos117
Dále: Torres Del Paine (USA), Finalist (USA), Northern Thunder, Bel Bimbo (USA), Green Growth, Inside Risk (USA)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 3/4 - 2 3/4 - krk - 1 1/2
Čas: 1:44.50
Majitel a chovatel: E. A. Seltzer & B. S. Anderson
Trenér: Arnaud Delacour, Jezdec: Patrick Husbands

Maple Leaf Stakes G3

2. listopad, Woodbine - 2000 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Lift Up (USA)5kGhostzapper - Dynamic Cat, Dynaformer121
2. She's the Berries4kBadge of Silver - Just Like Daddy, The Daddy121
3. Theodora B.4kGhostzapper - Dyna Waltz, Dynaformer118
Dále: Care Lady (ARG), Avie's Mineshaft, A.A. Azula's Arch (USA), Miss Mo Mentum (USA), Lunar Garden, Violet Blue (USA)
Výrok: 1 1/4 - nos - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 9 - 12 1/2
Čas: 2:04.23
Majitel: Augustin Stable, Chovatel: George Strawbridge Jr.
Trenér: M. Dickinson, Jezdec: Patrick Husbands

Autumn Stakes G2

3. listopad, Woodbine - 1700 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Special Forces (USA)4vCandy Ride - Special Me, Unbridled's Song117
2. Mr. Ritz (GB)4hOasis Dream - Que Puntial, Contested Bid121
3. Cooler Mike4vGiant Gizmo - Executive Affair, Bold Executive119
Dále: Salute With Honor (USA), Isotherm (USA), Sir Anthony (USA), Say the Word, Admiralty Pier (USA)
Výrok: 3/4 - 4 1/2 - hlava - 3/4 - hlava - 4 3/4 - 4 1/2
Čas: 1:42.57
Majitel: Soli Mehta & Partner, Chovatel: M. Hall, C. & C. Brogden
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Kennedy Road Stakes G2

23. listopad, Woodbine - 1200 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříletí a starší
1.PInk Lloyd7vOld Forester - Gladiator Queen, Great Gladiator121
2. Extravagant Kid (USA)6vKiss the Kid - Pretty Extravagant, With Distinction119
3. Malibu Secret5hMalibu Moon - Ain't No Tellin', Dynaformer117
Dále: Dixie's Gamble, Reconfigure (USA), Richiesinthehouse (USA), Eskiminzin', O'Kratos (USA)
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - nos - krk - 1 1/4 - 3 1/2 - 2
Čas: 1:08.72
Majitel: Entourage Stable, Chovatel: John Carey
Trenér: Robert Titler, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Coronation Futurity

23. listopad, Woodbine - 1800 metrů, tapeta, dráha rychlá, dvouletí nar. v Kanadě
1.Halo Again2vSpeightstown - Halo's Verse, Unbridled's Song122
2. Malibu Mambo2hPoint of Entry - Polyantha Rose, Tiznow122
3. Muskoka Gold2hLea - Lunch Hour, Medaglia d'Oro122
Dále: Green Growth, Tomcat Black, Northern Thunder, Pleasecallmeback, Kunal
Výrok: hlava - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 2 3/4 - 3 1/2
Čas: 1:51.82
Majitel: Winchell Thoroughbreds LLC & Willis Horton Racing LLC, Chovatel: Anderson Farms Ont. Inc.
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Rafael Hernandez

Bessarabian Stakes G2

23. listopad, Woodbine - 1400 metrů, tapeta, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Amalfi Coast3kTapizar - Include Katherine, Include116
2. Painting (USA)3kDistorted Humor - Handpainted, A.P. Indy114
3. Special Relativity (USA)4kCowboy Cal - Lil American, Quiet American122
Dále: Zestina, Gamble's Candy, Heavenly Hill (USA), Above All Names, Misericordia (GB), Red Cabernet, Lady Mamba (USA), Souper Striking (USA), Xenobia (IRE)
Výrok: 2 1/2 - hlava - krk - krk - 2 - 1/2 - 1/2 - 3 1/4 - 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:22.03
Majitel: Terra Racing Stable, Chovatel: Terra Farms Ltd
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Eurico Rosa da Silva

Valedictory Stakes G3

15. prosinec, Woodbine - 2800 metrů, turf, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Pumpkin Rumble (USA)8vEnglish Channel - Clarins, Storm Cat115
2. Fearsome (GB)5vMakfi - Lixian, Linamix117
3. Theregoesjojo4vEnglish Channel - Operetta, Ascot Knight117
Dále: Sir Sahib, Surprise Twist, Ammunition, High Noon Rider, Auntie Katherine, Itstartswithadrink, Above All Names, Changi
Výrok: 7 - hlava - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 - 1/2 - 1/2 - 2 - 20
Čas: 2:57.67
Majitel: Al & Bill Ulwelling, Chovatel: Smart Angle
Trenér:

Austrálie

Perth Cup G2

5. leden, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Star Exhibit7vStatue of Liberty - Star Encounter, Jeune121
2. Action4vPiero - Broadway Belle, Redoute's Choice117
3. Prize Catch5vZoffany - Abalone, Bluebird117
Dále: Mississippi Delta, Gatting, Elegant Blast, Cappo d'Oro, Brother's Keeper, Dark Musket, Royal Star, Prying Tom, Queen Bey, Like a Butterfly, Perfect Jewel, Ihtsahymn, Khartoum
Výrok: krk - 2 - 1 - 1/2 - krátká hlava - 2 1/4 - krk - 1 - 3/4 - 1 1/2 - krk - 1 1/4 - 5 - 4 1/4 - 5 3/4
Čas: 2:28.13
Majitel a chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Adam Durrant, Jezdec: Peter Hall

Australia Stakes G2

25. leden, Moonee Valley - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Whispering Brook5kHinchinbrook - Artful Whisper, Machiavellian125
2. Fell Swoop7vNot a Single Doubt - Touched In Flight, Fasliyev129
3. Land of Plenty5hStratum - Dancing, Spectrum129
Dále: Princess of Queens, Redkirk Warrior (NZ), Fifty Stars (IRE), Manuel, Malaguerra, Brave Smash (JPN), Ramson
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 2 - 3 1/4
Čas: 1:09.84
Majitel: A.R. & B.A. MacAlister Et Al, Chovatel: Hillside Parade Racing & Breeding Pty Ltd
Trenér: Darren Weir, Mark Zahra

Expressway Stakes G2

2. únor, Rosehill - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Alizee4kSepoy - Essaouira, Exceed And Excel125
2. Le Romain6bHard Spun - Mignard, Strategic129
3. Dothraki8vMossman - Volantis, Flying Spur129
Dále: Trapeze Artist, Hartnell (GB)
Výrok: 2 - 1/2 - 1/2 - 3/4
Čas: 1:11.32
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Blake Shinn

Rubiton Stakes G2

9. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Nature Strip4vNicconi - Strikeline, Desert Sun127
2. Jungle Edge8vDubawi - Jungle Girl, Carnegie123
3. Thermal Current8vExceed And Excel - Soaressa, Twinning123
Dále: Voodoo Lad, Illustrious Lad, Tavisan (NZ)
Výrok: 3 1/2 - 2 1/4 - hlava - hlava - 5
Čas: 1:03.18
Majitel: R.A.E. Lyons, P.D. Harrison Et Al, Chovatel: Golden Grove Stud Farm
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Damian Lane

Blue Diamond Prelude G2

9. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Lyre2kLonhro - Erato, Street Cry122
2. Vinicunca2kI Am Invincible - Xandretta, Flying Spur122
3. Athiri2kLonhro - Retsina, Redoute's Choice122
Dále: Lankan Star, Brooklyn Hustle, Pelican (NZ), Movie Role, Presently, Miss Elena, Catch Me, Beach Club, Sensitivity
Výrok: 1/2 - krk - 1 1/2 - 3/4 - 2 1/4 - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - hlava
Čas: 1:04.39
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Damian Lane

Autumn Stakes G2

9. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Hawkshot3vFiorente - Rosa Perlato, Encosta de Lago123
2. Dealmaker3vDundeel - Sport Chic, Redoute's Choice123
3. Ringerdingding3vSebring - Maybe I, Red Ransom123
Dále: Aramayo, Social Spin, Quadriga, Declares War, Good 'N' Fast, Secret Blaze
Výrok: 3 3/4 - 1 - 1 1/4 - hlava - hlava - 1/2 - 4 1/4 - krátká hlava
Čas: 1:23.47
Majitel a chovatel: Sun Bloodstock
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Daberning, Jezdec: Mark Zahra

C.F. Orr Stakes G1

9. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Manuel5vCommands - Girl Hussler, Hussonet130
2. Land of Plenty5hStratum - Dancing, Spectrum130
2. Kementari4hLonhro - Yavanna, Redoute's Choice130
Dále: Brave Smash (JPN), Best of Days (GB), Material Man, Redkirk Warrior (GB), Holbien, So Si Bon, Whispering Brook, Fifty Stars (IRE), D'Argento, Shillelagh (NZ), Moss 'N' Dale (NZ)
Výrok: 1/2 - současně - krátká hlava - hlava - 3/4 - hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 1 3/4 - 3 1/4
Čas: 1:24.47
Majitel: G.R. & J. Lechte & Pipeliner Bloodstock Pty Ltd, Chovatel: Segenhoe Thoroughbreds Australia Pty Ltd
Trenér: Tony McEvoy, Jezdec: Luke Currie

Breeders' Classic G2

9. únor, Warwick Farm - 1200 metrů, turf, dráha měkká, čtyřleté a starší klisny
1.Champagne Cuddles4kNot a Single Doubt - Sky Cuddle, Snippets121
2. Cool Passion7kNot a Single Doubt - Hiavanna, Mister C122
3. Alassio5kFoxwedge - Cinque, Red Ransom119
Dále: Egyptian Symbol, Nettoyer, White Moss, Takookacod, Slow Burn
Výrok: hlava - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1 - krátká hlava - 2 1/4
Čas: 1:12.11
Majitel: Champagne Ladies, Chovatel: Ramsey Pastoral Co Pty Ltd
Trenér: Bjorn Baker, Jezdec: Blake Shinn

The Lightning Stakes G1

16. únor, Flemington - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.In Her Time6kTime Thief - Hell It's Hot, Zeditave125
2. Osborne Bulls5vStreet Cry - Jerezana, Lonhro129
3. Sunlight3kZoustar - Solar Charged, Charge Forward118
Dále: Graff, Missrock, Written By, Lean Mean Machine, Divine Quality, Glenall, Battle Hero, Jedastar
Výrok: krátká hlava - krk - 1/2 - 1 1/4 - hlava - hlava - krátká hlava - 1 - 2 - 2 3/4
Čas: 0:56.69
Majitel: P.J. Brown, Chovatel: D. Cobcroft
Trenér: Kris Lees, Jezdec: Corey Brown

Apollo Stakes G2

16. únor, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Winx7kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Happy Clapper8vTeofilo - Busking, Encosta de Lago130
3. Egg Tart5kSebring - Mrs. Windsor, King' Best126
Dále: Patrick Erin (NZ), Unforgotten, Tom Melbourne (IRE), Aloisia (NZ), Brimham Rocks (GB)
Výrok: 2 1/4 - 2 - krátká hlava - 1 1/4 - 2 1/4 - 1 1/2 - 1
Čas: 1:20.88
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Light Fingers Stakes G2

16. únor, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Nakeeta Jane3kSo You Think - Lustre Lady, Flying Spur123
2. Madam Rouge3kZoustar - Cabernet, Al Maher123
3. Pohutukawa3kMedaglia d'Oro - Lumina, Redoute's Choice123
Dále: El Dorado Dreaming, Sylvia's Mother, Melt (NZ), Terminology, Greysful Glamour, Miss Fabulass, Oohood, Autumn
Výrok: krk - 3/4 - 1/2 - hlava - hlava - hlava - hlava - 3/4 - 1 1/4 - 1
Čas: 1:09.12
Majitel a chovatel: Jananth Pty Ltd
Trenér: Mark Newnham, Chovatel: Joshua Parr

Autumn Classic G2

23. únor, Caulfield - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Global Exchange3hDundeel - Incredulous, Keep the Faith126
2. Cossetot3vEpaulette - Quachita, Canny Lad126
3. Aramayo3hPoet's Voice - Peruvian, Diktat126
Dále: D'Grammy, Declares War, Amanikan, Secret Blaze, Longclaw, Florida Dream, Boomstock (NZ), Lunar Flare, Tinspier (NZ), Legenda
Výrok: 2 1/4 - hlava - krátká hlava - 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 1 - 4 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:48.75
Majitel: China Horse Club, S.C. Khaw Et Al
Trenér: Ciaron Maher & David Eustace, Jezdec: Ben Melham

Angus Armanasco Stakes G2

23. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Qafila3kNot a Single Doubt - Zighy Bay, Tapit123
2. Angelic Ruler3kUniversal Ruler - Tip the Angel, Tip the Pro123
3. Zoubo3kZoustar - Testa Reale, Testa Rossa121
Dále: News Girl, Yulong Meteor, Queen la Diva, Metronome, Street Icon, Futooh
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1 - hlava
Čas: 1:23.08
Majitel: Shadwell Stud, Chovatel: Woodpark Stud
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Daberning, Jezdec: Mark Zahra

Futurity Stakes G1

23. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Alizee4kSepoy - Essaouira, Exceed And Excel126
2. Malaguerra7vMagnus - Tennessee Morn, Bletchingly130
3. Hartnell (GB)8vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
Dále: Land of Plenty, Manuel, Redkirk Warrior (GB), Brave Smash (JPN), Le Romain, Material Man, Ringerdingding, Magic Consol, Best of Days (GB)
Výrok: 1/2 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 2 1/2
Čas: 1:22.48
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Hugh Bowman

Blue Diamond Stakes G1

23. únor, Caulfield - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Lyre2kLonhro - Erato, Street Cry120
2. Lankan Star2kNicconi - Clearwater Bay, Stratum120
3. Free of Debt2hUnencumbered - Stagerush, Giant's Causeway125
Dále: Athiri, Brooklyn Hustle, Loving Gaby, I Am Immortal, Vinicunca, Andrassy Avenue, Catch Me, Shotmaker, Bella Rosa, Game Keeper
Výrok: 1/2 - 1/2 -1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava - krk - krátká hlava - 1 1/4 - 2 - 5 1/4
Čas: 1:09.39
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Luke Currie

Oakleigh Plate G1

23. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Booker4kWritten Tycoon - Noondie, Flying Spur115
2. Encryption3hLonhro - Guelph, Exceed And Excel112
3. Eduardo5vHost - Blushing, Fantastic Light115
Dále: Bons Away, Spright, Fell Swoop, Ellicazoom, Viddora, Bel Sonic, Nature Strip, Usain Bowler, I'll Have a Bit, From Within, Crown Witness, Steel Frost, Charge, Sensei, Fuhryk
Výrok: 3/4 - krátká hlava - 1 - hlava - 1/2 - krk - krátká hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - 3/4 - hlava - 1 - 1 1/2 - krátká hlava - 2 1/4
Čas: 1:01.94
Majitel: B.M. & M.M. Griffiths, Chovatel: A.G. Freebairn
Trenér: Matthew Ellerton & Simon Zahra, Jezdec: Dean Yendall

Peter Young Stakes G2

23. únor, Caulfield - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Avilius (GB)5vPivotal - Alessandria, Sunday Silence130
2. Trap For Fools5vPoet's Voice - Old Money, Old Spice130
3. Ace High4hHigh Chaparral - Come Sunday, Redoute's Choice130
Dále: Night's Watch (NZ), Ventura Storm (IRE), Shillelagh (NZ), Harlem (GB), The Taj Mahal (IRE), Ambitious (JPN), Hiyaam (NZ), D'Argento
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - hlava - 1 1/2 - hlava
Čas: 1:49.16
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Hugh Bowman

Silver Slipper Stakes G2

23. únor, Rosehill - 1100 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Time to Reign2hTime For War - Courgette, Charge Forward125
2. Tassort2hBrazen Beau - Essaouira, Exceed And Excel125
3. Born a Warrior2hI Am Invincible - Soorena, Encosta de Lago125
Dále: Mclaren, Cardiff, Faretti, Chicago Bull
Výrok: 2 1/4 - 3 1/4 - 1/2 - hlava - 1 - 8 3/4
Čas: 1:04.38
Majitel: M.D. Holland, J.A. Allison Et Al, Chovatel: G. Bachell
Trenér: Gary Portelli, Jezdec: Jason Collett

Hobartville Stakes G2

23. únor, Rosehill - 1400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.The Autumn Sun3hRedoute's Choice - Azmiyna, Galileo125
2. Vegadaze3vLope de Vega - Rainy Daze, Commands125
3. Bondi3hSnitzel - Bondi Blonde, Red Ransom125
Dále: Purple Sector (NZ), Rancho Notorious, Paquirri
Výrok: 1/2 - 1 3/4 - 2 1/2 - 2 1/4 - 10
Čas: 1:24.64
Majitel: Hermitage Syndicate, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

Millie Fox Stakes G2

23. únor, Rosehill - 1300 metrů, turf, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.White Moss 5kMossman - Pay My Bail, Justice Prevails121
2. I Am Serious5kChoisir - But I'm Serious, Bianconi121
3. Savatiano4kStreet Cry - Retsina, Redoute's Choice119
Dále: Moss Trip, Cool Passion, Daysee Doom, Champagne Cuddles, Luvaluva (NZ), Insensata, Egyptian Symbol, Savvy Coup (NZ), In Good Time
Výrok: hlava - hlava - 3/4 - hlava - 1 - krátká hlava - 1 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - 3 1/2 - krátká hlava
Čas: 1:17.48
Majitel: E.K. Esplin, P.P.R. Esplin Et Al, Chovatel: Esplin Family
Trenér: Jason Coyle, Jezdec: Kathy O'Hara

Blamey Stakes G2

2. březen, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Fifty Stars (IRE)4hSea the Stars - Swizzle Stick, Sadler's Wells126
2. So Si bon5vSo You Think - Black Minx, Lonhro122
3. Cool Chap6vHigh Chaparral - Cherishing, Johannesburg121
Dále: Johannes Vermeer (IRE), Gallic Chieftain (FR), Mighty Boss, Holbein, Manuel, Tom Melbourne (IRE), Tavago (NZ), Bring Me Roses, Material Man, Main Stage (NZ), Theanswermyfriend
Výrok: krátká hlava - 1 3/4 - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - krk - krk - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 1 3/4
Čas: 1:35.81
Majitel: Ryco Equine Pty Ltd, Chovatel: Airlie Stud
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Daberning, Jezdec: Ben Allen

Australian Guineas G1

2. březen, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Mystic Journey3kNeeds Further - White Gold, Colombia120
2. Hawkshot3vFiorente - Rosa Perlato, Encosta de Lago125
3. Amphitrite3kSebring - Ocean Dream, Redoute's Choice120
Dále: Ringerdingding, Dealmaker, Long Leaf, Declarationofheart, The Inevitable, Stars of Carrum, O'Tauto, Performer, Ranier, Extra Brut, Adana, Scottish Rogue, Chapada
Výrok: 2 1/4 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 2 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 6 - hlava
Čas: 1:35.79
Majitel: Ẅ.G. Roser, Chovatel: R.A. Zito
Trenér: Adam Trinder, Jezdec: Anthony Darmanin

Skyline Stakes G2

2. březen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a valaši
1.Microphone2hExceed And Excel - Sung, Anabaa122
2. Cosmic Force2hDeep Field - Little Zeta, Commands122
3. Castelvecchio2hDundeel - St. Therese, Dehere122
Dále: Accession, Sun Patch, Fiery Red
Výrok: 1 1/4 - 2 - 1/2 - 1/2 - 5 1/4
Čas: 1:09.33
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: James Cummings, Jezdec: James McDonald

Sweet Embrace Stakes G2

2. březen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Anaheed2kFastnet Rock - Rostova, Testa Rossa122
2. Still Single2kMore Than Ready - Single Style, Not a Single Doubt122
3. Let It Pour2kRedoute's Choice - Poop a Bottle, More Than Ready122
Dále: Kiamichi, Icebath (NZ), Amercement, Giselle Anne, Enood, Super Oasis, Emeralds, Perfect Impression, Dance Too Hard
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - hlava - hlava - krk - 1 1/4 - hlava - 1 - 9 1/4
Čas: 1:09.72
Majitel a chovatel: Sheikh Mohammed Bin Khalifa al Maktoum
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Timothy Clark

Chipping Norton Stakes G1

2. březen, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Winx7kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Happy Clapper8vTeofilo - Busking, Encosta de Lago130
3. Unforgotten4kFastnet Rock - Memories of You, Galileo126
Dále: Egg Tart, Libran (IRE), Patrick Erin (NZ), Brimham Rocks (GB)
Výrok: 1 3/4 - 3 3/4 - 2 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 6 1/4
Čas: 1:33.27
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Surround Stakes G1

2. březen, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Nakeeta Jane3kSo You Think - Lustre Lady, Flying Spur123
2. Fundamentalist3kNot a Single Doubt - Centafaith, Keep the Faith123
3. El Dorado Dreaming3kIlovethiscity - Solanas, Zabeel123
Dále: Mizzy, Pohutukawa, Fiesta, Zalatte, Oohood, Seabrook (NZ), Madam Rouge, Miss Fabulass, Symi, Greysful Glamour, Melt (NZ)
Výrok: krátká hlava - hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 2 1/4 - 6 3/4
Čas: 1:21.82
Majitel a chovatel: Jananth Pty Ltd
Trenér: Mark Newnham, Chovatel: Joshua Parr

Guy Walter Stakes G2

2. březen, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Alassio5kFoxwedge - Cinque, Red Ransom121
2. Dixie Blossoms6kStreet Sense - Whistle Dixie, Star Way126
3. Manicure4kExceed And Excel - Trim, Lonhro119
Dále: Dyslexic, Eckstein, Mandylion, Bella Martini, Nettoyer, Siren's Fury, Noire
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - hlava - hlava - hlava - 1 - 3
Čas: 1:22.27
Majitel: F.S. Steen, K.H.J. Wilen Et Al, Chovatel: Emirates Park Pty Ltd
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Timothy Clark

Reisling Stakes G2

9. březen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Tenley2kMedaglia d'Oro - Fratianne, Lonhro122
2. Exhilarates2kSnitzel - Samaready, More Than Ready122
3. Vincere Volare2kI Am Invincible - Elimbari, Fastnet Rock122
Dále: Anaheed, Wayupinthesky, Belitsa, Get Hitched, Bright Rubick, Classic Gown
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - hlava - hlava - 7 1/2
Čas: 1:08.34
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: James Cummings, Jezdec: James McDonald

Todman Stakes G2

9. březen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a valaši
1.Yes Yes Yes2hRubick - Sin Sin Sin, Fantastic Lught122
2. Bellevue Hill2hPierro - Believue Girl, Exceed And Excel122
3. Dubious2hNot a Single Doubt - Suspicieuse, Elusive City122
Dále: Bivouac, Strasbourg, Time to Reign, War Baron, Spring Loaded
Výrok: 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1 - 2 - 2 3/4 - 3
Čas: 1:08.40
Majitel: B. Sokolski, Ocean Five Et Al, Chovatel: Arlington Park Racing
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Blake Shinn

Challenge Stakes G2

9. březen, Randwick - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Ball of Muscle8vDubawi - Parfore, Gold Brose129
2. Redzel6vSnitzel - Millrich, Rubiton129
3. Viridine4vPoet's Voice - Patina, Anabaa129
Dále: Kaepernick, Estijaab, Jungle Edge
Výrok: nos - hlava - 1 1/2 - hlava - 4
Čas: 0:55.78
Majitel: A.J. & M.J. Rix Et Al, Chovatel: M. Ryan
Trenér: Joseph Pride, Jezdec: Glyn Schofield

Canterbury Stakes G1

9. březen, Randwick - 1300 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Trapeze Artist4hSnitzel - Treppes, Domesday130
2. Shoals4kFastnet Rock - The Broken Shore, Hussonet126
3. Prompt Response5kBeneteau - Prompt, Exceed And Excel126
Dále: Cool Passion, Pierata, Brutal (NZ), Kementari
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - hlava - hlava - hlava - hlava
Čas: 1:14.19
Majitel: Vieira Racing, B. Vieira Et Al, Chovatel: Vieira Group Pty Ltd
Trenér: Gerald Ryan, Jezdec: Blake Shinn

Randwick Guineas G1

9. březen, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.The Autumn Sun3hRedoute's Choice - Azmiyna, Galileo125
2. Fundamentalist3kNot a Single Doubt - Centafaith, Keep the Faith120
3. Nakeeta Jane3kSo You Think - Lustre Lady, Flying Spur120
Dále: Madison County (NZ), Vegadaze, Aramayo, Diplomatico, Miss Fabulass, Purple Sector (NZ)
Výrok: hlava - 1 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - 8 3/4 - 17 3/4
Čas: 1:33.72
Majitel: Hermitage Syndicate & Arrowfield Pastoral Pty Ltd, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

VRC Sires' Produce Stakes G2

9. březen, Flemington - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.La Tene2kHelmet - Celts, Lonhro120
2. Dalasan2hDalakhani - Khandallah, Kitten's Joy125
3. Fling2kAll Too Hard - Kryptelon, Falvelon120
Dále: Really Discreet, Outlandos, Serengeti, She Shao Fly, Whykayoh, Staredown, Hawker Hurricane
Výrok: hlava - krk - 3/4 - hlava - hlava - 2 1/4 - 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:22.92
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: James Cummings, Jezdec: Dwayne Dunn

Newmarket Handicap G1

9. březen, Flemington - 1200 metrů, truf, good, dvouletí a starší
1.Sunlight3kZoustar - Solar Charged, Charge Forward111
2. Osborne Bulls5vStreet Cry - Jerezana, Lonhro123
3. Brave Smash (JPN)6hTosen Phantom - Tosen Smash, Tokai Teio126
Dále: Graff, Santa Ana Lane, In Her Time, Encryption, Champagne Cuddles, Booker, Dothraki, I'll Have a Bit, Bons Away, Glenall, Missrock, Usain Bowler, Eduardo, Zousain, Voodoo Lad, Divine Quality, Whispering Brook, Redkirk Warrior, Lean Mean Machine
Výrok: 3/4 - krátká hlava - hlava - 1/2 - 1 - 3/4 - krk - 1 - hlava - krátká hlava - hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 3/4 - hlava - 4
Čas: 1:08.25
Majitel: L.Fung, R.C. Parker Et Al, Chovatel: Widden Stud Australia Pty Ltd
Trenér: Tony McEvoy, Jezdec: Barend Vorster

A.V. Kewney Stakes G2

9. březen, Flemington - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Spanish Whisper3kLope de Vega - Cutting Remark, Encosta de Lago122
2. Victory Kingdom3kAnimal Kingdom - Victory Party, Yankee Victor122
3. Angelic Ruler3kUniversal Ruler - Tip the Angel, Tip the Pro122
Dále: The Closer, Etana, Pickup the Pieces, Princess jenni (NZ), Goldifox, Zoubo, Chevalier d'Eon, Sizzleme, Kenyan Wonder, Al Naifa, Samoon
Výrok: krk - krátká hlava - 2 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - hlava - 4 - 1/2
Čas: 1:22.04
Majitel: Seymour Bloodstock, D.E. Nakhle Et Al, Chovatel: D. Nakhle
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom dabernig, Jezdec: Dwayne Dunn

Australian Cup G1

9. březen, Flemington - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Harlem (GB)7vChamps Elysees - Casual, Nayef130
2. Shillelagh (NZ)7kSavabeel - Trocair, Flying Spur126
3. Trap For Fools5vPoet's Voice - Old Money, Old Spice130
Dále: So Si Bon, Avilius (GB), Ace High, Sikandarabad (IRE), Yogi (NZ), The Taj Mahal (IRE), Night's Watch (NZ), Muntahaa (IRE), Ventura Storm (IRE), Almandin (GER), Sound (GER), Rekindling (GB)
Výrok: krátká hlava - 1 - krátká hlava - hlava - hlava - 1 - 3/4 - krátká hlava - 1 1/2 - 3 - hlava - 2 1/2 - 1 1/4 - 2 3/4
Čas: 2:01.50
Majitel: D.A. Hayes, M.B. Lee Et Al, Chovatel: Juddmonte Farms Ltd
Trenér: D.A. & B. Hayes & Tom Dabernig, Jezdec: Jamie Kah

Adelaide Cup G2

11. březen, Morphettville - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Surprise Baby (NZ)4vShocking - Bula Baby, Kaapstad117
2. Top of the Range (NZ)5vSavabeel - Spiriting, Montjeu117
3. Naval Warfare (IRE)5vBorn to Sea - Three Days In. květen, Cadeaux Genereux119
Dále: Bondeiger, Lamborghini (NZ), Double Bluff (IRE), Aagas, Khezerabad (FR), Exalted Lightning, Franked (GB), Azurite (IRE), Sylpheed, Fabrizio, Aloft (IRE), Bon Equus, Olympic Academy, October Date, Henry the Dolphin, Dawn Raid
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - 2 1/2 - krk - 1 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 2 - 1 3/4 - 2 - 1/2 - 4 - 3 - 2 1/4 - 1 1/4 - 46
Čas: 3:25.94
Majitel: Johnno's Syndicate, Chovatel: Rich Hill Thoroughbreds Ltd
Trenér: Paul Preusker, Jezdec: Dean Holland

Alister Clark Stakes G2

15. březen, Moonee Valley - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Global Exchange3hDundeel - Incredulous, Keep the Faith126
2. Declarationofheart3vDeclaration of War - Cardiac, Encosta de Lago126
3. Cossetot3vEpaulette - Quachita, Canny Lad126
Dále: Stars of Carrum, Secret Blaze, Alessandro, Adana, Southern Yankee, Declares War, Play Me Now (NZ), Vigere, Zesto
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - 2 - 1 - 3/4 - 2 - 1 - 3/4 - 2 1/4 - hlava - 2 3/4
Čas: 2:07.26
Majitel: China Horse Club, S.C. Khaw Et Al, Chovatel: China Horse Club Pty Ltd
Trenér: Ciaron Maher & David Eustace, Jezdec: Ben Melham

Phar Lap Stakes G2

16. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
1.Verry Elleegant (NZ)3kZed - Opulence, Danroad20
2. Seabrook (NZ)3kHinchinbrook - Midnight Revels, Don Eduardo120
3. Aristia3kLonhro - Nakaaya, Tiger Hill120
Dále: Qafila, Ranier, Winning Partner, Zalatte (NZ), Rock, Irukandji
Výrok: 3 1/2 - 1 3/4 - 1 - 2 - 1/2 - 1 1/4 - 7 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:32.32
Majitel: Jomara Bloodstock Ltd, Ellee Syndicate Et Al, Chovatel: J.D. Goodwin
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Coolmore Classic G1

16. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha těžká, tříleté a starší klisny
1.Dixie Blossoms6kStreet Sense - Whistle Dixie, Star Way125
2. El Dorado Dreaming3kIlovethiscity - Solanas, Zabeel118
3. Princess Posh5kCanford Cliffs - The Baroness, Viscount121
Dále: Mizzy, Aloisia (NZ), Oregon's Day, Noire, Invincible Gem, Savatiano, Manicure, White Moss, Jamaican Rain, Savvy Coup (NZ), I Am Serious, Eckstein, Mandylion, Bella Martini, Moss Trip, Alassio, Fiesta
Výrok: 2 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava - krk - 1 - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - krk - krk - krk - 1/2 - 1/2 - hlava - 9 1/2 - 1 - 1 1/2 - 11
Čas: 1:31.97
Majitel a chovatel: A.S. Osburg
Trenér: Ron Quinton, Jezdec: Christain Reith

Ajax Stakes G2

16. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.Fifty Stars (IRE)4hSea the Stars - Swizzle Stick, Sadler's Wells125
2. Mask of Time (IRE)5hHoly Roman Emperor - Mission Secrete, Galileo117
3. Dyslexic4kFoxwedge - Easy to Read, Encosta de Lago118
Dále: Kaonic (NZ), MrCreery (GB), Fierce Impact (JPN), Abdon (GB), Violate, Morton's Fork, Seaway (NZ), Brazen
Výrok: krk - hlava - 2 - hlava - hlava - hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 7 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:32.63
Majitel: Ryco Equine Pty Ltd, Chovatel: Airlie Stud
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Daberning, Jezdec: Jye McNeil

William Reid Stakes G1

22. březen, Moonee Valley - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Sunlight3kZoustar - Solar Charged, Charge Forward119
2. Spright5kHinchinbrook - Dashoff, Dash For Cash125
3. Ellicazoom5kTesta Rossa - Ellicorsam, Fimiston125
Dále: Dothraki, Fell Swoop, Written By, Embrace me (NZ), Battle Hero, Voodoo Lad
Výrok: 3/4 - 1 - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 2 1/4 - 3 3/4
Čas: 1:09.77
Majitel: L.Fung, R.C. Parker Et Al, Chovatel: Widden Stud Australia Pty Ltd
Trenér: Tony McEvoy, Jezdec: Luke Currie

Sunline Stakes G2

22. březen, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Consensus (NZ)7kPostponed - Kate Cross, Cape Cross126
2. Spanish Reef5kLope de Vega - Lemon Reef, Lemon Drop Kid126
3. Kenedna5kNot a Single Doubt - Miss Dodwell, Falbrav126
Dále: Naantali (NZ), Blue Morpho, La Tigeresa, Sheezdashing, I Am a Star (NZ), Our Libretto (NZ), Samovare
Výrok: hlava - 3/4 - hlava - krátká hlava - 2 - hlava - 2 1/2 - 1 - 3/4
Čas: 1:36.83
Majitel: T. Gibbens, S. Lamond Et Al, Chovatel: M2 Racing Limited
Trenér: Stephen McKee, Jezdec: Michael Walker

Rosehill Guineas G1

23. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.The Autumn Sun3hRedoute's Choice - Azmiyna, Galileo125
2. Arrogant (NZ)3hOcean Park - Charmeuse, O'Reilly125
3. Chapada3vBullet Train - Diamantina Dior, Oasis Dream125
Dále: Surely Sacred (NZ), Aramayo, Costello, Dealmaker, Yulong Tavion (NZ), Crown Prosecutor, Purple Sector (NZ), Vernanme (NZ), Ablestock (NZ)
Výrok: hlava - 2 1/4 - 3 - 2 - 1 - 1 1/4 - 1/2 - 2 1/2 - 2 1/2 - 1 3/4 - 1/2
Čas: 2:07.28
Majitel: Hermitage Syndicate & Arrowfield Pastoral Pty Ltd, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Kerrin McEvoy

George Ryder Stakes G1

23. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Winx7kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Brutal (NZ)3hO'Reilly - Alberton Princess, Golan123
3. Dreamforce6vFastnet Rock - Eskimo Quen, Shinko King130
Dále: Prompt Response, So Si Bon, Land of Plenty, Ringerdingding, Teleplay
Výrok: 3 1/2 - 2 3/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - hlava - 3 1/4 - 3 1/4
Čas: 1:32.20
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Ranvet Stakes G1

23. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Avilius (GB)5vPivotal - Alessandria, Sunday Silence130
2. He's Eminent (IRE)5hFrankel - You'll Be Mine, Kingmambo130
3. Danzdanzdance4kMastercraftsman - Night Danza, Danzero126
Dále: Unforgotten, Nettoyer, The Taj Mahal (IRE), Auvray (FR), Egg Tart, Ace High, Shillelagh (NZ), Savvy Coup (NZ), Night's Watch (NZ), Almandin (GER), Sikandarabad (IRE)
Výrok: 2 1/4 - 1/2 - 3 1/4 - hlava - 1 1/2 - 1 - hlava - hlava - hlava - 1/2 - 3/4 - dist. - 80
Čas: 2:07.13
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Kerrin McEvoy

Golden Slipper Stakes G1

23. březen, Rosehill - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Kiamichi2kSidestep - Quachita, Canny Lad120
2. Microphone2hExceed And Excel - Sung, Anabaa125
3. Lyre2kLonhro - Erato, Street Cry120
Dále: Loving Gavy, Time to Reign, Anaheed, Yes Yes Yes, Cosmic Force, Lankan Star, Dubious, Catch Me, Pin Sec, Vincere Volare, Exhilarates, Tenley, Free of Debt
Výrok: 1 - 1/2 - krk - 2 - hlava - 1 1/2 - 3/4 - krátká hlava - 1 1/4 - hlava - krátká hlava - 1/2 - hlava - 5 - 2
Čas: 1:12.82
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: James Cummings, Jezdec: Damian Lane

The Galaxy G1

23. březen, Rosehill - 1100 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Nature Strip4vNicconi - Strikeline, Desert Sun121
2. Pierata4hPierro - November Flight, Flying Spur123
3. Easy Eddie4vSuper Easy - Twin Town, Halling112
Dále: Encryption, Baller, I Am Excited, Kaepernick, Redzel, Tribal Wisdom, Viridine, Jungle Edge, Graff
Výrok: bose - 1 1/4 - 1 1/4 - 2 1/4 - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - hlava - 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava
Čas: 1:05.56
Majitel: R.A.E. Lyons, P.D. Harrison Et Al, Breeder. Golden Grove Stud Farm
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Tulloch Stakes G2

30. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříletí hřebci a valaši
1.Angel of Truth3vAnimal Kingdom - Scarletini, Bernardini123
2. Madison County (NZ)3vPins - Red Delicious, No Excuse Needed123
3. Cossetot3vEpaulette - Quachita, Canny Lad123
Dále: Carif, In a Twinkling, Mangione, Shaman (NZ), Platinum Invador (NZ), Firstclass Dreamer
Výrok: 2 - 3/4 - 1 - 3/4 - hlava - 1 3/4 - 2 1/4 - 6 1/2
Čas: 2:08.91
Majitel a chovatel: Superhorse Trust
Trenér: Gwenda Markwell, Jezdec: Corey Brown

Emancipation Stakes G2

30. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha těžká, tříleté a starší klisny
1.Invincible Gem5kI Am Invincible - Diamond Day, Marwina123
2. Daysee Doom6kDomesday - See a Victory, Mister C128
3. Noire5kFoxwedge - Valadon, Woodman123
Dále: Sedanzer, Dyslexic, Princess Posh, Insensata
Výrok: krk - 2 - 1 1/4 - krátká hlava - 3 1/4 - hlava
Čas: 1:33.44
Majitel: C.A. Hill & P.R. Tonkin, Chovatel: T.C. Hill
Trenér: Kris Lees, Jezdec: Corey Brown

Vinery Stud Stakes G1

30. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha těžká, tříleté klisny
1.Verry Elleegant (NZ)3kZed - Opulence, Danroad123
2. Frankely Awesome3kFrankel - Street Secret, Street Cry123
3. Aristia3kLonhro - Nakaaya, Tiger Hill123
Dále: Nakeeta Jane, Seabrook (NZ), Pohutukawa, Scarlet Dream, Autumn, Qafila, Greysful Glamour, Alexandria
Výrok: 1 3/4 - 2 1/4 - 2 1/2 - krátká hlava - 2 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 4 - 4 1/4 - 12
Čas: 2:08.99
Majitel: Jomara Bloodstock Ltd, Ellee Syndicate Et Al, Chovatel: J.D. Goodwin
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Tancred Stakes G1

30. březen, Rosehill - 2400 metrů, turf, dráha těžká, tříletí a starší
1.Avilius (GB)5vPivotal - Alessandria, Sunday Silence130
2. Big Duke (IRE)7vRaven's Pass - Hazarayna, Polish Precedent130
3. Rondinella (NZ)4kOcean Park - Valpolicella, Red Ransom125
Dále: Sound (GER), Yogi (NZ), Doukhan (IRE), Red Cardinal (IRE), Nettoyer, Patrick Erin (NZ), Ventura Storm (IRE), Brimham Rocks (GB), Ace High
Výrok: 2 1/4 - hlava - 3 1/2 - krátká hlava - hlava - 2 - 3 1/4 - krátká hlava - 1/2 - 1 1/2 - 15 1/4
Čas: 2:37.14
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: James McDonald

Chairman's Quality G2

6. duben, Randwick - 2600 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Gallic Chieftain (FR)6hTamayuz - Katerini, Cacique119
2. Shraaoh (IRE)6vSea the Stars - Jumooh, Monsun117
3. Semari (NZ)4kSebring - Kumari, Zabeel117
Dále: Charles Road, Self Sense, Supernova (GB), Goathland (IRE), Auvray (FR), Rodrico, Vengeur Masque (IRE), One Foot In Heaven (IRE), Etymology, The Taj Mahal (IRE), Casterton (IRE), Zacada (NZ), Vin de Dance (NZ), High Bridge (GB), Ventura Storm (IRE), Muntahaa (IRE)
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/4 - krk - krátká hlava - 1/2 - 1 3/4 - krátká hlava - hlava - hlava - hlava - 2 - 2 - 18 - hlava
Čas: 2:47.95
Majitel: OTI Racing, Kalkara Racing Et Al, Chovatel: Ian Fair
Trenér: Archie Alexander, Jezdec: Damian Lane

ATC Sires' Produce Stakes G1

6. duben, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Microphone2hExceed And Excel - Sung, Anabaa125
2. Loving Gaby2kI Am Invincible - Maastricht, Mastercraftsman120
3. Castelvecchio2hDundeel - St. Therese, Dehere125
3. Kiamichi2kSidestep - Quachita, Canny Lad120
Dále: Probabeel (NZ), Crystal Fals, Bellevue Hill, Strasbourg, Bullet Fly, Tenley, Spring Loaded, Dresden Green
Výrok: 3/4 - krátká hlava - současně - 1 - 2 3/4 - krátká hlava - 3 1/2 - 2 3/4 - 2 1/4 - 7 - 4 1/4
Čas: 1:25.46
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: James Cummings, Jezdec: Hugh Bowman

Australian Derby G1

6. duben, Randwick - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Angel of Truth3vAnimal Kingdom - Scarletini, Bernardini125
2. Madison County (NZ)3vPins - Red Delicious, No Excuse Needed125
3. Surely Sacred (NZ)3vRock 'N' Pop - Not Sure, Masterclass125
Dále: The Chosen One (NZ), In a Twinkling, Global Exchange, Costello, Declarationofheart, Arrogant (NZ), Chapada, Aramayo, Yulong Tavion (NZ), Stars of Carrum, Platinum Invador (NZ), Cossetot, Shaman (NZ), Twinspier (NZ)
Výrok: 3 1/4 - hlava - hlava - 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - 1 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 1 1/4 - 4 - 1 - 1 1/4 - 5 1/2 - 3 1/4 - hlava
Čas: 2:35.67
Majitel: Superhorse Syndicate, Chovatel: Superhorse Trust
Trenér: Gwenda Markwell, Jezdec: Corey Brown

T.J. Smith Stakes G1

6. duben, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Santa Ana Lane6vLope de Vega - Fast Fleet, Fastnet Rock129
2. Osborne Bulls5vStreet Cry - Jerezana, Lonhro129
3. Sunlight3kZoustar - Solar Charged, Charge Forward120
Dále: Champagne Cuddles, Pierata, Redzel, Trapeze Artist, Shoals, Ball of Muscle, Vega Magic, Fell Swoop
Výrok: 3 1/2 - nos - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 4 - 10 - 2 1/4
Čas: 1:10.65
Majitel: William St, Chovatel: Patinack Farm
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Mark Zahra

Doncaster Mile G1

6. duben, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Brutal (NZ)3hO'Reilly - Alberton Princess, Golan109
2. Dreamforce6vFastnet Rock - Eskimo Quen, Shinko King118
3. Hartnell (GB)8vAuthorized - Debonnaire, Anabaa128
Dále: Kluger (JPN), Shillelagh (NZ), Dixie Blossoms, Siege of Quebec, Life Less Ordinary (IRE), Le Romain, Widgee Turf, Fundamentalist, Fifty Stars (IRE), Unforgotten, Violate, Aloisia (NZ), I Am Serious, Alizee, Eckstein, Land of Plenty, So Si Bon
Výrok: 1 - 1 1/2 - hlava - 3/4 - krátká hlava - hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/4 - krk - krátká hlava - krk - 1 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - 1
Čas: 1:37.65
Majitel: R. & C. Legh Racing, Pulitano Thoroughbreds Pty Ltd Et Al, Chovatel: R. Kerr-Taylor & A.K. Storey
Trenér: M., W. & J. Hawkes, Jezdec: Glen Boss

Karrakatta Plate G2

6. duben, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Dig Deep2vDeep Field - Lucky Ana, Lucky Unicorn125
2. Tinsnip2vSnippetson - Mabel Grace, Kendel Star125
3. Miss West Coast2kSafeguard - Coast to the Post, Anabaa120
Dále: Amelia's On Fire, Specialism,Niccovi, Rio Del. březen, Divide the Sea, Spacegirl, Jericho Missile, Pure Dynamite, Bubaroochy, Beethoven, Powderbelle, Rubic Rose, Mia Dolce
Výrok: 1/2 - 3/4 - 1 - krátká hlava - krátká hlava - krk - 1 - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - krk - krátká hlava - 1 1/4 - 5 1/2 - 11 3/4
Čas: 1:11.57
Majitel: C.S. Pearce, N.P. Ryde Et Al, Chovatel: A. Olive
Trenér: D. & B. Pearce, Jezdec: Jarrad Noske

Percy Sykes Stakes G2

13. duben, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouleté klisny
1.Anaheed2kFastnet Rock - Rostova, Testa Rossa123
2. Flit2kMedaglia d'Oro - Glissade, Redoute's Choice121
3. Villami2kFoxwedge - Galapagos Girl, Dehere117
Dále: Athiri, Pin Sec, Cheer Leader, Badia, Kahlo, St. Covet's Spirit, Kiamichi
Výrok: nos - 1 - 2 1/4 - krk - krátká hlava - krk - 3/4 - krátká hlava - 1
Čas: 1:09:67
Majitel a chovatel: Sheikh Mohammed bin Khalifa al Maktoum
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Timothy Clark

Arrowfield 3yo Sprint G2

13. duben, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Classique Legend3vNot a Single Doubt - Pinochio, Encosta de Lago125
2. Jonker3hSpirit of Boom - Hearts And Arrows, Kempinsky125
3. Avantage3kFastnet Rock - Asavant, Zavabeel120
Dále: Encryption, Causeway Girl, Spanish Whisper, Trope, Prophet's Thumb, Sheriff, Baller, Lean Mean Machine, Legend of Condor
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - hlava - 3/4 - krátká hlava - hlava - hlava - 1 - hlava - 3 1/4
Čas: 1:09.18
Majitel: K K Ho, Breeder. Wallings Bloodstock Pty Ltd
Trenér: Les Bridge, Jezdec: Kerrin McEvoy

Australian Oaks G1

13. duben, Randwick - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Verry Elleegant (NZ)3kZed - Opulence, Danroad123
2. Scarlet Dream3kSebring - Asylum Seeker, Count Dubois123
3. Frankely Awesome3kFrankel - Street Secret, Street Cry123
Dále: Aliferous, Maracaibo, Clementina (NZ), Autumn, Miss Moana (NZ), Romani Girl (NZ), Rocknavar, Aristia, Happy New Year, Imelda Mary (NZ), Bye Bye Belle (NZ)
Výrok: 1 3/4 - 2 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - hlava - krátká hlava - hlava - hlava - hlava - hlava - hlava - 7 - pulled up
Čas: 2:31.26
Majitel: Jomara Bloodstock Ltd, Ellee Syndicate Et Al, Chovatel: J.D. Goodwin
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Queen Elizabeth Stakes G1

13. duben, Randwick - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Winx7kStreet Cry - Vegas Showgirl, Al Akbar126
2. Kluger (JPN)7hKing Kamehameha - Addicted, Diktat130
3. Hartnell (GB)8vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
Dále: Happy Clapper, Shillelagh (NZ), Mask of Time (IRE), Danzdanzdance, He's Eminent (IRE), Harlem (GB)
Výrok: 1 1/2 - 2 1/2 - 2 - 2 1/2 - 3 - 3 1/2 - 1 1/4 - 14 1/2
Čas: 2:02.54
Majitel: Magic Bloodstock Racing, R.G. Treweeke & D.N. Kepitis, Chovatel: Fairway Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Hugh Bowman

Sydney Cup G1

13. duben, Randwick - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Shraaoh (IRE)6vSea the Stars - Jumooh, Monsun112
2. Vengeur Masque (IRE)7vMonsun - Venetian Beauty, Lear Fan119
3. Glory Days (NZ)6kRed Giant - Bilancia, Montjeu115
Dále: Rondinella (NZ), Doukhan (IRE), Gallic Chieftain (FR), Patrick Erin (NZ), Sound (GER), Midterm (GB), Big Duke (IRE), Top of the Range (NZ), Dubhe (GB), Rodrico, Zacada (NZ), Semari (NZ), Yogi (NZ), Red Cardinal (IRE), The Taj Mahal (IRE), Charles Road, Brimham Rocks (GB)
Výrok: 1/2 - 1 1/2- 1 - 1 1/4 - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 1 1/2 - hlava - hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - hlava - 1 1/4 - 3/4 - 3 - 1 1/4
Čas: 3:22.06
Majitel: R. Hillen, D.M. Ackery Et Al, Chovatel: Sunderland Holdings Inc.
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Jay Ford

Legacy Stakes G1

13. duben, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Kenedna5kNot a Single Doubt - Miss Dodwell, Falbrav126
2. Dixie Blossoms6kStreet Sense - Whistle Dixie, Star Way126
3. Unforgotten4kFastnet Rock - Memories of You, Galileo126
Dále: Miss Siska, Spanish Reef, Alizee, Prompt Response, Nakeeta Jane, Seabrook (NZ), Daysee Doom, Princess Posh, Fundamentalist, Invincible Gem, Amphitrite, Sedanzer, Oregon Day, Eckstein, Dyslexic, Consensus (NZ)
Výrok: hlava - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - shor t hlava - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - hlava - hlava - hlava - hlava - heaed - 3/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 1 1/4 - 2
Čas: 1:35.1
Majitel: M. Johnston, B. Kirkwood Et Al, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd
Trenér: Ciaron Maher & David Eustace, Jezdec: John Allen

Sapphire Stakes G2

13. duben, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.White Moss 5kMossman - Pay My Bail, Justice Prevails123
2. Irithea5kSnitzel - Kirovskaya, French Deputy120
3. Winter Bride4kNot a Single Doubt - Amberino, Perugino122
Dále: Quilista, Savatiano, Resin, Spright, I Am Excited, Zumbelina, Ellicazoom, Siren's Fury, Invincibella, Teleplay, Star Reflection, Egyptian Symbol
Výrok: 3/4 - 3/4 - hlava - krk - 1/2 - hlava - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - hlava - krátká hlava - hlava - 3/4
Čas: 1:09.02
Majitel: E.K. Esplin, P.P.R. Esplin Et Al, Breeder. Esplin Family
Trenér: Jason Coyle, Jezdec: Kathy O'Hara

