Chovatelský zápisník - Výsledky sezóny 2020

Chovatelský zápisník

Výsledky sezóny 2020

Poslední aktualizace:
30. březen 2020
Nové výsledky:
Spojené státy - Gulfstream Park Oaks G2, Pan American Stakes G2, Florida Derby G1, Austrálie - Tulloch Stakes G2, Tancred Stakes G1, Vinery Stud Stakes G1, Emancipation Stakes G2, Japonsko - Nikkei Sho G2, Takamatsunomiya Kinen G1, Brazil - Grande Premio Prefeito Fabio da Silva Prado.
Sev. AmerikaAustrálieAsieJižní AmerikaOstatní

Spojené státy

Joe Hernandez Stakes G2

1. leden, Santa Anita - 1100 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Texas Wedge5vColonel John - Callmenancy, Political Force120
2. Double Touch (GB)6vDutch Art - Classical Dancer, Dr. Fong120
3. Bay Muzik6vMaclean's Music - Arch Enemy, Arch120
Dále: Blitzkrieg, Captain Scotty, Grinning Tiger, Tribalist, True Valour (IRE), Legends of War, Carnivorous
Výrok: 3/4 - hlava - 1/2 - 1/2 - krk - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4 - nos
Čas: 1:02.47
Majitel: Altamira Racing Stable, Rafter Jr. Ranch LLC Et Al, Chovatel: Nancy Shuford
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Flavien Prat

Sham Stakes G3

4. leden, Santa Anita - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Authentic3hInto Mischief - Flawless, Mr. Greeley120
2. Azul Coast3hSuper Saver - Sky Treasure, Sky Mesa120
3. Zimba Warrior3hKhozan - Stick And True, Yes It's True120
Dále: Taishan, Scoring, Uncaptured Hero
Výrok: 7 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 8 3/4 - 2 1/4
Čas: 1:37.57
Majitel: SF Racing LLC, Starlight Racing Et Al, Chovatel: Peter E. Blum Thoroughbreds LLC
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Drayden Van Dyke

San Gabriel Stakes G2

4. leden, Santa Anita - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Desert Stone (IRE)5hFastnet Rock - Starstone, Diktat120
2. Cleopatra's Strike (CAN)7vSmart Strike - Cleopatra's Needle, Sky Classic124
3. Majestic Eagle5hMedaglia d'Oro - Double Tapped, Tapit122
Dále: Chosen Vessel, North County Guy, Overdue, Acker
Výrok: krk - 1 1/2 - 1/2 - 3 1/4 - hlava - 1/2
Čas: 1:47.63
Majitel: Zayat Stables LLC, Chovatel: Arkle Bloodstock
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: Geovanni Franco

Santa Ynez Stakes G2

5. leden, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Bast3kUncle Mo - Laffina, Arch124
2. Auberge3kPalace - Prenuptial Vow, Broken Vow120
3. Golden Principal3kConstitution - Gold D'Medaglia, Medaglia d'Oro120
Dále: Orquidias Biz, K P Dreamin, Lovely Lilia
Výrok: 1 3/4 - 2 1/2 - 9 1/4 - 1 3/4 - 2 1/4
Čas: 1:23.42
Majitel: Baoma Corporation, Chovatel: Blackridge Stables LLC
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Drayden Van Dyke

Lecomte Stakes G3

18. leden, Fair Grounds - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Enforceable3hTapit - Justwhistledixie, Dixie Union122
2. Silver State3hHard Spun - Supreme, Empire Maker122
3. Mr. Monomoy3hPalace Malice - Drumette, Henny Hughes122
Dále: Finnick the Fierce, Scabbard, Shashashakemeup, Excession, Halo Again (CAN), Bango, Perfect Star, Jack the Umpire, Sycamore Run (CAn), New Eagle
Výrok: 1 1/2 - krk - 5 1/4 - nos - 3/4 - hlava - 2 1/2 - 3 - 5 - krk - 2 1/2
Čas: 1:43.72
Majitel: John C. Oxley, Chovatel: Clearsky Farm
Trenér: Mark Casse, Jezdec: Julien Leparoux

Inside Information Stakes G2

25. leden, Gulfstream Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Pink Sands5kTapit - Her Smile, Include124
2. Wildwood's Beauty4kKantharos - Miss Propitious, J.P.'s Gusto122
3. Nonna Madeline4KCandy Ride - Cool Storm, Storm Cat118
Dále: Spiced Perfection, Our Super Freak, A Bit of Both, Baccarat Fashion, Bronx Beauty, Heavenhasmynikki, Liza Star, J.P.'s Delight, Blamed
Výrok: 3 - 1 3/4 - krk - 1 1/4 - 1/2 - 1 1/4 - 3 - 11 - 2 - 1 - 4 3/4
Čas: 1:23.42
Majitel: Gainesway Stable & Andrew Rosen, Chovatel: KatieRich Farms
Trenér: Shug McCaughey, Jezdec: Jose Ortiz

Pegasus World Cup Turf Invitational Stakes G1

25. leden, Gulfstream Park - 1900 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Zulu Alpha7vStreet Cry - Zori, A.P. Indy124
2. Magic Wand (IRE)5kGalileo - Prudenzia, Danehill119
3. Instilled Regard5hArch - Enhancing, Forestry124
Dále: Sacred Life (FR), Arklow, Sadler's Joy, Henley's Joy, Admission Office, Mo Forza, Channel Cat, Without Parole (GB), Next Shares
Výrok: 2 - krk - 3 - hlava - hlava - nos - 1 - krk - 1 1/4 - hlava - 4
Čas: 1:51.60
Majitel: Michael M. Hui, Chovatel: Calumet Farm
Trenér: Michael Maker, Jezdec: Tyler Gaffalione

Pegasus World Cup Invitational Stakes G1

25. leden, Gulfstream Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Mucho Gusto4hMucho Macho Man - Itsagiantscauseway, Giant's Causeway124
2. Mr. Freeze5hTo Honor And Serve - Heavenly Cat, Tabasco Cat124
3. War Story8vNorthern Afleet - Belle Watling, Pulpit124
Dále: Diamond Oops, Bodexpress, Tenfold, Seeking the Soul, True Timber, Tax, Higher Power
Výrok: 4 1/2 - 3/4 - 3/4 - 3/4 - 3 3/4 - 3/4 - 1 1/4 - 2 3/4 - 4
Čas: 1:48.85
Majitel: Prince Faisal bin Khaled, Chovatel: Teneri Farm Inc & Bernardo Alvarez Calderon
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Palos Verdes Stakes G2

25. leden, Santa Anita - 1200 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Captain Scotty6vQuality Road - She Is Raging, Aggresive Chief120
2. Flagstaff6vSpeightstown - Indyan Giving, A.P. Indy120
3. Speed Pass4vBodemeister - Julie Napp, Curlin120
Dále: Grinning Tiger
Výrok: krk - 6 - 5
Čas: 1:09.46
Majitel: Gary Barber & Wachtel Stable, Chovatel: J. & M. Mulholland
Trenér: Peter Miller, Jezdec: Abel Cedillo

Swale Stakes G3

1. únor, Gulfstream Park - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Mischevious Alex3hInto Mischief - White Pants Night, Speightstown122
2. Shivaree3hAwesome of Course - Garter Belt, Anasheed122
3. Green Light Go3hHard Spun - Light Green, Pleasantly Perfect124
Dále: Untitled, Necker Island, Inter Miami, Point Winner, Flash Pass
Výrok: 7 - krk - hlava - 4 - 5 1/4 - 1/2 - 10 1/4
Čas: 1:22.83
Majitel: Cash Is King LLC & LC Racing LLC, Chovatel: WinStar Farm
Trenér: John Servis, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Holy Bull Stakes G3

1. únor, Gulfstream Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Tiz the Law3hConstitution - Tizfiz, Tiznow124
2. Ete Indien3hSummer Front - East India, Mizzen Mast120
3. Toledo3hInto Mischief - Endless Chat, Bernardini118
Dále: Relentless Dancer, Mayberry Deputy, Uncork the Bottle, Clear Destination
Výrok: 3 - 11 1/2 - 4 1/4 - 2 1/4 - 2 1/4 - 19 3/4
Čas: 1:42.04
Majitel: Sackatoga Stable, Chovatel: Twin Creeks Farm
Trenér: Barclay Tagg, Jezdec: Manuel Franco

Withers Stakes G3

1. únor, Aqueduct - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Max Player3hHonor Code - Fools In Love, Not For Love118
2. Shotski3hBlame - She Cat, Bluegrass Cat123
3. Portos3hTapit - Fierce Boots, Tiznow118
Dále: Monday Morning Qb, New Commission, Prince of Pharoahs, Mr. Shortandsimple, Vanzzy
Výrok: 3 1/4 - 1/2 - 1/2 - 2 - 10 - zadržen - zadržen
Čas: 1:53.87
Majitel: George E. Hall, Chovatel: K & G Stables
Trenér: Linda Rice, Jezdec: Dylan Davis

San Marcos Stakes G2

1. únor, Santa Anita - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyříletí a starší
1.United5vGiant's Causeway - Indy Punch, Pulling Punches120
2. Cleopatra's Strike (CAN)7vSmart Strike - Cleopatra's Needle, Sky Classic124
3. Oscar Dominquez (IRE)7vZoffany - American Queen, Fairy King124
Dále: Brown Storm (CHI), Multiplier, Chosen Vessel
Výrok: 1/2 - krk - 1/2 - krk - hlava
Čas: 1:59.04
Majitel: LNJ Foxwoods, Chovatel: Rosemont Farm Inc
Trenér: Richard Mandella, Jezdec: Flavien Prat

San Pasqual Stakes G2

1. únor, Santa Anita - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyříletí a starší
1.Midcourt5vMidnight Lute - Mayo On the Side, French Deputy122
2. Two Thirty Five6vStay Thirsty - A Footstep Away, Giant's Causeway120
3. Combatant5vScat Daddy - Border Dispute, Boundary120
Dále: King Abner, Restrainedvengence, Instagrand, Roadster, California Street, Bold Endeavor
Výrok: 3 1/2 - 2 1/4 - 1 - 1 3/4 - 3/4 - krk - 7 1/2 - 6 1/2
Čas: 1:48.49
Majitel: CRK Stable LLC, Chovatel: Dixiana Farm LLC
Trenér: John Shirreffs, Jezdec: Victor Espinoza

Las Virgenes Stakes G2

8. únor, Santa Anita - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Venetian Harbor3kMunnings - Sounds of the City, Street Cry120
2. Gingham3kQuality Road - Chapel, Pulpit120
3. Stellar Sound3kTapit - Siren Serenade, Unbridled's Song120
Dále: Go Big Blue Nation, Cholula Lips
Výrok: 9 1/4 - 2 1/4 - 9 1/4 - 7 1/2
Čas: 1:37.51
Majitel: Giaglia Racing LLC & Dominic Savides, Chovatel: Colts Neck Stables LLC
Trenér: Richard Baltas, Jezdec: Flavien Prat

San Vicente Stakes G2

9. únor, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Nadal3hBlame - Ascending Angel, Pulpit120
2. Ginobili3hMunnings - Find the Humor, Sharp Humor120
3. Fast Enough3vEddington - Brilliant Melody, Bertrando124
Dále: Storm the Court, Ra'Ad, Party Town
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - krk - 15 - 26
Čas: 1:22.59
Majitel: George Bolton, Barry Lipman Et Al, Chovatel: Sierra Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Joel Rosario

Rachel Alexandra Stakes G2

15. únor - Fair Grounds - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Finite3kMunnings - Remit, Tapit122
2. British Idiom3kFlashback - Rose And Shine, Mr. Sekiguchi122
3. Swiss Skydiver3kDaredevil - Expo Gold, Johannesburg122
Dále: Tempers Rising, Impeccable Style, His Glory, Ursula
Výrok: 4 3/4 - 1 3/4 - krk - 2 - hlava - 12 1/2
Čas: 1:43.97
Majitel: Winchell Thoroughbreds LLC, Thomas J. Reiman Et Al, Chovatel: WInchell Thoroughbreds LLC
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Risen Star Stakes G2 - 1. divize

15. únor - Fair Grounds - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Mr. Monomoy3hPalace Malice - Drumette, Henny Hughes122
2. Enforceable3hTapit - Justwhistledixie, Dixie Union122
3. Silver State3hHard Spun - Supreme, Empire Maker122
Dále: Farmington Road, Digital, Scabbard, Blackberry Wine, Moon Over Miami, Ready to Roll, Perfect Revence (CAN), Shashashakemeup
Výrok: 2 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 3 3/4 - 1 - 2 3/4 - 4 3/4 - 25
Čas: 1:50:43
Majitel: Madaket Stables LLC, Michael Dubb & Doheny Racing Stable, Chovatel: FPF LLC & Highfield Ranch
Trenér: Brad H. Cox, Jezdec: Florent Geroux

Risen Star Stakes G2 - 2. divize

15. únor - Fair Grounds - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Modernist3hUncle Mo - Symbolic Gesture, Bernardini122
2. Major Fed3hGhostzapper - Bobbys Babe, Smart Strike122
3. Ny Traffic3hCross Traffic - Mamie Reilly, Graeme Hall122
Dále: Mailman Money, Mr. Big News, Lynn's Map, Finnick the Fierce, Excession, Anneau d'Or, Liam's Lucky Charm, Fame to Famous
Výrok: 1 - krk - 1 1/4 - 1 1/2 - hlava - nos - 1 1/2 - 7 - 10 - 4
Čas: 1:51.28
Majitel: Pam & Martin Wygod, Chovatel: Wygod Family Inc
Trenér: Bill Mott, Jezdec: Junior Alvarado

Santa Monica Stakes G2

15. únor, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřleté a starší klisny
1.Hard Not to Love (CAN)4kHard Spun - Loving Vindication, Vindication124
2. Mother Mother4kPioneerof the Nile - Mother, Lion Hearted120
3. Zusha5kCongrats - Icy Tea, Storm Cat120
Dále: Lady Ninja, Road Rager
Výrok: 3 1/2 - 1 1/2 - 1 - 44
Čas: 1:22.19
Majitel: West Point Thoroughbreds, Mercedes Stables LLC Et Al, Chovatel: Anderson Farms Inc
John Shirreffs, Jezdec: Mike Smith

Southwest Stakes G3

17. únor, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Silver Prospector3hDeclaration of War - Tap Softly, Tapit119
2. Wells Bayou3hLookin At Lucky - Whispering Angel, Hard Spun122
3. Answer In3vDialed In - D'Ya Knowwhatimean, Broken Vow117
Dále: Shoplifted, Taishan, Villainous, American Butterfly, Chase Tracker, Gold Street
Výrok: 1 - 5 1/2 - 2 1/4 - 1 3/4 - 2 - 2 1/2 - 4 1/4 - 4 1/4
Čas: 1:43.01
Majitel: Ed & Susie Orr, Chovatel: Hargus & Sandra Sexton & Silver Fern Farm
Trenér: Steven Asmussen, Jezdec: Ricardo Santana Jr.

Buena Vista Stakes G2

22. únor, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté a starší klisny
1.Keeper Ofthe Stars4kMidnight Lute - Sociable, Run Away And Hide122
2. Jolie Olimpica (BRZ)3kDrosselmeyer - Jolie Olimpica, Trempolino122
3. Mucho Unusual 4kMucho Macho Man - Not Unusual, Unusual Heat122
Dále: Lady Prancealot (IRE), Tiny Tina, Brill, Meal Ticket, Super Patriot, La Sardane (FR)
Výrok: 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 1 - 3/4 - 1 3/4 - nos - 1/2
Čas: 1:34.15
Majitel: Tommy Town Thoroughbreds LLC, Chovatel: O. Gentry, O. Trevino & A. Cappola
Trenér: Jonathan Wong, Jezdec: Abel Cedillo

Davona Dale Stakes G2

29. únor, Gulfstream Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Tonalist's Shape3kTonalist - Witechnoweenie, Harlan's Holiday122
2. Spice Is Nice3kCurlin - Dame Dorothy, Bernardini118
3. Dream Marie3kGraydar - Lin Marie, Curlin120
Dále: Reluctant Bride, Addilyn, Emily's Oasis, Bayerness, Nikki And Pappa, Chart
Výrok: 1 1/4 - 2 3/4 - 7 1/2 - 1/2 - 1 1/2 - 3 3/4 - 2 1/4 - 7 1/4
Čas: 1:36.77
Majitel: Slam Dunk Racing, Legacy Ranch Inc & Doug Branham, Chovatel: Sabana Farm LLC
Trenér: Saffie A. Joseph Jr, Jezdec: Tyler Gaffalione

Gulfstream Park Mile Stakes G2

29. únor, Gulfstream Park - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Mr. Freeze5hTo Honor And Serve - Heavenly Cat, Tabasco Cat124
2. Phat Man6vMunnings - Nicole's Dream, Northern Trend124
3. Hog Creek Hustle4hOveranalyze - Candy Fortune, Candy Ride122
Dále: True Timber, Haikal, Rare Form, Expert, Do Share, Zenden, Forever Mo, Bodexpress
Výrok: 3 - 5 - krk - 1 1/2 - 3/4 - nos - 1 1/4 - 1 - nos - 6 1/4
Čas: 1:34.80
Majitel: Jim Bakke & Gerry Isbister, Chovatel: Siena Farms LLC
Trenér: Dale Romans, Jezdec: Manuel Franco

Mac Diarmida Stakes G2

29. únor, Gulfstream Park - 2200 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Zulu Alpha7vStreet Cry - Zori, A.P. Indy124
2. Admission Office5hPoint of Entry - Miss Chapin, Royal Academy118
3. Sadler's Joy7hKitten's Joy - Dynaire, Dynaformed124
Dále: Channel Maker (CAN), Spooky Channel, A Thread of Blue, Nessy, Morocco, Armistice Day
Výrok: 1 - 3 3/4 - nos - 6 3/4 - hlava - 3/4 - 3/4 - 1
Čas: 2:11.47
Majitel: Michael M. Hui, Chovatel: Calumet Farm
Trenér: Michael Maker, Jezdec: Tyler Gaffalione

Fountain of Youth Stakes G2

29. únor, Gulfstream Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Ete Indien3hSummer Front - East India, Mizzen Mast120
2. Candy Tycoon3hTwirling Candy - Liberty's Lyric, Unbridled's Song118
3. As Seen On TV3hLookin At Lucky - Untamed Passion, Pulpit122
Dále: Shotski, Country Grammer, Masterday, The Falcon, Gear Jockey, Liam's Lucky Charm, Dennis' Moment
Výrok: 8 1/2 - krk - hlava - krk - 4 1/2 - 4 3/4 - 1 - 1 3/4 - 4 1/4
Čas: 1:43.02
Majitel: Linda Shanahan, Sanford Bacon Et Al, Chovatel: R. B. Tillyer & E. Buckley
Trenér: Patrick Biancone, Jezdec: Florent Geroux

Hillsborough Stakes G2

7. březen, Tampa Bay Downs - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřleté a starší klisny
1.Starship Jubilee7kIndy Wind - Perfectly Wild, Forest Wildcat123
2. Beautiful Lover4kArch - American Skipper, Quiet American118
3. Kelsey's Cross4kAnthony's Cross - Amy's Allie, Trippi118
Dále: Magic Star, Get Explicit, Wish Upon, Jehozacat, Lady Oxbow, Hanalei Moon, Dynatail, Juliana (PER)
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 1 - 1/2 - 2 - krk - 1/2 - 2 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:47.83
Majitel: Blue Haven Farm LLC, Chovatel: William P. Sorren
Trenér: Kevin Attard, Jezdec: Javier Castellano

