Chovatelský zápisník

Zástupci linií v regionech

- přehled současných plemeníků zastupujících jednotlivé linie a větve

Autor: Jana Němečková, publikováno: říjen 2019

Musím přiznat, že tato sekce analýzy původně vůbec nebyla plánovaná. Ovšem poté, co jsem ve výsledcích viděla Storm Catovu větev v Jižní Americe, a Night Shifta v Austrálii, napadlo mě, že by mohlo být velmi zajímavé nahradit suchá statistická čísla reálnými jmény. Neboli zjistit, kdo ti jihoameričtí Storm Catové reálně jsou.

Kromě toho mám lehký dojem, že na jedné straně řada z nás odsuzuje silně prochované hřebce, ale zároveň si naprosto nevážíme těch, kteří jsou neprochovaní, nebo nesou raritní krevní kombinace. Jak uvidíte na následujících řádcích, máme celou řadu plemeníků lehce prochovaných ve čtvrté či páté generaci, a rozhodně ne na Northern Dancera. Také máme neprochované hřebce a dokonce stále některé bez vlivu Northern Dancera! Nicméně se téměř tváříme, jako by neexistovali, ačkoliv jde někdy o známá jména, jako americký superplemeník Curlin. Doufám, že následující soupis hřebců pomůže našim čtenářům pochopit, že chovatelský svět skutečně nestojí na pilířích nadužívaného a už lehce otravného nicku Galileo x Danehill.

Odstranila jsem z přehledu některá nejobskurnější jména, například otce náhodných sedmiletých vítězů. Zůstaly ale zastoupeny všechny větve, a stejně tak drtivá většina hřebců. Někteří reprezentují importované závodníky, ale naštěstí jsou obvykle dobře rozlišitelní, jako britský Iffraaj ve Spojených státech, nebo Kodiac v Austrálii. Nechtěla jsem tato jména odstraňovat, protože jednak nejsou vyloučení ani z celkové analýzy, jednak se importovaný dostihový kůň snadno může stát lokálním plemeníkem či chovnou klisnou, a tak proč dělat nějaké násilné škrty.

Každá z následujících tabulek zobrazuje určitou linii se svými větvemi (nebo velké větve samotné) a distribuci jejích členů v jednotlivých regionech. Následují krátké základní informace o plemenících.

Blandford

EUNASAAUSJPNSAF
BahramManduroFiorente
LacydonSeattle Fitz

Manduro, narozen 2002 v Německu, po Monsun z klisny po Be My Guest. Prochován 3x4 na Dschingis Khan (Tamerlane - Bahram). Bývalý přední německý dvouletek a později špičkový mílař ve Francii. G1 otec i mateřský otec, aktivní plemeník.

Fiorente, narozen 2008 v Irsku, po Monsun z klisny po Pilsudski. Matka produktem linebreedingu 3x3 na Danzig. G1 umístěný sprinter a G1 vítěz na 2000 - 3200 metrů, včetně Melbourne Cupu. Aktivní plemeník v Austrálii s G1 umístěným hřebcem v prvním ročníku.

Seattle Fitz, narozen 1999 v Argentině, po Fitzcarraldo z klisny po Seattle Slew. Prochován 5x5 na Bold Ruler. Vnuk mnohonásobného šampiona plemeníků Cipayo a syn prověřeného předního otce Fitzcarraldo. Jejich předek, importovaný malý vítěz Lacydon, pocházel z větve Donatello - Blenheim. Seattle Fitz konstatntě stoupá žebříčkem argentinských plemeníků, a v roce 2018 pronikl do top 10.

Commando

EUNASAAUSJPNSAF
Broad BrushDubai Dust

Dubai Dust, narozen 1994 v USA, po Broad Brush z klisny po Isgala (Intentionally). Prochován 5x5 na Princequillo, jeho otec je prochován 3x3 na Turn-To, matka 4x4 na Heliopolis. Bez vlivu Northern Dancera. Otec několika graded koní v jižní Americe, včetně G1 vítězné dvouletky v sezóně 2018.

Dalším aktivním hřebcem linie je prověřený americký plemeník Include (Broad Brush), který se do analýzy nedostal pouze shodou okolností, když v roce 2018 měl kanadského G3 vítěze a čtyři další graded umístěné koně po celém světě.

Djebel

EUNASAAUSJPNSAF
KlaironNotnowcatoImperial Stride

Notnowcato, narozen 2002 ve Velké Británii, po Inchinor z klisny po Cadeaux Genereux. Prochován 4x5 na Northern Dancer a 4x5 na Nijinsky. Bývalý britský několikanásobný G1 vítěz na 2000 metrů. Stojí v Irsku jako překážkový plemeník.

Imperial Stride, narozen 2001 ve Velké Británii, po Indian Ridge z klisny po Sadler's Wells. Jeho matka je 2x4 prochována na Northern Dancer. Bývalý G2 a G3 vítěz na 2000 - 2400 metrů. Stojí v Jižní Africe, kde měl v sezóně 2018 staršího G1 vítěze.

Grey Sovereign

EUNASAAUSJPNSAF
CaroAsiatic BoyAsiatic Boy
Not For Sale
T.H. Approval

Asiatic Boy, narozen 2003 v Argentině, po Not For Sale z klisny po Polish Navy (Danzig). Jeho otec je prochován 3x4 na Swaps. Argentinský G1 umístěný dvouletek a dubajský G2 vítěz ve třech letech; později se umístil jak v Dubai World Cupu za Curlinem, tak v americkém G1 handicapu na 1800 metrů. Chovnou kariéru zahájil v roce 2010 v Argentině a posouvá se vzhůru žebříčkem plemeníků každou sezónou; v roce 2017 zůstal těsně za branami top 20.

Not For Sale, narozen 1994 v Argentině, po Parade Marshal (Caro) z klisny po Laramie Trail (Swaps). Prochován 3x4 na Swaps, matka 4x4 prochována na Hyperion. Bez vlivu Northern Dancera. Argentinský šampion plemeníků 2014 a stabilní člen argentinské plemenické top 10 od roku 2010. Uhynul 2015.

T.H. Approval, narozen 2001 v USA, po With Approval z klisny po Potrillazo (Ahmad - Good Manners - Nashua). Neprochovaný. Několikanásobný americký G2 vítěz na trávě na 2200 - 2800 metrů. Graded otec v Uruguay a Brazílii.

EUNASAAUSJPNSAF
Indian CharlieAdios Charlie
Uncle Mo

Adios Charlie, narozen 2008 v USA, po Indian Charlie z klisny po Northern Afleet. Prochován 5x5 na Northern Dancer, 5x5 na Raise a Native. G2 vítězný mílař ve třech letech. Stojí na Floridě, kde je jedním z předních místních plemeníků.

Uncle Mo, narozen 2008 v USA, po Indian Charlie z klisny po Arch. Prochován 4x5x5 na Northern Dancer. Šampion dvouletých, G1 umístěný mílař ve třech letech. Otec vítěze Kentucky Derby Nyquista a několika G1 potomků.

EUNASAAUSJPNSAF
KalamounSantiagoDunkerqueCompany
Kendargent

Kendargent, narozen 2003 ve Francii, po Kendor z klisny po Linamix. Prochován 3x4 na Kalamoun. G2 otec, aktiví ve Francii.

Santiago, narozen 2002 v Německu, po Highest Honor z klisny po Lomitas (Niniski). Otec prochován 4x4 na Nasrullah, matka 4x4 na Northern Dancer. Vyhrál německé 2,000 Guineas a umístil se v několika G2 dostizích na míli. Utracen 2016. Otec vítěze Preis von Europa G1 Khana.

Company, narozen 2001 v Japonsku, po Miracle Admire (Tony Bin) z klisny po Northern Taste (Northern Dancer). Prochován 3x4 na Northern Dancer, 5x5 na Hyperion. Účastník graded dostihů od 1600 do 2000 metrů po šest let; v osmi letech získal JRA Special Award za dvě G1 a dvě G2 vítězství v osmi letech. A graded runner from 8 to 10 furlongs v Japonsku for six years. Otec pouze několika hříbat.

Man o'War

EUNASAAUSJPNSAF
In RealitySuccessful AppealPut It Back
Tiz Wonderful
Tiznow
Tizway
Known FactDream AheadDream Ahead
Evropa

Dream Ahead, narozen 2008 v USA, po Diktat z klisny po Cadeaux Genereux. Prochován 4x5 na Balidar, 4x5 na Northern Dancer. Francouzský G1 vítěz ve dvou letech, evropský šampion sprinterů ve třech. Aktivní plemeník ve Francii se třemi klasickými ročníky, včetně klasicky umístěného G1 vítěze Al Wukair, který už rovněž odešel do chovu.

Severní Amerika

Successful Appeal, narozen 1996 v USA, po Valid Appeal z klisny po Fortunate Prospect. Jeho otec je prochován 4x4 na War Relic, jeho matka 3x3 na Lucky Debonair a 3x4 na Northern Dancer. Bývalý G2 vítězný americký sprinter a mílař, a prověřený plemeník. Penzionován.

Tiz Wonderful, narozen 2004 v USA, po Tiznow z klisny po Hennessy. Prochován 5x5x5 na Northern Dancer. G2 vítězný dvouletek, prodán do Jižní Koreje po šesti amerických ročnících, které obsahovaly několik G1 a G2 dcer.

Tizway, narozen 2005 v USA, po Tiznow z klisny po Dayjur. Prochován 4x5x5x5 na Northern Dancer a 4x5 na Intentionally. G1 vítězný mílař ve vyrovnaném rekordu stakes dostihu. Rovněž prodán do Jižní Koreje.

Tiznow, narozen 1997 v USA, po Cee's Tizzy z klisny po Seattle Song. Prochován 4x4 na Northern Dancer. Dvojnásobný vítěz BC Classic, americký Kůň roku a veterán mezi americkými G1 otci.

Jižní Amerika

Put It Back, narozen 1998 v USA, po Honour And Glory z klisny po Exuberant (What a Pleasure). Prochován 5x5 na Mahmoud. G2 vítězný sprinter ve třech letech, prověřený brazilský otec a mateřský otec.

Mr. Prospector

EUNASAAUSJPNSAF
FappianoCandy RideFirst American
Midnight LuteSenor Candy
Twirling CandySidney's Candy
Sigfrid
Texas Fever
Severní Amerika

Candy Ride, narozen 1999 v Argentině, po Ride the Rails (Cryptoclearance) z klisny po Candy Stripes. Co se týče hřebců, neprochován. G1 vítězný mílař v Argentině, G1 vítěz na 2000 metrů v USA, kde porazil Medaglia d'Oro. Jeden z předních amerických plemeníků.

Midnight Lute, narozen 2003 v USA, po Real Quiet z klisny po Dehere. Otec prochován 3x4 na Dr. Fager, 3x4 na Raise a Native. Mnohonásobný G1 vítěz, šampion sprinterů. Otec několika G1 koní, včetně Midnight Bisou v sezóně 2018.

Twirling Candy, narozen 2007 v USA, po Candy Ride z klisny po Chester House. Prochován 3x5 na Mr. Prospector, matka prochována 3x4 na Northern Dancer. Několikanásobný G1 a G2 vítěz od 1400 do 1800 metrů. Jeden z předních plemeníků s třetím ročníkem na dráze roku 2017.

Jižní Amerika

First American, narozen 1996 v USA, po Quiet American z klisny po Isgala (Intentionally). Prochován 5x5 na Princequillo, jeho otec 2x3 na Dr. Fager, matka 4x4 na Heliopolis. Polobratr Dubai Dust (viz Commando). Bez vlivu Northern Dancera. Americký G3 vítěz na 1800 metrů. Prověřený brazilský otec i mateřský otec, uhynul 2017.

Senor Candy, narozen 2008 v USA, po Candy Ride z klisny po Cipayo. Neprochovaný. G2 umístěný v Argentině, s lokálním rodokmenem. Prví ročník v roce 2018 zahrnoval dvouletého G1 vítěze.

Sidney's Candy, narozen 2007 v USA, po Candy Ride z klisny po Storm Cat. Jeho matka je produktem linebreedingu 3x4 na Nearctic a prochována 4x4 na Bold Ruler. Vyhrál nebo se umístil v 9 předních mílových dostizích na písku i trávě, ve věku 3 a 4 let. Otec čtyř ročníků v dostihovém věku ve Státech i Argentině. V roce 2018 prodán do Turecka.

Sigfrid, narozen 2004 v Argentině, po Ride the Rails z klisny po Interprete (Farnesio - Good Manners - Nashua). Bez vlivu Northern Dancera, neprochovaný na hřebce. Vítěz. V sezóně 2018 otec starších handicapových koní.

Texas Fever, narozen 2005 v USA, po Victory Gallop z klisny po Forty Niner. Produkt linebreedingu 3x4 na Mr. Prospector, prochován 4x4 na Northern Dancer, 4x4 na Halo, a 4x5 na Tom Rolfe (bez unikátní linie ve 4. generaci). G3 vítězný dvouletek, plemeník v Uruguayi.

EUNASAAUSJPNSAF
Forty NinerAlternationDrosselmeyerAdmire MoonPathfork
Any Given SaturdayEl GarufaSwept OverboardTrippi
Distorted HumorFortifyTwining
Jimmy CreedQuatro Mares
Maclean's MusicQuick Road
Severní Amerika

Alternation, narozen 2008 v USA, po Distorted Humor z klisny po Seattle Slew. Prochován 4x5 na Northern Dancer, 5x5 na Hail to Reason. Dva ročníky v dostihovém věku v USA, včetně dvou graded koní.

Distorted Humor, narozen 1993 v USA, po Forty Niner z klisny po Danzig. Prochován 4x5 na Native Dancer, otec prochován 4x4 na Nasrullah, matka 4x4 na Turn-To. G2 vítězný mílař, šampion amerických plemeníků. V šestadvaceti letech stále aktivní plemeník.

Jimmy Creed, narozen 2009 v USA, po Distorted Humor z klisny po Citidancer (Dixieland Band). Prochován 3x4 na Mr. Prospector, 4x4 na Northern Dancer. G1 a G2 vítězný sprinter. Jeden z předních mladých amerických plemeníků, první dva ročníky zahrnovaly pět G1 a G2 koní.

Maclean's Music, narozen 2008 v USA, po Distorted Humor z klisny po Ubridled's Song. Produkt linebreedingu 3x4x5 na Mr. Prospector. Vítěz jediného startu, jeden z předních mladých plemeníků.

Jižní Amerika

Drosselmeyer, narozen 2007 v USA, po Distorted Humor z klisny po Moscow Ballet (Nijinsky). Prochován 4x4 na Northern Dancer. Vítěz Belmont Stakes a BC Classic. V roce 2016 prodán do Brazílie po několika sezónách na jižní polokouli. Úspěšný graded plemeník.

El Garufa, narozen 2002 v Argentině, po Luhuk (Forty Niner) z klisny po Rainbow Corner (Rainbow Quest). Prochován 4x5 na Northern Dancer, 5x5 na Nashua. Několikanásobný G1 vítězný mílař v Argentině od pěti do osmi let. Otec několika desítek hříbat, včetně páru starších graded vítězů v roce 2018.