W.A.T.C. Derby G2

13. duben, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Regal Power3vPierro - Believue Girl, Exceed And Excel125
2. Cockney Crew3vMaschino - Happily, Galileo125
3. Ping Me Another3kMusket - Fealty, In the Wings120
Dále: Lady Sass, Without Reason, Dark Choice, Axel 'R' Eight, Platoon, Apparition, Brelleta Five, Chapasco, Adornment, Utgard Loki, Mackenzie Brooke
Výrok: hlava - hlava - 2 - 2 - 1 3/4 - 1/2 - hlava - krátká hlava - současně - 1 1/2 - 2 3/4 - 3 - 4
Čas: 2:30.69
Majitel a chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Grant & Alana Williams, Jezdec: William Pike

Champagne Stakes G1

20. duben, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Castelvecchio2hDundeel - St. Therese, Dehere125
2. Loving Gaby2kI Am Invincible - Maastricht, Mastercraftsman120
3. Lady Lupino2kSebring - Leone Chiara, Lion Hunter120
Dále: Fortress Command, Prince Fawaz, Crystal Falls, Power Scheme, Chia, Vinco, War Baron, Persan, Dawn Too Good
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - hlava - krátká hlava - 1 - 1 1/2 - 1 1/2 - hlava - krk - 5 1/4
Čas: 1:33.31
Majitel: Galletta Construction Pty Ltd, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd
Trenér: Richard Litt, Jezdec: Joshua Parr

All Aged Stakes G1

20. duben, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Pierata4hPierro - November Flight, Flying Spur130
2. Osborne Bulls5vStreet Cry - Jerezana, Lonhro130
3. Siege of Quebec4hFastnet Rock - Rose of Cimmaron, Bite the Bullet130
Dále: Champagne Cuddles, Manuel, Le Romain, Fierce Impact (JPN), D'Bai (IRE), Naantali (NZ), Siren's Fury, malaguerra, Youngstar, Lanciato (NZ)
Výrok: 1/2 - 1/2 - krátká hlava - hlava - 1 - krátká hlava - krk - 1/2 - krk - 1 1/2 - krk - 1/2
Čas: 1:20.64
Majitel: G.D. Hickman, R.W. Wilson Et Al, Chovatel: Hobartville Stud
Trenér: Gregory Hickman, Jezdec: Tommy Berry

Victory Stakes G2

27. duben, Eagle Farm - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.I Am Excited4kSnitzel - Lady Beckworth, General Nediym125
2. Redzel6vSnitzel - Millrich, Rubiton129
3. Jonker3hSpirit of Boom - Hearts And Arrows, Kempinsky125
Dále: Winter Bride, Stella Victoria, Havasay, I'm a Rippa, Fiery Heights
Výrok: 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 2 1/2
Čas: 1:09.64
Majitel: R.G. Hogno, E. Rea et al, Chovatel: Bruce Reid Racing
Trenér: David Pfieffer, Jezdec: Blake Shinn

A.D. Hollindale Stakes G2

4. květen, Gold Coast - 1800 metrů, turf, dráha těžká, dvouletí a starší
1.Life Less Ordinary (IRE)7vThewayyouare - Don't Cross Tina, Cape Cross130
2. Mister Sea Wolf (IRE)7vAmadeus Wolf - Rose de France, Diktat130
3. Hallelujah Boy (JPN)6hTosen Phantom - Tosen Minerva, King Kamehameha130
Dále: Consensus (NZ), Youngstar, Tally, Miss Siska, Luvaluva (NZ), Kenedna, Mask of Time (IRE), My Nordic Hero (GB), Fit For Purpose, Red Alto
Výrok: 2 1/4 - 1/2 - 1 3/4 - krk - hlava - 2 1/4 - hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 5 - 3/4 - 5 3/4
Čas: 1:55.91
Majitel: R.A. Pegum, K. Ackery Et Al, Chovatel: Aidan Sexton
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Jason Collett

Queen of the South Stakes G2

4. květen, Morphettville - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté a starší klisny
1.Music Bay3kChoisir - Illicity, Kaapstad117
2. Snogging4kI Am Invincible - Starts With a Kiss, Umatilla121
3. Clearly (GB)5kInvincible Spirit - Concordia, Pivotal121
Dále: Tahitian Dancer, Bring Me Roses, Naivasha, Spanish Reef, Temple of Bel, Pretty Glass, See Me Exceed, Flop, Truly Discreet, Diapason (NZ), Star Patriot, Blue Morpho
Výrok: hlava - 1 1/2 - 1/2 - krátká hlava - hlava - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - krk - 3 3/4 - 1
Čas: 1:36.56
Majitel: A.T. & C.M. Jackson, Breeder. Dr. A. Jackson
Trenér: Philip Stokes, Jezdec: Craig Williams

Australasian Oaks G1

4. květen, Morphettville - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Princess Jenni (NZ)3kHigh Chaparral - Glitzabeel, Zabeel123
2. Mirette3kUnencumbered - Lady Zabeel, Zabeel123
3. House of Cartier3kAlamosa - Shes Sinsational, Ekraar123
Dále: Qafila, Nordic Symphony, Aristia, Sure Knee, Zalatte (NZ), Collectable, Maracibo, Sizzleme, Zargos, Amangiri, Seewhatshebrings, Arctic Shock (NZ), Dreamed
Výrok: 3/4 - nos - hlava - 1/2 - 1 - 3/4 - 3 - 1 1/4 - hlava - krk - hlava - 3/4 - 3/4 - 3
Čas: 2:02.75
Majitel: A., L. & M. Ottobre, Chovatel: The Sunlight Trust
Trenér: David Brideoake, Jezdec: Damien Oliver

TAB Classic G1

4. květen, Morphettville - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouleté a starší klisny
1.Spright5kHinchinbrook - Dashoff, Dash For Cash125
2. Cool Passion7kNot a Single Doubt - Hiavanna, Mister C125
3. Bella Martini4kStratum - Silverbeat, Distant Music125
Dále: Everyday Lady, Lady Cosmology, Anjana, I'll Have a Bit, Ellicazoom, Mamzelle Tess, Princess of Queens, Mica Lil, Thrillster, Divine Quality
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - 3/4 - 1 - hlava - krátká hlava - 3/4 - 1/2 - hlava - 3/4 - 1 1/4 - krátká hlava
Čas: 1:09.28
Majitel: A.B. White & J.M. Frazer Et Al, Chovatel: Donnybrook Thoroughbreds Pty Ltd
Trenér: Garry Frazer, Jezdec: Damien Oliver

Euclase Stakes G2

4. květen, Morphettville - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Valour Road3vFrost Giant - Melba Avenue, Street Sense127
2. Tofane (NZ)3kOcean Park - Baggy Green, Galileo122
3. Gytrash3vLope de Vega - Miss Barley, Fastnet Rock127
Dále: Humma Humma, Golden Halo, Terbium, Behemoth, Kenyan Wonder, Rapidora, Zizzis, Persuader, Causeway Girl, French Response
Výrok: hlava - 1/2 - 3/4 - 1/2 - hlava - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:10.04
Majitel: D.L. Clarvell, B.J. McGougan Et Al, Breeder. Yarradale Stud
Trenér: Simon A. Miller, Jezdec: Luke Currie

South Australian Derby G1

11. květen, Morphettville - 2500 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Qafila3kNot a Single Doubt - Zighy Bay, Tapit120
2. Savvy Oak (NZ)3vSavabeel - Fairy Oak, High Chaparral125
3. Mr. Quickie3vShamus Award - Special Favour, General Nediym125
Dále: Chapada, Secret Blaze, Declarationofheart, Manzala, Star Missile, Mangione, Resurge, Zesto, Gayson (NZ), Ridgewood Drive, Classic Weiwei, Star Status, Zouy's Comet
Výrok: 3 1/2 - 3/4 - krátká hlava - 2 - 2 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 2 1/2 - 3 1/2 - 1 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 2 1/4 - 6 - 2 3/4
Čas: 2:39.06
Majitel: Shadwell Stud Australasia Ltd, Chovatel: Woodpark Stud
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Daberning, Jezdec: Cory Parish

Champagne Classic G2

11. květen, Doomben - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Dubious2hNot a Single Doubt - Suspicieuse, Elusive City126
2. Czarson2hStratum - Wobbly Boots, Show a Heart126
2. Strasbourg2hI Am Invincible - Danish Spy, Dane Shadow126
Dále: Garibaldi, Jagged Edge, Disruptor, Of Five Glory, Ballistic Boy, Good Humour, Sizzling Babe, Shooting Love, Kaoru King
Výrok: 1 1/4 - současně - 3/4 - krátká hlava - krk - 1 1/4 - 3/4 - krátká hlava - hlava - 3/4 - 3 3/4
Čas: 1:10.14
Majitel: E.C. Maher, D. Baker Et Al, Chovatel: Chesapeake Thoroughbreds
Trenér: Ciaron Maher & David Eustace, Jezdec: James McDonald

Doomben 10,000 G1

11. květen, Doomben - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.The Bostonian (NZ)4vJimmy Choux - Keepa Cheval, Keeper129
2. Osborne Bulls5vStreet Cry - Jerezana, Lonhro129
3. Dollar For Dollar6vHigh Chaparral - Pretty Penny, Encosta de Lago129
Dále: Nature Strip, Outback Barbie, Tactical Advantage, Champagne Cuddles, Man Booker, White Moss, I'm a Rippa, Havasay, Easy Eddie, Manuel
Výrok: hlava - hlava - 3/4 - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - hlava - 3/4 - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:08.97
Majitel: D. Archer, Chovatel: Archer Equine Investments Ltd
Trenér: Tony Pike, Jezdec: Michael Cahill

The Goodwood G1

18. květen, Morphettville - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Despatch4vWritten Tycoon - Zoccoletta, Fasliyev123
2. Behemoth3vAll Too Hard - Penny Banger, Zedrich117
3. Spright5kHinchinbrook - Dashoff, Dash For Cash125
Dále: Hard Empire, Cool Passion, Valour Road, Jamaican Rain, Inn Keeper, Casino Wizard, Gytrash, Iconoclasm, Booker, Zalmona, I Am Someone, Malibu Style, Steel Frost
Výrok: hlava - 1 - hlava - 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 3/4 - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - krátká hlava
Čas: 1:09.30
Majitel: Pipeliner Bloodstock P/L, Willrace P/L & G. Fischer, Chovatel: P. Dillon
Trenér: Tony McEvoy, Jezdec: Todd Pannell

Doomben Cup G1

18. květen, Doomben - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Kenedna5kNot a Single Doubt - Miss Dodwell, Falbrav126
2. Life Less Ordinary (IRE)7vThewayyouare - Don't Cross Tina, Cape Cross130
3. Sixties Groove (IRE)6vSixties Icon - Gift Dancer, Imperial Dancer130
Dále: Gem Song, Luvaluva (NZ), Shillelagh (NZ), Tally, Archedemus, Youngstar, Red Alto, Fierce Impact (JPN), Mister Sea Wolf (IRE), Big Duke (IRE), Savvy Coup (NZ), On the Rocks (NZ), Prioritise
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1/2 - hlava - hlava - hlava - hlava - 1/2 - 1/2 - hlava - krátká hlava - 4 - 9 - 8
Čas: 2:02.18
Majitel: M. Johnston, B. Kirkwood Et Al, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd
Trenér: Ciaron Maher & David Eustace, Jezdec: John Allen

The Roses G2

18. květen, Doomben - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Etana3kShamus Award - Pink Siris, Encosta de Lago125
2. Aliferous3kHinchinbrookk - Willow, Woodman125
3. Welsh Legend3kCamelot - Onethingatatime, Catcher in the Rye125
Dále: Itz Lily, Belle Roc (NZ), Re Edit, Scarlet Dream, Winning Ways, On the White Turf (NZ), Rosendahl Red, Dawson Diva, Pinmedown (NZ), Rocknavar, Tatcee, Ceol Na Mara, Light Up the Room
Výrok: hlava - 3/4 - 1/2 - krátká hlava - hlava - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 1 1/4 - hlava - 2 - krátká hlava - hlava - 2 3/4 - 6
Čas: 2:03.39
Majitel: Ciaron Maher Racing, R.D. Hannon Et Al, Chovatel: R.D. Hannon
Trenér: Ciaron Maher & David Eustace, Jezdec: John Allen

BRC Sires' Produce Stakes G2

25. květen, Eagle Farm - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Strasbourg2hI Am Invincible - Danish Spy, Dane Shadow126
2. Accession2hBrazen Beau - Ready As Elle, More Than Ready126
3. Garibaldi2hI Am Invincible - Sonnenblume, Exceed And Excel126
Dále: Czarson, Ballistic Boy, Gem of Scotland, Disruptor, Creator, Flybridge, Written With Ease, Oh Five Glory, Grand Scholar, Sizzling Babe
Výrok: krk - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - 1 3/4 - krátká hlava - 1 1/2 - 2 1/4 - 5 1/2 - 1/2
Čas: 1:22.16
Majitel: Newgate S.F., China Horse Club Racing Et Al, Chovatel: Yarraman Park Stud Pty Ltd
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Tommy Berry

Kingsford-Smith Cup G1

25. květen, Eagle Farm - 1300 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.The Bostonian (NZ)4vJimmy Choux - Keepa Cheval, Keeper130
2. Princess Posh5kCanford Cliffs - The Baroness, Viscount126
3. Trekking4vStreet Cry - Outdoor, Redoute's Choice130
Dále: Irithea, Dubious, Endless Drama (IRE), Outback Barbie, Victorem, Encryption, Prompt Response, Ringerdingding, I Am Excited, ManBooker, White Moss, Redouble, Chapter And Verse, Dollar For Dollar
Výrok: 3/4 - krátká hlava - hlava - 1/2 - hlava - 3/4 - 1 3/4 - krk - krk - hlava - hlava - hlava - hlava - krátká hlava - 2 1/2 - 1
Čas: 1:15.51
Majitel: D. Archer, Chovatel: Archer Equine Investments Ltd
Trenér: Tony Pike, Jezdec: Michael Cahill

Moreton Cup G2

1. červen, Doomben - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Pretty In Pink3kSebring - Total Attraction, Nadeem117
2. Brave Song4vYour Song - Brave Choice, Dr. Fong123
3. Winter Bride4kNot a Single Doubt - Amberino, Perugino122
Dále: Viridine, I Am Excited, Divine Dice, Echo Effect, Handsome Thief (IRE)
Výrok: krátká hlava - hlava - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 1 1/2
Čas: 1:09.28
Majitel a chovatel: Segenhoe Thoroughbred Australia
Trenér: J. O'Shea, Jezdec: Robbie Fradd

Queensland Oaks G1

1. červen, Doomben - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Winning Ways3kDeclaration of War - Skip Along, Galileo125
2. Dawson Diva3kFalvelon - Gold Coast Girl, Arena125
3. Lady Cuvee (NZ)3kSavabeel - Lily Bollinger, O'Reilly125
Dále: Angel of Heaven, Aliferous, Princess Jenni (NZ), Welsh Legend, Savigne, Pinmedown, Rosendahl Red, In Good Health, Dunlani, Our Intrigue (NZ), Duchess of Lennox (NZ), On the White Turf (NZ), Etana
Výrok: hlava - hlava - 3/4 - 3/4 - 3/4 - hlava - hlava - hlava - 3/4 - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 2 - krátká hlava - 1 1/4
Čas: 2:14.82
Majitel: Paulyin Investments Pty Ltd, Chovatel: Orpendale
Trenér: Garry Newham, Jezdec: Matthew McGillivray

P.J. O'Shea Stakes G2

1. červen, Doomben - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Kenedna5kNot a Single Doubt - Miss Dodwell, Falbrav126
2. Sixties Groove (IRE)6vSixties Icon - Gift Dancer, Imperial Dancer130
3. Re Edit3kCamelot - So Divine, High Chaparral119
Dále: Life Less Ordinary (IRE), Shillelagh (NZ), Mrs. Madrid, Tally, Big Duke (IRE), Stars of Carrum, Sampson (NZ), On the Rocks (NZ)
Výrok: 1 3/4 - hlava - hlava - 2 - hlava - 2 1/4 - 1 - 1/2 - 3 1/4 - 2 1/4
Čas: 2:14.47
Majitel: M. Johnston, B. Kirkwood Et Al, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd
Trenér: Ciaron Maher & David Eustace, Jezdec: John Allen

Dane Ripper Stakes G2

8. červen, Eagle Farm - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté a starší klisny
1.Invincibella5kI Am Invincible - Abscond, Galileo130
2. Platinum Angel4kSnitzel - Rapidement, Iglesia122
3. Prompt Response5kBeneteau - Prompt, Exceed And Excel132
Dále: Noire, Sweet Deal, Con te Partiro (USA), Insensata, River Racer, Siren's Fury, Outback Barbie, Magic Alibi
Výrok: hlava - 1/2 - hlava - 1/2 - hlava - 2 - krátká hlava - hlava - 1 1/4 - 3 3/4
Čas: 1:23.80
Majitel: F.A. & B.L. Kenendy Et Al, Chovatel: G.T. Thoroughbreds Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Queensland Guineas G2

8. červen, Eagle Farm - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Kolding (NZ)3vOcean Park - Magic Star, Danzero126
2. Baccarat Baby3kCasino Prince - Meerlust, Johannesburg121
3. Pohutukawa3kMedaglia d'Oro - Lumina, Redoute's Choice121
Dále: Seabrook (NZ), Junipal, Outrageous, Starkers, Leonardo da Hinchi, Vigor Winner, Zoutori, Ceol Na Mara, Agassi, Ringerdingding, Ocean Waves (NZ), Crafty Spirit
Výrok: 1/2 - 1/2 - 3/4 - 3/4 - hlava - 1/2 - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - hlava - 3/4 - hlava - 1 3/4
Čas: 1:35.38
Majitel: N. Morgan, Chovatel: W. Pegg
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

J.J. Atkins Plate G1

8. červen, Eagle Farm - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Prince Fawaz2hFastnet Rock - Lady Paget, Testa Rossa126
2. Kubrick2hShooting to Win - Alcatraz, Fastnet Rock126
3. Reloaded2hSnitzel - Hollow Bullet, Tayasu Tsuyoshi126
Dále: Shadow Hero, Eric the Eeel, Accession, Champagne Toots (NZ), Strasbourg, Ballistic Boy, Southern Swing, Flybridge, Valadiyum, Garibaldi, Oh Five Glory, Czarson
Výrok: hlava - 2 - 1/2 - hlava - 1/2 - 1 3/4 - krátká hlava - 1/2 - hlava - hlava - 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 2
Čas: 1:35.61
Majitel: A. Cummings Thoroughbreds, Fawaz & J.W., R.P.M. & P.J.M. Kelly, Chovatel: G. Harvey
Trenér: Anthony Cummings, Jezdec: Kerrin McEvoy

Queensland Derby G1

8. červen, Eagle Farm - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Mr. Quickie3vShamus Award - Special Favour, General Nediym126
2. Vow And Declare3vDeclaration of War - Geblitz, Testa Rossa126
3. Aliferous3kHinchinbrook - Willow, Woodman126
Dále: Nobu (NZ), Carif, Not a Single Cent, Grand Bouquet (NZ), Fun Fact, Re Edit, Declares War, Savvy Oak (NZ), Stars of Carrum, Home Made, Mahis Angel, Trusty Lad (NZ), Shiranda, A Man to Match, Lord Arthur
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - hlava - 2 - 3/4 - hlava - 1 1/4 - krk - hlava - 2 3/4 - 1 1/4 - hlava - 8 1/2 - 45
Čas: 2:29.74
Majitel: Wylie Dalziel Roy Higgins Racing, P.G. Moody Et Al, Chovatel: Rosemont Stud
Trenér: Philip Stokes, Jezdec: John Allen

Stradbroke Handicap G1

8. červen, Eagle Farm - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Trekking4vStreet Cry - Outdoor, Redoute's Choice119
2. Tyzone5vWritten Tycoon - Rezonet, Hussonet117
3. Endless Drama (IRE)7hLope de Vega - Desert Drama, Green Desert119
Dále: Spright, Tom Melbourne (IRE), Viridine, Widgee Turf, Dollar For Dollar, Irithea, Encryption, The Bostonian, Pretty In Pink, Despatch, Man Booker, I'm a Rippa, Deploy, Home of the Brave (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - hlava - 3/4 - hlava - hlava - krátká hlava - hlava - hlava - hlava - 1/2 - 2 1/4 - 3/4 - 3/4
Čas: 1:21.86
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Kerrin McEvoy

Brisbane Cup G2

8. červen, Eagle Farm - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Sixties Groove (IRE)6gSixties Icon - Gift Dancer, Imperial Dancer126
2. Grey Lion (IRE)7gGalileo - Grey Lilas, Danehill125
3. Big Duke (IRE)7gRaven's Pass - Hazarayna, Polish Precedent128
Dále: Sin to Win (NZ), Our LIbretto (NZ), Miss Admiration, Sopressa, Haripour (IRE), Chillin With Dylan, Exoteric (GB), The Lord Mayor (NZ), Igraine (GER), Tumultuous, Master Zephyr (GB), The Candy Man, Red Alto, Tally, Sir Barnabus
Výrok: 3/4 - 2 1/2 - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - hlava - hlava - krk - krk - 1 1/2 - 1 - 1 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - 3 1/2 - krátká hlava - 1/2
Čas: 2:29.41
Majitel: Australian Bloodstock, S. Roy Et Al, Chovatel: Minch Bloodstock
Trenér: Kris Lees, Jezdec: Damien Oliver

Tattersall's Tiara G1

22. červen, Eagle Farm - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté a starší klisny
1.Invincibella5kI Am Invincible - Abscond, Galileo126
2. Pohutukawa3kMedaglia d'Oro - Lumina, Redoute's Choice122
3. Savatiano4kStreet Cry - Retsina, Redoute's Choice126
Dále: Oregon's Day, Jamaican Rain, Eckstein, Noire, Princess Posh, Naantali (NZ), WInter Bride, Spright, Outback Barbie, Multaja, Baccarat Baby, Siren's Fury, Pecans, Egg Tart, Irithea
Výrok: krátká hlava - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - hlava - krátká hlava - hlava - hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 3/4 - hlava - hlava - 4 1/2 - 3/4
Čas: 1:22.12
Majitel: F.A. & B.L. Kenendy Et Al, Chovatel: G.T. Thoroughbreds Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Jason Collett

Missile Stakes G2

10. srpen, Rosehill - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Alizee5kSepoy - Essaouira, Exceed And Excel125
2. Invincible Gem6kI Am Invincible - Diamond Day, Marwina125
3. Le Romain7vHard Spun - Mignard, Strategic129
Dále: Dissolute, Vegadaze
Výrok: hlava - 4 - hlava - 1 1/2
Čas: 1:11.25
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Hugh Bowman

P.B. Lawrence Stakes G2

17. srpen, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Mystic Journey4kNeeds Further - White Gold, Colombia125
2. Cliff's Edge5hCanford Cliffs - Simulation, Snaadee130
3. Hartnell (GB)8vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
Dále: Sikandarabad (IRE), Mr. Marathon Man (GB), Fifty Stars (IRE), Kenedna, Neufbosc (FR), Trap For Fools, Semari (NZ), Harlem (GB)
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 2 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1 - krk - 1 1/4 - 1/2
Čas: 1:24.46
Majitel: W.G. Roser, Chovatel: R.A. Zito
Trenér: Adam Trinder, Jezdec: Anthony Darmanin

Silver Shadow Stakes G2

24. srpen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Libertini3kI Am Invincible - Aloha, Encosta de Lago121
2. Flit3kMedaglia d'Oro - Glissade, Redoute's Choice123
3. Let It Pour3kRedoute's Choice - Pop a Bottle, More Than Ready121
Dále: Villami, Tenley, Pretty Brazen, Steel Diamond
Výrok: 2 1/4 - nos - hlava - 3 - 3 1/4 - 3
Čas: 1:07.93
Majitel: G. Harvey & Strawberry Hill Stud Syndicate, Chovatel: G. Harvey
Trenér: Anthony Cummings, Jezdec: Tommy Berry

Winx Stakes G1

24. srpen, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Samadoubt6vNot a Single Doubt - Isadora, Gold Fever130
2. Happy Clapper9vTeofilo - Busking, Encosta de Lago130
3. Invincible Gem6kPivotal - Diamond Day, Marwina126
Dále: Avilius (GB), Kings Will Dream (IRE), Unforgotten, Best of Days (GB), Youngstar, Verry Elleegant (NZ), Le Romain
Výrok: 1/2 - krk - krátká hlava - 3/4 - hlava - hlava - 1 1/2 - hlava - 3/4
Čas: 1:21.05
Majitel: S.G. Darby, Chisholm Condron Racing Et Al, Breeder. S. Darby
Trenér: Bjorn Baker, Jezdec: Timothy Clark

Memsie Stakes G1

31. srpen, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Scales of Justice7vNot a Single Doubt - Beymatilla, Umatilla130
2. So Si Bon6vSo You Think - Black Minx, Lonhro130
3. Alizee5kSepoy - Essaouira, Exceed And Excel126
Dále: Hartnell (GB), Despatch, Begood Toya Mother, Oohood, Black Heart Bart, Fundamentalist, Humidor (NZ), Cliff's Edge, Sesar, Material Man
Výrok: 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 1 1/2 - krátká hlava - 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 4 1/4
Čas: 1:22.14
Majitel: C.M. Wells & W.B. Andrew Breeding, Chovatel: G. Hammond
Trenér: Lindsey Smith, Jezdec: Dean Yendall

Furious Stakes G2

7. září, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Libertini3kI Am Invincible - Aloha, Encosta de Lago123
2. Villami3kFoxwedge - Galapagos Girl, Dehere123
3. Let It Pour3kRedoute's Choice - Pop a Bottle, More Than Ready123
Dále: Probabeel (NZ), Kiamichi, Darling Point, Bright Rubick
Výrok: hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 6 1/4 - 2 1/4 - 1/2
Čas: 1:09.22
Majitel: G. Harvey & Strawberry Hill Stud Syndicate, Chovatel: G. Harvey
Trenér: Anthony Cummings, Jezdec: Tommy Berry

Chelmsford Stakes G2

7. září, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Samadoubt6vNot a Single Doubt - Isadora, Gold Fever130
2. Avilius (GB)5vPivotal - Alessandria, Sunday Silence130
3. Girl Tuesday (AUS)5kStreet Cry - Tuesday Toy, Carnegie126
Dále: Haripour (IRE), Finche (GB), Angel of Truth, Youngstar, Nettoyer, Brimham Rocks, Unforgotten, Maurus (GB), Patrick Erin (NZ), Sharaaoh (IRE), Sir Charles Road
Výrok: 3 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - hlava - krk - 3/4 - krk - 1 - krátká hlava - 1 1/2 - hlava - hlava
Čas: 1:35.15
Majitel: S.G. Darby, Chisholm Condron Racing Et Al, Breeder. S. Darby
Trenér: Bjorn Baker, Jezdec: Timothy Clark

Tramway Stakes G2

7. září, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Dreamforce7vFastnet Rock - Eskimo Quen, Shinko King125
2. Te Akau Shark (NZ)5vRip Van Winkle - Bak Da Chief, Chief Bearhart126
3. Eckstein6kI Am Invincible - Comrie, Choisir119
Dále: Star of the Seas (NZ), Kolding (NZ), Mister Sea Wolf (IRE), Invincible Gem, Mantastic (IRE), Penske, Life Less Ordinary (IRE), Kaonic (NZ), Archedemus, Le Juge (IRE)
Výrok: 3 - krátká hlava - krk - krátká hlava - 3/4 - hlava - 1 - 1/2 - hlava - hlava - 3/4 - 4 1/2
Čas: 1:21.69
Majitel: Joy Luck Syndicate, Chovatel: Joy Luck Discretionary Trust
Trenér: John P. Thompson, Jezdec: Nash Rawiller

McEwen Stakes G2

7. září, Moonee Valley - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Faatinah7vNicconi - Alqwah, Danehill129
2. Bons Away6vBon Hoffa - Villa Albani, Mossman129
3. Eduardo6vHost - Blushing, Fantastic Light129
Dále: Meryl, Ashlor, Everyday Lady, Miss Leonidas, Booker, Prophet's Thumb, Inn Keeper
Výrok: hlava - hlava - hlava - hlava - hlava - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 1 3/4
Čas: 0:58.40
Majitel a chovatel: Shadwell Stud Australasia Ltd
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Daberning, Jezdec: Jamie Kah

Feehan Stakes G2

7. září, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Homesman5vWar Front - My Annette, Red Ransom130
2. Mahamedeis5vMagnus - Elusive Magic, Elusive Quality130
3. Best of Days (GB)5vAzamour - Baisse, High Chaparral130
Dále: Surprise Baby (NZ), The Chosen One /NZ), Sikandarabad (IRE), Fifty Stars (IRE), Kenedna, Yulong Prince (SAF), Mr. Marathon Man (GB), Trap For Fools, Gallic Chieftain (FR), Beau Balmain (GER), Neufbosc (FR), Harlem (GB)
Výrok: 2 1/2 - nos - krátká hlava - hlava - 1/2 - 3/4 - hlava - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - krk
Čas: 1:37.04
Majitel: N.C. Williams, Mr. & Mrs. L.J. Williams Et Al, Chovatel: Joseph Allen LLC
Trenér: Liam Howley, Jezdec: Ben Melham

Run to the Rose G2

14. září, Rosehill - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Bivouac3hExceed And Excel - Dazzler, More Than Ready126
2. Yes Yes Yes3hRubick - Sin Sin Sin, Fantastic Lught127
3. Exceedance3hExceed And Excel - Bonnie Mac, Thorn Park126
Dále: Kubrick, Dawn Passage, Prince Fawaz, Mo's Crown, Hightail
Výrok: 2 - hlava - 2 3/4 - 2 3/4 - 1/2 - 3 1/4 - 1/2
Čas: 1:08.72
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: James Cummings, Jezdec: Joshua Parr

Theo Marks Stakes G2

14. září, Rosehill - 1300 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Arcadia Queen4kPierro - Arcadia, Redoute's Choice123
2. Trope4hMore Than Ready - Personify, Galileo117
3. Gem Song4hYour Song - Beautiful Gem, Peintre Celebre123
Dále: Redouble, Deploy, Zousain, El Dorado Dreaming, Tom Melbourne (IRE), Volpe Veloce, Baller
Výrok: 1 3/4 - krk - 1 1/2 - 1 1/4 - krk - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 1/2
Čas: 1:14.96
Majitel a chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Sheraco Stakes G2

14. září, Rosehill - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Mizzy4kZoustar - Missy Cummings, Magnus121
2. Fasika4kSo You Think - Jarada, Redoute's Choice119
3. Champagne Cuddles5kNot a Single Doubt - Sky Cuddle, Snippets123
Dále: Dyslexic, Noire, Alassio, I Am Excited, Ready to Prophet, River Racer, Pretty In Pink
Výrok: hlava - hlava - 1 1/2 - hlava - 3/4 - 3/4 - krátká hlava - 3/4 - hlava
Čas: 1:09.92
Majitel: A. Cummings Thoroughbreds, J.W., R.P.M. & P.J.M. Kelly, Chovatel: R.J. Crabtree
Trenér: Anthony Cummings, Jezdec: Tommy Berry

Danehill Stakes G2

14. září, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Dalasan3hDalakhani - Khandallah, Kitten's Joy129
2. Dubious3hNot a Single Doubt - Suspicieuse, Elusive City129
3. Express Pass3hWandjina - Pass the Parcel, More Than Ready126
Dále: Sebrakate, Strasbourg, Super Seth, Yourdeel (NZ), Hawker Hurricane, Fabulanski, Yulong Savings
Výrok: 3/4 - 3/4 - hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1 - hlava - 4 - 1
Čas: 1:09.40
Majitel: B.H. Perks, A.M. Clough Et Al, Chovatel: The Toorak Thoroughbred Breeding Trust
Trenér: Leon Macdonald & Andrew Gluyas, Jezdec: Raquel Clark

Let's Elope Stakes G2

14. září, Flemington - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Spanish Whisper4kLope de Vega - Cutting Remark, Encosta de Lago128
2. Miss Siska6kSo You Think - Sing Hallelujah, Is It True121
3. Fidelia4kNot a Single Doubt - Fidele, Encosta de Lago121
Dále: Amberdi, My Pendant (NZ), Fundamentalist, Princess Jenni (NZ), Camelle (NZ), Aloisia (NZ), Spanish Reef, Bellaria (NZ)
Výrok: 1/2 - krátká hlava - 1/2 - hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 3/4 - 1 - 1 3/4 - 3/4
Čas: 1:22.23
Majitel: Seymour Bloostock, D.E. Nakhle Et Al, Chovatel: D. Nakhle
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Daberning, Jezdec: Mark Zahra

Makybe Diva Stakes G1

14. září, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Gatting6vHard Spun - Stubborn, Lonhro130
2. Mystic Journey4kNeeds Further - White Gold, Colombia125
3. Mr. Quickie4vShamus Award - Special Favour, General Nediym129
Dále: Hartnell (GB), Scales of Justice, Fifty Stars (IRE), Rostropovich (IRE), Kings Will Dream (IRE), Night's Watch (NZ), Humidor (NZ), Oohood, Yucatan (IRE), Gailo Chop, Sound (GER), Qafila
Výrok: 3/4 - 3/4 - hlava - 1/2 - 3/4 - hlava - hlava - hlava - 2 3/4 - krátká hlava - hlava - 1 - krátká hlava - krátká hlava
Čas: 1:33.97
Majitel: Impressive Racing Pty Ltd, C.R. Mathers E Al, Chovatel: Kingston Thoroughbreds
Trenér: Darren McAuliffe, Jezdec: Jamie Kah

Bobbie Lewis Quality G2

14. září, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Zoutori4vZoustar - Atotori, Haradasun117
2. Parsifal (NZ)5vDarci Brahma - Della Lobra, Stravinsky118
3. Dothraki9vMossman - Volantis, Flying Spur130
Dále: Malibu Style, Tshahitsi, Demerara, Resin, Rich Itch, I'm Wesley, Streets of Avalon, Rebel King, Usain Bowler, Glenall
Výrok: 2 - hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - hlava - krátká hlava - hlava - krátká hlava - hlava - 3 1/4
Čas: 1:08.37
Majitel: Pinecliff Racing, J.S. Mapperson Et Al, Chovatel: F. Meduri
Trenér: Mathew Ellerton & Simon Zahra, Jezdec: Linda Meech

Tea Rose Stakes G2

21. září, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Funstar3kAdelaide - Starspangled, Danehill123
2. Probabeel (NZ)3kSavabeel - Far Fetched, Pins123
3. Libertini3kI Am Invincible - Aloha, Encosta de Lago123
Dále: Emeralds, Anaheed, Subpoeanaed (NZ), Let It Pour, St. Covet's Spirit, Aspect Ratio
Výrok: nos - krátká hlava - 2 1/2 - 1/2 - 2 - krátká hlava - krátká hlava - 2 3/4
Čas: 1:23.04
Majitel: Anton Koolman Bloodstock Pty Ltd, O.A. Koolman Et Al, Chovatel: J. Sheather
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

The Shorts G2

21. září, Randwick - 1100 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Pierata5hPierro - November Flight, Flying Spur128
2. Classique Legend4kNot a Single Doubt - Pinochio, Encosta de Lago126
3. Redzel7vSnitzel - Millrich, Rubiton128
Dále: Graff, Home of the Brave (IRE)
Výrok: 1/2 - krk - krk - 2
Čas: 1:03.93
Majitel: G.D. Hickman, R.W. WIlson Et Al, Chovatel: Hobartville Stud
Trenér: Gregory Hickman, Jezdec: Tommy Berry

George Main Stakes G1

21. září, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Avilius (GB)5vPivotal - Alessandria, Sunday Silence130
2. Dreamforce7vFastnet Rock - Eskimo Quen, Shinko King130
3. Happy Clapper9vTeofilo - Busking, Encosta de Lago130
Dále: Verry Elleegant (NZ), Angel of Truth, Samadoubt, Mr. Marathon Man (GB), Youngstar, Danzdanzdance
Výrok: 2 1/4 - 1 1/4 - hlava - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:36.18
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Kerrin McEvoy

Sir Rupert Clarke Stakes G1

21. září, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Begood Toya Mother5vMyboycharlie - Lady of Helena, Kaapstad115
2. Age of Chivalry (NZ)4vHe's Remarkable - Onyx, Kaapstad115
3. Widgee Turf6vTurffontein - Greyhound, Kala Dancer123
Dále: Streets of Avalon, So Si Bon, Cliff's Edge, Deprive, Best of Days, Madison County (NZ), Amphitrite, Black Heart Bart, Despatch, Fastnet Tempest (IRE), Iconoclasm
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - krk - 1/2 - 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1 - 1 - 3/4 - 2 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:21.98
Majitel: Hello Possum Syndicate, M.J. Bracket Et Al, Chovatel: M. Nevin
Trenér: Daniel Bowman, Jezdec: Declan Bates

Bill Stutt Stakes G2

27. září, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.The Holy One (NZ)3hTavistock - Entirely Saintly, Pentire126
2. Vegas Knight3vDeclaration of War - Lycra Lass, Shamardal126
3. Conqueror3hFastnet Rock - Diademe, Savabeel126
Dále: Legionnaire, Serengeti, Hinchpin, Power Scheme
Výrok: 1/2 - krátká hlava - 3/4 - hlava - 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:37.31
Majitel: S. Lewin, N. Cruickshank Et Al, Breeder. Richard Davey Investments Ltd
Trenér: Trent Busuttin & Natalie Young, Jezdec: Brett Prebble

W.H. Stocks Stakes G2

27. září, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Princess Jenni (NZ)4kHigh Chaparral - Glitzabeel, Zabeel125
2. Rondinella (NZ)5kOcean Park - Valpolicella, Red Ransom126
3. Oceanex (NZ)4kOcean Park - Danex, Danasinga125
Dále: Spanish Reef, Consensus (NZ), Something Silver, Miss Siska, Tides, Shrouded In Mist, Silent Roar
Výrok: 3/4 - krátká hlava - hlava - 3/4 - hlava - hlava - 2 1/2 - 1/2 - hlava
Čas: 1:36.32
Majitel: A., L. & M. Ottobre, Chovatel: The Sunlight Trust
Trenér: David Brideoake, Jezdec: Damine Oliver

A.J. Moir Stakes G1

27. září, Moonee Valley - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Nature Strip5vNicconi - Strikeline, Desert Sun139
2. Miss Leonidas5kI Am Invincible - Happy Play, Barathea125
3. Sunlight4kZoustar - Solar Charged, Charge Forward125
Dále: Faatinah, Bons Away, Meryl, Eduardo, Trekking, The Bostonian (NZ), Booker, Viridine, Tactical Advantage, Winter Bride, Assertive Approach, Ball of Muscle
Výrok: hlava - hlava - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - hlava - 1/2 - 3/4 - hlava - 1/2 - 3/4 - 6 - 4
Čas: 0:57.78
Majitel: R.A.E. Lyons, P.D. Harrison Et Al, Chovatel: Golden Grove Stud
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Shannon Stakes G2

28. září, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Mister Sea Wolf (IRE)7vAmadeus Wolf - Rose de France, Diktat129
2. Gem Song4hYour Song - Beautiful Gem, Peintre Celebre125
3. Tom Melbourne (IRE)8vDylan Thomas - Roshanak, Spinning World123
Dále: Noire, Con Te Partiro (USA), Abdon (GB), Avantage, Volpe Veloce
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - hlava - 2 3/4 - 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:29.11
Majitel: D. Spratt, N.A. Greenhalgh Et Al, Chovatel: Irish National Stud
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Golden Pendant G2

28. září, Rosehill - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Mizzy4kZoustar - Missy Cummings, Magnus123
2. Champagne Cuddles5kNot a Single Doubt - Sky Cuddle, Snippets123
3. Dyslexic5kFoxwedge - Easy to Read, Encosta de Lago119
Dále: Invincibella, Enticing Star, Pretty In Pink, Fundamentalist
Výrok: 1 1/4 - hlava - 2 3/4 - hlava - krátká hlava - krátká hlava
Čas: 1:22.58
Majitel: A. Cummings Thoroughbreds, J.W., R.P.M. & P.J.M. Kelly, Chovatel: R.J. Crabtree
Trenér: Anthony Cummings, Jezdec: Tommy Berry

Golden Rose G1

28. září, Rosehill - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Bivouac3hExceed And Excel - Dazzler, More Than Ready125
2. Yes Yes Yes3hRubick - Sin Sin Sin, Fantastic Lught125
3. Exceedance3hExceed And Excel - Bonnie Mac, Thorn Park125
Dále: Yao Dash, Kubrick, Dawn Passage, Castelvecchio, Prince Fawaz
Výrok: hlava - 1/2 - 3/4 - 2 - krátká hlava - 1/2 - 5 3/4
Čas: 1:21.88
Majitel: Godolphin, Chovatel: Godolphin Australia
Trenér: James Cummings, Jezdec: Hugh Bowman

Thousand Guineas Prelude G2

29. září, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Acting (NZ)3kSavabeel - Hollywood, Pins121
2. Southbank3kFastnet Rock - Rezoned, Zabeel121
3. Barbie's Fox3kFoxwedge - So Barbie Says, Kenvain121
Dále: Snapdancer, Missile Mantra, La Falaise, Lyre, St. Edward's Crown, Flit, Gogethegirl, Tenley, Saone (NZ), She Shao Fly, Entrez Boo (NZ), Knowles
Výrok: 1 1/2 - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - hlava - hlava - 2 - 1/2 - hlava - 5 - 3 1/4 - 2
Čas: 1:23.94
Majitel: C.J. & M.J. Chittick, Chovatel: Waikato Stud Ltd
Trenér: Trent Busuttin & Natalie Young, Jezdec: Tommy Berry

Underwood Stakes G1

29. září, Caulfield - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Black Heart Bart9vBlackfriars - Sister Theresa, At Talaq130
2. Homesman (USA)5vWar Front - My Annette, Red Ransom130
3. Gailo Chop (FR)8vDeportivo - Grenoble, Marignan130
Dále: Hartnell (GB), Gatting, Harlem (GB), Trap For Fools, Yulong Prince (SAF), The Chosen One (NZ), Humidor (NZ), Super Titus (GB), Kenedna
Výrok: hlava - 1 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 2 3/4 - 3/4
Čas: 1:49.27
Majitel: K.B. Renner, C.R. Delacy Et Al, Chovatel: Durham Lodge Thoroughbred Stud
Trenér: Lindsey Smith, Jezdec: Brad Rawiller

Flight Stakes G1

5. říjen, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Funstar3kAdelaide - Starspangled, Danehill123
2. Probabeel (NZ)3kSavabeel - Far Fetched, Pins123
3. Foxborough3kDissident - Sense of Pride, Lemon Drop Kid123
Dále: St. Covet's Spirit, Our Girl Sniti, Girls Are Ready
Výrok: 3 1/4 - 3 1/2 - hlava - 3 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:37.31
Majitel: Anton Koolman Bloodstock Pty Ltd, O.A. Koolman Et Al, Chovatel: J. Sheather
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Premiere Stakes G2

5. říjen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Brutal (NZ)4hO'Reilly - Alberton Princess, Golan129
2. Home of the Brave (IRE)7vStarspangledbanner - Blissful Beat, Beat Hollow129
3. Classique Legend4vNot a Single Doubt - Pinochio, Encosta de Lago129
Dále: Graff, Osborne Bulls
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - head
Čas: 1:10.00
Majitel: R. & C. Legh Racing, Pulitano Thoroughbreds Pty Ltd Et Al, Chovatel: R.Kerr-Taylor & A.K. Starey
Trenéři: M., W. & J. Hawkes, Jezdec: Tommy Berry

Hill Stakes G2

5. říjen, Randwick - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Verry Elleegant (NZ)4kZed - Opulence, Danroad123
2. Samadoubt6kNot a Single Doubt - Isadora, Gold Fever130
3. Life Less Ordinary (IRE)7kThewayyouare - Don't Cross Tina, Cape Cross130
Dále: Tally, Carif, Our Century (IRE), Youngstar, Angel of Truth
Výrok: nos - 3/4 - 1 - 1 - krátká hlava - hlava - 1 1/2
Čas: 2:05.03
Majitel: Jamara Bloodstock Ltd, Ellee Syndicate Et Al, Chovatel: J.D. Goodwin
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Epsom Handicap G1

5. říjen, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Kolding (NZ)4vOcean Park - Magic Star, Danzero111
2. Te Akau Shark (NZ)5vRip Van Winkle - Bak Da Chief, Chief Bearhart120
3. Star of the Seas (NZ)5vOcean Park - Stella Livia, Titus Livius110
Dále: Gem Song, Rock, Nettoyer, Cascadian (GB), Fifty Stars (IRE), Desert Lord, Best of Days (GB), Mr. Marathon Man (GB), Unforgotten, The Candy Man, Junipal, Kaonic (NZ), Mantastic (IRE), Dreamforce, Le Juge (IRE), Archdemus
Výrok: krátká hlava - 3 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - hlava - 1/2 - 1 1/4 - hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - 2 1/4 - krk - 3 3/4
Čas: 1:34.80
Majitel: N. Morgan, Chovatel: W. Pegg
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Glen Boss

Metropolitan Handicap G1

5. říjen, Randwick - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Come Play With Me5vBlackfriars - Russian Playmate, Dr. Johnson119
2. Gallic Chieftain (FR)6hTamayuz - Katerini, Cacique122
3. Sir Charles Road6vMyboycharlie - Giant Mystique, Giant's Causeway117
Dále: Stampede, Big Duke (IRE), Patrick Erin (NZ), Attention Run (GER), Hush Writer (JPN), Brimham Rocks (GB), Grey Lion (IRE), Wu Gok, Scarlet Dream, Neufbosc (FR), Shraaoh (IRE)
Výrok: hlava - 1/2 - krátká hlava - 1/2 - hlava - hlava - 1/2 - 1 3/4 - 5 - 1 - hlava - 20 - 1/2
Čas: 2:30.61
Majitel: V. Durrant, Chovatel: G.F. Durrant
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Brenton Avdulla

Blazer Stakes G2

5. říjen, Flemington - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Haut Brion Her4gZoustar - One In a Million, Redoute's Choice121
2. Pohutukawa4gMedaglia d'Oro - Lumina, Redoute's Choice126
3. Angelic Ruler4gUniversal Ruler - Tip the Angel, Tip the Pro123
Dále: Savatiano, Aristia, Fidelia, Celebrity Dream (NZ), My Pendant, Spanish Whisper, Dawn Dawn
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 1 - 1/2 - krk - hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 1
Čas: 1:22.63
Majitel: G.J. Johnson, S.W. Gardiner & P.J. Liston, Chovatel: Three Bridges Thoroughbreds
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Mike Walker

Gilgai Stakes G2

5. říjen, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Sunlight4kZoustar - Solar Charged, Charge Forward128
2. Santa Ana Lane7vLope de Vega - Fast Fleet, Fastnet Rock132
3. Zoutori4vZoustar - Atotori, Haradasun130
Dále: Vital Silver, Dothraki, Naantali (NZ), I Am Excited, Tyzone, Bella Martini, Vainstream, I Am Someone
Výrok: 1/2 - hlava - 1 1/2 - 1/2 - současně - hlava - 1/2 - krátká hlava - 6 - krk
Čas: 1:09.42
Majitel: L. Fung, R. C. Parker Et Al, Chovatel: Widden Stud Australia Pty Ltd
Trenér: Tony & Calvin McEvoy, Jezdec: Luke Currie

Turnbull Stakes G1

5. říjen, Flemington - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Kings Will Dream (IRE)5vCasamento - Road Harbour, Rodrigo de Triano120
2. Finche (GB)5vFrankel - Binche, Woodman121
3. Hartnell (GB)8vAuthorized - Debonnaire, Anabaa127
Dále: Vow And Declare, Mystic Journey, Looks Like Elvis, Sound (GER), Kentucky Breeze, Rostropovich (IRE), Mr. Quickie, Trap For Fools
Výrok: krátká hlava - 3/4 - 3/4 - hlava - 1 3/4 - hlava - hlava - 1/2 - hlava - 1 3/4
Čas: 2:03.54
Majitel: K.W.D. & B.F. Sokolski Et Al, Chovatel: Steven Nolan
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Jye McNeil

Edward Manifold Stakes G2

5. říjen, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Moonlight Maid3kPuissance de Lune - Manhattan Maid, Choisir122
2. Fascino (NZ)3kCharm Spirit - Lady Kipling, Savabeel123
3. Miami Bound (NZ)3kReliable Man - Arapaho Miss, Danehill Dancer122
Dále: Oriental Lily, Beauty Bolt, Leven Lass (NZ), Excelida, Excused, Really Discreet, Subpoenaed (NZ), Song Brocade, Presently, Westport, Talented, Bonvicini, Deserved
Výrok: 3/4 - 3/4 - krátká hlava - 1 - 3/4 - 1 - krátká hlava - krk - 1 3/4 - krk - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - 2 - 1/2
Čas: 1:36.80
Majitel: J.R. Sutcliffe & G.T. Ryan, Chovatel: Limerick Lane Thoroughbreds
Trenér: Mitchell Freedman, Jezdec: Ben Melham

Herbert Power Stakes G2

12. říjen, Caulfield - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.The Chosen One (NZ)4hSavabeel - The Glitzy One, Flying Spur120
2. Prince of Arran (GB)6vShirocco - Storming Sioux, Storming Home128
3. Sully (NZ)5vReliable Man - Lady Winifred, Casual Lies120
Dále: Wall of Fire (IRE), Hang Man (IRE), Raheen House (IRE), Ventura Storm (IRE), Qafila, Glory Days (NZ), Super Titus (GB), Haky (IRE), Sweet Thomas (GERú, Self Sense
Výrok: 1/2 - 3 - 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 3 1/4 - krátká hlava - 1/2 - 10
Čas: 2:27.52
Majitel: R.L. Bonnington, Dennis's family Et Al, Chovatel: Dennis's family
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Damian Lane

Thousand Guineas G1

12 říjen, Caulfield - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Flit3kMedaglia d'Oro - Glissade, Redoute's Choice122
2. Missile Mantra3kSmart Missile - Wecansay Mak, Starcraft122
3. Southbank3kFastnet Rock - Rezoned, Zabeel122
Dále: Lyre, Acting (NZ), Emeralds, Tenley, I Am Eloquent, Barbie's Fox, St. Edward's Crown
Výrok: nos - krátká hlava - 1 3/4 - 1 - 1 - 1 3/4 - krátká hlava - hlava - 5
Čas: 1:37.19
Majitel: Godolphin, Chovatel: Godolphin Australia
Trenér: James Cummings, Jezdec: Hugh Bowman