Tampa Bay Derby G2

7. březen, Tampa Bay Downs - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.King Guillermo3hUncle Mo - Slow Sand, Dixieland Band117
2. Sole Volante3vKarakontie - Light Blow, Kingmambo119
3. Texas Swing3hCurlin - Derby Eve, Tiznow117
Dále: Relentless Dancer, Chance It, Market Analysis, Spa City, Unrighteous, Letmeno, Bye Bye Melvin, Tons of Gold, Mo Mosa
Výrok: 4 3/4 - 1 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - 1 - 4 3/4 - současně - 7 3/4 - 1/2 - 3/4 - 21
Čas: 1:42.63
Majitel: Victoria's Ranch, Chovatel: Carhue Investments, Grouseridge Ltd & Marengo Investments
Trenér: Juan Carlos Avila, Jezdec: Samy Camacho

San Carlos Stakes G2

7. březen, Santa Anita - 1400 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Flagstaff6vSpeightstown - Indyan Giving, A.P. Indy121
2. Roadster4hQuality Road - Ghost Dancing, Silver Ghost123
3. McKale5hCongrats - Lofty Lizzy, Unbridled's Song121
Dále: Law Abidin Citizen, Manhattan Up, St. Joe Bay
Výrok: 1 1/4 - 1 - 1/2 - 3 1/4 - nos
Čas: 1:22.64
Majitel: Lane's End Eacing & Hronis Racing LLC, Chovatel: Summer Wind Farm
Trenér: John Sadler, Jezdec: Victor Espinoza

Frank H. Kilroe Mile G1

7. březen, Santa Anita - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.River Boyne (IRE)5hDandy Man - Clytha, Mark of Esteem122
2. Got Stormy5kGet Stormy - Super Phoebe, Malabar Gold119
3. Next Shares7vArcharcharch - Two Dot Slew, Evansville Slew122
Dále: True Valour (IRE), Frontier Market, Sellwood, Ohio (BRZ), Kingly, Desert Stone (IRE), Sash (GB)
Výrok: krk - hlava - 3/4 - 1/2 - 1/2 - krk - 1 1/2 - nos - 6
Čas: 1:33.88
Majitel: Red Baron's Barn LLC & Rancho Temescal LLC, Chovatel: Limestone & Tara Stud
Trenér: Jeff Mullins, Jezdec. Abel Cedillo

San Felipe Stakes G2

7. březen, Santa Anita - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Authentic3hInto Mischief - Flawless, Mr. Greeley122
2. Honor A.P.3hHonor Code - Hollywood Story, Wild Rush120
3. Storm the Court3hCourt Vision - My Tejana Storm, Tejano Run124
Dále: Thousand Words, Wrecking Crew, Fort McHenry, Swagsational
Výrok: 2 1/4 - 3 1/2 - 5 1/2 - 5 1/2 - 12 1/2 - 26
Čas: 1:43.56
Majitel: SF Racing LLC, Starlight Racing Et Al, Chovatel: Peter E. Blum Thoroughbreds LLC
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Drayden Van Dyke

Santa Anita Handicap G1

7. březen, Santa Anita - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.Combatant5hScat Daddy - Border Dispute, Boundary118
2. Multiplier6vThe Factor - Trippi Street, Trippi113
3. Midcourt5vMidnight Lute - Mayo On the Side, French Deputy123
Dále: Brown Storm (CHI), Endorsed, Hofburg, Two Thirty Five
Výrok: krk - 1/2 - 2 1/4 - krk - 5 1/2 - 4 1/2
Čas: 2:02.32
Majitel: Hronis Racing LLC, Chovatel: Paget Bloodstock
Trenér: John Sadler, Jezdec: Joel Rosario

Gotham Stakes G3

7. březen, Aqueduct - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Mischevious Alex3hInto Mischief - White Pants Night, Speightstown123
2. Untitled3hKhozan - Cindy Says, Elusive Quality118
3. Attachment Rate3hHard Spun - Aristra, Afleet Alex118
Dále: Montauk Traffic, Necker Island, Flap Jack, Informative, First Deputy, Sixto, War Stopper, Celtic Strike
Výrok: 2 - hlava - 2 3/4 - 1/2 - krk - 1 1/4 - 11 - 5 1/4 - 6 3/4 - 12 3/4
Čas: 1:38.80
Majitel: Cash Is King LLC & LC Racing LLC, Chovatel: WinStar Farm
Trenér: John Servis, Jezdec: Kendrick Carmouche

Azeri Stakes G2

14. březen, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rozbředlá, čtyřleté a starší klisny
1.Serengeti Empress4kAlternation - Havisham, Bernardini117
2. Mylady Curlin5kCurlin - Ladyledue, Slewdledo119
3. Saracosa5kBernardini - Homeschooling, Medaglia d'Oro117
Dále: Street Band, Lady Apple, Rahway, Awe Emma
Výrok: 6 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 11 3/4 - 8 3/4
Čas: 1:44.46
Majitel: Joel Politi, Chovatel: Tri Eques Bloodstock Ltd
Trenér: Thomas Amoss, Jezdec: Joseph Talamo

Rebel Stakes G2

14. březen, Oaklawn Park - 1700 metrů, písek, dráha rozbředlá, tříletí
1.Nadal3hBlame - Ascending Angel, Pulpit117
2. Excession3hUnion Rags - Draw It, Tapit117
3. Basin3hLiam's Map - Appenzell, Johannesburg117
Dále: Three Technique, Coach Bahe, Silver Prospector, American Theorem, No Parole
Výrok: 3/4 - 7 - hlava - krk - 4 - 15 1/4
Čas: 1:44.97
Majitel: George Bolton, Barry Lipman Et Al, Chovatel: Sierra Farm
Trenér: Bob Baffert, Jezdec: Joel Rosario

Spiral Stakes G3

14. březen, Turfway Park - 1800 metrů, polytrack, dráha rychlá, tříletí
1.Field Pass3hLemon Drop Kid - Only Me, Runaway Groom123
2. Invader3hWar Front - Say, galileo123
3. Fancy Liquor3hLookin At Lucky - Brandys Secret, Secret Romeo123
Dále: Halo Again (CAN), Victory Boulevard, The Stiff, Myamanoi, Dack Janiel's, Austrian, Toma Todo, Unthrottled
Výrok: krk - 2 - 5 1/2 - 1/2 - 5 1/2 - 4 3/4 - 2 3/4 - 2 1/2 - 3 1/2 - 2 3/4
Čas: 1:49.34
Majitel: Three Diamonds Farm, Chovatel: Mark Brown Grier
Trenér: Michael Maker, Jezdec: Irad Ortiz Jr.

Beholder Mile G1

14. březen, Santa Anita - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté a starší klisny
1.Ce Ce4kElusive Quality - Miss Houdini, Belong to Me121
2. Hard Not to Love (CAN)4kHard Spun - Loving Vindication, Vindication121
3. Ollie's Candy5kCandy Ride - Afternoon Stroll, Stroll125
Dále: Kaydetre, Zusha, Der Lu
Výrok: 3 1/4 - 3 3/4 - 3 1/2 - 7 1/4 - 4 1/4
Čas: 1:37.33
Majitel a chovatel: Bo Hirsch
Trenér: Michael McCarthy, Jezdec: Victor Espinoza

New Orleans Handicap G2

21. březen, Fair Grounds - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, čtyřletí a starší
1.By My Standards4hGoldencents - A Jealous Woman, Muqtarib118
2. Captivating Moon5hMalibu Moon - Appealing Storm, Valid Appeal118
3. Chess Chief4hInto Mischief - Un Blessed, Mineshaft118
Dále: Tenfold, Silver Dust, Fearless, Gun It, Lone Sailor, Sonneteer
Výrok: 3 - 1/2 - 3/4 - krk - 2 - 4 - 3/4 - 2 1/4
Čas: 1:50.27
Majitel: Allied Racing Stable LLC, Chovatel: Don Ladd
Trenér: Bret Calhoun, Jezdec: Gabriel Saez

Muniz Memorial Handicap G2

21. březen, Fair Grounds - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Factor This5vThe Factor - Capricious Miss, Singspiel122
2. Dontblamerocket6vBlame - Theme Song, Dixieland Band122
3. Rockemperor (IRE)4hHoly Roman Emperor - Motivation, Muhtathir118
Dále: Aquaphobia, Synchrony, Instilled Regard, Marzo, Channel Maker (CAN), Henley's Joy, Bundibunan, Dot Matrix, Secretary At War
Výrok: 3 - 3/4 - 1 - 1 1/4 - krk - nos - 1 - 1 1/4 - 1/2 - 2 3/4 - 13 1/4
Čas: 1:47.21
Majitel: Gaining Ground Racing LLC, Chovatel: Maccabee Farm
Trenér: Brad H. Cox, Jezdec: Shaun Bridgmohan

Fair Grounds Oaks G2

21. březen, Fair Grounds - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Bonny South3kMunnings - Touch the Star, Tapit120
2. Tempers Rising3kBayern - Marchmont, Mountain Cat120
3. Antoinette3kHard Spun - Shuruq, Elusive Quality120
Dále: Finite, Stop Shopping Tammy, French Rose
Výrok: 2 1/4 - 1 1/2 - 3/4 - 9 1/2 - 5 1/2
Čas: 1:43.57
Majitel a chovatel: Juddmonte Farms Inc
Trenér: Brad H. Cox, Jezdec: Florent Geroux

Louisiana Derby G2

21. březen, Fair Grounds - 1900 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Wells Bayou3hLookin At Lucky - Whispering Angel, Hard Spun122
2. Ny Traffic3hCross Traffic - Mamie Reilly, Graeme Hall122
3. Modernist3hUncle Mo - Symbolic Gesture, Bernardini122
Dále: Major Fed, Enforceable, Shake Some Action, Silver State, Chestertown, Royal Act, Social Afleet, Mailman Money, Sharecropper, Lynn's Map, Portos
Výrok: 1 1/2 - 2 3/4 - 1/2 - 1 - 1 3/4 - 3 - 1 1/4 - 2 1/4 - 1 1/2 - nos - 3 1/4 - 2 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:56.47
Majitel: Clint & Lance Gasaway Et Al, Chovatel: Knowles Bloodstock Inc
Trenér: Brad H. Cox, Jezdec: Florent Geroux

Gulfstream Park Oaks G2

28. březen, Gulfstream Park - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříleté klisny
1.Swiss Skydiver3kDaredevil - Expo Gold, Johannesburg122
2. Lucrezia3kInto Mischief - Verdana Bold, Rahy122
3. Lake Avenue3kTapit - Seventh Street, Street Cry122
Dále: Bajan Girl, Spice Is Nice, Dream Marie, Tonalist's Shape, Spartanka, Mrs. S, Inveterate, Sunset Promise, Addilyn
Výrok: 3 1/4 - nos - 1/2 - 6 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - 4 - 4 1/2 - 5 3/4 - 7 3/4 - 1
Čas: 1:43.54
Majitel: Peter J. Callahan, Chovatel: WinStar Farm LLC
Trenér: Ken McPeek, Jezdec: Paco Lopez

Pan American Stakes G2

28. březen, Gulfstream Park - 2400 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Bemma's Boy5vInto Mischief - Arcing, Arch118
2. Zulu Alpha7vStreet Cry - Zori, A.P. Indy124
3. Current4hCurlin - Crosswinds, Storm Cat118
Dále: Channel Cat, Spooky Channel, Go Poke the Bear, Focus Group, Galleon Mast, Manicomio
Výrok: krk - hlava - 1 1/4 - 1 - 2 1/4 - nos - 1/2
Čas: 2:24.91
Majitel: Paradise Farms Corp, Chovatel: Lochlow Farm
Trenér: Michael Maker, Jezdec: Florent Geroux

Florida Derby G1

28. březen, Gulfstream Park - 1800 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Tiz the Law3hConstitution - Tizfiz, Tiznow122
2. Shivaree3jAwesome of Course - Garter Belt, Anasheed122
3. Ete Indien3jSummer Front - East India, Mizzen Mast122
Dále: Governeur Morris, Independence Hall, Candy Tycoon, My First Grammy, As Seen On TV, Rogue Element
Výrok: 4 1/4 - 3/4 - krk - 5 1/4 - 11 1/4 - 2 1/2 - 26 - 1 1/4
Čas: 1:50.00
Majitel: Sackatoga Stables, Chovatel: Twin Creeks Farm
Trenér: Barclay Tagg, Jezdec: Manuel Franco

Austrálie

Perth Cup G2

4. leden, Ascot - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Mississippi Delta6kHigh Chaparral - Mississippi Belle, Marooned117
2. Missile Launch6vSmart Missile - Takeitasyedye, Opening Verse117
3. Taxagano6vRogano - Taxa, Carry a Smile117
Dále: Star Exhibit, Spiritual Warrior, Prince Turbo, Arctic Stream, British Bessy, Friar Fox, Plays the Game (NZ), Royal Command, Dark Musket, Prize Catch
Výrok: 1 - hlava - 1/2 - 3/4 - krk - krátká hlava - 1 - hlav a- 1/2 - krk - 1 1/4 - 4 1/2
Čas: 2:33.41
Majitel a chovatel: Peters Investments Pty Ltd
Trenér: Grant & Alana Williams, Jezdec: William Pike

Australia Stakes G2

24. leden, Moonee Valley - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Scales of Justice7vNot a Single Doubt - Beymatilla, Umatilla129
2. Hey Doc6vDuporth - Heyington Honey, General Nediym129
3. Embrace Me (NZ)4kShamesxpress - Party Royal, King's Chapel125
Dále: Ringerdingding, Ashlor, Microphone, Begood Toya Mother, Manuel
Výrok: 3/4 - hlava - krk - 1 1/4 - hlava - 1 3/4 - pád
Čas: 1:09.77
Majitel: C.M. Wells, & W.B. Andrew Breeding & Racing, Chovatel: G. Hammond
Trenér: Lindsey Smith, Jezdec: Dean Yendall

Expressway Stakes G2

1. únor, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Standout3hExceed And Excel - Bahia, Snippets122
2. Alizee5kSepoy - Essaouira, Exceed And Excel125
3. White Moss6kMossman - Pay My Bail, Justice Prevails125
Dále: Kolding (NZ), Glenall, Vegadaze, Irithea
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - hlava - krk - hlava - krátká hlava
Čas: 1:09.56
Majitel: Corumbete Stud Pty Ltd Syndicate, G. Altomante Et Al, Chovatel: Corumbene Stud
Trenér: Gerald Ryan, Jezdec: Tommy Berry

Blue Diamond Prelude G2

8. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Letzbegla2kSnitzel - Miss Charming, Forestry122
2. Muntaseera2kI Am Invincible - Moosirra, Redoute's Choice122
3. Geist2kMedaglia d'Oro - Wraith, Exceed And Excel122
Dále: Riverina Storm, Clean Machine, A Beautiful Night, Unstoppable, Diamondesque, Fresh
Výrok: 2 1/4 - hlava - 1 1/4 - 1/2 - krk - 3/4 - 3/4 - 1/2
Čas: 1:02.79
Majitel: Mrs J.E.A. Lindsay, Chovatel: Phoenix Thoroughbred Ltd
Trenér: Trent Busuttin & Natalie Young, Jezdec: Brett Prebble

Blue Diamond Prelude G3

8. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a valaši
1.Hanseatic2hStreet Boss - Itameri, Exceed And Excel122
2. Rulership2hI Am Invincible - Devoirs, Dehere122
3. Rathlin2hFastnet Rock - Wiener, More Than Ready122
Dále: Tagaloa, Glenfiddich, Tanker, Vinsum, Valaquenta, Jabali Ridge, Hard Landing, Spirit of Giving, Southern
Výrok: krk - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 3/4 - krk - 3/4 - 2 - 3/4 - 5 - 1 1/4
Čas: 1:03.08
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Anthony Freedman, Jezdec: Luke Currie

Autumn Stakes G2

8. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Microphone3hExceed And Excel - Sung, Anabaa131
2. Banquo3hWritten Tycoon - Noondie, Flying Spur128
3. Adelaide Ace (NZ)3hSavabeel - Ampin, Pins126
Dále: Lady Lupino, The Holy One (NZ), Legion of Merit (NZ), Zero Doubt, Wedgetail, Savvy Lad (NZ)
Výrok: krk - 3/4 - 2 1/4 - hlava - hlava - 1 1/4 - 2 3/4 - 2
Čas: 1:22.88
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: James Cummings, Jezdec: Damian Lane

Rubiton Stakes G2

8. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí a starší
1.Anaheed3kFastnet Rock - Rostova, Testa Rossa119
2. Bold Star4vNeeds Further - Alzahra Star, Danewin128
3. All Too Royal5vAll Too Hard - Bel Mer, Bel Esprit128
Dále: Causeway Girl, Admiral's Joker, Age of Chivalry (NZ), Wild Planet, Runson, Sartorial Splendor
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - krk - hlava - 1/2 - 1 1/4 - 1 3/4
Čas: 1:02.12
Majitel a chovatel: šejk Mohammed Bin Khalifa Al Maktoum
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Timothy Clark

C.F. Orr Stakes G1

8. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Alabama Express3hRedoute's Choice - Lago Ovation, Encosta de Lago122
2. Fierce Impact (JPN)6hDeep Impact - Keiai Gerbera, Smarty Jones130
3. Kings Will Dream (IRE)6vCasamento - Road Harbour, Rodrigo de Triano130
Dále: Fifty Stars (IRE), Avilius (GB), Scales of Justice, Begood Toya Mother, So Si Bon, Hey Doc, Ringerdingding, Night's Watch (NZ), Mirage Dancer (GB)
Výrok: krk - hlava - 1 1/4 - hlava - hlava - 1 1/4 - 3/4 - hlava - 1/2 - hlava - 5
Čas: 1:22.07
Majitel: Ballymore Stables, R.&C Legh Racing Et Al, Chovatel: GSA Bloodstock Pty Ltd
Trenér: Michael Moroney, Jezdec: Michael Dee

Lightning Stakes G1

15. únor, Flemington - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí a starší
1.Gytrash4vLope de Vega - Miss Barley, Fastnet Rock129
2. Redzel7vSnitzel - Millrich, Rubiton129
3. Loving Gaby3kI Am Invincible - Maastricht, Mastercraftsman118
Dále: Nature Strip, I Am Excited, Despatch, Tofane (NZ)
Výrok: 1 - hlava - 2 - krk - 1 1/4 - 1 1/4
Čas: 0:57.53
Majitel: C. Reynolds, R.M. Warmock Et Al, Chovatel: Packaging Investments Aust Pty Ltd
Trenér: Gordon Richards, Jezdec: Mark Zahra

Light Fingers Stakes G2

15. únor, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Flit3kMedaglia d'Oro - Glissade, Redoute's Choice123
2. Lyre3kLonhro - Erato, Street Cry123
3. Kiamichi3kSidestep123
Dále: Libertini, Emeralds, Electric Girl, Akari, Sangria, Darling Point, Missile Mantra, Regimental Band
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 3/4 - hlava - 2 1/2 - hlava - hlava - 1 1/4 - krk - 4 3/4
Čas: 1:10.17
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: James Cummings, Jezdec: Hugh Bowman