Fortify, narozen 2010 v USA, po Distorted Humor z klisny po A.P. Indy. Prochován 4x4 na Northern Dancer a 4x5 na Tom Rolfe. Americký G1 umístěný dvouletek. S prvními tříletými se umístil jednadvacátý na argentinském žebříčku plemeníků, s G1 vítězem a pěti dalšími G1 umístěnými koňmi.

Quatro Mares, narozen 2003 v Brazílii, po Jules (Forty Niner) z klisny po Equalize (Northern Jove). Jeho otec je prochován 3x4 na Tom Rolfe, 4x4 na Native Dancer. G1 vítěz v Brazílii a několikanásobně G1 umístěný od 1600 do 2400 metrů. Otec vítězů.

Quick Road, narozen 2003 v Brazílii, po Jules z klisny po Ghadeer (Lyphard). Stejné prochování jako Quatro Mares, plus matka prochována 3x4 na Northern Dancer. Několikanásobný G1 vítěz od 1600 do 2400 metrů, klasický vítěz v Brazílii. V roce 2018 otec tří G1 vítězů.

Japonsko

Admire Moon, narozen 2003 v Japonsku, po End Sweep z klisny po Sunday Silence. 5x5 prochován na Nearctic. Několikanásobný G1 vítěz od 1800 do 2400 metrů, japonský Kůň roku. V chovu od roku 2008, dosud pouze se čtyřmi G1 vítězi. Jeho syn Fine Needle z klisny po Mark of Esteem, japonský šampion sprinterů a mílařů, v roce 2019 zahájil chovnou kariéru.

Swept Overboard, narozen 1997 v USA, po End Sweep z klisny po Cutlass (Damascus). Prochován 5x5 na Native Dancer, jeho matka 4x4 na My Babu. Bývalý G1-vítězný sprinter a mílař v USA. Otec několika G1 koní v Japonsku, včetně šampiona Red Falx. Uhynul 2017.

Jižní Afrika

Pathfork, narozen 2008 v USA, po Distorted Humor z klisny po Sadler's Wells. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 5x5 na Native Dancer, a 5x5 na Hail to Reason, jeho matka je 4x4 prochována na Forli. Irský G1 vítězný dvouletek nad Casamentem a Zoffanym. Do chovu zařazen v Jižní Africe, kde má prozatím tři ročníky v dostihovém věku, prvního G1 vítěze.

Trippi, narozen 1997 v USA, po End Sweep z klisny po Valid Appeal. Neprochovaný. G1 vítězný sprinter, prodán do Jižní Afriky v roce 2008. Jihoafrický šampion plemeníků s řadou graded potomků.

EUNASAAUSJPNSAF
Gone WestRaven's PassIffraajIffraajVisionaire
Jersey TownSepoyWestern Winter
Proud CitizenWhat a Winter
Quality Road
Speightstown
Evropa

Raven's Pass, narozen 2005 v USA, po Elusive Quality z klisny po Lord at War. Neprochovaný. G1 vítězný a několikanásobně G1 umístěný mílař ve Velké Británii a vítěz BC Classic. Oted jen několika G1 koní.

Severní Amerika

Iffraaj, narozen 2001 ve Velké Británii, po Zafonic z klisny po Nureyev. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 5x5 na Native Dancer. Několikanásobný G2 vítěz a G1 umístěný sprinter v pěti letech. Prověřený G1 otec, ve francouzském chovu již má G1 vítězného syna Wootton Bassett i vnuka Almanzora, vítěze francouzského derby.

Proud Citizen, narozen 1999 v USA, po Gone West z klisny po Green Forest. Prochován 4x5 na Native Dancer, 4x5 na Tom Fool, jeho otec je prochován 4x4 na Nasrullah. Umístěn v Kentucky Derby i Preakness Stakes, slavný jako otec vítězek Kentucky Oaks.

Speightstown, narozen 1998 v USA, po Gone West z klisny po Storm Cat. Prochován 3x4 na Secretariat, 4x4x5 na Bold Ruler, 5x5 na Tom Fool a 5x5x5 na Nasrullah. Prověřený otec řady G1 koní.

Austrálie

Sepoy, narozen 2008 v Austrálii, po Elusive Quality z klisny po Danehill. Prochován 3x4 na Northern Dancer. Několikanásobný G1 vítězný sprinter a jeden z prominentních mladých plemeníků. Současný třetí ročník potomků zahrnuje pár G1 vítězek.

Jižní Afrika

Visionaire, narozen 2005 v USA, po Grand Slam (Gone West) z klisny po French Deputy (Deputy Minister). Prochován 4x5 na Northern Dancer, 5x5x5 na Bold Ruler. Americký G1 vítěz na 1400 metrů ve třech letech. Otec několika graded koní v Jižní Africe.

Western Winter, narozen 1992 v USA, po Gone West z klisny po Vice Regent. Prochován 4x5 na Native Dancer, jeho otec 4x4 na Nasrullah, matka 3x3 na Nearctic. Bývalý americký G1 umístěný mílař a několikanásobný jihoafrický šampion plemeníků. Uhynul 2013, na dráze má poslední ročníky hříbat.

What a Winter, narozen 2007 v Jižní Africe, po Western Winter z klisny po Ahonoora. Jeho otec je prochován 4x4 na Nearctic. Jihoafrický šampion. První hříbata jsou tříletí sezóny 2018, včetně páru G1 umístěných klisen.

EUNASAAUSJPNSAF
GulchSir PrancealotCourt Vision
TamayuzSir Prancealot
Evropa

Sir Prancealot, narozen 2010 v Irsku, po Tamayuz z klisny po Catrail. Prochován 4x5 na Northern Dancer. G2 vítězný dvouletek, penzionován na konci dvouleté sezóny. Šampion mladých plemeníků v Evropě.

Tamayuz, narozen 2005 ve Velké Británii, po Nayef z klisny po Nureyev. Prochován 5x5 na Native Dancer. G1 vítězný mílař. Otec několika G1 a G2 koní, aktivní plemeník.

Severní Amerika

Court Vision, narozen 2005 v USA, po Gulch z klisny po Storm Bird. Prochován 4x5 na Native Dancer, 5x5 na Nasrullah. Jeden z předních plemeníků amerického Jihozápadu.

EUNASAAUSJPNSAF
KingmamboCampanologistPedro the GreatArchipenkoKing Kamehameha
CampanologistLord Kanaloa
HenrythenavigatorRulership
Tawqeet
Evropa

Campanologist, narozen 2005 v USA, po Kingmambo z klisny po Sadler's Wells. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 4x5 na Native Dancer, a 4x5 na Hail to Reason. Pozdě dozrávající G1 vítěz na 2400 metrů. Před úhynem na koliku dal pouze tři ročníky hříbat. Plemeník v Německu a Argentině, v roce 2018 měl v první zemi G1 umístěného čtyřletého hřebce, v Argentině G1 vítěze.

Pedro the Great, narozen 2010 v USA, po Henrythenavigator z klisny po Rainbow Quest. Prochován 4x5x5 na Raise a Native, 4x5x5 na Northern Dancer, a 5x5 na Nasrullah. Ve dvou letech G1 vítěz na 1200 metrů v Irsku. Aktivní plemeník ve Francii, jeho první ročník obsahuje americkou G1 vítězku.

Jižní Amerika

Archipenko, narozen 2004 v USA, po Kingmambo z klisny po Nijinsky. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 4x5 na Native Dancer, 5x5 na Nasrullah. Někdejší G1 vítězný světoběžník. Otec G1 koní v Německu, Hong Kongu a Argentině. Uhynul 2017.

Henrythenavigator, narozen 2005 v USA, po Kingmambo z klisny po Sadler's Wells. Prochován 3x4 na Raise a Native, 3x4 na Northern Dancer, a 4x5x5 na Native Dancer. G1 umístěný ve dvou letech, dvojnásobný Guineas vítěz a několikanásobný G1 mílař ve třech letech, druhý z BC Classic. Otec několika G1 vítězů před údajným exportem do Ruska.

Tawqeet, narozen 2002 v USA, po Kingmambo z klisny po Caerleon. Prochován 4x4 na Northern Dancer, 5x5 na Nasrullah, jeho matka je prochována 3x4 na Hail to Reason. Třetí v St. Legeru, vítěz Melbourne Cupu. V chovu v Argentině, kde se dvakrát dostal do top 50.

Japonsko

King Kamehameha, narozen 2001 v Japonsku, po Kingmambo z klisny po Last Tycoon. Prochován 4x4 na Northern Dancer. Vítěz japonského derby, G1 vítěz na 1600 - 2400 metrů, šampion tříletých hřebců. Dvojnásobný japonský šampion plemeníků před příchodem Deep Impacta, do dnešního dne otec devíti šampionů.

Lord Kanaloa, narozen 2008 v Japonsku, po King Kamehameha z klisny po Storm Cat. Prochován 4x5x5 na Northern Dancer. Japonský šampion sprinterů a mílařů, Kůň roku. Dva ročníky potomků v dostihovém věku zahrnují G1 vítěze Stelvio a Saturnalia, a fenomenální Almond Eye.

Rulership, narozen 2007 v Japonsku, po King Kamehameha z klisny po Tony Bin. 4x5x5 prochován na Northern Dancer. G1 vítěz z Hong Kongu na 2000 metrů. Tři ročníky v dostihovém věku, včetně klasického vítěze Kiseki, druhého z Japan Cupu za Almond Eye.

EUNASAAUSJPNSAF
MachiavellianDutch ArtStreet CryStreet HeroPer IncantoStreet Cry
Street SenseSouthdaleShocking
Street Cry
Street Sense
Evropa

Dutch Art, narozen 2004 ve Velké Británii, po Medicean z klisny po Spectrum. Prochován 5x5 na Red God. G1 vítězný dvouletek, několikanásobně G1 umístěný sprinter a mílař. Prověřený graded plemeník.

Severní Amerika

Street Cry, narozen 1998 v Irsku, po Machiavellian z klisny po Troy. Prochován 5x5 na Nasrullah, jeho otec je prochován 3x4 na Native Dancer. Bez vlivu Northern Dancera. Jeden z předních mezinárodních plemeníků, mezi potomky jsou šampionky Zenyatta a Winx. Utracen 2014.

Street Sense, narozen 2004 v USA, po Street Cry z klisny po Dixieland Band. Prochován 5x5 na Native Dancer. Šampion dvouletých, vítěz Kentucky Derby. Prověřený americký G1 otec a v sezóně 2018 mateřský otec Roaring Lion. Jednu sezónu strávil v Japonsku.

Jižní Amerika

Street Hero, narozen 2006 v USA, po Street Cry z klisny po Summer Squall. Co se týče hřebců, neprochován. Třetí v BC Juvenile. Má mít šest ročníků v dostihovém věku bez výraznějšího úspěchu. Tři zimní sezóny strávil v Austrálii a dvě v Peru, kde jeho poslední ročník obsahuje dvojnásobného G1 vítěze.

Southdale, narozen 2006 v Kanadě, po Street Cry z klisny po Saint Ballado. Prochován 3x4 na Halo. Několikanásobný kanadský G3 vítěz na 1800 metrů. Do chovu zařazen v Peru, kde měl v sezóně 2018 druhý ročník tříletých, včetně G1 umístěné klisny.

Austrálie

Per Incanto, narozen 2004 v USA,by Street Cry z klisny po Indian Ridge. Co se týče hřebců, neprochován. Několikanásobný vítěz, G3 vítěz v Itálii na 1200 metrů. Graded plemeník na Novém Zélandu.

Shocking, narozen 2005 v Austrálii, po Street Cry z klisny po Danehill. Prochován 5x5 na Hail to Reason. Pozdní vytrvalec, vítěz Melbourne Cupu i Australian Cupu. V sezóně 2018 otec staršího G2 vítěze.

EUNASAAUSJPNSAF
Seeking the GoldDubawiDubawiDubawi
Poet's VoicePoet's Voice

Dubawi, narozen 2002 v Irsku, po Dubai Millennium z klisny po Deploy. Prochován 4x5 na Raise a Native, 4x5 na Northern Dancer. G1 vítězný dvouletek, G1 vítězný klasický mílař, třetí z anglického Derby. Přední evropský plemeník ve stínu Galilea.

Poet's Voice, narozen 2007 ve Velké Británii, po Dubawi z klisny po Chief's Crown. Prochován 4x5 na Northern Dancer. G1 vítězný mílař. Uhynul předčasně v 11 letech. Jeho první ročník obsahoval prověřeného G1 středotraťaře Poet's Word, který byl letos zařazen do chovu.

EUNASAAUSJPNSAF
Smart StrikeZanzibariCurlinLookin At LuckyLookin At Lucky
English Channel
Lookin At Lucky
Smart Strike
Evropa

Zanzibari, narozen 2007 v USA, po Smart Strike z klisny po Zieten. Prochován 3x5 na Raise a Native. Francouzský G3 vítěz ve dvou letech na 1200 metrů. Otec ojedinělých graded koní.

Severní Amerika

Curlin, narozen 2004 v USA, po Smart Strike z klisny po Deputy Minister. Neprochovaný. Klasický vítěz, dvojnásobný Kůň roku a jeden z nejvíce ceněných amerických plemeníků.

English Channel, narozen 2002 v USA, po Smart Strike z klisny po Theatrical. Neprochovaný. Americký šampion trávařů, několikanásobný G1 vítěz od 1800 do 2400 metrů. Prověřený G1 otec trávařů.

Lookin At Lucky, narozen 2007 v USA, po Smart Strike z klisny po Belong to Me. 3x5 prochován na Raise a Native, 4x5 na Native Dancer, jeho matka 3x4 prochována na Northern Dancer, ze 4x4 linebreedingu na Nearctic. Několikanásobný G1 vítěz, klasický vítěz, americký šampion dvouletých i tříletých hřebců. Mezinárodní G1 plemeník.

Smart Strike, narozen 1992 v Kanadě, po Mr. Prospector z klisny po Smarten. Prochován 4x5 na Nasrullah. G1 vítěz na 1700 metrů. Talentovaný G1 otec, ceněný jako producent plemeníků.

EUNASAAUSJPNSAF
UnbridledBodemeisterDunkirk
Broken VowManipulator
Cross Traffic
Midshipman
Old Fashioned
Pioneerof the Nile
Value Plus
Severní Amerika

Bodemeister, narozen 2009 v USA, po Empire Maker z klisny po Storm Cat. Prochován 4x4 na Northern Dancer, 4x4 na Secretariat, 5x5 na In Reality. Talentovaný hřebec se dvěma klasickými umístěními. Šampion plemeníků s prvním ročníkem, zahrnujícím vítěze Kentucky Derby Always Dreaming.

Broken Vow, narozen 1997 v USA, po Unbridled z klisny po Nijinsky. Prochován 4x5 na Wild Risk, 5x5 na Native Dancer. Někdejší G1 umístěný handicapový kůň do 2000 metrů, prověřený americký graded plemeník.

Cross Traffic, narozen 2009 v USA, po Unbridled's Song z klisny po Cure the Blues. Prochován 4x5 na Raise a Native, 4x5 na Dr. Fager. Bez vlivu Northern Dancera. Americký šampion plemeníků s prvním ročníkem 2018.

Midshipman, narozen 2006 v USA, po Unbridled's Song z klisny po Avenue of Flags. Bez vlivu Northern Dancera, neprochovaný. Americký šampion dvouletých, třetí z BC Mile. Dva ročníky potomků s několika graded koňmi.