Caulfield Stakes G1

12. říjen, Caulfield - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Cape of Good Hope (IRE)3hGalileo - Hveger, Danehill125
2. Black Heart Bart9vBlackfriars - Sister Theresa, At Talaq130
3. Harlem (GB)7vChamps Elysees - Casual, Nayef130
Dále: Avilius (GB), Humidor (NZ), Homesman (USA), Gailo Chop (FR), Suzuka Devious (JPN), Dream Castle (GB), Gatting
Výrok: krátká hlava - 1 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - hlava - 1 3/4 - 1 1/2 - 3/4
Čas: 2:02.51
Majitel: Coolmore, D. Hayes Et Al, Chovatel: Hveger Syndicate
Trenéři: D.A. & B. Hayes & Tom Daberning, Jezdec: Mark Zahra

Caulfield Guineas G1

12. říjen, Caulfield - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Super Seth3hDundeel - Salutations, Redoute's Choice125
2. Alligator Blood3vAll Too Hard - Lake Superior, Encosta de Lago125
3. Groundswell3hFastnet Rock - The Broken Shore125
Dále: Subedar, Dalasan, Conqueror, Vegas Knight, Soul Patch, Skiddaw, Stand to Attention, Roccabascerana, Express Pass, Yourdeel (NZ), Kubrick, Eric the Eel, Exeter
Výrok: nos - 2 1/4 - 3/4 - 1/2 - hlava - 1 - hlava - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - krátká hlava - 3 - 3 1/4
Čas: 1:36.44
Majitel: Pinecliff Racing, Railway Regulars Et Al, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd & Planette Thoroughbreds
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Mark Zahra

Toorak Handicap G1

12. říjen, Caulfield - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Fierce Impact (JPN)5hDeep Impact - Keiai Gerbera, Smarty Jones120
2. Night's Watch (NZ)6vRedwood - Glory Run, Exceed And Excel123
3. Age of Chivalry (NZ)4vHe's Remarkable - Onyx, Kaapstad120
Dále: Sikandarabad (IRE), Waging War, Cliff's Edge, Madison County (NZ), Miss Siska, Widgee Turf, Mahamedeis, Streets of Avalon, Princess Jenni (NZ), Chief Ironside (GB), So Si Bon, Amphitrite, Order Again (NZ), Wyndspelle (NZ), Dyslexic
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - krátká hlava - 1 - 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - hlava - hlava - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - hlava - 3 3/4 - 1/2 - hlava
Čas: 1:35.19
Majitel: Seymour Bloodstock, Denns Racing Et Al, Chovatel: Keiai Orthopedic Appliance Co Ltd
Trenér: Matthew Smith, Jezdec: Craig Williams

Schillaci Stakes G2

12. říjen, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Trekking5vStreet Cry - Outdoor, Redoute's Choice129
2. Ball of Muscle9vDubawi - Parfore, Gold Brose129
3. The Bostonian (NZ)5vJimmy Choux - Keepa Cheval, Keeper129
Dále: Viridine, Bons Away, Ashlor, Booker, Rebel King, Despatch
Výrok: 1/2 - hlava - 3/4 - 3/4 - 3/4 - 1 3/4 - krátká hlava - krátká hlava
Čas: 1:02.32
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Kerrin McEvoy

Stan Fox Stakes G2

12. říjen, Randwick - 1500 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Colada3vBrazen Beau - Clearly Foxy, Volponi125
2. Brandenburg (NZ)3hBurgundy - Wansesingyee, Galileo125
3. Bottega3hSnitzel - Bennetta, General Nediym125
Dále: Rock Amore, Koweerup, Cock Match, Elvezio, Famous, Fasano
Výrok: 2 - krk - hlava - krátká hlava - 3 - 2 - 1 3/4 - 1
Čas: 1:27.43
Majitel: Sun Stud Syndicate, Chovatel: Sun Kingdom
Trenér: Gerald Ryan, Jezdec: Robbie Dolan

Roman Consul Stakes G2

12. říjen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Cosmic Force3hDeep Field - Little Zeta, Commands125
2. Standout3hExceed And Excel - Bahia, Snippets125
3. Microphone3hExceed And Excel - Sung, Anabaa125
Dále: Dirty Work, Accession, True Detective, Human Nature
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - hlava - 1 1/2 - 1 1/2 - krátká hlava
Čas: 1:08.14
Majitel: Newgate S.F., China Horse Club Racing Pty Ltd Et Al, Chovatel: R.D. Hannon
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Timothy Clark

Spring Champion Stakes G1

12. říjen, Randwick - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Shadow Hero3vPierro - Sookie, Casino Prince125
2. Castelvecchio3hDundeel - St. Therese, Dehere125
3. Battenburg (NZ)3hReliable Man - Oh So Royal, Danzero125
Dále: Just Thinkin', Quick Thinker, Sirmaze, Sciconic, Persan, Rent a Rock, Rhaegar, Dummy Run
Výrok: 1 - krátká hlava - hlava - 2 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - krátká hlava - 4 1/2 - 12 - 1
Čas: 2:00.79
Majitel: Sweetbriar Equine, Chovatel: Lightning Thoroughbreds
Trenér: Mark Newnham, Jezdec: Joshua Parr

Caulfield Sprint G2

19. říjen, Caulfield - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Miss Leonidas5kI Am Invincible - Happy Play, Barathea126
2. God of Thunder4vMore Than Ready - Jolie Bay, Fastnet Rock117
3. Malibu Style8vMagnus - Origami, Fusaichi Pegasus129
Dále: Badajoz, Tactical Advantage, Crystal Dreamer, Intuition, Not Enough Effort, Mclaren
Výrok: 1/2 - hlava - 1 - 3/4 - 3/4 - krk - 3 1/2 - 2 1/4
Čas: 0:57.99
Majitel: P.E. & A.E. McLean Et Al, Chovatel: Ms. S. Lichti
Trenér: Shaun Dwyer, Jezdec: Stephen Baster

Caulfield Cup G1

19. říjen, Caulfield - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Mer de Glace (JPN)4hRulership - Glacier Blue, Sunday Silence122
2. Vow And Declare4vDeclaration of War - Geblitz, Testa Rossa116
3. Mirage Dancer (GB)5hFrankel - Heat Haze, Green Desert123
Dále: Constantinopole (IRE), Finche (GB), Mustajeer (GB), Hartnell (GB), Red Verdon (USA), The Chosen One (NZ), Sound (GER), Mr. Quickie, Gold Mount (GB), Wolfe (JPN), Brimham Rocks (GB), Angel of Truth, Rostropovich (IRE), Qafila, Big Duke (IRE)
Výrok: 1 - hlava - hlava - hlava - hlava - 1 1/4 - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - hlava - hlava - 1 - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/2 - 1/2 - 91
Čas: 2:30.16
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Hisashi Shimizu, Jezdec: Damian Lane

Tristarc Stakes G2

19. říjen, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Savatiano5kStreet Cry - Retsina, Redoute's Choice126
2. Angelic Ruler4kUniversal Ruler - Tip the Angel, Tip the Pro123
3. Spanish Whisper4kLope de Vega - Cutting Remark, Encosta de Lago128
Dále: Pohutukawa, Invincibella, Baccarat Baby, Aristia, Jamaican Rain, Krone, Naantali (NZ), Teleplay, Bella Martini, Sheezdashing, Etana
Výrok: 2 1/4 - hlava - 1/2 - krátká hlava - hlava - 3/4 - krk - krátká hlava - krk - současně - 3/4 - 1 1/4 - 3 1/4
Čas: 1:24.23
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Craig Williams

The Everest

19. říjen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Yes Yes Yes3hRubick - Sin Sin Sin, Fantastic Lught117
2. Santa Ana Lane7vLope de Vega - Fast Fleet, Fastnet Rock129
3. Trekking5vStreet Cry - Outdoor, Redoute's Choice129
Dále: Nature Strip, Pierata, Classique Legend, Alizee, Redzel, In Her Time, Sunlight, Arcadia Queen, Ten Sovereigns (IRE)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1/2 - krk - 1 - 1/2 - 1 - hlava - krk - hlava - 1/2
Čas: 1:07.32
Majitel: Yes Yes Yes, B. Sokolski Et Al, Chovatel: Arlington Park Racing
Trenér: Chris Waller, Jezdec: Glen Boss

Manikato Stakes G1

25. říjen, Moonee Valley - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Loving Gaby3kI Am Invincible - Maastricht, Mastercraftsman112
2. Vital Silver6vWanted - Vintage Silver, Marooned129
3. Anaheed3kFastnet Rock - Rostova, Testa Rossa112
Dále: Rock Magic, The Bostonian (NZ), Bivouac, Winter Bride, Faatinah, Trope, Ashlor, Meryl
Výrok: 3/4 - 1 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - 1 - 1/2 - 10 - 6
Čas: 1:09.29
Majitel: Phoenix Thoroughbred, Chovatel: Kia Ora Stud Pty Ltd
Trenér: Ciaron Maher & David Eustace, Jezdec: Craig Williams

Moonee Valley Fillies' Classic G2

26. říjen, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Fascino (NZ)3kCharm Spirit - Lady Kipling, Savabeel126
1.La Falaise3kCanford Cliffs - Exceedingly French, Exceed And Excel126
3. Nudge3kFastnet Rock - Julinsky Princess, Stravinsky126
Dále: Bonvicini, Beauty Bolt, Quantum Mechanic, Aspect Ratio, Asiago, Miss Maddie
Výrok: současně - krk - hlava - 1 3/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 1 3/4 - 2
Čas: 1:37.21
Majitel - Fascino: Glentree Racing Syndicate & Ciaron Maher Racing, Chovatel: G. Candy & Est. Late L.I. Redshaw
Trenér: Ciaron Maher & David Eustace, Jezdec: Mark Zahra
Majitel - La Falaise: Roll the Dice Racing, Chovatel: Pepac Atf Ept
Trenér: Henry Dwyer, Jezdec: Ben Melham

Moonee Valley Vase G2

26. říjen, Moonee Valley - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Soul Patch4hShamus Award - God Bless Us, Flying Spur126
2. Moonlight Maid4kPuissance de Lune - Manhattan Maid, Choisir121
3. Serious Liaison4hZoffany - Little Miss Smiley, Husson126
Dále: Independent Road, Craftmanship (NZ), Battenburg (NZ), Fabulanski, Baileys
Výrok: 2 1/2 - 3 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - hlava - 7 - hlava
Čas: 2:06.60
Majitel: L.A. Keys, K. Cairns Et Al, Chovatel: Armidale Stud
Trenér: Ken Keys, Jezdec: Dwayne Dunn

Moonee Valley Gold Cup G2

26. říjen, Moonee Valley - 2500 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Hunting Horn (IRE)4hCamelot - Mara Bai, Indian Ridge123
2. Mr. Quickie4vShamus Award - Special Favour, General Nediym123
3. Downdraft (IRE)4hCamelot - Cinnamon Rose, Trempolino125
Dále: Humidor (NZ), Ventura Storm (IRE), Shraaoh (IRE), Alfarris (FR), Etymology
Výrok: 1 1/4 - krk - 3/4 - 3/4 - 3 1/4 - hlava - 3/4
Čas: 2:39.48
Majitel: Mrs. John Magnier, Michael Tabor & Derrick Smith, Chovatel: Lynch-Bages & Rhinestone Bloodstock
Trenér: Aidan O'BRien, Jezdec: Ryan Moore

Crystal Mile G2

26. říjen, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Chief Ironside (GB)4hLawman - Moment of Time, Rainbow Quest130
2. Cliff's Edge5hCanford Cliffs - Simulation, Snaadee130
3. Best of Days (GB)5vAzamour - Baisse, High Chaparral130
Dále: Pacodali (IRE), Dreamforce, Sikandarabad (IRE), Debt Agent (NZ), Madison County (NZ), Gailo Chop (FR), Pounamu, Dream Castle (GB)
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 1/2 - 3 - 8 - 2
Čas: 1:35.46
Majitel: Australian Bloodstock, Coastline Racing Et Al, Chovatel: W. & R. Barnett Ltd
Trenér: David Menuisier

Cox Plate G1

26. říjen, Moonee Valley - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Lys Gracieux (JPN)5kHeart's Cry - Liliside, American Post126
2. Castelvecchio3hDundeel - St. Therese, Dehere109
3. Te Akau Shark (NZ)5vRip Van Winkle - Bak Da Chief, Chief Bearhart130
Dále: Magic Wand (IRE), Mystic Journey, Kings Will Dream (IRE), Avilius (GB), Harlem (GB), Black Heart Bart, Cape of Good Hope (IRE), Homesman (USA), Verry Elleegant (NZ), Kluger (JPN), Danceteria (FR)
Výrok: 1 1/2 - 2 - 1/2 - hlava - 2 1/2 - 1/2 - 3/4 - hlava - krk - krátká hlava - 2 - 2 - 7 3/4
Čas: 2:04.21
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yoshito Yahagi, Jezdec: Damian Lane

TAB Stakes G2

2. listopad, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Kemalpasa4vMagnus - Yarra Bank, Bianconi117
2. Order of Command5vSquamosa - Commanding Angel, Commands120
3. Zoutori4vZoustar - Atotori, Haradasun127
Dále: Malibu Style, Renewal, Tyzone, Long Leaf, Deploy, Travimyfriend (NZ), Viridine
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - krátká hlava - 3/4 - 1 1/2 - kkrátká hlava - 1 3/4 - 2 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:10.08
Majitel: N. Morgan, Chovatel: Mrs. J.L. Watson
Trenér: Richard & Chantelle Jolly, Jezdec: Jake Toeroek

Wakeful Stakes G2

2. listopad, Flemington - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Miami Bound (NZ)3kReliable Man - Arapaho Miss, Danehill Dancer121
2. Vegas Jewel (NZ)3kShocking - Vegas Dancer, Stravinsky121
3. Palumbo3kSebring - Charming Ruby, Rubiton121
Dále: Flit, Foxborough, Silent Sovereign, Magazine (NZ), Tisane, Song Brocade, Walking Flying (NZ), Oriental Lily, Apicius
Výrok: krk - 6 - hlava - 3/4 - krk - 2 - 3/4 - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - 15
Čas: 2:04.48
Majitel: D.T. O'Brien, Mrs. J. O'Brien Et Al, Chovatel: G. Harvey
Trenér: Danny O'Brien, Jezdec: Damien Oliver

Empire Rose Stakes G1

2. listopad, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Melody Belle (NZ)5kCommands - Meleka Belle, Iffraaj126
2. Aristia4kLonhro - Nakaaya, Tiger Hill126
3. Spanish Reef6kLope de Vega - Lemon Reef, Lemon Drop Kid126
Dále: Princess Jenni (NZ), Baccarat Baby, Noire, Pohutukawa, iss Siska, Nettoyer, Fidelia, Angelic Ruler, Invincibella, Savatiano, Spanish Whisper, Amphitrite, Naivasha
Výrok: 1 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - 2 1/2 - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/4 - 2 - hlava - krk - 1/2 - 3 1/4 - 5 - 6
Čas: 1:37.78
Majitel: Fortuna Melody Belle Syndicate, Chovatel: Mrs. N.M. Leicester
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Coolmore Stud Stakes G1

2. listopad, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Exceedance3hExceed And Excel - Bonnie Mac, Thorn Park126
2. Bivouac3hExceed And Excel - Dazzler, More Than Ready126
3. Libertini3kI Am Invincible - Aloha, Encosta de Lago121
Dále: Li'l Kontra, Brooklyn Hustle, Cosmic Force, Alabama Express, Broadwayandfourth, Sartorial Splendor, Accession, Cardiff, Exeter, Ruuca
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 2 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - hlava - 3 1/4 - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 2 3/4 - 1/2
Čas: 1:09.76
Majitel: Vinery Stud, R. & C. Legh Racing Et Al, Chovatel: N. Vass
Trenér: M., W. & J. Hawkes, Jezdec: Dwayne Dunn

Victoria Derby G1

2. listopad, Flemington - 2500 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Warning3vDeclaration of War - Livia, Galileo122
2. Southern Moon3kPuissance de Lune - South Street, Street Cry122
3. Soul Patch3kShamus Award - God Bless Us, Flying Spur122
Dále: Relucent (NZ), Shadow Hero, Independent Road, Long Jack, Craftmanship (NZ), Huntly Castle, Tought of That, Sign Seal Deliver, Translator, He Is, Lucky Edward, Navarre
Výrok: 3 1/4 - 1 - 4 3/4 - 1 - 2 1/2 - 1 3/4 - 2 - 3 - hlava - 2 1/2 - 1 - hlava - 12 - 12
Čas: 2:40.83
Majitel: W.G. Johnson, B. Baines Et Al, Chovatel: The Toorak Thoroughbred Breeding Trust
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Damien Oliver

Kennedy Mile G1

2. listopad, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí a starší
1.Fierce Impact (JPN)5hDeep Impact - Keiai Gerbera, Smarty Jones121
2. Fifty Stars (IRE)4hSea the Stars - Swizzle Stick, Sadler's Wells125
3. Cascadian (GB)4vNew Approach - Falls of Lora, Street Cry118
Dále: So Si Bon, Best of Days (GB), Night's Watch (NZ), Life Less Ordinary (IRE), Streets of Avalon, Star of the Seas (NZ), Sikandarabad (IRE), Mahamedeis, Rock, Land of Plenty, Cliff's Edge, Chief Ironside (GB), Royal Meeting (IRE)
Výrok: krátká hlava - hlava - 1 1/4 - 1 3/4 - krátká hlava - 3/4 - 3/4 - hlava - hlava - krk - 1 1/4 - 3 1/4 - 12 - hlava - 2 3/4
Čas: 1:38.21
Majitel: Seymour Bloodstock, Denns Racing Et Al, Chovatel: Keiai Orthopedic Appliance Co Ltd
Trenér: Matthew Smith, Jezdec: Craig Williams

Melbourne Cup G1

5. listopad, Flemington - 3200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Vow And Declare4vDeclaration of War - Geblitz, Testa Rossa115
2. Prince of Arran (GB)4vShirocco - Storming Sioux, Storming Home122
3. Il Paradiso (USA)6vGalileo - Famous, Danehill Dancer119
Dále: Master of Reality (DQ z 2), Surprise Baby (NZ), Mer de Glace (JPN), Finche (GB), Cross Counter (GB), Steel Prince (IRE), Magic Wand (IRE), Twilight Payment (IRE), Sound (GER), Constantinopole (IRE), Mirage Dancer (GB), Hunting Horn (IRE), Raymond Tusk (IRE), The Chosen One (NZ), Latrobe (IRE), Southern France (IRE), Youngstar (AUS), Neufbosc (FR), Downdraft (IRE), Mustajeer (GB), Rostropovich (IRE)
Výrok: nos - nos - 1/2 - krk - hlava - hlava - 1/2 - 1 1/2 - hlava - krátká hlava - hlava - hlava - hlava - 1/2 - hlava - 1 1/4 - krátká hlava - 3/4 - 1 - krk - 2 1/4 - daleko
Čas: 3:24.76
Majitel: G. & Mrs. S.M. COrrigan, P.J. Lanskey Et Al, Chovatel: P. Lanskey
Trenér: Danny O'Brien, Jezdec: Craig Williams

Kennedy Oaks G1

7. listopad, Flemington - 2500 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Miami Bound (NZ)3kReliable Man - Arapaho Miss, Danehill Dancer122
2. Never Listen3kTrusting - Rose O'War, Danehill122
3. Moonlight Maid3kPuissance de Lune - Manhattan Maid, Choisir122
Dále: Beauty Bolt, Gamay, Vegas Jewel (NZ), Presently, Stick 'Em Up, Silent Sovereign, Song Brocade, Amazing Peace, Foxborough, Ocean Miss, Victory Approach
Výrok: 3/4 - 2 - 1 - 1/2 - krátká hlava - 1 - 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 1 - 2 1/4 - 5 - 75
Čas: 2:38.32
Majitel: D.T. O'Brien, Mrs. J. O'Brien Et Al, Chovatel: G. Harvey
Trenér: Danny O'Brien, Jezdec: Damien Oliver

VRC Sprint Classic G1

9. listopad, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Nature Strip5vNicconi - Strikeline, Desert Sun129
2. Loving Gaby3kI Am Invincible - Maastricht, Mastercraftsman114
3. In Her Time7kTime Thief - Hell It's Hot, Zeditave125
Dále: Alizee, Santa Ana Lane, Zoutori, Malibu Style, The Bostonian (NZ), Rock Magic
Výrok: 3 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - krátká hlava - 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 3/4
Čas: 1:09.23
Majitel: R.A.E. Lyons, P. D. Harrison Et Al, Chovatel: Golden Grove Stud Farm
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Matriarch Stakes G2

9. listopad, Flemington - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Oceanex (NZ)4kOcean Park - Danex, Danasinga121
2. Miss Siska6kSo You Think - Sing Hallelujah, Is It True121
3. Aristocratic Miss4kFoxwedge - Golden Pedigree, Gold Brose121
Dále: Greysful Glamour, Danzdanzdance, Amangiri, Girl Tuesday, Rondinella (NZ), Another Dollar (NZ), Aliferous, Spanish Reef, Scarlet Dream, Camelle (NZ), Nettoyer, Naivasha
Výrok: 1/2 - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - krk - krk - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - 1/2 - 2 1/2 - 1/2 - 3 1/2
Čas: 2:03.25
Majitel: L.A. Wilkinson, Choices Racing Et Al, Chovatel: T.V. Rider
Trenér: Mick Price & Michael Kent Jr., Jezdec: Jye McNeil

LKS Mackinnon Stakes G1

9. listopad, Flemington - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Magic Wand (IRE)4kGalileo - Prudenzia, Danehill126
2. Melody Belle (NZ)5kCommands - Meleka Belle, Iffraaj126
3. Hartnell (GB)8vAuthorized - Debonnaire, Anabaa130
Dále: Life Less Ordinary (IRE), Fifty Stars (IRE), Kings Will Dream (IRE), Suzuka Devious (JPN), Kluger (JPN), Humidor (NZ), Aristia, Gailo Chop (FR), Harlem (GB), Night's Watch (NZ), So Si Bon, Debt Agent (NZ), Cape of Good Hope (IRE)
Výrok: 1 - krátká hlava - hlava - 2 - hlava - 1 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - 1/2 - hlava - hlava - 4 1/4 - 1 1/2 - 1
Čas: 2:01.82
Majitel: Michael Tabor & Derrick Smith & Mrs. John Magnier, Chovatel: Ecurie des Monceaux & Skymarc Farm Inc
Trenér: Aidan O'BRien, Jezdec: Ryan Moore

Hot Danish Stakes G2

9. listopad, Rosehill - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Reelem In Ruby4kPierro - Bobine, Giant's Causeway126
2. Moss Trip5kMossman - Space Trip, Stratum126
3. El Dorado Dreaming4KIlovethiscity - Solanas, Zabeel126
Dále: Multaja, Luvaluva (NZ), Nicoletta (NZ), Dyslecix, Ready to Prophet, Nicci's Gold, Pretty In Pink, Vinicunca, Madam Rouge
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 3/4 - hlava - krátká hlava - hlava - 1/2 - 1 - krátká hlava
Čas: 1:22.62
Majitel: Triple Crown Syndications, L. Halloran Et Al, Chovatel: Erinvale Investments Pty Ltd
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Timothy Clark

Lee Steere Stakes G2

9. listopad, Ascot - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Star Exhibit8vStatue of Liberty - Star Encounter, Jeune130
2. Gatting6vHard Spun - Stubborn, Lonhro130
3. The Velvet King4vUniversal Ruler - Doubleblack Velvet, Show a Heart130
Dále: Achernar Star, Mizlecki, Majinika, Arcadia Prince
Výrok: 1/2 - krátká hlava - 1/ 2- krk - 1 1/4 - 4 3/4
Čas: 1:22.61
Majitel a chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Adam Durrant, Jezdec: Peter Hall

Sandown Guineas G2

16. listopad, Sandown - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Pretty Brazen3kBrazen Beau - Pretty Penny, Encosta de Lago121
2. Conqueror3hFastnet Rock - Diademe, Savabeel126
3. Heart of Puissance3hPuissance de Lune - Catch a Heart, Show a Heart126
Dále: Banquo, Diasonic, Affair to Remember, Jayrod Too (NZ), Sir Loft (NZ), Defend
Výrok: 1/2 - krátká hlava - krk - krátká hlava - 2 1/4 - 2 - 2 - 12
Čas: 1:36.96
Majitel: Peachester Lodge, Chovatel: Dr. D.J. O'Brien
Trenér: Tony & Calvin McEvoy, Jezdec: Luke Currie

Zipping Classic G2

16. listopad, Sandown - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Southern France (IRE)4hGalileo - Atta Anna, Anabaa130
2. Miss Siska6kSo You Think - Sing Hallelujah, Is It True126
3. Chapada4vBullet Train - Diamantina Dior, Oasis Dream128
Dále: Gallic Chieftain (FR), Midterm (GB), Humidor (NZ), Ventura Storm (IRE), Dat Harraild (GB), Savvy Oak (NZ), Patrick Erin (NZ)
Výrok: 1 3/4 - nos - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 1 1/2 - krátká hlava
Čas: 2:32.01
Majitel: Australian T'Bred Bloodstock, Halo Racing Services Et Al, Chovatel: Lynch-Bages & Rhinestone Bloodstock
Trenér: Ciaron Maher & David Eustace, Jezdec: Mark Zahra

W.A. Guineas G2

23. listopad, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.War Saint3hWar Chant - Ambers Halo, Don't Say Halo125
2. Kay Cee3kPlaying God - Flirt 'N' Hope, McFlirt120
3. Red Can Man3vGingerbread Man - Brocky's Ace, Surtee125
Dále: Special Choice, Superstorm, Dig Deep, Bogart, Montelena, Jericho Missile, Widespread, Native Chimes
Výrok: krátká hlava - krk - 1/2 - krátká hlava - 3/4 - krk - krátká hlava - krátká hlava - 1 1/2 - 5
Čas: 1:37.84
Majitel: T.E. O'Connor, M.A. Connelly & Yarradale Stud, Chovatel: Yarradale Stud
Trenér: Neville Parnham, Jezdec: Chris Parnham

Railway Stakes G1

23. listopad, Ascot - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Regal Power4vPierro - Broadway Belle, Redoute's Choice117
2. Best of Days (GB)5vAzamour - Baisse, High Chaparral126
3. Platoon4vPlaying God - Oriel, Oratorio117
Dále: Achernar Star, Samizdat, The Velvet King, Gatting, Star Exhibit, Tamasa, Tellem We're Comin, Mizlecki, Perfect Jewel, Variation, Reykjavik
Výrok: 1/2 - 1/2 - hlava - krk - 1 1/4 - 1 - 1/2 - krátká hlava - hlava - hlava - 2 - krátká hlava - 3/4
Čas: 1:35.89
Majitel a chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Grant & Alana Williams, Jezdec: William Pike

Winterbottom Stakes G1

30. listopad, Ascot - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Hey Doc6vDuporth - Heyington Honey, General Nediym129
2. Vital Silver6vWanted - Vintage Silver, Marooned129
3. Rock Magic10vRedoute's Choice - Rockabubble, Bubble Gum Fellow129
Dále: Trekking, Flirtini, Dubious, Viridine, Spirit of Valor, Stageman, Endless Drama (IRE), Misty Metal, Valour Road, Home of the Brave (IRE), Malaguerra
Výrok: 2 1/2 - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - 1/2 - hlava - krátká hlava - krk - hlava - krk - 1 - 1
Čas: 1:08.59
Majitel: A.F. Ramsay, A.C. Hall Et Al, Chovatel: A. Hall
Trenér: Tony & Calvin McEvoy, Jezdec: Luke Currie

Kingston Town Classic G1

7. prosinec, Ascot - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Kay Cee3kPlaying God - Flirt 'N' Hope, McFlirt110
2. Gailo Chop (FR)8vDeportivo - Grenoble, Marignan130
3. Best of Days (GB)5vAzamour - Baisse, High Chaparral130
Dále: Superstorm, Gatting, Regal Power, Tuscan Queen, Tally, Mississippi Delta, Dig Deep, Pacodali (IRE), Platoon, Star Exhibit, Achernar Star, The Velvet King, Jericho Missile
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - krk - krk - 3/4 - 3/4 - krk - krk - 3/4 - krátká hlava - hlava - 3/4 - 2 1/2
Čas: 1:51.29
Majitel: G.J. & K.A. Edwards Et Al, Chovatel: G.J. Edwards
Trenér: Neville Parnham, Jezdec: Steven Parnham

Villiers Stakes G2

14. prosinec, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Quackerjack4vNot a Single Doubt - Quack, Ustinov123
2. Invincible Gem6kI Am Invincible - Diamond Day, Marwina130
3. Sambro5vFastnet Rock - Eau de Joie, Encosta de Lago125
Dále: Goodfella, Mushaireb (GB), Siren's Fury, Bobbing, Gold Fields, Aqua d'Ivina, El Dorado Dreaming, Ranier, Live And Free (NZ), Noble Boy
Výrok: nos - hlava - 1 - 3/4 - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 1/2 - hlava - hlava - hlava - 1/2
Čas: 1:34.20
Majitel: F. & M. Mittiga Et Al, Chovatel: G.P. Nolan
Trenér: Mark Newnham, Jezdec: Rachel King

Ted Van Heemst Stakes G2

21. prosinec, Ascot - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Regal Power4vPierro - Broadway Belle, Redoute's Choice128
2. Gatting6vHard Spun - Stubborn, Lonhro130
3. Star Exhibit8vStatue of Liberty - Star Encounter, Jeune130
Dále: Mississippi Delta, Spiritual Warrior, Ambitious (JPN)
Výrok: 2 1/4 - 3/4 - 1 3/4 - 1 - 3
Čas: 2:12.96
Majitel a chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Grant & Alana Williams, Jezdec: William Pike

Nový Zéland

Auckland Guineas G2

1. leden, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Surely Sacred3vRock 'n' Pop - Not Sure, Masterclass
2. Cantstopthefeeling3vSwiss Ace - Primadonna Girl, Edenwold
3. Langkawi3vHelmet - Shortblackmini, Black Minnalouse
Dále: More Wonder, Star Performance, Penteverest, Arrogant, Tolemac (AUS), Quick Preview (AUS), Lumberjack
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - nos - hlava - hlava - 1 - krk - 3 1/2 - krk
Čas: 1:36.71
Majitel: Raffles Racing, Chovatel: Waikato Stud Ltd
Trenér: Tony Pike, Jezdec: Leith Innes

Royal Stakes G2

1. leden, Ellerslie - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Imelda Mary3kFerlax - Eleesha, Encosta de Lago
2. Secret Allure3kZacinto - Secret Scent, O'Reilly
3. Luminous3kReliable Man - Keenly, Keeninsky
Dále: House of Cartier (AUS), Clementina, Pinmedown, Elate, Melarita, Initiative, Musical Blues (AUS), Van Irving, Iridessa, Rip Em Up
Výrok: 1 1/4 - nos - 1 1/4 - nos - 1/2 - nos - 3/4 - 1/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - nos - 1/2
Čas: 2:08.30
Majitel: C.M. Delamore, W.P. Hills & R.M. Robertson, Chovatel: GSA Bloodstock Pty Ltd
Trenér: Wayne Hillis, Jezdec: Cameron Lammas

Stayers Championship (Rest.)

1. leden, Ellerslie - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, zvláštní podmínky
1.Starrybeel4hSavabeel - Starry, O'Reilly
2. The Good Fight4hHigh Chaparral - Pravda, Zabeel
3. Fiscal Fantasy (AUS)4kSkilled - Villa Igea, Papal Power
Dále: Katie Perrie, Suspense, August Edition, Red Sky At Night, Sarabande, Redcayenne, Sunburst, Miss Rippy, Justamalz, Aigne, El Fernando, Treasure, El Jodi
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - nos - hlava - 3/4 - nos - nos - hlava - 1/4 - hlava - hlava - 2 - 1/2 - 1 1/4 - 3 3/4
Čas: 2:17.14
Majitel: Go Racing Rock Star Syndicate, Chovatel: Waikato Stud Ltd
Trenér: Stephen Marsh, Jezdec: Michael McNab

Rich Hill Mile G2

1. leden, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.On the Rocks4hAlamosa - Cold Shoulder, Volksraad
2. Tiptronic5vO'Reilly - Tiptoes, Pins
3. The Mitigator (AUS)4hMaster of Design - Charming Ruby, Rubiton
Dále: Magnum, Yorkshire Dales (IRE), Consensus, Sultan of Swing, Watch the Space, Love Affair, Belle du Nord, Ronchi, Contessa Vanessa, Hello It's Me, Bella Court, Giovanni Canaletto (IRE)
Výrok: 3/4 - 1/2 - krk - 1 1/4 - 1/4 - 1/4 - 1 - nos - 1 - nos - hlava - 1 1/4 - 2 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:34.40
Majitel: Ballymore Stables NZ Ltd, A. Clark, N. Guerney Et Al, Chovatel: W.J. Gleeson
Trenér: Michael Moroney & Pam Gerard, Jezdec: Jake Bayliss

Railway Stakes G1

1. leden, Ellerslie - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Santa Monica5kPer Incanto - Monarch, Volksraad
2. Princess Kereru5kPins - Fleur d'Amour, Thorn Park
3. Melody Belle4kCommands - Meleka Belle, Iffraaj
Dále: Volpe Veloce (AUS), Indecision, Sleeping Beauty, Bostonian, Stratocaster, Ferrando, Volks Lightning, Livin' On a Prayer, Gift of Power, Rocanto, William Wallace
Výrok: krk - hlava - 1/4 - 1 1/2 - krk - hlava - nos - hlava - nos - 1/2 - heaed - 3/4 - 3
Čas: 1:09.47
Majitel: Stuart & Cherie Hope, Chovatel: Protech Design Trust
Trenér: Stephen Ralph, Jezdec: Trudy Thornton

Levin Classic G1

12. leden, Trentham - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Madison County3vPins - Red Delicious, No Excuse Needed
2. Hypnos3vReliable Man - Quality Dream, Elusive Quality
2.Vernanme3hO'Reilly - Bohemian Blues, Blues Traveller
Dále: More Wonder, Lincoln Falls (AUS), Arrogant, Cantstopthefeeling, Crown Prosecutor (AUS), Bit Lippy, Espresso Martini, Autumn Flash (AUS)
Výrok: 1/2 - nos - 1/4 - 1/2 - krátký krk - 1 - 1/2 - 2 - 3 3/4 - 1
Čas: 1:35.89
Majitel: China Horse Club Racing Pty Ltd, Chovatel: G.J. Chittick
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Matthew Cameron

Thorndon Mile G1

19. leden, Trentham - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Shadows Cast6vPer Incanto - Ages Past, Slavic
2. Wyndspelle5hIffraaj - Western Star, High Chaparral
3. Watch This Space7vElusive City - Multi Tasker, Kaapstad
Dále: Dark Princess, More Wonder, Belle du Nord, Magnum, The Mitigator (AUS), On the Rocks, Dolcetto, Contessa Vanessa, Killarney, Toptronic, Sultan of Swing, Darscape Princes, Authentic Paddy
Výrok: krk - 1 3/4 - krk - 1 - hlava - 3/4 - 1 3/4 - krk - hlava - nos - 3 1/4 - 1 - 2 - 1 1/2 - 37 3/4
Čas: 1:35.17
Majitel: R.N. Cunningham, Chovatel: C.M. Harris
Trenér: Mark Oulaghan, Jezdec: Jason Waddell

The Telegraph G1

19. leden, Trentham - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Enzo's Lad (AUS)6vTesta Rossa - Sheerama, Catbird
2. Ferrando5hFast 'n' Famous - Rio Nugget, Captain Rio
3. Sensei (AUS)4vDream Ahlava - Schiaparelli, Woodman
3. Signify7vPerfectly Ready - Pica Pica, Stravinsky
Dále: Bostonian, Gift of Power, Livin' On a Prayer, VolksLightning, Rocanto, True Excelsior, Prince Oz, Hiflyer, Casaquinman, Hanger, Sweepstake, Melody Belle, Pippi Rea, Sweet Leader
Výrok: nos - 1 1/4 - současně - 1 - 3/4 - nos - 1 1/2 - nos - hlava - nos - nos - 1 1/2 - nos - 3 1/2 - 3/4 - 3 1/2 - 1 1/4
Čas: 1:06.95
Majitel: N.P. Beban, P.G. Bentley Et Al, Chovatel: Reavill Farm Management
Trenér: Michael & Matthew Pitman, Jezdec: Michael McNab

Karaka Cup (Restricted)

26. leden, Ellerslie - 2200 metrů, turf, tříletí a starší
1.Five to Midnight6vDomesday - Fastnet Lady, Fastnet Rock
2. Mongolian Marshal4vHigh Chaparral - Ardeche, Dehere
3. Sacred Day4vAzamour - Top of the Day, O'Reilly
Dále: The Good Fight, Gundown (AUS), August Edition, Bully Boy, Redcayenne, Sasanof's Hero
Výrok: hlava - 1/2 - krk - 1 3/4 - hlava - 2 - nos - krk
Čas: 2:18.51
Majitel: Hope Bloodstock Ltd & INner Mongolia Rider Horse Industry Ltd, Chovatel: Sir Patrick & Lady Hogan
Trenér: Lisa Latta, Jezdec: Johnathan Parkes

Karaka Million 2yo (Restricted)

26. leden, Ellerslie - 1200 metrů, turf, dvouletí
1.Probabeel2kSavabeel - Far Fetched, Pins
2. Aotea Lad2vSavabeel - Corsage, Volksraad
3. Apellant2kShowcasing - Royal Appellant, Keeper
3. Yourdeel2vDundeel - Miss Zapper, Red Ransom
Dále: Beauty Diva, Aalaalune, Whiskey Neat (AUS), Blackrocksdetox, Exuberant, Neptune's Spear, Louis Luck (AUS), Tappy's One, Flaunting, Chalia (AUS)
Výrok: 2 3/4 - 3/4 - současně - 1 1/4 - nos - 3 3/4 - 1 - 1/2 - 5 3/4 - 3/4 - 3 1/4 - 3/4 - 1
Čas: 1:09.90
Majitel: B.J. Lindsay MNZM & J.E.A. Lindsay, Chovatel: G.J. Chittick
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Westbury Classic G2

26. leden, Ellerslie - 1400 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Volpe Veloce (AUS)5kFoxwedge - Bardego, Barathea
2. Sleeping Beauty6kRip Van Winkle - Kailey Princess, Danehill
3. Yearn5kSavabeel - Princess Uno, Danehill
Dále: Le Castile, Calligraphy, Monrecour, Bisou Bisou, Indecision, Bella Court, Lucyinrio, Save the Date, Livin' On a Prayer
Výrok: hlava - 3 3/4 - hlava - nos - nos - 1 3/4 - nos - 1/2 - 11 3/4 - hlava - 1 1/4
Čas: 1:22.81
Majitel: D. & C. Adams, H. Allender Et Al, Chovatel: N.Vass
Trenér: Graham Richardson & Gavin Parker, Jezdec: Michael Coleman

Karaka Million 3yo Classic (Restricted)

26. leden, Ellerslie - 1600 metrů, turf, tříletí
1.Long Leaf (AUS)3hFastnet Rock - Frustrating, Stravinsky
2. The Real Beel3kSavabeel - Ahna, O'Reilly
3. Madison County3vPins - Red Delicious, No Excuse Needed
Dále: Queen of Diamonds, Surely Sacred, Prise de Fer, Media Sensation (AUS), Imelda Mary, Pinmedown, Sir Nate, Miss Labasa, Langkawi, In a Twinkling, Sword Drawn (AUS), Super Gee, Hypnos, Red Dynamo
Výrok: krk - 3/4 - hlava - nos - 1/2 - 1/4 - 1/2 - nos - 1 - hlava - krk - 3/4 - nos - 4 - 1 1/2 - 3 1/2
Čas: 1:35.10
Majitel: Coolmore, P.J. Vela, M. J. Kirwan Et Al, Chovatel: Caradale Pty Ltd
Trenér: D. & B. Hayers, T. Daberning, Jezdec: James McDonald

Sir Tristram Fillies' Classic G2

9. únor, Te Rapa - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Imelda Mary3kFerlax - Eleesha, Encosta de Lago
2. Sentimental Miss3kReliable Man - Nostalgic, Quest For Fame
3. Queen of Diamonds3kSavabeel - Love Diamonds, Danehill
Dále: Sunny Rose, Savy Yong Blonk, The Real Beel, Secret Allure, Standing Ovation, Nerve Not Verve, Nasha Riva, Dare to Compare, Star Karen (AUS), Kiwianna
Výrok: 3/4 - nos - hlava - 1 1/4 - hlava - krk - 1/4 - 1 - nos - 1/2 - 1 1/2 -1
Čas: 2:04.71
Majitel: C.M. Delamore, W.P. Hills & R.M. Robertson, Chovatel: GSA Bloodstock Pty Ltd
Trenér: Wayne Hillis, Jezdec: Cameron Lammas

Waikato Guineas G2

9. únor, Te Rapa - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Sponge Bob3vKeeper - Chihenne, Castledale
2. Arrogant3hOcean Park - Charmeuse, O'Reilly
3. Sword In Stone3vRedwood - Spirit of Sanford, Kilimanjaro
Dále: The Chosen One, Lincoln Falls (AUS), Lincoln Sky, Ocean Go, Mighty Connor (AUS), Crown Prosecutor (AUS), Langkawi, Monkey Shoulder, Jaguary, Charred
Výrok: hlava - hlava - 1 1/2 - 3 - nos - 1 - nos - hlava - 2 1/2 - nos - 6 1/2 - nos
Čas: 2:05.03
Majitel: The Wrinkly Tin Syndicate, Chovatel: C.M. Gray & C. Wilkinson
Trenér: Graham Richardson & Gavin Parker, Jezdec: Troy Harris

Herbie Dyke Stakes G1

9. únor, Te Rapa - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.On the Rocks4hAlamosa - Cold Shoulder, Volksraad
2. Tiptronic5vO'Reilly - Tiptoes, Pins
3. Elusive Treasure (AUS)6vNorthern Meteor - Giant Mystique, Giant's Causeway
Dále: Charles Road (AUS), Danzdanzdance (AUS), Saint Emilion, Dark Princess, Wyndspelle, Belle du Nord
Výrok: 1 1/4 - hlava - 1 1/4 - krk - 2 3/4 - hlava - hlava - 7 1/4
Čas: 2:03.24
Majitel: Ballymore Stables NZ Ltd, A. Clark, N. Guerney Et Al, Chovatel: W.J. Gleeson
Trenér: Michael Moroney & Pam Gerard, Jezdec: Jake Bayliss

Waikato Sprint G1

9. únor, Te Rapa - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Melody Belle4kCommands - Meleka Belle, Iffraaj
2. Bostonian4vJimmy Choux - Keepa Cheval, Keeper
3. Ardrossan (AUS)4hRedoute's Choice - Miss Argyle, Iglesia
Dále: Volpe Veloce (AUS), True Excelsior, Watch This Space, Magnum, Stratocaster, Ugo Foscolo, Hiflyer
Výrok: hlava - nos - 1 3/4 - nos - 3/4 - krk - 2 3/4 - krk - krk
Čas: 1:22.62
Majitel: Fortuna Melody Belle Syndicate, Chovatel: N.M. Leicester
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Troy Harris

Avondale Guineas G2

16. únor, Ellerslie - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Surely Sacred3vRock 'n' Pop - Not Sure, Masterclass
2. In a Twinkling (AUS)3vFastnet Rock - Moment In Time, Archway
3. Vernanme3hO'Reilly - Bohemian Blues, Blues Traveller
Dále: Bobby Dee, Prise de Fer, Sir Nate, The Chosen One, Masetto, Platinum Invador, Rippa Eagle, Swords Drawn (AUS), Botti, Cutadeel (AUS), Tolemac (AUS), Roll the Dice
Výrok: hlava - 1 3/4 - krk - 1 1/2 - krk - hlava - nos - 3/4 - 1/2 - krk - nos - 1/2 - 11 3/4 - 2
Čas: 2:10.48
Majitel: Raffles Racing, Chovatel: Waikato Stud Ltd
Trenér: Tony Pike, Jezdec: Vinnie Colgan

Avondale Cup G2

16. únor, Ellerslie - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Glory Days6kRed Giant - Bilancia, Montjeu
2. Blue Breeze5vBullbars - Peony Rose, St. Reims
3. Five to Midnight6vDomesday - Fastnet Lady, Fastnet Rock
Dále: Roger That, Jacksstar, Gundown (AUS), Mongolian Marshal, Final Suggestion, The Good Fight, Nymph Monte, Shared Secrets, Dee and Gee, Andoyas (GER), Chance to Dance (IRE)
Výrok: nos - 3 1/4 - 1 1/4 - nos - nos - 1 1/2 - 3/4 - 1 - 1 1/2 - 2 - 3/4 - 4 3/4 - 6 1/2
Čas: 2:29.89
Majitel: G.D. & P.A. Thurlow, B.J. & S.A. McAcree, Chovatel: J.D. Georgetti & G.E. Kenny
Trenér: Bill Thurlow, Jezdec: Samantha Collett

WFA Group One Classic G1

23. únor, Otaki - 1600 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.Melody Belle4kCommands - Meleka Belle, Iffraaj
2. Wyndspelle5hIffraaj - Western Star, High Chaparral
3. Consensus7kPostponed - Kate Cross, Cape Cross
Dále: More Wonder, Bostonian, Shadows Cast, Supera, Volpe Veloce (AUS), Boots 'N' All, Ladies First, Von Tunzelman, Flamingo, Endless Drama (IRE), Choice Attitude
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - nos - hlava - nos - 1 3/4 - 1 - 1 - hlava - 1/2 - 1/2 - 7 - 14
Čas: 1:36.27
Majitel: Fortuna Melody Belle Syndicate, Chovatel: N.M. Leicester
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Matamata Breeders' Stakes G2

23. únor, Matamata - 1200 metrů, turf, dráha hluboká, dvouleté klisny
1.Aretha2kCharm Spirit - Tsikory, Stravinsky
2. Rainbow Dash2kShowcasing - Sarsourti, Ustinov
3. Aalaalune2kReliable Man - Veva Girl, Fastnet Rock
Dále: Bella Mente, Harlow, Bavella (AUS), Glinda Goodwitch, Beauty Diva, Appellant, Madam Pompom
Výrok: nos - 3/4 - 2 1/4 - 1 1/2 - nos - 1 - krk - nos - 9
Čas: 1:12.52
Majitel a chovatel: G.J. McCarthy
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Jonathan Riddell

New Zealand Derby G1

2. březen, Ellerslie - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Crown Prosecutor (AUS)3hMedaglia d'Oro - Riptide, Exceed And Excel
2. In a Twinkling (AUS)3vFastnet Rock - Moment In Time, Archway
3. Platinum Invador3hRedwood - Atomic Dancer, Danehill Dancer
Dále: Arrogant, Surely Sacred, Bobby Dee, Tolemac (AUS), Prise de Fer, Vernanme, Cutadeel (AUS), The Chosen One, Swords Dawn (AUS), Sir Nate, Botti, Sponge Bob, More Wonder, Nobu, Lincoln Falls (AUS)
Výrok: hlava - 1 1/2 - krk - 1/2 - 3/4 - krk - 3/4 - 1 - nos - krk - 1/2 - 1 1/2 - 1/4 - krk - hlava - 1 - 8 3/4
Čas: 2:28.17
Majitel: Huntingdale Lodge 2012 Ltd & JML Bloodstock Ltd, Chovatel: Hesket Bloodstock
Trenér: Stephen Marsh, Jezdec: Craig Grylls

Sistema Stakes G1

9. březen, Ellerslie - 1200 metrů, turf, dráha hluboká, dvouletí
1.Yourdeel2vDundeel - Miss Zapper, Red Ransom
2. Aalaalune2kReliable Man - Veva Girl, Fastnet Rock
3. Aretha2kCharm Spirit - Tsikory, Stravinsky
Dále: Bavella (AUS), Just Zerene (AUS), Rainbow Dash, Aotea Lad, Enjoy the Show, Qiji Swordsman
Výrok: nos - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 3 - 2 - 1/2 - nos
Čas: 1:12.61
Majitel: C.A. Rutten, C.J.B. Norwood & R.N. Preston, Chovatel: D.J. Myers
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

New Zealand Stakes G1

9. březen, Ellerslie - 2000 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.Melody Belle4kCommands - Meleka Belle, Iffraaj
2. Danzdanzdance (AUS)4kMastercraftsman - Night Danza, Danzero
3. Rondinella4kOcean Park - Valpolicella, Red Ransom
Dále: Authentic Paddy, Vin de Dance, Saint Emilion, On the Rocks, Shadows Cast, Elusive Treasure (AUS), Farm Boy
Výrok: krk - 3 1/2 - 2 1/2 - 3 3/4 - 2 1/4 - 1 1/4 - 1 1/2 - 2 1/2 - 7 1/4
Čas: 2:06.56
Majitel: Fortuna Melody Belle Syndicate, Chovatel: N.M. Leicester
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Auckland Cup G1

9. březen, Ellerslie - 3200 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.Glory Days6kRed Giant - Bilancia, Montjeu
2. Five to Midnight6vDomesday - Fastnet Lady, Fastnet Rock
3. Blue Breeze5vBullbars - Peony Rose, St. Reims
Dále: Dee And Gee, Vengeur Masque (IRE), Gundown (AUS), Charles Road (AUS), Verry Flash, Kamanda Lincoln, Rock On, Duplicity, Peso, Delegate, Prince Jabeel (AUS), August Edition, The Rebel Knight
Výrok: 2 - nos - 5 1/2 - 1 3/4 - 3 - 2 1/4 - 3/4 - 1 - 1/2 - 1 1/4 - 4 - 9 3/4 - 1 - 17 1/2 - 12 1/2
Čas: 3:32.00
Majitel: G.D. & P.A. Thurlow, B.J. & S.A. McAcree, Chovatel: J.D. Georgetti & G.E. Kenny
Trenér: Bill Thurlow, Jezdec: Samantha Collett

Wellington Guineas G2

16. březen, Trentham - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Emily Margaret3kPins - Seven Schillings, O'Reilly
2. Vigor Winner (AUS)3vDeclaration of War - Savont, Exceed And Excel
3. Dawn Patrol3kDawn Approach - Dazzling, Star Way
Dále: Cavallo Veloce, Langkawi, King Louis, Miss Labasa, Floral Belt, Cyber Attack, She's A Thief, Just Fabulous, Cleaver, Happy Tav, Press Release, Qiji Express
Výrok: nos - hlava - 1/4 - 1/2 - 2 - nos - hlava - nos - 1 - 1/2 - nos - 6 - 5 1/2 - 7
Čas: 1:24.41
Majitel: Mr. & Mrs. Rodger Finlay, Chovatel: Archer Equine Investments Ltd
Trenér: Kevin & Pam Hughes, Jezdec: Robert Hannam