Apollo Stakes G2

15. únor, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Alizee5kSepoy - Essaouira, Exceed And Excel126
2. Dreamforce7vFastnet Rock - Eskimo Queen, Shinko King130
3. Happy Clapper9vTeofilo - Busking, Encosta de Lago130
Dále: Verry Elleegant (NZ), Danzdanzdance, Life Less Ordinary (IRE), Hush Writer (JPN), Angel of Truth, Come Play With Me, Glenall
Výrok: hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava
Čas: 1:24.10
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: Hugh Bowman

Autumn Classic G2

22. únor, Caulfield - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Adelaide Ace (NZ)3hSavabeel - Ampin, Pins126
2. Nonconformist3vRebel Raider - Good Thinking, Hold That Tiger126
3. Legion of Merit (NZ)3vAlamosa - Fantastic Honour, Any Suggestion126
Dále: Influential Jack, Think 'N' Fly, Hi Stranger, Rebe Racer, Miami Bound (NZ), Antagoniser
Výrok: 1 1/4 - 3 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - 1
Čas: 1:48.96
Majitel: Dr. P:C. Goel, Chovatel: Gartshore Bloodstock Ltd
Trenér: Lindsey Smith, Jezdec: John Allen

Angus Armanasco Stakes G2

22. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha rychlá, tříeté klisny
1.La Tene3kHelmet - Celts, Lonhro127
2. Lady Lupino3kSebring - Leone Chiara, Lion Hunter123
3. Lunar Light3kAkeed Mofeed - Lunar Mist, Malibu Moon123
Dále: Snapdancer, Chassis, Westport, Southbank, Score, Acting (NZ)
Výrok: krátká hlava - 1 1/4 - hlava - 1/2 - 1/2 - 5 3/4 - 2 - 1/2
Čas: 1:22.13
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: James Cummings, Jezdec: Brad Rawiller

Futurity Stakes G1

22. únor, Caulfield - 1400 metrů, turf, dráha rychlá, tříetí a starší
1.Streets of Avalon5vMagnus - Kamuniak, Black Minnaloushe130
2. Super Seth3hDundeel - Salutations, Redoute's Choice122
3. Melody Belle (NZ)5kCommands - Meleka Belle, Iffraaj126
Dále: Wild Planet, Kolding (NZ), Black Heart Bart, Kazio, Cape of Good Hope (IRE)
Výrok: hlava - 2 1/4 - 1 - 2 1/2 - hlava - 1 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:21.90
Majitel: Warren Racing, D. Healy Et Al, Chovatel: Warren Racing Pty Ltd
Trenér: Shane Nichols, Jezdec: Ben Melham

Blue Diamond Stakes G1

22. únor, Caulfield - 1200 metrů, turf, dráha rychlá, dvouletí
1.Tagaloa2hLord Kanaloa - Vasilissa, Heart's Cry125
2. Hanseatic2hStreet Boss - Itameri, Exceed And Excel125
3. Personal2kFastnet Rock - Personify, Galileo120
Dále: Away Game, Muntaseera, Letzbeglam, Rathlin, Rulership, A Beautiful Night, Riverina Storm, Ideas Man, Tanker, Glenfiddich, Difficult
Výrok: hlava - 3/4 - 1/2 - 1 - hlava - 3/4 - 1/2 - 3/4 - hlava - 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - 2 1/2 - 20
Čas: 1:08.56
Majitel: A. Kheir, A. Latassa Et Al, Chovatel: Arrowfield Group Pty Ltd
Trenér: Trent Busuttin & Natalie Young, Jezdec: Michael Walker

Oakleigh Plate G1

22. únor, Caulfield - 1100 metrů, turf, dráha rychlá, dvouletí a starší
1.Pippie4kWritten Tycoon - Coupe Express, Ne Coupez Pas115
2. Zoutori4vZoustar - Atotori, Haradasun123
3. Crystal Dreamer7vStratum - Crystal Wit, Distorted Humor121
Dále: All Too Royal, Vainstream, Bivouac, Halvorsen, Bold Star, Bons Away, Humma Humma, Trope, Anjana, Mystyko (NZ), Anaheed, Faatinah, Fine Dane, Ball of Muscle, Free of Debt
Výrok: 1/2 - 3/4 - hlava - 1/2 - 1/2 - 1/2 - hlava - krátká hlava - 1 - krátká hlava - 1/2 - hlava - hlava - 1/2 - krátká hlava -1 3/4 - 2 3/4
Čas: 1:01.93
Majitel: Heran Racing Pty Ltd, Chovatel: Eureka Cambooya Thoroughbreds Pty Ltd
Trenér: John & Chris Meagher, Jezdec: Linda Meech

Peter Young Stakes G2

22. únor, Caulfield - 1800 metrů, turf, dráha rychlá, dvouletí a starší
1.Miss Siska6kSo You Think - Sing Hallelujah, Is It True126
2. Kings Will Dream (IRE)6vCasamento - Road Harbour, Rodrigo de Triano130
3. Mirage Dancer (GB)6hFrankel - Heat Haze, Green Desert130
Dále: Regal Power, Harlem (GB), Odeon (NZ), Suzuka Devious (JPN), Levendi, Constantinopole (IRE)
Výrok: hlava - 3/4 - krátká hlava - hlava - krátká hlava - 3 - 2 1/2 - 1/2
Čas: 1:49.64
Majitel: K.M. & T.J. Davenport Et Al, Chovatel: T. Davenport
Trenér: Grahame Begg, Jezdec: Damian Lane

Silver Slipper Stakes G2

22. únor, Rosehill - 1100 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Farnan2hNot a Single Doubt - Tallow, Street Cry125
2. Global Quest2hMore Than Ready - Global Dream, Fastnet Rock125
3. North Pacific2hBrazen Beau - Up In Lights, O'Reilly125
Dále: Fayerra, Cellsabeel, Blaze a Trail, Sunborn, Every Rose
Výrok: 3 1/4 - 1 1/4 - krátká hlava - 1 3/4 - 1/2 - 7 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:04.75
Majitel: Aquis Farm & Phoenix Thoroughbreds, Chovatel: Phoenix Thoroughbreds Ltd
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Hugh Bowman

Millie Fox Stakes G2

22. únor, Rosehill - 1300 metrů, turf, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Savatiano5kStreet Cry - Retsina, Redoute's Choice123
2. White Moss6kMossman - Pay My Bail, Justice Prevails126
3. Invincible Gem6kI Am Invincible - Diamond Day, Marwina123
Dále: Irithea, Delectation Girl (GB), Miss Fabulass
Výrok: 2 3/4 - 2 - krk - 3/4 - krátká hlava
Čas: 1:17.93
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: James Cummings, Jezdec: James McDonald

Hobartville Stakes G2

22. únor, Rosehill - 1400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí
1.Brandenberg (NZ)3hBurgundy - Wansesingyee, Galileo125
2. Reloaded3hSnitzel - Hollow Bullet, Tayasu Tsuyoshi125
3. Microphone3hExceed And Excel - Sung, Anabaa125
Dále: Pancho, Shadow Hero, Castelvecchio, Warning, Kubrick, Fortress Command, The Holy One (NZ), Prince Fawaz
Výrok: 1/2 - krátká hlava - 1 1/4 - 1 1/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 1 - krátká hlava - 3/4 - hlava
Čas: 1:25.30
Majitel: Seymour Bloodstock Pty Ltd, T. Greven Et Al, Chovatel: C.R. Grace
Trenér: John Sargent, Jezdec: Rachel King

Sweet Embrace Stakes G2

29. únor, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté klisny
1.Hungry Heart2kFrankel - Harlech, Pivotal122
2. Stellar Pauline2kNot a Single Doubt - Negotiate, Red Ransom122
3. Dismissal2kNot a Single Doubt - Lot Three Four One, Encosta de Lago122
Dále: Bella Nipotina, Harmonium Tilia Rose, Queen Kay
Výrok: 3/4 - 2 1/4 - krk - krk - 1 1/2 - 3 1/4
Čas: 1:09.64
Majitel: Y. Zhang, Chovatel: Yu Long Investments
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Skyline Stakes G2

29. únor, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí hřebci a valaši
1.Mamaragan2hWandjina - Forbidden, General Nediym122
2. Osamu2hExceed And Excel - Written Dash, Written Tycoon122
3. Aim2hStar Witness - Vintage Strike, Smart Strike122
Dále: Postcode, Argenteus, Prague, Tommy Gold (NZ), Mission River, Gorshin
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 3/4 - krk - hlava - 1 - 1 1/2 - 6
Čas: 1:09.52
Majitel: Aston Bloodstock, R.J. Mula Et Al, Chovatel: Aston Bloodstock
Trenér: John Thompson, Jezdec: Blake Shinn

Guy Walter Stakes G2

29. únor, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřleté a starší klisny
1.Dawn Dawn5kAll Too Hard - Dawned, One Cool Cat119
2. Sweet Deal5kCasino Prince - Dorothy Evely, Royal Academy122
3. Pohutukawa4kMedaglia d'Oro - Lumina, Redoute's Choice121
Dále: Sweet Scandal, Noire, Con Te Partiro, Reelem In Ruby, Fiesta, Connemara Helga
Výrok: hlava - hlava - 1 1/2 - krk - 1 - krk - 1/2 - 4 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:20.83
Majitel a chovatel: R.R. & P.L. Crosby
Trenér: Michael, Wayne & John Hawkes, Jezdec: Tommy Berry

Surround Stakes G1

29. únor, Randwick - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Probabeel (NZ)3kSavabeel - Far Fetched, Pins123
2. Funstar3kAdelaide - Starspangled, Danehill123
3. Xilong3kDeep Field - Pane In the Glass, Testa Rossa123
Dále: Lyre, Missile Mantra, Flit, Akari, Heart of the Oak, Kiamichi, Aspect Ratio, Saas Fee
Výrok: krk - 1/2 - 1/2 - krk - krk - 2 1/4 - 2 - krk - 3/4 - 1
Čas: 1:21.36
Majitel: B.J. & J.E.A. Lindsay, Chovatel: G.J. Chittick
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Chipping Norton Stakes G1

29. únor, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Te Akau Shark (NZ)5vRip Van Winkle - Bak Da Chief, Chief Bearhart130
2. Verry Elleegant (NZ)4kZed - Opulence, Danroad126
3. Fierce Impact (JPN)6hDeep Impact - Keiai Gerbera, Smarty Jones130
Dále: Avilius (GB), Happy Clapper, Life Less Ordinary (IRE), Homesman (USA), Dreamforce, Angel of Truth, Dhukon (GB), Carif, Danceteria (FR), Come Play With Me
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - krk - hlav a- krk - krk - 1 1/2 - 1 1/4 - krk - krk - hlava - 3/4
Čas: 1:33.87
Majitel: S. Mace, D.C. Ellis Et Al, Chovatel: D.B. Hollinshead
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Australian Guineas G1

29. únor, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Alligator Blood3vAll Too Hard - Lake Superior, Encosta de Lago125
2. Superstorm3vSebring - Stormy Nova, Metal Storm125
3. Soul Patch3hShamus Award - God Bless Us, Flying Spur125
Dále: Chenier, Dalasan, Catalyst (NZ), Commodus, Alabama Express
Výrok: 1 1/4 - hlava - 2 - 3/4 - krk - 3 1/2 - 3
Čas: 1:34.92
Majitel: Ezybonds No 1., Chovatel: Harvey
Trenér: David Vandyke, Jezdec: Ryan Maloney

Blamey Stakes G2

29. únor, Flemington - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Fifty Stars (IRE)5hSea the Stars - Swizzle Stick, Sadler's Wells128
2. Secret Blaze4vSizzling - Abscond, Galileo126
3. Admiral's Joker7vBel Esprit - Admiral's Lady, Danehill128
Dále: So Si Bon, Galaxy Raider, Ringerdingding, Night's Watch (NZ), Guizot (IRE), Gallic Chieftain (FR)
Výrok: 1 1/2 - krk - 1 - krk - krk - hlava - 3 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:34.53
Majitel: Ryco Equine Pty Ltd, Chovatel: Airlie Stud
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Daberning, Jezdec: Craig Williams

VRC Sires' Produce Stakes G2

7. březen, Flemington - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí
1.Lunar Fox2hFoxwedge - Grant's Moon, Malibu Moon125
2. Larimer Street2hBrazen Beau - Original Choice, Redoute's Choice125
3. Ole Kirk2hWritten Tycoon - Naturale, Bel Esprit125
Dále: Surooj, Queen of Rocks, Cloudbreaker, Maccabee, Albukhturi (NZ), Holyfield, The Catch, The Watchman
Výrok: 3/4 - krátká hlava - 1 1/4 - 3/4 - 1/2 - hlava - krátká hlava - 3/4 - 2 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:24.29
Majitel: J.R. Burke, R.S. O'Sullivan Et Al, Chovatel: R. Kelly
Trenér: Terry & Karina O'Sullivan, Jezdec: Brett Prebble

Newmarket Handicap G1

7. březen, Flemington - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí a starší
1.Bivouac3hExceed And Excel - Dazzler, More Than Ready119
2. Loving Gaby3kI Am Invincible - Maastricht, Mastercraftsman116
3. Gytrash4vLope de Vega - Miss Barley, Fastnet Rock126
Dále: Zoutori, Banquo, Exceedance, Tofane (NZ), The Inevitable, Libertini, Trope, Despatch
Výrok: 2 1/2 - 1 - hlava - krk - 3/4 - krátká hlava - 1 - 4 - 1 1/4 - 1/2
Čas: 1:09.21
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: James Cummings, Jezdec: Glen Boss

A.V. Kewney Stakes G2

7. březen, Flemington - 1400 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříleté klisny
1.Rubisaki3kRubick - Senro Kisaki, Danehill Dancer122
2. Pretty Brazen3kBrazen Beau - Pretty Penny, Encosta de Lago122
3. Fascino (NZ)3kCharm Spirit - Lady Kipling, Savabeel122
Dále: Tenley, Score, La Tene, Mrs. Beckham (NZ), How Womantic, Selica (NZ), La Falaise, Rich Hips, Chassis, Southbank, Sassy Salitage
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 3/4 - hlava - 3/4 - krátká hlava - 3/4 - hlava - krk - hlava - 1/2 - 3 - 4
Čas: 1:22.91
Majitel: J.V. O'Neill, M.A. Power Et Al, Chovatel: I.K. Smith
Trenér: Patrick Payne, Jezdec: Billy Egan

Australian Cup G1

7. březen, Flemington - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Fifty Stars (IRE)5hSea the Stars - Swizzle Stick, Sadler's Wells130
2. Regal Power4vPierro - Broadway Belle, Redoute's Choice130
3. Vow And Declare4vDeclaration of War - Geblitzt, Testa Rossa130
Dále: Harlem (GB), Avilius (GB), Mirage Dancer (GB), Southern France (IRE), Miss Siska (AUS), Suzuka Devious (JPN), Kings, Will Dream (IRE), Hush Writer (JPN), Constantinopole (IRE), Cape of Good Hope (IRE), Venice Beach (IRE)
Výrok: 1/2 - 3/4 - 2 1/4 - 3/4 - 3/4 - 1 - 1/2 - krátká hlava - hlava - 3/4 - 7 - 1 - hlava
Čas: 2:02.18
Majitel: Ryco Equine Pty Ltd, Chovatel: Airlie Stud
Trenér: David A. & B. Hayes & Tom Daberning, Jezdec: John Allen

Todman Stakes G2

7. březen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí hřebci a valaši
1.Farnan2hNot a Single Doubt - Tallow, Street Cry122
2. Tagaloa2hLord Kanaloa - Vasilissa, Heart's Cry122
3. Blondeau2hI Am Invincible - Bit of Cheek, More Than Ready122
Dále: Global Quest, On the Lead, Blaze a Trail
Výrok: 1 3/4 - 2 3/4 - hlava - 2 1/2 - 1/2
Čas: 1:09.86
Majitel: Aquis Farm & Phoenix Thoroughbreds, Chovatel: Phoenix Thoroughbreds Ltd
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Hugh Bowman

Reisling Stakes G2

7. březen, Randwick - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouleté klisny
1.Dame Giselle2kI Am Invincible - Ballet Society, Stravinsky122
2. See You Soon2kSiyouni - Soneva, Cherokee Run122
3. Mildred2kHinchinbrook - Tempest Tost, Statue of Liberty122
Dále: Fayerra, Sunborn, Ticket to Ride, Centimental, Supreme Idea, Joviality
Výrok: krátká hlava - 1/2 - 2 - 1/2 - krk - 3/4 - 1/2 - 3
Čas: 1:10.56
Majitel: China Horse Club & Go Bloodstock Syndicate, Chovatel: China Horse Club Racing Pty Ltd
Trenér: Peter & Paul Snowden, Jezdec: Kerrin McEvoy

Canterbury Stakes G1

7. březen, Randwick - 1300 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.The Bostonian (NZ)5vJimmy Choux - Keepa Cheval, Keeper130
2. Savatiano5kStreet Cry - Retsina, Redoute's Choice126
3. Mister Sea Wolf (IRE)8vAmadeus Wolf - Rose de France, Diktat130
Dále: White Moss, Alizee, Standout, Begood Toya Mother
Výrok: 1 1/4 - 3 - 2 1/2 - 4 3/4 - 2 - 2 1/4
Čas: 1:16.21
Majitel: D.L. Archer, S.C. Archer Et Al, Chovatel: Archer Equine Investments Ltd
Trenér: Tony Pike, Jezdec: Nash Rawiller

Challenge Stakes G2

7. březen, Randwick - 1000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Nature Strip5vNicconi - Strikeline, Desert Sun129
2. Redzel7vSnitzel - Millrich, Rubiton129
3. Jungle Edge9vDubawi - Jungle Girl, Carnegie129
Dále: Miss Leonidas, Deprive, Santa Ana Lane, Ball of Muscle, I Am Immortal
Výrok: 3 - hlava - 1/2 - hlava - 3/4 - 1 3/4 - 9
Čas: 0:56.87
Majitel: R.A.E. Lyons, P.D. Henderson Et Al, Chovatel: Golden Grove Stud Farm
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Randwick Guineas G1

7. březen, Randwick - 1600 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Shadow Hero3vPierro - Sookie, Casino Prince125
2. Microphone3hExceed And Excel - Sung, Anabaa125
3. Brandenberg (NZ)3hBurgundy - Wansesingyee, Galileo125
Dále: Reloaded, Warning, The Holy One (NZ), Price Fawaz, Castelvecchio, Conqueror, Fortress Command, Pancho, Sirmaze
Výrok: 3/4 - krátká hlava - hlava - 1 - krátká hlava - 1/2 - 1 1/2 - 1/2 - hlava - 1 1/4 - 5 3/4
Čas: 1:37.30
Majitel: Sweetbriar Equine, Chovatel: Lightning Thoroughbreds
Trenér: Mark Newnham, Jezdec: Joshua Parr