Old Fashioned, narozen 2006 v USA, po Unbridled's Song z klisny po Meadowlake. Prochován 4x5 na Raise a Native, matka prochována 4x4 na Prince John. Bez vlivu Northern Dancera. Otec pouze několika graded koní z šesti amerických ročníků, prodán do Jižní Koreje.

Pioneerof the Nile, narozen 2006 v USA, po Empire Maker z klisny po Lord at War. Jeho otec je 3x4 prochován na In Reality. G1 vítězný dvouletek a tříletek. Otec vítěze Trojkoruny American Pharoah a šampiona Classic Empire ve druhém a čtvrtém ročníku. Neočekávaně uhynul v březnu 2019.

Value Plus, narozen 2001 v USA, po Unbridled's Song z klisny po Rollin On Over. Neprochovaný. G1 umístěný dvouletek i tříletek. Otec jen několika graded koní, aktivní v Kanadě.

Jižní Amerika

Dunkirk, narozen 2006 v USA, po Unbridled's Song z klisny po A.P. Indy. Prochován 4x5 na Raise a Native. Bez vlivu Northern Dancera. Dvakrát G1 umístěný na 1800 a 2400 metrů. Plemeník v USA, Chile a Japonsku, s chilským G1 vítězeným tříletkem sezóny 2018.

Manipulator, narozen 2001 v USA, po Unbridled z klisny po Private Account. Prochován 4x5 na Buckpasser. Bez vlivu Northern Dancera. Vítězný sprinter, třikrát v top 20 argentinského žebříčku plemeníků a dvakrát v top 10, včetně sezóny 2018.

EUNASAAUSJPNSAF
Carson CityCity Zip
Distant ViewTwice Over
Fusaichi PegasusRoman Ruler
HussonetHost
MiswakiPanis
Evropa

Panis, narozen 1998 v USA, po Miswaki z klisny po Doonesbury. Prochován 4x5 na Nashua, 5x5 na Nasrullah, 5x5 na War Admiral. Bez vlivu Northern Dancera. Otec G1 vítězného tříletého sprintera Sands of Mali v sezóně 2018. Aktivní plemeník ve Francii.

Severní Amerika

City Zip, narozen 1998 v USA, po Carson City z klisny po Relaunch. Jeho otec je 4x4 prochován na Nasrullah. G1 vítězný dvouletek a talentovaný sprinter. Z lokálního plemeníka se vypracoval v respektovaného amerického producenta G1 vítězů. Utracen 2017.

Jižní Amerika

Roman Ruler, narozen 2002 v USA, po Fusaichi Pegasus z klisny po Silver Deputy. Prochován 2x4 na Mr. Prospector, 4x5 na Northern Dancer, 5x5 na Nasrullah. Někdejší G2 vítězný dvouletek a G1 vítěz na 1800 metrů ve třech letech. Otec několika G1 koní v USA, a v posledních pěti letech jeden z předních argentinských plemeníků, šampion sezóny 2018.

Austrálie

Host, narozen 2000 v Chile, po Hussonet z klisny po Roy. Produkt linebreedingu 2x4 na Mr. Prospector, prochován 5x5x5 na Nasrullah, jeho otec is 3x4 prochován na Nashua. Bez vlivu Northern Dancera. Dvakrát G1 vítězný a několikanásobně graded umístěný mílař v Chile a později v USA, až do věku osmi let. Do chovu zařazen v Austrálii, otec jediného G1 koně.

Jižní Afrika

Twice Over, narozen 2005 ve Velké Británii, po Observatory z klisny po Caerleon. Prochován 4x4 na Northern Dancer, 4x5 na Hail to Reason, jeho otec 4x4 na Nashua. Někdejší šampion starších koní a několikanásobný G1 vítěz na 2000 metrů ve věku sedmi let. V chovu v Jižní Africe. Dva ročníky v dostihovém věku zahrnují několik graded koní a šampiona tříletých Do It Again.

Nasrullah

EUNASAAUSJPNSAF
Blushing GroomEqual StripesRussian Sage
Greenspring
Nedawi
Pounced
Mill ReefDalakhaniJeune-TurcReliable Man
Evropa

Dalakhani, narozen 2000 v Irsku, po Darshaan z klisny po Miswaki. Prochován 5x5 na Princequillo. Bez vlivu Northern Dancera. Poražený jedinkrát v kariéře Alamsharem v Irish Derby, vítěz Prix du Jockey Club a Prix de l'Arc de Triomphe. Mezinárodní G1 plemeník.

Jižní Amerika

Equal Stripes, narozen 1999 v Argentině, po Candy Stripes z klisny po Equalize (Northern Jove). Prochován 4x4 na Northern Dancer. G1 umístěný dvoueltek na míli. Prověřený argentinský plemeník, sedmkrát v top 10, v letech 2017 i 2018 vicešampion argentinských plemeníků.

Greenspring, narozen 2005 v USA, po Orientate z klisny po Seattle Slew. Jeho matka je 4x4 prochována na Round Table. Americký G2 vítězný sprinter a mílař. Otec několika ročníků v dostihovém věku, poprvé v top 50 v roce 2018.

Jeune-Turc, narozen 2004 v Brazílii, po Know Heights (Shirley Heights) z klisny po Machiavellian. Prochován 3x5 na Hoist the Flag, 5x5 na Native Dancer, 5x5 na Princequillo. Několikanásobný G1 vítěz a G1 umístěný, šampion tříletých. V sezóně 2018 otec dvou G1 potomků z omezeného množství hříbat.

Nedawi, narozen 1995 ve Velké Británii, po Rainbow Quest z klisny po Northern Dancer. Prochován 4x5 na Native Dancer, 4x5x5 na Nearco. Někdejší vítěz St. Legeru a G1 umístěný za Daylamim. Zařazen do chovu v Brazílii, prověřený graded plemeník.

Pounced, narozen 2007 v USA, po Rahy z klisny po Storm Cat. Neprochovaný. G1 umístěný dvouletek ve Francii a vítěz BC Juvenile Turf. Někdejší brazilský plemeník od roku 2010, v roce 2015 importován do Itálie.

Austrálie

Reliable Man, narozen 2008 ve Velké Británii, po Dalakhani z klisny po Sadler's Wells. Neprochovaný. Vítěz Prix du Jockey Club. Plemeník v Německu, na Novém Zélandu, ve Francii. Prověřený graded producent.

Jižní Afrika

Russian Sage, narozen 2004 v Jižní Africe, po Jallad (Blushing Groom) z klisny po Badger Land (Codex). Prochován 4x5 na Wild Risk. Bez vlivu Northern Dancera. Dostihový šampion, dvojnásobný G1 vítěz na 2000 metrů.

Native Dancer

EUNASAAUSJPNSAF
Raise a NativeAy Caramba
Redattore
Super Saver
Sea-BirdAmerican PostAmerican Post
Sharpen UpHallingHalling
Evropa

American Post, narozen 2001 ve Velké Británii, po Bering z klisny po Sadler's Wells. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 5x5 na Native Dancer. Dvojnásobný G1 vítěz ve dvou letech, vítěz francouzských Guineas ve třech. Otec jen náhodných koní na vyšší graded úrovni. Utracen 2016.

Halling, narozen 1991 v USA, po Diesis z klisny po Green Dancer. Neprochovaný.. Několikanásobný G1 vítěz na 2000 metrů, evropský šampion starších koní. Otec řady talentovaných koní, včetně vítěze Irish Derby Jacka Hobbse, mladého plemeníka ve Velké Británii.

Jižní Amerika

Ay Caramba, narozen 2000 v Brazílii, po Roi Normand z klisny po Ghadeer (Lyphard). Neprochovaný. Brazilský G1 vítěz na 1600 metrů, porazil Leroidesanimaux. Několikanásobný G1 otec.

Redattore, narozen 1995 v Brazílii, po Roi Normand z klisny po Deputy Minister. Neprochovaný. G1 vítězný mílař v Brazílii i Spojených státech. Prověřený brazilský graded otec i mateřský otec.

Super Saver, narozen 2007 v USA, po Maria's Mon z klisny po A.P. Indy. Prochován 4x5x5 na Buckpasser, 4x5 na Raise a Native. Vítěz Kentucky Derby. V prvním ročníku potomků šampion Runhappy.

Nearco

EUNASAAUSJPNSAF
InfatuationIlovethiscity
NearcticWild Event

Ilovethiscity, narozen 2007 v Austrálii, po Magic Albert (Zeditave) z klisny po Kenfair (Kenmare). Bez vlivu Northern Dancera, neprochovaný. G1 vítěz a G1 umístěný do 1600 metrů. Několik malých ročníků, včetně G1 vítězky v sezóně 2018.

Wild Event, narozen 1993 v USA, po Wild Again z klisny po Northfields. Produkt linebreedingu 3x4 na Nearctic, prochován 4x5 na Nearco, 4x5 na Native Dancer, jeho otec 3x4 prochován na Hyperion. Prověřený G1 plemeník a mateřský otec v Brazílii.

Northern Dancer

EUNASAAUSJPNSAF
DanehillCamachoDandy ManAmigoniAll Too HardHarbingerExceed And Excel
DansiliFast CompanyCatcher in the RyeBeneteauEpaulette
DelegatorHoly Roman EmperorDylan ThomasBurgundyOratorio
Fastnet RockMastercraftsmanIvan DenisovichChamps Elysees
Holy Roman EmperorMyboycharlieLizard IslandCommands
KodiacMastercraftsmanDarci Brahma
Mount NelsonDylan Thomas
Red Rock CanyonFastnet Rock
Rock of GibraltarFoxwedge
Hinchinbrook
Kodiac
Magnus
Mastercraftsman
Myboycharlie
Not a Single Doubt
Redoute's Choice
Shaft
Smart Missile
Snitzel
Starspangledbanner
Stratum
Time Thief
Wanted
Zoffany
Evropa

Camacho, narozen 2002 ve Velké Británii, po Danehill z klisny po Zafonic. Prochován 3x5x5 na Northern Dancer. G3 umístěný na 1400 metrů. Plemenický veterán měl v roce 2018 svou nejlepší sezónu s klasičkou Teppal a G1 umístěnou dvouletkou Signora Cabello.

Dansili, narozen 1996 ve Velké Británii, po Danehill z klisny po Kahyasi. Prochován 3x5 na Northern Dancer. Několikanásobně G1 umístěný mílař za hvězdami kalibru Sendawar, Giant's Causeway, nebo Dubai Millennium. Později respektovaný G1 plemeník. Penzionován 2018.

Delegator, narozen 2006 ve Velké Británii, po Dansili z klisny po Efisio. Prochován 4x4 na Northern Dancer. Druhý za Sea the Stars v Two Thousand Guineas, dvakrát G1 umístěný na 1600 metrů ve stejné sezóně. V prosinci 2016 uhynul na infarkt s pouze čtyřmi ročníky hříbat. První obsahoval G1 vítěze Accidental Agent.

Fastnet Rock, narozen 2001 v Austrálii, po Danehill z klisny po Royal Academy. Prochován 3x4 na Northern Dancer. Několikanásobný G2 vítěz ve Francii ve třech letech, G1 vítěz ve čtyřech. Prověřený australský šampion plemeníků.

Holy Roman Emperor, narozen 2004 v Irsku, po Danehill z klisny po Secretariat. Prochován 3x3 na Northern Dancer, produkt linebreedingu 5x5x5 na Nearco. Vyhrál dva G1 dostihy jako dvouletý, a v dalších dvou se umístil za Teofilem. Otec několika G1 vítězů po celém světě.

Kodiac, narozen 2001 ve Velké Británii, po Danehill z klisny po Kris. Prochován 5x5x5 na Native Dancer, jeho matka 4x4 na Rockefella. Polobratr Invincible Spirit, viz Green Desert. G3 umístěný sprinter, čtvrtý v Prix Maurice de Gheest G1. Šampion otců dvouletých s konstantně rostoucí reputací.

Severní Amerika

Fast Company, narozen 2005 v Irsku, po Danehill Dancer z klisny po Zafonic. Prochován 4x5 na Northern Dancer, 5x5 na Buckpasser. Druhý mezi New Approach a Raven's Pass v Dewhurst Stakes. Plemeník v Irsku a Chile. Otec několika graded koní.

Mastercraftsman, narozen 2006 v Irsku, po Danehill Dancer z klisny po Black Tie Affair. Prochován 4x4 na Northern Dancer, 4x5 na Ribot, 5x5 na Buckpasser. Vítěz čtyř G1 dostihů ve dvou a třech letech, včetně Irish 2,000 Guineas. V dalších dvou na 2000m umístěn za Sea the Stars. Prověřený mezinárodní G1 plemeník vč. Nového Zélandu a Chile, a v sezóně 2018 otec šampionky Alpha Centauri.

Myboycharlie, narozen 2005 v Irsku, po Danetime z klisny po Rousillon. Jeho otec je 3x4 prochován na Northern Dancer. G1 vítězný dvouletek ve Francii. Otec několika náhodných G1 koní.

Jižní Amerika

Amigoni, narozen 2003 v Irsku, po Danehill z klisny po Be My Guest. Produkt linebreedingu 3x3 na Northern Dancer. Několikanásobně G2 umístěný, ve dvou letech na 1200 metrů, a ve třech v USA na 2000 metrů. Zařazen do chovu v Brazílii, prověřený místní plemeník.

Catcher in the Rye, narozen 2000 v Irsku, po Danehill z klisny po Darshaan. Prochován 3x5 na Northern Dancer. Druhý ve francouzských Guineas. Přední plemeník v Argentině, šampion plemeníků 2016 a 2017.

Dylan Thomas, narozen 2003 v Irsku, po Danehill z klisny po Diesis. Prochován 5x5x5 na Native Dancer, 5x5 na Tom Fool. Vítěz šesti G1 dostihů, včetně irského derby, King George VI. and Queen Elizabeth Stakes, a Prix de l'Arc de Triomphe. Výkony v chovu tolik neexceluje, je rovinovým i překážkovým plemeníkem a otcem několika G1 vítězů.

Ivan Denisovich, narozen 2003 v Irsku, po Danehill z klisny po Kris S. Prochován 5x5x5 na Native Dancer, matka 4x4 prochována na Nashua. G2 vítěz ve dvou letech, několikanásobně G1 umístěný ve třech od 1600 do 2000 metrů. Po několika zimních sezónách v Chile stál v Chile i Uruguayi. Otec několika graded koní.

Lizard Island, narozen 2005 v USA, po Danehill Dancer z klisny po Spectacular Bid. Prochován 4x4 na Northern Dancer, jeho matka 4x4 prochována na To Market. G2 vítězný sprinter ve dvou letech. V posledních letech konstatně v top 20, top 30 argentinských plemeníků.

Mount Nelson, narozen 2004 ve Velké Británii, po Rock of Gibraltar z klisny po Selkirk. Prochován 3x5 na Danzig, jeho otec 3x3 na Northern Dancer. G1 vítěz ve dvou letech, a ve třech letech na 2000 metrů. Otec několika G1 koní, nyní rovinový i překážkový plemeník.

Red Rock Canyon, narozen 2004 v Irsku, po Rock of Gibraltar z klisny po Sadler's Wells. Prochován 3x4x4 na Northern Dancer. Několikanásobně G1 umístěný na 2000 a 2200 metrů. Zařazen do chovu v Brazílii.