New Zealand Oaks G1

16. březen, Trentham - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Sentimental Miss3kReliable Man - Nostalgic, Quest For Fame
2. Beyond the Fort3kNiagara - Stella Rossa, Testa Rossa
3. Star Karen (AUS)3kCamelot - Calm Smytzer, Zabeel
Dále: Clementina, Savy Young Blonk, Schist, Nerve Not Verve, Queen of Diamonds, Kinshasa, Pinmedown, Rubira (AUS), Elate, Jakkalbomb, Imelda Mary, Allacciato, Shezathinka (AUS), Pullyoursocksup, Dare to Compare
Výrok: 1 1/4 - krk - krk - 1 1/4 - 1 1/2 - nos - hlava - nos - 3/4 - 3/4 - 1 - 1/2 - 2 1/4 - 1 1/2 - 4 1/4 - 2 1/4 - 12 1/4
Čas: 2:35.08
Majitel: Go Racing Yesteryear Syndicate, Chovatel: The Oaks Stud
Trenér: Lisa Latta, Jezdec: Lisa Allpress

Japan / NZ International Trophy G2

23. březen, Tauranga - 1600 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.Volpe Veloce (AUS)5kFoxwedge - Bardego, Barathea
2. Watch This Space7vElusive City - Multi Tasker, Kaapstad
3. True Enough5vNom de Jeu - Valda's Dream, Sakura Seeking
Dále: Endless Drama (IRE), William Wallace, The Mitigator (AUS), Nicoletta, Hiflyer, Elusive Treasure (AUS), Camino Rocoso, Donna Anne Billy, Tiptronic, He's Cavalier, Vinevale (AUS)
Výrok: 1/2 - 1/2 - nos - hlava - 1 1/2 - nos - 1/2 - krk - 1 - 3 - 1 - 1 1/4 - 1 1/2
Čas: 1:34.94
Majitel: D. & C. Adams, H. Allender Et Al, Chovatel: N.Vass
Trenér: Graham Richardson & Gavin Parker, Jezdec: Michael McNab

Manawatu Sires' Produce Stakes G1

30. březen, Awapuni - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Yourdeel2vDundeel - Miss Zapper, Red Ransom
2. Aretha2kCharm Spirit - Tsikory, Stravinsky
3. Bella Mente2kEl Roca - Joiya, Stravinsky
Dále: Aalaalune, First Rock, Glinda Goodwitch, Equinox, Holy Mongolemperor, The Fugitive, Bavella (AUS), Qiji Spirit
Výrok: 1/4 - krk - hlava - 1/2 - 3/4 - hlava - 1 - nos - hlava - 2 1/4
Čas: 1:22.98
Majitel: C.A. Rutten, C.J.B. Norwood & R.N. Preston, Chovatel: D.J. Myers
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Awapuni Gold Cup G2

30. březen, Awapuni - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Jacksstar7vZed - Star Guest, Pentire
2. Sampson9vDubai Destination - Magic Star, Danzero
3. Authentic Paddy9vHowbaddouwantit - Authentic Cross, Cape Cross
Dále: Dolcetto, Rock On, Shadow Fox, Hunta Pence, Hank Moody, Giovanni Canaletto (IRE), Saint Emilion, Kamanda Lincoln
Výrok: hlava - 3/4 - 1 1/4 - 1/4 - 3/4 - 2 1/2 - 3/4 - 3/4 - 2 1/4 - 3/4
Čas: 2:02.03
Majitel: C.A. & P.M. Algie & C. & R. Wilkie, Chovatel: C.A. & P.M. Algie
Trenér: Gary Vile, Jezdec: Chris Johnson

NZ Thoroughbred Breeders' Stakes G1

6. duben, Te Aroha - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Nicoletta5kSavabeel - Celtic Crown, Doneraile Court
2. Supera4kSavabeel - Sopra Tutto, Van Nistelrooy
3. Luvaluva4kMastercraftsman - Wansesingyee, Galileo
Dále: Volpe Veloce (AUS), Le Castile, Sandrine, The Real Beel, Concert Hall, Hasahalo, Our Abbadean, She's Poppy
Výrok: hlava - 3/4 - 1 3/4 - 3/4 - 3/4 - nos - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 2
Čas: 1:35.14
Majitel: JML Bloodstock Ltd, Chovatel: Goodwood Stud Ltd
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Jake Bayliss

ARC Championship Stakes G2

20. duben, Ellerslie - 2100 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Lord Arthur (AUS)3vCamelot - Imposingly, Zabeel
2. Intrigue3kShowcasing - Forever And Ever, Monsun
3. Bobby Dee3vZed - Adriatico, Stravinsky
Dále: Hasabro, Ignored, Blue On Black (AUS), Jip Jip Rock (AUS), Decadence, Spring Delight, Star Karen (AUS), Mighty Conor (AUS), Gehrig, Vee Cece (AUS), Elate, Trumpet (AUS)
Výrok: 1 1/2 - 2 - hlava - 1 - 1 3/4 - 1 - 1 - nos - 1/4 - 5 1/4 - 3/4 - krk - 15 - 1
Čas: 2:07.89
Majitel: P.B. Newsom, A.N. Wales & A.M. Whitehouse, Chovatel: P. Newsom
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Jake Bayliss

Easter Handicap G2

20. duben, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Endless Drama (IRE)6hLope de Vega - Desert Drama, Green Desert
2. Watch This Space7vElusive City - Multi Tasker, Kaapstad
3. Yearn5kSavabeel - Princess Uno, Danehill
Dále: Demonetization (AUS), Beefeater, Mongolianconqueror, The Mitigator (AUS), Le Castile, Dama Zorro (AUS), Rangipo (AUS), Go Nicholas, Kingsguard, Ronch, Megablast, Sultan of Swing, Tomelilla, On the Rocks, Big Mike
Výrok: krk - 3/4 - hlava - hlava - hlava - nos - 1 - nos - nos - hlava - nos - 1 - hlava - nos - 1 1/4 - nos - 5 1/2
Čas: 1:33.45
Majitel: Qatar Bloodstock, Chovatel: Knocktoran Stud & Bluehorse Breeding Ltd
Trenér: Tony Pike, Jezdec: Leith Innes

Travis Stakes G2

27. duben, Te Rapa - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Supera4kSavabeel - Sopra Tutto, Van Nistelrooy
2. Jessiegee5kAlamosa - St. Jessie, Jetbal
3. Our Abbadean6kLookin At Lucky - Highland Lights, Fantastic Light
Dále: Nicoletta, Fiscal Fantasy (AUS), Hinerangi (AUS), Tantalising, She's Poppy, Zentessa, Etah James, China Star, Lady Painton
Výrok: 1 3/4 - krk - 1 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - krk - hlava - krk - 1 1/2 - nos - 1 1/4 - 1
Čas: 2:03.20
Majitel: Sir Peter Vela, Chovatel: Pencarrow Thoroughbreds Ltd
Trenér: K. & B. Kelso & Mark Donoguhe, Jezdec: Michael Coleman

Foxbridge Plate G2

17. srpen, Te Rapa - 1200 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.Endless Drama (IRE)7hLope de Vega - Desert Drama, Green Desert
2. Te Akau Shark5vRip Van Winkle - Bak Da Chief, Chief Bearhart
3. Comeback5vMakfi - Intelligentsia, Danzero
Dále: Melody Belle, Helena Baby, Malambo, Sentimental Miss, Seventh Up, Santa Monica, Consensus, Authentic Paddy, Southern Icon (AUS)
Výrok: 3/4 - hlava - 1 1/2 - nos - 1/2 - 1/2 - 2 3/4 - krk - 1 1/4 - nos - 3 3/4
Čas: 1:13.44
Majitel: Qatar Bloodstock, Chovatel: Knocktoran Stud & Bluehorse Breeding Ltd
Trenér: Tony Pike, Jezdec: Leith Innes

Tarzino Trophy G1

31. srpen, Hawke's Bay - 1400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Melody Belle5mCommands - Meleka Belle, Iffraaj
2. Wyndspelle6hIffraaj - Western Star, High Chaparral
3. Helena Baby5vGuillotine - Hot Stash, Secret Savings
Dále: Shadows Cast, Danzdanzdance (AUS), Comeback, Santa Monica, Sleeping Beauty, More Wonder, Dark Princess, Amarula, He Kin Fly, Endless Drama (IRE), Deerfield, Aalaalune, The Bandito
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - nos - hlava - 1 - krk - hlava - 1 - 1/2 - 1/2 - 1 - 3 - 1/2 - 7 1/4
Čas: 1:22.12
Majitel: Fortuna Melody Belle Syndicate, Chovatel: N.M. Leicester
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Michael McNab

Windsor Park Plate G1

21. září, Hastings - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Melody Belle5mCommands - Meleka Belle, Iffraaj
2. Sultan of Swing7vBachelor Duke - Queen Cha Cha, High Chaparral
3. Mongolian Marshal5vHigh Chaparral - Ardeche, Dehere
Dále: Wyndspelle, Shadows Cast, Atlanta Peach, Hello It's Me, Cutadeel (AUS), Vigor Winner (AUS), More Wonder, Dark Princess, Crown Prosecutor (AUS)
Výrok: 2 3/4 - nos - 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - krk - 1 - krk - nos - 1/2 - 3/4
Čas: 1:34.17
Majitel: Fortuna Melody Belle Syndicate, Chovatel: N.M. Leicester
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Hawke's Bay Guineas G2

5. říjen, Hastings - 1400 metrů, turf, tříletí
1.Catalyst3vDarci Brahma - Evana, Entrepreneur
2. Callsign Mav3vAtlante - Raadisi, Volksraad
3. Aotea Lad3vSavabeel - Corsage, Volksraad
Dále: Riva Capri, Sherwood Forest (AUS), Red Hussar (AUS), Exuberant, Checkers, Serena, Scotch (AUS), Blue Rata Eligius
Výrok: 2 3/4 - 7 1/4 - nos - nos - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 5 1/2
Čas: 1:22.65
Majitel: D. Karreman, Chovatel: The Oaks Stud
Trenér: Clayton Chipperfield, Jezdec: Troy Harris

Livamol Classic G1

5. říjen, Hastings - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Melody Belle5kCommands - Meleka Belle, Iffraaj
2. Peso8vColombia - All Magic, Victory Dance
3. Crown Prosecutor (AUS)4hMedaglia d'Oro - Riptide, Exceed And Excel
Dále: Dolcetto, Mongolian Marshal, Vernanme, Athena Baby, Atlanta Peach, Mauna Kea, Fiscal Fantasy (AUS), Sentimental Miss, Jacksstar, More Wonder
Výrok: 3 1/2 - hlava - 3 1/4 - nos - hlava - 3 - 1 1/2 - krk - 3/4 - 3/4 - 1/4 - 1 3/4
Čas: 2:05.45
Majitel: Fortuna Melody Belle Syndicate, Chovatel: N.M. Leicester
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Sarten Memorial G2

28. říjen, Te Rapa - 1400 metrů, turf, tříletí
1.Harlech3hDarci Brahma - Obsession, Bachelor Duke
2. Run to Perfection (AUS)3hSepoy - El Shahar, Encosta de Lago
3. Bella Mente3kEl Roca - Joiya, Stravinsky
Dále: She's a Lady, Chiaretta, Double Impat, Equinox, Cinzento, Manchu (AUS), Serena, Pimlico, Our Creed, Anna Cecella (AUS), Ruby Negroni
Výrok: 1 1/2 - head - 1/2 - head - 1/2 - 2 - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - head - 1 3/4 - 25
Čas: 1:23.29
Majitel: Elias Fletcher Partnership, R.A. & J.A. Paddon Et Al, Chovatel: The Oaks Stud
Trenér: Michael Moroney & Pam Gerard, Jezdec: Michael McNab

New Zealand 2000 Guineas G1

9. listopad, Riccarton - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Catalyst3vDarci Brahma - Evana, Entrepreneur
2. Harlech3hDarci Brahma - Obsession, Bachelor Duke
3. Sherwood Forest3vFastnet Rock - Chasing Mammon, Giant's Causeway
Dále: Run to Perfection (AUS), Zelenski, Chuck a Luck, Callsign Mav, All About Magic, Lightning Jack, Charlie Awesome, Aotea Lad
Výrok: 2 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - nos - krk - 1 1/4 - 3/4 - 1 - 5 1/2
Čas: 1:36.07
Majitel: D. Karreman, Chovatel: The Oaks Stud
Trenér: Clayton Chipperfield, Jezdec: Troy Harris

Bakeries Mile G2

13. září, Riccarton - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.True Enough6vNom de Jeu - Valda's Dream, Sakura Seeking
2. Vigor Winner (AUS)5vDeclaration of War - Savont, Exceed And Excel
3. Sacred Day5vAzamour - Top of the Day, O'Reilly
Dále: He Kin Fly, Shadows Cast, Jessiegee, Secret Allure, Watch This Space, Lincoln Raider, Sir Nate, Gallant Boy, Son of Maher (AUS), Camino Rocoso
Výrok: hlava - 3/4 - krk - 3/4 - hlava - 3/4 - 1 1/2 - nos - nos - 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:36.27
Majitel: D.G. & W.H. Outtrim, B.A.V. & V.A. Preston, Chovatel: B.A.V. & V.A. Preston
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: Matthew Cameron

New Zealand 1000 Guineas G1

16. září, Riccarton - 1600 metrů, turf, tříleté klisny
1.Loire3kRedoute's Choice - Syrah, Traditionally
2. Jennifer Eccles3kRip Van Winkle - Platinum Elle, Elnadim
3. Travelling Light3kEl Roca - Cissy Bowen, Colombia
Dále: Bavella (AUS), Bella Mente, Kali, Karalino, Bronte Beach, Aretha, Hot Tap, All About Magic, Avadane, Far Site, Flaunting, Riva Capri, Can I Get An Amen
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1 - nos - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - hlava - nos - 1/2 - 1/2 - nos - 3/4 - krk - 5 3/4
Čas: 1:36.33
Majitel: Brent & Cherry Taylor & Kate Plaw, Chovatel: Trelawney Thoroughbred Ltd
Trenér: Tony Pike, Jezdec: Michael McNab

Tauranga Stakes G2

16. listopad, Tauranga - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Supera5kSavabeel - Sopra Tutto, Van Nistelrooy
2. The Mitigator (AUS)5vMaster of Design - Charming Ruby, Rubiton
3. Tiptronic6vO'Reilly - Tiptoes, Pins
Dále: Consensus, Hay Tiger, Hinerangi (AUS), El Coolio, Back In a Flash
Výrok: 2 1/4 - hlava - hlava - 2 - 1/2 - 3/4 - 2 3/4
Čas: 1:36.60
Majitel: Sir Peter Vela, Chovatel: Pencarrow Thoroughbreds Ltd
Trenér: Ken & Bev Kelso, Jezdec: Michael Coleman

Auckland Thoroughhbred Breeders' Stakes G2

23. listopad, Pukehoke Park - 1400 metrů, truf, tříleté a starší klisny
1.Yearn4kSavabeel - Princess Uno, Danehill
2. Media Sensation (AUS)4kI Am Invincible - Different To, High Chaparral
3. Princess Kereru6kPins - Fleur d'Amour, Thorn Park
Dále: Le Castile, Queen of Diamonds, Savette, Pasabahce, Pierina, Supreme Heights, Ritani, Goboniego, Donna Anne Billy, Hello It's Me
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - 1 1/2 - nos - hlava - 3/4 - nos - 1/2 - 2 - krk - 1 1/2 - 3
Čas: 1:22.54
Majitel: C.R. & M. Lupton, Chovatel: Emblem Ltd
Trenér: Karen Furdson, Jezdec: Sam Spratt

Great Northern Challenge Stakes G2

7. prosinec, Trentham - 1100 metrů, turf, dvouletí
1.Not An Option (AUS)2hNot a Single Doubt - Chintz, Savabeel
2. Power 'n' Glory2vPower - Hell Yeah, Pyrus
3. Unition (AUS)2hFastnet Rock - Diademe, Savabeel
Dále: Tivaan Warrior, Ohio Showgirl, De La Terre, Amosia (AUS), Leeside, Showemhowitsdone
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 1 1/2 - nos - 1 1/2 - hlava - 2 - 3/4
Čas: 1:04.11
Majitel: Raffles Racing, R.A. Ferguson, Haunui Farm Et Al, Chovatel: Aquis Farm
Trenér: Tony Pike, Jezdec: Leith Innes

Captain Cook Stakes G1

7. prosinec, Trentham - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Wyndspelle6hIffraaj - Western Star, High Chaparral
2. Shadows Cast7vPer Incanto - Ages Past, Slavic
3. True Enough6vNom de Jeu - Valda's Dream, Sakura Seeking
Dále: Supera, Tiptronic, Vernanme, Darscape Princess, Dolcetto, He Kin Fly, Whenharrymetsaddle
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - 2 3/4 - 3
Čas: 1:34.66
Majitel: J. Frew, S. Hanna Et Al, Chovatel: Mrs. S.D. Hart
Trenér: Johno Benner & Hollie Wynyard, Jezdec: Jason Waddell

Isuzu Stakes G2

14. prosinec, Te Rapa - 1600 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.The Real Beel4kSavabeel - Ahna, O'Reilly
2. Guillada4kGuillotine - Adalia, Lucky Unicorn
3. Pinmedown4kPins - Alleyway, Oregon
Dále: Yearn, Queen of Diamonds, Red Sky At Night, Livin' On a Prayer, Atlanta Peach, Lady Kartel, Nasha Riva, Contessa Vanessa, Hinerangi (AUS), Inscription
Výrok: hlava - hlava - hlava - hlava - 1/2 - 1/2 - 3/4 - nos - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 3/4
Čas: 1:35.39
Majitel: G.J. Chittick, Chovatel: Waikato Stud Ltd
Trenér: Jim Pender, Jezdec: Craig Grylls

Manawatu Challenge Stakes G2

21. prosinec, Awapuni - 1400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Kiwi Ida5kSquamosa - Empress Ida, Blevic
2. Rock On Wood5hRedwood - Rock On Rye, Catcher In the Rye
3. Shadows Cast7vPer Incanto - Ages Past, Slavic
Dále: Secret Allure, Magnum, La Bella Rosa, Dark Princess, Lady Kartel, Ritani, Emily Margaret, Heni, Chocante
Výrok: nos - 3/4 - nos - nos - 1 1/2 - 3/4 - 1 - 1/2 - 1/2 - 4 1/4 - 12 3/4
Čas: 1:25.70
Majitel: J.F. & K.G. Parson, Chovatel: P.V. Kelly
Trenér: John & Karen Parsons, Jezdec: Chris Johnson

Eight Carat Classic G2

26. prosinec, Ellerslie - 1600 metrů, turf, tříleté klisny
1.Jennifer Eccles3kRip Van Winkle - Platinum Elle, Elnadim
2. Two Illicit3kJimmy Choux - Gemini, Tale of the Cat
3. Showoroses3kShowcasing - Rodrigo Rose, Rodrigo de Triano
Dále: Manchu (AUS), Coco Baci (AUS), Familia, Kalpaki Road, Showbeel, Diamonds Galore, Aalaalune, Tears of Jupiter (AUS)
Výrok: 1 - hlava - 1 1/2 - hlava - nos - 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - 3 1/4 - 4 3/4
Čas: 1:35.28
Majitel: Challenge No. 10 Syndicate, Chovatel: Westend Partnership
Trenér: Shaune Ritchie, Jezdec: James McDonald

Zabeel Classic G1

26. prosinec, Ellerslie - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.True Enough6vNom de Jeu - Valda's Dream, Sakura Seeking
2. Fiscal Fantasy (AUS)5kSkilled - Villa Igea, Papal Power
3. Beauden5vBullbars - Belle Femme, Zeditave
Dále: Mongolian Marshal, Pinmedown, Vernanme, Tiptronic, Queen of Diamonds, Charles Road (AUS), Orakel Overlord, Peso, Contessa Vanessa, The Mitigator (AUS)
Výrok: krk - hlava - 1/4 - 1/2 - hlava - 2 1/2 - nos - 1 - 8 3/4 - 3/4 - 1 - 1 1/4
Čas: 2:01.24
Majitel: D.G. & W.H. Outtrim, B.A.V. & V.A. Preston, Chovatel: B.A.V. & V.A. Preston
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: James McDonald

Japonsko

Nikkei Shinshun Hai G2

13. leden, Kyoto - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Glory Vase4hDeep Impact - Mejiro Tsubone, Swept Overboard121
2. Look Twice6hStay Gold - Esyoueffcee, Alzao121
3. Super Lumiere6hStay Gold - Hikaru Amore, Kurofune121
Dále: Noble Mars, A T Thunder, Muito Obrigado, Kento O, Dashing Blaze (USA), Meisho Tekkon, Solace, Win Tenderness, Masahaya Dream, Lord Vent d'Or, Aithon, African Gold, Ganko
Výrok: 1/2 - 1/2 - krk - krk - 1/2 - krk - 3 - krk - 6 - 2 - 2 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - krk - 5
Čas: 2:26.20
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Lake Villa Farm
Trenér: Tomohito Ozeki, Jezdec: Mirco Demuro

Tokai Stakes G2

20. leden, Chukyo - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Inti5hCame Home - Kitty, Northern Afleet123
2. Chuwa Wizard4hKing Kamehameha - Chuwa Blossom, Durandal123
3. Sumahama4hNeo Universe - Sound the Beach, Afleet121
Dále: Cosmo Canadian, Asukano Roman, Angreigen, Kazenoko, Glanzend, Shiny Beam, Meisho Sumitomo, Meiner Basara, Ange Desir, Molto Bene
Výrok: 2 - 7 - 1 1/4 - 1 3/4 - nos - 1/2 - 1 1/2 - nos - 1 - 2 - 8 - 2 1/2
Čas: 1:49.80
Majitel a chovatel: Shigeo Takeda
Trenér: Kenji Nonaka, Jezdec: Yutaka Take

American Jockey Club Cup G2

20. leden, Nakayama - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Sciacchetra6hManhattan Cafe - Samaaha, Singspiel123
2. Fierement4hDeep Impact - Lune d'Or, Green Tune126
3. Maitres d'Art6hZenno Rob Roy - Exhibit One, Silver Hawk123
Dále: Generale Uno, Sakura Empereur, Danburite, Shonan Bach, Stay In Seattle, Meiner Milano, Miraieno Tsubasa, Action Star
Výrok: hlava - 3/4 - 1 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 2 - krk - krk
Čas: 2:13.70
Majitel: Kaneko Makoto Holdings Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Katsuhiko Sumii, Jezdec: Shu Ishibashi

Kyoto Kinen G2

10. únor, Kyoto - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Danburite5hRulership - Tanzanite, Sunday Silence123
2. Stay Foolish4hStay Gold - Kauai Lane, King Kamehameha123
3. Makahiki6hDeep Impact - Wikiwiki, French Deputy126
Dále: Perform a Promise, Kento O, Black Bago, Dashing Blaze (USA), Time Flyer, Noble Mars, Kafuji Prince, Hartley, Action Star
Výrok: krk - krk - 1/2 - nos - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - nos - 4 - 5
Čas: 2:14.80
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Hidetaka Otonashi, Jezdec: Fuma Matsuwaka

Nakayama Kinen G2

24. únor, Nakayama - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Win Bright5hStay Gold - Summer Eternity, Admire Cozzene126
2. Lucky Lilac4kOrfevre - Lilacs And Lace, Flower Alley117
3. Stelvio4hLord Kanaloa - L'Archetto, Falbrav126
Dále: Suave Richard, Epoca d'Oro, Deirdre, Maltese Apogee, Happy Grin, Meiner Sage, Siberian Superb, Toruk Makto
Výrok: krk - hlava - 1 1/4 - hlava - 2 - 1 1/2 - krk - krk - dist. - 8
Čas: 1:45.50
Majitel: Win Co Ltd, Chovatel: Cosmo View Farm
Trenér: Yoshihiro Hatakeyama, Jezdec: Masami Matsuoka

Tulip Sho G2

2. březen, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Danon Fantasy3kDeep Impact - Life For Sale, Not For Sale119
2. Shigeru Pink Dia3kDaiwa Major - Moonlight Bay, High Chaparral119
3. Noble Score3kDeep Impact - Final Score, Dylan Thomas119
Dále: Donau Delta, Schon Glanz, Blanc Noir, Marumo Neo Force, Affranchir, Meisho Shobu, Au Pas Camarade, Honey Will, Something Just, Blitz Away
Výrok: 1 - nos - hlava - 1 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - 1 1/4 - krk - 4
Čas: 1:34.10
Majitel: Danox Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Mitsumasa Nakauchida, Jocey: Yuga Kawada

Yayoi Sho G2

3. březen, Nakayama - 2000 metrů, turf, dráha pružná, tříletí
1.Meisho Tengen3hDeep Impact - Meisho Beluga, French Deputy123
2. Schwarz Riese3hHeart's Cry - Soberania, Monsun123
3. Breaking Dawn3hVictoire Pisa - Agnes Sakura, White Muzzle123
Dále: Cantor, Satono Radius, Last Draft, Naimama, Vin Quet Domingo, Lava Stone
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - hlava - nos - 1 3/4 - hlava - krk - 8 - dist.
Čas: 2:03.30
Majitel: Yoshio Matsumoto, Chovatel: Mishima Bokujo
Trenér: Kaneo Ikezoe, Jezdec: Kenichi Ikezoe

Kinko Sho G2

10. březen, Chukyo - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Danon Premium4hDeep Impact - Indiana Gal, Intikhab123
2. Lys Gracieux5kHeart's Cry - Liliside, American Post121
3. Air Windsor5hKing Kamehameha - Air Messiah, Sunday Silence123
Dále: Persian Knight, Al Ain, Gibeon, Muit Obrigado, Suzuka Devious, Mozu Katchan, Tanino Frankel (IRE), Satono Walkure, Shonan Bach, Maitres D'Art
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 2 1/2 - 1 1/2 - 1 - nos - 1 1/4 - krk - 1 1/2 - nos - krk - krk
Čas: 2:00.10
Majitel: Danox Co Ltd, Chovatel: K.I. Farm
Trenér: Mitsumasa Nakauchida, Jocey: Yuga Kawada

Fillies' Revue G2

10. březen, Hanshin - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.No One3kHeart's Cry - Playgirl, Caerleon119
1.Pourville3kLe Havre - Kenhope, Kendargent119
3. Juranville3kKinshasa No Kiseki - Ally, Deputy Minister119
Dále: Iberis, Meisho Keimei, Ramiel, A Will a Way, Azuma Heritage, Eighteen Girl, Ho O Catherine, Coeur Et Sakura, Coeur Et Miyabi, Water Eden, Aster Ruby, Red Anemos, Love Me Fine, Koko Fille, Winter Lily
Výrok: dead heat - 1/2 - hlava - 3/4 - 3/4 - nos - krk - 1 1/2 - 3/4 - krk - 1/2 - krk - 1 1/4 - 1 1/2 - 1 - hlava - 5
Čas: 1:22.00
Majitel - No One: Yoshinori Fujita, Chovatel: Tobino Bokujo
Trenér: Kazuhide Sasada, Jezdec: Ryusei Sakai
Majitel - Pourville: Teruya Yoshida, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Yasushi Shono, Jezdec: Shinichiro Akyama

Hanshin Daishoten G2

17. březen, Hanshin - 3000 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Sciacchetra6hManhattan Cafe - Samaaha, Singspiel126
2. Kafuji Prince6hHeart's Cry - Ginza Floral, Symboli Kris S123
3. Lord Vent D'Or6hDaiwa Major - Jazz Cat, Storm Cat123
Dále: Sole Impact, Admire Eikan, Ridge Man, Kento O, Vosges, Stay In Seattle, Corcovado, Saimon Ramesses
Výrok: 5 - 2 1/2 - 1 - 1 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 3 1/2 - 4 - 1 - dist.
Čas: 3:06.50
Majitel: Kaneko Makoto Holdings Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Katsuhiko Sumii, Jezdec: Keita Tosaki

Spring Stakes G2

17. březen, Nakayama - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Emeral Flight3hKurofune - Setouchi Solar, Special Week123
2. Fantasist3hLord Kanaloa - Deep In Ask, Deep Impact123
3. Dixie Knight3hDaiwa Major - Camellia Rose, White Muzzle123
Dále: Tagano Diamante, Hishi Iguazu, Kurino Gaudi, Roger Barows, Secret Run, Guevara, Nishino Katsunari, Unicorn Lion (IRE), Fidelio Green, Regal Mane, Cosmo Calendula, Reversible Lane, Karate
Výrok: heda - krk - 1 1/4 - nos - 1 1/4 - nos - 1/2 - krk - 3/4 - 2 - nos - 1 - 1 1/4 - 3/4 - 7
Čas: 1:47.80
Majitel a chovatel: Tsutomu Takahashi
Trenér: Ikuo Aizawa, Jezdec: Yukito Ishikawa

Nikkei Sho G2

23. březen, Nakayama - 2500 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Meisho Tekkon4hManhattan Cafe - A Shin Velocity, Lemon Drop Kid121
2. Etario4hStay Gold - Hot Cha Cha, Cactus Ridge121
3. Sakura Empereur8hKing Kamehameha - Sakura Mega, Sunday Silence123
Dále: Happy Grin, Go For the Summit, Look Twice, Clincher, Black Bago, Chestnut Coat, Cafe Blitz, Action Star, Gran Armada
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - krk - 1/2 - 2 - 2 - 1 - 1/2 - 5 - 1 1/2
Čas: 2:34.20
Majitel: Yoshio Matsumoto, Chovatel: Shimoyashiki Bokujo
Trenér: Yoshitada Takahashi, Jezdec: Yutaka Take

Takamatsunomiya Kinen G1

24. březen, Chukyo - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Mr. Melody (USA)4hScat Daddy - Trusty Lady, Deputy Minister126
2. Seiun Kosei6hAdmire Moon - Observant, Capote126
3. Shonan Anthem6hJungle Pocket - Voladores, Kurofune126
Dále: Danon Smash, Teehaff, Let's Go Donki, Dea Regalo, Logi Cry, Ares Barows, Rhein Spirit, Daimei Fuji, Peisha Felicita, Hiruno Devaro, Nac Venus, Mozu Superflare (USA), Daimei Princess, Snow Dragon, Love Kampf
Výrok: 1/2 - hlava - 1/2 - 1/2 - nos - 1 1/4 - krk - 1 1/2 - 1/2 - nos - nos - 4 - 3/4 - krk - 1/2 - 1/2 - 3/4
Čas: 1:07.3
Majitel: Green Fields Co Ltd, Chovatel: Bell Tower Thoroughbreds
Trenér: Hideaki Fujiwara, Jezdec: Yuichi Fukunaga

Osaka Hai G1

31. březen, Hanshin - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Al Ain5hDeep Impact - Dubai Majesty, Essence of Dubai126
2. Kiseki5hRulership - Blitz Finale, Deep Impact126
3. Wagnerian4hDeep Impact - Miss Encore, King Kamehameha126
Dále: Makahiki, Air Windsor, Blast Onepiece, Stiffelio, Muit Obrigado, Danburite, Epoca d'Oro, Persian Knight, Sungrazer, Stay Foolish, Stelvio
Výrok: krk - krk - 3/4 - krk - 1/2 - 1 1/4 - krk - krk - 2 - krk - krk - 1 3/4 - 3/4
Čas: 2:01.00
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yasutoshi Ikee, Jezdec: Yuichi Kitamura

Hanshin Himba Stakes G2

6. duben, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Mikki Charm4kDeep Impact - Ripples Maid, Dansili119
2. Amalfi Coast4kDaiwa Major - Gypsy Highway, High Chaparral119
3. Mieno Succeed6kStay Gold - Happiness For You, A.P. Indy119
Dále: Diana Halo, Crocosmia, Cantabile, Red Olga, Lucky Lilac, Satono Walkure, Salacia, Liberty Heights, Beluga, Meisho Owara, One to One
Výrok: 1/2 - krk - hlava - hlava - hlava - hlava - krk - 3/4 - hlava - nos - 3/4 - krk - 3/4
Čas: 1:33.60
Majitel: Mizuki Noda, Chovatel: Mishima Bokujo
Trenér: Mitsumasa Nakauchida, Jocey: Yuga Kawada

New Zealand Trophy G2

6. duben, Nakayama - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí hřebci a klisny
1.Wide Pharaoh3hHenny Hughes - Wide Sapphire, Agnes Tachyon123
2. Meisho Shobu3kDaiwa Major - Meisho Suzuran, King Kamehameha119
3. Wittelsbach3hRulership - Katies Gem, Deep Impact123
Dále: Agulhas, Show Hide Kira, Cosmo Calendula, Koko Fille, Affranchir, Mikki Black, Carlino, Granatus, Hopeful Sign, Daishin Indi, Eri Ballad
Výrok: krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - krk - krk - hlava - krk - hlava - krk - krk - 3/4 - dist.
Čas: 1:34.20
Majitel: Masanobu Habata, Chovatel: Fujiwara Farm
Trenér: Katsuhiko Sumii, Jezdec: Hiroyuki Uchida

Oka Sho G1

7. duben, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Gran Alegria3kDeep Impact - Tapitsfly, Tapit121
2. Shigeru Pink Dia3kDaiwa Major - Moonlight Bay, High Chaparral121
3. Chrono Genesis3kBago - Chronologist, Kurofune121
Dále: Danon Fantasy, Beach Samba, Pourville, Aile Voix, Juranville, Schon Glanz, A Will A Way, No One, Meisho Keimei, Aqua Mirabilis, Red Aster, Figlia Pura, Ho O Catherine, Noble Score, Regard Calme
Výrok: 2 1/2 - krk - nos - krk - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - krk - 2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1 3/4 - krk - 3/4 - 2 1/2
Čas: 1:32.70
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Kazuo Fujisawa, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Satsuki Sho G1

14. duben, Nakayama - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Saturnalia3hLord Kanaloa - Cesario, Special Week126
2. Velox3hJust a Way - Selkis, Monsun126
3. Danon Kingly3hDeep Impact - My Goodness, Storm Cat126
Dále: Admire Mars, Courageux Guerrier, Tagano Diamante, Last Draft, Admire Justa, Daddy's Mind, Naimama, Breaking Dawn, Schwarz Riese, Fantasist, Satono Lux, Meisho Tengen, Kurino Gaudi, Nishino Daisy, Lance of Puraana
Výrok: hlava - nos - 2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - hlava - 1 1/2 - 1/2 - hlava - 2 - hlava - nos - nos - 2 - 3/4 - 4
Čas: 1:58.10
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Katsuhiko Sumii, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Yomiuri Milers Cup G2

21. duben, Kyoto - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Danon Premium4hDeep Impact - Indiana Gal, Intikhab126
2. Guanciale7hScreen Hero - Chup Saya, Diablo123
3. Pax Americana4hKurofune - Global Peace, Sunday Silence123
Dále: Indy Champ, Stormy Sea, Keiai Nautique, Mozu Ascot (USA), Koei Takeru, Toa Raijin
Výrok: 1 1/4 - hlava - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 2 1/2 - 3 - 3/4 - 4
Čas: 1:32.60
Majitel: Danox Co Ltd, Chovatel: K.I. Farm
Trenér: Mitsumasa Nakauchida, Jocey: Yuga Kawada

Flora Stakes G2

21. duben, Tokyo - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Victoria3kVictoire Pisa - Black Emblem, War Emblem119
2. Shadow Diva3kHeart's Cry - Diamond Diva, Dansili119
3. Jodie3kDaiwa Major - Mystique, Monsun119
Dále: Passing Through, Fairy Polka, Pele, Win Zenobia, Amoretta, Krasavitsa, Air Gene, Folktale, Innocent Muse, Leone d'Oro, Therapeia, Etoile, Nerissa, Rose Tesoro
Výrok: nos - 1/2 - hlava - nos - 1 3/4 - krk - 3/4 - nos - 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - nos - krk - krk - 1 3/4 - 1/2 - 4
Čas: 1:59.50
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Shigeyuki Kojima, Jezdec: Keita Tosaki

Aoba Sho G2

27. duben, Tokyo - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Lion Lion3hRulership - Agehibari, Kurofune123
2. Run For the Roses3hKing Kamehameha - Last Groove, Deep Impact123
3. Peace One Paradis3hJungle Pocket - Clear Soul, Agnes Digital123
Dále: Kitasan Vulcan, Satono Radius, Makoto Juzumaru, Centaur, Barack Palinka, Admire Squall, Pinscher, Caudillo, Ulili, Divine Force, Taisei Monarch, Arumama, Tosen Cambina
Výrok: nos - 2 - 1 1/4 - 1/2 - 1 - 1 1/4 - krk - nos - 1/2 - 1/2 - krk - 1 - 1/2 - 2 1/2 - 2
Čas: 2:25.00
Majitel: Chiyono Terada, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Mikio Matsunaga, Jezdec: Norihiro Yokoyama

Tenno Sho (Spring) G1

28. duben, Kyoto - 3200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Fierement4hDeep Impact - Lune d'Or, Green Tune128
2. Glory Vase4hDeep Impact - Mejiro Tsubone, Swept Overboard128
3. Perform a Promise7hStay Gold - I'll Be Bound, Tanino Gimlet128
Dále: Etario, You Can Smile, Chestnut Coat, Kafuji Prince, Ridge Man, Kento O, Clincher, Meisho Tekkon, Lord Vent d'Or, Vosges
Výrok: krk - 6 - krk - 3 - 1 1/2 - 3 - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 7 - dist. - pulled up
Čas: 3:15.00
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Takahisa Tezuka, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Kyoto Shimbun Hai G2

4. květen, Kyoto - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Red Genial3hKing Kamehameha - Red Agate, Manhattan Cafe123
2. Roger Barows3hDeep Impact - Little Book, Librettist123
3. Satono Solomon3hDeep Impact - Elusive Wave, Elusive City123
Dále: Naimama, Tagano Diamante, Breaking Dawn, Healing Mind (IRE), All Is Well, Mozu Bello, Vin Quet Domingo, Tosen Sky, Havana Wind, Franklin, Yamakatsu Sisimaru
Výrok: krk - 2 1/2 - nos - 1 1/4 - nos - 1 3/4 - 2 - krk - 1 1/4 - 1/2 - krk - 2 - 3 1/2
Čas: 2:11.90
Majitel: Tokyo Horse Racing Co Ltd, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Yoshitada Takahashi, Jezdec: Manabu Sakai

NHK Mile Cup G1

5. květen, Tokyo - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí
1.Admire Mars3hDaiwa Major - Via Medici, Medicean126
2. Cadence Call3hLord Kanaloa - Inductee, Heart's Cry126
3. Catedral3hHeart's Cry - Abyla, Rock of Gibraltar126
Dále: Gran Alegria, Danon Chaser, Val d'Isere, Happy Hour, Toya Rito Seito, Wide Pharaoh, Groove It, Meiner Flap, Pourville, Fantasist, Kurino Gaidi, Wittelsbach, Iberis, Mikki Black, Lord Gladio
Výrok: 1/2 - nos - 1 1/4 - krk - 1/2 - nos - nos - krk - krk - krk - krk - 1 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 3/4 - nos - 2 1/2
Čas: 1:32.40
Majitel: Riichi Kondo, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yasuo Tomomichi, Jezdec: Mirco Demuro

Keio Hai Spring Cup G2

11. květen, Tokyo - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Tower of London4hRaven's Pass - Snow Pine, Dalakhani123
2. Linate5kStay Gold - Malpensa, Orpen119
3. Logi Cry6hHeart's Cry - Dream Moment, Machiavellian123
Dále: To the Crown, Canal Street, Reliable Ace, Smart Odin, Dover, Stormy Sea, Daimei Fuji, Entscheiden, Lord Quest, Time Trip, Star of Persia, Blois
Výrok: 3/4 - nos - nos - 3/4 - 1/2 - nos - krk - současně - hlava - 1/2 - krk - 1 1/4 - 1 - 6
Čas: 1:19.40
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley Japan
Trenér: Kazuo Fujisawa, Jezdec: Damian Lane

Victoria Mile G1

12. květen, Tokyo - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Normcore4kHarbinger - Chronologist, Kurofune121
2. Primo Scene4kDeep Impact - Mosheen, Fastnet Rock121
3. Crocosmia6kStay Gold - Developpe, Boston Harbor121
Dále: Lucky LIlac, Aerolithe, Mieno Succeed, Sound Chiara, Mikki Charm, Soul Stirring, Let's Go Donki, Red Olga, Denko Ange, Satono Walkure, Amalfi Coast, Frontier Queen, One to One, Meisho Owara, Cantabile
Výrok: krk - 1/2 - nos - 1 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - krk - nos - nos - 1 1/4 - krk - 1 3/4 - 1 3/4 - 1 - krk - 1 - 1/2
Čas: 1:30.50
Majitel: Seiichi Iketani, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Kioyshi Hagiwara, Jezdec: Damian Lane

Yushun Himba G1

19. květen, Tokyo - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Loves Only You3kDeep Impact - Loves Only Me, Storm Cat121
2. Curren Boutuqed'Or3kDeep Impact - Solaria, Scat Daddy121
3. Chrono Genesis3kBago - Chronologist, Kurofune121
Dále: Victoria, Danon Fantasy, Shadow Diva, Schon Glanz, Aqua Mirabilis, Contra Check, Figlia Pura, Aile Voix, Shigeru Pink Dia, Win Zenobia, Jodie, Beach Samba, Fairy Polka, Meisho Shobu, No One
Výrok: krk - 2 1/2 - krk - hlava - krk - 3/4 - 2 1/2 - 3 1/2 - 1 1/2 - 2 - 1 1/4 - krk - 3 1/2 - krk - 2 - 1 3/4 - 3/4
Čas: 2:22.80
Majitel: DMM Dream Club Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yoshito Yahagi, Jezdec: Mirco Demuro

Tokyo Yushun G1

26. květen, Tokyo - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí hřebci a klisny
1.Roger Barows3hDeep Impact - Little Book, Librettist126
2. Danon Kingly3hDeep Impact - My Goodness, Storm Cat126
3. Velox3hJust a Way - Selkis, Monsun126
Dále: Saturnalia, Nishino Daisy, Courageaux Guerrier, Run For the Roses, Red Genial, Tagano Diamante, Meisho Tengen, Meiner Surpass, Emeral Fight, Naimama, Wind, Lion Lion, Schwarz Reise, Satono Lux, Admire Justa
Výrok: krk - 2 1/2 - 1/2 - hlava - krk - krk - 1 1/4 - 2 1/2 - 1 - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - hlava - 3 - nos - 5 - 7
Čas: 2:22.60
Majitel: Hirotsugu Inokuma, Chovatel: Tobino Bokujo
Trenér: Katsuhiko Sumii, Jezdec: Suguru Hamanaka

Meguro Kinen G2

26. květen, Tokyo - 2500 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Look Twice6hStay Gold - Esyoueffcee, Alzao121
2. Ice Bubble4hDeep Impact - Winter Cosmos, King Kamehameha119
3. Sole Impact7hDeep Impact - Cream Only, Exchange Rate119
Dále: Go For the SUmmit, Muito Obrigado, Win Tenderness, Chestnut Coat, Blast Onepiece, Action Star, Palingenesis, K T Clever, Popocatepetl, Admire Eikan
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - nos - 1 1/4 - 2 1/2 - 3/4 - 6 - dist. - pulled up
Čas: 2:28.20
Majitel: Tomokazu Iizuka, Chovatel: Oiwake Farm
Trenér: Hideaki Fujiwara, Jezdec: Damian Lane

Yasuda Kinen G1

2. červen, Tokyo - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Indy Champ4hStay Gold - Will Power, King Kamehameha128
2. Aerolithe5kKurofune - Asterix, Neo Universe123
3. Almond Eye4kLord Kanaloa - Fusaichi Pandora, Sunday Silence123
Dále: Guanciale, Sungrazer, Mozu Ascot, Keiai Nautique, Stelvio, Logi Cry, Persian Knight, Sakura Empererur, Lord Quest, Smart Odin, Fiano Romano (AUS), Entscheiden, Danon Premium
Výrok: krk - nos - 1 1/2 - nos - krk - 1/2 - nos - 1/2 - 2 1/2 - 1/2 - nos - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 4
Čas: 1:30.90
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Hidetaka Otonashi, Jezdec: Yuichi Fukunaga

Takarazuka Kinen G1

23. červen, Hanshin - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Lys Gracieux5kHeart's Cry - Liliside, American Post123
2. Kiseki5hRulership - Blitz Finale, Deep Impact128
3. Suave Richard5hHeart's Cry - Pirramimma, Unbridled's Song128
Dále: Al Ain, Rey de Oro, Noble Mars, Stiffelio, Clincher, Etario, Shonan Bach, Makahiki, Tatsu Gogeki
Výrok: 3 - 2 - 2 - 3/4 - 1 3/4 - krk - 3/4 - krk - hlava - 1 1/2 - 6
Čas: 2:10.80
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yoshito Yahagi, Jezdec: Damian Lane

Sapporo Kinen G2

18. srpen, Sapporo - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Blast Onepiece4hHarbinger - Tsurumaru Onepiece, King Kamehameha126
2. Sungrazer5hDeep Impact - Mantis Hunt, Deputy Minister126
3. Fierement4hDeep Impact - Lune d'Or, Green Tune126
Dále: Wagnerian, Persian Knight, A Shin Twinkle, Crocosmia, Kluger, Stay Foolish, Go For the Summit, Lord Vent d'Or, Night of Knights, Sakura Empereur, Run For the Roses
Výrok: krk - 1 - krk - 1/2 - 2 - krk - 1 1/4 - nos - krk - krk - 1 3/4 - 8 - 1 3/4
Čas: 2:00.10
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Masahiro Otake, Jezdec: Yuga Kawada

Centaur Stakes G2

8. září, Hanshin - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Tower of London4hRaven's Pass - Snow Pine, Dalakhani126
2. Fantasist3hLord Kanaloa - Deep In Ask, Deep Impact119
3. Iberis3kLord Kanaloa - Celebrar, Boston Harbor115
Dále: Peisha Felicita, King Heart, Daimei Princess, Matera Sky (USA), Mr. Melody (USA), Moanin (USA), Kaiser Melange, Love Kampf, Tamamo Brilliant, Aonbharr
Výrok: 3 - 1/2 - krk - 1 1/2 - nos - krk - 3/4 - 2 1/2 - 1 1/2 - hlava - 3/4 - dist.
Čas: 1:06.70
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley Japan
Trenér: Kazuo Fujisawa, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Rose Stakes G2

15. září, Hanshin - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Danon Fantasy3kDeep Impact - Life For Sale, Not For Sale119
2. Beach Samba3kKurofune - Fusaichi Airedale, Sunday Silence119
3. Victoria3kVictoire Pisa - Black Emblem, War Emblem119
Dále: Shigeru Pink Dia, Meisho Shobu, Sweep Celeritas, Moana Anela, Ultima Ligare, Shadow Diva, Big Picture, Best Queen, Le Cheile
Výrok: krk - hlava - 1 1/4 - 1 3/4 - 1 - nos - krk - 1 3/4 - 2 1/2 - nos - krk
Čas: 1:44.40
Majitel: Danox Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Mitsumasa Nakauchida, Jocey: Yuga Kawada

St. Lite Kinen G2

16. září, Nakayama - 2200 metrů, turf, dráha pružná, tříletí
1.Lion Lion3hRulership - Agehibari, Kurofune123
2. Satono Lux3hDeep Impact - Listen, Sadler's Wells123
3. Zadar3hTosen Ra - See the Sea, Lemon Drop Kid123
Dále: Levolg, Nishino Daisy, Tagano Diamante, Satono Radius, Eternal Vitesse, Naimama, Atomic Force, Meisho Tengen, Mutually, Secret Run, Ocea Great, Run For the Roses, Engraver, Mozu Bello, Material World
Výrok: 2 - krk - 3/4 - 3/4 - krk - hlava - krk - 1/2 - 1/2 - 1/2 - nos - 2 - 1 1/4 - 3/4 - 3 - 1/2 - krk
Čas: 2:11.50
Majitel: Chiyono Terada, Chovatel: Northern Racing
Trenér: Mikio Matsunaga, Jezdec: Norihiro Yokoyama

Kobe Shimbun Hai G2

22. září, Hanshin - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí hřebci a klisny
1.Saturnalia3hLord Kanaloa - Cesario, Special Week123
2. Velox3hJust a Way - Selkis, Monsun123
3. World Premiere3hDeep Impact - Mandela, Acatenango123
Dále: Red Genial, Unicorn Lion (IRE), Stifflement, Wind, Josho Mood
Výrok: 3 - 1 1/4 - 1 3/4 - krk - 1/2 - 3 - 1 1/4
Čas: 2:26.80
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Katsuhiko Sumii, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

All Comers G2

22. září, Nakayama - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Stiffeliio5hStay Gold - Serious Attitude, Mtoto123
2. Mikki Swallow5hTosen Homareboshi - Madre Bonita, Jungle Pocket123
3. Grail4hHeart's Cry - Platina Chalice, Rock of Gibraltar123
Dále: Rey de Oro, Crescendo Love, Go For the Summit, Shonan Bach, Engineer, Win Bright, Tony Five
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - nos - 3/4 - nos - 3/4 - 1 1/4 - 4 - dist.
Čas: 2:12.00
Majitel: Shadai Race Horse Co Ltd, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Hidetaka Otonashi, Jezdec: Genki Maruyama

Sprinters Stakes G1

29. září, Nakayama - 1200 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Tower of London4hRaven's Pass - Snow Pine, Dalakhani126
2. Mozu Superflare (USA)4kSpeightstown - Christies Treasure, Belong to Me121
3. Danon Smash4hLord Kanaloa - Spinning Wildcat, Hard Spun126
Dále: Mr. Melody (USA), Let's Go Donki, Daimei Princess, Happy Hour, No One, Linate, Ares barows, Iberis, Seiun Kosei, Dirndl, Maltese Apogee, Love Kampf, Fantasist
Výrok: 1/2 - krk - 1 - 1/2 - nos - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - krk - 3/4 - 3 - 3/4 - krk - 3
Čas: 1:07.10
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley Japan
Trenér: Kazuo Fujisawa, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Kyoto Daishoten G2

6. říjen, Kyoto - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Dreadnoughtus6vHarbinger - Dia de la Novia, Sunday Silence123
2. Danburite5hRulership - Tanzanite, Sunday Silence126
3. Shirvanshah4hDeep Impact - Azeri, Jade Hunter123
Dále: Noble Mars, Etario, Glory Vase, Uranus Charm, Maitres d'Art, Clincher, Palingenesis, Chestnut Coat, Air Windsor, Ridge Man, Renovar, Admire Justa, Albert, Win Tenderness
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 1/2 - hlava - 3 1/2 - krk - nos - 1 1/4 - 4 - ztratil jezdce
Čas: 2:23.50
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yoshito Yahagi, Jezdec: Ryusei Sakai