Adelaide Cup G2

9. březen, Morphettville - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.King of Leogrance (FR)5vCamelot - Amourette, Halling119
2. Good IDea5vSo You Think - Faint Perfume, Shamardal117
3. Chouxting the Mob (NZ)6vJimmy Choux - Bidthemobgooday, Reset117
Dále: Dark Alley, Yulong Rising (IRE), Knight Star (IRE), Heart of Grace (JPN), Turf Man, Dabiyr (IRE), Naval Warfare (IRE), Eperdument, Home By Midnight (NZ), Rock On (NZ), Alienated
Výrok: 2 1/4 - 1 - 3 1/2 - 1 1/4 - 1 - krátká hlava - 1/2 - krk - 1/2 - krk - 3 - 3 3/4 - 21 1/2
Čas: 3:24.76
Majitel: N.c. Williams, Mr. & Mrs. L.J. Williams Et Al, Chovatel: M. Henochsberg & Mme D. Ades Hazan
Trenér: Danny O'Brien, Jezdec: Damian Lane

Alister Clark Stakes G2

13. březen, Moonee Valley - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Nonconformist3vRebel Raider - Good Thinking, Hold That Tiger126
2. Adelaide Ace (NZ)3vSavabeel - Ampin, Pins126
3. Diasonic3vReset - Heriz, Redoute's Choice126
Dále: Miami Boud (NZ), Think 'N' Fly, Liam's The Boss
Výrok: 3 1/4 - 1 3/4 - 1 - krk - hlava
Čas: 2:06.13
Majitel: D.M. & D.M. Henwood Et Al, Chovatel: D. Henwood
Trenér: Grahame Begg, Jezdec: Jordan Childs

Phar Lap Stakes G2

14. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha těžká, tříletí
1.Funstar3kAdelaide - Starspangled, Danehill120
2. Probabeel (NZ)3kSavabeel - Far Fetched, Pins120
3. Quicker Thinker3kSo You Think - Acouplamas, Al Maher125
Dále: Aspect Ratio, Kubrick, Trust the Process
Výrok: 1 1/4 - 1 1/2 - 8 - 2 1/4 - hlava
Čas: 1:35.26
Majitel: Anton Koolman Bloodstock Pty Ltd, O. Koolman Et Al, Chovatel: J. Sheather
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Coolmore Classic G1

14. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha těžká, tříleté a starší klisny
1.Con Te Partiro (USA)6kScat Daddy - Temple Street, Street Cry121
2. Miss Fabulass4kFrankel - Samantha Miss, Redoute's Choice119
3. Noire6kFoxwedge - Valadon, Woodman120
Dále: Benitoite, Sweet Scandal, Spanish Whisper, Dawn Dawn, Pohutukawa, El Dorado Dreaming, Delectation Girl (GB), Acting (NZ), Invincible Gem, Fiesta, Oceanex, Sylvia's Mother
Výrok: 1 1/4 - hlava - 5 1/2 - 1/2 - krk - 1 1/2 - hlava - 3/4 - hlava - 4 1/2 - 1 - hlava - 1 1/2 - 27
Čas: 1:35.55
Majitel: Newgate SF, Chovatel: K.C. Garrett Farm LLC
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Timothy Clark

William Reid Stakes G1

20. březen, Moonee Valley - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Loving Gaby3kI Am Invincible - Maastricht, Mastercraftsman119
2. Gytrash4vLope de Vega - Miss Barley, Fastnet Rock129
3. Bivouac3hExceed And Excel - Dazzler, More Than Ready123
Dále: Pippie, Mystic Journey, Exceedance, Vital Silver, Embrace me (NZ), Scales of Justice, Rock Magic, Zoutori
Výrok: 1 1/4 - 1 1/2 - 1/2 - hlava - 1 1/4 - krk - krátká hlava - krátká hlava - 3/4 - krk
Čas: 1:09.44
Majitel: Phoenix Thoroughbred, Chovatel: Kia Ora Stud Pty Ltd
Trenér: Ciaron Maher & David Eustace, Jezdec: Craig Williams

Sunline Stakes G2

20. březen, Moonee Valley - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Mamzelle Tess7kO'Lonhro - Phoenix Crown, Sarason126
2. Bam's On Fire4kUniversal Ruler - I'm Your Fire, Holy Roman Emperor126
3. Fidelia4kNot a Single Doubt - Fidele, Encosta de Lago126
Dále: Spanish Reef, Princess Jenni (NZ), Moonlight Maid, Aristia, Irithea, She's On Time (NZ)
Výrok: 1/2 - 1 1/4 - hlava - 1/2 - 3/4 - krátká hlava - 7 - 6
Čas: 1:35.72
Majitel: M. & S.G. Naismith Et Al, Chovatel: M. Naismith
Trenér: Leon & Troy Corstens, Jezdec: Ben Thompson

Ranvet Stakes G1

21. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Addeybb (IRE)6vPivotal - Bush Cat, Kingmambo130
2. Verry Elleegant (NZ)4kZed - Opulence, Danroad126
3. Avilius (GB)6vPivotal - Alessandria, Sunday Silence130
Dále: Nettoyer, Youngstar, Danzdanzdance, Norway (IRE)
Výrok: 1/2 - 5 1/4 - 1 3/4 - 1 1/2 - krátká hlava - 1 1/4
Čas: 2:04.90
Majitel: Sheikh Ahmed al Maktoum, Chovatel: Rabbah Bloodstock Limited
Trenér: William Haggas, Jezdec: Tom Marquand

George Ryder Stakes G1

21. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.Dreamforce7vFastnet Rock - Eskimo Queen, Shinko King130
2. The Bostonian (NZ)5vJimmy Choux - Keepa Cheval, Keeper130
3. Te Akau Shark (NZ)5vRip Van Winkle - Bak Da Chief, Chief Bearhart130
Dále: Brandenburg (NZ), Alizee, Best of Days (GB), Super Seth, Happy Clapper, Spend
Výrok: hlava - 1 1/4 - hlava - 1 3/4 - krk - 1/2 - 1/2 - krátká hlava
Čas: 1:30.15
Majitel: Joy Luck Syndicate, Chovatel: Joy Luck Discretionary Trust
Trenér: John Thompson, Jezdec: Nash Rawiller

Rosehill Guineas G1

21. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí
1.Castelvecchio3hDundeel - St. Therese, Dehere125
2. Prince Fawaz3hFastnet Rock - Lady Paget, Testa Rossa125
3. Reloaded3hSnitzel - Hollow Bullet, Tayasu Tsuyoshi125
Dále: Shadow Hero, Warning, Pancho, Sherwood Forest, Chains of Honour, Chenier, Get the Idea, The Holy One (NZ), Impactful, Scorpz (NZ)
Výrok: 1/2 - 2 1/2 - krk - 1/2 - 3 - 1 - krk - 2 1/2 - 2 1/4 - 4 3/4 - 5 - 3 1/2
Čas: 2:04.09
Majitel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd, Galletta Construction Co Ptdy Ltd Et Al, Chovatel: Arrowfield Pastoral Pty Ltd
Trenér: Richard Litt, Jezdec: Craig Williams

Golden Slipper Stakes G1

21. březen, Rosehill - 1200 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, dvouletí
1.Farnan2hNot a Single Doubt - Tallow, Street Cry125
2. Away Game2kSnitzel - Elusive Wonder, Elusive Quality120
3. Mamaragan2hWandjina - Forbidden, General Nediym125
Dále: Tagaloa, Hungry Heart, Prague, Dame Giselle, See You Soon, King's Legacy, Hanseatic, Muntaseera, Personal, Mildred, Thermosphere, Rathlin, Minhaaj
Výrok: 1 3/4 - 1 - 1 1/4 - hlava - 1/2 - krátká hlava - 1 3/4 - hlava - hlava - krátká hlava - 1/2 - krátká hlava - 2 1/2 - krk - krk
Čas: 1:10.19
Majitel: Aquis Farm & Phoenix Thoroughbreds, Chovatel: Phoenix Thoroughbreds Ltd
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Hugh Bowman

The Galaxy G1

21. březen, Rosehill - 1100 metrů, turf, dráha dobrá až měkká, tříletí a starší
1.I Am Excited5kSnitzel - Lady Beckworth, General Nediym115
2. Miss Leonidas5kI Am Invincible - Happy Play, Barathea115
3. Tofane (NZ)4kOcean Park - Baggy Green, Galileo112
Dále: Deprive, Pierata, In Her Time, Savatiano, Fasika, Madam Rouge, Soothing, Anaheed, Pretty In Pink, Cosmic Force, Jungle Edge
Výrok: krátká hlava - hlava - 2 - krátká hlava - krátká hlava - krátká hlava - 1/2 - 1 - krátká hlava - krátká hlava - krk - 1 - 2 1/4
Čas: 1:03.17
Majitel: R.G. Hogno, E. Rea Et Al, Chovatel: Bruce Reid Racing
Trenér: David Pfieffer, Jezdec: Timothy Clark

Tulloch Stakes G2

28. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříletí hřebci a valaši
1.Quicker Thinker3hSo You Think - Acouplamas, Al Maher123
2. Zebrowski (NZ)3hSavabeel - Polish Princess, Polish Precedent123
3. Diasonic3vReset - Heriz, Redoute's Choice123
Dále: Relucent (NZ), Blazing Sunrise, Fortress Command, Highmaster, Pride of Adelaide, Sirmaze
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 2 - 1/2 - 1/2 - 4 - hlava - daleko
Čas: 2:05.75
Majitel: O.T.I. Racing, D. Honiss Et Al, Chovatel: Bowcock Bloodstock
Trenér: Murray Baker & Andrew Forsman, Jezdec: James McDonald

Tancred Stakes G1

28. březen, Rosehill - 2400 metrů, turf, dráha měkká, tříletí a starší
1.Verry Elleegant (NZ)4kZed - Opulence, Danroad125
2. Mustajeer (GB)7vMedicean - Qelaan, Dynaformer130
3. Avilius (GB)6vPivotal - Alessandria, Sunday Silence130
Dále: Mirage Dancer (GB), Carif, Mugatoo (IRE), Angel of Truth, Danceteria (FR), Southern France (IRE)
Výrok: 4 1/4 - krátká hlava - 2 1/2 - 3/4 - 1 12 - 1 1/4 - 1 1/2 - 7
Čas: 2:31.25
Majitel: Jomara Bloodstock Ltd, Ellee Syndicate Et Al, Chovatel: J.D. Goodwin
Trenér: Chris Waller, Jezdec: James McDonald

Vinery Stud Stakes G1

28. březen, Rosehill - 2000 metrů, turf, dráha měkká, tříleté klisny
1.Shout the Bar3kNot a Single Doubt - Drinks All Round, O'Reilly123
2. Probabeel (NZ)3kSavabeel - Far Fetched, Pins123
3. Nudge3kFastnet Rock - Julinsky Princess, Stravinsky123
Dále: Funstar, Game of Thorns, Asiago, Contrition (NZ), Fascino (NZ), Subpoenaed (NZ), Aspect Ratio, Strange Charm, Love Me Quietly, Missile Mantra
Výrok: krk - 1 - krátká hlava - 3 1/2 - 1 1/4 - 3/4 - krátká hlava - 1/2 - hlava - 3/4 - 1 1/4 - 9
Čas: 2:08.28
Majitel: Mystery Downs, C.M. Cook Et Al, Chovatel: R.S. Finemore
Trenér: Gai Waterhouse & Adrian Bott, Jezdec: Adam Hyeronimus

Emancipation Stakes G2

28. březen, Rosehill - 1500 metrů, turf, dráha měkká, tříleté a starší klisny
1.Positive Peace4kStratum - Warpath, Reset119
2. Noire6kFoxwedge - Voladon, Woodman123
3. Amangiri4kAll Too Hard - Secret Indulgence, Fastnet Rock121
Dále: Miss Fabulass, Sweet Deal, Delectation Girl (GB), Oceanex (NZ), Invincible Gem, Pohutukawa, Girl Tuesday, Unforgotten, Our Abbadean (NZ), Dawn Dan, Sweet Scandal
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - hlava - 1 - 1/2 - hlava - 3/4 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 1 3/4
Čas: 1:31.67
Majitel: S.N. & L.A. Gillard, Chovatel: Kia ora Stud Pty Ltd
Trenér: Bjorn Baker, Chovatel: Timothy Clark

Nový Zéland

Eclipse Stakes G2

1. leden, Ellerslie - 1200 metrů, turf, dráha měkká, dvouletí
1.Play That Song2kShowcasing - Supreme, Falkirk55
2. Not An Option2hNot a Single Doubt - Chintz, Savabeel56.5
3. Tivaan Warrior2kSwiss Ace - Ma Belle Ami, Commands54.5
Dále: Amor Fati, American Princess, Targhee (AUS), De La Terre, Preakness
Výrok: 1 1/4 - 4 1/4 - 3/4 - 5 - 1/2 - 25 - nos
Čas: 1:10.08
Majitel: N. & L. Tiley, M. Rutherford Et Al, Chovatel: Windsor Park Stud Ltd
Trenér: Nigel Tiley, Jezdec: James McDonald

Royal Stakes G2

1. leden, Ellerslie - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Two Illicit3kJimmy Choux - Gemini, Tale of the Cat56.5
2. Bergamot3kSweet Orange - Prime Time, Gilded Time56.5
3. Lilikoi3kCharm Spirit - Barbadine, Giant's Causeway56.5
Dále: Coco Baci (AUS), Darcee Que, Kaipaki Road, Celestial Nymph, Nothing Compares, Diamonds Galore, Rendition, Aalaalune, Snowdeel, Greyvee, Annie's Song
Výrok: 1 1/4 - 3/4 - 2 1/2 - hlava - 1/2 - 3/4 - nos - 3/4 - nos - hlava - 1 1/4 - 1 - krk
Čas: 2:05.23
Majitel: Brent & Cherry Taylor, F. Taylor Et Al, Chovatel: F. & J. Tayor & Trelawney Thoroughbred Ltd
Trenér: Roger James & Robert Wellwood, Jezdec: Vinnie Colgan

Auckland Guineas G2

1. leden, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Dragon Leap (AUS)3vPierro - Pontiana, Redoute's Choice56.5
2. Riodini3vProisir - Giardini, Perfectly Ready56.5
3. Star of Bombay3kAtlante - Astardia, Starcraft54.5
Dále: Sherwood Forest (AUS), Holy Mongolemperor, Our Creed, Heart of the Ocean, My World, Free to Shine
Výrok: 1/4 - 2 1/2 - 1 - nos - hlava - 3 - 5 - 10 1/2
Čas: 1:34.86
Majitel: Hermitage Thoroughbreds Pty Ltd, Chovatel: G.P. Ingham
Trenér: Lance O'Sullivan & Andrew Scott, Jezdec: James McDonald

Rich Hill Mile G2

1. leden, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Prise de Fer4vSavabeel - Foiled, Snippets53
2. Yearn6kSavabeel - Princess Uno, Danehill59
3. Za Za Gabor (AUS)5kO'Reilly - Zaza Top, Lomitas52.5
Dále: Pierina, Aim Smart, Hypnos, Braavos, Contessa Vanessa, Secret Allure, Watch This Space, The Real Beel, Aligns With Me, Demonetization (AUS), Poker Face, Donna Anne Billy, Livin' On a Prayer, Hello It's Me
Výrok: 2 - hlava - hlava - nos - nos - nos - nos - 1 - nos - 3/4 - nos - 1 3/4 - 3/4 - krk - 1 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:34.86
Majitel: Te Akau En Garde Syndicate, Chovatel: Raffles Dancers Pty Ltd
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Mick Dee

Railway Stakes G1

1. leden, Ellerslie - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Julius8vSwiss Ace - Oh So Royal, Danzero56
2. Winter Bride (AUS)5kNot a Single Doubt - Amberino, Amber Plate55
3. Evalina (AUS)4kI Am Invincible - Tahnee Topaz, Lonhro53.5
Dále: Dawn Patrol, Pretty to Sea, Volpe Veloce (AUS), Speedy Meady, Dama Zorro (AUS), Its Destinys Child, Princess Kereru, Media Sensation (AUS), Santa Monica, Kali, Endless Drama (IRE)
Výrok: krk - 1 - hlava - hlava - hlava - nos - 1/2 - hlava - nos - 1 - hlava - 1 - 2
Čas: 1:09.70
Majitel: M. Balzer, Summer Bell Et Al, Chovatel: G. Harvey
Trenér: John Bell, Jezdec: Jason Waddell

Levin Classic G1

11. leden, Trentham - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Travelling Light3kEl Roca - Cissy Bowen, Colombia54.5
2. Harlech3hDarci Brahma - Obsession, Bachelor Duke56.5
3. Riodini3vProisir - Giardini, Perfectly Ready56.5
Dále: Our Creed, Mascarpone, Callsign Mav
Výrok: 1 1/4 - 2 1/2 - 1 1/2 - hlava - 1 1/4
Čas: 1:36.91
Majitel a chovatel: C.R. & I. MacRury
Trenér: Ben Foote, Jezdec: Samantha Collett

Telegraph Handicap G1

18. leden, Trentham - 1200 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Avantage (AUS)4kFastnet Rock - Asavant, Zabeel56.5
2. Enzo's Lad (AUS)7vTesta Rossa - Sheerama, Catbird58.5
3. Spring Heat (AUS)5kMore Than Ready - Emaurismo, Redoute's Choice56.5
Dále: Julius, Winter Bride (AUS), Endless Drama (IRE), Evalina (AUS), Xpression, Speedy Meady, Sheezallmine, Dawn Patrol, Sensei (AUS), The Precious One
Výrok: hlava - 2 3/4 - 1 1/4 - 1/2 - krk - hlava - 3/4 - 1/2 - nos - 1/2 - 1 1/4 - 2 3/4
Čas: 1:06.65
Majitel: Te Akau Avantage Syndicate, Chovatel: W. & K.N. Calder
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Thorndon Mile G1

18. leden, Trentham - 1600 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.The Mitigator (AUS)5vMaster of Design - Charming Ruby, Rubiton56
2. Wyndspelle6hIffraaj - Western Star, High Chaparral58
3. Yearn6kSavabeel - Princess Uno, Danehill55
Dále: Rock On Wood, Shadows Cast, Mongolian Marshal, Watch This Space, On the Rocks, Dark Princess, Son of Maher, Vernanme, Vigor Winner, Hypnos, Secret Allure, Livin' On a Prayer
Výrok: nos - 1/4 - nos - 3/4 - nos - 1/4 - 1 3/4 - hava - krk - 1 - hlava - 1/2 - 3 1/4 - 20 1/2
Čas: 1:35.47
Majitel: R.P. Davis, T.E. Luke Et Al, Chovatel: Salter Pastoral Pty Ltd
Trenér: Peter McKay, Jezdec: Shaun McKay

Wellington Cup G3

18. leden, Trentham - 3200 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Soleseifei7kShocking - Evaline, Van Nistelrooy53
2. The Good Fight5vHigh Chaparral - Pravda, Zabeel54
3. Toms6vTowkay - Steel Stilettos, Hussonet55.5
Dále: Cead Mile Failte, Dragon Storm, Kamanda Lincoln, Excalibur, King of the Dance (AUS), Sampson, Artiste, Dezella, Nitro Ted, Dee And Gee, Justamaiz, Gorbachev, Diorissimo, Johnny Lincoln
Výrok: nos - nos - 4 1/4 - 1/2 - nos - 1/2 - 2 1/2 - hlava - nos - 3/4 - 2 1/4 - 2 1/4 - 1/4 - 1 - 10 1/4 - 46 1/2
Čas: 3:20.03
Majitel: L. Ridge & M. Slagter, Chovatel: Rich Hill Thoroughbreds Ltd
Trenér: Jaimee-Lee Lupton, Jezdec: Trudy Thornton