Rock of Gibraltar, narozen 1999 v Irsku, po Danehill z klisny po Be My Guest. Produkt linebreedingu 3x3 na Northern Dancer. Někdejší rekordman se sedmi G1 triumfy v řadě. Prověřený G1 plemeník.

Austrálie

All Too Hard, narozen 2009 v Austrálii, po Casino Prince (Flying Spur) z klisny po Desert Sun. Produkt linebreedingu 4x4 na Danzig, pProchován 5x5x5 na Northern Dancer, 5x5 na Sir Ivor. Několikanásobný G1 vítěz na 1400 metrů. Zatím se dvěma ročníky tříletých, včetně několika G2 vítězů.

Beneteau, narozen 2007 v Austrálii, po Redoute's Choice z klisny po Encosta de Lago. Prochován 4x4x5 na Northern Dancer. G1 umístěný na 1200 metrů. Před smrtí ve věku šesti let dal dva ročníky hříbat, včetně G1 vítězné klisny.

Burgundy, narozen 2008 na Novém Zélandu, po Redoute's Choice z klisny po Zabeel. Prochován 4x5x5 na Northern Dancer, 4x5 na Sir Ivor. Tříčtvrteční rekord Darci Brahmy, viz Danehill. G3 vítězný, G1 umístěný sprinter. První ročník tříletých zahrnoval G2 vítěze.

Champs Elysees, narozen 2003 ve Velké Británii, po Danehill z klisny po Kahyasi. Prochován 3x5 na Northern Dancer. Pravý bratr Dansiliho. Několikanásobný americký a kanadský G1 vítěz na 2400 metrů. V chovu ve Velké Británii, otec několika G1 koní včetně loňské klasičky Billesdon Brook. Uhynul v prosinci 2018.

Commands, narozen 1996 v Austrálii, po Danehill z klisny po My Swanee. Prochován 3x5 na Petition. G1 vítěz na 1600 metrů. Otec řady G1 vítězů. Uhynul v červenci 2014.

Darci Brahma, narozen 2002 na Novém Zélandu, po Danehill z klisny po Zabeel. Prochován 3x5 na Northern Dancer. Získal pět G1 dostihů a v pěti dalších se umístil, od 1200 do 1600 metrů. Jeden z předních plemeníků na Novém Zélandu.

Foxwedge, narozen 2008 v Austrálii, po Fastnet Rock z klisny po Forest Wildcat. Prochován 3x5x5 na Northern Dancer. G1 vítěz a několikanásobně G1 umístěný sprinter. Dosud tři ročníky v dostihovém věku, šampion plemeníků s druhým rorčníkem potomků a jeden z předních mladých hřebců.

Hinchinbrook, narozen 2007 v Austrálii, po Fastnet Rock z klisny po Snippets. Prochován 4x4x5x5 na Northern Dancer. Tříčtvrteční bratr Snitzela. Čtyřnásobně G1 umístěný sprinter. Někdejší šampion plemeníků s prvním i druhým ročníkem. Pro zranění utracen v červenci 2018.

Magnus, narozen 2002 v Austrálii, po Flying Spur z klisny po Snippets. Prochován 4x5x5 na Northern Dancer. G1 vítězný a několikanásobně G1 umístěný sprinter. Otec několika graded koní.

Not a Single Doubt, narozen 2001 v Austrálii, po Redoute's Choice z klisny po Rory's Jester. Prochován 4x4x5 na Northern Dancer. Listed vítěz, G3 umístěný sprinter. Prověřený graded i G1 plemeník.

Redoute's Choice, narozen 1996 v Austrálii, po Danehill z klisny po Canny Lad. Prochován 3x4 na Northern Dancer. Několikanásobně G1 vítězný sprinter a mílař, několikanásobný šampion plemeníků. Uhynul v březnu 2019.

Smart Missile, narozen 2008 v Austrálii, po Fastnet Rock z klisny po Comic Strip (Roberto). Jeho otec je 3x4 prochován na Northern Dancer. Vítěz G2 sprintu nad Sepoyem a Foxwedge, G1 umístěný. Nejlepší mladý plemeník s každým z prvních tří ročníků podle výher nebo početu vítězů.

Snitzel, narozen 2002 v Austrálii, po Redoute's Choice z klisny po Snippets. Prochován 3x5 na Lunchtime, 4x4x5x5 na Northern Dancer. Tříčtvrteční bratr Hinchinbrooka. G1 vítězný sprinter. Australský šampion plemeníků posledních dvou sezón.

Starspangledbanner, narozen 2006 v Austrálii, po Choisir (Danehill Dancer) z klisny po Made of Gold (Green Forest). Neprochovaný. Několikanásobně G1 vítězný sprinter v Austrálii i Velké Británii. Otec jen několika graded koní.

Stratum, narozen 2002 v Austrálii, po Redoute's Choice z klisny po Luskin Star. Jeho otec je 3x4 prochován na Northern Dancer. G1 a G2 vítěz, několikanásobně G2 umístěný sprinter. Někdejší australský šampion plemeníků s prvním ročníkem, otec několika G1 koní. Uhynul 2016.

Time Thief, narozen 2005 v Austrálii, po Redoute's Choice z klisny po Jade Hunter. Jeho otec je 3x4 prochován na Northern Dancer. G1 umístěný na 1200 a 1600 metrů. Otec jediného G1 vítěze.

Wanted, narozen 2006 v Austrálii, po Fastnet Rock z klisny po Snippets. Prochován 4x5x5 na Northern Dancer. G1 vítěz a několikanásobně G1 umístěný sprinter. Otec jen dvou graded koní z několika ročníků.

Zoffany, narozen 2008 v Irsku, po Dansili z klisny po Machiavellian. Prochován 4x5 na Blushing Groom, 5x5 na Nijinsky. G1 vítězný sprinter, G1 umístěný mílař. Otec tří klasických ročníků a prověřený graded plemeník.

Japonsko

Harbinger, narozen 2006 ve Velké Británii, po Dansili z klisny po Bering. Prochován 4x5x5 na Northern Dancer. His G1 victory was a highlight of his steady G3 performances over 12 furlongs. Retired to stand v Japonsku, the champion freshman sire and sire of several G1 winners.

Jižní Afrika

Epaulette, narozen 2009 v Austrálii, po Commands z klisny po Singspiel. Produkt linebreedingu 4x5 na Northern Dancer. Polobratr plemeníka Helmet. Několikanásobně G1 vítězný sprinter. Otec několika graded koní a G1 vítěze v prvním klasickém ročníku.

Exceed And Excel, narozen 2000 v Austrálii, po Danehill z klisny po Lomond. Produkt linebreedingu 3x3 na Northern Dancer. Několikanásobně G1 and G2 vítězný sprinter. Někdejší australský šampion plemeníků a otec řady G1 i G2 vítězů.

Oratorio, narozen 2002 v Irsku, po Danehill z klisny po Vaguely Noble. Prochován 4x5 na Nearco, 5x5x5 na Native Dancer. G1 vítězný dvouletek, klasicky umístěný mílař a několikanásobný G1 vítěz na 2000 metrů ve třech letech. Otec několika G1 vítězů po celém světě. Momentálně stojí v Jižní Africe.

EUNASAAUSJPNSAF
DanzigWar FrontBellamy RoadLingote de OroDalghar
Hard SpunOrpenHard Spun
The FactorState of PlayNicconi
War FrontTesta Rossa
War Front
Evropa

War Front, narozen 2002 v USA, po Danzig z klisny po Rubiano. 2x5 prochován na Northern Dancer, 5x5 na Hyperion. G2 vítězný, několikanásobně G1 umístěný sprinter. Prověřený G1 plemeník stojící v USA, ale velmi úspěšný v Evropě. Aktivní.

Severní Amerika

Bellamy Road, narozen 2002 v USA, po Concerto (Chief's Crown) z klisny po Deputed Testamony (Traffic Cop - Traffic Judge). Neprochovaný. G1 umístěný na 2000 metrů ve třech letech. Otec jen několika G1 koní.

Hard Spun, narozen 2004 v USA, po Danzig z klisny po Turkoman. Prochován 4x5 na Native Dancer, 5x5 na Polynesian. Klasicky umístěný tříletek, plemeník na obou polokoulích, prověřený G1 a G2 producent.

The Factor, narozen 2008 v USA, po War Front z klisny po Miswaki. Prochován 3x5 na Mr. Prospector, 4x4 na Nearctic, 5x5x5 na Native Dancer. Několikanásobný G1 and G2 vítěz na 1400 metrů. Otec dvou klasických ročníků s několika graded koňmi.

Jižní Amerika

Lingote de Oro, narozen 2005 v Argentině, po Orpen z klisny po Old Trieste. Prochován 4x5 na Nearctic. Několikanásobný šampion a Kůň roku v Argentině, vítěz od 2000 do 2400 metrů. Nikdy se nedostal do top 50 argentinských plemeníků.

Orpen, narozen 1996 v USA by Lure z klisny po Devil's Bag. Prochován 4x5x5 na Native Dancer. G2 vítězný dvouletek, irský klasicky umístěný mílař. Dlouholetý člen argentinské top 10 plemeníků. Aktivní.

State of Play, narozen 2009 v USA, po War Front z klisny po Procida (Mr. Prospector). Prochován 3x4 na Northern Dancer, 3x5 na Mr. Prospector, 3x5 na Nijinsky, 5x5 na Native Dancer. G2 vítězný mílař na trávě. Do chovu zařazen v Chile, kde jeho první ročník obsahoval dva graded potomky.

Austrálie

Dalghar, narozen 2006 ve Francii, po Anabaa z klisny po Miswaki. Prochován 5x5 na Native Dancer. Polobratr Dalakhaniho, viz Nasrullah. G2 umístěný sprinter. Plemeník na Novém Zélandu.

Nicconi, narozen 2005 v Austrálii, po Bianconi z klisny po Scenic. Prochován 3x4 na Northern Dancer. Několikanásobně G1 vítězný sprinter a otec sprinterů.

Testa Rossa, narozen 1996 v Austrálii, po Perugino z klisny po Sir Dapper (Vain). Neprochovaný. Několikanásobný G1 vítěz od 1200 do 1600 metrů, někdejší rival Redoute's Choice. Prověřený graded plemeník.

EUNASAAUSJPNSAF
Dixieland BandUnion Rags

Union Rags, narozen 2009 v USA, po Dixie Union z klisny po Gone West. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 3x4 na Mr. Prospector, 5x5 na Native Dancer. G1 vítězný dvouletek, vítěz Belmont Stakes. Otec dvou ročníků tříletých, včetně slibného počtu graded vítězů.

EUNASAAUSJPNSAF
El PradoMedaglia d'OroArtie SchillerGrassy
Kitten's JoyKitten's JoyBorrego
Medaglia d'OroCosmic
Severní Amerika

Artie Schiller, narozen 2001 v USA, po El Prado z klisny po Majestic Light. Prochován 5x5 na Nearco, 5x5 na Native Dancer. Prověřený americký trávař, vítěz BC Mile. Momentálně stojí v Austrálii. Otec několika G1 a G2 koní.

Kitten's Joy, narozen 2001 v USA, po El Prado z klisny po Lear Fan. Prochován 3x5 na Northern Dancer, 4x5 na Tom Fool, 4x5 na Hail to Reason, 5x5 na Turn-To. Americký šampion trávařů a přední producent trávařů, dvojnásobný americký šampion plemeníků.

Medaglia d'Oro, narozen 1999 v USA, po El Prado z klisny po Bailjumper. Neprochovaný. Několikanásobný G1 vítěz, klasicky umístěný, umístěný ve dvou edicích BC Classic i v Dubai World Cupu. Jeden z předních mezinárodních plemeníků.

Jižní Amerika

Borrego, narozen 2001 v USA, po El Prado z klisny po Strike the Gold. Prochován 5x5x5 na Native Dancer, matka prochována 3x3 na Raise a Native. Několikanásobný americký G1 vítěz a G1 umístěný do 2000 metrů. Plemeník v USA, Argentině a Venezuele. Jeho jediný argentinský ročník zahrnuje G1 vítězného hřebce.

Cosmic, narozen 2005 v USA, po El Prado z klisny po Seeking the Gold. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 4x5 na Tom Fool, 5x5 na Native Dancer. Allowance a malý stakes vítěz. Čtyři ročníky tříletých v Argentině, včetně G1 umístěné klisny sezóny 2018.

Grassy, narozen 2006 v USA, po El Prado z klisny po Rousillon. Prochován 5x5 na Native Dancer. The U.S. Americký několikanásobně G1 umístěný vytrvalec na trávě. První ročník zahrnuje G1 vítězku.

EUNASAAUSJPNSAF
Fairy KingEncosta de Lago
Needs Further
Zoustar
Austrálie

Encosta de Lago, narozen 1993 v Austrálii, po Fairy King z klisny po Star Way (Star Appeal). Prochován 2x5 na Northern Dancer, 4x5 na Native Dancer. G1 a G2 vítězný sprinter a mílař, veterán australských plemeníků, šampion plemeníků. Penzionován 2015.

Needs Further, narozen 2007 v Austrálii, po Encosta de Lago z klisny po Danehill. Produkt linebreedingu 3x4 na Northern Dancer. G3 vítězný mílař. Ve druhém ročníku má G2 vítěznou klisnu.

Zoustar, narozen 2010 v Austrálii, po Northern Meteor (Encosta de Lago) z klisny po Redoute's Choice. Produkt linebreedingu 4x5 na Northern Dancer, otec prochován 3x4 na Mr. Prospector. Několikanásobně G1 vítězný sprinter, šampion plemeníků s prvním ročníkem na dráze. Jeho otec, rovněž G1 vítězný sprinter, uhynul na koliku po čtyřech sezónách v chovu.

EUNASAAUSJPNSAF
GalileoFrankelCape BlancoCima de TriompheFrankelFrankel
GalileoFrankelHeliostaticGalileo
NathanielGalileoRoderic O'ConnorRip Van Winkle
New ApproachNathanielSixties IconTeofilo
TeofiloSoldier of Fortune
Treasure Beach
Yazamaan
Evropa

Frankel, narozen 2008 ve Velké Británii, po Galileo z klisny po Danehill. Produkt linebreedingu 3x4 na Northern Dancer, prochován 5x5 na Buckpasser. Fenomenální neporažený šampion, talentovaný mladý plemeník s 12 G1 koňmi ve dvou klasických ročnících.

Galileo, narozen 1998 v Irsku, po Sadler's Wells out z klisny po Miswaki. Prochován 4x5 na Native Dancer. Dvojnásobný vítěz Derby, šampion tříletých. Šampion britských plemeníků posledních devět let v řadě.

Nathaniel, narozen 2008 v Irsku, po Galileo z klisny po Silver Hawk. Prochován 4x4 na Nearctic, 4x5 na Hail to Reason, 5x5 na Native Dancer, 5x5x5 na Nearco. Několikanásobný G1 vítěz a G1 umístěný od 2000 do 2400 metrů. Talentovaný mladý plemeník, dvojnásobný šampion francouzských plemeníků a otec šampionky Enable.