Mainichi Okan G2

6. říjen, Tokyo - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Danon Kingly3hDeep Impact - My Goodness, Storm Cat119
2. Aerolithe5kKurofune - Asterix, Neo Universe121
3. Indy Champ4hStay Gold - Will Power, King Kamehameha128
Dále: Persian Knight, Run For the Roses, Mozu Ascot (USA), Gibeon, Happy Grin, Keiai Nautique, Meiner Fanrong
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - hlava - nos - 3 - 2 - 5
Čas: 1:44.40
Majitel: Danox Co Ltd, Chovatel: Mishima Bokujo
Trenér: Kiyoshi Hagiwara, Jezdec: Keita Tosaki

Shuka Sho G1

13. říjen, Kyoto - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Chrono Genesis3kBago - Chronologist, Kurofune121
2. Curren Boutuqed'Or3kDeep Impact - Solaria, Scat Daddy121
3. Shigeru Pink Dia3kDaiwa Major - Moonlight Bay, High Chaparral121
Dále: Shadow Diva, Beach Samba, Rose Tesoro, Blanc Noir, Danon Fantasy, Espoir, Passing Through, Schon Glanz, Too Flashy, Satono Damsel, Sing Dor You, Contra Check, Fairy Polka, Red Anemos
Výrok: 2 - 1 1/2 - 1/2 - krk - 1 - 1 1/4 - 1/2 - hlava - krk - 3 1/2 - 1/2 - 1/2 - krk - 3/4 - 2 1/2 - daleko
Čas: 1:59.90
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Takashi Saito, Jezdec: Yuichi Kitamura

Fuchu Himba Stakes G2

14. říjen, Tokyo - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Scarlet Color4kVictoire Pisa - Ventus, War Emblem119
2. Frontier Queen6kMeisho Samson - Blue Box Bowl, Flower Alley119
3. Lucky Lilac4kOrfevre - Lilacs And Lace, Flower Alley119
Dále: All For Love, Crocosmia, Dimension, Red Landini, Satono Garnet, Danon Grace, Cantabile, Personnalite, Jodie, A Shin Twinkle, Randonnee, Primo Scene
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - nos - hlava - 1/2 - nos - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - nos
Čas: 1:44.50
Majitel: Koji Maeda, Chovatel: North Hills Co Ltd
Trenér: Ryo Takahashi, Jezdec: Yasunari Iwata

Kikuka Sho G1

20. říjen, Kyoto - 3000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí hřebci a klisny
1.World Premiere3hDeep Impact - Mandela, Acatenango126
2. Satono Lux3hDeep Impact - Listen, Sadler's Wells126
3. Velox3hJust a Way - Selkis, Monsun126
Dále: Divine Force, Melody Lane, Red Genial, Tagano Diamante, Caudillo, Nishino Daisy, Hishi Gekko, Ho O Sabel, Meisho Tengen, Zadar, Naimama, Unicorn Lion (IRE), Sifflement, Vin Quet Domingo, Calibore
Výrok: krk - 1 - 3/4 - krk - 1 - krk - nos - 1/2 - krk - 4 - 1 3/4 - 1 3/4 - 3 - 1 1/2 - krk - krk - daleko
Čas: 3:06.00
Majitel: Ryoichi Otsuka, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yasuo Tomomichi, Jezdec: Yutaka Take

Swan Stakes G2

26. říjen, Kyoto - 1400 merů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Diatonic4hLord Kanaloa - To Harmony, Sunday Silence123
2. Mozu Ascot (USA)5hFrankel - India, Hennessy126
3. My Style5hLord Ultima - Milford Subaru, Hawk Attack123
Dále: Time Trip, Guanciale, To the Crown, King Heart, Seiun Kosei, Smard Odin, Amalfi Coast, Maltese Apogee, Carvalho, Canal Street, No One, Lord Quest, Yellow Marimba, Moonquake, Moanis (USA)
Výrok: nos - krk - 3 1/2 - nos - hlava - krk - krk - krk - 1 1/2 - 1 - krk - nos - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 1/4
Čas: 1:21.30
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Sakai Bokujo
Trenér: Takaguki Yasuda, Jezdec: Christophe Soumillon

Tenno Sho (Autumn) G1

27. říjen, Tokyo - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Almond Eye4kLord Kanaloa - Fusaichi Pandora, Sunday Silence123
2. Danon Premium4hDeep Impact - Indiana Gal, Intikhab128
3. Aerolithe5kKurofune - Asterix, Neo Universe123
Dále: You Can Smile, Wagnerian, Saturnalia, Suave Richard, Win Bright, Keiai Nautique, Makahiki, Go For the Summit, Stiffelio, Cadenas, Al Ain, Run For the Roses, Dreadnoughtus
Výrok: 3 - krk - krk - krk - krk - 1 1/2 - nos - 1 1/4 - 1 - 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 3 - 2 - 2 1/2 - 6
Čas: 1:56.20
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Sakae Kunieda, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Keio Hai Nisai Stakes G2

2. listopad, Tokyo - 1400 metru, turf, dráha tvrdá, dvouletí
1.Taisei Vision2hTurtle Bowl - Somnia, Special Week121
2. Bien Fait2hKizuna - Le Sucre, Sakura Bakushin O121
3. Varuna2hEpiphaneia - Arided, Dance in the Dark121
Dále: Grand Chaser, Great Horn, Cappuccio, Kaito Red, Say ove Me, Meiner Grit, Apollo Nike
Výrok: 2 - 2 - krk - 1 3/4 - krk - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 3
Čas: 1:20.80
Majitel: Seiho Tanaka, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Masayuki Nishimura, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Copa Republica Argentina G2

3. listopad, Tokyo - 2500 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Muito Obrigado5hRulership - Pisa No Graf, Sunday Silence123
2. Taisei Trail4hHeart's Cry - Motherwell, Symboli Kris S121
3. African Gold4vStay Gold - Blixen, Gone West121
Dále: Look Twice, Trust Kenshin, Popocatepetl, Palingenesis, Noble Mars, Happy Grin, Win Tendersness, Ice Bubble, Oju Chosan, Makoto Galahad
Výrok: 1 1/4 - hlava - 1/2 - krk - krk - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - krk - 1 1/4 - 1 3/4 - 3
Čas: 2:31.50
Majitel: Ichikawa Yoshimi Holdings Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Koichi Tsunoda, Jezdec: Norihiro Yokoyama

Daily Hai Nisai Stakes G2

9. listopad, Kyoto - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí
1.Red Bel Jour2hDeep Impact - Red Fantasia, Unbridled's Song121
2. Win Greatest2hScreen Hero - Great Catty, Sakura Yutaka O121
3. Pale Ale2hDaiwa Major - Appeal, Selkirk121
Dále: Triple Ace (IRE), Wrightia, Succession, Adjust the Route, Cortesia, In the Mood, Exciter, Asake Ace
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2 - 4 - 4
Čas: 1:34.50
Majitel: Tokyo Horse Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Hideaki Fujiwara, Jezdec: Yutaka Take

Queen Elizabeth Cup G1

10. listopad, Kyoto - 2600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Lucky Lilac4kOrfevre - Lilacs And Lace, Flower Alley123
2. Crocosmia6kStay Gold - Developpe, Boston Harbor123
3. Loves Only You3kDeep Impact - Loves Only Me, Storm Cat119
Dále: Centelleo, Chrono Genesis, Salacia, Scarlet Color, Armeria Bloom, Satono Garnet, Frontier Queen, Uranus Charm, Gorgeous Lunch, Reigo Romance, Red Landini, Shadow Diva, Pont Des Arts, Miss Mamma Mia, Bright Moon
Výrok: 1 1/4 - krk - krk - krk - krk - 1 1/4 - krk - 3/4 - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 - krk - hlava - 1 3/4 - 1 1/4 - 1 1/2
Čas: 2:14.10
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Mikio Matsunaga, Jezdec: Christophe Soumillon

Mile Championship G1

17. listopad - Kyoto - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Indy Champ4hStay Gold - Will Power, King Kamehameha126
2. Danon Premium4hDeep Impact - Indiana Gal, Intikhab126
3. Persian Knight5hHarbinger - Orient Charm, Sunday Silence126
Dále: My Style, Danon Kingly, Catedral, Kurino Gaudi, Gaunciale, Red Olga, Diatonic, Primo Scene, Time Trip, Fiano Romano, Mozu Ascot (USA), Leyenda, Al Ain, Emeral Fight
Výrok: 1 1/2 - krk - 1/2 - krk - 3/4 - krk - 1 1/4 - krk - krk - 1/2 - 1 - krk - krk - 1/2 - 3 1/2 - 3/4
Čas: 1:33.00
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Hidetaka Otonashi, Jezdec: Kenichi Ikezoe

Japan Cup G1

24. listopad, Tokyo - 2400 metrů, turf, dráha hluboká, tříletí a starší
1.Suave Richard5hHeart's Cry - Pirramimma, Unbridled's Song126
2. Curren Boutuqed'Or3kDeep Impact - Solaria, Scat Daddy117
3. Wagnerian4hDeep Impact - Miss Encore, King Kamehameha126
Dále: Makahiki, You Can Smile, Daiwa Cagney, Etario, Muito Obrigado, Cheval Grand, Look Twice, Rey de Oro, Win Tenderness, Jinambo, Danburite, Taisei Trail
Výrok: 3/4 - 1 1/2 - 1 3/4 - krk - krk - 1 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 1/2 - 5 - 5 - 1 1/2 - krk - 3 1/2
Čas: 2:25.90
Majitel: NICKS Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yasushi Shono, Jezdec: Oisin Murphy

Stayers Stakes G2

30. listopad, Nakayama - 3600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Mondo Intero7hDeep Impact - Silk Universal, Brian's Time123
2. Albert8hAdmire Don - Folklore, Dance in the Dark123
3. A Shin Click5hRulership - Eishin Sansan, Carroll House123
Dále: Meisho Tengen, Sanshiro, Oju Chosan, Wandschirm, Reiho Romance, La La Eclater, Chestnut Coat, Ridge Man, Baby Step, Nature Let
Výrok: 3/4 - 1 - 1/2 - nos - nos - 1 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 3 1/2 - 2 - 3 - 2 1/2
Čas: 3:46.10
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Takahisa Tezuka, Jezdec: William Buick

Champions Cup G1

1. prosinec, Chukyo - 1800 metrů, písek, dráha standardní, tříletí a starší
1.Chrysoberyl3hGold Allure - Chrysoprase, El Condor Pasa121
2. Gold Dream6hGold Allure - Mon Vert, French Deputy126
3. Inti5hCame Home - Kitty, Northern Afleet126
Dále: Chuwa Wizard, King's Guard, Omega Perfume, Vengeance, Time Flyer, Westerlund, London Town, Wonder Lider, Mozu Attraction, Mitsuba, Wide Pharaoh, Satono Titan, T O Energy
Výrok: krk - 1 1/4 - 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - hlava - hlava - nos - 1/2 - krk - 3 - 2 1/2 - krk - 1 1/2 - 8
Čas: 1:48.50
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Hidetaka Otonashi, Jezdec: Yuga Kawada

Hanshin Juvenile Fillies G1

8. prosinec, Hanshin - 160é metrů, turf, dráha tvrdá, dvouleté klisny
1.Resistencia2kDaiwa Major - Malacostumbrada, Lizard Island119
2. Maltese Diosa2kKizuna - Top Of Dora, Grand Slam119
3. Cravache d'Or2kHeart's Cry - Path of Dreams, Giant's Causeway119
Dále: Woman's Heart, Yamakatsu Mermaid, Ria Amelia, Kawakita Ajin, Christie, J'Ai La Peche, Buon Voyage, Autumn Red, Lotus Land, Himesama, Sweet Melina, Elena Avanti, Luce Della Vita
Výrok: 5 - nos - 2 1/2 - krk - 2 - krk - krk - 1 3/4 - 4 - 1/2 - krk - 6 - krk - 1/2 - 7
Čas: 1:32.70
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Takeshi Matsushita, Jezdec: Yuichi Kitamura

Asahi Hai Futurity Stakes G1

15. prosinec, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí hřebci a klisny
1.Salios2hHeart's Cry - Salomina, Lomitas121
2. Taisei Vision2hTurtle Bowl - Somnia, Special Week121
3. Gran Rey2hRulership - Miracle Berry, Falbrav121
Dále: Tagano Beauty, Prince Return, Jun Light Bolt, Bien Fait, Lauda Sion, Win Greatest, Red Bel Jour, Triple Ace (IRE), Carinito, Meiner Grit, Egremni, Meisho Titan, Pale Ale
Výrok: 2 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 1/4 - krk - hlava - 1/2 - 2 - nos - krk - 3 - 5 - krk - 4 - 3
Čas: 1:33.00
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Noriyuki Hori, Jezdec: Ryan Moore

Hanshin Cup G2

21. prosinec, Hanshin - 1400 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Gran Alegria3kDeep Impact - Tapitsfly, Tapit119
2. Fiano Romano (AUS)5hFastnet Rock - Heart Ashley, Lion Heart126
3. Meisho Shobu3kDaiwa Major - Meisho Suzuran, King Kamehameha119
Dále: Let's Go Donki, No One, Rainbow Flag, Shivaji (USA), Smart Odin, One After, Guanciale, Logi Cry, Stormy Sea, My Style, Shuji, Shonan Rise, Grand Bonheur, Iberis, Meisho Keimei
Výrok: 5 - hlava - nos - 1 - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - nos - nos - současně - nos - 1 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 3 - 3
Čas: 1:19.40
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Kazuo Fujisawa, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Arima Kinen G1

22. prosinec, Nakayama - 2500 metrů, turf, dráha tvrdá, tříletí a starší
1.Lys Gracieux5kHeart's Cry - Liliside, American Post121
2. Saturnalia3hLord Kanaloa - Cesario, Special Week121
3. World Premiere3hDeep Impact - Mandela, Acatenango121
Dále: Fierement, Kiseki, Cheval Grand, Rey de Oro, Velox, Almond Eye, Etario, Al Ain, Suave Richard, Stiffelio, Aerolithe, Sarlet Color, Crocosmia
Výrok: 5 - krk - 1 1/2 - krk - 1 3/4 - 1 1/4 - 1 - nos - krk - 2 1/2 - 5 - 2 1/2 - 6 - 1 3/4 - krk
Čas: 2:30.50
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yoshito Yahagi, Jezdec: Damian Lane

Hopeful Stakes G1

28. prosinec, Nakayama - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, dvouletí
1.Contrail2hDeep Impact - Rhodochrosite, Unbridled's Song121
2. Weltreisende2hDream Journey - Mandela, Acatenango121
3. Wakea2hHeart's Cry - Cherry Collect, Oratorio121
Dále: Rhinebeck, Authority, Panthalassa, Blooming Sky, Dear Theory, Black Hole, Rugby Boy, Galore Creek, Narino Montagne, Kurino Brave
Výrok: 1 1/2 - 2 - 1 3/4 - krk - 3 - 1/2 - krk - 2 1/2 - 2 1/2 - 1 3/4 - 5 - 5
Čas: 2:01.40
Majitel: Shinji Maeda, Chovatel: North Hills Co Ltd
Trenér: Yoshito Yahagi, Jezdec: Yuichi Yukunaga

Tokyo Daishoten G1

29. prosinec, Oi - 2000 metrů, písek, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Omega Perfume4hSwept Overboard - Omega Fragrance, Gold Allure126
2. Nonkono Yume7vTwining - Nonko, Agnes Tachyon126
3. Mogiana Flavor4hBattle Plan - Nasuken Iris, French Deputy126
Dále: Gold Dream, Lord Golazo, Sano Summer, Baldassare, K T Brave, Apollo Tennessee, Sand Platina, Umanojo, Gaudy, London Town
Výrok: 1 - 2 - 1/2 - 3 - 2 1/2 - 3 - 4 - 1 1/4 - 3 1/2 - 3 1/2 - 7 - 6
Čas: 2:04.9
Majitel: Hara Reio Racing Co Ltd, Chovatel: Shadai Farm
Trenér: Shogo Yasuda, Jezdec: Mirco Demuro

Hong Kong

Centenary Sprint Cup G1

20. leden, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Beat the Clock (AUS)5vHinchinbrook - Flion Fenena, Lion Hunter126
2. Mr. Stunning (AUS)6vExceed And Excel - With Fervour, Dayjur126
3. Winner's Way (AUS)6vStarcraft - Sunday Service, Sunday Silence126
Dále: Fifty Fifty (NZ), Little Giant (NZ), Styling City (AUS), D B Pin (NZ), Born In China (GB)
Výrok: krk - 1 3/4 - krátká hlava - 1 - 3/4 - krátká hlava - 3 1/4
Čas: 1:08.42
Majitel: Merrick Chung Wai Lik, Chovatel: J. Henderson
Trenér: J. Size, Jezdec: Joao Moreira

Stewards' Cup G1

20. leden, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Beauty Generation (NZ)6vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit126
2. Conte (AUS)5vStarcraft - Miss Midas, Flying Spur126
3. Southern Legend (AUS)6vNot a Single Doubt - Donna's Appeal, Carnegie126
Dále: Pakistan Star (GER), Northern Superstar (SAF), Beauty Only (IRE)
Výrok: 3 - krátká hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1
Čas: 1:33.51
Majitel: Patrick Kwok Ho Chuen, Chovatel: Nearco Stud Ltd
Trenér: John Moore, Jezdec: Zac Purton

Silver Jubilee Cup G1

17. únor, Sha Tin - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beauty Generation (NZ)6vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit126
2. Beat the Clock (AUS)5vHinchinbrook - Flion Fenena, Lion Hunter126
3. Conte (AUS)5vStarcraft - Miss Midas, Flying Spur126
Dále: Rattan (NZ), Seasons Bloom (AUS), Pingwu Spark (NZ), Fifty Fifty (NZ), Winner's Way (AUS), Beauty Only (IRE), Little Giant (NZ)
Výrok: 1 3/4 - krk - 1 - 1 - 1 1/2 - 1 3/4 - krk - 2 3/4 - krk
Čas: 1:21.03
Majitel: Patrick Kwok Ho Chuen, Chovatel: Nearco Stud Ltd
Trenér: John Moore, Jezdec: Zac Purton

Hong Kong Gold Cup G1

17. únor, Sha Tin - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Exultant (IRE)5vTeofilo - Contrary, Mark of Esteem126
2. Southern Legend (AUS)6vNot a Single Doubt - Donna's Appeal, Carnegie126
3. Dinozzo (IRE)6vLilbourne Lad - Nisriyna, Intikhab126
Dále: Simply Brilliant (GB), Glorious Forever (GB), Eagle Way (AUS), Northern Superstar (SAF), Gold Mount (GB), Singapore Sling (SAF), Pakistan Star (GER), Time Warp (GB)
Výrok: 1 1/2 - 3 - krk - krk - krk - 3/4 - krátká hlava - krk - 3/4 - 2 1/4
Čas: 2:00.87
Majitel: Eddie Wong Ming Chak & Wong Leung Sau Hing, Chovatel: Ballygallon Stud Ltd
Trenér: A.S. Cruz, Jezdec: Zac Purton

Sprint Cup G2

7. duben, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Rattan (NZ)5vSavabeel - Grand Princess, Last Tycoon123
2. Beat the Clock (AUS)5vHinchinbrook - Flion Fenena, Lion Hunter128
3. Mr. Stunning (AUS)6vExceed And Excel - With Fervour, Dayjur128
Dále: Pingwu Spark (NZ), Winner's Way (AUS), Handsome Bo Bo (AUS)
Výrok: krk - 1/2 - 3 - 2 1/4 - 2 1/2
Čas: 1:08.14
Majitel: Wong Ting Bor, Chovatel: M.H.S. & S.H.R. Davidson & M.P. Schick
Trenér: Richard Gibson, Jezdec: Chad Schofield

Chairman's Trophy G2

7. duben, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Beauty Generation (NZ)6vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit128
2. Eagle Way (AUS)6vMore Than Ready - Wedgetail Eagle, Lure123
3. Pakistan Star (GER)6vShamardal - Nina Celebre, Peintre Celebre128
Dále: Singapore Sling (SAF), Conte (AUS), Seasons Bloom (AUS), Rise High (FR), Dinozzo (IRE), Mission Tycoon (AUS)
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - krk - 3/4 - krk - krátká hlava - 2 1/2 - 1 3/4
Čas: 1:33.26
Majitel: Patrick Kwok Ho Chuen, Chovatel: Nearco Stud Ltd
Trenér: John Moore, Jezdec: Zac Purton

Chairman's Sprint Prize G1

28. duben, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beat the Clock (AUS)5vHinchinbrook - Flion Fenena, Lion Hunter126
2. Rattan (NZ)5vSavabeel - Grand Princess, Last Tycoon126
3. Little Giant (NZ)6vSwiss Ace - Princess Carolina, More Than Ready126
Dále: Santa Ana Lane (AUS), Pingwu Spark (NZ), Nac Venus (JPN), Winner's Way (AUS), Viddora (AUS), Enzo's Lad (AUS)
Výrok: 1/2 - krk - 1 1/2 - 2 - krk - 1 1/2 - 3/4 - 6 1/2
Čas: 1:08.26
Majitel: Merrick Chung Wai Lik, Chovatel: J. Henderson
Trenér: J. Size, Jezdec: Joao Moreira

Champions Mile G1

28. duben, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beauty Generation (NZ)6vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit126
2. Singapore Sling (SAF)5vPhilantropist - Sing Dixie Sing, Western Winter126
3. Simply Brilliant (GB)5vFrankel - Red Bloom, Selkirk126
Dále: Seasons Bloom (AUS), Rise High (FR), Romantic Touch (AUS), Conte (AUS)
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 1/2
Čas: 1:33.63
Majitel: Patrick Kwok Ho Chuen, Chovatel: Nearco Stud Ltd
Trenér: John Moore, Jezdec: Zac Purton

Queen Elizabeth II. Cup G1

28. duben, Sha Tin - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Win Bright (JPN)5hStay Gold - Summer Eternity, Admire Cozzene126
2. Exultant (IRE)5vTeofilo - Contrary, Mark of Esteem126
3. Lys Gracieux (JPN)5kHeart's Cry - Liliside, American Post122
Dále: Glorious Forever (GB), Pakistan Star (GER), Deirdre (JPN), Dark Dream (AUS), Dinozzo (IRE), Eagle Way (AUS), Furore (NZ), Time Warp (GB), Waikuku (IRE), Eminent (IRE)
Výrok: 3/4 - krk - 3/4 - krk - 2 1/4 - 1 - 2 - 1 - 3/4 - 4 1/2 - 8 1/2 - 27
Čas: 1:58.81
Majitel: Win Co Ltd, Breeder. Cosmo View Farm
Trenér: Yoshihiro Hatakeyama, Jezdec: Masami Matsuoka

Champions & Chater Cup G1

26. květen, Sha Tin - 2400 metrů, turf, dráha dobrá až pružná, tříletí a starší
1.Exultant (IRE)5vTeofilo - Contrary, Mark of Esteem126
2. Rise High (FR)5vMyboycharlie - Lana Girl, Arch126
3. Dark Dream (AUS)4vAll American - Buchanan Girl, Lion Hunter126
Dále: Pakistan Star (GER), Glorious Forever (GB), Mongolian King (NZ), Time Warp (GB), Happy Grin (JPN), Eagle Way (AUS)
Výrok: 1 1/4 - krk - 1 - 1 1/2 - krátká hlava - 12 1/2 - 3/4 - 4
Čas: 2:26.00
Majitel: Eddie Wong Ming Chak & Wong Leung Sau Hing, Chovatel: Ballygallon Stud Ltd
Trenér: A.S. Cruz, Jezdec: Zac Purton

Jockey Club Mile G2

17. listopad, Sha Tin - 1600 metrů, turf, tráva, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Waikuku (IRE)4vHarbour Watch - London Plane, Danehill Dancer123
2. Ka Ying Star (GB)4vCityscape - Casual Glance, Sinndar123
3. Beauty Generation (NZ)7vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit128
Dále: Simply Brilliant (GB), Citron Spirit (IRE), Not Usual Talent (NZ), Elusive State (AUS)
Výrok: 3/4 - 1 - krk - krk - 2 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:32.89
Majitel: Jocelyn Siu Yang Hin Ting, Chovatel: Shane Molan
Trenér: J. Size, Jezdec: Joao Moreira

Jockey Club Cup G2

17. listopad, Sha Tin - 2000 metrů, turf, tráva, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Exultant (IRE)5vTeofilo - Contrary, Mark of Esteem128
2. Furore (NZ)5vPierro - Stormy Choice, Redoute's Choice123
3. Southern Legend (AUS)7vNot a Single Doubt - Donna's Appeal, Carnegie123
Dále: Rise High (FR), Ho Ho Khan (NZ), Eagle Way (AUS), Time Warp (GB), Dark Dream (AUS), Glorious Forever (GB)
Výrok: 1 1/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - 1 3/4 - 3 - 5 1/2 - 6 3/4 - 1
Čas: 1:59.77
Majitel: Eddie Wong Ming Chak & Wong Leung Sau Hing, Chovatel: Ballygallon Stud Ltd
Trenér: A.S. Cruz, Jezdec: Zac Purton

Jockey Club Sprint G2

17. listopad, Sha Tin - 1200 metrů, turf, tráva, dráha dobrá až tvrdá, tříletí a starší
1.Aethero (AUS)3vSebring - Pinocchio, Encosta de Lago113
2. Hot King Prwan (AUS)5vDenman - De Chorus, Unbridled's Song123
3. Beat the Clock (AUS)6vHinchinbrook - Flion Fenena, Lion Hunter128
Dále: Full of Beauty (AUS), Wishful Thinker (AUS), D B Pin (NZ), Ivictory (AUS), Mr. Stunning (AUS), Thanks Forever (AUS), Regency Legend (NZ), Little Giant (NZ), Premiere (NZ), Pakistan Star (GER)
Výrok: 2 - 1 - 3/4 - krk - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - 1 - krátká hlava - 3 3/4 - 6 - zadržen
Čas: 1:07.58
Majitel: Andrea Tien & Arthur Cheng, Chovatel: Wallings Bloodstock Pty Ltd
Trenér: John Moore, Jezdec: Karis Teetan

Hong Kong Vase G1

8. prosinec, Sha Tin - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Glory Vase (JPN)4hDeep Impact - Mejiro Tsubone, Swept Overboard126
2. Lucky Lilac (JPN)4kOrfevre - Lilacs And Lace, Flower Alley122
3. Exultant (IRE)5vTeofilo - Contrary, Mark of Esteem126
Dále: Deirdre (JPN), Called to the Bar (IRE), Ho Ho Khan (NZ), True Self (IRE), Southern Legend (AUS), Young Rascal (FR), Eagle Way (AUS), Prince of Arran (GB), Anthony Van Dyck (IRE), Aspetar (FR), Mount Everest (IRE)
Výrok: 3 1/2 - krk - 1/2 - 2 1/4 - 3/4 - krk - 3 - 1 3/4 - 1/2 - 1 - 1/2 - 1/2 - 3 3/4
Čas: 2:24.77
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Lake Villa Farm
Trenér: Tomohito Ozeki, Jezdec: Joao Moreira

Hong Kong Sprint G1

8. prosinec, Sha Tin - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beat the Clock (AUS)6vHinchinbrook - Flion Fenena, Lion Hunter126
2. Hot King Prwan (AUS)5vDenman - De Chorus, Unbridled's Song126
3. Aethero (AUS)3vSebring - Pinocchio, Encosta de Lago117
Dále: Mr. Stunning (AUS), Full of Beauty (AUS), Wishful Thinker (AUS), D B Pin (NZ), Danon Smash (JPN), Seasons Bloom (AUS), Rattan (NZ), Ivictory (AUS), Regency Legend (NZ)
Výrok: krk - krátká hlava - 1/2 - 1/2 - krk - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2
Čas: 1:08.12
Majitel: Merrick Chung Wai Lik, Chovatel: Ms. J. Henderson
Trenér: J. Size, Jezdec: Joao Moreira

Hong Kong Mile G1

8. prosinec, Sha Tin - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Admire Mars (JPN)3hDaiwa Major - Via Medici, Medicean125
2. Waikuku (IRE)4vHarbour Watch - London Plane, Danehill Dancer126
3. Beauty Generation (NZ)7vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit126
Dále: Normcore (JPN), Persian Knight (JPN), Citron Spirit (IRE), Indy Champ (JPN), Zaaki (GB), Ka Ying Star (GB), Simply Brilliant (GB)
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - krk - krk - krátká hlava - 1 - 1 - krátká hlava - 3 3/4
Čas: 1:33.25
Majitel: Riichi Kondo, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Yasuo Tomomichi, Jezdec: Christophe Soumillon

Hong Kong Cup G1

8. prosinec, Sha Tin - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Win Bright (JPN)5hStay Gold - Summer Eternity, Admire Cozzene126
2. Magic Wand (IRE)4kGalileo - Prudenzia, Dansili122
3. Rise High (FR)5vMyboycharlie - Lana Girl, Arch126
Dále: Furore (NZ), Edisa (USA), Glorious Forever (GB), Dark Dream (AUS), Time Warp (GB)
Výrok: krátká hlava - 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 3 1/2
Čas: 2:00.52
Majitel: Win Co Ltd, Chovatel: Cosmo View Farm
Trenér: Yoshihiro Hatakeyama, Jezdec: Masami Matsuoka

Argentina

Clasico Apertura G2

5. leden, Palermo - 2200 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.American Song5kStripes Song - American Whisper, Quiet American61
2. Hasta Vencer4kMalibu Moon - Hasta Nunca, Star Dabbler60
3. Joy Rosetta3kFortify - Stormy Rose, Bernstein54.5
Dále: Sweet Mana, It's Wild, Delivery On Line, Fanciful, Sylvie Guillem, Llamas de Acero, French Beach
Výrok: krk - 1/2 - 1 1/2 - 2 1/2 - 3 - 2 1/2 - 1/2 - 3/4 - 7
Čas: 2:11.69
Majitel: Rubio B, Chovatel: Haras La Pasion
Trenér: Juan C. Etchechoury, Jezdec: Jose A. da Silva

Premio Clasico Juan Shaw G2

2. únor, San Isidro - 2200 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Sweet Mana4kEasing Along - Marialalinda, Lode60
2. London Show (URU)4kT.H. Approval - Eva Nash, Special Nash60
3. Suruga Bank3kCity Banker - Grand Gallery, Catcher in the Rye55
Dále: Hasta Vencer, City And the Sex, Llamas de Acero, Queen Elo, Maraka Berry, Sexy Sea
Výrok: 2 1/2 - 3/4 - hlava - 5 - 1/2 - 3 - 3 - 11
Čas: 2:13.66
Majitel: Stud San Maluc, Chovatel: Cavalieri Anselmo Emilio
Trenér: Roberto Mariano Bullrich, Jezdec: Fabricio Raul Barroso

Gran Premio Miguel Alfredo Martinez de Hoz G1

2. únor, San Isidro - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Nicholas5hEqual Stripes - Nandaly, Catcher in the Rye61
2. Pure Nelson4hMount Nelson - Pure Dame, Pure Prize60
3. Fantasioso3hStrategic Prince - Soy Maja, Lucky Roberto55.5
Dále: Slew of Logistics, Glorious Moment, Hole In One, Champion Star (BRZ), The Last Ilusion, Teodisio Joy, Endormoon, Global Kid
Výrok: 1 - 1 1/2 - 2 1/2 - krk - 1 1/2 - 1/2 - hlava - 2 - 1 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:58.75
Majitel: Stud Nostros, Breeder. Haras El Doguito
Trenér: Enrique Martin Ferro, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Clasico Horatio Bustillo G2

16. únor, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.A Celebration5hArchipenko - Mysterious Ways, Johannesburg60
2. Te Lactagogo4hSidney's Candy - Timely Broad, Painter59
3. El Consorte3hGrand Reward - La Casoriada, Luhuk55
3. Bobby Jones3hEqual Stripes - Boudica, Orpen55
Dále: Bobby Jones, Rafter, Tarsico, Dar le Paz, Victor Security, Puerto Real, Star Master, Bravo Ignacio, Sei Romano
Výrok: krátká hlava - krk - současně - 1/2 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 1 - 1
Čas: 1:33.87
Majitel: Castanon, Chovatel: Haras La Quebrada
Trenér: Hugo Miguel Perez, Jezdec: Adrian Maximiliano Giannetti

Clasico Miguel Angel y Tomas Juarez Celman G2

24. únor, Palermo - 1600 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Holy Day3kTrue Cause - Intense Day, Halo Sunshine55
2. College Girl5kGreenspring - Classic Charm, Seeker's Reward60
3. Intratable Freud4kFreud - Arisca Sam, Alrassaam59
Dále: Fiesta Dorada, Bali Dancer, Lovely Moment, Domenica (BRZ), Tete Seattle
Výrok: 2 - 2 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 1 - 14 - 14
Čas: 1:35.54
Majitel: Aguarenas, Chovatel: Marcos Ivan Ayerza
Trenér: Jose A. Lofiego, Jezdec: Jorge A. Ricardo

Clasico Santiago Luro G2

9. březen, Palermo - 1200 metrů, písek, dvouletí hřebci a valaši
1.Virreinado2hTrue Cause - Visigoda, Roy55
2. Candidato2hSidney's Candy - Obsidiana, Not For Sale55
3. For Ecuador2hOrpen - Fauna Silvestre, Bernstein55.8
Dále: Thomas Call, Capo Beach, Bolt Cat, Urban Jet, Sidney Seiter, Indio Emper, Most Gero, Calzonetti
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 4 - 2 - 1 1/2 - krk - 3/4 - 1
Čas: 1:08.74
Majitel: Nuestras Hijas, Chovatel: Haras La Esperanza
Trenér: Cesar O. Zapico, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Clasico Saturnino J. Unzue G2

9. březen, Palermo - 1200 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Seattle Ampi2kSeattle Fitz .- Champi Roma, Romanov55
2. Nemmesis2kExchange Rate - Nor'Easter Kate, Empire Maker55
3. Impositiva Rate2kExchange Rate - Impuesta, Ride the Rails55
Dále: Gran Enemiga, Staryu, Azy Seattle
Výrok: 2 - 4 - 1 - 2 1/2 - 2
Čas: 1:09.78
Majitel: Stud Los Corrales S.A., Chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Miguel A. Diaz, Jezdec: Brian R. Enrique

Clasico Otono G2

9. březen, Palermo - 2000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Mucha Chance5hFreud - My Chance, American Chance61
2. Wild Stream5hBoboman - Mill Stream, Fitzcarraldo61
3. Solo Un Momento5hOrpen - Salsa Inglesa, Roy61
Dále: Emito, Luk Joy, Global Big, Habanero, Dargreen, Willander, Seulement Catcher, Fiskardo
Výrok: 4 - 2 - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - 2 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - krk - 1 1/2
Čas: 1:59.10
Majitel: Dap, Chovatel: Don Yayo
Trenér: Eduardo C. Tadei, Jezdec: Wilson R. Moreyra

Clasico Arturo R. y Arturo Bullrich G2

9. březen, Palermo - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Irisa4kPure Prize - Irwina, Orpen60
2. Joy Rosetta3kFortify - Stormy Rose, Bernstein56
3. Star Austral4kCosmic - Special Agus, Stephen Got Even60
Dále: Entropia, Hasta Vencer, Marie Curie, Momix, Just You, Sweet Mana
Výrok: 2 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 2 1/2 - 1 - hlava - 13
Čas: 2:01.60
Majitel: La Manija, Chovatel: Haras Carampangue
Trenér: Augustin Pavlovsky, Jezdec: Anibal J. Cabrera

Premio Clasico America G2

16. březen, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Joy Filoso5hFiloso Emperor - Joy Joy, El Sembrador60
2. Te Lactagogo4hSidney's Candy - Timely Broad, Painter59.5
3. A Celebration5hArchipenko - Mysterious Ways, Johannesburg60
3. El Consorte3hGrand Reward - La Casoriada, Luhuk55.5
Dále: Lionel Hutz
Výrok: krátký krk - krk - dead hlava - dist.
Čas: 1:39.27
Majitel: Rubio's, Chovatel: Sergio Carlos Rossi
Trenér: Hector Augustin Carretto, Jezdec: Fernando Vai Luis

Clasico Fernandez Guerrico G2

16. březen, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.North France4kSeattle Fitz - Norwood, Lode59.5
2. Intratable Freud4kFreud - Arisca Sam, Alrassaam59.5
3. Mama CallMaster of Hounds - Susan Constant, Sebi Halo59.5
Dále: Genelle (BRZ), London Show (URU), College Girl, Sobria Trick
Výrok: krk - 1/2 - 1 - 3/4 - 4 - 16
Čas: 1:39.12
Majitel: Los Mellizos, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: Mario Javier Ricciuto, Chovatel: Pablo Gustavo Falero

Gran Premio Gilberto Lerena G1

6. duben, Palermo - 2200 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.American Song5kStripes Song - American Whisper, Quiet American61
2. City And the Sex3kEqual Stripes - City Tune, Easing Along56.8
3. Irisa4kPure Prize - Irwina, Orpen60
Dále: Valissam, Hasta Vencer, Just You, Entropia, Sweet Mana, Libre Deuda
Výrok: 1/2 - 1 - 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 3 - 1 - 17
Čas: 2:13.48
Majitel: Rubio B, Chovatel: Haras La Pasion
Trenér: Juan C. Etchechoury, Jezdec: Jose A. da Silva

Gran Premio de Honor G1

6. duben, Palermo - 2000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Wild Stream5hBoboman - Mill Stream, Fitzcarraldo61
2. Impugnado5hEqual Stripes - Lamb Ride, Ride the Rails61
3. Solo Un Momento5hOrpen - Salsa Inglesa, Roy61
Dále: Dancing Again, Mucha Chance, The Last Ilusion, Willander, Emito, Seulement Catcher, Habanero
Výrok: 3 - 1/2 - nos - 1 - 3 - 1/2 - 2 - 3/4 - 10
Čas: 2:02.80
Majitel: El Granate, Chovatel: I.R. & M.I. Ayerza
Trenér: Jose A. Lofiego, Jezdec: Ivan E. Monasterolo

Clasico Benito Villanueva G2

6. duben, Palermo - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Bamb Harlan4kHarlan's Holiday - Bamb Halo, Southern Halo58
2. Luk Joy3hFortify - Shy Lunfarda, Shy Tom56
3. Dar La Paz3hRoman Ruler - Daniela Bella, Indygo Shiner56
Dále: Nacho Surge, Under a Spell, Jasminka, Megawatt, Magical Touch, Sobre Action
Výrok: 1/2 - krk - 1 - 2 - 3 - 4 - 7 - 12
Čas: 1:36.39
Majitel a chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Nicolas A. Gaitan, Jezdec: Francisco L. Goncalves

Gran Premio Eliseo Ramirez G2

7. duben, San Isidro - 1400 metrů, turf, dvouleté klisny
1.In Her Honour2kExchange Rate - Intense Look, Halo Sunshine55
2. Mariah Girl2kExchange Rate - Mariah Plus, Alpha Plus55
3. Dancerita2kSuggestive Boy - Dancing With Fire, Woodman55
Dále: Joy Mirasol, Emmapiday, Che Maquina, Lancetta
Výrok: nos - krk - krk - 1 1/2 - 2 - 5
Čas: 1:24.67
Majitel: Toroquemero, Chovatel: Haras Abolengo
Trenér: Enrique Martin Ferro, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Gran Premio Raul y Raul E. Chevalier G2

7. duben, San Isidro - 1400 metrů, turf, dvouletí hřebci
1.Boecio2hSuggestive Boy - Bella Italia, Distorted Humor55
2. Ranfanoso2hCima de Triomphe - I'm a Mosaic Rocker, Belong to Me55
3. Global Icon2hSixties Icon - Gloxy, Honour And Glory55
Dále: Sidney Seiter, Capo Beach, Bolt Cat, Noguchi
Výrok: 3/4 - 1/2 - krk - 3/4 - 2 - 1/2
Čas: 1:24.09
Majitel: Haras Pozo de Luna, Chovatel: Haras Cachagua & Haras PO
Trenér: Nicolas Alfredo Gaitan, Jezdec: Juan Cruz Villagra

Premio Clasico Paseana G2

13. duben, San Isidro - 1800 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Seas Alabada3kSebi Halo - Calling You, Colonial Affair56.5
2. Delivery On Line4kCampanologist - Free Delivery, Holt60.5
3. Lovely Moment4kEqual Stripes - La Balada, Confidential Talk60.5
Dále: Marie Curie, Intratable Freud, Genelle (BRZ), Shy Cubana, London Show (URU), Bali Dancer, Litle Eatly (BRZ), Brightly Cause
Výrok: 9 - nos - nos - 3/4 - hlava - krátký krk - hlava - krátká hlava - 2 - 6
Čas: 1:48.97
Majitel: Los Patrios, Chovatel: Haras El Paraiso
Trenér: Fabio Ricardo Cacciabue, Jezdec: Damian Ramella

Gran Premio Montevideo G1

1. květen, Palermo - 1500 metrů, písek, dvouletí hřebci a valaši
1.Perro Callejero2hQue Vida Buena - Street of Love, Catcher in the Rye55.5
2. Overlord2hEndorsement - Optimar, Southern Halo55.5
3. Eshebo2hInteraction - Forty Editora, Roar55.5
Dále: Vos Decis, Urban Cat, Sentimento Key, Virreinado, Most Gero
Výrok: 2 1/2 - hlava - 7 - krk - 1 1/2 - 5 - 3
Čas: 1:27.14
Majitel: El Doctor, Chovatel: Haras Don Florentino
Trenér: Sergio L. Carezzana, Jezdec: Francisco Leandro Goncalves

Gran Premio Jorge de Atucha G1

1. květen, Palermo - 1500 metrů, písek, dvouletí hřebci a klisny
1.Joy Epifora2kFortify - Stormy Epistola, Bernstein55
2. Evincing2kEqual Stripes - Evindim, Mutakddim55
3. La Hepburn2kFragotero - La Marlene, Rainbow Corner55
Dále: De Beauvoir, Chic Nistel, Impositiva Rate, Dancerita, Seattle Ampi
Výrok: 2 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 - 2 - 8 - 3/4
Čas: 1:27.49
Majitel: Haras La Biznaga, Chovatel: Haras La Nora
Trenér: Juan Manuel Etchechoury, Jezdec: Ivan E. Monasterolo

Gran Premio Criadores G1

1. květen, Palermo - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Entropia3kMount Nelson - Embrace Her, Editor's Note57
2. Seas Alabada3kSebi Halo - Calling You, Colonial Affair57
3. City And the Sex3kEqual Stripes - City Tune, Easing Along57
Dále: Valentina Pop, Ayra, Bamb Harlan, Irisa, Hasta Vencer, Islandina, Just You, Joy Angus, Polar Guest, Halo Holiday, Star Austral, Indian Stripes
Výrok: 1 - nos - 4 - 5 - 1 1/2 - 1/2 - krk - krk - 1/2 - 2 - 1 - 1 - 3 - 26
Čas: 2:00.15
Majitel: Stud El Quinton Lobos, Chovatel: Haras Rodeo Chico
Trenér: Jorge F. Meyrelles Torres, Jezdec: Martin J. Valle

Gran Premio Republica Argentina G1

1. květen, Palermo - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Alampur4hCatcher in the Rye - Alzheba, Elusive Quality60.5
2. Emotion Orpen3hOrpen - Unavailable, Distorted Humor57
3. Dancing Again3hHeliostatic - Dancing Fashion, Lode57
Dále: Solo Un Momento, Mucha Chance, Raven Master, Slew of Logistics, In Your Honor, Tradizione Day, The Last Illusion, Dandy Del Barrio, Mavericks, Accionador, Impugnado, Predatore, Seba's Show
Výrok: hlava - 1/2 - 3 - 1 - 1/2 - 1 - nos - krk - 1/2 - 3 - 1/2 - krk - 1/2 - 23 - 3
Čas: 1:59.25
Majitel: Haras Asuncion, Chovatel: Haras Santa Ines
Trenér: Jorge A. Mayansky Neer, Jezdec: Wilson R. Moreyra

Gran Premio Ciudad de Buenos Aires G1

1. květen, Palermo - 1000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Jack of Hearts3hStay Thirsty - Jaquelada, Southern Halo57
2. Elogiado5hArchipenko - Ellie, Not For Sale59
3. Empresariado4hSidney's Candy - Empress Charm, Acceptable59
Dále: Glory Seattle, Win the Match, Sweetest Dream, Monje Rojo, J Be Dark, Mimoso Sonado, Candy Cash, White Chapel, Glenfiddich, Distinguido Honour, Quiero Sardina, Los Anos Locos, Slingerlands
Výrok: 1/2 - krk - 2 1/2 - nos - 1/2 - 2 - 1/2 - 1/2 - hlava - 1/2 - 1/2 - hlava - 3 - 3 - 5
Čas: 0:53.91
Majitel: Elsie, Chovatel: Haras la Quebrada
Trenér: Carlos C. de Rose, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Gran Premio de Las Americas - OSAF G1

1. květen, Palermo - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Nacho Surge3hStorm Surge - La Caperusa, Not For Sale56.5
2. Dar La Paz3hRoman Ruler - Daniela Bella, Indygo Shiner56.5
3. Bobby Jones3hEqual Stripes - Boudica, Orpen56.5
Dále: Top One Scape, Lukjoy, El Benicio, Baron Blue, Hat Mario, Soy Marcilio, Guapo Malevo, Sobre Action, El Consorte, North France, Equal Valioso
Výrok: 4 - krátká hlava - 4 - 1/2 - hlava - 1/2 - 1/2 - 4 - 3/4 - 2 - 3 - 2 1/2 - 8
Čas: 1:32.78
Majitel: Marcia Borrada, Chovatel: Carlos A. Cocilobo
Trenér: Eduardo G. Accosano, Jezdec: Ivan E. Monasterolo

Gran Premio de Potrancas G1

25. květen, San Isidro - 1600 metrů, turf, dvouleté klisny
1.Ondina Dubai2kE Dubai - Orquestada, Alphabet Soup55
2. In Her Honour2kExchange Rate - Intense Look, Halo Sunshine55
3. Grantland2kViolence - Gallant Miss, Giant's Causeway55
Dále: Nastia, Mariah Girl, Joy Mirasol, Joy Epifora, Emmapiday, Golightly
Výrok: 2 - 1 1/2 - 4 - 2- 5 - 3/4 - 3 1/2 - 3/4
Čas: 1:39.18
Majitel: M. De G., Chovatel: Haras La Esperanza
Trenér: Jose Antonio Lofiego, Jezdec: Adrian Maximiliano Giannetti

Gran Premio Gran Criterium G1

25. květen, San Isidro - 1600 metrů, turf, dvouletí hřebci
1.Ivar (BRZ)2hAgnes Gold - May Be Now, Smart Strike55
2. Roman Joy2hFortify - The Rosy, Hennessy55
3. Special Dubai2hE Dubai - Sanamia, Exchante Rate55
Dále: Zamba Strong, Ranfanoso, Imperador, Guest Rimout, Satisfecho, Global Icon, Boecio, Bolt Cat
Výrok: 6 - 1/2 - 3 - 1 1/2 - 2 - krk - krátká hlava - 5 - 1 - 6
Čas: 1:38.07
Majitel: Stud RDI, Chovatel: Stud Rio Dois Irmaos
Trenér: Juan Manuel Etchechoury, Jezdec: Jose Aparecido da Silva

Gran Premio 25 de Mayo G1

25. květen, San Isidro - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Pure Nelson4hMount Nelson - Pure Dame, Pure Prize60.5
2. Glorious Moment3hTreasure Beach - Ballado's Cat, Saint Ballado57
3. Seulement Catcher3hCatcher in the Rye - Lista Unica, Ride the Rails57
Dále: Preciado Icon, Simbora, Guest Seattle, Emiterio, Green Lemon, Laurieston, Fantasioso, Elmaestrodelarte, Enjoy the Ride, Japones Rye, Reik, Seaxan
Výrok: hlava - 1 1/2 - 1 1/2 - krk - 2 - krátký krk - krátká hlava - současně - krátká hlava - 1 - krk - krátká hlava - 1 1/2 - krátký krk
Čas: 2:35.61
Majitel: Parque Patricios, Chovatel: Haras Rodeo Chico
Trenér: Hugo Antonio Azcurra, Jezdec: Francisco Fernandes Goncalves

Premio Clasico de 25 de Mayo de 1810 G2

26. květen, La Plata - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Golden Roman6hRoman Ruler - Oriflama, Incurable Optimist60
2. Mister Key3hKey Deputy - Miss Valent, Mutakddim56.5
3. Atiko Rye3hCatcher in the Rye - Stormy Atorranta, Bernstein56.5
Dále: Equal Privado, This Way, True Champ, Ette Candy, Luk Joy, Thunder Blue, Marchero Joy, Akan, Calido Verano, Robben (BRZ)
Výrok: 1/2 - 2 - nos - 3/4 - 2 1/2 - 6 - 10 - 3/4 - 22
Čas: 1:35.79
Majitel: Stud Xallas, Breeder. Haras Melincue
Trenér: Omar F. Labanca, Jezdec: William Pereyra

Premio Clasico Forli G2

1. červen, San Isidro - 1800 metrů, turf, tříletí a starší
1.Hole In One4hHeliostatic - Honey Happy, Lode61
2. Es Sicario3hLizard Island - Emberly, Halo Sunshine58
3. Vader Rye3hCatcher in the Rye - Forty Villa, Roar58
Dále: Be Wise, Champion Star (BRZ), Vivacita, El Gran Gitano
Výrok: krátký krk - 8 - 2 - hlava - krk - 12
Čas: 1:50.52
Majitel: Tramo 20, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: Mariano Ariel Romero, Jezdec: Juan Cruz Villagra

Premio Clasico Particula G2

1. červen, San Isidro - 2200 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Descubrime4kEqual Stripes - Solamente Tu, Halo Sunshine61
2. French Beach3kTreasure Beach - French Cup, Bernstein58
3. Joy Revolucionaria3kFortify - Stormy Recap, Bernstein58
Dále: Valissam, Rue Chambiges, Nominadora Start, Perfect In
Výrok: 5 - 3/4 - 3 - 4 - 5 - 17
Čas: 2:18.70
Majitel: El Arabe, Chovatel: Haras Don Yayo
Trenér: Juan Franco Saldivia, Jezdec: Juan Carlos Noriega

Premio Clasico Raul Aristegui G2

8. červen, La Plata - 1600 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Chic Nistel2kVan Nistelrooy - Miss Capela, Numerous55
2. Ilde2kSuggestive Boy - Idina, Southern Halo55
3. Miss Eder2kEqual Stripes - Miss Juvenile, The Leopard55
Dále: Baronesa Asiatica, Lovely True, Joy Velika, Rapale, Tesina
Výrok: 1/2 - 2 1/2 - 1/2 - 9 - 1 1/2 - 6
Čas: 1:31.39
Majitel: Nuestras Hijas, Chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Cesar Oscar Zapico, Jezdec: Cristian Ernesto Velazquez