Karaka Cup

25. leden, Ellerslie - 2200 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Dance Card4kSavabeel - Dancing Attendance, Danehill Dancer53
2. Intrigue4kShowcasing - Forever And Ever, Monsun53.5
3. Church Road6vCoat's Choice - Custom Maid, Centaine53
Dále: Soda, Sentimental Miss, Prinmedown
Výrok: nos - 3 1/4 - 1/2 - 1/2 - hlava
Čas: 2:17.84
Majitel: B.J. & J.E.A. Lindsay, Chovatel: Dowager Duchess of Bedford
Trenér: Lance Noble, Jezdec: Mick Dee

Karaka Million 2yo

25. leden, Ellerslie - 1200 metrů, turf, dráha pružná, dvouletí
1.Cool Aza Beel2hSavabeel - Cool 'N' Sassy, Testa Rossa56.5
2. Play That Song2kShowcasing - Supreme, Falkirk54.5
3. Taroni2kShowcasing - Alagant Satin, Al Akbar54.5
Dále: Bourdeaux le Rouge, Dragon Queen, Amor Fati, De La Terre, Helsinki, Trident, Tivaan Warrior, Not An Option, Lovebug, Hasstobemagic
Výrok: 1 1/2 - krk - 4 1/2 - 1 1/2 - hlava - 1/2 - nos - 1/2 - hlava - 2 - 1 - 5
Čas: 1:10.58
Majitel: Te Akau Sassy Beel Syndicate, Chovatel: Fairdale Stud Ltd
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Westbury Classic G2

25. leden, Ellerslie - 1400 metrů, turf, dráha pružná, tříleté a starší klisny
1.Kiwi Ida (AUS)5kSquamosa - Empress Ida, Blevic57
2. Volpe Veloce (AUS)6kFoxwedge - Bardego, Barathea58
3. Rodninella5kOcean Park - Valpolicella, Red Ransom55
Dále: Santa Monica, Pasabahce, Lucyinrio, Dama Zorro (AUS), Pierina, Princess Kereru, Le Castile, Red Sky At Night, Pop Star Princess
Výrok: 1/2 - hlava - hlava - 2 1/4 - 3/4 - nos - 1/2 - hlava - nos - 2 - 3/4
Čas: 1:23.47
Majitel: J.F. & K.G. Parsons, Chovatel: P.V. Kelly
Trenér: John & Karen Parsons, Jezdec: Chris Johnson

Karaka Million 3yo Classic

25. leden, Ellerslie - 1600 metrů, turf, dráha pružná, tříletí
1.Probabeel3kSavabeel - Far Fetched, Pins54.5
2. Conqueror (AUS)3hFastnet Rock - Diademe, Savabeel56.5
3. Hasstobegood3kPer Incanto - Don't Dilly Dally, Howbaddouwantit54.5
Dále: Harlech, Tibetan, Pimlico, Rhaegar (AUS), Mascarpone, Aalaalune, He's Got Power, Stateline, Sacred Lae, Our Creed
Výrok: 1 1/2 - 2 1/2 - 3 - hlava - 4 - 1/2 - nos - 3/4 - 2 - 3 - 3 1/2 - 1/2
Čas: 1:33.49
Majitel: B.J. & J.E.A. Lindsay, Chovatel: G.J. Chittick
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Fillies Classic G2

8. únor, Te Rapa - 2000 metrů, turf, dráha pružná, tříleté klisny
1.Jennifer Eccles3kRip Van Winkle - Platinum Belle, Elnadim56.5
2. Showbeel3kSavabeel - Showileo, Galileo56.5
3. Loire3kRedoute's Choice - Syrah, Traditionally56.5
Dále: Pineapple Girl (AUS), Coco Baci (AUS), Brahma Sunset, Hakuna Matata
Výrok: 2 1/2 - 3 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 1/2 - 5
Čas: 2:04.35
Majitel: Challenge No. 10 Syndicate, Chovatel: Westend Partnership
Trenér: Shaune Ritchie, Jezdec: Jason Waddell

Waikato Guineas G2

8. únor, Te Rapa - 2000 metrů, turf, dráha pružná, tříletí
1.Two Illicit3kJimmy Choux - Gemini, Tale of the Cat54.5
2. Travelling Light3kEl Roca - Cissy Bowen, Colombia54.5
3. Pimlico3vProisir - Amiga Mia, Conatus56.5
Dále: Platinum Road (AUS), Peloton, Sword of Freedom
Výrok: 7 1/2 - 6 - hlava - 1 3/4 - 17
Čas: 2:01.61
Majitel: Brent & Cherry Taylor, F. Taylor Et Al, Chovatel: F. & J. Tayor & Trelawney Thoroughbred Ltd
Trenér: Roger James & Robert Wellwood, Jezdec: Vinnie Colgan

Herbie Dyke Stakes G1

8. únor, Te Rapa - 2000 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Tiptronic6vO'Reilly - Tiptoes, Pins59
2. True Enough6vNom du Jeu - Valda's Dream, Sakura Seeking59
3. Rock On Wood5vRedwood - Rock On Rye, Catcher In the Rye59
Dále: Gino Severini (IRE), On the Rocks, Luvaluva, Beauden, Fiscal Fantasy (AUS), The Real Beel, Camino Rocoso
Výrok: nos - 1/2 - 1 - hlava - 1 3/4 - 3/4 - 3 3/4 - 4 - hlava
Čas: 2:01.28
Majitel: J. Hawkins, M. O'Brien Et Al, Chovatel: Waikato Stud Ltd
Trenér: Graham Richardson, Jezdec: Jason Waddell

Waikato Sprint G1

8. únor, Te Rapa - 1400 metrů, turf, dráha pružná, tříleté klisny
1.Te Akau Shark5vRip Van Winkle - Bak da Chief, Chief Bearhart59
2. The Mitigator (AUS)5vMaster of Design - Charming Ruby, Rubiton59
3. Kiwi Ida (AUS)5kSquamosa - Empress Ida, Blevic57
Dále: Avantage (AUS), More Wonder, Volpe Veloce (AUS), Enzo's Lad (AUS), Endless Drama (IRE)
Výrok: 2 3/4 - 3/4 - 3 1/4 - 1 - 1 1/4 - 1/2 - 2
Čas: 1:21.70
Majitel: S. Mace, D.C. Ellis Et Al, Chovatel: D.B. Hollinshead
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Avondale Guineas G2

15. únor, Ellerslie - 2100 metrů, turf, dráha pružná, tříletí
1.Dragon Leap (AUS)3vPierro - Pontiana, Redoute's Choice56.5
2. Scorpz3hCharm Spirit - Forbetterforworse, Dubawi56.5
3. Sherwood Forest (AUS)3vFastnet Rock - Chasing Mammon, Giant's Causeway56.5
Dále: Tibetan, Karalino, James Barrie, Den Bosch (AUS), Communique, Dalmatia, Enjoy the Show, Lochwinnoch, Springsteen
Výrok: 1 1/2 - hlava - 2 1/2 - nos - 1 3/4 - hlava - 3/4 - nos - 2 1/2 - 1 1/4 - 1 1/2
Čas: 2:13.01
Majitel: Hermitage Thoroughbreds Pty Ltd, Chovatel: G.P. Ingham
Trenér: Lance O'Sullivan & Andrew Scott, Jezdec: Opie Bosson

Avondale Cup G2

15. únor, Ellerslie - 2400 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Polzeath7vPentire - Arniston, Volksraad52
2. Platinum Invader4vRedwood - Atomic Dancer, Danehill Dancer59
3. Etah James7vRaise the Flag - Etah, Danasinga59
Dále: Masetto, Paisley Park, Felaar, Soleseifei, Intrigue, Jessiegee, Dragon Storm, Concert Hall, Final Suggestion, Starrybeel, Excalibur, Babiche, Toms, Gabriel, Daytona Red
Výrok: nos - 1 - nos - nos - nos - 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2 - 1 1/4 - 2 1/4 - současně - nos - 3/4 - hlava - 3 1/2 - 3/4 - 3 1/2
Čas: 2:29.86
Majitel: TIm Black, Blake Buchannan Et Al, Chovatel: P.M. Merton & Rich Hill Thoroughbreds Ltd
Trenér: Moira & Kieran Murdoch, Jezdec: Jasmine Fawcett

Group One Classic G1

22. únor, Otaki - 1600 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Avantage (AUS)4kFastnet Rock - Asavant, Zabeel57
2. Prise de Fer4vSavabeel - Foiled, Snippets59
3. The Chosen One4hSavabeel - The Glitzy One, Flying Spur59
Dále: Shadows Cast, Germanicus, Glory Days, Rondinella, The Mitigator (AUS), Irish Flame, Killarney
Výrok: 3/4 - 2 - 1 - 3/4 - 2 - 1/2 - 1 - 2 3/4 - 1/2
Čas: 1:35.02
Majitel: Te Akau Avantage Syndicate, Chovatel: W. & K.N. Calder
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Danielle Johnson

Matamata Breeders' Stakes G2

22. únor, Matamata - 1200 metrů, turf, dráha pomalá, dvouleté klisny
1.Vernazza2kMore Than Ready - Zonza, Zabeel56.5
2. Kelly Renee2kVespa - Sister Celeste, Galileo56.5
3. Bonita Aurelia2kSweynesse - Cassie May, Red Clubs56.5
Dále: Opalescence, Perfectionist, Wicket Maiden, Dragon Queen, Laced With Gold, Escudo, Amosia (AUS), Arancia, Amor Fati
Výrok: 3/4 - 3 3/4 - 3/4 - 3/4 - nos - 1 1/4 - 1 - 3/4 - 3/4 - 1 3/4 - 7
Čas: 1:13.72
Majitel a chovatel: B.J. & J.E.A. Lindsay
Trenér: Lance Noble, Jezdec: Michael Coleman

Lowland Stakes G2

26. únor, Hastings - 2100 metrů, turf, dráha pružná, tříleté klisny
1.Jennifer Eccles3kRip Van Winkle - Platinum Belle, Elnadim56.5
2. Loire3kRedoute's Choice - Syrah, Traditionally56.5
3. Showbeel3kSavabeel - Showileo, Galileo56.5
Dále: Unlaced, Kellys Inspiration, Sovereign Express, Nothing Compares, Heart of the Ocean
Výrok: 4 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - 1 - 3
Čas: 2:10.93
Majitel: Challenge No. 10 Syndicate, Chovatel: Westend Partnership
Trenér: Shaune Ritchie, Jezdec: Jason Waddell

New Zealand Derby G1

29. únor, Ellerslie - 2400 metrů, turf, dráha pružná, tříletí
1.Sherwood Forest (AUS)3vFastnet Rock - Chasing Mammon, Giant's Causeway56.5
2. Two Illicit3kJimmy Choux - Gemini, Tale of the Cat54.5
3. Scorpz3hCharm Spirit - Forbetterforworse, Dubawi56.5
Dále: Dragon Leap (AUS), Monlula, Reggiewood, Den Bosch (AUS), Platinum Road (AUS), Lochwinnoch, Platinum Spirit, Shakespeare, Dalmatia, Tibetan, Vladivostok, Red Rufus, Peloton
Výrok: 1 1/4 - 2 - 1 1/4 - 1/2 - hlava - 3 1/4 - 1 1/4 - 1 1/4 - 3/4 - nos - 3 1/2 - 2 1/2 - 3 - 4 - 7
Čas: 2:26.77
Majitel: Goodson & Perron Family Trust, Calder Bloodstock Ltd & Deborah Martin, Chovatel: Goodson & Perron Family Trust
Trenér: Tony Pike, Jezdec: Michael Walker

Sistema Stakes G1

7. březen, Ellerslie - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, dvouletí
1.Cool Aza Beel2hSavabeel - Cool 'N' Sassy, Testa Rossa56.5
2. Vernazza2kMore Than Ready - Zonza, Zabeel54.5
3. Kelly Renee2kVespa - Sister Celeste, Galileo54.5
Dále: Play That Song, Snapper, Tivaan Warrior, Laced With Gold, Only Words
Výrok: 1 - 2 1/2 - hlava - hlava - krk - krk - 3
Čas: 1:10.46
Majitel: Te Akau Sassy Beel Syndicate, Chovatel: Fairdale Stud Ltd
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

New Zealand Stakes G1

7. březen, Ellerslie - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Avantage (AUS)4kFastnet Rock - Asavant, Zabeel57
2. True Enough6vNom du Jeu - Valda's Dream, Sakura Seeking59
3. Supera5kSavabeel - Sopra Tutto, Van Nistelrooy57
Dále: Tiptronic, Prise de Fer, Rondinella, Rock On Wood, Justamaiz, Gino Severini (IRE), On the Rocks
Výrok: 1 1/4 - hlava - krk - 1/2 - hlava - nos - 3/4 - 3/4 - daleko
Čas: 2:02.93
Majitel: Te Akau Avantage Syndicate, Chovatel: W. & K.N. Calder
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Opie Bosson

Auckland Cup G1

7. březen, Ellerslie - 3200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Roger That7vShinko King - Heather Lyn, Yamanin Vital55
2. Sound (GER)7hLando - Sky Dancing, Exit to Nowhere55
3. Platinum Invador4vRedwood - Atomic Dancer, Danehill Dancer56
Dále: Etah James, Joe's Legacy, The Good Fight, Azuro (FR), Felaar, Gorbachev, King of the Dance (AUS), Soleseifei, Bully Boy, Dee And Gee, Excalibur, Dragon Storm, Big Mike, Paisley Park
Výrok: 3/4 - hlava - 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1/2 - krk - 2 - 1 3/4 - 3 3/4 - 4 1/2 - krk - 1 1/4 - 2 1/4 - 6 3/4 - 4 1/4
Čas: 3:19.96
Majitel: P.G. Allan, S.B. Cunningham Et Al, Chovatel: R.H. Brooks
Trenér: Antony Fuller, Jezdec: Samantha Collett

Wellington Guineas G2

14. březen, Trentham - 1400 metrů, turf, dráha pružná, tříletí
1.Gold Bracelet3kPins - Miss Bling, Golan54.5
2. Levante3kProisir - Island Doy, Doyoun54.5
3. Lightning Jack3vPer Incanto - La Petite, Savabeel56.5
Dále: Star of Bombay, Callsign Mav, Woodcote Lass, Bella Mente, Lilikoi, Tavira, Our Alley Cat, Exaltation
Výrok: 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - nos - nos - 2 - hlava - 3/4 - 3/4
Čas: 1:22.92
Majitel: Jen Campin Bloodstock Ltd, Chovatel: W.I. Chun Heng
Trenér: Johno Benner & Hollie Wynyard

New Zealand Oaks G1

14. březen, Trentham - 2400 metrů, turf, dráha pružná, tříleté klisny
1.Jennifer Eccles3kRip Van Winkle - Platinum Belle, Elnadim56.5
2. Vancooga3kProisir - Forty Love, Ekraar56.5
3. Feel the Rush3kProisir - Zabex, Zabeel56.5
Dále: Karalino, Bergamot, Rukita, Desert Mirage, Pineapple Girl (AUS), Showbeel, Unplaced, Ruby Rocks, Zipitsweetie (AUS), Communique, Loire, Seven Seas, Kalpaki Road, Nothing Compares, White Hibiscus (AUS)
Výrok: 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - 3 - 1 - 3 - 1 1/2 - 1 - nos - 3/4 - 1 1/2 - 1 1/4 - 6 - 3 3/4 - hlava - 2 3/4 - 15
Čas: 2:30.74
Majitel: Challenge No. 10 Syndicate, Chovatel: Westend Partnership
Trenér: Shaune Ritchie, Jezdec: Jason Waddell

Japan / New Zealand International Trophy G2

21. březen, Tauranga - 1600 metrů, turf, dráha pružná, tříletí a starší
1.Scott Base5vDalghar - Extra Celestial, Danehill Dancer57
2. Polly Grey5kAzamour - Allanah, Zenno Rob Roy55.5
3. Ocean Billy4vOcean Park - Cool Storm, One Cool Cat57
Dále: The Mitigator (AUS), Watch This Space, Nasha Riva, Go Nicholas, Zacada, Vin de Dance
Výrok: 2 3/4 - 1/2 - 1/4 - nos - 3/4 - krk - 1 1/4 - 8
Čas: 1:35.36
Majitel: C.A. Rutten, C.J.B. Norwood Et Al, Chovatel: Botsky Pty Ltd
Trenér: Jamie Richards, Jezdec: Danielle Johnson

Japonsko

Nikkei Shinshun Hai G2

19. leden, Kyoto - 2400 metrů, turf, čtyřletí a starší
1.Mozu Bello4hDeep Brillante - Harlan's Ruby, Harlan's Holiday115
2. Red Leon5hDeep Impact - Red Elsa, Smart Strike119
3. A T Lassen6hSummer Bird - Charm Lady, Agnes Tachyon112
Dále: Taisei Trail, Prince of Pesca, Satono Garnet, Red Genial, Master Code, Melody Lane, Lord Vent d'Or, African Gold, Chestnut Coat, Suzuka Deep, Saimon Ramesses
Výrok: 2 1/2 - 3/4 - nos - 3/4 - 1/2 - krk - 1 1/4 - krk - 1/2 - krk - nos - 2 1/2 - daleko
Čas: 2:26.90
Majitel: Capital System Co Ltd, Chovatel: Murata Bokujo
Trenér: Naoyaki Morita, Jezdec: Kenichi Ikezoe

Tokai Stakes G2

26. leden, Kyoto - 1800 metrů, písek, dráha rozblácená, čtyřletí a starší
1.Air Almas (USA)5hMajestic Warrior - Nokaze, Empire Maker123
2. Vengeance7hCasino Drive - Special Queen, Special Week123
3. Inti6hCame Home - Kitty, Northern Afleet128
Dále: Angreifen, King's Guard, History Maker, Hiro Brave, Mozu Attraction, Cosmo Canadian, Koma Bisho, Meisho Utage, Eifer Ichi O, Bilge Keel, Lord Arpeggio, Sumahama, Meiner Cras
Výrok: 1/2 - 1/2 - 3 - hlava - krk - 1 1/4 - krk - 2 - 2 - krk - 1 - hlava - 1 1/4 - 3/4 - 6
Čas: 1:50.20
Majitel: Lucky Field Co Ltd, Chovatel: S. & T. Yoshihara
Trenér: Manabu Ikezoe, Jezdec: Kohei Matsuyama

American Jockey Club Cup G2

26. leden, Nakayama - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, čtyřletí a starší
1.Blast Onepiece5hHarbinger - Tsurumaru Onepiece, King Kamehameha126
2. Stay Foolish5hStay Gold - Kauai Lane, King Kamehameha123
3. Last Draft4hNovellist - Marcellina, Deep Impact121
Dále: Mikki Swallow, Satono Chronicle, Nishino Daisy, Uranus Charm, Stiffelio, Luminous Warrior, Kurosuke, Global Theatre, Meiner Frost
Výrok: 1 1/4 - 1 3/4 - 3/4 - 2 1/2 - 1/2 - 1 3/4 - nos - 2 - nos - daleko - zadržen
Čas: 2:15.00
Majitel: Silk Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Masahiro Otake, Jezdec: Yuga Kawada