New Approach, narozen 2005 v Irsku, po Galileo z klisny po Ahonoora. Neprochovaný. Vítěz pěti G1 dostihů ve dvou a třech letech, včetně Derby, a umístěn ve třech dalších, včetně obojích ostrovních Guineas. Prověřený evropský plemeník s několika klasickými vítězi.

Teofilo, narozen 2004 v Irsku, po Galileo z klisny po Danehill. Produkt linebreedingu 3x4 na Northern Dancer, prochován 5x5 na Raise a Native, a 5x5 na Buckpasser, jeho matka je prochována 4x4 na Ribot. Dvojnásobný G1 vítěz a šampion dvouletých. Mezinárodní G1 plemeník.

Severní Amerika

Cape Blanco, narozen 2007 v Irsku, po Galileo z klisny po Presidium (General Assembly). Prochován 5x5 na Native Dancer. Vítěz irského derby, několikanásobný G1 trávař v USA. Stál v USA, na Novém Zélandu a momentálně v Japonsku.

Jižní Amerika

Cima de Triomphe, narozen 2005 v Irsku, po Galileo z klisny po Danehill. Produkt linebreedingu 3x4 na Northern Dancer, prochován 5x5 na Buckpasser. Italský G1 vítěz, britský G3 vítěz na 2000 a 2200 metrů. Plemeník v Itálii, Francii a Argentině. Otec několika G1 koní v Argentině.

Heliostatic, narozen 2003 v Irsku, po Galileo z klisny po Erin's Isle. Prochován 5x5 na Forli. G3 vítěz z Galileova prvního ročníku. Plemeník v Irsku a později v Argrentině s několika G1 vítězi.

Roderic O'Connor, narozen 2008 v Irsku, po Galileo z klisny po Danehill. Prochován 3x4x5 na Northern Dancer, a 5x5 na Buckpasser. Dvojnásobný G1 vítěz na 1600 metrů ve dvou a třech letech.

Sixties Icon, narozen 2003 ve Velké Británii, po Galileo z klisny po Diesis. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 5x5 na Native Dancer. Talentovaný vytrvalec, vítěz St. Leger. Otec lokálního šampiona Sixties Song a několika graded koní.

Soldier of Fortune, narozen 2004 v Irsku, po Galileo z klisny po Erin's Isle. Prochován 5x5 na Forli. Pravý bratr Heliostatika. Vítěz irského derby a druhý z Prix de l! Arc de Triomphe. Momentálně national hunt plemeník v Irsku, zároveň v sezóně 2018 otec tří G1 umístěných koní v Brazílii.

Treasure Beach, narozen 2008 ve Velké Británii, po Galileo z klisny po Mark of Esteem. Prochován 3x5 na Northern Dancer. Vyhrál nebo se umístil v pěti G1 dostizích převážně na 2400 metrů, včetně irského derby; pátý v anglickém Derby. Stojí na Floridě, v zimě připouští v Argentině. První ročník zahrnuje prověřenou argentinskou G1 klisnu.

Yazamaan, narozen 2004 ve Velké Británii, po Galileo z klisny po Storm Cat. Prochován 3x4x5 na Northern Dancer, 5x5 na Buckpasser. Plemeník v Peru.

Austrálie

Rip Van Winkle, narozen 2006 v Irsku, po Galileo z klisny po Stravinsky. Prochován 3x4x5 na Northern Dancer, 4x5 na Mr. Prospector. Několikanásobný evropský G1 vítěz a G1 umístěný od 1600 do 2000 metrů. Stojí na Novém Zélandu, otec několika nižších graded koní.

EUNASAAUSJPNSAF
Giant's CausewayFootstepsinthesandAragornAragornFrost GiantAwait the Dawn
ShamardalCreative CauseLope de Vega
First Samurai
Giant's Causeway
Justin Phillip
Lope de Vega
Shamardal
Evropa

Footstepsintehsand, narozen 2002 ve Velké Británii, po Giant's Causeway z klisny po Rainbow Quest. Prochován 3x4 na Blushing Groom, 4x5 na Northern Dancer, 5x5 na Nasrullah. Vítěz Two Thousand Guineas v pouze třech startech. Stojí v Irsku, zimní sezónu v Argentině. Prověřený G1 plemeník na obou kontinentech.

Shamardal, narozen 2002 v USA, po Giant's Causeway z klisny po Machiavellian. Prochován 3x4 na Halo, 5x5 na Hail to Reason. Dvojnásobný francouzský klasický vítěz a prověřený mezinárodní plemeník.

Severní Amerika

Aragorn, narozen 2002 v Irsku, po Giant's Causeway z klisny po Mr. Prospector. Prochován 3x4 na Northern Dancer, jeho matka 3x4 na Native Dancer. Americký G1 mílař, momentálně stojící v Chile. Otec náhodných graded koní.

Creative Cause, narozen 2009 v USA, po Giant's Causeway z klisny po Siberian Summer (Siberian Express). Prochován 5x5 na Nearctic. Former top juvenile, third from the Preakness Stakes. Sire of a handful of the U.S. graded horses.

First Samurai, narozen 2003 v USA, po Giant's Causeway z klisny po Dixieland Band. Produkt linebreedingu 3x4 na Northern Dancer, prochován 5x5 na Bold Ruler. G1 vítězný dvouletek do 1600 metrů, G2 umístěný v trialu na 1800 metrů. Prověřený americký graded plemeník, včetně několika G1 vítězů.

Giant's Causeway, narozen 1997 v USA, po Storm Cat z klisny po Rahy. Prochován 4x5 na Bold Ruler, 4x5 na Hail to Reason, 5x5 na Nasrullah. Vyhrál nebo se umístil v deseti G1 dostizích od 1600 do 2000 metrů, umístěný v obou ostrovních Guineas i BC Classic. Několikanásobný americký šampion plemeníků. Uhynul v dubnu 2018.

Justin Phillip, narozen 2008 v USA, po First Samurai z klisny po Cryptoclearance. Prochován 3x4 na Fappiano, jeho otec 3x4 na Northern Dancer. Vyhrál nebo se umístil v pěti G1 dostizích a šesti dalších graded sprintech do věku pěti let. První ročník tříletých zahrnoval kanadskou klasickou vítězku.

Lope de Vega, narozen 2007 v Irsku, po Shamardal z klisny po Vettori. Prochován 3x3 na Machiavellian. Dvojnásobný francouzský klasický vítěz, mladý plemeník s řadou graded vítězů po celém světě.

Austrálie

Frost Giant, narozen 2003 v USA, po Giant's Causeway z klisny po Gone West. Prochován 4x4 na Northern Dancer, 4x4 na Secretariat. Irský G3 vítěz, v pěti letech nečekaný vítěz amerického G1 handicapu na 2000 metrů. Lokální plemeník v USA.

Jižní Afrika

Await the Dawn, narozen 2007 v USA, po Giant's Causeway z klisny po Dixieland Band. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 4x4 na Roberto. G1 umístěný na 2100 metrů, G2 vítěz na 2400 ve Velké Británii. Zařazen do chovu v Jižní Africe, kde uhynul během druhé sezóny. Jeho jediný plný ročník zahrnoval vítěze S.A. Derby Hero's Honour.

EUNASAAUSJPNSAF
Green DesertInvincible SpiritI Am InvincibleQuerari
Kingman
Lawman
Oasis Dream
Paco Boy
Sea the Stars
Showcasing
Evropa

Invincible Spirit, narozen 1997 v Irsku, po Green Desert z klisny po Kris. Prochován 5x5 na Native Dancer, jeho matka is 4x4 prochován na Rockefella. Polobratr Kodiaka, viz Danehill. G1 vítězný britský sprinter. Jeden z předních evropských plemeníků, otec řady G1 vítězů.

Kingman, narozen 2011 ve Velké Británii, po Invincible Spirit z klisny po Zamindar. Prochován 4x5x5 na Northern Dancer, 5x5 na Never Bend. Evropský šampion se čtyřmi G1 triumfy na míli. První ročník dvouletých obsahoval pár G2 koní.

Lawman, narozen 2004 ve Francii, po Invincible Spirit z klisny po Gulch. Prochován 4x5 na Northern Dancer, 5x5 na Sir Gaylord, 5x5 na Never Bend. Vítěz francouzského derby a otec několika G1 koní.

Oasis Dream, narozen 2000 ve Velké Británii, po Green Desert z klisny po Dancing Brave. Produkt linebreedingu 3x4 na Northern Dancer, prochován 4x4 na Never Bend, 4x5 na Sir Gaylord. G1 vítězný dvouletek, ve třech letech G1 vítězný sprinter. Jeden z dlouholetých předních britských plemeníků, otec početných G1 vítězů.

Paco Boy, narozen 2005 v Irsku, po Desert Style z klisny po Sandhurst Prince (Pampapaul). Neprochovaný. Běhal do pěti let, několikanásobný G1 vítězný mílař. Jediným G1 potomkem je klasický vítěz Galileo Gold. V roce 2017 prodán do Turecka.

Sea the Stars, narozen 2006 v Irsku, po Cape Cross z klisny po Miswaki. Neprochovaný. Polobratr Galilea. Evropský Kůň roku, vítěz Derby i Prix de l'Arc de Triomphe. Otec početných G1 koní.

Showcasing, narozen 2007 ve Velké Británii, po Oasis Dream z klisny po Zafonic. Prochován 4x5x5 na Northern Dancer, 4x5 na Lyphard, jeho otec je 4x4 prochován na Never Bend. G1 umístěný dvouletek, G2 umístěný sprinter ve třech letech. Otec čtyř klasických ročníků a několika G1 a G2 koní.

I Am Invincible, narozen 2004 v Austrálii, po Invincible Spirit z klisny po Canny Lad. Neprochovaný. G1 umístěný sprinter. Někdejší australský šampion plemeníků s prvním ročníkem a prověřený G1 a G2 otec v regionu.

Jižní Afrika

Querari, narozen 2006 v Německu, po Oasis Dream z klisny po Acatenango. Jeho otec je prochován 3x4 na Northern Dancer, 4x4 na Never Bend. Německý G3 vítěz a italský G1 vítěz od 1600 do 2000 metrů. Zařazen do chovu v Jižní Africe.

EUNASAAUSJPNSAF
LyphardKing Halo

King Halo, narozen 1995 v Japonsku, po Dancing Brave z klisny po Halo. Prochován 4x4 na Sir Gaylord, 4x5x5 na Turn-To, 5x5 na Tom Fool. Klasicky umístěný na 2000 metrů, G1 vítězný sprinter. Otec několika G1 koní.

EUNASAAUSJPNSAF
Night ShiftAzamour
Deportivo

Azamour, narozen 2001 v Irsku, po Night Shift z klisny po Lear Fan. Neprochovaný. Někdejší šampion starších koní a otec několika klasických klisen. Na Novém Zélandu několik talentovaných koní. Utracen 2014.

Deportivo, narozen 2000 ve Velké Británii, po Night Shift z klisny po Kenmare. Prochován 2x4 na Northern Dancer. G2 vítězný sprinter. Malý plemeník. Za jeho úspěchy je zodpovědný importovaný veterán Gailo Chop.

V roce 2009 dal Turtle Bowl, vnuk Night Shifta po Dyhim Diamond, dva zásadní syny: French Fifteen, a Lucayan. Prvně jmenovaný přišel třetí za Camelotem v Two Thousand Guineas, a druhý vyhrál francouzský ekvivalent. Turtle Bowl byl v roce 2013 prodán do Japonska a 2017 uhynul, ale jeho synové jsou aktivními plemeníky ve Francii.

EUNASAAUSJPNSAF
NijinskyMolengaoBold Silvano
Silvano
Jižní Amerika

Molengao, narozen 2001 v Brazílii, po Royal Academy z klisny po Locris (Venture - Relic - War Relic - Man o'War). Jeho otec je prochován 4x4 na Menow, matka 4x4 na Tourbillon. Americký G2 vítěz a G1 umístěný do 2000 metrů. Do chovu odešel v sedmi letech; otec několika talentovaných dcer.

Jižní Afrika

Bold Silvano, narozen 2006 v Jižní Africe, po Silvano z klisny po Al Mufti. Neprochovaný. G1 vítěz na 2200 metrů, aktivní plemeník.

Silvano, narozen 1996 v Německu, po Lomitas (Nininski) z klisny po Beau's Eagle (Golden Eagle - Right Royal). Prochován 5x5 na Ribot. Čtvrtý v německém derby, G1 vítěz v USA, Hong Kongu, Singapuru na 2000 metrů, čtvrtý v Cox Plate v Austrálii. Užitečný plemeník v Německu a šampion plemeníků s početným graded potomstvem v Jižní Africe. Aktivní plemeník.

EUNASAAUSJPNSAF
NureyevFarhhBuzzwordSiyouni
Pivotal
Siyouni
Evropa

Farhh, narozen 2008 ve Velké Británii, po Pivotal z klisny po Lando. Neprochovaný. Vyhrál nebo se umístil v sedmi G1 dostizích od 1600 do 2000 metrů. První ročník zahrnoval druhého z Derby a talentovaného vytrvalce Dee Ex Bee.

Pivotal, narozen 1993 ve Velké Británii, po Polar Falcon z klisny po Cozzene. Neprochovaný. Veterán britských plemeníků, šampion mateřských otců. Aktivní na Cheveley Park Stud.

Siyouni, narozen 2007 ve Francii, po Pivotal z klisny po Danehill. Produkt linebreedingu 4x4 na Northern Dancer, prochován 5x5x5 na Nearctic. G1 vítězný dvouletek a G1 umístění mílař ve třech letech. Evropský šampion mladých plemeníků.

Jižní Amerika

Buzzword, narozen 2007 ve Velké Británii, po Pivotal z klisny po Danehill. Produkt linebreedingu 4x4 na Northern Dancer. G1 umístěný dvouletek za Siyounim, vítěz německého derby. Plemeník v Itálii a Chile, kde měl v roce 2018 prověřeného G2 dvouletka. Uhynul po třech sezónách v chovu.

EUNASAAUSJPNSAF
Sadler's WellsAdlerflugCamelotCrimson TideAuthorizedDynasty
CamelotGallant GuruElusive Fort
High ChaparralHigh Chaparral
So You ThinkHorse Chestnut
King of Kings
Evropa

Adlerflug, narozen 2004 v Německu, po In the Wings z klisny po Last Tycoon. Produkt linebreedingu 3x4 na Northern Dancer, prochován 4x4 na Mill Reef. Vítěz německého Derby, G1 umístěný na 2000 metrů ve Francii.

Camelot, narozen 2009 ve Velké Británii, po Montjeu z klisny po Kingmambo. Prochován 3x5x5 na Northern Dancer, 5x5 na Native Dancer. Přišel o britskou Trojkorunu méně než délkovou porážkou v St. Legeru. V prvním ročníku dal vítěze irského derby Latrobe a další dva G1 vítěze.

Jižní Afrika

Crimson Tide, narozen 1994 v Irsku, po Sadler's Wells z klisny po Darshaan. Prochován 4x4 na Forli. G2 vítězný mílař v Německu a Itálii. Prověřený brazilský G1 plemeník. Mezinárodně známý jako otec Zardany, rivalky Zenyatty a Rachel Alexandry.

Austrálie

Authorized, narozen 2004 v Irsku, po Montjeu z klisny po Saumarez. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 4x5 na Val de Loir. G1 vítěz ve dvou letech, vítěz Derby ve třech. Otec několika G1 vítězů.