Premio Clasico Pippermint G2

9. červen, San Isidro - 1400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Strategos3hZensational - Candy Woman, Candy Ride57
2. El Benicio5hHurricane Cat - Di Machine, Digression60
3. Sandyman4hMutakddim - She's My Lady, Grand Slam60
Dále: Callupino, Joy Filoso, Princesa Lake, Atfront
Výrok: 2 1/2 - 1/2 - 2 - 1/2 - krk - 1
Čas: 1:21.88
Majitel: Ojos Carlos, Chovatel: Haras La Pasion y Ojos Cla
Trenér: Carlos Alberto Guarino, Jezdec: Nestor Fabian Fernandez

Clasico Omega G2

15. červen, San Isidro - 1600 metrů, turf, dráha těžká, tříleté a starší klisny
1.Muy Timida3kCity Banker - Stormy Timida, Bernstein57
2. Mama Call4kMaster of Hounds - Susan Constant, Sebi Halo60
3. Intratable Freud4kFreud - Arisca Sam, Alrassaam60
Dále: College Girl, Yuamra Chica, Vivacita, Sunuosidad, North France, Lovely Moment
Výrok: 1/2 - 3/4 - 3 - 1 - 5 - 2 - 2 1/2 - 4
Čas: 1:44.46
Majitel: El Gusy, Chovatel: Haras Mardinez de Hoz
Trenér: Juan Manuel Etchechoury, Jezdec: Adrian Maximiliano Giannetti

Premio Clasico General Belgrano G2

17. červen, Palermo - 2500 metrů, písek, tříletí a starší
1.Dancing Again3hHeliostatic - Dancing Fashion, Lode58
2. Habanero5hCima de Triomphe - Spicy Girl, Tabasco Cat61
3. Balompie4hEqual Stripes - Bambali, Sunray Spirit61
Dále: Simbora, Victory Thirsty, Iker, Kal Drogo, Stoker Inc, Laurieston, Marcus Aurelius
Výrok: 1/2 - 4 - 1 1/2 - 2 - krk - 1 1/2 - 2 1/2 - 2 1/2 - 4 - 12
Čas: 2:37.85
Majitel: Lost Antiguos, Chovatel: San Ignacio de Loyola
Trenér: Miguel A. Alfaro, Jezdec: Pablo D. Carrizo

Premio Clasico Pedro Goenaga G2

25. červen, La Plata - 1500 metrů, písek, dvouletí hřebci a valaši
1.Thomas Call2hAngiolo - Calling You, Colonial Affair55
2. Sentimiento Key2hKey Deputy - Tears Cat, Easing Along55
3. Sidney Lima2hSidney's Candy - Miss Perugina, Numerous55
Dále: Virreinado, Suno Top, Carry City, Astro Dubai, Che Turfman, Global Icon
Výrok: 1 - 1 - 13 - 10 - 2 - 10
Čas: 1:30.14
Majitel: Don Valentino, Chovatel: Haras El Paraiso
Trenér: Luciano R. Cerutti, Jezdec: Francisco Fernandes Goncalves

Premio Clasico General Manuel Belgrano G2

25. červen, La Plata - 1200 metrů, písek, tříletí a starší
1.Princesa Lake4kAnjiz Lake - Kamy Realeza, Kamyacho55.5
2. Endler3hCima de Triomphe - Encomiada, Southern Halo57.5
3. The Country4hThe Leopard - Ibi Country, Ibicenco59
Dále: Lagrimon Key, Saviour, Figaro Fire, Top Maker, Che Zorro, Basko Prince, Campera Oca
Výrok: 3 - 1 - 2 1/2 - hlava - 4 - 3/4 - 2 - 11 - 3
Čas: 1:11.22
Majitel a chovatel: Haras El Entrerriano
Trenér: Silvio R. Loyola, Jezdec: William Pereyra

Gran Premio Estrellas Juvenile Fillies G1

29. červen, Palermo - 1600 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Joy Epifora2kFortify - Stormy Epistola, Bernstein55
2. Evincing2kEqual Stripes - Evindim, Mutakddim55.5
3. Donnaire2kLizard Island - Donna Tina, Equal Stripes56
Dále: Nastia, In Her Honour, Ondina Dubai, Wild Dreams, La Hepburn, Refinada Gloria, Juana Ines, Nangola
Výrok: nos - 3 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 - hlava - 1 1/2 - 4 - 17 - 5
Čas: 1:33.77
Majitel: La Nora, Chovatel: Haras La Biznaga
Trenér: Juan Manuel Etchechoury, Jezdec: Ivan E. Monasterolo

Gran Premio Estrellas Juvenile G1

29. červen, Palermo - 1600 metrů, písek, dvouletí hřebci a valaši
1.Ivar (BRZ)2hAgnes Gold - May Be Now, Smart Strike55.5
2. King Slew2hCampanologist - Miss Slew, Numerous56
3. Overlord2hEndorsement - Optimar, Southern Halo55.5
Dále: Zamba Strong, Roman Joy, Piranesi, King Newton, Illuminer, Eco Boreal, Black Code, Special Dubai
Výrok: 6 - 1/2 - krk - krátký krk - 4 - 3/4 - 1 - 2 - 1 1/2 - 4
Čas: 1:33.20
Majitel: Stud RDI, Chovatel: Stud Rio Dois Irmaos
Trenér: Juan Manuel Etchechoury, Jezdec: Adrian Maximiliano Giannetti

Gran Premio Estrellas Distaff G1

29. červen, Palermo - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.La Renoleta3kTreasure Beach - Dixie Tale, Tale of the Cat58
2. Bamb Harlan4kHarlan's Holiday - Bamb Halo, Southern Halo61
3. Dia Feliz4kRoman Ruler - Disipadora, Roy61
Dále: City And the Sex, Manuca Rosalina, Genelle (BRZ), Hasta Vencer, Just You, Royale Stuart
Výrok: 3 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 6 - 5 - dist.
Čas: 1:59.10
Majitel: Stud Garabo, Chovatel: Bioart S.A.
Trenér: Javier A. Fren, Jezdec: Juan C. Villagra

Gran Premio Estrellas Classic G1

29. červen, Palermo - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Dandy Del Barrio3hViolence - Dixie Ready, More Than Ready58
2. Emotion Orpen3hOrpen - Unavailable, Distorted Humor58
3. Alampur4hCatcher in the Rye - Alzheba, Elusive Quality61
Dále: Solo Un Momento, In Your Honor, Periodo Puro, Seulement Catcher, Acierto Total, San Onofre, Teodisio Joy, Endomondo, Vader Rye
Výrok: krátká hlava - krk - 3 - 3/4 - 2 - 3 - 3/4 - krátký krk - 1 1/2 - krátký krk - 1/2
Čas: 1:58.75
Majitel:
Trenér: Juan F. Saldivia, Jezdec: Juan C. Noriega

Gran Premio Estrellas Mile G1

29. červen, Palermo - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Expressive Smart4hExpressive Halo - Smart Emper, Emperor Jones60
2. Mister Key3hKey Deputy - Miss Valent, Mutakddim57
3. Top One Scape3hCityscape - Miss Top One, Numerous57
Dále: Dar La Paz, City Wonder, Bobby Jones, Seattle Key, Classic Rye, Golden Roman, Embajador Romano
Výrok: 3/4 - nos - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 3 - 1 1/2 - 5 - 1
Čas: 1:32.90
Majitel: El Clan Corrientes, Breeder. Haras Firmamento
Trenér: Maria F. Alvarez, Jockey. Francisco Leandro Goncalves

Gran Premio Estrellas Sprint G1

29. červen, Palermo - 1000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Elogiado5hArchipenko - Ellie, Not For Sale59.5
2. Tamagochi3hManipulator - Takahuita, Mutakddim58
3. Art Show3hEndorsement - Arteba, Southern Halo58
Dále: Sandyman, Glory Seattle, De Vicenzo, As del Paraiso, Sweetest Dream, Fauchon, Equal Legitimo, Mojito Bay, Smeraldina, Tintins Seattle, Diosa Pampeana, Dale Gaucho
Výrok: hlava - 1 1/2 - 2 - krk - nos - 1 - krk - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - krk - 2 - 1 1/2 - 1/2
Čas: 0:53.94
Majitel: Sta. Elena, Chovatel: La Quebrada
Trenér: Lucas F. Gaitan, Jezdec: Pablo Gustavo Falero

Premio Clasico Chababuco G2

12. červenec, Palermo - 2400 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Glorious Moment4hTreasure Beach - Ballado's Cat, Saint Ballado57.5
2. Emiterio4hTreasure Beach - Rye Hill, Catcher In the Rye57.5
3. Balompie5hEqual Stripes - Bambali, Sunray Spirit60
Dále: Guest Seattle, Preciado Icon, Green Lemon, Marcus Aurelius, Japones Rye, Stoker Inc, Licinius
Výrok: 3/4 - 3 - 2 - 1 - krk - 5 - 3 - 1 - 1 1/2
Čas: 2:34.05
Majitel: Las Monjitas, Chovatel: Haras El Gusy
Trenér: Juan Manuel Etchechoury, Jezdec: Altair Domingos

Premio Clasico 9 de Julio G2

13. červenec, San Isidro - 1600 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Seas Alabada4kSebi Halo - Calling You, Colonial Affair56.5
2. Nacho Surge4hStorm Surge - La Caperusa, Not For Sale58.5
3. Callupino5hLizard Island - Stormy Converse, Bernstein60
Dále: El Benicio, Hat Mario, Dominick, Pembe Savanna, Teodisio Joy, Strategos, Bobby Jones
Výrok: 1 1/2 - 6 - 3 - 6 - 3 - 4 - 1/2 - 1 1/2 - 6
Čas: 1:41.27
Majitel: Los Patrios, Chovatel: Haras El Paraiso
Trenér: Fabio Ricardo Cacciabue, Jezdec: Damian Ramella

Premio Clasico Miguel Luis Morales G2

14. červenec, La Plata - 1600 metrů, písek, tříleté klisny
1.Chic Nistel3kVan Nistelrooy - Miss Capela, Numerous56
2. Joy Velika3kFortify - Versista Inc, Include56
3. Miss Eder3kEqual Stripes - Miss Juvenile, The Leopard56
Dále: Baronesa Asiatica, Ideocratica, Spinks, Cambrills Girl
Výrok: 1/2 - 3 - 1 1/2 - 11 - 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:39.58
Majitel: Nuestras Hijas, Chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Cesar O. Zapico, Jocey: Cristain E. Velazquez

Premio Clasico Ignacio e Ignacio F. Correas G2

19. červenec, Palermo - 2500 metrů, písek, čtyřleté a starší klisny
1.Moon of the City4kCity Banker - Lady of Moyvore, Petit Poucet
2. French Beach4kTreasure Beach - French Cup, Bernstein
3. Joy Revolucionaria4kFortify - Stormy Recap, Bernstein
Dále: Manuca Rosalina, Rue Chambiges, Berry Press, La Limenita
Výrok: 2 - 3 - 1 1/2 - 5 - 6 - 2 1/2
Čas: 2:33.76
Majitel: Comalal, Chovatel: Jose Maria Nelson
Trenér: Juan Manuel Etchechoury, Jezdec: Adrian Maximiliano Giannetti

Premio Clasico Peru G2

29. červenec, Palermo - 1800 metrů, písek, čtyřletí a starší
1.Emotion Orpen4hOrpen - Unavailable, Distorted Humor58
2. Dancing Again4hHeliostatic - Dancing Fashion, Lode58
3. Top One Scape4hCityscape - Miss Top One, Numerous58
Dále: This Way, In Your Honor, Mister Key, Enzo de Oro, Mallol
Výrok: krk - 1 1/2 - 2 1/2 - nos - 1/2 - 1 1/2 - 2
Čas: 1:45.76
Majitel a chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Nicolas A. Gaitan, Jezdec: Francisco Leandro Goncalves

Gran Premio Mil Guineas G1

3. srpen, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříleté klisny
1.Ondina Dubai3kE Dubai - Orquestada, Alphabet Soup56
2. Hennie Six3kSixties Icon - Hennie's Melody, Mr. Greeley56
3. In Her Honour3kExchange Rate - Intense Look, Halo Sunshine56
Dále: Dance On the Sea, Our Little Girl, Gianella, Donnaire, Sankalpa, Elue, Ohio Love
Výrok: 1/2 - 3 1/2 - nos - hlava - 3/4 - nos - 1/2 - 4 - 17
Čas: 1:37.97
Majitel: M. De G., Chovatel: Haras La Esperanza
Trenér: Jose Antonio Lofiego, Jezdec: Adrian Maximiliano Giannetti

Gran Premio Dos Mil Guineas G1

3. srpen, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříletí hřebci
1.Imperador3hTreasure Beach - Duchess Royale, Danehill56
2. Lauda Air3hCityscape - Lady Blue Jeans, Pure Prize56
3. French Twist3hHeliostatic - Frieda Benz, Orpen56
Dále: Ritmo de Cueca, Tetaze, Four Talent, Zamba Strong, Nunca Digas Never, Proven, Don Palco, Ranfanoso, King Slew, Most Gero, Ultra Campeon, Very Truly, Al Batal
Výrok: nos - 1 1/2 - krk - 3 - 1/2 - 1 - 1 - krátká hlava - 3/4 - 2 - 3 - 3 - 1 - krátký krk - 3/4
Čas: 1:37.33
Majitel: Stud RDI, Chovatel: Stud Rio Dois Irmaos
Trenér: Diego Pena, Jezdec: William Pereyra

Premio Clasico Polla de Potrancas G2

6. srpen, La Plata - 1600 metrů, písek, tříleté klisny
1.Joy Velika3kFortify - Versista Inc, Include56
2. Baronesa Asiatica3kAsiatic Boy - Baronesa Portena, Footstepsinthesand56
3. Tabina3kRemore - La Tavola, Interprete56
Dále: Chic Nistel, Wilds Dreams, Nessi, Rapale, As You Are, Carisima Chica, Lovely True, Mariavira, Tesina
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 3 - 3/4 - 5 - 4 - 1 1/2 - 3 - 3 - 7
Čas: 1:37.76
Majitel: San Isidoro, Chovatel: Haras la Biznaga
Trenér: Ferro E. Martin, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Clasico Miguel Cane G2

10. srpen, Palermo - 1600 metrů, písek, tříletí hřebci
1.Amiguito Calificado3hOrpen - Luz de Neon, Equal Stripes56
2. Piranesi3hEasing Along - Puras Alegrias, Not For Sale56
3. Chemin du Ciel3hEqual Stripes - Carambole, Silver Finder56
Dále: Zamba Strong, El Duplicado, Overlord, Black Code
Výrok: 6 - 2 - krk - 3 - 3 - 3
Čas: 1:34.09
Majitel a chovatel: Haras Don Nico
Trenér: Juan F. Saldivia, Jezdec: Juan C. Noriega

Clasico General Luis Maria Campos G2

10. srpen, Palermo - 1600 metrů, písek, tříleté klisny
1.Evincing3kEqual Stripes - Evindim, Mutakddim56
2. Joy Canela3kFortify - Stormy Catlike, Bernstein56
3. Ilde3kSuggestive Boy - Idina, Southern Halo56
Dále: Beauty Romance, Intima, Mi Villana, Montana Lane, La Sabiduria, Nemmesis
Výrok: 1 1/2 - 2 - 3/4 - 3 - 2 1/2 - 3/4 - 9 - 5
Čas: 1:35.49
Majitel: Alegria, Chovatel: Haras Abolengo
Trenér: Juan F. Saldivia, Jezdec: Juan C. Noriega

Clasico Comparison G2

17. srpen, Palermo - 2400 metrů, turf, dráha těžká, čtyřletí a starší
1.Solo Un Momento6hOrpen - Salsa Inglesa, Roy60
2. Guest Seattle4hSeattle Fitz - My Guest, Luhuk57.5
3. Simbora4hCityscape - Siembra Azul, El Sembrador57.5
Dále: Pure Nelson, Balompie, Seulement Catcher, Preciado Icon, Japones Rye, Hasta Despues, Springtime
Výrok: 1 - hlava - 2 - 1 - současně - 5 - 9 - 3/4 - 4
Čas: 2:33.06
Majitel a chovatel: Haras Carampangue
Trenér: Luciano R. Cerutti, Jezdec: Osvaldo A. Alderete

Premio Clasico La Mission G2

24. srpen, San Isidro - 2000 metrů, turf, čtyřleté a starší klisny
1.Seas Alabada4kSebi Halo - Calling You, Colonial Affair58.5
2. Manuca Rosalina4kManipulator - Moon Minister, Deputy Minister58.5
3. City And the Sex4kEqual Stripes - City Tune, Easing Along58.5
Dále: French Beach, Leca Maleca (URU), Baila en La Cima, Sesy Sea, La Xcellente
Výrok: 3 1/2 - 5 - hlava - 4 - 1 - 7 - 1 1/2
Čas: 2:02.12
Majitel: Los Patrios, Chovatel: Haras El Paraiso
Trenér: Fabio Ricardo Cacciabue, Jezdec: Damian Ramella

Gran Premio General San Martin G1

7. září, Palermo - 2400 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Glorious Moment4hTreasure Beach - Ballado's Cat, Saint Ballado58
2. Emiterio4hTreasure Beach - Rye Hill, Catcher In the Rye58
3. Pure Nelson5hMount Nelson - Pure Dame, Pure Prize60
Dále: Balompie, Simbora, Solo Un Momento, Emotion Orpen, Seulement Catcher, Guest Seattle
Výrok: 1 1/2 - 1 - 5 - krátká hlava - krk - 2 - 1 - 1
Čas: 2:23.72
Majitel: Las Monjitas, Chovatel: Haras El Gusy
Trenér: Juan Manuel Etchechoury, Jezdec: Altair Domingos

Gran Premio Polla de Potrancas G1

7. září, Palermo - 1600 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Joy Canela2kFortify - Stormy Catlike, Bernstein56
2. Joy Epifora2kFortify - Stormy Epistola, Bernstein56
3. Evincing2kEqual Stripes - Evindim, Mutakddim56
Dále: La Hepburn, All Storm, Bless Candy, Joy Tesalina, Hennie Six
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 3 - 1/2 - 3 - krk - 26
Čas: 1:35.53
Majitel: Stud Puey, Chovatel: Haras La Biznaga
Trenér: Enrique Martin Ferro, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Gran Premio Polla de Potrillos G1

7. září, Palermo - 1600 metrů, písek, dvouletí hřebci
1.Mirinaque2hHurricane Cat - Langostura, Honour And Glory56
2. Roman Joy2hFortify - The Rosy, Hennessy56
3. Tetaze2hEqual Stripes - Delirada, Orpen56
Dále: Senor Don, Opus Alpha, Thomas Call, Zamba Strong, French Twist, Gift of Virtue, Relojiao
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1 1/2 -3 - 2 - 4 - 2 - 3 - 2 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:34.30
Majitel: Parque Potricios, Chovatel: Haras de la Pomme
Trenér: Maria C. Munoz, Jezdec: Francisco Leandro Goncalves

Premio Clasico Ecuador G2

8. září, San Isidro - 1600 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Rafter5hEqual Stripes - Refined With Glory, Honour And Glory60
2. Sebi Moro4hSebi Halo - Ever Candy, Candy Stripes60
3. Pinball Wizard4hOrpen - Pink Pony, Pure Prize60
Dále: Mister Key, Golden Roman, Callupino, Agustinsito
Výrok: krátký krk - 1 1/2 - nos - 2 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:34.09
Majitel: Stud Mayflower, Chovatel: Haras Abolengo
Trenér: Pablo Pedro Sahagian, Jezdec: Altair Domingos

Premio Clasico Sibila G2

8. září, San Isidro - 1600 metrů, turf, čtyřleté a starší klisny
1.MIss Oasis4kPure Prize - Miss Tessi, Orpen60
2. Mama Call5kMaster of Hounds - Susan Constant, Sebi Halo60
3. Carta de Amor6kHeliostatic - Carta Patente, Bernstein60
Dále: Muy Timida, La Javiera, Kambara, Modern Chic, Dia Feliz, Dias y Flores
Výrok: 4 - 1 1/2 - krátký krk - 1/2 - 3 - 3/4 - 1 - 8
Čas: 1:34.55
Majitel: Sala de Guardia, Chovatel: Haras La Manija
Trenér: Ricardo Alberto Cardon, Jezdec: Francisco Fernandes Goncalves

Premio Clasico Cyllene G2

14. září, San Isidro - 1000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Tarsino4hViolence - Tarsa Girl, Southern Halo60
2. Calzonetti3hZensational - Caracolada, Exchange Rate55
2. Lord Alex3hExchange Rate - Lady Tiz, Tiznow54.5
Dále: Willy Dubai, Piroyansky, Romanticon Key, Glory Seattle, Slingerlands, El Animal
Výrok: krk - současně - krk - krátká hlava - 1 1/2 - 2 - 1 1/2 - krátký krk
Čas: 0:56.51
Majitel: Las Tres Senoritas, Chovatel: Juan Jose Reale
Trenér: Jose Luis Pedernera, Jezdec: Francisco Fernandes Goncalves

Premio Clasico Francisco J. Beazley G2

15. září, Palermo - 1800 metrů, písek, tříleté klisny
1.Ever Beautiful3kExchange Rate - Ever Beauty, Equalize56
2. Cita di Rio3kEqual Stripes - Cittadinanza, Bernstein56
3. Nastia3kFortify - Stormy Nimble, Bernstein56
Dále: Funguera, Salimar, Tennessee Rye
Výrok: 1/2 - 1 1/2 - 6 - 3/4 - 8
Čas: 1:48.20
Majitel: R.M., Chovatel: Haras Abolengo
Trenér: Nicolas Martin Ferro, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Gran Premio Seleccion de Potrancas G1

22. září, La Plata - 2000 metrů, písek, tříleté klisny
1.Sankalpa3kTrue Cause - Lima de Veras, Sekari56
2. Gianella3kLizard Island - Gallileo Figaro, Galileo56
3. Joy Velika3kFortify - Versista Inc, Include56.5
Dále: Nessum Dorma (URU), Carteame, Baronesa Asiatica, Miss Eder, Beauty Romance, Hello Teacher, Ajmatova, Lady Pop
Výrok: 2 - 1 1/2 - hlava - 2 1/2 - 3 - 1 1/2 - 6 - 30
Čas: 2:05.44
Majitel: Tres Marias, Chovatel: Avilez Salas Oswaldo Antonio
Trenér: Juan Manuel Etchechoury, Jezdec: Fabricio R. Barroso

Premio Clasico Jockey Club de la Provincia de Buenos Aires G2

26. září, La Plata - 2000 metrů, písek, tříletí
1.Australis Cheeky3hInteraction - Australis Queen, E Prado56
2. Macklin3hMaster of Hounds - Soy Celta, Sebi Halo56
3. Sidney Lima3hSidney's Candy - Miss Perugina, Numerous56
Dále: Very Truly, Gift of Virtue, Mexcalli, Thomas Call, Candy Beer, Che Turfman
Výrok: hlava - 4 - hlava - 2 - 4 - 6 - 1
Čas: 2:04.33
Majitel a chovatel: Haras Futuro
Trenér: Lucas F. Gaitan, Jezdec: F.L. Fernandes Goncalves

Premio Clasico Federico de Alvear G2

29. září, San Isidro - 1800 metrů, turf, tříleté klisny
1.Tabina3kRemote - La Tavola, Interprete56
2. Eladia Vuelve3kSuggestive Boy - Eladia Isabel, Hat Trick56
3. Juana Ines3kEqual Stripes - Incabronatta, Easing Along56
Dále: In Her Honour, Grantland, Our Little Girl, All Storm, Black Silks, Centella Dabbler
Výrok: 3/4 - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 - krk - 4 - krk
Čas: 1:48.63
Majitel: Stud Carolina, Chovatel: Haras Embrujo
Trenér: Juan Domingo Oural, Jezdec: Rosario Moreyra Wilson

Gran Premio Seleccion de Potrancas G1

5. říjen, Palermo - 2000 metrů, písek, tříleté klisny
1.Nastia3kFortify - Stormy Nimble, Bernstein56
2. Joy Canela3kFortify - Stormy Catlike, Bernstein56
3. Joy Epifora3kFortify - Stormy Pistola, Bernstein56
Dále: Ever Beautiful, Evincing, Emerit Nistel, Sidney Queen, Cita di Rio
Výrok: 4 - 2 1/2 - 2 - 4 - 3 - 1/2 - 8
Čas: 2:02.55
Majitel: Mme. Fabre, Chovatel: Haras La Biznaga
Trenér: Roberto M. Bullrich, Jezdec: Fabricio R. Barroso

Gran Premio Suipacha G1

12. říjen, San Isidro - 1000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Calzonetti3hZensational - Caracolada, Exchange Rate55
2. Lord Alex3hExchange Rate - Lady Tiz, Tiznow55
3. El Pinguino8hEmperor Richard - Peinetaza, Slew Gin Fizz60
Dále: Delopecito, Sweetest Dream, Piroyansky, Romanticon Key, Storm Rider, Arisca Planet, Ready to Candy, John Snow
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - hlava - 4 - 1 - 1 1/2 - 6 - 3/4 - 2 - 5
Čas: 0:58.21
Majitel: El Clan Corrientes, Chovatel: Haras La Pasion
Trenér: Maria Fernanda Alvarez, Jezdec: Brian Rodrigo Enrique

Gran Premio San Isidro G1

12. říjen, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.El Consorte4hGrand Reward - La Casoriada, Luhuk60
2. Willander7hSigfrid - Wiki, Equal Stripes60
3. Rafter5hEqual Stripes - Refined With Glory, Honour And Glory60
Dále: Pinball Wizard, Top One Scape, Nacho Surge, Elogiado, Sebi Moro, Joy Filoso, Hat Mario, Hole In One, El Benicio, Expressive Smart, Kohinoor, Te Lactagogo
Výrok: 3 - 1/2 - hlava - 4 - hlava - krátký krk - 1 1/2 - 8 - 2 - 2 1/2 - 3 - 2 - 8 - 24
Čas: 1:38.13
Majitel: Stud Urquiza, Chovatel: Haras la Quebrada
Trenér: Enrique Martin Ferro, Jezdec: Lautaro Emanuel, Balmaceda

Gran Premio Jocey Club G1

12. říjen, San Isidro - 2000 metrů, turf, tříletí
1.Roman Joy3hFortify - The Rosy, Hennessy56
2. Imperador3hTreasure Beach - Duchess Royale, Danehill56
3. Senor Don3hSenor Candy - Domesticated, Forest Wildcat56
Dále: Mirinaque, Don Palco, Lauda Air, Four Talent, Nunca Digas Never, Sidney Seiter, Devil Camp, Timeless Boy, Aliexpress
Výrok: krátký krk - 1 1/2 - 1 1/2 - 3 - 3 1/2 - 1/2 - 1/2 - 3 - 3 - 3 - 7
Čas: 2:09.19
Majitel: Haras El Angel de Venecia, Chovatel: Haras la Biznaga
Trenér: Juan Manuel Etchetchoury, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Premio Clasico Eduardo Casey G2

14. říjen, Palermo - 2200 metrů, písek, tříletí hřebci
1.Tetaze3hEqual Stripes - Delirada, Orpen57.9
2. Enfermizo Paradiso3hFragotero - Sos Muy Joven, Brancusi56.7
3. In Love (BRZ)3hAgnes Gold - Last Bet, Know Heights56
Dále: Beneficioso, Roman the Mad, Emmanuel's Heaven, Shack Radio
Výrok: 5 - 3 - hlava - 4 - 6 - 1/2
Čas: 2:13.66
Majitel: Juan Antonio, Chovatel: Bioart S.A.
Trenér: Juan F. Saldivia, Jezdec: Gustavo E. Calvente

Gran Premio Provincia de Buenos Aires G1

22. říjen, La Plata - 2200 metrů, písek, tříletí
1.Australis Cheeky3hInteraction - Australis Queen, E Prado56
2. Macklin3hMaster of Hounds - Soy Celta, Sebi Halo56
3. Rambo3hHeliostatic - Raffinee, Maria's Mon56
Dále: Sidney Lima, Estruendoso Dubai, Very Truly, Houellebecq, Bonifacio Rye, El Duplicado, Set match
Výrok: krk - 4 - 2 - 1/2 - 5 - 1
Čas: 2:16.57
Majitel a chovatel: Haras Futuro
Trenér: Lucas F. Gaitan, Jezdec: Francisco Fernandes Goncalves

Premio Clasico Los Haras G2

26. říjen, San Isidro - 2000 metrů, turf, čtyřleté a starší klisny
1.Seas Alabada4kSebi Halo - Calling You, Colonial Affair59.5
2. MIss Oasis4kPure Prize - Miss Tessi, Orpen59.5
3. Mirta4kTreasure Beach - Miss Atorranta, Numerous59.5
Dále: North France, Gringa Unica, Llamas de Acero, Gran Optima
Výrok: 3 1/2 - 3 - 2 - hlava - 3/4 - daleko
Čas: 1:59.22
Majitel: Los Patriots, Chovatel: Haras El Paraiso
Trenér: Fabio Ricardo Cacciabue, Jezdec: Damian Ramella

Gran Premio Copa de Oro - Alfredo Lalor G1

26. říjen, San Isidro - 2400 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Emiterio4hTreasure Beach - Rye Hill, Catcher In the Rye58.5
2. Fantasioso4hStrategic Prince - Soy Maja, Lucky Roberto58.5
3. Guest Seattle4hSeattle Fitz - My Guest, Luhuk58.5
Dále: Milione, Puerto Real, Preciado Icon, Islandio, Alampur, Stoker Inc
Výrok: 1/2 - 2 - 1/2 - krátká hlava - hlava - 4 - 5 - 3/4
Čas: 2:28.28
Majitel: Don Ibaldo, Chovatel: Mauricio Milanese
Trenér: Pablo Gabriel Guerrero, Jezdec: Cristian Ernesto Velazquez

Premio Clasico Venezuela G2

1. listopad, Palermo - 1000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Genovesa Key3kKey Deputy - La Toscana Cat, Easing Along55.5
2. Queen Liz5kLizard Island - Queen Passion, Orientate60
3. Mi Predilecta key5kKey Deputy - My Dear Cat, Easing Along60
Dále: Melodia Pampa, Sugarreta, Alma Campestre, Key Player, Batty Vuelta, Smeraldina
Výrok: hlava - 3 - 1 - 1/2 - hlava - 1 1/2 - 5 - 5
Čas: 0:55.22
Majitel a chovatel: Haras El Alfalfar
Trenér: Diego Pena, Jezdec: Altair Domingos

Gran Premio Enrique Acebal G1

2. listopad, San Isidro - 2000 metrů, tráva, tříleté klisny
1.Joy Canela3kFortify - Stormy Catlike, Bernstein56
2. Joy Epifora3kFortify - Stormy Epistola, Bernstein56
3. Gianella3kLizard Island - Gallileo Figaro, Galileo56
Dále: Sankalpa, Eladia Vuelve, Op Art, Tabina, Ever Beautiful, In Her Honour, Light of the City, All Storm, Our Little Girl, Emerit Nistel, Juana Ines
Výrok: 6 - 3/4 - 3/4 - 3 - 3/4 - současně - 3/4 - 3/4 - nos - nos - krk - krk - 3
Čas: 1:59.85
Majitel: Puley, Chovatel: Haras la Biznaga
Trenér: Enrique Martin Ferro, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Premio Clasico Ramon Biaus G2

4. listopad, Palermo - 2200 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Carteame3kEqual Stripes - Care For, Pure Prize54
2. Joy Revolucionaria4kFortify - Stormy Recap, Bernstein59
3. French Beach4kTreasure Beach - French Cup, Bernstein59
Dále: Negra Intensa, Heart to Heart, Rue Chambiges, Blue's Melodie
Výrok: nos - 2 - 7 - 1 1/2 - 10 - 6
Čas: 2:17.84
Majitel a chovatel: Haras Abolengo
Trenér: Nicolas Martin Ferro, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Gran Premio Palermo G1

9. listopad, Palermo - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Pinball Wizard4hOrpen - Pink Pony, Pure Prize60
2. Bekir4hEndorsement - Biromista, High Yield60
3. Top One Scape4hCityscape - Miss Top One, Numerous60
Dále: Don Empeno, Power Up, Willander, Es Torrent, Dar La Paz, Nacho Surge, Pembe Savanna
Výrok: 1/2 - hlava - 1/2 - 1 1/2 - nos - 5 - 3 - 2 - 18
Čas: 1:34.69
Majitel: Don Teodoro, Chovatel: Haras Carampangue
Trenér: Jorge A. Mayansky Neer, jezdedc: Wilson R. Moreyra

Gran Premio Nacional G1

9. listopad, Palermo - 2500 metrů, písek, tříletí
1.Mirinaque3hHurricane Cat - Langostura, Honour And Glory57
2. Tetaze3hEqual Stripes - Delirada, Orpen57
3. Chemin du CielEqual Stripes - Carambole, Silver Finder57
Dále: In Love (BRZ), Roman Joy, Enfermizo Paradiso, Beneficioso, Speedo, Black Code, Sidney Seiter, Emmanuel's Heaven
Výrok: 1 1/2 - 13 - 2 - 2 1/2 - 4 - krk - 3/4 - 31 - 15 - 6
Čas: 2:33.89
Majitel: Parque Patricios, Chovatel: Haras de la Pomme
Trenér: Maria C. Munoz, Jezdec: Francisco Leandro Goncalves

Gran Premio Maipu G1

9. listopad, Palermo - 1000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Art Show4hEndorsement - Arteba, Southern Halo60
2. Springdom3hSebi Halo - Indian Springs, Interprete55.5
3. Glory Seattle6hSeattle Fitz - The Best Glory, Honour And Glory60
Dále: John Snow, Huracan Estival, Delopecito, De Simoca Key, Orpen Full, Catedratico Prince, Emblem Three, Bamboo Ruliento, Calzonetti, El Pinguino, Empenoso Van, Teacher Story, Tarsino
Výrok: 2 1/2 - 1 1/2 - krk - 1/2 - krk - 2 - 2 - krk - 3 - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - krk - 1/2 - 5
Čas: 0:56.01
Majitel: El Fenicio, Chovatel: Haras La Quebrada
Trenér: Maria F. Alvarez, Jezdec: Wilson R. Moreyra

Premio Clasico Carlos P. Rodriguez G2

10. listopad, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Modern Chic4kKey Deputy - Modern Girl, Southern Halo60
2. Sonnet4kGreenspring - Silvery Whisper, Silver Deputy60
3. Framea4kCafrune - Kucera, Orpen60
Dále: Joy Velika, Gringa Unica, Muy Timida, Baby Luck, Haunt (BRZ), Dias y Flores, Nuez Moscada Key
Výrok: 1 - krk - 4 - 3/4 - 2 - 1 - 1 - krk - 1 1/2
Čas: 1:33.58
Majitel: El Herrero, Chovatel: Haras la Quebrada
Trenér: Juan Carlos Goody, Jezdec: Osvaldo Adrian Alderete

Premio Clasico Ciudad de la Plata G2

19. listopad, La Plata - 1200 metrů, písek, tříletí a starší
1.Humorada Negra4kEmperor Richard - Hail to HUmor, Distorted Humor85
2. As del Paraiso4hAngiolo - Magnetica Llers, Llers Fitz60
3. Storm Dynamico3hDynamix - Stormy Fable, Bernstein55.5
Dále: Don Karateeca, City Wonder, Elogiado, Princesa Lake, Che Zorro, Endler, Spectral Dubai, Trikini Girl
Výrok: 2 1/2 - 2 - 1 - 1 - nos - 1/2 - 2 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 8 - 7
Čas: 1:10.56
Majitel: B. Rubio, Chovatel: Haras la Pasion
Trenér: Miguel A.J. Velazco, Jezdec: Jose A. da Silva

Gran Premio Joaquin V. Gonzales Internacional G1

19. listopad, La Plata - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Classic Rye6hCatcher in the Rye - Miss Cursi, Numerous60
2. Atiko Rye4hCatcher in the Rye - Stormy Atorranta, Bernstein60
3. Luk Joy4hFortify - Shy Lunfarda, Shy Tom60
Dále: Hole In One, Milanes Joy, Montecelso, Arnoldo, Sebi Moro, Mister Key, Joy Filoso, Baron Blue, Megawatt, Sidney Lima, Akan, San Onofre, Pure Win, Mandamas Moro, A Perfecto Juez
Výrok: 1 1/2 - krk - 3/4 - 2 1/2 - 2 1/2 - krk - krk - hlava - 3 - 4 - 1/2 - 1 1/2 - 3 - 3/4 - 3/4 - 3/4 - 7
Čas: 1:36.83
Majitel: Haras Rosildie, Chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Armando C. Glades, Jezdec: Cristian A. Montoya

Gran Premio Dardo Rocha G1

19. listopad, La Plata - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Solo Un Momento6hOrpen - Salsa Inglesa, Roy60
2. Little Vicky (URU)5hT.H. Approval - Pretty Bella, Nedawi60
3. Australis Cheeky3hInteraction - Australis Queen, E Prado54
Dále: Emotion Orpen, Pure Nelson, Raven Master, Senor Don, Moon of the City, Keen, Marcus Aurelius, Dargreen, Soy Tormentoso, Dandy Del barrio, Impugnado, Cosmico Romano, Negro Dream
Výrok: krk - 2 - hlava - 3/4 - 2 1/2 - 1 - nos - 1 1/2 - 1 - 1 1/2 - 1 - nos - 11 - 15 - 20
Čas: 2:33.13
Majitel a chovatel: Haras Carampangue
Trenér: Luciano R. Cerutti, Jezdec: Pablo G. Falero

Premio Clasico Marcos Levalle G2

19. listopad, La Plata - 1600 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Bamb Harlan5kHarlan's Holiday - Bamb Halo, Southern Halo60
2. La Javiera5kGhostzapper - Forty Paulina, Roar60
3. Inca Haze5kIncasico - Lamb Ride, Ride the Rails60
Dále: Flor de Benicio, Ayra, Cita di Rio, Organica Inc, Star Austral, Ajmatova, Adventure Time, Apacigua, Bountiful, Joy Velika, Over the Tower, In the City
Výrok: 5 - hlava - 6 - 2 - 1 1/2 - krk -5 - 4 - 1 1/2 - 5 - 8 - 10 - 2
Čas: 1:36.32
Majitel a chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Lucas F. Gaitan, Jezdec: Francisco Fernandes Goncalves

Premio Clasico Carlos Tomkinson G2

23. listopad, Palermo - 1600 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Touch the Sky4kNot For Sale - Tarsilia, Roman Ruler60
2. Gran Optima4kGrand Reward - Optimar, Southern Halo60
3. Royal Vision5kPollard's Vision - Royal Bar, Roy60
Dále: Sonnet, Emerit Nistel
Výrok: krk - 1/2 - 9 - 6
Čas: 1:35.80
Majitel a chovatel: Haras Vacacion
Trenér: Juan B. Udaondo, Jezdec: Pablo G. Falero

Gran Premio Copa de La Plata G1

8. prosinec, San Isidro - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Seas Alabada4kSebi Halo - Calling You, Colonial Affair60
2. Sankalpa3kTrue Cause - Lima de Veras, Sekari54
3. Joy Epifora3kFortify - Stormy Epistola, Bernstein54
Dále: Miss Oasis, Gianella, Dona Capanga, Mirta, Eladia Vuelve, Estadista Rate, Nessum Dorma (URU)
Výrok: 2 - krátký krk - 2 1/2 - 3 1/2 - 2 - 1/2 - 2 1/2 - 6 - 2 1/2
Čas: 1:58.82
Majitel: Los Patriots, Chovatel: Haras El Paraiso
Trenér: Fabio Ricardo Cacciabue, Jezdec: Damian Ramella

Gran Premio Felix de Alzaga Unzue Internacional G1

14. prosinec, San Isidro - 1000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Springdom3hSebi Halo - Indian Springs, Interprete56
2. Elogiado6hArchipenko - Ellie, Not For Sale60
3. Swetest Dream4kSebi Halo - Glad Fantasy, Contested Bid58
Dále: Queen Liz, City Wonder, Art Show, Farnatella, Crisostomo Key, Gran Enemiga, Fast Forward, Dinero Cash, Orpen Full, Indomito Roman, Sandyman, Princesa Lake, Shenazar, El Pinguino, La Dorothea (BRZ), Honour Pact, The Country, Tarsino, Ready to Candy, Kamykase Victory
Výrok: 3 - krátká hlava - krk - 2 - 1 - krátká hlava - krátký krk - 1/2 - krk - nos - hlava - 3/4 - 1/2 - krátký krk - 3/4 - 1 - 1 - krátký krk - krátká hlava - 3/4 - 5 - 5
Čas: 0:55.91
Majitel: Fredi, Chovatel: Haras El Paraiso
Trenér: Angel Bonetto, Jezdec: William Pereyra

Gran Premio Joaquin S. de Anchorena G1

14. prosinec, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Top One Scape4hCityscape - Miss Top One, Numerous60
2. Bamb Harlan5kHarlan's Holiday - Bamb Halo, Southern Halo58
3. Pinball Wizard4hOrpen - Pink Pony, Storm Cat60
Dále: Willander, Nacho Surge, El Consorte, Dar La Paz, French Twist, Heavy Love, Bekir, Lepate Goose (BRZ), Rafter, Dantalion, Hat Mario, Mister Key, Kohinoor, Don Empeno, Power Up
Výrok: 1 - nos - 1 - hlav a- 1 - 1 - současně - krk - 2 - 1 1/2 - 3 1/2 - 3 - 1 1/2 - 1 - 5 - 1/2 - 1 1/2
Čas: 1:32.79
Majitel: Castanon, Chovatel: Haras Firmamento
Pablo Gabriel Guerrero, Jezdec: Cristian Ernesto Velazquez

Gran Premio Carlos Pellegrini G1

14. prosinec, San Isidro - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Nao da Mais (BRZ)3hT.H. Approval - Espectacular, Pitu da Guanabara54
2. Mirinaque3hHurricane Cat - Langostura, Honour And Glory53.5
3. Pure Nelson5hMount Nelson - Pure Dame, Pure Prize60
Dále: Imperador, Tetaze, Emiterio, Es Sicario, Joy Canela, George Washington (BRZ), Global Poderoso, Fantasioso, Islandio, Four Talent, Little Vicky (URU), Bonifacio Rye, Solo Un Momento, Fromm, Agassi (BRZ), Soy Tormentoso, Milione, Australis Cheeky, Alampur, Rishikesh
Výrok: 3/4 - krk - 1/2 - 1 1/2 - 3 - 1 - 1 - krátký krk - 3/4 - 1/2 - krátký krk - 1/2 - 1 1/2 - krátký krk - 3/4 - 1/2 - 3/4 -1 - 1 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - daleko
Čas: 2:24.96
Majitel a chovatel: Haras Philipson
Trenér: Florio A. Barosa, Jezdec: Carlos G.A. Lavor

Premio Clasico Los Criadores G2

15. prosinec, La Plata - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Ayra5kRoman Ruler - Aicega, Slew Gin Fizz60
2. La Javiera6kGhostzapper - Forty Paulina, Roar60
3. Moon of the City4kCity Banker - Lady of Moyvore, Petit Poucet60
Dále: Dia Feliz, Joy Revolucionaria, Negra Intensa, Flor de Benicio, French Beach, Star Austral, Tabina, Royale Start
Výrok: 2 - krk - 2 1/2 - 3/4 - 6 - 1 1/2 - 2 - 4 - 6 - 10
Čas: 2:05.87
Majitel a chovatel: Haras Vacacion
Trenér: Santillian G.J. Frenkel, Jezdec: Altair Domingos

Premio Clasico Clausura G2

26. prosinec, La Plata - 2000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Emotion Orpen4hOrpen - Unavailable, Distorted Humor60
2. Dandy Del Barrio4hViolence - Dixie Ready, More Than Ready60
3. Macklin3hMaster of Hounds - Soy Celta, Sebi Halo54.5
Dále: Elmaestrodelarte, Asiatic Till, Hole In One, Fiskardo, El Margot, Raven Master, Dargreen, Arnoldo, Superman
Výrok: 8 - 1 1/2 - 1 - nos - 3 - 4 - 1/2 - 1 - 2 - 9 - 8
Čas: 2:05.18
Majitel a chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Lucas Francisco Gaitan, Jezdec: Francisco Fernandes Goncalves

Brazílie

Grande Premio 25 de Janiero G2

25. leden, Cidade Jardim - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Dalheconquistadora3kAgnes Gold - Spade, Wild Event53
2. Aninha5kImpression - Sunshine Indy, P.T. Indy59
3. Alto La3kRedattore - Farda Quality, Elusive Quality53
Dále: Only You, Mom Dora
Výrok: 1/4 - 12 1/4 - 8 1/4 - 23 1/2
Čas: 2:02.70
Majitel a chovatel: Haras Clemente Moletta
Trenér: J. Cesar, Jezdec: Z.M. Rosa

Grande Premio Presidente Hernani de Azevedo Silva G2

2. únor, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Alegria Afleet3kRedattore - Questa Afleet, Northern Afleet54
2. Sora Margherita4kBold Start - Story of Us, Roi Normand58
3. Allez-Piaf4kPounced - Allez Chiara, Fantastic Dancer58
Dále: Incansavel, Duty do Jaguarete, Nogueirinha, Kings Gate, Lovisin the Air, Dutse
Výrok: 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 3 - 2 - 2 - 3
Čas: 1:34.88
Majitel a chovatel: Haras Old Friends
Trenér: T. Haidar, Jezdec: V. Souza

Grande Premio Henrique Possolo G1

17. únor, Gavea - 1600 metrů, turf, tříleté klisny
1.Grandeza3kPut It Back - Vanua Levu, Wild Event57
2. Lisboeta3kQuick Road - Desejada Quality, Elusive Quality57
3. Pineapple Pie3kWild Event - I Scream, Ay Caramba57
Dále: Mendieta, Giavina, Naomi Broadway, Little Bad Girl, Olympic India, Gana Forte, Mariko Mori, Doppio Shanghai
Výrok: 2 3/4 - 1 3/4 - 1/4 - 1 - 2 1/4 - 2 3/4 - 2 1/2 - 3 1/4 - 4 3/4 - 1/4
Čas: 1:35.27
Majitel a chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: C. Oliveira, Jezdec: M. Goncalves

Grande Premio Estado do Rio de Janeiro G1

17. únor, Gavea - 1600 metrů, turf, tříletí
1.Garbo Talks3hPut It Back - Road to Jamaica, Blush Rambler57
2. Gol na Certa3hWild Event - Requebra, Put It Back57
3. Taksim3hDiscreet Cat - Taverne, Torrential57
Dále: Garrison, Olimpico, Leviatan, Olympic Impact, Dark Dobby, Inforcer
Výrok: 2 - 1 1/2 - 2 1/4 - 3/4 - 3/4 - 2 1/2 - 1 1/2 - 3 1/4
Čas: 1:34.85
Majitel: Haras de Morro, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: L. Esteves, Jezdec: V. Borges

Grande Premio Presidente do Conselho do Jockey Club G2

9. březen, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Grand Cru4hFirst American - Just Lucky, Spend a Buck58.5
2. High Fly4hWatchmon - High Castle, Inexplicable58.5
3. Olympic Fluke6hManduro - Just Pray, Theatrical59
Dále: Tupa Cereta, Journal du Soir, Barao da Serra, Havai, Henrique Eight
Výrok: 1 1/4 - 1/4 - 2 3/4 - 1/4 - 3 1/4 - 2 - 3/4
Čas: 1:37.46
Majitel: Haras Valentin, Chovatel: Haras Santa Rita da Serra
Trenér: W.G. Tosta, Jezdec: A. Mesquita

Grande Premio Diana G1

17. březen, Gavea - 2000 metrů, turf, tříleté klisny
1.Gaivina3kGone Astray - Calandra, Put It Back57
2. Naomi Broadway3kSalto - Via Broadway, Northern Afleet57
3. Grandeza3kPut It Back - Vanua Levu, Wild Event57
Dále: Pineapple Pie, Midsummer Rain, Perigoosa, Lisboeta, Kassie's Angel, Ray Grass, Little Bad Girl
Výrok: 3/4 - 1/4 - 3 3/4 - 1 - 3/4 - 4 1/2 - 3/4 - 1/4 - 5
Čas: 2:03.13
Majitel a chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: C. Oliveira, Jezdec: V. Gil

Grande Premio Francisco Eduardo de Paula Machado G1

17. březen, Gavea - 2000 metrů, turf, tříletí
1.Taksim3hDiscreet Cat - Taverne, Torrential57
2. Leviatan3hShanghai Bobby - Baronesa Esteem, Mark of Esteem57
3. Galaxy Runner3hDrosselmeyer - Unique Zuca, Northern Afleet57
Dále: Olympic Icecream (DQ from 3rd), Jet Lag, Gol na Certa, Acteon Gaucho, Olympic Ipswich, Pallito, Medjugorje, Turkish, Garbo, Stylish, Forjado a Ouro, Dark Bobby
Výrok: 2 3/4 - 2 1/2 - krk - 3 1/2 - 1 - 1/2 - 2 1/2 - 1/4 - 8 - 3/4 - 1/2 - dist.
Čas: 2:02.57
Majitel a chovatel: Carlos dos Santos
Trenér: C. Morgado Neto, Jezdec: J. Ricardo

Grande Premio Presidente Jose de Souza Querioz G2

6. duben, Cidade Jardim - 1400 metrů, turf, dvouletí
1.Moleque da Vila2hSalto - Tchelona, Northern Afleet56
2. Keep Down2hAmigoni - Sereia, Lido Palace56
3. Downey2hQue Fenomeno - Ella da Guanabara, Shudanz56
Dále: North Face, Dewy
Výrok: krátká hlava - 3 1/2 - 3/4 - 8 1/4
Čas: 1:23.75
Majitel a chovatel: Stud Bruno Genovesi
Trenér: C. Garcia, Joceky: N.A. Santos

Grande Premio Presidente Guilherme Ellis G2

6. duben, Cidade Jardim - 1400 metrů, turf, dvouleté klisny
1.Tweet2kMidshipman - Nip, Impression56
2. Best Magee2kPioneering - Principessa Carla, Elusive Quality56
3. Bitcoin2kDrosselmeyer - Tobeornottobe, Vettori56
Dále: Ternura de Birigui
Výrok: 1/4 - nos - 3 3/4
Čas: 1:23.94
Majitel: Stud Capone, Chovatel: Haras Santarem
Trenér: R. Magalhaes, Jezdec: W.P. Silva