Kyoto Kinen G2

16. únor, Kyoto - 2200 metrů, turf, dráha pružná, čtyřletí a starší
1.Chrono Genesis4kBago - Chronologist, Kurofune119
2. Curren Bouquetd'Or4kDeep Impact - Solaria, Scat Daddy117
3. Stay Foolish5hStay Gold - Kauai Lane, King Kamehameha123
Dále: Noble Mars, Armeria Bloom, America's Cup, Prince of Pesca, Dreadnoughtus, Ganko
Výrok: 2 1/2 - 1 3/4 - 3/4 - krk - 1 1/4 - 2 1/2 - 4 - 5
Čas: 2:16.40
Majitel: Sunday Racing Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Takashi Saito, Jezdec: Yuichi Kitamura

February Stakes G1

23. únor, Tokyo - 1600 metrů, písek, dráha standardní, čtyřletí a starší
1.Mozu Ascot (USA)6hFrankel - India, Hennessy126
2. K T Brave7hAdmire Max - K T Laurel, Sakura Laurel126
3. Sunrise Nova6hGold Allure - Bright Sapphire, Thunder Gulch126
Dále: Winder Lider, Time Flyer, King's Guard, Mogiana Flavor, Nonkono Yume, Arctos, Vengeance, Mutually, Wide Pharaoh, Bulldog Boss, Inti, Derma Louvre, Mikki Wild
Výrok: 2 1/2 - 1 1/4 - nos - 1 3/4 - 2 1/2 - současně - 1/2 - 2 1/2 - hlava - 1/2 - 1 1/4 - 6 - krk - 1 3/4 - 1 3/4
Čas: 1:35.20
Majitel: Capital System Co Ltd, Chovatel: Summer Wind Farm
Trenér: Yoshito Yahagi, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Nakayama Kinen G2

1. březen, Nakayama - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Danon Kingly4hDeep Impact - My Goodness, Storm Cat123
2. Lucky Lilac5kOrfevre - Lilacs And Lace, Flower Alley121
3. Soul Stirring6kFrankel - Stacelita, Monsun119
Dále: Indy Champ, Persian Knight, Maltese Apogee, Win Bright, Gold Cerberus, Engineer
Výrok: 1 3/4 - krk - 1/2 - 1 - 1 1/2 - 1/2 - 3 - krk
Čas: 1:46.30
Majitel: Danox Co Ltd, Chovatel: Mishima Bokujo
Trenér: Kiyoshi Hagiwara, Jezdec: Norihiro Yokoyama

Tulip Sho G2

7. březen, Hanshin - 1600 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny
1.Maltese Diosa3kKizuna - Top of Dora, Grand Slam119
2. Cravache d'Or3kHeart's Cry - Path of Dreams, Giant's Causeway119
3. Resistencia3kDaiwa Major - Maacostumbrada, Lizard Island119
Dále: Izu Jo No Kiseki, Smart Lien, Woman's Heart, Smile Kana, P M Pinko, Chain of Love, Medetashimedetashi, Shoryu Haru, Fruitful Days, Champ de Fleurs, Mozu Aunt Mo
Výrok: nos - 1 1/4 - 1/2 - krk - krk - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 2 - krk - 7 - 1 1/4
Čas: 1:33.30
Majitel a chovatel: Nagako Fujita
Trenér: Tokahisa Tezuka, Jezdec: Hironobu Tanabe

Yayoi Sho G2

8. březen, Nakayama - 2000 metrů, turf, dráha pružná, tříletí
1.Satono Flag3hDeep Impact - Balada Sale, Not For Sale123
2. Wakea3hHeart's Cry - Cherry Collect, Oratorio123
3. Authority3hOrfevre - Rosalind, Symboli Kris S123
Dále: Black Hole, Oro Adone, Arata, Endymion, Win Carnelian, Panthalassa, Meisho Bosatsu, Divination
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - hlava - 1 1/4 - 1 1/2 - 1 1/4 - krk - 3/4 - 2 1/2 - daleko
Čas: 2:02.90
Majitel: Satomi Horse Company Co Ltd, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Sakae Kunieda, Jezdec: Yutaka Take

Kinko Sho G2

15. březen, Chukyo - 2000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Saturnalia4hLord Kanaloa - Cesario, Special Week128
2. Satono Saltus5hDeep Impact - Island Fashion, Petionville123
3. Daiwa Cagney6hKing Kamehameha - Triplex, Sunday Silence123
Dále: Gibeon, Last Draft, Nishino Daisy, Cadence Call, Meiner Fanrong, Bless Journey, Lord My Way, Satono Garnet, Jun Vulcan
2 - 3/4 - nos - krk - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4 - 1/2 - krk - 1/2 - krk
Čas: 2:01.60
Majitel: U Carrot Farm, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Katsuhiko Sumii, Jezdec: Christophe-Patrice Lemaire

Hanshin Daishoten G2

22. březen, Hanshin - 3000 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.You Can Smile5hKing Kamehameha - Mood Indigo, Dance in the Dark123
2. Tosen Cambina4hDeep Impact - Cambina, Hawk Wing121
3. Meisho Tengen4hDeep Impact - Meisho Beluga, French Deputy121
Dále: Muito Obrigado, Melody Lane, Taisei Trail, Kiseki, Bozzhira, Renovar, Dreadnoughts
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - krk - nos - krk - 1/2 - krk - 3 1/2 - 13
Čas: 3:03.00
Majitel a chovatel: Kaneko Makoto Holdings Co Ltd
Trenér: Yasuo Tomomichi, Jezdec: Yasunari Iwata

Spring Stakes G2

22. březen, Nakayama - 1800 metrů, turf, dráha tvrdá, tříleté klisny a hřebci
1.Galore Creek3hKinshasa No Kiseki - Gold Relic, Kingmambo123
2. Weltreisende3hDream Journey - Mandela, Acatenango123
3. Succession3hKing Kamehameha - Addicted, Diktat123
Dále: Falconia, Aoi Creator, Silver Ace, Kokorono Todai, Rugby Bay, En (NZ), Gamila's Jackson
Výrok: 1 1/4 - 1/2 - nos - 1/2 - 2 - krk - 3 - 1 3/4 - 4
Čas: 1:49.80
Majitel: Yukio Mizukami, Chovatel: Kasamatsu Bokujo
Trenér: Hiroyuki Uehara, Jezdec: L. Hewitson

Nikkei Sho G2

28. březen, Nakayama - 2500 metrů, turf, dráha tvrdá, čtyřletí a starší
1.Mikki Swallow6hTosen Homareboshi - Madre Bonita, Jungle Pocket123
2. Mozu Bello4hDeep Brillante - Harlan's Ruby, Harlan's Holiday123
3. Stiffelio6hStay Gold - Serious Attitude, Mtoto126
Dále: Sun Appleton, Ice Bubble, Etario, Red Leon, Win Exceed, Pont Des Arts, Satono Chronicle, Meiner Carezza, Yamakatsu Raiden, Soul Stirring, Ganko
Výrok: 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 1 1/4 - nos - 5 - 1/2 - krk - 1 3/4 - 3 - 1 1/4 - 2 - 9
Čas: 2:32.90
Majitel: Mizuki Noda, Chovatel: Northern Farm
Trenér: Takanori Kikuzawa, Jezdec: Norihiro Yokayama

Takamatsunomiya Kinen G1

29. březen, Chukyo - 1200 metrů, turf, dráha pružná, čtyřletí a starší
1.Mozu Superflare (USA)5kSpeightstown - Christie's Treasure, Belong to Me121
2. Gran Alegria4kDeep Impact - Tapitsfly121
3. Diatonic5hLord Kanaloa - To Harmony, Sunday Silence126
Dále: Kurino Gaudi (DQ z 1.), Shivaji (USA), Groove It, Seiun Kosei, Teehaff, Stelvio, Danon Smash, A Will A Way, Tower of London, Mozu Ascot, Nac Venus, Normcore, Love Kampf, Daimei Princess, I Love Tailor
Výrok: nos - halva - 2 - nos - krk - nos - 1 - 2 1/2 - hlava - 3/4 - krk - 2 1/2 - 1 3/4 - krk - 2 - daleko
Čas: 1:08.70
Majitel: Capital System Co Ltd, Chovatel: Alpha Delta Stables LLC
Trenér: Norio Fujisawa, Jezdec: Ryuji Wada

Hong Kong

Steward's Cup G1

19. leden, Hong Kong - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Waikuku (IRE)5vHarbour Watch - London Plane, Danehill Dancer126
2. Beauty Generation (NZ)7vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit126
3. Ka Ying Star (GB)5vCityscape - Casual Glance, Sinndar126
Dále: Rattan (NZ), Citron Spirit (IRE), Southern Legend (AUS), Furore (NZ)
Výrok: krk - 4 1/2 - 3/4 - krk - 1 3/4 - 3/4
Čas: 1:33.04
Majitel: Jocelyn Siu Yang Hin Ting, Chovatel: Shane Molan
Trenér: J. Size, Jezdec: Joao Moreira

Centenary Sprint Cup G1

19. leden, Hong Kong - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beat the Clock (AUS)6vHinchinbrook - Flion Fenena, Lion Hunter126
2. Thanks Forever (AUS)4vDuporth - Cinecitta, Exceed And Excel126
3. Hot King Prawn (AUS)5vDenman - De Chorus, Unbridled's Song126
Dále: Wishful Thinker (AUS), Mr. Stunning (AUS), Full of Beauty (AUS), D B Pin (NZ)
Výrok: hlava - 1 1/4 - 1/2 - 1/2 - krk - 1
Čas: 1:08.57
Majitel: Merrick Chun Wai Lik, Chovatel: Ms. J. Henderson
Trenér: J. Size, Jezdec: Joao Moreira

Hong Kong Gold Cup G1

16. únor, Sha Tin - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Time Warp (GB)7vArchipenko - Here to Eternity, Stormy Atlantic126
2. Exultant (IRE)6vTeofilo - Contrary, Mark of Esteem126
3. Citron Spirit (IRE)8vInvincible Spirit - Citron Presse, Lemon Drop Kid126
Dále: Dark Dream (AUS), Eagle Way (AUS), Ho Ho Khan (NZ), Furore (NZ), Doctor Geoff (IRE), Southern Legend (AUS), Glorious Dragon (IRE), Northern Superstar (SAF)
Výrok: 3/4 - 1 - krk - krk - krátká hlava - 2 - krátká hlava - 1 3/4 - krátká hlava - 8 1/2
Čas: 2:02.00
Majitel: Martin Siu Kim Sun, Chovatel: K. Rausing
Trenér: A.S. Cruz, Jezdec: Joao Moreira

Queen's Silver Jubilee Cup G1

16. únor, Sha Tin - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Beauty Generation (NZ)7vRoad to Rock - Stylish Bel, Bel Esprit126
2. Ka Ying Star (GB)5vCityscape - Casual Glance, Sinndar126
3. Hot King Prawn (AUS)5vDenman - De Chorus, Unbridled's Song126
Dále: Thanks Forever (AUS), Beat the Clock (AUS), Rattan (NZ), Wishful Thinker (AUS)
Výrok: 1/2 - 1 - 1/2 - 1 3/4 - 1 1/2 - 1/2
Čas: 1:21.64
Majitel: Patrick Kwok Ho Chuen, Chovatel: Nearco Stud Ltd
Trenér: John Moore, Jezdec: Zac Purton

Argentina

Premio Clasico Apertura G2

5. leden, Palermo - 2200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Joy Revolucionaria4kFortify - Stormy Recap, Bernstein60
2. Gianella3kLizard Island - Gallileo Figaro, Galileo54
3. Fanficul4kHeliostatic - Fanny Doll, Lode60
Dále: Trama Secreta, Gamble Rules, French Beach, Dona Capanga, Harbor Belle (BRZ), Shy Candy
Výrok: hlava - 1 1/2 - 3 - 1/2 - 1/2 - 3 - 1 1/2 - 6
Čas: 2:12.97
Majitel: La Celeste, Chovatel: Haras La Biznaga
Trenér: Miguel Gomez, Jezdec: Juan C. Villagra

Gran Premio Miguel Alfredo Martinez de Hoz G1

1. únor, San Isidro - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Imperador3hTreasure Beach - Duchess Royale, Danehill54.5
2. Nacho Surge4hStorm Surge - La Caperusa, Not For Sale60
3. Roman Joy3hFortify - The Rosy, Hennessy54.5
Dále: Jolly Good, Ya Te Muestro, Fantasioso, Wilander, Top One Scape, Global Big, Kohinoor
Výrok: 1 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2 - krk - krátký krk - 1 1/2 - 1 - krátký krk - 22
Čas: 1:57.87
Majitel: Stud RDI, Chovatel: Haras Rio Dois Irmaos SRL
Trenér: Diego Pena, Jezdec: Altair Domingos

Clasico Juan Shaw G2

1. únor, San Isidro - 2200 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Sankalpa3kTrue Cause - Lima de Veras, Sekari55
2. Fanciful4kHeliostatic - Fanny Doll, Lode60
3. Haunt (BRZ)4kWild Event - Hostellerie, Know Heights60
Dále: Sweet Mana, Henestrosa, Carteame, Joy Revolucionaria, Op Art
Výrok: 3 1/2 - krátký krk - 2 - 1/2 - krátký krk - 2 - 1
Čas: 2:12.90
Majitel: Tres Marias, Chovatel: Oswaldo Avilez Salas
Trenér: Carlos Daniel Etchechoury, Jezdec: Adrian M. Giannetti

Clasico Horatio Bustillo G2

15. únor, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Ajool3hArchipenko - Emotif, Giant's Causeway56
2. El Consorte4hGrand Reward - La Casoriada, Luhuk59
3. Joy Filoso6hFiloso Emperor - Joy Joy, El Sembrador60
Dále: Single Prince, Heavy Love
Výrok: 1 - 3 - hlava - 3 1/2
Čas: 1:32.91
Majitel: Al Adiyaat, Chovatel: Haras Phalaris SLR
Trenér: Juan Franco Saldivia, Jezdec: Juan Carlos Noriega

Clasico Miguel Angel y Tomas Juarez Celman G2

24. únor, Palermo - 1600 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Pure Doris4kPure Prize - Forty Doriana, Roar60
2. Lucy May3kCima de Triomphe - Lucinda Halo, Southern Halo56.5
3. Suggestive Honor3kSuggestive Boy - Southern Glory, Honour And Glory58.5
Dále: Ilde, In Her Honour, Codiciar, Touch the Sky, Sweet Mana, Llamas de Acero, Lepate Goose (BRZ), Flor de Benicio
Výrok: 1 1/2 - krk - 1 1/2 - hlava - 3 - krátká hlava - 2 - krk - nos - 7
Čas: 1:34.76
Majitel: Wilgerbosdrift, Chovatel: Haras La Biznaga
Trenér: Pablo E. Sahagian, Jezdec: Pablo D. Carrizo

Premio Clasico Santiago Luro G2

7. březen, Palermo - 1200 metrů, písek, dvouletí hřebci a valaši
1.Atrevido Cry2hRemote - Cry to Me, Cherokee Run55
2. Top One City2hCityscape - Miss Top One, Numerous55
3. Seteado Joy2hFortify - Stormy Sexology, Bernstein55
Dále: Splendid Kid, Zamindar Quit, Or Never, Guapo Como Yo, Lord Rosellion, Agiosto
Výrok: 3 - hlava - 1 1/2 - 3 - 5 - 2 - 5 - 6
Čas: 1:09.39
Majitel: Egalite de 9, Chovatel: Haras Arroyo de Luna
Trenér: Roberto Pellegatta, Jezdec: William Pereyra

Premio Clasico Saturnino J. Unzue G2

7. březen, Palermo - 1200 metrů, písek, dvouleté klisny
1.Marquesa Key2kKey Deputy - Marquesa Fit, Fitzcarraldo55
2. La Validada2kValid Stripes - La Subordinada, Thunder Gulch55
3. Simplify2kZensational - Siambretta, Candy Ride55
Dále: Hutsa, La Calabria, Important Date, Fatal Woman
Výrok: 2 1/2 - 2 - 3/4 - 9 - 1/2 - 1
Čas: 1:10.69
Majitel: Nuestras Hijas, Chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Cesar O. Zapico, Jezdec: Eduardo Ortega Pavon

Premio Clasico Otono G2

7. březen, Palermo - 2000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Emotion Orpen4hOrpen - Unavailable, Distorted Humor60
2. Mucha Chance6hFreud - My Chance, American Chance60
3. Special Dubai3HE Dubai - Sanamia, Exchange Rate56
Dále: El Margot, Safe Men, Maimex
Výrok: 1 - 2 - 5 - 1 1/2 - 3
Čas: 2:03.80
Majitel a chovatel: Haras Firmamento
Trenér: Nicolas A. Gaitan, Jezdec: Francisco Leandro Goncalves

Premio Clasico Arturo R. y Arturo Bullrich G2

7. březen, Palermo - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Cita di Rio3kEqual Stripes - Cittadinanza, Bernstein56
2. Carteame3kEqual Stripes - Care For, Pure Prize56
3. Moon of the City4kCity Banker - Lady of Moyvore, Petit Poucet60
Dále: Bononia, Sankalpa, Cielo Abierto, Star Austral, Honoria
Výrok: krk - 2 1/2 - 8 - krk - 7 - 37 - 1
Čas: 2:04.45
Majitel a chovatel: Sta. Elena
Trenér: Marcos L. Roberti, Jezdec: Francisco Leandro Goncalves

Premio Clasico America G2

14. březen, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Ajool3hArchipenko - Emotif, Giant's Causeway56.5
2. Joy Filoso6hFiloso Emperor - Joy Joy, El Sembrador60
3. Hole In One5hHeliostatic - Honey Happy, Lode60
Dále: Willander, El Consorte, Irideo, Baron Blue, Heavy Love, Sethos, Single Prince
Výrok: 6 - krk - 3 - krátká hlava - 7 - 7 - 2 - 7 - daleko
Čas: 1:36.81
Majitel: Al Adiyaat, Chovatel: Haras Phalaris SLR
Trenér: Roberto Pellegatta, Jezdec: Juan Carlos Noriega

Clasico Fernandez Guerrico G2

14. březen, San Isidro - 1600 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Tit Ruler4kRoman Ruler - Tapzig, Pleasant Tap60
2. Sweet Mana5hEasing Along - Marialalinda, Lode60
3. Islandina4kLIzard Island - Splashy, Southern Halo60
Dále: Pure Doris, Lucy May, Calente (CHI), Carda de Amor, Sheimi, Brooke (CHI), Namasse (BRZ), Genelle (BRZ), Lepate Goose (BRZ), Bamb Harlan, Alma Guerrera (PER), Dona Zas, Leca Maleca (URU), Alla Tua Salute
Výrok: 1 - 3/4 - 2 - hlava - nos - 3/4 - 3 - 2 1/2 - 3 - 3 - nos - 1 - 3 1/2 - 3/4 - 3 - 7
Čas: 1:37.69
Majitel a chovatel: Haras Orilla del Monte
Trenér: Ferro Nicolas Martin, Jezdec: Gabriel Laureano Bonasola