High Chaparral, narozen 1999 v Irsku, po Sadler's Wells z klisny po Darshaan. Neprochovaný. Dvouletý G1 vítěz, vítěz obou ostrovních Derby i BC Turf, několikanásobný šampion. Ve stínu o rok dříve narozeného Galilea, ale úspěšný mezinárodní plemeník. Uhynul v prosinci 2014..

So You Think, narozen 2006 na Novém Zélandu, po High Chaparral z klisny po Tights. Produkt linebreedingu 3x4 na Northern Dancer. Několikanásobný G1 vítěz na 2000 metrů a australský šampion. V roce 2018 měl nejstarší čtyřleté potomky. Prověřený G1 plemeník.

Jižní Afrika

Dynasty, narozen 1999 v Jižní Africe, po Fort Wood (Sadler's Wells) z klisny po Commodore Blake (Blakeney). Neprochovaný. Šampion a jihoafrický Kůň roku, výjimečně úspěšný plemeník. Stále aktivní.

Elusive Fort, narozen 2002 v Jižní Africe, po Fort Wood z klisny po Secret Prospector (Mr. Prospector). Prochován 5x5 na Native Dancer. Jihoafrický G1 vítěz od 1600 do 2400 metrů. Otec několika G1 koní.

Horse Chestnut, narozen 1995 v Jižní Africe, po Fort Wood z klisny po Col Pickering (Wilwyn). Prochován 5x5x5 na Nearco, matka prochována 4x4 na Donatello. Jihoafrický vítěz Trojkoruny a Kůň roku, americký G3 vítěz. Plemeník v USA a Jižní Africe. Nepříliš silný otec, ale mateřský otec tří amerických G1 vítězů v sezóně 2018, stejně jako G1 vítěze v Jižní Africe. Uhynul 2015.

EUNASAAUSJPNSAF
Storm CatNo Nay NeverFreudBluegrass CatTiger Ridge
Scat DaddyHarlan's HolidayDaddy Long LegsVar
Shanghai BobbyInto MischiefDangerous Midge
Stormy AtlanticKantharosEasing Along
Pure PrizeForestry
Scat DaddyFreud
ShacklefordGrand Reward
Smiling TigerGstaad
Stormy AtlanticHarlan's Holiday
Hurricane Cat
Interaction
Meal Penalty
Newfoundland
Pure Prize
Red Runner
Scat Daddy
Shanghai Bobby
Storm Surge
Stormy Atlantic
The Leopard
Tiger Heart
True Cause
Van Nistelrooy
Evropa

No Nay Never, narozen 2011 v USA, po Scat Daddy z klisny po Elusive Quality. Prochován 3x4x5 na Mr. Prospector, 4x5x5 na Northern Dancer. Francouzský G1 vítěz ve dvou letech, druhý v BC Turf Sprint ve třech. První ročník zahrnoval dva evropské group vítěze.

Scat Daddy, narozen 2004 v USA, po Johannesburg z klisny po Mr. Prospector. Prochován 2x4 na Mr. Prospector, 4x5 na Northern Dancer. G1 vítězný dvouletek a trialový vítěz. Prověřený mezinárodní plemeník, otec vítěze Trojkoruny Justify. Zkolaboval a uhynul 2015.

Shanghai Bobby, narozen 2010 v USA, po Harlan's Holiday z klisny po Orientate. Prochován 5x5 na Raise a Native, matka prochována 3x4 na Blushing Groom. Americký šampion dvouletých. Plemeník v Brazílii, USA a Japonsku. Jediný brazilský ročník zahrnoval pět G1 vítězů a tři další G1 umístěné.

Stormy Atlantic, narozen 1994 v USA, po Storm Cat z klisny po Seattle Slew. Prochován 4x5 na Bold Ruler, 5x5 na Nasrullah. Stakes sprinter, mezinárodní otec i mateřský otec. Stále aktivní v USA.

Severní Amerika

Freud, narozen 1998 v USA, po Storm Cat z klisny po Rahy. Prochován 4x5 na Bold Ruler, 4x5 na Hail to Reason, 5x5 na Nasrullah. Pravý bratr Giant's Causeway. Přední plemeník státu New York.

Harlan's Holiday, narozen 1999 v USA, po Harlan z klisny po Affirmed. Prochován 5x5 na Bold Ruler. Několikanásobný americký G1 vítěz a G1 umístěný od 1800 do 2000 metrů. Plemeník v Americe a v zimních sezónách v Argentině. Prověřený G1 otec na obou kontinentech, v sezóně 2017 osmý v argentinském šampionátu plemeníků. Uhynul 2013.

Into Mischief, narozen 2005 v USA, po Harlan's Holiday z klisny po Tricky Creek. Prochován 4x5 na Hail to Reason, 5x5 na Northern Dancer. G1 vítězný dvouletek, G1 umístěný sprinter ve třech letech. Úspěšný G1 plemeník v USA.

Kantharos, narozen 2008 v USA, po Lion Heart (Tale of the Cat) z klisny po Southern Halo. Prochován 4x4 na Mr. Prospector, 4x4 na Hail to Reason, 4x5 na Northern Dancer. G2 vítězný dvouletý sprinter. Otec několika amerických graded koní.

Shackleford, narozen 2008 v USA, po Forestry z klisny po Unbridled. Prochován 4x5 na Dr. Fager, jeho otec je prochován 4x4 na Bold Ruler a matka 4x4 na In Reality. Americký klasik, několikanásobný G1 vítěz a G1 umístěný od 1400 do 1800 metrů. Otec dvou klasických ročníků včetně G1 vítěze Promises Fulfilled.

Smiling Tiger, narozen 2007 v USA, po Hold That Tiger (Storm Cat) z klisny po Cahill Road (Fappiano). Neprochovaný. Běhal od dvou do pěti let, G1 vítěz nebo umístěný každou sezónu v celkem devíti G1 a sedmi dalších graded dostizích na 1200 až 1400 metrů. Jeden z předních plemeníků na západním pobřeží, s G1 vítězkou v prvním ročníku.

Jižní Amerika

Bluegrass Cat, narozen 2003 v USA, po Storm Cat z klisny po A.P. Indy. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 3x4 na Secretariat, 5x5 na Native Dancer, a jeho matka je 4x4 prochována na Buckpasser. Otec několika graded koní, jeden z předních plemeníků západního pobřeží USA.

Daddy Long Legs, narozen 2009 v USA, po Scat Daddy z klisny po Meadowlake. Prochován 3x5 na Mr. Prospector, 4x4 na Raise a Native, 5x5 na Northern Dancer. Evropský G2 vítěz ve dvou letech na 1600 metrů, ve třech letech na 1900 metrů. Plemeník v Chile, v roce 2019 v USA. První ročník potomků zahrnuje dvojnásobného G1 vítěze.

Dangerous Midge, narozen 2006 v USA, po Lion Heart z klisny po Seattle Slew. Prochován 4x4x5 na Hail to Reason, 5x5 na Raise a Native. Vítěz BC Turf. Plemeník v Chile, s G1 vítězem v prvním ročníku.

Easing Along, narozen 1998 v USA by Storm Cat z klisny po Alydar. Prochován 4x5 na Native Dancer, 5x5 na Nasrullah. Malý vítěz. Jeden z předních argentinských plemeníků, sedmkrát v top 10.

Forestry, narozen 1996 v USA, po Storm Cat z klisny po Pleasant Colony. Prochován 4x4 na Bold Ruler. G1 vítěz na 1400 metrů a G1 umístěný na 1800 metrů ve třech letech. Otec v USA, dvě sezóny v Argentině a posledních několik let v Brazílii. Otec několika G1 vítězů.

Grand Reward, narozen in 2001 v USA, po Storm Cat z klisny po Rahy. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 5x5 na Native Dancer. G2 dvouletek v Británii, G2 vítěz na 1800 metrů v USA. Plemeník v Argentině, pětkrát v top 20 žebříčku plemeníků.

Gstaad, narozen 2004 v USA, po Storm Cat z klisny po Seeking the Gold. Prochován 3x4 na Nasrullah, 5x5 na Native Dancer. Malý vítěz, otec několika graded koní v Chile.

Hurricane Cat, narozen in 2003 v USA, po Storm Cat z klisny po Blushing Groom. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 4x5 na Nasrullah, 5x5 na Bull Page, linebreeding 5x5 na Nearco. G3 umístěný sprinter v Irsku. Plemeník ve Francii, Chile, a od 2011 v Argentině. Pátý v argentinském žebříčku plemeníků 2017, dvanáctý v roce 2018. Otec i mateřský otec G1 vítězů v sezóně 2018.

Interaction, narozen 2006 v Argentině, po Easing Along z klisny po Ride the Rails (Cryptoclearance). Neprochovaný. Šampion a Kůň roku v Argentině, G2 vítěz a G1 umístěný v USA. V Argentině má dva ročníky v dostihovém věku, včetně tří G2 koní v sezóně 2018.

Meal Penalty, narozen 2005 v USA, po Tale of the Cat z klisny po Unbridled's Song. Prochován 4x5 na Mr. Prospector, 5x5 na Crimson Satan. G umístěný dvouletek a mílař na trávě. Zařazen do chovu v Peru, otec šampiona a několika graded koní.

Newfoundland, narozen 2000 v USA, po Storm Cat z klisny po Deputy Minister. Produkt linebreedingu 3x4 na Northern Dancer, prochován 5x5 na Native Dancer. G1 umístěný starší kůň v USA. Graded plemeník v Chile.

Pure Prize, narozen 1998 v USA, po Storm Cat z klisny po Seeking the Gold. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 5x5 na Native Dancer, a 5x5 na Bull Page. Americký G2 vítěz na 1800 metrů. Plemeník v USA a Argentině. Přední plemeník v Argentině, který posledních 10 let neopustil top 10 žebříčku plemeníků.

Red Runner, narozen 2001 v USA, po Storm Cat z klisny po Blushing Groom. Prochován 4x4 na Bold Ruler, 4x5x5 na Nasrullah, 5x5 na Princequillo, a produkt linebreedingu 5x5 na Nearco. Malý vítěz ve Francii. Plemeník v Brazílii a Uruguayi.

Storm Surge, narozen 2002 v USA, po Storm Cat z klisny po Mr. Prospector. Prochován 4x5 na Native Dancer, 5x5 na Nasrullah. G2 umístěný na míli ve Státech. Plemeník v Argentině, čtyřikrát v top 20 na žebříčku plemeníků.

The Leopard, narozen 2005 v USA, po Storm Cat z klisny po Mr. Prospector. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 4x5 na Native Dancer, 5x5 na Bull Page, 5x5 na Nasrullah, a 5x5 na Princequillo. G3 vítězný trávový mílař v USA. Zařazen do chovu v Argentině. Stabilní člen top 30 žebříčku plemeníků, s pouze několika graded koňmi. Exportován do Uruguaye.

Tiger Heart, narozen 2001 v USA, po Scatmandu (Storm Cat) z klisny po Silver Deputy. Prochován 4x5 na Northern Dancer, 4x5 na Raise a Native, 4x5 na Crimson Satan. Dvakrát G1 umístěný v USA na 1200 metrů. Zařazen do chovu v Brazílii, otec několika graded koní.

True Cause, narozen 2003 v USA, po Storm Cat z klisny po Rahy. Prochován 3x4 na Northern Dancer, 5x5 na Bull Page a 5x5 na Nasrullah. G2 umístěný trávař - vytrvalec v USA. Otec několika G1 koní v Argentině. Aktivní plemeník.

Van Nistelrooy, narozen 2000 v USA, po Storm Cat z klisny po Halo. Prochován 3x3 na Northern Dancer. Irský G2 vítěz a G1 umístěný ve dvou letech. Top 10 argentinský plemeník a užitečný otec i mateřský otec v Argentině a na Novém Zélandu.

Jižní Afrika

Tiger Ridge, narozen 1996 v USA, po Storm Cat z klisny po Secretariat. Prochován 2x3 na Secretariat, produkt linebreedingu 5x5 na Nearco. Polobratr A.P. Indyho. Umístěný. Plemeník v USA a Jižní Africe, kde dal několik milionářů a G1 vítězů.

Var, narozen 1999 v USA, po Forest Wildcat z klisny po Zilzal (Nureyev). Produkt linebreedingu 4x4 na Northern Dancer, prochován 4x5 na Bold Ruler. G1 vítězný sprinter ve Francii. Otec řady graded koní v Jižní Africe.

EUNASAAUSJPNSAF
The MinstrelJob di Caroline

Job di Caroline, narozen 1993 v Brazílii, po Minstrel Glory (The Minstrel) z klisny po Good Bond (Majority Blue - Major Portion). Neprochovaný. G1 vítěz v brazílii na 2400 metrů. Otec několika G1 vítězů tamtéž. Uhynul v říjnu 2018.

EUNASAAUSJPNSAF
Try My BestDark AngelAcclamationAlamosa
EquianoDark AngelO'Reilly
EquianoWritten Tycoon
Evropa

Acclamation, narozen 1999 ve Velké Británii, po Royal Applause z klisny po Ahonoora. Prochován 5x5 na Whistler. G1 umístěný sprinter. Otec řady graded koní, několikrát v top 10 britského žebříčku plemeníků.

Dark Angel, narozen 2005 v Irsku, po Acclamation z klisny po Machiavellian. Prochován 4x5 na Northern Dancer. G1 vítězný dvouletek na 1200 metrů. Prověřený G1 plemeník a jeden z top 10 britských plemeníků posledních let.

Equiano, narozen 2005 ve Francii, po Acclamation z klisny po Ela-Mana-Mou. Prochován 5x5 na Northern Dancer. G1 vítězný sprinter, ale otec jen několika G1 koní. Absolvoval několik sezón v Austrálii.

Austrálie

Alamosa, narozen 2004 na Novém Zélandu, po O'Reilly z klisny po Centaine. Neprochovaný. Několikanásobný G1 vítěz na 1600 metrů. Prověřený listed a graded plemeník na Novém Zélandu, aktivní.

O'Reilly, narozen 1993 na Novém Zélandu, po Last Tycoon z klisny po Pompeii Court. Prochován 5x5 na Nearco, 5x5x5 na Nasrullah, 5x5 na Princequillo. G1 vítězný sprinter and mílař. Několikanásobný šampion plemeníků Nového Zélandu.

Written Tycoon, narozen 2002 v Austrálii, po Iglesia (Last Tycoon) z klisny po Kenmare. Matka je prochována 4x4 na My Babu. G2 vítězný sprinter. Prověřený australský otec dvouletých a sprinterů, včetně řady graded vítězů.

EUNASAAUSJPNSAF
Vice RegentAwesome AgainAwesome PatriotKurofune
GhostzapperKey Deputy
OxbowMinister's Joy
Paynter
Severní Amerika

Awesome Again, narozen 1994 v Kanadě, po Deputy Minister z klisny po Blushing Groom. Produkt linebreedingu 5x5 na Nearco, prochován 5x5 na Native Dancer. Kanadský klasický vítěz ve třech letech, vítěz BC Classic ve čtyřech. Veterán předních amerických plemeníků.

Ghostzapper, narozen 2000 v USA, po Awesome Again z klisny po Relaunch. Neprochovaný. Několikanásobný G1 vítěz od 1300 do 2000 metrů, včetně BC Classic. Prověřený G1 plemeník.