Grande Premio Prefeito Fabio da Silva Prado G2

6. duben, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Alegria Afleet3kRedattore - Questa Afleet, Northern Afleet54.5
2. Dalheconquistadora3kAgnes Gold - Spade, Wild Event54.5
3. Lepate Goose4kT.H. Approval - Yellow Girraffe, Quinze Quilates58.5
Dále: Flyer Black, Queridinha, Incansavel, Cara Salto, Honoravel Bisca
Výrok: 6 3/4 - 4 1/2 - nos - nos - 3 - 2 - 2 1/2
Čas: 2:03.40
Majitel a chovatel: Haras Old Friends
Trenér: T. haidar, Jezdec: V. Leal

Grande Premio Cruzeiro do Sul G1

20. duben, Gavea - 2400 metrů, turf, tříletí
1.Jet Lag3hPublic Speaker - Emissora Regional, Trempolino57
2. Galaxy Runner3hDrosselmeyer - Unique Zuca, Northern Afleet57
3. Olympic Ipswich3hShanghai Bobby - Maybe Sunday, Any Given Saturday57
Dále: Taksim, Tanto Riso, Olympic Icecream, Miracle Mile, George Washington, Garrison, Medjugorje, Flash Olimpico
Výrok: 1 - 2 1/4 - 1/2 - 1/4 - 1 1/2- 4 3/4 - 1/2 - 2 3/4 - 3/4 - 7 1/4
Čas: 2:26.79
Majitel: Alberto Juarez Tiellet Miorim, Chovatel: Haras Palmerini
Trenér: V.S. Lopes, Jezdec: H. Fernandes

Grande Premio Zelia Gonzaga Peixoto de Castro G1

20. duben, Gavea - 2400 metrů, turf, tříleté klisny
2Naomi Broadway3kSalto - Via Broadway, Northern Afleet57
Disq. 1.Gaivina3kGone Astray - Calandra, Put It Back57
3. Grandeza3kPut It Back - Vanua Levu, Wild Event57
Dále: Midsummer Rain, Kassie's Angel, Perigoosa, Jurere Girl, Lisboeta
Výrok: 1/2 - 1 - hlava - 1 1/4 - 1 1/4 - 10 1/4 - 3 1/2
Čas: 2:26.20
Majitel a chovatel: haras do Morro
Trenér: L. Esteves, Jezdec: A. Gulart

Grande Premio Conde de Herzberg G2

28. duben, Gavea - 1500 metrů, turf, dvouletí
1.Filo di Arianna2hDrosselmeyer - Principessa Capri, Northern Afleet56
2. Vale-Brinde2hMidshipman - Can't We Try, Ghadeer56
3. Mente Brihante2hAgnes Gold - Fire Heart, Public Purse56
Dále: Mas Que Nada, Bavaro Beach
Výrok: 11 - 1 1/4 - 4 - 9 1/4
Čas: 1:27.57
Majitel a chovatel: Stud Principessa di Capri
Trenér: R.M. Lima, Jezdec: L. Henrique

Grande Premio A.B.C.P.C.C. - Associacao Brasileira de Criadores e Proprietarios do Cavalo de Corrida G1

4. květen, Cidade Jardim - 1000 metrů, turf, dvouletí
1.Amuletto2hDesejado Thunder - Onca Ligeira, From Carson City57.5
2. Consul American2hFirst American - Inselberg, Yagli59
3. Icelandic2hSilent Times - Ice Cold, Beat Hollow59
Dále: Raf, Marechal (ARG), Havai, Tiger of Joy
Výrok: 3 3/4 - 1 - 1 - 4 3/4 - 3/4 - 2
Čas: 0:55.17
Majitel: Haras Rio Iguassu, Chovatel: Haras Ponta Pora
Trenér: A.B. Pereira, Jezdec: V. Rocha

Grande Premio O.S.A.F. - Organizacion Sudamericana de Fomento del Sangre Pura de Carrera G1

4. květen, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Alegria Afleet3kRedattore - Questa Afleet, Northern Afleet55
2. Allez-Piaf4kPounced - Allez Chiara, Fantastic Dancer58.5
3. Olympic Harbor4kDidimo - Olympic Courtesy, North Light58.5
Dále: Love do Iguassu, Betting Site, Epaepaepa, Olympic Indiana, Queridinha, Guerra Nuclear, Duty do Jaguarete, Lepate Goose, Xama, Honoravel Bisca, Nogueirinha, Dalheconquistadora, Make No Mistake
Výrok: 1 1/4 - 1/4 - 2 1/4 - 1 - 1 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 4 - 1/2 - nos - 6 3/4 - 8 1/4 - 8 1/2
Čas: 1:59.40
Majitel a chovatel: Haras Old Friends
Trenér: T. haidar, Jezdec: V. Leal

Grande Premio Joao Cecilio Ferraz G1

5. květen, Cidade Jardim - 1500 metrů, turf, dvouleté klisny
1.Tweet2kMidshipman - Nip, Impression56
2. Bitcoin2kDrosselmeyer - Tobeornottobe, Vettori56
3. Ternura de Birigui2kAdriano - Joia de Birigui, Romarin56
Dále: Best Magee, Sassy Race, Iguana Rose, Vamerican, No Red
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - 5 3/4 - 2 - 4 - 18
Čas: 1:28.42
Majitel: Stud Capone, Chovatel: Haras Santarem
Trenér: R. Magalhaes, Jezdec: Ru. Viana

Grande Premio Juliano Martins G1

5. květen, Cidade Jardim - 1500 metrů, turf, dvouletí
1.Nao da Mais2hT.H. Approval - Espetacular, Pitu da Guanabara56
2. Bien Sureno2hFirst American - Notavel Suena, Redattore56
3. Davy Jones2hQue Fenomeno - Blank Page, Officer56
Dále: Baita Blade, Iquealis, Old Shipman, End do Jaguarete, Kodiak King, Keep Down, Peter Wells, Nemesis Giant, Impecavel
Výrok: krk - 1 - 5 1/4 - 1/2 - 1 - 3/4 - nos - 3/4 - 2 - 2 1/2 - 38 1/2
Čas: 1:28.50
Majitel a chovatel: Haras Phillipson
Trenér: A.F. Barbosa, Jezdec: R. Viana

Grande Premio Presidente da Republica OSAF G2 / SP G1

5. květen, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Kris Five5hChristine's Outlaw - Kate-five, Astor Place59
2. Journal du Soir3hAmigoni - Tinha Que Ser, Roi Normand55.5
3. Lawcourt4hSoldier of Fortune - Re Thong, Dancer Man59
Dále: Downs do Jaguarete, Grand Cru, High Fly, Gargalo, Nevisk, Tupa Cereta, English Major
Výrok: krk - 2 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - nos - 2 1/2 - nos - 11 1/2
Čas: 1:33.78
Majitel: Stud Mendonca, Chovatel: Haras Crus de Pedra
Trenér: E. Petrochinski, Jezdec: J. Ricardo

Grande Premio Sao Paulo G1

5. květen, Cidade Jardim - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Olympic Hollywood4hSoldier of Fortune - Ulaya, Wild Event58.5
2. Aviao Sureno3hFirst American - Notavel Suena, Redattore55
3. Modigliani3hSalto - Ula de Lorena, Nedawi55
Dále: Forte Cheyenne, First Fighter, Acteon Gaucho, Eleito, Power-Quark, Ultra Bom, Mary Jane, Olympic Idaho
Výrok: 6 3/4 - 1 3/4 - 2 1/4 - 2 1/2 - 3/4 - 4 1/4 - 5 3/4 - 2 - 8 3/4 - 39 3/4
Čas: 2:25.48
Majitel a chovatel: Haras Regina
Trenér: R. Solanes, Jezdec: W.S. Scardoso

Grande Premio Henrique de Toledo Lara G2

11. květen, Gavea - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Easiest Way5kAdriano - Smile Jenny, Wild Event58
2. Grand Amiga4kAmigoni - Grand Entrance, Choctaw Ridge58
3. Escalera Real4kAgnes Gold - Key Largo, Roi Normand58
Dále: Ray Grass, Okie Dokie, Fly First Class
Výrok: hlava - 1/2 - 1 1/2 - 1/4 - 1/4
Čas: 2:01.14
Majitel a chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: C. Oliveira, Jezdec: V. Gil

Grande Premio Doutor Frontin G2

11. květen, Gavea - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Agassi3hWild Event - Grand I Ask, Yagli56
2. Leviatan3hShanghai Bobby - Baronesa Esteem, Mark of Esteem56
3. Deep Dream3hRedattore - Angel Carina, Elusive Quality56
Dále: Or Noir, Turkish, Deep End, Star Wars, Desejado Outplay
Výrok: 3/4 - 1 3/4 - 1 1/4 - 1 1/2 - 3/4 - 4 1/2 - 4 1/2
Čas: 2:31.07
Majitel: Stud Verde, Chovatel: Haras Old Friends
Trenér: L. Esteves, Jezdec: V. Borges

Grande Premio Francisco Villela de Paula Machado G2

8. červen, Gavea - 1600 metrů, turf, dvouleté klisny
1.Quick'n Easy2kAdriano - Easy Pat, Put It Back56
2. Isolda Cresta2kMidshipman - Peinture Fraiche, Peintre Celebre56
3. Mais Que Bonita2kAgnes Gold - Feia Que Doi, Scat Daddy56
Dále: La Sonata, Kinetic Power, Namasse, Honest Girl, Olympic Juliet, Estrella del Sur, New School
Výrok: 2 1/4 - 3 3/4 - 1/4 - 1 1/2 - 1 3/4 - 1/4 - 5 1/2 - 2
Čas: 1:37.13
Majitel a chovatel: Haras Dolce Vale
Trenér: I.C. Souza, Jezdec: C. Lavor

Grande Premio Major Suckow G1

8. červen, Gavea - 1000 metrů, turf, dvouletí a starší
1.Happy Bryan2kWired Bryan - Sexy Italian, Dodge51
2. Jardim de Outono6hManduro - Beleza Natural, Mark of Esteem59
3. Efetivo Bull (DQ from 1)4hBenny the Bull - Sanidade, Roi Normand59
Dále: Don Arlindo, For Finish, Historieta, Black Cello, Ultraforte, Next Kowboy, Isola di Fiori, Schweinsteiger, Faca Melhor, Amuletto
Výrok: 5 1/2 - 1/4 - 1/4 - 3/4 - 1/4 - 1 1/2 - 3/4 - 2 3/4 - 3/4 - 2 1/4 - 2 3/4
Čas: 0:56.61
Majitel: Stud Pedudu, Chovatel: Haras Anderson
Trenér: R.M. Lima, Jezdec: W. Blandi

Grande Premio Roberto e Nelson Seabra G1

8. červen, Gavea - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Midsummer Rain3kSetembro Chove - Kelang, Deputy Commander57
2. Grandeza3kPut It Back - Vanua Levu, Wild Event57
3. Grand Amiga4kAmigoni - Grand Entrance, Choctaw Ridge58
Dále: Pineapple Pie, Allez-Piaf, Naomi Broadway, Ray Grass, Easiest Way, Society Girl, Okie DOkie, Per-Piacere, Fly First Class, Lele Buchecha, Escalera Real
Výrok: 1/2 - 1/4 - 1/4 - 1 1/4 - 1/4 - 1 3/4 - 1/4 - 1 3/4 - 2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 3 3/4 - 7 3/4
Čas: 2:04.10
Majitel: Stud V. Jabor, Chovatel: Stud Chesapeake
Trenér: L. Esteves, Jezdec: C. Lavor

Grande Premio Jockey Club Brasileiro G1

9. červen, Gavea - 1600 metrů, turf, dvouletí
1.Jolie Olimpica2kDrosselmeyer - Jolie Celina, Trempolino55
2. Mapa Mundi2hCape Town - Renania, Redattore56
3. Mondragon2hSetembro Chove - Ella Bird, A.P. Indy56
Dále: Olympic Jolteon, Mente Brilhante, Capitao Barbosa, Hector Gold, Ucayali, No Sound, Nao da Mais, Ferocity, Ascaris, The Star, Petrus
Výrok: 6 - 3/4 - 2 1/2 - 2 1/2 - 2 1/2 - 5 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1 - 1/2 - 3/4 - 5 1/4
Čas: 1:35.85
Majitel: Haras Regina, Chovatel: Haras TNT
Trenér: R. Solanes, Jezdec: C. Lavor

Grande Premio Presidente da Republica G1

9. červen, Gavea - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Glory Boy3hPut It Back - Tout Est Bien, Wild Event58
2. Grand Cru4hFirst American - Just Lucky, Spend a Buck59
3. Super Bold4hBold Start - Etere Blu, Hard Buck59
Dále: Bold Retriever, Kris Five, Ceu de Brigadeiro, Farroupilha Boy, Espion Noir, Tiro Ao Alvo, Olympic Impact, Dolce Gusto, Go to Riviera, Lawcourt, Journal du Soir, Downs do Jaguarete
Výrok: 1 - 1/4 - 1 1/4 - 3 - 1/4 - 1 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1/4 - 3/4 - 11 1/4 - 5 1/2
Čas: 1:35.94
Majitel: Stud Juliana e Luiz Guilherme, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: M. Aurelio, Jezdec: W. Blandi

Grande Premio Brasil G1

9. červen, Gavea - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.George Washington3hRedattore - Princesa Carina, Know Heights56.5
2. Or Noir4hSoldier of Fortune - Annees Dorees, Mensageiro Alado58
3. Taksim3hDiscreet Cat - Taverne, Torrential56.5
Dále: Olympic Hollywood, Leviatan, Garrison, Galaxy Runner, Tanto Riso, Agassi, Gaivina, Aviao Sureno, Deep Dream, Olympic Icecream, Devil Cat
Výrok: 3 1/2 - 1/2 - 3 3/4 - 1 1/4 - 1 1/2 - 1 - 1 - 1/4 - 2 1/4 - 6 1/2 - 5 3/4
Čas: 2:27.94
Majitel: Stud Happy Again, Chovatel: Stud TNT
Trenér: L. Esteves, Jezdec: M. Goncalves

Grande Premio Barao de Piracicaba G1

6. červenec, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, tříleté klisny
1.Historia da Arte3kHinton Wells - Erotic Like, Ghadeer57
2. Namasse3kT.H. Approval - Yiddish Mama, Quinze Quilates57
3. Sassy Race3kSalto - Sassy-Moon, Peintre Celebre57
Dále: Olympic Juliet, Art Dollar, Best Magee, Thara
Výrok: 2 1/2 - 2 1/4 - 5 - 1 1/2 - 5 1/4
Čas: 1:37.33
Majitel a chovatel: Stud Magia
Trenér: Eduardo Garcia, Jezdec: M. Silva

Grande Premio Onze de Julho G2

6. červenec, Gavea - 2000 metrů, turf, čtyřleté a starší klisny
1.Gaivina4kGone Astray - Calandra, Put It Back59
2. Grand Amiga5kAmigoni - Grand Entrance, Choctaw Ridge59
3. Perigoosa4kPublic Purse - I'm a Lady, Wild Event59
Dále: Naomi Broadway, Grandeza, Pineapple Pie, Epaepaepa, Kaiowa, Escalera Real
Výrok: 3 3/4 - 1 - 3 1/4 - 2 1/4 - 9 1/2 - 2 1/2 - dist.
Čas: 2:06.67
Majitel a chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: C. Oliveira, Jezdec: M. Goncalves

Grande Premio Dezesseis de Julho G2

14. červenec, Gavea - 2000 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.George Washington4hRedattore - Princesa Carina, Know Heights59
2. Taksim4hDiscreet Cat - Taverne, Torrential59
3. Olympic Ipswich4hShanghai Bobby - Maybe Sunday, Any Given Saturday59
Dále: Ceu de Brigadeiro, Garbo, Grand Prix, Olympic Impact, Medjugorje, King Herod
Výrok: krk - nos - 2 - 3 1/2 - 1 - 1 1/4 - 4 - 1/4
Čas: 2:01.29
Majitel: Stud Happy Again, Chovatel: Stud TNT
Trenér: L. Esteves, Jezdec: M. Goncalves

Grande Premio Margarida Polak Lara G1

3. srpen, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, tříleté klisny
1.Happy To Be Me3kWild Event - Voadeira, Onward Royal57
2. Mais Que Bonita3kAgnes Gold - Feia Que Doi, Scat Daddy57
3. Hacienda3kWild Event - After Road, Northern Afleet57
Dále: Namasse, Historia da Arte, Lixivia, Bitcoin, Quick'n Easy, Nocate
Výrok: 3 1/4 - 1 1/2 - 3/4 - 1/4 - 2 - 2 - 4 1/2 - 6 1/4
Čas: 1:34.48
Majitel: Haras Regina, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: R. Solanes, Jezdec: W. Blandi

Grande Premio J. Adhemar de Almeida Prado G1

3. srpen, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, tříletí hřebci a valaši
1.Nao da Mais3hT.H. Approval - Espetacular, Pitu da Guanabara57
2. Olympic Jolteon3hElmustanser - Olympic Special, North Light57
3. Bien Sureno3hFirst American - Notavel Suena, Redattore57
Dále: Ucayali, Baita Blade, Hector Gold, Vacheron, No Sound, Campelanda, Bavaro Beach, Mente Brilhante
Výrok: hlava - 1 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - nos - 2 1/4 - 5 - nos - 2 3/4 - 1 1/2
Čas: 1:33.93
Majitel a chovatel: Haras Phillipson
Trenér: A.F. Barbosa, Jezdec: A.L. Silva

Copa A.B.C.P.C.C. Classica Matias Machline G1

3. srpen, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Or Noir5hSoldier of Fortune - Annees Dorees, Mensageiro Alado59
2. Agassi4hWild Event - Grand I Ask, Yagli59
3. Tanto Riso4hAgnes Gold - Tanta Honra, Crimson Tide59
Dále: Leviatan, Glory Boy, Olympic Ipswich, Garrison, Noruz, Manana Poderosa
Výrok: 3/4 - 2 - 1 - 2 - 1 - 1/2 - 4 - 2
Čas: 1:58.52
Majitel a chovatel: Haras Dolce Vale
Trenér: V. Nahid, Jezdec: W.S. Cardoso

Grande Premio Duque de Caxias G2

25. srpen, Gavea - 2000 metrů, turf, čtyřleté a starší klisny
1.Grand Amiga5kAmigoni - Grand Entrance, Choctaw Ridge59
2. Naomi Broadway4kSalto - Via Broadway, Northern Afleet59
3. Allez-Piaf5kPounced - Allez Chiara, Fantastic Dancer59
Dále: Per-Piacerre, Grandeza, Little Bad Girl, Ray Grass, Goiaba Doce, Be Better, Pineapple Pie, Grande Nuit
Výrok: krk - 1 1/4 - 4 1/2 - 4 1/4 - 2 1/4 - 1 3/4 - 3 - 1 3/4 - 3
Čas: 2:07.33
Majitel a chovatel: Haras Cifra
Trenér: B. Piovesan, Jezdec: B. Querioz

Grande Premio Henrique de Toledo Lara G1

7. září, Cidade Jardim - 1800 metrů, turf, tříleté klisny
1.Namasse3kT.H. Approval - Yiddish Mama, Quinze Quilates57
2. Olympic Justice3kWild Event - Lady of War, War Chant57
3. Forca3kSalto - Ananibia, Signal Tap57
Dále: Sassy Race, Prada, Historia da Aete, Thara, Nude, Floret-Rouge
Výrok: 1 /4 - 1 1/2 - 2 3/4 - nos - nos - 7 1/4 - 4 1/2 - 13
Čas: 1:51.19
Majitel a chovatel: Haras Phillipson
Trenér: E. Sampaio, Jezdec: R. Viana

Grande Premio Ipiranga G1

7. září, Cidade Jardim - 1800 metrů, turf, tříletí
1.Mestre do Iguassu3hGloria de Campeo - Rainha Carolina, Roi Normand57
2. Atila the King3hForestry - Nossa Amiizade, Pioneering57
3. hlava Office3hWild Event - Corticeira, Giant's Causeway57
Dále: Bien Sureno, No Sound, Nao da Mais, Baita Blade, Moleque de Villa
Výrok: nos - 3 3/4 - 1 - 1/2 - 2 1/4 - 6 3/4 - 4
Čas: 1:36.38
Majitel: Haras Rio Iguassu, Chovatel: Haras Stud TNT
Trenér: A.B. Pereira, Jezdec: A.L. Silva

Grande Premio Joao Borges Filho G2

21. září, Gavea - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Galaxy Runner4hDrosselmeyer - Unique Zuca, Northern Afleet58
2. George Washington4hRedattore - Princesa Carina, Know Heights58
3. Adicionado3hPublic Purse - Alma del Rio, Wild Event52
Dále: Vacheron, Agassi, Humberto
Výrok: krk - 3/4 - 1 - 1/2 - 13
Čas: 2:28.32
Majitel: Haras Sweet Carol, Chovatel: Haras Anderson
Trenér: A. Menegolo, Jezdec: L. Henrique

Grande Premio Diana G1

5. říjen, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, tříleté klisny
1.Happy To Be Me3kWild Event - Voadeira, Onward Royal57
2. Historia da Arte3kHinton Wells - Erotic Like, Ghadeer57
3. Forca3kSalto - Ananibia, Signal Tap57
Dále: Prada, Namasse, Sassy Race, Nude, India Fafa, Thara
Výrok: 1 1/2 - 1 - 1 1/4 - nos - 4 3/4 - 1/4 - 1/2 - 4 1/4
Čas: 2:01.52
Majitel: Haras Regina, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: R. Solanes, Jezdec: L. Henrique

Grande Premio Jockey Club de Sao Paulo G1

5. říjen, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, tříletí
1.Mestre do Iguassu3hGloria de Campeo - Rainha Carolina, Roi Normand57
2. Nao da Mais3hT.H. Approval - Espetacular, Pitu da Guanabara57
3. Olympic Jolteon3hElmustanser - Olympic Special, North Light57
Dále: Noblesse You, Atila the King, Olympic Jumbo, Neruda, Head Office, Baita Blade
Výrok: 1/2 - 7 3/4 - 5 1/4 - 1 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 2 - 1 1/4
Čas: 1:57.89
Majitel: Haras Rio Iguassu, Chovatel: Stud TNT
Trenér: A.B. Pereira, Jezdec: A.L. Silva

Grande Premio Rocha Faria G2

13. říjen, Gavea - 2000 metrů, turf, tříleté klisny
1.Mais Que Bonita3kAgnes Gold - Feia Que Doi, Scat Daddy57
2. Que Bacana3kPut It Back - Ana Bacana, Unbridled's Song57
3. Kate Flying3kMidshipman - Ivybridge, Elusive Quality57
Dále: Hanna Gold, Menina Veneno, Pamukkale, High Passion, No Nay Never, La Sonata
Výrok: 5 1/2 - 1/4 - 1 1/4 - 1 - 3/4 - 3 1/4 - 2 3/4 - 6
Čas: 2:02.52
Majitel a chovatel. Stud Eternamente Rio
Trenér: L. Esteves, Jezdec: H. Fernandes

Grande Premio Linneo de Paula Machado G1

13. říjen, Gavea - 2000 metrů, turf, tříletí
1.Hard Boiled3hWild Event - Rainbow Bright, Blush Rambler57
2. Abu Dhabi3hAgnes Gold - Fugazi, Crimson Tide57
3. Mondragon3hSetembro Chove - Ella Bird, A.P. Indy57
Dále: Coracao Sureno, Keith, Hector Gold, Norgaard, Volare, Ucayali
Výrok: 2 3/4 - 3/4 - 5 1/4 - 1/4 - 1/4 - 3 1/2 - 1
Čas: 1:59.12
Majitel: Stud Monte Parnaso / Stud Quintella, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: R. Solanes, Jezdec: C. Lavor

Grande Premio Antonio Joaquim Peixoto de Castro Jr. G2

27. říjen, Gavea - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Agassi4hWild Event - Grand I Ask, Yagli58
2. Galaxy Runner4hDrosselmeyer - Unique Zuca, Northern Afleet58
3. Or Noir5hSoldier of Fortune - Annees Dorees, Mensageiro Alado58
Dále: Filmore, George Washington, Vacheron, Olympic Ipswich, Olympic Hollywood, Grand Prix
Výrok: krk - 1 1/2 - 1/4 - 3/4 - 1 3/4 - 6 - 1/2 - 6
Čas: 2:25.36
Majitel: Stud Verde, Chovatel: Haras Old Friends Ltda
Trenér: L. Esteves, Jezdec: H. Fernandes

Grande Premio Conde Silvio Alvares Penteado G2

3. listopad, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Lepate Goose5kT.H. Approval - Yellow Girraffe, Quinze Quilates59
2. Magia Negra4kMolengao - Altamira, Highest Honor59
3. Xama4kQuick Road - La Cocagne, Monarchos59
Dále: Surprising, Namasse, Historia da Arte, Angelique Kerber, Nude
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 3 3/4 - 1 1/4 - nos - 4 1/2 - 15 1/2
Čas: 2:03.03
Majitel a chovatel: Haras Phillipson
Trenér: A.F. Barbosa, Jezdec: N.A. Santos

Grande Premio Marciano de Aguiar Moreira G2

3. listopad, Gavea - 2000 metrů, turf, čtyřleté a starší klisny
1.Perigoosa4kPublic Purse - I'm a Lady, Wild Event59
2. Grandeza4kPut It Back - Vanua Levu, Wild Event59
3. Naomi Broadway4kSalto - Via Broadway, Northern Afleet59
Dále: Little Bad Girl, Per-Piacere, Lele Buchecha, Hevea, Society Girl
Výrok: 1/2 - 3/4 - 2 1/2 - současně - 3/4 - 3 1/4 - 1/4
Čas: 2:01.20
Majitel a chovatel: Haras Doce Vale
Trenér: V. Nahid, Jezdec: W.S. Cardoso

Grande Premio Proclamacao da Republica G2

9. listopad, Cidade Jardim - 1000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Best in Town3kPut It Back - Madour, Hussonet53
2. Consul American8hFirst American - Inselberg, Yagli59
3. Ultraforte4hTiger Heart - On Stage, Romarin59
Dále: Tiger of Joy, Mexe Que Mexe
Výrok: 1/2 - 2 3/4 - 1/2 - 1 1/2
Čas: 0:55.66
Majitel: Haras do Morro, Chovatel: Haras Old Friends Ltda
Trenér: L.R. Feltran, Jezdec: B. Queiroz

Grande Premio Ministra da Agricultura G2

9. listopad, Cidade Jardim - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Gas Ideal4hWild Event - Jewelry, Gilded Time58
2. O Sole Mio4hJeune-Turc - Frascatti, Music Prospector58
3. Rasgado de Birigui5hSoldier of Fortune - Grand I Ask, Yagli58
Dále: Orario Pubblico, Manana Poderosa, First Fighter
Výrok: 1 - 2 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 6
Čas: 2:29.98
Majitel: Haras Valentin, Chovatel: Haras Santa Maria de Araras
Trenér: W.G. Tosta, Jezdec: N.A. Santos

Grande Premio Derby Paulista G1

9. listopad, Cidade Jardim - 2400 metrů, turf, tříletí
1.Nao da Mais3hT.H. Approval - Espetacular, Pitu da Guanabara57
2. Noblesse You3hT.H. Approval - Juju Willie, Our Captain Willie57
3. Olympic Jack3hAgnes Gold - Estrela Rio, Galileo57
Dále: Forca, Peter Wells, Keep Down, Eron do Jaguarete
Výrok: 3 3/4 - 1 - 3 - 3 - 3 - 1/2
Čas: 2:27.36
Majitel a chovatel: Haras Phillipson
Trenér: A.F. Barbosa, Jezdec: C. Lavor

Gran Premio Governador do Estado G2

9. listopad, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Atila the King3hForestry - Nossa Amiizade, Pioneering54.5
2. Ouro da Serra5hAgnes Gold - Lagrima de Amor, Dancer Man59
3. Mano de Piedra7hManduro - Cristie, Baronius59
Dále: Hassan, Quick Hillie, Zorro, Never Say Never, Leader of Dallas
Výrok: 3 3/4 - nos - 1/2 - 1/2 - 3 - 16 1/2 - 7
Čas: 1:33.90
Majitel a chovatel: Marcus Jose Andrade da Cunha
Trenér: D. Antunes, Jezdec: A.L. Silva

Grande Premio Gervasio Seabra G2

10. listopad, Gavea - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Tiepollo5hKapo di Tutti - Orchidale, First American59
2. Ceu de Brigadeiro7hOut of Control - New Rafaela, Royal Academy59
3. Jamegao5hSoldier of Fortune - Baronesa Esteem, Mark of Esteem59
Dále: Olympic Impact, Hale Bop, Noruz, Super Bold, Uyuni Gold
Výrok: 1/4 - 3 1/2 - 1/4 - 1/4 - 1/2 - 1 - 1/4
Čas: 1:35.47
Majitel a chovatel: Haras Mabruk
Trenér: L. Esteves, Jezdec: H. Fernandes

Grande Premio Presidente Antonio Grisi Filho G2

23. listopad, Cidade Jardim - 1600 metrů, písek, tříleté a starší klisny
2.Lixivia3kCrafty C.T. - Virginela, A Good Reason54.5
DQ 1. Juju Popular5kAl Arab - Refugee, Gilded Time59
3. Isla Vista5kAmigoni - Sophia Glory, Siphon59
Dále: Highlighted, Alemoa, Angelique Kerber, Moon Glow
Výrok: krátká hlava - 10 1/2 - 3 3/4 - 2 1/4 - 5 1/4 - 16 1/2
Čas: 1:35.00
Majitel: Stud Figuron & Varanda, Chovatel: Haras Figueira do Lago
Trenér: J. Alamos, Jezdec: V. Rocha

Grande Premio Presidente Jose Bonifacio Coutinho Nogueira G2

7. prosinec, Cidade Jardim - 2400 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Forca3kSalto - Ananibia, Signal Tap53.5
2. Lembra Na Madison5kT.H. Approval - Reina Carolina, Punk58
3. Love Letters4kShanghai Bobby - Desejada First, Thewayyouare58
Dále: Hevea, Karol King, Another-Quartz, Xama, Agnes Jolie
Výrok: 6 1/2 - nos - 1 3P4 - 2 - 4 - 1/2 - 20
Čas: 2:29.72
Majitel a chovatel: Haras Garcez Castellano
Trenér: E. Araujo, Jezdec: A.L. Silva

Grande Premio Oswaldo Aranha G2

8. prosinec, Gavea - 2400 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Little Bad Girl4kAgnes Gold - Wild Moon, Wild Event58
2. Perigoosa4kPublic Purse - I'm a Lady, Wild Event58
3. Be Better4kAgnes Gold - Beats Me, Yagli58
Dále: Kassie's Angel, Per-Piacere, Kate Flying, Hanna Gold, Energia Espacial, Human Nature
Výrok: 1 1/2 - 1 - 12 1/4 - 2 - 2 1/4 - 2 1/4 - 1/4 - 3/4
Čas: 2:32.02
Majitel a chovatel: Haras Figueira do Lago
Trenér: D. Guignoni, Jezdec: V. Borges

Copa des Campeoes G2

14. prosinec, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Atila the King3hForestry - Nossa Amiizade, Pioneering55
2. Olympic Jack3hAgnes Gold - Estrela Rio, Galileo55
3. Neruda3hSetembro Chove - Kelang, Deputy Commander55
Dále: Aviao Sureno, O Sole Mio, Mano de Piedra, Zorro, Rasgado de Birigui, Langhy Tom, High Fly
Výrok: 2 3/4 - 1 1/2 - 6 - 5 1/4 - 15 1/4 - 1/2 - 7 1/2 - 5 1/2
Čas: 2:04.47
Majitel a chovatel: Marcus Jose Andrade da Cunha
Trenér: D. Antunes, Jezdec: A.L. Silva

Grande Premio Cordeiro da Graca G2

15. prosinec, Gavea - 1000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Nice Lady3kTaludo - Lady Beauty, Spring Halo53
2. Happy Bryan3fWired Bryan - Sexy Italian, Dodge53
3. Marumby4hPioneering - Missing the Blues, Roi Normand59
Dále: Jardim de Outono, For Finish, Hand of Fate, Black Cello
Výrok: 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1/4 - 1/4
00:56.03
Majitel: Stud Happy Again, Chovatel: Haras di Cellius
Trenér: L. Esteves, Jezdec: B. Queiroz

Grande Premio Almirante Tamandare G2

15. prosinec, Gavea - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Pimper's Paradise4hPut It Back - Bye Bye Caroline, Royal Academy58
2. Or Noir5hSoldier of Fortune - Annees Dorees, Mensageiro Alado58
3. Galaxy Runner4hDrosselmeyer - Unique Zuca, Northern Afleet58
Dále: Mstraubarry, Quiron, Von Miller
Výrok: 1 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 2 3/4 - 11 1/4
Čas: 2:28.49
Majitel a chovatel: Haras Doce Vale
Trenér: V. Nahid, Jezdec: A. Correira

Grande Premio Julio Capua G2

15. prosinec, Gavea - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Bavaro Beach3hAgnes Gold - Stick Around, Roi Normand55
2. Fogo Supremo4hShanghai Bobby - Victoria Suprema, Fast Fingers59
3. Gargalo4hPut It Back - Quatre Aventures, Jules59
Dále: Vale-Brinde, Ouro da Serra, Fossato, Olympic Impact, Jamegao, Olympic Icecream, Uyuni Gold, Ceu de Brigadeiro
Výrok: krk - 1 1/2 - 1/4 - 3/4 - 1 - 1 1/4 - 1/4 - 2 1/2 - 1/4 - 1/2
Čas: 1:35.15
Majitel: Stud Quitnella, Chovatel: Haras Fronteira P.A.P.
Trenér: R. Morgado Neto, Jezdec: C. Lavor

Chile

Copa Jackson G2

4. leden, Valparaiso SC - 1900 metrů, turf, tříletí
1.Ya Primo3hMastercraftsman - Quisiera, Special Quest57
2. El Expreso3hTumblebrutus - La Messalina, Usual57.5
3. Gran Bribon3hMastercraftsman - Flor y Flor, Dushyantor57
Dále: Primark, Balio, Puerto Hamburgo, El Bolzon, Surco, Fastidious Company, Chinook, Waistcoat, Portrush, Curinao, The One, Rexton
Výrok: 4 1/2 - 1 3/4 - 1/4 - 2 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 1 - 6 1/2 - nos - 4 1/4 - 1 - 1/2 - 6 3/4 - 21 3/4
Čas: 1:52.84
Majitel: Stud la Pacita, Chovatel: Haras don Alberto
Trenér: Guillermo Aguirre, Jezdec: Jeremy Laprida

El Derby G1

3. únor, Valparaiso SC - 2400 metrů, turf, tříletí
1.Ya Primo3hMastercraftsman - Yo Quisiera, Special Quest57
2. El Expreso3hTumblebrutus - La Messalina, Usual57
3. Brown Storm3hScat Daddy - Blazing Storm, Acclamation57
Dále: Nombar, Flash Flink, La Canita, Gran Bribon, Toplucky, Grey Moon, Puerto Hamburgo, Avay, Primark, Fallen From Heaven, Cambridge, Mi Tres Por Ciento
Výrok: 4 1/2 - 2 1/4 - 1 - 2 1/2 - 1/4 - 1/4 - 1 3/4 - 3 - 2 3/4 - 1 - 3/4 - 2 - 3 1/2 - 10 1/2 - 13
Čas: 2:24.13
Majitel: Stud la Pacita, Chovatel: Haras don Alberto
Trenér: Guillermo Aguirre, Jezdec: Jeremy Laprida

Clasico Verano Arturo Cousino G2

8. únor, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Tavernera3kDylan Thomas - Tres Deseos, Dushyantor58
2. California One (USA)5hScat Daddy - Draw a Blank, Saint Liam61
3. Win Here5hBreathless Storm - Azaleia, King Alex61
Dále: Cambalache XXI
Výrok: 2 1/4 - 3/4 - 3
Čas: 2:01.96
Majitel a chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: Guillermo Aguirre, Jezdec: Jeremy Laprida

Clasico Carlos Campino L. G2

10. březen, Club Hipico de Santiago - 1800 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Lluvia de Plata3kHoly Roman Emperor - Lluvia Impactante, Total Impact56
2. Para Holy3kHoly Roman Emperor - Paloma Solitaria, Fusaichi Pegasus56
2. Dona Cocketa3kDon Cavallo - Pretty Cocketa, Crocker Road56
Dále: Avay, Dafonda, Amante Lady, Touching Gold, Moquetinha, Grey Moon, Tavernera, Appolonia, Cerezo Rosa (PER), Miss Carola III (BRZ), Olgiata, Sheim (PER)
Výrok: 1 1/2 - současně - 1 - nos - 3/4 - 1 3/4 - 3P4 - 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2 - 3 1/2 - 6 1/2 - nos - 4 - 4 3/4
Čas: 1:46.21
Majitel a chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: A.G. Aguirre, Jezdec: B. Leon

Gran Premio Latinoamericano G1

10. březen, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Ya Primo3hMastercraftsman - Yo Quisiera, Special Quest56
2. Nombar3hMastercraftsman - Nimbar, Stormin Fever56
3. Brown Storm3hScat Daddy - Blazing Storm, Acclamation56
Dále: Penn Rose, El Expreso, Pure Nelson (ARG), Nuevo Maestro, Win Here, Nicholas (ARG), Sixties Icon (ARG), Milos, Fillmore (BRZ), More Than Words, Hassenah (BRZ), Sensacionale
Výrok: 3 3/4 - 1 - 2 - 2 1/2 - 3/4 - 3/4 - 2 3/4 - 3/4 - nos - 1 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 6 1/4
Čas: 1:56.68
Majitel: Stud La Pacita, Chovatel: Haras don Alberto
Trenér: A.G. Aguirre, Jezdec: Jeremy Laprida

Premio Otono Pedro Garcia de la Huerta G2

18. duben, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Nombar3hMastercraftsman - Nimbar, Stormin Fever56
2. Penn Rose4kDylan Thomas - Penumbrosa58
3. Brown Storm3hScat Daddy - Blazing Storm, Acclamation56
Dále: Avay
Výrok: nos - 3 1/2 - 10 1/4
Čas: 1:58.62
Majitel: Stud Dona Elena, Chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: A.G. Aguirre, Jezdec: B. Leon

Clasico El Estreno Nicanor Senoret G2

1. květen, Valparaiso SC - 1300 metrů, turf, dvouletí
1.Me Olvide2hWar Command - Fue Mia, Until Sundown57
2. Baqueano2hEcliptic - Cantinetta, Tumblebrutus57
3. Alao2hLookin At Lucky - Alucina, Powerscourt57
Dále: Ramazzoti, Kemet, El Manio, Empire of Good, Happy Team, Zeca Pagodinho, Mi Linda Yoyi, Shanghai Express, Jamas te Olvidare, Minto
Výrok: 3 - 2 - 1/4 - 2 - 1/4 - 1/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - 3 3/4 - 3 1/2 - 7 1/4 - 2 3/4
Čas: 1:15.40
Majitel: Stud la Bertita, Chovatel: Haras Juan Aliro Toledo Zuniga
Trenér: Carlos Vasquez, Jezdec: Jaime Medina

Gran Premio Hipodromo Chile G1

4. květen, Hipodromo Chile - 2200 metrů, písek, tříletí a starší
1.Win Here5hBreathless Storm - Azaleia, King Alex61
2. Tiro Libre5hRock Star Show - Weekend Flight, Storm Bird61
3. Hola Y Chao6hBluegrass Cat - La Heredera, Stagecraft61
Dále: El Animador, Arigatou, Glorioso Campeon, Peumayen, Magic Dad, El Notario, Asi Es No Mas, Azulgrana, Richman, Indio Apache, Escipion Africanus, Tamburo di Oro, El Expreso
Výrok: 1 3/4 - 3 - 1 3/4 - nos - 3 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 2 3/4 - 1/2 - 6 3/4 - 16 1/2 - 2 - 2 1/4 - 3 1/4 - 18
Čas: 2:20.92
Majitel: Stud Maranatha, Chovatel: Haras El Sheik
Trenér: Cristian Urbina, Jezdec: Alberto Vasquez

Premio Club Hipico de Santiago Falabella G1

26. květen, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Tamburo di Oro4hHenrythenavigator - Tabita, Proud Citizen60.5
2. Brown Storm3hScat Daddy - Blazing Storm, Acclamation57
3. Nombar3hMastercraftsman - Nimbar, Stormin Fever57
Dále: El Expreso, Chinook, Magic Dad, Top Casablanca, Larco, Gato Pa Rato, La Canita, Cambridge, Peumayen
Výrok: 2 - 1/4 - 2 1/4 - 2 - 1 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 8 3/4
Čas: 1:56.24
Majitel a chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: A.G. Aguirre, Jezdec: J. Laprida

Gran Premio Gonzalo Bofill de Caso G2

29. květen, Valparaiso SC - 1400 metrů, turf, dvouletí
1.Baqueano2hEcliptic - Cantinetta, Tumblebrutus57
2. Kemet2hDangerous Midge - Uno Peso, Macho Uno57
3. Villa Shanghai2kShanghai Bobby - Villa Altagracia, Hardy55
Dále: me Olvide, Ramazzoti, Happy Team, Shanghai Express, Estatica Dinamica, Empire of Good, El Manio, El Madrileno, Lord Armando, Strong Black, Candy Storm
Výrok: 2 - 3 1/2 - 2 - 1/4 - 1 1/2 - 2 - nos - 1 3/4 - 1 - 1 1/4 - 2 1/2 - 3 1/2 - 1 3/4
Čas: 1:23.30
Majitel a chovatel: Haras Las Camelias
Trenér: Carlos Urbina, Jezdec: Alberto Vasquez

Gran Premio Criadores Hembras Carlos Hirmas A. G2

31. květen, Club Hipico de Santiago - 1600 metrů, turf, dvouleté klisny
1.Querida Vieja2kDistorted Economy - Mi Vieja Querida, Sonoma Cat55
2. Lagertha2kScat Daddy - Pat, Indy Vidual55
3. Daika2kLookin At Lucky - Daja, Seeker's Reward55
Dále: Shanghai Band, Guwahati, Nieta Gitana, Ganchuda, A Misa
Výrok: 1 - 2 1/2 - 1 - 2 3/4 - 2 - 1/4 - 1/2
Čas: 1:32.88
Majitel a chovatel: Haras Lizzie
Trenér: M.G. Melo, Jezdec: N. Figueroa

Gran Premio Criadores Machos Marcel Zarour A. G2

31. květen, Club Hipico de Santiago - 1600 metrů, turf, dvouletí hřebci
1.Muy Gracioso2hLookin At Lucky - Maria Graciosa, Gracioso57
2. Keltoi2hShanghai Bobby - Gazmona, Dunkirk57
3. Veredicto2hWar Command - Sensualite, Roman Ruler57
Dále: Alao, Don Astuto, Calfun, Khabib, Lucky Weekend
Výrok: 1/2 - 3/4 - 4 - 4 1/2 - 1 - 3 1/2 - 5 1/4
Čas:
Majitel: Stud Burlesco, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: A.P. Baeza, Jezdec: G. Pontigo

Gran Premio Criadores Marcel Zarour Atanacio G2

1. červen, Hipodromo Chile - 1600 metrů, písek, dvouletí hřebci
1.Free Mandate2hStrong Mandate - Treccia Bianca, Ivan Denisovich57
2. El Barrero2hBuzzword - Barrista, Proud Citizen57
3. A' Piacere2hMorning Raider - Tungata, Saddad57
Dále: Storm Boarder, Solo Oregon, War Breeze, War Subjective, Long Shot, Spade Oddity
Výrok: 2 1/4 - 1/2 - 1/2 - 4 1/2 - 3 - 1/2 - 2 1/4 - 3 1/4
Čas: 1:39.77
Majitel: Stud Xeneixe, Chovatel: Haras Dona Icha
Trenér: Carlos Urbina, Jezdec: Alberto Vasquez

Gran Premio Criadores Salvador Hess Riveros G2

1. červen, Hipodromo Chile - 1500 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Sanenus2kScat Daddy - Belgian Chocolate, Tale of the Cat55
2. Olor de Verbena2kGemologist - Triunfa y es Feliz, Gstaad55
3. Shanghai Queen2kShanghai Bobby - Valreal, Editor's Note56
Dále: Maria La Fuerte, Candy Rose, Shanghai, Ragazza di Parma, Maka Forever, Por Ti La Vida, Remembranzas, Linda Mirada, Never Walk Alone, Lucky Bella
Výrok: 2 1/4 - 1/4 - 3/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - 2 1/2 - 6 3/4 - 2 - 13 1/2
Čas: 1:34.30
Majitel a chovatel: Haras Matriarca
Trenér: Carlos Urbina, Jezdec: Alberto Vasquez

Gran Premio de Honor G2

8. červen, Hipodromo Chile - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Win Here5hBreathless Storm - Azaleia, King Alex61
2. Hola Y Chao6hBluegrass Cat - La Heredera, Stagecraft61
3. Arigatou5hBluegrass Cat - Afirmate Catalina, Special Quest61
Dále: Asi Es No Mas, Tiro Libre, Llego El Jefe
Výrok: 1 - 6 1/4 - 3 3/4 - 1 - 28
Čas: 2:37.88
Majitel: Antonio Vodanovic, Chovatel: Haras El Sheik
Trenér: Cristian Urbina, Jezdec: Alberto Vasquez

Premio Copa de Plata Italo Traverso P. G2

20. červen, Valparaiso SC - 1500 metrů, turf, dvouletí
1.Baqueano2hEcliptic - Cantinetta, Tumblebrutus57
2. Happy Team2hBoboman - Thunder Hills, Thunder Gulch57
3. Me Olvide2hWar Command - Fue Mia, Until Sundown57
Dále: Zeca Pagodinho, Sud Americano, Kemet, Empire of Good, Canta Con El Alma, The Mandate, Kitten Thorn
Výrok: 5 1/4 - 1/4 - 1 1/2 - 2 1/2 - 1 - 2 - 7 1/4 - 1 3/4 - nos
Čas: 1:33.99
Majitel a chovatel: Haras Las Camelias
Trenér: Carlos Urbina, Jezdec: Alberto Vasquez

Tanteo de Potrancas G1

22. červen, Hipodromo Chile - 1500 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Sanenus2kScat Daddy - Belgian Chocolate, Tale of the Cat55
2. Misia Mary2kLookin At Lucky - Marfaga, Powerscourt55
3. No te Pierdas2kShanghai Bobby - Quiere Lucirse, Gallantsky55
Dále: Maria la Fuerte, Por ti la Vida, Shanghai Queen, Candy Rose, Villa Shanghai, Shanghai, Ragazza di Parma, Suenos de Campeona, Ocasion Tranquila, Artemisa de Troya, Golden Slumber, Moonlight Shadow, Olor de Verbena
Výrok: 2 3/4 - 1 - 1 1/2 - 1 - 4 3/4 - nos - 1/2 - 1/2 - nos - 1 1/4 - 1/2 - nos - 2 - 3 - 2 1/2
Čas: 1:33.77
Majitel a chovatel: Haras Matriarca
Trenér: Carlos Urbina, Jezdec: Alberto Vasquez

Clasico Francisco Baeza Sotomayor G2

23. červen, Club Hipico de Santiago - 1 1/4 miles, turf, tříleté a starší klisny
1.Sophora3kLookin At Lucky - Stalacita, Powerscourt58
2. Dona Cocketa3kDon Cavallo - Pretty Cocketa, Crocker Road59
3. Caprochosa Artista3kMastercraftsman - Ciudad Fantasma, Stuka58
Dále: Lluvia de Plata, Rich Lady, Appolonia, Touching Gold, La Fortezza
Výrok: 5 - 4 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - 5 1/4 - 21
Čas: 1:58.38
Majitel: Haras Vendaval, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: R.E. Lab, Jezdec: J.I. Guajardo

Clasico Arturo Lyon P. G1

23. červen, Club Hipico de Santiago - 1600 metrů, turf, dvouleté klisny
1.Remembranzas2kBad Daddy - La Pollera Colora, Fusaichi Pegasus55
2. Guwahati2kMastercraftsman - Giornata, Stuka55
3. Querida Vieja2kDistorted Economy - Mi Vieja Querida, Sonoma Cat55
Dále: Reine de Arabie, Jactada, Lagertha, Laguna Niguel, Maka Forever, Siendo Feliz, Shesgoingtobegreat, Dale No Mas (ARG), Daika, Nieta Gitana, La Manduca, Maria le Ve, Quisiera Mirar
Výrok: 3/4 - nos - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 2 - 1 - 1/2 - 1 - 1 - 1/4 - 1 - nos - 1 1/4 - nos
Čas: 1:33.39
Majitel: Stud Matias Hector, Chovatel: Haras Santa Isabel
Trenér: I.P. Molina, Jezdec: N. Molina

Premio Fernando Moller Bordeau G2

27. červen, Hipodromo Chile - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Sir Nelson4hViscount Nelson - Sutadela, Proud Citizen60
2. Forlan7hCat Scan - Flying Nun, Stagecraft60
3. Maxxius6hNewfoundland - Re Vive, Sam M.60
Dále: Peumayen
Výrok: 6 1/4 - 4 1/2 - 35 1/4
Čas: 1:36.64
Majitel: Stud Dona Elena, Chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: Victor Ulloa, Jezdec: Jeremy Laprida

Premio Alberto Vial G1

28. červen, Club Hipico de Santiago - 1600 metrů, turf, dvouletí hřebci
1.Muy Gracioso2hLookin At Lucky - Maria Graciosa, Gracioso57
2. Look Pen2hLookin At Lucky - Esterina, Orpen57
3. Keltoi2hShanghai Bobby - Gazmona, Dunkirk57
Dále: Calfun, Khabib, Veredicto, El Chico Chueco, Alao, Lake Louise, Wilow, Don Astuto, El Pretencioso
Výrok: 1 1/4 - 4 1/2 - 2 - 1 1/4 - 1 1/2 - 2 1/4 - 1/2 - 1/4 - 1 - 4 1/2 - 20 1/2
Čas: 1:34.11
Majitel:
Trenér: A.P. Baeza, Jezdec: G. Pontigo

Tanteo de Potrillos G1

29. červen, Hipodromo Chile - 1500 metrů, písek, dvouletí hřebci
1.Coconut Bobby2hShanghai Bobby - Senorita Coco, Mutakddim57
2. A' Piacere2hMorning Raider - Tungata, Saddad57
3. El Barrero2hBuzzword - Barrista, Proud Citizen57
Dále: Free Mandate, Drink's Valley, Soy Frances, Desert Conquer, Pagliaccio, No Pain No Gain, My Dad, War Breeze, Jiangsu Bobby, Storm Boarder, El Asesino, Fuerte Niebla, Todo Un Galan
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - 2 1/2 - 1/4 - 1/2 - 3 - 1/4 - 7 1/2 - 3 - 10 1/2 - 6 3/4 - 3/4 - 1/2
Čas: 1:32.56
Majitel a chovatel: Haras Convento Viejo
Trenér: Carlos Urbina, Jezdec: Jeremy Laprida