Gran Premio Latinoamericano G1

14. březen, San Isidro - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Tetaze3hEqual Stripes - Delirada, Orpen56
2. Mirinaque3hHurricane Cat - Langostura, Honour And Glory56
3. Pimper's Paradise (BRZ)4hPut It Back - Bye Bye Caroline, Royal Academy60
Dále: Savitar (CHI), Ajuste Fiscal (URU), Imperador, Nao da Mais (BRZ), Radagast, War Breeze (CHI), More Than Words (USA), Mazarin (PER), Eron do Jaguarete (BRZ), Pinball Wizard, Master Piece (CHI), Roman Joy, Seas Alabada, Dixie Wave
Výrok: 2 - 1 - 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - krátká hlava - 2 - krátký krk - 1 1/2 - hlava - 2 - nos - 1 1/2 - 3 -1 - 3
Čas: 2:03.71
Majitel: Egalite de 9, Chovatel: Bioart S.A.
Trenér: Roberto Pellegatta, Jezdec: Gustavo Emiliano Calvente

Brazílie

Grande Premio 25 de Janeiro G2

25. leden, Cidade Jardim - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Karol King5kRock of Gibraltar - Sagacita, Redattore59
2. Aigua5kMolengao - Valetza, Baronius59
3. Duty do Jaguarete4kKodiak Kowboy - Cineasta, Amigoni59
Dále: Another-Quitz, Magia Negra, Lembra Na Madison, Juju Popular, Alemoa
Výrok: 1 3/4 - 1 3/4 - 7 3/4 - nos - 1 1/2 - 10 1/2 - 3 1/4
Čas: 02:01.10
Majitel: Stud Coral Gables, Chovatel: Haras Sao Jose da Serra
Trenér: Emerson Garcia, Jezdec: F. Larroque

Grande Premio Presidente Hernani Azevedo Silva G2

1. únor, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Surprising4kFirst American - Licca-Chan, Tiger Heart59
2. Saxshow3kAgnes Gold - Vicky Barcelona, Vettori56
3. Allez-Piaf5kPounced - Allez Chiara, Fantastic Dancer59
Dále: Eliz do Jaguarete, Nude, Hevea, Nana Nouskouri, Historia de Arte
Výrok: 2 1/4 - 2 1/2 - 2 3/4 - 3 3/4 - 4 - 5 1/2 - 2 1/2
Čas: 1:40.152
Majitel: Stud Alessio & Naela, Chovatel: Haras Sao Jose da Serra
Trenér: Emerson Garcia, Jezdec: m. Platini

Grande Premio Henrique Possolo G1

9. únor, Gavea - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Mais Que Bonita3kAgnes Gold - Feia Que Doi, Scat Daddy57
2. Tanganyka3kMidshipman - Tasmania, Romarin57
3. Intuicao3kWild Event - Jerez, Gilded Time57
Dále: I'm Stronger, Happy To Be Me, Happy Bryan, Quick'n Easy, Helquis, Heartland, Hang Loose, Olympic Jackie, Gata y Flor, Regal Daphne, Happy Party
Výrok: hlava - 3/4 - 1/2 - 1 3/4 - 1/4 - 3/4 - 3/4 - 3/4 - 1/2 - 1 - 1/4 - 1 3/4 - 1 1/4
Čas: 1:34.5
Majitel a chovatel: Stud Eternamente Rio
Trenér: L. Esteves, Jezdec: H. Fernandes

Grande Premio Estado do Rio de Janeiro G1

9. únor, Gavea - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Royal Ship3hMidshipman - Bela Val, Val Royal57
2. Olympic Jolteon3hElmustanser - Olympic Special, North Light57
3. Norgaard3hGober - Do me Good, Romarin57
Dále: Amor Total, Bavaro Beach, Gold Force, Hierro i Fuego, Vacheron, Hummer, Vale-Brinde, Capitao Barbosa, Vies de Alta, Hall Pass, Mapa Mundi
Výrok: 2 3/4 - 1/4 - 1/4 - 1/4 - 1 - 1/4 - 3/4 - 1 1/4 - 2 - 1/4 - 5 3/4 - 1 1/2 - 3/4
Čas: 1:33.52
Majitel: Stud Happy Again, Chovatel: Haras Belmont Ltda
Trenér: L. Esteves, Jezdec: H. Fernandes

Grande Premio Presidente de Conselho do Jockey Club G2

7. březen, Cidade Jardim - 1600 metrů, turf, tříletí a starší
1.Quasimodo3hPioneering - Quiba, Redattore56.5
2. Olympic Gulliver6hRoderic O'Connor - Romance In Paris, Roi Normand59
3. Itambe3hMidshipman - Bonnie, Amigoni56.5
Dále: Nobu Netuno, Enchispado, Zorro, Mister Pipo
Výrok: 1 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - 3 - 5 1/2 - 19
Čas: 1:35.39
Majitel: Stud My Hero Dad, Chovatel: Newton Birskis
Trenér: E. Gosik, Jezdec: M. Ribeiro

Grande Premio Francisco Eduardo de Paula Machado G1

8. březen, Gavea - 2000 metrů, turf, tříletí
1.Olympic Jolteon3hElmustanser - Olympic Special, North Light57
2. Vacheron3hAgnes Gold - Great Love, Roi Normand57
3. Abu Dhabi3hAgnes Gold - Fugazi, Crimson Tide57
Dále: Bavaro Beach, Notavel, Hector Gold, Capitao Barbosa, Amor Total, Caribean, Blood Father, Norgaard, Hamburger, Hall Pass, Principe Daniel, Madison
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 1 3/4 - 1/4 - 2 3/4 - 1 1/2 - 3/4 - 1/4 - 1/4 - 3 3/4 - 1/2 - 2 1/4 - 2 1/4 - 5 3/4
Čas: 1:59.83
Majitel a chovatel: Haras Regina
Trenér: R. Solanes, Jezdec. W. Xavier

Grande Premio Diana G1

8. březen, Gavea - 2000 metrů, turf, tříleté klisny
1.Mais Que Bonita3kAgnes Gold - Feia Que Doi, Scat Daddy57
2. Helquis3kWild Event - Belquis, Exchange Rate57
3. Tanganyka3kMidshipman - Tasmania, Romarin57
Dále: Garrucha Lerap, Quick'n Easy, Kapalua, North Bound, Qaqui, Olympic Justice, Queen of Rio, Hang Loose, Hacienda, Que Bacana, Happy to Be Me
Výrok: hlava - 2 - 1 1/2 - 1/2 - 3/4 - 3/4 - 1/4 - 1 - 2 1/4 - 1/2 - 3/4 - 8 1/4 - 1 1/4
Čas: 2:00.38
Majitel a chovatel: Stud Eternamente Rio
Trenér: L. Esteves, Jezdec: H. Fernandes

Grande Premio Prefeito Fabio da Silva Prado G2

28. březen, Cidade Jardim - 2000 metrů, turf, tříleté a starší klisny
1.Karol King5kRock of Gibraltar - Sagacita, Redattore59
2. Historia da Arte3kHinton Wells - Erotic Like, Ghadeer56.5
3. Alegria Afleet4kRedattore - Questa Afleet, Northern Afleet59
Dále: Allez-Piaf, Liatris, Lembra Na Madison, Surprising, Honoravel Bisca, Duty do Jaguarete
Výrok: 1 3/4 - nos - 1 - 4 - 1/2 - 1/4 - 4 - 1 3/4
Čas: 2:00.65
Majitel: Stud Coral Gables, Chovatel: Haras Sao Jose da Serra
Trenér: Emerson Garcia, Jezdec: F. Larroque

Chile

Copa Jackson G2

5. leden, Valparaiso - 1900 metrů, turf, tříletí
1.Free Mandate3hStrong Mandate - Treccia Bianca, Ivan Denisovich57
2. Gran Greco3hMastercraftsman - Graciosa Nina, Stuka57
3. Apocaliptico3hLookin At Lucky - Pryanka, Giant's Causeway58
Dále: Ticket to Run, El Experto, Aucar, Baqueano, Sud Americano, Calfun, Kid Mambito, No Pain No Gain, Keltoi, El Sacapunta, Muy Gracioso, Faice, My Dad
Výrok: krátký krk - krk - 1 1/2 - 3/4 - 1/2 - 1 1/2 - 1/4 - 4 - 3/4 - 1/2 - nos - 2 - 1 1/4 - 2 - 28 3/4
Čas: 1:54.36
Majitel: Xeneixe, Chovatel: Haras Dona Incha
Trenér: Carlos Urbina, Jezdec: Jorge Gonzales

El Derby G1

2. únor, Valparaiso SC - 2400 metrů, turf, tříletí
1.War Breeze3hWar Command - Summer Breezy, Pulpit58
2. Savitar3hDaddy Long Legs - Free Dance, War Chant57
3. Master Piece3hMastercraftsman - Torre Laguna, Proud Citizen57
Dále: Gran Greco, Por El Dia, Remembranzas, El Barrero, Bahia Linda, Apocalitpico, Siendo Feliz, Free Mandate, Sanenus, El Experto, Reine de Arabie, Calmate, Calfun
Výrok: 1 3/4 - 1/2 - 3 1/2 - 1/2 - 2 - 1/2- 1/2 - 2 1/2 - 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2 - 1/4 - 2 1/4 - 6 1/4 - 4 3/4
Čas: 2:26.01
Majitel: Stud Identic, Chovatel: Agricola Taomina Ltda
Trenér: Juan Baeza, Jezdec: Gonzalo Ulloa

Clasico Verano Arturo Cousino G2

21. únor, Club Hipico de Santiago - 2000 metrů, turf, tříletí a starší
1.Avay4kMastercraftsman - Aunt Nell, Catienus58
2. Toplucky4hLookin At Lucky - Topisima, Powerscourt60
3. Asi Es No Mas5hSeeking the Dia - Sirena del Egeo, Indian Lodge60
Dále: All Knights
Výrok: krátký krk - 3 - 4
Čas: 1:59.21
Majitel a chovatel: Haras Don Alberto
Trenér: A.P. Baeza, Jezdec: G. Pontigo

Peru

Clasico Ciudad de Lima G2

19. leden, Monterrico - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Radagast I4hEndorsement - Bonaria, Southern Halo60
2. City Bian4hCityscape - Tabiana, Rubiano60
3. Milos4hYazamaan - Alasya, Combsway60
Dále: Nochero Bueno, Top Scape, Sensacionale, Chris Fer, Yupanqui, Toffee
Výrok: 1 3/4 - 1/4 - 1/4 - 1/4 - 1/4 - 1/2 - 3 1/2
Čas: 2:00.66
Majitel: El Herraje, Chovatel: Haras La Quebrada
Trenér: Luis Olivares, Jezdec: R. Rojas

Clasico Enrique Meiggs G2

25. leden, Monterrico - 2000 metrů, písek, tříletí a starší
1.El Puma Carranza5hDrosselmeyer - Star Wisper, Quiet American60
2. Pichonaister4hStay Thirsty - Tough Lady, Louis Quatorze60
3. Asfaloth6hRiviera Cocktail - Toowoomba, Farallon P.60
Dále: Carrillo, Kifak, Siemre Alerta, Ukrano, Karmi
Výrok: 5 3/4 - 2 3/4 - 3/4 - 1/4 - 2 1/2 - 1 1/4
Čas: 2:07.94
Majitel: Haras Dona Licha, Chovatel: Job D. Tunder
Trenér: G. Alquinta, Jezdec: Mariano Arenas

Uruguay

Gran Premio Maronas UG2

6. leden, Maronas - 1000 metrů, písek, tříletí a starší
1.Itaperuna (BRZ)3kForestry - Grand Entrance, Choctaw Ridge54.5
2. Brexit (BRZ)3hSalto - Bat First, First American56.5
3. Franken (BRZ)6hHoly Roman Emperor - Quick As Ray, Nedawi60
Dále: Dog Valiente, Sub Princess, Opera Cat, Lee Jeans, Mi Carabela, Kusturika, Meu Bahiano, Rojo Corredor, Pepenadora, Don Pedro (BRZ), Luna Baluna (BRZ), Fast Night
Výrok: nos - hlava - 3/4 - 1 1/4 - 2 1/2 - krk - nos - 2 - nos - 1 1/2 - 1 1/4 - krk - 1 1/4 - 1/2
Čas: 0:57.82
Majitel a chovatel: Haras Cifra
Trenér: Ricardo Colombo, Jezdec: Hector F. Lazo

Gran Premio Jose Pedro Ramirez

6. leden, Maronas - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Ajuste Fiscal3hIoya Bigtime - Braid, Storm Surge54
2. Bobby Q (BRZ)4hShanghai Bobby - Quality, Sulamani60
3. Cap Bon3hPosse - Elis Elis, Ski Champ54
Dále: Olympic Harvard (BRZ), Little Vicky, Miltitoplp, Long Way, Great Spirit (BRZ), Keep Down (BRZ), Cerro Largo (BRZ), Card Day (ARG), El Maki, Negrone, Gauche (BRZ), Lo Felipe (BRZ), Viejo Profesor
Výrok: 7 - 3 - 3 - 1 - krátká hlava - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 - 2 3/4 - krátká hlava - 1 - hlava - 3/4 - 17 1/4 - 10 1/4
Čas: 2:27.42
Majitel: La Pomme, Chovatel: Haras La Concordia
Trenér: Antonio L. Cintra, Jezdec: Hector F. Lazo

Gran Premio Pedro Pineyrua UG1

6. leden, Maronas - 1600 metrů, písek, tříletí a starší
1.Aero Trem (BRZ)4hShanghai Bobby - Piace Molto, Gilded Time60
2. Almoradi (BRZ)5hTop Hat - Ae Kae Ae, King of Kings60
3. Pushkin (BRZ)5hPioneering - Tytan, Giant Gentleman60
Dále: Fitzgerald (BRZ), Noidea Day, Mr. Solis (BRZ), El Cantante, Chimango, El Prodigo (BRZ), Urso Maggiore, Al Mare (BRZ)
Výrok: 3 1/2 - 6 1/2 - krk - krátký krk - krátká hlava - 1/2 - 1 - 7 1/4 - 7 1/2 - 5 3/4
Čas: 1:33.84
Majitel a chovatel: Haras Old Friends
Trenér: Antonio L. Cintra, Jezdec: Leandro F. Goncalves

Gran Premio Ciudad de Montevideo G1

6. leden, Maronas - 2000 metrů, písek, tříleté a starší klisny
1.Sentimental4kBluegrass Cat - Bleu Du Soir, Mogador60
2. Blossom3kEcclesiastic - Tulipa Azul, Ivan Denisovich55
3. Maravilla Fever3kTexas Fever - Jewel of France, Cipayo55
Dále: Nothing Hill LP, La Dernieri, La Mansa Nistel, Carina First (BRZ), Lolli Pop, Electronica, Found Paulina, Imennsa Vendetta (BRZ), Lilly Spencer, Perfumada, Fade Femme, Linda Le (BRZ)
Výrok: 3 - 4 - 3/4 - 1 - 6 - nos - 1 - 2 - 5 2/4 - 1 3/4 - krátký krk - 6 - 6 - 4
Čas: 2:02.08
Majitel: Cadorna, Chovatel: Haras La Concordia
Trenér: Walter R. Baez, Jezdec: Carlos M. Suarez

Gran Premio General Artigas G2

8. březen, Maronas - 2400 metrů, písek, tříletí a starší
1.Bobby Q (BRZ)4hShanghai Bobby - Quality, Sulamani60
2. Card Day (ARG)5hHarlan's Holiday - Key Card, Grand Slam60
3. Negrone4hIoya Bigtime - Nada Le Asusta, Cat Scan60
Dále: Atletico El Culano, Great Spirit (BRZ), Olympic Harvard (BRZ), Southern Fever, Cap Bon
Výrok: 1 1/2 - 3/4 - 3 1/2 - 1 - 1 1/2 - 15 3/4 - 2 1/2
Čas: 2:28.85
Majitel: Stud Mustafa, Chovatel: Stud Eternamente Rio
Trenér: Hugo D. Navatta, Jezdec: Luis A. Caceres

Jižní Afrika

Sceptre Stakes G2

10. leden, Kenilworth - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Celtic Sea4kCaptain Al - Ireland, Mark of Esteem60
2. Clouds Unfold4kWhat a Winter - Montelissima, Montjeu60
3. Golden Chance4kDynasty - Free Gold, Goldkeeper58
Dále: Third Runway, Freedom Charter, Icon Princess, Miss Florida, Roll In the Hay, Casual Diamond, Sailing Ship, Temple Grafin, What You Are, Canukeepitsecret, Cousin Liz
Výrok: 2 1/2 - 3 - krk - 1 - 3/4 - hlava - 1/2 - 1/2 - krk - krátká hlava - hlava - 1 - 2 1/4
Čas: 1:10.69
Majitel: A.R. & A.B.L. Beck, Chovatel: Wilgerbosdrift & Mauritzfontein
Trenér: Sean Tarry, Jezdec: Gavin Lerena

Peninsula Handicap G2

11. leden, Kenilworth - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Belgarion4gDynasty - Riva, Acatenango55
2. Herodotus4gTrippi - Pinkyandthebrain, Hawk Wing55
3. Majestic Mozart4gDynasty - Sound the Flute, Theatrical54
Dále: More Magic, Roy Had Enough, Sovereign Spirit, Vikram, Charles, Nexus, Run Red, Dynasty's Blossom, Eyes Wide Open, Priceless Ruler, Man About Town, Duc D'Orange, Capoeira
Výrok: 1 1/4 - krk - 3/4 - krk - 1/2 - 1 1/4 - krk - krátká hlava - krk - krk - hlava - krátká hlava - 3 - 1 3/4 - 14
Čas: 1:50.78
Majitel: A.N. & G.R. Foster, Chovatel: A.N. Foster
Trenér: S.J. Snaith, Jezdec: Richard Fourie

Paddock Stakes G1

11. leden, Kenilworth - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, dvouleté a starší klisny
1.Queen Supreme (IRE)4kExceed And Excel - Call Later, Gone West58.5
2. Driving Miss Daisy3kMaster of My Fate - Shedrivesmecrazy, Tiger Ridge54
3. Silvano's Pride4kSilvano - Mary's Pride, Jet Master59.5
Dále: Miyabi Gold, Front And Centre, Snapscan, Santa Clara, Castellano, Drama Queen, Platinum Class
Výrok: 2 1/2 - hlava - hlava - krátká hlava - hlava - 1 3/4 - 1 1/4 - 1 3/4 - 7
Čas: 1:50.08
Majitel: Mauritzfontein Ltd, Chovatel: Thomas Hassett
Trenér: Mike de Kock, Jezdec: Callan Murray

Queen's Plate G1

11. leden, Kenilworth - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Vardy4vVar - Cupid, Jet Master60
2. One World4hCaptain Al - Aquilonia, Giant's Causeway60
3. Rainbow Bridge5vIdeal World - Halfway to Heaven, Jet Master60
Dále: Twist of Fate, Hawwaam, Do It Again, Pack Leader, Soqrat (AUS), Undercover Agent, Crown Towers
Výrok: 1 1/4 - krátká hlava - 3/4 - 1 1/4 - 1 - 1 - 3 1/2 - krk - 6 1/2
Čas: 1:37.00
Majitel: B. Kantor, G.L. Blank Et Al, Chovatel: Tawny Syndicate
Trenér: A.N. Marcus, Jezdec: Craig Zackey