Oxbow, narozen 2010 v USA, po Awesome Again z klisny po Cee's Tizzy. Prochován 4x5x5 na Northern Dancer. Vítěz Preakness Stakes a druhý z Belmont Stakes. Má dva ročníky v dostihovém věku, včetně G2 klisny.

Paynter, narozen 2009 v USA, po Awesome Again z klisny po Cee's Tizzy. Prochován 4x5x5 na Northern Dancer. Matky Payntera a Oxbow jsou pravé sestry. G1 vítěz a G1 umístěný od 1800 do 2400 metrů. Jeden z předních mladých plemeníků.

Jižní Amerika

Awesome Patriot, narozen 2008 v USA, po Awesome Again z klisny po Cee's Tizzy. Prochován 4x5x5 na Northern Dancer. Pravý bratr Oxbow. G3 umístěný dvouletek na 1400 metrů. Otec dvou ročníků v dostihovém věku, včetně chilského ročníku 2016, který obsahoval několikanásobného G1 vítěze Cariblanco.

Key Deputy, narozen 2000 v USA, po Deputy Minister z klisny po Flying Paster. Neprochovaný. G3 umístěný sprinter. Zařazen do chovu v Argentině. Stabilní člen top 20 žebříčku plemeníků.

Minister's Joy, narozen 2002 v USA, po Deputy Minister z klisny po A.P. Indy. Prochován 3x4 na Northern Dancer, jeho matka 4x4 na Bold Ruler. G3 umístěný na 1800 metrů, trávař. Zařazen do chovu v Peru, otec několika graded koní.

Japonsko

Kurofune, narozen 1998 v USA, po French Deputy z klisny po Classic Go Go (Pago Pago). Prochován 4x5 na Nearctic, 5x5 na Nasrullah. G1 vítěz na 1600 a 2000 metrů. Otec jen několika G1 koní.

Ribot

EUNASAAUSJPNSAF
His MajestyPleasantly Perfect

Pleasantly Perfect, narozen 1998 v USA, po Pleasant Colony z klisny po Affirmed. Neprochovaný. Vítěz BC Classic i Dubai World Cupu. Otec několika amerických G1 koní, v roce 2015 prodán do Turecka.

Seattle Slew

EUNASAAUSJPNSAF
A.P. indyDialed InAdrianoJudpot
FlatterEcclesiastic
Friesan FireEye On Jacob
Jump StartJump Start
Malibu MoonStay Thirsty
Mineshaft
Orb
Stay Thirsty
Take Charge Indy
Tapit
Severní Amerika

Dialed In, narozen 2008 v USA, po Mineshaft z klisny po Storm Cat. Prochován 4x4 na Secretariat, 5x5x5 na Bold Ruler, jeho matka 4x4 na Crimson Satan. G1 trialový vítěz na 1800 metrů. Tři ročníky v dostihovém věku, šampion plemeníků s prvním a druhým ročníkem..

Flatter, narozen 1999 v USA, po A.P. Indy z klisny po Mr. Prospector. Prochován 5x5 na Nasrullah, jeho otec 3x4 na Bold Ruler, matka 3x4 na Native Dancer. G2 umístěný handicapový kůň na 1900 metrů. Prověřený americký G1 plemeník.

Friesan Fire, narozen 2006 v USA, po A.P. Indy z klisny po Dehere. Prochován 3x4 na Secretariat, 4x5x5 na Bold Ruler. Australský background v rodokmenu. G2 umístěný dvouletek, G2 vítězný mílař ve třech letech. Se čtyřmi ročníky na dráze, jeden z předních plemeníků v Marylandu.

Jump Start, narozen 1999 v USA, po A.P. Indy z klisny po Storm Cat. Prochován 3x4 na Secretariat, 4x4 na Buckpasser, 4x5x5 na Bold Ruler, 5x5 na Princequillo. G1 umístěný dvouletek, jehož další kariéru zmařilo zranění z BC Juvenile. Přední plemeník v Marylandu a rovněž stabilní člen top 20 v Argentině.

Malibu Moon, narozen 1997 v USA, po A.P. Indy z klisny po Mr. Prospector. Prochován 5x5 na Nasrullah, jeho otec 3x4 prochován na Bold Ruler. Vítěz a umístěný ve dvou startech před zraněním, které ukončilo jeho kariéru. Jeden z předních amerických plemeníků.

Mineshaft, narozen 1999 v USA, po A.P. Indy z klisny po Mr. Prospector. Prochován 5x5 na Nasrullah, jeho otec 3x4 prochován na Bold Ruler. Několikanásobný G1 vítěz na 2000 metrů, americký Kůň roku. Prověřený G1 plemeník.

Orb, narozen 2010 v USA, po Malibu Moon z klisny po Unbridled. Prochován 3x4 na Mr. Prospector, 5x5 na Bold Ruler. Vítěz nebo umístěný ve čtyřech G1 dostizích, včetně triumfu v Kentucky Derby. Tři ročníky tříletých, pouze jedna G1 vítězka. Dvanáctý v žebříčku plemeníků s druhým ročníkem.

Stay Thirsty, narozen 2008 v USA, po Bernardini z klisny po Storm Bird. Prochován 3x5 na Northern Dancer. Několikanásobný G1 vítěz a G1 umístěný na 1600 až 2000 metrů ve třech a čtyřech letech. Tři dostihové ročníky, jeden z předních plemeníků Kalifornie a západního pobřeží. Dvě zimbí sezóny strávil v Argentině.

Take Charge Indy, narozen 2009 v USA, po A.P. Indy z klisny po Dehere. Prochován 3x5 na Secretariat, 4x5x5 na Bold Ruler. G1 vítězný tříletek a G1 umístěný ve čtyřech letech na 1800 metrů. V roce 2018 měl první ročník tříletých s párem G2 koní. Prodán do Jižní Koreje po sezóně 2017.

Tapit, narozen 2001 v USA, po Pulpit z klisny po Unbridled. Prochován 3x4 na Mr. Prospector, 3x5 na Nijinsky, a 4x5 na In Reality.G3 vítězný na míli ve dvou letech, G1 trialový vítěz na 1800 metrů. Trojnásobný šampion severoamerických plemeníků.

Jižní Amerika

Adriano, narozen 2005 v USA, po A.P. Indy z klisny po Mr. Prospector. Prochován 5x5 na Nasrullah, otec 3x4 prochován na Bold Ruler. G2 vítěz na 1800 metrů. Plemeník v Brazílii, v roce 2018 dva G1 vítězové.

Ecclesiastic, narozen in 2001 v USA, po Pulpit z klisny po Rubiano. Prochován 3x4 na Mr. Prospector, 4x5 na Nijinsky. Polobratr War Front, viz Danzig. G3 vítěz na 1200 a 1400 metrů. Někdejší americký plemeník, nyní stojí v Uruguayi, kde je prověřeným graded producentem.

Eye On Jacob, narozen 2006 v USA, po A.P. Indy z klisny po Strawberry Road (Whiskey Road - Nijinsky). Prochován 2x3 na Seattle Slew, 4x5 na Bold Ruler. Lehce startoval až do šesti let. V Chile má druhé tříleté, včetně G1 vítězky.

Jižní Afrika

Judpot, narozen 2005 v USA, po A.P. Indy z klisny po Nureyev. Prochován 5x5 na Princequillo, jeho otec prochován 3x4 na Bold Ruler. Polobratr Kingmamba, viz Mr. Prospector. Nestartovavší. Prověřený jihoafrický G1 plemeník.

St. Simon

EUNASAAUSJPNSAF
Prince BioSiphon
PrincequilloMossman
Jižní Amerika

Siphon, narozen 1991 v Brazílii, po Itajara (Felicio) z klisny po Kublai Khan (Sideral). prochován na local stallions: 4x4 na Maki, 5x5 na Dragon Blanc. Několikanásobný G1 vítěz v Brazílii and v USA. Has a three-year-old G1 vítězný filly in 2018.

Austrálie

Mossman, narozen 1995 v Austrálii, po Success Express z klisny po Twig Moss (Luthier). Matka 3x3 prochována na Klairon. G1 vítěz na 1600 metrů. Někdejší přední otec dvouletých a prověřený G1 plemeník. Penzionován. Syn Love Conquers All má rovněž graded potomstvo.

Teddy

EUNASAAUSJPNSAF
DamascusSkipshotAlcorano
Public Purse
Severní Amerika

Skipshot, narozen 2007 v USA, po Skip Away z klisny po Sunny's Halo. Prochován 5x5 na Princequillo. Bez vlivu Northern Dancera. G2 vétěz a G2 umístěný na 1800 metrů. Otec tří malých ročníků v dostihovém věku, včetně G1 vítězky Vasilika. Aktivní.

Jižní Amerika

Alcorano, narozen 2004 v Brazílii, po Public Purse z klisny po Roy (Fappiano). Prochován 4x4 na Buckpasser. Uruguayský G1 vítěz na 1600 metrů. Otec několika graded koní z početně malých ročníků.

Public Purse, narozen 1994 v USA, po Private Account z klisny po Pharly. Prochován 4x5 na War Admiral. Několikanásobně G1 umístěný od 2000 do 2400 metrů. Prověřený graded plemeník v Brazílii.

Tom Fool

EUNASAAUSJPNSAF
Silly SeasonPins

Pins, narozen 1996 v Austrálii, po Snippets (Lunchtime) z klisny po Kaoru Star. Prochován 5x5 na Hyperion, jeho matka je prochována 4x4 na Nearco. G1 vítěz na 2000 metrů. Prověřený novozélandský G1 otec i mateřský otec. Uhynul v roce 2018, stejně jako jeho syn El Hermano, rovněž G1 producent.

Turn-To

EUNASAAUSJPNSAF
RobertoArchArcharcharchAll AmericanScreen HeroCaptain Al
BlameDomesdaySymboli Kris S
Duporth
Roc de Cambes
Severní Amerika

Arch, narozen 1995 v USA, po Kris S z klisny po Danzig. Prochován 5x5 na Nasrullah, jeho matka 4x4 na Native Dancer. G1 vítěz na 2000 metrů ve třech letech. Prověřený G1 otec i mateřský otec. Uhynul 2016.

Archarcharch, narozen 2008 v USA, po Arch z klisny po Woodman. Prochován 4x4 na Northern Dancer, 4x5 na Raise a Native, a 5x5 na Nashua. G1 vítěz na 1800 metrů ve třech letech. Jeden z předních mladých hřebců USA, v roce 2018 prodán do Jižní Koreje.

Blame, narozen 2006 v USA, po Arch z klisny po Seeking the Gold. Prochován 4x4 na Northern Dancer, 4x5 na Raise a Native, a 5x5 na Nashua. Několikanásobný G1 vítěz na 1800 metrů a vítěz BC Classic nad Zenyattou. Pět ročníků v dostihovém věku zahrnuje několik G1 klisen.

Austrálie

All American, narozen 2005 v Austrálii, po Red Ransom z klisny po Strawberry Road. Prochován 3x5 na Hail to Reason, 4x5 na Nashua. G1 umístěný sprinter, G1 vítěz na 1600 metrů. Aktivní lokální plemeník s několika graded potomky.

Domesday, narozen 2002 v Austrálii, po Red Ransom z klisny po Zafonic. Prochován 4x5 na Nearctic, 4x5 na Northern Dancer. G2 umístěný sprinter ve třech letech. Prověřený graded plemeník s několika jedničkovými koňmi.

Duporth, narozen 2005 v Austrálii, po Red Ransom z klisny po Success Express. Neprochovaný. G1 vítězný sprinter. Otec jen několika graded koní.

Roc de Cambes, narozen 2004 na Novém Zélandu, po Red Ransom z klisny po Fairy King. Prochován 3x5 na Hail to Reason, 4x4 na Nearctic, 4x5 na Turn-To. Běhal v Japonsku, G2 vítěz na 2200 metrů a G1 umístěný v japonském ekvivalentu St. Leger na 3000 metrů. Otec několika graded koní, včetně novozélandského vítěze derby 2018.

Japonsko

Screen Hero, narozen 2004 v Japonsku, po Grass Wonder (Silver Hawk) z klisny po Sunday Silence. Produkt linebreedingu 4x4 na Turn-To, prochován 4x4 na Northern Dancer. G1 vítěz na 2400 metrů. Otec několika graded koní, včetně Koně roku a mladého plemeníka Maurice.

Symboli Kris S, narozen 1999 v USA, po Kris S z klisny po Gold Meridian (Seattle Slew). Prochován 5x5 na Royal Charger. Bez vlivu Northern Dancera. Několikanásobný G1 vítěz od 2000 do 2400 metrů, dvojnásobný japonský Kůň roku. Prověřený japonský G1 plemeník a mateřský otec se dvěma šampiony v sezóně 2018. Aktivní plemeník.

Jižní Afrika

Captain Al, narozen 1996 v Jižní Africe, po Al Mufti (Roberto) z klisny po Complete Warrior (Dewan). Prochován 5x5x5 na Nasrullah, jeho otec 3x4 na Turn-To. Bez vlivu Northern Dancera. G1 vítězný mílař, několikanásobný šampion plemeníků s řadou G1 potomků.

EUNASAAUSJPNSAF
Saint BalladoFund of Funds
Star Dabbler

Fund of Funds, narozen 2000 v USA, po Saint Ballado z klisny po Seattle Dancer (Nijinsky). Jeho otec je 4x4 prochován na Mahmoud. G2 umístěný na 1800 metrů ve třech letech. Zařazen do chovu v Uruguayi, údajně jeden z nejlepších místních plemeníků, graded otec. Uhynul v dubnu 2018.

Star Dabbler, narozen 2003 v USA, po Saint Ballado z klisny po Meadowlake. Jeho otec je 4x4 prochován na Mahmoud. Bez vlivu Northern Dancera. G2 vítězný mílař a G1 umístěný sprinter ve třech letech. Prověřený plemeník v Argentině a Chile.

EUNASAAUSJPNSAF
Sir IvorLonhroLonhroGreys Inn
Pierro
Savabeel
Zabeel
Austrálie

Lonhro, narozen 1998 v Austrálii, po Octagonal z klisny po Straight Strike. Neprochovaný. Fenomenální dostihový kůň, který vyhrál nebo se umístil ve třinácti G1 a dvanácti G2 dostizích od 1400 do 2000 metrů; šampion mílař a Kůň roku. Někdejší australský šampion plemeníků a otec řady G1 koní.

Pierro, narozen 2009 v Austrálii, po Lonhro z klisny po Daylami. Prochován 4x5 na Mr. Prospector, 5x5 na Never Bend, jeho matka 3x4 na Mill Reef. Šampion dvouletých a několikanásobný G1 sprinter i mílař. Šampion plemeníků s prvním a druhým ročníkem.

Savabeel, narozen 2001 v Austrálii, po Zabeel z klisny po Success Express. Neprochovaný. Několikanásobný G1 vítěz a G1 umístěný od 1400 do 2400 metrů. Šampion novozélandských plemeníků poslední čtyři roky v řadě.

Zabeel, narozen 1986 na Novém Zélandu, po Sir Tristram z klisny po Nureyev. Jeho otec byl 3x4 prochován na Princequillo, matka 3x4 na Sunny Boy. G1 vítězný mílař a G1 umístěný na 2000 metrů. Několikanásobný australský i novozélandský šampion plemeníků. Jeho synem je Octagonal, Kůň roku a otec Lonhra. Uhynul v září 2015. Na dostihové dráze má poslední potomky.