Premio Polla de Potrancas G1

2. srpen, Club Hipico de Santiago - 1700 metrů, turf, tříleté klisny
1.Reine de Arabie3kMastercraftsman - Arabel, Sir Cat56
2. Brooke3kNo Nay Never - Bellonce, Proud Citizen56
3. Siendo Feliz3kBoboman - Silk Kimono, Danehill Dancer56
Dále: Lagertha, Dale No Mas (ARG), Querida Vieja, Jactada, Shanghai, Hori, Guwahati, Neta Gitana, Joy Teologal (ARG), Remembranzas, La Jollaj, Laguna Niguel
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1/4 - 3/4 - 2 1/2 - 1 1/2 - 3 1/2 - 1/4 - 13 1/4 - 10 1/4 - 12 1/4
Čas: 1:39.31
Majitel a chovatel: Haras Jockey
Trenér: A.P. Baeza, Jezdec: G. Ulloa

Premio Polla de Potrillos G1

4. srpen, Club Hipico de Santiago - 1700 metrů, turf, tříletí hřebci
1.Look Pen3hLookin At Lucky - Esterina, Orpen58
2. Muy Gracioso3hLookin At Lucky - Maria Graciosa, Gracioso57
3. Gran Greco3hMastercraftsman - Graciosa Nina, Stuka57
Dále: El Sacapunta, Memo Daddy, El Chico Chueco, Ya Po, Apocaliptico, Calfun, Don Astuto
Výrok: 1 1/4 - 1 3/4 - 3 1/2 - 1 3/4 - nos - 1 - 1 - 2 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:38.53
Majitel: Stud Identic, Chovatel: Agricola Taomna Ltda
Trenér: A.P. Baeza, Jezdec: G. Ulloa

Clasico Domingo Segundo Herrera Martinez G2

10. srpen, Hipodromo Chile - 1500 metrů, písek, tříletí hřebci
1.Free Mandate3hStrong Mandate - Treccia Bianca, Ivan Denisovich57
2. Kid Mambito3hGemologist - Sonrisa Amistosa, Gstaad57
3. No Pain No Gain3hGstaad - Diamond Valley, Speightstown57
Dále: The Magic Touch, El Zanahoria, El Barrero, God Is My Guide, Atacameno, Sory Frances, War Breeze, Solo Oregon, A' Piacere, El Canita
Výrok: 1 1/2 - 1/4 - 1 - 1/2 - 1/2 - 4 3/4 - 1/2 - 1 - nos - 2 3/4 - 1/4 - 1/4
Čas: 1:34.09
Majitel: Stud Xeneixe, Chovatel: Haras Dona Icha
Trenér: Carlos Urbina, Jezdec: Alberto Vasquez

Mil Guineas Maria Luisa Solari Falabella G1

31. srpen, Hipodromo Chile - 1600 metrů, písek, tříleté klisny
1.La Buena Vida3kGemologist - La Especial, Mizzen Mast55
2. Misia Mary3kLookin At Lucky - Marfaga, Powerscourt55
3. Maria la Fuerte3kBoboman - Marcha Solemne, Barkerville55
Dále: Olor de Verbena, Querida Vieja, Shesgoingtobegreat, Sanenus, Ragazza di Parma, Bahia Linda, No Te Pierdas, Por Ti la Vida, Shanghai, Remembranzas, Lagertha
Výrok: 5 1/4 - 1 - 2 1/2 - 1 - 2 1/4 - 1 - 1/4 - 1 1/4 - 7 1/4 - nos - 1 1/4 - 2 1/2 - 7 1/4
Čas: 1:39.09
Majitel a chovatel: Haras Cinco Estrellas
Trenér: Oliveiro L. Martinez, Jezdec: Rodrigo O. Vergara

Dos Mil Guineas G1

7. září, Hipodromo Chile - 1600 metrů, písek, tříletí hřebci
1.Tokerau3hLookin At Lucky - Viviana Jazmin, Gracioso57
2. Kid Mambito3hGemologist - Sonrisa Amistosa, Gstaad57
3. Keltoi3hShanghai Bobby - Gazmona, Dunkirk57
Dále: No Pain No Gain, El Barrero, Free Mandate, The Magic Touch, El Pituco, Memo Daddy, Drink's Valley, El Martincho, In Sa Allah My Dad
Výrok: 2 3/4 - nos - 3/4 - 1 3/4 - 2 1/2 - 2 - 4 3/4 - 3 - 2 1/2 - 1 3/4 - 2 3/4 - 4 1/2
Čas: 1:38.60
Majitel: Stud Jarita, Chovatel: Haras Cordillera
Trenér: Juan C. Silva, Jezdec: Gonzalo P. Ulloa

Gran Premio Nacional Ricardo Lyon G1

29. září, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříletí
1.Look Pen3hLookin At Lucky - Esterina, Orpen57
2. Gran Greco3hMastercraftsman - Graciosa Nina, Stuka57
3. Calfun3hDistorted Economy - Dos Aguilas, Seeking the Dia57
Dále: War Breeze, Ticket to Run, Lucky Casablanca, Baqueano, Ya Po, El Sacapunta, Reine de Arabie, Diocleziano, Siendo Feliz, Nieta Gitana
Výrok: 1 1/4 - 3 - nos - nos - 2 1/4 - 1/4 - 1 - 2 1/4 - nos - 3/4 - 1
Čas: 1:58.76
Majitel: Stud Identic, Chovatel: Agricola Taomna Ltda
Trenér: A.P. Baeza, Jezdec: G. Ulloa

Gran Criterium Mauricio Serrano Palma G1

5. říjen, Hipodromo Chile - 1900 metrů, písek, tříletí
1.Keltoi3hShanghai Bobby - Gazmona, Dunkirk57
2. La Buena Vida3kGemologist - La Especial, Mizzen Mast55
3. No Pain No Gain3hGstaad - Diamond Valley, Speightstown57
Dále: Tiberio Graco, The Magic Touch, Coconut Bobby, El Barrero, Kid Mambito, Free Mandate, El Martincho, My Dad, Storm Boarder, Tokerau, Neoyorquino
Výrok: 3 - 6 3/4 - nose - 5 1/4 - 1/4 - 1/2 - 4 1/4 - 1/4 - 6 3/4 - nose - 22 1/4
Čas: 2:00.41
Majitel: Stud Scotland, Chovatel: Haras Convento Viejo
Trenér: Domingo Matte, Jezdec: Jorge A. Gonzales

Clasico Fernando Coloma Reyes G2

12. říjen, Hipodromo Chile - 1800 metrů, písek, tříleté klisny
1.Misia Mary3kLookin At Lucky - Marfaga, Powerscourt55
2. Gran Baby3kDangerous Midge - Going Broke Baby, Gulch55
3. Katalina La Bella3kVision And Verse - Sarayi, Squire Jones55
Dále: No Te Pierdas, Peachy Kitten, Ragazza di Parma, Olor de Verbena, Bay War, Por Ti La Vida
Výrok: 3/4 - 9 - 9 1/2 - 1/2 - 3/4 - 9 - 11 1/4 - 10
Čas: 1:55.25
Majitel: Stud Vendaval, Chovatel: Haras Paso Nevado
Trenér: G.J. Silva, Jezdec: P. Oscar Ulloa

Premio Copa de Oro Maria L. Solari F. G2

25. říjen, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Tamburo di Oro5hHenrythenavigator - Tabita, Proud Citizen60
2. Goran5hHenrythenavigator - Guampa, Dushyantor60
3. Million4hScat Daddy - Grenadines, Galileo60
Dále: Toplucky
Výrok: 3 1/2 - 1/2 - 8 3/4
Čas: 1:57.21
Majitel a chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: A.G. Aguirre, Jezdec: Jeremy Laprida

Clasico El Ensayo G1

1. listopad, Club Hipico de Santiago - 2400 metrů, turf, tříletí
1.Look Pen3hLookin At Lucky - Esterina, Orpen57
2. Gran Greco3hMastercraftsman - Graciosa Nina, Stuka57
3. War Breeze3hWar Command - Summer Breeze, Pulpit57
Dále: Aucar, Ticket to Run, Puelche, Calfun, Ya Po, Keltoi, Lucky Casablanca, In Sa Allah, Jamas te Olvidare
Výrok: 1 3/4 - 5 1/2 - 1/2 - nos - 2 1/2 - 1 3/4 - 2 1/2 - 3 1/4 - 1/2 - 6 - 15 1/4
Čas: 2:26.18
Majitel: Stud Identic, Chovatel: Agricola Taomna Ltda
Trenér: A.P. Baeza, Jezdec: G. Ulloa

Clasico Alberto Solari Magnasco G1

3. listopad, Hipodromo Chile - 2000 metrů, turf, tříleté klisny
1.La Buena Vida3kGemologist - La Especial, Mizzen Mast55
2. Furia Vikinga3kScat Daddy - Cheeky, Lemon Drop Kid55
3. Gran Baby3kDangerous Midge - Going Broke Baby, Gulch55
Dále: Siendo Feliz, Sanenus, Misia Mary, Remembranzas, No Te Pierdas, Nina Africana, Shahira, My Highlight
Výrok: 5 3/4 - 3/4 - 2 1/2 - 4 1/4 - 2 - 1/2 - 13 - 4 3/4 - 1 1/4
Čas: 2:08.86
Majitel a chovatel: Haras Cinco Estrellas
Trenér: Oliverio Martinez, Jezdec: Felipe Henriquez

St. Leger G1

30. listopad, Hipodromo Chile - 2200 metrů, písek, tříletí
1.El Barrero3hBuzzword - Barrista, Proud Citizen57
2. Coconut Bobby3hShanghai Bobby - Senorita Coco, Mutakddim57
3. Keltoi3hShanghai Bobby - Gazmona, Dunkirk57
Dále: Kid Mambito, Free Mandate, War Breeze, El Tronador, Por El Dia, Ticket to Run, Furia Vikinga, Maka Forever, Misia Mary, No Pain No Gain, Atacameno, My Dad, Panda Express
Výrok: 2 1/2 - 1- 1 1/4 - 3 3/4 - 3 1/2 - 1 - 3 1/2 - 2 - 5 - 2 1/4 - 1/2 - 4 1/2 - 6 3/4 - 4
Čas: 2:22.22
Majitel: Jaimito, Chovatel: Haras Matriarca
Trenér: Rodrigo Lopez, Jezdec: Guillermo Pontigo

Clasico Haras de Chile G2

7. prosinec, Hipodromo Chile - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Gran Baby3kDangerous Midge - Going Broke Baby, Gulch54
2. Fuego Ardiente4kDanangerous Midge - Llena de Fuego, Victory Gallop60
3. Siendo Feliz3kBoboman - Silk Kimono, Danehill Dancer54
Dále: Entera Mina, Tierra Salvaje, Harley Queen, Sony Enriqueta, Shanghai, Royal Cantuccini, Shahira
Výrok: 6 1/4 - 2 - 4 1/2 - 7 1/2 - 11 1/4 - 1 3/4 - 6 - 5 1/4 - 1 1/2
Čas: 2:06.82
Majitel: Trinidad, Chovatel: Haras Porta Pia
Trenér: Alvaro L. Fernandez, Jezdec: José R. Paredes

Gran Clasico Coronacion G2

8. prosinec, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříletí
1.Master Piece3hMastercraftsman - Torre Laguna, Proud Citizen57
2. El Sacapunta3hStevie Wonderboy - Satine, Hussonet57
3. Calfun3hDistorted Economy - Dos Aguilas, Seeking the Dia57
Dále: Aucar, In Sa Allah, Puelche, Saint Severin, El Zanahoria
Výrok: 2 1/2 - 1 1/2 - 2 1/4 - 5 3/4 - 1 - 8 3/4 - 5 1/2
Čas: 1:59.45
Majitel: Stud Ibiza, Chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: P.A. Baeza, Jezdec: K. Espina

Premio Las Oaks G1

30. prosinec, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříleté klisny
1.Brooke3kNo Nay Never - Bellonce, Proud Citizen55
2. Calmate3kMagician - Cloudless, Merchant of Venice55
3. Bahia Linda3kLookin At Lucky - Biteymania, Pure Prize55
Dále: Reine de Arabie, Dale No Mas, Siendo Feliz, Norberta, Soy Amorosa, Lagertha, Rumbbera, Furia Vikinga, Ricompensa, Punta Choros, Golden Slumber
Výrok: 3 - 1/2 - 1/2 - 1 - 1 1/4 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - nos - 1 1/2 - 1/4 - 1 - 13 1/4
Čas: 1:57.89
Majitel: Stud El Tata, Chovatel: Haras Do Alberto
Trenér: Jorge A. Inda, Jezdec: Jeremy Laprida

Peru

Clasico Ciudad de Lima G2

13. leden, Monterrico - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Dixie Wave (ARG)6hStormy Atlantic - Dixie Witch, Dixieland Band60
2. More Than Words5hMore Than Ready - Almudena, Silver Planet60
3. Sensacionale (USA)7hBroken Vow - Maria's Quest, Maria's Mon60
Dále: Storm Rodrigo (CHI), Sir James, Barbon, Sir Berlusconi, Americo's Song (USA)
Výrok: 4 - 1/4 - 1 1/4 - 2 3/4 - 6 1/4 - 2 - 5 1/4
Čas: 1:58.54
Majitel: Stud Dona Licha, Chovatel: Haras la Pasion
Trenér: F. Aburto, Jezdec: M. Vilcarima

Clasico Enrique Meiggs G2

20. leden, Monterrico - 2000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Siempre Alerta (ARG)4hEasing Along - Sweet City Gal, Kingmambo60
2. El Puma Carranza (USA)4hDrosselmeyer - Star Wisper, Quiet American58
3. Esidio (USA)3hWill Take Charge - Silver Reserve, Silver Deputy52
Dále: El Coliseo, Roca Rey (USA)
Výrok: 1/2 - 3 3/4 - 11 3/4 - 17 1/2
Čas: 2:06.45
Majitel: Haras Dona Licha, Chovatel: Haras Futuro S.R.L.
Trenér: F. Aburto, Jezdec: C. Ludena

Clasico La Copa G2

28. duben, Monterrico - 2200 metrů, písek, tříletí a starší
1.Siempre Alerta (ARG)4hEasing Along - Sweet City Gal, Kingmambo60
2. El Puma Carranza (USA)3hDrosselmeyer - Star Wisper, Quiet American58.5
3. Storm Rodrigo (CHI)4hDangerous Midge - Tarte Tatin, Hussonet60
Dále: El Coliseo, Karmi, More Than Words
Výrok: 3 3/4 - 2 1/2 - 1 - 1 1/2 - 8
Čas: 2:21.67
Majitel: Stud Dona Licha, Chovatel: Haras Futuro
Trenér: F. Aburto, Jezdec: J.E. Enriquez

Clasico O.S.A.F. G2

30. červen, Monterrico - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Abdel Nazer3hMinister's Joy - Sintra, Play the Gold58
2. Over Night5hMinister's Joy - Salmiuchi, Candy Ride60
3. Fasano3hFletcher - Kroata, Chief Seattle58
Dále: Titanica, Barbon, Romeo, Don Guiraldes
Výrok: 2 - 3/4 - 4 1/2 - 4 1/2
Čas: 1:39.46
Majitel: Stud Soribel, Chovatel: Haras El Embrujo
Trenér: J. Suarez Villaroel, Jezdec: J.E. Enriquez

Premio Jockey Club del Peru G1

30. červen, Monterrico - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Storm Rodrigo (CHI)4hDangerous Midge - Tarte Tatin, Hussonet60
2. Yarek3hDrosselmeyer - Oaks Lily, Badge of Silver53.5
3. El Enemigo6hYazamaan - Vega Sicilia, Play the Gold60
Dále: El Coliseo, Pichonaister, Benevento, Siempre Alerta, El Puma Carranza
Výrok: 6 - 4 - 6 3/4 - 9 1/2
Čas: 2:35.40
Majitel: Stud Dona Licha, Chovatel: Haras Porta Pia
Trenér: F. Aburto, Jezdec: Mariano Arenas

Premio Pamplona G1

30. červen, Monterrico - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Gracia Divina3kStreet Hero - La Hoja Seca, Riyadian55.5
2. La Onda3kMan of Iron - Marejada, Roman Ruler55.5
3. Tesonera3kSixties Icon - Gogetemgirl, Tiznow55.5
Dále: Zurda, Plaza de Acho, Birdie Queen, Sonora, Siberia, Karmi, La Nube, First Movie, Sheimi, Juliana, Cerezo Rosa, Alma Guerrera
Výrok: 2 1/4 - 1/4 - 1/4 - 1 - 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 3/4 - 1/4 - 3/4 - 3 1/2
Čas: 2:01.10
Majitel: Stud Marmaon, Chovatel: Stud el Castillo
Trenér: A. Vasquez, Jezdec: M.J. Reyes

Clasico Independencia G2

29. červenec, Monterrico - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Storm Rodrigo (CHI)5hDangerous Midge - Tarte Tatin, Hussonet60
2. Yarek3hDrosselmeyer - Oaks Lily, Badge of Silver54
3. Kaysar (PER)5hUnbridels King - Democracia, Play the Gold60
Dále: Esidio, El Puma Carranza, El Coliseo
Výrok: 2 - 3 - 11 1/2 - 1/4
Čas: 2:33.77
Majitel: Stud Dona Licha, Chovatel: Haras Porta Pia
Trenér: F. Aburto, Jezdec: E. Talaverano

Polla de Potrancas G1

1. září, Monterrico - 1600 metrů, písek, tříleté klisny
1.Emilia's Moon3kMalibu Moonn - Thundering Emilia, Thunder Gulch54
2. Annagrazia3kPegasus Wind - Corintia, Domingo54
3. Toffee3kWestow - Licha Licha, Mr. Greeley54
Dále: Calabria, Lisset, Chiquibaby, Anikiu, Sonrie Victoria, La Madastra, Matrioshka, Salmagia, Revolucion, Kalidad, Romance, Cosa Nostra, Ola Perfecta
Výrok: 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1 - 1 1/4 - 1/4 - 1/4 - 2 3/4 - 2 3/4 - 3 3/4 - 3 3/4 - 1/4 - 2 - 1/4 - 4
Čas: 1:41.50
Majitel: Stud Couet, Chovatel: Teneri & Bernardo C. Alvarez
Trenér: J. Suarez Villaroel, Jezdec: Jeremy Laprida

Polla de Potrillos - Roberto Alvarez Calderon Rey G1

8. září, Monterrico - 1600 metrů, písek, tříletí hřebci
1.Airbus3hKhozan - Gracie's Kitty G, D'Wildcat54
2. Baron Rojo3hMinister's Joy - Mercantilista, Monarchos56
3. Kaiser Kaleb3hForty Tales - Moon Pass, El Corredor56
Dále: Yupanqui, Haramain, Bacco, Tarbush, Prodigio, Gog
Výrok: 2 - 4 1/4 - 1/4 - 4 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - 6 1/4 - 2 3/4
Čas: 1:39.98
Majitel: Stud Eltimar, Chovatel: Haras Boucle
Trenér: A. Vasquez, Jezdec: M.J. Reyes

Clasico Enrique Ayulo Pardo G1

29. září, Monterrico - 2000 metrů, písek, tříleté klisny
1.Toffee3kWestow - Licha Licha, Mr. Greeley54
2. Chiquibaby3kEndorsement - Childish, Theatrical55
3. Revolucion3kRiviera Cocktail - Faena, Farallon P.54
Dále: Emilia's Moon, Galaxia, Anikiu, Annagrazia, Calabria, Elendil, Dama del Ampato, La Madrastra, Cosa Nostra
Výrok: 5 - 4 - 3/4 - 1 - 2 1/4 - 3 - 1/4
Čas: 2:10.69
Majitel: Stud Black Label, Chovatel: Haras San Pablo
Trenér: J. Suarez Villaroel, Jezdec: C. Trujillo

Clasico Almirante Miguel Grau Seminario G2

6. říjen, Monterrico - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Dixie Wave (ARG)7hStormy Atlantic - Dixie Witch, Dixieland Band60
2. Top Scape4hCityscape - Miss Cursi Top, Giant's Causeway59.5
3. Rapero4hRiviera Cocktail - Lady Fast, Laubali59.5
Dále: More Than Words, City Bian, Fasano, Australian Boy, Nochero Bueno
Výrok: 3/4 - 1/4 - 1 - 5 - 5 1/2 - 3/4 - 3 1/4
Čas: 1:59.67
Majitel: Dona Licha, Chovatel: Haras la Pasion
Trenér: F. Aburto, Jezdec: M. Vilcarima

Clasico Ricardo Ortiz de Zevallos G1

6. říjen, Monterrico - 2000 metrů, písek, tříletí hřebci
1.Baron Rojo3hMinister's Joy - Mercantilista, Monarchos56
2. Yupanqui3hJet Black - Royal Cruise, Admiral's Cruise56
3. Freedom3hLord Justice - Bee's Wax, Quiet American56
Dále: Kaiser Kaleb, Bacco, Lanister, Farmer's Gold, Airbus
Výrok: 3 - 1/4 - 12 - 4 1/4
Čas: 2:08.21
Majitel: Unicornio, Chovatel: Haras Gina Santa Rosa
Trenér: J. Salas, Jezdec: E. Talaverano

Clasico Hipodromo de Monterrico G2

13. říjen, Monterrico - 2200 metrů, písek, tříletí a starší
1.Barbon6hBadge of Silver - Barbazilla, Successful Appeal60
2. El Puma Carranza (USA)5hDrosselmeyer - Star Wisper, Quiet American60
3. Yarek4hDrosselmeyer - Oaks Lily, Badge of Silver55.5
Dále: Crazy Freud, Kifak
Výrok: 1 1/4 - 3 - 13 1/4 - 2 1/2
Čas: 2:21.21
Majitel: Myrna, Chovatel: Haras Los Azahares
Trenér: J. Salas, Jezdec: Martin Chuan

Clasico Presidente de la Republica G2

27. říjen, Monterrico - 2400 metrů, turf, tříletí a starší
1.Nochero Bueno5hPure Prize - Noche Oscura, Hussonet60
2. Crazy Freud4hFreud - Belle Larabee, Southern Halo58.5
3. Sensacionale (USA)7hBroken Vow - Maria's Quest, Maria's Mon60
Dále: City Bian, More Than Words, Rapero, Fasano
Výrok: 1 1/4 - 3 - 1 1/4 - 9 1/4 - 7 3/4
Čas: 2:29.86
Majitel: Haras Dona Licha, Chovatel: Haras Carampangue
Trenér: F. Aburto, Jezdec: M. Vilcarima

Clasico Postin

10. listopad, Monterrico - 2400 metrů, turf, tříletí
1.Mazarin3hBuenos Dias - Dixie Raquel, Dixie Union56
2. Faenon3hEnglish Channel - Little Journey, Great Journey54
3. Willhum3hRiviera Cocktail - Filosofia, Farralon P.56
Dále: Warrior Heart, Zyram, Ancon, Dolce Isa, Kantor, Zar Gianluca, Chiquinbaby, Balmoral, Rey Bueno, Genghis Khan, Revolucion
Výrok: 1 1/2 - 1/4 - 3/4 - 1/4 - 1/2 - 1/4 - 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - 1 - 4 1/2 - 1/4
Čas: 2:28.76
Majitel: Quaker State, Chovatel: Haras Gina Santa Rosa
Trenér: A. Arredondo, Jezdec: R. Rojas

Clasico Derby Nacional G1

10. listopad, Monterrico - 2400 metrů, písek, tříletí
1.Baron Rojo3hMinister's Joy - Mercantilista, Monarchos56
2. Muhammad Ali3hFarushenko - Salud Pantera, Surely Six56
3. Yupanqui3hJet Black - Royal Cruise, Admiral's Cruise56
Dále: Carrillo, Toffee, El Boika, Airbus, Singe the Water, Bacco, Gog, Freedom, Haramain (ARG), Miro
Výrok: 4 - 1 1/4 - 6 3/4 - 4 1/4 - 5 1/2 - 1/4 - 5 - hlava - 10 - daleko
Čas: 2:37.00
Majitel: Unicornio, Chovatel: Haras Gina Santa Rosa
Trenér: J. Salas, Jezdec: E. Talaverano

Gran Premio Nacional Augusto B. Leguia G1

8. prosinec, Monterrico - 2800 metrů, turf, tříletí
1.Faenon3hEnglish Channel - Little Journey, Great Journey54
2. Baron Rojo3hMinister's Joy - Mercantilista, Monarchos56
3. Muhammad Ali3hFarushenko - Salud Pantera, Surely Six56
Dále: Zyram, Dolce Isa, Singe the Water, Kantor, Impressive Boy, Warrior Heart, Willhum, Rey Bueno, El Boika, Miro
Výrok: 3 1/2 - 3/4 - 3 3/4 - 2 - 4 3/4 - 3 - 3/4 - 1 - 1/2
Čas: 2:52.13
Majitel: Stud Myrna, Chovatel: Haras Camulet
Trenér: J. Salas, Jezdec: Victor V. Fernandez

Uruguay

Gran Premio Maronas UG2

6. leden, Maronas - 1000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Holy Legal (BRZ)5kHoly Roman Emperor - Hora Legal, Minstrel Glory57
2. Fast Night3hMeal Night - Fast-Kina, Choctaw Ridge55.5
3. Sub Princess6kSubordination - Princess Atta, Sheikh Albadou57
Dále: Dog Valiente, Enjoy, The Dancer, Humo Blanco, Blue Prospect, Meu Bahiano, Habile Bobby (BRZ)
Výrok: krátký krk - hlava - 4 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - 3 1/4 - 3 - 3/4 - krátký krk
Čas: 0:55.88
Majitel a chovatel: Haras Belmont
Trenér: Denis Hermogeneo, Jezdec: Hector F. Lazo

Gran Premio Jose Pedro Ramirez G1

6. leden, Maronas - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.First Thing (BRZ)3hFirst American - Sweetest Thing, Candy Stripes54.5
2. El Abanderado4hCapitano Corelli - Turturena, Nedawi60
3. Olympic Harvard (BRZ)4hDrosselmeyer - Furia Olimpica, Astor Place60
Dále: Don Carrasco, Great Spirit (BRZ), Ilustre Senador (BRZ), Cerro Largo (BRZ), Pretor do Sul, Negrone, Chimango, Monje Negro, Legion Cat (ARG), Oggigiorno (BRZ), Mundanal, Ben Hur, Lo Felipe (BRZ)
Výrok: krátký krk - 1 1/4 - hlava - hlava - 1 - 5 3/4 - 1 - 2 1/4 - 1/2 - 2 3/4 - 1/2 - 3 - 11 - 24 3/4 - 4 1/2
Čas: 2:29.87
Majitel: La Orden, Chovatel: Stud TNT
Trenér: Pablo G. Gonzales, Jezdec: Pablo Rodriguez

Gran Premio Pedro Pineyrua UG1

6. leden, Maronas - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Fitzgerald (BRZ)4hPut It Back - Via Jet, Wild Event59
2. Sinabung (BRZ)3hDiscreet Cat - Innocent Lady, Vettori54.5
3. Jaffar (BRZ)3hShanghai Bobby - Rechercher, Northern Afleet55
Dále: Magic Jones, Gauche (BRZ), Almoradi (BRZ), Hat Dolar (ARG), Mango Jangle (BRZ), Pushkin (BRZ), Decisivo Boy, Olimpo Royal, Loved By Rose (ARG)
Výrok: 6 - 2 1/4 - 2 1/4 - 1 - 1 1 /4 - 1 - 1 1/2 - 7 - 1/2 - 2 3/4 - 25 1/2
Čas: 1:33.40
Majitel: La Fe, Breeder. Haras Santa Maria de Araras
Trenér: Jorge H. Firpo, Jezdec: Luis A. Caceres

Gran Premio Ciudad de Montevideo G1

6. leden, Maronas - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.La Mansa Nistel4kVan Nistelrooy - Misiadura Fitz, Fitzcarraldo60
2. Fustic (BRZ)5kQuick Road - Fui, Royal Academy61
3. Cibeles4kEcclesiastic - Hera, Robin des Pins60
Dále: Reportatty, Lindale (BRZ), Flora Gambo'a (BRZ), Stelatoa, Wild Vip (BRZ), Playera, South Pacific, La Biri, Asiatic Heidy (ARG), Hastquina (BRZ), Bamba y Bamba
Výrok: 1/4 - 1 - 3 - krátká hlava - nos - krátký krk - 2 - 2 - krátká hlava - 3 1/2 - 5 1/2 - 4 1/4 - 2 1/2
Čas: 2:03.55
Majitel: Imperio, Chovatel: Haras El Palmar
Trenér: Jorge H. Firpo, Jezdec: Federico F. Piriz

Gran Premio General Artigas G2

3. březen, Maronas - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Great Spirit (BRZ)3hDrosselmeyer - Ultimate Heights, Know Heights55.5
2. Muy Agil3hEssayons - Mutuca, Giant Gentleman55.5
3. Don Carrasco4hAlcorano - Anita Querida, Ayrton S.60
Dále: El Abanderado, Olympic Harvard (BRZ), First Thing (BRZ), Negrone, Chimango, Cerro Largo (BRZ), Machiavelli (BRZ), Olympic Husband (BRZ), Rock Serrano, Golpazo (BRZ)
Výrok: nos - 1 - 1 1/2 - 1 1/2 - 2 1/4 - hlava - 8 1/4 - 3/4 - 1 - 3/4 - 14 1/4 - 11 1/2
Čas: 2:26.20
Majitel: Stud Bosco Rios, Chovatel: Stud TNT
Trenér: Denis Hermogeneo, Jezdec: Vagner Leal

Gran Premio Municipal UG2

31. březen, Maronas - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.El Abanderado4hCapitano Corelli - Turturena, Nedawi60
2. Muy Agil3hEssayons - Mutuca, Giant Gentleman55.5
3. Don Carrasco4hAlcorano - Anita Querida, Ayrton S.60
Dále: Pretor do Sul, Negrone, Cerro Largo (BRZ), Olympic Husband (BRZ), Nedway, Card Day (ARG), Leau de Prata (BRZ), Flash Mas Querida
Výrok: krátký krk - 2 1/2 - 2 1/4 - 1 1/2 - 3 - 3 3/4 - 1 1/2 - hlava - 1 1/2 - 11
Čas: 2:26.20
Majitel: El Negro, Chovatel: Haras Don Juca
Trenér: Ivo Pereira, Jezdec: Julio D. de Arrascaeta

Gran Premio Criterium (Potrancas) G2

29. červen, Maronas - 1400 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Blossom2kEcclesiastic - Tulipa Azul, Ivan Denisovich55
2. Lady Guapa2kPublic Purse - Lady Re, Smart Strike55
3. Algecira Fever2kTexas Fever - Princess Daisy, Touch Gold55
Dále: Guajuvira (BRZ), Flor Real, Maravilla Fever, Victoriana, Essvirtuosa, Que Felicidad, La Maestranza, Mi Carabela, La Almudena, Aeiou (BRZ), Vedetta (BRZ)
Výrok: 7 1/4 - 1P2 - 2 1/2 - 1 - 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - nos - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - 2 1/2
Čas: 1:22.39
Majitel: Stud El Facu, Chovatel: Haras El Ring
Trenér: Pedro M. Robaina, Jezdec: Carlos A. Bueno

Gran Premio Gran Criterium (Potrillos) UG2

29. červen, Maronas - 1400 metrů, písek, dvouletí hřebci
1.Alto Voltage2hEcclesiastic - Voltagem Alta, Wild Event55
2. Glorioso Quality (BRZ)2hGloria de Campeao - Tarpeian Quality, Elusive Quality55
3. Laercio2hAwzaan - Silver Rail, Dispersal55
Dále: Olympic Joker, Es Fever, Cap Bon, Brujo de Oro, Miltitoplp, General Bryan (BRZ), Soy Impostor, Cape Violento (ARG), Bar Arocena, Loco Tracks, Pionero, Ocean King (BRZ), Te Quiero PT
Výrok: krk - 1 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - krátká hlava - krátký krk - hlava - 3 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 1 - 1 1/2 - 6 1/2
Čas: 1:23.03
Majitel a chovatel: Haras La Horqueta
Trenér: Martin Martinez, Jezdec: Luis A. Caceres

Clasico Gran Premio Polla de Potrancas UG1

1. září, Maronas - 1600 metrů, písek, tříleté klisny
1.Algecira Fever3kTexax Fever - Princess Daisy, Touch Gold56
2. Que Felicidad3kBrujo de Olleros - Syrah, Ritz56
3. Nothing Hill3kBrilliant Speed - Great Escapes, T.H. Approval56
Dále: Edulcorada (ARG), Flor Real, Maravilla Fever, La Almudena, Guajuvira (BRZ), Victoriana, Aluzia
Výrok: krk - 1 - hlava - 1 1/4 - 3 - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 13
Čas: 1:37.89
Majitel: Tres Arboles, Chovatel: Haras El Santo
Trenér: Ramon V. Peralta, Jezdec: Hector F. Lazo

Clasico Gran Premio Polla de Potrillos UG1

1. září, Maronas - 1600 metrů, písek, tříletí
1.Ajuste Fiscal3hIoya Bigtime - Braid, Storm Surge56
2. Miltipolp3hEscolaso - Idle Regent, Idle Stripes56
3. Cap Bon3hPosse - Elis Elis, Ski Champ56
Dále: Es Fever, Hello-Goodbye (BRZ), Lamborghini, Alto Voltage, Laercio, Trancaferro, Rojokongo, General Bryan (BRZ), Soy Impostor, Belo Palpite (BRZ), Pluralismo
Výrok: 3 1/2 - 2 - 1/4 - 1 3/4 - 2 1/4 - 3/4 - 4 - krátký krk - 1/4 - 3/4 - 1 - 3 - 3 3/4
Čas: 1:34.84
Majitel: Stud La Pomme, Chovatel: Haras La Concordia
Trenér: Antonio L. Cintra, Jezdec: Hector F. Lazo

Clasico Gran Premio Jockey Club UG1

29. září, Maronas - 2000 metrů, písek, tříletí
1.Ajuste Fiscal3hIoya Bigtime - Braid, Storm Surge56
2. Miltipolp3hEscolaso - Idle Regent, Idle Stripes56
3. Cap Bon3hPosse - Elis Elis, Ski Champ56
Dále: Lamborghini, Be Winner (BRZ), Nino Audaz (ARG), Hello-Goodbye (BRZ), Old Shipman (BRZ)
Výrok: 1 1/4 - 2 3/4 - 2 1/2 - 3 - 5 1/2 - 6 - 7 3/4
Čas: 2:02.15
Majitel: Stud La Pomme, Chovatel: Haras La Concordia
Trenér: Antonio L. Cintra, Jezdec: Hector F. Lazo

Clasico Gran Premio Seleccion UG1

29. září, Maronas - 2000 metrů, písek, tříleté klisny
1.Algecira Fever3kTexas Fever - Princess Daisy, Touch Gold56
2. Found Paulina3kBrujo de Olleros - Found Gallega, Fund of Funds56
3. Maravilla Fever3kTexas Fever - Jewel of France, Cipayo56
Dále: Victoriana, Blossom, Mi Caudilla, Encerada (ARG), Flor Real, Nothing Hill, Flaming Star (ARG), Que Felicidad, Aluzia, Edulcorada (ARG), Foot Seattle (ARG), Blue Spark
Výrok: 4 - 1/4 - 1 - 1/2 - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1 - 5 - 4 - 1/2 - 12 - 16 1/4 - 5 3/4
Čas: 2:04.84
Majitel: Stud Tres Arboles, Chovatel: Haras El Santo
Trenér: Ramon V. Peralta, Jezdec: Hector F. Lazo

Gran Premio Nacional UG1

3. listopad, Maronas - 2500 metrů, písek, tříletí
1.Miltitoplp3hEscolaso - Idle Regent, Idle Stripes57
2. Cap Bon3hPosse - Elis Elis, Ski Champ57
3. Ajuste Fiscal3hIoya Bigtime - Braid, Storm Surge57
Dále: Trancaferro, Mordoree, Es Fever, Hello-Goodbye (BRZ), Un Ser Superior
Výrok: 1 1/4 - 2 3/4 - 3 - 10 - 1 1/2 - 3 1/2 - 9 1/2
Čas: 2:35.80
Majitel a chovatel: Haras Don Tito
Trenér: Gustavo R. Acosta, Jezdec: Eric Acosta

Gran Premio Estimulo G2

1. prosinec, Maronas - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Algecira Fever3kTexas Fever - Princess Daisy, Touch Gold54.5
2. Lolli Pop4kEcclesiastic - Little Candy, Candy Stripes60
3. Nothing Hill3kBrilliant Speed - Great Escapes, T.H. Approval54.5
Dále: Sentimental, La Dernieri, Encerada (ARG), Found Paulina, La Mansa Nistel, Hierarquia (BRZ), Linda Le (BRZ), Perfumada
Výrok: 3/4 - nos - 2 3/4 - 2 1/2 - 6 - 1 1/2 - 3 1/2 - 1 1/4 - 2 - 1 3/4
Čas: 2:04.20
Majitel: Tres Arboles, Chovatel: Haras El Santo
Trenér: Ramon V. Peralta, Jezdec: Hector F. Lazo

Gran Premio Comparacion G2

1. prosinec, Maronas - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Olympic Harvard (BRZ)5hDrosselmeyer - Furia Olimpica, Astor Place60
2. Card Day (ARG)5hHarlan's Holiday - Key Card, Grand Slam60
3. Negrone4hIoya Bigtime - Nada La Asusta, Cat Scan59.5
Dále: Bobby Q (BRZ), Great Spirit (BRZ), Once Negro (BRZ), Mordoree, El Poderoso, Monje Negro, Esse Doctor, Juizmoro (BRZ), Farruco Law
Výrok: nos - 2 - 1 1/4 - nos - 3 3/4 - 4 - 1 - 3/4 - 7 3/4 - 1 1/4 - 2
Čas: 2:31.17
Majitel a chovatel: Haras Regina
Trenér: Antonio L. Cintra, Jezdec: Julio C. Mendez

Jižní Afrika

Sceptre Stakes G2

4. leden, Kenilworth - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Clouds Unfold3kWhat a Winter - Montelissima, Montjeu57.5
2. Juniper Spring3kCaptain Al - Spring Lilac, Joshua Dancer56.5
3. Freedom Charter4kElusive Fort - Betty Burke, Captain Al60
Dále: Rose In Blloom, Mary O'Reilly, Dynamic Diana, Nous Voila, Township Melody, Carlita, Canukeepitsecret, Arnime, Varsity Lover, Anneka, Casual Diamond, Too Phat To Fly, March Music, Sweet Mary Lou, Boss Babe, Angel's Trumpet
Výrok: krátký krk - 2 1/4 - 1/2 - nos - 3/4 - krk - 3/4 - 1/4 - 1/2 - krátká hlava - hlava - 3/4 - 1 - 1 1/4 - 3/4 - 3 1/4 - 5 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:11.15
Majitel a chovatel: Drakenstein Stud
Trenér: C.L. Bass-Robinson, Jezdec: A. Domeyer

Peninsula Handicap G2

5. leden, Kenilworth - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Doublemint4hTwice Over - Nepeta, Tale of the Cat55.5
2. Kampala Campari5vQuerari - Kwitizina, Captain Al58
3. Man About Town4hGitano Hernando - Ethnic Beauty, Leopard Strike52
Dále: American Landing, Ballad of the Sea, Eyes Wide Open, Magnificent Seven, Platinum Prince, The Slade, Elusive Silva
Výrok: hlava - 2 1/4 - 1 1/4 - 3/4 - krátká hlava - hlava - 2 - 2 1/2 - 5 1/2
Čas: 1:40.86
Majitel: A.N. & G.R. Foster, Chovatel: A.N. Foster
Trenér: S.J. Snaith, Jezdec: R.D. Fourie

Paddock Stakes G1

5. leden, Kenilworth - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Oh Susanna (AUS)4kStreet Cry - Sharp Susan, Touch Gold59.5
2. Lady In Black4kDynasty - Mystery Dame, Jet Master59.5
3. Cascapedia (IRE)5kHigh Chaparral - Janoubi, Dansili60
Dále: Fresnaye, Second Rrequest, Brave Move, Sylvan On Fire, Safe Harbour, Miyabi Gold, Hastagyolo, Elusive Heart, Miss Katalin
Výrok: 1/2 - 3 1/2 - hlava - 3/4 - 1 1/4 - hlava - 1/4 - 1 1/2 - krátký krk - 6 1/2 - 6 1/4
Čas: 1:40.88
Majitel a chovatel: Drakenstein Stud
Trenér: S.J. Snaith, Jezdec: R.D. Fourie

Queen's Plate G1

5. leden, Kenilworth - 1 milee, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Do It Again4vTwice Over - Sweet Virginia, Casey Tibbs60
2. Soqrat (AUS)3hEpaulette - Elzeeza, Hussonet55
3. Rainbow Bridge4vIdeal World - Halfway to Heaven, Jet Master60
Dále: Legal Eagle, Undercover Agent, Snowdance, Hat Puntano, Infamous Fox, Amazon Strike
Výrok: krátký krk - 2 3/4 - 1 - nos - 1 - 10 3/4 - 5 3/4 - dist.
Čas: 1:37.29
Majitel: N. Jonsson, B. Kantor & W.J.C. Mitchell, Chovatel: Northfields Stud
Trenér: S.J. Snaith, Jezdec: R.D. Fourie

Cape Flying Championship G1

26. leden, Kenilworth - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Kasimir4vCaptain Al - Aquatint, Peintre Celebre60
2. Bold Respect4vBold Silvano - Respectable Lady, Kabool60
3. Search Party6vCaptain Al - Princess Magdalena, Pennekamp60
Dále: Pacific Trader, Trip to Heaven, Sand And Sea, Speedpoint, Attenborough, Dutch Philip, Sir Frenchie, Pleasedtomeetyou, Rebel's Champ, Sergeant Hardy, Rocky Valley, Quinlan, Princess Rebel
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - hlava - nos - 2 - hlava - nos - hlava - 3/4 - 1 1/4 - krk - hlava - 2 1/2 - hlava - 4
Čas: 0:57.56
Majitel: W.P. Drew, B. Kantor Et Al, Chovatel: Drakenstein Stud
Trenér: S.J. Snaith, Jezdec: R.D. Fourie

Cape Derby G1

26. leden, Kenilworth - 52000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Atyaab (AUS)3hDundeel - Sylvaner, Danasinga60
2. Charles3hTrippi - Demanding Lady, Dynasty60
3. Herodotus3hTrippi - Pinkyandthebrain, Hawk Wing60
Dále: Bunker Hunt, Helen's Ideal, Santa Clara, Senatla, Hudoo Magic, Sailing Lizard, Ovation Award, Belgarion, Line Editor, Seattle Force, Thanksgiving, Knights Templar, Gun Hill, Perpetual Flame, Lloyd George
Výrok: hlava - 2 1/4 - hlava - 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - 1 - 3/4 - 3 - 3 - 19 1/4
Čas: 2:04.06
Majitel: Sheikh Hamdan bin Rashid al Maktoum, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd & Planette Thoroughbred
Trenér: Mike de Kock, Jezdec: D. de Gouveia

Majorca Stakes G1

26. leden, Kenilworth - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Clouds Unfold3kWhat a Winter - Montelissima, Montjeu55
2. Lady In Black4kDynasty - Mystery Dame, Jet Master60
3. Front And Centre3kDynasty - Alignment, Alzao55
Dále: Fresnaye, Snowdance, Rose In Bloom, Miyabi Gold, Love to Boogie, Freedom Charter, Sylvan On Fire, Fiorella, Goodtime Gal
Výrok: 1 1/2 - hlava - 3/4 - 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 2 1/2 - 1 1/4 - 2 - krk - 1
Čas: 1:38.06
Majitel a chovatel: Drakenstein Stud
Trenér: C.L. Bass-Robinson, Jezdec: A. Domeyer

The Sun Met G1

26. leden, Kenilworth - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, 3oy+
1.Rainbow Bridge4vIdeal World - Halfway to Heaven, Jet Master59.5
2. Do It Again4vTwice Over - Sweet Virginia, Casey Tibbs59.5
3. hlava Honcho5vQuerari - School Captain, Captain Al60
Dále: Undercover Agent, Legal Eagle, Doublemint, Oh Susanna, Kampala Campari, Eyes Wide Open, Tap O'Noth, Made to Conquer, Hat Puntano, Milton
Výrok: 3/4 - hlava - 1 1/4 - nos - 1 1/4 - krk - hlava - 1 1/4 - 2 1/4 - 1 1/4 - 1 - dist.
Čas: 2:02.96
Majitel: Estate Late M.C. Gerber, Chovatel: Wilgerbosdrift & Mauritzfontein
Trenér: A.E. Sands, Jezdec: A. Marcus

Stayers Stakes G2

26. leden, Kenilworth - 2800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Magnificent Seven4vHorse Chestnut - Kartanya, Model Man57.5
2. Dynasty's Blossom4kDymasty - Crimson Blossom, Danehill Dancer55
3. Strathdon5vSilvano - Wintersweet, Western Winter59
Dále: Cedar Man, Gimme One Night, Walter Smoothie, Benjan, Let It Rain, Ollivander, Elusive Silva, Pacific Chestnut, Ovidio, Woodland's Forest, Ballad of the Sea
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - 2 - 1/2 - 1 1/4 - 1 - nos - nos - 3/4 - 1 1/4 - 3/4 - nos - 4 1/2
Čas: 2:59.92
Majitel: N. Jonsson, Chovatel: G.J. Armitage
Trenér: S.J. Snaith, Jezdec: B.R. FayD'Herbe de Maudave

Gauteng Fillies Guineas G2

2. únor, Turffontein - 1600 metrů, turf, dráha pružná, tříleté klisny
1.Nafaayes (AUS)3kExceed And Excel - Decelerator, Dehere60
2. Running Brave3kBrave Tin Soldier - Movingandgrooving, Jet Master60
3. Celtic Sea3kCaptain Al - Ireland, Mark of Esteem60
Dále: Ronnie's Candy, Chitengo, Dagmar, Railtrip, Perfect Tigress, Vistula, Blossom, Storm Destiny, Scent of Evening, I Like It, Cordillera, Just Chaos, Saints Alive
Výrok: nos - 1 1/4 - hlava - 1 1/4 - krk - 1 - krk - 1/4 - 1/2 - 2 1/2 - hlava - 2 1/4 - 1 - 1 1/2
Čas: 1:39.89
Majitel: Sheikh Hamdan bin Rashid al Maktoum, Chovatel: Kia Ora Stud
Trenér: Mike de Kock, Jezdec: W.B. Kennedy

Gauteng Guineas G2

2. únor, Turffontein - 1600 metrů, turf, dráha pružná, tříletí
1.National Park3vGimmethegreenlight - Fancy Park, Camden Park60
2. Hawwaam3hSilvano - Halfway to Heaven, Jet Master60
3. Barahin3hGimmethegreenlight - Mocha Special, Silvano60
Dále: Zilzaal, Vontreo, Owlinthetree, Green Haze, Approach Control, Alyaasaat, Chijmes, Rocky Night, Marchingontogether, Against the Grain, Stream Ahlava, Arlington's Revenge
Výrok: 2 3/4 - 1 - 1/2 - 1/2 - 1 - 2 1/2 - krk - nos - 1 - 1 - 1/2 - 4 1/2 - 3 1/2 - 3
Čas: 1:99.25
Majitel: Bryn Ressel, F.H. McGrath Et Al, Chovatel: Missing U Syndicate
Trenér: Yvette Bremmer, Jezdec: R.D. Fourie

Diadem Stakes G2

23. únor, Kenilworth - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Kasimir4vCaptain Al - Aquatint, Peintre Celebre60
2. Speedpoint4hVar - Cash Register, Casey Tibbs58
3. Chimichuri Run3hTrippi - Spiced Gold, Kahal55
Dále: Bold Respect, Sand And Sea, Russet Air, Elusive Trader, Trip to Heaven, Dutch Philip, Tevez, Sergeant Hardy, Search Party, Attenborough, Silicone Valley
Výrok: nos - 1 - 2 1/4 - 1/2 - 3/4 - 1 - krátká hlava - krk - 1 1/4 - hlava - 3/4 - 4 1/2 - 5 1/4
Čas: 1:10.90
Majitel: W.P. Drew, B. Kantor Et Al, Chovatel: Drakenstein Stud
Trenér: S.J. Snaith, Jezdec: R.D. Fourie

Hawaii Stakes G2

2. březen, Turffontein - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Zouaves5vSail From Seattle - Zayna, Jallad58
2. Cascapedia (IRE)5kHigh Chaparral - Janoubi, Dansili56.5
3. Soqrat (AUS)3hEpaulette - Elzeeza, Hussonet57
Dále: Captain And Master, New Caledonia, Al Danza, Red Chestnut Road, Infamous Fox, Full Mast, Doosra, Will Pays, Captain Aldo, Arabian Boat
Výrok: krk - hlava - 1 - 3/4 - 3/4 - krátký krk - 1 3/4 - 2 - 1 3/4 - nos - 9 - dist.
Čas: 1:23.75
Majitel: A.Devachander & C. Woodruff, Chovatel: Danika Stud
Trenér: G.V. Woodruff, Jezdec: L.M. Van Rensburg

S.A. Fillies' Classic G1

2. březen, Turffontein - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Return Flight3kPomodoro - hlavaing Home, Special Preview60
2. Nafaayes (AUS)3kExceed And Excel - Decelerator, Dehere60
3. Blossom3kSilvano - Cherry on the Top, Tiger Ridge60
Dále: Storm Destiny, Perfect Tigress, Running Brave, Chitengo, Skye Lane, Dagmar, Second Request, I Like It, Ronnie's Candy
Výrok: 3/4 - hlava - 1/2 - 1 1/4 - krk - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/2 - 1 1/2 - 2 1/2 - 3 1/4
Čas: 1:52.09
Majitel: C.J.H. van Niekerk, Chovatel: M. Sharkey
Trenér: S.G. Tarry, Jezdec: A. Marcus

S.A. Classic G1

2. březen, Turffontein - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Hawwaam3hSilvano - Halfway to Heaven, Jet Master60
2. Barahin3hGimmethegreenlight - Mocha Special, Silvano60
3. National Park3vGimmethegreenlight - Fancy Park, Camden Park60
Dále: Zillzaal, Approach Control, Atyaab, Owlinthetree, Alyaasaat, Roll of Drums
Výrok: 5 3/4 - 1 1/2 - 4 - 1 - 5 1/4 - 2 3/4 - 3 1/4 - 1/4
Čas: 1:49.35
Majitel: Sheikh Hamdan bin Rashid al Maktoum, Chovatel: Wilgerbosdrift & Mauritzfontein
Trenér: Mike de Kock, Jezdec: G.J. Lerena

Senor Santa Stakes G2

16. březen, Turffontein - abt 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Pool Party5kKahal - Splash Around, Captain Al59.5
2. Vistula3kIdeal World - Venus Rising, Second Empire