Cape Flying Championship G1

1. únor, Kenilworth - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Russet Air4vWhat a Winter - Icy Air, Jallad60
2. Bold Respect5vBold Silvano - Respectable Lady, Kabool60
3. Kasimir5vCaptain Al - Aquatint, Peintre Celebre60
Dále: Run Fox Run, Chimichurri Run, Celestial Storm, Elusive Trader, Pacific Trader, Princess Rebel, Machiavelli, Pleasedtomeetyou
Výrok: nos - 3/4 - 1/2 - 1/2 - 3/4 - 1 1/4 - 1 - hlava - 3 1/2 - 4 1/4 - 3 1/2
Čas: 0:58.20
Majitel: M.W. Bass, B.P. Finch Et Al, Chovatel: Lammerskraal Stud
Trenér: Candice Bass-Robinson, Jezdec: A. Domeyer

Majorca Stakes G1

1. únor, Kenilworth - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Clouds Unfold4kWhat a Winter - Montelissima, Montjeu60
2. Celtic Sea4kCaptain Al - Ireland, Mark of Esteem60
3. Temple Grafin4kDuke of Marmalade - Inner Temple, Greys Inn60
Dále: Kelpie, Miyabi Gold, Silvano's Pride, Sleeping Single (IRE), Star Fighter, Santa Clara, Helen's Ideal, Front And Centre, Queen Supreme (IRE), Stelvio, Third Runway
Výrok: krk - 1 1/4 - nos - 1 1/4 - krátká hlava - 3/4 - 1 3/4 - 1 - 3/4 - 1 3/4 - 1 1/2 - 1 1/4 - 1 1/4
Čas: 1:37.48
Majitel a chovatel: Drakenstein Stud
Trenér: Candice Bass-Robinson, Jezdec: A. Domeyer

The Sun Met G1

1. únor, Kenilworth - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.One World4hCaptain Al - Aquilonia, Giant's Causeway60
2. Rainbow Bridge5vIdeal World - Halfway to Heaven, Jet Master60
3. Hawwaam4hSilvano - Halfway to Heaven, Jet Master60
Dále: Twist of Fate, Bunker Hunt, Vardy, Pack Leader, Undercover Agent, Do It Again, Majestic Mozart, More Magic, Eyes Wide Open, Head Honcho
Výrok: hlava - 3 1/2 - hlava - krk - 1 1/4 - 1 1/4- současně - krk - 1 3/4 - 1 1/2 - 1/2 - 1 1/4
Čas: 2:02.48
Majitel: E.A. Braun, K.P. Truter Et Al, Chovatel: Klawervlei Stud
Trenér: V.H. Marshall, Jezdec: M. Byleveld

Cape Stayers G2

1. únor, Kenilworth - 2800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Snapscan4kOratorio - Cash Register, Casey Tibbs55
2. Tap O' Noth5hCaptain Al - Wintersweet, Western Whinter59
3. Kampala Campari6vQuerari - Kwitizina, Captain Al59
Dále: Crome Yellow, Strathdon, Dharma, Dynasty's Blossom, Swift Surprise, Doublemint, Atyaab, Coral Bay, Gimme One Night, Princess Irene
Výrok: krk - hlava - hlava - krk - 2 1/4- hlava - krk - hlava - 1 3/4 - hlava - krátká hlava - 2 1/4
Čas: 3:04.96
Majitel: Chrigor Stud & Drakenstein Stud, Chovatel: Drakenstein Stud
Trenér: G.S. Kotzen, Jezdec: A. Winnaar

Gauteng Fillies Guineas G2

12. únor, Turffontein - 1600 metrů, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Summer Pudding3kSilvano - Cherry on the Cake, Strike Smartly60
2. Rio's Winter3kOratorio - Winder Ade, Western Winter60
3. Victoria Paige3kCaptain Al - Miss Respect, Mark of Esteem60
Dále: Mill Queen, Marygold, Kayla's Champ, Virtuosa, Keep Smiling, Querari Ferrari, Shivers, Spiritofthegroove, Magic School, Flying High, Snow Palace, Risk Taker, Christmas Flower
Výrok: 1/4 - 1/2 - 1/4 - 1 3/4 - 1/2 - 1/2 - nos - hlava - 1/2 - 1/2 - 1/4 - 3/4 - 5 1/2 - 1 1/2 - 6
Čas: 1:39.39
Majitel: Mauritzfontein Ltd, Chovatel: Wilgerbosdrift & Mauritzfontein
Trenér: P.A. Peter, Jezdec: W.B. Kennedy

Gauteng Guineas G2

12. únor, Turffontein - 1600 metrů, dráha dobrá, tříletí
1.Ikigal3hVercingetorix - Al Shiba, Al Mufti60
2. Frosted Gold (NZ)3vAll Too Hard - Mary d'Or, Verglas60
3. Green Laser3hGimmethegreenlight - Dance Domain, Parade Leader60
Dále: Astrix, Leopold, Riverstown, Eden Roc, Youcanthurrylove, Bohica, Arapaho
Výrok: 1 3/4 - 2 - nos - hlava - hlava - 1 1/4 - nos - 1/4 - 6 1/4 - 3
Čas: 1:39.99
Majitel: C.J.H. van Niekerk, Chovatel: Klawervlei Stud
Trenér: S.G. Tarry, Jezdec: J.L. Ferraris

Diadem Stakes G2

22. únor, Kenilworth - 1200 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Kasimir5vCaptain Al - Aquatint, Peintre Celebre60
2. Chimichuri Run4hTrippi - Spiced Gold, Kahal60
3. Russet Air4vWhat a Winter - Icy Air, Jallad60
Dále: Ready Steady Go, Elusive Trader, Bold Respect, Fabian, Pleasedtomeetyou, Search Party
Výrok: krk - hlava - 3/4 - 1 - nos - krk - 1/2 - hlava
Čas: 1:11.0
Majitel: W.P. Drew, B. Kantor Et Al, Chovatel: Drakenstein Stud
Trenér: S.J. Snaith, Jezdec: Richard Fourie

Cape Derby G1

22. únor, Kenilworth - 2000 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Golden Ducat3vPhilantropist - Halfway to Heaven, Jet Master60
2. Sachdev3vSilvano - Quetta, Kabool60
3. Super Silvano3hBold Silvano - Respectable Lady, Kabool60
Dále: Parterre, Azores, Silver Host, Cane Lime 'n Soda, It's Complex, Invisible, Sir Michael, King of Gems, On My Mind
Výrok: 1/2 - 2 3/4 - krk - 1 1/4 - 1/4 - 1/2 - krk - 3 1/4 - 2 1/2 - 3/4 - 3 3/4
Čas: 2:05.51
Majitel: Wilgerbosdrift Pty Ltd, Chovatel: Wilgerbosdrift & Mauritzfontein
Trenér: Eric Sands, Jezdec: Craig Zackey

Hawaii Stakes G2

7. březen, Turffontein - 1700 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Cirillo4hPomodoro - Miss Wordsworth, Lake Coniston59
2. Tierra del Fuego4hSkitt Skizzle - Night Ritual, Fahal59
3. Zouaves6vSail From Seattle - Zayna, Jallad59
Dále: Matador Man, Approach Contorl, Barahin, Van Halen, Buffalo Bill Cody (IRE)
Výrok: 3 1/2 - 1 1/4 - 1/2 - nos - krk - 4 3/4 - 2 1/4
Čas: 1:22.86
Majitel: C.J.H. van Niekerk, Chovatel: Riverton Stud
Trenér: Sean Tarry, Jezdec: L.J. Ferraris

S.A. Fillies Classic G1

7. březen, Turffontein - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté klisny
1.Summer Pudding3kSilvano - Cherry on the Cake, Strike Smartly60
2. Marygold3kFlower Alley - Glenrossal, Anytime60
3. Magic School3kPhilantropist - Magic Approach, Right Approach60
Dále: Rio's Winter, What You Are, Virtuosa, Kayla's Champ, Just Kidding, Snow Palace, Dancing Feather, Galan Glory, Mill Queen
Výrok: 1 - 1 - 2 1/2 - 1/2 - 5 - 1/4 - 3 3/4 - 4 1/2 - 8 1/4 - 4 1/4 - daleko
Čas: 1:51.38
Majitel: Mauritzfontein Ltd, Chovatel: Wilgerbosdrift & Mauritzfontein
Trenér: P.A. Peter, Jezdec: W.B. Kennedy

S.A. Classic G1

7. březen, Turffontein - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí
1.Got the Greenlight3hGimmethegreenlight - Command Chi, Commands60
2. Green Laser3hGimmethegreenlight - Dance Domain, Parade Leader60
3. Youcanthurrylove3hGimmethegreenlight - Moneycantbuymelove, Jallad60
Dále: Leopold, Ikigai, Frosted Gold (NZ), Master Supreme, Shango, Imperial Ruby, Astrix, Marshall, Western Fort, Rock the Globe, Follow My Path, Rooi Tom, Battle of Alesia
Výrok: 3/4 - nos - 1 1/2 - 1/2 - 1/4 - 1P2 - 1/4 - 1/2 - 1/2 - krk - hlava - 2 - hlava - 1 1/2 - 3 3/4
Čas: 1:50.93
Majitel: D. Chinsammy, H. Adams & J.A. Soma, Chovatel: Nadeson Park Stud
Trenér: R.R. Sage, Jezdec: B. R. FayD'Herbe de Maudave

Senor Santa Stakes G2

14. březen, Turffontein - 1160 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Mighty High4kPathfork - Bold Nimph, Shamardal53.5
2. Mr. Flood4vPathfork - Last Word Pam, Jallad60
3. Rebel's Champ5vRebel King - Anne Bonny, Al Mufti60
Dále: Warrior's Rest, Romi's Boy, Benji, Rivarine, Mardi Gras, Carbon Atom, Basadi Faith
Výrok: 1/2 - nos - 3/4 - nos - 4 1/4 - 2 1/4 - 3/4 - 9 1/4 - daleko
Čas: 1:07.94
Majitel: A.J. van Huyssteen & J.F. & L.M.F. Wernars, Chovatel: Maine Chance Farm Pty Ltd
Trenér: J.A. Janse van Vuuren, Jezdec: Chase Maujean

Spojené arabské emiráty

Singspiel Stakes G2

9. leden, Meydan - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Benbatl (GB)6hDubawi - Nahrain, Selkirk130
2. For the Top (ARG)4hEqual Stripes - Felicitas One, Bernstein126
3. Majestic Mambo (SAF)5vMambo In Seattle - Regal Classic, Al Mufti126
Dále: Famous Wolf (FR), GM Hopkins (GB)
Výrok: 4 3/4 - hlava - krátká hlava - 1 1/2
Čas: 1:52.18
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Christophe Soumillon

Al Maktoum Challenge - Round 1 G2

9. leden, Meydan - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Kimbear (USA)6hTemple City - Sky Dreamer, Sky Mesa126
2. Secret Ambition (GB)7hExceed And Excel - Inner Secret, Singspiel126
3. North America (GB)8vDubawi - Northern Mischief, Yankee Victor126
Dále: Muntazah (GB), Rodaini (USA), Team Talk (GB), Heavy Metal (GB)
Výrok: krátká hlava - krátká hlava - 9 - 3 1/2 - 3 1/2 - 21
Čas: 1:37.56
Majitel: Sheikh Rashin bin Humaid Al Nuaimi, Chovatel: John C. Oxley
Trenér: Doug Watson, Jezdec: Pat Dobbs

Cape Verdi G2

16. leden, Meydan - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Magic Lily (GB)5kNew Approach - Dancing Rain, Danehill Dancer126
2. Nisreen (IRE)6kRaven's Pass - Badweia, Kingmambo126
3. Beyond Reason (IRE)4kAustralia - No Explaining, Azamour126
Dále: Peri Lina (TUR), Maamora (IRE), Hateya (IRE), Surrounding (IRE), Dubai Blue (USA)
Výrok: krátká hlava - 2 1/2 - krátká hlava - 3 1/4 - krk - 6 3/4 - 4
Čas: 1:34.84
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Al Fahidi Fort G2

23. leden, Meydan - 1400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Glorious Journey (GB)5vDubawi - Fallen For You, Dansili129
2. Mythical Magic (IRE)5vIffraaj - Mythie, Octagonal126
3. Mubtasim (IRE)6vArcano - Start the Music, King's Best126
Dále: Blitzkrieg (USA), Royal Meeting (IRE), Inverleigh (IRE), Poet's Society (GB)
Výrok: 3/4 - 1 - 5 - 2 1/2 - 8 1/2 - 8 1/2
Čas: 1:22.35
Majitel: Sheikha Al Jalila Racing, Chovatel: Normandie Stud Ltd
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Al Rashidiya G2

30. leden, Meydan - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Barney Roy (GB)6vExcelebration - Alina, Galileo126
2. Dream Castle (GB)6vFrankel - Sand Vixen, Dubawi126
3. Mountain Hunter (USA)6vLonhro - Tamarillo, Daylami126
Dále: Loxley (IRE), Majestic Mambo (SAF), Sharpalo (FR), Light the Lights (SAF)
Výrok: 2 1/4 - 6 1/4 - 3 - krátká hlava - 9 1/4 - 5 3/4
Čas: 1:47.41
Majitel: Godolphin, Chovatel: Eliza Park International Pty Ltd
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

UAE 2000 Guineas G3

6. únor, Meyda - 1600 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí
1.Fore Left (USA)3hTwirling Candy - Simply Sunny, Unbridled's Song126
2. Zabardast (USA)3hCarpe Diem - Sweet Maya, Malibu Moon126
3. Emblem Storm (USA)3hEnglish Channel - American Girl, High Chaparral126
Dále: Lake Causeway (USA), Spirit of Light (IRE), Dark of Night (IRE), Al Modayar (USA), Commanding (IRE), Nocentsinkentucky (USA), Laser Show (IRE), Liam's Legend (USA), Emirates Currency (GB), Good Fighter (USA), Jukebox King (USA), Bullof Wall Street (USA), Colour Image (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 1 - krátká hlava - 8 1/2 - 1 - nos - 1/2 - krk - 6 - 3/4 - 7 - 7 3/4 - 7 1/2 - 3/4 - 16
Čas: 1:38.43
Majitel: Reddam Racing LLC, Chovatel: Machmer Hall
Trenér: Doug O'Neill, Jezdec: William Buick

Al Maktoum Challenge - Round 2 G2

6. únor, Meyda - 1700 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Benbatl (GB)6hDubawi - Nahrain, Selkirk126
2. Military Law (GB)5vDubawi - Marine Bleue, Desert Prince126
3. Gronkowski (USA)5hLonhro - Four Sugars, Lookin At Lucky126
Dále: Roman Rosso (ARG), Montsarrat (IRE), For the Top (ARG), Chiefdom (USA), Kimbear (USA), Saltarin Dubai (ARG), New Trails (USA)
Výrok: 2 - 6 3/4 - 3 1/2 - 3/4 - krk - 3 - 3/4 - 15 - krk
Čas: 1:56.80
Majitel: Godolphin, Chovatel: Darley
Trenér: Saeed bin Suroor, Jezdec: Christophe Soumillon

Balanchine G2

13. únor, Meydan - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříleté a starší klisny
1.Magic Lily (GB)5kNew Approach - Dancing Rain, Danehill Dancer129
2. Nisreen (IRE)6kRaven's Pass - Badweia, Kingmambo126
3. Maamora (IRE)4kDubawi - Zoowraa, Azamour126
Dále: Surrounding (IRE), Hateya (IRE), Divine Image (USA), Peri Lina (TUR), Dubai Blue (USA)
Výrok: 1 1/4 - krk - 3/4 - 6 1/4 - 3 - 14 - daleko
Čas: 1:47.65
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Zabeel Mile G2

20. únor, Meydan - 1600 metrů, turf, dráha dobrá, tříeltí a starší
1.Zakouski (GB)4vShamardal - O'Giselle, Octagonal126
2. Mythical Magic (IRE)5vIffraaj - Mythie, Octagonal126
3. Dream Castle (GB)6vFrankel - Sand Vixen, Dubawi126
Dále: Salute the Soldier (GER), Zainhom (GB), Eqtiraan (IRE), Golden Jaguar (USA)
Výrok: krk - krk - krk - 2 3/4 - 2 3/4 - 6
Čas: 1:35.93
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: James Doyle

Meydan Sprint G2

20. únor, Meydan - 1000 metrů, turf, dráha dobrá, tříeltí a starší
1.Waady (IRE)8vApprove - Anne Bonney, Jade Robbery126
2. Equilateral (GB)5vEquiano - Terentaise, Oasis Dream126
3. Blitzkrieg (USA)5vWar Front - Bauble Queen, Arch126
Dále: Caspian Prince (IRE), Yaalail (IRE), Angel Alexander (IRE), Poet's Society (GB), Mazzini (GB), Inverleigh (IRE)
Výrok: 3/4 - 1 1/4 - krk - 1 - krátká hlava - 2 1/4 - 1 1/2 - 4 1/4
Čas: 0:56.87
Majitel: Hamdan Al Maktoum, Chovatel: Knocklong House Stud
Trenér: Doug Watson, Jezdec: Jim Crowley

Jebel Hatta G1

7. březen, Meydan - 1800 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Barney Roy (GB)6vExcelebration - Alina, Galileo126
2. Magic Lily (GB)5kNew Approach - Dancing Rain, Danehill Dancer121
3. Spotify (FR)6vRedoute's Choice - Gwenseb, Green Tune126
Dále: Dream Castle (GB), Freescape (GB), Surrounding (IRE), Moqtarreb (GB), Eqtiraan (IRE), Masaarr (USA), Royal Meeting (IRE), Ajwad (GB), Al Sahem (SAF), Wait Forever (IRE)
Výrok: 1 3/4 - 1 1/2 - 2 1/2 - 1 1/2 - 3 1/4 - 3 3/4 - 1 1/4 - krk - hlava - 3 1/2 - 25
Čas: 1:46.09
Majitel: Godolphin, Chovatel: Eliza Park International Pty Ltd
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: William Buick

Al Maktoum Challenge - Round 3 G1

7. březen, Meydan - 2000 metrů, písek, dráha rychlá, tříletí a starší
1.Matterhorn (IRE)5hRaven's Pass - Tanaghum, Darshaan126
2. Military Law (GB)5vDubawi - Marine Bleue, Desert Prince126
3. Mark of Approval (USA)6vLemon Drop Kid - Agreeable Miss, Speightstown126
Dále: Saltarin Dubai (ARG), Roman Rosso (ARG), New Trails (USA), Quip (USA), Desert File (IRE)
Výrok: 5 1/2 - 2 1/2 - 1 1/4 - 1 3/4 - 2 - 10 - daleko
Čas: 2:04.44
Majitel: Sheikh Hamdan bin Mohammed Al Maktoum, Chovatel: Barronstown Stud
Trenér: Salem bin Ghadayer, Jezdec: Mickael Barzalona

Dubai City of Gold G2

7. březen, Meydan - 2400 metrů, turf, dráha dobrá, tříletí a starší
1.Loxley (IRE)5vNew Approach - Lady Marian, Nayef126
2. Defoe (IRE)6vDalakhani - Dulkashe, Pivotal126
3. Mountain Hunter (USA)6vLonhro - Tamarillo, Daylami126
Dále: Pablo Escobarr (IRE), First Nation (GB), Desert Encounter (IRE), Jalmoud (GB), Privilegiado (GB), Learn By Heart (GB), Good Trip (IRE)
Výrok: krátká hlava - 1 1/4 - hlava - 3/4 - 3/4 - 1 - 3/4 - krátká hlava - 31
Čas: 2:28.59
Majitel a chovatel: Godolphin
Trenér: Charlie Appleby, Jezdec: Mickael Barzalona