Jižní Afrika

Greys Inn, narozen 2000 v USA, po Zabeel z klisny po Christmas Tree (Biscay). Neprochovaný. Několikanásobný G1 vítěz od 1600 do 2400 metrů. Otec několika graded koní. Údajně aktivní v roce 2017.

EUNASAAUSJPNSAF
Southern HaloMore Than ReadyMore Than ReadySebringGimmethegreenlight

More Than Ready, narozen 1997 v USA, po Southern Halo z klisny po Woodman. Prochován 4x5 na Turn-To, 5x5 na Native Dancer. G1 umístěný dvouletek a talentovaný tříletý sprinter. Mezinárodní plemeník, otec řady G1 vítězů.

Sebring, narozen 2005 v Austrálii, po More Than Ready z klisny po Flying Spur. Prochován 4x4 na Mr. Prospector, 4x5 na Northern Dancer. Několikanásobně G1 vítězný šampion dvouletých. Prověřený G1 plemeník. V únoru 2019 neočekávaně uhynul na infarkt.

Gimmethegreenlight, narozen 2008 v Austrálii, po More Than Ready z klisny po Canny Lad. Jeho matka je 3x4 prochována na Biscay. G1 vítěz na 1600 metrů a několikanásobně G1 umístěná v Jižní Africe. Slibný mladý otec s několika G1 koňmi v prvních dvou ročnících.

EUNASAAUSJPNSAF
Stop the MusicTagulaCanford Cliffs

Tagula, narozen 1993 v Irsku, po Taufan (Stop the Music) z klisny po Standaan (Zeddaan). Bez vlivu Northern Dancera, neprochovaný. G1 vítěz ve dvou letech a klasicky umístěný mílař ve třech. Veterán s několika graded potomky je stále aktivním plemeníkem v Irsku.

Canford Cliffs, narozen 2007 v Irsku, po Tagula z klisny po Marju. Jeho matka je 3x4 Produkt linebreedingu to Northern Dancer. Několikanásobně G1 vítězný mílař. Najdějný mladý plemeník s několika graded koňmi, včetně klasicky umístěné klisny, ve třech klasických ročnících. Plemeník na obou polokoulích.

EUNASAAUSJPNSAF
Sunday SilenceDeep ImpactHeart's CryAgnes GoldDaiwa Major
Hat TrickDeep Impact
Heart's Cry
Matsurida Gogh
Orfevre
Stay Gold
Jižní Amerika

Agnes Gold, narozen 1998 v Japonsku, po Sunday Silence z klisny po Northern Taste. Co se týče hřebců, neprochován. Japonský G2 vítěz na 1800 metrů ve třech letech. Stál v Japonsku a USA, poté exportován do Brazílie. Úspěšný brazilský plemeník.

Hat Trick, narozen 2001 v Japonsku, po Sunday Silence z klisny po Lost Code. Bez vlivu Northern Dancera, neprochovaný. Několikanásobně G1 vítězný mílař ve čtyřech letech. Plemeník v USA, Austrálii, Argentině a v Brazílii. Prověřený graded plemeník.

Japonsko

Daiwa Major, narozen 2001 v Japonsku, po Sunday Silence z klisny po Northern Taste. Prochován 5x5 na Royal Charger. Vítěz japonských Guineas a několikanásobně G1 vítězný mílař až do šesti let. Prověřený G1 otec.

Deep Impact, narozen 2002 v Japonsku, po Sunday Silence z klisny po Alzao. Neprochovaný. Vítěz japonské Trojkoriuny a sedmi G1 dostihů od 2000 do 3200 metrů. Jeden z předních mezinárodních plemeníků, japonský šampion plemeníků posledních sedm let v řadě.

Heart's Cry, narozen 2001 v Japonsku, po Sunday Silence z klisny po Tony Bin. Neprochovaný. Druhý v japonském derby za King Kamehameha, G1 vítěz a umístěný na 2400 metrů v Japonsku, Dubaji i Anglii. Prověřený G1 plemeník v Japonsku.

Matsurida Gogh, narozen 2003 v Japonsku, po Sunday Silence z klisny po Bel Bolide (Bold Bidder). Jeho matka je 4x4 prochován na Nasrullah. Bez vlivu Northern Dancera. G1 vítěz a několikanásobně G2 umístěný na 2200 a 2400 metrů. Spíš G2 plemeník.

Orfevre, narozen 2008 v Japonsku, po Stay Gold (Sunday Silence) z klisny po Mejiro McQueen. Prochován 3x4 na Northern Taste. Vítěz japonské Trojkoruny, několikanásobný G1 vítěz od 2000 do 3000 metrů, dvakrát druhý v Prix de l'Arc de Triomphe. Slibný mladý plemeník s klasickým vítězem v prvním ročníku, a šampionkou dvouletých klisen ve druhém.

Stay Gold, narozen 1994 v Japonsku, po Sunday Silence z klisny po Dictus. Neprochovaný. Umístěný v sedmi G1 a řadě dalších grupa dostihů, G1 vítěz na 2400 metrů v sedmi letech. Prověřený člen top 10 japonských plemeníků od roku 2011, a top 5 v posledních třech letech. Uhynul 2015.

Abychom tuto část analýzy uzavřeli, právě jsme popsali 310 otců elitních potomků roku 2018. Z těchto 310 plemeníků je 135 prochováno na Northern Dancera, což znamená, že 175 není, v rámci běžného významu tohoto termínu. 87 z těchto 135 plemeníků (64%) pochází z linie Northern Dancer.

49 plemeníků je neprochovaných v pěti generacích. Tato skupina zahrnuje tak velká jména, jako američtí plemenící Candy Ride, Curlin, Ghostzapper a Medaglia d'Oro, evropští hřebci Farhh, New Approach, Pivotal nebo Sea the Stars, a regionální superhvězdy Deep Impact, Lonhro a Savabeel.

Dalších 21 plemeníků je zcela bez vlivu Northern Dancera. Jejich seznam není tak působivý, nicméně zahrnuje mezinárodního plemeníka Street Cry, jenž uhynul v roce 2014, dostihového šampiona Dalakhani, který byl penzionován 2016, jihoafrického šampiona plemeníků Captain Al, který byl utracen 2018, a nejnověji Cross Traffic, neuvěřitelného severoamerického šampiona hřebců s prvním ročníkem dvouletých 2018.

Jelikož se jedná o fascinující téma, s potěšením přináším plný seznam těchto hřebců, řazených podle regionů působení.

Tabulka 12: Seznam elitních plemeníků, kteří jsou prostí vlivu Northern Dancera, nebo neprochovaní.
PlemeníkTypKombinace hřebců v rodokmenu
Evropa
AzamourNeprochovanýNight Shift - Lear Fan - Darshaan - Ribero
DalakhaniBez NDDarshaan - Miswaki - Crystal Palace - Crepello
FarhhNeprochovanýPivotal - Lando - Slip Anchor - Windwurf
HallingNeprochovanýDiesis - Green Dancer - Pontifex - Celtic Ash
High ChaparralNeprochovanýSadler's Wells - Darshaan - Kris - Hugh Lupus
New ApproachNeprochovanýGalileo - Ahonoora - Match - Grey Sovereign
Paco BoyNeprochovanýDesert Style - Sandhurst Prince - Mummy's Pet - Palestine
PanisBez NDMiswaki - Doonesbury - Roberto - Spy Song
PivotalNeprochovanýPolar Falcon - Cozzene - Bustino - Henry the Seventh
Raven's PassNeprochovanýElusive Quality - Lord At War - Verbatim - Fleet Nasrullah
Sea the StarsNeprochovanýCape Cross - Miswaki - Lombard - Espresso
Street CryBez NDMachiavellian - Troy - Riverman - Pall Mall
TagulaBez NDNeprochovanýTaufan - Standaan - Busted - Vienna
Severní Amerika
Bellamy RoadNeprochovanýConcerto - Deputed Testamony - Cozzene - Mr. Prospector
Candy RideNeprochovanýRide the Rails - Candy Stripes - Farnesio - Utopico
Cross TrafficBez NDUnbridled's Song - Cure the Blues - I'ma Hell Raiser - Shecky Greene
CurlinNeprochovanýSmart Strike - Deputy Minister - Bates Motel - Wise Exchange
English ChannelNeprochovanýSmart Strike - Theatrical - Hagley - Boldnesian
GhostzapperNeprochovanýAwesome Again - Relaunch - Tri Jet - Hawaii
Medaglia d'OroNeprochovanýEl Prado - Bailjumper - Silent Screen - Restless Wind
MidshipmanBez NDNeprochovanýUnbridled's Song - Avenue of Flags - Roberto - Prince John
Old FashionedBez NDUnbridled's Song - Meadowlake - Alleged - Bold Ruler
Pleasantly PerfectNeprochovanýPleasant Colony - Affirmed - Lyphard - Darius
SkipshotBez NDSkip Away - Sunny's Halo - Golden Ruler - Intent
Smiling TigerNeprochovanýHold That Tiger - Cahill Road - Great Above - Medieval Man
Value PlusNeprochovanýUnbridled's Song - Rollin On Over - Honey Jay - High Tribute
Jižní Amerika
Agnes GoldNeprochovanýSunday Silence - Northern Taste - Caro - What a Pleasure
Ay CarambaNeprochovanýRoi Normand - Ghadeer - Locris - Crepello
DunkirkBez NDUnbridled's Song - A.P. Indy - Alydar - Con Brio
First AmericanBez NDQuiet American - Isgala - What a Pleasure - Round Table
Hat TrickBez NDNeprochovanýSunday Silence - Lost Code - Damascus - Swoon's Son
InteractionNeprochovanýEasing Along - Ride the Rails - Farnesio - El Virtuoso
Job di CarolineNeprochovanýMinstrel Glory - Good Bond - Oak Ridge - Bahari
Key DeputyNeprochovanýDeputy Minister - Flying Paster - Grenfall - Stevward
ManipulatorBez NDUnbridled - Private Account - Key to the Mint - Bold Ruler
Not For SaleBez NDParade Marshal - Laramie Trail - Malambo - Rigolo
PouncedNeprochovanýRahy - Storm Cat - Ela-Mana-Mou - Sea-Bird
RedattoreNeprochovanýRoi Normand - Deputy Minister - Buckpasser - Swaps
Senor CandyNeprochovanýCandy Ride - Cipayo - Stallwood - Pieces of Eight
SigfridBez NDNeprochovanýRide the Rails - Interprete - Kasteel - Four Fingers
Star DabblerBez NDSaint Ballado - Meadowlake - Chieftain - Buckpasser
Street HeroNeprochovanýStreet Cry - Summer Squall - The Axe - Ambiorix
T.H. ApprovalNeprochovanýWith Approval - Potrillazo - Banner Sport - Right of Way
Austrálie
AlamosaNeprochovanýO'Reilly - Centaine - Sound Reason - Oncidium
DuporthNeprochovanýRed Ransom - Success Express - Best Western - Bold Flip
HostBez NDHussonet - Roy - Prologo - Aslam
I Am InvincibleNeprochovanýInvincible Spirit - Canny Lad - Zoffany - Cardinal
IlovethiscityBez NDNeprochovanýMagic Albert - Kenfair - Sir Tristram - Summertime
LonhroNeprochovanýOctagonal - Straight Strike - First Consul - Hermes
Per IncantoNeprochovanýStreet Cry - Indian Ridge - Try My Best - Sir Ivor
Reliable ManNeprochovanýDalakhani - Sadler's Wells - Petingo - Chateaugay
SavabeelNeprochovanýZabeel - Success Express - Semipalatinsk - Without Fear
StarspangledbannerNeprochovanýChoisir - Made of Gold - Vain - Zamazaan
Testa RossaNeprochovanýPerugino - Sir Dapper - Without Fear - Fortino
Japonsko
Deep ImpactNeprochovanýSunday Silence - Alzao - Busted - Queen's Hussar
Heart's CryNeprochovanýSunday Silence - Tony Bin - Lyphard - Bupers
Matsurida GoghBez NDSunday Silence - Bel Bolide - Affirmed - Never Bend
Stay GoldNeprochovanýSunday Silence - Dictus - Northern Taste - Princely Gift
Symboli Kris SBez NDKris S - Gold Meridian - Tri Jet - Francis S.
Jižní Afrika
Bold SilvanoNeprochovanýSilvano - Al Mufti - Enchanter - Fair Reward
Captain AlBez NDAl Mufti - Complete Warrior - Jamaico - Field Master
DynastyNeprochovanýFort Wood - Commodore Blake - Joy - Abernant
Greys InnNeprochovanýZabeel - Christmas Tree - Crowned Prince - Pardao
Russian SageBez NDJallad - Badger Land - Jamaico - Joy
TrippiNeprochovanýEnd Sweep - Valid Appeal - Cougar - Never Bend

V zásadě můžeme určit několik indikátorů neprochovaných, raritních, nebo unikátně složených rodokmenů. Mohou jimi být: Unbridled (prochován 4x5 na Rough'n Tumble) a jeho syn Unbridled's Song (neprochován, prostý Northern Dancera), Smart Strike (prochován na Nasrullah, prostý Northern Dancera), Red Ransom a Saint Ballado (oba prostí Northern Dancera s raritním inbreedingem), Zabeel (prochován na Princequillo a Sunny Boy), nebo dokonce Darshaan, který nese skutečně archaické linie. A samozřejmě, všichni plemeníci uvedení v tabulce.

Pokud se vydáme o krok dál, někteří hřebci rovněž nesou raritní inbreeding. Kromě běžných opakovaných předků nesou plemeníci z našeho seznamu prochování na: Bold Ruler (Forestry), Buckpasser (Alcorano, Manipulator), Forli (Soldier of Fortune & Heliostatic, Crimson Tide), Halo (Southdale), Kalamoun (Kendargent), Klairon (Mossman), Mahmoud (Put It Back), Nearctic (Admire Moon, Creative Cause), Northern Taste (Orfevre), Petition (Commands), Princequillo (Skipshot), Red God (Dutch Art), Royal Charger (Daiwa Major, Symboli Kris S), Swaps (Not For Sale), War Admiral (Public Purse), Whistler (Acclamation), nebo Wild Risk (Russian Sage), přičemž prochování na Whistlera z linie Orby je skutečnou raritou celé analýzy.

Další zdvojená jména, která se objevují v rodokmenech elitních plemeníků jako doplněk k více progresivnímu inbreedingu, jsou Balidar, Biscay, Blushing Groom, Bull Page, Crimson Satan, Donatello, Dr. Fager, Hoist the Flag, Fappiano, In Reality, Lucky Debonair, Lunchtime, Menow, Mill Reef, My Babu, Nearco, Never Bend, Polynesian, Prince John, Ribot, Roberto, Round Table, Seattle Slew, Sir Gaylord, Sir Ivor, To Market, Tom Fool, Tom Rolfe, Tourbillon a Val de Loir.

Tolik k představě uniformity světové krve. Zároveň tím končíme čtvrtý díl analýzy, a v tom pátém se budeme věnovat stále této skupině plemeníků, ale už z hlediska lokálních žebříčků.